Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:00:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Exit 09 od 9. do 12. jula 2009. godine  (Pročitano 51704 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 346
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N78
Ova lista je potpuna laz... Iron Maiden dolazi na JAz sledece godine tako da njihov koncert u Srbiji mozemo da ocekujemo tek kada izdaju novi album, metllica ce odraditi solo koncert u Beogradu, AC/DC nije festivalski band(posebno ne za exit), Jimmie Page i prijatelje mozemo da ocekujemo na exitu(ali tesko), Genesis hahhaa(to odmah otpada),  Bon Jovi(moguce), David Bowie(moze MIck Jagger xD), RHCP sto da ne? pokazali su se kao pravi festivalski band, a o ostalim imenima ni da ne diskutujemo...

Imacemo vrtioce ploca i tokio hotel....
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
na onoj listi nema Opeth,Neurosis,GY!BE,Porcupine Tree...pih sramota
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
mob
Nokia N95
Ma jeste Opeth ce da dodje, ali juce..... Slavila bih da dodju Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 701
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Glasao sam za u2 mada znam da oni nece doci na festival jer na festivalima nisu bili vise od 20 godina

i jer su pichketine koje idu samo po "dobrotvornim" govnima...
I mene nervira sto se Bono stalno ulizuje politicarima ali ipak imaju dobre pesme i sjajni su uzivo
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 16:31:26 od jakov »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Qtek 小米
Боно је гоно.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N-shurnaest
Ishao sam na tri festivalska dana exita ove godine...Puno electro sounda po meni a to ich ne volem, malo dobrog rocka metala...Nightwish je kao tu neshto izvuko ali, ne znam... Jbt stavili -Ritam Nereda- na neki shugavi stejdz a zasluzuju minimum Fusion stage.Sramota bre...
Ako bi dovukli AC (grom) DC prod'o bih bubreg o'ma ako treba! Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 3Gs
Ishao sam na tri festivalska dana exita ove godine...Puno electro sounda po meni a to ich ne volem, malo dobrog rocka metala...Nightwish je kao tu neshto izvuko ali, ne znam... Jbt stavili -Ritam Nereda- na neki shugavi stejdz a zasluzuju minimum Fusion stage.Sramota bre...

Malo dobrog rock metala? To se definitivno nije moglo reci za prosli Exit.
Ritam nereda nije bio na "nekom sugavom stejdzu" vec na Explosive bini na kojoj su nastupali i veliki punk bendovi kao sto su Sham 69 i The Business... tako da bas ne ide ta izjava..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N-shurnaest
Ishao sam na tri festivalska dana exita ove godine...Puno electro sounda po meni a to ich ne volem, malo dobrog rocka metala...Nightwish je kao tu neshto izvuko ali, ne znam... Jbt stavili -Ritam Nereda- na neki shugavi stejdz a zasluzuju minimum Fusion stage.Sramota bre...


Malo dobrog rock metala? To se definitivno nije moglo reci za prosli Exit.
Ritam nereda nije bio na "nekom sugavom stejdzu" vec na Explosive bini na kojoj su nastupali i veliki punk bendovi kao sto su Sham 69 i The Business... tako da bas ne ide ta izjava..

Molim..Ozvuchenje na tom stejdzu i na recimo fusion stejdzi su dva razlichita sveta,pochev od kvaliteta reprodukcije i prostiranja zvuka izmedju dva zida,na prvom,i sasvim pristojnog na drugom.To je poznato svakom ko je vishe od dva mnuta bio na oba stejdza. Smile

Nisam mislio "losh stejdz" u smislu izvodjacha na istiom. Smile Smile
I kakve veze ima punk sa Ritmom?! Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 20:49:08 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung L700

I kakve veze ima punk sa Ritmom?! Smile Smile

Ritam Nereda su po definiciji OI bend, sto jeste punk ali u jednom jako sirokom smislu, odnosno krace receno Oi je jedan od pravaca punk muzike. Medjutim poslednji albumi Nereda malo odskacu od tog zvuka.
Sto se tice njihovih nastupa na Exitu, ja mislim da zasluzuju glavnu binu kad su taj dan gitarski bendovi. Jednom su svirali na njoj (kao predgrupa Henri Rolinsa) i to pamtim bas kao brutalan koncert.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N-shurnaest

I kakve veze ima punk sa Ritmom?! Smile Smile

Ritam Nereda su po definiciji OI bend, sto jeste punk ali u jednom jako sirokom smislu, odnosno krace receno Oi je jedan od pravaca punk muzike. Medjutim poslednji albumi Nereda malo odskacu od tog zvuka.
Sto se tice njihovih nastupa na Exitu, ja mislim da zasluzuju glavnu binu kad su taj dan gitarski bendovi. Jednom su svirali na njoj (kao predgrupa Henri Rolinsa) i to pamtim bas kao brutalan koncert.

Ne bih poredio sa -punkom- u svakom slushaju.Mozda u ranijm kompozicijamo ali tek u tragovima u odredjenm delovima prashenja.I to u promilima.A to je brzo napushteno.Pogotovo gitarske solaze novijih stvari.HC ja bih rekao.

Potpisujem.E gde sam bio tad kad su bili na Main stage-u kukuu... Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2008, 21:27:06 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:00:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.