Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ko osvaja Svetsko prvenstvo?
Holandija
52.5%  (31)
Španija
47.5%  (28)
Ukupno glasova: 59
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Finale - Holandija - Spanija  (Pročitano 43884 puta)
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone 4
Мадре мија  Smile
Добар је Икер  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


This is an automated message, please ignore.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 687
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Samsung Galaxy S5
Ovi Holandjani ko da su igrali karate jebote.. Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N97
Ima na eurosportu dochek, a Pike je pijan kao letva  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Krojf raspalio po svojima

 Predvodnik reprezentacije koja je 70-ih godina podarila svetu "totalni fudbal", šokiran je "anti-fudbalom" izabranika Berta van Marvijka.

Svima koji duže prate internacionalna takmičenja, od početka Mundijala bilo je jasno da se igra Holandije u Južnoj Africi dosta razlikuje od izdanja sa prethodnih velikih takmičenja, kada su selektori bili Gus Hidink, Dik Advokat, Marko van Basten...

Legenda holandskog i svetskog fudbala, Johan Krojf, izjavio je da se osećao tužno, dok je gledao grubosti Van Bomela i ostalih na južnoafričkim stadionima.

"Pre finala su me pitali da li Holandija može da igra kao Inter? Da li možemo da zaustavimo Španiju onako kako je Murinjo u Ligi šampiona zaustavio Barselonu? Odgovorio sam - ne, nikako, zato što mrzim takav način igre. Mislio sam da se moja zemlja neće odreći svog stila", rekao je Krojf.

"Iako nemamo velike igrače kao nekada, verovao sam da će reprezentacija zadržati nešto od starog načina igre. Međutim, prevario sam se... Nije mi namera da svih 11 igrača obesim istim konopcem, ali nije daleko od toga. Nisu želeli loptu, igrali su veoma prljavo, što je najtužnije", konstatovao je bivši as Ajaksa i Barselone.

Prema Krojfovim rečima, Holandija je već u prvom poluvremenu trebalo da ostane sa devetoricom na terenu.

"Vređa me što sam bio u zabludi kada sam tvrdio da Holandija neće pokušati da osvoji titulu ružnim, vulgarnim, tvrdim, hermetičnim stilom fudbala. Da, uspeli su da izbace Špance iz ritma, ako im je to bio cilj. Ali ipak su izgubili. Igrali su anti-fudbal".

Krojfovo mišljenje podelili su i holandski mediji, koji su pored kritika engleskom sudiji Hauardu Vebu, konstatovali da je reprezentacija demonstrirala "neholandski fudbal".

Dakle, Holanđanima ni naslov vicešampiona sveta nije dovoljno dobar, ako se do njega došlo na način suprotan svetloj fudbalskoj tradiciji te zemlje. Da li bi se još negde mogli čuti slični komentari?

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Pa taj isti Krojf je izjavljivao da ce navijati za Španiju , ili mu smeta trener ili cinjenica da je ova reprezentacija ponovila uspeh one njegove generacije , ne vidim ja nešto da je Španija igrala neki lep fudbal za razliku od ostalih , sve što je rekao za Holandiju mogao je mirne duše reci i za Španiju . Špancima cestitam na tituli i ni na cemu više , sve u svemu za mene je ovo najgore svetsko prvenstvo ikada i to po svemu !
« Poslednja izmena: 12. Jul 2010, 21:27:12 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Apple iPhone 4
Špancima cestitam na tituli i ni na cemu više , sve u svemu za mene je ovo najgore svetsko prvenstvo ikada i to po svemu !
Тачно тако.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
Spanci su pokusavali da igraju ali niko nije hteo da im se pridruzi u toj nameri.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
HTC Desire
Ovi Holandjani ko da su igrali karate jebote.. Smiley 1

Ma ne, američko rvanje  Smile
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung 
Pa taj isti Krojf je izjavljivao da ce navijati za Španiju , ili mu smeta trener ili cinjenica da je ova reprezentacija ponovila uspeh one njegove generacije.

Није рекао ништа слично томе. Изјавио је отприлике да ће, у сваком случају, имати разлог за задовољство, јер осећа припадност и једнима и другима.


ne vidim ja nešto da je Španija igrala neki lep fudbal za razliku od ostalih , sve što je rekao za Holandiju mogao je mirne duše reci i za Španiju.

Нису играли лепо, као што се очекивало, али су играли свој фудбал, наметали игру која њима одговара и никада се нису повлачили и чекали контру или прекид, што се тешко може рећи за Холандију.

Друга разлика је што су попут Немаца, а за разлику од Холандије, играли прилично чисто, без оштрих и прљавих прекршаја.

Зато је у утакмици између Немачке и Шпаније полувреме завршено са можда три прекршаја свега, а и једни и други су играли чврсто.

Супротно томе, синоћ су Холанђани већ у првих двадесет минута показали, шта и како намеравају.


Špancima cestitam na tituli i ni na cemu više , sve u svemu za mene je ovo najgore svetsko prvenstvo ikada i to po svemu !

Има и горих сигурно. 2002. је такође било врло слабо.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 20 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.