Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:11:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 200 201 203 204 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26617220 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koleginica

Desilo se pre neki dan! Napokon!
Sve to mi nikad nije ni padalo na pamet ranije. Uvek je bila tu po kancelarija. Potpuno neupadljiva. Kada sam ja dosao u firmu bila je trudna. Stomak je rastao i niko nije obracao paznju na nju. Crna, visoka, tamnog tena, lepog okruglasto poveceg dupeta i okruglih sisa. Stomak je vremenom sve vise rastao a ona je radila skoro do pred porodjaj. Jednom dok sam joj pomagao da resi neku dilemu u tabeli jedna bradavica joj je skoro ispala. Tamno braon krug se nazirao iz njene tesne zelene majice. Imao sam utisak da je primetila da sam joj tog trenutka pogledao u sise i rukom je povukla majicu na vise, onaku u razgovoru. Otisla je na porodiljsko, rodila slatku devojcicu i nedostajala nam je samo u smislu posla. Znala je i drzala u glavi gomilu stvari tako da smo je, kad bas zagusti zvali kuci za pomoc.

Vratila se na posao nakon 5-6 meseci odstustvovanja. I dalje je to bila obicna koleginica koja se vratila sa porodiljskog. Sto se tice posla bilo mi je znatno lakse. Kako se meseci prolazili, a i leto se primicalo, izgledala mi je nekako sve vise seksi. Struk joj se vratio. Sise su ostale velike i okrugle. Ponekad kad obuce neku majcicu, hvatao sam sebe kako neprestano zavirujem i razmisljam kakve li su joj bradavice, kako bi izgledalo pomaziti ih, uzeti u ruku, liznuti, gricnuti…. Dupe joj je i dalje bilo osrednje velicine, ali na njenu visinu, uklapalo se vrhunski. Nije nosila tange. Ne znam ni sam zasto ali nije. Cak sam i razmisljao zasto. Ipak uvek je imala neke gace koje su joj bile za broj manje pa su se bas lepo ocrtavale na guzi. Poceo sam bezobrazno da razmisljam. Sta bih sve uradio sa tom guzom. Da, nisam vam rekao. I ja sam ozenjen. Dakle nije bilo potrebe da razmisljam o njoj ali ja ipak jesam. Znam da zvuci pokvareno ali ni sam ne znam zasto imao sam utisak da je perverzna. Jednom dok sam stajao ispred njenog stola i neso joj objasnjavao, drzeci ruke u dzepovima od farmerki, primetio sam kako mi gleda u pravcu medjunozja. Umisljam, pomislio sam. Imao sam osecaj da zamisljam da vidim ono sto bih ja zeleo.
Dakle, da se vratim na pricu. Znam njenog muza, sasvim dobro. CAinio mi se ok lik, mada malo pederast, ali ajde. Nije izgledao namcor. Cak mi je zbog njega bilo glupo da razamisljam o njoj na takav nacin.
Ipak, cesto na sastancima primetio sam da nam se pogledi sasvim slucajno susretnu. Imao sam utisak da i ona ima nesto u svojoj glavi, ali definitivno sam bio siguran da umisljam. Na kraju krajeva udata zena, malo dete itd. Radi u ovoj firmi duplo duze nego ja, i ona da se upusta u neke gluposti. Ma daj!
Pre nekih 15ak dana dosla je na posao u nekoj suknjici koja je bila otprilike do kolena. Oblacila se sve elegantnije i sve mi je vise bila seksi. Struk joj se definitivno vracao. Sise su bile sve izrazenije. Onako na dohvat ruke u majicicama i kosuljicama. Okrugle, velike i verovatno sa velikim bradavicama. Sedeci tako za svojim stolom opet joj se nesto racunar zaglavio. Prisao sam da joj pomognem i vidim sta je u pitanju. Spustivsi lakat na sto osetio sam odjednom nesto toplo i meko i glatko pod samim laktom. Iznenadih se i pomalo trgnuh. Bila je to njena noga, koja je prekrstena stajala i nakako se njeno koleno dodirnulo sa mojim laktom. Nije se trgnula. Imao sam utisak da joj je dodir prijao. Ja sam kao slucajno zapeo laktom jos jednom i opet se nije pomerila. I dalje sam ostao u dilemi da li je samo slucajno kulirala i nije bila pokvarene maste kao ja.
Kako je vreme prolazilo sve cesce smo komunicirali. Uvek sam se trudio da dodjem do njenog stola, bar da joj zavirim odozgo u sise. Pre neki dan smo sedeli u kuhinji, nasoj kancelarijskoj i jeli neko bezvezno jelo iz kineskog restorana koje smo porucili. Ostali nisu nesto hteli da poruce sa nama pa je tako ispalo da jedemo sami u kuhinji. Jeli smo i pricali, uglavnom o poslu. U sve cescim momentima pogledi su nam se susretali. Cinilo se da postoji neka hemija, zelja ili sta li vec izmedju nas. Ipak, oboje bracno dokrajceni i sta razisljati o takvim glupostima. Pri kraju rucka lupkala je prstima od sto. Zavitlavajuci se sa njom uhvatio sam je za kaziprst. Kao da me je struja udarila. Topao i mek, pogledala me je. Pogled joj je bio cudan. Otisli smo nazad u kancelarije. 5-6 dana posle, opet mozgajuci sta cemo jesti smo dosli do zakljucka da je najbolje da odemo u kafanicu u komsiluku na rucak. Jos jedan kolega je hteo da podje sa nama. U zadnjem momentu su ga pozvali i morao je da otkaze. Otisli smo nas dvoje. Rucak je bio sve samo ne rucak. Cak mi se cinilo da oboje tesko disemo. Uvek sam bio ludak pa sam izgleda bio i ovaj put. Ruke su mi se tresle. Dotakao sam prstom njen prst na stolu. Trgla se! Opet me je pogledala svojim crnim ocima. Sta ovo znaci? Upita me. Uh……promumlao sam. Sta mislis o ideji da se vidimo…..rekoh….adresa je xxxxxxx xxxxxxxx 12, SUTRA, za vreme pauze za rucak. Razrogacila je oci. Razmislicu, rekla je. Ti nisi normalan, rekla je opet.
Sutra sam seo u kola i umesto na rucak zapalio do ortakove gajbe. Prazna i lepa gajba koju je on iznajmljivao i njemu znanih razloga. Nikad nije bio tu.
Kada sam kretao iz kancelarije ona je sedela za stolom i nesto kucala. Bio sam gotovo siguran da se nece pojaviti, ali ajde. Usao sam u stan, pustio muziku i na brzinu se istusirao. Imao sam 1h pauze. Skoro pola od toga sam vec protracio. Nje jos nije bilo. Poceo sam da gubim nadu. U momentu zvono. Izjurih iz kupatila i pogledah kroz spijunku. Stan ipak nije bio moj. Stajala je pred vratima i nervozno se okretala oko sebe. Pozuri rekla mi je.
Cim je usla u stan i cim sam okrenu kljucem moje ruke su se nalse na njenim sisama. Bile su jos vece nego sto su mi se cinilie. Bradavice su joj bile predivne. Povece sa osrednjim siljcima, povecim krugovima i malo tamnije. Grickao sam ih i vec joj gurao ruke u gace pipajuci cvrstu guzu. Bila je tako jebozovna. Ni ona nije gubila vreme. Gurnula mi je jezik duboko u grlo i pocela opasno da stenje. Jos uvek smo bili u hodniku. Prevukao sam je u sobu, ljubeci je. Bacio sam je na bracni krevet i odmah joj svukao cene pantalone koje je imala u sebi. Odmah u nizu sam joj strgao i male cipkane gace koje je nosila. Pred mene je iskocila glatko izabrijana pickica. Sta sam drugo mogao nego gurnuti jezik na njen klitoris. Jezikom sam lizao klitoris i rupicu. Povremeno prelazio i na guzu. Nakon minut dva lizanja klitorisa, zabila je mi je noke u glavu i jako se stresla. Pocela je da vrsiti….. Svrsavala je….Bucno i jako. Moj kurac je hteo da eksplodira. Brzo ga je uzela i pocela da lize i pusi. Duboko ga je gutala. Odmah sam joj svrsio u usta i po predivnim sisama. Sumanuto smo poceli da se ljubimo. Imali smo jos ajoko malo vremena. Pauza se blizila kraju. Cim mi se kurac opet digao uhvatio sam je za nogu, digao ih na ramena i duboko ga gurnuo u picku. I pored njene visine bila je uska. Picka joj je bila vrela, mokra i prosto sam morao odmah da svrsim u nju. Brzo je poskocia i rekla, moramo nazad. Primetice da nas nema u kancelariji.
Seo sam i kola i brzinski se vratio u kancelariju. 10ak minuta kasnije stigla je i ona taksijem, sa pricom kako se skuvala i kako nista nije uspela da pozavrsava po gradu od onog sto je htela. Nije gledala u mene. Da li ju je bio stid ili se plasila da nas ne provale.
Danas sam je opet pitao da se vidimo……. Izgleda da ce u petak opet pasti seks…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Koleginica – 2. dio

