Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:47:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 197 198 200 201 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577759 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Dolazak

Doputovala je trajektom Jadrolinije iz Rijeke. U Split je stigla u 5 poslije podne. Javila mi se mobitelom to jutro kad se ukrcala i pitala gdje cemo se naci. Rekao sam da je prvo pravilo koje ce od danas nauciti da nista ne pita. Sve sto se od nje trazi je da uradi, a ne da pita. Rekla je da se ispricava, da nece grijesiti i cekala je sto cu reci. Kazao sam da cu joj se javiti na vrijeme a dotle da se odmori. Potvrdila je i onda sam je pitao sto je obukla. Rekla je bijelu majicu i minicu drap boje. Pitao sam. A ispod? Malo je zastala, cuo sam kako se povukla malo sa strane, valjda da ne cuju okolo sto prica pa je rekla tise: Imam bijele gacice. Onda je jos dodala, bez da sam ja pitao: Ispod majice ne nosim nista. Odgovorio sam: U redu je, i onda sam nastavio: Poci ces u brodski salon i sjesti ali tako da oni koji sjede nasuprot mogu lijepo vidjeti tvoje gacice. Onda sam dodao: Kad sjednes tako, javit ce se mobitelom. S druge strane nisam nista cuo i onda sam pitao: Je li ovo jasno? Rekla je: Shvatila sam. Ici cu sada i sjesti cu. Prekinuo sam vezu i cekao da se javi. Za nekih pet-sest minuta bila je na mobitelu. Govorila je prilicno tiho i objasnjavala da neki jos sjede do nje i da ne smije biti glasna. Pustio sam joj to na volju, ali jos samo dok ne doputuje, tada vise necu imati za takvo sto obzira. Onda sam pitao: Kako sjedis? – Sjela sam slobodno, onako si rekao. – Budi jasnija, kazao sam. Onda se skroz unijela u slusalicu mobitela i saptala: Noge su mi malo razmaknute. – Da li dovoljno? pitao sam. – Mislim da mi oni mogu vidjeti gacice, saptala je u slusalicu. –Tko oni? pitao sam. – S ove druge fotelje u salonu. – Tko sjedi s druge strane? – Dva decka, mislim da su srednjoskolci. - Kako mislis, pitao sam. – Po godinama, a vidim da drze neke skolske ruksake. – I kamo gledaju? – Listaju neki casopis, ali kad ja sklonim pogled od njih vidim kako gledaju direktno izmedju mojih noga. – Lijepo, rekao sam. Pomakni desnu nogu jos par centimetara udesno. Kako ona s druge strane nista nije odgovarala pitao sam: Radis li kako ti se kaze? – Ucinila sam, prosaptala je. – I kako se osjecas? pitao sam. – Ruke mi se jako znoje. – Neka se znoje. Kad ozednis malo se prosetaj i popij pice, a kad sjednes ponovo, sjedni jos bolje i povuci minicu vise uz bedra. Opet nista nije rekla i opet sam pitao: cujes li ti mene? Samo je tiho odgovorila: Hocu sve sto si rekao, iako se sva preznojavam. – No, daj, rekao sam, to je tek mala sitnica da ti ne bude dosadno dok putujes. Misli na ono sto te ceka ovdje. – Znam, rekla je i cuo sam kako dublje dise. Tada sam je pozdravio i rekao da cu joj se javiti prije nego doputuje.

Pustio sam se na trosjed, zatvorio oci i razmisljao kako cu je kad dodje. Kako cu je jebati. Ne jebati, to nije prav izraz u ovoj situaciji: izjebati, razvaliti je, rasturiti. Deset dana koliko mi jedan dana raspolaganje da je ocijenim, deset dana cu je jebavati, necu silaziti s nje. Osim kada bude trebala prolaziti druge zadatke koje sam joj pripremio. Prebirao sam u mislima ponovo taj plan i raspored koji sam odredio za nju. Toj kobili koja je skroz dobro izgledala nece biti dovoljan jedan ****. Imao sam rjesenje za takvo sto. Leo, moj prijatelj jos iz srednje skole vrlo povjerljiv sa mnom i osoba koja zna cuvati tajnu kao svoju vlastitu, i jos malo vise ako se tice mene. (Leonard mu je puno ima ali oduvijek ga zovem Leo.) Njemu sam rekao za ovo i da cu trebati njegovu suradnju te da rezervira svoje slobodno vrijeme tih dana u gradu. Bio je jako pocascen time i nije to krio te mi se zelio posebno zahvaliti. No ja nisam ni obracao na to paznju. Prijatelj je tu da ti bude prijatelj kad ga trebas i to je bio nacin moga razmisljanja. Rekao sam mu samo na vrijeme i predlozio mu da se malo pristedi da bude u formi kad bude trebati. Nasmijao se tiho na to dok smo na Rivi sjedili i ispijali pice a ispod oka sam vidio kako brise dlanove koji su mu se znojili od uzbudjenja. Znao sam iz nasih dosadasnjih druzenja da se jako palio na ovakve cure i na ovakve situacije: kad cura treba unaprijed ono sto joj se kaze, ali ovako nesto u totalu jos nije imao prilike probati. Jucer sam ga cuo telefonom i provjerio je li slobodan kad ona stize. Da slobodan?! Taj je odlazio s posla u pola radnog dana jer nije mogao izdrzati. Onda sam mu rekao: Imam jedan zadatak za tebe. Kazi, stari, znas da cekam sto ces reci. cuj, uzmi auto i docekaj malu na brodu pa ces je dovesti u hotel. Ja cu se u medjuvremenu svojim autom odvesti do Slona (to je jedan poznati splitski restoran) da rezerviram stol i uredim meni. Naravno nije mu trebalo to dvaput reci vec sam mu samo da broj njenog mobitela da se mogu naci kad brod pristane. Tada me je pitao sto sam planirao sa fotografijama. Naime, Leo je bio u dosadasnjim prilikama sa mnom kada sam zelio snimiti neku intimnu situaciju, kada sam ja s curom u krevetu i slicno.. U njega sam imao potpuno povjerenje da moje slike nece zavrsiti kojekuda, a sto se tice cura koje sam snimao njemu bih ostavio po neku sliku za njegov album i on je to dozivljavao kao poseban poklon. Pitao je, dakle, sto sam mislio oko slika, da li da se on pripremi za to. Rekao sam mu da naravno da zelim imati njene slike i da je to dio njegovog rasporeda. Onda je on sugerirao da je snimi odmah kada dodje jer da ce joj time odmah na dolasku biti jasno sto je njena uloga i da ne moze ni malo vrdati nego ce biti svjesna da je ti kontroliras i preko tih njenih golih slika, tako je kazao. Nasmijao sam se na njegovo simpaticno obrazlozenje a zapravo znao sam da mu je nesto drugo u mislima, njemu vaznije: da time sto ce je trebati slikati dobije priliku da je sto prije vidi golu. Nisam mu to zamjerio vec sam mu zelio omoguciti i rekao sam neka napravi par njenih slika cim dodje. Tako je on otisao vrlo zadovoljan. Kad je dosla odvezao ju je autom izvan grada do sportskih terena u Stobrecu, istocno od Splita, i onda ju je slikavao na otvorenu tako da je prolaznici mogu gledati i ona se je morala tako skidati. Potvrdio je da je slusala sve sto je govorio i bio je odusevljen kako je ona radila. Ona mi je kasnije priznala da je jako pazila da se ne bi Leo meni na nju bilo sto potuzio, sto bih joj ja kao ponasanje zamjerio, te je radila i namjestala se kako je on trazio, iako joj nije bilo lako zbog prolaznika. A on je sve obilazio oko nje te trazio svakakve polozaje i da joj se cinilo kako to radi samo da bi mu se bolje izlozila i da je on moze tako izbliza razgledavati do zadnjih detalja (sto je skroz dobro zakljucila), ali meni je to sve sto je ona kasnije ispricala bilo jako simpa. Buduci da sam znao koliko se Leo napalio kad ju je trebao ici docekati i slikati, onda sam nesto odlucio ali nisam to rekao njemu, neka mu bude iznenadjenje, nego njoj na mobitel prije nego se imala iskrcati.

Pola sata prije nego je njen brod doplovio u splitsku luku okrenuo sam njen mobitel. cuo sam na glasu da je uzbudjena i to mi je bilo lijep osjecaj. Rekao sam joj tada da se popne na palubu i da mi se otamo javi mobitelom. Zovnula je za nekih pet-sest minuta. Na palubi je malo puhalo i to se culo u slusalici telefona te je ona trebala biti skroz glasna. Rekao sam joj da sada skine gacice. – Mogu li po…, cuo sam kako je zaustila a onda se zaustavila sjetivsi se da ne ocekujem da sto pita vec da radi sto joj se kaze. Onda je rekla samo: Oprosti, ovo mi je pitanje pobjeglo. – OK, rekao sam, prihvacam ispriku, a sada ipak bih zelio cuti sto si to zeljela pitati. - Htjela sam, bila je tisa, pitati smijem li poci u toalet da ih tamo skinem. – Ali si shvatila da su tvoja pitanja suvisna, dodao sam ja. – Da, rekla je. - Onda ces ih skinuti tu na palubi, ne zanima me tko ce to vidjeti i onda ces ih lijepo baciti u more prije nego stignes u samu luku. Nadam se da ces biti dovoljno diskretna u tome, nasmijao sam se. I ona se skoro nasmijala, iako sam je stavio u nezgodnu situaciju. Tada sam jos rekao: Ovim bacanjem tvojih gacica u more jasno ti je da ih ovdje u sljedecih deset dana neces vise trebati. Cijelo vrijeme bit ces bez njih. Je li ti ovo jasno? pitao sam. Potvrdila je tiho, a ja sam trazio da potvrdi glasnije. Onda sam joj objasnio da ce je u luci docekati moj prijatelj i rekao sam joj jos da bude dobra. Nista nije komentirala na to moje da bude dobra samo sam jako osjecao njen dah na mobitelu. Ali ona je bila pametna studentica i bilo je izvjesno da je njoj kao curi jasno sto znaci to da bude dobra. Kad sam dakle imao njen nijemi pristanak i potvrdu produzio sam, ali sada skroz direktno: Prije nego te dovede ovamo zahvalit ces mu se za docek. – Hocu, rekla je. cekaj jos malo, nisam rekao sve. cekala je i slutila da ce biti nesto tvrdo. Rekao sam joj tada: Popusit ces mu! Samo sam sutio i cekao da je cujem. Jako je disala. Shvatila je da je pocelo to sto treba poceti, ta njena uloga radi koje je stizala iz Rijeke u Split, radi koje ju je njen ljubavnik i decko predao i na sto se ona unaprijed obecala da ce tu uloga za njega ispuniti: da ce biti svedena na svoju dlakavu picku i da ce se na nju istresati kao na dobru drolju. Takvu sam joj ulogu priredio. Mozda je pola minute proslo u toj sutnji u kojoj je se ona znojila na palubi kad je rekla: Znam, radit cu sve sto mi odredis. Tada sam joj poslao poljubac na daljinu, ostavio je njenoj zenskoj poziciji i prekinuo telefonsku vezu.

Jos sam imao prilicno vremena te sam lagano ljeskario na trosjedu. Mogu reci da mi se ovaj plan sto sam ga trebao provesti s njom svidjao i to sam jasno osjecao dolje u preponama. Osjecao sam kako su mi farmerke tijesne. Osjecao sam da mi je **** u boksericama kao kakav klip kukuruza. No nisam zelio ni preko hlaca dirati ga sam. Lijep je osjecaj kad odlazes zadovoljstvo koje te kasnije u punini ceka. A to me je zadovoljstvo sada cekalo: da tu malu na ovaj svoj tvrdi **** nataknem bez ikakvog obzira. Da tu picku koja mi dolazi da se poda, da je podlozim i da je iz****m i ona da to zapamti, da zapamti kad je bila u Splitu.

