Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:43:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576323 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Covjek iz auta

Jedno vece vracala sam se iz grada bila je subota,u diskoteci ludilo muzika momci,alkohol strasno… Posto sam sama krenula kuci bilo je oko pola 7,a ja sam u 7 trebala da budem na praxi,pored mene su prolazila kola ali odjednom zaustavila su se neki sivi pezo a u njima je bio neki mladic imao je oko 23god.ponudio se da me odveze.Ja sam ono ladno pristala na to usla sam u kola sela na prednje sediste prekrstila noge tako da mi se vide butine otkopca jaknicu tako da mi se vide moje sise.Taj decko je bio bas lep imao je zelene oci i cak se ponudio sutra da me izvede na pice nesto nisam htela ali nisam mogla da ga odbijem nisam se jebala vec skoro mesec dana a trasno sam zelela da me jebe neko tako iskusan kao taj decko,tako da sam pristala znala sam da je to zeleo.Sutradan je dosao on po mene i otisli smo u neki kafic u kojem ga skoro svi poznaju videlo se da je ovde domacin,poili smo nekoliko casa ja kruskovca on viskija…Zaneli smo se u pricu,polako je odjedno poceo da me ljubi po vratu i to mi se jako svidelo,ali sam ga ipak odgurnula pitao me je”staje zar ti se nesvidja zar ne bi htela malo da se igramo” ja sam ostala bez teksta iako sam to naj vise zelela valjdaje i kruskovac vec delovao pristala sam “ali gde bi smo mogli da se igramo” uzeo me je ze ruku i odveo me iza sanka proslismo kroz neki taman hodnik dok nismo stigli do nekih ogromnih vrata uslismo u nutra tamo je bilo samo jedan kravet i sto sa racunarom.Polako je poceo da me ljubi po vratu i nezno miluje,ubrzo su njegove ruke bile pod mojom majcom na mojim sisama,skinula sam majcu i brus on je poceo da mi ljubi moje velike bradavice da gricka.Skinula sam mu majcu ljubila sam ga po grudima po stomaku i polako se spustala dole otkopcala sam mu farmerke i iz bixerica izvukla taj njegov veliki,dignut kurac,bio je veliki i debeo pocela sam da ga lizem hvatala sam usnama i pocela da ga pusim skroz do kraja,on je poce da me jebe u usta taj njegov kurac tako veliki i socan usta su mi bila puna kurca.Pomerila sam malo gacice i pocela da se mazim nisam vise mogla da izdrzim bila sam vec vlazna htela sam da me jebe u moju vlaznu,vrelu picku.Pocela sam da mu sisam jaja da ga lizem i pusim tu njegovu kurcinu…Svatio da zelim da me sto pre pojebe,skinuo mi gacice i poceo da ljubi moju vrelu i vlaznu picku poceo da mi lize klitoris ja sam se jako napalila pocela sam da stenjem”ahhhhh toooo samooo nassstavviii”on je nastavio poceo je i sise da mi stiska pocela sam da se grcim”ahhhh”orgazam toliko je bio dobar u tome da sam vec dozivela orgazam.Zavukao je svoja dva prsta u moju vlaznu picku i poceo da ih gura.
Pocela sam da stenjem izglada da mi se svidelo.Brzo mi prosla njegova kruta kurcina mojim ustima i pusila sam mu jos malo dok mi nije gurnuo taj njegov kurac u moju vaginu on je stalno govorio ‘ajde kurvice vristi jer ti se svidja kurvo jedna sad cu da te razvalim’ poceo je sve jaci i jace sve brze i brze da me jebe u moju vrelu pickicu,prebacio me je preko njega ja sam pocela da ga jasem njegov kurac mi je ulazio skroz do kraja,odjednom na vrata se pojavio neki covek malo stariji oko 50god nisam znala sta zeli mislila sam da ce izaci ali nije izvadio je i on svoj kurac i poceo da ga drka dok me je Ivan i dalje jebao dok sam ja i dalje bila na njemu nije nista rekao nastavio je i dalje da me jebe.Cica je stavio svoj mali kurac od 13cm u moja usta pocela sam da ga pusim nisam imala kud”ajde kurvice pusi ga sad cemo te ja i ivan razvaliti pusi kurvuce mala”nisam imala kud nastavila sam da ga pusim turala sam ga u usta skroz do kraja.Ivan je legao preko mene stiskao mi je sise i jebao i dalje u moju malu pickicu pusila sam cici jebao me u usta svo vreme lizala sam mu i jaja sve do jednog trenutka dok se Ivan nije skinuo sa mene i na njegovo mesto usledio je cica tako naglo je usao u mene svojim kurcem da sam vrisnula poceo je da me jebe tako ostro ali mi se jako svidelo trazila sam ‘jos jebite me jos ja sam vasa kurva vasa kurvica” na to su oni nasrnui na mene Ivan me jebao u usta sve vise a cica u moju picku.Odjednom sam kleknula da pusim Ivanu njegovu kurcinu a cica me je jebao u vlazu picku prilazio mi je Ivan od pozadi i poceo da me udara po desnom guzu pljunuo mi je na cmar i posto se nikada do sad nisam jebala u dupe a ovu priliku nisam mogra da odbijem Ivan mi je gurnuo svoj kurac u moj anus vrisnula sam glasno ali posle mi je prijalo da se nalazim u sendvicu cica me jebao snazno u picku a Ivan u anus samo sam stenjala”aaahhhh ufffff tako samo tako nastavite uhhhh”jako mi je brijalo ali izgleda da cica nije mogao vise izvado je kurac iz moje picke i dao mi ga je da mu pusim dok me je ivan i dalje jebao u anus,Ivan nije jos mogao dugo da izdrzi poceo je da me jebe u picku legao je preko mene ja sam pusila cici sve do korena jebao me je u usta nisam mogla ni da stenjem stiskao mi je sise a dok me je Ivan jebao u moju vrelu picku rekao je da ce uskoro da svrsi rekla sam mu:”svrsi u mene napuni mi picku svojom spermom”odjednom se grcio i poceo da svrsava u meni a cica u mojimm ustima svi cmo u jednom trenutku svrsavali i picka i usta su mi bila puna sperme svu spermu u ustima sam gutala Ivan je sav znojav legao preko mene a cica se obukao stavi svoj kurac u pantalone pozdravio se”mala dobra si odlicana kurvice mala”i otisao dok je Ivan tako mokar lezao na meni izvukao je svoj kurac iz moje picke i zapalio jednu cigaru narucio nam je jos po jedno pice,a iz moje picke je curela sperma…Popili smo pice obukli se usli u njegova kola i odbacio me i on me je pohvalo”bila si odlicna nikad nisma tako nikog jebao kao tebe kurvice moja mala’izasla sam iz kola i uputila se u moj stan vise me niko nije tako jebao a ni njega nisam vise nikada srela.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Nesuđena tašta

Prica se odigrala pre otprilike dve godine i potpuno je istinita.Naime sa mojom devojkom sam otisao na aerodrom da sacekam njenu majku koja se vratila sa dalekog puta.Sa aerodroma smo direktno otisli u stan od moje devojke koja je imala nameru da napravi veceru u cast majcinog dolaska,to je inace bio moj prvi susret sa tom zenom koja je za svoje godine oko 45 izgledala izvanredno,srednje visine plavusa divne grudi i telo na kojem bi joj pozavidele i mnoge dvadesetogodisnjakinje.Kada smo dosli u stan ona je otisla u kupatilo da se istusira a ja sam sa sa Majom(ime moje devojke)seo u dnevnu sobu i cekao Mirjanu(Majina majka) da izadje i popijemo jedno pice pred veceru..Kad je izasla iz kupatila zaprepastio sam se njenim izgledom pre svega mokru kosu je pustila preko lica sto joj je dalo pomalo divlji i seksi izgled,obucena u sorts i majicu ispod koje su se jasno ocrtavale grudi i bradavice koje su odmah u meni probudile interesovanje,sto se jasno moglo videti prema reakciji mog prijatelja koji se digao i napravio veliku izbocinu na mojim pantalonama.Mirjana je sela do mene i nazdravila gledajuci me pravo u oci,u tom momentu kada je podigla ruku sa casicom podigla se i majica koja je bila bez rukava i ja sam jasno ugledao njenu sisu cija je bradavica strcala gotovo uspravno naravno nazdravili smo i zapoceli pricu o putu i ostalim dogadjajima…Nakon desetak minuta Maja je otisla u kuhinju i pocela da priprema veceru a Mirjana i ja smo nastavili upoznavanje kroz pricu i pice.Pili smo prilicno brzo i poceli sve vise i vise da se naoko neobavezno dodirujemo i sve srdacnije nazdravljamo jedno drugom,ja sam vec bio dobro napaljen njenim izgledom srdacnoscu i pre svega tako jebozovnim pogledom da sam poceo sve slobodnije da pricam sa njom,naravno sve to je bilo uz komunikaciju sa Majom koja je iz kuhinje budno pratila sta pricamo i ukljucivala se u razgovor,za to vreme ja sam onako neobavezno spustio ruku na njenu i nastavio normalno da pricam ali u sebi sam goreo od zelje da vidim njenu reakciju koje uopste nije ni bilo dakle nesmetano mi je ruka bila na njenoj i prica je tekla dalje ja sam malo pojacao pritisak na njenu ruku i ona je blago otvorila prste tako da su nam se sada delimicno isprepletali prsti na sta sam ja naravno konstantno pricajuci poceo da povlacim ruku gore dole izmaedju njenih prstiju na sta je ona reagovala blagim pritiskom na moju ruku sto sam ja shvatio kao ohrabrenje..ponovo smo nazdravili i u taj cas je dosla Maja na sta sam ja reagovao brzo i povukao ruku na naslon fotelje..Maja je rekla da ce mo morati da je izvinemo na neko vreme jer mora otici do samoposluge da kupi neke zacine koji joj nedostaju tako da mora da nas ostavi na petnestak minuta..Mirjana joj je rekla da nema problema i da mi imamo zanimljivih tema za razgovor i pogledala me tako da sam odmah u stomaku oosetio skoro bol od napaljenosti moj ud koji je pretio da iskoci iz pantalona…Ono sto se desilo od momenta kada je Maja izasla pa dok se nije vratila tesko je opisati naime samo sto su se zatvorila vrata Mirjana mi je bila u zagrljaju divljacik gurajuci njen jezik u moja usta na sta sam ja odgovorio jos zesce ruku sam zavukao ispod njene majice i poceo da dodirujem mozda najlepse sise koje sam do tada video,podigao sam je i namestio meni u krilo na sta je ona pocela da se nasadjuje na moju kurcinu onako preko odece poceo sam da osecam bol od trenja i stao sam skinuo pantalone do kolena i ponovo seo ona me je ponovo zajasila ali sada sam samo malo pomerio njen sorc u stranu i moja kita je skliznula u njeno vlazno medjunozje pocela divljacki da stenje i nabija se ljubeci me i grizuci moje usne ,jezik…nakon minut ili dva u ovom polozaju podigao sam se i stao iza nje nisam je skidao imao sam strah da se Maja ne vrati brze nego sto sam ocekivao i ponovo od nazad ne skidajuci joj sortc samo ga pomerajuci u stranu naslonio sam kitu na njeno dupe,pocela je da se mesa nabijajuci se sve vise i vise dok na kraju nisam usao u nju svom duzinom,lagano se naslonila na fotelju rukama i ja sam poceo zestoko da je tucam zguza sto je ona propratila stenjanjem i snaznim trzajima zadnjice nabijajuci se na moj kurac,nakon minut ili dva dosla je do vrhunca i ja sam po njenim trzajima i vrisku shvatio da je dozivela snazan orgazam,na sta sam ja jos jace i brze poceo da ulazim i izlazim u nju sto je rezultiralo jos jednim pa jos jednim njenim orgazmom….bilo je divno osecati grceve njene picke na mom kurcu i gledati od nazad uvijanje njenog tela propraceno stenjanjem i vriscima…sve to nije trajalo duze od pet minuta i onda me je pitala koliko Maji treba do samousluge ja sam rekao mozda jos pet do deset minuta ne vise,rekla mi je onda imam vremena uhvatila me je obadvema rukama za dupe i klekla ispred mene i stavila moj kurac duboko usta,imao sam prilican broj veza i vrlo sam iskusan sto se sexa tice ali pusenje koje je ona priredila u narednih dva tri minuta nikada necu zaboraviti naime drzeci me za dupe nadrazivala me je pipkajuci me oko cmara i zavlaceci prste pomalo u njega a istovremeno je glavu pomerala ritmicno levo desno tako da je moj kurac bukvalno leteo iz jednog kraja usta u drugi radila je to zaista umetnicki jos uvek mokra kosa joj je letela tamo amo a izraz lica joj je bio tako uzbudjujuci da sam ubrzo u velikim mlazovima punio njena usta spermom koju je ona prihvatala i lizala stenjuci od zadovoljstva,osecaj koji sam dozivljavao ne moze se opisati kombinacija zadovoljstva ,straha da svakog casa moze naici njena kcerka i njen izgled nacinili su da sam imao jedan od najlepsih orgazama u zivotu..nakon svega brzo je ustala i otisla u kupatilo dok sam ja samo uspeo da navucem pantalone i odem o prozora da uzmem svezeg vazduha kako bih se sto pre smirio…Minut dva nakon toga dosla je i Maja pitala me je ulazeci gde joj je majka na sta sam ja odgovorio otisla je u kupatilo verovatno malo da predahne od pica…nakon nekog vremena pojavila se Mirjana sveza, mirna i raspolozena ljubeci Maju rekla joj je da joj je bilo malo muka od pica ali da je sada sve u redu..nastavili smo druzenje uz veceru i pice a Mirjana se ponasala kao da se bas nista nije desilo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Emanuela