Nije mogla u petak. Bilo je tesko da se iskombinujemo. Spremaju se za porodicno letovanje pa jure pasose, vize i ostalo. Izgleda da ce ove godine da idu u hrvatsku na more. Jos uvek pregovara sa muzem. Ja sam cak malcice postao ljubomoran na njega. Kratko smo se pojebali prosli put, zureci da na vreme stignemo sa pauze. Posle toga se pravila kao da se nista nije desilo. Ipak, razumeo sam opreznost. Bilo nas je petoro u kancelariji i nije bilo mesta nikakvim glupostima. Svidjao mi se njen pristup. Samo su budale neoprezne. Moram priznati da meni ovo nije prva avantura u braku i se jednom umalo nisam okliznuo. Znaci oprez je neminovan.
Naizged sve je bilo po starom. Nismo cak ni trebali pominjati jedno drugom da o prethodnom susretu drzimo sve u najvecoj tajnosti. Meni se i dalje najstrasnije dizao na nju. Pre neki dan je dosla na posao u nekoj Benetton majicici i sise su joj izgledale fenomenalno. Dubok izrez na skoro sportskoj majicici (bilo mi je cudno da to nosi na posao) otkrivao je njene okruglaste, kruskaste sise. Jos uvek mogu da osetim njene bradavice na svojim usnama…

Opet, drugi dan je dosla u nekim ¾ farmerkama na posao koje su se tako priljubile uz njenu guzu i koje su bile prilicno plitke tako da je dobar deo stomaka ispod pupka bio nepokriven. Sva je onako visoka, socna i zrela za nenormalan seks. Prosli put mi je pomenula da ne pamti kada ju je njen muz toliko uzbudio. Ni ja ne pamtim kada je mene moja zena toliko napalila.
Juce, dok sam bio na sastanku u drugom odelenju, docekao me je sticker na stolu. Na njemu je samo pisalo: “Danas?”. Prva stvar koju sam uradio, je da sam pogledao, doduse neprimento, prema njenom stolu. Ona inace sedi dijagonalno od mene. Vec je krisom gledala u mom pravcu, kako cu da odreagujem na pitanje. Uzeo sam neki telefonski listing, koji stoji na mom stolu vec mesec dana, i nalepio na njega dugi sticker. Napisao sam samo “13h?” i dao joj listing (posto ona vrsi placanja telefona i slicnih stvari). Samo je brzo rukom napisala OK ispred mene dok je kao gledala u papir, praveci se da gleda sta je u pitanju.
Primicalo se 13h a ja sam bio sve nervozniji. Nisam cak uspeo ni kurcinu da izbrijem, kao sto sam planirao za sledeci put. Hteo sam da ovaj put bude bas perverzno. Brzinski sam se dovezao, opet do prijateljeve gajbe. Utrcao sam u zgradu i ispred lifta zatekao nju kako nervozno ceka lift. Rekla je samo “cao” kad me je videla. Kao da ne idemo da se izjebemo kao dve zivotinje?!!! Nije mi bilo jasno….Pogledao sam oko sebe i ukapirao. Neki matorac je cackao po postanskom sanducetu i preturao po gomili besmislenih reklamnih letaka. Lift je stigao. Usli smo u prilicno razvaljen starinski lift, pozatvarali sva vratanca i stisnuo sam 6-cu. U tom momentu mi je uzela ruku i povukla je pravo ka svom medjunozju. Imala je neku crnu suknju, otprilike do kolena. Kurac u gacama mi je poskocio. Voleo sam perverzne zene. Ona me je palila do bola. Onako socna. Moja ruka se vec nalazila na njenoj pickici. Od iste su me delila jos samo mokre, pamucne gace. Brazda i klitoris su sasvim jasno mogli da se opipaju. Povukao sam rukom unutrasnja vrata od lifta ka sebi i lift je stao. Negde recimo izmedju 3-4 sprata. Njen jezik je vec bio duboko u mom grlu a ja sam vec uveliko trljao po njenoj pici. Ona je bila toliko napaljena da je drhtala. O sebi ne treba ni da pricam. Morao sam da joj polizem picku. Ledjima naslonjena na “zid” lifta otvorila mi je manevarski prostor. Ja sam se vec podvukao pod crnu suknju i pomerivsi joj bele gace u stranu, liznuo joj klitoris. Stresla se kao da je grom udario. Picka joj je i ovaj put bila glatko izbrijana. Guza savrsena. Sa obe ruke je stegla moju glavu i gurala je ka svojoj pickici. Lizao sam je a picka joj je sklobotala koliko je bila vlazna. Socna picka. Prava. Brzo je svrsila uz promuklo i priguseno vristanje. Dole sa prizemlja je neko lupao i, mislim, psovao sto mu ne dolazi lift. Odlucio sam da ipak seks nastavimo u stanu. Crna i preplanula, gledajuci me svojim krupnim ocima isla je pored mene do stana. Sve vise mi se svidjala.
Nakom sto smo usli u stan, odlucila je malo da me muci. Nije htela da me odmah uhvati za kurac i da se izjebemo vec je polako krenula da me masira. U toku masaze rukom bi sve cesce prosto pretrcala preko moje nabrekle crvene kurcine. Nisam vise mogao da izdrzim. Uhvatio sam je za glavu i povukao je ka svojoj kurcini. Stavila ga je u usta i pocela ga divljacki pusiti. Svrsi mi u usta, rekla je. Nakon 10ak sekundi iz mene je prokuljala bujica sperme. Deo je zavrsio u njenim ustima a deo po sisama. Nasmesila se i zagrlila me. Pocela je opasno da mi se svidja. Ne znam koji mi je djavo.
Moja kurcina i dalje nije spadala. Ustala je, opkoracila me i nabila se na njega, istovremeno me drzeci za ruke. Sad cu ja tebe da jebem, prosaputala je. Itekako mi je prijalo. Njena duga crna kosa bila je svuda po meni. Rukama sam hvatao njenu guzu i lizao joj bradavice dok se nabijala na mene. U momentu sam preuzeo inicijativu i poceo brzo da ga nabijam odozdo u nju. Ona je zabacila glavu u polucucecem polozaju i stenjala. Skoro vristala. U momentu mi je kurcina iskliznula od brzine i vlaznosti. Pozurio sam da ga vratim i gurao da u nju. Poskocila je, nasmesila i rekla, ups….pogresna rupa. To me je tek napalilo….. Nema veze sto je bez kondoma. Morala je sad da ga primi u dupe. Okruglo i iskvarcano dupe. Nisam se osvrtao na njenu molbu da ga vratim u picu. Gurao sam ga sve jace u dupe. Iz opiranja je presla u uzivanje. Prosiktala je pohotno: “gurni ga do kraja!”. Oboje u transu i carima zabranjenog svrsili smo za tili cas. Pali smo na krevet i tako se mazili jos 10ak minuta. Tek tada smo razmenili informacije, zasto i otkada se ona meni svidja i ja njoj. Sta je na meni pali i obrnuto. Saznao sam da je njen brak otpoceo tako sto je zatrudnila…. Srece i seksa u braku nigde…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Profesorica engleskog

Svi smo se palili na profesoricu engleskog.Tek zašla u tridesete zamamnih oblina – prava bomba.Maštali smo i potajno drkali na nju.Bio sam još nevin i sanjao sam da ću nevinost izgubiti baš sa profesoricom.Nisam ni sanjao da će mi se želja osvariti.
Imao sam nekih problema sa ocjenom pa sam je zamolio da jednom poslije nastave ostavi trenutak vremena da odgovaram za bolju ocjenu.Ušao sam u kabinet.Ona je sjedila na stolici prekrštenih nogu u kraćoj suknji malo otkopčane košulje.Dan je bio zaista vruć – ni sam nisam znao koliko.Primijetila me da je posmatram i rekla:“Ah već si tu,uđi Nenade.“Oblio me znoj – da li zbog ocjene ili njenih bujnih grudi koje su bile gotovo otkrivene.
“Da,da profesorice ja sam malo uranio.“

„Neka, nema veze volim momke koji ne kasne“ rekla je nekakvim glasom koji je pozivao na sex.
„Danas je baš vruće zar ne?“ reče i otkopča još jedno dugme košulje.
Gledao sam u nju kao tele i nisam progovarao.U glavi do sam do sada zamišljao hiljadu načina da jebem profesoricu, a sad sam potpuno zakazao.
„Znaš Nenade već de duže vrijeme posmatram.Ti si jako specijalan“ reče,priđe mi i stavi moju ruku na njenu već usijanu picu.
„Oh da profesorice i ja o vama razmišljam.“
„Jel drkaš na mene“ upita još uvijek držeći moju šaku na pici.
„Da, neprestano.“
„Pa onda me odmah jebi“
Bacila se na jednu od klupa i širom raširila noge.Več sam znao šta treba činiti i zabio sam joj prst u mokru picu.
„Oh kako ste mokri“
„Da, želim tvoj kurac u mojoj pohotnici.“
Lizao sam je i zabijao prst što je dovodilo do ludila.
„Daj mi kurac“ vikala je.
Skinuo sam traperice.Izletio je kurac kojeg je odmah stavila u usta.Kako je samo dobro pušila.Nikada poslije nisam ništa slično doživio.Pušila ga je do korjena.
„A sada želim tvoj kurac“
Naguzila se i zabio sam joj kurac u mokru picu.Polako sam joj punio šupljinu u pici.Primala ga je do kraja.Okrenuo sam se na leđa a ona se nabijala.
„Utjeraj ga u guzu.Molim te.Za svoju profesoricu.“ zavapila je.
Ulazio sam joj polako u šupak.Trajalo je je vječnost.Nabijala se lagano,pa sve brže.Vadio sam ga naizmjenično iz pice i guze.Počela je ubrzo svršavati.Uskoro sam i ja uslijedio.
„Nemoj ga vaditi.Slobodno svrši u mene“
Svršio sam obilno i u mlazovima.Punio sam joj pičku do kraja.
„Nenade ovo je bilo odlično.Čista petica.“ reče mi.
Onako ošamućen izađoh iz kabineta.I počeh razmišljati o danu koji nikad neću zaboraviti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kroz zavesu

