Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:22:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 203 204 206 207 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576896 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nina

Kad me žena nazvala sjedio sam zatvoren u svom uredu mudro glumeći da nešto važno radim. Čuj, rekla je ženica, iskrslo mi je nešto pa ne mogu Ninu (njenu seku ) otfurat na more, pa ako možeš pusti Tomicu (sekinog muža koji je radio u mojoj firmi) da otfura nju i klince.

Žao mi je draga ali Tomica ima i danas i sutra gomilu posla i ne bi išlo prije vikenda.

Žao mi je klinaca, škola je gotova i već sanjaju more a i Nina je slobodna, kakav si ti s obavezama da ih ti baciš na more a ja i Tomica dođemo za vikend.

Obzirom na to da su me klinci obožavali, a i ja sam bio slab prema njima jer ja i Nataša nismo imali djece, a i more mi je bolje zvučalo od užarenog Zagreba odlučio sam u trenu i rekao može nema problema.

Nazvao sam tajnicu i rekao joj danas i sutra me nema ako je neka frka dostupan sam na mob. a tekuće poslove će odradit Tomica. Zaletio sam se doma, pokupiti najnužnije stvari i uzeo terenca iz garaže jer su klinci bili ludi za njim, i nazvao Ninu da dolazim po njih. Ona mi je otcvrkutala da su oni spremni i da sam je najbolji zet na svijetu.

Kad sam došao kod njih klinci su već bili u vrtu, i čekali me pa sam dvoje dvanaestogodišnjih blizanaca imao na vratu prije nego sam uspio izići iz auta. Klinci su haračili po autu i ubacivali svoje diskove u player kad se Nina spustila u vrt noseći putne torbe, koje sam ja preuzeo. Sačekaj me samo još sekundu dok obučem nešto laganije za put rekla je Nina uputivši mi očaravajući osmijeh i odskakutala natrag u kuću. Bacio sam torbe u gepek i sjeo u auto, Nina se spustila doslovno za sekundu, a ja sam shvatio što je značilo nešto laganije. Na sebi je imala nekakav topić koji je jasno stavljao do znanja da ne nosi grudnjak, i nekakvu lepršavu jako kratku suknjicu iz koje je izlazio beskrajno dugi par savršenih ženskih nogu. Ne prvi put zaključio sam da mi je svastika komad koji bi maznuo bez predumišljaja a i s predumišljajem. Putovanje je bilo ležerno, klinci su neprestano brbljali uzbuđeni i puni planova za ljeto, a Nina se zavalila u sjedalo do mene pustivši suknjicu da se popne visoko po zamamnim bedrima. Ja sam vozio po polupraznom auto putu zadovoljan što mi rijedak promet ostavlja vremena da uživam u pogledu na svastiku.

Na more smo doputovali jako brzo, klinci su za pet minuta bili spremni za plažu a ja i Nina smo vadili stvari iz auta. Dok je vadila zadnje vrećice Nina se nagela u gepek, a ja sam osjetio kako mi se kurac ukrućuje od pogleda na njene duge noge i guzu od milion dolara.

Ti pođi s klincima na plažu, a ja ću nas raspakirat i pripremit nešto za jelo rekla je Nina, a ja sam sa žaljenjem pristao jer mi se nekako bilo teško rastat od nje.

Odveo sam klince na plažu, a oni su prije nego mi je konobar donio kavu već bili u moru i dozivali me. Taman kad sam popio kavu i spremao se i ja u more zazvonio mi je mobitel, zvao me Tomica i pitao jesmo li doputovali, rekao sam mu da smo ja i klinci na plaži a da je Nina u kući. Žao mi je da te vučem s plaže ali poslao sam ti mailom neke ugovore, mislim da bi ih morao pogledat prije nego ih potpišemo pa se zaleti do kuće i samo mi javi jeli sve u redu i pripazi mi klince i ženu dok ne dođem.

Dozvao sam klince i rekao im da se moram zaletit do kuće i da mogu uzeti piće i sladolede i što im treba u kafiću a da ću ja platit kad se vratim. Ok vikali su u glas i dovedi mamu.

Za desetak minuta sam bio nazad kod kuće jer kad smo kupovali kuću nismo htjeli bit u gužvi uz more nego smo kupili kuću u brdu s velikom okućnicom pa smo bili izolirani od susjeda.

Kad sam došao vidio sam da su vrata zatvorena, kad sam stavio ključ u bravu shvatio sam da nisu zaključana, pomislio sam da je Nina sigurno otišla do obližnje trgovine kupit nešto što joj fali. Ušao sam u kuću i upalio laptop pogledao ugovor i samo napisao potpiši. Dok sam se dvoumio da li da sačekam Ninu ili da se vratim na plažu sjetio sam se da će klinci sigurno smočit ručnike pa sam se popeo na kat po rezervne. Kad sam došao na kat iz predsoblja sam vidio kroz odškrinuta vrata vidio prizor od kojeg mi je zastao dah, na krevetu je gola ko od majke rođena ležala moja svastika i igrala se ružičastim silikonskim umjetnim kurcem koji smo ja i ženica skupa s drugim igračkama kupili u nekom seks shopu. Stao sam na vrata i upitao trebaš li pomoć, Nina me samo pogledala zamagljenim pogledom i promuklim glasom kratko odgovorila da. Skidajući se prišao sam krevetu i u slijedećem trenutku moje ruke su bile posvukud po njoj. Ljubio sam je po vratu, sisao joj bradavice lickao pupak. Poljubio sam je u navali strasti, a ona se podavala instiktivno, sve skupa je imalo notu nečeg animalnog u sebi.

Spustio sam se do njenog svježe izbrijanog međunožja i polizao je a zatim krenuo jezikom istraživat njenu pičku, mirisala je po nekom voću i bila je jako vruća i vlažna. Nina je podigla kukove i izvila se prema meni, a ja sam jezikom ludovao po njenoj pički dok nisam osjetio da se počinje grčit, najednom kao da je nešto eksplodiralo u njoj, svršavala je u valovima i tresla se na svaki dodir mog jezika po njenoj pički.

Sad sam i ja već bio totalno izluđen činilo mi se da će mi kurac eksplodirat digao sam se s kreveta i okrenuo Ninu potrbuške, povukao sam je i namjestio je da kleči na koljenima na krevetu oslonjena na ruke. Stao sam iza nje gledao sam u tu savršenu guzu i razmišljao da joj ga gurnem u šupak, ali sam se predomislio nisam htio bit nasilan a nisam više imao vremena za pripremu ostavio sam to za kasnije i gurnuo joj ga u pičku. Pošto je već jednom svršila bila je vlažna i vrela gurnuo sam joj ga do kraja lagano osjetivši kako ona zadržava dah lagano sam je jebao slušajući njene uzdahe, pa sam pojačao ritam a Nina je stenjala sve brže u ritmu jebačine, njeno stenjanje me napalilo i totalno sam izgubio kontrolu, jebao sam je mahnito žestoko, Nina je svršavala vrišteći, a ja sam osjetio kako mi navire sperma nabio sam ga do kraja u nju i svršavao duboko u njenoj utrobi.

Bilo je stvarno žestoko ležali smo na krevetu jedno do drugoga pokušavajući doći do daha bez riječi, a onda je Nina rekla samo idemo po klince.

Vratili smo se s plaže Nina, njeni klinci i ja. Klinci su poslije večere udarali po play stationu, Nina je pjevuckajući nešto uredovala po kuhinji a ja sam se ugodno zavalio u fotelju na terasi družeći se s bocom dobrog crnjaka. Neko je ugasio svjetlo na terasi, nadao sam se da je ona, i nisam se prevario poslije dvadesetak sekundi došla je donijevši čašu za sebe i sjela u fotelju do moje. Izgledala je predobro obasjana mjesečinom u ljetnoj noći, osjetio sam i dašak parfema s njene kože, osjećao sam je svim čulima kako zrači iskonskom ženstvenošću, što je neminovno budilo poriv mužjaka u meni. Nina, prošaputao sam. Znam, odgovorila je. Potom smo samo šutke sjedili jedno do drugoga svako u svojim mislima koje su siguran sam imale puno toga zajedničkog.

Idem potjerat klince na spavanje, pa se vratim, bilo je sve što je rekla valjda nakon sat vremena. Kad se digla s fotelje nagnula se prema meni i tiho rekla, dok sam samo razmišljala o ovome osjećala sam neku glupu grižnju savjesti, a sad osjećam samo da želim još.

Nina se nakon desetak minuta vratila, klinci još divljaju po sobi rekla je natoči mi još jednu čašu molim te. Popili smo bocu do kraja pa sam je zapitao hoćemo li još ili idemo na spavanje, idemo u krpe rekla je Nina i uputila mi obećavajući osmijeh.

Istuširao sam se i zavalio na krevet i upalio telku, iz sobe u kojoj su bili klinci se čulo smijuljenje, nevjerojatni su pomislio sam imaju toliko energije, a ja sam imao neke planove s njihovom mamicom i želio sam da što prije zaspu.

U nekom momentu sam valjda od umora a sigurno malo i od vina zadrijemao i nisam u prvom momentu znao gdje sam kad sam čuo da se otvaraju vrata moje sobe. Nina je ušla u sobu i zatvorila vrata za sobom, na sebi je imala neku kratku prozirnu spavaćicu koju je jednim pokretom skinula preko glave. Gledao sam ženinu sestru golu obasjanu treperavim svjetlom s tv-a u svoj njenoj ženstvenoj raskoši. Izgledala je savršeno dok mi je prilazila, beskrajno duge noge, malo zaobljen stomačić kao na Rubensovim slikama i par prekrasnih punih sisa koje su se lagano njihale. Spustila se na mene i pritisnula usne na moje, najprije lagano a zatim sve strasnije. I inače uzbudljivu situaciju kod mene je pojačavala misao da je taj rasni komad u mom naručju sestra moje ljubljene ženice koju se upravo spremam izjebat do iznemoglosti.

Moramo biti tihi rekla je Nina ne čuju se možda 5 minuta, misleći na klince i popela se na mene, ljubili smo se i dalje bjesomučno, a onda je ona krenula prema dolje osjećao sam njene poljupce po vratu, ramenima, grudima, stomaku i napokon sam osjetio njen vreli dah na preponama. Uzela je moj ukrućeni kurac u ruku i lagano povukla kožicu, lizala mi je glavić i po malo ga sisala, a onda sam osjetio kako mi kurac nestaje negdje duboko u njenom grlu. Pušila mi ga je lagano, definitivno je znala kako se to radi, ne znam više kako ali znam da sam je zgrabio i dovukao je na sebe, bili smo u klasičnoj 69-tki lizao sam joj pičku odozdo a ona je zadovoljno mumljala s mojim kurcem u ustima. Bili smo fantastično sinhronizirani moj jezik je ludovao po njenoj pički a njen po mom kurcu i što sam ja dublje prodirao u nju to je moj kurac bio dublje u njenog grlu. Osjetio sam kako počinje podrhtavati grčevi njene pičke dok je svršavala i sokovi koji su me zapljusnuli uzbudili su me još više nabio sam joj ga u grlo i svršavao a ona je gutala moju spermu tresući se na svaki dodir mog jezika po njenoj pički.

