Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 181 182 184 185 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filmovi u najavi ili ti filmadzije na poslu  (Pročitano 662156 puta)
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Novi Istvudov projekat: Film o pilotu Saliju Salenbergeru

Američki glumac i režiser Klint Istvud će, posle velikog uspeha "Snajperiste", snimiti još jedan biografski film, ovoga puta o pilotu Česliju "Saliju" Salenbergeru.



NJUJORK - Američki glumac i režiser Klint Istvud će, posle velikog uspeha "Snajperiste", snimiti još jedan biografski film, ovoga puta o pilotu Česliju "Saliju" Salenbergeru.

Studio Vorner saopštio je da će Istvud režirati i producirati dramu koja će biti adaptacija Salenbergerovih memoara iz 2009. "Highest Duty: My Search for What Really Matters" gde je pisao o sletanju na Hadson reku u Njujorku 2009.

"Veoma mi je drago što je moja priča u rukama nadarenog pripovedača i režisera Klinta Istvuda", naveo je Salenberger u saopštenju.

To će,  piše AP, biti Istvudov prvi film posle najvećeg boksofis hita u njegovoj karijeri "Snajperiste" gde je Bredli Kuper igrao pripadnika mornaričkih foka Krisa Kajla. Film je zaradio 543,4 miliona dolara u bioskopima.

Novi film produciraće Frenk Maršal i Ajlin Stjuart a scenario će napisati Tod Komarnicki.

"Jednostavno rečeno, Klint Istvud je na vrhuncu", rekao je Greg Silverman iz Vornera. "Posle izvanrednog rada na "Snajperisti" biće izuzetno uzbudljivo videti ga kako istražuje još jednog stvarnog heroja".

Izvor http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=182321
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Self/less (2015)

Reditelj Tarsem Singh, koji stoji iza ne tako uspesnih filmova Immortals (2011) I Mirror Mirror (2012), vraca se na velika platna novim sf trilerom Selfless (Izvan sebe). Film govori o bogatom biznismenu Demjanu, koji saznaje da boluje od opake bolesti. Spreman da spasi sebe na sve moguce nacine, prihvata novu radiklanu metodu zamene svesti nano tehnologijom, cime ce njegova svest biti prebacena u mlado telo coveka koji je poginuo. Demjanov novi zivot dobija potpuno novu dimenziju kada sazna da mlado telo sa sobom nosi veliku dozu misterije.
Glavne uloge poverene su Ben Kingsley, Ryan Reynolds I Matthew Goode. Film u svetske bioskope stize 10. Jula



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Ponovo na malim ekranima: Vraća se 'Prison Break'

Nekad jako popularna serija ”Prison Break” navjerovatnije će se vratiti na televizijuu obliku adaptirane mini-serije.

Od 2005. godine do 2009. godine na televiziji Foks emitovala se serija sa Ventvort Milerom i Dominik Purselom u glavnim ulogama, te su obarali rekorde gledanosti, a poučeni iskustvom novih izdanja ”Arrested Development”, ”Twin Peaks” i ”X-Files”, ”Prison Break” će se vratiti na ekrane, navjerovatnije sa 12 novih epizoda koje će zaokružiti originalnu priču piše, televizija Line.

Miler i Pursel su se iz ”zaborava” izvukli preko serije ”The Flash”, gde glume zlu braću, ali i preko ”Legends of Tomorrow”, što je verovatno bio znak televiziji Foks razmotri mogućnost ”vraćanja u zatvor” ove dvojice junaka.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Vraća se u bioskope 'Joe Dirt'

Stigao nam je promo video za nadolazeću komediju 'Joe Dirt 2: Beautiful Loser', u kojoj David Spade reprizira svoju ulogu iz 2001. godine.

Premijera filma je zakazana za 16. juli, a i u ovom delu ćemo imati priliku da uživamo u još jednoj komičnoj avanturi Joea Dirta.

U filmu još glume Christopher Walken (Pulp Fiction, Seven Pyschopaths), Brittany Daniel (“The Game”), Dennis Miller (Disclosure), Adam Beach (Flags of Our Fathers). Patrick Warburton (“Rules of Engagement”), Mark McGrath (Sharknado 2), Charlotte McKinney (“Dancing with the Stars”) i Kevin Farley (The Waterboy).

„Joe Dirt 2: Beautiful Loser“ je režirao Fred Wolf.



Izvor prolog

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Bridge of Spies (2015)

'Bridge of Spies' je film koji se u bioskopima očekuje tokom oktobra ove godine.

