Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 30. Dec 2009, 07:51:41

Branko Babović - ex-Kursadžija Đuro Palica
2%  (5)
Igor Lazić Nigor - reper, ex-Monteniggers
35.2%  (89)
Nikola Hadži Nikolić - pevač "357"
9.9%  (25)
Maja Nikolić - pevaljka
5.9%  (15)
Saša Ćurčić - fudbaler
7.9%  (20)
Slavica Tripunović Dajana - ex-miss SFRJ
1.2%  (3)
Zoran Radojković Pile  - voditelj
4.3%  (11)
Marina Perazić - pevačica
0.8%  (2)
Milan Topalović Topalko - Grandovac
7.5%  (19)
Snežana Mišković Viktorija - pevačica
0.4%  (1)
Dragica Radosavljević Cakana - pevačica
2.4%  (6)
Olja Crnogorac - voditeljka(?)
2.4%  (6)
Tomislav Jovanović - pevač "Blek pantersa"
4%  (10)
Aleksandar Jovanović - urednik Pressa
4%  (10)
Ana Nikolić  - pevačica
2.4%  (6)
Boško Ničić - gradonačelnik Zaječara
1.2%  (3)
Svetlana Tanasić - Grandovka
2.4%  (6)
Sandra Obradović - manekenka
3.6%  (9)
Tanja Đurović - Novinarka i voditeljka
0%  (0)
Bebi dol - pevačica
2.8%  (7)
Ukupno glasova: 253
Idi dole
Stranice:
1 ... 99 100 102 103 ... 163
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Farma ~ Novi reality show na Pinku ~ Glasajte za Vaseg favorita!  (Pročitano 227687 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
HTC One
Niko nece crci ako tri dana ne gleda Farmu i VB... neki ce se i odmoriti...

Uopste nije poenta cega nema na TV-u tokom dana zalosti, vec cega ima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ove subote neće biti izbacivanja sa Farme, ali će, vrlo verovatno, biti ubacivanja nekog od bivših učesnika rijaliti-šoua.

MONDO je u izvorima u produkciji šoua saznao da će neko od bivših farmera dobiti novu šansu, ali za sada nije poznato ko će to biti.

Sa Farme je do sada izašlo ili izbačeno 11 takmičara. S obzirom na pravila šoua, ne treba očekivati da će se na Farmu vratiti neko od troje takmičara koji su sa nje svojevoljno izašli - Ana Nikolić, Saša Đani Ćurčić ili Nikola Hadži Nikolić.

Ko bi mogao da se vrati?

Tijana Dapčević je po izlasku rekla da joj je mnogo nedostajao njen sinčić, tako da je malo verovatno da je ona ta. Tomi "Panteru" Jovanoviću posle 50 dana sve je dojadilo i bio je srećan kada je izašao, a ni Olji Crnogorac nije bila tužna kada ja izašla. Štaviše, rekla je da joj uopšte neće nedostajati "kravopoison 5", kako je nazvala miris u štali u kojoj je jednu nedelju provela kao sluga.

Izbor je sužen na voditeljku Pinka BiH Tanju Đurović, Zorana Radojkovića-Pileta, kome je teško pao izlazak, rekavši da se pokazalo da se "rad ne isplati", potom na bivšu misicu Slavicu Tripunović-Dajanu i gradonačelnika Zaječara Boška Ničića.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pile ce kukati jos godinu dana ukoliko ga ne budu ponovo vratili, odnosno ukoliko neko drugi udje umesto njega  Smile Smorio je sve redom... gde god da se pojavi on otpocne sa kuknjavom. Kakav smarac!
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
FARMA: Jagodinka Bebi Simonović



"Mesi, mesi, neće ništa da ti škodi...Jagodinka Simonović...tako joj je bilo ime, pekarka iz Gradišta", čuvene su rečenice iz filma "Varljivo leto '68".

A muzička diva Bebi Dol poželela je da na Farmi nauči da mesi hleb, što je izazvalo dosta smeha u noći između četvrtka i petka u kuhinji kuće u Barajevu. Profesorka Viktorija "Karapandža" pripremila je testo, a onda je Bebica zasukala rukav na desnoj ruci i zaronila u "ralje testa".

