Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:01:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2014.  (Pročitano 19417 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
SPEKTAKL: Ćetković na Evrosongu nastupa sa prvakinjom Srbije u klizanju! (FOTO)

 - Jovana Stanisavljević je sjajna devojka koja fenomenalno kliza. Plesaće iza Sergeja ali će za potrebe koreografije voziti rolere na sceni umesto klizaljki. Biće uzbudljivo i zabavno - kaže za Telegraf izvor blizak popularnom crnogorskom pevaču 
Ukupno komentara0


Foto: Telegraf, Youtube/artmanager011SPEKTAKL: Ćetković na Evrosongu nastupa sa prvakinjom Srbije u klizanju! (FOTO)
Crnogorski predstavnik na “Evrosongu” Sergej Ćetković kompletirao je ekipu koja će ga pratiti na takmičenju i u Danskoj će nastupiti sa mladom Jovanom Stanisavljević, višestrukom prvakinjom Srbije u umetničkom klizanju!

 
Kako saznajemo, Sergej je publici pripremio specijalni audio-vizuelni performans sa Jovanom Stanisavljević, koja će izvesti veoma zahtevnu koreografiju, koju priprema mesecima, i koju će pratiti specijalni efekti koji će biti emitovani sa nekoliko LED ekrana.

- Sergej je perfekcionista koji brine o apsolutno svakom, pa i najsitnijem mogućem detalju. Bez obzira što ima malo one normalne pozitivne treme jer je “Evrovizija” za dve nedelje maksimalno je skoncentrisan na poslednje detalje kako bi nastup ispao onako kako je on to isplanirao.  Jovana je sjajna devojka koja fenomenalno kliza. Plesaće iza Sergeja ali će za potrebe koreografije voziti rolere na sceni umesto klizaljki. Biće uzbudljivo i zabavno - ispričao je za Telegraf izvor blizak crnogorskom pevaču i dodao da je Sergej kao jednog od tri prateća vokala angažovao pevačicu Martinu Majerle koja već ima iskustva sa “Evrosongom”,  jer je pre par godina u duetu sa grupom “Quartissimo” predstavljala Sloveniju.

Podsetimo da je 2008. godine na takmičenju u Beogradu trijumfovao Rus Dima Bilan koji je za potrebe koreografije angažovao svetskog i olimpijskog šampiona u umetničkom klizanju Jevgenija Pluščenka. Videćemo da li će sličan potez Sergeju doneti bar prvo finale “Evrovizije” u istoriji otkad Crna Gora učestvuje na ovom prestižnom muzičkom takmičenju.

(Milan Popović)

Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
Veceras je prvo polufinale. Svedjani, oleee...
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Ovu temu smo tradicionalno otvarali na Film ~ Pozoriste ~ Televizija jer ovo takmičenje ima najmanje veze sa muzikom Smile

Koliko vidim hajlajt prethodnog takmičenja poljubac između dve lezbejke. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Svedska dobra,ali celu pesmu imam osecaj da sam je slusao vec,ne znam lici mi na neku...Islandjani carevi kako je njima doooobro  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
Ovu temu smo tradicionalno otvarali na Film ~ Pozoriste ~ Televizija jer ovo takmičenje ima najmanje veze sa muzikom Smile

Јесмо ли?  Smile Нешто не видим да је тако.

Првих пет песама су океј, Шведска најјача до сада.  Smile



« Poslednja izmena: 06. Maj 2014, 21:33:59 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Sad sam proverio. Bio sam 100% ubeđen da smo tamo pravili teme. Smile

Kako god, druga konstatacija ostaje Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Browser
Opera 11.10
Ova Albanka da peva na albanskom po pokretima bih pomislio da baca kletvu na Srbiju.

