2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:16:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Filip Krajinović  (Pročitano 34113 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Po meni u Davis kup ekipi ima mesta (trenutno za) Zimonjica i Vemica za dubl, Djokovica, Tipsarevica i Troickog u singlu...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S
Tako je, ali su u poslednjih par meceva kroz tim prolazili i Bozoljac i Pasanski. Desi se da neko od ove petorice ne moze, ap ubace Pasanskog. U tom slicaju,mislim da je bolje pozvati Krajinovica. U principu, davis cup mec je moguce dobiti sa dva igraca, tako da ima mesta za nove mlade da se kale Smiley
« Poslednja izmena: 26. Nov 2008, 15:23:41 od Fidel_Castro »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Wave II
KANKUN: Krajinović bez drugog kola




Filip Krajnović "vajld kartu" organizatora čelendžer turnira u Kankunu nije krunisao i pobedom. Mladi srpski teniser izgubio je od deset godina starijeg Španca Migela Lopeza Haena sa 2:0 u setovima - 2:6, 2:6.

Momak rođen 1992. godine nije uspeo da ponovi prošlonedeljni podvig, kada je na čelendžeru u američkom Noksvilu stigao do polufinala, kada je morao da preda meč. Pobedama u Noksvilu, Krajinović je za sedam dana napravio skok sa 901. na 589. mesto ATP liste, ali je u egzotičnom meksičkom letovalištu naleteo na iskusnog "šljakera", koji zauzima 192. mesto na svetu.

Lopez Haen je postao profesionalac 2000. godine, ali se 2004. teško povredio, zbog čega nije igrao tri godine. Prošle sezone se vratio u ATP tur preko fjučersa i čelendžera, kao što je ovaj u Kankunu, koji se igra za nagradni fond od 35.000 dolara.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Uopste mi nije jasno zbog cega se desava sva ova pometnja oko tenisera.Sta se ljudi tripuju,kao oni igraju za Srbiju?Kakva crna Srbija,oni igraju za lovu...
Ovog Djokovica i Ivanovicku ne mogu da svarim,kada uhvatim da igraju obavezno navijam protiv njih.

Jelenu Jankovic mnoogo gotivim,zato sto je pre svega super devojka i ima kefalo za jos neke stvari sem za tenis.
I ne trosi po 500 evra po splavovima i ne prica kako je najnovije haljine kupila u Parizu i da zna da joj mnoge devojke zavide.Samo da se ovaj mali Krajinovic isto ne proda kao dvoje govnara Ane i Djokovica.


Sto ne slavimo Nemanju Vidica?Covek je osvojio Ligu sampiona sa Mancesterom,pa se tome ne pridaje toliki znacaj...mogli smo i njemu da napravimo docek ispred Skupistine,jer je i Nemanja,sa teniskog gledista gledano,igrao za Srbiju i za nju osvojio Ligu sampiona i Premier Ligu....


cccc Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S
Pa mesas individualni i kolektivni sport ... prosto ima razlike. Dokovic je treci na svetu, sta god da je, u cemu god da je, on je 3 u necemu na celoj planeti ... Ana je 4. Jelena 1.

Nisu to male stvari i nisu uporedive sa raznoraznim kolektivnim uspesima nasih pojedinaca u belom svetu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Pa mesas individualni i kolektivni sport ... prosto ima razlike. Dokovic je treci na svetu, sta god da je, u cemu god da je, on je 3 u necemu na celoj planeti ... Ana je 4. Jelena 1.

Nisu to male stvari i nisu uporedive sa raznoraznim kolektivnim uspesima nasih pojedinaca u belom svetu  Smile

Kako za koga...mene tako boli tuki,moze i sutra prvi da bude ponovo ce me boletu uvo.Nikakav znacaj ne pridajem tome,niti cu ikada slaviti njegovo,1,2 ili 3 mesto,a tako ni Anino.

Jer da bi bio sportista prvo moras biti covek,a ne seljacina kakvo su ovo dvoje gore navedenih.


IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy S
Pa to je tvoje subjektivno misljenje ... ne znaci da svi tako misle i ne znaci da si u pravu, naravno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Pa to je tvoje subjektivno misljenje ... ne znaci da svi tako misle i ne znaci da si u pravu, naravno

Naravno da ne znaci.Ali nervira me to sto su ljudi toliko slepi,glupi ili sta vec,jer izgleda da gledaju samo onaj deo - zvani teren.

A van njega,niko nista ne vidi.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Pa mesas individualni i kolektivni sport ... prosto ima razlike. Dokovic je treci na svetu, sta god da je, u cemu god da je, on je 3 u necemu na celoj planeti ... Ana je 4. Jelena 1.

Nisu to male stvari i nisu uporedive sa raznoraznim kolektivnim uspesima nasih pojedinaca u belom svetu  Smile

Kako za koga...mene tako boli tuki,moze i sutra prvi da bude ponovo ce me boletu uvo.Nikakav znacaj ne pridajem tome,niti cu ikada slaviti njegovo,1,2 ili 3 mesto,a tako ni Anino.

Jer da bi bio sportista prvo moras biti covek,a ne seljacina kakvo su ovo dvoje gore navedenih.




Ana nije mnogo pametna to se vidi iz aviona, i kad daje neki intervju sva se zbuni i ušeprtlja, sve u nastojanju da ispadne što lepša i slađa.

A za Novaka grešiš, kad je igrao za Srbiju na olijmpijskim igrama u polufinalu i izgubio od Nadala , dečko je plakajući izašao sa terena. I seti se samo koliko se radovao kad je osvojio bronzu.

To nije bilo za lovu moj prijatelju  Smile

A Nole između ostalog nije glup , dečko govori engleski i italijanski perfektno. I to što govori ima smisla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung S8
Pa mesas individualni i kolektivni sport ... prosto ima razlike. Dokovic je treci na svetu, sta god da je, u cemu god da je, on je 3 u necemu na celoj planeti ... Ana je 4. Jelena 1.

Nisu to male stvari i nisu uporedive sa raznoraznim kolektivnim uspesima nasih pojedinaca u belom svetu  Smile

Kako za koga...mene tako boli tuki,moze i sutra prvi da bude ponovo ce me boletu uvo.Nikakav znacaj ne pridajem tome,niti cu ikada slaviti njegovo,1,2 ili 3 mesto,a tako ni Anino.

Jer da bi bio sportista prvo moras biti covek,a ne seljacina kakvo su ovo dvoje gore navedenih.




Ana nije mnogo pametna to se vidi iz aviona, i kad daje neki intervju sva se zbuni i ušeprtlja, sve u nastojanju da ispadne što lepša i slađa.

A za Novaka grešiš, kad je igrao za Srbiju na olijmpijskim igrama u polufinalu i izgubio od Nadala , dečko je plakajući izašao sa terena. I seti se samo koliko se radovao kad je osvojio bronzu.

To nije bilo za lovu moj prijatelju  Smile

A Nole između ostalog nije glup , dečko govori engleski i italijanski perfektno. I to što govori ima smisla.

Pitao sam se kada ces se ti pojaviti da branis cast tenisera Smile

Elem,nisam rekao da je Djokovic glup vec seljak.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:16:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.