Prethodno je Viktorija dala "ostav" učenici, jer je htela da mesi hleb, a da nije skinula prstenje sa ruku! Kao poslušni đačić, Bebica je otišla do sobe i skinula nakit. Prekrstila se i pomolila iznad vangle. Bila je spremna za veliki izazov.

"Šamarala" je Bebi testo, hukteći i mrmljajući da "hoće da nauči", da "nije to neka nauka", da "jeste teško, ali da ima volju"...

Umorila se Bebi posle "borbe" sa testom, tek tada saznavši da je puna vangla smese zapravo količina za četiri "jače" vekne hleba.

"Auuu, šlogirala sam se od te mase", glasno je komentarisala, dok su se Nigor i Marko Đurovski cepali od smeha, gledajući ovu neočekivanu zabavu u sitne sate.

Mladi Marko nije odoleo pa je peckao stariju koleginicu, kojoj je desnica bila kao od cementa posle mešanja. "Vidi kakav biceps imaš, trebalo bi da se istetoviraš", bila je prva Markova "strelica" ka Bebi, a onda je nastavio: "Je l' ti brojiš koliko si puta zamahnula po tom testu?" i "Vidi da nema neki dinar na dnu vangle"...

Bebica je stoički izdržala sve napore i sva zadirkivanja, ali je priznala: "Čooovečee, drhte mi i ruke i noge...Ovo je težak posao. Kad kupiš hleb i ne znaš kako se neko namučio da ga napravi".

Dok je ona učila da mesi hleb, Nigor je spremio nešto konkretno za jelo, pa je zajedno sa Markom i isprcpljenom Bebi Dol prionuo na šnicle u jedan sat posle ponoći!

A kao što je MONDO i najavio, producenti su odlučili da pruže još jednu šansu jednom od osmoro regularno izbačenih takmičara u dosadašnjem toku Farme. Gledaoci su ti koji će odlučiti da li će se na imanje vratiti: bivša misica Slavica Tripunović Dajana, gradonačelnik Zaječara Boško Ničić, Olja Crnogorac, voditelji Tanja Đurović i Zoran Radojković-Pile, Tijana Dapčević, Toma "Panter" Jovanović ili Big Mama.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Linux
Browser
Epiphany 2.26
mob
Samsung Galaxy S10
Meni je farma postala smor. Bili su zanimljiviji dok su se svađali, bar sam imao šta da gledam, ili da se nasmejem. ovako - truba  Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
rekla bih da se jos uvek svadjaju Smile pa su samim tim i dosadili... u neko doba su pustili prvi put nakon par dana... i istog momenta se cula Viktorija kako galami i drami, ulece u sobu gde svi spavaju i nastavlja sa drekom... definitivno bi mnogi morali da prosetaju na posmatranje Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
A kao što je MONDO i najavio, producenti su odlučili da pruže još jednu šansu jednom od osmoro regularno izbačenih takmičara u dosadašnjem toku Farme. Gledaoci su ti koji će odlučiti da li će se na imanje vratiti: bivša misica Slavica Tripunović Dajana, gradonačelnik Zaječara Boško Ničić, Olja Crnogorac, voditelji Tanja Đurović i Zoran Radojković-Pile, Tijana Dapčević, Toma "Panter" Jovanović ili Big Mama.

vracanje izbacenih je, po meni, bez veze. publika ih je vec jednom izbacila, zasto bi neko opet pozeleo da gleda  iste face. ako su zeleli malo da osveze, mogli su opet ubaciti nekog novog.
ima toliko kontroverznih i dovoljno blesavih koji bi usli na farmu Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Moj mozak svoevoljno izrazava bojkot kada govori Maja Nikolic   Smile Smile Smile Mrzim Maju ( Pevaljku ) Nikolic alias. Udavaca
« Poslednja izmena: 20. Nov 2009, 22:27:53 od igor01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S10
Hehehe, večeras je zanimljivo, ima svađe na pretek, vrištim debilkama  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
HTC 
koga bi vratili?

ja bih olju,boska i pileta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 99 100 102 103 ... 163
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.134 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.