Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:47:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26627882 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jebanje matorki: ujna Mira

U jednom malom mestu pored grada gde sam ziveo imao sam ujaka, majcinog brata i strica, ocevog brata. Obojica su bili ozenjeni. Ujak nije imao dece, a stric je imao dve cerke, ali starije od mene 2-3 godine. Cesto sam kao mali kod njih provodio letnji, a ponekad i zimski raspust. U vreme letnjeg raspusta, bivao sam i kod jednih i kod drugih po mesec dana.

Kod ujaka Ace i ujne Mire bilo mi je uvek lepo ali i neprijatno!.Moja ujna Mira je bila zena od 35 godina prilicno zapustenog izgleda. Za to je narocito bio zasluzan moj ujak. Valjda zato sto nisu imali dece nije obracao potrebnu paznju prema svojoj zeni, mojoj ujni, pa je poceo da juri za drugim zenama i da se odaje alkoholu! Moja ujna nije bila neka lepotica, ali je bila zgodna kao riba! Vise je bila mrsava, ali je bila skladna. Imala je i sise i dupe i noge! Kad bi nabacila koji kilogram bila bi mnogo zgodnija. Moj ujak Aca je bio vise van kuce a i kad je bio, slabo je razgovarao sa ujnom. A o nekom seksu medju njima nije moglo ni biti govora!

Jedne godine, bio sam kod njih. Moj ujak je bio zanatlija i radove je radio van kuce. Po ceo dan sam bio sam sa ujnom.

U to vreme, ja sam vec godinu dana jebavao tetka Micu i moju tetku Milku i vec sam primecivao razne signale koje su emitovale zene koje nisu zadovoljene, koje nisu dobro jebane, koje su zeljne kurca i dobre jebacine! Te signale je emitovala i moja ujna!

Dosao sam od kuce gde sam vrlo cesto jebao ili tetka Micu ili moju tetkicu. Kada sam polazio ovamo, kod ujaka, razmisljao sam da li cu naci neku zenu da jebem! Mladih devojcuraka za jebanje je bilo da se nadje, ali ja sam uvek prizeljkivao matorke! Uoci mog polaska ovamo, celu nedelju sam naizmenicno jebavao jednu pa drugu. Tetka Milka je znala da jebem jos jednu pored nje i bila je neverovatno fer kada me je “pustala” da jebem i “onu drugu”. I tada sam na poziv teta Milke odlazio na cuvene jebacke sastanke!

I tako sam primetio da je moja ujna Mira zeljna kurca! Nisam smeo nista da pitam, da pokusam nekakav razgovor na temu njenog izgleda. Morao sam da cekam!

No, pocelo je jednog dana ujutro. Moja tetkica Milka me je navikla na kafu (nisam bio pusac!) i ujutro sam sa zadovoljstvom pio kafu. Kako je bilo leto, toplo vreme, pravo iz kreveta sam u sorcu sedao u kuhinju gde je ujna spremala kafu. I ona je bila lagano obucena, u nekoj lakoj kratkoj kucnoj haljini. Primecivao sam da nema gacice; nije imala ni prsluce, takodje. Pri najmanjem pokretu kucna haljina se otvarala do kraja butina gde se jasno video njihov spoj! Bivao sam zapanjen, kurac mi se dizao! Nisam bio siguran da li sam tad video njenu picku. Mora da je bila obrijana! Pravio sam se kao da se nista ne dogadja, kao da nista ne primecujem! Kad god bi mi ujna okrenula ledja, rukom sam morao da pritiskam dignuti kurac!

- “Maki, pa ti si vec porastao, momcina si” ujna ce.

- “Pa godine idu, prolaze ujna.”

-“Pijes i kafu. Pusis li?”

-“Kafu pijem, dopada mi se njen ukus i miris, ali za sada ne pusim. Mislim da necu ni pusiti” odgovorih.

-“Nikad se ne zna. A reci mi, imas li devojcicu, razvio si se?”

-“Nemam devojcicu ujna, ali… Ma ima vremena!”

-“Ma nema vremena! Treba da grabis vreme, inace ode…! Cuj, nemas devojcicu! A sta ti znaci ono”ali”,a?” rece ujna.

Nisam znao sta da odgovorim, kako da joj kazem da vec jebem i to dve matorke! A kurac mi je kao motka, kao jarbol! Nisam jebao dva dana i vec me svrbi glavic kurca.

-“Da mozda ti… Da nisi mozda u nekoj vezi, a? … Da te nije obrlatila neka devojcica … ili gospodja? …Lep si, zgodan, razvijen, mora da ti se sve razvilo, a?”

-“Ma ujna, nije to nista ozbiljno…” izlanuh se ja.

-“Ma kako nije ozbiljno! Znaci ti si u vezi sa nekom devojcicom … zenom, a?”

Zacrveneo sam se kao bulka, krv mi je udarila u glavu, najradije bih u zemlju propao!

-“Maki, nije to nista, to je normalno u tvojim godinama, da te zensko nauci necemu!”

-“Cemu?” upitah ja kao zacudjeno.

-“Pa seksu, Maki! Nemoj da se stidis od mene. Ja sam ti po godinama najbliza u familiji. Potpuno te razumem da j…jebes neku …! Priroda je to, hormoni rade. Pa sta!? Sada si dosao ovde i nemas sta da j…jebes !? Jel’ te svrbi pisa? … Pa to sada nije vise pisa, mora da je to sada kobaja, a? Jesi li zagoreo?” naprica moja ujnica Mira.

-“Ujna, ako nikome ne kazes, ako obecas…?

-“Kunem se da niko nece nista cuti od mene!” rece mi ujna.

-“Pa ujna, ja sam vec godinu dana u vezi sa dve zene, matorke, da kazem, jebem ih…”

-“Auuuh, blago tebi! Jel’ uzivas u tome sto ih jebes?”

-“Kako da ne ujna, uzivam! Uzivam kada sam spojen sa njima, kada sam u njima, kad im guram…! Nista mi nije sladje nego kad ih…! Evo ovde sam dva dana i sada mi vec nedostaju!”

-“Ma budi slobodan preda mnom, ne stidi se.”

-“Pa volim da im guram kurac u njihove picke” razvezah jezik.

-“Uh, uh, uh! Jel’ znaju jedna za drugu?”

-“Jedna zna da jebem jos jednu, ali ni jedna ne zna koja je ona druga.”

-“Znaci da znas da cuvas tajnu. Ne hvalis se drugovima, a?”

-“Ne ujna. Ne bi bilo fer da o tome pricam, ne zbog mene nego zbog tih gospodja. A ja vise volim da ih jebem nego da pricam o tome.”

-“Pa Maki, vidim da ti se dig’o … i mene svrbi moja …! Dugo nisam … jebana … zeljna sam… Koliko ja vidim mogli bi da se “zabavimo” … a? … da uzivamo.!”

-“Pa ujna … sramota je to … da te ja … !”

-“Maki, jel’ ti mene volis? Jesam ti ujna i sad si kod mene, treba da me cuvas, pazis, mazis, da mi udovoljis! Vidis da sam sama, da se mucim, da sam nezasticena…”

-“Hocu ujna … cuvacu te, pazicu te … i mazicu te! Samo … da li cu moci da ti sve udovoljim?”

-“Cim ti jebes dve matorke, moci ces i meni da udovoljis! Hajdemo u moju spavacu sobu, u krevet gde me tvoj ujak nije jebao vec tri meseca! Sad ces ti da me jebes i da mu zajedno nabijemo rogove! Daj da ti vidim kurac, skini taj sorc. … Aaauuuu … koliki ti je! … Daj da ga pipnem! … Oooooh kako je tvrd!”

Moja ujna nije prestajala da prica i da me hvata za kurac! Videh da cu morati da je jebem i onda sam se odvazio da joj pariram.

-“Ujna, daj da ja vidim tvoju pickicu! … Oooooo pa ona je obrijana! … Bas mi se dopada. … Kako? Tri meseca nisi jebana? … Pa da ti nije “zarasla”!”

-“E pa Maki moj, moraces da proveris!”

Vec smo se uveliko stiskali i vatali, ja nju ona mene, bili smo goli, picka joj je bila sva mokra, a moj je kurac stvarno stajao kao jarbol! Ujna mi je bila veoma prakticna i nije mnogo okolisila.

-“Kako najvise volis da jebes?” upita me ujna.

-“Klasicno ujna, volim da zajasim, voleo bih da ti udjem medju noge.”

Legosmo na krevet, ja preko ujne, ona sama rasiri i savi noge u kolenima, uhvati me za kurac i namesti ga na ulaz u picku. Gurnuh joj jezik u usta i kurac u picku! Samo je zastenjala i stegla me i rukama i nogama! I poceh da jebem moju ujnicu Miru!

Nije mi uopste padalo na pamet da se ovako nesto moglo da dogodi izmedju moje ujnice i mene. A eto, tek je treci dan kako sam kod ujaka a vec mu jebem zenu! Njen izgled nije obecavao ali zato joj je picka bila super! Jes’ da je bila duplo starija od mene (ona 35, a ja 16 godina), ali je bila zestoka u jebacini! Osecao sam kao da mi je kurac u ruci sa najmeksom rukavicom na njoj! Izuzetno mekano, toplo, vlazno, sklisko! Gurao sam joj kurac do jaja a vadio sam ga celog! I glavic sam izvlacio iz njene picke! Zbog toga nisam mogao da je brzo jebem. Kad bih ga izvadio, onda bi joj ga naglo sjurio do kraja Nije se bunila, samo je stenjala i huktala, grlila me, ljubila i stezala. Poduhvatio sam je ispod ramena, a ona mene rukama oko vrata. Noge je prekrstila na mojim kukovima i kada joj izvucem kurac iz picke, pritisak njenih nogu popusti. Kad krenem da joj ga nabijem, ona me pritisne nogama da bi pojacala udarac u picku! Nije nam trebalo mnogo da se usaglasimo.

-“Jaoooj Makane … al’ si dobar … dobro nabijas … uuuh … dobro jebes … slatko … oooh … samo tako … ne zuri … sto duze sreco…” javila se moja ujnica ispod mene.

Malo sam se pridigao da je vidim. Oci su joj bile zatvorene, krkljala je sirom otvorenih usta, povremeno je palacala jezikom trazeci da je ljubim. Uhvatio bih joj jezik i sisao ga.

Sad sam morao da skratim izlazenje mog kurca iz njene picke, pocelo je da biva sve sladje i sladje. Ubrzao sam ritam jebanja sto vidim da je i njoj odgovaralo.

-“Ujnice … otvori oci … pogledaj me … jel’ ti lepo?” jedva izgovorih to.

Ona polako otvori oci, ali imam utisak da me nije videla. Pogled joj je bio zamucen od slasti, uzivanja! Nista mi nije odgovorila, na licu joj se videlo da uziva! Poljubih je u oba oka, usta, vrat.

-“Ujnice … ‘ocu da ga istresem” najavih joj.

-“Sreco … slatkisu … nemoj … jos … jos me …jebi” oglasi se ujnica.

Nastavio sam da je jebem, ali nisam mogao dugo da izdrzim. Osetio sam da se blizim kraju, da cu da svrsim.

-“Ujna … ne mogu … vise … moram da … svrsim …, jel’ da ga … vadim … ujniceee” dahtao sam.

-“Daj ga …” samo to izgovori i silovito me priteze i rukama i nogama.

Ja ubrzah jebanje do krescenda. Moja ujnica poce da svrsava zestoko se propinjuci i posle 30-ak zestokih nabijanja poceh da joj sipam spermu u picku!

-“Joj … jos … jos … jos …joj … sipaj … jos … zalij … jos …napuni … joj … ne prestaj … jos … sve … u mene … jos … joj …” vikala je moja ujnica.

Svog me je istipala po ledjima i udarala sakama po dupetu! Mislio sam da joj je moj kurac prosao kroz picku i da je izasao s druge strane! Ovo nase zestoko svrsavanje trajalo je preko 5 minuta! Jedva smo poceli da se smirujemo. Ljubili smo se i grlili. Stisak njenih nogu jos nije popustio. Bili smo skroz mokri.

Ona polako otvori oci, zamucenim pogledom gledajuci u mene. Izljubi me po celoj glavi i vratu, a bogami i izujeda me po ramenima. Jos dok sam je jebao pocela je da me ujeda za ramena i da taj ujed posle nastavi da sisa. Nisam znao da ce mi to ostaviti trag, da ce mi ostati “sljiva”! Ali sta da se radi, nisam to osetio dok sam je jebao!

Spustila je noge sa mojih kukova, ali mi nije dala da se spustim sa nje.

-“Sreco … ljubavi moja … slatkisu … ljubavi ujnina … slatkisu pickin … kuronjo … kurcino … jebacu moj, moj moj …” dahtala mi je ujnica na uvo.

-“Jel’ ti bilo dobro?” upitah je.

-“Jos pitas … kao nikad… dobar si, nikad nisam ovako nesto osetila kao sada … nikad nisam bila ovako dobro jebana kao sada …

-“Ujnice, ja istresoh svu spermu u tvoju picku…”

-”Neka sreco, neka … to sam htela da osetim …”

Posle jedno 10-ak minuta tetkin stisak popusti i ja se svalih sa nje. Polako sam izvlacio kurac iz njene picke. Videlo se na njenom licu da zali sto je napustam.

-“Uuuh, Maki, ja bih opet da me jebes … hocu jos!” rece moja ujnica.

-“Ujnice, pa jebacu te opet…”

Izvukoh ga polako. Kurac mi je omeksao, ali je bio jos uvek natecen, glavic crven kao krv, a za njim rasteze se moja sperma. Ujna skoci, strpa ga u usta i celog ga oliza. Bas mi je to prijalo!

