Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:06:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26616244 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Grešna ujna Gordana - III dio

Posle nekoliko provedenih reci Markic se okrenuo i tiho izasao dok je ujna ostala polupokrivena i mokra i ulepljena od sperme i znoja, zakljucavsi lagano vrata za sobom.Krenuo je polako prema kuci razmisljajuci sta se upravo desilo izmedju njega i ujne, zene koja ga je jako privlacila.Razmisljao je kako i nisu toliko puno zgresili koliko je to izgledalo, jer je ujna zena koja dolazi iz druge familije, tako da to nije bilo u pitanju krvno srodstvo, i da je jedina nepravda i geh ucinjeni prema svom ujaku.To i nije toliko lose jer da je ujak svoju zenu,njegovu ujnu redovito jebao i to bar upola kao on veceras ne bi mu ujna nista od ovoga ni dozvolila.Tako da je sada ujna za marka bila privlacna zena kojoj treba neznosti i ljubavi, a naravno i dobar kurac da je jebe cesto i ispunjava ono o cemu je i sama mastala, razmisljao je Marko ponavljajuci u glavi ujnu i njeno ponasanje za vreme seksa koji je pre oko sat vremena koliko je trajala njegova setnja zavrsio. Ne zelivsi da se tako zavrsi izmedju njega i nje, najverovatnije medjusobnim izbegavanjem pogleda kad god bi se sreli, jer bi sigurno neko nesto primetio.Do juce su prakticno bili nerazdvojni stalno joj je pomagao i ona bila vesela u njegovom drustvu, a sad se vise ne vidjaju, to bi sigurno bilo sumnjivo.Marko zastade, okrene se i krene nazad prema ujninoj kuci. Dosavsi do kuce, tiho otkljuca vrata, jer je imao kljuceve vec dugo ukoliko niko ne bude kuci da on malo pripazi. Polako se usunjao u ujninu sobu, skinuo se gol, otkrio ujnu, videvsi to dupe koje je do prakticno malopre razvaljivao svojom kurcinom odmah mu se digao, ali nije hteo da odmah nastavi da je jebe, nego je samo legao kraj nje i prebacio njenu ruku preko sebe i njenu nogu, dok je drugu njenu ruku stavio na svoj kurac. Ujna nije nista reagovala nego je samo uzdahnula i nastavila da spava.Razlog zasto je Marko samo legao kraj nje je bio taj sto je hteo da razgovara sa ujnom kad se probudi ne zelevsi da se to izmedju njih zavrsi na tako los nacin, a u stvari je zeleo da se i ne zavrsi uopste nego da i dalje kad dodje jednom od njih nastavi da je razvaljuje od kurca i da ona to prihvati, jer je znao da nikad nije bila jebana tako kao protekle noci. Ujna kao da je u osetila cak i u snu da se njen Markic vratio samo je malo jace rukom stegla njegov kurac i jace ga zagrlila i stegla kraj sebe, dok je u snu opet imala ono misli kojih se stidela. Marko nije mogao da spava, samo je dremao budisi se na svaki njen uzdisaj. Proslo je tako nekoliko sati sto se njemu cinilo kao citava vecnost, doslo je tako i 9 sati ujutro i vreme za dorucak. Ujna se pocela buditi i trgla se kad je videla svog markica kraj sebe, ali cak i to iznenadjenje je nije nateralo da ispusti njegov kurac iz ruke. Pitala ga je sta on tu radi i zasto se vratio kad ga je zamolila da ode? Stavio joj je prst na usta lagano presavsi preko ruba usana, na sta je ona zadrhtala, Marko je video da ujnina odbrana nece dugo potrajati, i rekavsi joj: ovo sto se desilo nije u redu, ali nije ni toliki greh, jer ujna razmisli malo: ti dolazis iz druge familije tako da nas dvoje nismo u krvnom srodstvu i jedina nepravda je ucinjena prema ujaku, ali da se prema tebi ponasao kao sto se muskarac treba prema zeni ponasati do svega ovoga ne bi ni doslo, sto i sama znas, jer ti si zgodna i lepa zena koja treba neznosti, ljubavi i dobre kurcine kao i svaka druga.Njegove reci izazvase osmeh na njenom lici i ona konacno pocne popustati sto je i on osetio. A ti volis i obozavas svog markica kao i on tebe, jel tako? Upita je on. Naravno da je tako i to se nikad nece promeniti. Zato ce od sada izmedju nas biti ovako:Nista se nesme promeniti jer ce to svi primetiti, vidjacemo se kao i dosad, ti ces se prema meni ponasati potpuno isto kao i dosad,ali… seks izmedju nas ce se nastavit i bice samo bolji za tebe, ali markic, prekide ga ujna.. A ostali, ujak, ostatak familije, ako neko primeti? prekide ga i upita ujna ponovo se zamislivsi.. Nista oni: ti i sama znas koliko ti ljubavi i neznosti treba, a seksa i dobre kurcine da i ne govorimo, to cu ti pruzati ja i niko drugi, jebacemo se kad god stignemo, zvaces me kod sebe kad god si sama, a i ja cu tebe zvati kod sebe kad ostanem sam, smisljacemo razne izgovore da se vidimo. Da li si razumela, ujnice moja mila? U redu, bice kako ti kazes, mada i dalje mislim da je to greh, ali mi treba sve to sto si nabrojao, i svoju picku cu cuvati samo za tebe. Markic je u ovim recima videi ujninu promenu u jednu normalnu zenu, koja zna sta hoce i sta joj treba i zna da ce joj to njen markic kojeg toliko obozava i voli sve to i pruzati odsad pa nadalje. Ujna. rece joj nezno njen Markic, sad idemo da se otusiramo pa cemo onda da nesto doruckujemo. krenula je da se ogrne, ali je markic prekide i rece joj: kad si samnom sama bicemo stalno goli, a kad budes dolazila kod mene ili me docekivala bices bez tangica ili bilo kakvih gacica, to zapamti odsad. Na to nista nije rekla sto je njemu dalo znak odobravanja jer se samo nasmejala nezno i stidljivo, a na to joj je Marko uzvratio vrelim poljupcem, koji je ona strastveno prihvatila, cinila se u tom trenitku kao ljubavnica koja svog muskarca nece dugo videti. Hajdemo sad pod tus, rece on. Ustali su se iz kreveta i marko je uhvati za ruku i povede u kupatilo. Usla je prva u kadu a za njom i Marko. Pustila je tus, oboje su se nakvasili. uzeo je sapun i rekao da ce on oprati svoju ujnicu, nasta se ona samo nasmesila, poceo joj je sapunom prelaziti preko ledja, povecek dupeta, jednog guza, zatim drugog spustajuci se lagano niz butine, prvo jednu od guza do stopala pa zatim drugu, vracajuci se na guzove mesajuci ih, i zavlaceci ruke izmedju guzova nadrazujuci picku i njene debele usmine koje su je bolele, jer se nisu jos opravile od jutrosnjeg razvaljivanja. rekla mu je samo: sreco ujnina budi nezan sa svojom ujnicom, boli me sve od jutros. Okrenuo ju je da je opere s prednje strane. Poceo je od vrata, utiskujuci joj poljupce na meke usne koje su toliko dugo bile neljubljene i prihvatale svaki poljubac i zestoko ga uzvracale, spustao se prema velikim sisama, prelazeci sapunom preko njih istovremeno ih mesajuci, stiskajuci jednu uz drugu, stipkajuci za bradavice. Ujna je samo tesko disala ponavljala mu da je on sreca ujnina i da ga voli jako i ne zeli ga nikada izgubiti jer se samo kraj njega i u njegovom narucju oseca kao voljena i negovana zena, pocela je sve teze disati i stenjati sve glasnije jer se napokon osecala sigurna i nije vise razmisljala o grehu, marko joj je poceo grickati bradavice, uzevsi u obe ruke prvo jednu sisu p zatim drugu. Primetila je i ona koliko on voli velike sise jer je uzivao s njima. zatim je nastavio da joj sapuna stomak sve vise se priblizavajuci njenoj pickici. Napokon je dosao do nje, mazio joj je usmine lagano prelazeci sapunom preko njih, nezno joj rastvarajuci picku koja je jos bila crvena…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Ne znaš dok ne probaš