Emanuela……pa dobro ne zove se bas tako! Ali dobro, recimo da je tako nazovemo, vazi? E, pocelo je to sve onako kako sam se najmanje nadao. Upoznao sam je igrom slucaja, nemogu reci odakle je poznajem. Sasvim prosecna osoba zenskog pola, ukratko izgleda ovako: crnka , srednje visine, srednjih godina, grudi jaca trojka lepo oblikovane i uprkos godinama dosta uspravnog polozaja, duge noge malo punije ali jako lepo izvajane koje pocinju na malo jacoj guzi, koja je obla bas onako kako treba.Ali sto ima lice! To je nesto neverovatno, izrazi lica govore sami za sebe, kao da kaze jebi me kao kucku! Usne blago uske koje kada se nasmeje otkrivaju dva reda savrseno lepih zuba. Kada se nasmeje smeje se iskreno pa mi se cini da se to smeje sam andjeo. Jedino sto je imala nekako tuzan pogled .Ali je imala i jednu manu, uslovno recenu manu! To je jedna od onih zena koje fatalno deluju na muskarce ali sa vremenskom zadrskom. Svaki njen pokret, pogled, nacin na koji govori,….budio je u meni erotske fantazije, mene je podsecala na Monicu Beluchi. Znaci ne obara sa nogu odmah vec vremenom, ali kada obori….to radi jace nego da te udari Tajson! Od krosea Tajsona mozda i mogu da se dignem ali od Emanueline unutrasnje seksualne energije….nikada! I uopste bila je jaca kao licnost od mene.
Naravno nije dolazilo u obzir da imamo bilo sta megu sobom ,ipak mi je sefovica. Sve se desilo sasvim slucajno. Jedne kisovite letnje veceri zazvonio mi je mobilni, vidim Emanuela, pomislim sta sad hoce? samo me muci! Sa druge strane linije se zacuo njen glas: nalazim se kod tebe u blizini i treba mi prenociste, hoces da me primis?. Odgovorih joj zurno i kao iz topa: moze ali da budes dobra devojcica! Na ove moje reci sam se i ja sam nasmejao ali od muke. Ona brzo odgovori: pa to se podrazumeva! Pa da to se podrazumeva…..ponovih u sebi a u stvari sam mislio : sta cu sad? Srce mi je tuklo kao ludo, nesto mi se skupilo u grlu, drhtao sam. Ocu da je imam, ali nesmem da krenem. Uopste mi se jako svidjala ali na mene nije obracala paznju jer ja sam bio obican covek.
Izadjoh pred nju bila je bez kisobrana i mokra kao mis dok je kisa vec presla u pljusak. Brzo joj pritrcah i stavih kisobran iznad njene glave da je zastitim od kise. Posto kisobran nije velicine kao cirkuski sator uhvatila me je ispod ruke da bi mogli obadvoje da stanemo. Na dodir njene ruke kao da me struja udarila. Blago je naslonila i svoju dojku na moj biceps. U gacama uzbuna, posto sam i ja bez obzira na kisobran pokisao plasio sam se da ne primeti izbocinu na mojim pantalonama koje su mi vec od kad se ona javila postale dosta tesne. Dovedoh je u moj skromni dom. Ono malo krpica sto je imala na sebi zalepilo se za nju od kise tako da se sve videlo, majca pripijena uz telo jasno je ocrtavala perfektne grudi i na njihovom vrhu jasno su se ocrtavale ocvrsle bradavice a ja… bolje me nepitajte. Ja se skamenio i u srcu i odavno u pantalonama sto je vec bio problem koji je primetila ali kao pravi drug nije nista rekla. pa bolje da je bila gola lakse bi mi bilo, ovako masta leti kao kisa koju nosi snazan vetar koji je napolje poceo vec ozbiljno da duva. Na brzinu mi je objasnila da se kod mene zatekla slucajno i da nepomislim nista nemoralno jer ce se naljutiti…prihvatio sam! A sta sam drugo mogao. Dobacio sam joj moje farmerke i neku kosulju iz ormana, otisla je pod tus, na brzinu se istusirala i obukla. A dok se tusirala zavideo sam mlazu vode sto ja nisam na njegovom mestu, da mogu da joj milujem zrelo nabreklo telo! Za to vreme ja sam skuvao kafu i natocio pice,i naravno smirio se. Izasla je vec vidno mnogo bolje raspolozena. Nesto sire farmerke skrivale su lepe obline donjeg dela tela , bela kosulja zakopcala je samo par dugmica i zavezala je u cvor! Nije nosila grudnjak, predivna crna kosa nemirno joj je padala sve do pocetka njenih lepo oblikovanih grudi. Nasmejala se i rece: a gde ja da spavam? Ajde sto me je pitala manje vise ali boja glasa kojom me je to pitala, pokreti koje je napravila, istovremeno prekrstivsi ruke na grudima i vragolasto me pogledavsi, ja sam ponovo osecao pritisak u licu, i ne samo u licu, pokazao sam joj zasebnu sobu. Sedelili smo gledajuci TV i lagano ispijajuci flasu sampanjca koju sam cuvao za posebne prilike. Ona je veselo cavrljala i ocigledno da je sampanjac pomalo delovao. Odjednom se zacu snazni udar Groma, napolju je vec postajalo ozbiljno, ostali smo bez struje. Ona rece : dobro sad svako na svoju stranu……kreveta, mislim sad svako u svoju sobu. Sta sam ja mogao drugo da kazem nego: naravno. Inace pred njom sam bio nekako kilav, nemocan.Svako je otisao u svoju sobu a ja ne moram ni da vam napominjem da sam odmah zaspao jer je pice delovalo izgleda samo na mene!
U neko doba noci probudio me je snazan grom , probudih se sav znojav zbog sparine a onda se skamenih kad videh da se vrata sobe otvaraju i Emanuela upada u moju sobu. Tada rece: izvini ali ja se plasim grmljavine, ja moram kod da legnem kod tebe. Zurno se ubacila u moj krevet a ja stao i neverujem sta mi se desava…odmah je uzela plahtu sa mene i pokrila se, bila je u kosulji i tangicama , mirisala je fantasticno, bio je to miris njenog znoja koji je u meni budio neke zivotinjske instikte.Uopste morali smo biti znojavi jer nije bilo struje pa klima nije radila. Plahte nije bilo za obadvoje, ja sam bio nepokriven sa vec sada opasno podignutom kitom, a ona se okrenula meni licem u lice i gleda me njenim uzarenim pogledom koji je zatim bacila na moju izbocinu u mojim boksericama u kojima je izgleda bilo njoj nesto vrlo zanimljivo, moja batina je vec pocela da udarala u stomak.Testisi otekli toliko da sam imao problem sa polozajem nogu. Srce mi je tuklo kao ludo, Emanuela se pricvrljila uz mene, opio me njen dah koji je vec bio opasno blizu meni. Prisla mi je dok nije stomakom uprla u moj penis. Svetlica zasija i ja vidim jarko crvenilo na njenom licu. Pogled joj je bio staklast, zenice siroke. Ispod kosulje jasno su se nazirale teske grudi sa ocvrslim bradavicama. Noge je nervozno premestala , nije nikako mogla da ih smiri.Bila je napaljena, cekala je pa kad je videla da nemam petlje resi da preuzme ocajnicki korak i rece: slusaj! neznam zasto ali lega me bole mora da mi nije prijao sampanjac,sigurno su bubrezi, da li bi bio dobar da me izmasiras? E, to je vec bio moj teren, imam zlatne ruke, zlatne! A da bih to uradio moram da ustanem a izdajnicka batina je vec tukla u moj stomak…gospode toliko je odskocio kao nikada do tada. Bokserice se naduse kao vojnicki sator!A to je ustvari i htela da vidi. Ustao sam dok se ona mazno ipruzila potrbuske po ivici kreveta, glavu je okrenula prema meni i gledala u moju nabreklu muskost rekavsi: samo te jedno molim , nezuri, molim te polako ali temeljno!! Ha, nisam ni imao namere da se zurim. Nece ti smetati da se raskomotim, mrak je ionako nevidis nista, nasmejala se vragolasto.Skinula je kosulju.Iako je bio mrak teske i pune grudi blesnuse u tami. Jasno se videla linija njenog lepog zrelog tela. A ja …poludeo! Priberem se i krenem…..
Sklonio sam joj dugu crnu kosu i poceo da joj masiram vrat. Masirao sam joj vratne misice da joj krv krene nadole. Poako sam presao na lega, moje snazne ruke su nezno prelazile preko preplanule koze prekrivene znojem koji mi je posluzio bolje nego bilo koje ulje, o kako je samo mirisala! Kretao sam prste u raznim pravcima, lagano a snazno napredujuci po njenom telu. Osecao sam da je pocela lagano da se uvija, prijalo joj je!Usta su mi bila suva, to je bilo to! Sad sam se vec malo ohrabrio. Prelazeci mazno preko rebara sa obadve ruke milujuci je ona se pokrenu gornjim delom tela malo navise, oslonila se na laktove tako da su se grudi sad vec teske kao dva tega polako klatile, zaplahnuo me njihov miris .Samo su osetljivim bradavicama dodiruvale grubu povrsinu carsava ocvrsnuvsi za tren. Istovremeno guzu je natrcila tako izazovno da mi je pulsiralo u usima.Pocela je da se mazno uvija i uzdise takvim tonom da sam odpustio sve moje kocnice. Ljudi, zeleo sam je vise nego vazduh da disem. Za to vreme nije skidala pogled sa mog penisa jos uvek zarobljenog ali vec odavno resenog da izadje makar na silu iz opasno nabreklih bokserica. Imala je cvrstu guzu koju sam snazno gnjecio sa obe ruke. Dok sam joj obragivao guzu ona se mazno trljala o moje dlanove uzivajuci sve vise u ovoj igri. Svetlost od grmljavine povremeno je obasjala unutrasnjost sobe i istovremeno obasjavala njeno predivno telo koje se trzalo na svaki udar groma, osetio sam to pod prstima. Pluca su joj snazno i brzo radila izazivajuci brze pokrete dojkama jos vise ih nadrazujuci o grubu plahtu. Igra senki i svetlosti pomesana sa njenim uzdasima je bila predivna.Rukama koje su mesile guzu polako palcem zahvatih vrh tangi polako vukuci nadole duz brazdu izmedju guzova, zavlacio sam palaceve istovremeno ih sireci duboko sve do ulaza u analni otvor blago dodirnuvsi njegov obod osetih njene kontrakcije!Vucem joj tangice koje nisu mogle gotovo nista da pokriju. Kada se ono malo tange koja je bila preko vagine pomerila sa svoga mesta mogao sam da osetim miris njenih vaginalnih sokova. Tanga je bila ne vlazna nego mokra! Povukao sam ih nagore dok se nisu zategle a onda snazno cimnuo, tanga je pukla uz onaj eroticni zvuk koji je karakteristican samo za tange. Zategnuta tkanina usecena u brazdu njene vagine je brzo presla preko vagine trljajuci je i izazivajuci Emanuelin snazan trzaj. Odjednom sam osetio da je zaustavila dah i sva se stresla a zatim blago ciknula , to je bila muzika za moje usi.Nisam mogao da vidim ali sam osetio da se cela ukocila . Presao sam sa obe ruke na njene noge, pokusala je da se okrene na lega, nisam joj dao. Razmaknuo sam joj butine i poceo da joj masiram noge od guze prema stopalima. Glavu je drzala okrenutu na stranu tako da sam joj mogao nazreti oci.U mraku se video odsjaj u njenim ocima koje su imale neki demonski sjaj kao da je spremna na sve samo da se zadovolji. Zadnja strana butina je imala najveci prioritet u obradi, ponovo je pocela duboko da dise…noge je pokusavala stalno da stiska tako da nisam mnogo presao kolena a vec sam video da joj se vagina sama otvorila lepo se presijavajuci mokra od soka iz njene unutrasnjosti. Koza na mojim dlanovima potpuno je poprimila miris njenog znoja i koze, pomirisao sam, liznuo dlan i kao da sam popio afrodizijak. U tom momentu je doslo svetlo i zaslepilo nas ali samo za trenutak. Izgledala je kao nijedna do tada : pohotna, napaljena kao da je zenka spremna za parenje,znojava, blago je drhtala i izgledala je predivno .Prva se pribrala i htela da mi uzvrati istom merom, uhvatila me donji deo bokserice i snazno povukla nadole ali su zapele o glavic i nisu htele nadole. Pokusala je pravoliniski da ih pocepa i uspela je u tome. Oslobodila mi je penis koji je bio toliko zategnut da mu se kozica isarana venama skroz zategla. Snazno ga je obuhvatila prstima da se uveri u cvrstocu a on je bio kao od mermera. Glavic je bio velicine omanje teniske loptice, testisi su bili kao dva oraha. Snazno me je uhvatila za nabrekli glavic i povlacila prema sebi nadole kao rucicu na slot masini, nije mogla puno da povuce koliko je bio napet. Pustila ga je a on je bio kao oslobogena opruga udarivsi me po stomaku i to neposredno ispod pupka snazno pulsirajuci. Izgleda da je bila prezadovoljna onim sto je videla.To sam video po njenom izrazu lica, i sam sam se iznenadio kad sam ga video…nikada nije bio takav, u tolikoj velicini! A tek tvrdoca, mogu vam reci da me je pomalo boleo!
Resio sam da nastavim sa obradom, pokusala je da ustane ali joj nisam dozvolio! Snazno sam joj rasirio butine nezno ih naizmenicno ljubeci i pohotno lizajuci slankasti znoj sa njih. Bio sam vrlo temeljan, ona je ovo ocigledno obozavala, bila je vrlo nemirna. Napredovao sam polako ka vagini ,sada sam vec osetio jasan miris i video crvenu vaginu kako se stresa dok je njen otvor vec bio davno otvoren i spreman za primi moj alat. Uhvatio sam je ispod stomaka i pridigao u cetvoronozni stav. Grudi su joj se zatresle i vec su imale neki cudan osip od uzbudjenja. Nervoznao je pokusavala da utice na to sto se dogadja. Sama se tako jos izazivnije natrcila i jos vise otvorila. Prisao sam joj otpozadi i uhvatio uredno podkesane dlacice sa obe strane usmina. Snazno sam ih razdvojio, zivotinjski jekriknula snazno zabacivsi glavu unazad ,nije ovo ocekivala! Daleko od toga da ju je bolelo a ja sam je tako drzeci prihvatio usmine prstima i poceo da kruzim jezikom oko otvora njene vagine. Vagina joj je vidrirala kao zategnuta struna na violini.Imala je odlican ukus, grickao sam je nezno po usminama i okolini vaginalnog otvora a zatim snazno zavukao jezik u njenu unutrasnjost. Osecao sam da se trza, pocela je da vristi: ahh, daj mi ga vise…….umrecu. Na ove reci ja sam samo jos jace poceo da stipam usmine nasta mi je ona automacki odgovorila novim slapom iz svoje unutrasnjosti koje sam ja pokusavao da pokupim jezikom ali uzalud. Pocela je da vristi kao da je deru! U meni se probudila neka zver. Osetio sam se mocno, osetio sam se gospodarem situacije ! Posle nekoliko minuta ove igre pridigao sam se i prineo vrv mog nabreklog penisa njenoj mokroj vagini, drugom rukom sam je drzao za guzu. Bila je toliko nervozna da se stalno pomerala.Kad sam je dotakao penisom po vagini sva se stresla, vristala je: dajjjjj…..pokusavala je pogledom da dobaci kako cu da joj stavim! Bila je van sebe.Lagano sam prelazio penisom duz njene brazde sve do rupice od guze.Ona je za to vreme jednom rukom bila oslonjena na krevet drugom je mesila svoje dojke na kojima se oko bradavica vec plavilo! Pocela je histericno da place i gubi kontrolu nad sobom. Vise ni ja nisam mogao da izdrzim. Polako sam prislonio vrh glavica na pulsirajuci otvor i lagano krenuo da ga nekako ubacim. Sirila se maksimalno primajuci ga santimetar po santimetar u svoju vaginu. Lagano sam je forsirao sve dublje i dublje u ritmu napred-nazad dok ga na kraju nisam zavukao do kraja. Vidim da joj je bilo bolno jer nije navikla na ovakve komade ali se nije bunila.Samo je snazno savila glavom unazad, kao da joj je do vrata pa mu pravi mesta, primila ga je celog. Pogledala me je ocima mutnim od suza ali sa osmehom na licu! Rekla je : rasturi me kao pastuv kobilu, razumes, kobiluuuu! Dok je govorila pokoja kap pljuvacke joj je ispadala iz usta, glavu je nervozno vrtela dok joj se kosa slivala niz ledja. Telo joj se treslo kao da je prikacena na struju.Zgrabio sam je za kosu i skupio u rep a zatim blago povukao glavu unazad na sta je ona samo otvorila usta, rasirila oci i zajaukala. Rebra su joj dosla do izrazaja, drugom rukom sam je mazio po njima a onda iznenada uhvatio za dojku i blago stegao dok se lejujala u ritmu mojih prodora u njenu unutrasnjost.Bila je skroz nategnuta i nataknuta na snazan penis. Jebao sam je snazno bez milosti, njena vagina se razvlacila do krajnjih granica, od njenih sokova jaja su mi bila mokra. Video sam da nemoze vise da drzi ritam, sve je sporije radila guzom! Morao sam nesto da preduzmem i to pod hitno! Pustio sam dojku i njenu kosu naglo je uhvatio za rame i privukao vise sebi u ravan sa mojom glavom ali i dalje sa lega .Bila je u klececem polozaju na ivici kreveta. Prihvatio sam je za glavu i blago okrenuo ka meni pokusavajuci da joj ubacim jezik otpozadi u vec otvorena usta. Bez problema sam to uradio, prihvatala je moj jezik i sisala ga kao pomahnitala. Telo joj se tresno ruke je sklopila iza glave zagrlivsi moju glavu koliko je mogla,treseci se dok sam je snazno nabijao odozdo. Udarao sam svom snagom. Ona je parirala svojim ritmom,ali vidim da nije navikla na ovakve primerke. Naglo sam istrgao penis iz nje nasta je ona vrisnula i pustio je da padne na krevet! Ona ne samo da je pala vec se otkotrljala sa kreveta i pala na patos, drzeci se izmedju nogu, bila je rasturena. Ali i dalje ocigledno zedna sexa! Bila je tesko zadihana u vagini joj je nesto divlje pulsiralo! Ocigledno na ovako nesto jos nije naisla a najmanje je to ocekivala od mene. Okrenuo sam je na lega, grudi su joj bile gotovo uspravne sa bradavicama koje su prosto molile da budu obradjene. Dok je tako lezala milovao sam joj stomak i zatim je sa obadve ruke uhatio za grudi nezno ih milujuci , ona me je gledala pravo u oci ocekujuci iznenadjenje, odjednom bez najave stisnuo sam ih do ivice njenog bola, zenice joj se rasirile, glavu je snazno gurnula unazad uvijajuci se grudima prema mojim rukama. Nastavio sam da ih tako snazno masiram, nekoliko minuta popustio dok se ona od uzivanja uvijala po podu. Zatim sam popustio stisak koji sam pretvorio u nezno milovanje i polako prineo svoje usne blizu njene bradavice.Jezikom sam joj prelazio oko bradavice, oh boze kako ima lep ukus! Disala je u trzajima.Drhtala je… Vrlo polako sam kruzio jezikom oko nje, povremeno je ljubeci po obodu. Odjednom joj zgrabim celu bradavicu koliko sam mogao i pocnem je gutati. Pustam je polako kroz zube pazeci da je ne ugrizem. Dojka vuce bradavicu dole dok je ja drzim zubima da ne ispadne iz usta nexno trljajuci jezikom o njen vrh. Urlala je od orgazma.Rasirio sam joj noge i podigao ih na moja ramena, naciljao na otvor vagine i pokusao da ubacim penis unutra. Islo je jako tesko. Ona je plakala od zadovoljstva. Cuo se jasan zvuk vagine koja popusta nad snaznim penisom. Bio sam unutra! Uh kako je tesna, a i plitka! Udarao sam je svom snagom, jasno se culo udaranje teskih testisa o njenu guzu. Penis mi je bio jako pritisnut njenim vaginalnim misicima a vidim da je i ona popustila i pocela da vice: staniii…ubices me jebote! Stao sam, polako sam izlazio iz nje dok je ona sva znojava sa zabrinutim izrazom lica posmatrala glavic kako izlazi iz nje. Rekla je: izvini ali nemogu vise! Ubices me! Dahtala ja jako. Gledala je u moj penis koji se presijavao od njenih sokova. Pogledala me je i rekla: Uredu zadovolji se. Rekao sam joj : dali stvarno to zelis? Ona mi odgovori: za tebe sve, pa ako treba da me krpe nek me krpe. Uostalom nas problem je bio taj sto ja imam malo veci i deblji penis a ona malo uzu i plicu vaginu!
Pustio sam je da se pridigne, stao naspram nje licem u lice, jedva je stajala, gurnuo sam joj ruke izmedju butina snazno ih rasirio, silovito sam je podigao u vis u visinu mojih grudi. Bila je zabezeknuta, shvatila je sta ja hocu! A hteo sam da je tako raskrecenu nataknem na moj penis.Poceo sam polako da je spustam sve nize dok nisam dosao do glavica. Pomagala mi je jednom rukom ga centrirajuci. Namestila ga na ulaz i blago koliko je mogla cucnula na glavic. Bila je obazriva. Samo je on usao! Ona je bila skroz nategnuta, znala je sta sledi zato me je zagrlila svom snagom oko vrata i tiho zaplakala od strasti. Zakucao sam se svom snagom u nju, zakucao sam se toliko da vise nisam imao gde. Dosao sam do dna. Jer zbog polozaja to je bilo moguce. Emanuelu sam drzao tako za noge da nije mogla mnogo da mrda a ja sam se zakucavao svom snagom u njenu unutrasnjost! Razdirao sam joj utrobu. Zagrlila me je snazno oko vrata treseci se pod mojim naletima. Vristala je nekontrolisano, svrsavala je u talasima, dozivljavala jedan orgazam za drugim….i meni je dosao kraj zakucao sam se duboko u nju i poceo da svrsavam kao nikad do tad. Punio sam je lepljivom gustom spermom u dugackim mlazevima. Jaja su se oslobadjala velikog pritiska.Nije vise mogla da primi sperme pa je prelivala dok sam jos bio u njoj. Podigao sam je sa penisa na koji je bila nataknuta i spustio na pod. Nije bilo govora da moze da stoji. Telo joj se trzalo u grcevima dok je ruku drzala na vagini koja je nastavila sama od sebe da pulsira praveci nove orgazme. Borila se za vazduh sirom otvorenih usta, ociju punih suza treseci se u seriji orgazama. Konacno je pocela da se smiruje , lezala je sklupcana na patosu. Legao sam pored nje i zagrlio je. Nezno smo se ljubili.Spavali smo mirno ostatak noci.Ujutru sam joj skuvao kafu i spremio dorucak pre nego sto se probudila. Prineo sam moje usne njenima i nezno ih poljubio ona prihvati poljubac, proteglila se i istovremeno me pogledala njenim crnim ocoma koje nisu vise bile tuzne, to su bile oci zene koja je nasla svoju srecu. Od tada je redovno usrecavam…….pa ja sam na kraju krajeva dobar covek!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Užitak u grijehu