Oko 19 poslije podne sacekao sam njih dvoje u cafeu hotela Split. Ona se pomalo izgubila kad mi se primakla da me zagrli i poljubi ali ja sam je ohrabrio. Leo je ostao s nama jos dok smo popili po pice i onda nas je ostavio nasamo. Primakla mi se tada blizu a ja sam gledao jednu mrlju na njenoj bijeloj majici i pitao sto joj je to. Sva se zacrvenjela kad je morala objasniti da joj je to od Leove sperme. Nasmijao sam se, pogladio je po kosi i rekao da se ne treba zbog toga crvenjeti, da je to lijepo i onda sam cekao da mi isprica sto je bilo. Rekla mi je da je ucinila sto sam joj zadao i da je nastojala samo da misli na to kako da odradi to sto sam rekao i da je zanemarila svoje osjecaje pri tome. Priznala je da joj nije neki problem ako treba pojesti spermu, da joj je to decko cesto trazio, ali ovaj put da se nije snasla kako je Leu to brzo islo i da se nije protivila nego je jela taj njegov ejakulat ali joj je ipak malo pobjeglo i iscurilo po majici te malo po sjedalu auta. Ona mu se zbog toga ispricavala a on ju je pohvalio i rekao da mu je bilo super i da se ne sekira zbog tih sitnica. No najzgodnije je bilo to kako je pocelo s tim pusenjem. Kao sto se zna, njoj sam bio kazao da mu ima popusiti prije nego je on dovede, a njemu to nisam rekao. Onda kad je on vec zavrsio s fotografijama i kad je sjeo do nje u auto, ona je jasno vidjela kako je on sav uzbudjen (to mu je vidjela i u hlacama i na licu) i ocekivala je svaki cas kad ce joj on jednostavno gurnuti lice medju svoja muda i reci jednostavno: Pusi! Mogla je pretpostaviti da sam je svome prijatelju opisao kao picku koju je tu dosla da bude dobro naprcena i da je ona sada tu da ga zadovolji te se ona tome nije ni protivila. No kako on nije znao za moj naum, a tu sam malu zabunu namjestio da njena situacija bude skroz eroticna, ona nije sad imala nikakvog izbora vec je morala preuzeti inicijativu, makar sva propadala od stida, i onda je skupila hrabrosti i rekla mu jednostavno: Popusit cu ti. Njemu je tada u tren sinulo da je to moj poklon za njega, sav se ozario te joj se unaprijed zahvalio i namjestio se. Sad je bio i malo iznenadjen i zbunjen te nije ni otkopcao slic i ona je trebala i to raditi i vaditi mu ga iz hlaca. Kazala je kako joj se tresao u ruci od uzbudjenja i kako nije uspjela ni dobro ga do jaja polizati a on je vec trazio njena usta jer mu je sperma navirala. Toliko je bio napaljen. Zato ju je iznenadio s tom spermom koja mu je bila jako obilna, a on uz to nije rekao nista da li ona treba to jesti, no kako su joj usta bila zauzeta i nije mogla nista pitati i nisu bila dovoljna da to, sav taj nadiruci ejakulat drzi unutra, morala je gutati sto joj je dolazilo, da ne zaprlja sve oko sebe. Eto tako, sada se nasmijala i rekla da je dobro vecerala. Na to sam joj rekao da je to bilo samo malo predjelo a da je vecera tek ceka i onda se tako slatko i eroticno nasmijala da sam pozelio isti cas uvaliti joj ga, ne u usta, nego u samo zdrijelo koje sam joj gledao dok se naglas smijala. No rekao sam samo da dovrsi pice pa da idemo u sobu da se sredi.

Odveo sam je na treci kat u njezinu sobu. Moja je bila do njezine. Sad ovdje moram odati svoju malu tajnu. Kada vodim cure u hotel uvijek uzmem dvije sobe, jednu za sebe, a jednu za curu. To se pokazalo visestruku zgodno. Prvo jer onda imamo dva ambijenta za dobar seks i drugo jer zelim da cura ima neku svoju intimu u medjuvremenu. Naime i onda kada curu zivotinjski ****m ja i dalje nju smatram damom i omogucavam joj da bude dama, da ima svoj intimni prostor u kojemu ce se dotjerivati i kojemu ce me primiti ili iz kojega ce mi dolaziti na moj poziv. Tako je bilo i ovaj put. Ta mlada ***** koja je bila ovdje meni na raspolaganju, da je svu propisno iz****m, nije za mene bila samo potrosna roba nego prijateljica ciju sam poziciju cijenio i omogucavao joj da se dobro osjeca. Soba koju sam za nju odbrao bila je svijetla, s velikim balkonom, prostrana i imala je francuski lezaj. Kad smo usli vidio sam na njoj kako je ugodno iznenadjena i kako je dugo gledala na krevet, za koji mi je priznala da joj se dopao, i razmisljajuci valjda sto je sve ceka na njemu. Ostavio sam je, dakle, njezinoj intimnosti, da se istusira i namirise i rekao joj da dodje nakon toga i to gola golcata u moju sobu. Stigla je doskora, ja sam lezao na krevetu a ona je skroz gola i skoro hrabra presla u moju sobu i stala ispred mene. Tako sam je postavio i onda joj naredjivao kako da se namjesta a ja sam i dalje lezao ledjima na krevetu, glavom na uzdignutom jastuku i proucavao svaki njeni centimetar. Nisam je ni prstom dodirnuo, a ona mi je morala doci na dah blizu lica i stajati mirno i namjestati mi pred oci svaki centimetar svoje intime. Osjecao sam kako gori i pustao je da gori a ja sam je samo ocima srkao. Gotovo sat vremena, vise ni sama nije znala koliko je tu trebala biti nepokretna ispred mojih ociju i nijemo stajati jer joj se nisam ni jednom rijecju obracao. Tek nisam odolio a da joj ne pohvalim jedan madez sto joj se zavukao tamo do njene vagine. Kad sam se napio njene golotinje trebala mi je da joj ga zviznem posred pizde i ona je to vjerojatno htjela, no ja sam ipak izdrzao da to ne ucinim sada nego poslije nase zajednicke vecere. Tada sam joj rekao da se oskudno odjene i da cemo poci u grad. Obukla je kosulju i jedan pulover na kopcanje te suknju, bez gacica naravno. Najprije sam je poveo preko Rive da udahne malo splitskog zraka, da popijemo po pice i da prolaznici vide dobre nove noge u gradu. Oko 9 navecer krenuli smo u Slona. Vecera je bila uz svijece. Htio sam da zna da je dosla u ruke muskarcu koji zna sa zenama. Riba, vino i kolaci i onda kad je vec malo popila, ali ne puno, tek toliko da se otvori ali da joj je svijest u punom pogonu, rekao sam jednostavno: Sanja, sad cu te jebati! Zinula je od zaprepastenja jer sam ja to rekao dovoljno glasno da su se okrenuli i dobro se nasmijali dva-tri muskarca sa susjednog stola. Jos svu crvenu u licu uzeo sam je za ruku i pozurio prema izlazu. Gledali su za nama i dobacivali. Ona je gledala u pod. Od Slona do hotela ima autom tri minute. Sjurio sam se do parkiralista, pograbio je za ruku, ugurao je u lift i gnjecio joj sise dok nismo uletjeli u sobu. Videci i sama sto ima biti pa racunajuci valjda da joj ne potrgam odjecu stala se sva ozbiljna skidati jos dok sam ja otkljucavao vrata. Kad smo bili unutra bila je vec gola. Samo sam je pogledao a ona se spustila na krevet. No, ovaj put neces na krevetu nego na podu, na tvrdu, rekao sam. - Kako zelis da stanem? pitala je znajuci da vise necu ni casak cekati i da joj ga moram uvaliti. E, o ovoj sam situaciji vec prethodno razmisljao: kamo da joj ga kao prvo uguram. Da li u picku ili u guzu ili u usta. Da dobro zapamti ovaj pocetak odabrao sam da joj prvu vecer probijem guzu. – Kad si se zadnji put jebala u guzicu? pitao sam direktno. Znala je sad sto joj spremam pa je uzdahnula i rekla; povremeno me je decko tako uzimao. –I? – Ne znam, sto trebam reci jos. – Pitam kako ti je bilo. - Mogu to, ali ako bih se smjela malo namazati tamo, rekla je. – Bit ce dovoljno da umjesto tvoje rupice namazemo ovo sto ti ima uci, rekao sam joj i pokazao na **** koji mi je jako strsio. Zbunila se sva i nije znala sto bi rekla. No da cujem sto kazes na taj prijedlog. – Nisam tako nesto do sada probala. No sad ces probati, rekao sam, a ona je dodala da ima kremicu u torbici. Nasmijao sam se i rekao. Neka ostane tamo. Bit ce dovoljno da me namazes svojim jezikom. Na to se jos vise zbunila i skoro se izgubila ali je valjda bila jako svjesna da ne napravi nista na sto bih se ja mogao potuziti te je samo klimala glavom sto je znacilo da ce ona raditi sve kako joj se kaze pa bez obzira sto ona o tome misli. Dao sam joj tada **** da ga polize i navlazi da si olaksa tako bar malo moje prodiranje u svoje dupe. Pocela ga je lizati na dugo i siroko ali onda sam je ja jednostavno prekinuo i rekao: Drugi put ces to, sad mi se namjesti. Krenula je da ce stati cetveronoske, ali onda sam ja rekao: Ne, lezi na ledja! Legla je tako i onda sam trazio da digne noge na moja ramena i onda sam joj ga naciljao i onako mokra i izvadjena iz njenih usta u prvom naletu do pola zabio u guzicu. Cviljela je, ali nije bila preglasna. Vidjelo se da me hoce i da joj se anus prilagodjava. Onda sam gurao dalje, dok god sam mogao, do korijena. Stenjala je i puhala ali nije vikala. Pitala je samo zasto sam htio ovaj polozaj. Rekao sam da joj ga tako mogu najvise ugurati. To joj se izgleda svidjelo, da sam je tako temeljito uzeo i cak joj se pokazao osmjeh unatoc grcu od moga prodiranja. Kad mi se dobro prilagodila vukao sam ga natrag i rusio opet unutra a ona je uzdisala i govorila da neka je ****m da joj to treba. Znam da ti treba i zato ti radim sve ovo govorio sam i jebavao je kao zivotinju. Do malo je rekla da joj je skroz dobro ispod mene i da gusta i onda je pocela mumljati da ima orgazam, da svrsava, da ludo svrsava, da nikad ovako slatko nije svrsavala. Udarao sam kurcem kroz njene guzice i drzao joj ga duboko i pratio njezin orgazam a jedva sam suzdrzavao svoj. Tada sam joj rekao da necu izdrzati, da mi se okrene i naguzi se. Namjestila mi se odmah kako sam joj rekao i onda sam joj ga zabio s ledja. Sad sam joj uspio odjednom cijeli uletjeti. Sva mi je bila prilagodjena. Dobro se ****s, rekao sam joj, a ona nista nije odgovorila samo je sakrila glavu u dlanove, jos se donekle stidjela ovoga cina. **** ti nabijam u guzu, jesi li cula? pitao sam je. A ona je samo glavom potvrdjivala. No ja sam trazio da govori jasno sto joj to nabijam i onda je morala reci direktno: ****. pa opet: ****, i opet isto: ****. Onda sam pitao, kakav. Govorila je: veliki. Trazio sam da to kaze zajedno i ona je slusala i odgovarala: veliki ****. Sad ces to ljepse reci, trazio sam. Nakon malo objasnjenja shvatila je i izustila sva crvena u licu, ono sto sam htio da govori. s to ti nabijam? pitao sam a ona je odgovarala: kurcinu. Ponovi, trazio sam i ona je opet odgovarala: kurcinu, pa ponovo: kurcinu! Htio sam je poniziti. Na to sam osjetio da ce me savladati orgazam te sam izgovorio samo: Daj usta!. Skliznula je s moga kurca, brzo se na koljenima okrenula i namjestila usta: Ugurao sam joj ga, duboko, do jaja samih. Grcala je a ja sam joj spermu bljuvao, iz svojih muda u njena usta i grlo. Gutala, je, grcala i gutala i onda me lizala a ja sam lezao na ledjima zatvorenih ociju.

