Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:14:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: flash get frka?  (Pročitano 5350 puta)
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
e nek si mu reko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
sorry moze ako server to omogucava. ja sam mislio na rapirdshare, uploader, megaupload.... njih nemoze a oni se ovde najvise i koriste (bar meni nece da nastave), dok sexuploader moze preko flashgeta. ja se izvinjavam, cilj mi je bio da pomognem korisniku koji je trazio pomoc a iznervirao me je prepotentni stav drugoga.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
sorry i ti
al ne volim kad neko nesto tvrdi sto apsolutno nije tacno

rapidshare ne moze da nastavi ni rapidget i opera (pazari permium) ali zato moze megaupload i ostale
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E630
Citat: mikx
al ne volim kad neko nesto tvrdi sto apsolutno nije tacno
Smile Ni ja(a ni ostali), zato nemoj to više da radiš  Smile. Konkretno mislim na temu Modding.
Kako god...šta je bilo, bilo je...ne bih da se i ova tema završi kao pomenuta Smile
A pošto ste se složili oko nastavljanja downloada, nadam se da niko neće ponovo početi prepirku!
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
pa ovo nije prepirka
vazno je da se dodje do rjesenja u svakom problemu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
 Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung S7220
Opera ima solidnu download sekciju, ali nije kvaliteta Flash Geta, ni blizu... Ja koristim Mass Downloader. Strasno je dobar i odgovara mi. Zauzima malo sistemskog procesa i nevidljiv je skroz.  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
stvar ukusa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1166
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC one m7
snasao sam na karaju mislio sam da mogu zajedno kako ie ali Smiley)) never main  Smile Smile
IP sačuvana
social share

sponzor seksualnog odnosa ... Omega Smile
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia E71
Posto si vec na Operi verovatno je to zato sto ti se IE smucio.Solomonsko resenje.Predji na Firefox i instaliraj plugin za isti koji se zove Flashgot.Mislim da ces biti zadovoljan sa tim resenjem.A inace Flash get moze da resume skidanje prekinutiog downloada sa vecine servera pa cak i Megaupload i Megashare.Ne mogu da tvrdim za Rapidshare koji je jako z***ban posto nisam bio u prilici da probam ali verujem da moze i sa njega uz mali trik.Sve u svemu ide ovako.Ako nesto skidate sa Flash get-om i iz bilo kog razloga(pucanje veze,gasenje kompjutera,nestanak struje i sl.)stane download,postupak je sledeci.Probajte dugme resume i verovatno nece hteti.Onda idite opet na isti fajl i krenite download iz pocetka.Kad krene novi download istog fajla,zaustavite ga i desnim misem na novi fajl>properties>copy url to clipboard.Onda na stari fajl>properties>alternate url>paste>ok i kliknite na resume starog fajla.Posto linkovi uglavnom vaze 5 minuta a onda se menja url(tako je kod Rapidshare-a a verovatno i kod ostalih)sve ovo bi valjalo obaviti brzo.Provereno radi.
E sad posto su me zaboleli prsti od kucanja nemojte samo da mi kazete da ste ovo sve vec znali i da sam se dzabe trudio. Smile
Moram malo da editujem post.Slagao sam nenamerno.Nisam probao ovo na megashare-u nego na Up-file-u.Pomesao sam servere.Na Megashare-u je ionako dozvoljen resume i za obicne korisnike(ali ovako bi  verovatno mogao da se zaobidje time limit...Uz jos par izmena...Moracu da probam ima dosta toga ne megashare-u...) Smile
« Poslednja izmena: 12. Sep 2006, 19:28:28 od djokica1973 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:14:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.