Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:01:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li vam se dopada Fajront Republika?
Da,veoma
Onako
Moze da prodje
Ne,nikako
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fajront Republika na "Fox-u"  (Pročitano 65088 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Kesić utripovao da je Trej Parker. Smile Al dobro, nije mu loša fora. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
ZORAN KESIĆ IPAK NASTAVLJA DA VODI „FAJRONT REPUBLIKU"
Samo sam se zezao!

Izmislio sam priču da mi je Foks preoteo emisiju i da se selim u Francusku! Mnogi advokati su mi nudili pomoć da povratim autorska prava, a obožavaoci su pljuvali televiziju u kojoj radim

Autor i voditelj emisije „Fajront republika" Zoran Kesić otkriva da se šalio da odlazi sa televizije Foks i da mu je emisija oteta! On priznaje da je čitavu priču izmislio i, štaviše, učestvovao u snimanju nove emisije koju je u nedelju vodio Žarko Stepanov.

- Sve je počelo spontano kada sam za jedan časopis izjavio da prelazim na TV Pink, RTS i B92, što je bila očigledna laž! Međutim, dok sam boravio u Parizu počela su da mi stižu pitanja novinara da li napuštam televiziju Foks, što me je podstaklo da se malo igram. Počeo sam da izmišljam da odlazim ne samo sa televizije, već i iz Srbije, da mi je emisija oteta, da će je voditi novi voditelj i da sam revoltiran čitavom situacijom!

Šta je bio tvoj motiv da se ovako poigraš sa javnošću?

- Nije mi bio cilj da privučem pažnju, već da se igram. Šta ću kada volim da se s vremena na vreme malo poigram! Želim da nateram ljude da malo razmišljaju i da ne veruju slepo svemu što čuju. Da su obratili pažnju videli bi da se moja poslednja emisija zvala „Dezinformacija", a poslednja emitovana s novim voditeljem očigledno je bila fol jer je bio drugi bend i starija publika. Ali, eto opet mi je pošlo za rukom da svoju zafrkanciju pretočim u delo.

Obećavaš li sada da se više nećeš na ovakav način poigravati i lagati?

- Obećavam! Ja nikada ne lažem, samo izmišljam, što je različito. Ne može meni niko drugi da odredi kada ću da snimim poslednju emisiju, jer ja sam autor. To mi dozvoljava da snimim poslednju emisiju pre kraja emitovanja serijala. I, eto, tako sam ja snimio poslednju emisiju, a kraj će biti za koju godinu (smeh).

U javnosti su se pojavile fotografije sa tvojom devojkom iz Pariza, kod koje je navodno trebalo da se preseliš.

- I to sam izmislio! (smeh) Nemam devojku u Parizu, a slike su fotomontaža.

Zoveš li se ti, u stvari, Zoran Kesić, ili si i to izmislio?

- Da, zovem se tako!

Priča se da je pravi Zoran Kesić umro pre tri godine i da si ti preuzeo njegovo ime.

- Tačno! Samo ne znam kako ste došli do te informacije. Ja sam, u stvari, kloniran. (smeh)

Kako su reagovali ljudi koji su poverovali u priču da ti je Foks oteo emisiju jer nisi zaštitio autorska prava?

- Sve vreme su zvali, pisali na „Fejsbuku" i zaustavljali me na ulici da mi pruže podršku i kažu da to nije pravedno. Nisam mogao da izdržim da ih gledam kako brinu, pa sam nekima priznao da se zezam. Mnogi advokati su mi nudili pravnu pomoć da povratim autorska prava, obožavaoci pljuvali televiziju na sve strane. Sve u svemu - zanimljiv period mog života! Shvatio sam da ljudi iskreno vole „Fajront republiku" i hteo sam još sedam dana da se igram, ali bi to bilo iživljavanje.

Šta su ti rekli čelni ljudi televizije?

- Obavestio sam ih o svojoj „igrici" i oni su je prihvatili. Čak su i na sajtu objavili da će novi voditelj raditi „Fajront republiku". Nije im bilo lako, stizalo im je na desetine mejlova u kojima ih gledaoci mole da me vrate. Dugujem im veliku zahvalnost što su me podržali u ovoj ludoriji, jer pitanje je da li bih ovakvu slobodu imao na nekoj drugoj televiziji.

Šta možemo očekivati u sledećoj „Fajront republici"?

- „Povratak Džedaja" je naziv sledeće emisije koju, naravno, vodim ja. Gosti će mi biti lažni voditelj Stepanov i Marija Kilibarda. Koncepcija je ista i trudiću se da uživamo do kraja juna, kada pravimo letnju pauzu. 

B. RADULOVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Кесићу, једи говна.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 906
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ovo sr....nje od vecerasnje fajront repuplike ne zelim da komentarisem.
Mada i dalje verujem da je sve rezija.

pogotovo kada sam video lika koji je bio u ulozi Zlatana Kurjaka...to je Sevdah Baby pravi odlicnu elektronsku muziku, inace Kesicev drug. Zajedno su na spotu "3 poljupca hocu ja"

Ne verujem da bi to uradio drugu.






ma bre rezija 99%   Smile





hahahaha smrad  debeli....znao sam!    Smile
« Poslednja izmena: 18. Maj 2010, 04:05:43 od batija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Evo upravo sam odgledao ovu "novu" Fajront Republiku.
i vreme je da se prekine,jako je jadna bila emisija Smiley 1
Too bad, Kesic se vratio.  Smile

Koga nema bez njega se mora  Smile meni je i ovako sa ovim novim dobra emisija  Smile
Mislim da si zalutao.  Smile

Svako ko je pomislio da sve ono nije bila sala/zebancija taj nikad nije bio pravi Fajront Republicar.
Imate lika koji je nuncake majstor (gostovao u FR, glavni gost Blaza) glumi Matorog na belom. Zatim, Miljan i Ivan (komentatori Wipeout,Ninja Warrior...) koji glume seljake iz Klitorica. Tu je i Sevdah Baby kao Zlatan Kurjak. Gde jos ima pun studio sa matorcima koji luduju uz hevy metal.  Smile Cak je na kraju tekst sve objasnio:
Voditelj: Zarko Stepanov
Scenaristi: Sinisa Cavic   
                Rados Dzajic    
                Biljana Taksic
   
Saradnici: Vojko,Petar,Stojko,Mojko,Stanko,Krivi,Danica Noc, Mirjana Gace    i   Tihomir  itd.   Smile
Svi su njegovi prijatelji i naravno da mu ne bi zabili noz u ledja.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2010, 09:02:09 od vandemon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Hahahaaaa ,  covek je zaista kralj.... jednostavno Genijalac
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


MAC MAC

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2249
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson w200i
Koji car  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Motorola GLEAM
Prijatno osveženje u srpskom učmalom TV "novinarstvu"  Smile
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 176
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung D-500
I nije nesto Smile
IP sačuvana
social share
Pomozi boze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:01:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.