Legla mi je u naručje teško dišući i rekla samo jebote ovo je bilo dobro, moram navit sat da se dignem ujutro prije klinaca. Drndala je nešto po mobitelu a zatim se vratila meni u naručje i tako zagrljeni smo utonuli u san……….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cerkina najbolja prijateljica

Razveden sam i iz tog braka imam jednu cerku.Svake druge nedelje vidjali smo se da bi bili zajedno.Jednog dana je sa mojom cerkom dosla i njena drugarica koja je za godinu bila starija od moje Natase(cerke).Ktarina je bila pola svedjanka a pola nemica.pocelo mi je smetati jer nigde nismo mogli ici bez njene drugarice sto mi je jako smetalo.Ispratio sam ih tog vikenda,i prilegao da odmorim, jer me je na klinici sledeceg dana cekalo dosta posla.Kada je neko pozvonio na vrat,bila je to Katarina koja je molila da udje na trenutak da uzme svoj mobilni koji je kako tvrdi zaboravila.A u stvari imala je plan Sex samnom.Ne sluteci sta ce se odigrati za kratko vreme ,pustio sam je da udje i da potrazi svoj mobilni.Dok je trazila u decijoj sobi mobilni ja sam otiso do kuhinje da je ponudim sa sokom.Otisao sam do decije sobe ,Katarina(15god)lezala je na krevetu skroz gola.Zapanjen prizorm koji me je zatekao ostao sam zatocen i u soku ne znaju ci sta da cinim.Ona je rekla neznim glasom dok je trljala obrijanu pickicu da je uzmem jer to zeli vec dugo ,dugo.Bio sam strog i zamolio je da se odmah obuce i da izadje iz stana jer je ona bila maloletna a ja na pomolu 40sete.Zapretila mi je ako ne budemo imali sex da ce me prijaviti za zlostavljanje.Bio sam u nedoumici sta pravo ciniti.U tom bunilu nisam ni primetio da mi se Kurac digao i jedva cekao da poprasi tu pickicu koja je bila vlazna.Ona je ustala i pocela me mazit i neznim glasom me opijala dok je rukama odkovcavala moje pnatalone i oslobadjati vec uveliko cvrst kurac.Od jednom sam i sam neznam kako bio bez i jedne krpice na sebi.Odvukao sam je do kreveta i poceo da je ljubim dok je ona drkala kurcinu.Uzdisala i govorila da me zeli osetiti u njoj.Tucali smo se u raznim pozama i jahala me je,posle smo presli u kupatilo gde smo dosli oboje.Stavila ga je u usta i sve do kraja sto je jos ostalo isisala.Osecao sam se strasno krivim jer to nije bilo ispravno,nikad nisam bio pedofil,a i sam sam mrzeo takve.Pokusao sam da je urazumim da je to ispad koji se ne sme ponoviti.Ja sam se odselio u drugi grad, cerku neko vreme nisam vidjao ali je Katarina njoj ispricala sta se desilo tako da se ne druze vise.Cerka me gleda drugim ocima i misli da sam ja kriv za to sto se desilo sta je tu je.Od tog dogadjaja sam imo vise puta odnos sa maloletnim curama jer me zrele zene nisu interesovale.Ta mala ludaca je probudila nesto u meni sto ni sam nisam mogao zamisliti da postoji.Zivim sa jednom rasnom 19godisnjom curom koja me izludjuje ,a ujedno i vraca na one dane kada je sve to pocelo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Bludne radnje

Kisa je padala kao luda,zurila sam kuci sa autobusne stanice.Opsta guzva,nervoza na Petak poslije podne.
Onako nakvasena ili bolje reci mokra od kise odjurila sam u kupatilo,nisam stigla ni zakljucati vrata,skinula sam mokru odjecu i krenula pod tus.Posle tusiranja obukla sam neke suhe krpe na sebe i krenula da nesto napravim za veceru.Umorna zaspala sam kao mrtva,ali u neko doba noci zacula sam nesto sto me probudilo iz sna.Ustala sam se da vidim,prigusena svjetlost koja je dolazila iza skoro zatvorenih vrata sobe,vukla me znatizelja,culi su s izdisaji.Provirila sam polako,ugledala sam scenu koju nikada necu zaboraviti.Dvoje mladi se jebavalo,poza odozada.

Mlada djevojka stenjala je i primala kurac u sebe,neznam zasto ali ostala sam gledajuci.jebavao ju je sve snaznije,u jednom trenutku zanesen ugledao me da gledam,nije prestajao,nastavio je da nju jebe a mene gleda.Neznam zasto ali i ja sam njega gledala,usporio je polako je gurao svoj kurac u nju,osjecala sam da odugovlaci zato sto ja gledam.Srce mi je jako lupalo,pocela sam da vlazim,te sam u jednom trenutku pozljela da i mene onako jako pojebe.Ali to je ludost,brzo sam dosla sebi i otisla u sobu.Za nekoliko trenutaka,uz vrisak zadovoljstav sve je utihnulo.Dodirnula sam svoju picku,bila je jako mokra i ljigava,pocela sam da ju mazim i stavljam prst u nju,taj ritam me totalno uzbudio,ubrzo sam svrsila.Zaspala sam umorna,i sa pomalo grizom savjesti sta sam gledala.Ujutro sam se probudila sa dozom srama,ustala se i krenula u kupatilo,kasnije onako sa stidljivim iscekivanjem otisla da skuham kafu.Poslije podne kad se probudio,ocekivala sam da ce biti nekih malih svadja ali nista se nije dogodilo,niko nista nije ni spomenuo sto mi je jako odgovaralo.Jel nije bilo fer od mene,iako imam 42-e godine i ako je to moja kuca nije bilo lijepo gledati mlade kao se jebu mlade 18-godisnjake kako prave svoje prve seksualne korake.Subota navecer izasla sam sa svojim prijateljem (deckom)Obukla sam se izazovnije onako kako mi i ne dolikuje ali jos izgledam dobro,onako roksa kako kazu za zene u mojim godinama.Primjecivala sam da me mladji muskarci naprosto pasu,moja cvrsta guza i vece sise upadale su odma u oci,jer sam uvijek imala veci dekolte tako da se dovoljno vidi.Kasno navecer dovezao me kuci,povela sam ga unutra da se pojebemo,bas sam pozeljela dobar seks a pomalo i u nadi da ce i nas neko gledati.Skinuli smo se brzo,odma sam uzela njegov kurac u ruku i polako ga drkala,kad se nadigao do maksimale stavila sam ga u usta i pocela sisati kao lizalo.Topio se medju mojim debelim usnama.Tako sam ga strasno sisala,picka mi je bila sva ljigava kad sam je dodirnula,kao da je u njoj pulsiralo.Legla sam na ledja a on je poceo da mi ljubi i lize picku i guzu.
kako ljepo mirisis rekao je i nastavio da mi lize obe genitalije.Stenjala sam jako,daj mi ga unutra,odma ga je stavio nije bio velik ali dovljan da me umiri.
Znao je da jebe imao je iskustva,jebavao me onako kako bas ja volim ali sve me nekako i nesto skakljalo iznutra te sam vise puta pogledala prema oskrinutim vratima.Okrenula sam se od pozada,kad je usao u mene izgledao je veci valjda ta poza usao je cijeli,zastenjala sam jako,toplim dlanovima uzeo je moje sise,milovao ih i u isto vreme ispunjavao moje pozude,sve je izgledalo super osim onog iscekivanja u meni.Jos ,jos tako me jebi zavapila sam zadovoljna,cekajuci radnika za trecu smjenu.Zanesena u jebavanju zatvorila sam oci i mjesala,picka mi je bila tako socna,sokovi su curili iz nje,jebavao me u stilu mjesala sam zadovoljno,kad sam otvorila oci ugledala sam ono sto sam cekala.Dok me je moj prijatelj jebavao odozada on me gledao u oci,nastavila sam mjesati gledajuci ga.
Osjetila sam nesto sto nikada u zivotu nisam u grudima mi je bio veliki pritisak i neka toplina a u picki je bio vulkan koji ce ekspoldirati svaki cas.Pritvorio je malo vrata i nastavio da gleda,a ja sam se na granici eksplozije tako jako nabijala na kurac.
Pocelo je da kulminira sve,on je spricao u mene a ja svrsavala dok je onaj gledao,svi troje smo na neki nacin bili zadovoljni.Pogledala sam na vrata,nije ga vise bilo.Poslije nekoliko sati moj prijatelj je otisao,a ja sam onako zadovoljna poslije dobrog seksa lezala i gledala neki program na tv.Bilo je oko 4 ujutro Nedelja.Ustala sam se da donesem nesto za pice jel sam bila zedna poslije vina i seksa.Samo u providnoj spavacici bez donjeg rublja jer sam se nadala da on spava.Posla sam u kuhinju,prolazeci kraj njegovih vrata,ona ista znatizelja ali da zatvorim prozor,pomislim ovaka u providnoj spavacici nema svrhe,ali svedno spava.Usla sam u sobu,spavao je na ledjima pokriven do pola,polako sam prosla kraj njega i zatvorila tiho prozor,kad sam se vracala spavao je i dalje ali je bio otkriven i gol.Kurac mu je bio uzdignut i jako velik,zacudjeno sam ga gledala.Uzela sam carsaf da ga pokrijem,polako sam ga navlacila do onog djela ali taj prizor i tako veliki kurac nikada nisam vidjela.Kad je jebavao onu malu bio je vise unutra u njoj pa ga nisam vidjela cijeloga ali sada.Osjetila sam da dise malo drkucije,malo kao dublje.Neznam zasto ali uzela sam kurac u ruku i odma ga stavila u usta i pocela sisati,tako polako i njezno,zmirio je i stenjao lagano.Osjetila sam kako mi rukom plako miluje bedro i ide sve dublje prema mojoj picki koja je ves spremna i mokra cekala dalji ishod dogadjaja.Nastavila sam da ga sisam i dalje,bio je tvrd i velik,neznam sada u mjere ali mislim da je to kurac jako veliki mozda 25cm.Milovao mi je mokru picku,a ja sam i dalje sisala taj tvrdi mladi kurac.
Podigla sam se i skinula spavacicu,i dalje je zmirio,polako sam sjela na taj opasan stroj koji je popunjavao sve u meni,zastenjala sam jako kad je usao cijeli.Polako sam se nabijala,uh kako je to bilo super.Otvorio je oci,iz usta mu je izlazio krik zadovoljstava,jebavala sam se na najvecem kurcu ikada.Nisam ni sanjala da tako mlad momak moze imati tako veliki kurac.Stani malo zamolio me,te iz ladice izvadio kurton,brzo ga je nabio na kurac pomalo smjesno je izgledalo kurton skoro do pola kurca samo.Legao je medju moje noge i stavio ga unutra cijelog,zaplovili smo u Bludne radnje,jebavali smo se niko nas nije gledao.Naj zesce je bio odozada,kad je uvalio tu kurcinu u mene sva sam se stresla ali sam ga primila jer sam zeljela.Nastavio je da me jebe,ubzo je zastenjao i jako ga nabijao,svrsio je taj mladi pastuh,ali nije stajao nastavio je da me jebe,malo se spustio u meni ali sam lagano zamjesala brzo se dizao isto u meni.Mali je jebavao tako njezno i ljepo a ja sam primala taj kurac,stenjala i uzivala uz jaci prodor kurca u mene i vrisnula sam koji puta sto ga je cinilo jos zanosnijim.Svrsila sam bas ljepo,ja svrsavam a on i dalje jebe samo za pozeljet.Zastao je na trenutak,nikada nisam polizao picku koja je svrsila rekao je,i poceo da mi lize picku,taj osjecaj je bio vrhunac Bludne radnje.Ponovo ga zavukao u mene.neumoran je bio,stvarno me rasturio,prije nekoliko sati izjebao me prijatelj a sada me rasura ovaj kurati mladic.Umoran legao je na ledja a ja sam ponovo sjela i nataknula se na taj stroj,jebavala sam se onako kako sam htjela sporije pa brze,nabijala sam se jako zeleci da svrsi,da bude zadovoljan,zastenjao je jako,punio je kurton spermom,sve je gorilo u mojoj picki,legli smo umorni,za nekoliko trenutaka izasla sam van i zatvorila vrata,niko vise nije virio,sve se dogodilo tako brzo i svi sudionici ove price bili su zadovoljni,a nas dvoje najvise i jos uvijek traju Bludne radnje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Učiteljica života

Prosto je neverovatno kako jedna obichna odluka kao shto je polaganje voznje
moze da promeni nechiji zivot. Decembra osamdeset i neke godine, u auto shkoli,
posmatrao sam lica prisutnih i zakljuchio da sam sa svojih 21 najstariji. Sva u
zurbi, u uchionicu je ushla “tetka” od 40 god. Ochima je trazila slobodno mesto.
Sticajem okolnosti jedino slobodno je bilo pored mene.
Sela je pored mene uz tiho “zdravo, da li je slobodno?”. Poshto su to bili
tada obavezni chasovi prve pomoci, praktichan rad smo obavljali na osobi koja
sedi do tebe. Dok mi je “previjala rane” zagolicao me je miris njenog parfema.
Bila je zgodna, lepa, prijatna, lepo obuchena zena. Vidjali smo se posle toga na
chasovima voznje. Vozili smo kod razlichitih instruktora ali su nam se vremena
poklapala. Poshto smo oboje dolazili malo ranije uz neobaveznu pricu, upoznali
smo se malo bolje.