Sparno letnje veče, na radiju neka seropojka, moja kita nestaje u Marininim ustima. Malo, malo pa jezikom koluta po mom usijanom glaviću pa ga hirovito proguta celoga. Gledam njene sise koje se trljaju po mojim kolenima. Njena desna ruka pridržava moju nabreklu kitu dok leva mesi moja naduvena muda. Od užitka uvijam se na od znoja mokroj posteljini dok Marina ponovo palaca jezikom po mom glaviću i smeška mi se dok me gleda pravo u oči. Zna drolja da me to dovodi do ludila. Rukama je hvatam za kosu i lagano je ponovo navlačim na moju kitu. Nekoliko puta se nabija do grla na moju kitu a zatim se pridiže.
- Hoću da me jebeš od pozadi! Naređuje.
Poslušao sam je i pridigao se. Gledao sam svoju kitu onako pomodrelu od Marininog dugog pušenja i nadrkavao je
spremajući se da je zarijem u tu vrelu ćelavu Marininu pičkicu. Brzo se natrtila ispred mene i okrenula glavu prema
meni.
- Jebi me! Ponovo je naredila.
Brzo sam prislonio glavić na njenu vrelu pičku i par puta ga prevukao preko nje. Bila je mokra pa nisam
odugovlačio. Hirovito sam ušao u nju iz jednog poteza dok nisam osetio vlažnost njene pičke na svojim mudima.
Zastenjala je, ne toliko od bola koliko od užitka. Ponovo sam je uhvatio za kosu, ovoga puta od pozadi navlačeći je na svoju nabreklu kitu. Stenjala je sve jače.
- Tooooooo… Jačeeee… Jačeeeee… Mmmmmmm… Ahhhhhh…
I ja sam se primio, jebao sam sve brže njenu napaljenu pičkicu. Desnom rukom sam je šljapkao po guzi dok sam levom i dalje navlačio njenu dugu plavu kosu prema sebi. Gledao sam njena oznojena leđa, nisam mogao da odolim i sagao sam se i jezikom prešao duž njene kičme. Osetio sam slankast ukus njenog znoja. Zatim sam se približio njenom licu i ponudio joj svoj jezik. Prihvatila ga je i počela da isisava ukuse svog znoja sa njega. Mumlala je nešto stenjući dok su nam se jezici uplitali.
- Svrši u meneeee… Uspela je da izusti.
Pridigao sam se i rukama je uhvatio oko struka i još žešće počeo da je navlačim na moju kitu. Vrištala je pod
naletima moje kite dok su moja jaja udarala po njenom klitorisu. Osetio sam njenu ruku po svojim mudima. Drkala je svoj klitoris dok sam je jebao.
- Ahhhhhh… Svršavam… Toooooo… Mmmmmmmmm… Ahhhhhh…
Počela je da se uvija na mojoj kiti dok je silovito drkala svoju napaljenu pičkicu. Svršavala je dugo i grčila se
onako natrćena na mojoj kiti. Meni se takođe bližio vrhunac. Ubrzo sam počeo da joj punim pičku svojom spermom. I ja sam počeo da stenjem dok sam prskao mlazeve po njenoj još uvek mokroj pičkici. Kada je ostila da sam završio osemenjivanje njene utrobe brzo se okrenula i ustima prihvatila moju kitu kako bi pokupila ostatke sperme sa nje. Sisala je moju kitu koja se spuštala u njenim ustima. Nije prekidala dok se potpuno nije omlitavila. Zatim me je poljubila u stomak i počela da se oblači.
- Pužuri, Bojana samo što nije došla! Požurivala me je.
Bojana je njena sestra od strica koja studira u Novom Sadu. Marina i ja smo zajedno tek nekoliko meseci pa još
nisam imao zadovoljstvo da upoznam njenu rođaku Bojanu. Kažem zadovoljstvo jer sam istu gledao na fotografijama i da budem iskren željno sam isčekivao njen dolazak…
- Hajde oblači se, šta čekaš!? Ponovo me je požurivala Marina.
Brzo sam se obukao i otišao u toalet. Seo sam na šolju i zapalio pljugu. Čitao sam neke jučerašnje novine i čuo da
neko zvoni.
- Ćao lepotice, uđi. Začuo sam Marinu.
Bojana je stigla. Brzo sam dovršio svoj započeti posao i dok sam prao ruke šacovao sam sebe u ogledalu. Svaka dlaka bila je na svom mestu, bio sam spreman da se upoznam sa tom prelepom neznankom. Bojana mi se jako svidela na fotkama. Baš sam se ložio da je upoznam. Marina je to znala jer sam je stalno zadirkivao za Bojanu. Mislim to je više bilo onako, u šali ali u svakoj šali ima malko istine, zar ne!?
- Ćao ja sam Igor. Rekao sam pružajući ruku Bojani koja je već sedela na dvosedu u dnevnom boravku.
- Bojana, drago mi je. Uzvratila mi je.
Gledao sam je. Crnka, bujnih grudi, teksas šorčić koji je tek toliko prekrivao one najintimnije delove, skroz
kratka majčica pod kojom su bubrele sise, neka jaka trojka po mojoj proceni, pune usne, crne oči… Delovala je još jebozovnije uživo!
- Igore! Prekinula mi je misli Marina.
Obe su se smejale gledajući me. Shvatio sam da buljim u Bojanu…
- Čuješ li ti mene… Hoćeš li kafu? Ponovila je pitanje Marina.
- Neću… Ustvari hoću… Bio sam zbunjen.
- Izvini Bojana, nije uvek takav… Pravdala me je Marina.
- Nadam se… Odgovorila je Bojana smejući se.
- Ma spavao sam do malo pre. Pravdao sam se.
- Joj kako laže, do malo pre smo se tucali! Dobacivala je Marina iz kuhinje.
Bio sam zgranut Marininom iskrenošću. Pogledao sam Bojanu i primetio da njoj nije toliko smetala Marinina opaska. I dalje se smeškala gledajući u mene.
- Dakle ti si taj čuveni Igor. Rekla je.
- Čuveni? Začuđeno sam upitao.
- Da, čuveni! Marina samo o tebi priča. Pojasnila je Bojana.
- Šta priča? Pokušao sam da dobijem neke odgovore.
- Pa da si mnogo sladak… Da si super lik… Da te mnogo gotivi… Da imaš lepu guzu… Rekla je i počela da se
smeje.
- Znači tako. Rekao sam.
- Da… I za sada slažem se sa njom samo za prvo i poslednje… A dalje ćemo videti… Odgovorila je Bojana.
- Evo i kafice. Vratila se Marina noseći poslužavnik sa kafama.
Popili smo kafe, popričali još malo a zatim sam ja napustio devojke da se ispričaju jer se dugo nisu videle. Pošto
sam prespavao kod Marine, rešio sam da skoknem do kuće, presvučem se i završim par stvari. Dogovorili smo se da se uveče nađemo pa skoknemo do grada na neko piće. Dan je prošao relativno brzo obzirom koliko sam bio nestrpljiv da ponovo vidim seksi Bojanu. Nekako sam se dokotrljao svojim matorim Jugom do Marinine zgrade. Marina i Bojana su me već uveliko čekale ispred. Pošto smo se spakovali, krenuli smo u pravcu grada. Dok smo se dogovarali gde ćemo, gledao sam Bojanu u retrovizoru. Onako nafurana delovala je tako jebozovno da sam već rukama nameštao kitu koja se digla i zategla mi ionako uske farmerice. Marina je primetila moj problem i lagano rukom počela da opipava moje međunožje. Bojana je verovatno i sama shvatila šta se dešava na prednjem sedištu i prokomentarisala.
- A da se vratimo u stan pa da vas dvoje završite s tim. Rekla je smejući se.
- Ma do toga će doći svakako ali hajdemo prvo malo u provod. Odgovorila je Marina.
Nisam komentarisao sve to a Marina je i dalje trljala moju kitu preko farmerica. Odlučili smo da odvedeo Bojanu do splavova. Posle dva tri splava i isto toliko pića završili smo na Freestayleru ispijajući ko zna koje piće po redu.
Posle par sati odličnog provoda shvatio sam da ću ako nastavim da pijem završiti na podu splava i već polako
predlagao Marini i Bojani da je vreme da krenemo kući. Bojani se nije išlo jer se muvala sa nekim likom koga je
pokupila još na Bibisu. Nekako sam uspeo da ih ubedim da je vreme da krenemo. Na putu do parkirališta Bojana me je zadirkivala jer sam joj upropastio kombinaciju.
- Stvarno si kvaran… Baš je sladak onaj Filip… Žalila se Bojana.
- Ma jel imaš ti njegov broj! Pokušavao sam da je utešim.
- Imam broj ali… Šta ću ja vešeras. Rekla je i počela da se smeje zajedno sa Marinom.
- Ma sredićemo i to! Namerno sam prokomentarisao.
- Igore! Javila se Marina na moju malu opasku.
- Pa ako sam ja kriv, spreman sam da nadoknadim izgubljeno! Nastavio sam da se šalim (a u svakoj šali…)
- Seko… Čiješ li ti njega! Prihvatila je šalu Bojana.
- Ma pusti ga! On ni mene ne može samu da zadovolji a kamoli nas dve! Rekla je Marina i počela da se smeje.
Šalili smo se tako tokom celog puta do Marinine zgrade. Popeli smo se na treći sprat jer lift kao i obično nije radio. Ušli smo u stan i posedali u dnevnom boravku. Pustio sam TV i pregledavao kanale tražeći nešto zanimljivo.
- Evo vodiš Bojana, čim je ušao u kuću odmah je uhvatio daljinski… Prokomentarisala je Marina.
- Hajdemo nas dve na tuširanje a on neka gleda TV. Rekla je Bojana i povukla Marinu u pravcu kupatila.
Dok su koračale ka toaletu skidale su sa sebe odeću i bacale je po stanu. Na kraju su ostale samo u vešu. Marina u crvenom svilenkastom a Bojana u crnom čipkanom. Nisam više gledao TV! Ušle su u kupatilo i zatvorile vrata za
sobom. Bukvalno sam bacio daljinski i pojurio prema vratima toaleta. Umalo da glavom udarim u vrata dok sam se
zaustavljao i krenuo ka ključaonici. Uspeo sam da provirim, ugledao sam njihove guze dok su se smejući se
skidale pred kadom. Zatim su popadali i brusevi i Marina je ušla u kadu. Brzo sam krenuo ka terasi. Znao sam da se prozor kupatila nalazi na terasi. Kroz spavaću sobu sam izašao na terasu, provukao se kroz Marinin okačeni veš i
izdigao se na prste kako bih provirio kroz taj mali prozorčić. Marina je već polivala svoje telo tušem dok je
Bojana sedela na WC šolji. Pričale su nešto smejući se. Gledao sam Bojnu, bila je tako zgodna! Marina je takođe
zgodna devojka ali Bojana je imala taj neki jebozovni stas, ne znam kako to da opišem. Ponovo sam pogledao Marinu. Njena duga plava kosa vezana u punđu, njene fine grudi, taj seksi stomačić i uzan struk i još duže noge niz koje se slivala voda iz tuša ponovo su zategle moje uske farmerice. Rukom sam nameštao kurac dok je Bojana brisala svoju pičkicu toalet papirom i polako ulazila u kadu pored Marine. Gledao sam Bojanu, njena kratka crna kosa i te crne oči, pune usne i još punije grudi sa nadraženim bradavicama i na kraju ta fenomenalna guza!!!
Bojana je preuzela tuš i dok se Marina sapunjala Bojana je polivala svoje seksi telo. I dalje su pričale nešto i
smeškale se. Kada je Marina završila sa sapunjanjem, ponovo je uzela tuš od Bojane i počela da se ispira. Sada je
Bojana sapunjala svoje telo. Kurac je hteo da mi eksplodira! Posle nekoliko minuta završile su tuširanje i počele
da se brišu. Brzo sam se ponovo provukao kroz okačeni veš na žici i uputio se u spavaću sobu. Bio sam tako
napaljen. Uvrteo sam sebi u glavu da je najpametnije da se na brzaka skinem i legnem u krevet i pustim neki TV
program koji daje erotski sadržaj i namerno istaknem svoju nadignutu kitu.
Brzo sam se svukao i ostao samo u boksericama. Legao sam na krevet onako bez pokrivanja, pustio TV
i listao kanale ne bih li pronašao neku erotiku. Dok sam listao kanale rukom sam nameštao kitu tako da što više
dođe do izražaja. I taman kada sam se namestio baš onako kako treba kroz glavu su počele da mi prolaze stvari koje sam potpuno zaboravio. Njih dve su rođake! Odzvanjalo mi je u glavi. Nema ništa od toga budalo, gde ti je mozak! Kao da sam govorio samom sebi. Čuo sam vrata kupatila i brzo prevukao frotir preko sebe i promenio kanal. U sobu su ušle Marina i Bojana. Marina je bila gola a Bojana umotana u peškir. Marina je po fiokama tražila čist veš a Bojana je preturala po svojoj putnoj torbi jednom rukom pridržavajući peškir. Pošto je obukla ctne tangice i crni brus Marina je legla sa moje desne strane i počela da se mazi samnom. Bojana je zatim spretno obukla neke tamno plave čipkane gaćice i brus. Bez reči je legla sa moje leve strane.
- I šta ćeš sada frajeru! Prokomentarisala je Marina.
- Da znaš da mi nije lako između vas dve… Rekao sam podigavši frotir i gledajući svoju nadignutu karu.
- Šta si se pokrio po ovoj vrućini! Rekla je Marina i svukla frotir sa mene bacivši ga na pod. Ostao sam onako samo
u boksericama između dve prelepe devojke. Mahinalno sam rukama prekrio prepone.
- Jel ti to banana u gaćama ili ti je drago što nas vidiš. Rekla je Bojana i počela da se smeje.
Prvi put sam bio u takvoj situaciji, između dve žene, prosto nisam znao kako da reagujem. Srećom kita mi se naprasno spustila, verovatno od blama pa sam se nekako spasao. Na TV-u je bio neki film koji nam je nakratko odvukao pažnju. Ležao sam između njih dve i gledao film, ma da sam gledao kroz televizor pitajući se sanjam li ja sve ovo. Marina me je mazila po grudima i češala svoju nogu o moju. Ponovo sam počeo da se nadražujem i osetio sam da mi se kita ponovo ukrućuje. Marina je to primetila i počela da me ljubi. Već sam pomislio da me namerno pali kada se javila Bojana.
- Blago vama… I ja bi se sada mazila sa nekim! Rekla je i prebacila svoju nogu preko moje.
Kurac je u sekundi počeo da mi pulsira. Marina je to primetila i zavukla svoju ruku u moje gaće. Osetio sam njenu
ruku na mojoj kiti. Jezici su nam se uplitali a meni su prolazili žmarci od dodira Bojanine noge po mojoj. Izgubio
sam se, nisam znao šta da radim. Onako pogubljen osetio sam nečiju ruku na svojim grudima. Pošto sam shvatio da je jedna Marinina ruka u mojim gaćama a druga oko moga vrata brzo sam shvatio da me Bojana miluje po grudima. Mahinalno sam se okrenuo prema njoj. Njeno lice bilo je tik uz moje i dok sam se opasuljio njen jezik je već bio u mojim ustima. Otvorenih očiju gledao sam Bojanu koja je brzim pokretima jezikom kružila oko mog. Zatim sam osetio kako me rukom štipa za bradavicu. Bio sam u totalnom šoku i baš kada sam pomislio na Marinu shvatio sam da mi ona upravo svlači bokserice. Pridigao sam dupe olakšavajući joj posao dok sam se i dalje žvalavio sa Bojanom.
- Skupo ćeš mi platiti za Filipa! Rekla je Bojana prekinuvši poljubac.
Osetio sam toplinu Marininih usni oko svoje kite. Pogledao sam u nju i video kako mi kita nestaje u njenim pohotnim ustima. Bukvalno sam zastenjao kada mi je cela kita nestala u njenim ustima. Bojana je za to veme skinula svoj brus i ponudila mi svoje sise prislonivši svoju bradavicu na moje usne. Rukama sam uhvatio njene grudi i jezikom počeo da palacam po njenim bradavicama. Malo jednu pa malo drugu, grickao sam njene nabrekle bradavice dok mi je Marina pohotno pušila. Osetio sam da ću uskoro svršiti. Toliko sam bio napaljen da je samo bilo pitanje sekundi kada ću napuniti Marinina usta. Dok sam svim silama pokušavao da odložim svršavanje, kao da je znala Bojana se najednom spustila kod Marine i pridružila joj se u sisanju moje kare. To je bilo previše za mene…
Gledao sam Marinu kako rukom nadrkava moju kitu dok je ustima dudla a zatim rukom upiire moju kitu ka Bojani koja nestrpljivo prima Marinin dar i počinje da ga dudla pred mojim očima je puklo. Počeo sam da se uvijam kao lud, rukama sam stezao čaršav, izdizao dupe sa kreveta i stenjao kao lud. Ponovo sam uspeo da pogledam u njih i video kako im se jezici upliću oko mog glavića i to je bilo to…
- Ahhhhhhhh… Mmmmmmmmmm… Uhhhhhhhhh… Počeo sam da svršavam.
Pridigao sam glavu i gledao kako su mlazevi sperme izletali iz mog glavića po Marininom i Bojaninom licu. Marina je
levom rukom pridržavala svoju kosu kako sperma ne bi pala na nju a desnom lagano drkala moju kitu dok je Bojana pokušavala da jezikom uhvati što više sperme koja je nadolazila iz moje kite. Kada sam izbacio poslednju kap sperme prosto sam počeo da se stresam dok su mi naizmenično sisale glavić. Noge nisam osećao dok me je orgazam još uvek protresao duž kičme. Sisale su mi kurac dok se nije skroz omlitavio. Smejale su se dok su onako umazane spermom palacale jezicima po mojoj kiti i međusobom.
- Bojana je zatim noktima bukvalno grebajući prešla preko moje butine. Osećao sam bol ali i zadovoljstvo. Marina se pridigla i skinula svoj brus i svukla gaćice a zatim legla pored mene i počela da me žvalavi. Osetio sam ukus svoje sperme na njenom jeziku. Nisam mario, nastavio sam da je žvalavim dok je Bojana skidala svoje gaćice a zatim nam se pridružila u poljubcu. Palacali smo jezicima međusobno i strastveno se vatali. Mesio sam sise i jednoj i drugoj a zatim rukama potražio njihove guze. Prvo sam ih šljapkao i štipkao a zatim sam prstima potražio njihove anuse. Lagano sam masirao njihove čmarčiće koji su pulsirali pod mojim prstima. Obe su stenjale i štikale moje bradavice ljubeći jedna drugu. Brzo sam se pridigao prekinući njihov poljubac i legao na Marinu. Ljubio sam je po vratu dok sam joj jednom rukom mesio sise a drugom drkao njenu mokru pičku. Bojana se pridigla i počela da me ljubi po leđima. Desnom rukom mesila je moja jaja i lagano nadrkavala moju još uvek mlitavu kitu. Osećao sam žmarce kada bi mi nesmotreno rukom prešla preko čmara. Istrćio sam dupe pokušavajući da joj stavim do znanja da mi to prija. Nije provalila šta sam hteo ali je nastavila da mi mesi muda i kurac je ponovo polako ali sigurno počeo da mi se nadiže. Počeo sam da se spuštam usnama do Marininog stomaka. Jezikom sam kružio oko njenog pupka dok su ona i Bojana ponovo počele da se ljube. Gledao sam ih kako se žvalave i počeo jezikom da se spuštam ka Marininoj obrijanoj pičkici. Pod jezikom sam osetio sveže obrijanu pičkicu a zatim i sokovima natopljenu unutrašnjost. Nadraženi klitoris migoljio se pod mojim jezikom vidno uzbuđujući Marinu koja se uvijala podamnom. Bojana se zatim pridigla i opkoračila Marinu nameštajući joj svoju pičkicu na usta. Lizajući Marininu vlažnu pičku gledao sam kako njen jezik palaca po Bojaninom međunožju. Dok sam posmatrao tu divnu scenu i pomislio kako upravo gledam svoju devojku koja svojoj sestri od strica liže pičku kurac mi se digao skroz. Rukom sam počeo lagano da nadrkavam svoju kitu dok sam i dalje lizao Marininu vrelu pičkicu. Bojana se uvijala na Marini i stenjala kao luda. Nisam mogao da izdržim i pustio sam svoju kitu i počeo da se igram sa Bojaninim čmarom. Lagano sam joj uguravao kažiprst dok se ona uvijala na Marininom jeziku. Mnogo me je napalila ta scena. Pridigao sam se i jednim potezom ubacio svoju nabreklu kitu u Marininu pičkicu. Marina je vrisnula osetivši moju kitu u sebi. Počeo sam lagano da je jebem. Kada sam uhvatio ritam samo sam spustio glavu među Bojanine guzove i jezikom potražio njen čmar. Počeo sam da kolutam jezikom po njenom anusu. Osetio sam kako joj anus pulsira pod mojim jezikom i lagano bubri. Pokušao sam jezikom da prodrem unutra dok je Bojana stenjala u ekstazi dok joj rođaka liže mokru pičkicu a ja joj sisam čmar…
- Ahhhhhhh… Kako je dobrooooo…. Mmmmmmmm… Poludeću…. Ahhhhhhhh… Stenjala je Bojana.
Shvatio sam da će ubrzo početi da svršava i ubrzao sam lizanje njenog čmara. Marina je takođe shvatila koliko je
sati i gurnula joj dva prsta u pičku i počela silovito da je jebe. I ja sam ubrzao jebanje Marine. Sada su obe
vrištale od užitka a i ja sam prostenjao koliko me je napalilo sve ovo.
- Stavi mi ga u dupe… Ahhhhhh… Brzooooo…. Mmmmmmmmm… Brzooooo Igoreeee….
Shvatio sam šta hoće i brzo izvukao kitu iz Marinine pičke i popeo se na noge i čučnuo nad Bojaninom guzom. Rukom sam se potrudio da što pre naciljam njen anus i uguram joj kurac ali je bila natopljena mojom pljuvačkom pa sam imao poteškoća. Nekako sam uspeo da uguram glavić u njen čmar. Marina je prestala da je jebe prstima i ponovo jezikom počela da joj palaca po klitorisu. Osetio sam kako prvi prsten Bojaninog čmara lagano popušta i ušao dublje. Došao sam do sledeće prepreke i zastao. Bojana je stenjala veoma glasno. Bolelo je ali joj je bol prijala jer me je rukom povlačila da uđem u nju doblje. Počeo sam da je jebuckam onako na sitno ne bih li otvorio i sledeću prepreku u njenom čmaru. Kada sam postigao ritam počeo sam da joj uguravam kitu sve više. Imao sam iskustva sa Marinom koja je analni seks izbegavala pa sam kada mi dozvoli morao da budem jako pažljiv. Odjednom sam prodreo u nju. Osetio sam Marinin jezik na svojim mudima. Dok je palacala po Bojaninoj pičkici njen jezik je doticao moja muda.
- Jebi meeeeee…. Ahhhhhhh… Jebi me u dupe….
Poslušao sam Bojanu i počeo da je jebem. Laganim ritmom zabadao sam joj celu kitu u čmar dok je ona vrištala od užitka. Marina je zatim ponovo zabila dva prsta u Bojaninu pičkicu i počela da je jebe pokušavajući da uhvati moj ritam. I baš kada je Marina konačno uhvatila moj ritam Bojana je počela da vrišti.
- Ahhhhhhhh… Kako je dobro….. Ahhhhhhh… Svršiću….. Tooooooo…. Počela je da svršava.
Toliko je vrištala da sam joj stavio ruku na usta. Vrištala je u moju ruku a zatim svojom rukom uzela moju ruku i
ugurala tri moja prsta u svoja usta i počela da ih sisa. Svojim rukama je mesila svoje grudi dok smo je Marina i ja
simultano jebali, Marina u pičkicu a ja u čmar. Osetio sam kako me Bojana steže svojim čmarom i grči se
svršavajući. Bio je to veoma dug orgazam. Bojana se tresla i uvijala mumlajući svašta dok je sisala moje prste.
Kada se smirila rukom me je gurala od sebe kako bi izbacila moju kitu iz svog čmara. Gledao sam kako njen čmar
istiskuje moju kitu. Bojana se i dalje tresla. Noge je nisu slušale pa se čim sam izašao iz nje štropocala na
krevet. Pogledao sam svoj kurac, onako nabubreo i pomodreo pulsirao je. Trebalo mi je još, morao sam da ga gurnem u nešto, hteo sam da poludim koliko sam bio napaljen. Video sam da mi je kurac prljav od Bojaninog čmara a onda sam bez reči ustao i otišao do kupatila da ga operem. Brzo sam ga pokvasio i nsapunjao a zatim ga isprao i požurio nazad u sobu. Marina je ležala na leđima dok joj je Bojana onako natrćena lizala vlažnu pičkicu. Brzo sam prišao Bojani od pozadi i protrljao kitu po njenoj pičkici. Primetio sam da je još više istrćila svoju guzu prema meni očekujući da uđem u nju. To sam i učinio. Počeo sam odmah da je jebem. Nisam imao vremena da hvatam ritam i budem nežan, trebalo mi je karanje. I njoj je to prijalo. Gledao sam kako gura Marini svoje prste u pičku i jezikom palaca po njenom klitorisu dok joj ja razvaljujem pičku. Jebao sam je silovito. Pucalo je svaki put kada bih se zario u nju. Bojana više nije mogla da liže Marininu pičku od mojih silovitih naleta pa joj je samo zabadala prste dok je Marina samoj sebi drkala. Jebao sam je sve jače i jače, hteo sam što pre da svšim, trebalo mi je novo pražnjenje. i baš kada sam osetio da se bliži vrhunac Osetio sam kako me Bojana steže svojom pičkom i shvatio da će ona svršiti po drugi put. Tako je i bilo, počela je da vrišti i da se uvija na mojoj kiti koja je ovoga puta parala njenu pičkicu. Suzdržavao sam se da ne svršim i ne pokvarim joj orgazam i čim sam osetio da je završila izvadio sam kurac iz njene pičke i bukvalno je odgurnuo u stranu i počeo da prskam spermu po Marininoj pički. Marina je raširila usmine svoje pičke i gledala kako joj sperma pada na klitoris. Nisam svršio mnogo ali dovoljno da joj natopim pičkicu. Bojana je iskoristila priliku i sklonila me i počela da liže moju spermu sa Marinine pičke. Marina me je zatim uhvatila za kurac i privukla me sebi. Počela je da mi isisava ostatke sperme dok joj je Bojana glancala pičkicu.
- Mmmmmmmmm… Mmmmmmmmm… Mumlala je Marina i počela da svršava.
Uvijala se na Bojaninom jeziku dok je i dalje sisala moju kitu. Mesio sam joj sise dok je svršavala uvijajući se i
stresajući se. Štipkao sam joj bradavice dok joj se telo grčilo u ekstazi. Kada se smirila svo troje smo popadali
po krevetu. Bojana je zatim otišla do kupatila a Marina je obukla svoje gaćice i stavila brus pa legla pored mene.
Zaspala je istog trenutka dok sam joj češkao leđa. Bojana se vratila iz kupatila.
- Hoćeš da zapalimo po pljugu? Upitao sam je.
Pristala je pa smo izašli u dnevni boravak. Seli smo na dvosed i zapalili po cigaretu. Povukli smo po par dimova a
onda je Bojana ustala i opkoračila me. Počeli smo da se ljubimo. Onako goli i izjebani žvalavili smo se kao da nam
još uvek nije dosta. Dok sam se žvalavio sa njom razmišljao sam o toj čudnoj situaciji, upravo se žvalavim sa
rođakom svoje devojke koja izjebana spava u drugoj sobi.
- Vama ovo nije prvi put? Prekinuo sam poljubac.
- Kako to misliš? Upitala je Bojana i dalje sedeći na meni.
- Pa ovo, trojka i te fore… Bio sam direktan.
- Znam da zvuči neverovatno ali ovo je bio prvi put! Rekla je.
- Ma da… Bio sam sarkastičan.
- Ne, stvarno, prvi put u trojku! Odgovorila je Bojana.
- Znači vas dve ste…
- Da… još kao klinke smo se… Igrale… Rekla je i ponovo počela da me ljubi.
Kurac mi se ponovo digao. Dok smo se ljubili zamišljao sam njih dve kako se… Igraju…
- Jednom smo se dogovorile da ćemo probati sa nekim tipom… Ali smo se dogovorile da to bude neko baš, baš! Rekla je Bojana dok me je ljubila.
- Baš, baš frajer… Nastavio sam njenu rečenicu u šali.
- Neeeee! Baš, baš lik! Završila je Bojana.
Nastavili smo da se ljubimo. Zavukao sam ruku među njene noge i počeo da joj trljam mačkicu. Tiho je stenjala
uvijajući se na mojoj ruci. Jezici su nam se uplitali dok me je rukom stezala za jaja. Kurac mi je ponovo bio u
erekciji, bio sam spreman da ponovo svršim i onda…
- Idem da spavam, baš sam umorna… Rekla je, poljubila me još jednom ustala i otišla u spavaću sobu smeškajući mi se onako kurvinjski. Dok sam se opasuljio, ostao sam onako go u dnevnom boravku sa dignutom patkom. Nasmejao sam se i otišao u kupatilo. Razmišljao sam da izdrkam ali me je mrzelo. Istuširao sam se da ohladim glavu i otišao da legnem. Ušao sam u spavaću sobu i ugledao Marinu i Bojanu kako leže, Marina u vešu a Bojana potpuno naga pored nje. Uvukao sam se između njih dve, okrenuo se ka Marini i zagrlio je. Bojana se privukla iza mene i zagrlila me…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Novi profesor