Dosla sa roditeljima na more. 18 godina ..mladji brat,,, i do zla boga dosadni roditelji. Htela je da ide sama ove godine u Budvu ali je Grozda nije pustala…”De ces sama ? mlada si ..naivna.. neko ce te iskoristiti” Budala….u kom veku ona zivi…pa ja se jebem od 15! Ne …dopusticu da mi prodje mladost u ovoj selendri ko sto su njoj prosle godine..Kako je samo glupa…misli da se mi deca igramo zmurke predvece…pa i igrali smo se u pocetku dok nisam uletela u podrum kod cika Mirka da se sakrijem.. Cika Mirko komsija, koji povremeno dolazi iz grada da provede miran vikend na selu. Visok, prosed oko 50 godina bolje je izgledao od mnogih koje sam tada vidjala. Znala sam da je tu … videla sam ga sinoc kad je dosao…Dolazi uvek posle ponoci ulazi u dvoriste sa ugasenim svetlima da ne budi komsiluk. Iskrala sam se iz kuce I dosla do njegovog prozora…Nista novo…to uvek radim…. Znam njegove navike…Prvo baci stvari na pod….uzme pivo,iduce ka spavacoj sobi, polako se skida ostavlja odcu na podu..a onda se potpuno go, baca na krevet….Taj deo najvise volim..Cika Mirko lezi na ledjima u jednoj ruci mu je pivo a drugom rukom pocinje da se gladi po kurcu. Naravno da znam sta je kurac gledala sam kroz kljucaonicu kad se Grozda jebala ….necu da kazem skim
Ali ovaj kurac, cika Mirkov kurac…je najlepsi..Polako ga gladi I ja vidim kako mu se polako uspravlja I raste. Smeta mi zavesa…vetar zaduva I lisce zasusta Cika Mirko se pomeri I pogleda ka prozoru…Nije me valjda video….Zasto je stao…video me je..ne.. nije, jer je opet poceo da gladi svoj kurac..naglo mu je porastao …ostavio je pivo I poceo da ga drka prvo jednom pa drugom rukom..Polako ..liznu dlan pa ga stavi na glavic ..kako bih mu ja izdrkala ..kurac mu je debeo polako rukom gore dole, gore, dole…pa glavic, pa onda ga pusti pa uhvati jaja pa opet kurac..gore..dole..polako ima sve vreme na svetu….odjednom ustade I okrete se ka prozoru..sad sam mogla da vidim sve.. kako drka svoju debelu kurcinu ..nije me bilo birga dal me vidi ili ne hocu da vidim curim sva od zelje da ga dodirnem I da mi nesto uradi ili ja njemu

Jaja lupkaju po butinama kurac mu je sav u zilama I Mirko koji netremice gleda u zavesu I drka svoju kurcinu..Ja koja hocu ..hocu..I onda ludilo.. Sperma izlazi I izlazi prska sve ..mene prska hocu.. Hocu ..hocu.. On gleda u zavesu ja pijem spermu…hocu ..hocu…moooraaam …..naglo se ugasi svetlo!

Kao I uvek posle podne smo igrali zmurke. Ja sam cekala da cika Mirko sidje u podrum. Uvek to radi..svako posle podne silazi u podrum I sredjuje svoj alat.
Zadihana upadoh u podrum..na meni samo haljinica …pa sta drugo? .. Zastadoh na sred polu mracnog podruma..Cika Mirko je lezao na otomanu i gledao slike…
Odjedamput nestade svega…dece..zmurki…sela…bila sam samo tu ja …moja mala haljinica …i cika Mirko….dodji slobodno…sakrij se… polako sam zatvorila vrata ….imala sam manje od 15 godina I nista nisam znala i nekako sam sve znala. Znala sam da ce doci ovaj trenutak…znala sam da je pocetak neceg novog…znala sam da je to ono sto cekam…Sela sam preko puta njega….. Rasirila sam noge nehajno i moje bele malo velike gacice su se otvorile i pokazale cika Mirku da sam tek pocela da rastem…On se nije pomerio….nisam ni ja…
Tako nekoliko trenutaka…mozda nekoliko minuta…jos malo sam rasirila noge….gacice su se jos povukle u stranu …samo izdajnicko disanje je pokazalo da cika Mirko vidi moju mladu nedirnutu picku…ne …pickicu…ne… picica ,,,mala… bez dlaka …. blago otvorena….Mene moja picka uzbudjuje…MENE.. uzbudjuje …. stalno nosim te prevelike gace,,jer volim da se kao slucajno savijem i da decaci na tren vide moju picu….i onda se pravim kao da nista nije bilo…i sacekam ih da odu iza zida i gledam kako drkaju svoje male kurcice dok pricaju kako bi me jebali….
Ali ovo …sad…u podrumu…ovo je nesto drugo…
Jos malo sam rasirila noge…..sad se sve vidi…vidi se uzbudjenje…vidi se vlazna mala pickica..vidi se otvoreni ..zabranjeni put…jos sam mlada..zna on to…zna i zaboravlja..
Disemo…ne govorimo….mene pocinje da boli..dole…od cega..me boli…polako krenuh rukom da dodirnem …boli me …lepo …rukom rastvorih …picku …mokra je….i nekako puna..Mene moja picka uzbudjuje…izludjuje…zato i sedim uvek na stangli od ljuljaske ..jer me izludjuje…
Ovo nije park….ovo je drugo….ovo je to sto sam cekala…
Podigoh nogu …ruka …prsti ..mozak….misli …sve je u picki…mojoj
Skini haljinu …skini ti majcu….majca pade na pod….on krenu pa naglo stade…moje godine…nepremostivi zid…digla sam haljinicu na glavu….i tu je ostavila..nema ni godina ..ni zakona..ni prepreka tu je samo jedna ..zena …devojcica..u prevelikim belim gacicama sa haljinom preko glave….
Uzbudjenje i ludilo …oci mi se zatvaraju cekam da me dodirne…ali on stoji i gleda…
Devojcica rasirenih nogu…vlazne picke … bez dlaka.. Sise….sisice…ludilo..osecam,znam da je lud od mojih sisica…tek su pocele da mi rastu…bole me ponekad…jos to nisu sise ..to su samo bradavice porasle…to su samo naznake necega sto ce tek biti…ali je izludjujuce..mene izludjuju kad pomislim da ce sad da ih ljubi I lize …Cekam….
Skini gacice….skini ti pantalone…..cujem kako su mu pantalone pale …nazirem kroz haljinu … kurac …picka me jos vise boli ..sirim noge …skini gacice…skini mi ih ti..
On mi prilazi polako me hvata za kukove ..podize me malo I skida mi gacice…Velike su ti….mamine su…uvek njih nosim…Osetih kurac..vlagu na butini…znam da je to kurac…podigoh se na laktove on me dize I zari mi glavu u krilo..Vrucina..vlaga…jezik u mojoj picki….jezik oko moje picke pa opet zariven u nju…dize glavu …nemogu da vidim pogled od tkanine..ali znam osecam..krece da me lize celu. Spusta me na pod I onda pocinje da mi sisa bradvice…Usne na sisama jednoj pa drugoj, jedna pa druga..jedna pa druga…Daj …daj ne mogu vise…..Sta da ti dam…daj mi ga…sta da ti dam…daj mi kurac…daj mi kurac ..hocu ga.. On ga uzima u ruku I nabija mi ga u usta
A ja ga uzimam, lizem, usisavam, pusim, drkam ga, grizem, drkam lizem mu jaja lizem mu guzu . On mi stavlja prst u guzu …izludjuje me bol …I uzbudjenje..Pusim mu, drkam ,grizem, stavljam samo glavic u usta opet drkam on me okrece, rasiri mi noge skroz pa se zarije u moju picku. Daj mi ga ne mogu vise.. Daj mi ga .daj mi kurac…jebi me ..jebi me
Sirim se On stavlja glavic na vrh moje picke dize mi noge kakva si slatka kakva ti je picka celu cu te izjebati..odracu te od kurca droljice mala, rodjena si da se jebes, jel volis kurac..vooolim. Polako je poceo da mi ga stavlja…prvo glavic.. bolelo je ..nemoj da stajes….uska si…nisam ajde…sta ajde…jebi me…usao je jos malo preveliki mi je kurac za tebe…nije …sta nije…nije ti debeo kurac jebi me. Udji ..jebi me. Naglim pokretom ugurao mi je ceo kurac…vrisnula sam od bola..zarila sam mu nokte u ledja. Bolelo je ali mu nisam dala da izadje..polako je poceo opet da se krece..napred nazad, napred nazad…pratila sam ga..dizala sam guzu da moze lakse da mi ulazi, izludjivala sam ga …moja haljina na glavi, moje male sise I moja mlada picka koja ga je primala kao da je do sada primila ko zna koliko I kakvih kuraca. Jebali smo se…jebali smo se a onda me je okrenuo I poco da jebe sa guza…jebao me I jebao I nije ga bilo birga da li mi je picka mala I dal me boli hteo je da me izjebe ..htela sam da me izjebe..onda mi je stavi prst u dupe I da ga izvlaci u uvlaci u istom ritmu kad I kurac…izludjivalo me je …kraj je blizu..nemoj da svrsis ..molim te govorila sam mu…nemoj da svrsis ocu jos…a on me je jebao I jebao…necu da svrsim …svrsicu ti na te sisice da ti porastu svrsicu ti u ta tvoja usta da progutas…od sad ces da gutas a ne da gledas kroz zavesu….Video me je!! I tad me je protreslo …tresao me je grc…dugo ocekivani grc…lepsi nego sto sam zamisljala, lepsi nego kad sam sama sebi drkala na tavanu, lepsi od onog kad me je Branko diro po picki …najlepse
Onda mi je on izvadio kurac iz picke okrenuo me I svrsio po sisama …..mazi se Mazala sam se po sisama ..po stomaku..po picki …I mogla sam opet…
Dok sam oblacila gacice okrenuta ledjima cika Mirku stiglo je pitanje
Jesi se jebala sa ovim tvojim seljacima?
Ne…ali hocu I znala sam da ce tako biti. Spustila sam haljinu I ne okrecuci se otisla.
Srecna..dok su mi kolena jos podrhtavala.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kruševljanka

