Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fenomen:posle raskida utehu traze u seksu sa bilo kojom drugom osobom  (Pročitano 6453 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Pa nije tačno da jedino ljudi imaju osmijeh, suze (mnoge životinje stvaraju suze, iako vjerovatno ne prolivaju suze iz emocionalnih razloga, mada je to i dalje kontroverza) ; isto tako mnoge životinje vole ukus alkohola . Nisam tražio bolje linkove, ali i ovi valjda potvrđuju ovo što govorim. S druge strane, nešto ne mislim da ljudi pod dejstvom alkohola žele primarno da se razmnožavaju. Alkohol djeluje različito na svakoga, ali je više stvar o smanjenu inhibicije i želji za seksom, nego što je u pitanju želja za produženjem vrste s prvom osobom koja ti se dopadne u alkoholisanom stanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Raskid dovodi u pitanje seksualno samopouzdanje, naročito kod strane koja nije bila inicijator raskida. Otud ta potreba da se ubrzo posle raskida da satisfakcija libidu, da se napuštena osoba oseti poželjno. Alkohol samo umrtvljuje inhibicije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Slazem se, sto znaci da covjek jednog konja nauci da se smije i pokaze svijetu sa obrazlozenjem...evo ga ovaj konj se smije sada svi konji se mogu smijati. Drugo citiram"mnoge životinje stvaraju suze, iako vjerovatno ne prolivaju suze iz emocionalnih razloga, mada je to i dalje kontroverza"...ako suze nisu vezane za emocije (sto jedino covjek proliva takve,i na takve se i mislilo kada sam pisao komentar) vjerujem da tada zivotinje iste prolivaju dok sijeku crveni luk ili mozda neki dim ujede za oci nije jos utvrdjeno zar ne,pa mozemo nagadjati sta zelimo.Tako i ja mogu pisati za zivotinjske suze sta god pozelim,jer kada nesto nije utvrdjeno svakakvo misljenje se postuje.
Kao trece receno je "imaju alkohol",nigdje nije spomenuto "ukus alkohola",dva pojma razlicita kao nebo i zemlja...krava pojede sljivu i osjeti ukus,ali nije pijana dok je covjek ne nacucla sa flasom sljivovice...jer ima flasu...

I poslednje "kada ovo trece(citaj alkohol) uzme pod svoje",ocito treba pojasnjenje ali bez filozofije jer dosadi lupati uvijene rijeci,tako da izvrsiti omanji eksperiment biti ce ponajbolje.Kako ovaj svijet nema oskudicu po pitanju zenskog roda,molim uhvatiti jedan primjerak iste.Zatim na javnom mjestu ili skrivenom ,odvec nije bitno,u isti taj primjerak sasuti pola litre jegera (citaj alkohol uzeo pod svoje).Cin zavrsen dalje pratiti razvoj eksperimenta Smile

IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Slazem se, sto znaci da covjek jednog konja nauci da se smije i pokaze svijetu sa obrazlozenjem...evo ga ovaj konj se smije sada svi konji se mogu smijati. Drugo citiram"mnoge životinje stvaraju suze, iako vjerovatno ne prolivaju suze iz emocionalnih razloga, mada je to i dalje kontroverza"...ako suze nisu vezane za emocije (sto jedino covjek proliva takve,i na takve se i mislilo kada sam pisao komentar) vjerujem da tada zivotinje iste prolivaju dok sijeku crveni luk ili mozda neki dim ujede za oci nije jos utvrdjeno zar ne,pa mozemo nagadjati sta zelimo.Tako i ja mogu pisati za zivotinjske suze sta god pozelim,jer kada nesto nije utvrdjeno svakakvo misljenje se postuje.
Kao trece receno je "imaju alkohol",nigdje nije spomenuto "ukus alkohola",dva pojma razlicita kao nebo i zemlja...krava pojede sljivu i osjeti ukus,ali nije pijana dok je covjek ne nacucla sa flasom sljivovice...jer ima flasu...


Omašio si poentu, i to žestoko.

Citat
I poslednje "kada ovo trece(citaj alkohol) uzme pod svoje",ocito treba pojasnjenje ali bez filozofije jer dosadi lupati uvijene rijeci,tako da izvrsiti omanji eksperiment biti ce ponajbolje.Kako ovaj svijet nema oskudicu po pitanju zenskog roda,molim uhvatiti jedan primjerak iste.Zatim na javnom mjestu ili skrivenom ,odvec nije bitno,u isti taj primjerak sasuti pola litre jegera (citaj alkohol uzeo pod svoje).Cin zavrsen dalje pratiti razvoj eksperimenta Smile

I ovdje si isto omašio poentu. Prvo, nikad nisam namjerno napio djevojku da bih polno opštio s njom, iako se naravno dešavalo da popijemo pred sam čin po koju čašu vina npr. Tebi ostavljam da izvršiš ovakav eksperiment, pa nam javi rezultate. Drugo, nije isto razmnožavati se i imati seks čisto radi užitaka koje on donosi. Valjda si nekad si imao seks radi seksa, pa možeš skapirati razliku između to dvoje?
« Poslednja izmena: 28. Sep 2011, 14:42:21 od slavko_pg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Slusaj covjek je divno napisao u temi sledece "alkohol kao sto znamo malo zasasavi coveka i...dodjosmo do sustine ,ako tada devojka ode u krevet sa nekim pijanim tipom "...odgovarajuci na temu i bez prozivke bilo koga ostavio sam komentar koji nema potrebe da citiram...ponavljam, drzeci se teme.