Nije bitno moje ime,bitan je greh,greh rekoh koji je pracen uzitkom nezaustavljivih ljubavnih naboja.
…………Poticem iz intelektualne familije,imam 19-st godine,vrlo elegantan,188 cm visok,tamne kose i ociju.Moji roditelji,majka 48-m a otac 61-u godinu.Jedno vece vratio sam se kuci cuo sam zanimljiv razgovor mojih roditelja,majka je govorila ocu kako je dosta usamljena,kako joj fali seksualni zivot,tj njeznost bar ponekad.Otac je to sve odbijao pravdajuci se zauzetoscu i godinama.Neobicno za moju majku,rekla je veoma ostro neznajuci da sam ja tu.Milane meni treba kurac i sex.Sta mi vredi ovo bogatstvo,kad nemam uzitak.Otac se ljut udaljio u sobu a majka je ostala u dnevnoj sobi.Nakon par minuta sam usao onako kao iz vana.

Nekako sam uzdrman razgovorom,sazalio sam se na majku ali nisam htio da primjeti.Sjeo sam nasuprot nje,upitala me kako sam i kako je bilo vani,sve je u redu rekao sam,znas vec cure i nocni zivot.Bila je uvijek pristojna i vrlo ljepo obucena,prava dama.Sjedjela je onako prekrstenih nogu,i nekako nervozno pomalo vrtjela svojom cipelom.Vrlo lijepo je izgledala te veceri.Crna kosa uvijek uredno pocesljana,bijela kosulja i crna suknja te crne carape,govorile su sve o kakvoj se zeni radi.Pitala me imas li djevojku neku ozbiljnu vezu,ma ne samo onako mama.Otac je izasao iz sobe i pozdravio me,kako si kako drustvo tvoje sine.Sve je po starom,idem ja sine na spavanje sutra putujem u Bec na neki poslovni sastanak.Majka je sutila,kad je otac otisao pitao sam majku,jel ima neki problem pravio sam se lud.Nema odgovorila je,odoh se istusirati pa u krpe rekao sam.Namjerno sam vrata od kupatila u mojoj sobi ostavio oskrinuta,neznam zasto,stalno mi je prolazila ona recenica kroz glavu,Milane meni treba kurac,mozda sam gubio razum ali pozelio sam da poljubim i da dodirnem tjelo rodjene majke,znam sta mislite,bolesnik,lud ili sta vec,ali to je bilo jace od mene.Dok sam se tusirao,lagano sam polako trljao svoj kurac,te stalno gledao dali ce se sjena pojaviti ispod vrata.Nakon nekoliko minuta ugledao sam sjenu,znao sam da me mam gleda.Poceo sam jace da drkam i u jednom momentu izgovorio njeno pravo ime.Sjena se povukla i ja sam,prestao da drkam onako iznenadjen i nezadovoljan,nastavio sa tusiranjem.
Obrisao sam se,namirisao tjelo parfemom i otisao onako gol pod plahtu.Neznam ali nisam mogao da prestanem sa razmisljenjem,dugo je trajalo,pred zoru sam zaspao.Kad sam se probudio bilo je vec 12.30 min.Obukao sam samo donji dio pidjame i krenuo dole.Majka je sjedila i citala neke novine,izgledala je tako izazovno obucena da je nisam mogao prepoznati,nisam dozvolio da primjeti da je gledam.cao mama,jel tata otisao na put.Je rela je,uzeo sam kafu,ruka mi se malo tresla i krenuo prema stolu gdje je ona sjedila.Jako je vruce sine rekla je.Kroz prozirnu haljinu kao firanga ocrtavale su se obline,na kojima bi i puno mladje zene bile zavidne.Sjeo sam za stol,prvo sam sutio a onda sam joj rekao da izgleda predivno danas.Preljepo nasminkana,u gacicama i grudnjaku koje je pokrivala tanka izazovna haljina ili spavacica.Citala je novine i polako pila svoju kafu,kad se tat vraca upitah tek da nesto pocnemo pricati.Za dva tri dana rekla je,te nagnula solju kafe,gledajuci me nekako pozudno.Neznam sine jako me ramena bole danas,hoces da te malo izmasiram pa idem na tusiranje,to bi bilo super rekla je.
prisao sam jos s ledja i stavio ruke na ramena,vidio sam u ogledalu da je zatvorila oci.Poceo sam lagano da ju masiram,spustajuci prste prema grudima ali ih nisam dodirivao.U oglegalu sam vidio kao polako grize donju usnu.Stavila je jednu ruku na moju a drugu spustila dole,kao de se htjela sam dirati ali nije smjela.Nastavio sam sa masazom,kurac mi se digao,znam ovo zvuci bolesno zato sam i nazvao greh.
Polako sam se prislonio uz njena ledja da ga osjeti.Samo je duboko uzdahnula,polako sam ruku spustao prema grudima,disala je sve teze,napokon sam joj dodirnuo sisu,bradavica se osjetila i kroz tanki grudnjak.Sagnuo sam se i lagano joj poljubio vrat,nastavljajuci trljati grudi.Pogledao sam u ogledalo nije otvarala oci.Desnu je ruku spustila i zavukla je u moju pidjamu dodirivajuci moj vec dignuti kurac.Trajalo je mozda dve tri minute,kao da me grom udario,izmakeo sam se i otisao u sobu gore.Ljut i uzbudjen,pa to mi je rodjena majka.Vratio sam se dole,ali nije bila za stolom,vidio sam da su vrata njene sobe oskrinuta,krenuo sam unutra.Sjedila je na svom krevetu i plakala,izvini sine izvini.Nista mama nije bilo,zagrlio sam je jako,to je inces to je inces,rekla je to je greh.
Nisam znao sta da uradim i poljubio sam je usta nesvjesno,nastavila je sa ljubljenjem,stavila mi jezik u usta.Oborio sam je na krevet,rekao sam joj ovo sto radimo je greh,ali nemogu da odolim.Skinuo sam je za dve sekunde i sebi isto.Legao sam na krevet i rekao,radi sta hoces znam da si zeljna kurca.Pocela je ljubiti moj kurac.izdisala je duboko,milovao sam joj grudi.Kad sam joj dodirnuo picku bila je jako mokra.Okrenuo sam je na ledja i poceo da ljubim to bozanstveno tjelo.Polako jezikom sam dosao do picke iz koje je curio sok,lizao sam je svu,okrenu s guza i poceo da lizem guzu.Kao ludjak,da ja sam ludjak,ali nisam se mogao kontrolisati.Zabio sam joj kurac do kraja vrisnula je,nije se izgleda jebala nekoliko godina.Mjesala je kao luda.Cekaj moram po kondom rekoh,otisao sam po kondom i nastavili smo sa seksomJahala me brzo,polako reko sam joj svrsicu.Lagano se nabijala na moj kurac,nije htjela da otvori oci,valjda taj greh ili sta vec.Ljubio sam joj grudi i jebavao tako dugo,pocela je da svrsava,jako se derala,zeljna zena seksa uzivala je svrsavajuci.Ubrzo sam i ja svrsio,legla je kraj mene i otvorila oci.Ovo je najveci greh koji sam u zivotu ucinula i najljepsi.Nek ovo ostane nasa tajna,jel moze da potraje upitala me.Sutio sam,htjeo sam da puknem da se ubijem,sta sam uradio,ali da joj neiskvarim rekao sam joj,nek potraje.Izasao sam iz njene sobe i otisao se tusirati.Navecer sam izasao i kasno se vratio kuci,cekala me budna i vidno pod dejstvom crvenog vina.Bila je pristojno obucena i doterana.
Znas ono danas sto je bilo,trebalo bi zaboraviti,greh je,rekoh.Ustala se i zagrlila me,daj samo jos ovu noc pa nek gorim u paklu,ne rekao sam joj,ne.Otisao sam na spavanje,culo se nesta kao tiho jecanje,izasao sam iz sobe,jecanje je dolazilo iz mamime sobe.
Usao sam unutra,lezala je u spavacici crnoj,podignut jastuk,naslonjena na njega uspravila je noge i tiho jecala,boze,nije imala gacica.Sjeo sam kraj nje,znas ono je bio greh,normalni ljudi to nerade.Uzela me za ruku i stavila polako medju svoje noge,sva je bila mokra.Nisam mogao da odolim.Poceli samo se ljubiti.Dirao sam joj lagano klitoris,stenjala je duboko,izvadio sam kurac i stavio ga u njena usta,ludo ga je ljubila i nesto mumnjala.Poceo sam da ju jebem,nekako snazno kao za osvetu u kojoj sam i ja veliki krivac.Vristala je,okreni se s guza rekao sam joj ostro,okrenula se jezikom sam joj prelazio preko supka i mokre picke.vristala je,onda sam joj ga ugurao u picku.Jako se sama nabijala,sam sam stajao.Tako nekoliko minuta,pocela je svrsavati,derala se i mumnjala,jebi me,jebi me,joj,jojjjjjjj.
Bio sam nekako,kao zivotinja,oako zaludjen bez kondoma svrsio sam joj u picku.Pao sam sav mokar na krevet,sva se tresla,ako ovo prestane ubicu se rekla je.Ti si skrenula skroz,a i ja sam lud.Zaspali samo zajedno,probudio me neki ljep osjecaj,pusila mi je kurac i lizala jaja,onako iza sna,zbunjen,otvorio sam oci,sjela je na dignut kurac i polako se jebavala.Uzivao sam,promjenili smo pozu stavio sam joj noge na ramena i poceo da jebem polako ali tako duboko,ulazio je cijeli u nju,stenjala je i vristala,mumnjala i vrtjela glavom ljevo desno.Vidno umoran,spustio sam se na krevet,okrenula se sa strane,odma se sama ustekala,izgledala je kao profesionalna jebaljka.Nastavio sam da je jebem,tj sama je polako mjesala.Svrsi unutra slobodno,davno sam ja ugradila zastitu kod ginekologa.
Svrsili smo skoro zajedno.Otisao sam na tusiranje pa malo van.Vratio sam se popodne,otac se vratio sa puta.E kako ti tata,sta ima novo.Mamje donela kafu,nemogu ja ode se malo odmoriti rekoh,stid me bilo.Nakon pola sata dosla je gore,znas sine,zaboravimo sve sta je bilo,ono je bila pogreska i greh.
Cuce te otac rekoh joj,nece kupa se on.
Sjela je kraj mene na krevet,stavila ruku izpod plahte,nikada nece prestati,znas,doci cu kasnije kad on zaspe.Ne nedolazi u obzir ti si stvarno skrenula.Nekako sam zaspao,nakon nekoliko sati,usla je u moju sobu,bio sam gol,cekao sam je.Poceli samo da se ljubimo,zacula su se vrata dole,otac je pokucao na moja vrata koja su bila oskrinuta.Provirio je,ja sam ko fol spavao,a mam je lezala dole iza kreveta.Otisao je,rekao sam joj da se vrati dole i da kaze da je svjetlo vani gorilo da je isla da ga ugasi.Poslusala je i otisla.Onako uznemiren sisao sam dole,vrata njihove sobe su bila pritv orena,provirio sam,spavali su.
Tako sam i ja otisao da spavam.
……..Jutro ljetno vrelo,a stid svuda oko mene,greh kao pokora ispunjavao je i mene i prostor oko mene.Tih nekoliko dana uglavnom je proslo u izbjegavanju Lide (Lidije,ime moje majke)
Pocetak vikenda donosio je emocije i izgleda nove grehove.
……..Subota dan za odmore,dan za uzivanje dan za sve,probudio sam se kao i obicno oko 12 sati,istusirao i posao dole da nesto doruckujem ili bolje reci rucam.Bilo je jako vruce,Lidu sam zatekao u kuhinji,sipala je sebo sok.

