Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:25:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fallout 3  (Pročitano 24195 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone
   Ej,moderatoru,što cenzurisa deo posta o PB-ju ? Ljude je od starih ( i osuđenih) vlasnika otkupila legalna firma koja,čak,najavljuje plaćanje aplouderima da aplouduju ? Nema tu,više,bilo kakve piraterije - na redu je legit korporativni kapitalizam ( u celokupnoj svojoj nakaznosti) !
Nema nikakve piraterije? Smile Okacio si link profila korisnika sa sajta thepiratebay.org gde je bila masa torrenta, uglavnom igara, kako sam video na brzinu. Hoces mi reci da to nije piraterija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
   Čoveče,to možemo mi ovde (budući da kaskamo za njihovim zakonodavstvom i jurimo beli šengen klase "C") da nazivamo kako god hoćemo,ali ti ja govorim šta se dešava sa dotičnim sajtom ovih poslednjih mesec i po dana.Pretpostavljam da će "novo lice" dotične komune biti obnarodovano već nakon letnjeg odmora.
   Nije moje da mozgam kakav je  interes dotične advokatske firme koja je "pazarila" PB (uzgred,ono što sam ja čoveku preporučio nije bilo kakva piraterija već legalno free izdanje FileFronta koje stvoriše zaluđenici za dotičnu igru,a ne neka komercijalna softverska firma.FileFront je tu samo kao "mesto za kačenje" free-to-public  dodataka.Dotičnog Rusa sam čoveku preporučio stoga što mu je brzina sjajna,za razliku od FFr-ta koji te zeza ako nisi pretplaćeni član i baca na žešće spore servere).Ja ne mogu da znam da li bi  neko neodgovorno čeljade zavedeno "bogatom ponudom" na pomenutoj adresi palo u iskušenje da se bavi (kako ti kažeš) piratskim aktivnostima,jer ja čoveku preporučih freeware.Brisati dotičnu adresu je isto što i ne poslati dete da od komšinice pozajmi bajke braće Grim  zato što znaš da dotična na polici drži i markiza De Sada.Šefe,ja čoveka nisam poslao po markiza,već po bajke pomenute braće.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
Onako, kul igrica - do jaja izgleda, dosta je linearna, to smara...
I inace totalni je klon Obliviona  Smile
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 02:19:47 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Motorola 
 Izvini za off-topic,vi "osmi putnici" imate jaja i kada ste kraljice majke  ? Obratiću na to pažnju kad stigne Alien vs.Predator 3 !!! Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Onako, kul igrica - do jaja izgleda, dosta je linearna, to smara...
I inace totalni je klon Obliviona  Smile
Linearna?  Smile Smile
Fallout 3 linearan?


inace,izgleda kao klon Obliviona,jer ju je radila ista firma,velicanstvena Bethesda,i to na slicnom,modifikovanom endzinu,u koji su dodata oruzja i jos mnoge druge promene.
i bolje je sto su ostali pri dobitnoj kombinaciji,nego da rade neke bezvezne,pomodarkse fore i da igra ispadne 3 puta zahtevnija,i odbojna/neinteresantna...
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 03:12:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
A kako nije?Uvek tacno znas gde treba da ides, sta treba da radis, i nije neki plot(kad na primer uporedis sa nekim drugim igricama). Mapa govori umesto tebe, nema razmisljanja, glavni quest resis za jedan dan, ma i to ako ga tupis. A i nije kao da tvoji postupci nesto preterano uticu na razvoj dogadjaja, za razliku od dvojke.  Sta ti je tu cudno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
A kako nije?Uvek tacno znas gde treba da ides, sta treba da radis, i nije neki plot(kad na primer uporedis sa nekim drugim igricama). Mapa govori umesto tebe, nema razmisljanja, glavni quest resis za jedan dan, ma i to ako ga tupis. A i nije kao da tvoji postupci nesto preterano uticu na razvoj dogadjaja, za razliku od dvojke.  Sta ti je tu cudno?
1.to sto mapa uvek pokazuje mesto,ne znaci da ti moras da ides direktno do lokacije.takodje,i da oces,ne mozes,jer prethodno treba da je otkrijes,tj-dodjes pesaka do nje.poenta Fallouta,Obliviona,i slicnih igara nije u ekspresnom,ravnodusnom preletanju kroz igru ko muva bez glave,vec u uzivanju u samoj igri,u odradjivanju drugih kvestova,u otkrivanju novih lokacija,novih itema,itd,itd...
2.da,glavni kvest jeste kratak,ali,kao sto rekoh,igra nije ni zamisljena da se predje samo glavni kvest,vec da igrac uvek,bilo gde,bilo kada,kad god pozeli,se distancira i zaboravi na glavni kvest i upusti se u istrazivanje sveta.
3.sto se tice uticanja na razvoj dogadjaja,igrao sam na kratko F2,i to odavno,ali,i bez obizra na to,ja mislim da je i taj aspekt igre solidno odradjen.
jeste da su varijacije male,i jeste da sta god odabrao,u igri BEZ dodatog Broken steel-add-ona(koji menja kraj igre,tako da igrac ne pogine),ti umires,ali,jednostavno,takva je prica...
a pritom,samo u zadnjoj misiji,mozes da pravis nekoliko tokova dogadjaja.
pocev od toga da li zelis da uzmes mutanta za prijatelja,pa preko toga dal ces da unistis Enklavu,ili ne,pa sve do toga da li ces ubaciti reagens koji ce ubiti sve mutante,ili ih ostaviti takve...

