Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 911
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: F.C. Barcelona - Mes que un Club  (Pročitano 336395 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Reklama fudbalera Barselone o kojoj se priča: original ili kompjuterska montaža

Ronaldinjo može i nemoguće

„Znate l’ vi koliko je pola kilometra u rikverc, pa još vezanih očiju“, upitao je čika Brka pun autobus u kultnom filmu „Ko to tamo peva“. A, znate li vi ko može da četiri puta zaredom pogodi prečku, a da lopta pri tom ne padne na teren?

Odgovor je jasan - Ronaldinjo. Dokaz je reklama za proizvođača sportske opreme „Najki“ u kojoj fudbaler Barselone na treningu četiri puta overava prečku. Uostalom, svi ste je već sigurno videli zbog čega se pitate u stilu Mladena Delića: „Ljudi, da li je ovo moguće?“.

- Ne verujem da je Ronaldinjo toliko dobar, kao što se vidi na televizijskom snimku. On je varalica i čitava reklama je dorađena na kompjuteru - mišljenje je fudbalera Juventusa i švedske reprezentacije Zlatana Ibrahimovića.

Fanovi brazilskog asa odgovorili su da je Zlatan ljubomoran, dok se Ronaldinjo nasmejao.

- Istina je sve što ste videli svojim očima. To stalno radim na treningu - poručio je Ronaldinjo nevernim Tomama.

Da li se radi o originalu, ili fotomontaži pitali smo i naše bivše fudbalere, Dragoslava Šekularca i Dušana Savića.

- Pamtim kako mi je Zvezdan Čebinac iz Partizana uzimao grdne pare kada je sa ivice šesnaesterca gađao prečku. Išao je devet iz deset, a nekada je pogađao i svih deset. Dobro, šutirao je sa zemlje, ali to je bilo pre „i ha haj“ godina kada smo igrali na šljaci, sa drugačijim kopačkama i loptama. Danas je sve moguće, pa i da slona naučiš da šutira loptu. Ronaldinjo je poseban, u svakom slučaju, i što da ne, moguće je - smatra Šekularac.

Popularnog Duleta Savića, ipak, brine početak reklame.

- Ne znam. Donose mu neke zlatne kopačke, bez kojih, verovatno, ne bi mogao da pogodi prečku. Tehnologija je otišla toliko daleko da je moguće da se radi o montaži. Međutim, govorimo o Ronaldinju. Ako neko može da čini čuda loptom, onda je to upravo on. Mi smo na treninzima vežbali preciznost, ali ovo je previše. Siguran sam da će sada mladi igrači pokušati da nadmaše Ronaldinja.

Sud o „slučaju Ronaldinjo“ dao je i trener Partizana Jirgen Reber.

- Verujem da je snimak originalan. Kao trener Herte imao sam golmana Mađara Gabora Kiranjija, koji je loptu degažirao o prečku svog gola - izjavio je Reber.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Trenutno najbolji na planeti, u neverovatnoj formi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
koja crna montaza, ljudi su extra ljubomorni na coveka sto ih je 10, ma kakvi 10, 1000 puta presisao u umecu baratanja loptom..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
3 najveća igrača koje sam uživo gledao su: Dejo, Maradona, Platini. Da vidim još ovog momka mi je velika želja...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
SonyEricsson k700i
Taj filmic je 100% namestaljka! To je samo reklama! jel neko mozda gledao let lopte!?! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
3 najveća igrača koje sam uživo gledao su: Dejo, Maradona, Platini. Da vidim još ovog momka mi je velika želja...
...Ako Bog da,sledece godine na Marakani u LS.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia C3
kralj, milina ga gledati  Smile
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Stvarno je car, vec sad ga svrstavam medju tri najbolja svih vremena, ali za reklamu realno nisam siguran da nije montaza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Kraj sezone za Šavija

Fudbaler Barselone Šavi Ernandes propustiće ostatak sezone pošto je na treningu u petak pokidao ligamente desnog kolena.

Zbog teške povrede španski reprezentativac će morati na operaciju, pa je pod znakom pitanja i njegov nastup na Svetskom prvenstvu u Nemačkoj sledećeg leta.

Klupski lekar izjavio je za uticajni španski radio Kadena Ser da je do povrede došlo kada se 25-godišnji španski reprezentativac na treningu sudario sa Brazilcem Edmilsonom.

Povreda ligamenata po pravilu udaljava igrače od terena na šest meseci
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone 3Gs
Dona Migelina uručila sinu „Zlatnu loptu“

Ronaldinjo je loptom razbijao prozore

Dona Migelina dobro pamti davne dane kada je sa šibom jurila nestašnog sina koji je loptom rušio i razbijao sve po kući. Kao Brazilka znala je šta fudbal znači njenom detetu i zato mu je često opraštala slomljene vaze i prozore, fleke po zidovima, poderane pantalone...

Danas, 25 godina kasnije, dona Migelina je doživela da šibu u ruci pretvori u „Zlatnu loptu“, trofej koji je pred meč Barselona - Sevilja uručila sinu Ronaldinju. Najbolji fudbaler Evrope za 2005. je odavno stolice, dvosede i ormane zamenio protivničkim igračima koje je nastavio da dribla kao da su nameštaj u njegovoj staroj kući. Kući koju je dobio kada je brat Roberto odlučio da odbije poziv italijanskih klubova i da ostane u Gremiju. Kući u čijem se bazenu utopio Ronaldinjov otac Žoao.

- Posle svakog postignutog gola pogledam u nebo jer je on gore. Znam da mi otac pomaže da budem najbolji i golovi su jedini način da mu se zahvalim na svemu - izjavio je Ronaldinjo koji nije mogao da zadrži suze pred više od 90.000 gledalaca na „Nou kampu“.

Da je nagrada otišla u prave ruke, brazilski fudbalski čarobnjak je pokazao u 78. minutu kada je „polomio“ trojicu defanzivaca Sevilje za gol koji je Kataloncima doneo rekordnu 11. pobedu u Primeri.

- Fudbal je sve što znam da radim u životu. Nisam od onih koji se prave da su najbolji u svemu. U stvari, zašto da krijem, dobar sam sin na kojeg majka može da bude ponosna. Nadam se da ću i ja jednog dana da budem dobar otac i muž.

Ronaldinju će sigurno da bude teže da sa Brazilom odbrani titulu na Mondijalu 2006. nego da pronađe pravu ljubav.

- Iskreno, ne vidim ko bi mogao da nas pobedi. Hajde, recite mi koja reprezentacija igra kreativniji i lepši fudbal od Brazila? Naravno, to ne znači da ćemo se prošetati Nemačkom, ali ne verujem u iznenađenja - dodao je Ronaldinjo.

Lotar Mateus, mađarski selektor i bivši trener Partizana, slaže se da će i 2006. godina biti u znaku Brazilca dečjeg osmeha.

- Ronaldinjo je sve što je nedostajalo fudbalu. Pojavio se u pravom trenutku i siguran sam da će njegova zvezda sijati još dugo. Svetsko prvenstvo je samo igralište za velikog Ronaldinja - poručio je Mateus.

IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 911
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.