Zvala se Mica, bila je neka jaka funkcija u jednoj izuzetnoj jakoj firmi,
zivela je sa cerkom i majkom jer joj je muz umro. Sledeci put smo se videli na
polaganju testova. Nije bila zadovoljna kako je uradila raskrsnice ali me je
zamolila da joj javim kako je proshla, jer ide na put. Nisam imao lepe vesti da
joj javim. Pitala me je kada imam voznju i da ce mi drzati placheve da i to
polozim. Video sam je opet na dan polaganja voznje, stajala je sa strane I
posmatrala nas. Na zalost ona je opet pala iz testova. Bilo je prosto
neverovatno kako pametna zena kao shto je ona, tako pada iz testova.
Prishla je da mi chestita i rekla kako je opet pala. Bilo mi je zao. “Daj
Mico, shta se sa tim zezash, nije to toliko teshko, ako treba doci cu jedan dan
kod tebe da ti objasnim testove”.”Jooj, bila bi ti veoma zahvalna ako bi to
uradio. Vec me je sramota.”
Javio sam joj se tek posle 3. njenog poziva, sve se nadajuci da ce poloziti,
jer me je bash mrzelo da idem na drugi deo grada. Dogovorili smo se za popodne
jer nisam imao nikakvih obaveza.
Dochekala me je drugachija, u trenerci i koshulji,ispod koje se nazirao
grudnjak, namirisana. Bio sam prijatno iznenadjen. Radili smo nekih 3-4 sata,
povremeno prekidani telefonskim pozivima njene kume i ulascima njene majke koja
nam je donosila sok i kolache. Uhvatio sam sebe kako chesto bacam pogled na
njene grudi, njen miris mi je golicao nos. Par puta smo se dodirnuli nogama uz
obostran osmeh i to je bilo sve.
Znala je sve, rastali smo se uz obecanje da se chujemo sutradan posle njenog
polaganja testova. Sada sam ja trazio razlog da budem pored nje. Pao je I
dogovor, idemo da proslavimo kada polozi. Napokon je zvala, pala je opet.Bio sam
ljut, ne shto je pala nego shto mi propade plan. Sav besan, rekao sam:” Dolazim
kod tebe u petak, proci cemo sve testove, ali iskljuchi telefon, da nam niko ne
smeta”. Odgovaralo je oboma jer su joj majka i cerka ishle negde u goste za
vikend a moja devojcica je ishla sa roditeljima na neku svadbu
Doshao je i taj petak, matorcima sam rekao da cu mozda spavati kod devojcice,
nadajuci se da ce se nesto, mozda, dogoditi. Otvorila mi je vrata, pozeleo sam
da je poljubim ali nisam smeo.
Testove smo radili u dnevnoj sobi. Sedela je pored mene, divno je mirisala, ja
sam osecao strashnu teskobu u trenerci, koja se povecavala svakog chasa. Znam da
je i ona primetila. Prednosti I mane pamuchne trenerke su dolazile do izrazaja.
Noge su nam bile priljubljene, ovaj put ih niko nije odmicao. Sitni dodiri
rukama su postali chesti, pogledi sve duzi ali smo i dalje radili testove.
Predlozila je pauzu. Da bih prikrio vidljivo uzdignuce na trenerci, muvao sam se
oko njenog muzichkog uredjaja, kao trazio neku muziku. Prishla mi je s’ledja,
naslonila grudi na mene, malo zastala, da mogu osetiti vrelinu njenog tela,
dodala kasetu i rekla da je pustim. Ishla je neka lagana muzika i ja sam poshao
za njom. “Pleshete li gdja Mico? Naravno.” Prishla mi je i skroz se priljubila
uz mene. Bio sam na …….. nebu. Osecao sam sam svaki deo njenog tela, kako
shto je verovatno i ona moga. Muzika stajala i pochinjala, mi smo plesali, kao
opchinjeni, bez stajanja. Odjednom sam osetio njene usne na mom uvetu. Polako
sam pomerio glavu, pogledao je u ochi i nashe usne su se spojile. Sitna jeza mi
je prolazila kroz telo. Ljubila se fenomenalno, bio je to strastan poljubac.
Jezici su nam se preplitali. Ruke sam zavukao pod njenu majicu I osetio njenu
meku kozu. Noktima sam prelazio po celim ledjima i polako ih spushtao ka njenoj
guzi. Osecao sam njene bradavice kako se zabadaju u mene. Rukama koje su se
tresle skinuo sam joj koshulju I grudnjak, pojavile su se prelepe grudi sa
velikim bradavicama. Jezikom sam pocheo da prelazim preko njih, sisao, lagano
grickao. Mazila me je po kosi dok je glasno uzidasala.”Moja beba mene pozelela!”
Lagano sam ruku prebacio napred i zavukao u njene gacice.
Dochekalo me je 1. iznenadjenje. Nigde nije bilo dlacica. Micina machkica je
bila sveze obrijana. Nastavio sam dalje i osetio ogromnu vlagu koja je izbijala
iz nje. Gacice su joj skroz bile mokre. Lagano sam prelazio prstima i slushao
kako Mica sve jache uzdishe. Sredni prst sam polako zavlachio medju njene usmine
koje su se otvarale pod mojim pritiskom. Iz nje je sekret prosto kuljao. Bio sam
uzasno napaljen. Uhvatila me je za ruku i povela ka svojoj sobi.
Stajali smo pored kreveta i ljubili se. Skinula je sa mene prvo duks a zatim
u jednom potezu trenerku i gace. Moj “djavolak” je iskochio u punoj velichini.
“Moj Boze sto je dobar!!! Gurnula me je laganim pokretom i ja sam pao na krevet.
Skinula je sve sa sebe i legla pored mene, opkoracivshi me levom nogom. Svojom
vlaznom machkicom se trljala o mene . Ljubili smo se, mazio sam njenu levu
dojku, a ona je polako mazila mog “djavolka”. Kada sam se uplashio da cu
svrshiti pre vremena, poljubila me je, nabivshi mi je jezik do krajnika.
Pocheo sam da se gushim i srecom po mene, napetost je popustila. Mica je pochela
polako da se spushta, ljubeci mi prvo vrat, pa grudi. Zavrshila je medju mojim
nogama. Polako je “djavolka” uvlachila u usta, dok je rukom mazila moja jaja.
Sada sam u sebi zahvaljivao za onaj jezik inache bih odavno bio gotov.Osecao sam
njene tople usne I vreo dah na mom kurcu. Klizila je svojim usnama praveci mi
sve jache uzubudjenje. Izvadila je kurac iz usta i jezikom prelazila po mojim
jajima. Olizala ih je a zatim stavila u usta I sisala. Ponavljala je to vishe
puta. Nastavila je da se krece dalje otkrivajuci mi mesta za koja nisam ni znao
da postoje a kamoli koliko zadovoljstva mogu da mi priushte. U jednom trenutku
mi je podigla noge, tako da su mi moja kolena doshla na grudi. Na moje drugo
iznenadjenje, jezikom je prelazila po anusu, prvo gore dole a zatim napred-
nazad, kao da me jebe jezikom. Njen vreo jezik je prelazio preko mog anusa sve
vishe paleci me. Rukama mi je otvorila guzove gurajuci svoj jezik shto dublje u
mene. Osetio sam kako mi je jezikom otovrila anusne misice I vrh jezika gurnula
unutra.
Polako mi je spustila noge i usta su joj se ponovo nashla na mom kurcu.
Pokushala je da ga stavi celog u usta, dok je prstom i dalje polako prelazila po
guzi. Sisala ga je jako. Povremeno bih osecao kako joj se usne I cela usta
obavijaju oko moje kite. Njena glava se uvijala sisajuci ga sve jache I jache.
Kako sam sve teze disao, tako je ona povecavala tempo sa ustima i prstom. Nikada
snazniji svrshetak nisam osetio, nisam znao gde se nalazim. Pocheo sam kukovima
da se krecem napred nazad, da je jebem u usta, kao u transu. Uspela je da ga sve
vreme zadrzi u ustima, isisavajuci spermu do poslednje kapi. Lezali smo par sec,
njena glava je bila na mojoj butini i lagano ga ljubila. Uskoro je bio kao na
pochetku. Prevrnuo sam je na ledja i pocheo da se gnezdim medju njene noge. Pod
blagim pritiskom glavica usmine su se polako pomerale primajuci me unutra.
Prosto sam skliznuo u njenu mackicu.
Bila je topla, a ja sam uzivao obuzet nekom chudnom nevericom dok sam
strpljivo klizio u nju. Sama pomisao da jebem zenu koja se tucala pre nego shto
sam se rodio I pri tom joj pravim toliko zadovoljstvo, chinilo me je posebno
uzbudjenim. Josh uvek mi je sve ovo izgledalo kao san. Drhtao sam dok mi je jeza
prolazila kichmom. “Deshava se, jebacu je, nadam se da ne sanjam.” Osetio sam
pulsiranje njene pichkice I kako steze svoje vaginalne misice dok sam I dalje
polako klizio u nju. Lagano sam ga izvukao I ponovo ga pazljivo ugurao nazad.
Ostala je bez daha, nemo otvarajuci usta. Ochi su joj bile poluzatvorene I
zamagljene. Uzivala je u svakom milimetru moga kurca. Pochela je tiho I potmulo
da stenje. “Jooj bebo shta mi radish?!!” Jezikom sam prelazio preko njenih
sochnih bradavica nasladjujuci se njenim ukusima. Polako I sve jache sam se
zabijao u nju. Ulazio sam i izlazio do vrha glavica, rizikujuci da mi ispadne iz
nje a zatim ga polako vracao u nju. Sve sam lakshe klizio I osecao njenu
unutrashnjost. Polako sam ubrzavao ritam. “Digni mi noge na ramena, tako
najvishe volim” Prebacio sam noge na ramena I predamnom se ukazao prelep prizor
nestajanja moga kurca u njoj. Stavila mi je nozni palac u usta. Sisao sam ga i
nabijao kitu sve jache. Usta su joj bila shirom otvorena ali glasa nije bilo.
Ochi su joj bile prevrnute, samo su se beonjache videle. Uplashio sam se da ne
dobije neki napad, kada se prolomio se krik, divlji. Podigla je glavu, ochi su
joj gorele, kukove je pochela da odize od kreveta a ja sam ga i dalje
slavodobitno zestoko nabijao. Polako sam usporavao dok je ona polako dolazila
sebi. Voleo sam da gledam kako zena svrshava, davalo mi je osecaj unutrashnjeg
zadovoljstva. “Bebo….!!!. Spustio sam noge, legao preko nje i poljupcem
prigushio krikove da komshije ne bi svashta pomislile. Napokon se smirila. Ochi
su joj dobila srecan izgled i pochela je da se mazi kao machka. “Bebo, ovo je
bilo neshto najlepshe u mom zivotu”
Kako je to prijalo mom egu, bio sam u tom trenutku najveci i najachi na celom
svetu.
“Zedna sam, hocesh i ti neshto?” pitala me je I ustala na moje
negodovanje.Gledao sam je kako vrcka guzom dok je odlazila u kuhinju. Posao sam
za njom. Stajala je sagnuta ispred frizidera, naguzena, pitajuci me jachim
glasom shta da mi donese. Mislila je da sam josh u krevetu gde me je ostavila.
Videvshi taj prizor, brzo sam joj prishao sa ledja. Vrisnula je od straha i brzo
se ispravila, flasha joj je ispala na pod. Rukama sam je drzao oko struka a kita
mi se gnezdila medju njenim guzovima. “Ti nisi normalan!!!” Polako sam pocheo da
joj mazim grudi i ljubim po vratu, dok je ona polako vrtela guzom. Zajedno smo
se pomicali napred, vodila nas je ka kuhinjskom stolu.
Naslonila se rukama na njega i tiho rekla:”Dodji, zelim te.” Blago je savila
noge u kolenima. Pritsnuo sam je o dno ledja. Savila se I izbacila guzu. Gledao
sam njenu rupicu od guze I usmine koje su izvirivale izmeduju njenih butina. Put
ka njenom medjunozju je bio moj. Drzeci kurac u ruci, prvo sam joj preshao preko
guze a zatim ga doveo do njene vlazne pice. Pod blagim pritiskom kukova njena
pichkica se polako shirila primajicu me u sebe. Ushao sam u nju i pocheo jako da
joj zabadam kitu. Vadio sam ga da kraja i snaznim potezom ga vracao unutra.
Setio sam se da sam u nekom pornicu video kako mushkarac udara zenu po guzi i
udario sam je blago da vidim kako ce reagovati. “Jache” Posle par udaraca, guza
joj je bila crvena. Prestao sam da je udaram, jer joj je guza skroz bila
crvena i prstom sam preshao preko njenog anusa. Video sam da joj to izuzetno
prija. Nastavio sam da prelazim prstima preko njega a zatim ga polako stavio
unutra. Pochela je da se trese od uzitka.Gledajuci kako mi kita nestaje u njoj i
zabadajuci joj sve vishe prst u guzu i ja sam bio gotov. Rekao sam joj. “I ja…
Ne vadi…Pilula…” Osecao sam kako mi dolazi zestok orgazam. Kao da me je neka
sila podigla i bacila na pod. Chuo sam da je i ona opet pochela da svrshava.
Osecao sam kako nam se noge tresu od uzbudjenja i umora. Izashao sam iz nje I ne
govoreci nishta, polako smo doshli do kreveta i samo sam legao od iscrpljenosti.
Osetio sam kako nas nechim pokriva i njeno toplo golo telo kada je legla.
Probudio sam se u neko vreme. Napolju je bio mrak. Mica je i dalje spavala.
Podigao sam prekrivach I gledao njeno golo telo. Otishao sam do kupatila da se
okupam. Dok sam chekao da se kada napuni, zapalio sam cigaru, u mislima sam
polako odmotavao film shta mi se sve danas ili juche desilo jer nisam imao pojma
koliko je sati. Kita mi se u momentu digla. Gledajuci ga pomislih:
“Nije ti danas bilo lako, trebalo je onu picku izjebati, dobar si bio, nisi me
obrukao.” Taman da zakorachim u kadu, vrata se otvorishe i udje Mica sva bunovna
i sede na sholju. Uhvatila me ja kurac, privukla ustima i poljubila.Maznim
glasom je rekla:”Uplashila sam se da si otishao, a ti otishao da se kupash bez
mene. Sram te bilo, sad cemo se ja i moja beba zajedno okupati.” Sedeli smo u
kadi, chas ja njoj okrenut ledjima, chas ona meni, mazeci se i igrajuci se.
Mazio sam je po machkici, igrao se njenim grudima, chas ljubio chas mazio. Ni
ona meni nije ostala duzna. Uzasno napaljeni, istushirali smo se a ja sam vrlo
temeljno proverio na svakom delu telu da joj nije ostalo sapunice. Poshli smo u
sobu. Isli smo priljubljeni jedno iza drugo, polako praveci zajednichke korake.
Moja se kita ponovo gnezdila medju njenim guzovima, a ja sam ljubio po vratu.
Doshli smo tako do kreveta, nezno sam je gurnuo, pala je na krevet potrbushke a
ja preko nje.Ljubio sam je po vratu i po uvetu. Pocheo sam polako da se spushtam
ljubeci joj ledja. Rukom sam joj mazio chas bradavice koje su virile chas ledja.
Uzivala je. Hteo sam da joj vratim sve ono shto je uradila sa mojim anusom.
Polako sam jezikom klizio prema njenoj guzi. Kada sam doshao do nje, otvorio sam
joj guzove i ispred mene se pokazala malena rupica njene guze.
Lagano sam prelazio jezikom preko njega, dok sam rukama gnjechio njene guzove.
Osetio sam kako joj se telo trese. Zatim sam sam pocheo da je “jebem” sa
jezikom. U trenutku se protegnula i sa nocnog stocica mi dodala kremu. “Namazi
nas da me ne boli i polako… jer je veliki” Prvo nisam shvatio shta treba da
radim. Nasmejala se kada je videla moje zbunjeno lice.”Ludice, namazi mi ulaz u
guzu i vrh tvoga glavica, hocu da me jebesh u guzu”.Bilo je to trece
iznenadjenje.
U polutransu sam to uradio, ne verujuci da ce mi se ispuniti zelja da nekoga
jebem u dupe. Da ne bih od nestrpljenja uradio neshto shto ne valja zamolio sam
je da se sama namesti.Naguzila se chetvoronshke, polako nameshtajuci guzu na moj
kurac dok sam ga ja centrirao rukom. Ushao sam. Nisam mogao da verujem da se to
dogadja. Osecao sam kako otpor njene guze nestaje I kako mi je glavic ushao u
nju. U trenutku je zastala a zatim nastavila polako da se nabija vrteci guzom,
dok sam ja rukom mazio njenu picu.
Guza je bila uza od njene pice, ali je moj kurac polako ali sigurno nestajao
u njenom dupetu. Kad je ceo stao, tiho mi je rekla:”Jebi me”. Uhvatio sam je za
kukove i pocheo da je navlachim. Lagano sam klizio u nju, osecajuci kako se
otpor u guzi smanjuje I kako sve lakshe ulazim u nju. Uskoro je lagano klizio.
Glavu je spustila na jastuk i rukom se mazila po pichkici dok sam se ja
nemilosrdno zabijao u njeno dupe. Uhvatio sam je levom rukom rame a drugom vrteo
vrh njene bradavice. Uzivali smo. “Pa ko te guzi Mico?! Guzi me moja beba!!!
Volish li da te guzi tvoja beba?! Volim!! Jesi li ti moja zdrebica Mico? Jesam,
sve sam tvoje samo me guzi, lepo mi je, mnogo mi je lepo!!!” Posle tih rechi
osecao sam da svrshiti.”Gotov sam Mico” Mica se vec tresla od orgazama. Legli
smo na krevet, kurac je i dalje bio zabijen u njeno dupe. “Je li ti ovo prvi put
da jebesh nekoga u dupe? Jeste i hocu josh jednom!” Nasmejala se samo i pochela
da me steze za anusnim misicima. “Hajde slobodno, jebi me sunce moje ja ne mogu
vishe.” Namestila se ponovo i ja sam ponovo pocheo da je jebem u guzu. Drzao sam
je za kukove, ramena ali nisam stajao. Samo su se chuli nashi udarci tela i
njeno tiho jechanje.
Ovaj put je malo duze trajalo, ali valjda fasciniran shto je jebem u dupe, opet
sam svrshio. Kasnije sam to nazvao “trojstvo”, kada je jebem u usta, picic i
guzu. Ustao sam posle nekog vremena i poshao do kupatila da operem kitu. Poshla
je zamnom. “Hocu ja da ti operem taj lepi kurac, shto me je tako lepo jebao.
Nikada mi nije bilo tako lepo.” Opet smo se igrali u kupatilu, ponashala se kao
da ima 14 a ne 40 godina. Vratili smo se u krevet i mazili se. Uskoro je pochelo
da svice.
Donela mi je doruchak u krevet. Dok sam u polusedecem polozaju
doruchkovao, ona mi je pushila.”Da bi doruchak bio dobar, sva chula treba da
uzivaju.” Kasnije je ustala i otishla da sredi malo stan jer je izgledao kao da
je pala bomba. Na sebi je imala samo moju majicu i kada god bi se sagela guza i
picic bi joj sevali. Ja sam sedeo u fotelju u dnevnoj sobi i posmatrao je. Kada
god bi proshla blizu mene ja bih je pomazio ili po picicu ili guzi. Ona bi malo
zastala i nastavila sa svojim poslom. “Sve sam sredila sem kupatila, hocesh da
se tushiramo pa da i njega sredim? Moram posle da se malo odmorim i odspavam da
mi se podochnjaci ne vide, posumnjace da smo neshto bezobazno radili.”
Medjutim opet smo bili nestashni u kupatilu i opet napaljeni. Nismo smeli
nishta da radimo u kupatilu jer je bilo klizavo pa smo poshli u sobu. Na ulazu u
sobu je zastala i ozbiljnim mi glasom rekla: “Ali ovo nam je zadnji put
danas…”. Legla je na ledja i ja sam se nashao preko nje. Ljubio sam je polako
i strpljivo. Nije bilo nestrpljenja kao prvi put, vec je to bio chin dvoje ljudi
koji zele da uzivaju u svakom dodiru.
Ljubio sam joj vrat, divne bradavice i preko stomaka se spushtao do njenog
medjunozja. Jezikom sam prelazio preko njenog klitorisa, sisajuci ga i
grickajuci ga. Uzivao sam dok sam slushao kako uziva. Stavio sam njene noge na
moja ramena jer je tako volela i ushao u nju. Bila je topla i skliska kao prvi
put. Zabadao sam kurac jako u nju, gledajuci je kako uziva. Kada bih primetio da
je blizu stajao sam i menjao ritam. Imao sam osecaj da je mogu jebati celi dan.
“Nemoj me vishe muchiti…” Prestao sam da menjam ritam, jer sam i sam osecao
posledice naporne noci. Pochela je da se trese i da ispushta glasne uzdahe.
Svrshavala je. Celo telo joj se treslo od zadovoljstva. Pomislio sam u sebi da
ce nas komsije omrznuti, koliko puta su cule njene glasne krike. Legao sam pored
nje i gledao kako joj se grudi polako smiruju. ” A ti?” Nisam imao snage vishe.
Pomerila se na vrh kreveta i legla medju moje noge. Uskoro se moj kurac nashao u
njenim ustima. Pushila ga je sjajno, povremeno nadrkavajuci rukom. Uzivao sam.
Opet mi je stavila prst na anus i lagano ga mazila. Osecao sam da mi se vrhunac
polako priblizava. Svrshio sam u njena usta.
Oblizala ga je do poslednje kapi, nisam mogao vishe da se pomeram. Kada sam
doshao napokon sebi, polako sam se obukao i poshao kuci. Poljubili smo se na
vratima, i ja sam se polako odvukao kuci. Sve vreme voznje, polako sam odmotavao
film. Nisam bio siguran da li sam sanjao ili se sve to zaista dogodilo. Ushtinuo
sam samog sebe da se uverim da ne sanjam.
Nazvao sam je predveche, jer sam zeleo da je vidim. Rekla mi je da dodjem
kasnije, jer joj je kuma tu pa ne mogu od nje. Kuma joj je tada prolazila kroz
razvod braka i Mica joj je pruzala utehu te je ova visila stalno kod nje. Jedva
sam sachekao ugovoren znak da se popnem kod nje ali oprezno da me neko od
komshija ne vidi. Ponovili smo sve do detalja kao prethodnu noc.
Sa Micom sam proveo veoma dug period. Za to vreme nije bilo ni mesta ni poze
koju nismo probali, sve shto i danas znam je naucheno sa Micom ili prosta
nadogradnja onog shto sam sa njom probao. Nauchila me je svemu, ispunjavala mi
je sve zelje. Zato sam je i nazvao “uchiteljica zivota”.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kljucaonica