-Nas stari profesor hemije Boza,kako smo ga zvali,morao je da ide u penziju…Sta da se radi,godine su ucinile svoje…Bilo mi je malo glupo posto cu sad morati da se privikavam na novog profesora,a vec smo na polovini trece godine…Samo su nam javili da ce to biti neki mlad profesor,tek sto je zavrsio fakultet… -Posle nekoliko dana na vratima ucionice pojavio se ON…Boze,u zivotu nisam videla lepseg i zgodnijeg muskarca…Imao je tamno smedju kosu podignutu unazad,dok mu je samo jedna siska padala na celo…Imao je crne oci,lepa usta…A o telu i da ne pricam…Misicavo,razvijeno,sa snaznim rukama,sirokim ramenima,trbusnjacima,lepim nogama,guza za desetku…Jaoo,kad sam ga videla,pogubila sam se,ne samo ja nego i sve ostale devojke…Jos kad je progovorio dubokim glasom i rekao da se zove Marijan,mislila sam da cu da se onesvestim…Sledecih dana,sve devojke iz skole pocele su da se oblace izazovnije,da nose tanke bluzice,poneka cak i mini suknje…Kada bi ih Marijan video samo bi se smeskao…Da smo imali nekog normalnog direktora ne bi smele tako da se oblacimo,ali ovaj je bio mlad i voleo ja da vidi mlade devojke tako obucene…I skoro polovina njih se prehladila i nije dolazila u skolu jer je bila zima…Znala sam kako je svim devojkama ali ipak nisam se usudila da se tako oblacim… -Kako je vreme prolazilo Marijan je poceo sve vise da me primecuje,zato sto nije mogao da veruje da znam za peticu…Izgledala sam kao one lepe devojke bez imalo mozga…Imala sam prelepo telo sa dugim nogama,cvrstom mesnatom guzom,lepim strukom i srednje velikim grudima…Lice mi je bilo lepo, a kosa mi je bila plava,duga i gusta…Imala sam i siske koje sam ponekad nosila a ponekad ne…I zato mu je bilo cudno da tako jebozovna devojka ima 5…Stalno me je prozivao da odgovaram,davao mi neke testove,odmerivao me od glave do pete…Provodila sam vise vremena s njim pricajuci o takmicenjima…Zbok toga su me sve devojke zamrzele…Dok smo bili sami cesto bi me odmerivao,zadrzavajuci pogled na mojoj guzi…Naravno ja sam to primetila,ali nisam nista rekla… -A onda je konacno doslo prolece, pa sam ja odlucila da pokazem svoju kozu…Obukla sam jednu laganu tuniku sa dugim rukavima…Nisam obukla brus i sada su mi se brdavice jasno videle…Obukla sam tangice,da bi jos vise istakla moju cvrstu guzu…A tunika je bila dooosta kratka,tako da su se lepo videle moje prelepe noge…Nisam htela da obucem stikle,vec sam obukla podignite sandale…splela sam kiku i pustila siske…Nikad u zivotu nisam videla sebe jebozovniju…Namerno sam zakasnila na cas, jer sam htela da me dobro odmeri,sto je i uradio…Kada sam usla svi su zinuli…Izvinila sam se i lagano odsetala do svoje klupe…Ali posto moj drug sa kojim sam sedela zajedno nije dosao,resila sam da sednem sa drugaricom iz prve klupe ,,da bi joj pravila drustvo’’,dok sam ustvari zelela da ga gledam izbliza,a naravno i on je imao dobar pogled…Rekao nam je da nesto prepisujemo,jer je morao da popuni neke parire…Dok su svi buljili u sveske i prepisivali,on bi povremeno podigao pogled i onako dobro me odmerio…Jednom sam ga cak i pogledala,ali on se na to nije obazirao…Bila sam van sebe od srece…Kad se zavrsio cas pozvao me je da ostanem da bi mi pokazao neke testove za takmicenje…Nesto mi je tu objasnjavao,kad me je iz cista mira pitao: -Zasto ste dosli tako obuceni u skolu,Lukiceva?- -Kako?-pitala sam ga… -Vi ne bi smeli da se tako oblacite,znate!- -Molim?-Rekla sam zacudjeno… -Jeste li vi videli sebe u ogledalu,Lukiceva?- Besno sam ustala sa stolice i rekla sam mu: -A da li ste vi videli ostale devojke,Marijane?Jedva da svojim majcama prekriju sise,a suknje su im do p…-onda sam ucutala… -Briga me za njih,JA NE ZELIM DA SE TAKO OBLACITE!!! -Zasto?- On je ustao,prisao mi,dok sam ja bila oslonjena na zid,uhvatio mi je ruku i rekao mi tihim glasom: -Da li mislite da je normalno da se neko od 27 godina pali na nekog od 17?Nije,zar ne?Epa,zato ne zelim da se tako oblacite,shvatate li?- -Molim te,pusti mi ruku,boli me…- Pustio me je,ali se nije pomakao…Oci su mu se pomutile,i tesko je disao…Uhvatila sam ga za vrat, podigla sam se na prste, i nezno ga poljubila…Uzvratio mi je polljubac,a onda mi je nabio jezik do krajnika,tako da nisam mogla da disem…Uhvatio me je za koleno i rukom isao na gore trazeci put do mog medjunozja…I odjednom,odgurnuo me je… -Izlazi odmah!!!- Poslusala sam ga i otisla…Ali to nije znacilo da sam odustala…Ni sam ne znam zasto ali morala sam da ga zavedem…Nisam to zelela,ali kao da me je neko zacarao…Svaki dan sam sedela u prvoj klupi,zavodila sam ga pogledima i ponasanjem…Jednom mu se toliko digao da nije mogao da ustane i da objasni nesto na tabli,pa nam je zato dao da prepisujemo nesto… -Posle nekoliko dana,odlucila sam da preduzmem nesto…Kad su se svi casovi zavrsili,ja sam otisla do njegove kancelarije i zakucala… -Napred…- Usla sam…Kad me je video zanemeo je…Nije znao sta da kaze…Onda sam ja progovorila: -Nastavnice,dosla sam da uradimo one testove,jer prosli put…- -A, da testove…-Oci su mu se vec pomutile,a glas mu je bio strasan… -Znaci ti bi radila testove?-izgovorio je to dok je hodao prema vratima…zakljucao ih je… -M…h…-samo sam to uspela da izgovovorim… Onda sam pogleadala oko sebe trazeci mesto da sednem…Sela sam na kauc,a on je seo na drugi kauc prekoputa mene…Posmatrao me je i cutao… Vec sam osecala kako sam se navlazila…Pocela sam da se znojim,prekrstila sam noge,a ruke sam stavila na kolena jer nisam znala sta drugo da uradim s njima…On je podigao ruke na naslon,i posmatrao me…Od njegovog pogleda sam se jos vise uzbudila…Primetio je da sam zivotinjski napaljena i samo se nasmejao…Znala sam sta taj njegov osmeh govori…Da necu moci da stojim…Spustila sam pogled ka njegovom kurcu…Bio mu je dignut i hteo je da mu pocepa pantalone…Pocela sam da oblizujem donju usnu…On je to primetio i rekao mi: -Oces da ga popusis,jeli mala?- Nisam mogla vise da izdrzim,ustala sam, prisla mu i sela mu u krilo…Poljubila sam ga…Uzvratio je, i kao prosli put nabio mi jezik do krajnika…Ali nije pomerio ruke ni milimetar…Nisam se obazirala na to,nego sam pocela da mu otkopcavam kosulju…Onda sam se povukla nazad i otkopcala mu pantalone…Oslobodila sam njegov kurac…Boze ljudi koliki je…Bio je u polu dignutom stanju,a ogroman…Uplasila sam se za svoju picu…Kako ce to da stane u mene?Bez obzira na to sto nisam bila nevina,obuzeo me je strah…Uzela sam mu kurac i pocela polako da ga drkam…Poljubila sam mu glavic i pocela sam da ga lizem, dok sam mu jos uvek drkala…Kada je vec dovoljno narastao pocela sam da ga lizem celom duzinom i onda ga celog stavila u usta…Jedva sam se adaptirala na njegovu velicinu i pocela sam da uzivam u pusenju njegovog kurca…Mumlala sam a on je sve teze disao…Pocela sam da mu mazim jaja,pa sam ih na kraju polizala,pa se ponovo vratila na kurac…Znala sam da je blizu kraja i pocela sam i da ga drkam dok sam mu pusila…Htela sam da svrsi u meni…I svrsio je…Progutala sam svu spermu…Primetila sam da mu se nije ni milimetar spustio iako je svrsio…Kada bi mom decku pusila,cim bi svrsio odmah bi mu se smanjio…Onda me je uzeo i bacio na kauc…Skinuo mi je suknjicu…Bila sam samo u tangicama…Nije ih skinuo nego je poceo da me lize svuda oko pickice ali nikako i nju…Nisam vise mogla da izdrzim pa sam mu gurala glavu jos dublje ocekujuci da ce konacno da mi polize pickicu…Ali on nije…Samo je podigao glavu i nasmesio mi se…Videla sam mu u ocima da uziva u tome sto me muci…To me je jos vise uzbudilo da mi je doslo da ga molim ali nisam…Ali onda je on konacno poceo da se igra sa mojim klitorisom…Na kraju mi je zabio prst u pickicu,pa jos jedan, i poceo je da me jebe prstima dok mi je i dalje lizao klitoris…Pocela sam da mumlam osetila sam da cu da svrsim,a i on je to video, pa mi pe stavio prste u usta da ne bi vristala… -Seo je na kauc da dignutim kurcem,a ja sam prebacila nogu preko njega i htela da se nabijem na njegovu zver,ali on me je uhvatio za struk i nije mi dozvoljavao da to uvadi…Priblizio me je njegovim usnama poljubio me je,ali ovog puta nezno,dok sam ja pokusavala da se nabijem na njegov kurac…Jos uvek mi nije dozvoljavao da se nabijem,nego mi je glavicem mazio klitoris…I onda odjednom,kad sam vec prestala da se borim,tako me je nabio na njegov kurac, da su mi potekle suze na oci i htela sam da pocnem da vristim ali me je on u tome sprecio nabijajuci mi jezik do grla…Snazno me je nabijao,bol se vec pretvorio u uzitak,drhtala sam, i na kraju svrsila…Onda sam pala na njegove grudi i pokusala sam da ga zagrlim,ali nisam mogla da ga obuhvatim rukama…Tek sam onda shvatila koliko sam mala u odnosu na njega…On je bio krupan kao zver, isto tako i njegov kurac da sam bila iznenadjena kako je uopste mogao da udje u mene…Sedela sam tako,a on nije izvadio njegov kurac iz mene,tako da sam ja mogla da osetim kako pulsira u meni…I onda mi on rece: -Kako ga primas,covece… - Onda ga je izvadio iz mene,bacio me na kauc kao da sam igracka i legao preko mene…Poljubio me je i vec u sledecem trenutku,neocekivano,se tako zabio u mene da su meni ponovo pocele da teku suze…Uspeo je da mi skine kosulju i sada sam bila potpuno gola…Poceo je jos jace da se zabija u mene, i ja sam osetila da mi predstoji jos jedan orgazam…I svrsila sam…On ga je izvadio i poceo da svrsava po mojim sisama…Poceo je da mi razmazuje spermu po njima i da mi ih lagano mesi…Onda je seo na kauc da se odmori…Ali ja sam bila neumorna i htela sam jos…Prisla sam do njega,pocela da ga ljubim,skinula mu kosulju,mazila sam mu grudi i ruke…I onda sam mu sela na kurac i pocela da se nabijam brzo,njemu to nije smetalo,samo se smeskao…I odjednom on me uhvato za struk i ne dade mi vise da se nabijam…Mazio mi je sise,uvrtao brdavice…A ja nisam mogla ni da se mrdnem…I onda me je ponovo nabio jos jace nego pre,a ja sam samo pala preko njega i zarivala mu nokte u ledja…Nije se obazirao na mene,kao da sam lutka,a ne zivo bice od krvi i mesa,okretao me,stiskao,nabijao se,a ja sam u svom tom bolu uzivala kao nikada…Na kraju sam svrsila…Ovaj orgazam je bio veeoma dug,tako da sam drhtala 5 minuta…I on ga je na kraju izvadio i svrsio mi je u usta…Progutala sam sve do poslednje kapi… -Jedva sam skupila snage da se obucem,i rekoh mu da idem… -Ti ne mozes ni da hodas,gde si posla?Odvezacu te kuci…- Usla sam u kola i sela na prednje sediste…On se nagnu prema meni ,kao da mi stavi pojas,dok mu je na kraju ruka zavrsila na mojim grudima…Pogledala sam da a on se samo smeskao…Ponovo sam se napalila… -Ajde,vozi!- Stigli smo do moje kuce…Zamolila sam ga da me otprati do vrata…Kad smo dosli,pocela sam da ga ljubim,rukom sam ga mazila po vratu,pa sam je spustala na grudi, i sve nize i nize,dok nisam dosla do njegovog kurca koji je vec bio dignut… -Da li si normalna,videce nas neko…- -Moji nisu tu…- Nasmesio se i zabio mi jezig do grla i ljubili smo se…On me podize,ja mu nogama obuhvatih struk,dok me je on drzao ispod grudi…Usli smo u kucu,i on zakljuca vrata…Ponovo smo se jebali, i to jos bolje nego pre…Nastavili smo nasu vezu cak i posle srednje skole…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Tako je sve počelo

