2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropsko prvenstvo u kosarci za igrace do 20 godina u Izmiru  (Pročitano 16019 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Konacno da uzmemo zlato u ovoj kategoriji!  Smile Za razliku od ekipa koje su imale po jednu ili dve zvezde, mi smo imali tim i dosta kvalitetnih pojedinaca. Ne treba zaboraviti da su Perovic, Tripkovic pa i Milicic fakticki njihova generacija!

Najace je bilo kad su poceli da pevaju himnu, u Mutinom stilu! (barem covek zna da napravi atmosferu..  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
I ne tako dobre vesti:

Prvi poraz plavih juniora na EP


Juniorska košarkaška reprezentacija SCG poražena je u grčkoj Amalijadi od Španije sa 81:77 u meču drugog kola F četvrtfinalne grupe Evropskog prvenstva.

Najefikasniji u redovima pobedničkog tima bio je Rubio sa 21 poenom, dok su Kolom i Klaver zabeležili po 20 pogodaka.

Kod plavih najzapaženiju rolu ostvario je Dašić sa 20 poena, pet manje upisao je Raduljica, a Mačvan je ubacio 13 koševa.

Ovo je prvi poraz SCG u dosadašnjem toku Evropskog šampionata, a u prvom kolu druge faze plavi su u subotu savladali Bugare (93:82).

Izabranici Jovice Arsića šansu za put u polufinale moraće da potraže u utakmici poslednjeg kola u nedelju, kada se sastaju sa selekcijom Turske.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia E72
Ne treba zaboraviti da su Perovic, Tripkovic pa i Milicic fakticki njihova generacija!
Na ovom turniru igralo je '86 i '87 godište, Miličić i Perović su '85 i mogli su prošle godine da igraju u Rusiji... Tripko je jedino '86...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 


"pa fta fe radujemo, ovo je normalno..."

da ne bude zabune, ljudi ovde mogu svashta pomisle koliko sam primetio, niko iz ove nashe ekipe nije nba igrach. mozda, ali bash bash mozda-mijatovic. ali realno, za razliku od turske koja ima dva igracha nba klase, mi ovde nemamo nijednog.
Po ko zna koji put je dokazano da ne igraju "NBA igrači" nego da je timska igra ta koja pobedjuje,

ne bi da kvarim atmosferu, ali da potsetim na EP u SCG 2005 i na broj NBA igrača i na "uspeh" domaćina...

bravo momci   Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Nisam mislio na bukvalno isto godiste nego na generaciju koja nadolazi, koja ce biti okosnica repzentacije u nadolazecim godinama! A zaboravio sam tu da nabrojim i Aleksandrova... po talentu so prvi u Evropi ubedljivo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Touch Cruise
Košarkaški šampioni Evrope stigli u Beograd


Mlada košarkaška reprezentacije Srbije i Crne Gore, koja je u Izmiru osvojila titulu prvaka Evrope doputovala je u Beograd.

Selektor Miroslav Nikolić čestitao je svojim igračima na velikom uspehu i odao im priznanje na karakteru koji su pokazali u završnici turnira.

"Uspeli su da izdrže i mene, koji sam težak čovek, ali i da u najtežim momentima pokažu da imaju karakter. Dobrim igrama i sjajnim rezultatom pokazali su da košarka na našim prostorima ima odličnu budućnost", izjavio je Nikolić.

Kapiten evropskih šampiona Milenko Tepić zahvalio se čelnicima Saveza na podršci i poverenji koje im je ukazao, kao i selektoru Nikoliću na odličnom odnosu, koji je izgradio sa igračima.