Omaska ne vjerujem da se desila,nego ocito negiranje nekoga ko vec 6 put vrsi prozivku,smijem li pitati cime sam zasluzio takvu pozornost pojedinog citaoca? Normalno iz kulture dosta puta sam suzdrzao komentar i vise puta stavio dvosmislen isti,ali nekada predje to svaku mjeru pa ajde da idemo do kraja...

I kao poslednje nisam naveo da olesis djevojku alkoholom kako bi imao sex sa njom,ali ako vec drugacije ne mozes imati djevojku uradi tako.Poenta je bila ako do sada nisi vidio pijane djevojke i iste takve muskarce kako su pogubljeni uzimanjem velike kolicine alkohola,rekoh napravi eksperiment,jer ne znam gdje si do sada zivio pa nisi vidio sta rade pijani ljudi...vjerujem andjelcic koji ne izlazi po takvim mjestima...

I jos nesto od kada si ti tema da tebe moram izucavati da li si napio djevojke ili nisi...koga si imao a koga nisi,ali ako zelis sebe predstaviti kao andjelcica izvoli.
Preporucio sam da izvrsis eksperiment jer meni neces vjerovati svakako Smile jer Lapsus je Lapsus uvijek ostaje prostor za ono omaklo se Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr

I kao poslednje nisam naveo da olesis djevojku alkoholom kako bi imao sex sa njom,ali ako vec drugacije ne mozes imati djevojku uradi tako. ...vjerujem andjelcic koji ne izlazi po takvim mjestima...


Opet pokušaj niskog udarca? Zev. Wink

Zašto komentarišem tvoje postove? Pa vrlo prosto... Ne zato što imam nešto protiv tebe kao tebe..Nego što  često imamo dijametralno suprotne stavove. Kao u ovoj temi... Rekao si da samo kod ljudi postoje smijeh, suze, alkohol...Ja sam ti pokazao da nije tako... Rekao si da pod uticajem alkohola ljudi dobiju želju za razmnožavanjem sa nepoznatim ljudima Smile... Ja sam ti samo rekao da razmnožavanje i seks radi seksa nisu ista stvar. Zato sam te i pitao da li znaš razliku između to dvoje, jer me začudila ta tvoja konstatacija.

Uostalom, ovo su slobodne internet diskusije, ne shvataj sve lično. : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Ne nije pokusaj niskog udarca vec jeste niski udarac,normala u buduce ce biti jos nizi...ne uzimaj licno stvar suprotnosti Smile
Posto se vrtis u krug,a umoran sam ponavljati receno (konj koji se smije,krava koja place,pas koji sjedi za kazanom i pece sljivovicu) idem polako pripremiti se za vecerasnje orgije uz brdo alkohola i naravno da me nece interesovati ko je ko...pomalo svako na svakog ce skakati i stvarno svi ce pokusati da se ne razmnozavaju Smile

p.s.
molim da mi oproste oni koji citaju temu...nekada covjek ne moze vise da cuti...na ovoj temi vise nemam sta reci...
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
Bolje da sam pričao zidu.


Srećno na orgijama, možda ti se i posreći. Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Ajd da ujedno reklamiram temu.  Smile

http://forum.burek.com/zasto-su-pijanima-svi-privlacni-t555403.html

Smanje ti se norme, ali to ne znaci da ces uopste imati zelju za bilo cim. Dosta ljudi posle raskida upadne u raspolozenje gde ih i alkohol tesko izvlaci iz bilo cega, pa ce tako pre imati zelju da se nalemaju, isplacu sa drugarima/drugaricama i odu kuci da spavaju nego zelju da bilo sta urade sa osobom suprotnog pola.

Ovde se govori o toj zelji koja se stvara. Sto rece blizzard, "rebound" i nista vise. Eto, mozda zele da se osete pozeljno u tom trenutku, ili cisto da prave tu drugu osobu sa kojom su raskinuli ljubomornom. Napiju se i iskoriste priliku. Ne desava se uvek, i kod tezih raskida se obicno desava scenario 1 tj. napijanje sa drustvom gde cisto zelis da prezalis tog nekog.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
klin se klinom izbija... Smile to je tacno..je l de... Smile
ali je tacno i, da, kad se klin izbije i dalje ostaje rupa... Smile
u koju moras zabiti novi klin..da ne bi bila rupa... Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.