Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 234 235 237 238 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 661267 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
TIFF teaser trailer za dramu “Buster’s Mal Heart”


Objavljen je novi teaser trailer drame Buster’s Mal Heart u kojoj zvezda serije Mr. Robot Rami Malek igra ekscentričnog planinskog čoveka za kojim tragaju predstavnici zakona. Oštru zimu preživljava tako što provaljuje u vikendice, a s vremenom je zaradio nadimak  “Buster”, jer je više puta zvao istu radio stanicu i upozoravao na “Milenijski bug” (Y2K problem). Progone ga slike njegovog starog života kao uredno ošišanog i obrijanog porodičnog čoveka i noćne more o tome kako se izgubio na moru.

Film koji je prožet crnim humorom je snimila, producirala, napisala i režirala studentica Sarah Adina na području severozapadne američke savezne države Montana u periodu od 18 dana. Smithova je pored ovog filma do sada snimila misterija dramu The Midnight Swim u kojoj se u glavnoj ulozi pojavljuje Lindsay Burdge (A Teacher). Fim prati ženu koja je tokom ronjenja nestala u jezeru.

Malek se trenutno pojavljuje u drugoj sezoni TV serije Mr. Robot, a u budućnosti ćemo ga gledati u remakeu Papilona.



https://www.youtube.com/watch?v=kbcD495uWmg


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Urnebesni trejler za film „The Hitman’s Bodyguard“


Lionsgate je danas izbacio trejler za nadolazeći film „The Hitman’s Bodyguard“ u kome glavne uloge tumače Rajan Rejnolds i Sajuel L. Džekson.



    Svetski poznati telohranitelj je unajmljen kako bi zaštitio život svog najvećeg neprijatelja, ozloglašenog plaćenog ubicu. Telohranitelj i ubica se dugi niz godina love a sada su zaglavljeni jedan sa drugim na 24 suluda časa. Tokom njihove urnebesne avanture od Engleske do Haga u vratolomnim jurnjavama automobilima i brodovima susreću se sa Istočno-evropskim diktatorom, koga glumi Geri Oldman, koji ih želi mrtve. Celom haosu se pridružuje Selma Hajek koja glumi ubicinu podjednako ozloglašenu ženu.

 Možda nećemo gledati Dedpula i Nik Fjurija u istom univerzumu ali možemo da zamislimo da bi to izgledalo nešto slično ovome.



https://www.youtube.com/watch?v=Anps6VPe0u8


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Гран-при фестивала „Златна буклија“ ауторима РТС-овог филма „Наод“


На овогодишњем Међународном фестивалу документарног филма „Златна буклија“ Гран-при за најбољи филм „Наод“ освојили су новинар РТС-а Веско Бутрић, сниматељ Васко Васовић и монтажер Марко Тисовац.

На највећем ТВ фестивалу у земљи, овогодишњој „Златној буклији“ у Великој Плани, главну награду за најбољи филм, освојила је документарна емисија Наод, аутора Веска Бутрића из РТС-а.

Жири је сниматељу те емисије Васку Васовићу доделио награду за најбољу камеру, а награда за монтажу припала је Марку Тисовацу, за рад на истој емисији.

Тако је настављен вишегодишњи низ највећих награда за емисије из серијала Ликовна колонија РТС-а, редакције Баштина и културна продукција.

У конкуренцији од 200 страних и домаћих емисија и филмова, Гран-при за најбољу режију припао је аутору РТС-ове емисије Квадратура круга Бранку Станковићу за репортажу о Заборављеном хероју Сарајева.

Награђено је још троје наших колега новинари Новица Савић и Тамара Дрезгић и редитељ Бојан Воркапић.

Свечана додела признања у Великој Плани заказана је за 28. април.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Паклене улице 8“ стижу 20. априла!


Најновије поглавље једног од најпопуларнијих филмских серијала свих времена, „Паклене улице 8“ пред домаћу публику стиже у оквиру манифестације „Менс најт“, 20. априла. У биоскопима „Синеплекс“ у Нишу и Крагујевцу пројекције су у 20 часова, а у „Синеплексу“ у ТЦ „ Ушће“ и „Делта ситију“ од 20.30. Карте за овај акциони спектакл већ су у продаји.

После Паклених улица 7, из 2015. године, једног од филмова који су најбрже у историји зарадили милијарду долара на светским благајнама, стиже најновије поглавље једног од најпопуларнијих и најдуговечнијих филмских серијала свих времена – Паклене улице 8 (Тhe Fate of the Furious).

Од обала Кубе и улица Њујорка, преко ледених равница код Баренцовог мора, елитна јединица ће прећи цео свет не би ли спречила анархисту да покрене хаос на светској сцени, али и вратила кући човека који је од њих направио породицу.

 „Паклене улице 8“ стижу 20. априла!