Nakon sto sam je jebao, istusirali smo se, uvukli se u krevet i mazili se. Bio sam njezan s njom i onda sam je pitao sto ce napisati decku u svome prvome pismu. Naime, dogovorili smo se utroje, jos dok smo bili u Opatiji, da ce ona imati samo jednu slobodu, da navecer pise decku, i tu sam joj slobodu ostavio sve vrijeme nedirnutu. Rekla je da ce mu napisati sto ju je sve zateklo na dolasku i da misli da ce on biti vrlo zadovoljan jer da prolazi tvrdo kako je on i zamisljao da joj treba biti. Pitao sam je sto ona misli. Rekla je da u sebi ima neku zebnju od toga bezuvjetnog predavanja i od toga sto joj ja sve nalazem, da sam dosta tvrd u svojim trazenima, ali da ona to razumije, da se s tim slaze i da osjeca neki neobicni uzitak od toga bespogovornog izvrsavanja. I jos je rekla da joj je dodatni poticaj da bude poslusna to sto sam joj jako zanimljiv kao muskarac i sto imam neku pozitivnu energiju i moc nad njom. Tada mi je izmamila osmjeh, poljubio sam je i rekao da sam ovdje samo zato da ona poslusno odradi zadacu za svoga ljubavnika i decka a ona je rekla da tako treba biti i da se dalje prepusta da ja vodim ovu igru. Na to sam je toplo poljubio i ostavio je nasamo a ja sam presao u svoju sobu na pocinak.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Jedan Dosadan Dan

Jednog dana sam otisao kod druga.Mi smo se malo zezali i bilo nam je uglavnom dosadno.On se setio i rekao da idemo na kafu kod njegove komsinice,ja sam se slozio sa njim.Pozvao ju je i rekao da ce doci,ona mu je rekla da je ona sama kod kuce i da se ubija od dosade.Otisli smo kod nje ona je se pozdravila sa nama,i usli smo u kucu.Seli smo na krevet a ona je otisla do linije koja je bila na suprot kreveta ubacila je neki CD lagane muzike,kada je ubacivala CD izbacila je svoju prelepu guzu(na sebi je ima body i traperice),virile su joj iznad traperica vojnicke tange(ima le su takav izgled).Kada je pustila muziku otlisla je da skuva kafu.Drug mi je sapnuo da je ona tange malopre obukla,pitao sam ga otkud zna,odgovorio je da ona tako stalno cini kada joj neko dodje u goste.Ja sam se toliko napalio na to i na njenu SEXY guzu.Odmah sam izvadio svoj vec nabrekli **** i poceo da drkam,drug mi je rekao da nisam normalan i da prestanem.Nisam ga poslusao nego sam za samo dva minutna izblacio svoju belu tecnost na stolic pred nama,pokusao sam sve da izbacim na jedno mesto sto mi je delimicno i uspelo.On je potpuno poludeo na to i rekao mi je da sam najveci kreten i da me vise nikada nece nigde voditi.Ja za to nisam mario nego sam svoj ud vratio na mesto.Posle dva minuta je usla komsinica i donela je kafu.Kada ju je stavila na sto nije mogla biti da ne primeti ono sto je bilo na stolu,ali je se pravila da nista nije videla.Sela je izmedju nas dvojice.Popili smo kafu a onda je ona ostavljajuci svoju solju na sto je sabega i pocela da lize spermu sa stola,mi smo je gledali izbezumljeni,a odmah su nam se stvorile nabrekline u gacama.Ne znam mozda je ona to i primetila ali znam da je gurnula ruge iza sebe i uhvatila nas je sto je jace mogla za nase nabrekline mi smo vrisnuli.Ustala je i okrenula je se prema nama,rekla je da se primaknemo sto vise mozemo jedan drugome.To smo bez reci uradili.Izvadila je nase kurceve i pocela je da ih drka,to je radila jedno dva minuta.Nakon roga je primakla glavu i pocela da ih obadva trpa u svoja sexy usta.Mi smo se pogledali bez reci ona se nasmijala i rekla da zeli da joj ga ja strpam u njenu malu ***u a drug da joj ga smesti u njen uzavreli vulkan.Pre toga je se kao striptizeta skinula pred nama to je radila veoma vesto.Ja sam legao na ledja ona je se ledjima okrenutim ka meni nasadila svojim malim dupencetom na moju vec ogromnu kitu.I ja i ona smo dog je to radila ispustili snazne krikove.Kada je se smestila drug je odozgo zatvorio taj sendvic.Tako smo je jebavali jedno petnaest minuta,iz nje su izlazili sokovi u ogromnim kolicinama.Promenili smo polozaje sada sam joj ja trpao u njenu mokru picku a drugu je pocela da pusi.Rekao sam joj da hocu da je ****m u njene osrednje i cvrste sise ona mi je bez reci ocima potvrdila da i ona to zeli.Poceo sam je jebavati medju sise koje je ona stiskala a drug joj je svojim jezikom poceo kupiti sokove sa njene mackice.Primetila je da sam ja pri kraju i uzela je moj **** u usta.Ja sam njenu glavu nasadio na svoju kiti i poceo sam joj strcati spermu duboko u grlo,ona je se zagrcnula ali nije se bunila.Sve je progutala i nezno mi je poljubila mog macora.Drugu je rekla da zeli da joj svrsi u njeno malo dupe sta je i uradio.Snazno nas je poljubila i otisla sa se okupa mi smo se spremili i otisli kod druga.Pitao sam ga ko je budala a on je rekao ja nisam imao pojma da je komsinica ovakva mislio sam da ce da se naljuti na nas i da nas otera.Izvinuo mi je se i nakon toga smo odigrali partiju basketa…

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Marija

cuo sam svakakve glasine o Mariji, ali nisam uspeo da se uverim u njih sve do jedne veceri kada sam zatekao sebe u njenoj sobi kada su svi vec otisli. Bili smo prijatelji od pocetka studija i trebalo je i da diplomiramo zajedno, a ja sam bio gotovo siguran da cu uzeti diplomu ne probavsi je.

Ali Marija je imala drugacije planove. Ugasila je svetlo ostavljajuci samo svoju stonu lampu upaljenu, i povukla je svoju haljinu preko glave. I pre toga sam je video veoma oskudno odevenu ali to se ni u kom slucaju nije moglo porediti sa njom golom.

Imala je male i cvrste sise sa velikim bradavicama, a njena pickica bila je obrijana tako da je samo tanka linija dlake pokazivala na njene debele, mokre usmine. Dosetala je do mene i gurnula svoj jezik u moja usta i mozete se kladiti da mi je **** vec bio cvrst kao kamen.

Glasine su bile istinite, Marija je bas bila vruca. Legla je preko mene trljajuci svoje sise o moje grudi a svoju pickicu o moj ****, dok me je ljubila i cepala mi odecu kao zivotinja! Bio sam tako napaljen da sam se brinuo da ne svrsim unutar pantalona pre nego sto mi ona uopste i dodirne alatku.

Na srecu uspeo sam sam da se suzdrzim a ona mi je napokon skinula odecu i bacila se na sisanje mog kurca. Stenjao sam tako glasno da sam bio siguran da me cuje ceo sprat, dok sam gurao moju debelu sipku izmedju njenih usana. Njena pluvacka je bila svuda po mojim butinama, a njena duga crna kosa golicala mi je stomak. "Dodji ovamo," pokazao sam joj da se okrene, i Marija je to uradila drzeci cvrsto moj **** u svojim ustima, i posle nekoliko sekundi posadila mi je picku na lice.

Ne lazem, to je stvarno najsladja ***** koju sam ikada okusio. Lizao sam je i sisao, trljajuci svoj nos i bradu po njenoj pukotini sve dok nisam u potpunosti bio pokriven njenim sokom. Mora da je svrsila najmanje tri puta dok nisam ispalio svoje punjenje u njena usta. Ona se malo povukla unazad dok sam ja svrsavao i trljala mi je glavic svojim usnama. Kako me je samo palilo dok sam je gledao kako na kraju lize spermu sa svojih usana.

Suvisno je reci da mi nije trebalo mnogo da mi se ponovo digne, ali ovoga puta zeleo sam da joj ga gurnem negde drugde – u njenu slatku malu pickicu. Marija je lagla na ledja i podigla kolena do svojih grudi tako da sam lako mogao da prodrem duboko vec u prvom naletu, gurajuci svoj **** u njenu tesnu, vrucu pickicu. Neko vreme sam ja bio preko nje i punio je, dok me je ona ljubila i stenjala.

«Jebi me otpozadi» rekla je zadihano. Klimnuo sam glavom, i izvukao **** iz nje. Ona se podigla i, na moje veliko iznenadjenje, uzela ga u usta, ali samo na trenutak, posle cega se okrenula i okrenula prema meni svoju predivnu guzu. Ponovo sam usao duboko u njenu picku hvatajuci je za sise koje sam divlje mesio. Karao sam je dok ponovo nije svrsila.

«Da li si spreman da svrsis?» pitala me je kroz vrisak. Potvrdio sam i ona se ponovo pomerila, postavljajuci me da lezim na ledjima. Posle toga me je ponovo zajahala i rekla mi: «Ne mrdaj, sve cu da uradim za tebe!»

Odjednom se nabila do kraja i tako ostala. Nije vise mrdala gore-dole vec je samo zatezala svoje misice. Bilo je neverovatno, to do tada nikada nisam doziveo, vristao sam od zadovoljstva. Bilo je bolje od jebanja. Osecao sam njenu picku kako se steze i opusta i cinilo mi se kao da se pomera ali nije. Nije mi trebalo mnogo. Odjednom sam ga izvukao i polio je vrucom spermom.

Posle toga provodio sam sa Marijom sve svoje slobodno vreme i uvek me je iznenadila nekom novom vestinom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Trojka Iz NS