Uredna i cista,ljena majica i safari tanka suknja,skrivale su tjelo koje sam ljubio,na kojem sam gresio i greh cinio.
Gdje je Mile cale upitah,otisao je na golf pa ima poslovni rucak,odgovorila je.Bio sam spreman na izvinjenje i na cak odlazak iz kuce,taman sam htio da to kazem,Lida je bila brza,znas Aleks,bila sam kod doktora,malo sam krvarila na vaginu poslije onog naseg gresnog cina.Osjecala sam i bol u vagini,kako je tu rjec izgovarala ja sam sve vise tonu u instikt,u zelju u neznam sta.rekao mi je ginekolog da imam plitku vaginu,sav sam zadrhtao,topio sam se u tim rjecima,boze,pitao me jel u mog muza vece splovilo(penis)odgovorila sam da je.Kurac mi se dizao kao kran kao vulkan kao tlak.Pitao me koliko obicno traje moj seksualni cin,rekla sam oko jedan sat vremena.Tako govoreci pocela je da me miluje po prsima,te je prolazila prstima kroz moju kosu.Izvini Lido ako sam te povredio,nisi,znas nisam imala seks dugo a jos seks sa malo vecim penisom,svu si me popunjavao,malo je i boljelo,ali je prestajalo sa uzivanjem.Aleks ja te zelim ponovo,i nije me ni briga ni sram,nije mi ni vazno.Lido polako gubimo razum rekao sam,ali je vec stavila ruku u moj sorc i lagalo trljala moj nabrekli kurac.Pomilovao sam je,prvo po kosi,pa onda po grudima.Uzeo sam je za ruku i poveo u moju sobu,vrata sam zakljucao.Skini se jedva sam izustio,a ja sam lega na krevet i posmatrao kao polako skida majicu i safari suknju.Imala je tanke crvene tange,pomalo cudno ali ljepo je izgledalo.Prisla mi je i lagano me poljubila,polako je svukla moj sorc,ubrzo je izletio moj penis,koji je bio uspravan kao vojnik,koji je odsustvo cekao.Imala je male ruke,pa je mogla da ga drzi sa obadve i ljubi.Okrenuo sam je na ledja,Lido sad cu ti polizati ranu koju sam ti ucinio,sam je duboko uzdahnula.Vagina je bila cista i mirisala je na vanilin sampon,iznutra se osjecala blaga sukrvia pomjesana sa vagininim sokom.
Kao pas divlji pas lizao sam Lidinu vaginu.Stavio sam joj prst unutra koji je tako brzo nestajao u crnim urednim dlacicama.Onako mokrog par puta sam presao preko njenog supka koji se na pokrete sam otvarao,kao usta ribe.Legao sam na ledja,Lida je polako sjela i vrhom vagine trljala po mom vrhu od kurca,slutilo je na eksplozio sperme,ali sam je zaustavio.Zamolila me nemoj ga cijelog,ogroman je,poslusao sam je i polako kao je ona htjela i koliko ga je pustala unutra,tako je malo duze potrajalo.Aleks joj Aleks,malo me boli ali je preljepo,nemoj da svrsis molim te Aleks.
Sisla je sa kurca i okrenula mi vaginu,poza 69,sva je bila ljepljiva i mirisala je na vanilo pomjesanu sukrvicom i znojem.Okrenula se i kaze malo je krvav,onako lagano je polizala sok i sukrvicu,a ja sam je lizao,lizao sam oba otvora.Zanesen,stavio sam jezik u anus,i bio sam iznenadjen,okus je bio cist,pomjesan znojem koji je klizio niz njena ledja.Ponovo me zajahala,ali s pola moje duzine,njihala se na koljenima,grudi su se njhale kao kruske,zavapila je svrsavajuci.A ja sam pozelio da joj sve utrpam da ju poderem,poceo sam da svrsavam,samo je vise zamjesala i cijelog ga progutala sa svojom vaginom uz vrisak bola,spustila se na moja prsa.Nisam ga vadio,pocela se lagano pomjerati prema gore pa prema dole,cijedila je ljubavni sok iz moje debele pipe.Sva je drhtala,onda se lagano skinula sa kurca i legla kraj mene.Podigao sam se i stavio svoju glavu medju njene noge,polako sam joj ljubio vaginu,kao za nagradu za onaj kraj za dobar seks.
…….Ustala se pokupila svoje krpe,poljubila me i nestala iz moje sobe.Lezao sam kao kralj,kao propali kralj,kao idiot,zaludjen u grehu uzivao u seksu sa rodjeniom majkom.Oci su bi bile nakvasene suzama,neznam bilo mi je zao a bilo mi je i drago.
Istusirao sam se i krenuo napolje na terasu da se nadisem zraka,ali je bilo jako vruce.Lida je donijela dva soka,neko vreme smo sutili,onda sam se ja nasmijao,hvala Lido bilo je predivno.
To je greh,znam Lido,znam,samo mi reci koliko te boljelo,malo,ali moglo bi ubuduce da nas boli oboje jako,rekla je.
Stvari su izmakle kontroli,pa sam odlucio posjetiti porodicnog doktora i psihijatra.
Zakazao sam termin,te dosao na razgovor sa doktorom psihijatrom.usao sam u ordinaciju,tj sobu koja je licila na dnevni boravak,ugodna kozna fotelja u koju sam sjeo.Upitao me doktor,o cemu bi volio da razgovaramo.
Bio sam zbunjen i nesiguran,nisam se pripremao.rekao sam nekoliko rjeci u vezi opcesije.Koja vrsta opcesije pitao me.Osjecam veliki naboj seksualnih emocija u prisustvu starijih zena,zgodnih otmenih dama,elegamntno obucenih,crnih carapa sa halterima.Jel se radi o nekoj posebnoj dami ili o njih vise upitao me.O jednoj za sada rekao sam.Ti si mlad i nije cudo da te zanimaju zene,ne zene prekinu sam ga nego sterije zene preko 45 godina.Jesili li imao neko seksualno iskustvo sa starijom zenom,jesam rekao sam.Kako si se osjecao,u seksu super a poslje potisteno i prazno cak gresno.

Zasto gresno,nije valjda bilo na silu ili nesto gore.Ne nije bilo na silu,ali je bilo protiv bozje volje rekao sam.
……Nastala je mala pauza,zelis li da nastavimo sa razgovorom o tome,prvo sam sutio,pa sam rekao u redu.
Rekao si mi starija dama,da doktore,koliko ima godina,48-am odgovorio sam.29-t godina starija od tebe,kako izgleda i sta te privlaci na njoj.Ljepa,sarmantna uredna.Kako izgleda kao zena,zgodna za svoje godine,vitka srednjh grudi,crne kose ofarbane ali neprimjetno.Njezna,pozudna,neznam sva je onako ljepa.Jesi li je poznavao od prije,jesam,jel zivi blizu tebe,zivi.
…….Za sada nevidim nikakav greh,jel udata ta dama,jeste.Jel ti pricala o svom seksualnom zivotu,nije.Jel ima jos nesto sto bi rekao,ovo je totalna diskrecija,placena sutnja za pomoc.
………Postao sam malo nervozan,glas mi se nekako izmicao.
……..Znate,radi se o incest-u,radi se o grehu,rrraadi se seksu sa,pauza,pa sam nekako smoga snage.
Seks izmedju majke i sina,jedva sam rekao.I on je ostao zapanjen,ali brzo se snasao,pa doktor je.
Kad je to pocelo,pa prije dva mjeseca.
……..To je klasican i neubicajen cin incest-a rekao je.Ali ima jos slucajeva,posebno izmedju brata i sestre.kako da si pomognem rekao sam.
Prvo kontrola nad samim sobom,onda izbjegavanje svakog kontakta koji na seks asocira.Setnje u prirodi,naci djevojku ili odseliti se neko vreme.
Obavezno razgovarati sa osobom i balansirati osjecaje.cesto hormoni uzburkaju strasti,treba se kontrolirati.
……..Postoje i ljekovi koji smiruju hormone,ali kontrola unutrasnjsti je naj bitnija.Napustio sam ured psihijatra,nekako potisten,trebalo mi je neko pice pod hitno.Otisao sam u poznati cafebar,sreo prijatelja,jedna po jedna tako sam se i napijo.Oko pola noci taxijem sam dosao kuci.Pogasena svjetla,polako sam teturajuci otisao u svoju sobu.Dugo sam ostao pod tusem,onako supijan svasta mi je prolazilo kroz glavu.Bilo mi je muka,osjetio sam neku glad,pa sam sisao dole u kuhinju da nesto pojedem.Napravio sam neki sendvic i krenuo gore,kad sam se vracao vrata od Lidine sobe kao da su se malo otvorila.
zaustavio sam se,pogled prema vratima poceo je da grije unutarnjost mojih grudi,kontroliraj se sjetio sam se.Nikako nisam mogao da zakoracim,stajao sam nekih 30-t sekundi,okrenuo sam se i spustio tanjur na trpezariski stol.Upalilo se neko priguseno svjetlo,kao lampe smanjene iz Lidine sobe.Pomisao na,sta ako je otac tamo,sta ako i sta ja trazim.Uh,jednostavno sam ostao u iscekivanju.Zelja je gorjela kao vatra u kaminu,iz oskrinutih vrata bila je zabrana,bio je greh.Dugo sam razmisljao,strast me obuzimala,ustao sam se i dosao do vrata,koja su bila oskrinuta do pola.provirio sam nekako sa strahom,Lida je lezala sama,spavala je,bila je bozanstvena,u crnoj spavacici,kracoj sa tankim naramenicama,onako iskvarcana,kosa rasuta po jastuku,ljeva ruka podignuta preko glave,grudi su joj bile kao da imaju srednje silikone.Gledao sam je sa nekim ponosom,divio se njenom izgledu.
Nisam je dodirivao,totalno sam se kontrolirao.Izasao sam iz sobe i otisao gore,dugo nisam mogao da zaspem.Bio sam ponosan na sebe,uspio sam prvi korak.
………..Jutro uobicajeno,ljetno kraj Augusta,sisao sam dole,pogledao na sat pa tek je 8.05-t.primjetio sam da su vrata Lidine sobe zatvorena.Lagano sam pokucao,nije odgovarala,pa sam usao,spavala je posve u drugoj spavacici nekoj crvenoj dugackoj.Izasao sam van,pomislio pa ona se za mene pripremila,ona je bila budna dok sam je gledao.Zelio sam da razgovaramo,kad je izasla iz sobe,bila je pristojno obucena,svakao ljepa i dostojanstvena,pomalo ljuta ali bila je ok.
Aleks sta ima novo,kad si ti sinoc dosao,oko 12 rekoh joj.Znas,bio sam kod psihijatra i sve mu rekao,pomogao mi je nekim savjetim,sinoc sam usao u tvoju sobu,gledao te,kontrolirao sam svoje strasti,jedva ali sam uspio.Oci su joj bile pune suza,zagrlio sam ju,znas Lido,ono je bio greh,nismo mi svabe ni ameri da to radimo.Pomilovala me,i ona se izgleda kontrolirala,okrenula se i otisla u svoju sobu.Za mene je bilo bolje da izadjem iz kuce ili ce biti ponovo,grehova.Previse sam je volio da bi otisao tek tako.Usao sam u sobu,sjedila je za svojim stolom za sminkanje.Gledali smo se preko ogledala.
Zrakom su radile vibracije,emocije i blud.Pocelo je sa masiranjem nek tako i zavrsi rekla je.Prisao sam joj s ledja i stavio ruke na ramena,u ogledalu sam vidio da je zazmirila,lagano sam je masirao,uzivala je,izmaknuo sam svoj,kojem nisam mogao da komandujem,ali emotivnom stanje jesam.Naslonula je glavu na moja prsa,ljep je to osjecaj izgovorila je.Masirajuci joj ramena osjetio sam pod rukama da nema grudnjak,brzo sam se trznuo,kao iz nockdauna.Moram da idem izgovorio sam jedva.Okrenula se,raspor kucne haljina,izbacio je preljepe noge.Ruke je podigla da popravi kosu,tako se malo haljina i opustila pa sam vidio dio grudi i bradavice,poceo sam duboko da disem.Idi Aleks vidimo se kasnije.Kao kip sam stajao,kroz tjelo je prolazilo milion krvnih zrnaca koji su marsirali kroz moje vene,noseci strast prema dole.Izasao sam jedva iz sobe.Morao sam otici gore da se presvucem,usao sam u kupatilo i odma poceo da drkam da istjeram tu ludost taj greh.Svrsio sam za 20 sekundi.
Onako umoran i iscrpljen legao sam na krevet i zaspao.kad sam se probudio bilo je vec 17.25-t.Sisao sam dole,Lida je sjedila sa prijateljicom Mihaelom gospodjom nekih 50-t ili malo manje ili malo vise godina.Ljepo obucena,suknja zlatne boje kosulje sa slonovom kosti boje suknjom,plavusa,doduse farbala se ali bila je za svoje godine ok.
Lida me prestavila,to je moj sin Aleks,pregledao sam je svu za dve tri sekunde.Pomislio sam uh pa jebo bi ja nju.Posto je bilo vruce bio sam samo u sorcu,primjetio sam da Mihaela neskida ociju sa mene.Ubrzo je morala da ide,Lida ju je ispratila,kad se vratila,pitala me sta mislim o njenoj prijateljici,nista posebno,osim sto je ljepo obucena.Mislim da bi trebali da razgovaramo da jedno drugom oprostimo i da pocnemo sa normalnim zivotom,porodicnim rekao sam joj.Prihvatila je.zagrlio sam je i poljubio u obraz.Dali bi me odveo na sladoled i kafu upitala me,zasto ne rekao sam.Samo da se sredim pa idemo,nemoj nista onako izazovno,rekao sam joj.Otisao sam gore i obukao rifle i majicu.Lida je obukla isto rifle i bjelu kosulju,zavrnula rukave i neke cipele sa vecom petom,hlace su ocrtavale svaki dio njenih nogu,uh ali eto.Sjeli smo u auto,kasnije u gradu kupili kafu i sladoled,setali smo neko vreme.Umorna sam idemo kuci.Mile sutra dolazi iz Beca pa cemo imati zajednicki rucak.Dosli smo kuci,otisla je u sobu a ja sam sjeo za trpezariski stol,vrata su ostala oskrinuta,slucajno sam pogledao i vidio Lidu skinula se ostala u samo gacicama i grudnjaku,sjela je za svoj stol i skidala sminku.Onda je skinula grudnjak i kremom namazala tanko svoje grudi.Posto je vec bilo kasno obukla je prozirnu spavacicu i krenula van iz sobe.Ostao sam kao ukopan,nista nisam govorio,jako je vruce rekla je.Hoces neki sok,sutio sam i dalje.Prosla je kraj mene,sve je za njom mirisalo.Otisla je i sjela u TV sobu,upalila je tv plazmu,prebacivala kanale.Ustao sam se onako nesigurno i krenuo u istu prostoriju.Sjedila je na trosjedu kao boginja,tanka spavacica u polumraku skrivala je malo.Sjeo sam kraj nje,nesto je govorila u vezi programa a ja nista nisam cuo.Ustala se i krenula van iz sobe,a ja sam gledao kao da sanjam san,kao gazela se kretala sobom,grudi su igrale a guzovi su marsirali.Ponovo sam utonuo u ocaj pracen grehovima.Max sam se kontrolirao.
……..Nije je bilo 10-ak minuta,posao sam da vidim gdje je,stajala je na terasi koja je bila okrenuta u nase dovoriste iza kuce gdje je bio bazen.Stao sam na jedan korak iza nje,posmatrao sam je,tu si Aleks,nesto je govorila i spomenula onu Mihaelu,kao da je bila ljubomorna ili sta vec.Prisao sam joj s ledja,pomilovao po kosi i rekao nesekiraj se.Moj dignuti ud vec je dodirivao njenu guzu.Uhvatio sam se rukama za ogradu terase,bila je izmedju mojih ruku,tjela su nam bila skoro sljepljena.Lagano sam je poljubio,
znas nemozemo ciniti greh ali mozemo se postovati.Spustila je ruku dole,jako njezno dodirnula moj ud,srce mi je jako lupalo.Polako je otkopcala moj slic,te pocela lagano da ga vadi van.Bio je dignut kao nikada prije.Ja nista nisam radio,samo sam se opustio.Lagano je podigla spavacicu,nije imala ni gacica,njezno me malo odgurnula i ostala polunagnuta drzeci se jednom rukom za ogradu a u drugoj je drzala moj ud,polako je ciljala ulaz svoje vagine.Zatvorio sam oci.potpuno miran i svjestan,uzivao sam.Osjetio sam vruc dio tjela,vlazan i ljigav,osjetio sam ono,osjetio sam greh.Polako me pustala sama unutra,nista nisam radio a nisam se ni branio.Kad je usao do pola,pocela je lagano neprimjetno da mjesa,stajao sam ukocen i gledao u odsjaj vode.Polako se zaustavila i pocela da se nabija prema meni.Ne zadugo svih 22-a cm je bilo unutra.I drugom se rukom uhvatila za ogradu i pocela lagano pa malo brze da se nabija na tvrd ud,izvukla ga je van,pa jacim trzajem vratila unutra.Ljevom je rukom uzela za moju ruku i stavila na sisu,lagano sam je dirao pa odustao.Stajao sam,a Lida je radilo njezno napred nazad.vagina je bila jako ljigava.Poceo sam da gubim volju,rekao sam joj da prestane.Izvukao sam ud iz nje,te zakopcao hlace.Osjetio sam blagi bol u jajima.Nemozemo Lido,gresno je,gresno je.Nije se okretala samo je spustila spavacicu.
Otisao sam na tusiranje,sutra sam se spakovao i posao da trazim stan,jer se blizilo vreme za fakultet.
……..Otac me pitao sto trazim stan,rekao sam radi mira i ucenja.
Tako sam i otisao.
Dolazio sam kuci u pocetku samo kad bi Mile bio tu,te kasnije i kad ga nema.
Skroz sam se smirio,te sredio svoje strasti,isao na tretmane kod psihijatra i uspjelo je.Lidi sam oprostio kao i sebi samom,dali je bog neznam.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Komšinica i oglas

