Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:54:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 206 207 209 210 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575178 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jebozovna mama, II dio

Eh, puno komentara, a koliko toga još ima. Stara voli da se jebe, a ja nemam ništa protiv. Ali, bilo i škakljivih situacija. Upravo u Beogradu, inače ne putujem puno sa starom. Jednom, ne tako davno, bili smo na par dana u Beogradu. Malo vidjeti grad, pa na večer provod. Provod ko provod, nigdje nije loše. Inače u Rijeci znamo kamo, dva, tri lokala, klubovi, uvijek se nešto nađe. Pogotovo za maznuti. Stara na svoju stranu, ja na svoju. Uglavnom idemo tamo gdje nema klinaca.
Beograd je posebna priča. Kroz dan vukli smo se po gradu. Stara, ko stara, sve bi htjela vidjeti, dućani, šoping, restorani…Meni već malo dosadilo. Zezam staru da ću joj naći nekog jebača pa nek je voda. Staroj ne treba puno da se zapali, odmah se smješka, misli u sebi “ne daj Bog dugog čekanja”. Još mi iz glave nisu išle slike iz posljednje njezine jebačine (koju sam ja gledao, a mislim da ne zna za to). Obično izađe sama, mislim bez mene. Često se vrati kasnije kući, međutim, to ne znaći da je dobila po pički, nije svaki dan nedjelja, he he.Volimo dobre provode, pa ako je sve nabijeno sexom, super.
Tako šetkamo, a stara, dobra koka, i ne primječuje muške poglede za njom. Ja se koji put, iz dosade, naslonim na njezina leđe, tek da osjetim te njezine guzove, široke guzove. Tako mi jednom ruka sklizne po njezinoj suknji, po crti njezinih guzova, gotovo do pičke, dok je ona razgledavala izlog. Nije bilo loše. Kako da sam malo osjetio, pod prstima, pičku. Uh, dobra stara, nema što. Popismo piće u kafiću, i ja onako iz dosade, pitam je kamo navečer. U lov – kaže stara, i smješka se. Ok, super, mislim, konačno nešto napeto. Dođosmo do hotela, naše sobe, večera, odmor, pa spremanje za van. Uh, konačno. Starka prebire po koferu, vadi stvari, vidim, pažljivo bira, znaći bit će nešto. Stara, molim te, samo bez gaćica, kažem joj. Nije me poslušala. Drži u ruci neke svilenkaste gaćice, minijaturne doduše, ali ipak gaćice. Skida se i odlazi u kupatilo. Iz kupatila, druga slika. Stara opet u minjaku s prorezom, kao neka kratka haljinica, ne znam kako da to nazovem, a gore poluprozirna tamna bluza. Ispod bluze sise, nema ništa, hvala Bogu. Sise se naziru, ali ne vide se skroz, tek malo bradavice provire. Izlazimo, prvi lokal je naš. Cuga, jedna, druga, ništa zanimljivo. Kao da se nikome ne jebe. Uh, ne volim takve komorne atmosfere. Zabadava staroj kratka minica, zabadava se ja namirisao. Ajmo ća, kažem i dižemo se sa stolica. Izlazimo na ulicu, pogledom tražimo taksi, nek nas odvede na neko mjesto gdje ima života. Slaže se i stara, pitat ćemo taksistu gdje je najbolje. U kratkom vremenu, stiže taksi, kao da čekao da se mi pojavimo. Ajde, bar nešto dobro. Gledam staru kamo će sjesti, taksista otvara stražnja vrata staroj a mene posjedne do njega. Ok, malo neobično ali ništa čudno. Vozimo se par minuta, gotovo u tišini, taman da pitam gdje je dobar provod, kad se taksi zaustavi uz cestu, malo pričeka, koju sekundu.U tom momentu, neočekivano za nas, dolaze još dvojica putnika. Sjedaju svaki sa jedne strane, a stara ostaje u sredini, gotovo kao po nekom dogovoru. Pogledam staru,ona još uvijek u ležernom položaju, gleda me upitno, gotovo da joj je neugodno. Uh, pomislim, ne miriše ne dobro. Taksista vozi, ja brže bolje pitam, gdje je najbliži pub. Taksista se nasmješi te mi odgovori da i oni idu tamo. Ok, vozimo se do nekog proplanka, gotovo do nakakvog parka, tko bi znao, mrak je, oko 10 sati navećer. Otraga muk, stara se gotovo i ne pomiče, kao i oni tipovi. Činilo mi se da su gotovo stisli staru, sasvim su bili blizu nje, naslanjajući se na nju. Sise se lagano pomiću u zavoju, te to nije promaklo likovima do nje. Eh, gdje je sada grudnjak, vjerojatno je to i stara mislila. Mislio sam da će je svaki čas uloviti za golu nogu, golo bedro, koje je ostalo nepokriveno, a minjak se još i malo otvorio po sredini, tako da se pri svjetlu nazirala unutrašnjost bedra. Mislio sam u sebi, bit će šta će bit, nekad treba platiti ceh jebozovnosti. Ako je žele jebat, nek je jebu. Više sam se brinuo za sebe, šta ja tu radim, kao da sam suvišan. Kažem taksisti da zaustavi, idem se radije malo prošetati. Taksista uspori i prije nego što stane, javi se stara: daj ostani tu, kaže. Taksist me pogleda, ok – kažem. Vozili smo se cijelu viječnost, kao da idemo u krug. Napetost sve veće. Likovi iza mene, još su se više približili staroj, bar mi se tako ćinilo. Jasno je bilo i meni i njoj da ona neće moći samo tako izaći iz auta. Ovi trojica u auto, taksista i tipovi iza nas, kao da su igrali na kartu strpljenja. Nije se vrijedilo ni igrati, da ne krene na gore i gore. Gotovo da sam rekao, stani, stara skidaj se. U tom momentu, taksista se zaustavi u mrkom mraku. Ulična lampa negdje daleko. Okrenem se prema staroj, ona gotovo uplašena, ne diše. Pogledam je prema sisama i međunožju, bila je u potpunom strahu. Ja se malo nasmješim, tek da razbijem strah, mada mi do smjeha nije bilo. Sjedimo u mraku, vjerojatno, očekujući moju reakciju. Shvatio sam to, i pomislim, bolje da ne kažem ništa. Tad se taksista okrene prema mojoj staroj, meni kaže: izađi! Ja izlazim, a on pali svjetlo u autu. Ponovo se okreće prema mojoj staroj, hvata je za gole noge ispod koljena, diže joj noge te je povlači i širi noge u koljenu, tako da joj sad noge vise preko naslonjača prednjih sjedala. Minica joj ostala oko pojasa, međunožje se ukazalo, minijaturne gaćice sakrivaju napetu pičku moje mame. Mislio sam, sva sreća da su tu gaćice, a rekao sam joj da ide bez njih. Stara gotovo leži na zadnjem sjedalu, ne može se pomaknuti od one dvojice otraga koji uživaju u prizoru polugole moje mame. Predivne duge noge, okruglih bedara, sad su na jasnom svjetlu. Promatraju to sva trojica, vjerojatno im se magli pred očima. Jedan od one dvojice izvlaći mali nož, skakavac, iz đepa, te prereže kod starinog kuka mali dio gaćica, te odmiće gaćice u stranu. Ukaza se pička moje stare, frizirana, ne obrijana do kraja. Tipovi s divljenjem i pohotom gledaju taj prizor, pičku moje stare, raširenu, gotovo ponuđenu. Stara nije ni trepnula, pogotovo kad je vidjela nož. Leži tako raširena na zadnjem sjedalu, između dva tipa, ponuđena. Tip, koji je prezao gaćice, stavlja ruku na pičku moje stare, malo prođe po njoj, pa naglo gurne srednjak u rupu moje stare. Stara uzdahne, cijeli crednjak je propao u ne malu pičku moje stare. Tip napravi nekoliko pokreta s rukom, unutra van, gotovo da je ševi s rukom i srednjakom, čeka reakciju moje stare. Stara se teško suzdržava, onaj drugi lik hvata je za dude, shvati da nema grudnjaka, pa ih malo jače, grubo zamjesi, te trga bluzu moje stare po dugmima. Na svjetlo izlaze gole sise moje stare, tip ih bjesomučno hvata, a tko ne bi. Sad je obrađuju obojica, a i vozač pruža ruku po bedrima moje stare. Stara se dobro obrađuje, ovaj sve jače mjesi sise, dok je ovaj dobro ševi sa srednjakom. Ni bedra joj nisu pošteđena. Stara se više ne može suzdržavati, počinje uzdisati sve jače. Imam osječaj da joj se i pička navlažila. Vozač ne može više gledati kako je ova dvojica obrađuju, miče sjedalo na kojem sam ja sjedio, prema naprijed, i prilazi mojoj staroj od sprijeda. Gura glavu u njeno međunožje, onaj miče ruku, a vozač je grize za pičku kao kakav dobar komad mesa. Stara uzdahne, otvori usta i zažmiri. Vozač znalački gricka i liže je duboko u unutrašnjost, jebe je jezikom. Staroj podrhtavaju bedra, vozač, osjetivši reakciju stare, gura jezik još dublje u unutrašnjost moje stare, gricka joj sikilj. Onaj bjesomučno trlja sise, a treći uživa u prizoru. Dugo su je tako obrađivali, čakajući da se stara potpuno preda. Nisu trebali dugo čekati, stara je opustila bedra, raširivši ih još više, ovaj puta sama. Jeca, nemoćna da bilo šta spriječi. Vozač podiže glavu, pogleda staru u lice, vidi joj grč uzbuđenja, ponovo pogleda prekrasnu pičku moje stare i predivne okrugle butine. Uspravi se, otkopčava šlic i vadi debeli masni kurac. U tom momentu i stara otvara oči, pogleda ga u taj debeli, masni kurac, koji joj se, ovako u klečećem položaju približava. Gleda kako se približava njenoj otvorenoj, vlažnoj pički. Vozač,ne čekajujući, gurne svoju kurčinu u rupu moje stare do kraja. Stara to nije mogla izdražati, glasno uzdahne, a vozač je žastoko nastavi jebati, ljuljajući cijeli auto. Ova dvojica prasnu u smjeh, vozač jebe kao lud, ne da joj da dođe do zraka, hvata je za cice s masnim šakama i jebe žestoko. Jebao je dobrih deset i više minuta žastoko. Stara je jecala, uzdisala, želeći pustiti što manje glasa, ali nije joj uspjevalo, kad bi se počela suzdržavati, vozač bi počeo jače udarati, a pička joj se pretvorila u pravu jamu, nije mogla spriječiti da curi iz nje. Jebote, daj je malo nama, kaže jedan od one dvojice, koji su uživali u nesvakidašnjoj jebačini. Vozač svrši u pičku moje stare, i polako izvuče kurčinu iz nje. Nakon njega, pička je ostala otvorena, gotovo se mogla vidjeti unotrašnjost moje stare, bila je dobro pojebana. Crvena u lice, tražila je moj pogled.Vidjevši me, ja joj namignem i nasmješim joj se. Ohrabrena i osokoljena mojim odobravanjem i osmjehom, nasmješi se i ona. Nije više bila tako uplašena. Pička joj raširena i puna sperme. Ajde digni se, kažem joj. Ona se lagano uspravi i sjedne. Za to vrijeme, ona dvojica skinuše hlače do koljena, jedan prihvati moju staru oko pazuha i podigne je tako da je kleknula na zadnje sjedalo, pokazujući dobre, okrugle guzove onom drugom i meni. Stara me ponovo pogleda, ja joj kimnem glavom. Ona se odvaži i opkorači ovog do nje, naslanjajuči se na njega rukom. Vidi, vidi, kaže ovaj, iznenađen što se stara, sad sama ponudila. Uspravi svoj kurac, ne tako debel kao od vozača, ali potpuno zakrivljen i dugačak kao glista, te posjedne moju staru na kurac, zarivši joj ga duboko u utrobu. Stara se uspravi, jaukne, tip je primi za kukove i počne je micati naprijed natrag, ljevo desno. Stara me ponovo pogleda, ja joj opet kimnem glavom, a ona se tada posveti tipu koji je jebe i sama počne vrtjeti kukovima, naprijed natrag, gore dolje. Žestoko su se jebali, kao da se takmiče tko će koga pojebati, ona njega ili on nju.
