Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 97 98
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FK Radnicki NIS < Meraklije 1989 >  (Pročitano 139891 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
mob
Samsung 111111
najava za utakmicu sa slobodom

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
mob
Samsung 111111
Jednom ne odem na utakmicu i bude neko ludilo  Smile
Radnickom ponistena dva gola a onda je na brzinu poveo sa dva nula.Kolko sam razumeo igraju skroz ofanzivan fudbal i za sada su u prventstvu bez primljenog gola..Uz to (nisam siguran jer nisam bio) bilo je puno publike.Da li najvise u ovom kolu zaista ne znam.



I preuzeo je prvu poziciju sa deset bodova uz finu gol razliku.

Evo i klipa..doduse kratkog XD

« Poslednja izmena: 31. Avg 2013, 22:59:23 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
mob
Samsung 111111


Igrač odbrane, nekadašnji član reprezentacije Srbije, Aleksandar Trišović (29) novi je član Fudbalskog kluba Radnički.
 
Trišović u Radnički dolazi nakon igranja u ukrajinskom klubu Hoverla (Zakarpatija). Pre toga, igrao je u Slogi iz Kraljeva, Mačvi, OFK Beogradu, ukrajinskim klubovima Volin iz Lucka i Krivbas, zatim je igrao u beogradskoj Crvenoj zvezdi, a potom se vratio u Ukrajinu gde je igrao za Metalist i Černomorec.
 
Aleksandar Trišović je 2006. godine igrao za reprezentaciju Srbije, koju je vodio Havijer Klemente, a u prvoj utakmici Srbije nakon osamostavljivanja, Trišović je postigao treći gol za Srbiju u pobedi nad Češkom od 3:1.
 
On neće još imati pravo nastupa za Radnički zbog sertifikata, ali je nesumnjivo veliko pojačanje kluba iz Niša.

Sa zvanicnog sajta !
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

много пре других 1923

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 14288
Zastava Аеродром, Крагујевац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.62
bravo Nislije, bravo Beki le-ge-ndo
IP sačuvana
social share
ТОДОРОВИЋ ДУШАН
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
mob
Samsung 111111
Prvi poraz Radnickog od OFK Beograda..uz to neverovatno glup i sumnjiv poraz.
Milos Zivkovic napravio penal i dao auto gol .. i izmenjen odmah nakon toga u 30 i nekom minutu.Sve je to uspeo da napravi za par minuta.Radnicki se napromasivao zestoko u nastavku..ponisten je go,precka otvoreni sutevi i na kraju poraz od 2 prema jedan.Tako da je radnicki ostao na trecoj poziciji.

Inace..Tu je nastala halabuka na karaburmi..Evo vesti u nastavku..

Mučne scene na Karaburmi: Bulatović pretio Vujoviću!

Predsednik Radničkog iz Niša je preko tribina ušao u tunel za sudijom, pretio mu, izgovarajući u afektu mnogo toga što ne bi smeo čovek na njegovoj funkciji



RADNIČKI iz Niša doživeo je na Karaburmi prvi poraz u sezoni, i to zahvaljujući izuzetno lošem danu, inače pouzdanog štopera Miloša Živkovića, koji je skrivio penal i postigao autogol. Međutim, na poluvremenu utakmice i po njenom završetku događale su se nemile scene ispred svlačionica, i to u režiji najodgovornijeg - predsednika Radničkog Darka Bulatovića.


Iznerviran događanjima, suđenjem i pre svega rezultatom od 0:2, čelnik Radničkog je preko tribina ušao u tunel za sudijom Majom Vujovićem, pretio mu, izgovarajući u afektu mnogo toga što ne bi smeo čovek na njegovoj funkciji. Posle utakmice trener OFK Beograda Zlatko Krmpotić je samo napomenuo da je bilo „nekih stvari kojima bi trebalo da se pozabave organi FSS“.

- Sramota je to šta su sve neki ljudi iz tabora Nišlija govorili, ali nije moje da prvi otvaram tu priču i iznosim detalje. Ali ako se druga strana bude oglasila, onda ću i ja pričati - ostao je dosledan izrečenom u subotu i danas Zlatko Krmpotić.

