Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:50:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Facebook - mala teorija zavere ....  (Pročitano 10089 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 305
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia n73
a brate ako ti prijatelji ne izvale da nisi ti onda jebesh takve prijatelje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Knowledge is a deadly friend,when noone sets rules

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 333
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
a tu je i jedna josh interesantnija chinjenica : bogatstvo jedne policijske arhive nije u kolichini podataka o osobi nego u podacima o kontaktima -tj ko je s kim ,kada ,gde ... upravo ono shto facebook nudi . s obzirom na iznenadan i "neochekivan" Smile uspon bash ove mreze i na vlasnistvo .... ... razmislite sami ... ja necu dalje da paranoishem ... Smile Smile
Mene ima odma da hapse...prijatelji su mi ratko mladic, radovan karadjic, dzek trbosek, uclanjen sam u grupu Serbia Chetniks, a najvise se druzim sa Kanibalima iz Afrike. Ima me i u raznim jos krvilacnim grupama, i onim koji negodiju trenutno stanje drustva... ja stvarno ne znam sta cekaju i sto me pustaju  da se jos upoznajem sa nekim masovnim ubicama na facebooku. Skavi sekund neko novi moze da strada od moje ruke. Napravicu neki trip inspirisan novim albumom Alice Coopera, gde lik ubija i svakoj zrtvi odseca po jednu nogu, i onda posle 8 takvih zrtava, od 9 pravi pauka, sa tim telom i nogama ovih ostalih. I naravno posle nastavlja, medjutim sad krece i da jede zrtve, jer svaki dobar pauk prvo uhvati, ubije, pa pojede svoju zrtvu.
IP sačuvana
social share
Sebe vidim kao demona koji je dosao da promeni svoju okolinu,koristeci se sredstvima koje je savremeni covek odbacio.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ja jesam da se negde drze svi podaci jer to moze pomoci u borbi protiv podzemlja i sta vec. Ali sve se moze zloupotrebiti. Ja nemam te fejsbukove ni majspejsove, imam dva sajta i to je dovoljno. Licnih podataka nema ali ako i neko dodje do njih... pistolj mi je u sefu kao i dobra volja da ga sa uzivanjem upotrebim. Nemojte misliti da sam zao- veoma sam osecajan, uvek sam pucao sa suzama u ocima  Smile

Nema muke u digitalnom svetu koje se ne mogu uzivo resiti.
E sada, pa nisi gledo "Matrix"  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ja sam moj nalog vec izbrisao,kontakte i prijatelje sa FB sa oterao u p. materinu tvrdeci da ja nisam ta osoba za koju se pretstavljam,deaktivirato sam nalog kao i email  uz  pomoc koga sam se prijavio na FB.Kolacice sam izbrisao i ocistio internet pretrazivac.Na sve foldere sam stavio sifru pored osnovne XP sifre.Stavio sam 1 firewall koji azuriram na svakih pola sata imam 2 antivirusa,kao i programe za sifrovanje datoteka i podataka,uskoro menjam i provajdera to cu cesto da radim svaka 2 meseca.Ispod kompjuterskog stola gde treba stoji tastatura drzim automat i defanzivnu rucnu bombu kao i 2 okvira puna municuje.Oni ce mene da spijuniraju.
Smile Smile Smile
Samo ti njih  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:50:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.