Dok smo se osvezavali, ujna nije htela da se oblacimo. Oboje smo bili goli. Kurac mi se klatio medju nogama pri hodanju, a ujna nije skidala pogled sa njega. Popismo kafu i ujna spremi “carski” dorucak. Sedeli smo jedno pored drugo za stolom i doruckovali.

Bacih pogled na sat, vec je bilo 9. A oboje smo ustali u 7. Znaci, da sam moju ujnicu jebao preko sat vremena i to bez svrsavanja! Rekoh joj to, da sam je tako dugo jebao!

-“Vidim i znam sreco ujnina! Neverovatno kako si izdrzljiv. Bas dobro jebes, slatkisu! Jedva cekam da me opet jebes”.

Zagrli me i poljubi u usta. Baci pogled dole na moj kurac, uhvati ga jednom rukom onako oteklog i protrlja ga, “proseta” mu kozicu na glavicu!

-“Uh, ala imas dobar komad kurca! Bas ti je veliki! Ali i dobro jebes, izdrzljiv si! Dobar si jebac! Stvarno bi bilo steta da ga ne koristis, da ne jebes!”

-“Takva mu je priroda, ujnice! Izgleda da me je priroda obdarila da imam veliki kurac i da jos bolje jebem! A ti ujnice, kako to da nisi jebana tri meseca? Sta radi moj ujak, a?”

-“Pa cuj, mi smo vec 10 godina u braku i nemamo dece. On meni prebacuje da ne mogu da imam dece. Zato je poceo da “sara” po kucama, jer znas kakav mu je posao. I jebe druge zene a mene je zanemario! Vrlo mi retko pridje i to na moje insistiranje. ‘Ocu da mu nabijem rogove!”

-“Ujnice, pa nisam valjda ja taj?” upitah

-“Pa eto, i sa tobom sam mu nabila rogove! To je ispalo sasvim slucajno, dopao si mi se. I bas dobro da si me ti pojebao, jer smo iz familije i ostace medju nama, zar ne?”

-“Zaklinjem ti se ujnice da niko nece saznati za ovo! Ali ja sam svrsio u tebi?”

-“Nisi se valjda uplasio da mi napravis bebu, ha? Pa sta ako mi i napravis bebu! Nemoj slatkisu o tome razmisljati, misli o tome kako ces me opet jebati! Kako cemo opet uzivati u strasti, kako ces mi opet nabiti tvoj ogromni kurac, tvoj kurac u moju zeljnu picku! Sreco ujnina!”

-“Kad dolazi ujka?” upitah.

-“Danas radi ceo dan i to u trecem mestu odavde. Najverovatnije nece ni dolaziti kuci. Bicemo sami, samo ti i ja, samo tvoj kurac i moja picka! Hajdemo da me opet jebes? Jesi li se odmorio?”

-“Jesam ujnice, odmorio sam se” odgovorih.

Uhvati me moja ujna Mira za kurac i povede u sobu. Ja se strovalih na krevet, a ona sede pored mene, uhvati me za kurac i strpa ga u usta! Zatego sam se kao struna!

-“Ajde slatkisu moj, polizi mi picku.”

Namestismo se u 69-ku i jedno drugo smo lizali. Njena se picka sva otvorila i ovlazila, moj se kurac dig’o i otvrdnuo! Ujna se pridize, okrete se prema meni i bez reci se nabode na moj kurac, do kraja! Samo je zatvorila oci i uzdahnula. Poce da se dize i spusta na mom kurcu, sise joj se zatresose ispred mog nosa. Prihvatih je za kukove da joj olaksam dizanje i spustanje, a ustima sam lovio njene bradavice.

-“Tebe tvoja ujnica malo da jebe, da se nasadim na ovog monstruma… “ rece moja ujna.

Nabijala se zestoko! Uhvatio sam je za sise i trljao joj bradavice. Onda za butine, slabine i pomagao joj da se lakse dize sa kurca. Trajalo je to 15-ak minuta a onda se moja ujnica skotrlja sa kurca, leze na ledja, rasiri i podize noge.

-“Jebi me slatkisu, jebi me jebacu, kuronjo, jebi, razvali mi picku…” zavapi moja ujnica.

Podigoh se da se pebacim na nju, da je uzjasim, kurac mi se klatio levo-desno, gore-dole!

-“Ujnice, hocu da te jebem. Hocu da te osetim na kurcu, hocu da osetim tvoju picku.”

-“Uuuuh jebacu, ‘ajde, gurni mi ga” prosaputa moja ujnica.

Gledali smo se u oci i kad poceh da uguravam kurac u njenu picku, ona zatrepta ocima i poce da me ljubi. Prihvatio sam njene poljupce ali nisam popustao u nabijanju kurca u njenu picku. Polako joj ga nabih do kraja, do jaja, i poceh da ga polako povlacim nazad. Ujna me zaustavi, steze me nogama i rukama i prosaputa mi na uvo:

“Neeee… stani …cekaj”.

Ja se umirih, spustih poljubac na njena usta, a kukovima sam se polako pomerao u krug! Ona poce da stenje, da se znoji, i da mesa svojim kukovima. Poceh da osecam njenu picku na kurcu kako se pomera, kako mi njena picka sisa, zvace kurac! Bilo je neverovatno mekano, sklisko, toplo, slatko! Poce da se grci, da me steze, poce da drhti i cvili, ociju zatvorenih, a usta sam joj zatvorio poljupcem. Gurnuh joj kurac napred, ostro, naglo, a ona zastenja, ja ponovih udarac kurcem, ona opet zastenja i tako naizmenicno sam poceo da ubrzavam, da je jebem! Nije popustala sa svojim stiskom, a ja sam joj drzao usta na usta!

Poceh da po drugi put jebem moju ujnicu! Nisam vise ubrzavao ulazenje u moju ujnu. Otvorila je oci, ja skidoh usta sa njenih, ali nisam prestajao da je jebem.

-“Ljubavi … sreco …moja … jebacu … slatkisu …kuronjo … moj … kako me … dobro jebes” izgovarase moja ujna kroz sapat u ritmu mog nabijanja u nju!

-“Uuuuh … ujna … ujnice … al’ si slatka … pickica ti … je slatka … jebem te … nisam … verovao … da cu te jebati … bas si dobra … za jebanje …za karanje … evo ti ga … na … evo ti ga …” odgovorih joj ja na njene izlive zadovoljstva.

-“Nemoj … da … prestajes … jebi me … guraj … taj tvoj … kurac .. u mene … u picku … moju … u tvoju … jebi … jebi me … jaoj … jaoj” izgovara moja ujnica.

-“Uhhh moja … ujnice … jebacu te … kako si … dobra … picka … za jebanje … “

-“Jaoooj … jebacu moj … slatkisu … gotova sam …”

I moja ujnica poce da svrsava! Ubrzao sam jebanje da joj bude sladje! Priteze me rukama i nogama, jedva sam se pomerao. Huktala je, jaukala i vriskala. A ja sam samo stenjao u naporima da joj ga sto ostrije nabijem u picku! Malo se zatim primirila, a ja olabavih nabijanje. Nisam prestajao.

Bas mi je prijala ova jebacina. Nisam zurio, nisam je jako “udarao”, samo sam joj gurao kurac kroz picku. Ujna je otvorila oci gledajuci u mene, u moje oci. Nije mi dala da skinem pogled sa nje. A u njenim se videlo da uziva, da joj je slatko. Svako moje ulazenje-izlazenje se videlo na njenom licu. I na meni se sigurno videlo da uzivam u mojoj ujnici, da uzivam u njenoj picki, da uzivam sto je jebem.

-“Ujna, jesam li ti tezak?” upitah je.

-“Uh, slatkisu, nisi. Volim da osetim na sebi jebaca” odgovori ona.

-“Jel’ svrsavas?” upitah.

-“Jos pitas slatkisu! Na svaki njegov ubod ona se strese! Jebiiiiiii …” urliknu ujnica i ujede me za rame.

Ja se zgrcih od bola i slasti i navalih na ujnu da joj ga istresem.

_”Gotov sam …”

-“Ajde slatkisu … kuronjo … jebacu … spricaj … zalivaj … jebi …puni me … “

Bas sam je dobro jebao i izlih joj moje sokove u picku. Samo je huktala moja ujnica! Kakva jebacica! Polako se smirismo, mazeci se. Kad smo osetili da mi se kurac smanjio i da ce da ispadne iz picke, njen pritisak oslabi, otvori noge i ja se svalih sav mokar.

Po tome kako se jebala i podavala, podsetila me je na moju tetka Milku. Obe su bile jebacice po mom ukusu. Naravno, ni jednoj od njih to nisam mogao da kazem.

Lezali smo tako jedno pored drugo oko 5 minuta, ona ce:

-“Cuj Maki, slatkisu moj, nisam mogla da verujem da se ovo meni moze da dogodi” rece ujna.

-“Sta to ujnice?”

-“Pa ovo sreco! Ovo, da budem jebana i to kako i sa kakvim kurcem! Sva sam utrnula od jebanja, od slasti” ona ce.

-“Prija mi to da cujem da sam te dobro jebao” odgovorih.

-“I jos ko da me ovako dobro jebe! Moj rodjak, moj slatkis, za koga sam malo i marila. Nemogu da verujem da ti ovako dobro jebes! Da sam znala, pa da sam ti ranije dala… “

-“Uh ujnice moja, jutros mi nije bilo ni u peti da cu te jebati. Nisam ni razmisljao kakva si na kurcu. Jednostavno, ti si mi rodjaka, doduse ne po krvi… Ali jutros kad smo poceli razgovor uz prvu kafu, poceo sam da razmisljam kako bi bilo dobro da te pojebem! I eto desilo se …moja slatka ujnice!”

Spontano smo se okrenuli jedno prema drugom, zagrlivsi se, a usne su nam se spojile u poljubac. Osecao sam je celom duzinom tela. Osetih kako mi se kurac pomera…

-“Uh ujna, opet bih te … jebao” prosaptah joj izmedju dva poljupca.

-“Jaoj slatkisu, jebacu, i ujna bi… da je opet jebes! Ovakve jebacine nikad dosta… Maki, ne mozemo vise … treba nesto da spremim za jelo” odgovori ujna.

-“Vazi ujnice, ima vremena … jebacu te!”

Ustadosmo, sredismo se. Ujna je spremala za rucak, a ja sam malo “protegao” noge po selu. Da vidim kakvih picaka ima, ne ovih mladih vristulja, nego matorki, domacica! Bio sam zadovoljan sto sam nasao ujnu da jebem dok sam ovde, pa makar bila samo ona. Dobra je!

Kada sam se vratio kuci kod ujne, zatekao sam strinu Nadu, koja je zivela u istom mestu. Njen muz Steva radio je u inostranstvu i po nekoliko puta godisnje je dolazio kuci. Imali su dve kcerke, koje su se udale i otisle takodje u inostranstvo. Strina je isla malo kod muza malo kod kcerki, ali je veci deo provodila u kuci. Imala je 50-55 godina, ali je dobro izgledala. Imala je kracu frizuru. plavusa, lepo telo, srednjeg rasta. Bila je skladna, imala je sise dobre, noge, dupe, stomacic ali nista preveliko. Ocigledno da je vodila racuna o liniji svog tela iako je bila u tim godinama. Samim tim je izgledala mladja za desetak godina! I izgledala je veoma pozeljno!

Iznenadila se kada me je videla! Ujna Mira joj nije javila da sam dosao. Nije ni bilo navike da javljaju jedna drugoj da sam dosao. Jednostavno, to im nije nesto znacilo. Do sada! Kada me je ugledala, primetio sam znacajan mig na licu koji je izrazavao njeno iznenadjenje mojim izgledom. Jer, ja sam se puno promenio u zadnjih godinu-dve dana koliko me nije videla. Srdacno smo se pozdravili, izljubila me je, ali sam osetio da je htela da mi gurne jezik u usta. Normalno sam je prihvatio za struk, a ona se prilepi za mene! Osetio sam je! Kurac mi se trznu u sorcu.

Ujna je vec spremila rucak, i rece:

-“Hajdemo mi za sto. Gladni smo svi, a?”

Za vreme rucka, strina me je, ispod stola, par puta, kao slucajno, dodirivala svojim nogama. U pocetku nisam na to obracao paznju, ali kako se to ponovilo nekoliko puta, potrazio sam njen pogled pazeci da ujna ne primeti. Kada su nam se pogledi sreli, namignula mi je i neopazeno mi napucila svoje usne. Zbunio sam se! Nisam znao gde da gledam! I tako nekoliko puta! Posle rucka smo sedeli i njih dve su razgovarale nesto tiho, a ja sam gledao neki sport na TV-u.

Posle nekog vremena, ujna izadje u kuhinju a strina mi pridje da se pozdravimo jer odlazi. Sva se prilepila uz mene, pritisnu me uz sebe i promesa mi po kurcu. Siguran sam da ga je dobro osetila! Nista nismo govorili samo smo se gledali u oci.

-“Videcemo se opet Maki. Moras doci da me posetis, jel’ vazi?” upita me strina Nada.

-“Hocu, docicu” odgovorih joj.

Pruzila mi je usne na poljubac i ja prihvatih. Gurnula mi je jezik unutra, a ja je rukama uhvatih za dupe i privukoh sebi. Videlo joj se na licu da mi je dobro osetila kurac i da je zadovoljna sto sam je privukao sebi!

Rastavismo se, jer je ujna “najavljivala” svoj dolazak!

Kada je strina otisla, nismo smeli nista da“radimo” ujna i ja! Nikad se nije znalo kada ce moj ujak popodne da bane na vrata! A i po noci! Zato smo sedeli i pricali, a ujna poce da prica o mojoj strini Nadi.