To je bilo prije sest godina.Tad sam imala 28 godina,muz 3 godine stariji,jos nismo imali djece, tek smo se vjencali.Imali smo dobar sexualni zivot,muz mi je jako mastovit sto se toga tice.Da kazem nesto o sebi jer sam u ovoj prici ja u glavnoj ulozi,Imam dugu crnu kosu velike grudi,cetvorka,malo sire bokove i vecu guzu,kazu zgodna.Tog ljetnog dana,nakon rucka,muz me poveo u sobu i odmah me poceo ljubiti i skidati,kad sam ostala gola rekao mi je da legnem potrbuske na krevet,a pod mene je stavio velik jastuk tako da mi je guza strsala u zrak.Zatim mi je vezao ruke za okvir kreveta,rasirio mi je noge i vezao ih,a sa trakom mi je vezao oci.Bila sam vezana i bespomocna,sa isprcenom guzom.Poceo me ljubiti i lizati po ledjima i lagano se spustao prema guzi,bila sam totalno napaljena.Kad je dosao do guze,lagano me grickao i lizao,poludjela sam od uzitka,stenjuci sam rekla stavi mi ga,jebi me.On se samo nasmijao,digao se s kreveta,posto nisam nista vidjela,samo sam cula da seta oko kreveta,tada osjetila da mi nesto gura u napaljenu pickicu.Shvatila sam da je to vibrator,ugurao ga je samo malo i upalio na najmanju brzinu,uzivala sam.Ali tada ga je ostavio tako i rekao mi je,Idem sad na par sati van,a ti ces tako ostati vezana i ocekivati moj povratak,a vibrator cete drzati spremnom.Pludjela sam od zelje,a on je otisao i ostavio me vezanu,cula sam kako se vrata od kuce zatvaraju za njim.Bila sa totalno napaljena,vibrator me je izludjivao,a bio je samo par centimetara u meni.Pocela sam mijesati guzom koliko su mi konopci dopustali.Sve sam jace vrtila guzom,samo sam zeljela svrsiti.Tad mi je vibrator ispao iz pickice, od tog mog vrpoljenja,poludjela sam,bila sam napaljena ko kuja koja se tjera,a nisam mogla sebi olaksati muke.Tako sam lezala,luda za sexom.Nakon nekog vremena sam cula kucanje,nisam odgovarala,a i kako bi kad sam lezala gola,vezana i trakom zatvorenih ociju.Kucanje se ponovilo,a zatim sam cula kako se vrata otvaraju,muz nije zakljucao vrata za sobom.Preko dana nikad i nismo zakljucavali jer zivimo u mirnom kvartu.Ali je sad bila specijalna situacija,pretrnula sam od straha,pa nece me valjda neki prijatelj ili susjedi naci ovako.Neki glas je dozvao nasa imena iz hodnika ali traka koja mi je isla preko ociju i usiju prigusila je zvuk i nisam mogla prepoznati glas.Cula sam neko komesanje na vratima od sobe i saputanje,shvatila sam da su to dvije osobe,a ja nisam mogla nista.Od straha sam samo sutjela i slusala pokusavajuci otkriti po glasovima ko su te osobe.Aoni su se samo dosaptavali i nikako nisam uspijevala prepoznati glasove.Vrlo brzo sam osjetila ruke na sebi,pipali su me i zavlacili ruke do moje vruce pice,ja sam samo mirno lezala,malo od straha a malo i jer mi je to sve pocelo i goditi,osjecala sam se malo prljavo dok me tko zna tko dira i ispipava.Zatim sam osjetila kako se neko penje na mene i vrlo brzo sam imala kurac u mojoj vrucoj pici.Neznanac me je jebao vrlo brzo i zestoko,to mi je pasalo i pocela sam stenjati,uh,bas sam uzivala u ovoj situaciji.Neznanac je imao osjetno deblji alat od mog muza.Osjecala sam ako se ovaj tempo nastavi da cu brzo svrsiti.Odjednom sam osjetila da kurac u meni pulsira i puni moju pickicu spermom.Posto nisam uzimala pilule,a neznanac nije stavio kondom,povikala sam ne u mene,ne unutra ali vec je bilo kasno.Cim se ispraznio u mene digao se i vec sam osjetila drugog koji je odmah zauzeo mjesto nakon prvog.Ovaj je bio jako tezak,odmah sam pomislila na susjeda par kuca nize u ulici koji je bio jako debel ali nisam mogla znati sigurno.I on je ubacio svoju kurcinu u moju pickicu iz koje je vec curila sperma i nastavio me jebati jos jace i brze nego prvi.Pica mi je gorjela.On me je duze jebao,osjecala sam njegovu veliku tezinu i bila sam totalno napaljena.Ionda sam pocela svrsavati,skricala sam kao luda,a on se samo zabijao u mene bez rijeci.Nisam tako zestoko nikad svrsila,valjda me ova neobicna situacija toliko napalila.On me jebao jos koju minutu,a onda se i on ispraznio ne vadeci ga,pica mi je bila puna sperme,a ja nisam znala cije.Nakon toga su brzo i bez rijeci otisli,samo sam cula vrata kako se zatvaraju,a ja sam ostala i dalje vezana sa pickom iz koje se cijedila sperma.Nakon mozda sat vremena sam ponovno cula vrata kako se otvaraju i kako mi muz govori ,evo me ljubavi sad ces ga dobiti.Ja sam povikala da me odveze i to odmah,vidio je da nesto nije u redu i odmah me odvezao.Ja sam mu ispricala sve sto se desilo kad je on otisao.Nismo znali sta da radimo jer ionako nisam mogla sa sigurnoscu tvrditi tko su bila ona dvojica,a samo bi na sebe navukli price i sramotu pa smo o ovome odlucili sutjeti.Uglavnom ,tad sam ostala trudna,rodila sam divnu djevojcicu koju je moj muz prihvatio kao svoju.Ali ipak ovo je samo bio pocetak naseg novog zivota sto se tice sexa,a o tome u drugim pricama.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Crna ljepotica