Dugo sam pokusavao da upoznam par, koji bi bio spreman da pusti jos
jednog muskarca u svoj krevet. Islo je dosta tesko. Ali bio sam uporan i
moj trud se isplatio u otpunosti...
Elem, da ne duzim, zelim da vam opisem kako je izgledao moj prvi susret
sa parom.
Javili su se na serbian kafe oglas, sa porukom:
"Koliko si spreman da ides daleko sa jednim parom iz NS?" Odmah sam se
napalio i napisao im poduze pismo,
poslao fotku. Ubrzo su odgovorili, pa ja njima opet i tako smo se
nekako "skontali". Osecao sam da od
ovoga moze nesto biti, da su zainteresovani, da nije provokacija.
Poslali su mi broj mobilnog i fotku
(prilicno inspirativnu) nazvao sam... Javila se ona, mackastim glasom i
dogovorili smo se za vidjenje
sutradan u jednom kaficu, cisto neobavezno, dakle samo upoznavanje.
Cekao sam ih u zakazano vreme na
galeriji kafica. Bio sam strasno napet i nervozan, ali i napaljen.(bio
mi je stalno dignut). Pojavili su se!
Fascinirala me je na prvi pogled. Posto sam im pisao sta volim, dosla
je u crnoj mini haljini, crnim
carapama, cipelama sa visokom stiklom i u bodiju sa jacim dekolteom.
Visine oko 170, lepo gradjena,
povece grudi, lepa guza i prelepa faca (podseca pomalo na Demi Mur,
kratka crna kosa...). On visok, procelav,
mrsav, simpatican... Oboje 35 godina. Odmah smo se prepoznali. Seli su,
narucili smo pice i pricali. U
pocetku je bilo malo utegnuto, napeto, ali posle dve-tri votke-tonika i
bambusa malo smo se svi
opustili. Pricali smo o svacemu, ko smo sta smo, sta radimo, ali niko
nije pokretao ono zbog cega smo se
nasli. Ona je bila dosta stidljiva, stalno se smeskala i skrivala
pogled... U jednom trenutku otisla je do
toaleta, a posle minut i on se izvinuo i otisao za njom. Pitao sam se
sta se desava? Ubrzo su se
vratili, smeskajuci se oboje, seli su i on je konacno rekao: " Znas,
svidjas nam se, ako zelis, mozemo do naseg
stana..." "Sad, odmah?" Malo sam bio zbunjen. Tada osetih njenu ruku
na svojoj butini, ispod stola.
"Ako zelis..." rekla je i stavila mi ruku na mog tvrtka. Pao mi je mrak
na oci... "OK" rekao sam i posli smo...
Zive sami, nemaju dece, stan je bio lepo namesten i ja sam bio svestan
da sam na pragu ostvarenja svojih
mastanja, mada nisam znao (kao ni oni) kako ce se sve odvijati. Seo sam
na kozni trosed, a on na fotelju
preko puta. Ona je donela pice svakom i sela pored mene. Bio sam
napaljen do bola... Stalno sam
pogledavao na njene noge, butine, sise... Pricali smo, neobavezno,
caskali.. Ona se samo smeskala.
Iznenada, otpila je gutljaj pica, odlozila casu na sto, okrenula se
prema meni i poljubila me pravo u usta vrteci
jezikom kao luda, ruku mi je stavila na slic i nezno ga stiskala...
Pomalo iznenadjen pogledao sam njega.
Sedeo je, ispijao svoje pice i smeskao se... OK, prihvatio sam igru,
poceo sam da istrazujem njeno
telo, da je milujem, stiskam... A ona je pocela da otkopcava moj slic i
ubrzo moj ponos je bio u njenim
rukama. Pogledala me je u oci i samo rekla: "Covece...", a zatim ga
nezno stavila u usta i
pocela igru gore-dole, sam mi je vec bila frka da ne svrsim odmah.
Nagnuo sam se preko njenih ledja, zadigao joj
minic i otkopcao joj bodi koji se kopca dole, na pici... Gurnuo sam
prst, bila je neverovatno vlazna,
klizava i topla. Pocela je da se nabija polako na moj srednjak i
nastavila da mi pusi. Pocela je da stenje.
Tada sam primetio da je on izvadio svoj **** i poceo lagano da ga drka,
bio je kraci i tanji od mene, pa sam shvatio njenu
reakciju od malopre. Prestala je iznenada, kao sto je i pocela,
pogledala muza, koji ga je nezno drkao i
smeskao se, a zatim me opkoracila i pocela da se namesta. "Hocu te
odmah, daj mi ga." dahtala je. I pocela
je polako da se natice na moju kitu. Imala je carape "na lepljenje"
koje ja obozavam, uhvatio sam je za
guzu i nisam joj dozvoljavao da sedne do kraja, stalno sam je
izdizao... Iskolacila je oci, video sam joj
samo beonjace, pocela je da cvili, da uzdise i pomalo ljutito mi rekla:
"Pusti me..." i natakla se do kraja uz
glasan krik. Uhvatila me je oko vrata i pocela divlacki da se nabija,
dahcuci mi u uvo: "Tako..
Tako... Hocu ga do kraja, rasturi me..." Drzao sam je za guzu i dizao i
spustao po celoj duzini mog klipa.
Obeznanila se.... Tada je prisao i on, na koga sam skoro i zaboravio i
svoj **** u erekciji ponudio joj na
pusenje. Prvo mu je zverski rukom pomerala kozicu gore dole, a onda
uzela da ga pusi. Sve je to trajalo jako
kratko, bio sam jako napaljen i ubrzo sam (uz njenu dozvolu-"nemoj da
ga vadis") svrsio duboko zariven
nju. Ona se i dalje nabijala i pusila svom dragom. Rekla je "Mili, kako
me divno **** ovaj covek" Bilo
mi je drago zbog toga. On je napravio grimasu na licu, izvadio ga, malo
se pomogao desnicom i svrsio joj po
kosi i licu. Dok je sedela na meni, ostetio sam kako me cedi svojim
vaginalnim misicima... Bila je
fenomenalna ona, bio je fenomenalan ovaj sex i ovaj susret nas troje
cije su se zelje poklopile. Sedela
je jos neko vreme na meni, i svi smo bili na tom koznom trosedu i
zadovoljno se odmarali. Bilo je divno.
Usledilo je novo iznenadjenje za mene... On ju je onako go na krevetu,
poljubio i rekao "srecan ti
rodjendan" Pogledao sam ih zacudjen i tada su mi ispricali, da je ona,
u stvari, pozelela jos jednog
muskarca, da mu je to priznala i da su se dogovorili da to urade na
njen rodjendan. Dakle ja sam bio zivi
poklon za nju i mislim da nije zazalila sto je to pozelela. Bio im je
prvi put - kao i meni... Ostali smo
tako jos neko vreme, pricajuci opusteno (sada i o seksu sasvim
otvoreno). Tada je ustala i otisla da
posluzi unapred pripremljenu veceru. Pozvala nas je za lepo postavljen
sto. Seli smo, a ona se vrzmala oko
nas donoseci ovo i ono. Bila je belom frotirskom bade mantilu i
povremeno bi sevnula butina ili su se
nazirale lepe grudi, kada je odjednom on dohvati za ruku, ustane,
okrene licem prema stolu (i meni) i
zadize joj bade mantil ispod koga je bila gola, bez puno uvoda poce
zguza da joj zabija svoj ponovo
dignuti ****. Nije se bunila... Podigla je jednu nogu na stolicu i
pustila ga unutra, dok je pocinjala
ponovo da uzdise, gledala me je pravo u oci, stisntih zuba. Ja sam
sedeo i gledao, poceo sam stidljivo da
se mazim, prizor je bio velicanstven i hteo sam da ga izdrkam tu pred
njima, ali ona je pruzila ruku i
rekla mi: Daj mi ga... Stao sam kraj nje i sada je meni pusila, dok joj
je muz manijacki zabijao od pozadi.
Naglo ga je izvadio i svrsio joj po njenim divnim ledjima, a ona je
nastavila da mi pusi i da mi divno
mesi jaja, sve dok nisam rekao: Sad cu... Primila je sve u usta, sto
sam retko dozivljavao i dugo me jos
ljubila u kitu i po stomaku... Posle toga smo jos malo vecerali i
razisli se. Konstatovali smo pri tom, da
nismo probali "sendvic", a zeleli smo i oni i ja i za vikend (ako Bog
da) treba da se vidimo ponovo...Smiley
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Starija Gospodja

Ovo je istinita prica koja mi se desila prosle subote.Vracao sam se sa jedne zurke u gradu,pa kako mi je otisao nocni bus krenuo sam peske kuci.Nije proslo ni 10 minuta a pored mene se zaustavio neki mercedes koji je vozila jedna zena od 45 godina i ponudila mi da me odveze kuci,na sto sam naravno i pristao.Voznja je protekla u neobaveznom cavrljanju,ali ja sam craickom oka posmatrao tu predivnu zenu u zrelim godinama koja je bila obucena u nekom skupom crnom kompletu i predivnim crnim svilenim carapama i cipelama sa visokom stiklom.Mirisala je nekim erotskim mirisom zrelosti koji mi je budio iz sna moj **** u pantalonama.Poceo sam se meskoljiti da ne primeti da sam se uzbudio ali sam zakasneo posto sam video njen osmeh na licu.Posle pola sata stigli smo kod mog stana,a na moje iznenadjenje ta zena bila je moja komsinica u drugoj zgradi koju nikad nisam video.Ponudio sam da dodje kod mene na kafu da joj se zahvalim ,a na moju radost je prihvatila.Kada smo usli u stan ona se raskomotila na krevetu a ja sam otisao da skuvam kafu.Seo sam pored nje da bolje osetim toplotu njenog tela.Ona je stalno premestala svoje predivno oblikovane noge u svilenim carapama,da mi je krv bubrila krv u kurcu koji samo sto nije puko!Ona je primetila da je gledam stalno u stopala pa mi je rekla:
-Svidjaju ti se moje noge?
-Naravno gospodjo!
-Pa sto se stidis da ih pipnes!
Vise nisam mogao da izdrzim,uzeo sam obe noge izuo je i poceo da je ljubim i lizem sto sam sladje mogao.To joj se sigurno dopalo,jer je pocela da stenje i uziva.Ona je za to vreme otkopcala moje pantalone,i onakvog kurca u punoj snazi stavila u usta.Nisam mogao da verujem da jedna zena u godinama tako pusi,dudla,sisa do korena da sam mislio da cu odmah da joj svrsim u usta i po kosi.Prestao sam da joj lizem slatka stopala i polozio je na ledja.Skinuo sam sve sa sebe sto sam brze mogao,i digao njene prelepe noge na moja ramena i tako sam kurcem usao u njenu vlaznu ribu sa sveze obrijanim dlakama da je njena glava udarila sa krajem kreveta.Zaskopcao sam joj belu kosulju koja je predivno mirisala na svez zenski znoj,a njene zrele bele grudi petice su pocele da se tresu po mom ritmu jebanja.Mojoj sreci nije bilo kraja,u toj pozi sam mogao da lizem njena stopala,da ****m predivnu ribu i da rukama drzim i mesim predivne zrele sise.Pumpao sam jebao karao tako pola sata kada sam se odvojio od nje i svu svoju toplu spermu polio po uzdignutim stopalima.Promenili smo pozu i sada je ona sedela na mom kurcu opkoracivsime da nisam mogao da mrdnem osim da je odozdo nabijam kurcem i da joj mesim sise koje samo jos nepuste mleko.Video sam po njenoj grimasi da uziva u mom dugackom i debelom kurcu koji je ulazio i izlazio sa njenim sokovima na njemu.Mazio sam joj belu mesnatu oblikovanu guzu sto sam vise mogao a ustima sam jednu pa drugu bradavicu sisao kao malo dete od srece.Vise nisam mogao izdrzati i sav moj beli nektar sam joj sasuo u ribu a i ona je jer sam osetio da nam se mesaju sokovi.Pali smo oboje na krevet onako znojavi i umorni.Ostavio sam je na krevetu onako oznojenu i punu sperme,da nam donesem neko picence da se osvezimo za nastavak!Vratio sam se viskijem i seo u fotelju.
-Dodji izmedju nogu i pocni da pusis!
-Odmah!
Ona skliznu do mojih nogu i svojim mesnatim usnama obuhvati moj **** nadignut i socno ga usisa do zdrela.
-Mmmmm,odlicnog je ukusa,mmm,prelep je ,mmmm!
-Pusi ga do kraja -rekao sam ,i uvatio je za glavu da bih mogao da napravim ritam kakav hocu.Osecao sam da radi jezikom po mom kurcu koji je pulsirao.Podigao sam joj sise da mi leze na nogama da osetim toplinu sisa.
-Mmmm mumlala je punim ustima koliko je mogla jer sam joj cela usta napunio mesnatim kurcem,i koji je sa zadovoljstvom muljalja po ustima,lizala ga od korena do glavica,pa prelazila na jaja koja je usisavala a jednom rukom mi mazila stomak,drugom drkala ****.
-Jaja su mi bila puna i red je bio da je pocastim spermom vrucom!
-Zini!!rekao sam i proso se po njenim ustima,kovrdjavoj crnoj kosi,celu i grudima...
-To to ,vikala je ova gospodja,koja moze da bude necija majka,zeljna i poslednje kapi sperme da polize sa kurca!
-Mmmmmmm sto je ukusna tvoja sperma i usisala ga ponovo do korena i tako jako da sam mislio da ce mi iscupati.
-MmmmmmMmm sisala ga je neko vreme dok nije isisala i poslednju kap!
-Svaka cast na pusenju!pohvalio sam je
-I drugi put ! rece sva ponosna i sama zadovoljna na dudlanju kako je uradila.
-Sta cemo sada da radimo?rece mazno mazeci me po stomaku.
-Sada bi mogli da isprobamo da isprobamo i drugu rupu i drugu rupu?
-Nisam nikad jebana u cmar,to boli!uplaseno rece i instictivno se uvati za guzove!
-Neboj se i okreni se!zapovedio sam.
-Ne ne!
Utom joj zvoni telefon koji je bio u tasni na podu.
-halo?
-A ti si!(to joj je bio muz koji se vratio sa sinom i cerkom sa rodjendana)Rucak ti je u frizideru pa podgrej!
Gledao sam je onako umazanu svu od moje sperme kako naguzena prica sa svojim muzem i decom a ja sam je malo pre punio kurcem,i razmisljam kako bi bilo da iskoristim priliku da joj nabijem u cmar **** dok razgovara sa ukucanima!
Malo sam rukom navlazio **** da bolje udje i prisao joj pozadi.Ona je krajem oka videla sta hocu ali nije mogla nista jer sam je snazno uhvatio za kukove i snazno prodro u nju!
-Ahh!tiho je zajauknula jer je bila na vezi,ali nije mogla nista vise.Video sam na njenom licu bolnu grimasu od mog prodiranja povelikog kurca koji joj je cepao ivicu cmara!
Mozete samo zamisliti osecaj da imate na kurcu jednu udatu majku koja sa svojim muzem razgovara o kuci i objasnjava zasto se dere ,a nemoze da prekine vezu jer joj ovaj nesto objasnjava!Predivno!
Tako sam je karao 15minuta dok je bila na vezi,dok nisam osetio da cu svrsiti!Izvadio sam ga iz njene utrobe i cmara i poceo da strcam po njenoj guzi,ledjima i kosi!
-Ahhhh!!!Viknuo sam nemogavsi da izdrzim vise!
-Cmok!I ona je najzad prekinula pricanje sa muzem.
-Pa dobro dali si ti normalan?smeseci se mi kaze.
-Sta ti fali,dobila si ga i od pozadi!Vidis da nije bolelo!Daj mi malo da ti polizem za kraj opet nogice!
-Izvoli!ona spremno mi ponudi svoja mirisljava stopala na lizanje!Posle toga smo zajedno otisli pod tus da speremo sve sa nas.Dodji sutra kod mene,moj muz radi tako da cemo biti sami!Za rastanak sam je sa strascu izljubio...
Nastavak sledi!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Pink Pank