-“Primetila sam kako te je gledala celo vreme. Namerno sam izasla da vidim kako ce se oprostiti od tebe” rece moja ujnica Mira.

Ja sam je zacudjeno gledao.

-“Da, da, slatkisu moj, nije to moglo da mi promakne!”

Tek sada sam se zacudio!

-“Znas da ona zivi sama, da su njeni u inostranstvu. Jes’ da je starija od mene 15-ak godina, ali dobro izgleda. Mnogima je zapala za oko, a i ona je ziva dusa! Nije mogla da ceka samo na svog Stevu! Sada te je videla ovde i oci su joj odmah zasijale! Sapnula mi je na odlasku da je sigurna da si me jebao!” isprica moja ujnica.

-“Kako moze to da kaze! Nije nas valjda videla?” upitah ja.

-“Ma sigurno nije. Kada se udje spolja, osecaju se u vazduhu razni mirisi, pa i nasi …”

Nista nisam odgovorio, bio sam zapanjen.

-“Nista se Maki ne uzbudjuj. Bice sto ce biti! Za Nadu znam da su je jebali mnogi tipovi. Ali, ni ja nisam od raskida. Po neki put smo i zajedno bile … jebane!” poce pricu moja ujnica. “Obecala sam joj da cemo nas dvoje doci, prosetati, do nje ako ne dodje Aca.”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jebanje matorki: Ujna, strina, komsinica

Sutra ujutro, kad sam se vratio iz WC-a, strina me je docekala rasirenih nogu! Picka joj je bila otvorena i sva mokra! Uh, kakva jebulja, matorka! Kurac poce da mi se budi, ja se uvukoh u krevet pored nje.

-“Seceru, jebacu, jel’ si je video?” upita me moja strina Nada. –“Zeljna ga je, hoce da je jebes?”

Ja samo klimnih glavom i priljubih se uz nju. Ona podize jednu nogu, uhvati me za kurac i smesti ga sebi izmedju nogu. Trljala ga je butinama i kvasila pickom! Ljubili smo se, stiskali, mazili i ugrizla bi me za vrat, rame! Nije mu dugo trebalo da se ukruti. Lezali smo okrenuti jedno prema drugom, ona podize nogu preko mene, oslobodi ulaz u picku i ja joj ga gurnuh! Uh, sto je bilo sklisko, toplo, meko, vlazno! Glavicem joj protrljam usmine, pa joj ga nabijem! Ona se samo strese i ujede me!

Uhvatio sam je oko dupeta i navlacio sam je na kurac. Jebao sam je, ali nisam mogao da ga gurnem do kraja. Strina mi uhvati jezik i nije ga pustala iz usta. Samo je stenjala i pribijala se uz mene da joj ga bolje nabijam. Dobra i slatka jebacina!

-“Seceru … jaoooj … popni se … jebacu … zajasi” prozbori strina.

Prebacih se na strinu nevadeci ga iz njene picke. Skupio sam joj noge ispod sebe i nastavih da je jebem. Sad je mogla bolje da stisne picine misice. Odmah sam to osetio, a ja jace poceh da je jebem. Strina poce da me ljubi, mazi i lize, ja ga jos jace nabih i tako u krug! Jebao sam je sa zadovoljstvom! Kako i ne bi! Do pre tri dana bio sam “ocajan” jer ga nisam “umocio” ni jednoj, a sada jebem bez prestanka! I to kakve matorke! Matorke zeljne kurca!

-“Jel’ da … rasirim … noge?” upita me strina kroz stenjanje.

-“Ne … ovako cu … da te … jebem” odgovorih u ritmu mog nabijanja u njenu picku.

Nije mogla dugo da izdrzi.

-“Tako ga … bolje osecam … sladje … svrsavaaam … jaooj … jebi me … jace … gurni … nemoj da … stanes … jebi me … jebiii iii ii … jaooj” poce da vristi moja strina ispod mene.

–“Digni … mi … noge … seceru … jebacu … digni ih … uuuh … joooj … jebi me … rasturi me … razvali je … u picku … jebi me …” volela je da prica moja strina dok je jebem.

Jes’ da je bila u godinama, ali je dobro, jebozovno, izgledala! A jos bolja je bila na kurcu! Jebala se super! Znala je da uziva u jebanju, u kurcu, u jebacu. Pruzala je svom jebacu, meni, najlepse trenutke jebanja! Nisam joj ostajao duzan! Jebao sam je sto sam jace mogao i pokazivao sam joj da uzivam u njoj i njenoj picki, da obozavam sto je jebem!

-“Jebacice … picko … ‘ocemo li … jebuljo moja … zajedno … uuuh sto … je … slatko … slatka ti je picka … ti si … najbolja … na kurcu … jebulja … ‘ajde … gotovo … zajednooo …” i poceh da je punim spermom.

Strina “podivlja” ispod mene! Umalo me nije zbacila sa sebe! Zapeo sam iz sve snage da je “probusim” kurcem! I ona je svrsavala!

Jebao sam je bas dobro i dugo. Prosao je skoro 1 sat jebanja sa mojom slatkom strinom! Svalio sam se sa nje i odmah sam zaspao.

Kad sam se probudio bilo je 10 sati, strine nije bilo pored mene. Culi su se glasovi iz trpezarije, zenski glasovi. Obukao sam trenerku bez gaca i majicu i posao u kupatilo da se sredim posle jebacine sa mojom strinom. Kurac mi je bio natecen i dobro se ocrtavao na trenerci. Ne mogu da kazem da nisam to namerno ucinio! Bile su tu sve tri moje jebulje: strina Nada, ujnica Mira i komsinica Ana. Kakav harem! Ne verujem da su ikada bile ovako zajedno! Svaka je bila tu zbog nadanja da ce bas ona biti jebana!

Sedeli smo svi u trpezariji. Pili smo kafu. Strina i ujna su se dogovarale sta ce danas da pripreme za rucak. Komsinica Ana nije u tome ucestvovala jer je morala to da kod svoje kuce uradi. Kako moj ujak Aca danas nije planirao da dodje na rucak, ujna i strina su se dogovorile da ce ovde spremiti za nas troje.

-“Odosmo nas dve na pijacu da kupimo neke sitnice i vracamo se brzo. A vas dvoje … budite “dobri”!

Izadjose smejuci se! Komsinica Ana i ja se zgledasmo! Jes’ da je ona bila najstarija od njih tri, ali u izgledu nije nista zaostajala za njima dvema.

-“Tetka Ana, hocete li jos kafe, da skuvam? Ili hocete nesto drugo?” upitah je.

-“Pa, juce smo hteli da popijemo kafu, ali nismo stigli do toga” uzvrati komsinica Ana i pogleda mi oteklinu u trenerci.

-“E danas cu ja ipak da je skuvam, jel’ vazi?” rekoh.

Kako sam ustao, morao sam da prodjem pored nje. Ona me uhvati za ruku i povuce da me poljubi u usta. Nije ustajala pa sam morao da se sagnem. Rukom mi napipa kurac u trenerci i stisnu ga, a jezik mi ugura u usta.

-“Da ti ja dam moju “dzezvu” da sa ovim tvojim “stapom” po njoj mesas, da ne zagori, a!” upita me ona.

-“Komsinice, kako kada ce se ove dve brzo vratiti. Sta ce reci!?”

-“Pa sta ima da kazu! Idemo u sobu i kad nas ne budu videle, shvatice gde smo i sta radimo! Ako bas zele, neka nas nadju da vide gde smo i sta radimo! ‘Ajdemo lepotane…”

-“Tetka Ana, do malo pre sam bio sa strinom. Nisam siguren da cu moci da Vam udovoljim, da cu moci da Vas dobro …”

-“Ma moci ces sigurno. Odmorio se on. Vidis kako je skocio kad sam ga pomazila!” uporna je ona.

-“Pravo da Vam kazem, nisam ni doruckovao, nisam nista jeo! Gladan sam tetka Ana. Ja bih prvo da nesto pojedem, pa bih onda mogao da Vas …” rekoh molecivo.

-“Uh lepotane, sad ce tebi tetka Ana da spremi! Izvini, nisam znala da nisi nista prezalogajio! Odmah ce biti, samo ti sedi i uzivaj” usplahireno ce tetka Ana, “plaseci” se da ne ostane uskracena za dobru jebacinu! A, prilika je!

-“Ma tetka Ana, ja cu uzivati da mi Vi spremite klopu. Ali, hocu da uzivam i sa Vama i u Vama …” rekoh joj da bi joj se malo udvarao.

Ona se samo nasmesi i ode u kuhinju. Nisam posao za njom, jer da jesam ne bih dobio dorucak. Kao sto juce nisam od nje dobio kafu!

Dok sam doruckovao, sedela je do mene i gledala me. Nesto je pricala o tome kako je ona postena zena, ali zbog slabog muza mora da se snalazi da je neko “osvezi”! Upitah je da li to cesto radi, rece da je eto sad naisla na priliku sa svojom prijateljicom (moja strina Nada) i da to ne cini tako cesto. U sebi sam mislio da ipak nije tako kako ona to meni prica.

Po neki put bi me pomazila po glavi, stisnula za misice na rukama i nogama a prevukla bi i rukom preko mog kurca. Tad bi joj oci zasijale.

Strina i ujna nikako da se vrate. Znao sam, ako se vrate dok ne odem sa Anom u sobu nece dati da je jebem! Meni se povrati snaga od dorucka i rekoh:

-“Tetka Ana da Vam se zahvalim za ovaj super dorucak” rekoh joj kada se vratila iz kuhinje gde je odnela posudje. Ustadoh i privukoh je sebi, pomilovao sam je po sisama, bokovima, dupetu, spustio sam usne na njene, a ona me obgrli rukama oko vrata i “zaljubljeno” me gledase. Ljubili smo se i ja joj prosaptah na uvo:

-“Idemo da Vam se zahvalim i da Vam ga zavalim …”

Kako udjosmo u sobu ona se brzo skide i opruzi se na krevet. Ja sam je zadivljeno gledao kako se sa zadovoljstvom svlaci znajuci da je pomno gledam. Imala je malo vise kilograma oko stomaka, sise su joj malo visile, a dupe i butine su bule malo punije ali onako kako to matorke mogu da lepo nose. Skinuh se i ja a ona razgoraci oci kad ugleda moj dignuti kurac.

-“Nisam ga ni videla, nisam znala ni koliki je! Osetila sam ga da je tvrd i veliki, ali nisam znala kako je lep.”

Skocila je i strpala ga u usta i proguta ga celog. Brzo ga je dudlala i drkala rukom.

-“Nemojte komsinice tako, napunicu Vam usta! “Ajde da Vam ga nabijem u … picku!” rekoh joj.

-“Ajde, ne cekaj ni casa, ‘ajde jebi me…” saglasi se ona.

Opruzi se ona opet na krevet i ja preko nje. Kurac mi se nasao pred njenom rupom! Poceh da joj ga uterujem. Ona zacvile, zgrli me, podize noge oko mene a ja sam je netremice gledao u oci.

–“Jel’ Vam je lepo? Jel’ se dobro smestio?” upitah.

-“Jaooj koliki je, al’ nabi mi ga do jaja, nemoj da nesto ostane napolju, ‘ocu ga celog u picki … ‘

_”Evo Vam ga, evo Vam ga celog, do jaja cu Vam ga nabiti i razvalit cu Vam picku od kurca, od jebanja …” i poce mrdanje mog dupeta napred-nazad!

Uskladismo moje napred-nazad sa njenim mesanjem. Ona poce da se grci i uzdise, jauce i cvili, a ja sam stenjao da je savladam i da je sto pre “probodem” kurcem! Ova mi se matorka dopala! S obzirom na njene godine bila je super na kurcu, dobro se jebala! Imala je, istina, razradjenu, razglavljenu picku, ali je bila mesnata, obilno je lucila sokove i isla je u susret kurcu! Na kurcu sam osecao kao da joj stalno ulazim u picku! A nisam joj ga vadio! U pocetku sam joj ga vadio do glavica, a kasnije ne vise od pola kurca. Ponekad joj ga izvadim celog, protrljam je po usminama, a onda joj ga zestoko nabijem do jaja! Tada bi podizala celu karlicu da bolje namesti picku!

-“Uh Ana … kako si dobra … al’ ti je picka slatka … mesnata … dobra si … za … jebanje … uuuh slatka si … al’ si se rasirila … da primis … kurac … jebem te … u picku … oooh Ana … jebuljo … mesaj mi …” izgovarao sam joj na uvo dahcuci, ljubeci je u vrat i zestoko joj ga nabijajuci.

Sve je vec bilo mokro pod nama, krevet je poceo jace da skripi!

-“Jebacu .. kuronjo … jebi me … jebi tvoju Anu … komsinicu jebi … jebacu jebi me … tvoja sam jebulja … moj si jebac … lepotane guraj … uuuh koliki ti je … jebi me … jebi meeee …” oglasi se Ana podamnom u ritmu mog nabijanja u nju, lizuci me i ujedajuci za vrat!

-“Ana … Maki … “ culo se!

-“Jaooj pa sta radite zaboga … niste se zatvorili … uh sto lepo izgledate ovako” oglasise se zajedno strina i ujna sa vrata sobe!

Samo sam malo okrenuo glavu ka njima dvema, ali nisam prestajao da jebem tetka Anu, komsinicu. Osetio sam da se Ana trznula kada ih je cula, ali ni ona nije pokazivala zelju da prestanem da je jebem.

-“Nado, da li ovako lepo izgleda kada i nas jebe, a?” upita moja ujnica.