U jebote koja jebačica, kaže ovaj treći, koji još nije probao moju staru. Priđe rukom do guzova moje stare i nekako potraži njezinu rupu, jedva je pogodi i gurne joj, onako u pokretu, srednjak u guzu do kraja, grubo odjednom. Meni je bilo dosta, okrenem se i odšećem da se malo odmorim od prizora. Vratim se nakon dvadesetak minuta. Stara sjedi u otvorenom autu, a tipovi se odmaraju, šetajući oko auta. Sjedosmo, kao da se ništa nije dogodilo, samo što je stara bila rumena u licu. Jedan predloži da idemo na cugu kod njega u stan. Meni je bilo svejedno, i kažem, može. Dođosmo do stana, stara jedva hoda, golih sisa, pocjepane bluze. Haljinica joj zgužavana. Sjedosmo na trosjed,popismo cugu, jednu, drugu. Koji si ti, pita me jedan. Prijatelj, odgovaram. Stara izjebana, ne može doći k sebi. Još je uplašena. Šta se bojiš, pita je jedan, podigne je iz trosjeda i raširi joj bluzu. Sise joj ispadnu, ovaj joj potrga minicu i stara gola stoji pred njima. Raširenih nogu, razjebane pičke i guze. Gledaju je pohotno. Pa neće valjda opet, pomislim. Stara ima liniju za bogove, pomislim, to joj je sada mana. Nisu izdržali, ovaj joj skine i bluzu, uhvati je za pičku, grubo uđe u nju, pokušali su je pojebati ponovo, ali kurčevi su ostali mlohavi, srećom. Tako da se ovaj samo zadovoljio rukom, rasturajući joj pičku i dupe. Stara je klacala ali joj je bilo svejedno. Ionako su sva trojica svršila u nju. Bila je dobro podmazana. Kad su bili gotovi, stara obuče ostatke bluze i minice, te krenusmo na ulicu, bez pozdrava. Hodali smo u rano jutro, po mraku do hotela. Stara je stiskala bluzu, skrivajući sise. Bez gaćica je ionako odavno ostala. Uđosmo u hotel, te u našu sobu. Jedva sam odahnuo. Stara ode pod tuš. Izađe i zavuće se gola u krevet. Ja u drugi, te joj kažem: svaka čast, dobra si.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
I sa tatom i sa sinom

Protekla godina bila je jako teška za mene.Prolazila sam kroz mučni razvod i napokon se razvela.Ostao mi je elitni četverosobni stan. Željela sam ga prodati i odseliti se da me ne podsjeća na mučan život s mojim bivšim.
Imam 29 godina i dobro izgledam. Nemam djece i ako bih to jako voljela. Ali nakon svega hvala Bogu da ih nisam dobila s bivšim mužem. Velika potpora bio mi je komšija Zoran koji živi iznad mene.On je samohrani otac sina Nikole koji ima 19 godina ali po izgledu bi se reklo da je stariji. Činilo se da mu je otac brat. Za doček Nove godine bila sam tako deprimirana.Svi su nešto isplanirali, svi negdje slavili, veselili se a ja ništa. Bilo je 20 sati i otišla sam se okupati. Malo ću pogledati TV i u krevet. Baš kada sam osušila kosu netko mi je pozvonio na vrata. Bio je to Zoran sa tanjurom kolača.”Dobro veče komšinice. Malo mi je bilo dosadno pa sam došao da vidim šta radiš.Ove kolače je donijela Nikolina djevojka.” Bila sam presretna što ga vidim. Pozvala sam ga u stan. Popili smo kafu, pojeli malo kolača i slušali pjesme sa televizije. “Bože kako si lijepa” rekao je Zoran. Prišao mi je i poljubio vrat, bradu pa onda usne. Dvije godine nisam bila intimna sa muškarcem. Od kada je krenula kriza sa bivšim mužem. Ne nisam smjela tada misliti na njega. Zagrlila sam Zorana, zadrhtala i uvalila mu jezik u usta. Podigao me na radni stol kod sudopere i raširio noge. Imala sam haljinu na sebi. Skinuo mi je gaćice i čučnuo između mojih nogu.Polizao me od klitorisa do otvora a onda zabio jezik u moju vrelu unutrašnjost. “JAO!” ciknula sam i počela drhtati od ugode. Nabijao je jezik što je dublje mogao a prstima dražio moj klitoris “O BOŽE….MOJ BOŽE…ZOKI….AJ KAKO DOBRO TO…IHHHHH…RADIŠ!!!! TOOOO!!” dahtala sam i na kraju uzviknula.Tijelo mi se zgrčilo a jecaji se pretvorili u vrisak užitka. Zoran se podigao i skinuo mi do kraja haljinu. Ostala sam potpuno gola. Zgrabio je moje bujne sise u svoje dlanove. Nakon što ih je izmijesio i izmilovao zario je glavu u njih. Duboko je disao i stenjao dok ih je ljubio, lizao i grickao bradavice. Ja sam nekako otkopčala hlače i zgrabila u ruku njegov kurac. Počela sam mu ga drkati a on glasno stenjati. Naglo me privukao, ovio moje noge oko sebe i svom žestinom ga nabio u moju pohotnicu koja je bridila. O kako je bilo lijepo opet osjetiti kurac u sebi.A moj komšija Zoki bio je pravi tehničar. Potpuno me izludio!!!! Ostajala sam bez daha, vrištala sam, stenjala i jecala i svršila par puta prije njega.Uistinu je znao zadovoljiti ženu. Nakon tako fantastičnog seksa otvorili smo šampanjac prije ponoći i nazdravili. Na žalost koliko se ja trudila više mu ga nije bilo lako dignuti. Pušila sam mu ga, drkala i oralno ga zadovoljila. Svršio je po mom licu i vratu. No u Novu godinu ušli smo u strastvenom vrtlogu strasti. Na mom krevetu strasno i požudno smo se sjedinili. Bio je to moj naljepši doček. Sutradan kada sam se probudila mog Zokija nije bilo.Na stolu je bila crvena ruža i poruka “Vidimo se opet mačko.Hvala za naljepši doček” Tada je zazvonilo zvono na vratima i pohitala sam u kućnom ogrtaču s dubokim dekolteom. Otvorila sam vrata uvjerena da je to Zoki. Ali bio je to Nikola. Vidjela sam kako mu je neugodno i da ne skida pogled s mog dekoltea. “Sretna Nova godina komšinice” rekao je zbunjeno. Pozvala sam ga unutra i ponudila kafom. Nisam skidala ogrtač. Osjetila sam iza sebe da mi je prišao. Obujmio me svojim snažnim rukama i privukao k sebi. I preko traperica osjetila sam kako mu je kurac tvrd.Dahtao mi je na uho dok je dizao ruke do mojim grudi. “Ljepše cice nisam vidio. Dopustite mi da ih dirnem” prodahtao je. “Ne govori mi vi, nisam tako stara” rekla sam mu oštro. Imao je čarobne ruke.Mijesio mi je sise, ljubio vrat i požudno dahtao. Okrenula sam se prema njemu i svukla ogrtač. Ostao je zapanjen. Voda za kafu je provrila ali smo je isključili. Prišao mi je, malo se sagnuo i počeo ih je ljubiti i lizati.Jednu ruku spustio je na moje međunožje a ja sam je odmaknula”Ne” uzviknula sam. “Molim te…Znam da to želiš koliko i ja…Dopusti da ti pokažem kako mlađi može zadovoljiti…”dahtao je. Toliko me zapalio da mi je požuda nadvladala razum. Podigao me na ruke i odnio do radnog stola kod sudopera. “Neee!” vrisnula sam pa se nasmijala. “Ajmo u moju sobu, ovdje mi nije ugodno”. Otišli smo u sobu. Ja sam legla na sredinu krevetu a on se skidao. Mali je imao tijelo iz snova. A tek kurac…Ajme san svake žene, puno deblji i veći nego njegov stari. Legao je kraj mene i počeo mi cuclati bradavice a kažiprstom milovati klitoris. Drhtala sam kao list na vjetru. Raširila sam noge a on je legao na mene. “AJDE MILI…JEBI ME…NE MOGU VIŠE IZDRŽATI”. Namjestio ga je na otvor moje pohotnice i počeo ga lagano gurati. Zatvorila sam oči i prepustila mu se. Nije odmah mogao prodrijeti. Stenjala sam i sve se više znojila. Osjetila sam kako me širi i puni. Napokon je uspio. Zajecala sam i zadrhtala. Legao je i čvrsto smo se zagrlili. Najprije ga je polako vadio i gurao natrag a onda sve brže i žešće kako sam ja počela miješati kukovima. Sve brže sam se uvijala ispod njega. Tijelo mi se zatreslo kao na struji u naletu orgazma. Kada sam se smirila okrenuli smo se i sada sam ja bila na njemu. Dok sam skakala na tom tvrdom, mladom kurcu on je lovio moje sise koje su skakale dole gore. Zatvorio je oči i počeo se tresti. Podigao se, sjeo i u čvrstom zagrljaju oboje smo svršili. “Oh Niđo ovo je bilo…fantastično” rekla sam u zanosu. Samo što sam se malo protrljala o njegovo međunožje počeo je rasti.Okrenuo me klekla sam na koljena a on mi ga je od iza uvalio u vrelu pičku. Ovaj put bez problema.Tucao me snažno i jako ali sam uživala. Njegova jaja udarala su moju stražnjicu. Promijenili smo nekoliko poza prije nego što je svršio. Kako je bio izdržljiv.Dva puta sam mu ga popušila i to jako dobro jer je vrištao od užitka. Zaspao je a ja sam ga sa osmjehom gledala i prisjećala se njegova oca. I ako je mlađi i ako je izdržljiviji i ako ima veći i deblji kurac ipak me njegov tata bolje zadovoljio. Iskustvo je iskustvo…
Od Nove godine pa do danas Zoki i ja tajno održavamo našu vezu. Nisam mu mogla reći za Nikolu, ne želim ga izgubiti. Jučer mi je Nikola rekao da je postao opsjednut sa mnom, da ga djevojka ne zna kao ja zadovoljiti i da li možemo ponoviti. Rekla sam mu da ću mu se javiti. Bože u šta sam se uvalila?!!!!!