Dosadno posle podne,polako je prolazilo spustala se polako noc na prstima tame.
Svjetlost je dopirala ispod kupatilskih vrata,topot vode iz tusa pljustala je u kadu,kroz kljucaonicu pogled se pruzao prema golom telu.tamna prelepa vagina i velike oble grudi kao dve kruske s kojima se igrale kapljice vode.Gledao sam nemo trljajuci lagano svoj uzdignuti kurac,uzbudjen disao sam sve brze.Peruci picku,gledao sam bez daha,oko se spoilo sa kljucaonicom,drkao sam sve brze.Posebno me palilo sapiranje sisa,kojima su se najezile bradavice jer je voda dobovala po vrhovima.Okrenuta malo sa guza kad je prala svoj supak,pomalo dlekav od picke prema njemu sapunica se razvlacila ispod prstiju koji su kao milovali obadva otvora.Usporio sam natezanje mog kurca,uzbudjen umalo nisam spricnuo na vrata.Gledao sam i dalje jednostavno nisam mogao da odolim,picka onako mokra a ista onaka iz mojih mastanja dok sam drkao godinama,pozeleh da ju polizem a znao sam da je to nemoguce.Namerno nisam hteo da izdrkam,da ostanem napaljen da bih pokusao neko skretanje na jebanje,kad izadje iz kupatila.Palo mi je na pamet da se malo nacugam kasnije.