Moj bivsi….
Zvao me je jednom kod njega da dodjem.On je taj sto svaku moze da dobije. Nema sta da je lose kod njega. Visok lep zgodan PRELEPO GRADJEN. Kada smo raskinuli rekao mi je da nece vise samnom i da bolje da nastavim sama.
ALI … tog dana pozvao me kuci kod njega i ostisla sam. Posle par sati eto me u njegovom ugaoniku sedim, pusim cigaru i gledam ga. Popricali smo malo cisto da vidimo stace mo. On je meni bio prvi u svemu. Posle duge price, posvadjali smo se, pocela sam da placem od muke jer je previse bola bilo. Htela sam da odem i on me je uhvatio za ruku i reko, ako sada odes zaboravi me! Sela sam i ucutala, prisao je i seo pored mene, obrisao mi suze sa lica i hteo je da me poljubi. Maknula sam glavu na stranu i rekla da nije potrebno da me ljubi kad je takav.
Pogledao me je i reko: ako tako oces ok onda !
Tada nisam znala kako da reagujem. Video je da nema nista od toga i otisao na drugoj strani, gledao me i jeo pogledom.. nisam znala sta da radim dal da odustanem ili drugo. Prisla sam mu i naslonila se na njega, gledali smo se u oci i poceli da se ljubimo,Odma mi je stavio ruku dole preko pantalona. Pogledala sam ga i videla da mu se digo, jer 20 cm sa tolkom debljinom lako se ocrta na pantalone. Otkopcala sam mu kajs i skinula ga celog. Nabrekao mu je bio kao nikad. Legla sam tada bila i skidao me je polako.. kad me je celu golu stavio.. poceo da me mazi i reko: Oces ?
Znam da sam za to dosla. Nemogu nazad sad..

Nasmesio se i rekao, ne reci da neces jer cela si luda zamnom. (Imao je pravo )
Legao je pored mene ljubio me, i polako prste mi je trljao klitoris, pa je poceo da gura prste u picku sve jace, uvatio me je za sise i mesio ih nenormalnooo lizao me celu.. a usne mi je grizao kolko je zeljan bio……. onda sam se okrenula i
pocela sam da ga drkam i rekao mi je, ocu da ga stavis celog u usta, digla sam se i stavila nekako njegove cele 20cm do grla, drzao me bio za kosu i sve jace gurao, hteo je da eksplodira… kad je video da nisam mogla vise digo me i bacio na trosed. Kleknuo na pod i digo mi noge na rame, a tada… Jojjjjjj boze mili zvezde su mi padale, nabila sam glavu u trosed i plakala, vristala….lomio me je na komade sve jace i jace i pricao ocu da te pocepammmmm okrenuo me i naguzio uvatio me za kosu i tako drzao.. pa mi nabio mi onaj njegov debeli kurac i mlatio tako citavih pola sata non stop, vristala sam muuu JACEEEE JACEEEEEE AAAAAAAHHHH AHHHHHHHHHHHHH AAAAAAAAAAAAAAA MMmmmhhhhh, ajde pokazi mi kolko sam ti nedostajala jebacino moja, pogledao me je i reko SAD CES DA VIDIS.. uvatio me je i sela sam na trosed na naslonu, rasirio mi je noge kolko je moglo i gurao ga u picku pa u dupe, kako smo i ja i on celi bili mokri padale mi noge i okrenula sam se i nabila sam glavu na zid i rekla mu: Nabi mi ga da nemogu da ustanem. Vatao me je za dupe, jebaoooo mii pickuuu cinilo mi se da sam sva isecena stenjao samnom to me jos vise bilo napalilo… Jebao me kako je najbolje znao udarao me sa svake strane suze mi kuljale kolko me bolelo, posle mi josss vise rasirio noge i drzao mi je glavu kako je bila na zidu, to je bilo MMMMMMHHHH lomio me sve jacee a ja zid sam grebala sve vise. kako nisam mogla da stojim vise uvatio me i bacio na pod, kao zivotinje smo bili okretao me je na svakoj strani jebao me je sa svom snagom, i ako smo spavali stotinu puta do sada svaki put me sve vise boli zbog njegove debljine, ali htela sam sto vise jer mi je nikad nije bilo dosta njega, digla sam noge sve do mojih ramena i rekla sam mu nasloni see, stavio mi onu njegovu debelu kurcinu i mlatio tako, neznam dal je bilo zbog pozicije al me je nenormalno bolelo, kad je presaoo u picku pocela sam da svrsavam a on jos vise gurao mi ga, 200 na sat i samo je stenja HMMM AHH AHH AHH AHH……………
uvatio me posle bio za kosu i nabio mi glavic u usta, drkao ga i reko mi ajde me jos vise napali sadd, nabijala sam prste u picku, mazila klitorisss nepunih 5 seknudi kasnije reko mi dolazi da ga pusis sad.crvsto sam ga drzala u ustima i poceo da me punii njegovim spermom. gledala sam ga u oci i polako gutala…… kad smo zavrsili ja sam mislela da odem, otisla sam u kupatilu da se sredim. on je dosao i reko: Sreco nisam jos zavrsio sa tobom.naslonio me na plocicama i opet jebaoo u istoj poziciji citavih 20 minuta sa istom snagom..posle me je opet odveo u dnevnoj sobi i sela sam na njega… uvatila sam ga za kurac i nabijala polako glavic u meni, trljala
sam klitoris sa njim i nezno stenjala onako u golu vodu
poceli smo da se ljubimo.. i pitala sam ga: Jel si dobio sta si hteo sad? Ti samo moju picku trazis
On mi rece: Volim te Marija
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Pohotnica

Udala sam se za Adisa kada sam imala 26 godina. U mjestu u kojem sam zivjela su za takve cure tih godina najcesce govorili: uhvatila je posljednji voz. Zivim sada zajedno sa svekrvom i Adisovim bratom u njihovoj kuci u Srbiji. Buduci da je Adis iz mijesanog braka, brat mu se zove Goran. U prvih nekoliko godina braka je za mene seks bio nesto bezveze. Nisam mnogo uzivala u tome. Moj muz se vracao a posla mrtav od umora, samo bi se na mene svalio i izjebao me. Tako gotovo svaku noc. Medjutim jednog dana sam gledala jedan porno film, koji mi je posudila prijateljica. Rekla mi je da ako me muz ne moze zadovoljiti da sebe sama onda zadovoljim.

Inace ranije nisam gledala takve filmove. Buduci da sam doskora bila djevica. Odmah sam se uzbudila kada sam ugledala sta oni rade na filmu. Jedan stariji covjek koji je imao oko 35-40 godina, jebao je skroz mladu djevojku.

Primala ga je sazada. Dole sam bila sva mokra, dok su zvukovi porno filma odzvanjali u sobi zacula sam da su se otvorila vrata. Dirala sam sebi picku od uzbudjenja i mislila sam da je to moj muz. Medjutim bio je to njegov brat Goran. Prisunjao mi se s ledja i hvatao mi grudi. Zatim je spustao jednu ruku u moje medjunozje i stisnuo me veoma snazno za picku. Znala sam odmah da to nije Adis i krenula sam da se trgnem od njega, ali mi je on stavio ruku na usta i poceo me ljubiti po vratu. Prozdirao me je, i lagano trljao kiru od moj guz. Trgala sam od njega i govorila mu da prestane, ali moja picka je govorila “Jebi me”. Stiskao me je sve jace po picki i trljao je prstima. Zatim je pljunuo u saku i ovlazio mi dodatno mackicu.

Cvrsto me je drzao za usta jednom rukom dok je drugom rukom otkopcavao sebi slic. Odjednom sam osjetila kako mi je prodreo njegov kurac u mene. Bio je golem i zaboljelo je malo. Zatim se nisam vise moga opirati, naguzila sam mu se i naslonila se na kauc dok mi ga je on sve snaznije i snaznije zabijao. Dahcala sam kao kuja, i jos uvijek gundjala: “Ne… nesmijemo… nisam ja takva” nasto se goran glasno smijao. Izvlacio je cijeli kurac iz moje picke i naglo ga zabijao unutra. Zatim sve brze i brze. Pocela sam vristati. Svrsavala sam a on je u meni. Ali nismo oboje mogli prestati. Goran je postajao sve sporiji. Stiskao mi je sise i zaustavio se. Njegov kurac je jos uvijek pulsirao u meni. Zatim ga je ponovo stavio u gace i otisao svojoj zeni. Iz mene je curila njegova sperma. Osjecala sam se doslovno jebeno.
Prevarila sam muza…. i zeljela sam jos!

Adisov brat. Zgodan, stariji covjek, blizu cetrdesetih godina. On je bio jedini muskarac na kojeg sam se palila. Moj djever…
Dok je Adis silno zelio dijete, pravila sam se da me boli glava i da nisam raspolozena za seks. Samo da bi me njegov brat kasnije obradjivao. Kao sto sam vec navela, zivimo u velikoj kuci sa cijelom porodicom moga muza. I kada mi se navlazi picka, samo odem kod Milana.
Jedno vece je moj muz otisao na poslovno putovanje u Novi Sad. Goranova zena je ostala sa svekrvom u komsiluku. Ja i djever smo ostali sami.