Bulatović je i posle utakmice više od pola sata diskutovao sa Vujovićem, čak mu pred brojnim svedocima pretio i na političkim osnovama, što nije mnogo uzbudilo Novosađanina.

http://www.novosti.rs/
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
mob
Samsung 111111
Predsednik Radničkog Bulatović: Ja nisam nasilnik!

Sudiji Vujoviću ni u jednom trenutku nisam ugrozio bezbednost. Verujem da su počeli da nas sapliću iz FS Srbije jer smo se deklarisali da smo za promene – objašnjava Bulatović dešavanja na Karaburmi



PREDSEDNIKU Radničkog iz Niša Darku Bulatoviću na Karaburmi je "pukao film" pa je u afektu prekoračio i ovlašćenja i zaboravio da je prvi čovek "Reala sa Nišave". Na poluvremenu i posle utakmice vodio je verbalni rat sa sudijom Majom Vujovićem. U razgovoru za "Novosti" nije negirao incident.


- Reagovao sam ljudski, previše emotivno. Jedini greh je što sam govorio kao navijač a ne kao predsednik. Sudiji Maji Vujoviću nisam nijednog sekunda ugrozio bezbednost, niti sam se ponašao nasilnički, već smo imali samo verbalni duel u više navrata zbog njegovih grešaka koje sam prepoznao da su sistematske uperene protiv Radničkog - ističe Bulatović.

Na šta konkretno mislite?

- Od pet utakmica Vujović nam je sudio na tri, kao glavni ili četvrti arbitar i bez obzira na to što smo imali dobre rezultate, bili smo oštećeni. Na Karaburmi je sudio penal protiv nas koji neću da komentarišem, ali zato je seckao igru, oštetio nas za brojne faulove, "živi zid" postavljao na šest-sedam metara. Perfidno suđenje protiv nas ima i drugu pozadinu.

Koju?

- Neću da krijem. Verujem da su počeli da nas sapliću iz FS Srbije jer smo se deklarisali da smo za promene. Pa, ako mi iz rukovodstva kluba imamo drugačije mišljenje, ako smatramo da fudbal treba da se pročisti i da su potrebni novi ljudi, zašto to automatski znači da Radnički mora svim sredstvima da bude zaustavljen na terenu! Ne da ne mora, već ne sme. E zato sam onako burno reagovao na Karaburmi. I ako je taj moj gest najveći problem srpskog fudbala, onda smo na lošem putu. Da rezimiram, reagovao sam u afektu, ali iz srca, preterao u impulsivnosti, ali nikog nisam ugrozio. Moja kritika se nije odnosila na OFK Beograd, već na sudiju Vujovića i Savez koji je počeo da se sveti klubu zbog mog drugačijeg pogleda na aktuelno stanje srpskog fudbala. Tu bih voleo da stavimo tačku i da od sutra pričamo samo o fudbalu - zaključio je prvi čovek Nišlija.

KO SAM JA DA PRETIM?
Da li ste Vujoviću pretili da ćete upotrebiti politički uticaj i položaj koji imate?
- Ma, ko sam ja da pretim na takav način? Ja sam samo mali šraf sa juga Srbije koji se maksimalno trudi da radi svoj posao. Ne prodajem maglu, ali i ne volim one koji se maglom pokrivaju...

POKRENUT POSTUPAK
DELEGAT meča na Karaburmi Ljupče Mandić podneo je prijavu protiv predsednika Nišlija Darka Bulatovića pa je automatski protiv njega pokrenut disciplinski postupak. Mandić je naveo da je Bulatović preskočio ogradu i verbalno vređao arbitra Maja Vujovića..

http://www.novosti.rs/

Žutić: To što je arbitar Vujović doživeo nije zabeleženo u srpskoj istoriji

Dve prijave protiv predsednika Radničkog iz Niša Darka Bulatovića posle "verbalnog incidenta" sa glavnim sudijom duela sa OFK Beogradom

UDIJA Majo Vujović poslaće svojoj organizaciji dodatni izveštaj o "verbalnom incidentu" sa predsednikom niškog Radničkog Darkom Bulatovićem u meču protiv OFK Beograda odigranom minule subote na Karaburmi. Prvi operativac Sudijske organizacije Đorđe Žutić upoznat je sa svim detaljima bučnog i neprijatnog razgovora koji su vodili arbitar iz Novog Sada i prvi čovek Nišlija na poluvremenu ispred svlačionice, ali i posle utakmice koju je OFK Beograd dobio rezultatom 2:1.