E ovako…..citajuci ove erotske price odlucio sam da i ja napisem i docaram jedno moje iskustvo tj, skidanje djave….
imam 18god, i do sada nisam ni video vaginu a kamoli imao sexualne odnose,bilo je sa curama i drkanja i hot line ali nikako sexa.jednu noc gledajuci na tv-u porno oglase odlucio sam da pustim sms …glasilo je ovako….neiskusan decko trazi stariju mamu,damu,tetu da ga poducava….i naravno br koji ovde nisam naveo.tu noc sam zeljno izcekivao neciji poziv ili sms ali nista,zaspao sam uranim jutarnjim satima.kada sam se popodne probudio u fonu sam imao nekoliko proopustenih poziva i jedan sms…javila mi se zena,ajde dacu joj ime marina{lazno} koja je imala 43godine.rekla je da je udata…taj dan smo se dopisivali nekoliko sati,bili iskreni jedno premma drugom,pricali ne samo o sexu nego i uopste o zivotu……kako je rekla pale je mladji,voli da vodi glavnu rec u toku sexa,sama pomisao na to da sam nevin je napali,,,dogovorili smo se da ce mi dati adresu kada joj muz ode za par dana na sluzbeni put…tako je i bilo,za dva dana muz je otisao ja i ona se culi,dogovor je bio u 10uvece kod nje,pustila mi poruku u kojoj je bila adresa ,…….i onda BUM….????bila je to adresa komsinice pored mog stana i sto je jos gore u tom trenutku bilo sve prethodno se poklapalo sa njom.razmisljao sam dugo da li da odem,skupio hrabrost i otisao i pozvonio na ulazna vrata…kada mi je otvorila iznenadjeno me je pogledala i rekla….dusane onaj decko si ti???da ja sam teta marina…pa dobro udji,nemoj da se stidis..seli smo na dvosed i poceli razgovarati..kroz razgovor raznih tema upita me pa jel istina pile tetino da si nevin ili….???da nevin sam,nemam razlog da vas lazem….priblizila mi se i stavila mi njen jezik na usne i lizala ih,ubrzo su jezici poceli da nam se preplicu…dugo smo se ljubili i mazili..sela mi je u krilo i skinula mi je majicu.lizala me po telu.a ja iako nisam imao sex saznao sasm mnogo toga o tome citajuci erotske price i gledajuci pornice,,,polako sam joj dodirivao sise koje su bile mekane.a bradavice napupele..grickao sam joj usi i lizao vrat,a ona je ispustala nezne razne zvuke zadovoljstva…skinula je svoju majicu,dirao sam joj bradavice koje su bile tako tvrde…i polako sam joj se niz vrat jezikom spustao do bujnih grudi…stavljala mi ih je neizmenicno u usta da ih sisam,grickam,….ustala je sa mene i skinula se..ispred mojih ociju bila je picka obrasla crnim dlakama…uhvatila me je za kurac i pocela da ga trlja preko farmerica i jezikom je tih trenutaka oblizivala svoje pune usne.Nisam vise mogao da izdrzim ustao sam i skinuo se,kurac je bio nakocen a ona je pocela da mi jednom rukom mesi guzicu a drukom navlacila kozuru ipolako drkala…lizala mi je jaja i unutrasnjost butina….par puta mi je samo blago liznula glavic i kroz par trenutaka sam svrsio,,onda ga je uzela u usta i pocela pusiti i sisati…uh tako je dobra bila…palacala mi je glavic jezikom i gledala me pravo u oci i dahcala…to me jako palilo…poceo sam da svrsavam da joj punim usta…lizala mi je glavic preliven spermom…progutala je sve do zadnje kapi.hajde da mi ga stavis dule jako sam vlazna..hajde dule…od tolikog pusenja meni se spustio bio…ah ljubavi sada cemo to srediti…sada ces da lizes picku teti da ti se opet digne taj tvoj mesnati debeo kurac……polako sam se spustao do njene picke….i liznuo je par puta…onda je legla rasirila noge…lizi me lizi tetu dusane,,,hajde ljubavi…lizao sam je dugo a ona je ubrzo svrsila….stegla me nogama i grcila i uvijala se,,,meni je poceo da se dize a ona ga uzela u ruku i pocela drkati….kada mi se digao pljunula je glavic i stavila me da sednem na stolicu……nabila se na moju kurcinu…polako se nabijala uzivala je…ah dule sta ti meni radis,uh ljubavi moa…onda je legla na bok a ja joj lagano glavicem mazio pickicu,,,,ne mogu vise stavi mi ga i jebi me dok ne svrsis u meni….napuni me molim te….jednom rukom sam joj drazio pizdu adrugom cmar…sve prste je polizala….volis to kurvo volis….da dule volim ljubavi sve volim ajde jebi me…jebi tvoju kurvu,matoru perverznjakusu…pedofilku tvoju,jebi me jebi me,,,,ponovo sam joj masirao klicu glavicem i jednim naglim trzajem uleteo u nju….uh duso hajde sada pocepaj tetinu picku…jebi me…par minuta sam joj zabijao kurac duboko u nju,u naglim naletima i trzajima a ona je urlala od zadovoljstva….osecao sam da cu da svrsim ali ga nisam vadiohtela je da ga napunim…..izzbacio sam seme u nju….ona nije svrsila uhvatio sam je lizati……odjednom je pocala. da vice,,,to dule ajde ajde jos malo evo dolazi,aaaaaaaaaaa………hajde lizni me jos jednom,,,ahhhh……..kako si dobar ucenik…sacekaj ide teta da opere zube pa ide mo kod tvoje mame na kafu………
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Toplo leto na selu

Upravo sam zavrsio treci razred sredje skole, i onako sav mlad i pun zivota, a ponesen i samom cinjenicom da je dosao letnji raspust i da nema vise dosadnih profesora. Kao svi momci u to cim dodje letnji raspust morao si da ides u selo, neko da pomaze a neko da ne smeta (posteno receno). Ja sam isao kod teca na selo. Ali ipak ja za razliku od svih mojih drugova koji su isli na selo i koji su to posteno receno mrzeli ja sam jedva cekao da odem. A sve zbog tecove sestre usedelice koja se zvala Dragana. Imala je odprilike 35 godina i bila veoma lepo gradjena: sredjeg rasta, grudi jake trojke i veoma lepog dupeta. Meni je bilo jako cudno to sto je ona pored takvog izgleda ostala usedelica, ali sam posle saznao da je bila veoma naporna za zivot. Ali da ne duzim meni se ona izuzetno svidjala i resio sam tog leta da to uradim po svaku cenu. Kao da mi je neko citao misli moj teco je bas tog leta zavrsavao kucu i kako su svi bili u poslu bilo je potrebno da se ode do grada i da se donesu neki dzakovi sa cementom. Dragana je trebala da ide po njih a ja sam to iskoristio kao priliku da odem sa njom nesto da kupim u gradu a u isto vreme da joj pomognem da to utovari.

Kako do grada ima 20 ak kilometara nisam hteo odmah da navalim (reko malo dok probijem led) pricali smo onako ne obavezno o svemu i svacemu. Ja sam na sve nacine pokusavao da joj stavim do znanja da mi se dopada i da bih hteo sa njom ali ne previse napadno. Ali kako je bila starija usedelica odmah je shvatila o cemu se radi. Tako kroz pricu mi stigosmo do prodavnice, rekao sam joj da obori sediste dok ja donesem dzakove. Odmah sam usao u prodavnicu i izneo dzak kada sam se vratio video sam da ona jos nije spustila sediste pitao sam o cemu se radi a ona je odgovorila da je se zaglavilo i da nece da se spusti. Kako je pokusavala da spusti sediste morala je da se nagne nad sediste i da pokusa da ga odglavi. U tom trenutku sva lepota njene guze mi se pokazala bila je prelepa malo sira ali zato veoma lepa. U tom trenutku sam resio da kazem pa sta bude bilo rekao sam kao da to nisam bio ja ” ako se ubrzo ne pridignes pocece da mi pucaju dugmad na boksericama”, ona se samo nasmesila i na moju veliku zalost uspela da odglavi sediste. Na brzinu sam utovario dzakove i krenuli smo. Kada smo krenuli put sela prvo sam spustio ruku na njenu butinu bila je tako mekana jos i danas pamtim taj osecaj, nije reagovala malo sam se tu zadrzao i krenuo sam dalje povlaceci njenu haljinu sve vise i vise dok nisam dosao do njene pice koja nije bila obrijana ali je bila vec vlazna. Rekao sam joj da je odavno zelim na sta ona nije nista rekla samo je skrenula na neki sporedni putic. Bilo mi je jasno da cu konacno ispuniti moju fantaziju. Cim su se kola zaustavila a pritom ja nisam zaustavio njeno mazenje pice koje je vec bila poprilicno vlazna i veoma nabreklog klitorisa. Izleteli smo napolje kao opareni jer u kolima nismo mogli jer su bili dzakovi a i pritom je bila ne snosna vrucina. Brzo sam otvorio gepek pozadi je bila neka stara jakna, bacio sam jaknu na zemlju a nju na jaknu. Ona je samo onako cutala i pustala me da radim sta sam god hteo. Prvo sam joj skinuo suknju i gacice i poceo da joj lizem picu bila je tako meka i vlazna (mada nisam bio bas iskusan u tome u mojoj 17 godini) ali sam konacno cuo uzdisaje to je dokaz da joj je bilo lepo. Tako sam ja sisao njene sokove jedno 5-10 min kurac u gacama hteo je da pukne. Bio je negde oko 16-17 cm i onako debeo. Brzo sam svukao sorc i gace onako u jednom potezu i polako glavicem kruzio po njenoj pici (sta ce te tad nije bilo pornica kao danas ali ipak cik je bio dosta popularan i da nastavim) od jednom sam cuo stavi mi ga ne mogu vise, to je bio znak za mene nabio sam ga dokle je moglo ali nije mogao skroz da udje. Usao je nekih 13-14 cm i jako je jauknula, nastavio sam polako da joj ga nabijam i da joj govorim kako sam ovo odavno zeleo i o ovome mastao nabijao sam ga tako mozda desetak min i kako sam nabijao sve jace i jace, toliko snazno da sam bio sav crven i znojav, od jednom blazenstvo osetio sam kako se trese i kako mi se po kurcu jos vise vlazi nisam mogao vise da izdrzim i svrsio sam u mlazovima. Samo sam se stropostao na onu jaku i legao pored nje. Lezali smo tako neko vreme i pricali da ce to ostati nasa tajna jer ne bi bilo zgodno da teco sazna. Ustali smo onako mokri sto od sokova sto od znoja, nekako se malo doveli u red seli u auto i krenuli nazad u selo. Istovario sam dzakove sa tecom i u tom trenutku me kao grom osinu njegovo pitanje. A gde ste vas dvoje do sada? Reko radovi neki na putu pa smo morali da cekamo dok ne zavrse (izvukao sam se u sekundi). Iako sam u selu ostao do kraja raspusta nisam zeleo opet da probam nesto jer ne bi bilo zgodno da se to rascuje. Ja i dragana smo nekako uspevali da se ponasamo kao da se nista nije desilio. Ali ipak sam uspeo da ispunim svoju decacku fantaziju.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ujna Vesna

