Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:29:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fiat Bravo vasa misljenja  (Pročitano 82823 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 6
Interesuje me dali neko zna od koje se godine (ako se uopste) u Fiat Bravo ugradjuje Euro 3 motor. Ili neki sajt na kome se mogu naci podaci vezani za za vozila sa euro 3 motorom.
Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Zelim da se druzim!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 79
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Interesuje me dali neko zna od koje se godine (ako se uopste) u Fiat Bravo ugradjuje Euro 3 motor. Ili neki sajt na kome se mogu naci podaci vezani za za vozila sa euro 3 motorom.
Hvala unapred!

Od 2000/01.Zavisi koji motor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


...ko ovde ne poludi, taj nije normalan...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3348
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Samsung SGH-E730
Spisak automobila sa euro3 motorima...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
[savefile]06042810... (177.04 KB)
*
[savefile]06042810... (334.62 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Je li ovo novi fiat bravo?
 
Danas su se na mnogim svjetskim automobilističkim web portalima pojavile fotografije kojima nije poznato porijeklo. Ne zna se niti radi li se uopće o fotografijama pravog automobila ili tek o predviđanjima pretočenima u dobar uradak u nekom grafičkom programu.

Odgovori će kao i uvijek doći s vremenom, a do tada ostaje samo da analiziramo ono što je pred nama. Iz fotografija je vidljiva snažna veza s Grande Puntom, stil ima još više dinamike, posebice promatrano s boka. Za razliku od Punta, model na slici nema jednodijelnu već dvodijelnu rešetku hladnjaka i izduženija prednja svjetla.


Naglašeno strma bočna linija otkriva dinamične karakteristike

Dvojbe se vode i oko toga čiji će nasljednik ovo biti: Brava ili Stila? Imajuću u vidu poražavajuće rezultate Stila, a s druge strane blistave trenutke Brava i Brave (Europski auto 1996. godine), logičan zaključak se nameće sam.

Izvor: AutoGodine.hr

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

fiat-bravo_ili_stilo-1a.jpg
(12.92 KB, 350x233)
fiat-bravo_ili_stilo-1b.jpg
(12.56 KB, 350x212)
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 301
Zastava Croatia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Meni prijatelj ima Bravo 1.8 GT i njemu radi super bez ikakvih problema. Taj model od Bravo-e je inace njihov najbolji jer je taj motor malko kvalitetniji od ostalih. On ima isto plin ali neznam kakve su cijene ugradnje u SCG.. Ovdje u HR je platio oko 1000EUR.
A jedan drugi prijatelj ima Bravo HGT V5 2.0 20V, a taj ti bash nije nesto.. Mislim ide ko lud ali kvaliteta mu je nikakva.. Stalno mu se kvari. Ja bi ti ovog GT-a preporucio jer poznajem mnogo vlasnika bas tog modela i svi ga hvale, i nisu imali snjime nikakvih problema!! Ali zapamti da Fiat ostaje Fiat... Ali meni se ipak svidjaju jer za nas ljude koje nemamo bash puno novca je Fiat super stvar! Pa dijelove nadjes svagdje i ne kostaju bash previse.. Ja cu si sada kupit jednog Fiata Punta iz 97god.. 1.2 16V sporting..  Smile

 Ne znam sto mislis pod tip "FIAT OSTAJE FIAT"

 Poznato je da se bravo (posebno sa 1.4 i 1.6 motorima) cesto kvari sto ne znaci da su svi Fiati takvi jer jednostavno nisu. Najlakse je zbog jednog modela popljuvat kompletnu marku.

 FIAT i kvarljivosti mi zvuce smijesno u istoj recenici  Smile

Fiat proizvodi vrlo dobre, trajne i povoljne automobile (nazalost malo ljudi je toga svijesno zbog neznanja sto zbog slusanja babskih prica) posebno u zadnje vrijeme kada su popravili kvalitetu karoserije i ostalih sitnica.

Moras imati na umu da je Fiat jos uvijek u financijskoj krizi ali mislim da se itekako budi s novim modelima (koji bi ga trebali izvuci iz krize) i vraca onaj stari sjaj

 FIAT se vratio iz mrtvih i bolji je nego ikad.  Ne nasjedajte narodnim pricama
 jer narod je uvijek bio glup  Smile


ma talijanska kanturina ....... Smile
Ovaj auto je dobio odlicne rezultate u HR!! Eto procitajte, a sad si i ja razmisljam o tome da ga kupim Smiley


Tipo, objektivno nije bio loš, a Bravo je bio još bolji. Zvuči kao neistina, kao paradoks ili hipokrizija, ali mnoge osobe od formata u automobilskom biznisu, a o ovome sam razgovarao s barem stotinu, tvrdi da je talijanski kompakt pouzdaniji od Golfa III.