Vraćao sam se sa posla onako snužden na poslednjem sedištu autobusa razmišljajući o nekim bezveznim stvarima i osetio vibraciju mobilnog telefona u džepu.
- Halo! Javio sam se na nepoznati broj.
- Gde si šmekeru, kako je šta ima? Začuo semuški glas sa druge strane.
- Evo me… A ko je to? Upitao sam onako zbunjeno.
- Ja sam bre, Zoki! Bio je to Zoća, moj ortak iz srednje.
- Oooooo… Zoćo… Otkud ti? Odgovorio sam onako iznenađen.
- Evo mene, gde si ti? Rekao je.
- Idem kući, ’s posla, ti? Pitao sam.
- Evo baš pričam o tebi pa ‘reko da vidim ‘dal još furaš ovaj broj. Objasnio je Zoća.
- Furam, furam… Šta ima bre, gde si sada, jesli li u Beogardu? Pitao sam jer sam znao da je Zoća posle srednje ubrzo zapalio preko i od tada smo se čuli možda još desetak , poslednji put pre nekih pet, šest godina.
- U gradu sam, pre par nedelja sam se vratio iz Čikaga. Odgovorio je.
- Iz Čikaga? Zar ti nisi zapalio u Francusku? Bio sam zbunjen.
- Ma bio sam i u Francuskoj, pa posle u Belgiji pa u Kanadi a na kraju sam završio u U.S.Fucking A. Rekao je.
- Nego slušaj! Kad se vidimo? Nastavio je.
- Kad god hoćeš. Odgovorio sam.
- ‘Ajde da se čujemo većeras, oko devetke!? Predložio je.
- Važi… Čujemo se.
- OK, zovem te večeras…
Dok sam se klackao u autobusu na putu do kuće misli su mi odlutale desetak godina unazad u srednjoškolske dane i sećao sam se Zoćinih i mojih zgoda i nezgoda. Stigao sam kući, istuširao se i legao da odmorim malo…
Probudio sam se negde oko osam sati uveče, upalio TV i onako bunovan listao kanale.Telefon je počeo da vibrira na stolu. Bio je to Zoća, zvao je da mi kaže da dolazi po mene za sat vremena pa idemo negde na piće. Brzo sam se presvukao i krenuo da ga sačekam. Usput sam ispričao sestri i kevi o Zoćinom povratku iz dijaspore. Mnogo su gotivile Zoću, naročito moja sestra koja jako simpatisala, doduše tada je imala samo dvanaest godina ali su joj oči zacaklele i sada nakon skoro deset godina kada je čula da je Zoća u ponovo tu. Malo sam je zadirkivao a zatim požurio ispred zgrade da se nađem sa Zoćom.
Čekao sam nekih desetak minuta a onda se ispred mene zaustavio taksi. Sa mesta suvozača izašao je Zoća.
- Gde si Mare, kućo stara! Rekao je i zagrlio me Zoća
- Tu sam care, gde si ti? Odgovorio sam tapšući ga po ramenima.
- Nisi se ni malo promenio! Rekao je.
- Ti jesi! Primetio sam.
Stvarno se promenio, na bolje, bio je u totalno drugačijem fazonu. Markirana garderoba, frizura, teretana, tetovaža…
- Teško bih te prepoznao da smo se slučajno negde sreli! Komentarisao sam njegov izgled.
- Upadaj! Već kasnimo! Rekao je i vratio se u taksi.
Otvorio sam zadnja vrata i ušao u taksi. Na sedištu pored mene sedela je neka devojka. Onako zbunjen gledao sam u nju.
- Lisa! Nice to meet you. Rekla je i pružila mi ruku.
Verovatno bih bio pribraniji u nekoj drugoj situaciji ali pored mene je sedela tamnoputa prelepa devojka i pružala mi ruku predstavljajući mi se na engleskom.
- This is Lisa my wife. Prekinuo je Zoća moje buljenje u Lisu.
Nekako sam se sabrao i pružio devojci ruku.
- Marko! Rekao sam.
- I heard so much about you. Rekla je rukujući se samnom.
- Nothing bad, I hope!? Odgovorio sam.
- Opa… Spikaš Englesi!? Iznenadio se Zoća.
- Pa učili smo u školi, sećaš se? Rekao sam.
- Ma sećam se… ‘Al sećam se i da smo uvek imali dvojke iz engleskog!. Rekao je Zoća.
Potom je to preveo i Lisi pa smo se svi smejali. Smejali smo se tokom cele vožnje dok je Zoća prepričavao naše doživljaje iz srednje škole. Ni taksista nije ostao ravnodušan, jadnik nije mogao da vozi od smeha. Dok smo se tako sećali starih dana nisam mogao da odvojim oči od Lise. Ne samo zato što sam prvi put u životu u društvu crnkinje, već zato što je Lisa bila prelepa. Te pune usne, crna kosa, crne oči, biserno beli zubi koji su njen prelepi osmeh dovodili do savršenstva, bujne grudi, duge noge…
- Evo stigli smo. Prekinuo je taksista moje misli.
Zoća je platio taksisti dok smo Lisa i ja stajali pored automobila. Na uličnom svetlu imao sam još bolji pogled na Lisu. Na sebi je imala kratku bluzicu koja je pokrivala samo njene bujne grudi. Brus joj nije trebao što je bilo očigledno jer su joj se bradavice ocrtavale na bluzi verovatno nadražene blagim povetarcem koji je duvao na obali dunava. Taj taman ten isticao je trbušnjake na njenom stomaku. Kratka suknjica takođe je pokrivala samo ono najintimnije pružajući pogled na njene prelepe duge noge koje su stajale na štiklama. Ponovo sam je pogledao u lice. Te pune usne, te crne oči, to preslatko lice dovodilo me je do ludila. Bukvalno sam buljio u nju.
- Gde ćemo? Prekinuo mi je misli Zoća.
- Šta? Terao sam perverzne misli iz glave.
- Pa gde ćemo, na koji splav? Ponovio je pitanje Zoća.
- Hajdemo na „XXXXXX“ Rekao sam.
Super smo se proveli te večeri, uz priču, piće i đuskanje dočekali smo zoru na Beogradskim splavovoma. Iz priče sam saznao da su se Lisa i Zoća venčali pre dva meseca i da im je ovo svadbeno putovanje. Upoznali su se u Kanadi pa su zajedno otišli u Ameriku i sada tamo i žive. Lisa je zaposlena u nekoj advokatskoj kancelariji a Zoća šljaka u nekom klubu kao šanker…
Samo što nije svanulo a mi smo čekali taksi.
- Idemo kod nas u hotel. Predložio je Zoća.
- Ma daj, idem ja kući… Rekao sam.
- Ma nema šanse! Ideš sa nama i tačka! Bio je izričit.
Posle dosta ubeđivanja, pristao sam i pošao sa njima. Taksi nas je odvezao do hotela.
- Nisam ni znao da kod nas postoji ovako luksuzan hotel. Komentarisao sam izgled sobe.
- I ja sam se iznenadio kada smo stigli. Rekao je Zoća.
Znao sam da je to luksuzan hotel ali nisam imao prilike da boravim u njemu pa sam se prijatno iznenadio luksuzom. Plazma u dnevnom boravku, plazma u spavaćoj sobi i na kraju perverzija, plazma u kupatilu a nasuprot nje velika đakuzi kada. Dok sam se divio luksuzima koje pruža soba Lisa i Zoća su se bukvalno ‘povatali u dnevnom boravku. Stajali su nadomak dvoseda i žvalavili se šarajući rukama jedno po drugome kao da ja nisam tu. Kašljucao sam podsećajući ih da nisu sami.
- I propose we hit the tub! Rekao je Zoća.
- I’m in! Potvrdila je Lisa i otskakutala do spavaće sobe.
- Napuni kadu! Rekao mi je Zoća i otišao prema mini baru.
Onako zbunjen poslušao sam Zoću i ušao u kupatilo i pustio vodu. Dok sam podešavao toplotu vode razmišljao sam kako je bilo bolje da nisam pristao na dolazak ovamo. Pomslio sam kako je glupo što sam pristao na to jer ću sada biti klasično levo smetalo.
- Evo doneo sam mehuriće! Rekao je Zoća ušavši u kupatilo sa tri mini šampanjca i tri čaše.
- Idem po pljuge. Rekao je i ponovo izašao iz kupatila.
Gledao sam čaše i šampanjac i bukvalno nekoliko puta ih prebrojavao misleći da sam pijan pa vidim više čaša i flašica nego što ih stvarno ima. Posle desetog brojanja bio sam siguran da ipak postoje tri šampanjčića i tri čaše.
- Čekaj… Zoćo… Ali… Zbunjeno sam krenuo ka dnevnoj sobi.
I samo što sam izašao iz kupatila, u predsoblju sam naleteo na Lisu. Bila je umotana u beli hotelski peškir i nosila je neki mali neseser.
- Sorry! Rekla je smešeći se.
- No… You sorry… I mean… I’m sorry… Bio sam još više zbunjen.
Lisa je prošla pored mene prateći me pogledom, i smeškajući mi se ušla u kupatilo. Ostao sam onako kao zaleđen u predsoblju i otvorenih usta gledao u pravcu kupatila.
- Evo me! Naišao je Zoća noseći cigarete i upaljač.
- ‘Ajde ulazi! Rekao je gurajući me prema kupatilu.
Još uvek zbunjen, lagano sam ušao u kupatilo ispred Zoće i taman kada sam hteo da ga pitam da mi da neki šorc ili kupaće gaće i da me pusti u spavaću sobu da se presvučem, imao sam šta da vidim! Lisa je upravo sklanjala peškir sa sebe i ulazila u kadu. Bila je potpuno gola!!! Gledao sam njeno golo telo dok je lagano nogom zakoračila u kadu. Kita mi se istog momenta skamenila. Te sise! To dupe! Te Noge!
- Šta čekaš!? Skidaj se! Čuo sam Zoću iza sebe.
Okrenuo sam se i ugledao Zoću koji se skidao. Za nekoliko trenutaka ostao je potpuno go predamnom. Primetio sam ogromnu tetovažu na njegovom telu. Jedan deo sam video predhodne večeri na njegovoj ruci ali sada se videla cela. Bio je to neki ogroman zmaj čiji je rep polazio sa ruke preko ramena do samnog zmaja raširenih krila na leđima. Zatim sam primetio pirsing na levoj bradavici i čelični prsten na njegovoj kiti.
- Šta ti je to? Bilo je jedino što sam uspeo da izustim u tom trenutku.
- Koje!? Ovo? Rekao je Zoća uhvativši se za svoj kurac i podigavši ga na gore pokazujući prsten koji je kružio od korena preko njegovih testisa.
- To ti je prsten. Nastavio je.
- Prsten? Nije mi bilo jasno.
- Da… Cock Ring… Prsten za kurac! Preveo je.
- Qurac… Začula se Lisa koja je prepoznala Zoćinu izgovorenu reč.
Pogledao sam u nju. Sedela je u kadi, njene grudi su bile uperene u mene, kao izvajane, sa bradavicama boje čokolade, vidno nadraženim virele su iz pene.
- To ti usporava krvotok do kurca pa ti se više digne i duže ostaje dignut. Pokušao je Zoća da mi ukratko objasni smisao prstena oko njegovog penisa.
- Aha… Potvrdio sam i dalje buljeći u Lisu.
- Come on you guys! Zoro, please put the pump on! Zamolila je Lisa.
- Sorry honey… There you go… Rekao je Zoća i uključio masažere kadi.
I dalje sam gledao Lisu, polivala je svoje grudi vodom i penom dok su joj kolena izranjala pod vodom dok se uvijala tražeći odgovarajući položaj.
- ‘Ajde Mare! Rekao je Zoća dok je ulazio u kadu i seo pored Lise.
- Come on Marko! Dont be shy! Podsticala me je Lisa.
Iako još uvek zbunjen ili bolje reći preplašen počeo sam da se skidam. Prvo sam skinuo majicu.
- Opa bato… Teretana a!? Dobacivao mi je Zoća.
- Aha… Malo teretana… Malo više fizikalisanje… Počeo sam da se opuštam.
Primetio sam da se i Lisi dopadaju moji mišići, bezobrazno me je snimala smeškajući se. I taman kada sam se oslobodio i krenuo da otkopčavam farmerice shvatio sam da mi je kurac u erekciji. Prestao sam da se skidam.
- Šta je bilo? Upitao je Zoća.
- Ne znam gde mi je mobilni… Brzo sam smislio odgovor.
- Idem da vidim da li sam ga spustio na sto u sobi. Rekao sam i izašao u predsoblje.
Znao sam da mi je mobilni na stočiću u dnevnom boravku pored cigareta ali sam morao da izađem iz kupatila na par minuta ne bih li uklonio erekciju. Šetao sam po sobi misleći na gluposti ne bi li se moj kurac spustio. Nekako sam uspeo, udahnuo duboko i krenuo nazad u kupatilo. Kada sam ušao ugledao sam Lisu koja je opkoračila Zoću sedeći mu u krilu dok su im se jezici preplitali izvan usta. Penis je počeo ponovo da mi se diže. Brzo sam svukao pantalone zajedno sa boksericama kako bih uleteo u kadu pre nego što postignem punu erekciju i izblamiram se kao nikada u životu. Samo što sam krenuo prema kadi Lisa i Zoća su se okrenuli prema meni.
- Someone doesn’t need a cock ring! Wow! Prokomentarisao je Zoća gledajući u moj kurac.
Pogledao sam svoj kurac, bio je u početnoj fazi erekcije pa je i iz moje perspektive delovao impozantno a opet nije delovao kao da je u erekciji. Brzo sam ušao u kadu i seo, ne bi li se moja erekcija pojačala i otkrila da sam ustvari napaljen a ne obdaren.
- Vidim da ti nisu samo mišići porasli… Zadirkivao me je Zoća.
- Pa uvek sam te ‘tuko za glavu. Rekao sam.
- What did he said? Upitala je Lisa.
- Nothing! Nothing! Rekao sam dok smo se Zoća i ja smejali.
- I commented that his dick got bigger and he said that he allways had a bigger cock than me. Preveo je Zoća sve od A do Š.
Nisam smeo da se pogledam u ogledalo ispred sebe jer sam pretpostavljao da sam crven kao semafor.
- Is taht true!? Pitala je Lisa.
- Yes, I said that… Odgovrio sam spuštajući pogled od blama.
- No, I mean is it true that you have a bigger one!? Bila je preciznija Lisa.
Ostao sam bez teksta. Počeo sam da menjam boje od sramote…
- Well its been a long time… Maybe things changed by years. Rekao je Zoća smejući se.
- So you guys were measuring your cock’s!? Lisa je bila radoznala.
- Actually we jerked alot together when we were kids. Odgovorio je Zoća.
- Realy? Lisu je zainteresovala Zoćina priča.
- Yeah. As a metter of fact I had my firs sexual expirience with Marko! Nisam verovao svojim ušima šta je Zoća rekao.
- What!? Šta!? U isto vreme izgovorili smo Lisa i ja.
- Well it was notting big, I jerked him of, he jerked me off a couple times.
Hteo sam u zemlju da propadnem! Jedino pozitivno u tom trenutku bilo je to da mi je erekcija nestala pa više nisam imao tih problema.
- Ignore him! He is drunk! Rekao sam ne bih li spasio što se spasiti može.
Nije me bilo sramota zbog svega toga što smo radili kao klinci, uostalom to rade 90% ljudi u adolescenciji ali ipak pričati to pred nekom devojkom, pogotovo svojom ženom…
- Well I don’t know how drunk he is but he likes to remember that times that’s for sure! Rekla je Lisa i pokazala na njegov penis koji je virio iznad pene u punoj erekciji.
Lisa i Zoća su se smejali. Nisam mogao da verujem šta mi se događa, pitao sam se po ko zna koji put da li ja ustvari sanjam sve ovo, hoću li se probuditi već jednom…
- To be honest… I mean… I realy liked that… You know… I mean dont get me wrong I did that only with him and never again but… I remeber that time very offen and… Am I gay!? Lupetao je Zoća.
- No honey… I mean… It’s normal to have such fantasies… I mean… You are not inlove with Marko… Are you??? I Lisu su zbunile ove tragične Zoćine izjave a o meni da ne govorimo, samo sam čekao da neko otvori čep na kadi pa da lagano nestanem sa vodom i otplovim kanalizacijom…
- No… No… No… Notthing like that! Its just… I don’t know… His cock… I loved his cock… When I had it in my hands… I could… I wanted to… Nastavio je tragediju Zoća.
I taman kada sam hteo da se uštinem i proverim da li je sve ovo san i ako nije da iskočim iz kade pa kroz prozor hotela Lisa je učinila neverovatnu stvar. Jednostavno je uhvatila Zoću za njegov još uvek ukrućeni penis i počela lagano da ga nadrkava.
- What… What did you wanted honey? Govorila mu je lagano mu povlačeći kožicu gore dole.
Gledao sam Lisinu ruku kako nežno uvija Zoćin kurac dok se on žmureći uvija pod pokretima njene ruke. Pogledao sam Lisu, imala je neki perverzan pogled u očima…
- Tell me honey… What did you wanted to do with Marko’s cock? Govorila mu je tiho u uvo dok mu je i dalje masirala ud oblizujući svoje usne…
- I… I wanted to… To… Zoća je pokušavao nešto da izgovori ali što zbog stenjanja što zbog verovatnog užitka koji mu je pružala Lisina ruka nije uspevao…
- Say it honey… Please say it to me… What did you wanted? I Lisa je počela da se uvija lagano pod penušavom vodom i mehurićima vazduha koji su izbijali ispod nje…
Oboje su ispuštali tihe uzdahe. Gledao sam sve to i polako shvatao da ovo ipak nije san. Primetio sam da je i moj kurac ponovo bio u erekciji. Gledao sam prelepu Lisu kako drka kitu svome mužu a mome najboljem prijatelju i ruka mi je sama pošla ka mom kurcu. Počeo sam lagano da nadrkavam svoj nabrekli penis pokušavajući da uhvatim Lisin ritam i zamišljao sam da je ruka na mom penisu Lisina a ne moja…
- Tell me you little pervert… Tell your Lisa what did you wanted to do with that cock… Lisa je postajala sve napaljenija, po izrazu lica sam primetio da nju sve ovo ustvari veoma pali, možda čak i više od nas dvojice…
- I wanted to… To… I wanted to put it in my mouth and suck it! Rekao je Zoća stenjući od uzbuđenja.
- Oh baby! Thats so hot! Tell me more… Tell me more, please! Molila je Lisa Zoću da nastavi.
Svo troje smo se uvijali ja drkajući svoj a Lisa Zoćin kurac…
- I can see now why you wanted that!!! Rekla je Lisa gledajući u moj penis.
- You have a beautiful cock… Is so big and thick… Rekla mi je Lisa i bez imalo ustezanja bukvalno mi otela penis iz ruke i počela da ga nadrkava. Zatim se malo premestila tako da bude između Zoće i mene i sada levom rukom drkala Zoći a levom meni…
- Oh… You guys are so big… I want to suck you both… I want to feel your cock’s in side of me… I’m so fucking horney… Buncala je Lisa masirajući naše nabrekle kurčeve.
Osećao sam kako mi kita pulsira u njenoj ruci dok mi je lagano navlačila kožicu gore dole. Povremeno bi nam pustila kurčeve a onda nam masirala jaja. I Zoća i ja smo se izdizali iz kade kada bi to radila.
- I want you guys to stand up… I want to fell the taste of your big cocks in my mouth… Naredila je Lisa.
Kao po komandi ustali smo i stali ispred nje. Lisa je potom držeći nas i dalje za kite lagano prislonila Zoćin kurac na svoje usne. Gledao sam Lisu kako kleči u penušavoj kupki i jezikom palaca po Zoćinom glaviću dok joj mehurići vazduha izbijaju među nogama. Ispravio sam pogled i video nas svo troje u ogledalu ispred sebe. Zoća je držao Lisu za kosu dok je ona lagano uguravala njegov kurac u svoja usta. Ja sam stajao pored dok mi je Lisa i dalje drkala. Njena crna guza do pola potopljena u penušavoj kupki dominirala je u mom pogledu u ogledalo. Gledao sam tu čokoladnu guzu, kada god bi se Lisa nagla da ustima proguta Zoćin veliki kurac guzovi bi joj se malo razdvojili, samo toliko da se nasluti njen čmar koji je odudarao zbog svoje neverovatno nežne roze boje. Kurac je ponovo počeo da mi pulsira u Lusinoj ruci. Ona kao da je to osetila pa se okrenula prema meni. Gledao sam je pravo u oči, imala je taj perverzni pogled u očima, oblizivala je svoje usne sakupljajući ukuse Zoćinih sokova na njima. Pogledao sam Zoćin kurac, Lusina pljuvačka razvlačila se sa vrha njegovog glavića do njenih usta.
- Do you want me to suck you? Pitala me je i dalje mi nadrkavajući kitu i gledajući me pravo u oči.
- Yes! Odgovorio sam drhtavim glasom.
- Say it! Say „Lisa, please suck my hard cock“… Better yet… Say it in Serbian… Say „ Suck my cock you bitch!“… I want to hear it in Serbian… Rekla je dok je uzdisala i dalje nadrkavajući moju karu…
Pogledao sam u Zoću koji je stajao pored mene očima zalepljenim na mom kurcu gledajući kako ga njegova Lisa uvija i privlači svojim usnama i traži od mene da je nazivam kurvom…
- Popuši mi kurac, kučko!!! Rekao sam.
- Mmmmm… Qrac… Izustila je Lisa i nabila se koliko je mogla ustima na moj kurac.
Nekoliko puta ga je brzo uguravala u usta a onda bi lagano probala da ga gurne što više u grlo. Bukvalno je gušila sebe pokušavajući da proguta moju kitu što dublje u svoja usta.