Noćima nisam spavala zbog ovoga u šta sam se uvalila zbog požude.A kada bih zaspala sanjala bih Zokija i Niđu kako me tucaju i to obojica u isto vrijeme. Ne mogu se požaliti da je bilo loše samo to nije bilo u redu.Sa Niđom nije me čekala nikakva budućnost a s njegovim ocem već je moglo biti nešto.10 godina je stariji od mene baš koliko ja od Nikole.Kao što sam rekla Nikola je želio da se opet nađemo a ja sam ga izbjegavala zbog njegova oca. No jučer je Niđo upao u moj stan ljut i izvan sebe. “Gaduro nisi mi rekla da te ševio i moj otac. Ne prestaje pričati o tebi čini mi se da se zaljubio a ti si jedna velika drolja koja to ne zaslužuje. Samo da mu kažem šta je bilo između nas…” Na to sam ja vrisnula i počela plakati “Ne govori mu Niđo tako ti Boga i svega u životu. Želim provesti budućnost s tvojim ocem. Preklinjem te.Učinit ću baš sve što želiš” bila sam očajna. Čak sam pala na koljena pred njega i ljubila mu ruke i preklinjala da mu ne govori ništa. “Učinila bi baš sve?” pitao je. “Ama baš sve ako obećaš da mu nećeš reći” rekla sam znajući šta mu je na umu. A i vidjela sam da mu je kita kruta i uvećana. “Onda smo u pravom položaju” rekao je i otkopčao šlic a iz traperica je ispala njegova gromada.Uzela sam ga u ruku i par puta natekla kožicu preko glavića pa palcem milovala glavić dok sam ga lizala po dužini. Zatim sam mu polizala jaja a on je počeo duboko disati. Nakon toga strpala sam ga u usta i počela strastveno pušiti.I pušila sam ga i gladila jaja. On ga je počeo nabijati u moja usta sve dublje i mislila sam ugušit ću se i povratiti. Ali nisam smjela… Počeo se trzati i tresti i napunio je moja usta spermom.”Progutaj” naredio mi je. Bila sam njegova robinja i morala sam ga poslušati. Sve sam progutala. Nakon toga me podigao i zgrabio me za sisu.”Dobra si ti curica.” rekao je i poderao mi bluzu. Dugo se igrao mojim bujnim sisama i sve više se napaljivao. Odjednom me gurnuo na zid, skinuo jako brzo hlače i gaćice i ovio moju nogu oko sebe. Osjetila sam kako mu kurac pulsira i bridi. Naglo i snažno nabio ga je u mene. Ciknula sam i zajecala a on je svojom rukom prekrio moja usta. Nisam mogla disati.Gurao ga je snažno, brzo i bez milosti, tucao me divljački.Suze su mi oblile lice ali moram priznati da sam osjetila snažnu ugodu duž kičme koja se počela širiti cijelim tijelom. “Jel te i moj stari tako jebe…aaaahh…jel droljo” stenjao je. Svršila sam a on mi nije dao da se smirim. Odveo me do kauča u dnevnom boravku i nagnuo nad njega tako da sam mu se naguzila.Još je malo podigao moju stražnjicu i bez milosti mi ga zabio u pičku koja je bridila i pekla me. Uzeo me za kosu i potegnuo mi glavu. Nabijao me snažno, jaja su me lupala po stražnjici i bol se miješala sa ugodom. “Polakše…aaaahhh…polakše…molim teeee…Niđo dragi budi nježniji…” molila sam ga isprekidana uzdisajima i stenjanjem.On me par puta dlanom lupio po stražnjici i još jače ga počeo nabijati.Zatim ga je izvadio i osjetila sam kako mi širi polutke od stražnjice. Pokušala sam se odmaknuti ali nisam mogla.Čvrsto me držao. “Nemoj…Molim te…” zajecala sam od straha.”Šuti droljo” povikao je. Pljunuo je u dlan pa jezikom oblizao moj čmar.Osjetila sam oštru i parajuću bol. Počeo je cijepati moj čmar. Jecala sam, stenjala, koprcala se i jaukala”Auu…boli….jooooj….jaaaooooj…kako…boli…” stenjala sam i jecala a njega je to očito palilo. Nabijao ga je sve snažnije i jače. Odjednom se bol i nelagoda pretvorila u ugodu.Prvi put sam bila tucana u stražnjicu i bilo je to nešto posebno.Ugoda se počela pretvarati u užitak od kojeg sam počela drhtati i dahtati.Nisam imala pojma da može biti tako lijepo. Trljala sam si klitoris a vatra se širila mojim tijelom.”Ohh…aahhhh…ohhh..”uzdisala sam i stenjala. Odjednom je Niđo ispunio moj šupak obilnom spermom. Tresao se i dahtao, bio je zajapuren. Izljubio mi je leđa i vrat. “Oh kako je bilo sjajno komšinice” rekao je. Sjeo je na rub kreveta i povukao me na sebe. “Izvini…bio sam grub…izvini mi..ajde malena sada se ti nabijaj sama kako želiš i kako ti paše…još samo jednom želim te imati…” govorio je promuklo dok mi je ljubio sise, jezikom dražio bradavice pa ih cuclao kao dudu. Napalio me… Počela sam se trljati o njegovo međunožje da se još više učvrsti. Bože ovo ne bih mogla s njegovim ocem pomislih. Potpuno se digao i utvrdnuo. Počela sam se namještati na njega uz uzdisaje koji su bivali sve jači. Polako sam se nabijala i mrsila mu kosu dok se on gušio u mojim sisama. “Ah!Ah!aahhh….jooojjjj…joojjjj…”stenjala sam i dahtala. Bilo je prelijepo. Ovaj put Niđo je svršio ranije nego obično i svalio se na krevet.
Kada je išao kući uvalio mi je jezik u usta i stisnuo sisu “Nikada nisam radio sve ovo šta i s tobom. Hvala ti. Neću stvarati probleme ocu i tebi. Ako me kada poželiš javi se. Moj kurac će uvijek biti spreman za tebe. I još nešto… Ne traži da te zovem mama.” rekao je i otišao.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jedno cudno iskustvo

Vec dugo sam sa svojim deckom…Naravno,imamo redovan sex,volimo da eksperimentisemo,”overavamo” kojekakva mestasca…Ali,ovo sto cu dalje ispricati je ipak zadrzalo neku vrstu normalnosti:za divno cudo,bili smo u krevetu.
Naime,jedno obicno vece.Sredili smo njegovu kucu,posto je, po tom pitanju,potpuno nezainteresovan da neke obavezne stvari uradi bez drustva,narucili pizzu,pojeli je,istusirali se zajedno.Obukla sam gacice,brus i bodi,sela na kreveti zapalila cigaru.Ubrzo je dosao i on, pricali nesto,krenuli da se golicamo i gnjavimo.Odjednom,legao je preko mene i uhvatio me za obe ruke sa namerom da me,je l\’te,golica.Pocela sam da se opirem.”E,\’ladno bih mogao da te silujem sad”,rekao je,sto sam ja negirala.Medjutim,ne znam kako,ali obe ruke mi je prihvatio jednom,otkopcao mi bodi i skinuo gacice,cisto radi demonstracije,i,potpuno normalno,rekao:”Vidis da mogu!”.Iako volim da dominiram,ova situacija me je uzasno napalila.”Usudi se”,rekoh mu kroz stisnute zube,kad je on shvatio sta ja zapravo zelim.Pogledao me je u oci,stisnuo ruke jos jace i trljao se o mene.Svom se svojom tezinom spustio preko mene,tako da nisam mogla da mrdnem.To,naravno,ne znaci da nisam pokusavala da se “opirem”.Spustio je svoje koleno izmedju mojih nogu,te sam osetila dotok hladnog vazduha preko svog uzavrelog medjunozja,sto me je samo jos vise nadrazilo.Idalje me drzeci jednom rukom,drugom je sebi spustio gace i pantalone do iznad kolena.Ugrizao me je za vrat i odmah ga je stavio celog.Iako sam bila vlazna,zabolelo je.On se nije obazirao na moj krik,i nastavio je sve jace i jace.Ruke mi je iznad glave stezao sve vise,a ja sam osetila kako se,sa svakim njegovim stezanjem oko mojih ruku,sve vise i vise steze moja vagina oko negovog poveceg i nimalo neznog penisa.Kad je osetio da cu da svrsim,pustio me je i pomerio se od mene.Nije mi bilo jasno zasto je to uradio,te sam,zbunjena,krenula da ustanem sa kreveta.Ali,kako sam stekla ravnotezu,tako me je gurnuo preko stola koji stoji pored kreveta.I nabio ga celog ponovo.I ponovo.Ubrzao je ritam,a ja sam odvaljivala.Isprva sam imala osecaj da mi ja picka toliko uska da njegov penis jedva ulazi u nju.A onda je krenuo prvi,slatki orgazam.Svu sam svoju tezinu prebacila na sto,tresla se,vristala,pulsirala,ne samo u predelu medjunozja,vec u celom telu.A on je nastavljao,iako zna da ne volim sex posle prvog orgazma.Vec me je bolelo i iritiralo dalje njegovo prodiranje,te sam ga zamolila da prestane.Uhvatio me je za kosu,nabio ga celog i sapnuo mi na uvo:”Zar nisi ovo trazila?Sad cemo da zavrsimo zapoceto”.I nastavio je.Kad zam ovo cula,ponovo sam se uzbudila.Zbog iritiranja,a i njegovog brzeg tempa,osecala sam kako nadire i drugi orgazam.Ovaj put smo svrsili zajedno.Masirao mi je klicu dok sam svrsavala srugi put,a onda ga je ubacio jos jednom ili dvaput,izvadio ga,gurnuo me celom duzinom gornjeg dela tela preko stola,taman koliko da istrcim svoju pozadinu i svrsio mi po guzi.
Popusila sam cigaretu,mazila se malo sa njim i otisla kuci.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cudan momak, I dio

Dugo sam razmisljao,dali da napisem svoju ispovjed ili ne?
Citajuci price raznih pisaca,raznih ispovjedi,incesta i ostalih prica iz seksualnog zivota,rijesio sam da napisem svoju pricu,koja je htjeo ili ne dio mog zivota,s kojim moram dalje da zivim.
……………………………………………………
U to vrijeme zivio sam u Berlinu.
Sa osamnaest godina izgledao sam malo stariji,posto sam tamne kose i tamnije puti,visok momak,pomalo cudno povucen,nisam imao djevojuku,stidan,zivio sam neki cudan zivot.Radio sam na gradilistu,preciznije radio sam posao sa regipsom.Slabo sam izlazio van,radije sam provodio vreme kod kuce uz pivu i filmove.Volio sam porno zanr,gledajuci filmove sam sam sebe zadovoljavao,drkajuci,zamisljajuci sebe u ulozi glumca,ponekad.
Bila je subota navecer,onako malo supijan,pojacao sam tv zaboravljajuci totalno da je i Alisa (moja majka)kod kuce.
Ugaseno svjetlo i odsjaj tv-a,polako su se vrata otvorila.
Alene kakv je to film da se tako cuje kao da neko jeca i stenje?Jos mi je kurac bio u ruci taman da svrsim,skocio sam kao opecen,gledala me onako u cudu,sokirana a i ja sam sam bio sokiran sta se desilo.uzeo sam carsaf i zagrnuo se malo.Alkohol je i dalje pumpao krv u moj nadignuti kurac koji se ocrtavao na carsafu.
Udji Ala,rekao sam tiho.Film je i dalje trajao,pomalo stidna usla je u sobu i sjela na krevet.
Alene sta je ovo,jel ovo istina sta rade i ko su ti ljudi?
Ma znas Ala,cuj,sav sam se zbunio.
Ali gledala je film bez treptaja oka.Razvedena zena vec duze vreme,promatrala je scene i disala duboko.
Imala je tada oko 40-et godina,nije bila to zena neka bomba kao sto svi kazu,bila je to srednja zena,povucena,izgledala je prirodno,normalno onako,nista posebno.Srednje ljepote i izgleda,neznam sta da kazem,imala je povecu guzu i sise eto.
Frajer je na filmu razvaljivao trebu odozada koja je stenjala i zapomagala,sto je i normalno jer im je to posao da nas napale.Izvini Alene ali ja ovako nesto nikada do sada nisam ni vidila,pa te pitam da mi malo pojasnis ako te nije stid?
Dobro Ala moja,dobro,slusaj.
Ovo je kao ljubavna prica izmedju mladog muskarca i starije zene.Dobro Alene a koliko ona ima godina,a koliko on?
Ona je otprilike kao ti godina a on je kao ja godina otprilike.Pa nisu valjda rod Alene?Nasmijao sam se i bubnuo napamet,jesu jesu to su majka i sin,rekao sam joj saleci se nisam mislio da ce to shvatiti kao ozbiljno.
Pogedala me onako cudno,nista nije rekla.Ustala se i izasla iz sobe,a ja sam se ustao i ugasio film.
Nisam mogao da zaspem,sve mi se motalo po glavi,sta sam joj rekao,tj slagao.Iako smo bili jako bliski,nisam to trebao.
Ujutro sam se probudio bila je nedelja,suncano jutro.Obukao sam samo sportske gacice i posao da si skuham kafu.
Alisa je bila u kuhinji,kad sam je ugledao pogled mi se zapanjio,totalo sam se zakovao u mjestu.Alisa je izgledala drukcije,doterana nasminkana,imala je tanku majicu i one biciklisticke uz tijelo tajice,koje su se rascvale izmedju njenih nogu.Grudi su kipile iz te krace majice,ona poveca guza koja se uvijek skrivala ispod nekih sukanja,sada je dosla do izrazaja.Izgledala je 10-et mladja.
Alene,jesili se naspavao upitala me?Sjedi sad cu kafu staviti,gledao sam je bez daha,njihala je guzovima kao Galija,kretala je kuhinjom,mjesajuci guzovima mozda i vise nego sto je to normalno.Grudi samo sto nisu ispale van.
Zazmirio sam na kratko,otvorio oci brzo,da ja sam budan.
Prisla mi je te me pomilovala po kosi,nisam ni primjetio da mi se kurac digao do maksimale,u kojeg je ona njezno pogledala a i ja za njom.Htjeo sam nesto reci ali nisam imao sta,valjda.Njene obline su me omandjijale,izgledao sam kao djete u salonu igracaka,nisam skidao poglede sa njenog tjela,skroz sam bio blokiran izmedju ociju i mozga.
Alene,secera ili ne rekla je,da odgovorio sam.
Stavila mi je jednu kasiku secera,promjesla je gledajuci me u oci.Dodji ovamo rekao sam joj!
Prisla mi je i lagano sjela u krilo,neznam ni sam ali rekla mi je kasnije da sam ja to njoj rekao.
Njena poveca tvrda guza u mom krilo,namjerno se ocesavala od moj dignuti kurac koji nije mogao da odoli.Zagrlila me i poljubila ravno u usta,sto sam izgleda jedva docekao,prihvatio sam to odmah i nastavio da ju ljubim ali sada vec sa jezikom,ljubili smo se a ja sam rukom uzeo njene grudi koje sam poceo da stiskam,uzdisala je zatvarajuci oci.Podigao sam joj majicu,nije ni imala grudnjaka,sise su bile bijele kao mljeko,uzeo sam u usta bradavicu koju sam posisao njezno.Stenjala je sve brze disajuci.Pocela je da me ljubi po vratu,sisala mi je vrat,nije razmisljala o tragovima.Zanesen zasisao sam joj grudi,ostajao je crven trag na bijelim grudima,koje sam ljubi sa strascu.