Znam sada zasto momci ili devojke iz Beograda,ne zele da odlaze u unutrasnjost.Mislim,posle zavrsene skole.
Da tamo rade svoj posao za sta su skolu ucili.Rade u Begesu makar sta i bilo sta, samo da ostanu.Ja sam otisao.
Bio sam u trecem razredu gimnazije.Iznenada je u razred dosla nova ucenica: Zorana,zvana Zoka.Kosa crna,a sve
neki vrhovi.s iljati pa jos u zuto ofarbani.Pank friz.Nasa razredna,profesor fizike,odmah je izvede na tablu.A mala
prica,izvodi formule,pise formule i racuna.Zadovoljna je "fizicarka".Posle nekog vremena,imamo cas iz knjizevnosti.
Profesor kada ispituje,prozove jednu devojku i jednog momka.Prozvani ja i Zoka.Govorimo o Ivi Andricu.Vezem ja
ali i ona.Profesor "raste".Znao je da sam ja dobar.Ali ova devojka sa takvom frizurom.Sedamo.Petice oboje.Kaze joj
profesor da nije ocekivao znanje iz takve glave,sa takvom frizurom.Zoka stavila prst na celo:"Ovo je vazno imati,
a ne kakav je friz".Smeh u razredu.Smeje se profesor.Na odmoru,Zoka pusi cigaretu.Ja i ona raspravljamo o
Mesi Selimovicu.Mala potkovana znanjem,nema sta.Opet cas.Ulazim i gledam klupu,odnosno mesto gde Zoka sedi.
Jedna kniga uvijena u uvijac.Crno bela slika.Sa koncerta grupe:"Sex pistols".Sveska ima uvijac u boji.Neki pankeri
se vidim rukuju sa princom carlsom.Opet je cas knjizevnosti,odgovara drugi neki par.Ja rasterecen.Gledam Zoku.
Red klupa po sredini.Sedi malo napred od mene.Sagla se i cita onu knjigu.Ali guza.Ucrtala se u farmerkama.
Meni se podigao.Da probije farmerice.Ne mogu se savladati.Kako je dosla,tako je posle jenog i po meseca otisla.
Nismo vise Zoku vidjali.Studiram medicinu.Na ispit zurim.Bila kisa pa barice preskacem.Neko mi je rekao:"Zdravo".
Okrenem se.To je Zoka bila.Gledam za njom.Nema vise zute farbe.Pank friz jos uvek.Devojka ako te zeli,a ti hladan.Sledeci
put nema.Otkacila te za sva vremena.
Zavrsio sam fakultet.Odstazirao.Posao dobijam u jednom malom mestu na severu Vojvodine.Nema mi druge.Prihvatam.
Moram to.Zar covek kojem se trideseta blizi,da mu roditelji daju pare za cigare.
Odlazim autobusom na duznost.Napustam rodni i voljeni Beograd, mozda zauvek.
Vozac autobusa, pustio radio da svira.Peva Ceca:"Beograd".Meni se stislo grlo.Kao da me vesaju.A dosao kondukter.
Neki veliki saljivdzija.Zasmejava nas.Svi se u autobusu smejemo.Smejem se i ja.Pade mi na pamet pesma Olivera
Mandica:"Smejem se,smejem se,smejem se, a plakao bih.I smejem se,smejem se,smejem se,a plakao bih".
Vozimo se.Utihnulo u autobusu.Neki dremaju.Na radiju pesma:
"s irok Dunav,ravan Sreeeem,
e,e,ej, zbogom diko, jaa idem"...
Ovaj mali grad gde radim.Nije ni selo,a nije bas ni grad.Ljudi nekako...hladni,zatvoreni.Mali je dispanzer gde radim.
Malo je i osoblja.s½ivim kao podstanar.Kada ne radim,onda sam u svojoj sobi.Ima pesma:"Sam u sobi u dalekom
kraju"...
Sve zensko od kolega i osoblja poudato.Ima dve devojke:
Sestra Julija je prava lepotica.Ima najlepse noge sto sam uzivo,u neke zenske video.Ima momka.Jako lep.
ceka je posle radnog vremena uvek.Nema auto kao i ja.Ali jako je lep.Vidim da i to prolazi.Upoznala nas je
Julija.Ona njega obozava.Zaljubljena do neba.A on mi je nekako mutan.Ona njega nikad ne bi ostavila.Po
mom misljenju,on nju bi.
Sestra Vera je malo starija devojka.Setim se pesme,davnasnje Beogradske rok grupe "I":"Sestra Vera,
segu tera"...Ona je plava,visoka.Krsna sva.Duga,gusta plava kosa.Zgodna je.Sise male,ali velika guza.
Sjajna guza.Pozelim da je golu imam.Grizem joj tu guzu.Uzmem je otpozadi.Vreme prolazi.Ne vidim je
sa momkom.Hocu da ugrabim priliku da je pitam.Oklevam.Znoje mi se ruke.Jednom kad smo sami bili, sam
je pitao da li je slobodna devojka."Ja sam vrlo,vrlo zaljubljena"...Ladno me s' kurca skinula,sto se ono kaze.
To vece sam zaspao.Probudim se.Jutro.Zar vec?Tako brzo proslo.A jos bi da sam u snu.Da ne mislim na tegobu.
Bio sam u stanu svog kolege.Pice pijemo.On mi je postao prijatelj.Pricam mu o Veri.On kaze:
"Da... vec dve godine.To je neki parajlija.Njoj je kako da kazem...sponzor.Ne znam da li je iz Novog Sada,
ili pre ce biti iz Beograda.Uziva sa njom.Ona radi sve radnje.Kao ****o zvezda.Taj ce, kad je se uskoro zasiti
ili nadje drugu.Taj ce je sutnuti kao i svi pre.Vidis da je trideset vec odavno presisala".
Vidim na TV-u pevacicu Pink.Prvi put sam mislio da je neko djubre.Sada sam u nju zaljubljen.covek kada
nema pravu, nadje ljubav-iluziju.Imam mali portabl televizor i video rikorder.Snimam njene spotove.Vrtim ih posle i
opalim "desanku".
U gradicu ima opticka radnja.Radi krupna devojka.Friz "strasan".Pet boja.Lici malko na onu Pink.Ja sam se muvao.
Jednom sam i naocare za sunce tu kupio.Jer vidim dobro,fala Bogu.Tu devojku.Andjelka se zove.Zanimljivo.Tu
devojku, kad smo bili sami u radnji.Pitao sam je da li je slobodna ili nesto tako.Mimoisli smo se kao dva voza,
sto idu u suprotnom smeru.Nesto je mrmljala...
Radim posao.Pregledam pacijente.Ulazi Andjelka!Nije nista strasno.Ali sam rekao da se skine, da joj "pluca"
pregledam.Kazem:"Ja sam lekar,nista ne brinite i ne ustrucavajte se".Pregledam je.Ona ima mini brus.Providan.
Sise njene?...Otkida...Ubija,covece.Ona kapira da ja igram igru.Stidi se.Snebiva se.Ja joj zakazem kontrolu za
sedam dana.Opet pregled.Sada joj brus nije providan.
Idem sorom.Pardon, ulicom.Sretnem Andjelku.Kazem:"Je li ozdravio moj pacijent"!?Ona ce meni,a smeje se
na mene jos izdaleka:"Zajebavaj ti,samo zajebavaj"!Smejemo se oboje.Predlozim da udjemo u neki kafic,da pice
popijemo.Ona kaze:"Pa da udjemo,jebote".Ona se ruga mom akcentu!Beogradskom.Kazem joj:"Ulazi,precanko
i ne zezaj"!
Dugo smo ostali.caskali.Pao je mrak.Izlazimo i odlazimo do stadiona lokalnog fudbalskog kluba.Mi u mraku.
Uvalim joj zvaku.
Tucali smo se u tetkinom stanu,garsonjeri.Njena tetka, otisla u banju Junakovic.Andjelka ima kljuc.Nas dvoje goli
na krevetu.Ja lezim na ledjima.Ona gore.Stezem joj tako i mesim lepe sise.Vojvodjanka.Malo salca.Ali strava je
riba.Njene perfektne crne obrve.Kako to moze zeni da seksi izgled napravi.I lepotu naravno.Volimo da menjamo poze.
Klasika.Pa onda sa strane.Pa ja, odpozadi je.Dobre noge.Ljubim ih.Hvatam guzu.Pune ruke mi.Odnosno sake.
Oprobavamo i pozu:"Sveca" se valjda zove.Andjelka lezi na podu.Na tepihu naravno.Stavio sam jastucice pod vrat i
pod krsta.Da popune prirodne krivine.Ona digla visoko noge.Pravo.Pod uglom je od devedeset stepeni.s iri noge polako.
Ja, odozgo je punim, stojeci.
Pitam je jednom, slusa li pank muziku?"Ne",kaze mi.A ima pank frizuru.
Gledam TV.Beogradski sajam auta.A sve neke hostese,lepe i uobrazene.Drugi programi.Sve neke spermuse,igraju.
Gasim.Ko ih ****, ja sada idem svojoj devojci.Na randes.Idemo ulicom.Veseli pricamo nesto.Drzimo se za ruke.
Nasuprot siroke ulice.Ide sestra Vera.Gleda za nama.Kako neprijatelju mozes da se osvetis, samo kada nesto imas.
Kad steknes nesto i imas nesto vredno u zivotu.Kako tada zadajes udarac svim neprijateljima.E,zivote,zivote...
Kad te neko uvredi.Kad ti zada bol.Kao na primer ta Vera meni.E ne bi je jebao, sad gola da se skine.Verovatno ni
**** ne bi mogao da mi se digne.A i kad bi se digao...Brzo bi pao.
Sad se tucamo u mom stanu.Gazde ne mare sto ona dolazi.Nista lepse ni bolje od gole devojke u krevetu.U zoru.
Jednom se ujutro budimo.Ona pokrivena cebetom.Gola samo ramena i ruke.Umotana.Ja sam ustao.Go sam potpuno.
Nije mi podignut ali...Petljam oko oblacenja.Potpuno sam go,kazem.Kao nespretan sam.Trapav.A samo sto duze da ona
me "gleda".Andjelka mi kaze:"Bas si bezobrazan".Prasnemo oboje u smeh.Ja se obucem.Idem da kuvam kafu.Posle cu
dorucak spremiti.Nedelja je.
Sada sam verio Andjelku.Zaruceni smo, ako vise volite da tako kazem.Radim i dalje u tom mestu kao lekar.
Ali mozda cu, jednog dana, se vratiti u Beograd.Da tu radim.Sa Andjelkom...
Podsetilo me ovo na pesmu Bore cordjevica:"Nazad u veliki prljavi grad".
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Gospodja Georgina

Ova prica je odgovor momku koji negativno komentarise price: "Prostitutka" i "Orlovi rano lete".

