Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: fejk- fush - divco air max patike u Srbiji  (Pročitano 8012 puta)
13. Avg 2009, 00:35:53
Svakodnevni prolaznik


Air Max fan - since 1987

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 240
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 7110
Kao veliki frik i fan air max patika primetio sam da preko 90 posto populacije nosi divco maxerice.
Kupuju se za cifre 40-80 eura, sto morate priznati je izuzetno bezobrazno sa obzirom da se radi o patikama
koje nemaju veze sa najkijem, uradjene su od totalno drugacijih materijala i naravno nemaju vazdusni djon, vec samo imitaciju istog.
Posto ne zelim da kvarim topic u malim oglasima resio sam da isti otvorim ovde.

za pocetak evo zadnje patike koje su nudi ovde iz oglasa .




I naravno evo originalne patike na ove 2 slike :





nastavicemo.....


Ovde svi useri mogu diskutovati, u svojim zapazanjima i susretima sa takvim fush patikama.
« Poslednja izmena: 13. Avg 2009, 00:46:21 od mige_cacak »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pretpostavljam da se radi o mladjoj populaciji, koji su o air max-u culi samo u pricama i pjesmama.   Nikada prije nisu nosili air max i vjerovatno uopste nisu ni upoznati sa doticnim tikama.   Onaj ko ih je nosio 90-tih, bez problema moze razlikovati fush od originala, siguran sam u to.   Znaci nije mi jasno ako starija populacija fura fush?! Kao sto Mige rece, radi se o potpuno razlicitim materijalima, kalupima, iz aviona se vidi da nije original!
Ja sam iz Rep Srpske i kod nas je air max u zadnje vrijeme dosta popularan (do prije par godina air max smo nosili nas 10-tak u citavom gradu, sad ga ima na hiljade), medjutim jos uvijek nisam primjetio fush na ulicama.   Uglavnom su to Miskovicevi modeli, nazalost! Ono sto sam primjetio je sve vise "nike dilera" koji online nude svoje fush modele i sve vishe ljudi koji se lijepe za takve prodavce.  A cijena tih fush patika je bezobrazno velika i za original modele, a kamoli za kopije! Nekolicinu njih sam uspio da odvratim od kupovine divljih patika (uglavnom mladji momci i djevojke koji su mi slali slike i linkove sa pitanjem: jel ovo original, dal da pazarim ove, itd.  .  .  ), ali vjerujem da ih ima na hiljade koji su i dalje u zabludi da nose air max!
Ne kazem da sam protiv tih ljudi koji prodaju falsifikat (od necega mora da se zivi), nego sam protiv toga da u oglasima pisu "prodajem air max"! Napisi brate "prodajem kopiju air max patika" i svi zadovoljni.   Da ljudi vise ne budu u zabludi da nose air max.   
« Poslednja izmena: 13. Avg 2009, 08:23:00 od bojank22 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Da li se isplati kupiti ove patike ua 50 eura i koliko mogu izdrzati ??? Moze li ova obicna raja skontati da je fush ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Air Max fan - since 1987

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 240
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 7110
Da li se isplati kupiti ove patike ua 50 eura i koliko mogu izdrzati ??? Moze li ova obicna raja skontati da je fush ??

pa imas na netu da nadjes za te prare original. i naikako se isplati, jer su te patike krsh.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
kako da narucim patike air max preko neta orginal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.