Kafa se ladila a nas dvoje palili vatru koja nas i dan danas grije.Idemo u sobu rekla je drhtavim glasom vidno uzbudjena.Uzela je moju ruku i povela me na krevet,uzbudjen nisam ni razmisljao sta mi to kanimo i sta ce se desiti.
Alene hocu da me jebes kao onaj svoju majku sinoc na filmu.
Zastao sam ali sada je bilo gotovo,nije bilo vremena za objasnjavanje,i ja sam zelio da ju jebem,da ju razvalim,krv se gomilala u mom kurcu koji me na to nagovarao.Skinula je taice,gola,picka joj je bila veoma dlakava i cista,svjeze oprana jos se na sampon osjecala,mokra,sluzava u koju je moj prst usao u sekundi vremena.Utonuli smo u seks i zadovoljavanje organi su se malo kasnije spojili.
Milovala me njezno,ljubeci mi vrat,valjda je to voljela,svega me izgrizla.Nabio sam ga cijeloga u nju,stenjala je,uuuuhhhhhhhhhhhh,uuuuhhhhhh,polako Alene polako uuuuuuuuhhhhhhhh,polako ga stavi polako Aleneeeeeeee.
Joj Alene joj uuuuuuuuhhhhhhhhhh,mmmmmmmm,joj,bas je ljepo.
Jebavao sam je polako bas kako je trazila.Kurac mi je bio tvrd kao drvo,kazu da cudni ljudi imaju velike kurceve,hahahah,izgleda da je to istina.
Moj kurac nije bio tako velik tj dugacak,ali je debeo kao cijev.Podigao sam se na ruke oslanjajuci je na stopala prste nogu,nabijao sam ga do kraja u tu rutavu Alinu picku.
Jako je stenjala,Aleeennnneeeeeeee,joj joj,Alennnnnneeeeeee
uuuuuuuhhhhhh,joj joj sto je ljepo,mjesala je kukovima sve brze,ulazio je kao podmazan njenim sokom koji je pustala njena picka.Alenenennneeeee,joj samo nastavi jace jos jaceeeeeeeee jebi me jebi me joj uuuuuuhhhhhh.
Osjetio sam da cu ubrzo svrsiti,usporio sam te skoro prestao da ga nabijam u nju.
Ajde da promjenimo pozu rekao sam joj.
Kako hoces Alene,duboko je disala.
Odozada,okrenula se a ja sam se ustao i stao kraj krevate,polako se unazad priblizivala uspravnom kurcu,guza je bila zaobljena poveliki guzovi koje sam rukama zgrabio,te velikom brzinom zabio ga do kraja,zajaukala je jako Joj aaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaa aaa i nastavila da mjesa,ludilo je bilo.Jebavao sam je svom snagom,derala se jako,stenjala je uzbudjenim tonom,uzivala je doka sam je nabijao na kurac.Njene bijele grudi su se crvenile od mojih vatrenih poljubaca koje sam skoro isisao,ostajali su tragovi svuda po njenom tjelu dok sam je ljubio bolje reci svu sam je izlizao i isisao.Pomalo cudno,ali zelio sam da ju svu izgrizem,zanesen jebavao sm je i dalje ali nisam je ni jednom ugrizao.Stvar je izmicala kontroli,zelio sam sve zelio sam i u guzu da ju jebem.Naprosto sam je za to molio.
Alene nisam nikada to radila,bojim se a i kurac ti je prevelik da bi ga u guzu primila.Kao da sam se naljutio,prestao sam da ju jebem a ona se i dalje nabijala.
Valjda je primjetila da sam ostao bez volje,okrenula se i sjela na krevet,ispred njenog lica stajao je dignut kurac uzela ga je u ruku i pocela da ljubi usnama.
Dobro dobro,probacemo i u guzu Alene,nemoj da se ljutis samo se malo bojim nisam se nikada jebavala u guzu a nisam se dugo jebala ni u picku.
Koliko dugo upitao sam ju?
Vise od pet godina rekla je veoma tuzno me gledajuci i ljubeci i dalje moj kurac sa velikom zeljom.
Evo jebi me gdje hoces i koliko hoces,jebi me i u guzu jebi me svukud.Suza joj se slila niz lice,vidio sam da je zeljna i da zeli da se jebe dugo.
Otisao sam do kupatila i doneo kremu,lagano sam joj namazao guzu,poceo sam polako da ga stavljam,malo je stisnula bojeci se ali poceo sam da ju milujem i ljubim po vratu,bili smo u pozi sa strane.Milimetar po milimetar uz svaki bolni usklik,veoma polako ga je pustala unutra.Sve jace je stenjala i jaukala ali nisam odustajao,cvrsto je drzala za ruku.Jojjjjjjjjjjjj Alene joj boli me boli me Aleneeeee.uuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhh,boli me ali nije se izmicala.U jednom momentu vrh kurca kliznuo je u guzu,vrisnula je i ukocila se a ja sam zastao,bilo je veoma tjesno i nezaborvno.Stani joj joj Alene stani moloila me joj.
SSssssssssssssssss,rekao sam joj tiho,unutra je,samo se opusti.Osjetio sam da se opustila,nije ga stiskala,sva se trsla,njezno zavukao sam ga do pola,aaaaaaaaaaahhhhhhhhhh,zastenjala je jako.Pocela je polagano da mjesa,Alene joj boli me ali nekako ljepo me boli joj jebi me polako bas je ljepo jebi me Alene jebi me jojjjjjj aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh,jebi me,kao da je buncala dok sam ga gurao do kraja u nju,napokon sva je bila nabijena na kurac,sva se tresla,poceo sam da ju jebem,malo brze,ustvari poceo sam da ga izvlacim i stavljam unutra.
Vidio sam da se ukocila i tiho stenjala,stiskajuci moju ruku.Jos malo Ala molim te jos malo,zelim da svrsim unutra u guzu,ajde joj pozuri molim te,pozzzzuuuriiiiiiii,ahhhhhhhh.
Poceo sam da svrsavam,nisam ni primjetio ali sam je poceo zestoko nabijati na kurac tako mi je bilo ljepo,jako se derala,Aleneeeeeeeeeeee joj joj joj aaaaaaaaaahhhhhhhhh,joj Alene svrsi nemogu vise,ali ja sam sve vise i jace zabijao kurac u njenu guzu,odjednom vreli mlaz sperme punio je dubinu njenog analnog otvora,spricnuo sam nekoliko puta,i nastavio jos nekoliko sekundi da jebem,stenjala je jako,svrsio sam nezaboravno,duboko u njenu guzu.
Do kraja sam ga ostavio i stao,nije se mrdala,mislila je da jos uvijek svrsavam.Sutila je a ja sam uzivao kako je bila tjesna,njena guza.
Jesi li gotov Alene upitala me skroz drhtavim glasom?
Jos samo malo rekao sam dok su se cijedile i posljednje kapi moje sperme u njenu guzu.Napokon izvukao sam ga van,analni otvor izgledao je malo crven iz kojeg je navirala sperma,zelio sam da ga vratim unutra.Hocu jos rekao sam joj,hocu jos,kurac mi se nije spustao dok sam gledao u njenu otvorenu guzu,kojoj se otvor polako smanjivao.Sutila je,hocu jos Ala hocu jos sav uzbudjen naprosto sam se izderao.
Stavi ga unutra Alene stavi ga unutra rekla je to polako kroz strah i suze,sav sam se tresao,ponovo sam ga ugurao unutra,vrisnula je ali ga je primila ovaj put cijeli je usao u nju.
Izvadio sam ga van te je zamolio da se ustane,daj na koljena Ala,a ja sam stajao kraj kreveta.Hocu da jebem u obadve rupe pomalo.
Jebi me gdje hoces Alene joj samo polako u guzu boli me.Nije ni izustila a ja sam ga vec stavio u picku sto je s radoscu primila odma je zamjesala i zastenjala nabijala se do kraja.Svakih nekoliko minuta mjenjao sam rupe,u guzu je bilo ljepse meni a u picku puno ljepse njoj.Tako smo zadovoljili jedno drugo u ovo Nedeljno jutro.Kasnije legao sam na ledja Ala se popela na mene i na moje iznenadjenje prvo ga stavila sama sebi u guzu.Vrlo sporo se nabijala kroz poneki jak bola,jel vec se guza uradila i priviknula na kurac tako da je i ona sama to zeljela,uzivali smo do bola.
Onda se zaculo zvonce na vratima……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cudan momak, II dio

Alene nemoj sada da ides da vidis ko je na vratima,molim te.
Ma Ala,samo da vidim ko je i vracam se odma.Provirio sam kroz spiunku,bio je to moj prijatelj,neznam zasto ali otvorio sam vrata.Onako u gacicama sav znojan,sve je mirisalo na znaoj koji smo ispustili Ala i ja.Nije znala da sam ga pustio unutra,izasla je gola,skamenula se kad ga je vidjela a i on nju,brzo se vratila u sobu.Nikola me samo gledao njemo,ocima me pitao sta se dogadja ali sam ga preduhitrio.Presvlacila se,krenuli smo van nesto da kupimo,izvini zbog ovoga Niko.Nik je bio zbunjen.Nisi valjda nesto lose pomislio upitao sam ga?Ma ne Alene ma ne.Nego sta radis veceras,da idemo u kino dosao je novi dobar film.Izgovorio je to brzo i smuseno.
Samo malo izvini Nik,odma se vracam samo da se obucem.Usao sam u sobu,Ala me tiho pitala sto si ga pustio vidio me golu,pomislice a mozda vec misli da smo se jebavali Alene.
Ako se sazna znas sramota je,neboj se nista ubjedicu ga,mozda i misli ali kako da to pomisli,a sta ima veze sto si gola bila,oci su mu ispale na tvoje sise i guzove,samo se nasmjesila onako ali sa strahom.Obukao sam rifle i majicu i izasao van iz sobe,nedugo zatim izasla je i Ala,Nik nije skidao ociju sa nje,bila je prirodna,oputena kosa,haljina se naprosto ljepila za nju,izgledala je srecna.Jesi li za kafu ili nesto drugo Nikola upitala ga Ala?Moze kafa gospodjo Ala,rekao je nekako drhtavim glasom.Ale je prosla kraj njega,njihala je tjelom guzovi su se drmali,grudi poigravale,jednostavno nije mogao da sakrije svoj pogled uzivao sam u tome.Nista mu nije bilo jasno,sve je mirisalo u zraku sta misli ali kako da to kaze i kome,pa ko bi to povjerovao a izgubio bi i prijatelja zauvjek.Ala je donijela kavu,dublji dekolte otkrivao je njene preljepe velike grudi koje su skoro iskipile van,polako mi se dizao kurac,ali uzivao sam u atmosferi.
Sjela je sa nama i usla u pricu ono sablon zivot i tako to.
Puno je pricala Nik i ja vrlo malo,cesto je rukom nesvjesno prolazila kroz svoju kosu,njihala je grudima sve je izgledalo zanosno i lijepo,samo sam je posmatrao a i Niku isto.Niko je bio skoro gotov skrivao je to ali nije se moglo sakriti,zapalio se lagano na moju majku Alu,osjetio sam da bi volio da ju jebe,da joj polize picku,osjetio sam to kroz razgovor nasih misli.Ruku je drzao na stolu a Ala kroz pricu dodirnula mu je ruku nekoliko puta,vidio sam da mu to godi,druga ruka mu je bila dole spustena,djelovao je smiren nije se ni mrdnuo.Namjerno sam zamolio Alu da donese nesto za pice,kad se ustala Nik ju je ocima gutao,njena bedra su se njihala,stvarno je otkidala,bio sam ponosan na nju,ponosan jer je gleda momak 19-t godina star i sigurno u mislima lize njenu picku.Kad je otisla upitao sam ga,jel Nik sta kazes za novi stil moje majke?Zbunjen sav skroz,samo je kratko rekao,pa ljepo izgleda.Otisao sam u kuhinju za njom,ja cu u wc a ti ga malo zavedi,da vidis reakciju.Boze Alene,ma nedolazi u obzir znas,pa nemogu Alene.Mozes vidis da te gleda.
Ajde radi mene da vidim sta ce biti,ja cu ostati pet minuta u wc-u.Kasnije ces mi ispricati sta je bilo,daj da se malo poigramo.