- It’s so fucking big… I can’t take the whole ting in my mouth… It’s huge… Mumlala je pokušavajući da proguta što je moguće više…
Ponovo sam pogledao u Zoću. I on je uživao kao i Lisa, možda čak i više od nje zaključio sam videvši kako ubrzano onaniše gurajući Lisinu glavu na moj kurac pomažući joj da proguta što više moga, nikada većeg kurca. Bio sam napaljen kao nikada u životu. Lisa više nije mogla da podnese pa je spustila ruku među svoje noge i vidno pljuskajući po vodi nadraživala svoju pičkicu…
- Mmmmm… Baby you were right… He has a beautiful cock… It tastes so fucking good… Mmmmmm… Ponovo je mumlala Lisa dok joj se pljuvačka razvlačila između mog glavića i njenih usana.
Kao da je znala da najviše volim kada mi riba balavi po kari, kada ga natapa svojom pljuvačkom i usisava ga tako da puca kada ga izvlači iz usta. Pogledao sam Zoću i primetio da uporno drka ne skidajući pogled sa njegove Lise koja balaveći moj kurac gleda u njega. Tada se desila neverovatna stvar…
- Do you wana try it?… Do you wana make your dream come true honey?… Do you wana taste your friend’s big cock?… Do you want to suck it with me?… Mumlala je svaki put kada bi izvukla moju kitu iz svojih usta.
Ni pet ni šest, Zoća je klekao pored Lise i približio svoje lice mojoj kiti. I dalje je masirao svoj vidno pulsirajući penis, ovoga puta laganim ritmom dok je oblizivao svoje usne gledajući Lisu kako priprema moj kurac za njega. Nisam mogao da verujem šta će se desiti, nisam mogao da verujem da će moj najbolji drug iz detinjstva upravo da mi popuši…
- Kiss me baby! Kiss me and feel the taste of his cock… Naredila mu je Lisa masirajući moj penis i svlačeći rukom njenu pljuvačku sa njega…
Počeli su da se ljube. Oboje su stenjali dok su im se jezici uplitali i delili moje sokove.

- Now I want you to lick his forhead… Just lick it as you lick my pussy… Thats it… Yeah baby… Lick it real good… Yeah… Lick that piss hole… Lick that tasty cock… Bodrila je Lisa Zoću koji je palacao jezikom po mom glaviću.
Ispuštao je uzdahe dok mu je jezik šarao po mom glaviću. Lisa je držala moj kurac uperen ka njegovim ustima bodreći ga i drkajući svoju pičkicu…
- That’s it honey… Now I want you to put that thing in your mouth… Do it slow… Thats it… Yeah… I want you to fell the taste by sliding your lips on his cock… Mmmmm… Yeah baby… Do you feel the taste… Oh yeah baby… Suck it… Suck it like a lollypop… Taste the juses of your friends cock…Oh… Thats so fucking hot… I love to look you when you suck a cock… Mmmmm… I have never taought this would be so hot… Suck it… Suck that big fat cock… Lisa je ponovo buncala drkajući svoju napaljenu pičkicu.
Gledao sam Zoću kako usisava moj kurac i osećao kako kruži jezikom po mom glaviću i gledao kako drka svoju nabreklu kitu. Lisa se zatim pridigla i stala pored mene.
- He is a natural talent… Prošaputala mi je u uvo i liznula ga a onda me uhvatila za bradu, okrenula prema sebi i ponudila mi svoj jezik.
Sisao sam Lisin jezik, baš kao što je Zoća sisao moj kurac, uvlačio sam njen jezik u svoja usta, isisavao sokove sa njega pa ga ponovo ispuštao van. Lisa je prekinula poljubac i ponudila mi svoje grudi. Spustio sam glavu prema njima i počeo da joj sisam nabubrele bradavice. Stenjala je dirajući svoju pičku. Kružila je prstima po svom klitorisu a onda zavukla svoja dva prsta u nju. Par puta je gurala i vadila svoje prste a zatim ih izvukla i njima namazala svoju slobodnu bradavicu. Prihvatio sam igru i počeo da sisam premazanu bradavicu. Na jeziku sam oseto ukus njene pičkice, ukus je bio neverovatno prijatan. Voleo sam ukus vlažne pičke ali ovo je bilo nešto drugo. Bukvalno sam osećao žmarce dok mi je ukus njene pičkice prelazio sa usana na jezik. Želeo sam još, želeo sam da joj zabijem jezik u pičkicu i pokupim sve njene sokove. Spustio sam ruku ka njenoj pičkici, lagano sam prelazio prstima po njenom vlažnom klitirisu, šireći njene natopljene usmine. Lisa je stenjala dok je jednom rukom mesila svoje sise a drugom držala Zoću za kosu i gurala ga na moj kurac…

- Yeah baby… Suck it real good… That cock is going to fuck my wet pussy so suck it clean for your Lisa baby… Mmmmm… Suck that nice cock… Ponovo je palila Zoću a da stvar bude još gora i ja sam se palio.
Gurao sam prste u njenu vrelu pičkicu a zatim ih sisao skupljajući njene sokove. I Lisa je volela svoje sokove, povremeno bi ih isisavala iz mojih usta dok sam ja prstima vadio nove…

- Let’s go to the bedroom… I want to ride that cock!!! Naredila je Lisa.

Zatim je izašla iz kade, obrisala se peškirom i krenula ka vratima kupatila sve vreme gledajući ka nama. Zoća je prestao da mi puši ali ga nije puštao iz ruke.

- You guy’s look so fucking hot… Rekla je gledajući kako ja stojim a Zoća kleči predamnom sa mojom kitom u ruci.
Zoća je potom izašao iz kade i krenuo za Lisom. Dok sam kretao za njima pogledao sam svoj kurac. Glavić mi je bio naduven od pušenja. Pulsirao je toliko da sam imao čudan osećaj. Kad god bi pulsirao imao sam osećaj kao da počinjem da svršavam…
Krenuo sam za njima. Na brzinu ušli smo u spavaću sobu. Kroz prozor se videlo da napolju dan već uveliko traje, automobili, autobusi, sunce, pešaci… Ko zna koliko je već sati bilo. Taman sam pomislio da je sreća što je danas subota kada sam čuo Lisu.
- Listen boys… Now I want to sit on Marko’s dick and fuck it while you Zoro lick my horny wet pussy… And maybe… If you are good… I will let you lick Marko’s balls! Govorila je ležeći na krevetu raširenih nogu sa rukom na pičkici. Ponovo se perverzno smeškala očima skenirajući naše kurčeve.
Zatim se pridigla, poljubila Zoću držeći ga za kurac a drugom rukom povlačila mene za kurac da prižđem bliže. Onda je poljubila mene nadrkavajući nam kite. Prekinula je poljubac, okrenula se prema meni i gurnula me na krevet. Brzo se popela pored mene i opkoračila me leđima okrenutim prema meni. Zoća je stajao pored kreveta nadrkavajući svoju karu.
- Honey… Now take Marko’s cock and suck it a little to make it wet for me! Naredila mu je.
Zoća se spustio na kolena i počeo da mi dudla kurac sočno ga natapajući pljuvačkom. Zastenjao sam od užitka dok mi je njegova topla pljuvačka kvasila glavić. Primetio sam da Zoća nije progovorio ni reč od kako je izjavio da mu je želja da mi ga popuši. Do duše i ja ne bih puno pričao da sam na njegovom mestu.
- OK honey… Thats inaf for now… Now take that giant cock and put it in my horny pussy… Put that forhead on my hole and let it slide in… Thats it… Thats it… Mmmmm its so fucking big!!! Stenjala je Lisa dok se lagano spuštala na moj penis.
Nakon par dizanja i spuštanja moja kita nestala je u toj roze pičkici. Njeni sokovi natapali su moju kitu pa je njena pičkica ispuštala zvuke dok je vazduh izlazio iz nje. Uhvatio sam je oko struka i pomagao joj da se nabija na mene. Nije žurila, trudila se da osetim svaki milimetar njene vrele pičkice. Žešće me je palila činjenica da upravo karam crnkinju. Gledao sam njena leđa boje čokolade i rukama prelazio preko njih. Zatim sam joj ponudio prste za sisanje. Prihvatila je i sisala moja dva prsta palacajući jezikom po njim kao da sisa kurac.
- Lick it baby… Lick my pussy while Marko’s huge cock fuck’s me… Lick it… Mmmmmm…
Zoća je jedva čekao da mu to kaže. Palacao je jezikom po Lisinoj vlažnoj pičkici povremeno prelazeći preko moje kite. Osećao sam golicanje njegovog jezika dok je njime prelazio celom dužinom moje kite kada izađe iz Lisine pičkice. Skupljao je njene sokove i zadovoljavao svoju dugo skrivanu perverziju ližući moju kitu.
- Oh baby you are so good… Now lick that hairy big balls for me!
Zoća se spustio niže i toplina njegovog jezika na mojim mudima naterala me je da stenjem. Stenjao sam u glas sa Lisom. Primetio sam da se Lisi bliži vrhunac, počeo sam da joj mesim sise dok je ona pomahnitalo drkala svoj klitoris a Zoća se sladio mojim mudima. Kao da je struja prolazila po mojim mudima dok je Zoća jezikom šarao po njima.
- I’m cumming… I’m cumming… Mmmmmm… It’s so good… It’s so fucking good… Your cock is so big… It’s so fucking huge!!! Drala se Lisa i počela da svršava.
Nikada nisam video da devojka tako svršava. Tresla se, grčila, uvijala, vrištala, buncala… Na kraju je bukvalno izgurala moj kurac iz svoje pičke, ustala i čučnula na pod.
- Oh my god! It’s so big… Oh my god… I can not feel my legs… Pričala je i dalje stenjući.
Zoća se pridigao i drkajući svoju kitu prišao Lisi. Video sam da će i on ubrzo svršiti. Drkao je kitu nad Lisinom glavom. Lisa je to primetila i namestila se licem pred njegovu kitu.
- Oh baby yeah… Do you wana cum? Do you wana cum in my mouth… Oh yeah baby… Please fill my mouth with you cum… Mmmmmm… I wana taste your cum…
Za nekoliko trenutaka Zoća je počeo da prska spermu po Lisinom licu. Trudila se da pohvata što više sperme ustima ali Zoća je prskao na sve strane. Najzad je prestao grčeći se od užitka nad Lisom. Lisa je jezikom skupljala ostatke sperme sa njegovog glavića.
- Now you must return a favour to your friend honey. He gave you this great orgasm so now you have to suck him dry. I will help you offcourse…
Pridigao sam se i legao ceo na krevet. Lisa i Zoća su legli pored mene tako da su im glave bile u nivou moje kite. Lisa sa desne a Zoća sa moje leve strane. Prvo je Lisa uzela stvar u svoje ruke i desnom rukom mesila moja jaja dok je levom nadrkavala i pušila moju kitu. Zoća je gledao sve to i mazio me po nozi. Oblizivao je usne čekaući svoj red. Lisa je videla nestrpljenje u njegovim očima i predala mu moj kurac. Zoća je navalio baš kao i Lisa na početku svega ovoga da što više kurca ugura u svoja usta. Lisa mu je pomagala bodreći ga i gurajući mu glavu na moju kitu. Zoća je stenjao dok mu je Lisa govorila prljave stvari. Lisa je zatim otela moju kitu iz Zoćinih usta i počela da je puši. Zoća je počeo da mi liže jaja dok je lisa dudlala moju kitu. Stenjao sam od užitka, gledao sam njih dvoje kako halapljivo balave moju karu i moja muda i osetio da je vrhunac blizu. To je osetila i Lisa i povukla Zoću prema mojoj kiti. Bukvalno su podelili moju kitu na pola, Lisa je sisala denu a Zoća levu stranu. Simultano su usnama prelazili gore dole po mojoj kiti pa jezicima palacali po glaviću.
- Tako! Tako!… Mmmmmm… To! To! Stavio sam im do znanja da mi to palacanje njihovih jezika po glaviću prija.
- Svršiću! Aaaaaaaah… Mmmmmmm… To…. Uhvatio sam ih oboje za glave.
Sperma je počela da kulja iz moje kite. Mlaz za mlazem izletali su visoko i ponovo padali po njihovim licima. Nisu prestajali da palacaju jezicima po mom glaviću. Gledao sam kako im se jezici prepliću po mom glaviću umazani spermom. To me je bukvalno još više napalilo i produžilo mi orgazam. Nikada nisam svršavap toliko dugo. Sperma je već odavno prestala da izlazi a ja sam još uvek imao osećaj da svršavam. Na kraju sam razumeo ono Lisino „I can’t feel my legs“ Noge su mi utrnule, bridele su, imao sam osećaj da ako bih stao na njih, srušio bih se. Lisa i Zoća su prestali da mi ližu glavić i ljubili su jedno drugo. Žvalavili su se umazani mojojm spermom i razvlačili je među svojim jezicima…
Posle toga ni sam ne znam šta se dogodilo. Jednostavno smo zaspali i spavali ceo dan. Cimnuo sam se par puta misleći da treba da idem na posao ali sam skapirao da je subota. Negde kasno u podne Lisa me je probudila.
- Are you alive? Pitala me je.
- I hope so. Rekao sam.
Zatim je legla pored mene poljubila me i rakla da joj je ovo bio najbolji seks u životu.
- Mine to! Rekao sam.
Zoća je i dalje spavao.
- I hope this is not the last one. Rekla je.
- Definetly not the last one. Potvrdio sam.
- Who knows… Maybe I will teach you to to suck a dick. Rekla je smeškajući se.
- I don’t think so! Rekao sam.
- Wana bet!?… Rekla je… Prećutao sam!
- Even better… I bet that I will make you guys fuck ichadder’s ass!!!
- NOW WAIT A MINUTE… WAIT A MINUTE… Rekao sam a ona mi je zapušila usta poljubcem…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Prošlost moje drage