Reditelj filma je Steven Spielberg, a u njemu glume Tom Hanks, Billy Magnussen, Alan Alda i dr.

Američki advokat je zadužen od CIA-e da spasi zarobljenog američkog pilota u vreme Hladnog rata između Amerike i SSSR-a. Premijera je zakazana za 16. oktobar 2015. godine.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
M.Radović: Film o mašinovođama - setan, smešan, dirljiv

Igrani film "Tajna o mašinovođama" biće "melodrama, jedan setan, smešan, dirljiv, plemenit, veseo, a i tužan film", izjavio je danas Tanjugu reditelj i scenarista Miloš Radović.

BEOGRAD - Igrani film "Tajna o mašinovođama" biće "melodrama, jedan setan, smešan, dirljiv, plemenit, veseo, a i tužan film", izjavio je danas Tanjugu reditelj i scenarista Miloš Radović.

"Porodica Radović je prilično železničarska", istakao je on s ponosom pokazujući stare porodične fotografije koje su postale deo scenografije u hangaru Plavog voza, gde je u toku snimanje u produkciji "Ziliona".

"Moj deda Uglješa je bio poznati kraljevski mašinovođa. Poveravani su mu važni zadaci, doterivao je nove lokomotive iz inostranstva. Bio je kao admiral železnice, vozio je uvek u belim rukavicama. Moj otac Duško je prekinuo tradiciju, a ja se evo sada vraćam ovim filmom", ispričao je on.

Kako je dodao, "film je nastao delom iz te porodične osnove, a delom iz razgovora sa, sada nažalost pokojnim, montažerom Markom Glušcem koji mi je svojevremeno predložio sličnu ideju, da se napravi film o železničarima, jer tu postoji jedan sloj njihove životne priče o kojem se malo zna".

"Ušao sam u istraživanje, počeo da se družim sa mašinovođama i tako je nastao scenario, a evo za 12 dana i završavamo snimanje. Nismo pravili pompu, bilo nam je lakše da radimo u miru, van pažnje medija", rekao je Radović.

Na pitanje o premijeri, odgovorio je da se autor uvek nada da će film biti dobar i da će imati otvaranje na nekom važnom festivalu.

"Međutim, mode se menjaju, zavisi i od produkcije te godine da li ćemo imati sreće na festivalima, ali što se tiče bioskopa mislim da će ovaj film biti dosta komercijalan, jer je duhovit", zaključio je on.

Glavni glumac i producent Lazar Ristovski rekao je Tanjugu da su "puno pomogle Železnice Srbije, jer film govori o njima, bez njih film ne bi mogao da bude snimljen".

"I moj otac je bio mašinovođa, kao i Milošev deda, tako da imamo i veliku emotivnu vezu. Železničari su posebna vrsta ljudi. Sada smo ih upoznali na stotine, snimajući i vozeći se prugama prema Nišu, Novom Sadu, Ralji", istakao je on.

Kako je ispričao, "na tim stanicama i skretnicama oni svi mašu jedni drugima, smeju se, svi se znaju po imenu i prezimenu, gde ko radi i kako živi, vode računa jedni o drugima".

"Oni su kao velika, lepa i rekao bih čak srećna familija u ovom našem društvu, u tužnom i teškom vremenu", izjavio je Ristovski.

Njegov lik Ilija je jedan od karaktera kakve do sada nije igrao. "On je zatvoren, naizgled malo nabusit. Nije neprijatan, ali je malo mrzovoljan. Međutim, ispod toga stoji široka, topla duša. Ilija spašava jednog dečaka od 10 godina, koga vodi kući, odgaja ga i vaspitava i on takođe završava železničku školu".

Napominjći da film mora da ima i dramski konflikt, Ristovski je otkrio da sukob nastaje zato što momak želi da bude mašinovođa, a Ilija mu to, znajući koliko je to teško zanimanje, ne dozvoljava.

"Priča o mašinovođama može da bude romantična, ali i dramatična jer ti ljudi, ne svojom krivicom, one koji su nepažljivi na pruzi - zgaze. Ja igram "šampiona" koji ima 28 gaženja. Neke mašinovođe to doživljavaju tragično, osede preko noći, daju otkaz, a Ilija je tvrd i kaže samo: To je moj posao".

"Ilija ima još dve godine do penzije i svi ga teraju da ide, jer će inače još nekoga da zgazi", uz osmeh kaže Ristovski i dodaje da film jeste melodrama, ali sa dosta crnog humora.

Uostalom, podnaslov filma je "Slike iz života masovnih ubica".