После Паклених улица 7, из 2015. године, једног од филмова који су најбрже у историји зарадили милијарду долара на светским благајнама, стиже најновије поглавље једног од најпопуларнијих и најдуговечнијих филмских серијала свих времена – Паклене улице 8 (Тhe Fate of the Furious).

Од обала Кубе и улица Њујорка, преко ледених равница код Баренцовог мора, елитна јединица ће прећи цео свет не би ли спречила анархисту да покрене хаос на светској сцени, али и вратила кући човека који је од њих направио породицу.
Трејлер за филм „Паклене улице 8“

У филму Феликса Герија Греја, Вину Дизелу се придружују звезде из претходних делова: Двејн Џонсон, Џејсон Стејтам, Мишел Родригез, Тајрис Гибсон, Крис Лудакрис Бриџис, Натали Емануел, Елса Патаки и Курт Расел.

Први пут се у серијалу појављују Шарлиз Терон, Скот Иствуд и оскаровка Хелен Мирен.

У вечери мушкараца (Man's Night) све представнике јачег пола очекује на поклон примерак магазина Аутобилд уз сваку купљену улазницу, док ће „ред бул“ сваком посетиоцу дати крила пре приказивања чувеног наставка акционог пакленог филма.

„Адидас“, „Конверс“ и „ДМ дрогерије“ обрадоваће најсрећније љубитеље брзе вожње, док ће све посетиоце биоскопа „Синеплекс“ у „Ушћу“, „Делта ситијy“ и Крагујевцу „Конверс“ наградити и поклон ваучером.


https://www.youtube.com/watch?v=1cOq3oyJrYk
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
„Nož u našim leđima“ — Uskoro u domaćim bioskopima!


Fasbender i Glison u britanskoj krimi-drami „Nož u našim leđima“

Da li je moguće pobeći od sopstvene krvi?

Reditelj Adam Smit, dokazani britanski televizijski majstor i autor reklama mnogih poznatih brendova, oprobao se i u filmskoj režiji svojim debijem „Nož u našim leđima“. Film će domaća publika imati prilike da pogleda u bioskopima od 27. aprila i uživa u izuzetnoj glumačkoj podeli koju predvode Majkl Fasbender i Brendan Glison.

„Nož u našim leđima“ je priča o porodici engleskih čergara koja živi poput odmetnika u anarhičnom uglu jednog od najbogatijih sela Britanije.  Kolbi Katler (Brendan Glison) počinje neplaniranu borbu kada se njegov sin Čed (Majkl Fasbender) zapita kakav uticaj Kolbi ima na svog unuka i poželi da pobegne od svog dominantnog oca. Čed svim snagama želi da sopstvenoj deci obezbedi obrazovanje koje sam nije imao, kako bi izbegli njegovu sudbinu. Međutim, da bi pobegao od Kolbija i takvog života koji bi za posledicu imao kaznu zatvora, pa i smrti,  Čed mora zabosti nož u leđa svom ocu.

“Rođen sam u Irskoj u kojoj imamo zajednicu irskih čergara. Ovu sam priču doživeo lično, kao nešto uz šta sam odrastao i šta sam hteo da proživim i sa suprotne strane, sa strane čergara. Želeo sam da razumem njihov način života, pogled na svet i borbu za egzistenciju. Smatrao sam da je to važna tema s kojom moramo svi da se suočimo”, objašnjava Fasbender.

Film koji obiluje napetim scenama provala i bekstva od policije, ipak je jedan od onih filmova koji će vas emotivno dodirnuti jer ćete osetiti empatiju prema čoveku koji posle toliko godina pod lošim uticajem pokušava da se promeni i izmigolji iz stiska patrijarhalnog oca koji ne zna za bolje.

Premijera filma je bila na 45. Festu, a šta nas očekuje od  27. aprila pogledajte u trejleru.



https://www.youtube.com/watch?v=iEFLly3d6SQ

Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Film “Godzilla” dobio reditelja i glavnu glumicu

Sledeći u nizu “Godzilla” filmova režiraće Majkl Doerti (“Krampus”), a prva u glumačkoj postavci je Mili Bobi Braun, dvanaestogodišnja glumica, koja je privukla pažnju ulogom u naučno-fantastičnoj seriji “Stranger Things”, koja se emituje na Netflix-u.

Ribut filma “Godzilla” iz 2014. godine, zapravo, dobija nastavak koji nosi naziv “Godzilla: King of Monsters”, a negde ga navode i kao “Godzilla 2”. Ovaj film nastaje pod okriljem kompanija Legendary i Warner Bros. Pictures.