-“Pa sigurno, vidis kako joj ga mocno, jako nabija u picku! Vidi kako mu je lepo i mocno dupe! Dobro udara! ‘Ajde da ih ostavimo da zavrse, nek’ je izjebe, jadnicu. Ona pored onog njenog i ne zna sta je dobar kurac i dobra jebacina! ‘Ajdmo! rece moja strina Nada.

Jos nisu bile ni izasle, a moja jebacica i ja pocesmo da svrsavamo! Krevet se zaljuljao da se raspadne, a one stadose kao skamenjene na vratima!

-“To jebacu … udri … nabijaj … istresi … jaoooj … jebi me … zalij mi … picku …jos … jos … jaoooj … nabi … strcaj …uuuh …oooh … slatko …” javi se moja jebacica skoro vicuci.

To nase svrsavanje je potrajalo!

A nase gledateljke su bile k’o ukopane! Verovatno su bile zadivljene onim sto su videle!

-“Videla sam kako vas je obe jebao!” prosapta moja ujnica Mira. -“Sledeci put hocu da mene jebe a da vas dve gledate! I da mi vas dve zavidite kad me bude jebao” nastavi ujnica.

Tako njih dve izadjose napolje iz sobe, a ja ostadoh sa mojom jebacicom. Spustih se na krevet pored nje sav znojav. Ana dohvati neki carsav i obrisa nas oboje. Ali, najvise se zadrzala oko mog kurca! Legla je pored mene prebacivsi nogu i zavuce glavu meni u vrat, ljubeci me.

-“Tetka Ana, jel’ bilo dobro?” upitah je.

-“Uuuh lepotane, jebacu, nikad nisam bila ovako jebana! Moj me muz nikad nije ovako jebao ni ovako dugo, a ni nema ovoliki kurac. Da sam mladja isla bih za tobom na kraj sveta, za tobom i tvojim kurcem. Uuuh, sto si me dobro jebao, uuuh, sto dobro jebes! A tek kurac, ala ti je mocan! Imam utisak da mi je jos uvek u picki! Bas si je razjebao, razglavio!” ushiceno izgovori komsinica Ana.

-“Uh tetka Ana, nemojte tako! Ne hvalite nas obojicu toliko! Da i Vi niste dobra picka, dobra jebacica, ne bih vas tako jebao! Istina, ja volim da jebem vas matorke, ali vasa picka je vrlo lepa i slatka, vruca i mokra i imam utisak kao da mi zvace kurac! To me bas nadrazuje i onda mora da ispadne dobra jebacina” odgovih.

-“Markane, lepotane, slusaj, nemoj da mi persiras. Jesam starija od tebe, mogu majka da ti budem, ali me jebes i jebaces me jos, jel’da?”

-“Hocu, kako da necu, kadgod budem mogao, jebacu Vas sa zadovoljstvom” odgovorih.

-“E pa to sam htela, da i samnom budes na “ti” kao i sa njih dve.”

-“Tetka Ana, one su mi rodjake”.

-“Da, ali i njih jebes kao i mene pa nema potrebe da bude razlike” ona ce.

-“Mladje su od Vas”.

-“Ma nema veze sto su mladje, picka je picka! I ja volim da me jebes kao sto i one to vole. Ti dok me jebes samnom si na ti, a cim ga izvadis pocnes da mi persiras.”

-“Da, ali mi prija, i meni i mom kurcu je to kao stimulans. Samim tim nas dvojica imamo utisak da ste dama, da jebem pravu gospodju iz visokog drustva. A Vi to i jeste”.

-“Dobro, kuronjo, jebacu, kurcino, lepotane, kako to izgleda da te ja tako nazivam a ti samo sto mi ne kazes “gospodjo”.”

-“Pa i gospodje vole da budu dobro jebane” ne popustam ja.

-“Naravno. Zovi ti mene Ana i to na ti i niko ti nece zameriti! Jel’ vazi?”

-“Ma vazi Ana, jebuljo, picko, jebacice moja” kao slozih se ja.

-“E pa da te u to ime nagradim. Hocu da ti se popnem na kurac i da se tako jebemo. Vidi ga kako se udrvenio”.

Pope se ona na mene i nasadi se na kurac. Odmah se nabila do kraja. Saze se i poce da me ljubi i lize. Uhvatih je za sise, za kukove, dupe. Bas je bila mesnatija od moje strine i moje ujnice. Zivahno se dizala i spustala. Prosto je poskakivala.

-“Oh,oh,oh” poce da se javlja Ana. –“Kako je dobro, slatko, imati ovakav kurac u picki! Nisam se lepse nabijala na kurac nego sada! Kurcino, sta kazes, jel’ ti se dopada ova jebacina? Jel’ ga vidis kako mi ulazi u picku?”

-“Vidim samo kako on nestaje i osecam da ti ulazi” odgovorih joj.

-“Uh da mogu da te odvedem kod mene, u moju sobu, da me tamo jebes! Tamo ima dosta ogledala na ormarima i lepo moze da se vidi kako kurac ulazi u picku. Uh,uh,uh, jaoj, gotova sam”.

Prevrnula je ocima, ubrzala je dizanje i spustanje i prestade da dise! Samo je ciknula i leze preko mene. Uh, bas je ima!

Nismo ni primetili da imamo posmatrace! Moja strina i ujna su stajale u vratima i gledale nas razgoracenim ocima.

-“Ooo, pa vas dvoje se jos jebete! Kad mislite da zavrsite?” upita nas moja strina.

-“Ajde, dosta vam je! Ti si jutros jebao mene i Anu, a sad opet nju! Neces moci da ustanes, ostavi malo i za nas dve!” nastavi moja strina.

-“A ne za nas dve, vec samo za mene” usprotivi se moja ujnica. –“Gledajuci ove kako se jebu vec me svrbi picka. Jos kad vidim da Maki jebe komsinicu po drugi put, dodje mi da vristim!”

-“Ej vas dve, vas moze da jebe kad god hocete, a ja znate da to ne mogu! Ostavite nas da me Maki pojebe jos ovaj put i onda idem. Pa zar imate srca da me, sad kad mi je najsladje, skinete sa kurca! A i Maki nije svrsio!” zavapi tetka Ana, moja jebulja, ne zaustavlajuci da se nabija na moj kurac.

Njih dve se pogledase.

-“Ohladice se rucak, rekle smo da te jebe do rucka” opet ce moja ujnica.

-“Kakav rucak, pustite nas da me Maki izjebe” opet ce uporno Ana.

One se okretose i nestadose bez reci!

-“Ajde me uzjasi, ne mogu ovako vise, bole me noge” rece mi moja jebacica.

Prevrnusmo se pazeci da ne ispadne iz picke, namestismo se. Valjda sto su me strina i ujna gledale kako jebem ovu matorku, kurac mi je, cini mi se, tako otvrdnuo i nabrekao, da sam imao utisak da cu ovu moju jebulju da raspolutim! Jebao sam je kao ni jednu do sada! Ponavljala je samo”jaoj, jaoj, jaoj” bez prestanka! Potrajalo je to oko pola sata kad mi se javilo da svrsim!

-“Ana … ja sam gotov … ne mogu vise … hocu da svrsim” prodahtao sam.

-“Ajdemo … zajedno …jaoj … jaoj … jaoj”

Napunio sam joj picku mojom spermom! Izujedala me je po vratu i ramenima! Tako me je stisla i nogama i rukama, da sam upotrebio svu snagu da bih pomerao moj kurac u njenoj picki!

Kad sam se svalio sa nje, upitah je:

-“Je li Ana, jesi li dobro izjebana?”

-“Uh jebacu, ne mogu ti to opisati! Nista lepse i sladje nisam dozivela! Ne znam kako cu preziveti tvoj odlazak! Moracu da te nadjem ma gde bio! Da me jebes! Inace cu da poludim bez tebe i njega!” odgovori moja tetka Ana, tek izjebana.

-“Lepo je to cuti da me neka matorka zeli, da zeli da je jebem. Ali zivot ide dalje, jebuljo, jebacice moja…”

-“Da neces mozda da ga sakrijes da bi samo tebe jebao, a?” oglasi se moja strina Nada. –“Svaka bi od nas to ucinila, da ga ima samo za sebe”.

Nismo ni primetili kada je usla na vrata! Verovatno nas je gledala dok smo svrsavali!

-“Vidim da ste svrsili. ‘Ajde, sada da se osvezite, pa za sto!” rece strina.

Ana se saze i posisa mi kurac. Jedva se rastavila od njega! Ova mi je matorka bas prijala! Dooobro se jebala!

Tog popodneva smo proveli zajedno sve cetvoro. Pricali smo uglavnom o zajednickim dogadjajima, o dogadjajima samnom! Bile su neverovatno otvorene i neposredne, detaljne! Jes’ da mi je kurac bio stalno polupodignut, morao sam da ga vesto skrivam. Da su primetile, sigurno je da bi morao da ih sve tri jebem! Ustvari, pricale su samo o tome kako je koja koju jebacinu dozivela i osetila! Bile su ushicene! Ja sam ih samo slusao i crveneo u licu, a kurac mi se samo krutio!

Trajalo je to do neko doba uvece. Ana je vec morala da bude kod kuce zbog muza i na brzinu je otisla. Izljubila me je i izvatala po kurcu. Dogovorili smo se da ja “otpratim” ujnu kuci, da ne ide sama po mraku! Primetio sam da je moja strina Nada nevoljno pristala da ja podjem sa ujnom. Dabome da je to znacilo da cu nocas jebati moju ujnicu Miru! Nisam bas bio siguran da je to dobra ideja zbog mog ujaka Ace. Nikad se nije znalo da li ce ili nece doci kuci!

Ujnica je jedva docekala da dodjemo njenoj kuci! Nisam je jebao dva dana, a stalno je gledala kako jebem one dve, strinu Nadu i komsinicu Anu! Nesto je na brzinu pripremila za veceru i naravno, morali smo malo da sacekamo da vidimo da li ce doci moj ujak! No ona nije gubila vreme. Celo vreme dok smo gledali TV, drzala me je za kurac i drkala mi ga. Ona je skinula gacice, pa sam mogao da je draskam po picki. Bila je sva mokra. S vremena na vreme bi se sagla i uzela kurac malo da ga sisa! Bas smo se nadrazili!

Kad je bilo jasno da ujak nece doci, ona rece:

-“Hajdemo kod tebe u sobu da me jebes! Ne mogu vise da cekam! Izgorece mi picka! Vidi koliki ti je kurac!”

-“Nemoj ujnice, nemoj da idemo u sobu. Bolje je da jos malo sacekamo da budemo sigurni da nece doci, pa onda cemo u tvoju sobu na bracni krevet. Voleo bih da te tamo jebem! Sta ako ujka dodje iznenada, a tvoj krevet nije izguzvan! A ja cu brze da pobegnem u moju sobu! A, sta mislis o tome?” rekoh joj.

-“Ajdemo bilo gde, ‘ajde” nestrpljivo ce moja ujnica.

Celu tu noc sam je jebao u njenom bracnom krevetu. Pojebao sam je tri puta. Ujna mi je bila slatka na kurcu, vrlo zivahna, mesala je celo vreme!

Tako sam ih jebao sve tri iz dana u dan, dva meseca. Bilo je to moje najlepse “letovanje”! Poceo sam da ih jebem i sve tri zajedno! Otprilike, jednom nedeljno bismo pravili “zajednicke jebacine”.

Posecivale su me one, dolazile su po mene i odvozile kolima. Jebao bi ih u kolima po njivama , kukuruzistima, sumarcima, a bogami, i po raznim motelima. Neki put bi me odvezle i svojim kucama gde bi ih jebao sve tri jednu za drugom! Svasta je bivalo! Iz te veze je najpre otpala komsinica Ana, zatim moja ujnica Mira, a moju strinu Nadu sam jos dugo jebao. Ona nije imala problema sa muzem i decom. Jebao sam je i kada sam otisao na studije kod moje tetka Mace, komsinice tetka Lepe. Tetka Lepa je bila fleksibilnija od tetka Mace. “Dozvoljavala” mi je da pored nje, jebem i druge zene!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Jebanje matorki: komsinica Ana

Neko je pokucao na vrata. Nisam znao ko bi to trebalo da bude, pa sam se prisunjao i pogledao kroz spijunku na vratima. Bila je to susetka Ana!

-“Izvolite, udjite, Ana!” rekoh joj otvorivsi vrata.

-“Jel’ tu Nada? Nisam je videla!”.

-“Ona je po dogovoru krenula ka Vasoj kuci! Sigurno je da ste se mimoisle” smirivao sam je ja. –“Samo izvolite, raskomotite se!”

-“Strasno mi je neprijatno sto nema Nade!” rece Ana.

-“Zasto? Ona nam nije neophodna” rekoh joj.

-“Da, ali situacija je delikatna” odgovori mi ona.

-“Nema potrebe da se neprijatno osecate. Znate zasto ste ovde i ne treba nam niko!” odgovorih joj. -“Idem da nam skuvam kafu”.

-“A ne, ja cu Maki! Ja cu se bolje snaci ovde kod Nade”.

Ana je bila zena 2-3 godine starija od moje strine, ali je lepo, ocuvano izgledala. Prirodna plavusa, sa jacim sisama i dupetom, imala je malo sala oko stomaka, noge lepo izvajane. Nista preterano, i u celini je izgledala jebezljiva matorka! Bila je pozeljna! Mora da se mnogima dizao kurac na nju! A i moj je poceo da se trza!

Posao sam za njom u kuhinju i sa vrata sam je gledao kako priprema za kafu. Videla je da sam tu i da je posmatram.

-“Bas mi se dopadate! Lepo izgledate! I vrlo ste pozeljni! Drago mi je da ste dosli da budete samnom” rekoh joj.

-“Maki, neprijatno mi je…” odgovori Ana.