- Majo će nam pismenu verziju izveštaja, koju mi je već pročitao, dostaviti do petka kada zaseda Komisija. Mi ćemo shodno našim ingerencijama pokrenuti disciplinski postupak u nadležnoj komisiji FSS, jer to što je arbitar doživeo nije zabeleženo u srpskoj istoriji. Zovite me u petak, pa ću vam sve reći - bio je jasan Žutić.


Čuli smo sve strane, ostaje da se vidi kako će ragovati "disciplinac" Slobodan Pajović jer će dobiti prijave i od strane delegata meča Ljupčeta Mandića, ali i od sudijske organizacije.

Pitali smo i nadležne iz OFK Beograda kako je uopšte Bulatović, pored obezbeđenja, preskočio pola metra visoku ogradu i ušao u restriktivni prostor.

- Propust se dogodio, sad ne možemo ništa da ispravimo. Momci iz obezbeđenja su najmanje očekivali da će jedan gospodin, predsednik kluba, da preskoči ogradu. Nisu se snašli u momentu. Imali smo 350 ljudi na utakmici i 30 ljudi u obezbeđenju, što je dovoljno. Moram reći da osim verbalnog duela, nije bilo nasilničkog ponašanja, niti je neko od aktera to imao nameru da uradi. Kad sam mu se predstavio, Bulatović je u mojoj pratnji odmah napustio hodnik ispred svlačionica i utakmicu odgledao sa svog mesta na istočnoj tribini. Posle utakmice se svima izvinjavao - objasnio je celu situaciju Komesar za bezbednost OFK Beograda, Milovan Lapčević.

Bilo, ne ponovilo se...

http://www.novosti.rs/
« Poslednja izmena: 17. Sep 2013, 22:26:12 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Samsung 111111
Radnički iz Niša ofanzivno u Kruševcu

Fudbaleri niškog Radničkog pokušaće da prekinu post od tri utakmice bez pobede u meču protiv kruševačkog Napretka koji možete pratiti na Areni 1 od 19 časova. U meču 9. kola Superlige Dragoljub Bekvalac najavljuje nadigravanje, a Nenad Milovanović traži nastavak serije od tri meča bez poraza, naglašavajući da je ovo ključni meč za nastavak sezone.
Reč je o ekipama stabilnih prvoligaša koje su se već sastajale u pripremnom periodu kada je na Zlatiboru bilo nerešeno. Dva trenera najavila su težak meč uz reči hvale za protivnika.

"Očekuje nas teško gostovanje kod izuzetno organizovanog kluba, kod izuzetno selekirane i vođene ekipe koja je već duže vreme zajedno. Jako je teško pobediti u Kruševcu, a teže nadigrati. Mi ćemo probati da se nadigravamo sa Napretkom u Kruševcu. Povratkom tvorca te ekipe Milovanovića, oni su još jači, čvršći, homogeniji i biće zaista teško pobediti u Kruševcu. Sigurno nećemo ići da se branimo", rekao je Dragoljub Bekvalac, trener Radničkog.

Napredak iz Kruševca do sada je zabeležio tri pobede, dva nerešena ishoda i tri poraza, a trener Nenad Milovanović kao adut Napretka ističe mladost i domaću publiku.

"Pozvao bih naše navijače da dođu u što većem broju, jer će nam njihova podrška biti neophodna u ovoj utakmici. Nadam se da ćemo se zajedno sa njima radovati, kao i mnogo puta u prethodnih godinu dana. Nije bitno ko će postići gol, samo nam je bitno da uđemo sa 200% u ovu utakmicu, kako bi zabeležili dobar rezultat", završio je trener Milovanović.

Ukoliko niste u mogućnosti da prisustvujete meču, utakmicu Napredak - Radnički Niš možete pratiti i direktno od 19 časova na kanalu Arenasport 1.

http://www.tvarenasport.com/
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Samsung 111111
Radnici odlican u ovih 11 kola.
Od 11 kola samo jedan poraz.A taj jedan poraz je onaj gde je sviran ne postojeci penal i uz auto gol.
Posete na stadionu su velike.Protiv Zvezde oko ili preko 15 000 a protiv partizana 13 000.
Najmasovnije gostovanje meraklija bilo je u krusevcu na "Lokalnom" derbiju.
Poraz u kupu od Partizana tri nula..Verovano jer su se potrosili na Zvezdu 3 dana unazad.