Bila sam suvise neoprezna. Nisam ni slutila da ce od onda situacija eskalirati. Tucala sam se s Goranom gdje god sam stigla. Prisao mi je to vece i saopstio mi svoju posebnu zelju. Nikada do sad nijednu zenu nije tucao u guzu. A ja bih trebala biti prva. Bilo mi je svejedno te noci gdje ce me jebat, bila sam uspaljena kao najveca drolja. Skliznula mi je svilena spavacica s tijela a goran me je lagano poljubio. Inace se nikada nismo ljubili. Nasa veza je bila cisto seksualna. Ubrzo mi je lizao vrat i stiskao dojke. Picka mi je gorjela. Zelila sam ga odmah primiti. Ali on me je izludjivao dok je jezikom kruzio oko klitorisa. Nije ga htio dotaknuti. Samo je lagano liznuo jedanput preko njega.

Medjutim, dok mi je lizao picku, gurnuo mi je prst u guzu. Bi je to neobican osjecaj i veoma neugodan. Navlazio je jos prstiju i gurnuo dva odjedanput. Osjecala sam pomalo bolove. Ali bilo je zanimljivo. Stimulisalo me je, kako bi bilo primiti kurac u guzu i u pickicu. Ohhh… stenjala sam kao kuja. Prepustila sam se strastima. Goran je otkopcao slic i izvadio svoju kitu. Pohlepo sam kluknula na koljena i dobro ga ovlazila.

Ako sam jedno naucila iz pornica, onda da kita mora biti dobro vlazna prije prodiranja u guzu. Drkala sam mu ga brzo i oliskivala glavic. Zatim smo oboje sjeli na kauc. Ja sam legla u poziciju cetveronogasa a Goran se popeo na mene. Drzao je svoj kurac cvrsto u rukama i gurao glavic u moju guzu. Bolovi su postajali sve jaci i jaci. Na oci su mi suze poletjele. Govorila sam mu da uspori, ali bilo je prekasno. Prodreo je unutra. Rekao mi je da ce adisu biti neobicno kad mi vidi razvaljeni supak. Gurao ga je brze i brze. Osjecala sam se lakse. Uzivala sam. Trljala sam pickicu i primala ga u guzu.

Svrsavala sam brzo, uz umjerene orgazme. Nikada me niko nije ovako tucao. Ali osjecaj da nedostaje nesto u picki nije nestao. Goran ga je izvadio iz moje guze sada potpuno. Navlazio je kitu pljuvackom i legao na mene. Dahcala sam sve jace. Tucao me je s prijeda kao zivotinja. Nije se zaustavljao. Punio mi je picku vrelom spermom i tek onda postajao malo sporiji. Zatim se skroz zaustavio. Lezao je na meni i uzdisao.
Bio je nevjerovatan jebac. Mazila sam ga jos malo po ledjima. Zatim sam ga htjela obavijestiti o onoj “radosnoj vijesti” koju sam nedavno saznala… Jer je on posljednji muskarac koji me jebao u zadnjih nekoliko sedmica… Ali sta bi moj muz na to rekao…
Odlucila sam da to ostane tajna za sada, dijete cu pripisati svom muzu i obradovati ga kad se vrati sa poslovnog putovanja…

Nakon mog poroda, seksualni zivot koji sam veoma rijetko vodila sa svojim muzem je definitivno obustavljen. Nekoliko mjeseci nisam spavala sa njim. Ali ni sa svojim djeverom od kako znam da je njegov sin. Mnogo puta sam bila u iskusenju da mu kazem. On me je jos uvijek gledao sa pozudom u ocima. Mozda bi ga i obradovalo. On sa svojom zenom nije imao niti jedno dijete… Medjutim za 1. maj, smo otisli svi na vikendicu u Budvi. Cijela nasa familija zajedno sa nekim dobrim Adisovim prijateljima. Uzivala sam na plazi, bacala sam i poglede ka djeveru i njegovom medjunozju u svoj toj guzvi… Bila sam mnoge noci mokra i napaljena. Zgodni decki na plazi, moj djever i Milan. Milan je taj kolega s kojim je moj muz toliko dobar prijatelj… Svaki drugi muskarac me je palio. Bila sam zeljnija kurca nego ikada.

Milan je nesto mladji od mog djevera. Ima oko 35 godina. Veoma je seksi u kupacim gacama i uzivala sam cesto gledajuci kako se njegov kurac oslikava u gacama. Tu noc se moj muz zajedno sa djeverom napio kao zemlja. Odvela sam ga u krevet. Istog trena je zaspao. Legla sam pored njega i nasla se u velikom iskusenju. Moj djever je zajedno na tarasi ispijao s Milanom jos po jedno pivo. Oboje pijani muskarci, sigurno bi im zensko drustvo dobrodoslo… Oklijevala sam, ali pozuda je bila prevelika. Jednostavno sam bila prenapaljena. U grudnjaku i svilenim crnim cipkastim gacicama sam izletjela na balkon. Bila je svjeza ljetna noc, oni su ispijali pice i bili ocito pijani. Stala sam uz vrata, jos uvijek neprimjecena, posmatrala sam ih. Moj djever je pricao Milanu o nasim nocima. Govorio je kako me je tucao i kako sam mu slasno pusila kurac.

U pola price, prekinula sam ga i uletjela mu u rijec.
“Cao. Bilo mi je dosadno samoj gore u sobi… i hladno…”
“Dodji ovamo, sjedi kod nas…”
Sjela sam izmedju njih. Obijica su bili samo u kupacem sorcu. Djever mi je odjednom poturio ruku ispod mantila i dirao me po nozi. Mazio me je sve do picke. “Nismo odavno snajo…” rekao je… Uzbudila sam se potpuno. Ostala sam bez daha. Uhvatila sam ga odmah za jaja i naguzila se prema Milanu. On mi je lagano rukama stiskao guzove, dok sam svom djeveru mazila kurac preko sorca. Vec je bio ukrut. Izvadila sam ga i pocela drkati. On se naslonuo na kauc i uzdisao. Obojica su bili smoreni. Drugom rukom sam izvadila Milanov kurac. Kakav san… Nesto malo deblji i veci od djeverovog. Htjela sam ga odmah popusiti…

Uskoro sam bila zacepljena sa svih strana. Pusila sam tako poznati i omiljeni kurac svog djevera a sazada sam ga slasno primala u usku pickicu od Milana. Nabijali su me nemilosrdno. Milanova kita je upadala u moju picu veoma brzo. Ubrzo je milan legao na kauc a ja na njega. Djever je sjeo na mene i kurcom prelazio preko moje guze. Znala sam sta zeli. Dok mi je Milan lagano zabadao u picku, drugi kurac je prodirao u moj supak. Obojica pijani, ko zna da li ce se ovoga sutra sjecati? A ja pijana od jebanja. Primala sam oba kurca u velikoj pozudi. Naum su mi padale pomisli da bih mogla drzati jos jedan u ustima a dva bih mogla jos da drkam. Ali ni ovaj sendvic nije bio los.
Svrsavala sam nekoliko puta, i bilo je vec prekasno kada sam primjetila da me milan ispunjava spermom. Zalegao je na kauc dahcuci. A moj djever ga je izdrakao na moje lice. Ustima sam pohvatala nekoliko kapi sperme, dok se ostalo prosulo po licu…

Ogrnula sam se brzo i nestala u kuci. Kada sam se tusirala bila sam zadovoljnija nego ikada. Odavno nisam bila ovako dobro izjbana. A onda sam pomislila na svog muza… boze… cesto se pitam, da li grijesim?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Moja strina

Oduvek su me zabranjene stvari privlacile,te je stoga takav slucaj bio sa mojom strinom Gocom.Vec od svoje 16 godine me je privlacila na neki poseban nacin.Kao da je to namerno radila.Oduvek se znalo da vara mog strica,i kada je on sve to shvatio razveli su se.Tada mi je bilo i zao pa sam cesto provodio vreme kod nje.Sve cesce me je zvala da joj sredim kablovsku,a kada bi otisao do WC-a po zici za ves bi bile njene tange i bokserice,na sta sam joj ja jednom rekao da joj ima nasareniji ves os svih zena na zici.Jednog letnjeg dana ja sam dosao kod nje u kratkom sortsu.U jednom trenutku meni se toliko podigao kurac da je ispao malo iz sortsa.videla je glavic i odjednom se uznemirila.

