Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: firmware, ko mi nadje, dobija mesecni Rapidshare Premium! Usluga za uslugu!  (Pročitano 1076 puta)
11. Apr 2008, 16:04:23
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
ljudovi treba mi firmware(update) za dvd plejer Elite(bugari ga proizvode), da bih dobio srpski titl a ne tamo neke kvacice, postoji sigurno fir. za njega jer u specifikaciji plejera pise da cita srpski subtitle divx filmova posle update-a. I da bih mogao da povecam titl posto su slova mala. Valjda, treba da se f. nareze na disk, i ubaci u plejer i update-ovace se. Smile Bas mi treba ovo jer imam dosta divx-ova(prevod je u istom folderu sa filmom i imaju isti naziv). Trazio sam na sajtu proizvodjaca www.elite.bg ali nisam nasao...jel ima negde na netu da se skine, ili ako ima ovde neko ko servisira takve plejere da mi pusti na mejl milan_987@nadlanu.com , verujem da je firware mali i da ne zauzima puno, pa ce brzo moci da se posalje. Mozda sam trebao pitanje da postavim u Elektronici Smile nek onda moderatori onda prekopiraju post tamo, a obrisu ovu temu. Hvala unapred! Smile

edit: promenjen naziv teme Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 16:21:15 od kvm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
moze ovako Smile ako mi neko nadje firmware za njega: (Elite PV-374ex) dacu mu mesecni rapidshare premium. Usluga za uslugu Smile
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 16:09:44 od kvm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Sony xperia
Ima li da negde nisi ponudio taj acount ??  Smile

Rgistruj se ovde i skini jedan ili sva tri ponudjena. Pa sad koji upali.

Link



Nema potrebe vise za ovom temom. Ipak je ovo PC klinika a ne kompenzacijska klinika.

Lock
« Poslednja izmena: 11. Apr 2008, 19:50:58 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.