Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:36:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Everton F.C  (Pročitano 38298 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Евертон води против Спортинга 1-0 Пијенар је стрелац.

Готово идентичан гол као Реал Мадрид пре неко коло, када је Гути оставио лопту петом за Бензему  Smile Изгледа да је Кејхил гледао ту утакмицу  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Znaci 2:1  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3310
Евертон мама  Smile
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Dejvid Mojes: Ne prelazim u Aston Vilu




Trener Evertona Dejvid Mojes odbacio je danas spekulacije da će preuzeti Aston Vilu i naglasio da ne želi da napusti klub iz Liverpula.


"Odan sam Evertonu, to sam oduvek govorio. To je dobar klub, a ove godine imamo dobru ekipu sa kojom imamo velike šanse da napravimo rezultat", rekao je Mojes britanskim medijima. [/tr][/table]


Mediji su prethodnih dana spekulisali da će Mojes preuzeti Aston Vilu, nakon što je početkom nedelje Martin O'Nil napustio klub iz Birmingema.


O'Nil je otišao iz Aston Vile pošto se nije slagao sa upravom kluba oko transfera igrača. Mediji spekulišu da su kandidati za novog trenera Sven Goran Erikson, Alan Kurbišli, Martin Jol, Bob Bredli i Jirgen Klinsman.


Mojes (47) je 2002. godine iz Prestona prešao u Everton, a prošle sezone ekipa je takmičenje u Premijer ligi završila na osmom mestu. On je predvodio klub do polufinala FA Kupa prošle sezone, a pre dve godine Everton je stigao do polufinala Liga Kupa.


Mojes je u izboru trenera profesionalnih fudbalskih liga u Engleskoj tri puta izabran za najboljeg u sezoni (2002-2003, 2004-2005 i 2008-2009).

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Nokia E71

Koliko su im odvratni ovi dresovi... Smiley 1
« Poslednja izmena: 14. Avg 2010, 21:08:02 od linkoln burows »
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
Pederska im boja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
Mojes odgovara zbog napada na sudiju

Fudbaleri Evertona u subotnjem meču protiv Mančester Junajteda postigli su dva gola u sudijskoj nadoknadi vremena i na taj način došli do boda, ali kada su krenuli u napad po sva tri arbitar Martin Etkinson je odlučio da je vreme da odsvira kraj, baš u trenutku kada se Fil Jagjelka spremao da uputi udarac prema golu Edvina van der Sara.


Sve to nisu mogli stoički da podnesu menadžer "karamela" Dejvid Mojes i njegov pomoćnik Stiv Raund pa su verbalno napali Etkinsona, zbog čega je Fudbalski savez Engleske u ponedeljak protiv njih pokrenuo disciplinski postupak. Ukoliko u roku od tri dana priznaju svoje grehe Mojes i Raund će biti kaženjeni novčano sa po 8.000 funti, a u suprotnom će o sankcijama odlučivati disciplinska komisija.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.0.266.0
Everton nakon 26 odigranih kola zauzima 13. poziciju sa bodova, sa 6 pobeda, 12 remija i 8 poraza, uz gol razliku 33:36.
U FA kupu su stigli do 4.runde i tu igraju ponovljeni mec protiv Celsija posto je prvi bo zavrsen 1-1. Taj mec je na progamu 19th February 2011



Seamus Coleman is excited about the prospect of going up against Chelsea left back Ashley Cole on Saturday, and hopes to come out on top as Everton look to book their place in the FA Cup fifth round.

Cole is widely regarded as the best left back in world football, and the fearless Irishman believes these are the kind of challenges you should enjoy.

Coleman has already pitted his wits against the England man twice this season and can't wait for his next opportunity at Stamford Bridge.

"It's what you want as footballer, you want to play against the best players in the world," Coleman told evertontv.

"I've played against him a couple of times already this season, it's always good to play against him and I go into the game on Saturday hoping to get the upper hand.

"He has a lot of experience, he's played at the top for a long time, he's very fit and he knows the game well, it's very hard to get the ball past him," he added. 

"He attacks quite a lot, so me being a right back anyway I like to go back and defend and hopefully if I come up against him I can do well."

Everton go into the came on the back of a disappointing 2-0 defeat to Bolton Wanderers at the Reebok Stadium on Sunday, but the Republic of Ireland international has urged his teammates to move on from that display.

The Blues have already played out two 1-1 draws with Premier League champions Chelsea this term and Coleman is confident Everton can go one better and set-up a tie with Reading in the last 16.

"We want to forget about Sunday as soon as possible, it wasn't a good enough performance and we all know that," said Coleman.

"Obviously it's a massive game on Saturday in the FA Cup and we go down there hungry to advance in the competition.

"It didn't happen for us, we can't put our finger on why but we want to put it behind us now and get ourselves right again," admitted the Irishman.

"We drew with them, and the game at Goodison in the Cup we probably could have beaten them, so we know they are not unbeatable and we're confident of getting a result.

"We had enough chances to finish it off at Goodison but their 'keeper made a lot of good saves which helped - but we're definitely going there wanting to win."
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
Everton:”Felainijeva cena – 22 miliona!”

Belgijanac privlači interesovanje najvećih klubova Evrope a Everton ima jasan stav oko cene za koju bi ga pustili iz kluba.



Felaini je prošlog meseca protiv Sanderlenda zadobio povredu ligamenata članka koja je prekinula sjajnu sezonu za igrača Evertona. Ipak, njegove igre nisu prošle nezapažene od strane španskog giganta, Real Madrida, koji je i pored oštre konkurencije na sredini terena, voljan da Belgijanca dovede na Bernabeu.

Uprava se neće lako odreći talentovanog 23-godišnjaka za kojeg će svi koji ga žele morati da na račun kluba iz Liverpula uplate – 22 miliona funti.

Priču o eventualnom odlasku Felainija iz Evertona podgrejao je otac belgijskog internacionalca. Abdelatif Felaini je izjavio da njegov sin nije hteo da igra protiv Sanderlenda jer se prethodno požalio na povredu ali da Mojes nije hteo da ga izostavi iz ekipe. Takođe je rekao da njegov sin ima kvalitet da igra u najvećim klubovima Evrope.

“Svi veliki klubovi vide kako moj sin igra u Evertonu i zato ga upravo Čelzi intenzivno i prati. On može da igra u stratnoj postavi bilo kog kluba u Evropi!” rekao je Felainijev otac.

Iako je Felaini važan član ekipe Dejvida Mojesa, finansijska situacija u klubu nije nimalo sjajna i sigurno je da ne bi oklevali ukoliko bi Čelzi ili Real poslali zvaničnu ponudu.


http://www.sportske.net
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
Ne vredi on bas toliko novca malo precenjeno, iako nije jos pruzio neki svoj maksimum, po meni bacanje para za neki veliki klub koji bi doveo jos nezrelog igraca.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:36:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.