Slag na moje uzbudjenje bilo je oblacenje haltera,to me je dokrajcilo,spricnu sam na vrata u nekoliko mlazova,nenamerno sam jace glavom dodirnuo vrata.Zacuo se glas,ko je.Sav sam se stresao,ucutao sam.Provirio ponovo,stajala je onako polu gola jos,oblaceci crne carape koje je kacila sa halteri.Uzeo sam neku maramicu i polako obrisao vrata,te se polako udaljio.Seo sam u dn boravak i upalio tv,kad je izasla izgledala je sarmantno u kracoj crnoj haljini,ocrtavale su se obline.Kako ti izgledam?Super,rekao sam jos nesto ali u sebi.Izlazim sa prijateljem,vraticu se posle 12 rekla je i izasla.Izasao sam za njom,znas neosecam se dobro nemoj dugo.Vratila se sta je sta se desilo?Nista samo se neosecam dobro,slagao sam.Idem da legnem,posla je zamnom.Kad sam legao na krevet,sela je kraj mene,da ti izmasiram glavu pitala je?Moze bas bi mi godilo.Pocela je da masira moje celo,osecam bolove u stomaku rekao sam.Presla je polako na stomak,kurac mi se brzo digao,namerno sam se malo podigao da ga primeti.Gledao sam u njene rasirene noge,kao slucajno ruka mi je pala izmedju njih.Nista nije rekla,a ja sam uzivao dok me masirala.Polako sam ruku turio malo dublje i kao izdahnuo od bola,malo se trgla tako da mi je ruka dodirnula njenu picku.Ostao sam tako nekoliko trenutaka.Jel bolje upitala je?Malo je,samo da se pomerim,tada sam jace dodirnuo njenu picku,o izvini rekao sam.Al mi se vrti u glavi,okrenuo sam se i kurac mi je dignut ispao van,kao stvoreno al nenamerno.Ostao sam tako da vidim sta ce ona,pogledala ga je onako nezno,cutao sam.Moram da idem rekla je,necu dugo,nazovi me ako ti bude lose.nestala je a ja sam ostao onako razmazen da lezim.Zaspao sam,probudilo me svetlo i hodanje po kuci.Za nekoliko minuta se ugasilo,ustao sam i ponovo video svetlo ispod vrata kupatila,provirio sam kroz kljucaonicu,opet se lagano tusirala,njena me picka mamila i njene velike grudi,kurac mi se digao putem svetlosne brzine.Nezno se trljala sapunicom izgledala je kao labudica u kadi.Tamne kratke dlacice na picki koje je voda sapirala mamile su,dozivajuci moje zjenice koje su se sirile kao drogirane.Zeleo sam da joj polizem picku da ju jebem jako,ali to je samo bila zelja koje se zavrsavala sa mojim spricanjem.Kad se okupala,pocela se brisati tako da sam gledao kako brise picku sise i supak,sve me to izludjivalo,kurac mi je bio tvrd kao kamen.Udaljio sam se u sobu.Cuo sam kad je otisla u svoju sobu,provirio sam,vrata je zaboravila zatvoriti.Na prstima sam prisao vratima,pogledao sam prema unutra,sedela je za svojim stolom i mazala kremom grudi,u glavi mi je pulsiralo.Pokucao sam,slobodno rekla je udji.Usao sam i ocekivao da je gola ali ne imala je kucnu haljinu na sebi.Kako si ti?Upitala me.Dobro,malo ustvari bolje ali moj uzdignuti kurac drukcije je govorio.I mene nesto boli glava rekla je,da te malo izmasiram rekoh.
Kasno je rekla je krisom gledajuci u dignut kurac,blago je uzdahnula.Ok,rekao sam i izasao iz njene sobe.Dugo nisam mogao da zaspim,okretao sam se zamisljajuci kako se jebemo kako mi pusi kurac kako joj lizem picku i supak i jebem je u obe rupe.Zamisaljo sam je kako mi sjedi na kurcu i nabija se jako vristajuci.Zamisljao sa kako se jebemo do ranog jutra,kako je punim toplom spremom,kako mi lize jaja i supak kao stenje zadovoljna,zamisljao sam.Valjda sam tako i zaspao namerno nisamhteo da izdrkam,zeleo sam da me taj osecaj drzi do jutra.Probudio sam se na satu je bilo 3,37.Zedan ustao sam se da nesto popijem,prosao sam kraj njenih vrata bila su otvorena.Spavala je potrbuske,odkrivena uzdignuta spavacica,guza je bila skroz gola,bez gaca.Usao sam i dosao skoro blizu da dohvat ruke ali nisam smeo nista da uradim.odlucio sam da ju polilujem po guzi pa sta bude,izvucu se da mi je jako lose i pascu na pod ako me napadne.
Lagano drhtajuci spustio sam ruku na njen levi guz,topla ruka i topal guz nasli su zajednicki jezik vrlo brzo.Nastavio sam sa strahom da joj milujem guzu,samo se lagano pomerila tako da sam mogao i picku da joj vidim.Polako sam presao na picku,sasvim plako,osetio sam da je uzdahnula tiho.Picka je bila vlazna tako da je moj prst potonuo u nju,nastavio sam da ga turam i vadim polako.Sve vise je tiho stenjala.Lagano sam poljubio njenu mirisnu guzu i jezikom presao preko supka prema vlaznoj picki.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Bakine sise

Mama mi je bila vrlo mlada ,nje se bas i nesto ne sjecam ,dolazila i odlazila jurila za karierom.Rano me imala ,sa 16,17 g kao i njena mama nju ,moja baka Najcesce me ostavljala kod bake,vec kao malog a i sve cesce kasnije.Volio sam bakina mazenja,Cinila mi se najljepsom i najdrazom zenom na svijetu.Spavao sam u bakinom toplom krevetu gnjecec njene velike sise ,spavajuc na njima ili dudajuci velike crvene bradavice dok me baka uspavljivala lagano navlaceci mali djecacki kurcic i mjesajuc lagano moja mala djecja jajca.Baka je uvijek spavala gola cesto sam se budio u njenom dlakavom medjunozju ili sam tako zaspao na ili skoro u njenoj dlakavoj ,vlaznoj picki,uh kakva je to pizda bila ,voljela je da joj mazim pizdu i naucila me kako da ju pravo mazim i lizem po picki oko klitorisa da ju dovedem do vrhunca dok je ona cuclala moj mali djecji kurcic.Znao sam po noci osjetiti kako odjednom iscuri neka tekucina iz mog malog kurca dok me baka mazila rukom po njemu ,pa mi je bilo neugodno ,mislio sam da sam se popiskio ali baka mi je objasnila da je to normalna pojava i da se i to njoj desava kad ja njoj diram ili lizem pizdu,sto sam znao i osjetit kad bi baka snaznije svrsila od mojih lizanja ,kako se sluz iz njene pizde slijeva u moja usta.Najljepse mi je bilo kad se baka igrala sa mojim malim pisom cuclajuci ga u ustima ,isto sam znao iscurit u njenim ustima i to bi me izludjivalo.Volio sam te bakine igre i zelio da nikad ne prestanu.S vremenom sam primjetio da mi piso nekako postaje tvrdji i to puno tvrdji u bakinim ustima ili kod mazenja bakinim rukama.Baki se to isto vise svidjalo,ja sam se malo i uplasio ali baka mi je objasnila da je to znak samo da rastem.Sad je voljela da zaspim tako sto me privukla na sebe i mog nesto tvrdjeg pisu skupa sa mojim djecackim jajcima smjestila u svoju ogromnu pizdu a ja sam se namjestio medju njena bedra gnjececi njene predivne cvrste velike guzove i sisuci joj ogromne sise.Tako sam volio zaspat a po noci sam opet cesto osjetio kako sam opet bakinu pizdu ispunio nekom tekucinom iz mog kurca, opet sam mislio da sam se popiskio u bakinu picku ali baka me umirila da je to sasvim normalna pojava,a piso bi se opet sasvim opustio i tako zaspao skupa sa jajima u bakinoj pizdi Volio sam kako me kupala ,to sam jako volio , Kad se sagnula da mi pere ledja njen dekolte sam volio ,imala je ogromne sise. Bilo je to vec vrijeme kad sam polako gledao cure ali i nista vise nego gledao i mastao.Polako sam rastao, kupanja su sve vise godila ,volio sam te bakine sise i njen dekolte .Baka je isto vremenom primjetila moju erekciju dok je prala moja jaja i pisu,malo je i ona bila iznenadjena .Primjetio sam da me dira nekako drukcije i da joj godi moj piso malo ukrucen u ruci.,nista nije govorila samo je lagano prelazila rukom preko jaja i pise i voljela je osjetiti ga tvrdog,a ja sam sad vec buljio u njen grudnjak ispunjen do zadnjeg milimetra ogomnim sisama. Ovaj put je bila samo u grudnjaku i gacama da se ne s kvasi dok me kupa.Vidio sam baku vec stotinu puta u kupacem kostimu ,ali ovo je bila ludnica .Baka je primjetila da piso ovaj puta zeli nesto vise od obicnog milovanja,a i ja sam to osjecao. Pitala me imam li vec kakvu curu ili gledam li cure sto za mojih nepunih 13 godina i nije bilo bas neko pitanje.Sto da joj kazem ,da do sada nisam druge sise i druge pizde pozelio osim njene .Sutio sam a baka me razumila.

Obrisala me i sad se skinula pa sam ja nju sapunao i ledja joj oprao predivne sise i cvrste guzove kao i uvijek onda se opet zavukao kod bake u krevet ,dok me ona mazila ali pravo drkajuc mog pisu nekako drugacije nego prije i mnogo intenzivnije da sam se pomalo uplasio sto se desava i svrsio sam pravo u bakinim rukama ,. Bio sam zavidan mom dedi da moze da jebe ovaku picku ,da li se jos jebu pa ona ima vec sigurno 47,48 godine ,da li to rade i u tim godinama,cekao sam opet slijedece kupanje,i zaspao.
Slijedeci dan pronasao sam jedan fascikl sa slikama neznam zapravo kako i gdje sam ga izvukao,bile su to bakine slike ,onako malo slobodnije vise za privatnu upotrebu ,fantasticno je izgledala.Dok sam ih listao ulazi baka i primjetila je sto to promatram nije joj bilo neugodno,to su bile slike najljepse zene na svijetu.Samo je komentirala tebi je vrijeme da pronadjes kakvu prijateljicu.
Tu noc sam jos nemirnije spavao ,cuo sam neke zvukove i uzdisanja,mozda me to probudilo,polako sam krenuo prema uzdisajima,bakina soba bila je na kraju hodnika ,vrata su bila malo otvorena da sam mogao dobro vidjet sto se desava,,svjetlo je bilo priguseno ali sam mogao dobro vidjet sto se radi: deda je baki gnjecio ogromne sise koje sam ja toliko zelio,a baka se rukom trljala svoju pizdu i to divljacki,ponadao sam se da misli pri tom na mene,trljala ju je i dahtala i uzdisala ,onda se okrenula tako da je dedi mogla pusiti ogroman kurac(zasto moj nije toliki) trljala je svoju picku i sisala dedi kurac ,i to neznam sto je ludje radila sisala ,pusila dedi kurac (uh kako sam pozelio da sise mog pisu)ili sebi trljala pizdu(bio sam iznenadjen nisam znao da i zene drkaju) Primjetila je da sam ih ulovio i da me to uzbudilo a i ona je bila uzbudjena znajuc da ih gledam jos je intenzivnije dedi posisala.Tada su oboje svrsili baka se tresla od strasti a deda je svrsavao upravo baki u usta i vidio sam kako joj sperma curi iz usta.Mislio sam da cu se onesvjestit ,kurac mi je skocio ko nikad do tada,ali to jos nije bilo sve nije prestajala sisat,tako da je dedi opet polako rasto ,vidio sam kako je dedi okrenula dupe uz vikanje jebi me ko kobilu jebi me zguza u dupe i u pizdu kleknula je i naguzila se i primila ludjacki ogroman dedin kurac u picku( kad ce moj kurac biti toliki) deda je nabijao baku ludjacki malo u dupe pa opet u pizdu a baka je stenjala ,vristala ,skoro urlala od zadovoljstva meni je dala znak da se zavucem k njoj u krevet,zavukao sam se u polumraku kod bake pod jorgan kako sam znao kao mali kad me mazila.Deda nije nista primjetio poludio je za pizdom i jebo je baku s guza sa zadnjim snagama ali ju nije prestajao guziti u picku i baka je uzivala i vristala.Baka je pronasla mog malog pisu pod jorganom i pocela ga je drkat i lizat ,cuclat ko nikad do sad ; deda je zadnjim snagama istreso ostatak sperme u bakinu picketinu,i istog trnutka zaspao o miline i umora.Baka nije prestajala sisat moj kurac,nikad jos tako velik nije bio,sisala ga je i lizalla glavic jezikom,mislio sam umirem, sisala je kao u mojim najljepsim snovima ,dirao sam bakine ogromne sise,,cudio sam se da vec nisam svrsio u bakinim ustima ali baka je znala posao,sisala je tako da ga je dovodila do vrhunca i opet prestala pa malo drugacije tako da jos nisam svrsio i tako uvijek ponovno ga je lizala,a ja sam joj gnjecio ogromne gole sise ludjacki kao nikad prijei sisao ogromne crvene bradavice.Onda se okrenula i gurnila mi glavu medju svoje dlakavo medjunozje,lizao sam ogromnu bakinu picketinu ko mahnit a baka je sisala mog junaka ludjacki i onda je prsnuo u bakinim ustima baka je isisavala spermu jos jos i jos ,nije prestajala sisat ,a ja nisam prestajao sisat bakin klitoris i onda je i baka svrsavala ,stiskala je nogama moju glavu i svrsavala je sva se tresuc a pizda je pustala snazno sluz od cijeg okusa i mirisa i od bakinog ludjackog sisanja ponovno mi je kurcina narasla sto mi se jos nikad nije desilo.Dal cu jos jednom istrest spermu po bakinim ustima ,ponovno sam ju jebo mahnito u usta a ona ga je svom snagom usana i jezika usisavala.Tada je odjednom stala sa sisanjem i mazenjem jaja izvadila kurac iz usta i upitno me pogledala , sad ces konacno da pravo izjebes baku sad ti je vec kurac dovoljno velik legla je na ledja i privukla me na sebe,lezao sam na njoj ,plivao topio se u njenim ogromnim sisama,plivao i gusio se na njenim bokovima,Ljubio sam i gnjecio njene ogromne sisetine onako kako sam oduvijek zelio.Uzivao sam sisajuci njene velike bradavice na sisurinama,baka je vikala sisi sisi bradavice ,gnjeci mi sisurine,baco sam se po njoj mahnito je dirajuc posvuda.Gnjecio sam joj velike i cvrste guzove.I onda je rasirila noge i prosto mi kurcinu usisala u svoju pizdetinu,zaista usisala,ne to nije bilo prodiranje vec usisavanje.Pitala me jel to to sto sam oduvijek sanjao?Jel sam oduvijek zelio pravo prcit jebat baku ,onako kako to deda radi Da pizdom ga je usisala i prosto masirala pokretom guzova,zadigla je noge i usisala me jos dublje,poceo sam ju tucat mahnito ,vristala je i vikala jebi baku u pizdu izjebi baku u pizdu ko kobilu me prci ,jebi baku kurvetinu jebi baku kurvu ,prci prci vikala je ,izjebi baku kobilu,kako si oduvijek zelio.Gnjecio sm joj guzove zatim sise ,guzove pa sise i jebao u picku nabijajuci ga pravo do jaja ,tada sam osjetio da cu svrsiti da cu se pravo istrest u bakinu pizdetini ,u dlakavu bakinu rupu,itoga sam se uplasio i pokusao sam ga izvaditi van ali baka je upravo to zeljela,pusti ga da se istrese do kraja baki u dlakavu rupu rekla je iprivukla me i usisala u picku ponovno jos dublje skupa sa jajima mjesajuci pizdom i kurac i jaja zajedno ko nikad do tada,i onda sam svrsio istreso svu spermu u rupu treso sam se a baka je vikala,usisavala me u sebe,i kurac i jaja bikli su u njenoj rupi a ja sam svrsavao istresajuc valjda svu spermu sto je u meni postojala ,baka je vritala od srece i osjeco sam da i ona sprica neku tekucinu iz pizde sto je stvaralo poseban pritisak na moj glavic u njenoj picki, tako da sam mislio da necu prestat svrsavat,a nisam bas ni zeliozelio sam zauvijek svrsavat i nikad ne izac van iz bakine pizde,a njoj je isto bilo predivno spricala je neki sok iz picke vristala i urlala da ne prestanem jebat baku kurvu kobiletinu ,samo je vikala ,nemoj prestat prci me jos jebi baku jos ,prci,i usisavala me jos dublje u sebe,ja nisam mogao vise sve sokove u meni vec sam istreso u bakinu rupu ,i zadnju kap sperme vec je isisala iz mene ali kurac je jos bio tvrd baka se okrenula da ju jebem u dupe i u pizdu teje jos koristila tvrdocu mog kurcanabijajuc se na njega vristec jebi me jebi baku kobilu ,baka je luda za mladim kurcem vikala je i svrsavala po neznam koji put svrsavala,kurac mi je jos uvijek bio tvrd iako bez i kapi tekucine u njemu ,tvrd je bio ko kolac i sa kolcem sam prodirao u bakinu pizdu i baki u dupe tucajuc je ,znao sam da sam svrsio i da ne mogu vise svrsit ponovo ali kurac je bio ludjacki tvrd i nabijao sam ga baki u picku i dupe odostrag a ona je uzivala i svrsavala svrsavala ,i mislio sam da ce mo se oboje onesvjestit od umora ali sam nabijao bakinu pizdu jos i jos ,Onda je pomalo popustala pomalo je popustala , posustalau vristanju i jecanju ,polako joj je bilo dosta a i moj kurac vise nije mogao opustao se u bakinoj pizdi,zagrlio sam je odozad uvatio za sise i tako smo zaspali mokri od znoja i umorni.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Strina Belma

