Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:05:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FIFA 12  (Pročitano 25495 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Vidiš nisam znao da su sjebali i EURO 2006...
Inače ja i dan danas upalim kad imam vremena FWC 2010, mnogo su mi zanimljive upravo te kvalifikacije za SP pogotovu kad uzmeš neku slabiju reprezentaciju ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Da li mi neko moze objasniti dve stvari?

1. Kako da sredim kontrole? Radi mi dzojstik i sve, ali ne znam kako da podesim kontrole u igri. Nasao sam gde i sta, ali ne reaguje ne moze da se edituje.
2. Jel ima neki patch koji sredjuje transfere? Ne bih bas da pocnem karijeru sa ekipama iz prosle sezone, nego eto bar neki zadnji patch koji sredjuje transfere. Probao sam unutar igre, ali ne moze. Kapiram da je potrebna original igra za to pa evo ovde da vas pitam jer ima nesto za nas koji nemamo original?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Нема предаје повлачења ко хоће да га памте

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 24714
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
За нас који немамо оригинал мислим да није могуће Smile за контроле не знам, играм на тастатури.
IP sačuvana
social share

I have something more important than courage.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
HTC one s
Kakav dzojstik imas? Negde na netu sam video listu dzojstika koje podrzava fifa12.
koliko se secam ja sam negde u fifa folderu nasao neki setup gde sam i neke opcije za dzojstik menjao. Davno nisam igrao fifu12 na pc-u tako da se vise i ne secam svega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Sve sredjeno momci. Proletelo mi vreme. Toliko se jebeno dobro i gejmerski osecam da ne mogu smajli da stavim. Znate taj filing. Jebo te. U 6 sam poceo karijeru sa Notingem Forestom. Koliko je sve dobro uradjeno. Poslednja FIFA u kojoj sam uzivao je 2005. kada sam sa Katanjom cepao. Imao sam nekog iskusnog spica 33 godine ne mogu da mu se setim imena. Ali covek je jebao keve. Doveo sam Serzinja kao prvo pojacanje to se secam...Cepao sam bas iz Serije B krenuo pa osvojio ceo Svet.

Ali kako sad cepam sa Notingemom...Alal vera. U prva 3 meca poraz, nereseno i pobeda. Pobeda protiv Derbija u derbiju  Smile Vodili oni prvo poluvreme 0:1 i onda ja ubacio mocnog Kanua kojeg sam doveo za 500 soma. Navuko sebi na ledja petoricu igraca i sjajno asistirao ka Markusu Tagiju koji je egzekutorski zavrsio pos'o. U 75. minutu izigrana akcija. Shelvey ( doveo ga na pozajmicu iz Liverpula, izbacio McGugana iz prve najboljeg igraca ekipe koji ne moze da mi se sastavi nikako ) mekan i lagan pas u prostor ka kapitenu Endiju Ridu koji kao u stvarnosti sa ivice kaznenog pogadja golmanov donji levi, sutnuvsi loptu u poslednjem i pravom trenutku pre nego sto su ga dvojica igraca mogla blokirati.

Dominiranje. Moj ceo zivot je laz. Ja se patim sa PES-om 3 godine vec. 3 jebene godine.


Btw jedino sto mi smeta su slobodnjaci. Komp me ubio. Na pripremnim tekmama 2 slobodnjaka za komp u 2 meca i oba realizovao. Koji kurac? Kako se braniti od istih?
« Poslednja izmena: 27. Jun 2012, 23:20:11 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Samsung C3050
Kada igram preko džojstika jednostavno se lopta odbija od igrače,tj oni je nekako automatski šutaju od sebe,dok u slučaju sa tastaturom toga nema. Probao sam sve moguće emulatore za džojstike,menjao kontrole,i  u game settings sve sam postavio na manual i opet ništa. Postoji li neko rješenje?
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
1. Kako se braniti od slobodnjaka?
2. Kako jebeno da se bacim da branim penal?
3. Kako implementirati setings igraca ( kopacke, frizure, i ostali kurci ) u vec zapocetu karijeru?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
mob
HTC one s
1. Pomeraj živi zid levo desno pre izvodjenja slobodnjaka kako ti odgovara i skoci sa živim zidom. Postavi jednog igrača na gol liniju uz stativu ukoliko mislis da ce lopta tamo ici. Ako protivnik koristi dva igraca na slobodnom udarcu gde jedan drugom daje kratak pas prebaci kursor na svog najbližeg igrača i uđi u šut
2. sa levim stikom pomeras golmana po liniji, a sa desnim ga usmeravas na koju stranu da se baci (džojstik za xbox, ne znam kakav ti imaš)
3. za ovo nemam pojma, nisam se time zamarao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:05:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.