-“Nema potrebe da Vam je neprijatno. Znate sta trazite od mene i sada ste tu”.

Kako je bila okrenuta prema sporetu, prisao sam joj otpozadi i prislonio sam se uz nju! Oh! Novo meso! Protrljah je rukama po kukovima, stomaku i uhvatih je za sise.

-“Uh, ala ste topli, vruci, mekani, pozeljni, uh, Ana, dopadate mi se” prosaputah joj na uvo.

Kurac je poceo da mi se dize i jace sam je pritisnuo uz sebe da bi ga osetila! Okrenuo sam je prema sebi i iskoristih priliku da podignem kurac u gacama i onda joj ga prilepih uz stomak! Bila je sva crvena u licu i nije mogla da me pogleda. Rukom joj podigoh glavu i spustih poljubac na njene usne! Bila je jos sva stegnuta, nije me pustila da joj gurnem jezik u usta. Pogledasmo se u oci i ja prozborih:

-“Ana, oh, kako Vas zelim… Budite moja…”

Uhvatih je za dupe da je bolje priljubim uz sebe da oseti kurac, a onda je poljubih u usta. Pustila je da joj gurnem jezik, priljubila se uz mene, promesa kukovima da bi bolje osetila moj kurac i obavi mi ruke oko vrata. Osetio sam da se predala! Ispitivali smo se rukama po telu!

-“Dodjite samnom…” sapnih joj.

-“Maki, pa ti hoces stvarno da me…” prosapta ona.

-“Hocu Ana, hocu da Vas … mazim … da Vas ljubim … hocu da … uzivamo … da se … hocu da Vas … jebem … Ana” saputao sam joj na uho i povedoh je prema sobi.

Nije se protivila. Raskopcao sam joj haljinu i skinuo. Ostala je u gacicama i brusu. Skidoh sebi sorc i moja kurcina me lupnu po trbuhu. Kada ga je videla, uzdahnula je i razgoracila oci! Polegao sam je na krevet, opruzio sam se pored nje, ljubeci je i stiskajuci za sise, dupe, slabine… Ona potrazi da me uhvati za kurac i poce da ga stiska i drka! Skinuh joj gacice i zavukoh joj ruku medju noge. Bila je mokra! Prebacih se na nju, rasirih joj noge i poceh da joj ga uterujem u picku.

-“Ne, nemoj … Maki …sta ces reci o meni … nemoj … ti si tako mlad i sladak …jaoj … sladak i tvrd … jaoj … uuuh … tvrd i veliki … ne … da … guraj … guraj ga … u picku … u mene … jebi … jebi me” dahtala je Ana ne ispustajuci mi kurac iz ruke!

Kad sam podmazao kurac sokovima iz njene picke, gurnuh joj ga do jaja, do kraja. Samo su joj jaja ostala u ruci a kad joj ga povukoh nazad, opet ga je uhvatila! I tako naizmenicno! Dok joj ga nanovo ne nabijem do jaja, imam utisak da mi ga je drkala!

Nije bila losa jebacica! Ucestvovala je u jebanju, stalno je mesala kukovima, podigla je noge oko mene! Picka joj je bila dobro razradjena, ali mi je lepo prijanjala uz kurac! S vremena na vreme je stezala pickine misice, sto mi je prijalo, i onda bih je zesce ubadao kurcem u picku. Poceh jos zesce da je jebem, ona poce da dahce i da me steze nogama, a rukom me je i dalje stezala za jaja! Bivalo mi je sve sladje i lepse! Ljubili smo se i gledali u oci neprekidno! To sam narocito voleo, da dok jebem, da se gledamo! Poduhvatio sam je za dupe a ona me zgrli rukama oko vrata.

-“Ana … sta ti … radim?” upitah je dahcuci.

-“Jebes me … lepotane … slatko jebes … kurac ti … ogroman … sladak … tvrd … veliki … jebes me … jebi me … jebi … jebi … jebiii … jaaaoooj … koliki je”

Dok je to izgovarala nisam joj ga vadio ali sam je zestoko udarao kurcem u picku! I poce da mi se javlja da cu da svrsim.

-“Ja sam gotov Ana … hocu da ti napunim picku! … Mogu li? …Ana, hocu da ga istresem u tebe! … ‘Ajmo zajedno, bice nam sladje, Anaaa…”

-“Zajedno, zajedno … jebi … spricaj … guraj ga … ne vadi …jebi me … jos guraj… joooj … jebi … guraj .. taj … kurac … u mene … u picku … jebiiiiiii iiii iii“.

Zestoko sam joj ga gurao, zestoko sam je jebao i poceh da je punim, da joj strcam spermu u picku!

Bas je bila dobra jebacina sa Anom! Jebao sam je oko 20-ak minuta, jedva smo dolazili do vazduha. Nije me pustala da sidjem sa nje. Neprekidno me je ljubila i ujedala, stipala i udarala po dupetu! Kako me ustine ili pljesne, ja joj ga zesce nabijem!

-“Maki, ‘ocu jos, bez vadjenja, kurac ti je i dalje tvrd! … Osecam ga kako mi klizi u picki! … Nemoj da ga vadis! Jos me jebi … jos jebi! … Kurac ti je fantastican, debeo i tvrd, veliki, krut … dobro si mi popunio picku … razvalio si je … bas mi prija, slatko je, jebi me, jebi jos…” izgovori Ana dahcuci.

Nije mi preostalo nista drugo, poceh opet da je jebem! Doduse, kurac mi nije bio bas tvrd ali je bio natecen i brzo se ukrutio!

-“Jebuljo, picko, jedva sam docekao da te jebem! … Mislio sam kakva li si na kurcu? … Dobra si, volim takve matorke kao sto si ti … volim takve da jebem! … Picka ti je slatka, on mi to kaze!”

Gledali smo se, svaki ubod sam video na njenom licu! Videlo se da je zadovoljna sto je jebem. Jebao sam je zestoko a ona mi je odgovarala na to! Ljubila me je i ujedala!

Posle, otprilike 1 sata jebanja, opet sam je napunio spermom. Bilo je slatko i slasno! Uvijala se kao macka oko mene. Kad sam joj ga izvadio kao da je poludela! Izljubila me je i olizala po celom telu! A kurac mi je bio ili u njenim ustima ili u njenim rukama.

-“Jaoj slatkisu, ste ces misliti o meni! Mislices da sam kurva!” rece Ana.

-“Uh Ana, ma kakva kurva, o tome nema reci. Ti si normalna zena! Samo si zeljna … dobrog kurca … slatke jebacine sto je normalno. Jos nisi za “bacanje”, jos si pozeljna, dobra … jebulja … dobra si picka za jebanje … jos uvek” odgovorih joj.

-“Lazes me…” ali joj se na licu videlo da joj prija to sto cuje.

Gledala me je u oci dok smo razgovarali. Imao sam utisak kao da je zaljubljena, ali u tim godinama…! Bila je samo probudjena njena zelja za uzivanjem, za slascu, za paznjom, za jebanjem!

-“Lepotane, hocu da me jos jebes!” iznenadi me moja jebacica Ana.

-“Ma jebacu te jos Ana, ali moram malo da predahnem” odgovorih joj.

-“Koja je bolja od nas tri? Koja ima sladju picku? Koja se bolje jebe, koja ti je bila najsladja, sa kojom si imao najbolju, najsladju jebacinu, a? Reci Maki jebacu! Kuronjo, slatkisu, seceru, jebacu moj…” nije mogla da se zaustavi.

Celo vreme mi je drkala kurac, ili rukama ili ustima.

Opet je poceo da mi se dize i kad je bio dovoljno krut ona me uzjaha i nabode se na kurac. Dizala se i spustala veoma odsecno, jaja mi je pritiskala.

-“Koliko to snage imas picko? … Jebe li te tvoj muz … kad se ovako jebes samnom? … Picketino!”.

-“Ma jebe me … ali ne ovako kao ti … I ne ovako cesto! … Imam utisak … da bi mogao … da me jebes … bez prekida … a ja sam toga zeljna … jebanja bez prekida!”

Jebao sam je tada bez prekida dok nije dosla moja strina Nada! Bila me je nacisto izmorila. Ni kurac mi se vise nije dizao! Bila je dobra, zustra jebacica, bila je zivahna na kurcu, ali me je izmorila!

Te noci nisam ni otisao kod ujne na spavanje. Ostao sam kod moje strine. Htela je ona to da iskoristi, da je jebem, ali slaba vajda… Nisam joj udovoljio!

IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Utjeha sa Sanjom

“Blesavko moj, perverzna curo…” citao sam i nisam mogao da verujem. Zar ona u koju sam mogao da se zakunem i kojoj sam bezgranicno verovao? U pocetku su mi ta stalna druzenja izmedju moje zene i njenog kolege sa posla, inace naseg kucnog prijatelja, cak bila i simpaticna, imali su puno zajednickih tema jer su dosta vremena provodili na poslu zajedno. Vremenom sam postao sumnjicav, jer se druzenje nastavljalo i posle radnog vremena, bili su kontaku na sve moguce nacine (SMS, chat, telefon). Sve cesce sam je zaticao euforicnu, zamisljenu, sa licem koje je odavalo neku tajanstvenost. Pokusaj direktnog razgovora nije urodio plodom, obicno bi se samo brecnula na mene pitajuci me za koga je ja smatram i sta insinuiram. Uvece bi, da bi izbegla seks, smisljala opravdanja da je umorna, zalila se na glavobolju, stomak… Prica mi se nije ni malo dopala pa sam jednom krisom ukljucio opciju snimanja razgovora na njenom nalogu na MSN-u koga je zaboravila da iskljuci kada je izasla do grada, i posle izvesnog vremena pracenja imao sta da vidim. Moja zena je imala aferu sa svojim kolegom. Moje slutnje su se obistinile. Ostao sam u soku, o ovome nisam hteo da pricam ni sa kim i nastavio da se pretvaram da o svemu nista ne znam. Ona je cvetala posle svakog prekovremenog na poslu, a signal poruka sa mobilnog me je dovodio do ludila…

Vremenom to saznanje me je sve vise opterecivalo. Nisam znao sta da radim. Posle petnaest godina braka i sa dvoje dece, nije tek tako lako sve srusiti i graditi iz pocetka. Morao sam sa nekim da podelim svoj problem, alli nisam imao nikog pogodnog. Da pricam drustvu, pukla bi bruka, ii onako su me ogovarali jer su mislili da joj omogucujem previse slobode. Mojima nisam smeo da pomenem da ih ne bi frapirao (i onako je uvek bila prisutna doza netrpeljivosti svekrve prema snaji), tako da sam bio prepusten sam sebii. “O ovome mogu samo sa Sanjom da govorim”, pomislih. Sanja je bila koleginica iz firme, moj vrsnjak, razvedena, pravi drugar. Na nju sam gledao kao na rodjaku ili prijatelja, nikad u njoj nisam video pozeljnu, lepu zrelu zenu, milog pogleda, vragolastog osmeha, malih grudi i velike cvrste zadnjice. Okrenuo sam je telefonom i zamolio da se nadjemo negde na picu, jer imam problem oko koga mi treba njen savet. Nasli smo se relativno brzo, ja sam joj ispricao svoj problem na sta je ona pokusala da me utesi, povremeno me milujuci po glavi i ljubeci u obraz. Pricala mi kako to sigurno nije nista, da je u pitanju neki nesporazum koji ce se razjasniti… Pri jednom od takvih poljubaca, poljubila me je u same ivice usana, na sta sam ja zadrhtao. Pogledao sam je i primeio i da je njen pogled blago zamucen. Htela je nesto da mi kaze, ali kao da nije smela da prevali preko usta. “Sad kad se sve to desilo, i ja imam molbu za tebe – poljubi me” tiho je rekla da niko ne cuje, i jos jednom to isto jos tise ponovila stideci se same sebe. Kao vodjen nekom magicnom silom, uterao sam joj jezik do krajnika, a ruka je sama krenula ka grudima koje su strcale i vapile za dodirom. “Nemoj sad, videce nas neko” rekla mi je. Tad smo se dogovorili da se uvece nadjemo, popijemo pice i o svemu jos jednom stalozeno porazgovaramo. O stalozenosti vise nije bilo ni govora, sve sto mi se desilo do tada je palo u vodu, sada sam samo mislio na njene usne, grudi…

Vece je brzo doslo. Dosla je obucena u tanku belu, skoro prozirnu, kosulju i zutu mini suknju koja tek da je prekrivala cvrstu zadnjicu. Nasli smo se u kaficu i na brzaka popili pice. Nismo mnogo pricali, a ja sam sve vreme nesvesno buljio u njene lepe, duge noge, preplanule od sunca. Ubrzo smo seli u auto, i umesto da je vratim kuci odvezao sam je na Kosutnjak. Parkirao sam u jedan skrovit kutak sume, a kako je bilo prelepo, toplo letnje vece, sirom sam otvorio prozor na krovu. Na radiju je isla neka tiha muzika, atmosfera puna naboja. Pokusao sam da kazem jos nesto, da skrenem misli, ali vise nisam mogao da se uzdrzim vec sam poceo da je lizem po usnama, vratu, usima dok sam rugom rukom otkopcavao njenu kosulju. Odgovorala je na moje poljupce kao mahnita, milovala me je po grudima, kosi i batini koja je ubrzo pocela da se kruti i pulsira. Zavrnuo sam joj suknju i svukao tange, a zatim zavukao jezik u njenu ribicu. Zeljna ljubavi, mamila me je svojim mirisom. Dugo sam je lizao dok se ona tresla u mojim rukama. Odgurnula me je nazad na moje sediste, otkopcala mi slic i uzela moju batinu u usta. Strucno je to radila, dudala ga je a potom i lizala kao sladoled. Pomislih da mi ovo zena nikad nije radila, satro joj je stalno nesto bilo gadno, ali je zato deckov sigurno prozdirala, kurvetina, sto me je jos vise napalilo. Svrsio sam joj u usta, uocih par kapljica koje su iscurele koje je ona potom skupila sa moje koze. Nije ga vadila iz svojih usta, tako da sam se ubrzo osetio spreman da nastavim dalje nasu strasnu igru. Zajasila me je, sela na njega i pocela da se uvija zadnjicom, a potom i nagla tako da sam mogao da grickam njene grudi. Bio sam van sebe od zadovoljstva, nije mi trebalo dugo da svrsim, ovaj put u nju. Samo se stegla i zastenjala, a potom klonula glavom na moje grudi. Ostali smo tako zagrljeni jos dugo, uzivajuci u predivnoj veceri.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Marinina mama

