Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Додик и Јелић разговарали са Коштуницом  (Pročitano 1242 puta)
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
da nas dodik i jelic vode u srbiju?  Smile Smile

dva morona nad moronima, dodik zna pricati, onako seljacki, jelic jedva i seljacki, a onaj simic ne zna ni citati.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
da nas dodik i jelic vode u srbiju? Smile Smile

dva morona nad moronima, dodik zna pricati, onako seljacki, jelic jedva i seljacki, a onaj simic ne zna ni citati.

Imas li ti neki bolji prijedlog?
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
wow!
natjerao sam jednog mladog snsd-ovca da se registruje.

sve pohvale meni.
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
 buahahaha...od kud ti ideja da sam ja SNSD-ovac? Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
sala mala.  Smile


mada, moram priznati da me taj stav "a ko drugi" asocirao na nasu svakodnevnicu (SDS ili SNSD nema treceg!).

a sada ozbiljno,
stvarno mislis da nema niko drugi osim dodika? ja u ovoj prostoriji trenutno imam bar pet likova koji su i pametniji i pismeniji i bolje bi radili to sto on radi. i vjerovatno ne bi nabijali ovu seljacku diktaturu...

IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Ne kazem da je Dodik zlatan ali mislim da u ovom trenutku na nasoj politickoj sceni nema niko bolji. A hvala bogu pa je SDS otisao, oni su bili katastrofa.

Ko god je pametan bjezi od politike a neko se mora i time baviti.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
vjeruj mi da su ovi veca katastrofa. taman kad sam mislio da ne moze gore, vidio sam da se covjek uvijek moze iznenaditi.

uostalom, sds od rata (kada je moram priznati bio puno vise od stranke) nije nikada imao u saci sve medije...
a ovaj se potrudio da ih zategne i prije nego sto je zvanicno dosao na vlast.

mislim da njegova predizborna kampanja najbolje govori o kome se radi.
i taj jelic, boze me sacuvaj, nije on kriv sto je priglup, ali ko njega dozivljava kao predsjednika? on je samo dodikova figurica (kao i sto je dodik svacija figurica), a ulogu jelica ne tako skoro imala je biljana plavsic. da, i ona je bila predsjednik....ako si zaboravio. ja zamalo.

samo, hocu da kazem da mi nemamo vremena za njegove epizode premijera RS. on je glup, pasce sa te vlasti vrlo brzo zato sto je glup i nema smisla ni za njivu da ore a ne da vodi drzavu. pokupovao je mnoge ljude, mnogima je obecao funkcije, mnoge je vec zajebao i vec ima hrpu neprijatelja medju ljudima koji su mu donijeli glasove.... oni ce ga opet srusiti i tako u krug.

treba gurati ljude koji ce se zaloziti za referendum, obaviti ga, i onda... pa ne moraju ti ljudi da ostanu na vlasti. onda cemo graditi ekonomiju veze isl.

ko mene moze da ubijedi da mi je prece otvaranje neke kurceve banke u banja luci od recimo protestnog koncerta podrske kosovu???? 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
Gledaj jednu drugu stvar, ne mogu se ni politicari tek tako zalagati zai referendum, smjenice ih OHR. Imam osjecaj da je i Dodik na granici smjene ali nekako balansira.

Podrzavam protestni koncert podrske Kosovu ali nisam ni znao da je planiran. Kada i gdje?

Anyway...za koga bi ti glasao?
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
jednostavno nemam odgovor...

za bilo kog ko ce da pogura taj referendum, a prije toga mozda da pokusa izbrisati ove granice medju nama srbima tipa ja lijevcanin, on hercegovac, mi banjalucani, oni vr'ovci, ovi izbjeglice...
to su neke strasno prisutne podjele medju nama koje su kreirali ronhil i bilja od 95, a vrhunac je taj projekat dozivio za vrijeme "sloge" (kakva ironija  Smile).

nikad nam bilo potrebnije da budemo jedinstveni i slozni, a to ne mozemo postici pod vlascu covjeka koji citavu svoju "karijeru" radi suprotno.

a to za koncert, pa nisam ni ja cuo, navodim primjer, da ga planiramo? 
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.