Izasao sam iz wc-a nakon nekoliko minuta,usutili su oboje,a da Nik kako na poslu kao nastavili su razgovor,zamucao je nesto nesjecam se vise sta je rekao.Pogledao sam u Alu samo mi je namignula,znao sam da je nesto bilo u vezi seksa i takvih prica.Nisam mogao da docekam sta je bilo.
Malo smo kao jos pricali,pa je Nik posao kuci i dogovorili smo se veceras za kino,ali sam ga rekao nazvati ako mi se bude islo.
Ala sta je bilo?
“Pa kad si usao u wc,okrenuo se gledajuci za tobom,kad si zatvorio vrata,pogledao me zanosno,gledao me cudno ali nista nije rekao.Pa sam se malo poigrala sa njim.Sta si rekla,sta si radila,reci mi sve?Pa pitala sam ga,kako ti izgledam Nikola?Rekao je preljepa si zena.Cuj maloga mamicu mu.I sta si mu jos rekla?Pa pitala sam ga,sta misli o strajim zenama i jeli ikada imao seks sa starijom zenom kao ja np?Nije rekao je ali volio bi.Uzela sam mu ruku,sav je drhtao.A bili volio samnom da imas seks a da to nikada Alen nesazna?Sutio je nekoliko sekundi,pa je rekao da bi volio to,ali da ti nikada ne saznas.Hvala ti za tako misljenje i poljubila sam ga njezno,disao je duboko,ruka mu se tresla.
Mogu li vam dodirnuti grudi pitao je?E to nemoze Nik.I nakon nekoliko sekundi si ti izsao”
Nisam joj povjerovao sve,ali i nema veze.
Navecer sam nazvao Niku i otisli smo u kino,film je bio dobar,poslije mi predlozio da idemo na pice ali nisam htjeo,nisam ja za to,ja nevolim barove i tako to.
A da Alene,izvini za ono danas, za sta Nikola.Pa za ono danas,bio sam zbunjen ali nista nisam mislio.Ma nema veze,ti si moj prijatelj,a to sto je Ala izltila malo gola pa 21-i vjek je,sve je danas dozvoljeno.Nasmijao se a i ja sa njim.Otisao sam kuci.
Bilo je oko ponoci,polako sam otkljucao vrata i usao u stan.
Samo svjetlost TV-a obasjavala je dnevni boravak.
Ala je spavala na trosjedu,bilo je vruce,onako samo u kombinezonu svilenom,rasuta kosa po jastuku,grudi bujne i bradavice koje su se ocrtavale na kombinezonu.Sjeo sam nasuprot nje neko vreme sam je samo gledao.Uspravila je ljevu nogu niz koju se kombinezon srozao,polako niz bedro,svjetlost tv-a obasjavala je njeno medjunozje i dlakavu urednu i cistu picku s koje nisam skidao pogled nekoliko minuta.Grudi su skoro ispale van kad se malo pomjerila i dalje je spavala.Izgledala je drukcije od one veceri kad je vidjela onaj pornic u mojoj sobi.
Promjenila je stil,prmjenila je sve,promjenila je i mene.
Polako sam joj prisao i sjeo pored trosjeda,njzno neprimjetno poceo sam da joj milujem grudi,budila se kroz san uzdahnula je tiho ali nije otvarala oci.
Podigao sam se malo i poljubio je kratko u usta,otvorila je oci,Alene uh Alene jedva sam cekala kad ces doci kuci.
Podigao sam se i poceo polako skidati,gledala me sa paznjom.
Uzela je kurac u ruku i pocela da ga navlaci,vrlo brzo je bio krut.Milovao sam joj grudi,stenjala je tihim tonom izgovarala moje ime.Popipao sam joj picku,bila je vlazna i spremna.Sjeo sam na trosjed A Ala je zakoracila i rukom uzela kurac koji je plako stavljala sebi u picku,bila je tako vruca i mila da sam se skoro ukocio od ljepote.Polako je ulazio u nju,kosa joj je prekrila moje lice,dok sam joj lizao grudi.Njihala se lagano,uzivali smo oboje,jebavala se onako sporo,htjeo sam brze da ju nabijem da ju jebem momacki snazno,ali ona je htjela polako.
Ala ja nemam kondoma,uzdahnuo sam uz lijep osjecaj topline njene picke koja se naprosto topila dok sam ulazio u nju.
Ala nemam kondom znas,jel me cujes.Alene nemogu ja ostati trudna vise,uzdahnula je i nastavila da se njise na kurcu.
Kasnije mi objasnila da ima ugradjenu spiralu unutra.Neznam koliko dugo smo se jebavali ali osjetio sam da je ubrzala i sve brze sjedala na kurac do kraja,uz jaci vrisak i uzdisanje,Aleneeeeeee uhhhhhhh,joj svrsicuuuuuuuuu,joj,sve brze i jace mjesajuci sjedala je na kurac,napokon je usporila,ljubila me jako i njezno i sporo i brzo u zanosu zadovoljna nije silazila sa kurca znala je da ja nisam svrsio.Alene kako zelis da jebes sapnula mi na uho.
Neznam ali nije mi se vise jebavalo,neka misao na nju i Nikolu sve je u meni prekuinulo.Sisla je sa mene i tajanstveno me gledala.Sta te muci Alene upitala me?
Ma nista,nista samo sam malo umoran,danas smo imali puno seksa,moram se odmoriti malo.U redu rekla mi je,oprosti ako sam nesto ucinila.Tajanstveno me pogledala,osjetio sam da nesto krije.
istusirao sam se i zaspao.U ponedeljak ujutro sam otisao na posao,sef je rekao da idemo na teren pet dana u manji grad 200 km od Berlina.Pa kad se ide upitao sam ga,odma sutra ujutro idemo mini busaom i vracamo se u Nedelju poslije podne rekao je.
Vratio sam se kuci,kasnije spakovao nuzne stvari i nesto radne robe za sutra.Oko podne vec smo bili tamo,trebalo je raditi neku fasadu zgrade.Radili smo dva dana treci je pocela kisa.Nazvao sam kucu oko osam navecer,javila se Ala izgledala je zadihana,tihim glasmo rekla je halo.Ja sam Ala,a ti si Alene,kako si?
Osjetio sam kao da nesto radi kao da uziva u tome sta radi,sumnjao sam u nesto ali neznam sta.Uzdahnula je malo,Alene kad dolazis,disala je cudno kao da ju neko dira ili jebe imao sam osjecaj kao da jase kurac nekome a samnom prica,osjetio sam da ju neko lagano jebe a ona izgubljena pitala me samo da me nesto pita.Skarcivala je pricu,nije primjetila da sam osjetio njen izdisaj.Skrvala je to ali osjetio sam nesto.omislio sam neko jebe moju Alu,osjetio sam ljubomoru,morao sam kuci.Svejedno se nije moglo raditi vani pa je sef donio odluku da idemo u Berlin do Ponedeljka.
Dosao sam pred vrata stana oko ponoci,polako sam otkljucao vrata i usao u stan.Culi su se izdisaji iz sobe,svjetla su bila pogasena,nisam ih ni palio,spustio sam stvari i krenuo prema sobi koja je bila vratima skoro otvorena.Ugledao sam Nikolu kako jebe moju Alu sa guza.Uzivala je.
Nisu me primjetili,jebavalai su se,samo sam gledao.Disao sam duboko,Ala se nabijala sam na kurac Nika,nije bio velik ali svejedno je zadovoljavao Aline potrebe,stenjala je sa uzitkom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cudan momak, III dio

Stajao sam i gledao seks u kojem su uzivali Ala i Nik,izdisala je toliko da me pocelo paliti,lagano sam se dirao po kurcu koji je sve vise rastao u mojim gacama.
Guzio ju je momacki,sise su se njihale a guzovi naprosto lijepili za Nikin stomak.Duga kosa koja je leprsala kako je glavom mahala u zanosu dok se nabijala na Nikov kurac,sav sam se zanjeo ali polako sam dolazio sebi,smiren samo sam gledao kako se jebu moja majka i moj najbolji prijatelj.Bio je umaoran,legao je na ledja malo sam se povukao da mi nebi ni sjenu vidio od svjetlosti koja je dolazila iz vana.Ala se okrenula ledjima Nikovom licu.Uzela je kurac u ruku i stavila ga polako u picku te zastenjala njezno,nastavila je da ga prima,da se sama jebe.Uzdisala je
nisam mogao da vidim njene oci ali vidio sam da se jebe mozda i bolje nego sto se jebavala samnom ili je to bio dio moje ljubomore,ali nisam htjeo da ih prekidam.To je njena privatna stvar.
Nik je isto jako stenjao,znao sam da pusi marihuanu i da taj tip droge utice na duzi seks,sto je sigurno Ali i odgovaralo,nastavili su sa jebavanjem.Ala se okrenula sada prema Nikovom licu,ljubila ga je i sisala,ljepo se vidjelo kako joj Nikov kurac ulazi u picku,polako se izdizala i spustala na njegov kurac.”To Ala,to”Nik je zavapio,uzivao je u tom sporom nabijanju na kurac,ali ja nisam vise mogao da gledam,povukao sam se.Polako sam izasao iz stana.
Preko puta mene ima jedna Knajpa,vrlo rijetko sam u nju zalazio,vrlo rijetko,ali veceras mi je trebalo pice.
Usao sam unutra skoro je bio fajront,zamolio sam za kriglu piva,konobarica mi je donijela veliku kriglu piva,ubrzo zatvaramo rekla je.Ostao sam zadnji gost,oko 2 ujutro vidio sam Nika kako napusta moju zgradu,zurno se kretao.
Platio sam svoju pivu a da to je vec bila treca krigla,bas me bilo uhvatiolo dobro.
Posao sam kuci.
Otkljucao sam vrata,cuo se tus otvoren iz kupatila,Ala se tusirala,sapirala je tragove Nikovih dodira,sapirala je svoju picku od Nikove sperme koju je primala u sebe,ali nije mogla da sapere moje poglede i osjecaje jer nije ni znala da sam ih gledao,ma poigracu se s njom da vidim koliko je iskrena.
Pokucao sam joj na vrata,nije odgovarala,bojala se reci ime onoga ko kuca ali se izgleda sjetila da samo ja imam kljuc ako ga nije dala i Niku,sto nevjerujem.
Odma,a ko je to jesil to ti sine Alene,upitala je Ala?
Jesam nasmijao sam se radi reda,onako malo supijan.
Izasla je u sorcu i maloj tankoj majici ispod koje su bradavice naprosto strsale,mirisala je jako,zagrlila me i poljubila strasno,bas sam te pozeljela sapnula mi je na uho tiho.Krenuo sam u sobu namjerno,sve je bilo razbacano i mirisalo na jebavanje.Nista nisam rekao samo sam se pravio onako lud,sta ima novo Ala kako mi ti.
Dobro malo usamljeno,bila sam na poslu,dosla kuci,malo radila po stanu eto.Kako se ovako kasno tusiras,rano ujutro radis,pitao sam ju zacudjeno.Kisa je padala pa nije bilo vruce,ma sparina je Alene pa sam se htjela osvjeziti.
A otkud ti ranije sa terena?
Kisa je pokvarila planove vracam se u ponedeljak.
Jel me mozda Nikola trazio ovih dana Ala?
Malo je sutila,pa je izustila,je bio je danas trazio te.
Gledala me u oci pravo.
Sta je trazio jel ulazio u stan?
Je,usao je unutra,skuvala sam mu kavu,razgovarali smo.
O cemu ako mogu da znam?
Pa os svemu o zivotu.
I kad je otisao?
Otisao je nedavno!
Disala je malo uzbudjeno,malo uplaseno je izgledala.
Dobro jel ima jos nesto sto bi trebao znati?
Ima Alene!
Spavala sam sa Nikolom!!!!!!!!!!
Imali smo seks,Alene nezelim da te lazem.
Ozbiljno,da Alene ozbiljno,nisam mogla da odolim.
Dosao je oko 7 imali smo seks nekoliko puta,neznam ni sama vise,zaista,ma nemogu ti vise pricati,izvini.
Pa koliko puta,dva tri ili koliko vec puta,reci mi sve bas me zanima,ljubomora je trazila svoje,mada nije trebalo.
Poceo sam povisivati ton,nervozan.
zaplakala je sto me pogodilo.Neznam Alene,jebavao me nekoliko puta,uzivala sam,kroz plac govorila je kao joj je lizao picku i kako mu je pusila kurac,kako su mjenjali poze,da ju je za cudo jako dugo jebavao svaki put skoro sat vramena.Izmedju seksa pauze su bile kratke.Alene izvini molim te,umorna sam idem u krevet.