Bilo je to ljeto 2004-e,kazu najtoplije anako hot,i meni reko sam u sebi.Seoska tisina poslije nedeljne mise,svirale su gazde u autu “neka sam isti kao on”.Ujna Vesna mi je predlozila da svratim na kafu ili hladno neko pice.Posto je ujak radio u Njemackoj,ponekad sam ujnu Vesnu vozio na nedeljnu misu u crkvu.Izgledala je onako gospodja za ono seosko okruzenje u kojem je zivjela.Srednjih godina (41-a god )Farbala je kosu u plavo,vislja rastom obdarenih grudi,da bila je magnet traktorskih jahaca,koji su je pasli kao babina krava milija.Znas Vesna izgledas uvijek ljepo i elegantno,htjeo sam biti fin,koliko su to mojih 20-t godina starosti dozvoljavale.Samo se nasmjesila,znas Zorane,ovdje u selu djevojke polude kad dodjes,a da ti nepricam osmjeha u crkvi,stvarno si ljep i zgodan decko.
Crna suknja na Vesni i crne carape,onako suknja samo prst iznad koljena,a pedalj kad sjedne u auto.Prebacena noga preko noge stidno je otkrivao halter zakacen za carapu..

Vozeci pomalo sam gledao tu ljepotu od zene a moje ujne Vesne.Stigli smo pred kucu,stao sam Vesna je polako izlazila iz auta,noge su joj se nespretno rasirile,bio je to prizor koji me za trenutak,zapanio,ostao sam bez daha.Ma nisam do tada nikada pomisljao na neke gluposti ili na neke dinastije.Usli smo u kucu bilo je vec pola jedan poslije podne,jako je bilo zagrijalo i vani i unutra a bogami i u meni isto.sad cu ja Zorane,otisla je u sobu,a ja sam trebao u wc,koji se nalazio u istom smjeru gdje i njena soba.Prolazeci kraj vrata sobe vidio sam prizor koji nikada necu zaboraviti,naime Vesna se skidala.Izgledala je kao glumica porno filma u mojim ocima,vrlo seksualno,plavusa u crnim gacicama i grudnjaku,caraper crne i halteri,sav sam se stresao.Neznam zasto ali sam zastao i gledao je,bolje reci zinuo u nju,primjetila je,samo je pritvorila vrata.A ja odma krenuo na izlazna vrata,prema autu.Sjeo sam u auto i krenuo kuci,onako uzdrman kao manijak sam se osjecao,ali svejedno mi je bilo ljepo vidjeti zenu srednjih godina a tako ljepog izgleda.Mobitel mi zazvonio,bila je to Vesna,Zorane gdje ti ode,znas ujna nije bilo ljepo od mene,gledao sam kad si se presvlacila,ma nije to nista,daj dodji da nesto popijemo.Znas Vesna tj ujna zamucao sam,znas mozda je bolje,duljio sam,ma nemoj da se sekiras nisam se naljutila i niko nece za to ni znati,to je moja krivnja sto nisam zatvorila vrata,nadam se da ni ti Zorane neces nikom reci.Okrenuo sam se na cesti i posao nazad,vjerujte isao sam a bilo mi je neprijatno.Kad sam usao u Vesninu kucu,kad sam je vidio onako u uskim taicama,bjelim,i majici na brilete,bez grudnjaka a bradavice su stajale uspravne kao kod djevojaka.Tanak zarez na tajicama izmedju nogu,vagina se zapravo prepolovila na dve strane,kosa raspustena,miris parfema extaze,topio je zrak u sobi.Raskomoti se Zorane rekla je,skinuo sam kravatu,raskopcao kosulju i zavrnuo malo rukave.Donjela je neko pice i puno leda,kretala se onako ko koketa,guzovi su se drmali kao valovi Jadrana,a kosa kao zlatne strune padala je preko ramena.Izazovno sjela je preko puta mene.Pio sam sok a on je pio mene.Pricali smo nesto glupo,kao o fakultetu i djevojkama.
Znas Vesna mogli smo otici negdje na veceru veceras rekoh,znam jednu ribarsku kucu ima ljepu terasu.Vazi rekla je kad dolazis po mene,u 7 rekoh.
…….Jos smo ostali nekoliko minuta,skrivao sam svoje poglede,pitala me,Zorane kako ti izgledam jel te nece smetati izaci sa babaom na veceru,probavala me.Ma Vesna,jel mogu govoriti slobodno da samo nas dvoje znamo za to,mozes rekla je.Znas Vesna ti si vise nego zgodna i ljepa zena,vrlo elegantna nema veze koliko ti je godina,nisi radjala djecu tjelo ti je ocuvano izgledas veoma seksi.Nasmijala se,to je ljep kompliment,kupila sam neki kupaci kostim pa nikako da ga probam,dali bi ti rekao kako mi stoji za more.Hajde slobodno imamo vremena,samo oblaci i pokazi bice nam zabavno rekoh,otisla je,kad se vratila iz sobe u kostimu kad se nisam onesvjestio.To je bila picka i po.Kurac mi se digao ko truba za budjenje vojske.Sta kazes Zorane,palila je parket po kojem je hodala u stiklicama kao neke klompe.Da nismo familija Vesna sad bi skocio na tebe,pogledala me nekim blagim pogledom i samo se nasmijala malo,kasnije o tome rekla je.Izgleda da nisam dobro cuo.Izvini Vesna sta si mislila kasnije o tome,u redu kasnije cemo pricati o tome rekla je.Imao sam utisak,ovo izmice kontroli ali svejedno cu vratiti pricu na nas dvoje.Otisla je u sobu i vratila se u kucnoj haljini,ljetnoj kracoj svezanoj na stomaku,plisanoj,sva je blistala.Idem ja sada pa se vidimo u sedmicu.Kud se zuris rekla je pa tek je pola dva.Sjela je kraj mene,sad me pitaj ili pricao o onome,o cemu rekoh,pa da ti nisam ujna skocio bi na mene,kako si to mislio.Usne su jos se crvenile od karmina uredno kao linije odvajala je usne od lica,haljina se malo razmaknula,noge je malo rasirila,namjerno,nije imala gaca.
…..Ma rekoh,salio sam se,nisi Zorane nisi,vidim ja kako me gledas,uzela me za ruku,reci slobodno ovo je samo izmedju nas.Jesil ikada spavao sa stariom zenom kao ja,nisam bas,znam.A jel bi volio,volio bi bilo bi to novo iskustvo.Spustila je svoju ruku na moje koljeno.Dali bi dozvolio da te zena kao ja pomiluje i poljubi,nesto sam promumnjao,vec joj je ruka bila na mojim raskopcanim prsima.Polako je prosla prstima kroz moju vlaznu kosu.
U nekom blagom strahu,stavio sam ruku na njenu nogu,bila je topla.Gledali smo se nekoliko sekundi.Vesna pokazi mi grudi molim te,razvezala je polako haljinu,vec su se grudi nazirale,bjele ovuvane,pravilnih i lijepih bradavica.
Krenula je polako da me poljubi,,,,,zvono je zazvonilo na vratima.Skocio sam kao oprzen.Polako smiri se.Otisla je do prozora,bila je rodica Maja,vidjela je moj auto pa je navratila.Brzo sam se sredio i zakopcao kosulju,otvori joj ti vrata a ja cu doci za tren.Tako je i bilo ja sam otvorio vrata pozdravio se sa majom i usla je u kucu,gdje je ujna upitala je.Nesto trazi u sobi sad ce ona.Vesna je izasla za nekoliko trenutaka u trenerci hvala bogu,donji dio trenerke i majica gore.Sjeli smo nekoliko trenutaka,e ja moram ici rekoh,vidimo se ujna u iducu nedelju.Ispratila me doci cu veceras oko 10 jel to u redu,je rekla je nazovi me da otvorim garazu da udjes unutra.
………..Nazvao sam je oko 10.15 kad sam bio blizu,otvorila je garazu i ja sam uvezao unutra.
Usao sam u kucu,svirao je Haris Dzinovic na cd-u,lagano.
Pozdravili smo se,Vesna je izgledala veoma izazovno,mini suknja i kosulja svilena,onako na stiklama odzvanjla je parketom,usula mi casu vina.Nazdravili smo,nasmijala se,kako ti izgledam Zorane.Super,bas kako ja volim rekao sam.Prisla mi je i stavila mi prst na usne,jel to znak sutnje rekao sam,je rekla je.Da zaplesemo pitala me,moze,promjenila je muziku,svirao je neki sentis iz 80-tih,prisla mi je i zaplesali smo,mirisala na skupi parfem.
Odma mi se poceo dizati kurac,osjetila ga je i stavila mi nogu izmedju mojih.
Osjetim nesto ljepo Zorane,jel ljep komad upitala je.Poceo sam da joj grickam usi i ljubim lice lagano.Onda su nam se pogledi sudarili i poljubila me strasno u usta.Drzali smo jos case sa vinom,koje smo spustili na stol.
…..Jos smo kratko plesali i ljubili se,spustila je ruku i pocela lagano da mazi moj dignuti kurac.A ja sam lagano poceo da joj otkapcam kosulju.Grudi su ispale polako van,onako u bjelom grudnjaku cipkastom izgledale su kao dve dinje.Jos uvijek ih nisam vadio iz grudnjaka.Polako sam joj pipao guzu,njihala se lagano u ritmu muzike,poneki zadah odusevljenja,ljepo je trajalo.Zagrlila me kok vrata i pocela lagano da mjesa,ljubeci me starim stilom ali bilo je fino.Vesna jesil ti spremna na ovo sapnuo sam joj na uh,odavno Zorane odavno.Polako sam joj raskopcao rajf na suknji i poceo da je spustam dole gurajuci svoju ruku u njene gace.Milovao sam joj guzu,srednji prst sam spustao medju guzove prema dvima otvorima,dodirnuo sam joj supak pa onada polako dirnuo vaginu ali samo za trenutak.Uzdahnula je duboko.Povukao sam ruku gore,gadio sam se na prljave djevojke,ako smrdi pomislio sam,sve ce propasti.Ali nije pomirisao sam prst,sve je mirisalo na njezan sampon i kremu koju je sigurno ugurala malo i u guzu.Idemo u sobu Zorane,povela me na igraliste koje sam najvise volio.Skinula je preostali dio robe a i ja isto.Kad je vidjela moju kuburu,bila je to bas kubura,23 cm.Uzela ga je u ruku i pocela jezikom lizati,vidim nije bas bila neka iskusna,gledala je filmove.Ali bilo je ljepo,sisala je moju kuburu,koja je mogla od strasti i da opali.Podigao sam je na krevet.Polegao i poceo lagano da joj ljubim velike grudi,polako prema dole,dosao sam do stvarno rutave picke,smedja rutava picka mirisala je na sampon,rastavio sam joj noge i poceo da joj lizem malu.Sva se tresla,Vesna podigni se malo,sad ces nesto vidjeti,podigla je malo butine a ja sam joj liznuo mirisni supak,vrisnula je.Joj Zorane joj,joj sto je ljep osjecaj,nikada nisam to osjetila,moj Mato sam namene i jebe 15 min i gotovo.
Nastavio sam da je lizem malo tamo malo vamo,obe rupe.Daj mi ga u usta Zorane daj mi ga,stavio sam joj kuburu usta,ljubila ga je ludo,a ja sam joj stavio prst u vaginu,mjesala je kao luda.Polako sam se spustio nize i njezno stavio pola kurca u vaginu koja se cjedila od ljubavnog soka i od zelje za kurcom.Jebavao sam je tako pet minuta,Vesna daj me zajasi,sjela je na kurac i pocela skakati,polako Vesna polako.Usporila je uz jauke,tako je jaukala da sam se zacudo,tako se ja jebem Zorane,jako jaucem.Jahala je njezno,gore dole,gore dole.
Okrenuo sam je s guza,jako joj je bila rutava picka a i supak isto skoro se nije ni vidio to me uzasno palilo.Stavio sam ga unutra,ajde Vesna polako mjesaj.Bilo je za izludjenje,bila je to prava koka.Mogul ga staviti u supak Vesna,joj Zorane nisam nikada to.Stavio sam vrh tesko je usao,stenjala je ali nije se branila.Svakih 5 sekundi je ulazio po cm unutra.Kad je bio do pola,zajaukala je jako,ali nije ga vadila.Malo sam ga povukao van pa opet unutra sad skoro do kraja,jaukala je sad sve vise i jace.To me palilo kao ludog,zabio sam ga skroz svih 23 cm u supak.Vristala je Vesna nakon dve minute svrsio sam joj u supak i nastavio da ju jebem lagano nije ni skuzila da sam svrsio,izvadio sam ga i stavio u picku,malo je pao,umorio sam se slagao sam.Nastavio sam da je jebem s guza polako,de se ti sam jabi Vesna.
Mjesala je lagano,unutra van do pola,dizao se u njoj do maksimale.Pocela je svrsavati,jaukala je,bila je van sebe.Znoj se cjedio niz nas.Konacno se spustila na mokru plahtu.
Zorane bilo je predivno,uh velim pa ja sam jebao svoju ujnu,ma kakvu ujnu ma nismo skoro ni rod,daj molim te Zorane.………Vesna bilo je fantasticno.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jebozovna mama

Znao sam da su žene jebozovne, da se vole jebati, i to je dobro. Samo bolesne žene ne vole kurac u svojoj utrobi. Odnosno, žene koje se ne vole jebati,ne trebaju nam, naka idu kamo žele, samo što dalje od nas.