Srbin sam.Ne mari,volim sve ljude dobre volje.Slavimo svetog Arhangela Gavrila.Ali kao retko ko ovde,ja sam
obrezan.To je bila "ujdurma" moje drage strine Azre.Mi smo cesto odlazili kod strica Tomislava u Travnik.
On je bio podoficir tadasnje JNA.Bio sam beba,ne secam se.A strina me valjda kod nekog hodze nosila.
Mama se malo ljutila.Strina kaze:"Ne ljuti se bona,snao.Valja se to.Pa i Vas Bog u Bibliji kaze da tako to treba".
Znala je mama da strina mene jako voli.Naime stric i strina nikad dece nisu imali. Znala je strina sve o svecima.
Kad je nasa slava Arhangel Gavrilo.Ona spremi dobar rucak.I razne djakonije.Stric se ljuti i klima glavom.Jer
on je podoficir i jos clan Partije."Uzmi Tomo.Valja se ovo.Sve ovo,treba.Jer svi cemo Tomo jednom u mezar otic' ".
Strina je mene puno mazila i grlila.Kad bi smo dosli u Travnik.Ja sam je zvao "maajka".Dobra strina Azra,neka
te Alah cuva.I andjeo Dzibril.
U srednjoj skoli sam vec bio u "klincu" sa jednom devojkom.Ali ja sam se zaljubio u zenu,udatu, od otprilike
skoro 35 godina njene starosti.Ona prodaje stofove u jednoj radnji.Ta radnja izgleda dosta starinski.A i sama kuca je stara.
Ona se zove Georgina,Gina.s½ena izuzetne lepote.Uvek ali uvek nosi cipele-salonke.Visoka stikla.Crne najlon carape.
Ili obicne ali sa onom iza, straftom.Suknje raznih boja,uvek dva prsta iznad kolena.Kosa crna,kraca,a kao ugalj.
Sise,tada sam mislio da nisu nesto.Sada su devojke lepe ali bi se trebale cesce ovako obuci.Ovo cini zenu zenom.
Kao i odelo muskarca."Ljudi,nema vece casti covjeku nego odijelo kad obuce".Kaze nas drug iz armije Fadil.Momak
iz Tuzi.Bas.A Gina "gazi" kad ide.Kao primadona.Ali njene noge.Nalet je bilo.Sve bi folk pevacice zavidele.Barabar je
sa Lepom Brenom ili Draganom Mirkovic.Kad ide.To je najlepsa simfonija.Kad bi to,te vibracije neko u muziku preneo.To
bi remek delo bilo za sva vremena.Igra tih misica.Savrsene noge.Krupne kosti.Lepa kolena.Listovi obli.Neopisivo,eto.
Ja je pratim.cekam da dolazi na posao.I kad odlazi.Idem do jedno 2 metra iza nje."Parim" oci.Uzivam.Kad ode, onda ja
brzo kuci pa...drkanje.Dodje brzo vreme i ja odem u JNA.U Tuzlu.Provincijski, ustraseni decko bijah.Dva meseca ga nisam
"bacio u nesvest".Poceli smo da cepamo strazu.Jednom taman na pola vremena.Straza naravno.Ja se setim kako
Gina lepe noge ima.s uma okolo.Noc.Nigde niko.Tisina.Sama, leva ruka klizi.Otkopcavam slic.Vadim.Ne zadugo.
Magli mi se.A sve zamisljam Ginine noge.Najsladje drkanje u zivotu.
A Bosna je tada majka bila za vojsku.Udjes li u kafic.Nisi seo,a vec ti konobar pice nosi-casti ili Srbin,ili Musliman(Bosnjak) ili
Hrvat.Sve dok neko nije u tkivo ubrizgao otrov.Lukavo,podlo,perfidno.Jednom, mi,drugovi,mladi momci, pijemo pivu.Prisle nam
dve Tuzlanke.Lepa Mebrura.I jedna lepa Hrvatica, Antonija.cini mi se da ce biti da je pre iz Orasja.Ne znam,zaboravio sam.
Nije vazno.Pricamo veseli.Mladost je to.Mladost gori,a ne vidi se.Ja nesto gledam:isti jezik imamo,istu muziku slusamo,iste
knjige citamo.Lepa Mebrura mene stalno gleda.Njene lepe,srnece oci.s picast nosic.Kosa prava,lepa i sjajna.Crna,bas
kao u one Kleopatre.Jednom mi vojnici u kaficu.Zapevali.Naidje vojna policija.Trka,bezanje.Oni natisli i mene vijaju.Mrak pao.
Grad bas ne poznajem.Ne znam hocu li pravo,levo...Ispred mene stoji Mebrura."Bjezi ovamo...!"Ugura me u kapidzik neki.
Tamo ulica.Ja bezi.I nekako u kasarnu stignem.Izlazak tacno do devet sati.A devet je i pet minuta.Vojnik na prijavnici,
neki Osman iz Zenice.Kaze:"Javi se dezurnom oficiru".Ja izvadim belu dozvolu.Do deset sati je.On me onda pusti.E,***** jedna.
Posle,ne zadugo, prekomandovali me u Sarajevo.Mebruru vise nikad video nisam.A neka i nju Alah cuva.Ma gde god bila.
Zavrsio se vojni rok.Ja izrastao u strasnog momka.U vojsci nema birkanja kao kuci.Pretvoris se u malog vuka. Razvila
me klima i cist vazduh lepe Bosne.Momak sam naocit postao.Milina me videti.Ja u vozu.Kuci idem.Do mene moj drug i
zemljak Milance.Zajedno i u Tuzli.Pa i u Sarajevu.Milance cevci pivo.Pripit malo."Znas kakav si bio kad si dosao,a sad...
hik...momcina.Velika momcina".Morao sam kod njega na salas,pa tek kuci da idem.Mi smo deca ravnice.
Ja ubrzo odem do one prodavnice, da vidim je li Gina jos tamo radi.Tamo je.Sve je isto.Lepsa nego ikad.Tri puta sam isao.
Drugi put uzmem stof za pantalone.Treci put za citavo odelo.Setim se reci onog druga iz vojske.Ono za odelo.Gina trlja ruke.
Dobar pazar.Sagla se da ispise racun.A mene kao struja da osinu.Kosulja raskopcana i razdrljena.Ona bez grudnjaka.Sise
nisu velike ali oblik fantastican.I to ima.Mene struja trese.Pored mene neka zena stoji.Mene sram.Gina ovo meni namerno
radi.Vidim joj pola desne bradavice.Okrugle lepe dojke.
Prodje neko vreme.Sedam u autobus.Pored mene ,seda Gina.Kao slucajno.Autobus polazi.Ona obucena uobicajeno.Samo neka
bundica van uobicajene garderobe.Kraj oktobra.Hladno je.A cujem da ne zivi vise sa muzem.Na pola puta autobus stao.
Neka sto je otisla guma nego i nesto oko zgloba.Havarija.Izadjemo.Sela kilometrima daleko od nas.Vukojebina.A subota, pa malo
auta ide putem.Javili nekako da dodje drugi autobus.A ovaj sofer se u suprotnom pravcu odvezao.Hladno jako.Ja i Gina smo nesto
malo u autobusu pricali.Predlozim joj da odemo i prenocimo kod mog druga Milanceta na salasu.Vec dan na izdisaju.Mi
preko njive.Poljskim putem.Malo njoj stikle smetaju.Ali suvo je.Pita: "Ima li pasa tamo"."Sve je kod njega pod konac",kazem.
I zaista,kuca cista ali Milance posle vojske sve "postrojava"."Zna se di su kere,di su krave,di su mi svinji,di je zivina".Kaze.
"I di mi je zena i deca".Ta da.Agregat ima,neki mali.I dve vetrenjace.To za struju.Mi dosli, a oni u poslu.Milance i neki ljudi
pripustaju bika na kravu.Krava je Milancetova.Bik, ne znam ciji.A ovaj bik zna "znanje".Rutinski sve.Prisao,onjusio i skocio.
Lepota videti.Gina stoji,skrstila ruke i gleda to.Bik radi dobro.Vidim isplazio jezik malo,uziva.Istresa joj...Kad je "obavio",sidje.
Mi iz grada ne vidjamo to.A seljani?Kao da tu neki traktor ore,a ne...Boli ih ****.
Za rucak samo cvarci i slanina.Mi se zapricali o dogadjajima u vojsci.Vecera dodje.corba topla za prozeble.I jos se naslo uz to.
Pijemo kuvano vino.Gina umorna.Ide na spavanje.Soba gostinska je njena.Milance je zaduzio:Petrolejka,papuce i nova spavacica.
Jos fale cizme i uprtaci.Mi ostali u kujni.Nas dvojica.Cevcimo vino.Pricamo o uspomenama vojnim.Kazem mu da mi se Gina svidja.
Kaze:"A...ala gazi k'o cilasa".I pade na otoman pa zaspa.E,cilasa je kobila bele boje.Pokrijem ga nekim cebetom.
Ja izadjem u dvoriste.Noc.Jeziva neka tisina.Naglo otoplilo.Mozes u kosulji.Tisina kao nekad u Tuzli na strazi.Stoka se ne cuje.
Izlazi Gina.Nagrnula bundicu."Ne mozes spavati kao ni ja".Kaze ona.Ja joj sve ispricam.Kako je obozavam.Kaze da me
zna odnedavno, odkad sam kupovao...Odvede me u radionicu.Kako je samo to primetila da Milance ima?Mesecina puna.
Kao da je dan.Udjemo unutra.Skida bundicu i baca je na neku tapaciranu stolicu.I spavacicu.Gola je potpuno.carapa nema.
Okrece mi guzu i naslanja se na tezgu.Ja je uzimam odpozadi.I sto bi rekao moj drug iz vojske Rados sa Cetinja:
"Ti odmah niz donju Moracu".Onda sedne na tezgu.Digla noge visoko.Ja ljubim i grizem njene noge.
clanke.San svih ovih godina.Lizem i grizem listove.Mesim joj sise.Ljubimo se k'o blesavi.Ukrucuje mi se opet i ja prodirem u nju.
Ujutro dorucak,pravi vojvodjanski.Posle odemo sa Milancetom na drum.Naidje tacno na vreme neki kamion.Kum Milancetov.Mi udjemo.
Vozi nas kuci.Ja i Gina se za ruke drzimo u kabini.
Sedam meseci sam sevio gospodju Ginu.Jednom u radnji.Neki inventar bio.Noc pala.Ona zakljucala vrata.Mi u magazu.
Na podu sam je guzio.Proslo je dosta vremena od tad.Pa i ne bas puno.Nalazio sam devojke, svoje vrsnjakinje.Uskoro se zenim.
Radnja gde je Gina radila je srusena.Nikao lep trzni centar.Sav u plavom staklu.Ona radi negde drugo.Vratila se muzu.Vozi je u Floridi.
Auto mislim.A ona je po lepoti i gradji za Jaguara.Retko je vidim.Isto je lepa kao pre.Mahne mi...malko.
Zadovoljan sam ljubavnim zivotom.Moglo je bolje ali i puno gore da bude.Ne znam da li mi je pomogla strina Azrina
"ujdurma".U ljubavi.Sa zenama mislim.Ma ne nikako.Sve su to samo price.Gluposti bas.Svako je kovac svoje srece.
Sedim sa zenom u sobi.Gledam TV.Samo kurave i sponzoruse.Gasim.Novine,isto.Ko s' kim,kako.Polugole kurcolomke.
s ta me boli **** za njih.Na svakoj strani.Prezderavaju se na partijima.Piju k'o krave.Skoro gole.Bacim novine o zid."s ta ti je"?!
Vice zena i nastavlja da plete.Ja iznerviran zatvaram oci.Izvaljujem se u fotelju i sanjam o nekim proslim vremenima.
Devojkama.Romantici i ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Sanela, Željko i Toma