Sjeo sam na stolicu,pogodjen,povredjen,zaista mi je bilo krivo sto je Nikola jebavao moju majku.Osao sam u sobu i zaspao,pijan utonuo u san,ujutro sam sam sebi umislio da sam to sanjao.
Jutro pomalo kisno,ustao sam se Ala je otisla na posao,skuvao sam kafu,koju nisam ni popio.Istusirao sam se obukao onako nesto bez veze,bio sam obsjednut,sve me nesto mucilo htjeo sam da zaboravim ali scene Ale kako se nabija na Nikov kurac stalno su se nizale pred mojim ocima.
Pokusao sam slusati neku muziku,nije islo.
Legao sam i pokusao nesto da citam,nije islo.Vreme je sporo prolazilo,napokon sam zakunjao.
Nesto njezno me probudilo,bila je to moja Ala.
Milovala me njezno,vrlo brzo sam se popalio,osjetila je to,vec istusirana u kucnoj haljini ispod koje nije imala nista.Skidala je njezno sve sa mene,ljubila me ludo,uzela je kurac u usta,sisala ga jako i brzo,onda je usporila,onako ga lizla u cuclala,topio se u njenim ustima.
Alene oprosti,nikada se vise nece ponoviti,suzama je to potvrdila,samo me jebi molim te i to kud hoces i kako hoces.
Osim tebe to vise nikada nitko nece moci.Oborio sam je na trosjed,skinula je kucnu haljinu,poceo sam da joj lizem picku,koja je bila vec vlazna,podigao sam joj bedro i polizao guzu sva je mirisala.Stenjala je jako,uzivala je da joj lizem obe rupe.Daj da sjednem na kurac Alene,joj daj mi ga.Sjeo sam na trosjed a Ala se nastimala i rukom si stavila moj debeli kurac u picku,kad sam osjetio njenu vlaznost i toplinu uzdahnuo sam duboko,zastenjao sam kad se nabila do kraja a i ona je stenjala njihala se polako na kurcu.Jebavala se da me izludjivalo,mjesala je uz jakuke zadovoljstva,stalno je izgovarala moje ime u dugim izdisajima.
Okrenuo sam ju sa guza,lagano je guzom dodirivala vrh mog kurca,poigravala se s njim a ja sam u tome uzivao.
Na moje iznenadjenje uzela ga u ruku i polako pocela trljati svoj anus,zeljela ga je unutra da me zadovolji da joj sve oprostim da zaboravimo sve.samo sam ju pustio,malo se mucila stenjajuci polako je ulazio u njenu guzu milimetar po milimetar,uzdisla je uz poneki vrisak napokon ga primila unutra a ja sam samo gledao,kao se lagano nabija na njega.Osjetio sam kako spricam u dubinu njene guze,stisnuo sam joj bedra osjetila je to i nabijala se malo jace,jaukala je od bola i ljepote a ja sam izdisao dok sam svrsavao u njenu guzu.
Umorna polako se izmaknula,izvukao se iz njene guze,pomalo se sperma cijedila iz kurca,ostala je mirna samo sam je gledao,gledao sam u njenu guzu,anus se smanjivao,sperma se nazirala iz njega bio sam zadovoljan ali ne i Ala,a za to sam se kasnije pobrinuo.
Odmorili smo se desetak minuta.Poceli samo sa milovanjem i lizanjem,svu sam je polizao.Legao sam joj medju noge i zavukao ga do jaja,uzdisala je a ja sam ga nabijao polako i do kraj,mjesala je uz stenjanje osjetio sam kako uziva,mjenjali smo poze nekoliko puta.Svrsila je uz krik zadovoljstva,nastavio sam i dalje da ju jebem do zadnjeg atoma snage,vristala je u orgazmu,da sada sam ju totalno zadovoljio,vristeci grebala je moja ljeda,joj Alene joj Alene jebiiiiiiiiiii meeeeeee,joj.Joj sto mi je ljepo.
Ljubila me strasno zanesena,mjesala je osjetio sam kako ponovo spricam ali ovaj puta u dubinu njene ciste picke koji sam punio,umoran ostao sam lezeci na njoj.Tako se polako spustao u njenoj picki,neopisiv dozivljaj rekla mi je kasnije,za svrsavanje za orgazam za sve se zahvalila.
Nisam ni isao na teren,ostao sam u Alinom zagrljaju,svaku noc smo imali seks,poneki put i u guzu ga pustala ali rijetko jer je boljelo,ali svejedno sam ponekad punio njenu guzu,a cesto sam punio n jenu nezasititu picku.
Sve smo radili zajedno od kupanja do jebavanja,jako se navikla na kurac,trazila je svaki put,zeljela je da ju jebem stalno,neznam sta je ali uzivao sam u tome.Izlazili smo na vecere,ponasali se normalno kao i drugi ljudi ali u stanu sami,ludovali smo seksom zaneseni.Ala je voljela da me jase,voljela je da sisa i ljubi moj kurac,voljela je kad sam duboko u njoj,svrsavala je u transu,ludo sve je izgledalo ludo.Jednom u kinu,stavio sam joj prst u picku,stiskala ga je i stenjala ljudi iz nas nisu znali sta se desava,jer bio je strasan film,to sam iskoristio kao da se bojala a u stvari ona je uzivala.
Nas seksulani zivot jos uvijek traje samo ja nisam vise 20-et godina a i Ala je 12 godina starija ali jos uvijek je zanosna,jos uvijek ju jebem dva tri puta sedmicno,jos se uvijek igra s mojim kurcom kojeg ljubi skoro svako vece i kad se osjeca spremnom sjedne na njega i pojebe se strasno,eto to je bila moja prica.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kancelarija

Zovem se Natasa I ovo prica je deo moje intme koju zelim da podelim samo sa Vama jer sa prijateljicama ne mogu da pricam o ovakvim stvarima.
Udata sam vec sest godina i sa svojim muzem imam redovne odnose i otvoreno pricamo o svemu vezano za sex. Zajedno vodimo dve privatne firme i imamo dve kancelarije u jednom trznom centru….Ja sam osoba koja mozda malo cudno zvuci ali obozavam sex.
Nedavno sam na nasem internet kompjuteru otkrila par erotskih sajtova koje posecuje moj muz, gledajuci te sajtove pocela sam da se uzbudjujem, u tom momentu usao je moj muz I uhvatio me na delu, samo se nasmejao I upitao me
- sta to radis mala? Odgovorila sam mu:
- gledam ono sto si ti gledao sunce…
Nasmejao se i pogledao me zavodnicki kako samo on to zna I prokomentarisao :
- nisam znao d ate to interesuje?
Stajao je pored mene I osetila sam da mu prija moje blizina I da se polako uzbudjuje, sagnuo se I strasno me poljubijo tako da sam mogla da osetim njegovo ubrzano disanje. Povukla sam ga za ruku I ustala kako bi on seo u direktorsku forelju. Bila sam u beloj majci sa dubokim v izrezom kroz koju je jasno mogao da se vidi moj cipkasti beli brus sa vec izrazenim bradavicama. Polako sam ga ljubila, osetilo se u poljupcima da mi mackica polako vlazi, lagano sam rukom posegnula za njegovim pantalonama iz kojih se polako ocrtavaom njegov tek probudjeni zmaj. Otkopcala sam mu kais I polako mu malo rasirila noge da mogu lepse da mu pridjem, njegov vec krut kurac mamio me je izviruci iz gaca.
Pogledala sam ga I pocela da ga jezikom polako oblizujem, Nikola je zastenjao od uzbudjenja, ustao je da bi spustio pantalone I gace sto je mene jos vise primamilo, njegova kruta kurcina stajala je kao strela pravo dozivajuci me, zadrzala sam ga u stojecem polozaju polako uvlaceci ga u svoja usta, blago ga uvukla po izvadila, zatim ga ponovo uvukla, I pocela brze da ga pusim, dirajuci mu rukom jaja, on je glasno uzdisao, mene je to palilo nenormalno, izvukla sam ga iz usta I cvrsto ga drzeci rukom polako nadrkavala dok sam se igrala jezikom sa njegovim jajima. Zaustavio mi je ruku upozorivsi me:
- polako mala, vise voim usnama kad to radis…
Nasmejala sam se I gurnula ga u forelju, nagnula sam se nad njim tako da je mogao da mi dotakne guzu I mazi me, obzirom da sam bila u suknji ispod koje sam nosila tangice I carape sa halterima podigao mi je suknju I poceo da mi miluje guzu, ljubi je, mislila sam da cu svrsiti kad mi je dotakao vec nabreklu picku, koja je ispustala sokove, uzdahnuo je glasno dodajuci:
- kako je topla I vlazna….mmmm
Pomerila sam malo tange I namestila njegovu ruku tako da oseti jos vise kako ispustam sokove, sve vreme puseci mu malo lagano pa malo brze, osetila sam kako polako prelazi prstom preko mog klitorisa, mislila sam da cu eksplodirati kad udje unutra, I polela sam da mu ubrzano pusim grlom do njegovog korena sam ga uvlacila, dok je on gurajuci prst svoje desne ruke u moju vlaznu picku pratio ritam mog pusenja, drugom rukom mi je drzao kosu gurajuci mi glavu ka svojoj kurcini. Posto sam osetila da jos vise raste I kruti se, izvadila sam ga iz usta malo pljunula, da ostane vlazan podigla glavu I upitala Nikolu:
- hoces li da mi svrsis usta ili….
Pogledao me je I odgovorio mi
- da ne osetim ovako vlaznu mackicu, ne….
Okrenuo me je I ja sam ga opkoracila, spustajuci se na njega polako…Ludela sam polako je usao a ja sam se izdigla, znam da nevoli naglo da udje, I opet se spustila malo vise, ali ovog puta me je povukao na dole I gurnuo ga celog u moju picku, pocela sam I ja da stenjem – aahaah…uf…..prijala mi je njegova kurcina, pocela sam da mesam kukovima napred nazad, pa u krug, jednom rukom me je drzao za struk, a drugu je provukao I trljao mi picku, pa mi dirao ukrucene bradavice. Rukom mi je dao znak da ustanem, pridigla sam se sa njega, I pogledala ga,
- pomeri lap-top, hocu d ate jebem na stolu….
Poslusala sam ga, zaklopila sam lap-top, izvukla kabal I premestila ga na drugi sto, videvsi kako polako drka svoju kurcinu, sto sam obozavala da gledam
- drkaj ga malo za mene macak?
Klimnuo je glavom a ja sam za to vreme skidala suknju I tange
- pusi mi jos malo?
- Ne, necu, hocu da me jebes jos I da ga pusim dok nesvrsis….
Sela sam na sto I rasirila noge, prisao mi je I gurnuo ga malo, pa izvukao, pa opet gurnuo do kraja, lizao mi je bradavice, a ja sam se jednom rukom oslanjala na sto a drugom trljala svoju picku. Svrsila sam drugi put, to ga je uzbudilo jos vise tako da je ubrzao,
- to, ah,aaaaaaaaaaah, jebi me….
Svrsila sam jos jednom kratko, izvukao je svoju kurcinu I ja sam kleknula oblizujuci ga I puseci ga brzo, stavila sam njegovu ruku na kurac I on ga je drkao za mene, pipala sam mu jaja I osetila sam da ce ubrzo svrsiti, gurnula sam ga brzo usta I osetila vreo mlaz kako izvire iz nabrekle kurcine, posisala sam sve I kap, pa ga malo ljubila……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Neplanska trojka

Vec sam pisala o sex-u u kancelariji, ovo je recimo nastavak te price. Zbog opovecavanja obima posla, morali smo Nikola I ja da zaposlimo nekoliko radnika. Na konkursu su se pojavile sve same zene, sto meni nije smetalo, jer po prirodi nisam ljubomorna, odabir smo napravili po obrazovanju ne po izgledu. Ali obe devojke su moralo bi se priznati bile izuzetno zgodne, samo je Sanja uvek nosila siroku garderobu tako da se to nije isticalo. Bile su simpaticne, uglavnom nasmejane I radile su odlilcno svoj posao. Jednom prilikom nekako bas ispade prviu mesecu, otkrila sam u Sanjinom radu stvarno katastrofalnu gresku koju nisam mogla da ne prepravim. Rekla sam to Nikoli I otisla na kratku pauzu, tog dana Sanja je prvi put nosila usku majcu kroz koju su joj kipile ogromne grudi. Pogledala sam u svog muza I rekla mu:
- mmmm ne izgleda lose ova mala?