U drugom razredu srednje skole, na jednom rodjendanu upoznao sam Marinu…Devojku,crne kose, vitke linije I veoma zaljubljive prirode…Ovo nije prica o njoj, vec o spletu dogadjaja, koji se desio zbog nase veze, njenog gubljenja nevinosti I veoma prisnog odnosa…Da bili smo zajedno 1,5god, zurke, rodjendani, klupe u parku. Kasnije njena soba, terasa odpozadi pred citavim korzom, pusenje po kaficima, praznim ucionicama, vruci razgovori preko tel…No, sve se to zavrsilo, proslo je par godina I jedan vikend izasao sam sa drugarom nap ice, seli smo I jedno , po jedno zapili se…Nakon izvesnog vremena, konobarica je pocela da donosi turu za turom, uz poruku da je od jedne dame..Ok…Kontali smo boli nas uvo, samo nek stize, klinci.U silnoj guzvi , konobarica nosi prazne flase pilsa I ukazujuci mi na jednu kroz buku jedva sam cuo “..etiketa..”.Uzeo sam flasu I stvarno na etiketi je pisalo …”ako si mogao Marinu mozes I mene…mama”.Nisam mogao da razumem to mama, ali znao sam da je Marina zivela sama sa mamom, koja je bila starije izdanje..

Znam kroz secanje , da mi je pricala da ona sve deli sa mamom, a cak mi se par puta ucinilo kao da cujem da neko slusa nase razgovore… pogledom sam trazio, poznat lik .vrteci se na visokoj sank stolici, nisam mogao da vidim nista…jednostavno sam popizdeo, jer sam bio svesan da ako je to istina a ne sala da bih mogao mozda da jebem to vece..Uhvatio sam konobaricu pod misku, privukao je sebi I pitao ko me zajebava I o cemu se radi..ona se nasmeja I pokaze mi na separe u uglu …”…ti odluci, zagrejana je…” Uh kada se setim kako sam pijan bio , a to me je jos osamutilo, em napaljen,em konobarica slucajno mi stala tako da mi koleno upire u njeno medjunozje em….U separeu je sedela ona sredjena ,vidno raspolozena sa pogledom zenske pohlepe za kurcem…Osmehnuo sam se I podigao pice , nazdravljajuci..Ona me ohrabri, istim gestom ..Pozvao sam joj pice I napisao na etiketu da izgleda ekstra veceras.Okrenuh se sanku, da zapalim cigaretu eto tih minut je bilo dovoljno da osetim ruku na svojoj butini.Jedna ruka joj ostade na mojim ledjima dok je drugom prstima sarala butinom..usne priblizi mom uvetu I rece “…oprosti,Bojane pice me je malo uzbunilo, ali to mi je hrabrost dalo da te pitam, zelis li me…”ne zavrsivsi misao , saka joj je bila na mojim jajima,stisnula me je opipavsi kako stvari stoje I uputila se ka izlazu…Pogledom sam je pratio , kratka kovrdzava kosa, vitak stas, izrazen struk, I obli guzovi koji su se nadzirali ispod tanke suknje ,iznad kolena, naglo se okrenula tik pred vratima I rukom uz telo zavrtela kljuceve auta…Pribio sam je uz auto, sa obe ruke uleteo joj ispod suknje I uhvatio iznenadjujuce tvrdo dupe, njeni dlanovi su me milovali po grudima dok me nije prihvatila za vrat I privukla svojim usnama, a drugom me uhvatila z avec odavno tvrd kurac…Rece “…vozi…u mrak…” Dok sam vozio njene usne su mi lizale, da lizale vrat, sisale bradavicu kroz polu otkopcanu kosulju a njega je drkala kao da je od drveta…Stao sam duboko u mrak, negde oko kanala, izasla je iz kola I na slaboj mesecini se nalaktila , na haubu, tako da vidim , kako se naguzila “…sta cekas….jebi , jebi me…ajde videces da nije strasno.,…” Kondom je pomogao da neosetim bas mnogo vec sam je navlacio sve dok nije vise mogla da stoji, sela je na haubu sirom otvorenih nogu ,prebacio sam joj noge preko ramena I ulecao sve jace I jace….Jecala je, stenjala, molila za jos…molila za guzu…Svrsavam, uzbudjeno sam joj rekao , ona skliznu sa haube u klececi stav , skine mi kondom I drkajuci ga sebi u usta….Ahhhhh,ahhh,ahhhhhhh….posle mojih uzdisaja culo se samo Mmmmmmmm,mmmm toooooo hocu….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Vida

Bilo je to u Njivicama pre tri godine, kada sam bazajući po plićaku naleteo na Vidu i njenu sestru Kseniju kako se sunčaju na jednim od onih malih dokova. Bio sam više nego prijatno iznenađen što ih vidim, jer radilo se o dve ekstra ribe i procenjivao sam svoje šanse kod bilo koje od njih dve. Vida je imala najlepše dupe koje sam ikada video. Okruglo, čvrsto, sjajno oblikovano i savršeno skladno u odnosu na ostatak njenog tela. Sise su joj bile sjajne čvrste četvorke, imala je lepo lice, smeđu kosu koja joj je padala do polovine leđa i predivne noge. Ksenija nije ni malo zaostajala za njom ali pošto nema mnogo veze sa ovom pričom, o njoj nekom drugom prilikom.

Ispostavilo se da smo imali smeštaj u istoj kući i da nam sobe dele zajednički balkon, što je ustanovio moj drugar Miša koji je sa mnom delio sobu do njihove. Prošla su dva dana od našeg dolaska i druge noći smo izašli u Herceg Novi. Miša se zagrejao za Kseniju, dok sam ja Vidi poklanjao svu svoju pažnju, ne mogavši nikako da skinem pogled sa njene guze i vrlo često zamišljao sebe u raznim situacijama sa njom. Napili smo se to veče a ja jače od svih, jer nikako nisam mogao da se probudim ujutro. Ostao sam u sobi i odbio sve Mišine pozive da odemo na plažu. Vrućina me je probudila nešto pre podneva i nakon što sam se istuširao izašao sam na balkon. Pogledao sam desno i ugledao Vidu na ležaljci. Ležala je na stomaku, gornji deo bikinija joj je bio otvoren dok su donji činile tange, toliko minimalne da su se mogle koristiti kao konac za zube. Primetila je da sam na balkonu i okrenula glavu ka meni.
„Vidi ko je to ustao.“, rekla je nekako pospano.
„Kako to da nisi na plaži?“, upitam je.
„Nije mi se išlo. Ksenija je otišla nekim brodićem u obilazak nekih manastira, šta li, a je nisam htela da idem sama. Gde je Miša?“
„Na plaži. Taj ne propušta te stvari.“
„Jedva sam čekala da ustaneš. Dođi. Namaži mi leđa ovim.“, rekla je i posegnula za bočicom neke kreme za sunčanje. Nije mi trebalo dva puta reći. U dva velika koraka sam se našao kraj nje, uzeo kremu iz njene ruke i seo na ležaljku kraj nje. Počeo sam rukama da prelazim preko njenih leđa, istiskujući kremu povremeno i razmazujući je po njenoj mekoj, preplanuloj koži.
„Mmmmm….“, zastenjala je zadovoljno, „Kako imaš dobre ruke. Daj niže malo.“
„To je to.“, pomislim, „Sad ili nikad.“
Mazao sam je prvo po nogama i ona ih raširi, zastenjavši tom prilikom tako strasno da mi se momentalno digao. Kleknuo sam između njenih nogu i počeo obema rukama da joj mažem te predivne guzove, koji su između sebe krili tanku traku njenih tangi. Primetio sam kako je još malo razmakla noge i ja provučem srednjak između njenih guzova, tek da bih bio siguran da misli isto što i ja. Uzdahnula je duboko i u sledećem prolasku srednjaka po istom mestu uklonim tu trakicu, koja me je delila od predmeta moje požude. Njen izbrijan pičić se ukazao preda mnom i ja ga pomazim od kreme klizavim prstima. Vida zastenje i ostane nepomična očekujući moj sledeći potez. Podigao sam je malo povlačeći joj kukove na gore i počeo da je ližem, razmičući joj prstima usmine, sve vreme draškajući jezikom njen klitoris. Bila je sve vlažnija i sve se bolje nameštala kukovima na moje lice. Njeno stenjanje postane jače i začinjavala ga je povremenim strasnim uzvicima. Lizao sam je sve bolje i uživao u njenim sokovima, zabijajući jezik u nju što sam dublje mogao.
„Daj mi ga…“, zastenjala je, „Daj mi ga jakooo…“
Pomislio sam kako će morati na to još malo da sačeka, jer sam imao za nju još dosta toga. Razmaknuo sam joj guzove i gurnuo joj masni srednjak u čmarić. Zabacila je glavu unazad i kratko vrisnula. Prstima druge ruke sam joj masirao klitoris i počeo da radim prstom u njenom anusu.
„Oh… Ohh…“, stenjala je, „Ahh… Svršiću… Aaaahhhaaahhh…“
Svršila je grčeći se u odrgazmu dok sam se ja jedva uzrdžavao. Imao sam utisak da će mi kurac eksplodirati. Radio sam prstima sve brže i polako usporavao kako se ona smirivala. Okrenula se tada ka meni i gotovo me srušla na ležaljku. Skinula mi je šorts ispod kojeg nisam imao ništa i dohvatila moju batinu. Smestila ga je u usta i počela da ga sisa kao sumanuta. Ne znam na šta sam tada mislio ali sam trudio da mislim na bilo šta, samo ne na njene usne i njen jezik na mom nabreklom kurcu. Plašio sam se da ću svake sekunde svršiti, a nipošto nisam hteo da se to desi pre vremena. Uspeo sam nekako da se naviknem na to što mi je radila i par minuta kasnije je povalim na ležaljku. Skinuo sam joj tange i prešao glavićem preko njenog procepa.
„To… To… Zabij ga… Zabij ga jako!!!“, viknula je na kraju.
Bila je ponovo potpuno mokra i ja joj zadignem noge na svoja ramena. Sjurio sam ga svom silinom i zažmurio od zadovoljstva. Njena vrela pička mi je stiskala kurac i imao sam utisak kao da ga sisa njom. Bio sam raspamećen i nikada ni sa jednom pre ili posle nje to nisam osetio. Uhvatio sam ritam i počeo da je tucam brzo i žestoko. Vida je stenjala, vikala, vrištala i stiskala rukama peškir ispod sebe. Pustio sam joj noge i ona ih stegne oko mojih kukova. Uhvatio sam je tada za sise i počeo da joj grickam bradavice, pokušavajući da se što dublje zabijem u nju. Da sam mogao ceo bi ušao u taj pičić, koji mi je priređivao takvo zadovoljstvo da se graničilo sa ludilom. Vida je ponovo svršavala, dok joj ja nisam ispuštao sise iz ruku. Njeni dugi nokti su mi mrsili kosu i kada je stigla do vrhunca ugrizla je svoju desnu ruku i zaplakala u naletu orgazma. Postavio sam je zatim u kučeći položaj i vratio ga u njenu još uvek uzavrelu pičku. Osećao sam da se bližim kraju i upitam je:
„Jel mogu unutra?“
„Ne… Ne tu… Ali možeš u drugu.“
Bilo je kao u raju. Pomisao da ću je jebati u to lepo dupe me je izluđivala. Ponovo sam joj razmaknuo guzove i lako joj smestio glavić u anus. Bila je toliko vlažna da sam gotovo skliznuo unutra. Počeo sam da ga guram sve dublje i jedva se uzdržavao da ne svršim. Bila je tesna i jedva sam uspeo da povežem desetak uboda kada sam osetio nesavladiv nalet orgazma. Sjurio sam joj ga do jaja i kružio kukovima, puneći joj creva spermom. Vida se zajedno sa mnom sručila na ležaljku ispod nas i ostala tako da leži na stomaku. Još uvek sam bio u njoj i dahtali smo potpuno obliveni znojem. Osetio sam kako mi postaje sve mekši i manji, te ga izvadim ga iz nje. Ustao sam dok je ona još uvek ležala i dahtala raširenih nogu.
Podigla je glavu i rekla:
„Nikada se još nisam tucala na plaži. Znam za jednu nešto dalje odavde.“
„Pokazaćeš mi je večeras.“
„Hoću. Dođi.“
Prišao sam joj i ona se sedne ne ležaljku. Dohvatila je moj kurac i poljubila ga. Ustala je zatim i otišla u svoju sobu. Nisam mogao da dočekam da padne noć.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Komšinica Vera

Bilo je letnje vreme, jul. Ja sam kao i svakog leta ustajao kasno jer nisam imao baš nekih obaveza preko leta pa tako ni tog dana. Imao sam tada 21. godinu i bio prilično napaljen na gotovo svaku koju sam vidio. No imao sam i jednu tajnu želju, da kresnem matorku Veru koja je živela sama kao moja prva suseda. Pošto sam kasnije ustao išao sam se istuširati ali nisam znao da su vrata od kuće otključana pa sam se ne sluteći ništa otišao istuširati. Kada sam završio izašao sam iz kupaonice sasvim nag, usljedio je susret s predmetom mojih maštanja komšinicom verom u mom dnevnom boravku, ona je ušla u kuću dok sam se ja tuširao pa nisam mogao znati da je unutra. Kad sam je ugledao sav sam se prepao i svoj alat prekrio dlanovima inače mije 15 i po cm sasvim pristojan. Na moje veliko zaprepaštenje ona se je nasmijala kao neka kurva i bez oklevanja rekla mi da se ne stidim jer da je u životu videla mnoge gole muškarce.

