Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:51:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Exit festival 2012  (Pročitano 13912 puta)
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 
стиже содом Smile

Sodom i Cruel Hand stižu na EXIT

Na Explosive bini ovogodišnjeg EXIT festivala pored već najavljenih Street Dogs i DRI nastupiće i bendovi Sodom i Cruel Hand, najavlii su organizatori.



„Nemački thrash metal bend, Sodom koji u muzičkim krugovima nosi titulu jednog od najcenjenijih „thrash“ metal bendova starog kontinenta, nastupiće na Explosive bini trećeg dana festivala (14. jul). Njihov zvuk je duboko ukorenjen u najdubljem andergraundu, dok su svojim demo snimcima, a posebno prvim EP izdanjem ‘Under The Sign Of Evil’, prema mnogim kritičarima udarili temelje black metal pravca . U svojoj karijeri dužoj od tri decenije bend je stekao popularnost na svim kontinentima, ali nije ni za korak odstupio od svojih početnih principa“, piše u saopštenji EXIT-a. Ukupnio su smnimili 13 studijskih albuma kao i nebrojene singlove, kompilacijske albume, video izdanja, a pred sam dolazak u Srbiju na EXIT festival bend će objaviti ekskluzivno izdanje povodom 30 godina rada, pod nazivom “30 Years Sodomized 1982-2012”.

Drugog dana festivala, u petak (13. jula), Explosive binu predvodiće jedan od najvažnijih hardcore sastava nove generacije, američki Cruel Hand. Sa tri studijska albuma iza sebe, uticajima poput Madball, Leeway, Cro-Mags, Metallica, Suicidal, Obituary i kritikama relevantnih medija koji bend nazivaju „veoma intenzivnim hardcore sastavom, koji odlikuje neverovatna brzina i svirepe muzičke deonice“, Cruel Hand ii trebalo ljubiteljimaovog muzičkog žanra da obezbede odličnu zabavu.

U četvrtak, 12. jula, podršku već najavljenim Street Dogs pružiće srpski punk bend Red Union. Njima se istog dana i The Bayonets, smederevski punk-ska sastav Potres, kao i novosadski Ground Zero. Spisak na na Explosive bini kompletiraće beogradski metalcore sastav, Nothing Left, bosanski death metal sastav, As I Fall, kao i užički Zeroone i zrenjaninski Garlic.



Petak 13. jul bi, kako najavljuju organizatori, pored već spomenutih Cruel Hand, obeležiti i nastupi psychobilly sastava Grandpa Candys (Čikine bombone), beogradskog hardcore punk sastava, The Bridge i veterana heavy metal scene, Armageddon. Pored njih, nastupiće i italijanski predvodnici hibridnog muzičkog žanra „post-opere“, Crysalis, a podršku Crysalis i Grandpa Candys pružiće jedna od najekstravagantnijih modnih kreatorki sa performansom pod imenom Maria Margoth Dark Fashion & Hysteria, baziranom na mračnim goth momentima. Njima se pridružuju i grčki heavy rock bend, Planet of Zeus, nove metalcore snage iz Beograda, Close at Hand, kruševački hardcore sastav, No Way Back, kao i beogradski Blekbox.

Pored benda Sodom, u subotu će nastupiti i kolumbijski black metal bend, Inquisition, slovenački Sarcasm, zadarski predstavnici hrvatske metal scene, Rising Dream, i segedinski thrash metal sastav, Farcry, koji nastupaju prvi put u Srbiji. U subotu posetioce očekuju i deathtrash metal sastav Infest, novosadski black/death bend, Bane, zatim , Formless Terror iz Makedonije i sastav Toxic Trace.

Poslednjeg dana festivala (15. jul), podršku već najavljenim Dirty Rotten Imbeciles (DRI) pružiće novosadski bend, Proleće,a u u nedelju na Explosive dolaze i legendarni bend ex-YU scene, thrash metal pioniri, Annathema, kao i hrvatska andergraund senzacija, Narednik lobanja i vod smrti. Istog dana nastupajau i Nominal Abuse, Nadimac, Concrete Sun, The Outer Limits i Putrid Blood.

Ulaznice za Exit koji će se održati od 12. do 15. jula 2012. su u prodaji.





Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Sony 
Možda svratim na Exit , čujem nagađaju ljudi ovde kod nas da će na Exitu nastupati i Goblini , to bi bilo lepo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 171
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
jel ce biti neka nova imena za Dance Arenu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Nokia 
Počinje 13. izdanje EXIT festivala

Danas u 18h otvaraju se kapije trinaestog po redu Exit festivala, koji će trajati do ranih jutarnjih sati ponedeljka 16. jula na Petrovaradinskoj tvrđavi u Novom Sadu.



Tokom četiri dana festival će ugostiti preko 400 izvođača na 22 bine, a drugi dan festivala, petak 13, biće u znaku maskenbala, te pozivamo sve posetioce da svojom inovativnošću učestvuju u velikom Exit karnevalu pod maskama! Organizatori očekuju da će za 4 dana festival posetiti između 150.000 i 200.000 ljudi.

Program na glavnoj bini Exita počinje sutra u 20h, a ono što nas očekuje su nastupi domaćeg sastava Kriške, velška mešavina metala, panka i regea, Skindred, plesna atrakcija Gossip i pop legende, Duran Duran. After 2AM program glavne bine festivala ugostiće Sub Focus DJ Set i MistaJam. Mt:s Dance Arena predstaviće elektronsku atrakciju Avicii, a pored njega će nastupiti i Jacques Lu Cont, Felix Da Housecat, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Eats Everything i Brodinski. Na Jelen Fusion bini nas očekuje nastup Edo Maajka, na Explosivu kultni pankeri Street Dogs, na Elektrani When Saints Go Machine. Happynovisad predstavlja Addison Groove i Jon Convex, a Suba najvreliju špansku elektronsku atrakciju, The Zombie Kids. Kompletnu satnicu festivala možete da preuzmete odavde (PDF).

Više od 2.500 ljudi pristiglo je u Exit Village koji je svoje kapije otvorio u ponedeljak ujutru. Smešten na omiljenom kupalištu Novosađana, Štrandu, Exit Village ove godine biće u znaku leta! Do kraja festivala kampere očekuje svakodnevno zagrevanje za Exit uz Green Guerilla stejdž, plažu, sunčanje i kupanje.



Portparol Egzit vilidža Miljana Vučković naglasila je da u selo stižu gosti iz celog sveta od Amerike, Zimbambvea pa do Australije, a da su najbroniji Britanci i Holanđani, za koje je kazala da su "stalni žitelji Egzitovog kampa".

Po rečima portparola "Egzita" Bojane Kovačević, najveći broj gostiju iz inostranstva stiže iz Velike Britanije i Holandije i iz zemalja regiona, a ono što je novina je prilično veliki broj gostiju iz Bugarske, Poljske i Rusije.

"Broj gostiju iz Bugarske, Poljske i Rusije znacajno je povećan, a to i nečudi jer smo program Egzita otvorili i za ta tržišta", rekla je Tanjugu Kovačevićeva.



Četvorodnevne ulaznice mogu se kupiti po ceni od 10.990 dinara. Od četvrtka 12. jula, jednodnevne i četvorodnevne ulaznice moći će da se kupe samo na kapijama festivala. Cena dnevnih ulaznica je 3400 dinara za četvrtak, petak i nedelju, odnosno 3600 dinara za subotu. Zamena četvorodnevnih vaučera za narukvice odvija se svakodnevno u Preradovićevoj ulici u Petrovaradinu, preko puta glavnog kolskog ulaza na Tvrđavu, u radnom vremenu dostupnom na sajtu www.exitfest.org. Posetioci koji su kupili jednodnevne ulaznice iste ne menjaju za narukvice, već sa ulaznicama ulaze direktno na festival.

Exit turizam
Svima koji u Novi Sad dolaze prvi put od velike pomoći biće mapa grada, sa ucrtanim ključnim mestima: glavnom autobuskom i železničkom stanicom, Exit Vilidžom, centrom grada i Petrovaradinskom tvrđavom, koja je dostupna na ovom linku. Na Železničkoj stanici, na Trgu Slobode, u kampištu festivala, kao i na Tvrđavi svim posetiocima biće dostupni info-pultovi Exit festivala, na kojima će moći da se obaveste o svemu što ih zanima, na festivalu i u Novom Sadu.

Za snalaženje na samoj Tvrđavi, kao i za planiranje šta ćete na festivalu i kojim redom posetiti, od koristi će biti i mapa tvrđave dostupna na ovom linku, ali i satnice festivala koje mogu da se pogledaju na ovom linku.


