Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:18:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Far Cry 4  (Pročitano 56713 puta)
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Presao i ja. Prica mlaka, al je igra i graficki i sto se tice misija i sadrzaja mnoogo raznovrsnija.
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Lepo, lepo... Smiley
Meni se iskreno više sviđa od trojke...i grafika i uopšte misije. Zanimljiva je igrica, jeste ono što kažeš priča mlaka ali akcija i cilj igrice su mnogo dobro zamišljeni. Meni se baš zasviđala. Sledeće čekamo GTA V za PC. Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Sendo 
Otprilike da, trojka je meni i dalje superiorna i mislim da je bolje da su ovaj deo prodavali kao "Far Cry Kyrat" bez broja ili bilo čega jer je malo novog sadržaja, ali je sva aktivnost iz trojke proširena novim aktivnostima.

Priča je pre loše režirana i napisana nego što je mlaka. Moglo je tu mnogo da se uradi, ali sve je nekako meh. Sabal i Amita su nezanimljivo realizovani jer iskreno nisam imao jaku konekciju sa njima.

Pagan Min je Handsome Jack iz Borderlands 2, odlično odglumljen ali nedovoljno prisutan i iskorišćen.

Ajay Jasonu iz FC 3 ne može da čisti cipele. Jason je više nego dobar prikaz čoveka koji polako prihvata ludilo kao normalnu stvar, a Ajay je samo avatar igrača koji povremeno nešto kaže, ali sve radi hteo igrač to ili ne. Mogli su da ga naprave bez ikakvog dijaloga (ala Gordon Freeman) i ništa se ne bi promenilo.

Sve u svemu Diarno je lepo napisao, i od mene 7/10. Ok je ali nije ponovio utisak koji je ostavio prethodan deo, samo ga je dopunio, ali na štetu drugih stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
slazem se sa kolegama. juce sam vratio na 1.4 verziju i cepao pa imam jos 4 misije. krivo mi je sto nisam uzeo jos memorije pa igrao na high ali i na medium igra lepo izgleda.
prica je budalastina i nisam ni pratio. skinem sluske i odem da napravim kafu ili jedem nesto kad uzmu da kenjaju.
onoj iz arene sam pucao u vugla pre nego sto je i bilo ''...confront her''... Smile
bilo bi dobro da je jason po zelji nekog od prijatelja koji je capnuo odneo njegov pepo na kyrat i onda tamo postao placenik koje se prodaje za zene, koku i pare. onda kad mu ona klinka zatrazi uslugu a on odma ''moze al da mi poduvas'' i nakon toga da ide roka i koka. misije smanjiti za celu trecinu. poslednja misija u kojoj jason gine sa poentom da ''razvratni zivot ne traje dugo'' i gde bi bilo bitno samo sto duze ostati ziv. pa mi ovde na forumu kao kacimo koliko smo izdrzali kao 8min 49 stotinki i 7 stotinki.
naravno, ja bih izjavio nesto cool, tipa:
''ja jos igram evo. juce ujutro krenuo, ali ne mogu da me ubiju...'' Smile
e to bi bila igra. Smile
i da, bacac granata je mama. msm da je velika vecina mojih killeva sa tim lepim oruzijem. samo POP a onda...BOOM. a onda jope tako..
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
MSIE6.0
mob
Motorola 
...krivo mi je sto nisam uzeo jos memorije pa igrao na high ali i na medium igra lepo izgleda.

  Nisi mnogo propustio.Kažu ljudi sa jakim mašinama da razlike skoro da i nema.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
MSIE6.0
mob
Motorola 
 Ovu informaciju pokupih,pa zaboravih da je okačim.Tiče se svih nas koji nakon krpljenja igre zakrpom 1.5 imamo još gore performanse (pad frejmrejta,izraženije seckanje...).Autor komentara je tip iz Ubijevog razvojnog tima.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

problem sa zakrpom 1.5.jpg
(24.94 KB, 636x206)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0a1
mob
Motorola 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0a1
mob
Motorola 
 Važno upozorenje !!!

  Nova zakrpa (1.6) krlja sejvove ako ste na Karma 8 nivou !!!

     Delovalo je da će ovo biti dobar krpež,pošto je sa raznih strana prijavljivano konačno nestajanje seckanja i memory leaking-a (koji se pojavio sa zakrpom 1.5),a onda je usledilo ovo :

     http://www.shacknews.com/article/87602/report-far-cry-4-pc-patch-160-introduces-major-save-glitch

     http://forums.ubi.com/showthread.php/981211-Update-1-6-0-today-game-doesent-work-anymore-for-me
« Poslednja izmena: 24. Dec 2014, 23:41:41 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0a1
mob
Motorola 
  Tvrdi se da postoji i post-1.6 zakrpa koja je (nekolicini) sredila sejvovanje,ali je zato skrljala miševe. Smile
Lepa "vožnja" za vlasnike legalnih kopija.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 15.0a1
mob
Motorola 
  Rldd izbacio zakrpu 1.6 (+ hotfix) za sopstvenu "proper" verziju.Možete je naći na,inače,veoma,veoma korisnoj italijanskoj lokaciji koja kači samo razne (proverene) zakrpe ( гејмсрисорсис(тачка)форумфри ) .
 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:18:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.