Na pitanje o uslovima produkcije, Ristovski je odgovorio da bi mogao ponovo da kaže kako više nikada neće biti producent.

"Ovoga puta stvarno, jer praviti film u Srbiji to je zaista na ivici nemogućeg. Naši budžeti su toliko mali, bedni, nikakvi, a i takvi stižu sa zakašnjenjem. Ipak, oseham se srećno kada skupim pare i okupim oko sebe sto ljudi koji nekoliko meseci žive od tih para koje sam ja pokupio. I svi oni su srećni što rade novi film. S te strane imam veliko zadovoljstvo", zaključio je Ristovski.

Jedna od zadovoljnih u velikoj ekipi je i glumica Jasna Đuričić, u ulozi Side.

"Igram ženu jednog od mašinovođa. Ona je prva komšinica glavnog junaka i na neki način polumajka malog Sime, kojeg je Ilija posvojio. Te prve komšije žive kao familija, vezani su mnogim stvarima. Sida je domaćica, žena koja se bori za svog muža i komšije, brižna, a i jaka žena", izjavila je Tanjugu prvakinja Srpskog narodnog pozorišta.

Što se tiče stila filma, napomenula je da ne može precizno da ga odredi dok ne bude sasvim završen.

"Scenario nije pisan kao Miloševe vrhunske komedije, mada ima komičnih elemenata, ali ova priča je ozbiljnija i romantičnija", rekla je ona.

Mladog Simu igra debitant na filmu Petar Korać. U glumačkoj ekipi su i Mladen Nelević, Mirjana Karanović i drugi.

Izvor http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=184045
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Willie Nelson i Justin Bieber u nastavku 'Zoolandera'

Američki country pevač Willie Nelson i kanadska pop zvezda Justin Bieber pridružili su se glumačkoj postavi u nastavku Ben Stillerove komedije iz 2001. "Zoolander", koji u bioskope dolazi u februaru iduće godine.

Osamdesetdvogodišnji Nelson pojaviće se u cameo ulozi, a u intervjuu za Access Hollywood otkrio je da ga je Owen Wilson, koji u oba filma glumi tupavog manekena Hansela McDonalda, lično pozvao da snimi scenu na jednoj lokaciji u Italiji.

Glumac i country zvezda dugogodišnji su prijatelji i komšije u Mauiju na Havajima, gde se druže igrajući šah, poker i domino u Nelsonovom klubu.

Uz Stillera i Wilsona, uloge iz prvog dela repriziraće i Will Ferrell i Billy Zane.

U nastavku će se pojaviti i Kristen Wiig, Olivia Munn, Fred Armisen, Penelope Cruz te spomenuti Justin Bieber.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Divlji život: Idilična slika povratka prirodi



Novi film proslavljenog francuskog reditelja Sedrika Kana “Divlji život” dočarava život mladog para, koji podiže svoju decu u prirodi, bez zakona i uticaja masovne kulture. Onog trenutka kada se majka vrati u organizovano društvo, stvari se komplikuju. Razapeti između majke i oca nalaze se tri sina, koji moraju da odluče na čiju stranu da stanu. Na repertoar bioskopa “Divlji život” stiže 18. juna.
Film je snimljen po istinitoj priči Ksavijera Fortina. “Divlji život” pokušava da prikaže “rat” – daleko od civilizacije, poput onog u Vijetnamu, koji se, u gerilskom stilu, uglavnom odigravao u grmlju – a sve iz perspektive dece.

Pako (Matju Kasovic) i Nora (Selin Salit) izgledali su kao idealan par, zaljubljeni u prirodu i nomadski način života, posvećeni tome da svoju decu odgajaju daleko od potrošačkog drušva. Nakon razvoda braka, Nora dobija starateljstvo nad njihovo dvoje dece i odvodi ih u grad. Razočaran njenom odlukom, Pako kidnapuje decu i uspešno se skriva sa njima punih 11 godina.

U početku, deca su suviše mlada da bi shvatila posledice takvog detinjstva i pridržavaju se rutine skrivanja od policije, doživljavajući celu situaciju poput igre. Vremenom, ova obmana uzima svoj danak, primoravajući ih da izmišljaju nove identitete i istoriju na svakoj stanici, da Pako ne bi bio uhapšen, a oni se vratili Nori.

Sam reditelj Sedrik Kan je odrastao u ruralnoj životnoj sredini, te iz sopstvenog iskustva pokušao da predstavi tu idiličnu sliku povratka prirodi: pevanje pored logorske vatre, pravljenje kozjeg sira i hvatanje pastrmke rukama.