cao svima evo da se i ja javim da ispricam svoju pricu.Zovem se to sad nije bitno zivim u jednom manjem gradicu u BiH.Od kako sam poceo da drkam zamisljam svoju strinu to je zena 35 godina malo punija vecih sisa, a tek usta kakva ima jednostavno lozim se na nju.Posto sam cesto kod nje i amide bila je slobodna pokraj mene nije imala djece.Ja sam koristio svaku priliku da je gledam dok radi po kuci kad se sagne ispadnu joj grudi velike bijel ured citave ili kad bi sjedi izviri joj noge iz haljine ali nisam nista smio poduzeti.Amida je bio stariji od nje nekih desetak goina i cesto je bio na poslu gotovo stalno je radio.Posto sam mu bio jedini bratic cesto bi isao s njim da mu pomazem u poslu imao je prodavnicu i tako bi stalno bio s njim,kad bi ostali malo duze na poslu ostao bi kod njih da prenocim.Jedan dan dok sam isao kuci ugledao sam strinu kako izlazi iz nekog automobila i pri izlasku je poljubila nekog nepoznatog muskarca ja sam tada prosao pored nje i rekla je da nije to sto ja mislim i rekla mi da nista ne govorim amidi ja sam rekao ok.Jedan dan sam otisao s anidom na posao i rekao mu da moram kuci glava me boli on mi je rekao evo ti kljucevi idi odmori se kod mene posto je njegov stan bio blizi.Usao sam u stan a strina je lezala u na kaucu u kucnoj haljini ugledal me je i rekla da sjednem kod nje.Haljina joj se podigla povis koljena onda je ona rekla da sjednem kod nje i prebacila nogu preko noge primjetila je da je gledam i pocela maziti noge rukama a ja nisam mogao da doem sebi kurac mi se nenormalno digao sto je ona morala primjetiti.Pocela je pricati u vezi onog poljubca ja sam tada odlucio da je ucjenim pa kud puklo da puklo rekao sam joj da cu reci amidi ako i mene ne poljubi uzela me je za ruku i stavila je na svoje noge i rekla mi uzmi me tvoja sam i pocela je da me ljubi kao nko do tad gurala mi je jezik u usta sve do grla:ispocetka sam se osjecao grozno sta radim ali kad je skinula halhinu ugledao sam njene grudi i prepusti se strastiNisama mogao da odolim njenim grudima koje su bile velike bijele s malo povecim bradavicama bas onakve kakve sam zamisljao.

Sjela mi je u krilo i stavila sisu u usta bila je prelijepog ukusa sisao sam je lizao grizao ko malo dijete onda mi je ona otkopcala hlace i pocela da miga pusi nista nije govorila samo ga je stavila u usta i pocela pusiti lizala ga je kao niko isjusno cas bi ga stvila citavog do grla cas vadila i lizala samo glvic bacio sam je na krevet i skinuo gace tada sam ugledao najlepsu picku u zivotu imala je povis samo tanku liniju dlaka sva je bila vlazna poceo sam da je lizem da pijem njene sokove zabijam jezik u nju tada sam cuo prvo njeno stenjanje sva se tresla onda sam joj rasirio noge i stavio sam joj svoj naoaljeni kurac koji je bio neke srednje velicine nekih 18-19 cm usao sam veoma lagano u nju i poceo da je nabijam prvo polako pa sve brze i jace ona je stenjala i govorila od kad o ovome dugo masta govorila mi je da je zeljna jebanja jer tvoj amida me jebe jednom ili ni jednom sedmicno onda je ona bacila mene na kauc i popela se na mene i nabila na kurac a ja sam joj lizao sise koje su bile prelijepe poceo sam je lagano grickati bradavice sto je je jos vise palili i pocela daa skace na mene bio sam blizu vrhunca a i ona rekao sam da joj zeli svrsiti sto je ona rekla da nije nikad da ne zeli skinuo sam je sa sebe i primako joj glavu kurcu prvo njie htjela da otvori usta a ona sam joj ga naglo zabio u usta i nabijao joj ga drzao sam joj glavu i poceo da svrsavam u usta nisam ga vadio dok joj nisam sve istresao o usta zagrcnula se i pocela da pljuje spermu po cilimu.rekla mi je da nisam normalan sta sam joj uradio i pohotno se nasmijala uzela kurac pocela da ga pusi nije mi dugo trebalo da se ponovo digne tada mi je rekla da zeli probati u guzu da a primi jer nije nikad do sad previla se preko stola i rekla da radim sta zelim poceo sam joj lizati supak koji je bio navlazen sokovima iz picke stavio sam joj kurac u usta da ga nvlazi i onda joj ga prislonuo uz supak jedva sam ulazio u nju glavic je jdva usao u nju i onda sam joj ga zabio do kraja ona je vrisnula od bola pocele su joj suze niz lice ali je govorila da je nastavim jebati pocela je se sama nabijati nisam dugo izdrzao svrsio sam u nju ona nije mogla da stoji na koljenima samo je pala na pod sva se tresla i rekla mi da izadem iz stana.obukao sam se i tisao kod amide kad sam ga ugledao bilo me je stid sramota sta sam uprvo uradio on me upitao jeli mi bolje i sta radi strina ja sam rekao da sam sad ok a strina ma nist gleda tv sprema rucak.Kad smo zavrsili s poslom amida me pozvao na veceru nisam odbio jer dsam se bojao da ne posumnja nesto kad sam usao u stan strina je rekla opet ti i samo se nasmijala sjeli smo za sto da veceramo a ona je pocela da me dira nogama ispod stola.Od tada koristimo svaku priliku da se pojebemoZnam da nije fer prema amidi ali mi je ona zaprijetila ako je ne jebem da ce mu sve reci nisam se puno bunio.Pozdrav svima
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Barbara

Snijeg je zabjelio,noc se spustala na prstima tame,sve je licilo na pricu.
Nas mali grad,tonuo je u bozicnu atmosferu,vesele sijalice na krovovima kuca,toplina plamena iz kamina i ona u mojim mislima,gospodja Barbara.
Prijateljica moje majke,ta divna zgodna sarmantna gospodja plavusa (ofarbana)ali nema veze.Sve na njoj je stimalo mom ukusu,jer lozio sam se na starije utegnute dame.Jutro kao i svako obicno njih dvije popiju kavu i razgovaraju polako.Cim joj cujem glas,sav se napalim ali nikako nisam mogao nista vise osim misli u kojima sam joj lizao picku i jebavao je do ludila.Sanjario sam o njenim oblinama,kad god bi zatvorio oci dolazila je u providnoj spavacici,onako obdarenih grudi,kurac mi se dizao do drkanja,morao sam.Te plave oci i topao glas,onako izazovan plitak,usne kao stvorene za pusenje.Zamisljao sam je kako mi jase kurac i jebe se u ritmu njihanja njenih grudi.Cesto sam jebavao djevojke a mislio na Barbaru.Tako sam uzivao,bilo mi je puno ljepse kad mislim na nju,rasturao sam djevojke a mislio na nju,neznam kako da to objasnim ali Barbarino tjelo plovilo je mojim mislima kao stara Galija.Uvijek je nosila suknje,nekad malo krace,kad bi sjela na trosjed,sjevnula bi njena bedra,s kojih nisam mogao da skinem oci,ostajale su kao kaput na vjesalici.
Uvijek sam je posmatrao sa pozudom,skidao je pogledom,kad bi se mama udaljila,gledao sam je u oci i polako spustao pogled niz njeno tjelo,kao da ju pipam ocima.Primjetio sam da uziva u posljednje vreme u mojim pogledima.Ali ostajala je smirena i kulturna kao i uvijek.

