Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:31:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 129 130
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evrovizija 2008.  (Pročitano 81040 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
           
Laka i Sirušo pravi pobednici Evrovizije


Takmičenje Evrosong se sledeće godine održava u Rusiji zahvaljujući pobedi Dime Bilana i njegove pesme „Biliv”. Ipak, uprkos pobedi, njegova pesma nije slušana, za razliku od ostalih koje se nisu plasirale čak ni među prvih deset.

Pesma koja se najčešće skidala sa internet portala i koristila kao zvono za telefon je svakako kompozicija „Pokušaj” Elvira Lakovića Lake. Njemu se nije ostvarila želja da bude drugi u konačnom plasmanu, ali je barem njegova pesma postala veliki hit na ovim prostorima. I sićušna Jermenka Sirušo može da bude zadovoljna kako se njena pesma kotira. Pesma „Kele, kele” je (p)ostala veliki hit. To potvrđuje i Natalija Milosavljević sa radija „S”.
- Posle Evrovizije se najviše slušala Sirušo iz Jermenije i Laka iz Bosne. Često puštamo i „Dip Zon i Baltazar” iz Bugarske sa pesmom „Di džej tejk mi avej” - objasnila je Natalija za „24 sata”.
Slično viđenje ima i Stefan Todoranin sa radio „Indeksa”, koji kaže da se „pesme sa Evrovizije i nisu tako dobro kotirale”.
- Najviše se puštao i tražio predstavnik Francuske Sebastijen Telije sa pesmom „Divajn”. On se čak češće puštao od predstavnika Bosne, Lake. Ostale pesme sa Evrovizije nisu bile često emitovane - rekao je Stefan.
Izgleda da je Dima Bilan bio svestan koliki uticaj na gledaoce ima dobar nastup, pošto se svi odlično sećaju klizača Jevgenija Pluščenka i violiniste Edvina Martona, dok je pesma već polako zaboravljena. Međutim, ruski predstavnik je uspeo u svojoj nameri i prvi put doveo Evroviziju u Moskvu.

U Evropi najslušaniji Jermenija i Francuska
Pesma „Kele, kele” predstavnice Jermenije Sirušo čak je doživela nekoliko remiks verzija i postala je pravi hit u diskotekama i klubovima po Grčkoj i Španiji. Francuz Sebastijan Telie se takođe često može čuti na radio-stanicama širom Evrope.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 270
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia 
ja od neurosong-a imam samo traume, radih kao security tamo pa sam, sve ono shto su ostali ljudi gledali preko tv-a jednom ja gledao sve to 4 puta (3 generalne probe + oba polufinala i finale) znachi zapamtio sam svaku pesmu i svakog izvodjacha i svaki put kad chujem neshto shto je uchestvovalo pochinjem da se tresem i ludim, bilo je dobrih pesama mada su mahom kradene pesme iz '80ih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
pesme glupe a na odecu voditelja je potroseno citavo bogatstvo!!!!!!!!            Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Odlican eurosong,Mnogo dobrih pesama,mada Bugari su imali najbolju,tako mi zvoni telefon,tj. stize poruka...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Evrovizija je gotova...


[Locked.]
« Poslednja izmena: 14. Avg 2008, 13:20:34 od ziledin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 129 130
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:31:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.