U Francuskoj, oni koji su čuli priču uglavnom zauzimaju stranu majke, jer su se mediji fokusirali na njen nemir kad su dečaci nestali. Fokusirajući se na oca, preimenovanog u Paka Furnijera (jako ubedljiva uloga Matju Kasovica), Kan pokušava da objasni kidnapovanje.

Kada je reč o pitanjima roditeljstva, većina odluka je suviše kompleksna i lična da bi im se lako sudilo, a Kan i ko-scenaristkinja, Natali Najem, su mudro odlučili da ne podržavaju, niti osuđuju boemski način života ove porodice.



Izvor http://www.prolog.rs/Divlji-%C5%BEivot-Idili%C4%8Dna-slika-povratka-prirodi-article-16354.htm
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Posveta rock'n'rollu i Sarajevu '80-ih - Počinje snimanje filma „Balada o Pišonji i Žugi“

očetkom naredne sedmice u Sarajevu počinje snimanje prvih scena dugometražnog igranog filma 'Balada o Pišonji i Žugi'. Reditelj filma je Jasmin Duraković, dok je Sejo Sekson koreditelj, ali i, zajedno sa beogradskim piscem i dramaturgom Vladimirom Đorđevićem, scenarista filma. Ovo ostvarenje nastaje po kultnoj pjesmi, ali i drugim pjesama Zabranjenog pušenja iz osamdesetih, pa je zbog toga projekat i svojevrsna posveta gradu Sarajevu iz tog vremena, piše Depo.

Glavne uloge u ovome projektu igraju: Ivan Đurđević (Pišonja), Dino Sarija (Žuga), Jelena Gavrilović (Amila), Emir Hadžhafizbegović (Murga Drot), Haris Burina (Lepi) i mnogi drugi poznati glumci iz BiH i cijele regije. Direktor fotografije u filmu je Šahin Šišić, scenograf Osman Arslanagić, kostimograf Adisa Vatreš, za šminku je zadužena Vesna Trogrančić, dok je Bojan Hadžihalilović uradio prve vizuale za film. Bit će korištene muzičke teme iz pjesama po kojima je pravljen scenarij, ali i pjesme grupe Letu štuke, dok će Dado Džihan raditi neke od novih muzičkih tema filma.

Produkciju ovoga filma vodi DEPO (Sarajevo) zajedno sa producentskom kućom Fokus (Hrvatska), a producenti filma su Jasmin Duraković, Sejo Sekson i Davor Pušić. Izvršni direktori filma su Angelina Albijanić-Duraković i Amira Kudumović. U toku su pregovori sa više koproducentskih kuća iz regiona (Slovenija, Hrvatska, Srbija, Crna Gora, Kosovo) koje su pokazale veliki interes za realizaciju ovoga filma, čija se premijera očekuje tokom 2016. godine.

Scene koje se snimaju naredne sedmice poslužit će kao intro trailer, koji će biti promoviran tokom ovogodišnjeg Sarajevo Film Festivala i koji će ozvaničiti početak velike online fundrising kampanje, u kojoj se mnogobrojni fanovi ove pjesme, ali i ljudi koji su vezani sa Sarajevo iz njegovih zlatnih godina, moći svojim vlastitim donatorskim učešćem pomoći realizaciji ovoga filma. Prvi veliki sponzori ovoga filma su Sarajevsko pivo i Ekoline Kovan (Gračanica), a projekt je podržan od strane Fondacije za kinematografiju FBiH.
Prvi bh. filmski kanal Cinema TV je partner filma u Bosni i Hercegovini.

Izvor http://enovosti.ba/posveta-rocknrollu-i-sarajevu-80-ih-po269inje-snimanje-filma-bdquobalada-o-piscarononji-i-381ugildquo/953767
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Poslednji film Robina Williamsa

Objavljen je prvi trailer poslednjeg filma Robina Williamsa „Boulevard“, u kom je pokojni glumac imao drugačiju ulogu od onih na koje smo navikli.

Williams u filmu igra oženjenog čoveka koji radi pomalo dosadan posao kao menadžera banke.

Bori se sa svojom seksualnošću, jer je prikriveni gej, a u filmu počinje da se druži sa mladićem koji će mu promeniti život.

Pored Williamsa, u filmu igraju Roberto Aguire, Kathy Bakeri Bob Odenkirk.

Film je premijerno prikazan na Tribeca festivalu, a očekuje se da će se u julu naći i u bioskopima širom sveta.



Izvor prolog
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 181 182 184 185 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.