Moja zena Sanela ima 38 godina, a ja 40 i zajedno smo skoro 17 godina.Inace nas brak je perfektan u pravom smislu i na svakom polju.
Nas ljubavni zivot je uvek bio na zavidnoj razini, ali smo uvek tezili za necim novim, pogotovo ja.Sanela je inace crnka kratke kose veoma bujnih grudi i prelepih nogu.Obozava sex, a narocito uziva u pusenju. To moze da radi u neogranicenim kolicinama i nikad joj nije dosta.
Ja opet uzivam u njenim carima na svakom mestu. Uspeo sam da je nagovorim da je prvo slikam golu, pa u akciji, a nakraju je pristala i da snimamo nekoliko nasih jebacina.To me je jos vise popalilo jer sam u tim snimcima mogao da je vidim iz potpuno drugog ugla nego kad se sexamo.I jednom tako sam na internetu nabasao na neke privatne snimke u kojima muzevi snimaju zene kako se karaju sa drugim tipovima. Moram priznati i na moje opste iznenadjenje sam se uzbudio na pomisao da neko jebe moju Sanelu, a da ja to sve snimam.Probavao sam mesecima da je nekako nagovorim na tako nesto , ali nije islo. Onda sam joj pokazao par filmova sa interneta i primetio da su joj se svideli,i tako su se kola pokrenula.
Ja sam ostavio da izabere koga ona hoce, i posle par meseci mi je rekla da je malo vrsljala po internetu i naisla na sajt (ljubavnice.com) gde je naisla na profil koji joj se dopao. Posle par poruka saznala je da je ozenjen, tako da je diskretan, lepo izgleda i veoma je jednostavan.Moja prva reakcija je bila neverica, pa onda pitanje samome sebi, da li sam normalan, ali zeleo sam da ide dalje.Nedugo zatim Sanela je zakazala da se nadju njih dvoje sami u jednom parku na parkingu. Koliko god sam znatizeljan, pustio sam da se sve odigra bez mene.I desilo se Sanela se nacifrala, secam se i pre nego sto je otisla pitala me je jeam li siguran da to hocu da se desi. Rekao sam joj da je moja zelja da ih gledam ali za pocetak neka bude ovako.
Tih 45 minuta je bilo kao vecnost, a onda je moj mobilni zazvonio. “Hej je si li u redu?”, pitala je. “Jesam”. rekoh u brzini,” sta je bilo?”
“Bilo je super, popusila sam prvi put kurac nekome drugom i prvi put mi je neko drugi dirao picu dok nisam svrsila. Nismo se pojebali , ali biti ce i to.Nego nadrkaj tu svoju kurcinu dolazim kuci za pet minuta pa cu da ti pricam sve.”
Kad je dosla bio sam napaljen kao nikad do tada, a i ona je. Sve mi je u detalje pricala dok je drkala i pusila moj kurac
Rekla je kako je njegov kurac manji i tanji od moga ali je veoma lep i svidja joj se kako mu je prav i kako mu je glavic rumen. Kaze da ga je celog uzimala u usta bez problema do jaja i da ju je to palilo do ludila. I sve to prica dok mi pusi i lize jaja.” Evo ovako sam mu ga drkala, pa sam mu ga ovako pusila samo mi je celi stao u usta.Dirao mi je picu i zavukao dva prsta u nju koja su me dovodila do ludila.” Sve mi je to govorila, gledajuci me u oci i drkajuci moj kurac koji je dostigao do tada nevidjenu velicinu. Kada mi je rekla kako nije bas izdrzljiv za pusenje jer je nakon kraceg vremena poceo da se trza i rekao da dolazi.Pokusao je da ga izvadi iz njennih usta, ali ona mu nije dozvolila. Na te reci i ja sam izgubio pamet. Iz mog kurca je spricnula lavina kao nikada pre toga. Sanela se samo kurvanjski nasmejala i rekla: “ovo je drugi kurac da mi svrsava u usta u sat vremena”.
Posle toga nas sexualni zivot je doziveo nekakvu revoluciju.Sanela je postala pohotnija i nije se vise ustrucavala priznati da zeli da se tuca sa Tomom, i cak je uzivala da me pali pricama dok se jebemo.Ali ja sam zeleo da to sve vidim mojim ocima.
Jednoga dana smo bili ujutro sami, ja sam radio posle podne, ali Sanela je bila jako nervozna celo to jutro. Nisam imao pojma zasto, ali je stalno pitala kad odlazim na posao i gledala na sat. Ona je ustvari dogovorila jebacinu sa Tomom ali ni ja nisam znao da on dolazi, a on opet nije znao da cu ja biti kuci.Posto je kasnio, Sanela se plasila da ja ne odem na posao i da joj plan propadne.Oko podneva neko pozvoni na vrata i Sanela u dva skoka stize do njih. Secam se bio sam na kompjuteru kad je u kucu usao covek oko 45 godina, moram priznati lepog izgleda.On se zaprepastio kad me je ugledao ali je Sanela brzo smirila stvar upoznavajuci nas.”Ovo je moj muz Zeljko,” rekla je, ”a ovo je Toma.” Kad je rekla Toma oko mene se okrenulo, pa to je jebac moje zene, pomislih.I dok smo obojica bili zbunjeni odvela ga je u dnevni boravak dok sam ja skamenjen ostao na kompjuteru.Nisam znao sta da radim da li da idem za njima ili ne.Tamo se nista nije culo za oko dva minuta, a za moju znatizelju to je trajalo kao dva sata. “Zeljko, mozes li pogledati rucak da ne zagori, molim te”, rekla je Sanela napokon. Znao sam da je to samo fora, jer je rucak zavrsila upravo prije nekgo je Toma dosao, ali da bi dosao do kuhinje morao sam proci kroz dnevni boravak.Krenuo sam ni sam svestan sta hocu, a sta necu da vidim.Scena je bila toliko nesvakidasnja kao na filmu, a opet moja zena i to tu ispred mene na dohvat ruke pusi kurac nekome drugome.Toma je lezao na trosedu do pojasa gol, dole srozanih farmerki do gleznjeva. Zmirio je i bio u transu.Sanela je cucala izmedju njegovih kolena uzdignute suknje do pojasa i njene prelepe butine su prve upale u moje oci.Pogledi su nam se sreli kad je vrhom svog jezika oblizivala njegov glavic, drkajuci mu istovremeno kurac rukom. Kurac mu je stvarno bio tanji od moga, ali stvarno lepog oblika, nadrkan i nabubrio.Vec se sav caklio od Sanelinog pusenja.Prosao sam iza njih i seo na stolicu do troseda da imam bolji pogled.”Jesi li u redu?” pitala me je moja zenica,”je li ti se svidja?” -”Kako da ne” rekao sam, na sta je ona kao da je jedva cekala na taj odgovor pocela usisavati celi Tomin kurac u svoja pohotna usta. Ne znam ko se vise napalio u sledecih nekoliko minuta. Sanela se otkacila do kraja, lizala je je Tomin usijani glavic, pa me je gledala onako kurvanjski u oci.”To si hteo da vidis, kako mi neko drugi nabija kurac u usta, jel”, pitala je,” e pa gledaj, sad ce da mi svrsi u usta, hoces li to da vidis?”
Poludeo sam nacisto. Kurac me je boleo od nabreknuca, a gace su mi bile mokre od sokova kao da sam vec svrsio. Nisam hteo da ga izdrkam do kraja.Zeleo sam da je jebem kao nikada pre.I Toma je vidno uzivao.Poceo je da stenje, a i kurac mu se vidno propinjao kad god bi izasao iz usta moje zene.Uh kako ga je samo vesto pusila kucka, i sto je najjebozovnije, malo,malo me pogleda onim njenim opasnim napaljenim ocima.Video sam uzivala je maksimalno, a zasto i ne bi.U tom zanosu strasti Sanela je izmedju nabijanja Tominog kurca u svoje grlo pocela da mu mesi po jajima. Znajuci kako to mene pali, pocela je da mu lize jaja gledajuci na moju reakciju. Nije ga pravo ni liznula, Toma se propeo, njegov kurac poskocio u naletu strasti i pre nego sto je bljunuo spermu, moja Sanela ga znalacki strpa u usta do jaja. Nisam mogo verovati sta se to dogadja pred mojim ocima.Toma se trzao od slasti a mojoj Sanela se visak spreme slivao niz bradu. Ustala je i na moje jos vece zaprepastenje uvalila mu jezik u usta i ljubila ga dobrih dvadesetak sekundi.
Jos sam bio u transu kad je Toma otisao (zurio je jer je bio na pauzi, to sam kasnije saznao).Moja zenica nije gubila vreme. Znajuci da i ja moram uskoro na posao odvela me je u sobu i rekla da hoce da popusi jos jedan kurac. Nije me trebalo puno nagovarati.
Posle jedno dve sedmice Toma je ponovo dosao i moja draga me je pitala da ja napravim kafu dok mu ona pokaze nas stan. Znao sam sta ce da mu pokaze naravno, ali sam otisao da napravim kafu.”Kafa je spremna,” viknuo sam, na sta sam iz sobe cuo, ” donesi je ovamo.”
Naravno da im nije bilo do kafe bas tada.Ocekivao sam da vidim moju zenicu punih usta Tominog kurca i to me je vec palilo dobrano. Medjutim scenu koju sam zatekao je bila jos bolja.Moja Sanela je raskopcane kucne haljine zajasila potpuno golog Tomu na nasem bracnom krevetu.Opet su mi u oci prvo upale prekrasne bele butine moje zene koje nikad ne mogu videti u toj lepoti kad je ja jebem. Ovaj ugao je nesto posebno.Sad sam shvatio zasto su svi oni muzevi na internetu rekli da vole da samo gledaju svoju dragu kako je drugi obradjuje.Sa njenih butina oci su mi otisle na nesto sasvim novo. Jasno sam video Tomin kurac kako se namesta da udje u picku moje zene.Uvek sam pokusao da zamislim tako nesto da budem spreman, hocu li to moci podneti, hoce li mi odgovarati i slicno.Scena je neverovatna, kad gledas kako drugi kurac ulazi u picku tvoje vlastite zene. Ma ne, nije bilo nimalo kajanja, naprotiv kada sam video lice moje Sanele,sve mi je bilo jasno. Uzivala je.Toma joj je obema rukama gnjecio ogromne sise i naizmenicno ih sisao i grickao. Moja sanela je znalacki klizala niz njegov kurac gore dole, naguzena namerno da ja mogu sto bolje da vidim.Tu scenu sam video milin puta na porno filmovima, ali verujte mi ked to vidite tu ispred nosa i to s vasom vlastiom zenom, to je nesto totalno drugacije.Pitao sam Tomu jeli mu dobro, samo je promumljao nesto kao jeste jos uvek sisajuci Saneline otecene bradavice.Pitao sam ga da li bi bilo u redu ako ih uslikam, obecavajuci da je to samo za kucnu kolekciju. Nije mu bas bilo svejedno ali pristao kad sam mu obecao da njegovo lice nece biti vidjeno.Snimio sam do sad najbolje fotke moje Sanele u akciji, (nadam se ne i zadnje).
A onda sam primetio da se Toma pocinje grciti. Znaci istina je sto mi je Sanela pricala da on bas nemoze dugo izdrzati.I Sanela je dosla do orgazma skoro u isto vreme.Slika je bila predivna. Oboje su se grcili u naletima svrsavanja, a ja sam buljio u Tomin kurac koji je jos uvek ubadao u picku moje zene.Svrsavao je u nju.Video sam jasno kad se i Saneline picke pocela da cedi Tomina sperma niz njegov kurac skroz do jaja.Izludelo me je i nisam mogo docekati da je i ja pojebem. Uvek sam joj govorio da me pali pomisao na sveze izjebanu picku.
Cim je Toma otisao vratio sam se u sobu.Moja Sanela je lezala gola na ledjima uzdignutih nogu, dok je svojim prstima rasirivala picku.”Zeleo si da vidis sveze izjebanu picku svoje zene, je li?” pitala je.
Bio sam u transu:”Da, i zelim jos mnogo puta.” rekao sam a da nisam ni bio svestan toga.”Svidja li ti se kako me je jebao ha? Hoces da me opet jebe? Meni se ova igra tako dopada, nisam ni znala koliko je dobro kad si me nagovarao sve ove mesece.”Sve to je govorila gledajuci me pravo u oci i razmazujuci Tominu spermu preko usmina uzbudjene pice, dok joj se visak slivao niz guzu.”Sta je kuronjo, hoces i ti da jebes, dodji jebi me, jebi me onako kako si oduvek zeleo u vec izjebanu picku,” govorila je i dalje drkajuci klitoris i gledajuci me zacakljanim ocima. “Sad znam da te to pali, mozes me imati kad god hoces ovakvu i meni se svidja da me drugi kara dok ti gledas, da mi svrsava po sisama i ustima.Uh znas kako me to samo pali.”
“Hajde pojebi me dok je njegova sperma jos u meni, molim te.” Nije mi trebao drugi poziv.Od onog sto sam video i sad sto sam slusao iz usta vlastite zene sam naprosto poludeo od zelje da je jebem.Uterao sam ga do jaja i nikad lakse nije uleteo u nju. Sto od sokova prethodne jebacine, sto od Tomine sperme, Sanelina picka je bila otvorena kao nikada pre. Bili smo uzbudjeni do granice bola i zato verovatno nije trajalo dugo. Pumpao sam njenu picu kao da mi je to zadnji put, a ona se namestala i vestim pokretima kukova dolazila u susret svakom mom ubodu.Pocela je da vristi, da prica kao joj se svidja, kako hoce da je jebemo objica zajedno, kako hoce da ima oba kurca istovremeno. Molila me je ako moze. Rekao sam moze da i ja hocu tako nesto i pumpao sam jos jace i tada se DESILO.Nikada pre toga nismo doziveli tako nesto i Sanela je bila u soku za jedno vreme od uzbudjenja , a onda se valjda prepala sta se to ustvari desilo.Naime svrsavala je tako ludo i dugo da je pocela da sprica po meni.Znao sam da neke zene to mogu, ali sam uvek mislio da je to retkost i da to na filmovima samo vesto montiraju. Zaprepastilo me je, ali sam bio prijatno iznenadjen mojom Sanelom.Ona se za trenutak postidela, ali kad sam joj objasnio da je to kao vrhunac vrhunca za zenu, smirila se.A verovali smo sve ove godine zajedno da smo sve probali i doziveli u sexu.
Znam prica je podugacka, ali verujte mi na rec sve je istina.Dugo sam zeleo da postavim pricu ovde, skoro od samog pocetka ove nase senase sa Tomom, pa se zato i nakupilo ovoliko. Trenutno se isprecilo nesto tako da ne mozemo da nastavimo ovu seansu, ali ocekujemo nastavak dogadjaja u skoroj buducnosti.
Sanela ne moze da doceka da je jebemo istovremeno, a bogami i ja sam znatizeljan.
Za sve one parove koji se jos dvoume da li da probaju nesto ovako ili ne, recicu samo jedno: Jedan je zivot i to vrlo kratak. Uzivajte ga dok mozete i necete zaliti. U nasem slucaju mi smo otvorili neke sasvim nove horizonte u nasem sexualnom zivotu za koje nismo ni bili svesni da uopste postoje. Do sledece prilike toliko.
Zeljko & Sanela
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ispunio sam joj svaku želju