Mario!Molim Barbara.
Dali bi mogao da pomognes mom suprugu oko bozicne jelke,visoka je pa da mu pomognes da je nastima i okiti?
Svakako dali trebate jos nesto,upitao sam ju?Nasmijala se blago,u tom trenutku moja majka ulazila je sa kavom u sobu.Recite kad treba Barbara.
Nema problema Mario,nazvace te on danas,jer vec kasnimo sa kicenjem.A prekosutra je Bozic.
Krenula je kuci,da vas ispratim upitao sam ju?Na cudjenje moje majke.Izasao sam za njom,kretala se ispred mene,njihajuci bokovima,guza,tjelo,palila je parket za sobom.Uzivao sam u svakom tresku njenih guzova.Zelim vam ugodno poslije podne Barbara,hvala Mario i ja tebi isto.
Nakon nekoliko sati telefon,Mario,telefon za tebe mama me zovnula.Bio je to Gospodin Franjo muz od Barbare.Jedan stariji gospodin,bivsi pilot za putnicke avione.
Mario kako si upitao me?
Super gospodine Franjo,kako vi?
Nije lose,nego Barbara mi rekla da si se ponudio da nam pomognes oko jelke.
Jesam,nema problema.Dobro onda dodji do nas da to napravimo,doci cu za pola sata.Hvala Mario pa se vidimo.
Pozvonio sam,Barbara je otvorila vrata,izgledala je carobno,doterana i nasminkana,utegnuta,grudi su joj stajale utegnute grudnjakom kao jabuke.
Toplim seksipilnim glasom,udji Mario.
Svaki moguci trenutak,pogledom sam je skidao,samo da Franjo neprimjeti.
Stavljala je kuglice a ja na malim ljestvama taman kroz njen dekolte,pogled se utapao u njenim grudima.Nisam mogao da kontroliram svoje emocije,kurac mi se dizao i spustao nekoliko puta.Vec umoran Franjo,sjeo je u fotelju,a nas dvoje nastavili smo sa kicenjem te visoke do plafona jelke.
Telefon je zazvonio.Franjo javi se rekla je Barbara!
Razgovarao je s nekim,cuo sam da spominje kartanje.Barbara,zovnuo ju je,znas veceras je kartanje kod nasih prijatelja.Ja nemogu Franjo vidis da smo poceli kititi jelku,idi ti ako hoces,ja cu doci malo kasnije.
Znas Mario,izvinjavao se,ma nema veze cika Franjo,samo vi idite a ja cu sa tetom Barbarom da zavrsim kicenje.
Nakon pola sata otisao je na kartanje.
Onako u mislima sam sam sebe nagovarao,da pocnem neku temu sto ka seksu vuce.Jesteli se umorili Barbara,sjednite malo.Silazeci sa ljestava na zadnju precu isimulirao sam mali pad,onako slozio sam se na pod da privucem njenu paznju.Uplasila se jako,pomagala mi da se dignem,a ja sam ju zagrlio,ustajuci se licem sam skroz usao u njen dekolte.Mirisala je na skupi parfem.Mario oh Mario jesili dobro?Jesam samo malo da se odmorim,joj malo mi se vrti u glavi.Hoces da zovem hitnu pomoc?Ma ne,bice sve u redu.
Zagrlio sam ju i poljubio ravno u usta,iznenadjena pogledala me,a ja sam uh rekao,oprostite Barbara htio sam vas poljubiti u obraz zbog brige koju pokazujete.Sutila je sjedeci kraj mene,polako sam ju pomilovao po nogama,sve dublje sam turao svoju ruku,zazmirila je i lagano uzdahnula.
Poljubio sam ju ponovo u usta,ovaj puta duze koristeci jezik,prihvatila je igru.Ali nekako se pomalo tresla.Zena je to 52-e godine,koja je tonula u nesto sto nije ni sanjala.Ruka mi je kliznula niz njenu nogu ravno prema njenoj picki,koju sam jedva cekao da dodirnem.Kad sam ju dodirnuo,uzdahnula je jako,vec je bila malo mokra.Uzeo sam joj ruku i stavio sebi na dignuti kurac.
Odma ga je pocela milovati.
Joj Mario stani,joj sta mi to radimo,izgovorila je uplasenim glasom.
Ustala se i sredila,uh joj nemozemo ovako uh,sta ja to radim,moze Franjo da naidje.Idi zakljucaj vrata rekao sam joj tiho na uho.Poslusala je,zeljela se jebat ali bojala se.Ugasila je svjetlo samo sijalice sa bora obasijavale su prostor.Skidao sam ju brazo,na podu u tren oka bili smo goli,gledao sam ju kao zelju,izgledala je bas onako kako sam mislio.Ljubio sam ju brzo,silazio niz njeno tjelo na grudi pa dole na mokru picku,rutava je bila i cista,cijeli jezik sam stavio u nju,vrisnula je od uzbudjenja.Nastavio sam da ju lizem,sva je drhtala.
Podigao sam se i uzela je za kurac,tako ga je njezno ljubila i sisala.Isto tako i jaja je lizala.Cini mi se da je bila zena za seks i u ovim godinama.Skoro neiskoristena,jebavana jednom sedmicno a sada jednom mjesecno.Picka je bila mala i tjesna dok sam turao prst u nju.
Legao sam na nju i stavio ga u picku,ulazio je polako,mic po mic.Primala ga je sa strascu.Stiskao sam joj grudi,ljubio je.Jebavao sam ju onako strasno,uzivao sam u svakom prodoru u njenu picku koja je gutala moj kurac sa zeljom.Okrenula se odozada,stavio sam ga unutra,pocela je da mrda guzom i da se nasadjuje na veoma mlad i tvrd kurac.Stenjala je uzdasi su bili sve jaci i brzi.Uhvatio sam ju za kukove i poceo jebavati malo snaznije.Sve jace je stenjala.Zastao sam,bojci se da cu svrsiti.Malo smo se milovali i onda sam ju poceo jebavati pravo.Dignuo sam joj noge na ramena,ulazio je do kraja,vristala je nije mogla tako dugo.Joj Mario joj stani joj.Stao sam skinula je noge sa ramena.zaboljelo me unutra,dosta ti je velik kurac a ja se nisam jebavala dugo vec.Imam seks jednom na mjesec znas,Franjo ima 63-i god.Nema problema,sjedni na njega i jebi se polako kao god hoces rekao sam Barbari.
Pustala ga je u sebe bas koliko joj je trebalo,njezno vrtila je kukovima i guzom da ti se pamet zavrti.Onad je sjela i pustila ga cijelog,zastenjala jako i nastavila da se jebe,masuci kosom osjetio sam veliku toplinu u unutrasnjosti njene picke.Stenjala je sve dublje,ulazio je jako brzo u nju,svrsavala je bucno,uz nekoliko vrisaka i pojedinacnih nabijanja na kurac,oznaciolo je ugodno svrsavanje te zgodne zene.Jos jos,rekao sam,tako sam i ja blizu.Poslusala me,uh sto se tada ljepo jebavala,dala je sve od sebe.
Milovao sam joj grudi dok se ona starla za moj kurac,koji se topio u njenoj picki,poceo sam svrsavati,pritiskao sam joj ramena prema dole,zeleci duboko u njoj ostaviti tragove svoje sperme,punio sam je kao flasu.Kad se ustajala sa mene,sperma je curila iz njene picke,iznenadjena rukom ju malo zacepila i nestala u hodniku prema wc-u.Lezao sam na podu,gledajuci u mog junaka koji se polako spustao zadovoljni obojica,cekao sam Barbaru.
Vratila se sa malo papira u ruci kojim je obrisla njezno moj kurac.Onako obrisanog stavila ga u usta i njezno posisala.Zazmirio sam i utonuo ponovo u taj predivni osjecaj.Na njeno cudjenje a moje odusevljenje ponovo se dignuo.
Joj Mario,on se dize,a ja nemogu sad vise na njega.Ali moze on u tebe rekao sam joj.Nije odgovarala.okrenuo sam je odpozadi i zavukao ga u vec spremnu picku iz koje je curila moja sperma.
Sav je nestao u toj predivnoj tjesnoj picki.Prihvatila je igru i lagano pocela da mjesa guzom,to me lozilo kao nikada do sada.razvaljivao sam Barbaru,stenjala je svaki sekund tonula u boje ljubavi koje su sa malih sijalica obasijavale njene grudi,svjetlila je na mom kurcu kao najljepsa jelka u mom zivotu koju sam kito nabijajuci kurac u nju.Dugo smo se jebavali,do znoja koji je klizio niz nasa tjela.Daj da sjednem na njega,zajahala me pravo,usporenim pokretima pa sve brze,poceli smo zajedno svrsavati,bilo je preljepo.
Kasnije zavrsili smo kicenje jelke.
Otisao sam kuci a Barbara neznam jel otisla na kartanje.
Sutra dan moja majka je otisla kod Barbare.Kad se vratila,rekla mi je da smo divno okitili jelku i da je Barbara jako sretna zbog toga,znam rekao sam.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Moja susjeda

Imam 17godina i opsjednut sam sexom. Svaki dan drkam i zamisljem razne zena da ih jebem i ko zna sto sve ne. Napalim se vrlo lako i kurac mi vrlo brzo bude krut(To je valjda uobicajeno za moje godine).
U susjedstvu zivi jedna zenska osoba(u tekstu ona). Udata je i ima dvoje male djece i zivi s njima i muzem. Prava je picka. Zategnutih i cvrstih bedara, zamamne guzice i malo manjih sisa(dosta su velike). Stano zamisljam da je jebem i jednog dana pozove mene njezin muz da mu nesto napravim na kompu jer sam jedini koji se bas razumije u to u okolici. Reka mi je da napravim to i to i da ce on doci za 2 sata jer mora natrag na posao. U kuci su bila djeca i ona. Imala je trenerku koja je bila tijesna i vidjele su joj se sve obline. Na guzici joj su se vidjele gace i to me jako palilo. posto su djeca bila mala spavala su. Ja sam prckao po kompu na terasi a ona je gledala Tv u dnevnom. Ja sam posao napravio za 10-ak minuta a ovo drugo sam gledao sta ima na kompu. Nasao sam njezinu mapu koja je bila zasticen. Pomislio sam sigurno je nesto vazno… Udjem kao administrator i otkljucam to….da vas ne zamaram usao sam unutra. bila su dva videa. Na jednom kako se ona mazi i stenje, a drugi kako uziva s vibratorom. Brzo sam si videe prebacio preko blututa na mobitel da ih imam. Dok sam gledao uvaj gdje uziva s vibratotom ona je dosla do mene i rekla da to zatvorim,i pocela se derati. Ja sam rekao da necu jer cu svima pokazati video. Ona je rekla da ce sve uciniti samo da nitko ne dobije video. Ja sam je pitao: Sve???????
Ona je rekla:…hmmm, pa da. Sve

