Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Evo zašto ne treba da nosite japanke  (Pročitano 13133 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Анистон.. Бљак стопала..   Smile

Чодек, шта је ово задње?  Smile
« Poslednja izmena: 10. Jun 2012, 19:44:33 od Lazar Milic Milic »
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia N-shurnaest
Nosim japanke na charape, zimske, letnje, na bosu nogu... fuck yeah!!! Ninja gear FTW !
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Ja imam par gumenih koje su sjajne. Ono, stvar licnih afiniteta i navike...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Nafurana mala 97

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Berlin
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Nokia 
Mogu naucnici da prijacu sta oce,nisam luda da ih slusam...
Izmisljaju,.
IP sačuvana
social share
[/b]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Bilo - proslo... Bar imam sta da pamtim...

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 93
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
mob
Samsung 
Vise volim stikle
IP sačuvana
social share
Somewere ower the rainbow.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Nosim japanke na charape, zimske, letnje, na bosu nogu... fuck yeah!!! Ninja gear FTW !

nisam ja nikad nosio japanke..jesam samo jednu...na jednom koncertu...
malo nosao..grlio  i golicao...dosuse to je bila juznokorejka...al' svi su ti kinezi meni isti...Smile
pa nema veze...

a one papuce japanske...Smile
ja samo zimi nosim ..ali  na one carape od ovce...al' prvo napravim jedan kirurski precizan rez...
sa nekim od svojih dzepnih nozica...imam sa sobom uvijek 3 -4 preklopna i dva tri fiksana...
ali ovi preklopni su ostriji pa preciznije radove s njima radim...
 probusim jednu rupu na peti......na carapama..a ne na papucama...
f 30mm...i peta mi onda deftiluje dobro..jest da mi prstici malo danfaju..
posto je slab protok zraka...izmedju ovce i moje koze...al' jbg...moram neku zrtvu da prinesem..zar ne?

ko ima ruzna stopala ne treba to da nosi..jer stvarno...zna biti gadan prizor..
ono vidis...curu..glava joj onako okej..tijelo skoro cista desetka..noge...duge ...vitke i odlicne
i bash ono socno i ukusno djeluju.....a stopala fujjjjj..
i sve to  sjebe...s tim papcima... Smile ne bi joj mogao masirati te papke....pa ni da sam corav Smile



IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
LG Nexus 5
„Japanke“ opasnije od visokih štikli




Zbog loše potpore i slabog držanja na nozi „japanke“ mogu prouzrokovati bolove u stopalima, kolenima, ali i leđima. Slaba su zaštita, pa može doći do ozbiljnih povreda, ukoliko vas neko drugi nagazi ili ako se udarite tokom hoda.



„Japanke" se možda čine kao idealna obuća za vrele letnje dane, ali stručnjaci upozoravaju da one mogu biti opasnije od visokih potpetica.

Ova lagana obuća ne pruža dovoljnu podršku jer se tokom hoda na nozi drži samo uz pomoć uzanog kaiša. To dodatno opterećuje mišiće nogu, ali i leđa.

„Japanke" vas ne štite od objekata koji vam mogu pasti na stopalo ili ukoliko vas neko nagazi. Prsti se lako daju ogrebati usput u ovoj obući, što bi se teško desilo da nosite nešto drugo.

Tanak đon, kakav obično ima ova vrsta obuće, slabo apsorbuje bilo kakav udar. Naime, ako hodate po neravnoj površini ili nagazite na nešto oštro, osetićete bol jer „japanke" nisu dovoljno jake da stvore dobru potporu.

Ljudi obično kada koriste kremu za zaštitu od sunca zaboravljaju da namažu stopala, a ona su i te kako izložena nezdravom zračenju u ovoj obući.

„Japanke" nikako nisu dobra obuća za vožnju, jer lako mogu da spadnu sa stopala i zavuku se iza kočnice ili gasa. Takođe, gojazne osobe trebalo bi da ih se klone.



Izvor: RTS




A sada, lud zbunjenog:

Cipela sa visokom štiklom doprinosi ženstvenosti, ali isto toliko i ravne sandale mogu da postignu dobar efekat. Udobne su, moderne i mogu se nositi uz sve odevne varijante.




