Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:09:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FIFA 2009  (Pročitano 19379 puta)
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Sranje kao po obicaju.Stvarno EA sport treba da odustane od pravljenja Fudbala kako bi Konami mogao da licencira sve timove i igrace.Pes 2009 ce za Fifu 09 biti tata mata.
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Kad si je pre probao da znaš da je sranje

Pes vam je tata mata jer vas podseća na konzolu koju ste igrali pre 10 godina
Zbog toga je Pes 08 slabo prošao Smile
« Poslednja izmena: 26. Avg 2008, 02:37:23 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Kad si je pre probao da znaš da je sranje

Pes vam je tata mata jer vas podseća na konzolu koju ste igrali pre 10 godina
Zbog toga je Pes 08 slabo prošao Smile
Dovoljno znam sta EA sport pravi od fudbala.Sranje kao i uvek.Totalno arkadni fudbal gde igraci trce kao roboti u 8 pravaca i skrecu naglo ko retardi sto se vidi iz prilozenog.Ovo je isto kao i 08 samo je malo grafika ulepsana i nista vise.A ko te to slagao da je pes 2008 slabo prosao.
I ne podseca me na konzole posto ja nisam ni igrao pes na konzolama vec sam tada igrao fifu na pc-u koja je tada i bila nesto za razliku od zadnjih par.
Evo samo pogledajte kako izgleda novi pes pa zakljucite sta je bolje
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Arkadni fudbal, roboti? Šta onda može da se kaže za PES.. roboti sa lagom od 5 sekundi.... protrči kroz igrače.. sačeka 5 sekundi od kad pritisneš dugme i opali preko gola. PES 2008 je mnogo loše prošao u odnosu na šesticu, to ćeš čuti od 90% ljudi.
PES je ispeglana verzija fudbala sa Sonija od pre 10 godina... Fifa je nešto sasvim novo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Arkadni fudbal, roboti? Šta onda može da se kaže za PES.. roboti sa lagom od 5 sekundi.... protrči kroz igrače.. sačeka 5 sekundi od kad pritisneš dugme i opali preko gola. PES 2008 je mnogo loše prošao u odnosu na šesticu, to ćeš čuti od 90% ljudi.
PES je ispeglana verzija fudbala sa Sonija od pre 10 godina... Fifa je nešto sasvim novo
o ukusima ne treba raspravljati al taj lag sto ga spominjes kod mene ne postoji.Imam brz komp i igra mi radi na glavu.Pogotovo mi je bila dobra dok sam imao vistu na directx 10.Pazi meni je jos uvek pes 6 odlican i ima stvari koje su bolje od pes 2008.Po meni je fifa sranje i dok EA ne poradi nesto kako bi napravio igru priblizno dobru pes-u necu je igrati.Instaliracu fifu 09 i probati kao i sve do sada fife al znam da me nece zadrzati kad imam pes 2009 na kompu  Smile
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
Nisam mislio na kompjuterski lag... nego odziv igrača na komandu... meni je igrivost PES-a dosta slabija u odnosu na FIFU
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Са Партизаном до смрти!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2413
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ne znam.Ja vec dugo igram pes pa sam navikao na gameplay, a i odgovara mi gameplay.Fifa ima veliki problem sa AI igraca.Pes je to veoma dobro resio sa 2008-com.Kada se igra na top player mnogo je zajebano proci odbranu.Igraci veoma dobro zatvaraju prostor i prebacuju se na vreme da zatvore.Uglavnom znam da cu probati obe igre al vec znam koja ce da me vise privuce.
I krivo mi sto kanadski ogranak EA pravi fifu.Uporedite samo Fifu 08 i Madden 08 koja razlika u kvalitetu i u modeliranju igraca i animiranjem pokreta.Madden su pravili ameri tj u maticnom EA.Mozda kad bi oni uzeli da rade Fifu mozda bi bila bolja (ne mozda nego sigurno).
IP sačuvana
social share
Balkan Special Forces CoD4 mod
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Fifa kao fifa i dalje ostaje ista .. nema nekih promena .. sta reci osim .. glupost .. ne vredi kupovati  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone
Sto se tice poslednjih izlazaka Fife i PES-a, mislim da je PES ipak uspeo da napravi neku promenu u odnosu na prethodni deo, jedan citav novi graficki engine, dok je Fifa samo updateovala timove, license, nove lige, igrace i popravila AI... Ista Fifa se vrti od 2006. sa vrlo malim promenama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Che cosa

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4811
Zastava Italija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia E71 Kinez
ista fifa,što su napravili ovaj trejler smešno,samo je sam kraj dobar,a onaj drugi što igra je još smešnije ista fifa od prošle godine ista statska, a bogami ni ovaj pes iz priloženog nije ništa bolji,ko da je fifa, igraću fifu možda dok nedobijem menadžer onda je neće biti kod kompa...
IP sačuvana
social share
  

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:09:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.