Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:13:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Externi HDD  (Pročitano 2219 puta)
03. Apr 2012, 14:32:40
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG G2
Imam externi hdd WD 2,5'' 500GB,sve je savrseno funkcionisalo do danas kad mi je pao sa stola na parket.Kad ga povezem sa kompom u donjem desnom uglu ekrana prikaze da instalira drajvere ali ga ne prepozna,u kucistu se cuje pucketanje.Probao sam 10ak puta ali ne prepoznaje ga.Otvorio sam ga i puscetanje se cuje glasnije.Zna li neko dobar servis u Beogradu gde bih mogao da popravim hdd ili u najgorem slucaju da samo spasim podatke? Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 14:34:47 od yocasylver »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.142
 
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG G2
Nije valjda,nije mi za muziku i filmove nego za privatne slike.Bio je skoro pun oko 350GB,mozda je to otezavajuca okolnost?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
Imam externi hdd WD 2,5'' 500GB,sve je savrseno funkcionisalo do danas kad mi je pao sa stola na parket.Kad ga povezem sa kompom u donjem desnom uglu ekrana prikaze da instalira drajvere ali ga ne prepozna,u kucistu se cuje pucketanje.Probao sam 10ak puta ali ne prepoznaje ga.Otvorio sam ga i puscetanje se cuje glasnije.Zna li neko dobar servis u Beogradu gde bih mogao da popravim hdd ili u najgorem slucaju da samo spasim podatke? Smile Smile Smile Smile
I meni su crkla dva diska WD jca jedan eksterni a jeda interni. Dao sam ih na spasavanje podataka u EWE Computers Dusanova 212 u Zemunu ali vec dve godine nikako da skinu podatke sa njih. Obrati se svim servisima koje nadjes na internetu pa potrazi pomoc. Mnogi to rade ali su cene drasticno razlicite. Za\ sada nemoj da silujes disk jer mozes da pogorsas stanje sa glavom i da dodje do veceg ostecenje.
WD jci nicu za kurac, svi se zale na njih, pravo djubre. Kupi one Transcend sa gumenom zastitom jer su izdrzljiviji diskovi. U svakom slucaju treba raditi back up copy na neke druge diskove i tako paralelno cuvati podatke.
« Poslednja izmena: 03. Apr 2012, 14:59:23 od zummba »
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG G2
probacu nesto,hvala na savetu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung SGH-E630
Da se izvuku podaci verovatno može, ali to košta jednu ili čak dve ovakve  Smile



Nisi trebao da ga otvaraš.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Šijo mu ga Đuro s prten konac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6306
Zastava Amsterdam
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG G2
mislim da je mehanika u pitanju,nasao servis u BG-u cene su sa popustom od 3-18000dinara
valjda nece da mi se padne poslednji broj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
tacno je da su cene visoke za izvlacenje podataka. diskovi su u vakumu, moraju se otvarati u specijalnoj atmosferi i kao prvo on zamenjuju glave a onda sve vracaju i polako skeniraju diskove satima pri malim brzinama a kasnije sve prebacuju na severe. posao je jako zajeban ali isplati se samo ukoliko ima jako vaznih podataka tamo a ako ne bolje je odustati. na mom disku imam neke jako vazne poslovne fajlove a ima i svega okolo kao na svakom disku. rekli su mi da samo doc fajlovi mogu da se spase a ostalo ne, a meni je to bas vazno i to bi kostalo od 15 do 25 hiljada.
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.60
mob
Samsung SGH-E630
Nisu u vakuumu, ali je vazduh u unutrašnjosti bez prašine ili sličnih čestica, a vazduh u prostoriji u kojoj je otvaran sigurno nije bio.
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Duboko u šumama Amazonije

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Duboko u sumama Amazona
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Nokia 2610
U vakuumu su im lezista da bi se mogli lako obrtati na velikim brzinama. vakuum je kao podmaz.
IP sačuvana
social share
zummba zlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:13:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.