Znate kad ste dugo sa nekim u vezi pre braka, pa pocnete da zivite zajedno i na kraju se uzmete i nastavite, godinama i godinama!
Ja sam 33 godine moja zena 28, vec smo vise od deset godina zajedno i mislio sam da znamo bukvalno sve o jedno drugom!
Meni ne da nije smetalo da je nesto bilo pre mene nego sam se pomalo i palio na cinjenicu da je moja draga pomalo bila droljasta.
Cesto smo pricali i prilicno brzo i probali sve i svasta zajedno, pa zatim posebno, a onda u potpuno slobodnim kombinacijama sa bracnim parovima i pojedincima.
Oboje smo se potpuno oslobodili jedno prema drugom i onda je ustvari moja draga pocela da se otkriva i prikazuje kakva zaista jeste.
Spolja predivna plavusica, lepih sisa, podatnih
Bila je mnogo vise nego droljica, bila je popularna kao najperverznija devojka nekim krugovima koji su imali lovu… i volela je to, i to kao luda, uzivala je u tim dogadjajima, a ja cak nisam ni posumnjao da je to tako. Ustvari znao sam da ide sa nekim da se kresne, ali nisam imao pojma koliko daleko ide u seksu i sa koliko tipova odjednom se tuca.
Srdjan, koga je ona predstavila kao studenta, je ustvari nju bukvalno posedovao, vodao je sa sobom i prodavao je drugarima, a ona je uzivala u tome, kasnije je priznala da cak nije ni uzela lovu od vecine, samo ponekad.
Kad sam ja to saznao prvo nisam verovao, a zatim mi je sve postalo potpuno jasno, trazio sam da prisustvujem jednom dogadjaju. Ali da se niko ne ustrucava zbog mene ni ona ni oni. Ona me je molila da nebudem tamo jer ce mi biti lose, a i njoj ce biti neprijatno, i trebao sam poslusati, ali nisam mogao.
Nonsalatno mi je rekla da to moze momentalno da mi pokaze ima snimljeno par susreta.
Izvadila je neke diskove, na kojima je bio natpis neke firme i ubacila prvi.
video se mutan obris necije guze, nije bila njena, bila je muska i postalo je sve jasnije da ispred njega kleci moja draga, prepoznao sam odmah sise koje su bile u prvom planu kao da mi je trebala potvrda!
Bukvalno je ukucavao svoj kurac u njena usta, i cim se kamerman malo pomerio video sam kako ga guta…a moj kurac mi je postao bolan od erekcije mislio sam da cu puci.
Dok sam nastavio da gledam moja draga se namestila u skoro identican polozaj kao na snimku, pitala me je:
Zelis da probas kako mu je bilo?
u trku sam joj zabio kurac i samo ga je progutala, gusila se ali nije htela sama da povuce glavu pustila je da se izivljavam, to mi je bio okidac shvatio sam da je to isti odnos kao i sa njim, mogao je kako god da je ima, pa cak i sa drugim momcima kao sto se vec vrtelo na snimku, ona snima odgore sa dva kurca koja pokusava zajedno da pusi.
Gledam je na tv-u i uporedjujem sa uzivo pusenjem koje imam. Hocu da je ponizim i sve jace joj zabijam kurac u usta… preterujem ona vristi, i kad prestanem samo mi kaze zelim jos, jos zelim. Van sebe sam okrecem je odnazad da gledamo zajedno prema tv-u, ona upravo seda na neciji kurac, kaze nemas pojma kako je primiti ovako debeo. Pazljivo gledam i stvarno lik ima prilican komad, ne dugacak ali skroz ju je rasirio, ona skace po njemu,
a ja hocu da je pokidam, udaram je po dupetu, ona mi kaze svrsicu nastavi…jebem je jos jace i udaram je opet jos jace,svrsava kao luda, odavno nisam video takav orgazam kod nje. curi iz nje vlazna je natekla joj picka, sva crvena kao i ona u licu, kaze mi sad ti treba da uzivas, radi mi sta pozelis. Na tv-u je neko lezao na njoj podignutih nogu je tucao, nista interesantno, barem meni, a ona me pita zelis tako u guzu? Tek tada primecujem gde je tip nabija njena guza je primila onu debljinu, posla mi je voda na usta.
Naguzena gurala je prst u cmar predamnom a na tv-u je primila skoro deset puta tu debljinu! kleknuo sam i poceo da je lizem cmar i prst koji je tako podmazan jos lepse uletao, dala mi je da sisam jos dva prsta i krenula sa ta dva da siri ulaz u dupe dovoljno da zavlacim jezik malo dublje. Izvadila je prstice i dala mi dah ih lizem, pitala je dali mi se svidja ukus, bio je odvratan, malo je smrdeo, ali ja sam se palio i klimnuo sam glavom. Pokazala mi je tv, gde je upravo lizala onom tipu debeo kurac koji joj je do tada zavlacio u anus. bilo je mnogo pljuvacke i sve se teglilo kad bi udaljavala usne od glavica, rekla je i meni je bio takav ukus, vidis kako mi je bilo i nasmejala se, jer je u tom trenutku snimljena kako sama rastura svoju picku drugom rukom, tresla se celim telom.
svrsavalo mi se i ona je samo pitala gde?
u usta i to sam zeleo, cim ga je usisala istresao sam prvi i drugi mlaz, spremno je gutala i ja sam nastavio, ostavila je malo i ispljunula spermu na moj jos dignut kurac, trljala se o njega licem sva ulepljena od sperme, nisam mogao da verujem kako je bila dobra.
Seo sam i bacio pogled na tv, ulazila je u kadu, a tipovi su se gomilali oko, skocila je i iskljucila snimak… Rekla mi je za sad je dosta…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Sve za ljubav voljene žene

Mi smo bracni par, vec godinama swingujemo i uzivamo u tome pa smo odlucili da sa vama podelimo neke nase dozivljaje…sve je pocelo pre nekoliko godina vise se ni ne secam tacno..moja zena je inace vrlo zgodna izazovna crnka koja uvek privlaci poglede znatizeljnih muskaraca..ozenio sam je iz neizmeren ljubavi a i sexualnog umeca naravno..kad smo prvi put spavali poludeo sam za njom narocito..vrlo je pohotna i mastovita u krevetu tako da nema sanse da bih je ikada ostavio i tako se volimo vec godinama..nije mi smetalo njeno sexualno iskustvo pre mene znao sam skoro sve momke koji su je tada jebavali ali mi to nikad nije smetalo..elem jednog leta bili smo u Budvi na odmoru, tog suncanog dana bili smo na plazi zezali se kupali, pijuckali pice za plaznim barom, mamila je uzdahe brojnih muskaraca a meni je to naneki nacin prijalo iamo sam takvu macku pored sebe svi su mi zavideli..sedeli smo tako za barom kad je Sandra otisla da se malo brcne i rashladi na drugom delu plaze stajali su 3-4 muskarca i u tom trenu dok je prilazila vodi gledali su za njom sto sam ja primetio slucajno i komentarisali njen izgled vretenasto telo grudi 4 cvrsta, obla brazilska guza.. jedan od njih je promeskoljio kurac i krenuo ka vodi drugim krajem plaze verovatno u nameri da joj pridje… to mi se ucinilo veoma zanimljivo i popaljivo i ne sluteci kakve ce se stvari odvijati kasnije..kako je bila velika guzva na plazi niko to nije primecivao osim mene..otplivala je prema bovama i zakacila se za kanap da pluta ne dugo zatim taj lik je plivao ka bovama i cini mi se poceli su razgovor..jbg nije mi biilo lako srce mi je tuklo kao ludo ali neka sila me zaustavljala da reagujem a i da priznam sve me to jako uzbudilo zasto ako pitate ni sam ne znam..Odjednom Sandra je krenula ka obali sama dosla je do mene i kaze mi kako je upravo upoznala vlasnika plaze i bara i da je prijatan covek..ne dugo zatim isti taj covek izlazeci iz mora odlazi pod tus i malo se prosusivsi pridje nama za bar pruzi meni ruku govoreci ja sam Dejan hvala vam sto ste redovni gosti nase plaze, upoznao sam suprugu divna zena itd..ok pomislih covek je samo ljubazan i postuje goste..otisao je rekavsi da se nada lepom druzenju itd…nas dvoje odosmo na rucak i tad je pitah sta mislis sta je ovo bas cudno ona rece smeskajuci se zagonetno neznam ali je bas ok covek i da znas muvao me na bovama kad sam rekla da sam udata rece da mu ne smeta….jebote pomislih sta se ovo desava..lik je bio krupan 35-o godisnjak zgodan kratko osisan iz Podgorice inace a imao je i bas pune kupace gace sto se dalo primetiti a i Sandra je prokomentarisala za ruckom da joj se cini da ima bas veliku batinu tad sam shvatio da ni ona nije bas ravnodusna( inace smo ranije vec pricali o sexu sa parom tako da se ne cudite otud nam takva razmisljanja ali da sad ne davim time) ali nikad nismo pomisljali na pojedinnca a ovo je izglleda bila prilika koju je Sandra ocekivala..vratili smo se na plazu i opet sreli Gazdu malo price i on nas uvece pozva kod njega na jahtu da se druzimo. Prihvatismo to..Sandra mi je rekla kad smo dosli na stan da zeli da se nesto desi letos ja nisam imao nista protiv toliko sam je voleo da bih sve ucinio za nju , rekla je da joj se tip dopada i da zeli da ga proba ..ok ljubavi rekao sam ako mislis da je to to ne branim ti..otisli smo na jahtu te noci gde nas je docekao Dejan lepo raspolozen pijuckali smo i pricali ali nisam mogao da ne primetim njegove poglede ka njoj koje bi skretao videvsi da ja gledam..odlucio sam da joj pruzim priliku da ucini sto joj srcu drago, vec malo podnapiti rekoh idem do wc i da udahnem vazduha..izasao sam da se olaksam i namerno se zadrzah nekih 10ak minuta.polako sam se vracao do kabine gde smo sedeli kad sam imao sta da vidim stajao je iza nje mesivsi joj sise koje su virile iz haljine i trljajuci se o njenu guzu, rece joj sta ce ti muz reci na ovo ona je rekla ne brini samo nastavi skinuo je golu i dirao rukama svida po telu diveci se toj lepoti skinuo se i on , ona se sagela da vidi njegovu batinu koja je bezmalo imala oko 20 ak cm debeo glavat kurac stremio je ka stomaku, izrazivsi odusevljenje pocela ga je dudlati, on je kolutao ocima nabijajuci joj glavu sto vise,halapljivo je lizala buzdovan, lizuci muda i cuclajuci glavic. on je stavio na otoman i bacio se na lizanje njene obrijane picke, mesnatih usmina i izrazenog klitorisa. stenjala je kao luda i uvijala se dok su je njegove ogromne sake pridrzavale, ustao je i prineo kurac njenoj razjapljenoj picki uterao ga je u trenu i poceo da je nabija zestoko oboje su stenjali …taj prizor me tako otreznio i napalio da nisam umeo da se pomerim samo sam zurio u njih dvoje. okenuo je zguza i nabio ga u nju dok je drzao i mesio njene sise, pripijala se uz njega govoreci ah daj , daj mmm..zaista je uzivala i nisam hteo da joj pokvarim uzivanje, opet je stavio na sto i digavsi joj noge na ramena nabio glavonju u njenu napaljenu rupu
posle nekoliko minuta poceo je da se grci a ona da svrsava glasno stenjuci kao i uvek…napunio joj je picku vrelom spermom, izvadisvsi kurac iz nje ona ga je halapljivo olizala, nisam mogao da odolim i u tom trenu sam usao on se malo trgao ali sam rekao ok je prijatelju ona je to htela nemas brige ona se smeskala i mazila picku iz koje je curela sperma, dosavsi sebi on je rekao pa kad je tako onda se mozemo druziti dok ste ovde i zajedno zadovoljavati tvoju zenu jer je vidim ziva vatra…kad su se sredili sedeli smo jos pricajuci i pijuci skoro do zore…tih 10 dana odmora smo proveli u jebavanju Sandre i uzivanju u zivotu..sa Gazdom smo i dalje prijatelji, svih ovih godina smo pravili razne kombinacije i orgije ali o tome drugom prilikom….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Novogodišnja VIP žurka

Dok smo lezali zadihani od zestokog jutarnjeg sexa tog zimskog jutra, zazvonio mi je mobilni telefon, javih se sa druge strane se zacuse glasovi nasih prijatelja, posle malo razgovora Dragan i Slavica nasi visegodisnji swing partneri rekose da se pravi novogodisnja zurka nadomak grada u jednom lepom smestaju bice oko 10 ak parova i pozvase i nas dvoje…Sandra je bila odusevljena a i ja priznajem..Inace swing nije zabava za siroke narodne mase ( sa duznim postovanjem svim ljudima) to je ipak privilegija malo imucnijih ljudi, hedonista jer ne ume svak da uziva i takvim odnosima, nije to sex tipa dosao kum kad nisi kod kuce pojebao kumu pa se saznalao pa onda u cetvoro itd.to je nesto mnogo suptilnije i samo istinski poklonici tog zivotnog stila to znaju i uzivaju u tome..i nema mesta ljubomori sto je najbitinije..znaci samo uzitak..Sandri su sijale oci bila je sve vreme uzbudjena jer je znala da ce biti svega tu, svi parovi su bili veoma zgodni i uigrani znala je da ce pasti neki gangbang njeno omiljeno…inace red je da se i ja pretstavim, ja sam Stefan bivsi sportista, 185cm 90 kg crn atletske krupnije gradje kazu da sam dobar frajer ako ne lazu ) e da kao sto mnogi navode da imaju mali kurac pa pustaju zenu da se jebe sa kuratijim likovima kod mene to nije slucaj. Imam solidan kurac 18cm masivan, pravilan sve u svemu dobar komad..Dogovor je pao za tu novogodisnju noc, Sandra je obukla nov sexy ves gacice sa procepom za picu, haltere , grudnjak iz koga su kipele njene bujen grudi..sve u crnoj boji izgledala je bozanstveno i jako sexy nije sto je moja zena ali je bila bomba..stigli smo oko 11 sati na adresu zudnje i pohote…usli smo pozdravili poznata i upoznali nova lica pijuckali pice smejali se pricali, bila su dva momka viska verovatno po preporuci nekih parova…svi smo bili u sexy izdanju tacnije u vesu samo padali su pozudni pogledi dodiri..prisli smo jednom paru novi su bili ali iskusni plavusa skladne gradje nizeg rasta ali zgodna i smedj muskarac moje gradje uz malo price krenuli smo sa petingom i otisli u jednu od nekoliko soba za zabavu , na istom krevetu Milos je mazio moju zenu a ja njegovu Jelenu, lizali smo usijane picke koje su balavile znajuci sta ih ceka tu noc, zanimalo me sta Milos krije u gacama i na iznenadjenje moje zene imao je alat koji je moze zadovoljiti, dok su se njih dve ljubile mi smo ih punili otpozadi na krevetu, slapali kurcevima po guzovima, menjali poze, napusavali, jebali u sendvicu a pretpostavljate kakve su kombinacije moguce…posle svrsavanja po njihovim grudima obrisali smo se i goli pridruzili zabavi, svuda naokolo bili su parovi u sexualnom zanosu, culo se stenjanje zena, brundanja muskaraca, uzdasi miris napaljenih tela i sexa..ko je probao zna o cemu pricam. Marijan nas prijatelj i organizator me pozva dok mu je neka mlada crnka dudlala i rece da odemo do dnevne sobe da je tamo grupnjak i redaljka ako zelimo da se pridruzimo. Sandra je jedva docekala i uz poljubac i smesak krenusmo ka sobi, glavne zvezde bili su momci koji su dosli solo, zgodno nabildovani bili su ustvari sportisti sa strane koji su igrali u domacem klubu ciji je clan bio jedan od prisutnih muskaraca pa ih je pozvao za novogodisnju dobrodoslicu,upravo su jebali Andjelu zgodnu zenicu naseg prijatelja koji je i sam napusavao dok se se oni smenjivali na joj, kad je ustala sa kreveta, Sandra je krenula ka krevetu, ta dva macana su je spremno docekala hvatajuci je za grudi i picku, ljubeci je svuda po telu Andjela je klekla pred mene i uzela moj kurac u usta koji se poceo penjati od prizora koji sam gledao..Sandra je sela na kurac jednog od momaka dok je Andjelin muz i drugi decko napusavali, gutala je njihove glavice kao nikad do sad..dok sam se ja gubio od Andjelinog ludjackog dudlanja i jednom trenu moja zena je bila nabijena u sve rupe sinhronizovano su je busili dok je mumlala daveci se kurcinama momka i Marijana koji je dosao tog momenta..nedugo zatim sam Andjeli nabio kurcinu zguza i drzeci je za sise jebao stojeci gledajuci u pravcu kreveta na kom se razbijala moja ljubljena…
u tom trenu je svrsavala na Marijanovom kurcu dok su je ostali prskali spermom po telu, gledao sam kako uziva dok sam se i sam blizio vrhuncu, iz njene picke je pocela da curi Marijanova sperma..u tom trenu sam i ja poceo puniti Andjelu koja je zadovoljni stenjala verovatno i sama svrsavajuci..jebote koja nova godina pomislih u sebi..uskoro svi pocesmo dolaziti sebi zaslepljeni od strasti , posle tusiranja i dalje smo goli kretali se po kuci pijuckajuci i zezajuci se u novogodisnjoj noci..sve do jutra kad smo se svi lepo pozdravili i krenuli svako svojim putem..sve sto se desavalo ostaje iza vrata kuce gde smo se igrali..inace ekipa je proverena tako da i dan danas uzivamo sa jos ponekim novim sigurnim parom…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Naivni grupnjak