Exit Uživo!
I ove godine idemo korak dalje, pružajući svojim posetiocima, kao i onima koji to ove godine nisu, potpuni živi prenos festivala kroz Internet socijalne mreže. Facebook, Twitter, Youtube, Flickr, SoundCloud, Mixcloud, udružujemo da bi svi u svakom trenutku imali u mobilnom telefonu, na kompjuteru ili na festivalskim video bimovima izveštaj o svemu što se dešava: od toga šta hedlajneri misle o Exitu Novom Sadu i publici, gde vam se trenutno nalazi društvo i kako se provodi, preko video snimaka visokog kvaliteta, najsvežijih fotografija, do živih snimaka festivalskih dešavanja, a pozivamo sve posetioce da se uključe u veliko virtuelno Exit pleme!


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.15
mob
Tel.Me Your.Number
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 267
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.00
Potrebne dve karte za poslednji dan exita!!!
Ako neko ima neka se javi na P.M.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Exit  Smile Pricao sam sa nekoliko ljudi koji su redovni posetioci i svi kazu da ce ove godine biti ubedljivo najgori, gori i od prosle godine.

Cuo sam od nekih likova da se Britancima obezbedjuje karta za 100 evra uz jebeni prevoz avionom jebo te. Privlace se stranci, organizaciju boli kurac za nas. Jebeni marketing.

Da ne pominjem jebenog Avicija koji je glavna zvezda dens arene. Covece nisu mogli redovne izvodjace da obezbede.
« Poslednja izmena: 12. Jul 2012, 20:56:23 od Џеј Џеј Окоча »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 6220 Classic
pa mislim da je to odavno poznato da je exit postao britanski fest...ja sam jutros doshao i cisto sumnjam da cu ikad vishe ic.razocaran sam sto vec godinama samo pogorsava problem prashine,sto su tako digli cijene da zadnje tri noci nijesam ni pio po tvrdjavi,sto je citava tvrdjava bila bukvalno ogranicena trakom-ka onom pomocu koje se vrshe uvidjaji za ubistva i bukvalno je svaki cas iskakalo obezbjedjenje ako bi samo presa preko jebene trake,da ne pominjem policiju koje je bile na svakom cosku.strasno.za nekoga ko je od treceg exita redovan posjetilac smatram da imam pravo da kritikujem.svake godine se ponavlja pricha da se pojedini izvodjaci ponavljaju.govorim za dance arenu,za main i ostale stejdzeve me boli uvo.main zaobilazim kilometrima.dzej dzej,nije istina da je taj,nazovi dj bio zvijezda vecheri.to si procitao u nekim dnevnim novinama,ne znam kojim,mozda blic,alo,pres...nebitno...oni nijesu kompetentni da donose sud o tome.jes bilo ljudi,ali muzika koju je on pustao i tehnika miksovanja su blago recheno retardirani.dalje necu pricat.zvijezda dance scene ovogodisnjeg exita bio je jedan,jedini,Bog,otac,car...Richie Hawtin...  Smile to sto je on radio te trece noci se granichi sa naucnom fantastikom...tehnika,izbor trackova,komunikacija sa publikom...ma...ne znam,covjek je jebeni genije.a slushao sam ga i na sedmom exitu kad je isto napravio haos...poslije njega mi se vise nije niko slusao,poshao sam kuci.zadnju noc sam prehladio i vratio se kuci vec u jedan iza ponoci.kao i dosta ljudi.josh nesto,jesu britanci stoka i prave goveda od sebe,ali su gospoda za 'nashe' ljude-bezobrazne,celave,nabildovane.tetovirane idiote koji od splava nijesu mrdali dalje i culi su za neko dobro zezanje i eto,ajde da probamo.exit je vrvio ali bukvalno vrvio od takvih penala sa kojima sam se non-stop svadjao i govorio im da su promashili splav.tako...nece me vishe exit gledat ako se ne promijene neke stvari,i to drasticno.jedan fenomenalan festival koji je imao dushu je pretvoren u masinu za pravljenje para i obican seocki vashar.organizatori,znam da vas boli uvo stovam neko misli,ali-jebite se.
« Poslednja izmena: 17. Jul 2012, 19:08:04 od Ilew »
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
mob
HTC One
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 05:51:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.