lepo kaze poslovica-daj misu keks,on ce traziti mleko.  Smile
ja ne znam sta ste vi igraci Fallout 2ke (jos) zeleli,ali,Bethesda je jos jednom odradila izvrstan posao,a to potrekpljuje i cinjenica da je bila igra godine na gotovo svim glasanjima/revijama/sajtovima(da nije bilo usranog GTA 4,bila bi prva).
uostalom,cak i da ima tih nekih nedostataka,nju vadi to sto je perfektno uradjena.
da je neka druga kompanija pravila,i da je ubacila vise varijacija i tokova,onda bi igra verovatno kasnila jos godinu dana,a i siguran sam da bi i tada izasla polu-dovrsena,dok Bethesda nikada to sebi ne bi dozvolila,i sto se vidi i u samom F3,jer je igra ispeglana i doterana do maksimuma.
F2 je bio 2D.dakle-jednostavno programiranje,jednostavne tektsture,znaci,ima se i vremena i zivaca za razvijanje dobre pirce i toka dogadjaja.
F3 je 3D.svet od nekoliko desetina hektara,sa 1000 NPCeva,100 lokacija,50 kvestova,50 podkvestova,izvrsnom grafikom,odlicnom muzikom i odlicnim gameplay-om.jasno se moze zakljuciti da pored tolikih obaveza,i pored tolikih rokova i pritisaka,vremena i mogucnosti za dalje rrazvijanje tih varijacija i nije bilo bas mnogo.zato se to zrtvovalo,da bi se dobilo remek-delo.i vredelo je.

ne znam za vas,ali,Fallout 3 je,kao i Oblivion,jos jedan pravi primer sta znaci izvanredan RPG,koji treba da bude uzor svima.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 03:35:30 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
I ja moram da se slozim sa Osmom Putnicom, za RPG igru, pogotovo za Fallout serijal, igra je i te kako linearna sto se tice glavnog kvesta. Zavrsetaka ima mozda 4 i to sa blagim razlikama. Zar nam nisu obecali preko 100 zavrsetaka?
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 03:34:56 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
I ja moram da se slozim sa Osmom Putnicom, za RPG igru, pogotovo za Fallout serijal, igra je i te kako linearna sto se tice glavnog kvesta. Zavrsetaka ima mozda 4 i to sa blagim razlikama. Zar nam nisu obecali preko 100 zavrsetaka?
ok.
onda cemo da cekamo,pa da vidimo kada ce neko napraviti ovakvu igru,sa ovakvim malim zahtevima,a ovako lepo grafikom,ovakvim "kvalitetom izrade",duhom,muzikom,itd...

bas se mislim dokle cemo cekati...  Smile

a vama ako je toliko bitan kraj,kraj,i samo kraj,onda igrajte S.T.A.L.K.E.R.a...  Smile
samo,debelo cete se zacuditi,jer cete videti da nije ni prineti Falloutu kada se radi o kvalitetu,duhu,grafici...
(mislim,obozava obe igre,ali,realno,kada se radi o kvalitetu i lepoti igre,Fallout 3,a i ostali bethesdini proizvodi su uvek bili medju prvima)

nije F3 savrsen,ali,u odnosu na danasnje smece od igara,ili nedovrseno,ili puno propagande,ili ujebano do maksimuma,ili monotno,itd,itd...on je pravo remek-delo.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 03:43:01 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
@hkj, izvini, ali napisao si ogroman tekst ali nista nisi rekao zapravo  Smile Meni je linearno na primer kada uporedim sa Neverwinter kecom koji ima fantasticnu pricu i zanimljiv plot, ili sa fallout dvojkom...Jbt, cak i u Tomb Raideru imas visem ozganja oko toga sta treba da uradis, koju rucku da povuces i tako to  Smile

Citat
F3 je 3D.svet od nekoliko desetina hektara,sa 1000 NPCeva,100 lokacija,50 kvestova,50 podkvestova,izvrsnom grafikom,odlicnom muzikom i odlicnim gameplay-om.jasno se moze zakljuciti da pored tolikih obaveza,i pored tolikih rokova i pritisaka,vremena i mogucnosti za dalje rrazvijanje tih varijacija i nije bilo bas mnogo.zato se to zrtvovalo,da bi se dobilo remek-delo.i vredelo je.

Pa u tome je poenta - prozivodjaci se toliko fokusiraju na izgled igrice da sve ostalo zanemaruju. Koliko ima igrica sa krsh grafikom a fenomenalnom atmosferom i pricom i obrnuto.
Slazem se ja, perverzno izgleda, mape su ogromne, bla bla, ali cak i pored svega toga, mnogo ponavljanja ima cak i u izgledu...Jasno se vidi sablon ulica, podzemnih metroa, kuca, naseobina..

Questovi su jednolicni, nema mnogo roleplaya, tj. ne barem onog roleplaya u kojem kao nesto mozes ti da uradis ili ne. Uglavnom je vise kao neki hack&slash, idi tu, ubij tog, donesi mi to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:25:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.