Moja štorija je dugačka, u dijelovima. Bit će nastavaka, hvala Bogu.
Počet ću od svoje famili, mama, sestra, djevojke, žena.
Moju dragu mamicu sam uvijek doživljavao u punom erotskom smislu, jebozovnu, uvijek željnu kurčine. Kao klinac bio sam svjestan toga. S godinama shvatio sam da bi i ja mogao podijeliti koji trenutak s njom! Početak je krenuo. Znao sam za njezine slike, među kojima su bile i one s “malo zadignutijom suknjom”, gdje su na svjetlo dana izašle njene pune noge, pune butine, moglo bi se reći. Pregledavajući ove slike, zamišljao sam njezine jebače, nije bilo loše, mora da su uživali.

I tako, malo po malo, odlučio sam krenuti i ja u akciju.
Jednom, sasvim sučajno, mama me pozvala u spavaću sobu. Uh, kakvo iznenađenje! Stajala je u sobi obućena kao da ide na neki sex party, u crnom kompletu, mali grudnjak, minijaturne gačice kroz koje je bila vidljiva njena pička i svilene samostojeće crne čarape do vrha njenih punih butina. Kako ti izgledam – pitala me, te nastavila – kupila sam si ovaj sexy komplet, za sexy izlaske, kako ti se sviđa? Nisam baš bio pri sebi, mama mi stoji polugola u sobi s istaknutom pičkom pod mojim nosom, ravnim trbuhom i finim razdvojenim sisama, koje su se njezinim, malo istaknutijim disanjem, podizale gore – dolje. Nisam znao da li da joj priđem još bliže i da je jednostavno pojebem ili da dođem do nje i dotaknem je, dotaknem tu njenu veliku pičku, koji je to prorez bio među njenim punim, okruglim butinama. Odlučih, idem bliže da je bolje vidim, na jedan metar. Ona se prpošno smješkala, čak malo raširila butine, izbacila pičku. Jebao bih je u šutu, bez imalo milosti. Ali odustah! Nije još vrijeme. Mislio sam, moram malo srediti misli, pa tek onda odlučiti.
Nije loše – rekoh, i okrenuo sam se prema izlazu. Zatvorih sobna vrata i povukao sam se u dubinu svojih razmišljana. Jebozovna mama, nema šta. Željna kurca, bilo je vidljivo “iz aviona”. No, odlučih. Neću odustati. Idem dalje. Jednu večer, predložih joj da izađemo na pićence, uvijek je bila za to. Nije voljela sjedenje u četiri zida. Pazi kako se obućeš – namjerno joj napomenuh. Ona se nasmija – da, a što bi ti želio – pita? Pa mogla bi neku kratku haljinicu ili suknju, što kraću, prozirnu bluzu da ti se vide sise, nek narod uživa – odgovorih malo zaokruženo, nisam se usudio ići toliko direktno. Dobro – potvrdi s smješkom i vrati se u sobu. Izađe nakon petnaestak minuta, kratka suknje, iznad koljena, do polovice butina, bluza svilena, poluprozirna, ispod ništa, mali sportski lagani sako, otvoren ali tako da je prekrivao sise, ocrtavao se samo prostor između tih jebozovnih sisa, štiklice, dugonoga. Nisam se uzbuđivao, prihvatio sam to hladnokrvno, te krenuo ka autu. Sjedosmo u auto, ona do mene, usljed sjedenja suknjica joj se pripila uz butine i otišla joj malo ispod međunožja. Jebao bih je tu, usred auta. Nisam sakrivao pogled, te joj rehoh – raširi malo noge – onako malo oszbiljnije. Raširila je noge i rukama još malo zadigla suknju. Suknja ravno do gaćica ali gaćice nisam vidio iz svoje ptičje perspektive. Dobro? – pitala je. Kako sam se suzdržao da joj ne stavim srednjak u tu jebozovnu rupu među nogama. Krenuh, polako s autom. Dođosmo do caffe bara, malo ovećeg. Ona zajedno samnom, ruku pod ruku. Pogledi se digli, svatko nas je odmjeravao, osobitu nju. Vjerojatno nitko nije pomislio da mi je to mama. Muški pogledi spuštali su se niz njezino tjelo, jebozovno dupe joj se još više pemještalo gore dolje, ljevo desno. Svatko bi joj ga istresao, bilo je vidljivo. I odlučih, zašto ne. Nisam joj pridodavao veliku pažnju, tek kad smo sjeli, naručili piće, rekoh joj – izbaci malo te butine. Poslušala me, podigla suknju malo ispod međunožja i ovlaš raširila nogice. Ja joj stavim ruku na noge, kao da nešto provjeravam, s unutarnje strane butine. Glatka kože, par centimetara od njene pičke, i pomislih koliko je kurčeva ušlo između tih butina. Vratih,naravno, ruku. Ona glada ispred sebe, poluozbiljna. Šampanjac se pio te većeri. Raspoloženje odlično, sve bolje i bolje. Skini gaćice – rekoh joj. Kako? – upita. Ok, nemožeš, raširi maksimalno noge da ti se vide gaćice. Ona bezpogovrno raširi noge, suknja ode do gaćica i preko. Barski stolovi, sve se vidi. Noge raširene, debele butine raširene i crne, napete gaćice između njih. I sad ono na što nisam računao. Iste one polušupljikave, poluprozirne gaćice koje mi je pokazivala onaj dan, prikazivle su pićku moje mame. Pićka napeta ko praćka. Pogledi obližnjih gostiju se spustili na međunožje moje mame. Ok, super – nasmijah se. Natoćih joj još jednu čašu šampanja. Bila je pripita, što od šampanja,,što od prodornih muških pogleda. Nisu znali što ćiniti. Ona, svjesna situacije, još malo raširi noge. Pićka, bilo je vidljivo, malo joj se otvorila. Ukazala se tamno smeđa krijesta, ali, ćinilo mi se malo vlažna. Ne treba žuriti, pomislih. Natoćih joj još pića. Pijuckala je i pomalo se ljuljala na barskoj stolici. Kod svakog pomaka, suknja joj je otišla malo na gore. Kao da je htjela sjesti direktno s guzom na stolicu. Imao sam osječaj da joj ta suknja smeta. A guza široka ko barka, okrugle polutke, puno puta sam je gledao kako hoda, zamišljao kako ju je ljepo držati u ruci kad se jebe. I odlučih. Tebe treba pojebati. Rekoh joj- digni skroz suknju i sjedni direktno na stolicu. Ona se, polupijana i omamljena od jebozovnih muških pogleda, koji su već vidno počeli trljati svoja podeblja međunožja, digne s stolice, rukom vidno zadigne suknju iznad šupljikavih gaćica, gdje se ukaza gotovo obrijana pičketina moje mame, i ponovo se popne na barsku stolicu, ali s guzom direktno na kožu stolice.
Bila je već ponoć. Gosti pijani ili pripiti, uskomešani oko nas. Mama kao da čeka daljne moje naredbe. Bio sam i ja toga svjestan. Konobari su sve više pažnje posvećivali našem stolu. Svaki puta smješak i mig prema mami. I ona se svaki put nasmiješi, uz to i malo zanjiše na stolici. Kao da je nešto svrbi među nogama. Stara moja, vrijeme je za daljnu akciju. Podigoh ruku, sad i ja bez srama, na njeno rame i rekoh joj – vruće je, otkopčaj koje dugme na bluzi. Ona s smješkom raširi sako i otkopča dva dugmića na bluzi. Vidio se prostor između sisa, i pola sisa s unurarnje strane. Raširi tu bluzu i sako – rekoh. Ona se ispravi, raširi sako iza sisa i to isto učini s bluzom, te otkopča još jedno dugme. Predivne sise s bradavicama se ukazaše iza bluze. Bila je spremna za jebačinu. Ali ja sam oklijevao, namjerno. Uživao u prizoru. Polugola mama sjedi tu kraj mene, u prepunom lokalu. Pripita, poslušna, čeka moju odluku. Izaberi si nekoga i otiđi s njim u wc – rekoh. Nasmješena, zadovoljno prošara pogeledom po lokalu, obližnjim gostima. Upija muške poglede, i vidjeh je kako se jače nasmješi prema jednom muškarcu 28 – 30 godina. Muškarac uzvrati osmjeh. Postalo mi je vruće. Čekao sam akciju moje mame. Ona još više raširi noge u smjeru tog moškarca. Međunožje se ukaza u svojoj cjelosti. Jebote gaćice, pomislih. Iako šupljikave i prozirne, šta će joj. Jasno mu dala do znanja šta želi. Muškarac u nedoumici, razumio je poruku ali nezna kako. Mama shvati situaciju, pa se još malo ispravi da mu pokaže sise, lagano sakrivene iza svilene bluzice. Digne se i krene u smjeru m – ž wc-a. Hoda lagano, sako raširen, sise se lagano njišu, a suknja joj ostala zadignuta na guzovima. Guzovi polupokriveni gačicama premještaju se ljevo desno, otiđe u wc. Meni pomalo krivom što ja nisam uplovio između tih guzova. Širokih guzova, dugih nogu, punih okruglih butina. Kako je život ljep, pomislih. Muškarac je, očigledno, razumio poruku te i on ulazi u wc. Nisam znao što dalje. Sačekah, pomislim, dat ću im malo vremena. Usta su mi suha, otpih malo šampanjca. Uzavrela atmosfera u meni. 15 – 20 min je prošlo. Nitko ne izlazi. U meni ključa, neznam šta se događa. Krenuh i ja prema wc-u, onako polupijan, teturam se šta od pića, šta od situacije. Otvorih vrata wc-a. Hodnik, pa dvoja vrata, muški i ženski wc. Stadoh i osluškujem, napet, treperim. Čujem neko šuškanje u m wc-u. Lagano, nečujno se približavam zatvorenim vratima. Ne vidim ništa, zbog vratiju, lagano ih guram i vidjeh oćekivani prizor. Moja mama sa suknjom oko pasa, bez gačica, raskopčane bluze, raširenih nogu visi oko tipa, zagrljena njemu oko vrata, opkoraćila ga dugim nogama. Tip je drži za one poželjne guzove, spušta i podiže gore dolje na svom kurcu, dobru zabitom u vlažnu pičku moje mame. Zastadoh, prestanem disati i gledam. Mama mu se grčevito uhvatila oko vrata, raširene bluze i sakoa, gole sise joj se trljaju u prsa muškarca, bradavice i krugovi oko njih nekako tamno crveni, gotovo zapaljeni. Sise joj se žestoko pritišću u polugolu kožu muškarca a pička joj mljacka, sve jače i jače. Lice joj u grču, prigušuje uzdahe, tip je diže i spušta na kurcu. Ludnica. U jednom trenutku mama zabacuje glavu unazad i još više otvara usta, potpuno žmiri, tip je pritisne uza zid, traži joj usnama vrat i gricka je, dva tri trzaja, smire se i pušta je na njezine noge. Ona potuno omlohavila, u polusnu gleda i jedva se drži na nogama. Raširenih nogu i pičke stoji ispred svog jebača, ruke mu ovlaš drži oko ramena, a njegov kurac, u svoj svojoj debljini i veličini stoji ispred glatkog trbuha moje mame. Vidljivo je da mu se sperma cijedi iz kurca po trbuhu moje mame, očigledno joj je svršio u pičku, jer joj je pička maksimalno mokra,raširena, i cijedi se iz nje njegova sperma. Tip spušta glavu i gricka joj sise, jednu gricka a drugu mjesi, pritišće do tjela, ona uzdiše, potpuno mu se prepustila. Jednom ruku spušta i ulazi joj u pičku, gotovo s tri prsta, te vrti cijelom šakom, pička joj se širi sve više i više, gricka joj sise, ona uzdiše, glave zabaćene unazad, kleca u koljenima i još više se nabada na šaku svog “prijatelja”, a ovaj, vidio da je gotova, vrti šakom još jače, pridržava je oko pojasa da ne padne, gricka i oblizuje bradavice i krugove sisa. Njoj se otrgne – joj, žmiri, kleca sve jače, širi noge u koljenima i potpuno mu predaje svoju pičku na obrađivanje. Kakav prizor, kakva pička. Pomalo mi je krivo što to nisam koristio sve ove godine. Jebote glupi tabui, pomislih.Iz pičke joj curi po butinama, sva je mokra po nogama, tip joj stavio sva četiri prsta šake u pičku, koja se poptuno otvorila, vjerojatno bi ušla još jedna šaka, njemu šaka propada do palca u pičku moje mame, te vrti sve jače i jače. Mama je u potpunom ludilu, jednom rukom se pridžava za njegov vrat a drugu spušta na svoju sisu, hvata je i gura mu u usta crvenu bradvicu, oteklu od grickanja i jezika. Tip u jednom trenutku ugura cijelu svoju šaku u njezinu pičku i vrti, stara je u ludilu, posrće i skoro padne, okreće se leđima prema meni. Guzovi joj rašireni, crveni, vidjeh da tip u jednom trenutku, gura jedan prst u guzu moje mame…
Tada čujem da se otvaraju vrata wc-a, ja brzo zatvorim vrata od jebačnice moje mame i tipa, te krenuh ka izlasku. Ulazi neki tip, neznam kamo, ja sam morao izaći iz wc-a. Sjedam za stol, onemoćao i ja. Sabrah se, gutljaj pića i čekam. Pogledam na sat, 2 sata iza ponoći. Nakon desetak minuta, izlazi iz wc-a tip koji je naknadno ušao. Čini mi se da se zadržao duže nego inaće. Na licu mu osmjeh, dolazi do svoje ekipe i nešto žurno prepričava. Nakon pola sata, iz wc-a izlazi moja mama. Crvena u lice, osmjeh, pomalo rašćupna. Bluza gnjecava, zakopćana, suknja spuštena, noge crvene, pomalo izgrebane. Pa nije je bilo dosta dugo, pitam je – šta je?
Idemo – prozbori, otpi gutljaj pića i krene prema izlazu. Nasmješena, prođe pored društva iz kojeg je tip bio u wc-u, ne skida osmjeh. Ja krenuh za njom, napet, pomalo ozbiljan. Ulazimo u auto, pitam je opet – šta je bilo – i smješkam se. Budala me rasturila – kaže, zavali se u sjedalo, lagano raširenih koljena. Tada se i ja odvažih, stavim joj ruku na nogu te krenem prema njenom međunožju, ona se ne pomiće. Dođem joj do pićke, bila je bez gaćica, mokra joj i raširena pićka, unutarnja krijesta joj vani, diram je lagano i srednjim prstom joj lagano širim unutrašnjost pičke. Ona se ne pomiće. Bilo je dosta za danas, mada se igra mogla i nastaviti. Ali ima vremena. Krenulo je.
Tada shvatih da svaka žena nosi tajnu svoje jebačine, one najpojebljivije su i najsretnije, najvedrije, prpošne. Takve nam i trebaju. One nepojebljive nam netrebaju, nek idu što dalje od nas…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Moj prvi put s kolegom

