Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Maj 2024, 08:28:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: fax problem  (Pročitano 3713 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Samo lagano, posao ce ti definitivno najmanje zavisiti od duzine studija... ako i zuris, zuri zbog sebe, da imas sto vise vremena u zivotu, nikako zbog posla ma koliko to urgentno delovalo.

Izgleda da studiranje nije život...  Smile

Kako god ti shvatio  Smile meni jeste, ali dozvoljavam da ima ljudi koji imaju svoje vidjenje i to im je samo jedna stvar koju treba sto pre odraditi da bi posle ziveo (posao, pare, ovo ono  Smile). Znam dosta takvih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47059
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Samo lagano, posao ce ti definitivno najmanje zavisiti od duzine studija... ako i zuris, zuri zbog sebe, da imas sto vise vremena u zivotu, nikako zbog posla ma koliko to urgentno delovalo.

Izgleda da studiranje nije život...  Smile

Kako god ti shvatio  Smile meni jeste, ali dozvoljavam da ima ljudi koji imaju svoje vidjenje i to im je samo jedna stvar koju treba sto pre odraditi da bi posle ziveo (posao, pare, ovo ono  Smile). Znam dosta takvih.


Baš tako kao što kažeš. Ima različitih viđenja. Volim čuti neka. Zato sam i na Bureku...   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Ma ima djevojku vec par mjeseci, alkoholisem se redovno, drustvo, sport,  sve ok,  nije u tome frka uopste.
Iskreno, citajuci vase komentare, malo sam dosao sebi, i vidio da nece sve valjda pobjeci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Jes' da ne volim ovu muziku, ali evo nesto samo za tebe:  Smile

IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Preduzetnik?
Ne... nikako... za preduzetnika su potrebno nesto vise od perfekcionizma, npr. sagledavanje citave slike i sporednih puteva.
Perfekcionisti gledaju detalje, preduzetnici imaju viziju.
Velika razlika. Smiley

Ja bih isla drugim smerom... npr. uvaljivanje u neku partiju? Smiley
Tamo su uvek potrebni ljudi tog profila Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia No kašlje
Ja bih isla drugim smerom... npr. uvaljivanje u neku partiju? Smiley
Tamo su uvek potrebni ljudi tog profila Smiley

Jeeeeeste... Pa da nam sledecih 40 godina zagorcava zivot pitanjima... kako to da su glasacki listici ukrivo odstampani, zasto u skupstini nisu simetricno postavljene stolice,...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nema potrebe da budes toliko opterecen studijama.
Ne znam da li si jedan od onih koji za 12 godina osnovnog i srednjeg obrazovanja nisu naucili da je svaka ocena, pa i ona najgora za djaka, ali u tom slucaju na faksu, pored ispitnog gradiva moras da naucis da naucis i da se neke stvari ne odvijaju onako kako mi zelimo... nekad se zapravo odvijaju bas suprotno od nasih zelja i ocekivanja, i da u takvim situacijama moras biti spreman na odredjenu kolicinu razocarenja.
Meni npr. trema pred ispit dosta zavisi od profesora i njegovog odnosa...
Neki ljudi umeju da te maksimalno opuste, a neki te jos na predavanjima toliko zbuine i uplase da cak iako naucis sve potrebno, u dilemi si da li da uopste izadjes na ispit...
Znam i slucajeve sa mog faksa gde student nauci sve... i opet padne ispit...
Ako tako fatalisticki podnosis jedan kiks na ispitu, pitanje je kako ces sutra da se ponasas kad te ostavi devojka, kad ti odbiju specijalizaciju, ili kad te zaobidje ocekivano unapredjenje...
Poenta je nauciti ne da gubis i padas, vec da prisebno prolazish kroz nova iskustva koja ce te u izvesnoj meri ojacati, i omoguciti ti da sledeci put budes bolji.

IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Poenta je nauciti ne da gubis i padas, vec da prisebno prolazish kroz nova iskustva koja ce te u izvesnoj meri ojacati, i omoguciti ti da sledeci put budes bolji.
Malo motivacije...



You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get it and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done!

I u pravu su ljudi koji ti kazu da u zivotu postoje nepojmljivo veca sranja od padanja ispita na koji mozes da izadjes jos ko zna koliko puta pre nego sto to padanje postane ikakav problem...
Sve to kroz sta sad prolazis je vezbanje za neke prave stvari i prave izazove koji te cekaju...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 1.0.154.64
Po sebi znam gdje je nervoza tu je i uspjeh. Kad se ne unervozim znam da necu ni polozit. To je cijena.

Samo gledaj da ti to ne bude jedina tema za razgovor s ljudima.. (sto je opet, znam, zajebano)

Malo je ljudi koji to bas seretski odradjuju-  ucenje uz pivo i tako to, a da odradjuju sve na vrijeme.


Jebiga.. svako ima svoju muku drug sto 15 puta polaze ispit na prvoj godini, a i ti sto te nervoza smara.

Ja se npr gubim kad sam zaljubljen, a dosadno mi kad nisam...   da li je covjek ikad srecan.

To ti je zivot Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Jedna stvar je pozitivna trema, druga kada prolazis kroz pakao fizicki i psihicki zbog necega sto predstoji... jebiga... drugaciji smo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Maj 2024, 08:28:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: fax pred poruke ispit

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.053 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.