- Pa u pravu si…
- Nemojte raditi nista bezobrazno, dok ja nisam tu
- Naravno da necemo!
Nasmejali smo se oboje, zatim sam ja otisla, nisam mnogo razmisljala da li ce me Nikola prevariti nekako imali smo dobar brak I dogovarali smo se uvek da kada bi jedno drugo prevarili da bi bili iskreni I priznali jedno drugom. Mada u prici o sex-u I nasim fantazijama, oboje smo tezili ka slicnim stvarima, jedna od zajednickih fantazija bila nam je da budemo trojka, odnosno dve zene i jedan muskarac…
Zazvonio mi je telefon, videh broj javila sam se:
- mala za koliko mozes da se vratis?
- Brzo, sto?
- Pa imam ovde problem koji nemogu sam da resim sa Sanjom,
- Ok, dolazim odmah!
Sela sam u auto I vratila se u kancelariju. Kad sam usla u nutra imala sam sta I da vidim, Nikola se cudno smeskao.
- o cemu se radi macak?
U tom momentu shvatila sam da on ustvari uziva, ubrzano je disao, i jednu ruku drzao je ispod stola. Cuo se cudan zvuk, gledajuci u mene Nikola mi je pokazao ocima na svoje krilo, prisla sam malo blize I videla Sanju ispod stola u plavom cipkanom brusu krutih bradavica, I njegove otkopcane pantalove iz kojih je jasno virile njegova tek dignuta kurcina. Shvatila sam dam u je ona pusila u tom momentu kad sam ja usla na vrata, a ona je klecala postidjena kao da je uradila nesto strasno.
- pa nastavi mala, sto si stala, da vidimo kako to izgleda kad mu druga obradjuje zmaja,
Gledala me je zapanjeno, nije verovala sta joj govorim,
- ali ja…
Zbunjeno ce ona,
- mala daj da vidim sta znas,
klimnula je glavom I pocela opet da oblizuje Nikolin kurac, prisla sam pored njega da vidim blize kako to izvodi, uzbudjenje je paslo, on je uzivao, gledajuci u mene povukao me je za ruku, poljubio me vrelo I strasno. Ona je uvlacila kurac I rukom ga pri korenu nadrkavala, radial je to vrlo iskusno, a mene je to palilo,
- skloni ruku I gutaj ga celog ako mozes,
poslusala me je, I pokusala da ga ovuce celog, on zastenja, pogleda me I zavuce ruku izmedju mojih nogu, osetivsi koliko su mi tengice vlazne, zastenja jos vise,
- pali te da je gledas malena?
- Aha…..uzivas li?
- Aaaaaaaa, dobro pusi
- Da joj se pridruzim?
- Uf, toooo, pokazi joj kako ti to malena radis
Spustila sam se nize I rukom uhvatila njegovu kurcinu koja je pulsirala, malo ga oblizala, jezikom obisla ivice glavica malo ga provocirala sto sam znala da ga izludjuje, I pogledavsi u Sanju koja je grizla svoje usne, ocigledno je I nju to palilo, uvukla ga malo, pa izvukla, pa uvukla ponovo I to skroz do korena, pa izvukla, pa ponovo, obozavala sam dam u pusim kurcinu pogotovo grlom, uzdisao je, stenjao, too,aaaaaa,aaa, osetila sam dam u prija, malo sam ubrzala, gledejuci Sanju kako guta njegov prst, videla sam da je zeljna kurca, prepustila sam joj da nastavi, ali se nisam mrdala od nje, ona ga je uvukla halapljivo kao da nikad nije, videla sam da joj se bradavice krute, lagano sam ruko presla preko njih, mmmmmmm, reagovala je, pruzila sam ruku tako da Nikola moze da mi oblize prste I dobro ih ovlazi, tako mokrim I vlaznim prstima dotakla sam joj bradavice, mislila sam d ace joj eksplodirati sise, zatim drugom rukom dotakla njenu guzu, bila je vrela, preuzela sam pusenje od nje, I dobacila joj:
- skini pantalone
Klimnula je glavom, I poslusala me, ispod pantalona, imala je svetlo plave cipkaste tange, gledala sam Nikolu, kako je upija ocima, oblizala mu kurcinu, I polizala jaja, stavila njegovu ruku na kurac da ga drka polako, skinula sam se I ja, neocekivano mi je prisla Sanja I pocela da mi ljubi bradavice, mmmmm, kako je to nezno radial, nekako drugacije, uzbudjivalo me je to jos vise, a I Nikolu, gledao je kako mi pipa polako telo, jednu sisu pa drugu, nekako mi se cinilo da to ne radi prvi put. Okretala me je prema stolu, naslonila sam se na sto, podigla jednu nogu na Nikolinu, a drugu sravila na sto, polako je prilazili mojoj vec vlaznoj picki, na samu pomisao d ace mi polizati, svrsila sam, mazila me je polako prstima, milovala mi klitoris I prstom kruzila oko mog vlaznog otvora, izludjivalome je to, spustila se I zabila mi vlazan jezik I moju mokru picku, lizala je profi, cak je I Nikola prisao da malo pomogne, ona se podigla I sela pored mene, nezno mi ljubeci bradavice, dok jeon prstom trljao moj klitoris a jezikom ulazio u picki, pljunuo je tako vruca pljuvacka slivala se niz moju nabreklu picku, sve do guze, lagano je prstom okruzivao moj anus, I tek blago usao, znao je das am jako uska I da je to granica,aaaaaaaah, toooooo,mmm, ona je sve to posmatrala, gledala kako me obradjuje, shvativsi da opet svrsavam, poljubila me je, osetila sam po njenom jeziku da je I ona vlazna, rukom poceh I janju da milujem, pipala sam joj klitoris I polako je trljala, I dalje je htela da me ljubi jezikom, sto sam joj I dozvolila, I kakao jew ona meni dirala jezk ja sam tako polako prstom ulazila u njenu obrijanu usku picku. Osetila sam da je svrsila. Nikola se pridigao I polako svojom kurcinom usao u mene, pa izasao, pa mi ga gurnuo koliko je mogao, ludela sam, bio mu je tako krut, I tako je pulsirao das am svrsila u sekundi, ona je nastavila da me miluje, rukom nezno mi pravi jezikom krugove oko bradavica, mmmmmmmmm, stenjala sam, ahaahahahah, dovodili su me do vrhunca. Ustala je I kleknula pored Nikole, on izvuce svoju kurcinu I preda joj ga, opet mu je pusila, rukom ga pri korenu blago drkala, brze I brze, prisla sam mu I poljubila ga, osetila sam da ga pali nenormalno, I rekla mu,
-Udji u nju da vidis kako joj je vrela picka

Klimnuo je glavom, podigao je I naslonio na sto, ja sam joj prisla sa druge strane, da gledam to, igrao se svojim kurcem sa njenim klitorisom, to je palilo, dlasno je stenjala, a on jesjurio svoju kurcinu pravo u njenu vrelu picku, aaaaaaaa, zastenjao je, I poceo da je puni polako, dodirivala sam joj bradavice I blago rukom povremeno trljala njenu pickicu, izvukao je svoju kurcinu I okenuo se prema meni,
- okreni se mala, malo date…
Obozavala sam kad me jebe od nazag, uvek mi se cinilo da ga tako osetim celog u meni, Sanja je ostala na stolu trljajuci svoju vrelu picku, to me je jos vise palilo, svrsila sam I osetila da se I njemu blizi kraj, lagano sam ga odgurnula,
- macak nije fer, I ona hoce z guza zar ne mala?
Pogledala sam je, a ona klimnu glavom I brzo se namesti, pljunuh mu na kurcinu, malo ga oblizah, I prepustih ga njoj, kako je krenuo da ulazi u njenu picku, ona poce da stenje jako,aaaaaaa,
- hoces li me jebati u guzu?
Nikola pogleda u mene, ja klimnu glavom, izvuce svoj kurac, odmeri, njenu guzu, ja je malo rasirih, I pljunu, da joj lakes udje ova komadina, krenuo jepolako da joj stavlja glavic, malo je zastenjala, ali se nije predala, videlo se d ace proci, bila je razradjena, malo po malo, usao je I polako je jebao u guzu
- jace, jace, to…..
Ubrzao je ritam videlo se da uziva, a njemu je to prijalo, videla sam po njemu da nece jos dugo,
- macak, izdrkaj ga o njoj?
- Ne, hocu da ga izdrkam njoj u usta, moze?
Nije joj bas bilo to po meri, ali se nije usprotivila, izvuko ga je I poceo da drka, nas dve smo se spustile I ona je zinula da primi vreo mlaz, kako ga je izdrkao, ona je pljuvala a on je izdrkavao jos, ja sam to posmatrala I povukla ga sebi, malo ga oblizala, I izvukla mu poslednje kapljice. Sanja ustade, jos zadihani svi od dobrog jebanja, pokupi svoje stvari I udje u kupatilo. Nas dvoje smo se sjurili na trosed zagljeni, malo se ljubili, I ususkali jodno pored drugog. Kad je izasla iz kupatila pogledala nas je, prisla, poljubila prvo mene, strasno sa sve jezikom a onda I njega,
- jesmo li sad ok za greske?
Pogledala sam je I odgovorila joj:
- samo nastavi tako, vidis kakva ti je kazna,
- da, pa nije lose nekad pogresiti!