Ja joj nisam ništa odgovorio samo sam se zacrvenio. Nakon par trenutaka smogao sam snage progovoriti. Rekao sam da mi je neugodno jer sam mislio da sam sam u kući i da nism nikoga očekivao. Ona se smeuljila kao da sam ispričao neki vic. Bila je lepa čvrste građe sa velkim sikama, crnu kosu i lepo lice iako je imala tada 47 godina. Rekla mi je da bi mogli da popijemo kafu jer je srela moju kevu na ulici a ova joj je rekla da se vraća kasno a ja da spavam. Iako nevešt u kuvanju kafu sam skuvao sam pošto sam se obukao. Donio sam kafu u dnevnu sobu, a ona mi reče da se nism morao oblačiti jer da sam baš lep kad sam gol. Progutao sam knedlu. Reče mi hajde da malo sedneš do mene do mene da ne pričamo na daljinu no ja napaljen kakav sam bio noseći šolju s kafom polio sam se po majici i pantalonama. Ona se ponovno nasmeje i kaže sedi. Ja sam seo i ona me počne svlačiti prvo gornji deo pa mi poče otkopčavati pantalone. Sasvim sam se opustio i počeh je maziti po dojkama. Bile su ukručene i nabrekle!
Kad smo se našli goli ona je sjela na moj kurac i počela se tromo nabijati na njega ja sam predložio da promjenimo pozu što je ona i prihvatila jebao sam je u sve rupe nabijao ga do kraja bez kurtona. Stenjala je a najedamputa je prestala . Znao sam da je svršila. Rela mi je da već dugo nije bila jebana i da sm joj skinuo paukovinu s pičke i šupka. Pošto ja još nisam svršio ponudila mi se je da mi ga popuši, baš kako mi je pričao moj drug Stevo počeo sam da urlam ich komme, ich komme ja ja ja… i svršio sam joj u usta a ona je samo gutala osetio sam da bi mogla celo bure da proguta ta pohotnica, moja komšinica Vera. Jebali smo se još mnogo puta u njenoj kući bez obzira na vremenske prilike a posebno je volela grmljavinu i ječačinu uz glasnu narodnu muziku. Ja sam bio njen rob a ona moja robinja. Jebala se ko prava vučica.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Probudjena strast

Još ovaj put da podijelim svoje najintimnije stvari. Nakon onog sa mojoj cimericom Marku i meni seks je postao još bolji a mislila sam da to nije moguće. Više to nismo ponavljali i bolje jer zbilja najljepše je kada smo nas dvoje sami. A i ne želim ga dijeliti sa drugom!!!!!!! Prije dva tjedna cimerica se odselila svom novom momku. Ta mala ih je mijenjala kao gaće za razliku od mene. Živjela sam sama i za Marka i mene to je bilo ostvarenje snova. Nema mjesta u stanu gdje se nismo do besvijesti izjebali. Nije svaku noć spavao kod mene jer mu je tata bolestan ali kada bi prespavao jako je malo spavao…

Pretvorila sam ga u svog seksulnog roba imam taj osjećaj. Ali on se nije bunio… Niti malo. Rekao mi je da o tome sanja svaki muškarac. Do tri navečer smo jebali a jutro sam se oko 9 probudila. Gledala sam ga kako spava i bio mi je prelijep. Odmakla sam plahtu i pogladila taj predivni kurac koji me vratio u život. O koliko sam mu zahvalna samo Bog zna. Počela sam mu ga pušiti i Marko se probudio tiho stenjajući. Nikada ga još tako nisam probudila i bio je ugodno iznenađen. Svršio je po mojim sisama a onda to polizao.”Oh Marko…reci mi dijelim li te skim. Reci mi iskreno molim te…” pitala sam ga dok mi je lizao bradavice. “Ludice mala…zar bih mogao tebe toliko jebati da jebem još nekog? Ne mala druga mi pičkica ne treba tvoja mi je dosta. Savršeno se slažemo i razumijemo, dovodiš me do ludila i želim samo tebe. Presretan sam što sam te baš ja izliječio i to me dodatno uzbuđuje. Ne želim te prepustiti drugom.” O kako sam mu bila zahvalna. Nasadila sam se na njegovo krilo i čvrsto ga zagrlila a on se gušio u mojim sisama. Ja sam se trljala o njegovo međunožje. Polako se počeo buditi i čim se malo digao nasadila sam se na njega. Svom snagom sam stiskala mišiće i unutarnje i vanjske i uvlačila ga u sebe. “Ahhh”…svaki put ulazak je bio čaroban. Imala sam osjećaj da mi nikada neće dosaditi. Polako sam se počela dizati i nabijati na njega. Do kraja mu se digao u mojoj pičkici…Ohhhhhhhh koji dobar osjećaj. On mi ga je nabijao od dolje a ja sam ga uvlačila u sebe i primila sa zadovoljstvom.Marko je već bio u transu. “Joooš…Marko izdrži…ahhhhh”jecajući sam ga molila. Po malo sam usporila i smirio se. Polegao me i svom težinom legao ne mene. Podigla sam noge i raširila ih što sam više mogla.Rukama sam ga čvrsto zagrlila i počela miješati, vrtiti kukovima i uvlačiti ga u sebe nevjerojatnom snagom. Kako sam samo stenjala, jecala i uzdisala od valova užitaka. Marko mi ga je snažno i brzo zabijao. Nije ga vadio do kraja tako me brzo nabijao do kraja. Tresla sam se i gubila u orgazmima koji su jedan za drugim zapljuskivali moje tijelo. “Ohhh…toooooooooo Markoooooooo…!!!!!!!” nesvjesno sam vrisnula. Začepio mi je usta rukom što znači da sam uistinu bila preglasna. Ali tko bi me krivio nisam mogla. Gubila sam se u nekom predivnom transu i ludilu, nisam znala za sebe. Tako dugo se jebemo ali ovo je bilo nešto novo. Je li u pitanju ljubav? Je li moguće da mi se i srce probudilo? Ne vjerojatan je spoj zaljubljene i napaljene žene koja je godinama imala sušu, koja je godinama bila frigidna i odbojna prema seksu. To je Marko osjetio… Kako ga je samo moja pohotnica primala, kako ga je samo zadovoljava ne mogu opisati….
Živimo na moru. Bila je nedjelja, pretopla nedjelja i odlučili smo otići na plažu.Bio je to naš prvi zajednički odlazak na plažu. Odmah sam vidjela cure koje nisu mogle skinuti pogled sa Marka. Poljubila sam ga i dala ima na znanje da je moj. Kupali smo se, plivali i mazili se u moru. Nije skidao ruku s mog gornjeg dijela, stalno je bila ispod badića. Imala sam osjećaj da ću svršiti jednako kao kada me jebe. Kako ih je samo dirao, štipao i gladio.Tiho sam i nježno stenjala i uzdisala. Ovo nije bilo ono pohotno uzisanje i jecanje. Toplina je obuzela cijelo moje tijelo i lagano sam drhtala. Predivan osjećaj… Otplivali smo do male uvale okružene stijenama. Nije nikog bilo jer je teren nepristupačan. Marko je legao u plićak na leđa a ja na njega. Kurac mu je već bio uzdignut. Skinula sam badić i svojim bradavicama milovala njegova prsa. Na trenutke su nam se bradavice spajale. Čudno kako smo uživali u nježnosti. Obično smo do sada imali kratku predigru i pohotno i strasno čekali da se sjedinimo. Rukom sam skinula najprije svoj donji dio kostima pa njegove kupaće gačice. Udario me njegov ukroćen i tvrd kurac po preponama. Marko je zatvorio oči i prepustio se meni”Marko neko nas može vidjeti” tek tada mi je palo na pamet. “Šta te briga.Zar te to ne uzbuđuje još više. Dosadno je biti stalno predvidiv” Bio je u pravu. Sama sam se namještala. Nije bilo lako klizio je. Ipak smo bili u vodi a još sam ja bila mokra. Bože koliko tekućine izlučuje žensko tijelo.Marko se smiješio a ja više nisam mogla i rukom sam naciljala rupu i polako si ga ugurala. Ušao je samo glavića a onda sam se sama nabila na njega. Marko je dopustio da neko vrijeme tako ostanem nasađena na njemu. Nisam dugo izdržala počela sam se nabijati pa miješati…Ubrzo smo se opet onako pohotno, strasno i brzo jebali. Kako me samo dobro rasturao.Valovi su me zapljuskivali, ali ne morski već valovi predivnog, slatkog užitka. Zarila sam ruku u usta da stišam svoj urlik u naletu orgazma koji je stresao cijelo moje tijelo. Ubrzo je i Marko svršio…I to samo kako… Legla sam na njega i dugo tako ležali, smirivali se i mazili. Marko je učinio nešto za što nisam imala pojma da postoji… Spasio mi je život od samoće, suše i ogorčenja. Zahvaljujući Marku neću se pretvoriti u ogorčenu staricu. I ako sam mlada moje tijelo je bilo tijelo starice od 90 godina. Dok nisam upoznala Marka. O kako mu se odužujem za to svaki dan!!! Samo da mu ne dosadi.Mada tvrdi da obožava kada preuzmem inicijativu, kada ga tražim i želim da ga to jako uzbuđuje i napaljuje. Kaže da bi volio da može i češće. Ja nebih imala ništa protiv….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Komšija Elvis

Zovem se Danijela i imam 25 godina. Trenutno sam sama bez dečka. Zapravo ta samoća već duže vremena traje. Živim s roditeljima u stambenoj zgradi i imam mnogo komšija s kojima sam u dobrim odnosima. Ali prvi komšija mi je uvijek bio nešto poseno;moj komšija Elvis. Čovjek je oženjen i ima sina samo 8 godina mlađeg od mene. Ali vjerujte izgledaju kao da su braća. Elvis je često dolazio kod nas i nešto pomagao mom tati. Počela sam se izazovno oblačiti i isticati svoje atribute. Promatrala sam sa čežnjom njegove ruke. njegove snažne noge i široka leđa. Bio je nevjerojatno zgodan!! Svaki dan sve zgodniji. Jednog dana došla sam s posla i na stolu našla poruku svojih roditelja da su hitno morali otputovati kod ujaka i ujne i vratit će se tek navečer. Nisam ni jela odmah sam otišla u kupatilo da se istuširam. Tuširala sam se i lagano si počela milovati bradavice zamišljajući Elvisove ruke koje sam obožavala. Žmarci su obuzeli cijelo moje tijelo a ugodna toplina se širila po cijelom tijelom. Odjednom me trgnulo zvono na vratima. Tko god je bio bio je uporan.
Nisam se ni obrisala obukla sam kućni ogrtač i otvorila vrata. Bio je to Elvis. Skamenila sam se i trgnula. Ljubazno me pozdravio i pitao je li mi tata kući. Odgovorila sam da sam sama i da ću ostati do navečer. Kao da ga je to zanimalo. “A ništa onda meni bi trebao neki ključ ali pitat ću drugog komšiju” rekao je. “Čekajte, dođite znam gdje tata drži alat pa si izaberite.” rekla sam i pustila ga u kuću. Zaključala sam vrata kao da sam znala što slijedi…
Elvis je našao ključ koji mu je trebao. Krenuo je kući ali je zastao. “Kako si lijepa…kako si poželjna…Znaš da mi se digao na tebe…A godinu dana mi se nije digao na ženu. Godinu dana nisam se seksao samo mastrubirao poput tinejđera. Ako te vrijeđam reci i otići ću kući. I opet ga izdrkati…O Bože ali želim te toliko da osjećam da gubim zrak” govorio je moj komšija za kojim sam tako dugo čeznula. Vatra mi je udarila u obraze. Umjesto odgovora skinula sam ogrtač i ostala pred njim gola drhteći cijelim tijelom. “Uzmite me” glas mi je bio promukao. Poljubio me tako strasno da mi se zavrtjelo u glavi. “Oh…ah…ah…tako dugo nisam…oh…”uzdisala sam i jecala. Odveo me u spavaću sobu mojih roditelja i polegao na krevet. Nikada nisam vidjela da se netko tako brzo skinuo. Legao je kraj mene i ljubio me po vratu i nježno milovao po grudima. Duboko je disao i uistinu sam mislila da ostaje bez zraka. Ja sam drhtala i uzdisala. Cijelo tijelo obuzela mi je neka čežnja koju dugo jaaaakoo dugo nisam osjetila. Spustio je ruku u moje međunožje.”Oh” prostenjala sam a on je uzdahnuo. “Kako si mokra” prošaputao je. Lizao mi je bradavice i milovao klitosir. Sve sam teže disala i glasnije jecala. Mislila sam da ću poletjeti i baš kad sam bila u najvećoj ekstazi on je stao. “Šta…radiš?” pitala sam ga u transu. Nije mi ništa odgovorio nego je spustio glavu dolje i počeo me lizati, pa nabijati jezik u moju uzavrelu a tako vlažnu unutrašnjost koja je čeznula za njegovim kurcem. Imao je veliki kurac, dugačaka a tanak. Ne pretanak onako normalan baš kako ja volim. Imao je kurac iz mojih snova kojeg sam čim prije željela osjetiti u sebi. I opet baš kada sam trebala svršiti stao je. Već sam počela biti ljuta. Podigao se iznad mene i polako i nježno počeo ga gurati u mene”Aaahhhh…”iz grudi mi se oteo dugi i blaženi uzdah zadovoljstvo. O kako je bilo lijepo…. Ulazio je u mene bez problema podmazan mojim sokovima. O kako sam uživala mislila sam da gubim razum od ljepote. Neko vrijeme je ostao tako u meni ne pomičući ga a pulsirao je kao lud. “Aaahhh komšo kako mi je lijepo…Ohhh…Jebite me” I ako sam imala njegov kurac u sebi nastavila sam ga persirati. Polako ga je izvadio i opet polako vratio duboko dišući”Oh kako si dobra” uzdahnuo je. Više nije mogao i počeo je sve brže nabijati ga u mene što je meni i tekako godilo.Cijelo vrijeme bez prestanka sam stenjala, jecala i uzdisala. On je drhtao i stenjao. Svršila sam nekoliko puta sva u transu i izvan sebe a onda mi se i on pridružio. Dugo smo se smirivalali dahtajući i boreći se za dah”Ohh kako je bilo dobro. Ovako dugo nisam svršio lutko” rekao je držeći se za glavu. Izljubila sam i lizala njegova oznojena prsa pa sam se posvetila njegovom kurcu koji se brzo ukrutio. Prekoračila sam ga i namještala se na taj tvrdi predivni kurac.Najprije sam polako miješala uvlaćeći ga u sebe što sam dublje mogla svojim mišićima. Tiho sam uzdisala i stenjala a on je ležao zatvorenih očiju. Počela sam se nabijati na njega, jahala sam ga, stenjala i vikala od nezapamćeog užitka. “Aaaaaaaahhhhh…ooooooohhhhhhhhhh….Ohh Božeeeeeeeeee” nekontrolirano sam zavrištala u naletu orgazma koji me zatekao i iznenadio. Bilo je to nešto posebno! Jecala sam i drhtala još uvijek nasađena na njemu a on me okrenuo. Nabijao mi ga je sa strane istovremeno me milujući po tijelu a najviše po sisama.”Ahhh…ajjjjjjjj…jauuuu…jooooooj..nemojte prestati…kako je dobro….”uzdisala sam i jecala. Nakon što sam i tako dočekala orgazam podigao se na koljena iza mene i počeo mi ga od iza nabijati svom žestinom. “Ah svršit ćuuuuuuuuuu” prosiktao je kroz zube ”Nee…moooooliiim…teeeee…još..još…maaaalooooo..Daj izdržii…” stenjala sam i sve ga čvršće stiskala mišićima. Bila sam u ekstazi i uspjela sam….Zajedno smo dočekali orgazam. Izljubila sam ga i zahvaljivala mu se. “Nema na čemu lutko. Ako želiš možemo ponoviti koji drugi dan” rekao je. Obukao se i krenuo” Hej komšija zaboravili ste nešto” rekla sam mu a on se nasmijao”Ah ključ” sjetio se i uzeo ga. Još me jednom poljubio. “Prekrasna si. Ovo je bilo nešto božanstveno. Molim te ponovimo to. Izludjela si me, ne mogu više bez tebe” rekao je. Na žalost od tada nismo mogli uskladiti vrijeme. A moja pička bridi i ludi za njim…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Svatovi rodjake Lucije