 Ne da Tipo nije bio los nego je bio odlican ali glupi seljaci ne mogu izbit golfa iz glave.

GOLF = Trajna konzerva

 Fiat Tipo predje po 250 000 - 300 000 k'o iz sale a sto se tice kvarova mislim da njegovi vlasnici (ne racunaju se vozaci golfa) zaborave kako im se zove mehanicar od "cestih" posjeta.

Moj savet je da se sva italijanska, a pogotovu fijatova fozila zaobilaze u sirokom krugu, jer nisu ni za sta, a i mnogo su skupa za odrzavanje!

 Molim te ne pricaj gluposti jer ne znas nista o temi.

 To sto si rekao je tragikomicno jer vidis bas su Fiatova vozila najpouzdanija (od talijana) i strasno su jeftini za odrzavanje osim ako ga ne vozi seljo kojem ce se kvarit svako 2 dana jer ipak NIJE ZVAKA ZA SELJAKA, za seljaka je golf

ma elektronika na fijatima je ubistvo!!! a sto se tice ostalog solidan!!!

 Babske price



[ Edit by tojo909 : umjesto da napises novi odgovor svake 3minute koristi opciju "izmeni" i svrstaj sve u jedan odgovor ovako kao sto sam ti ja napravio!!
« Poslednja izmena: 13. Avg 2006, 07:02:34 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
pa istina je da fiat ostaje fiat! istina je da mogu oni da naprave mnogo km no stalno se nesto na njima kvari!imao sam ja Una i svatko toliko tj barem jednom na mjesecu sam imao nesto novo za popraviti ili za izmjeniti!! Sada imam punta i ista je prica sa njim!! kakav ce biti novi grande punto treba jos vidjeti jer je tek izasao!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
ja imam fiat 1.9 jtd 2001 godiste ima 105 hp,ekstra je masina,sve ekstra ali mi stoji u cacku u servisu skoro dva mjeseca Smile
auto star 5 godina i crko mu najskuplji dio na njemu,kompjuter koji nov dio kosta 1000 evra a sam auto oko 5500,a polovni dio se ne moze naci tako da mi moj mili fiat stoji kao ukras u nekom servisu.
e kako je onaj j... golf odlican,svi mi govorili mani se svega svabo je svabo,a ja volim ficka,pa ove sam godine u njega ulozio 700 evra i to bez ovog kvara.

[Edit by tojo909: Predaju malih oglasa imas Ovdje.]
« Poslednja izmena: 05. Sep 2006, 16:36:09 od tojo909 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
A hebiga sta da ti kazem..to ti je nazalost tako bez obzira kakvog auta kupis..dokle god je polovan je to rizik..ja sam za svog punta dao 2800EUR i do sada (4mj) sam za njega potrosio 1500EUR na popravke i nove djelove... I pred neki dan mi se pokvario semering od radilice..sada i ulja pusta..pa hebote, nikad kraja..svu placu potrosim na njega.. opcenito imati auto je jedan veliki veliki trosak... najbolje kupiti biciklu i to ti je to...ja sam o tome poceo razmisljati..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 158
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 6020
E pa ....bi ga,kad kupujes polovni auto onda kako ga izaberes tako ti je.Drugar mi ima Mercedesa 200E 124,eno ga visi po servisima svaki drugi dan.Znaci nema tu nekog pravila,ako izaberes dobro ocuvan auto sigurno neces imati problema.Ja imam Bravu 1.6 16v,1997g.vec godinu dana.Kad sam ga uzeo promenio sam sve kaiseve,ulje,prekontrolisao sve tecnosti,creva,kocnice,servo,klimu,ugradio plin(380e)seo u njega i udri...Presao sam do sada nekih 14000-15000km bez ikakvih problema.Veoma sam zadovoljan do sada,znaci nema nikakvog razloga da bezis od njega,samo prilikom kupovine obrati paznju u kakvom je stanju.Sto novije godiste,bolje su se pokazali.Preporucujem ga, bez dileme. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
A hebiga sta da ti kazem..to ti je nazalost tako bez obzira kakvog auta kupis..dokle god je polovan je to rizik..ja sam za svog punta dao 2800EUR i do sada (4mj) sam za njega potrosio 1500EUR na popravke i nove djelove... I pred neki dan mi se pokvario semering od radilice..sada i ulja pusta..pa hebote, nikad kraja..svu placu potrosim na njega.. opcenito imati auto je jedan veliki veliki trosak... najbolje kupiti biciklu i to ti je to...ja sam o tome poceo razmisljati..

bio auto kod mehanicara i nije semering od radilice, vec pukla samo cijev od povrata ulja, popravak 20EUR..sve ok!! volim svoj auto:) no ponekad budem zaista tuzan kad se kvari..nadam se da ce sada biti ok??
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:29:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.331 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.