"Iako smo ubedljivo osvojili zlatnu medalju, na turniru je, posebno u završnici, bilo dosta teških trenutaka. Medjutim, mi smo tada pokazali kakav karakter imamo i uspeli smo da odgovorimo na sve izazove. Verujem da će ovaj uspeh biti ogroman podstrek za sve igrače", zaključio je Tepić.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Partizanova mladost zlatna u Izmiru datum: 23.07.2006


   
     
   


Mlada reprezentacija Srbije i Crne Gore u kojoj igraju naši košarkaši Bojan Bakić, Nikola Peković, Novica Veličković, Milenko Tepić, kao i doskorašnji član Ivan Paunić osvojila je zlatnu medalju na Prvenstvu Evrope za igrače do 20 godina.
Plavi su predvođeni Pekovićem, Tepićem i Bakićem, uz svesrdnu podršku Tadije Dragićevića u finalu savladali domaćina šampionata Tursku sa 64:58. Pobedu je zakucavanjem u poslednjem sekundu overio Nikola Peković koji je za sjajne partije nagrađen izborom u najbolju petorku turnira. Peković je sa 18 poena (8 skokova) uz Dragićevića bio najefikasniji među plavima, Milenko Tepić je velikom uspehu dopeineo sa 13, Bakić sa 6, a Paunić sa 2 poena. 
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
i juniori su se proslavili protiv turaka danas, toliko o medalji tamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
24/07/2006 | Izvor: B92
Poraz od Turske, SCG bez medalje
zvanični sajt


Juniorska košarkaška reprezentacija SCG nije uspela da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva, koje se održava u Grčkoj.

„Plavi“ su u poslednjem kolu četvrtfinalne grupe F poraženi od Turske rezultatom 63:58, pa će se boriti za plasman od petog do osmog mesta.

Rival naših u sledećem meču biće selekcija Italije.

Najbolja u grupi bila je selekcija Španije, koja je pobedila Bugarsku 89:49, i igraće sa drugoplasiranim iz grupe E.

U toj grupi još uvek nije izvestan plasman ekipa, pošto se u večernjem meču sastaju Grčka i Litvanija. Za sada Litvanija i Francuska imaju po dve pobede, a Grci su na jednom trijumfu, s tim što je Francuska jedina odigrala sva tri meča (u ponedeljak pobedila Italiju 82:72).

U duelu sa Turskom najbolji u timu SCG bili su Raduljica i Dašić, koji su dali po 15 poena i zajedno uhvatili 25 lopti i zabeležili sedam asistencija (po jedan skok i asistencija prednosti za Raduljicu).

U turskom timu Hadžiolu je dao 15, a Sahiliolu 14 poena, dok je Sahan uz 9 pogodaka imao i 8 skokova.

Na prethodnom juniorskom prvenstvu Evrope SCG je bila šampion, a ta generacija je odbranila titulu i u konkurenciji do 20 godina, ponovo pobedivši Turke u finalu.

Što se ove generacije tiče ostvaren je napredak, jer su prošle godine u Španiji bili tek deseti. Tada su šampioni bili upravo Turci, dok su u polufinalu i tada igrali Španija, Litvanija i Francuska.
 Priredio: Vladimir Novaković

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
24/07/2006 | Izvor: B92, Beta
Dragović: "Bliži sam Srbiji"

Košarkaš beogradske Mega ishrane Nikola Dragović, član mlade reprezentacije Srbije i Crne Gore, koja je na EP u Izmiru osvojila zlatnu medalju, nagovestio je da bi u budućnosti mogao da igra za nacionalni tim Srbije.

"Jesam Crnogorac iz Podgorice, ali sam košarkašku afirmaciju stekao u Srbiji, a u Beogradu sam već petu godinu. Nisam u najboljim odnosima sa ljudima iz Košarkaškog saveza Crne Gore, imao sam neke probleme kada sam odlazio iz Podgorice, i sve ću to uzeti u ozbir kada budem donosio konačnu odluku", rekao je Dragović.

Košarkaši podgoričke Budućnosti Ivan Maraš i Nenad Mijatović, koji su se, kao i Dragović i ostatak reprezentacije iz Izmira, vratili u Beograd, izjavili su da su bliži odluci da igraju za Crnu Goru.
 Priredio: Vladimir Novaković

Izvor: B92-Sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.