Ja sam shvatio o cemu se radi i pravio se lud kao i ona.uspesno izveden napad.Tih dana sam neprestano drkao na nju i onda mi je sinula ideja kako da je pojebem.Jedne veceri smo sedeli i ja sam je ispitivao kako joj je sada kada je razvedena,ima li nekog a ona se samo zalila da je strasno usamljena.Onda sam ja poceo pricu o incestu i kako i kada bi se izmedju nas dvoje nesto desilo to ne bi bio incest.Ali sve kroz salu i osmeh,ali njen se odgovor naslucivao pitanjem a da li mi to smeli da uradimo.Ja sam joj samo rekao da je ona jako privlacna i lepa zena i iako toliko starija mnogo bolja od vecine danasnjih devojaka.Jer ona je plavusa,perverznih usta i ociju lepih sisa i fenomenalnih nogu i guze.nije debela ali je visoka i krupna.U tom trnutku mi je rekla da mi mogli nesto da probamo na sta sam je poljubio .bio je to socan poljubac koji je trajao dugo.Osestio sam uzbudjenje kako kod nje tako i kod mene,dodirivao sam je po celom telu i polako svlacio sve sa nje.Ona nije cekala nego mi je svukla sorts i kada je videla moj nabrekli kurac sa odusevljenjem je rekla:-“Pa ti si pravi muskarac,jako je debeo i velik“.Drkala mi je takvom brzinom da sam mislio da ce mi kurac puci.klekla je i pruzila mi najuzbudljivije pusenje u mom zivotu.Tako strucno ga je sisala.lizala i uvlacila do korena,a uz to je strasno jako mumlala od zadovoljstva.Neopisiv je osecaj kada ti takva jebacica,tvoja strina pusi kurac sa takvim uzitkom.Legla je na krevet i skinula gacice i preda mnom se prikazala ogrmona picka.Kao da je on nju usla armija kurceva.Rekla da joj ga strpam sto pre i da hoce da bude to brzo i grubo.-“Pokidaj me , razvali mi picku,zeljna sam tvog kurca,znam da i ti mene zelis,sada ce ti strina tvoja pruziti da je karas do ludila.nisam cekao nego sam ga stavio i koliko je ovlazila sve je islo kao podmazano.A ja sam postepeno pojacavao tempo a ona je sve vise vristala i trazila jos.Karati takvu matorku koja ti je usput do juce bila strina je pomalo lud osecaj.Osecao kako me njena picka steze,ali sladje jebanje dosada doziveo nisam.Prodirao sam u nju i trudio da ne svrsim…Odjednom je promenila pozu i popela se namoj kurac.Tako se mocno nabijala da sam mislio da ce ga slomiti.Vristala je i samo trazila JOS JOS JOS ….. DAJ MI …. TO JEBACU MALI …… OBOZAVA TE TVOJA STRINA…… Ja sam bio nakon par minuta pri vrhuncu jer sa takvom kuravom ne mozes dugo izdrazati.Rekao sam joj da cu svrsiti na staj e ona ekspresno sisla sa njega i naredila da joj svrism opet u usta jer hoce da proguta moju spermu jer je ona po njoj hranljiva.Napunio sam joj usta i misilo da cu se srusiti jer mi je iscedila i poslednju kap sperme…..sledeci put kada dodjem rekla je da se spremim za partiju analanog seksa,jer obozava i da ga primi u guzu…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Snježana

Vec dugo mislim o Snjezani,o njenim velikim sisama,o guzi koja mi apsolutno ne izlazi iz glave.Cak i kada jebem vlastitu djevojku Selmu,zamisljam Snjezanine guzove i njen glas koji je mnogo jebozovan i nevjerovatno me pali.No,znao sam da je Snjeza iako cura u zrelijim godinama zbog svog konzervativnog odgoja i stava,jos uvijek nevinasce.Netaknuta.Palilo me to jos vise.Medjutim,ona je najbolja frendica moje djevojke…i tu su za mene sve zavrsavalo.Sve je ostajalo u domenu maste.Htijuci da se odmaknem od takvih mastarija, vidjao sam je sve rijedje.A cak i kada bi je moja Selma spomenula,nastojao sam temu okrenuti u drugom pravcu.Trajalo je to sve dok moja cura i ona nisu dosle u sukob i svadju iz koje nikako nisu mogle naci izlaz.Prestale su cak i komunicirati,izlaziti.A bile su naj-frendice.Tako me jednog kisnog popodneva (kad Selma nije bila u gradu)pozvala Snjeza,i predlozila da ako nisam na randesu tu vecer izadjem s njom na pice a sve s razlogo pomirenja izmedju njih dvije.Znajuci koliko jedna drugoj znace,pristao sam bez problema.Otisli smo u jedan gradski kafe bar i odsjeli skoro cijelo vecer,pricajuci o njihovom sukobu,koji je zaista bio bezvezan ali ipak i ocito znacajan.Zenska posla.Nakon mog obecanja da cu porazgovarati sa Selmom odmah po njenom povratku i nastojati joj pomoći da se pomire,krenuli smo doma.Kisa je i dalje padala,prolom oblaka.Tog dana moj cetverotockas bio je na popravci pa sam u grad dosao pjesice.”Nema sanse da ides po ovom pljusku,ja cu te odvesti”,rece mi Snjeza na vratima kafea.S obzirom da je vrijeme bilo bas grozno-pristao sam.Odmah potom,cim smo sjeli u auto,nastavili smo razgovor…cija duzina nas je primorala da stanemo na parking prostor nedaleko od moje kuce.Neosvjetljen i pomalo izoliran,pruzao je utociste mnogim parovima koji su ovdje nalazili prijeko potreban mir.Pogledao sam Snjezine sise,koje kao da su skoro eksplodirale ispod crne kosulje…Na tren pomislih,kako bih je ljubio.Medjutim,razgovorom mi je uspjela skrenuti paznju.Pricali smo i u jednom trenu,pricajuci o njihovom dugogodisnjem poznanstvu Snjeza je zaplakala.Nagnuo sam se preko sjedista i zagrlio je.”Ne placi,pomirit cete se,sigurno”,pokusao sam je utjesiti.Privila se uz mene, anjen prekrasni miris ulazio je u moje nosnice.Uzbudjenje je raslo u meni,kurac mi se ukrutio,no ni dalje nisam htio ili smio nista poduzeti.Uzbudjenje je raslo toliko da nisam ni primjetio da je Snjeza prestala da place, i da je pocela krupno disati.”Predivno mirises”,rece.”I ti si,zaista sexi…”otelo mi se iz usta.”Ja ili parfem,ko je sexi?”..tiho me upitala.”Ti”..skoro da sam odbrusio.Postajao sam sve nervozniji i pomisljao da preuzmem inicijativu.No,neka visa sila me jednostavno sputavala.U tom trenutku slijedio je pozitivni sok.Okrenula se prema meni,podigla glavu s mojih grudi i socno me poljubila.Prihvatio sam igru i krenuo u akciju.Vec sljedeceg trena moj jezik je poklopio njena usta…a moje ruke su raskinule njenu kosulju.Predamnom su se ukazale dvije predivne ogromne sise.Mijesao sam ih stiskao divljacki,lizao ih i grizao napaljene i ukrucene bradavice.”Ooooh…tako te zelim…ljubi me,uzmi..mmeee”..isprekidano je i kroz teske uzdahe uspijevala procijediti.”I ja sam tebe,divna si,godinama sanjam tvoje guzove,sanjam da te nabijam,razvaljujem”,govorio sam joj.Odjednom njena ruka je otkopcala moje farnmerice,izvadila je moj nabrekli kurac i pocela da ga pusi.Mumlala je i stenjala…podigao sam njenu glavu i rekao joj da zelim svrsiti u njezina usta.”Naravno,ali moras me najprije jebati!Razvali me mili moj…jos sam nevina,ali nocas se predajem tebi.Zelim biti tvoja drolja,kucka,samo tvoja jebacica,kurva,Jebi me Zvjezdane,Jebi svoju Snjezu,daj svojoj kurvi ono sto zasluzuje.”Ove rijeci su me napalile…povukao sam je za kosu i opalio samar.No palilo je to,ocito.Uzvratila je jos boljim pusenjem.Napokon sam je odvojio od kurca i sjurio ga u vec vlaznu picku.I dalje sam ljubio njene ogromne sise,a ona je kao sumanuta ponavljala..”Ona nema ovolike,jelda?Ona ne moze biti bolja,zar ne”..ahhhzar ne?…oooaaaah,jos,jos me nabij…rasturi me mili moj”.”Nravno…ti si najbolja,i zelim te u svom krevetu zauvijek”..odobravao sam joj.Nedugo potom,svrsio sam,jos dugo smo se ljubili…a potom?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Teta Mila

Događaj o kome ću vam pričati zbio se pre dve nedelje i moram vam ga ispričati. Počeću od samog početka.

Teta Mila i čika Velja su bili naše prve komšije skoro od kad znam za sebe. Bili su skladan bračni par kome je do potpune sreće nedostajalo samo da imaju dece. Teta Mila je plenila svojom lepotom ( aboga mi i sada pleni). Kao mlada je bila vitka plavuša, zanosnih oblina i dugih prelepih nogu (to znam sa slika). Godine su prolazile, ali se ona i dalje dobro držala. Ja sam vremenom, kako sam stasavao, sve više obraćao pažnju na teta Milu i njene kvalitete. Često sam ga drkao misleći na nju, iako je po godinama mogla da mi bude majka. Često je umela da me pita o devojkama, ima li ih, da li me slušaju i slično…Volela je da se šali i za nju nije bilo strano pričanje masnih viceva i pominjanje “ružnih” reči, čak i u mom prisustvu. A, onda je čika Velja iznenada umro. Teta Mila se prilično povukla u sebe i kontaktirala je samo sa našom porodicom. Patila je za čika Veljom godinu, dve, tri…Imao sam prilike da je čujem kako kaže mojoj majci da joj više nijedan muškarac nije potreban. Svoju lepotu je uspela da održi, iako je slabo izlazila i nije imala za koga da se uređuje. Bila je i dalje ona jebozovna teta Mila na koju mi se kurac oduvek dizao.

A, onda sam se jesenas ja oženio. Oženio sam prelepu crnku, rasnu i prilično nemirnu u krevetu. Moji su se odselili u drugi kraj grada i ostavili nam trosoban komforan stan. Teta Mila je i dalje redovno dolazila. Sa mojom suprugom se lepo družila i često joj davala savete. Često bi me iznenadila nečim novim u krevetu i to sve po savetu teta Mile. Živeo sam lepo sa svojom suprugom, imali smo dobre plate, kupovali šta smo hteli, išli gde smo hteli za ovih sedam – osam meseci, ali meni đavo nije davao mira. I dalje sam se palio na teta Milu.