Bliznakinje iz Rusije?! Smile,ja imam favorite za veceras! Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Tel.Me Your.Number
Švecka i Estonija su mi favoriti ovde, Sergejova pesma isto dobra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
Kopenhagen 2014: Rezultati I polufinala


Predstavnici Crne Gore, Mađarske, Rusije, Jermenije, Azerbejdžana, San Marina, Ukrajine, Švedske, Holandije i Islanda plasirali su se u finale 59. izdanja Pesme Evrovizije.

Prvo polufinalno veče 59. izbora za najbolju pesmu Evrope održalo se večeras u “B&W” hali u Kopenhagenu. Iako su se Šveđani prošle godine potrudili da budu inovativni i originalni, što im je samo donekle i uspelo, ovogodišnji domaćini, sudeći prema svemu prikazanom u prvom polufinalu, zaista su u tome uspeli.

Spektakularno veče otvorila je aktuelna evrovizijska pobednica Emeli de Forest, video-porukom i izvođenjem svoje pesme Only teardrops uz podršku brojnog dečjeg hora. Publiku u dvorani i ispred malih ekrana ove godine su pozdravili Lise Rene, Nikolaj Kopel i Pilov Asbek.

Večeras je nastupilo 16 predstavnika država učesnica, i to sledećim redosledom:

Jermenija: Aram Mp3 – Not alone
Letonija: “Aarzemnieki” – Cake to bake
Estonija: Tanja – Amazing
Švedska: Sana Nilsen – Undo
Island: “Pollapönk” (Podlapenk) – No prejudice / Enga fordóma
Albanija: Hersi Matmuja – One night’s anger
Rusija: Sestre Tolmačove – Shine
Azerbejdžan: Dilara Kazimova – Start a fire
Ukrajina: Marija Jaremčuk – Tick-tock
Belgija: Aksel Irsu – Mother
Moldavija: Kristina Skarlat – Wild soul
San Marino: Valentina Moneta – Maybe (Forse)
Portugalija: Suzi – Quero ser tua
Holandija: “The Common Linnets” – Calm after the storm
Crna Gora: Sergej Ćetković – Moj svijet
Mađarska: Kalai Saunders Andraš – Running


Nakon izvrsnih, lagodnih, angažovanih i vrcavih nastupa, usledila je petnaestominutna pauza za glasanje. Taj segment večeri upotpunio je stilizovani, savremeni baletski performans bajke “Ružno pače” čuvenog danskog pisca Hansa Kristijana Andresena.

Pored zemalja učesnica prvog polufinala, pravo glasa imale su i tri države koje se direktno takmiče u finalu: Španija, Francuska i domaćin Danska.

Posle verifikacije glasova i potvrde da je sve proteklo u najboljem redu, voditelji su nasumično objavili učesnike finalne večeri. Glasovima publike i stručnog žirija u odnosu 50:50, u finale su se plasirali:

Crna Gora
Mađarska
Rusija
Jermenija
Azerbejdžan
San Marino
Ukrajina
Švedska
Holandija
Island


Bez finala su ostali predstavnici Letonije, Estonije, Albanije, Belgije, Moldavije i Portugalije.

Evropska radiodifuzna unija (EBU) će u skladu sa novim pravilnikom kompletne glasove ove polufinalne večeri objaviti odmah nakon završetka finala, u noći između 10. i 11. maja.

Za dva dana, 8. maja, na programu je drugo polufinalno veče, kada će spisak svih finalista biti upotpunjen.

Izvor:SC Serbia

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
mob
Samsung GT-S7580
I najveće govno od pesme da preslušam deset puta, biće ako ne hit pesma, onda solidna. I većina pesama mi se i svidela, sem pojedinaca (Bucka iz Belgije), iako sam mislio da je ovo takmičenje manje više skup idiota.  Smile

Portugalija je bila osvežavajuća.  Smile Navijao sam da prođe u finale. Holandija odlična.

Island prošao u finale. Vau.  Smile Belgijanac se nadao da će proći, bolesnik jedan, naložio se na mame ovog sveta.  Smile

IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:01:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.