Japanke koje su neizbežni hit svakog leta možete nositi svuda, a otkrićemo vam i koje su najpopularnije ovog leta.



Ravne sandale kroz istoriju nisu bile mnogo popularne jer su njih uglavnom nosili niži slojevi stanovništva. Međutim danas nemamo takve klasne podele, a ravne sandale su pravi hit, uključujući i njihovu popularnost kod muškaraca.

Ne samo da ne opterećuju nogu kao što to čine visoke potpetice, već njih možete nositi u svim prilikama, od plaže do opuštenog večernjeg izlaska. Japanke su već godinama unazad veoma prisutne kao dnevna obuća do plaže, za šetnju i ostale opuštene prilike.



Pored onih klasičnih za plažu, ove sezone nose se japanke sa nekim zanimljivim detaljem poput velikog cveta, perlica, šljokica i mozaičnog kamenja. Bilo da idete u dnevnu šetnju ili večernje druženje sa prijateljima, japanke su za ove prilike savršene, a sutradan vas neće boleti noge. Njih možete nositi uz suknje, šortseve i maxi haljine koju su hit leta. Iako pantalone i farmerice nisu tako popularne leti, uz njih veoma dobro stoje duboke i sandale sa resama.

Duboke sandale su veoma zanimljive, mogu imati različite aksesoare, biti različitog oblika i uz neku jednostavnu odeću u njima ćete izgledati savršeno, romantično i ženstveno. Takođe hit su sandale sa povezom oko noge, ali nekim umerenim, pošto je sasvim neumesno da on bude do kolena. Sandale ili japanke sa kaišičima i različitim kamenčićima po njima koji se presijavaju, veoma su elegantne i njih možete nositi u večernjim izlascima, ako planirate dugo da stojite na nogama.

Sandale sa cvetnim dezenima su svakako još jedan hit leta 2011. godine. Slatke su i neupadljive, ali imajte u vidu da one ne idu dobro uz cvetni stajling, već neki jednostavniji. Na primer, beli šorts i neku roze ili žutu majicu. Ili uz belu haljinu, ili haljinu neke pastelne boje, Ravne sandale i japanke za vrelo leto 2011.samo da je jednobojna. Pored ovih, tu su naravno i mornarske japnake sa teget ili crvenim prugama bilo kojih oblika. One se mogu nositi uz crveno- bele ili teget kombinacije.

Ukoliko niste ljubitelj napadnih sandala sa mnogo ukrasa, možete jednostavno kupiti neke jednobojne sa lepim kamenom, a koje mogu da se nose uz više kombinacija. To su uglavnom bela, crna, bež i siva boja.

Osvežite ovog leta vaš cipelarnik sa nekim od ovih komada obuće. Ne zahtevaju veliku količinu novca, a sigurno ćete ih nositi celo leto.

Izvor: Zenske Price

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Nisam neki fan japanki, često me iseku između palca i ovog prsta pored njega. Imam nekoliko pari, onih jeftinih tipa Metr0 1000 dindži, nosim ih dok idem da bacim smeće ili do prodavnice, a kad odlučim da ih nosim baš zapravo i na duže destinacije, uzeću neke anatomske kao što su Grubin koje jesu ružne u pičku materinu, ali su udobne (tako bar kažu ovih što ih nose). Za sada imam i udobnije varijante, a i rano mi je da u 25-oj počnem da nosim ružnu anatomsku obuću.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 13:01:15 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.00
zaljepi flaster ...izmedji prstica...
onda cete manje zuljati...
tako ja uvijek radim..
kad dobijem nove cizme i cipele...Smile
prije nego me nazuljaju zaljepim flasetcinu...
i nek mater svoju zuljaju...a ne moju zgodnu peticu..Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2012, 14:42:50 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Ne volim ih. Sem što obavezno iziritiraju deo izmedju prstiju, odaju utisak "šljampavog" koraka.
Više sam za papuče, mogu da budu i ravne, nije bitno. Ali su najlepše sa malom peticom.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.