I, tako, došlo je i ovo leto…Žene su se oblačile sve oskudnije,a naravno i teta Mila. Dolazila je kod nas u majicama bez brusa, pa kada je uključena klima, buljim u njene napete bradavice, koje samo što ne pocepaju majicu,u tankim i providnim kućnim haljinama, na kojima gornja dugmad obavezno stoje otkopčana…i tako redom. Znao sam da joj treba sex, jer su prošle četiri godine kako joj je muž umro, i znao sam da ako nešto ne preduzmem, da će joj ga pružiti neko drugi.

Desilo se pre dve nedelje da moja supruga mora da ode do rodnog mesta, da reši sa majkom zaostavštinu od neke raodbine na sudu. Otišla je u nedelju po podne sa nadom da će se vratiti već sutra. Te večeri me je teta Mila zvala da joj zamenim gumicu na slavini. Kada sam je video, ostao sam bez teksta. Na sebi je imala neke bermudice ispod kojih se ocrtavalo njeno dupe, a gore majicu, naravno ispod koje nije imala brus. Sredio sam joj slavinu na brzinu i krenuo da operem ruke. Ona je za to vreme krenula da se presvuče. Na putu do kupatila sam morao proći pored njene sobe, na kojoj su vrata bila otvorena. Tu sam ugledao przor koji ću pamtiti do kraja života. Teta Mila je svukla majicu. Bljesnule su njene sisetine, čvrste, velike, željne muškog dodira…Koraknuo sam nazad da me ne vidi i sačekao da završi. Ko bi rekao da žena od 51 godine izgleda tako?! Pa, izgledala je bar 10-12 godina mlađe! Terala me da ostanem na kafi, ali ja nisam hteo. Uleteo sam u moj stan i odjurio u kupatilo i izdrkao ga prvi put nakon dužeg vremena. Sutradan me zvala žena i rekla da mora da ostane do srede. Odlično, pomislio sam. Mila će pasti. U tom trenutku ona pozvoni na vrata. I ona se čula sa mojom ženom, pa me zove na ručak pošto ostajem sam do srede. Naravno, prihvatio sam. Ručali smo kod nje, ali ja nisam skidao oka sa njenog dekoltea. Žarko sam je želeo…Kurac mi je bio jako dignut svo vreme. Nakon ručka popili smo malo alkohola. Ja sam pio pivo, a ona neku žestinu. Ustala je da opere sudove, a ja sam ostao u dnevnom boravku. Odjednom, ustao sam i otišao do kuhinje. Teta Mila je prala sudove i nije me čula. Prišao sam joj i uhavtio je oko struka. Od iznenađenja joj je ispala šerpa u sudoperu.
“M…M…Milane, šta ti je?” – upitala me.
“Treba li ti pomoć teta Mila?”- odgovorio sam pitanjem i priljubio se uz nju da oseti na sebi moju debelu i nabreklu batinu.
“Šta to radiš?” – ponovo me upitala, ali je i dalje mirovala.
“Priznaj teta Mila, da ti treba dobar sex! Treba i meni!” – odgovorio sam joj. Digao sam ruku i sklonio joj kosu sa vrata. Na tom mestu sam počeo nežno da je ljubim.
“Ooohhh…” – otelo joj se – “ali…ne bismo …ooohhhh…smeli” – govorila je dok je svoju guzu sve više pribijala uz moj kurac. Levom rukom sam je uhvatio za sisu. Kako je bila dobra! Kao kod moje ženice!
“Stani, Milane! Nemoj ovde, hajdemo u sobu!” – reče ona. Odjurili smo u sobu. Bukvalno me bacila na krevet, pa se ona bacila na mene. Zbacila je sve sa sebe. Gledao sam u njene predivne sise kao omađijan.
“Znači, sviđa ti se tvoja teta Mila?” – pitala me onako napaljena.
“Ne možeš ni da zamisliš koliko!” – odgovorio sam joj.
Skinula mi je majicu, ljubila me po telu, i spuštala se sve niže. Skinula mi je šorc, pa gaćice i pred nju je izleteo moj 16 cm dug, ali i prilično debeo kurac!
“Uf, kako je debeo! Da sam znala da je ovakav, napala bih te odavno!” – reče mi i pohotno ga uze u usta. Zatim ga je olizala od korena, pa sve do vrha, pa mi je sisala samo glavić, a onda ga je uvlačila čitavog. Zatim mi je lizala jaja i drkala kurac istovremeno, pa je uvlačila moja jaja u svoja usta, a ja sam se bližio eksploziji.
“Svršiću!” – izgovorio sam, na šta ga je ona vratila u svoja usta i nastavila da puši besomučno. Čitav je klizio u njena usta i nije mi još dugo trebalo. Napunio sam joj usta, dok se mojim telom širio dobro poznati osećaj zadovoljstva. Teta Mila je progutala moju spermu do poslednje kapi!
“Sada ćeš ti mene zadovoljiti!” – rekla mi je i zauzela moje mesto. Počeo sam da je ljubim od vrata, pa na niže. Stigao sam do njenih sisa. Bile su predivne! Jaka četvorka sa velikim kolutovima i velikim bradavicama u sredini. Mesio sam joj sise, ljubio ih, lizao, grickao bradavice…Onda sam preko njenog stomaka stigao i do njene uredno ošišane mačkice.
“O, teta Mila, pa ti vodiš računa o svojoj drugarici!” – iznenađeno sam uzviknuo.
“Pa, šta si ti mislio?” – upita me onako sexy glasom.
Najpre sam je olizao celu nekoliko puta. Onda sam se usmerio na njen klit. Lizao sam ga i dražio prstom sve dok nije narastao. Zatim sam počeo da ga sisam.
“Ooooohhhh…Tooooo…” -bilo je sve što se čulo od teta Mile.
Lizao sam joj i sisao klitoris, dok sam srednjim prstom polako kružio oko njene rupice. Bila je već dovoljno vlažna, ali sam ja išao polako. Zavlačio sam srednjaka u njenu pičku. Malo po malo, i zavukao sam ga celog. Onda sam je jebao njime. Zati sam zavukao i drugi, pa i treći prst…Uskoro se teta Mila sama nabijala na njih. Za to vreme nisam prekidao da joj sisam klitoris. Izvukao sam prste iz nje i zavukao svoj jezik. Karao sam je jezikom i to je njoj savršeno odgovaralo:
“Tako je Miki! Još malo, još malo, još maloooooooo…!” – grčila se na mom jeziku i uvijala i svršavala. Osetio sam njene slatke sokove na svom jeziku. Podigao sam se i krenuo da je ljubim. Kurac mi je bio ponovo dignut i spreman za karanje. Smestio sam se između njenih nogu i bez upozorenja joj ga sjurio do kraja. Samo je bolno jauknula, a onda me pogledala, nasmejala se i rekla:
“Hajde, kuronjo, da vidim šta umeš!” – ta rečenica me je raspomamila.
“Sada ćeš kurvice, da vidiš šta kuronja ume!”- rekao sam i krenuo da je razbijam. Držao sam njene noge i nabijao joj ga iz sve snage. Teta Mila mi je zadovoljno dobacivala:
“Hajde, Miki, karaj tvoju teta Milu! Tako je, tako je!” – ja sam joj ispunjavao želju. Veoma brzo je svršila, pa onda još jednom. Verovatno posledica duge pauze. Spustio sam njene noge i ponovo se ustremio na sise. Obgrlila me je svojim nogama, dok sam ja ljubio njene sisetine. Onda sam je podigao i na kurcu doneo do zida. navalio sam je uz zid i nastavio da je karam. I dalje sam ljubio njene sise, dok me ona držala za glavu i bukvalno nabijala u njih. Mešala je teta Mila na mom kurcu i dovodila me do ludila. Spustio sam je dole i okrenuo je prema zidu. shvatila je šta sam hteo, pa se rukama pridržavala za zid, a guzu istrtila unazad prema meni. Zavukao sam joj ga tako u pičkicu. Karao sam je tako, mesio joj sise i ljubio po vratu. Nije nam trebalo dugo. Uskoro smo svršili ponovo. Punio sam joj ribicu spermom, dok smo oboje zadovoljno uzdisali.
Do srede sam je karao još 5-6 puta, a sada već nekoliko dana tražimo pravu priliku za još seksa…Uf, baš je dobra teta Mila!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Istinita prica

