Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evropski komesar: Planira se građanski rat usred Evrope  (Pročitano 8070 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876

Ha haha hahah, odlicna poruka:

Ne izigravajte Milosevica, glupavo je i opasno

Kako da ih tuze zbog laznih tvrdnji ? Sta je nejasno ?

Nacin na koji je Milosevic upravljao krizama (citaj vojnickim cizmama) ?

 Smile Smile Smile

Imas ti jos mnogo da ucis i da budes bot pesadinac, dok ne naucis da izvrces vesti kako treba.


Plači, mala, plači.

Nije Milošević naoružavao arnautske teroriste već NATO.





Vidiš i sam, ovi tvoji su morali da se izuvaju u prisustvu arnautskih terorista.
« Poslednja izmena: 10. Okt 2017, 20:53:31 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro


"ja na koljenim sam i bicu tako znam dok se budem secala..."
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Vidi, po ovom linku ja vidim da od 88-me su evropse drzave priznavale otcepljenja samo na prostoru balkana. Cak ni ta otcepljenja ne mogu da se porede sa Kosovom, jer je Hrvatska, Slovenija i ostali ipak na neki nacin drzave za sebe, dok je Kosovo uvek bilo deo Srbije... Znaci jedini priblizno da kazemo slucaj moze biti taj 88-me, koji ni sada 27 godina kasnije nije priznat zvanicno u svetu, a na Srbiju se vrsi pritisak da prizna i da prihvati odvajanje teritorije.
Iskreno nisam upoznat sa slucajem otcepljenja Palestine, tako da ne znam da li je i tamo neka strana sila, nato ili kako god da se zove dosla i bombardovala zemlju cija je to teritorija da bi pomogla teroristima da naprave svoju drzavu? Ma sta mislio i kakve god linkove da postavljamo, prilicno sam siguran da je to presedan, koji su cak priznali mnogi politicari iz Francuske i jos nekih zemalja u svetu. Onaj neki Francuz je cak u parlamentu govorio kako su oni podrzali teroriste, stvorili teroristicku drzavu otetu od druge drzave, i sad se svi hvataju za glavu i cude sto gomila isisovih vojnika, terorista i cega god dolazi bas sa Kosova.
Po svemu tome Kosovo je vrlo specifican i razlicit slucaj od svega sto je navedeno, i slucaj koji ce tek napraviti probleme u svetu.
Kao sto vidis, pre Kosova zadnje otcepljenje koje je svet podrzao i priznao dogodilo se 91-e isto na ovim prostorima, a 88-me pomenuti slucaj... Znaci pre vise od 26 godina. A onda nakon Kosova 6 godina kasnije Krim... 9 godina kasnije Katalonija, a ima jos par mesta gde se samo ceka da prokuva i da se trazi otcepljenje. I zamisli, za Krim su prvi Rusi rekli, u cemu je problem, kako je moglo Kosovo? Katalonija slicno, i svi sada dobijaju legitimitet da se odcepe uz sjajnu recenicu, kako je moglo Koso, pa gospodo iz eu, Kosovo ste podrzali, zasto mi ne mozemo?
To je razlog zasto ce oni tek da pozale za Kosovo i zasto je za njih to bila veliak greska.
Uostalom, da ja bilo gde cujem da neko hoce da okupira deo neke drzave, ko god da je u pitanju i da se strana sila umesa, pa bilo bi mi logicno da se umesa na stranu drzave kojoj zele da otkinu teritoriju, ali ne, kod nas su podrzali teroriste koji su nam otimali zemlju! E zbog toga ce mecka i kod njih zaigrati...

zasto se nisi osvrnuo na pridnjestrovlje, nagorno karaah, abhaziju?
zasto proizvoljno uzimas 1988mu za nekakvu granicu?
zasto istices evropske zemlje, (mada mislis na zapadnoevropske), a ne ukljucis u to i Rusiju?
pogresno si se izrazio kada si napisao da je kosovo uvek bilo deo srbije, pretpostavljam da si mislio na to da kosovo nije bilo drzava kao hrvatska, slovenija ili belorusija.

Ja sam ti lepo napisao... Ajde jos jednom... "Vidi, po ovom linku ja vidim da od 88-me su evropse drzave priznavale otcepljenja samo na prostoru balkana."
Na primere koje si ti rekao se nisam obazirao, jer ih evropska unija ne priznaje i ne vrsi pritisak da se prihvati otcepljenje tih teritorija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ma neka ga duvaju svi u paketu...


« Poslednja izmena: 12. Okt 2017, 00:29:15 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Samo sto evropska unija ne priznaje kosovo.

I sto ti je vaznije kosovo nego abhazija? Ruse volis?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15607
mob
LG Nexus 4
Evropska unija kao zvanicno ne priznaje kosovo, samo lobiraju i pritiskaju da priznaju, kao sto i na nasu zemlju vrse pritisak da priznamo.
Nemam nista protiv Rusa. Vise naginjem njima, naravno, ali smatram da svako od njih, pa i Rusi najvise gledaju svoju korist, sto je i logicno.
Ne znam kako da ti odgovorim na pitanje zasto mi je Kosovo bitnije od Abrazije... Kao da te pitam zasto je tebi vise stalo do tvog psa, nego do psa u dvoristu na kraju tvoje ulice...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
Dobro biti neće
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kosovo i abhazija se razlikuju samo po mentorima
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2

Ha haha hahah, odlicna poruka:

Ne izigravajte Milosevica, glupavo je i opasno

Kako da ih tuze zbog laznih tvrdnji ? Sta je nejasno ?

Nacin na koji je Milosevic upravljao krizama (citaj vojnickim cizmama) ?

 Smile Smile Smile

Imas ti jos mnogo da ucis i da budes bot pesadinac, dok ne naucis da izvrces vesti kako treba.


Plači, mala, plači.

Nije Milošević naoružavao arnautske teroriste već NATO.





Vidiš i sam, ovi tvoji su morali da se izuvaju u prisustvu arnautskih terorista.

Ne, naoruzavala ih je domaca mafija.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.