Nasmejala se I otisla. Sutradan je sve bilo po starom niko nije znao sta se dogodilo, samo smo se mi drugacije gledali…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Utjeha

Ja sam Bojan. Trebala bi mi cela knjiga da dodjem do price koja bi vas zainteresovala.Evo probacu da skratim maximalno.Bilo je to pre 20 godina.Imao sam tada 18 i isao u srednju skolu.Otac je radio u uglednoj firmi a majka je bila tada nezaposlena.Iako su mi roditelji bili veoma strogi , u to vreme sam imao devojku Anu ,(oko tri meseca),za koju su znali i moji i njeni roditelji.Ana je bila ljubav mog zivota,bar sam tada tako mislio.Cale je bio odlican sa svojim disom,verovatno zbog dobrih rezultata na poslu.Doslo je vreme odmora i njegov direktor nas je pozvao na sedam dana letovanja u njegovoj vili na Crnogorskom primorju.Nije bilo sanse da se odvojim od Ane , pa su pristali da i ona podje sa nama.Na more smo krenuli direktorovim audijem koji je vozila njegova supruga.Njihov sin Nikola (Buca),bio je malo puniji za svojih 19 godina, je sedeo napred. Pozadi smo bili ja ,Ana i moja majka Marija.Moj otac i njegov direktor su trebali da nam se pridruze tek za tri dana,zbog jos dosta nedovrsenog posla.Usput sam samo par puta poljubio moju voljenu Anu,jer se ona stalno protivila tome. Smatrao sam da joj je nezgodno pred mojom majkom.Ana je bila prava lepotica i svima je bilo cudno zasto je samnom,posto ja nisam bogat, a mogla je da bude sa kim pozeli.Elem da skratim,stigli smo popodne na odrediste.Vila je bila prelepa: mali bazen,sauna,solarijum,fitnes centar… Rucali smo svi zajedno.Moja majka je spakovala sudje u masinu i rekla da ide u sobu da malo prilegne kao i da se javi caletu telefonom.Nikola je vec otisao u prizemlje na plivanje. Ana me poljubi i rece da ide u solarijum a da cemo posle u setnju nas dvoje.Nista ja se zavalio u fotelju i upalio tv.Nikolina majka ode u kupovinu i ja ostah sam.Posto znam da se u solarijumu ostaje petnaestak minuta, zabrinuo sam se sto nema Ane.Ugasio sam tv i posao dole da pogldam.U solarijumu nije bilo nikoga pa sam se uplasio.Otisao sam do bazena ali ni tamo nikog.Na jednim vratima je pisalo fitnes centar otvorio sam ih i imao sta i da vidim.Nikola i moja Ana su bili u zagrljaju i strasno se ljubili.Primetili su me zabezeknutog, i na moje iznenadjenje Ana se upste nije prepala ili zbunila.Nikola nas je ostavio nasamo,rekavsi Ani da ako ima problema odmah pozove i on ce doci.Dok mi se celi svet rusio,Ana mi je u par minuta objasnila da mi nismo jedno za drugo,da je odavno merkala priliku kad ce da smuva Nikolu i da joj se taj san najzad ostvario. Izvinula mi se i rece da mozemo,ako ja hocu, da ostanemo prijatelji.Nisam mogao da verujem recima a suze su mi napunile oci.Okrenuo sam se i otrcao na sprat.Nikog nije bilo pa sam posao na drugi sprat da podelim tugu sa majkom. U tom vremenu je moja majka Marija vodila ljubav preko zice sa mojim ocem.Palili su se recima i ona je prstima obradjivala svoju macu. Moja majka Marija je bila mrsava zenica sa simpaticnim licem.Duge prave noge,mala guza,sise kao u pubertetu,ali su joj bradavice bile vidljive ma sta da obuce. Lezala je u kucnom svilenom mantilu a ispod nista.Pokucao sam jednom ali nije bilo odgovora.Majka se izvinula caletu sto mora da prekine rekavsi mu da ce da ga nazove kasnije.Sredila se koliko toliko vezavsi kaisic od mantila oko struka, pokrivsi svoje upaljeno golo telo.Na moje drugo kucanje upitala je koje a onda mi je rekla da udjem.Kada sam usao sedela je na krevetu.Cim sam zatvorio vrata potrcao sam joj u zagrljaj a suze su mi tekle u potocima.Zena se prestravila ,misleci da je neko nedaj boze poginuo.Ali kada sam poceo da joj pricam o cemu se radi,brzo se smirila i levom rukom me mazila po kosi.Ja sam je desnom rukom zagrlio,lezao joj na ramenu i slinio u vrat.Neznam kad i kako ali moja leva ruka je bila na njenoj goloj nozi,jer se svilena haljina smakla u stranu.Kako je ona mene ceskala po kosi tako sam i ja nju mahinalno ceskao po unutrasnjem delu noge poprilicno iznad kolena. Ljudi,izvinjavam se ako pravim gramaticke ili bilo koje druge greske pri pisanju,ali od uzbudjenja mi je vrlo tesko da se koncentrisem na to. Mojoj majci je sigurno bio vec bolan,taj moj pritisak bradom i nosem u njen vrat.Zato se malo pomerila unazad i moja glava je posla na nize.Usput sam joj slucajno bradom skinuo i kucni mantil sa levog ramena.Pred mojim ocima se pojavila velika bradavica , nakrucena kao da ce da eksplodira. Naslonio sam se ponovo obrazom na njeno rame ne skidajuci pogled sa njene sise. Krenuo sam sada da se jadam,kao zasto me je i rodila ovako nesrecnog, pa da cu da se ubijem… Ona me je tiho tesila igrajuci se prstima sa mojom kosom.Saputala mi je da to nije tako strasno,pa nije to smak sveta,nacicu ja kao neku drugu Anu i lepsu i bolju.Rekoh joj da necu da vise budem odrastao da hocu zauvek da budem beba i da sisem kod moje mame kao nekada davno. Na potiljku sam osetio njenu ruku koja me je blago vodila do njene ogromne bradavice.Evo Bojane ako to zelis mama nece da ti brani,slobodno sisi kao kad si bio mali. I sisao sam. I nezno ,pa halapljivo,grickao,uzivao u maminoj sisi.Oh, kako mi je prijalo.Cuo sam njen pomalo isprekidani glas: Sisi sine ,tako,sisi moj mali sincicu…Glavu je zabacila unazad i vidljivo uzivala u neverovatnom cinu.Moja leva ruka je blago podrhtavala na njenoj butini , dok se ona sve vise nesto meskoljila levo , desno…. Odjednom se spustila malo nanize i moji prsti su dotaknuli njeno dlakavo medjunozje.Lutao sam prstima po toj barsunastoj sumici , dodirujuci i njen klitoris koji je bio velicine graska tvrd kao kamen.Stezala je butine pa ih jos vise sirila a ja sam i dalje sisao…Drhtalo je njeno telo a disala je duboko i u sve vecim razmacima.Tada sam presao na njenu desnu sisu i halapljivo sisao.Osetio sam njenu levu ruku na mojoj preponi. Da je moglo moj kurac bi se jos vise digao od tog dodira,ali on je vec bio u maximalnoj velicini pa me je vec boleo pritisak farmerica.Prstima je setala po njegovoj duzini preko farmerica.Moji prsti su bili natopljeni sokovima koji su se slivali iz njene vagine. Odjednom mi je odvojila usta od prelepe sise i polozila me blago na krevet.Njeni prsti su se vec nespretno mucili da mi otkopcaju kais na pantalonama.Rasirio sam ruke na mekanu svilenu posteljinu i prepustio se maminim rukama.Dok mi je svlacila farmerke munjevitom brzinom,rece mi da ce ona sada da mi se oduzi za moje prelepo sisanje.Naglo mi je skinula i gacice a u kakvom stanju mi je bila kita ne treba ni da vam pricam jer i dok ovo pisem imam ogromnu erekciju.Dok me je njena duga crna kosa golicala po stomaku,njen jezik je vec obradjivao moju ogromnu kitu od jaja pa do procepu na glavicu. Tu se malo duze zadrzala,a ja… ja sam bio… e to vec nemogu recima da opisem.Hvalila je moj kurac,saptala mu kako je porastao,kako je lep,tvrd… Progutala ga je celog i svojim grlom je masirala moj nateknuti glavic. Mislim da su mi u jednom trenutku i jaja nestala u njenim ustima.Kakav dozivljaj uhhh…Prestala je da ga dudla i krenula da me ljubi od pupka pa na gore. Zaustavila se kratko na mojim bradavicama pa je presla na moj vrat,obraze,nos,oko… Tada sam osetio njene usne na mojim i pruzio sam moj jezik da se dodirne sa njenim.Nekako u isto vreme , dok su nam se jezici isprepletali,osetio sam kako moja kita ulazi u njenu vrelu i mokru pickicu. Taj ulazak je trajao…trajao…Onda se lagano izdigla ,samo je moj glavic bio u njoj, i uz krik se svom snagom nabila do kraja na moj kurac.E tada je krenulo nezapamceno jebanje.Nabijala se kao da joj je zadnje i ispustala neke neartikulisane zvuke.Ne ona vise nije bila tu,to je trans, to se ne moze opisati.Plakala je i lomila moj tvrdi kurac.Nisam vise mogao da izdrzim,spricao sam dugo po njenoj utrobi, a ona nije stajala.Osetio sam da svrsava,zarila mi je nokte u ramena,grcila se,cvilela,ljubila me po licu…Trajalo je to par minuta a onda mi je kurac izgubio cvrstinu i ispao iz mamine natopljene picke.Spustila se lagano ponovo dole i ljubila ga,sisala,lizala,zapravo uzivala u mom sada vec mekanom kurcu.Podigla je glavu i pogledala me pravo u oci.Isti pogled kao kad dete napravi neku stetu pa je srecno sto matori ne vicu zbog toga.Prvi put joj se pojavio i osmeh na licu,bila je srecna i to se nije moglo sakriti.Ustala je i otisla u kupatilo. Rukama sam pokrio lice i pitao sebe,dali je ovo istina ili samo sanjam? Sta vi mislite?Cetiri godine sam se resavao da ovo nekom ispricam i evo ispunila mi se zelja.Sada osecam veliko olaksanje a niko i dalje nezna sta mi se dogodilo. Hvala vam sto postojite nepoznati prijatelji. Bojan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Mamina i sestrina prijateljica

U mom kraju u gradu gde zivim u daljem komsiluku je zivela izvesna Nada,devojka koja se druzila sa mojom majkom i sestrom.Bila je mladja 10 god.od moje mame i priblizno toliko starija od moje sestre.Imala je plavu i dugu uvijenu kosu,plave oci,prava “blondie” farbana  … tako sam se lozio na njene guzove kad god je dolazila u tesnim minjacima kod nas u posetu,a siguran sam i za mog caleta… bilo je ocigledno.Nije bila preterano visoka,ali tako lepo gradjena,imala je taman kilograma za njenu visinu.
Jednom tako smo se svi organizovali jednog julskog dana,krenuli na reku da se rashladimo,pa smo usput svratili do nje,i ona je krenula sa nama,jer je bila uzasna vrucina tog dana 90`-ih… Celog dana smo se brckali,skakali i suncali,a ja sam je krisom gledao da ne primeti,jedva sam skrivao nabreklost mog buzdovana,koji je bio tvrd do bola,mastao sam da budem u njenoj toploj mackici,imao sam nekih 17 god. u to vreme i bio jos uvek cedan… u jednom trenutku svi smo bili u vodi,plaza je bila velika… ali ipak daleko su nam bile stvari pa je Nada otisla da neko nesto ne drpi,a i ja ubrzo za njom uz izgovor da mi je postalo zima (na onoj vrucini)… Seo sam pored nje na peskir,nesto je vadila iz torbe,a ja sam je gutao ocima… bio sam opsednut njom,ali bio sam za nju klinja i nije o tome ni razmisljala.Izvadila je kremu i buduci da su se moji jos kupali zamolila me da joj namazem ledja,zbog cega sam ja ustvari i izasao iz vode,bio sam mlad ali “namazan”(oduvek)… Nasula mi je kremu u sake,i legla na stomak… u tom trenutku su mi ruke bile hladne kao zmija od treme i nekog straha,sav sam se tresao…. trljao sam kremu u sakama kao lud kako bi ih zagrejao,krenuo sam da trljam ledja,brzo pa sve sporije,uzeo sam jos kreme i poceo da joj mazem listove i butine,sve sam isao okolo naokolo,nisam imao hrabrosti da se priblizim mnogo njenoj vlaznoj mackici.. i svo vreme ruke nisu prestajale da se tresu,pitala me je sta mi je,ja sam prokinuo i probio led rekavsi”Nado svidjas mi se”sageo glavu na sta me ona uhvatila za bradu i podigla mi glavu nasmejala se i ustinula za obraz uz cimanje,(prestala je drhtavica) Dosli su i moji,taman smo seli nesto da pregrizemo,najednom pocese da dolaze sivi oblaci,natusti se nebo i poce da grmi.Brzo smo se spakovali da izbegnemo nevreme i krenuli kuci.Kada smo stigli cuo sam da je pitala sestru da se istusira,ona joj je dala peskir i Nada je otisla u kupatilo,uleteo sam kao slucajno za njom i navukao rezu,bila je jos u kupacim… malo se brecnula i pitala,hej sta radis,sapnuo sam joj na uho da sam se mojima javio da idem do komsije preko puta,i da niko ne zna da sam sa njom u kupatilu,bila je u blagom soku,a ja sam to iskoristio i uhvatio je za njenu slatku guzu i poceo da joj ljubim vrat (komsijina skola u to vreme),nasmesila se i rekla,ajde ulazi da se tusiramo… poludeo samod srece. zezali smo se sapunjala me je i ja nju,bas je umela da me oslobodi,iz macora mii je vec odavno curla semena tecnost a bogami sam i na usta zvalio od napaljenosti.Sampnom sam joj trljao kruskaste grudi,u jednom trenutku sam je za jednu gricnuo,napolju je pocelo da pljusti uzasno,miovo sam joj stomak jednom a drugom drazio macu srednjakom,nisam mogo da izdrzim…cucnuo sam uhvatio za dupe i nasrnuo na njenu picku,palacao sam kao lud kao da lizem cokoladni zid,zarivao sam joj jezik unutra,puna su mi usta bila njene picke bila brijana sa dlacicama koje su me bockale… napalila se kao luda uhvatila me za kosu i privijala se uz mene,podigla me i pocela da ljubi kao ni jedna do tada,bio sam izgubljen u vremenu i prostoru….ona je stvari preuzela u svoje ruke,ja sam bio sasvim paralisan od pomame… vec ranije sam svrsio… ali kada je pocela da mi miluje jaja ponovo je bio u svojoj celoj velicini okrenula se i istrcila,krenuo sam da je tucam kao lud lud lud… i ubrzo je sasvim napunio,rekla mi je da ga ne vadim jos da joj je lepo kada je unutra… i da pije pilule… izvadio sam ga i sperma je pocela da se sliva niz njene butine,to me je dodatno palilo okrenula se sagela i lepo ga ocistila od sperme,izasao sam iz kade i sacekao da se na brzaka do-tusira.Izasla je i brisala se,ja sam bio jos uvek popaljen,bila mi je kao med,sageo se i ponovo krenuo da lizem,hteo sam da joj pojedem picku…rekla je dosta je cuce nas,uradicemo ovo ponovo ne brini i strasno me zazvalila,izasla je a ja malo posle nje,tako da je to ostala nasa mala tajna,tucali smo se posle toga mnogo mnogo kasnije kada mi je bilo 20 i neka,kada sam vec imao dosta devojcica iza sebe,sve dok se nije kasno udala i otisla za Italiju gde i sada zivi…. nastavak sledi iz kasnijih zescih tucanja sa njom,pisacu vam uskoro.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 206 207 209 210 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:54:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.314 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.