Ne znam kako je sve počelo,ali znam da me je uvek privlačila moja sestra od strica Ceca,iako smo bili isto godište Ceca je izgledala mnogo zrelije od mene.Kada su počele prve simpatije i interesovanja za žensko telo,mene je privlačila ona.
Imam ja i stariju sestru Vesnu(dve godine starija od nas), ali nju nisam posmatrao kao dobru ribu već kao stariju sestricu.Ceca je bila nešto drugo već u osnovnoj je imala starije momke od sebe,a i izgledala je kao pravi avion, visoka, velike sise(četvorka odprilike), fantastična guza, telo za desetku, mislim da su svi u Školi drkali na nju, pa i ja!
Kada je prolazila pored nas svi su me zadirkivali, vidi al ti je dobra šveca, kako bi joj mesio sise i tako to. Nisu oni imali pojma da su te sise uptavo moja opsesija. Dva puta samk uspeo delimično da ih vidim jednom kada se sagnula da zaveže pertlu ispred mene, nije nosila brus pa su skoro ispale ispod obične majice, a drugi put u WC-u preduzeća od mog ćaleta kada sam ja bio u WC-u,a ona dirala sike kao čeka me da završim a ja buljio u ogledalo. Što se nene pičkice tiče,osim biljenja u njen žbun na kuipaćem kostimu i žestokog izdrkavanja posle nisam ništa više zapazio. Posle završetka školske godine,trebalo je otiće na selo odakle su moji na raspust.Pošto su moji i Cecini roditelji radili,a starija sestra Vesna nije htela da ide sa ”klincima” išli smo samo Ceca i ja.
Kada smo stigli u selo sačekali su nas braća Rade(stariji godinu dana od nas) i Miša(mlađi od nas dve godine), i najstarija sestra Slava(starija od mene i Cece 4 godine), koja je živela samo sa majkom tj. našom tetkom za oca nikad nije znala,a priča se da ju je napravio neki mesar koji je jebao moju tetku za kilo masti! Tetka se potom udala, a Slava ostala kod strica na selu.Kada smo stigli tamo objasnili su nam da imamo pored našeg imanja reku,na kojoj se oni kupaju i na koju niko ne dolazi. Kada smo se odmorili krenuli smo na kupanje, neprestano sam gledao u Cecino dupe i sise, odjednom Rade i Slava su rekli da moraju da svrate do šume, a mi da nastavimo put, tj. Miša će nam da pokazati. Kada smo stigli Miša je ušao u vodu i rekao: ” Mi se ovde kupamo goli,ja ne mogu ovako”! i skinuo je sa sebe sve,Ceca me je pogledala i rekla” Pa ako ovde niko ne dolazi možemo i mi da se skinemo,zar ne”, i sa sebe je skinula gornji deo kupaćeg kostima i sise su ispale ispred mene.Kada je krenula da skida gaćice rekla je: ”Ajde skini se i ti vidiš da nema nikoga” i crni žbun se ukazao pred moji očima,skinuo sam šorts,a već dignuti kurac sam sakrivao od Cece. Otišao sam do vodi misleći da će mi spasti, a Miša mi je rekao da hoće da jebe Cecu.
U tom trenutku pojavili su se Rade i Slva koja je vikala:”Šta je jebete je a!!”, ”Ti si luda mi smo brat i sestra” uzvratila je Ceca, ”Pa šta ima veze i Rade i ja smo brat i sestra pa smo se dva puta pojebali u šumi sad, ajde Rade skidaj se da im pokažemo!” Rade i Slava su se skinuli,Slava je imala dosta kovrdžavu pičku i velike opuštene sise.Rade je krenuo da jebe Slavu,a Miša se priključio tako što je Slavi stavio kurac u usta.
U jednom trfenutku Slava je sklonila Radeta i Mišu i rekla meni:” Ajde dođi i stavi taj svoj kurčić ovde ne mogu da ga gledam tako velikog i neiskorišćenog!”. Iznervirala me je ona reč ”kurčić” i krenuo sam polako da je jebem jer nisam imao nekih iskustava,znala je dobro da se jebe,nakon nekoliko trenutaka pogledao sam desno od nas i imao sam šta i da vidim,Rade je raširio noge Ceci i silovito je jebao,a ona je zadovoljno stenjala,nisam mogao to da gledam nego sam ostavio Slavu,a Radeta odgurnuo sa moje seke Cece,koja je uzviknula:”Šta me sad prekidaš kada mi je bilo najlepše!”. Uvatio sam kurac u ruke i krenuo ka njenoj ribici, čudno me je pogledala,ali mi je dopustila da uđem u nju,osećaj je bio sjajan jebem osobu na koju drkam i za koju sam mislio da je nikad neću pojebati.Za to vreme Rade i Miša u jebelai Slavu jedan u pičku drugi u dupe,a ja sam uživao u svojoj sestrici. ”Jer vidiš seko jebem teeeee!!!!” vikao sam i buljio u njene sise, u došlo mi je da svršim,ali pošto nisam skoro ništa znao o tome, rešio sam da svršim u nju,tj. da ga ne vadim,jednostavno mi je bilo lepo,koliko sam Slavu sporo jebao,toliko sam Cecu natakinjao brzo na kurac”,ali me je prekinuo njen glas:” Ajde svrši već jednom, ja sam dva puta svršila!”, ”Ja sam to već odavno uradio, u tebi”,odgovorio sam ja ne pomišljajući da ga vadim, ”Jel si ti lud od toga mogu da zatrudnim”,uzvinu seka odgurnu me sa sebe(i iz sebe) i ode do reke da opere pičku,dok je moju spremu izbacivala iz svoje pičkice,objašnjavao sam joj kako nisam ništa znao o tome, i čudio se odkuda njoj toliko iskustva. Kada je završila, obukli smo se svi i krenuli kući.
Kada smo uveče legli da spavamo,Ceca i ja smo imali krevete u jednoj sobi,Ceca svoj,a ja svoj,kada je došla iz kupatila u sobu bila je samo u brusu i gaćicama,malo smo pričali posle onoga,video sam da joj se ne spava,pa reših da prekinem tišinu i upitah je”Kako ti je bilo danas”, a ona odgovorila”Bilo je dobro,ali se plašim trudnoće,nisi trebao da mi svršiš u ribicu”. ”Nisam znao seko ništa o tome,a i bilo mi je lepo nisam hteo da ga vadim,dugo sam želeo da te jebem,evo i sad mi je dignut kad mislim na tebe”, rekao sam ja,”Stvarno,ako ti je dignut dođi da ponovimo ono,asamo nemoj da mi opet svršiš u ribicu obećavaš” iznenadila me je Ceca i skinula brus i gaćice,a ja sam kao lud ušao u njen krevet i počeo silovito da je jebem.Svršio sam pored nje u krevet, a posle joj malo ljubio sise i vratio se u svoj krevet da spavam.
Sutra je padala kiša,pa smo bili uskraćeni reke,ali smo Ceca i ja uvek nalazili mesta da se pojebemo, bilo je to u potkrovlju kuće, poljskom WC-u ili biulo gde ne mogu da nas provale, jednostavno s nogu,ona skine trenerku ili farmerke do kolena i ja isto i s nogu odpozadi je jebem, kad god mi se digne kurčić ja pozovem seku i tu smo,a kao tinejdžeru dizao mi se često! Šta su za to vreme radili Rade,Miša i Slava stvarno ne znam,verovatno su imali i oni neka svoja tajna mesta za jebanje.
Tek poslednjeg dana je granulo sunce pa je naša petorka krenula na reku. Odmah smo skinuli sve sa sebe i počeli da se jebemo, normalno ja svoju seku, a ova dvojica svoju. Kada sam svršio nije mogao da mi se digne(malo se preopteretio),pa sam predložio da mi ga seka stavi u usta, ali j eona to odbila jer joj je bilo gadno(ipak je i ona bila tinejdžerka),video sam da Slava puši Radetu kurac pa sam stao u red,ali je Slava i moj stavila u usta zajedno sa Radetovim. Zaboravio sam šta mi seka radi,pogledao ka njoj i video da je Miša jebe!Jednostavno mali je iskoristio moju odsutnost i gurnuo ga Ceci,bilo mi je malo krivo što jedan klinac sa sela,dosta mlađi od nje(išao u osnovnu Školu), jebe jednu od najboljih riba u Školi,a možda i u gradu, njegov mali krac je nestajao u sekinim dubinama.
Sutra je trebalo da krenemo,kada smo ustali seka me je polubila i rekla:”Dobila sam bato!!!”, zbunjeno je upitah: ”Šta si dobila seko!?”,objasnila mi je još neke ženske stvari,a za mene je najvažnije bilo da nije drugom stanju! Zbog toga se nismo pojebali u vozu,iako smo planirali,ali smo zato išli kući gde će mi biti stalno na usluzi!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.53
Moj XX-ti rođendan

Postovani citaoci, na vama je da li cete verovati u verodostojnost nasih ispovesti, ali svakako smatram da kao dugogodisnji uzivaoci ovog zivotnog stila imamo potrebu da podelimo nasa iskustva sa vama. Mi smo sada 40-o godisnji par i dalje veoma atraktivni i pozeljni i naravno sexaulno aktivni, vec punih 15 godina smo swingeri i uzivaoci trojki i slicnih druzenja..Price koje sada citate su sa pocetka nasih druzenja a vremenom cemo doci i do nekih sadasnjih dogadjaja..Ovaj sajt je idealno mesto da podelimo nasu intimu sa vama…
Blizio se moj xx-ti rodjendan (ako vas zbunjuje sto samo ja govorim i pisem, znajte da imam saglasnost svoje supruge koja prepusta meni da sve to lepo pretocim u pricu) Sandra mi je jednom prilikom rekla da je upoznala na svom poslu jednu devojku koja je sexualno veoma aktivna bar po pricama nekih kolega ali sve se svodilo na glasine, ta devojka je privatno promovisala kozmetiku jedne sada jako poznate kozmeticke kuce i tako su se ona i Sandra upoznale i zblizile, jednom prilikom je pozvala kod nas kuci da bi kupila neke proizvode i da bih ja video tu devojku..moram priznati da je bila simpaticna ne toliko lepa koliko sarmantna i prijatna, skladne gradje, solidnih grudi , izazovne vece guze, imala je sto bi sada rekli mladji pusacke usne sve u svemu simpaticna devojka, dolazila je kod nas vise puta zbog te kozmetike koju je prodavala tako da smo vec opustenije pricali..Sandra je vec zadobila njeno poverenje da joj se i poveravala kako je stalno gladna sexa i da misli da ima problem sa tim.naprotiv samo je bila mlada i radoznala..elem desilo se da je Sandra pozvala kod nas na rucak i tortu povodom mog rodjendana, pijuckali smo sampanjac nas troje do pred vece kad smo se slozili da idemo negde u provod..bili smo u jednoj diskoteci gde smo se zezali do ponoci skoro gledao sam njih dve kako igraju jedna oko druge i palio se pri pomisli na njih dve gole u krevetu ali ….odlucili smo da idemo kuci Sandra je navalila da idemo kod nas na po jos jedno pice..medjutim to je bio njen plan da njih dve budu moj rodjendanski poklon u paketu.. tacnije samo Ivanica..izgleda da su vec sve dogovorile bile…da ne duzim jer znam koliko su svi radozali za porno momentima..poskidale su sve sa sebe i pocele mene da skidaju , osetio sam dva para ruku po telu, kurac je poceo da se dize , dvoje usana ga je ljubilo sisalo mazilo. legle su jedna preko druge na krevet mazeci napaljene rupice, nisam znao koju pre da polizem..krenuh na Ivanu jer je bila nova, podsisana pickica je mamila da bude pojebana , odavno ne videh dlakavu picku al mi se bas dopala..polako prislonih glavic na ulaz njene mace i poceh da nabijam sve jace i jace, stenjala je trazeci ga sve dublje i jace, Sandra je lizala moja muda i deo kurca koji bi izasao iz njene picke..smenjivao sam se cas u jednoj cas u drugoj pohotnoj zeni te noci..obe su se naguzile jedna iznad druge pa sam naizmenicno trpao nabreklu kurcinu u njihove sada razjapljene picke iz kojih su cureli sokovi pozude…
buduci da su obe vec bile svrsile bio je red na mene da se istresem drkajuci zahuktalu batinu prosuo sam seme po njihovim grudima i licima spremno su ga polizale obe vec istrenirane u tome bez imalo foliranja..Ivana je bila odusevljena nasim odnosom i pozelela da se druzenje nastavi i nastavilo se..danas je negde u Americi u lepom braku sa jos lepsim uspomenama iz mladosti…jos mnogo puta posle te noci smo se tako igrali nas troje kasnije ukljucivsi i neke parove i momke..Taj rodjendan ce biti uvek poseban u mom zivotu…Inace vecina nasih dozivljaja se desavala na odmorima na moru ili putovanjima tako je i sada..u nekoj od sledecih prica cucete i desavanje sa letovanja iz Budve o kom sa pricao u nekoj prethodnoj prici ali koje koje se dogodilo tada iduce 199x godine sa nasim prijateljem Dejanom i ljudima koje smo upoznali tog leta……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 232 233 235 236 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 19:06:51
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.