Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Pobednik EP 2010?
Francuska
37.1%  (13)
Nemačka
8.6%  (3)
Hrvatska
14.3%  (5)
Danska
8.6%  (3)
Srbija
20%  (7)
Spanija
8.6%  (3)
Neko drugi
2.9%  (1)
Ukupno glasova: 35
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko prvenstvo u rukometu 2010.  (Pročitano 27322 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung S500
Ma da, ali ne možeš samo sa jednim golmanom... To mogu Francuzi koji igraju obranu sa druge planete i kojima je Omeyer svjetsko čudo neviđeno, i nitko drugi

Bolje je imat dva solidna ali podjednaka golmana, jer će uvijek jedan imat svoj dan, nego imat jednog pravog i ostalo škart jer ako tome jednome ne ide možeš se jebat.


Francuska i Dansa u u ovom momentu bolje od nas. I jedini i drugi su sa manje-više i stom šampionskom ekipom, a mi smo promijenili 50% ekipe, i to sve mladi igrači bez iskustva

Fanatični navijači?  Smile

A dobro, ako ti tako kažeš... to su uglavnom naši austrijski gastarbajteri, došli na utakmicu jer im je blizu pa kao "navijaju za Hrvatsku"... daleko je to od fanatizma


Kažem, medalja je daleko... polufinale bi bilo puna šaka brade, šta se kaže...
« Poslednja izmena: 22. Jan 2010, 17:20:15 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Cudila me je jucerašnja jako dobra igra Ukrajine sve do poslednjih desetak minuta i cudesnih odbrana vašeg golmana , možda si u pravu i da niste kao pre ali videcemo i Francuzi su se namucili protiv madjara što ne znaci da su slabi ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung S500
Pa o tome ti i govorim... Francuzi su u istom sastavu kao i na zadnjih par turnira, a mi smo dosta toga pomijenili... u odnosu na prošla dva turnira, u prvoj sedmorki imamo tri nova igrača, a o obrambenoj formaciji od šestorice u polju su opet tri ili četiri nova.

jebiga, velika je to promjena... a tome nadodaj promjenu sistema obrane, promjenu uloga nekim starijim igračima, neiskustvo i mladost novih igrača...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
Idu tri !   Smile

Mislio sam na grupu koja ce se tek formirati  Smile

Nekako sam podrazumevao da cemo dobiti Austriju i uci u drugi krug  Smile
ako ne budu i igrali preko pivota , što nam je nekad bila jako dobra tačka , takođe nekada smo igrali i preko krila , aa sad samo bekovi....A čak i bekovi koji nam u principu i jesu dobri ne mogu sami protiv svih ekipa...Nije ni Austrija za potcenjivanje plus su i domaćini....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 177
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia n96
pravo da vam kazem razocaran sam igrom nase reprezentacije,kad vidite da profesionalci prave korake , saplicu se sve vam je jasno  :[5]:
IP sačuvana
social share
Nemojte se boriti previše, najbolje stvari se dese kad se ne nadate
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
LG 
Ау пребацио на ДСФ где иде пренос рвата и руса. Па ми боље да не победимо ову аустрију, хрвати као код куће да играју.

Толико о причи дајте нам визе путоваћемо, а где су паре госпођо  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1687
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Dobro smo odigrali ovo prvo poluvreme i da nije bilo onako ocajno sudjenje imali bismo nekih 7-8 golova razlike, mada i ovih 3 nije lose.

Ali ono iskljucenje za Stojanovica za navodno simuliranje je vrhunac bezobrazluka sudija. Pocepase me ona dvojica Austrijanaca dres i skinuse ga do pola a sudija pokazuje 2 minuta iskljucenje za simuliranje... Smile Smile Smile

Samo da se nasi smire i da ne nasedaju na provokacije i nece biti problema da se ovo privede kraju kako valja.

Edit: Isprasise nas Austrijanci u drugom poluvremeni i idemo kuci sto smo i zasluzili po prikazanoj igri. Strasno prvenstvo za zaborav i trebaju se ozbiljno zapitati neki kljucni ljudi u nasem savezu sta se to desava sa nasim rukometom.....Dotakli smo dno!
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 19:15:14 od Levec »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 1100
Запалио бих људе из савеза,мајмуни глупи,поставише овог мајмуна за селектора,а Јовицу који је унапредио репку најурили,глупани глупи...
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
За ово не постоји објашњење!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1687
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Samsung 
Запалио бих људе из савеза,мајмуни глупи,поставише овог мајмуна за селектора,а Јовицу који је унапредио репку најурили,глупани глупи...

Izgeda da si apsolutno u pravu. Ja nisam verovao da cu ikada ovo reci, ali Jovica Cvetkovic mnogo nedostaje ovoj reprezentaciji. Jovica Cvetkovic je bio na pravom putu i on je vratio nas rukomet na jedan zavidan nivo, a sada smo opet hiljadamo kilometara udaljeni od svetskog vrha.

Sta dalje, stvarno ne znam.....razocaran sam jako i tesko mi je da sada pricam. Bio sam na svakom mecu uz ove momke, verovao do samog kraja, ali oni su sve razocarali.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.