Pozivnica u koverti,da bila je to pozivnica u svatove rodjake Lucije.Nazvao sam majku,pozvani smo u svatove kod Luce,super sine,a kada su,iduci mjesec na 13-i.Te godine August je bio najtopliji,pokupio sam majku i krenuli smo u svatove.Majka je bila vesela nasmijana i vrlo lijepo obucena,pristojna zena 45-t godina.A ja onako ko klosar hahaha ali u skupom odijelu.Razgovarali smo onako,uzela me za ruku i rekla bices tamo najljepsi,sve ce se cure popaliti.Stigli smo u selo,svi su bili nasmijani,rodjaka Lucija me zagrlila,bas lijepo sto si dosao Milane,bices djever u svatovima.Bio je Petak navecer dan prije svatova,otisao sam se tusirati,kroz maglu pare ugledao sam Luciju kako me promatra,prisla je i skinula se,iznenadjeno sam je posmatrao.

………Jel se sjecas ovih grudi upitala me?Pocela me milovati,kurac mi se digao jako,osjetila ga je u ruci i pocela sisati,ljubila je moja jaja,jezikom prelazila po mome anusu,bojao sam se stenjati.Dodji u moju sobu Milane,ok.Nedugo zatim,otisla je,a ja sam ostao voda je pokusavala oboriti moj ljubavni ud koji je stajao kao mali vojnik od 27 cm.Obrisao sam se i polako na prstima krenuo u Lucijinu sobu.Taman je bas u tom trenutku moja majka krenula u wc,iznenadjeno me pogledala i jos vidjela moj veliki kurac,uhvatila se za usta.Milane,sta ti hodas po kuci tako gol.Nista,slagao sam i krenuo u sobu da spavam.Nakon 30 min,polako sam se dosunjao do Lucine sobe,ugledao sam rodjaka Luku kako jebe Lucu,polako sa guza,nisu me vidjeli,odma mi se kurac digao,valjda nisam stigao na vreme pa me rodjo Luka zamjenio.Osjetio sam neciju ruku na ramenu,iznenadjen zatvorio sam polako vrata,bila je to tetka Ruza,sta tu radis Milane,nista krenuo malo van,ali idem bolje leci nesto mi nije bas dobro.Slagao je,nakon 5 min,tetka Ruza je donijela casu soka u Milanovu sobu,bila je u spavacici ljetnoj,sise su stajale kao civiluk,pruzila mi je casu a ja namijerno se ustao kao da dobavim sok od nje ispao je moj goli kurac,dignut vec kao ruda,Ruza ga je gledala,dodirni ga ako hoces Ruzo,ruka joj je drhtala kao da je januar,polako ga je milovala,spustio sam je na krevet,zadignuo spavacicu,sa strane gacica virile su crne dlake kao suma,sise su joj bile velike i ljepe,sva je mirisala na jeftin sapun.Skinuo sam joj gacice i poceo da ljubim vaginu,zastenjala je,de me jebi Milane.Onako mokra vagina odma je primila cijeli moj ud od 27-m cm,stenjala je a ja sam je jebavao onako kao djevojuku iako je imala 40-st god.Okrenuo sam je odozada,bila je sva rutava od vagine do anusa,stavio sam kurac u vaginu,mjesala je kao luda,prstom sam presao preko dlakavog anusa,joj Milane,de ga stavi u anus malo,jedva sam docekao,bila je tu jako tjesna,za dve min sam svrsio,napunio sam Ruzin anus mojim ljubavnim sokom.Samo sam ga izvadio sjela je na njga onako upola dignut,rastao je u njenoj vagini kao drvo.Nihala se napred nazad i gore dole,pocela je svrsavati,toliko se zanijela da je vrisnula.Na vratima se pojavila moja mama,Ruza je nije vidjela jel je bila okrenuta ledjima.Mam je pritvorila vrata iznenadjena a znam da je i dalje virila.Nastavio sam jebavati Ruzu,okrenuo sam je odozada i gledao u oskrinuta vrata,pomislio sad je gotovo,nema mi druge,mam je gledala dok sam joj sestru jebavao.Ruza je uzivala,stenjala a ja sam onako kao nikada do sada osjetio neku seksualnu zelju i moc.Vrata su se malo odskrinula,samo sam prstom pokazao da suti.Poceo sam da svrsavam jer me to gledanje izludjivalo.Ruza me poljubila,ovo je bilo fantasticno.Otisla je,a ja sam zaspao.
Svatovi su prosli u najboljoj atmosferi,veselo do zore,Luca je bila divna mlada,teta Ruza je plesala svo vece.I moja majka je bila vesela,malo je vise popila vina,pozvala me da plesemo.Bila je to vitka lijepa zena,dama rekao bi slobodno.Uska haljina ljetnog modela malo iznad koljena,plavih ociju i tamne kose,onako vitka sa malo vecim grudima izgledala je kao vila u ocima svih ljudi,koji su je pasli i gledali sa uzdasima.Vec je bilo oko ponoci,vidljivo pijana moja mama,stalno je navaljivala da plesemo.
malo je bilo neobicno sto se privijala uz mene dok su nas neki ludo gledali,pristao sam na taj dio igre pod dejstvom smirnoff votke.Tako njihajuci se uz moje tjelo,osjetio sam da mi se penis dize,malo sam se stidno izmakao.
No ona ga je nogom namjerno dodirivala,na sto sam ja pristao,mozda je to bila greska ili dejstvo alkohola.
Ali tako se spontano desilo,sapnuo sam joj,sta to radis,palis me,rekla je opusti se i plesi.Nedugo zatim,otisao sam do stola da se smirim,popio sam votku duplu.Milena(mama) sjela je za stol i rekla mi da joj donesem joj jedno vino,to sam i napravio.Puno se popilo,oko 3 ujutro,polako se razilazilo.Pozdravili smo se sa svima jos jednom cestitali Luci i krenuli kuci,do grada je bilo nekoliko kilometara.Oko 4 ujutro bili smo pred Mileninom zgradom,Milane de me odvedi do stana malo sam pijana rekla je Milena.Uveo sam je u sta i ja dobro pijan,sjeo sam u dn boravak,donijela je bocu pica i nasula dve case.Moram nesto da ti kazem izgovarala je rijeci nerazgovjetno,spominjala je Ruzu.Pocela je da me dodiruje onako ko fol u prici.
……..Ti znas Milane vec sam ti rekla da sam te usvojila kad si bio 6 mjeseci star ali da smo te voljeli kao rodjeno djete da ja i tata nismo mogli imati djece i tako to.Ma znam,nemoj sad o tome.Polako me pocela ljubiti i milovati,osjetio sam neku vrucinu u glavi,kurac mi se digao.Milena de se skini rekao sam,skinula je haljinu,izgledala je kao,neznam vise sta.Skidao sam se brzo,pijan gubio ravnotezu.Ispred trosjeda je bio neki kozni otoman,na njega sam je naguzio i poceo da joj lizem vaginu i supak ujedno,kao ludjak,stavio sam joj jezik u vaginu,bila je vruca jako.Lizao sam je desetak minuta.Onda se okrenula nako na koljenima,samo jezikom je lizala moj kurac,uh sto je bilo ljepo.Sapnula je,ovako nesto jos nisam vidjela,djevojke koje sam jebavao primale su ga tesko,a Ruza ga uze od prve.Nego da nastavim sa Milenom,lizala mi je mosnice i pocela da lize supak sav sam se tresao.Legao sam na pod,vatra emitacije kamina obasjavala je nasa tjela,Milena je sjela,na moj ogromni kurac koji je polako punio supljinu njene vagine.Milena al ga primas,sav sam se tresao,izgledala je fantasticno,samo su joj ruke i pomalo vrat odavale godine.Nije radjala djecu bila je jako tjesna.Kleknuo sam i nageo se unazad,Milena se polako nabijala na kurac,sve je djelovalo perfektno,jel mozes jos da jebes Milane,mogu mogu puno sam popio.nabijala se lagano pa brze,kurac je bio cas vani cas u vagini Milene,mokra kao kisa vagina je odavala ljepotu u kojoj se nalazila.Izvukla ga i polako stavljala u supak,ulazio je polako,kao vjecnost je trajalo i napokon bio je unutra,vristala je,poceo sam ja sada da diktiram tempo,guzovi su se njhali u valovima,velim sam sebi jebes pomajku,ali sta sam mogao tako je htjela.Poceo sam svrsavati,osjetio sam kao u dva tri velika mlaza napunio sam Milenin supak spermom.Legao sam na ledja onako znojan rekao,samo 10 min i nastavicemo.Donela je nase case,gledao sam je kako hoda onako gola,vagina joj je bila dlakava,mokra i ljigava,bedra onako lijepa sise kao da ima silikone,kosa i oci plave,zaista je bila zena i po.Popili smo pice,pocela je da sisa moj spusteni ud,koji se u njenim ustima polako dizao.Milane de da se jebem,dok ne svrsim,hajde de rekao sam,zajasila me i sjela na nabrekli ud kao na drvo,jauknula je jer je bila mokra i sav je odjednom u nju uletio.Stavio sam jastuk pod glavu kao bi njene sise dosle do mojih usana,ljubio sam ih i sisao bradavice.Uh kako je to bilo,uzdisala je Milena,moj penis se topio u njenoj vagini.Pocela je nakon 20-tak minuta da svrsava,jako se nabijala na kurac i vristala,vjerovatno se cula daleko,kad je stala umorna samo sam je povalio i dignuo noge na ramena,jebavao sam je kao manijak,svrsio sam za 5-t minuta.Sad sam joj napunio vaginu,oh Milane,bilo je preljepo.Moram ti reci dok si jebavao Ruzu,gledala sam,bilo je ljepo,ali ovo je bilo fantasticno,napunio si mi obe rupe.
Otisao sam u svoj mali stan,okupao se i zaspao,zazvonio je telefon,bila je to Milena.Milane sta radis,hocemo li u svatove,pa subota je zakasnicemo sine,kakve svatove pa kod Lucije.Dobro dobro dolazim po tebe za sat,u jebote kakav san i nocna mora,pa ja sam vec svatove obavio,hahaha samo se nasmijao,pa makar i u snu sve sam ih pojebao hahahahaha.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 199 200 202 203 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:47:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.