Rekao sam joj da ide zamnom. I isla je. Otisli smo u njezino kupatili. Zakljucao sam vrata i navukao zastre na prozor. Ona me pitala sta radim ali nista nisam odgovarao…
Onda sam prisao do nje i zazvalio je i uhvatio za guzicu. Odgurnula me je i opalila mi samar. Podsjetio sam je na videe. Rekla je radi sto hoces. Dosao sam do nje i ljubio je dogu jer me to jako palilo. Volim se dugo ljubiti i pri tome curi masirat guzu. Rekao sam joj da se skine i da ostane u grudnjaku i gacicama. Imala je crveni grudnjak i crne gacice. Kako je bila sexy, imala je smedju kosu sa crvenim pramenovima i napucene usne…joj.
Rekao sam joj da se naguzi. Ona se pocela skidat ali sam joj rekao da samo se naguzi u gacama. Izvadio sam ga. Bio je velik kao nikada i spreman za eksploziju. Prisao sam joj s ledja i stavio kurac na guzu. Primjetio sam da je rekla: mmmmm i da je opazila moj kurac. Razmaknuo sam joh malo guzove ispod gacica i preko gacica gurao kurac prema supku. Teko toliko da se napali. I uspljelo je. Rekla mi je. Mali pusti iskusne da rade posao. Okrenula se i pocela mi lizat kurac. Bilo je 10000 puta bolje nego drkanje(posto sam djevac): Pocela je pljuvat po njemu da bude klizav a ja sam rekao da cu svrsiti. Ona me je zacudjeno pogledala i ja sam eksplodirao po njenom licu. Samo je rekla da mi je sperma vrela i ukusna. I nastavila ga pusiti: tada se pocela skidati i lizati prsta pa trljati mackicu. Rekla je : Mislim da neznas obraditi moju macu pa cu je sama navlaziti a ti onda navali. Rekla je da je gotova. prisao sam do nej i digao je u zrak, rekla je da sam snazan, i stavio je u lavabo. Ona je rasirila noge i zeljno me iscekivala. Dosao sam do nje i onako kao u filmovim tukao po picki s kurcem. Una je uzivala. Onda sm ga stavio. Bilo je fenomenalno iskustvo. Bilo je tako ugodno i toblu a opet mekano. Polako sam ga gurao van-unutra a ona je rekla da ubrzam. Polako sam ubrzavao a ona je vise i vise uzivala. Onda sam stvarno ubrzao i onaj je stenjala. Oboje smo se umorili i ja sam poceo opet polak da guram. Onda sam odjednom jako joj ga zabio a ona je vrisnula. Osjecao sam se mocnu i da je zadovoljavam. Onda smo promjenili pozu. Rekla mi je da legnem na plocice u kupaoni i legao sam. Kurac mi je bio crven i naprekao jedva cekao da opet svrsi. Sjela je na njega i polako pocela skakati. Sve je vise i vise skakala i mene samarala. Rekla je da je to pali. Dopusti sam joj. Nakon toga sam joj rekao da se naguzi. Rekla mi je da nevli bas u supak ali je morala. Naguzila se a ja sam plunuo par puta po supku i razmazao rukom. I polako joj ga gurnuo vidilo se da je patila. Pa sam prestao. Pitala me je dali je mogu drzati i istodobno jebati u picku. Rekao sam da bogu i poceli smo Ja sam jako brzo gurao a ona je perfektno mjesala. Osjetio sam da cu svrsiti. Izvadio sam ga van i svrsio joj po trbuhu. Ona je rekla: Zar opet???
Odvela me u sobu i zaljucala vrata. Ohvatili smo se na krevetu. Bio sam na njoj i jebaoje ko budala. A ona se samo vrtila i stezala rukama jastuk i plahte. Lizala si je prste pa malo dirala mene i davala da joj lizem prste. Rekla je da ce svrsiti i da je jebem lagano. Jebao sam je i opazio sam sokove. Razljevali su se iz odlicne picke. Nakon toka ustao sam a ona je kleknula ispred mene i pocela pusiti.
Izvrsno je to radila. Jednom rukom mi je milovala jaja drugom drkala. Super je to sto ga stavi do kraja u grlo pa onda mi gricka glavic svojim cistobjelim zubina. Rekao sam joj da prestan i uhvatio je za glavu i poceo jebati u usta. jako i zeljan toga da svrsim. Rekao sam da cu uskoro svrsiti i ona je navukla usne preku zuba i rekla da joj ga guram u usta jer voli kad su joj usta puna sperme. Poceo sam svresavati a ona nije dala da ga izvadim iz usta. kad sam bio godov zinula je i pokazala mi puna usta sperme i progutala je. Rekla je da joj je odlicna.
Nakon toga smo se isli oblaciti. Obuli smo se a ja sam je uhvatio za guzu i sise. Rekla je da je dosta.
Ja sam sjeo za komp i dalje prckao po njemu. Ona je dosla do mene i sjela mi o krilo i pocela me ljubiti. Digao mi se i ona je to osjetila na guzi. Rekao sam joj da gleda ovo. Kako mi se digao nabijo sam groz hlace prema njoj kurac i svaki put ka bi ga ispravio ona bi rekla amaan
Rekao sam joj da je zelim tuci po guzici ona se digla i rekla da pocenm uzivao sam. Culi smo da joj muz otkljucava vrata. Prekinuli smo i pravili da se nista nije dogodili.
Dosao je i poljubo ju je i pitao me dali sam gotov. Dao mi je 200 kn i pitao dali me treba odvesti kuci. Rekao sam da moze. Rekao joj je dam me odveze. Opet sam bio s njom u autu i dog je vozila milovao sam je po bedrima. stali smo malo dalje od moje kuce i poljubili se kao nikad sto sam se do sada poljubio s ikim u zivotu. Zavukao sam joj ruku u gace i ostavio u gacama onih 200 kn od njezinog muza. Shvatla je sto sam napravio i rekla mi da mora kupiti puuno kondoma za mene kad tako brzo svrasvam ali i da je to logicno za moje godine. Rekla je da cemo ih brzo morat potrosit. Kad sam izlazi iz auta udarila me po guzici odvezla se…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Baka od druga

Volili smo rodjendane kod Milana ,bili smo drugovi jos od pelena .Nas par Dule Zoki ija bili smo nerazdvojni.Najcesce smo se igrali kod Milana ,a i rodjendane smo zajedno slavili.Milanova baka to je bio mrak.Nekako je bila mlada za baku ali Milan ju je tako zvao,bila je mislim mama druge zene njegovog oca,odgajala ga je ,mame se i ne sjeca a oca je rijetko vidjao.Svi smo volili Milanovu baku.Cuvala nas cesto jos od malih nogu.Sjecam se da smo stalno trazili da moramo piskit da nas baka vodi do wc ,raskopca hlacice i drzi malog pisu dok piskimo.Rado je to cinila jer se uvijek ljutila ako odemo sami da zapisamo okolo.Voljela je imat sve u kontroli.Poslije kako smo vec porasli pa su pimpeki malo otvrdnuli odustala je od te dobre navike ,nazalost.
Pozive za rodjendane smo jako voljeli,Milanova baka je uvijek neke igre organizirala ,voljela se igrat s nama.Sad smo vec porasli pomalo kakve sad igrice moza jos da smisli,za 11 rodjendan.Stigli smo opet Dule ,Zoki i ja i slavljenik nas doceka.Baka je bila zaposlena oko sendvica i kolaca ,a mi se dosadjivali nekim igricama ,dok milan nije izvadio neke casopise iz ladice,vau koje dobre tetke ,ali bojali smo se da nas baka ne ulovi pa smo to vratili nazad.Stigala je baka ovaj put u nesto kracoj suknji u mrezastim carapama,izgledala je carobno velike sise (u uskom maici i grudnjak se prozirao ,bradavice nabrekle) cvrsti bokovi i noge suknja uska dosta inad koljena) velika guzica .Milan je uvijek govorio da ia vec 46,47 godina ,nisam mu vjerovao,svasta je on nama pricao.Pricao je da je baku cesto vidio golu kod kupanja i znali smo tako drkat na njegove price o baki.

Upitala nas je jesmo li za sendvice.Vidjela je da se dosadjujemo.Ja onako ko u stara vremena ,da razbijem dosadu kazem ja moram piskit ,za cudo baka prihvati igru i kaze ajde samnom ,pa tek sam uredila kupaonu,baka me uzme za ruku i povede do wc kad smo usli jednostavno mi raskopca hlace kao kad sam bio mali i uhvati mi pisu te sam pisao dok mi je baka pridrzavala pisu o kako je to bilo dobro,a cini se i baki je godila ta nasa stara igra.Ponovo ga stavila sad vec pomalo ukrucenog u gace i zakopcala slic.Vratili smo se kod drugara iznenadjeni sto je baka opet bila spremna na tu nama dragu igricu.Donjela je sendvice i dok smo mi zvakali sjela nama preko puta.Moj se mladi kurcic nije mogao smirit nakon sto sam se popiskio uz bakinu pomoc.Dusko se nekako isto uzvrtio ,izgleda i on bi piskio uz bakinu pomoc ali mu neugodno pitat.Baka je razumila njegovu zelu pa ga ko malog uhvati za ruku i odvede do wc,nesto ih duze nije bilo a mi smo zvakali dosadno sendvice.Dule se vratio s bakom pa smo opet sjeli.Ovaj put se baki suknja nesto vise pomakla prema gore pa smo vidjeli nesto vise noge nego bi smjelii to nas jos vise napali.Baka je imala prekrizene noge pa joj se but sijevao do guza.I onda baka vrati nogu nazad i lagano noge rasiri,nismo mogli vjerovt sijevnula je bakina picka i jednostavno je ostavila tako rasirene noge da se nagledamo pizde.Mi smo buljili ,baka je znala da buljimo i to joj je godilo.I dalje nas nudila kolacima,a mi smo zvakali i buljili.Jedino sto sam pozelio je da ga baka ponovno izvadi ko za pisanje i izdrka do kraja,ali baka je samo sutila i uzivala u nasim pogledima.Nakon dobrih pola sata sto je tako rasirenih nogu sjedila preko puta uz bezvezne price o skoli i ucenju dozvoljavala nam da se nagledamo pizde i gledajuc nase porasle kurcice u hlacama,otvoreno nas je pitala ,no decki jeste se nagledali pizde,bi li koji nesto i radio :prebacila se na kauc skinula suknju i carape ,majcu i grudnjak i lezala potpuno gola tu na metar do nas.Potpuno sam poludio sad smo povjerovali da Milan i nije bas uvijek lagao o baki,tocno je odgovarala njegovom opisu,dok je gledo baku kod kupanja ili presvlacenja,i na koju smo tako cesto drkali.Potpuno gola velike ogromne sise i guzovi i dlakava pizda,ne taku pizdu nismo jos vidjeli u nASIM CASOPISIMA Pokazala je da se priblizimo ,raskopcala nam jednom po jednom hlace i izvadila kurce pokretom ko za pisanje te nas uhvatila za ruke i pokazala kako da joj mazimo picku.Onda vise neznam kako i sto se desavalo,lizo sam baki pizdu ,sva cetvorica smo lizali ,natezali je za sise ,ljubili debelu bakinu guzicu.Baka je pusila nase podivljale kurcice.Lubili baki sisurine i natezali nabrekle bradavice.Lizali bakinu pizdu a baka je vikala lizi baki pizdu lizi dok nije se sva pocela trest i svrsila na klitoris.Kurce nije vadila iz usta i trazila da joj pisamo u usta ko sto nam je uvijek pomagala.Kad smo se sva cetvorica popisali baki u usta jos ih je zesce sisala i pusila dok nismo poceli bljuvat spermu a baka je vikala kako voli mlade kurce.Ali nije prestala sisat dok nam nisu ponovno nabrekli izvalila se na ledja zapovjedila a sad zelim da me redom jebete ko pravi muskarci:naravno slavljenik ima pravo prvi izjebat baku.Milanu je bilo malo neugodno stajo je nabreklog kurca neznajuc sto da radi ali baka ga je uhvatila za pisu i jednostavno usisala u sebe ,gledali smo kako Milan jebe baku i cekali na red pogledavajuc se nestrpljivo.Jebo je zestoko ali nikako da svrsi a baka je uzivala nabadajuci se na kurac,stalno je vikala kako baka voli mlade kurce te jebi baku ko kobilu u pizdu.Konacno je Milan prolio spermu u bakinu pizdu a baka je samo vristala :jebi baku kurveetinu dobro je izjebi,vristala tresla se i svrsavala.Kad se Milan Istreso baka nije predahnula uvatila Duletov kurac i usisala ga u sebe opet isto jecajuc jebite baku kobilu u picku ,baka voli male kurce da ju jebu;Duletu nie trebalo dugo ispraznio se u bakinu picku da se sva sperma cijedila van;bakuna pizda je bila puna sperme ali baka nije posustajala.Kad se Dule ispraznio ,odjednom se baka ustala te smo zgrozeni pomIslili da JOJ JE DOSDA I DA JE KRAJ JEBANJU ;ALI BAKA SE SAMO OKRENULA i naguzila ,te klekla pred mene i zokia ,tada je Zokija povukla pod sebe i nabila si njegov kurac u pizdulju ,a meni je pokazala kako da joj nabijem kurac odozad u picku,jebali smo oba baku u pizdu,rupa je bila dovoljno vlazna i dovoljno velika da primi oba kurca jebali smo divlacki nabijajuc baki u pizdu do jaja ,a baka je stenjala jos jebi kobiletinu baku,jos jebi kurvetinu sto nas je jos dodatno uspalivalo.Milnu i Duletu su se kurci polako oporavili od bakinih jecaja Milan se nekako proguro jos pored mene z guza gurnio maki isto u pizdu i jebo je s nama dvoicom.Baka je vristala sa tri kurca u pizdi a sya trojica cmo nabijali batine baki u picku.Dule se isto pokuso progurat da i on nabije u bakinu picku jos jednom ali nije vise mogo prici do bakine picke od nas trojice ,koji smo ko visili na baki dvoisca na bakinom velikom dupetu a jedan odozdola uhvacen i izgubljen medju bakinim nogama i glavom medju bakinim sisama.Baka je uhvatila Duletov kurac i gurnula ga u usta te usisavala a nas troica smo je nabijali u PIZDU A DULE JE JEBO BAKU U USTA.Neznam koliko smo dugo jebali i nabijali u bakinu pizdu,ja sam prvi svrsio nisam mogo vise ,mislim da je i Zoki svrsio u baki kad i ja a Milanu je trebalo nesto duze te je baka njegov kurac uzela sa Duletovim i popusila im do kraja dok sperma nije se slijevala baki iz usta i iz pizde,ali bila je presretna a mi nismo mogli vjerovat da su Milanove price ipak istinite i cekali Milanov sledeci rodjendan
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 203 204 206 207 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:22:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.322 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.