Evo i ja da pokusam da docaram,mada nisam puno vican pisanju erotskih prica,a ni masta mi nije neka jednu istinitu pricu onako kako sam je ja dozivio.
U baraku sam vec 13 godina sa zenom sa kojom se zabavljam jos od srednje skole.U svakom slucaju bili smo prvi jedno drugom i jako smo se voleli.Po tom pitanju brak nije nista promijenio.Jako smo se dobro slagali,imamo dvoje dece i sve je funkcionisalo kako treba. Nijesam nikada bio ljubomoran niti sam imao razloga.Ona je doduse imala poneki razlog,ali nije bila ljubomorna. Zivjeli smo opusteno stalno neka sala zezanje i tako. Cesto je isla na putovanja i seminare i to mi je bilo sasvim normalno sve dok jednom nije dobila poziv za seminar u unutrasnjosti,ne mogu da otkrijem mesto jer bi se neko mozda moga o i prepoznati,mada mi to nije puno bitno.
Da skratim, kao i obicno culi smo se po nekoliko puta dnevno,zvala je kad god bi imali pauzu isl.Bila je jako dobro raspolozena jer je drustvo bilo extra,ali jedino mi je rekla da je nervira jedan tip koji je od svih tih zena nasao bas njoj da se nabacuje i da je jako navalentan.Ja sam je kroz salu upitao pa je li makar neki zgodan lik,na sta se ona zgrozila i rekla da je jedan od odvratnijih likova koje je srela.Jako je nizak i debeo,nevjerovatno kratkih nogu,vodenih ociju i nosi velike naocare.Ruke su mu kao lopate ima neke ruzne brkove i iskrivljene zube pozutjele od duvana,a uz sveto uvijek smrdi na znoj.Smijao sam se njenom opisu a ona je dodala da inace lik misli da je neki veliki dasa i da moze da ima svaku koja pozeli i da joj je to rekao i da ga je ona zbog toga digla na sprdnju. Inace propustio sam da kazem da je moja zena srednje visine ima lijepe grudi velicine 3 i jako izrazen struk.Ima jake noge i najljepsu veliku guzu koju sam vidio.Celulit joj se pojavio posle drugog porodjaja ali ne mnogo,tako da je to u krevetu cini jos zenstvenijom.Ono sto je najljepse na njoj je glava i kosa,jer je puna sarma ,prirodne ljepote i prefinjenosti.Ko god da je sretne morao je htio ne htio tretirati kao neku princezu.Tako je bilo i sa mnom.Te veceri su imali oprostajnu zurku i otisla je da se sprema.Vise se nijesmo culi te veceri a sledeceg dana posle podne je vec stigla kuci.Nekako mi je bila sva cudna,nijesam to mogao definisati ali..ostalo je da visi u vazduhu.Nijesmo imali odnos,a vec sjutradan dobila je ciklus tako da je to nekako sve proslo,mada je cesto bila zamisljena i odsutna.Malo pomalo sve se vratilo u normalu jedino sam malko imao utisak da je drugacija u krevetu.Trazila je da je stiskam i da budem grublji a jedno vece je i mene napalila ta prica i stavio sam joj majcu na lice i opalio samarcinu.Ona se obeznanila voda je isla iz nje potocima.Stavio sam joj prst i poceo da joj mazim klitoris a ona je navlazila svoj i pocela da mazi cmar.Okrenula se ubrzo i primakla mi je guzu i naslonila na moj ukruceni kurac.Gurnuo sam joj ga bojazljivo jer se uvijek jako ljutila kada bih to pokusao jer je tvrdila da je jako boli;nisam mogao da verujem on je samo kliznuo unutra a otpor je bio minimalan.Skoro odmah smo zajedno svrsili.To mi je bio prvi put da je jebem u guzu za nasih 13 god braka.
Posle par nedelja opet novi seminar na istom mjestu!Nista cudno,desavalo se.Otisla je i javila se da je stigla alivise se nije javljala do sledeceg jutra.Rekla je da su radili do kasno uvece pa da nije stigla.Sve mi je to bilo jako cudno pa sam nasao broj od te ustanove i pozvao na fiksni i trazio je kao ucesnika seminara.Osoba sa druge strane je rekla da trenutno nemaju nikakav seminar i da moja supruga nije tu.Sve je postalo kristalno jasno.Ona se javila tek sledeceg dana kada je trebalo da krene kuci.Pravio sam se lud.Uvece sam pokusao davodim ljubav sa njom ali ona nije htjela.Pristala je tek na uporno insistiranje.Nije bilo predigre samo sam joj ga gurnuo i odmah mi je sve bilo jasno.Zacuo sam onaj zvuk kao kad izlazi vazduh iz picke.Unutra je bilo jako komotno u prvom momentu.Okrenuo sam se na ledja i ona je shvatila da nesto nije u redu.Ja am joj rekao da sam zvao i da ona nije bila na seminaru,makar ne tamo.Pitao sam je da mi sve isprica i odakle joj modrice na guzi struku i sisama.Na sisi joj je potpuno ostao ujed.Pocela je da place i prica.
To vece kad je bila zurka svi su popili malko vise.Bila je super zabava.Svi su bili zajedno a onaj lik je i dalje bio navalentan.Posto je popila i ona je u jednom momentu bila malko grublja u svom odbijanju jer joj je kvario vece.On nije odreagovao vec jeotisao da spava.Oni su ostali jos par sati posle toga i njoj se lagano pocelo spavati.Onako polupijana je htjela na spavanje ali njene cimerke su imale merak da jos ostanu pa je otisla sama.Usla je u sobu i skinula se da obuce spavacicu.U jednom momentu joj se ucinjelo da je neka sjenka promakla ispod prozora ali nije tome pridavala vaznosti.Legla je pokrila se i gotovo odmah zaspala.Probudila je ruka na ustima.Jako se uplasila i htjela da skoci,medjutim neko je vec bio na njoj i cepao njenu spavacicu.Ogromna ruka je izbucala i njene gacice.Osjetila je smrad i znala je ko je u pitanju.Jesam li ti rekao da mogu imati svaku pitao je dok joj je lagano milovao sisu.Bila je paralisana i uopste se vise nije otimala.Jesam li ti rekao? pitao je opet;ona je samo cutala i lagano su joj krenule suze.Stavio je svoj ogromni prst u njenu picku i opet pitao.Samo je klimnula glavom.gurnuo je jos jedan prst i onda ucinio nagli pokret koji je nju zabolio jesam li?Jesi-odgovorila je kad joj je popustio stisak sa usta.Znas li sta cu sad da radim?Ona je samo sklopila oci.Znas li koga cu sad da jebem? pitao je i istovremeno gurnuo jako prste u njenu picku.Mene-rekla je i gotovo istog momenta je na sisama osjetila njegov kurac,malko se podigao i udario je po ustima sa njim.Ko ti je rekao da mozes da pricas?Osjetila je vrelinu svuda po tijelu i osjetila kako se uzbudila.Bradavice su joj skroz iskocile a picka se trenutno toliko ovlazila da je mislila da ce se upiskiti.Pokusala je da nekoga dozove ali kad je otvorila ustaon joj ga je gurnuo unutra povukavsi je odpozadi za kosu.Gusila se jer je imao najveci kurac koji je ona u zivotu vidjela.Lagano je poceo da ga gura naprijed nazad a zatim joj je rasirio noge i jako joj ga zabio.Mislila je da ce je skroz iscijepati ali je svrsila gotovo odmah.Nije to mogla sakriti jer se cijelo vrijeme tresla.Svidja ti se kurvo a?Stenjao je dok joj ga je nabijao dalje.Brzo je svrsila jos jednom pa jos jednom u momentu kad je on izrucio sadrzaj iz svojih muda u nju.Izvadio ga je i ona je shvatila da nije uspio da joj ga zavuce ni do pola,prinio joj ga je ustima i trazio da ga ocisti dok joj se drugarice nijesu pojavile.Cim ga je olizala on je otisao do vrata i otvorio ih ,a ona je skocila da nesto obuce.On je pogledao niz hodnik i brzo joj priskocio,uhvatio je za kosu iizvukao je kroz hodnik u do svoje sobe onako sa spustenim gacama nju potpuno golu.
Cim su usli u sobu bacio je na krevet i ukljucio svetlo.Dok joj je prilazioprosto se uplasila jer mu je dosezao skoro do kolena njegovih kratkih nogu.Bio je jako debeo i i citav prizor je bio sve samo ne ugodan ali ona je samo zazmurila dok se on bacio na nju i opet ga nabio.Boljelo je jer je svaki put mislila da ce joj izaci na usta ta ogromna kurcina.Sad je medjutim bila svjesna da je usao do kraja i da je njegova ogromna jaja pljeskaju po guzici i…opet je svrsila.Gadila se sama sebi jer je sad vec oznojen uzasno smrdio,ali nije zeljela da prestane.Ipak je izustila da je pusti sad da ide, odmah nakon sto je jos jednom svrsio u nju.Zalijepio joj je takvu samarcinu svojom ogromnom sapom da se zamalo onesvijestila.Bila je skroz omamaljena kad je on okrenuo i nesvjesna kad joj je prije nabio onoliku kurcinu koju je tek izvadio iz picke iz koje je curila sperma u cmar.Ovoga puta je vrisnu la od bola ali njegov alat je vec izbusio svoj put.Okrenuo joj je glavu ustranu i poceo da je zvali i da joj se izvinjava sto je udario a onda polako poceo da ga uvlaci i izvlaci iz njenog do te veceri nevinog cmara.Bila je u nekoj vrsti delirijuma.Sve je bilo tako nestvarno zvalila ga je i on nju.Nabijao joj ga je sve jace i brze i onda je dosao zemljotres.Svrsila je kao nikad do tada i nije se ustrucavala vec je vristala koliko joj je glas dao.Sve kolege su se vec vratile u sobe tako da je svima bilo jasno sta je muci,narocito njenim cimerkama koje su zatekle izbucanu spavacicu i gacice i isprskanu posteljinu.Onje jos dugo nabijao a kad je konacno svrsio samo je pala na krevet dok su iz nje isticali ostatci sperme.Okrenula se prema njemu a on je bio okrenut ledjima i nesto cakao na stolu.Prvo sto je primijetila da mu je kurac u opustenom stanju padao tako da se vidio odpozadi kako udara od jedne butine do druge a sledece sto je vidjela potpuno je sledilo.To oko cega je on petljao na stolu je bila kamera.Skot je sve snimio,zamijenio kasetu i vratio se da isproba moju zenu i u ostalim pozama.Kad je zavrsio bilo je skoro svanulo a sto se tice poza iz kama sutra,mislim da su ponestale.Legao je pored nje i rekao joj da se sad gubi jer hoce da spava.Poslusala je i otisla u svoju sobu gde su se njene drugarice cimerke pretvarale da spavaju.Sve ovo vam ne bih mogao ovako detaljno ispricati iz njene price.Pogadjate kad su se rastajali skotina joj je dala narezan dvd sa cijelom akcijom.Cesto ga gledam.Ako vam se ovo svidjelo recite pa cu vam opisati i sta se desavalo sledeci put.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 200 201 203 204 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 05:11:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.