Radim kao prodavačica u jednom supermarketu i imam mnoštvo kolega. Ali jedan je poseban, moj kolega koji radi u skladištu. Visok je crnokos i jako razvijen. Ja imam 24 godine a on je stariji od ima, ima blizu 40. Ali je komad i pol!!! I nije oženjen a nedavno je prekinuo dugogodišnju vezu. A ja nikada nisam nikada imala dečka i ako mogu reći da sam atraktivna crnka. To svi kažu. Imala sam teško djetinjstvo i jako mlada se zaposlila jer mi je bilo to jako potrebno. Posao mi je uzeo svu energiju. Mlada sam ostarila. Bila sam jedna frigidna djevojka.Svi su me doživljavali kao simpatičnu i veselu djevojku, koja se uvijek smije i sa svakim je pristupačna.A u duši sam venula i kopnila…

Kolegica koja me vozi počela je uzimati i Nenada našeg zgodnog skladištara. Jednom je uzela još dvije kolegice tako da sam ja sjela od iza sa Nenadom. Nešto jako čudno mi se počelo dešavati. Osjetila sam ugodnu toplinu u trbuhu i ugodne žmarce koji su se protezali po cijelom mom tijelu. Od tog dana nisam mogla prestati misliti na Nenada. Počela sam ga i sanjati a kada bih se budila ostajala je ona teška i gorka praznina. Malo po malo nas troje počeli smo se voziti s tom jednom kolegicom i ja sam uvijek sjedala od iza sa Nenadom.I uvijek isti onaj predivan osjećaj me obuzimao. Tu sedmicu radili smo popodne i navečer se vraćali kući. Prva je izlazila kolegica koja je sjedila ispred , pa ja pa onda Nenad.Dobro se sjećam bio je utorak. Taj utorak Nenad mi je sjeo bliže nego ikada. Položio je ruku na moju nogu i počeo me milovati. Zatim ju je zavukao u moja bedra i milovao primačući ruke mom međunožju koje je bridilo. Kada me dodirnuo stresla sam se i jedva zatomila jecaj. Ja sam položila ruku na njegova bedra i pomilovala ga po snažnoj nozi. Zagrizla sam usnicu da ne ispustim krik zadovoljstva koji me obuzimao dok me gladio između nogu, dok je milovao mjesto koje nitko nikada nije dirao. Kada sam osjetila da se ne mogu kontrolirati uhvatila sam ga za ruku i odmakla.
Sutradan kada sam ja izašla Nenad je rekao da će i on tu izaći kod jednog prijatelja.Sva sam se naježila. Kada je kolegica otišla zgrabio me u zagrljaj i utisnuo strasan poljubac u moje usne. Zagrlila sam ga i uzvratila poljupce. Duboko sam i nekontrolirano disala. Uzbudila sam kao nikada u životu. Počela sam osjećati ono što nikada nisam. “Dođi” rekao je i uhvatio me za ruku. Odveo me u zgradu do moje i otključao neki stan. “Ne boj se. To je stan mog prijatelja kojeg ja održavam. Uđi, osjećaj se kao kod svoje kuće. Moj je prijatelj na putu u Dalmaciji je i neće doči još pet dana” rekao. Počeli smo se ljubiti na hodniku i milovati. Polako me svukao pa sebe. Pogled mi je zastao na njegovom međunožju. Kurac mu je bio spušten ali zastrašujuće debel. Nije bio toliko velik koliko debel. Progutala sam pljuvačku i zadrhtala. Stao je iza mene i objema rukama uhvatio moje sise. Počeo ih je milovati i mijestiti dok mi je ljubio vrat i dahtao na uho. “Prelijepa si” ponavljao je. Polako je počeo spuštati ruku po mom trbuhu do mog međunožja koje je gorjelo. “Ooooooh” oteo mi se uzdah iz grudi. Počela sam se nekontrolirano tresti, drhtati i stenjati. Izgubila sam se u nekom predivnom i nikada ne doživljenom osjećaju.U jednom trenutku činilo mi se da sam napustila svoje tijelo i lebdjela. Nenad me čvrsto držao dok sam se smirivala. Okrenula sam se prema njemu i izljubila mu lice, pa vrat, pa prsa. Spuštala sam se sve niže i lizala sam mu trbuh i pupak. Uhvatila sam tu njegovu gromadu u ruku i cijelog ga oblizala.Zatim sam ga strpala u usta i počela ga pušiti. Nije bilo lako s obzirom na njegovu debljinu ali sam se trudila. I svršio je po mom licu. Kada se smirio podigao me na ruke i odveo do sobe. Polegao me na krevet i lizao mi vrat, pa bradavice. Na njima se malo duže zadržao i dovodio me do ludila!!!!!!!!! Lizao ih je i cuclao a moje tijelo prožimali su sve jači i snažniji žmarci. Zatim se spustio na moj trbuh a onda još niže. O kako me dobro lizao dolje. “Mmmmm kako lijepo mirišeš” dahtao je. Ja sam bila potpuno zanesena. Opet sam doživjela snažan orgazam. Grčevito i čvrsto stiskala sam plahtu. Nenad se podigao nad mene i namjestio svoju kurac na ulaz moje pičke koja se zgrčila. “Čekaj…moraš nešto…znati…Ja…nikada nisam…” sve je shvatio. “Bože djevica si!!!!” Zatim me poljubio i rekao da će sve biti u redu. Počeo ga je polako gurati ali bezuspješno. Nije mogao ni glavić uči.Stenjala sam i ridala. “Molim te opusti se. Što si napetije sve je teže.” rekao mi je. Malo sam se opustila i osjetila oštru i jaku bol. “Joooooj!!!!” vrisnula sam i zgrčila se. “Ovo se čini kao nemoguća misija trebao te razraditi netko s tanjim i manjim alatom. Smiri se možemo mi to” rekao je. Nije odustajao, prodirao je u mene i derao me.Imala sam osjećaj da me reže nožem. Nisam željela plakati ali bol je bila prejaka. Osjetila sam kako me širi. I došao je do zapreke. Položio mi je ruku na usta a drugom uhvatio moju ruku čvrsto je držeći. I tada je naglim i snažnim pokretom probio tu zapreku. Mrak mi je pao na oči i zagrizla sam njegovu ruku a suze su mi oblile lice. Nije još ušao cijeli, ma ni pola ja mislim. Počela sam vikati neka se makne od mene da ne želim više. Tiho me smirivao i ljubio obečavajući da će sada biti lakše. Nastavio je prodirati u mene i širiti me. Napokon je ušao cijeli i ostao tako da se priviknem na njega. Počela sam osjećati ugodu. Polako ga je izvlačio pa ga opet polako gurao natrag. Sva nelagoda i bol su nestali. Brzo se moja pohotnica navikla na njegovu širinu i veličinu. Svršila sam uz vrisak koliko mi je bilo dobro. Kasnije smo isprobali nove poze i bilo je sve bolje i bolje… Shvatila sam koliko žena može uživati u seksu i šta sam propuštala sve ovo vrijeme. Ne bih svog Nenada mijenjala za ništa. Uveo me u novi svijet i poakazao kako je lijepo biti žena. Ma prelijepo!!!!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Olivera

Ova prica se desila proslog ljeta,pomalo cudna prica koja nema neki temelj.Koja nema mozda ni smisao,ali ima nesto,citajte i uvjerite se.
Stigli su!Bile su to rjeci moje strine Milijane koja je zeljno ocekivala familiju iz Minhena.Znoj se cijedio sa mojih prsa,onako preplanule boje,gol do pasa u radnim hlacama i sesir na glavi izgledao sam kao neki americki farmer.
Crveni Mercedes zaplovio je nasom avlijom.Izasla je iz auta i ona Svabica Olivera zena mog ujaka Stevana.Svi su bili veseli,padali su poljubci i zagrljaji kao gradovi u Ruandi.Dosao je red i na mene da se pozdravim.Stisnuli smo si ruke Stevan i ja,gledajuci vise u Oliveru nego u Stevana pozdravili smo se.Prisla mi je,upiala je Stevu a ko je ovo na Njemackom?Gledao sam je i pala mi je glumica Emanuelle iz filma na pamet.Onako me odmjerila.

Posto smo se svi izpozdravljali,sjeli samo za stol na dvoristu ispod velike kajsije,mater je donijela sok i rakiju.
Pricali su o svemu a ja sam samo sutio te ponekad odaslao pogled prema Oliveri.
Izgledala je malo otkaceno,pa Svabica je.Imala je kratku kosu u crveno ofarbanu mislim,povelike grudi i guzu.
Onako krupne zelene oci nisam nikada ni vidio.Stalno je ujaka nesto ispitivala,posto nas nije razumjela.
Nesto je rekla na svom jeziku,razumijo sam toalete,ujak mi rece de je odvedi i pokazi gdje je kupatilo.
Ustao sam se i rukom joj pokazao da krene za mnom.Danke junge mann,rekla je.
A ja ono samo bitte.Ebiga kad nisam vise ni znao.Vratio sam se za stol,za deseak min vratila se i Olja,kako je Stevo zove.Raskopcana kosulja vise nego sto je bila,pokazivala je sastav ljepih grudi koje je Olja sa ponosom reklamirala.Cesto je prebacivala nogu preko noge tako da sam mogao komotno da uzivam ponekad gledajuci u njeno medjunozje.Vidno umorni otisli su u kucu na tusiranje.
Ja sam imao nesto da zavrsim i sklonim alat.Za vecerom ista prica,razgovori i rakija.Stevo se bogami urakijo sa starim dobro.Otac ga je volio bio je mladji od staroga 10 god.A Olja,stalno me gledala onako malo cudno,nekako sam se lozio na te poglede.
Nesto je pitala ujaka?
daj molim te Vinko dosadno joj je de joj pokazi TV ili stavi neki film sa DVD-a.Otisli smo u moju sobu,posto ja nisam znao Njemacki samo sam joj pokazivao filmove.Htjela je da gleda Sirove strasti od Sharon Stone.Uh velim i ja bi al u sebi.Sjela je na krevet,ubacio sam film i sjeo na pod pored njenih nogu.Film je poceo,nekako poslije 15 min osjetio sam blagi dodir njenog koljena na moje rame.Mislio sam da je slucajno.Pogledao sam preko ramena u njena preljepa bedra.Polako je premjestila nogu preko noge,taman dovoljno da se vidi bedro onako malo bolje.Poceo da mi se dize,priroda je to.
Pomilovala me po glavi i nesto rekla kao Schene (Sene junge mann )tako nekako ako sam dobro napisao.Mojih 18 godina starosti nisu mogle da sakriju koliko sam se uzbudio.Disao sam malo onako sa uzdahom,a i sa strahom da se nesto nedesi u iscekivanju jos nekih dodira ili poza njenih bedara.Skoro pred kraj filama usao je Stevo u sobu onako vec nakresan pozvao je Olju.
Nesto mu je odgovorila i on je izasao van.Ustala se nakon zavrsetka filama,danke Vinko i krenula van iz sobe.Boze,mjesala je guzovima,malo se i popalila na one jebozovne scene.Ispratio sam pogledom njene guzove kao da su mi oci ostale na njima,ostao sam sam i skoro sljep u sobi.Odma sam otisao u kupatilo i rijesio se muke drkajuci.Zaboravio sam zakljucati vrata onako uzbudjen i napaljen.Vrata su se otvorila a ja taman pri zavrsetku onako izbezumljen u mislima sam svrsavao Olji u usta a ona je stajala na vratima i gledala ravno u moj kurac koji je bio dignut kao zastava na domu kulture u selu.Onako u soku,i ona a i ja,samo sam uspio zatvoriti vrata.
Kad sam izasao Olja je stajala u hodniku i nesto rekla na Njemackom ali tiho.Kao maine got,maine got.otisao sam u sobu,ako rekne Stevi,najebo sam.Posto je soba gdje su bili bila do moje,cuo sam gdje stenje al je ujak jebe pomislih.Stenjala je kao luda,skoro se derajuci kao da je sama u kuci.To me jako palilo.Zamisljao sam da ju ja guzim,da joj lizem picku da mi pusi kurac.Nisam htio otvarati oci,moje misli i njeno stenjanje bila je odlicna kombinacija da jos jednom izdrkam.
Ujutro novi ljetni dan topao i preljep.
Stevo je bio na verandi i pio kafu sa mojima a Olja je spavala.Posto je bila nedelja otisli su u crkvu.A ja samo sam mislio na Olju,kako da je zovnem kako da pokusam nesto?
Otvorio sam vrata,spavala je potrbuske,gola,guza se presijavala kroz store na suncanim zrakama.Kurac mi se digao u dve sekunde.Stajao sam i gledao.
Pomjerila se na bok,mozda je znala da gledam.Okrenuta ledjima,povukla je jednu nogu prema sebi tako da se skoro pickica na mene nasmjesila.Obe rupe su su isticale,imala je ljepu picku,onako svjetlo smedja cistih dlacica a supak gol i ljubicaste boje.Guzovi su bili cvrsti,ma bila je ko stvorena za razvaljivanje.Izvadio sam kurac vec duboko uzbudjen,polako sam poceo setati kozicu gledajuci u njnu pickicu i njen supak.Prizor je bio da vristis od ljepote.A isto tako i treses od straha ako se probudi.
Gledao sam je tako par minuta,pocela se okrecati nisam pobjegao,pa sta bude neka bude.Ugledala me,malo iznenadjena,ali nije skidala pogled sa kurca.Kom,kom prstom mi pokazala.
Stevfa vu ist Stefan,ebiga u crkvu su otisli kako da kazem.Sjetim se rjeci vek,vek.Cuzamen vek,ebi ga velim.
Gut,gut rekla je i rukom pomilovala moga malog Lazu,tako sam ga zvao od milja.Nije dugo cekala i stvila ga usta,cuclanje je bilo kao da vuce iz mozga koji vise nije radio,kurac je upravljao mojim stanjem.Stavio sam joj ruku na sisu uh bila je to topla sisa i tvrada mozda neznam vise.Samo sam htjeo da ju jebem,ostalo nije bitno.
Popipao sam joj kefu,bila je mokra i spremna.Uvalio sam ga do jaja zeljan ko malo djete cokolade.zastenjala je kao i nocas,mjesala je kao luda,ma nisam jebavao ni 30 sekundi poceo sam da svrsavam.Nain nain viknula je nain bitte.Ali Lazo je pljuvao kao ja kad imam dlaku u ustima.Za cudo nastavio sam ju jebavati,kao da nisam svrsio nije se spustao,gut Vinko gut,vaita vaita.Moze moze rekao sam ja i Merlin i Vajta i Mile Kitic.Derao sam Olju kao seljak politiku,podigla je noge na ramena i derala se kao komsina krava Lenka.Noh mal Saci noh mal,vaita vaita,neznam velim u sebi.Ljubio sam joj sise lizao i grizao usi i vrat,derao sam je koliko sam mogao.Onda je pocelo svrsavanje,do jaja sam ga drzao u Olji.I ona je svrsavala,ah maine libe got,ah maine saci.
Stvarno se dobro jebavala Stevanova svabica Olivera.
Ja sam otisao u sobu i zaspao od ljepote.Kad sam se probudio cuo sam glasove,oni su se vratili iz crkve.Olja je bila presretna a ja onako zadovoljan.
Samo mi je namignula.
Eto to je bila ta prica o Olji i meni i ljtu na selu.
Doci ce oni i na sljedece ljeto,valjda cu opet jebat Olju.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 201 202 204 205 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:43:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.29 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.