Još uvek nisu poznati detalji vezani za radnju u ovom ostvarenju, a ono što je do sada poznato jeste da se očekuje u bioskopima 22. marta 2019. godine.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Predstavljamo titlovani trailer filma “The Beguiled”


Film The Beguiled predstavlja remake istoimenog ostvarenja Dona Siegela, a režirala ga je američka glumica, režiserka, scenaristkinja i producent Sofia Coppola. Glumačku postavu čine dobitnik Zlatnog globusa Colin Farrell (In Bruges, The Lobster), oskarovka Nicole Kidman (The Hours, Stoker), za Emmy nominovana Kirsten Dunst (Melancholia, Spider-Man), Elle Fanning (The Neon Demon, Super Smile, Oona Laurence (Pete’s Dragon, Bad Moms), Emma Howard (Transparent), Angourie Rice (The Nice Guys) i Addison Riecke (The Thundermans). Donosi nam četvrtu saradnju između Coppole i Kirsten Dunst, kao i drugu saradnju na relaciji Coppola-Fanning, a scenario kojeg je adaptirala Coppola baziran je na istoimenoj noveli Thomasa Cullinana.

Radnja filma The Beguiled (Opčinjen) odvija se 1864. godine za vrijeme američkog Građanskog rata i smeštena je u ženski internat na području američke savezne države Virginia. Internat Marthe Farnsworth zaštićen je od ratnih dešavanja koja ga okružuju, sve do momenta dok ranjeni vojnik Unije ne bude pronađen u njegovoj okolini. Tinejdžerka koja ga je pronašla uspeva ga uvesti u internat i od tog trena kreću problemi jer su ostale učenice i profesorike uplašene. Kako se oporavlja, vojnik šarmira jednu za drugom, te unosi pomutnju i stvara atmosferu ispunjenu ljubomorom i prevarama.

Nicole Kidman portretira Marthu Farnsworth, direktorku internata koju je u originalu igrala oskarovka Geraldine Page, Elle Fanning Aliciu, devojku koja živi u internatu, a Kirsten Dunst učiteljicu Edwinu Dabney.



https://www.youtube.com/watch?v=iHVO0R9L-Yk


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Film o Frediju Merkjuriju stiže sledeće godine


Gitarista benda Queen Brajan Mej najavio je da bi biografski film o legendarnom frontmenu te grupe Frediju Merkjuriju, trebalo da bude premijerno prikazan 2018. godine.


Rad na filmu o Merkjuriju počeo je pre četiri godine, a pratilo ga je dosta problema oko izbora glumca za naslovnu ulogu. Nakon što je komičar Saša Baron Koen napustio projekat, izbor je pao na mladog američkog glumca Ramija Maleka.
 
"Film o Frediju stiže, i to mnogo ranije nego što ste mislili. Sledeće godine", rekao je Mej koji je najavio novu turneju Queena sa pevačem Adamom Lamberom. Bend bi tokom leta, kako je rekao, trebalo da održi seriju koncerata u Severnoj Americi, a za kraj godine su planirani nastupi u Evropi.
 
Saša Baron Koen, čija je fizička sličnost sa Fredijem Merkjurijem često isticana, odustao je od učešća u filmu upravo zbog nesuglasica sa Mejom.
 
"Postoje neverovatne priče o Frediju Merkjuriju. Tip je bio divlji! Čuo sam priču o malim ljudima sa tanjirima kokaina na glavi na jednoj žurki", izjavio je Koen, dodavši da su takve anegdote izbačene iz scenarija. "Pretpostavljam da su želeli da očuvaju sećanje na bend", konstatovao je on.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Sredinom (2017)


Prikazuje se od juna 2017. god.


Ovaj dokumentarni film nas upoznaje sa životnim putem jedne od najvećih balkanskih pop-zvijezda svih vremena Edina Dervišhalidovića, poznatijeg kao Dino Merlin …



https://www.youtube.com/watch?v=aoogdOR9Jd4

Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Nastavak filma “Man Of Steel” ima favorita za reditelja

Priča oko nastavka filma “Man Of Steel” polako se zagreva. Kako saznajemo, ovih dana reditelj Metju Von (“Kick-Ass”, “Kingsman”) imao je sastanak sa šefovima studija Warner Bros. oko eventualnog angažovanja u nastavku filma “Man Of Steel”.

Možda je bolje reći da je u pitanju bilo “opipavanje pulsa” i, recimo, želja Warner Bros-a da čuje mišljenje ovog reditelja o nastavku filma o Supermenu nego konkretni pregovori oko režije.

Ovo ostvarenje već dugo vremena traži svoje mesto u punom rasporedu DC Univerzuma.

Henrija Kevila kao Supermena, nakon filma “Man Of Steel” imali smo prilike da vidimo u ostvarenju “Batman V Superman”, a uskoro će se pojaviti i u novom projektu, “Justice League”.

Von je pri vrhu liste Warner Bros-a za izbor reditelja ovog nastavka, a čak i ako ne dobije angažman sigurni smo da će ga studio imati u vidu za neki drugi film.

Što se reditelja tiče, on polako završava rad na nastavku “Kingsman”-a, “Kingsman: The Golden Circle”, koji će se u bioskopima naći 29. septembra.


Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 234 235 237 238 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.