Inace generalno najgore utakmice za Radnicki u ovom delu sezone su prosle.Tj Jagodina,Vojvodina,Partizan,Zvezda,pa gostovanja Radu i OFK-i kao i Napedku.
Interesantna stvar je takodje da je Radnicki vezao 5 utakmica nereseno istim rezultatom 1:1.A u svim utakmicama vodio sa po jedan nula  Smile Da je dobio samo jednu od tih 5 bio bi prvi na tabeli.

Inace Bekvalac nesto bio bolestan pa je protiv donjeg srema ekipu vodio njegov asistent i dobijena je utakmica sa jedan nula..Pauljevic je bio strelac.
Sledeca utakmica je protiv Vozdovca na Cairu u Nisu.

Msm da je to sve ukratko XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Samsung 111111
"Real sa Nišave" se uključio u borbu za titulu, sramota Stefana Babovića

Sedam kola je prošlo od kada je Radnički iz Niša doživeo jedan jedini poraz u ovoj sezoni domaćeg prvenstva, pa i ne čudi što je tim sa "Čaira" u samom vrhu tabele nakon druge uzastopne pobede, ovoga puta od 2:1 nad Voždovcem.



Nekadašnji "Real sa Nišave" se budi, podsećaju se ovih dana Nišlije na slavnu 1982, kada je njihov omiljeni klub stigao do polufinala Kupa UEFA (pobeda 2:1 nad Hamburgerom u Nišu, poraz 1:5 u Nemačkoj). Naravno, daleko su ta slavna vremena u odnosu na ovu realnost, ali za klub koji je od raspada SFRJ češće bio u trećem rangu takmičenja nego u elitnom, činjenica da je sada drugi na tabeli itekako budi optimizam u Nišu.
 
Trijumf ekipi trenera Dragoljuba Bekvalca doneli su golovi Saše Stojanovića i Petra Jovanovića, a sve je počelo od Branka Pauljevića, koji je u 40. minutu fauliran u kaznenom prostoru gostiju iz Beograda.
 
Penal je iskoristio Stojanović, koji je u 68. minutu upisao i asistenciju, dodavši loptu Jovanoviću, čiji je šut sa ivice kaznenog prostora bio previše jak i previše precizan za Voždovčane.

U međuvremenu, i Voždovčani su uspeli da zatresu mrežu, no taj pogodak Stefana Babovića nije bio onaj njegov učinak koji će se pamtiti, iako je akcija bila prilično lepa, već ono što je uradio odmah posle toga (na snimku se vidi kada "premotate" na dva minuta i 50 sekundi od početka).
 
Naime, posle pomenutog pogotka Babović se uhvatio za međunožje, poslavši tako više nego jasnu poruku publici koja mu je konstantno zviždala, ali istovremeno podsetivši sve nas zajedno - da su veliki fudbaleri bili pamćeni samo ako su bili i veliki ljudi. Jedno bez drugog, jednostavno, ne ide.
 
Nervozni Babović je na kraju ušao u sukob sa sudijom Đokićem, koji mu je pokazao crveni karton, ali je fizički obračun ipak izbegnut.
 
No, kako je ova priča počela onom lepšom stranom, sportskom, da njo mi zaključimo. Čudesne Nišlije u narednom kolu, koje je na programu 23. novembra, gostuju Spartaku u Subotici. Voždovac će, bez Babovića koji će na "hlađenje" i razmišljanje o ponašanju koje nije dostojno jednog od najboljih veznih fudbalera u srpskom prvenstvu, ugostiti Partizan, pa će bivši igrač crno-belih propustiti duel sa klubom u kome je ponikao.
 
O pobedi prvaka, uz preokret protiv Donjeg Srema, možete više pročitati kada kliknete ovde, a o svim ostalim subotnjim mečevima Jelen Superlige - kada kliknete ovde.

Izvor je Blic(sport)
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 97 98
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.