Svi mi pomalo odlazimo na internet, neko radi muzike, filmova a neko radi upoznavanja ili potraznje devojaka odnosno momaka.
Imao sam jednu poznanicu sa kojom sam chatovao svakodnevno a koju sam upoznao preko ovog sajta. To chatovanje je preraslo u jednu vrstu potrebe. Tako se vec oduzilo 3 meseca, pisali smo o svemu i svacemu i postali smo otvoreni jedni prema drugom kao da se godinama znamo, razmenjivali smo slike. Iskreno receno jako me je palila, a i ja nju, jer koju god sliku posaljem ona zeli jos uz pisanje tipa "mmmmm,odlicna slika", "uh,sjajno izgledas" i slicno. Njene slike su i te kako bile jebozovne.
Nije bila neka manekenka ali je imala jako velike grudi i dobre guzove. Bas po mom ukusu. Inace sam takve zene nazivao "rasnim" zato sto imaju dobre obline.
Poceli smo i o sexualnom zivotu sve dublje i detaljnjije da pisemo kao i da razmenjujemo iskustva. Imala je 36 godina ali po pisanju nije imala sanse da isproba sve ono sta bi htela, sto iz stidljivosti sto iz nemogucnosti da ostvari sve to sa osobom koja bi bila slicna njoj.
Ja sam joj tvrdio da bi pri mom prvom lizanju svrsila barem tri puta iako joj nikada detaljno nisam napisao kako i sta ( da bi ostalo iznenadjenje).
Bila je udata. Doduse i ja sam ozenjen ali nekada su strasti i pozude jace od svega. Ona je pak tvrdila da bi me rasturila dok bi mi ga pusila i sisala jaja, sto me je jako palilo. Ipak nakon svakodnevnog pisanja jednog dana joj predlozim da se ipak upoznamo uzivo. Zelela je i ona to ali trebalo se izvuci iz kuce. Napokon smo uspeli da se izvucemo na 3 dana. Njen izgovor je bio da ide kod sestre u posetu, naravno u drugi grad, a moj da idem sa prijateljem na vikendicu da mu pomognem nesto pa cu tamo i spavati.
Dosao sam na autobusku stanicu malo ranije i cekao je. Trajalo je vecnost iako sam znao da sam poranio. To mi je bilo najduze cekanje u zivotu. Napokon autobus stize i nakon 2-3 minute ugledam nju. Bas je bila kao iz slika, nije bila bas visoka ali su joj sise bile tako napumpane (prirodno) da sam mislio da cu odmah da svrsim. Poljubili smo se kao da smo u braku dugo vremena, uzeo sam torbe i pokazao joj put. Isla je ispred mene a guzovi su joj titrali pri svakom koraku sto me jako palilo. Dosli smo do auta, stavio sam torbu u gepek a ona sela u auto. Usli smo u auto, poljubio je jos jednom i vec mi kurac skocio pri pomisli sta cu da joj radim. Od autobuske stanice do motela imali smo oko pola sata voznje. Dok sam vozio kazem joj:
- E sada cu da ti ja pokazem sta znam, bas onako kako sam ti napisao iako smo pisali svakojake fantazije.
A pisala je kako bi volela da je vezem, da je nekada grubo jebem, svrsavam u usta, zabijam u pickicu pa u guzu, ma sve moguce sta se moze zamisliti iako je stidljivo priznavala da nikada nije imala sanse da sve to isproba uzivo.
Ona meni odgovori smeskajuci se:
- Jesi ti siguran u ono sta pricas? I polako rukom predje preko mog kurca.
- Aj da vidim kakav si vozac. Izvuce ona lagano moju kurcinu i poce tako strasno da ga sisa da sam mislio da cu da eksplodiram. Drzeci jednom rukom volan drugom sam je uhvatio za kosu i lagano poceo da nabijam, dok je ona sa "mmmmmmm" odobravala to. Spustajuci ruku sa kose lagano sam prelazio sve do guzova.
Dok polako vozim i uzivam tepam joj govoreci "pa ti znas to bolje nego sma mislio, ali nemoj me terati da te tretiram kao neku drolju" na sta se ona nasmesi i rece: "za drolju trebas da imas puno snage" i nastavi ga zabijati u grlo zagrcavajuci se sto me je palilo jos vise. Znao sam da voli kada joj se govore ruzne stvari poput "e sada cu da te jebem kao drolju" pa onda je jako nabijati, a i ona je znala sta ja volim da cujem dok se sa mnom jebe, upravo iz naseg chatovanja.
Posle tih reci uhvatio sam je za kosu i rekao:
- E sada cu da te jebem u usta na sta je ona samo promrmljala "mmmmmmmmmm". Poceo sam joj nabijati kurac u usta bas divljacki. Culi su se samo zvuci pljuvacke i kurca kako je udara dok ona ispusta uzvike poput "argh argh argh" sto me joj vise palilo a ona mi stegla jaja tako da sam mislio da ce mi ih otkinuti. Osetio sam da cu svrsiti. Kada sam joj to rekao ona zatvori usne oko mog kurca, jednom rukom mazi jaja a drugom drzi kurac, nabijajuci ga jos jace u usta.
Osetio sam kako sam poceo da joj punim usta dok je ona halapljivo gutala. Jedna kap joj je ostala pored usne a ona gledajuci u mene prstom pokupi tu kap i posisa svoj prst.
Poludeo sam koliko me je to napalilo! Vec smo bili blizu motela i ja joj kazem:
- Svaka cast, ovako nesto odavno nisam doziveo. Sjajna si! A ona ce smeskajuci se:
- Bas lepo, imaces sanse da pokazes i da vratis kada stignemo u motel.
Kada smo dosli u motel uzeli smo kljuc od sobe i usli u nju. Tipicni motel, nije neki ekstra ali ni neki krs. Veliki krevet, TV, Frizider, fotelja i lampe. Dok smo razbacivali stvari ona se mahinalno naguzi da otvori torbu a ja taj trenutak iskoristim da joj pridjem zguza i da kleknem. Povucem joj pantalone dole i rasirim lagano guzove, ona se malo iznenadjena brzo rukama nasloni na krevet i uz smesak rece:
- A sta bi ti? Ja nista ne govoreci povucem malo gacice u stranu koje su bile jako jebozovne i pocnem da joj lizem pickicu koja je bila tako vlazna kao da se kupala. Uzivao sam u njenim sokovima iz pickice i sve dublje zabijao jezik u nju dok sam je lagano drugom rukom mazio po guzi i njenom otvoru. Poce da uzdise i da mesa lagano nabijajuci pickicu sve jace na moja usta dok je isto tako i palac ulazio sve vise u guzu. Poce da stenje, mesa i ludi. Lagano se podize i legne na krevet, bila je sva zajapurena i crvena u obrazima dok me je posmatrala kako joj otkopcavam grudnjak i gnjecim lagano njene velike okrugle sise. Pocela me moliti:
- Zabij mi ga sreco! A ja se samo smesim i lagano joj prstima mazim pickicu. Svaki put kada joj zabijem prst u pickicu, lagano ga izvadim i namerno polizem dok ona posmatra i jos vise ludi. Tako joj i ovaj put zabijem prst u pickicu i kazem:
- Polizi ga, oseti svoj sok pickice! Ona ga bez pogovora zabi skroz u usta. Znao sam da sa njom mogu sve jer je stvarno htela biti ono sto je pisala.
Pocnem lagano da joj mazim sise dok ga ona ludo drka, steze i prica kako ga hoce unutra. Lagano poce udarati kurcem po svojoj pickici, usnicama govoreci:
- Zelis li da ga strpas unutra? Ha?
Klimnuh glavom i lagano ga pocnem zabijati u njenu pickicu. Bila je jako vlazna, napaljena i poludivlja. Nije trebalo dugo da joj ga pocnem zabijati jako i divljacki. Ona je prosto vristala od uzivanja, podigla je noge oko mog struka dok sam ja prebacio obe ruke ispod njenih nogu i uhvatio cvrsto rukama za guzove sireci ih koliko mogu i nabijajuci kurcinu skroz do jaja, osecajuci kako jaja lupaju po pickici. Ona je svrsavala, vristala, mesala. Zabijala mi je nokte sve jace u guzove. Nakon nekog vremena tog ludog tempa ja ga izvadih i polako je okrenu da se naguzi. Pre nego sto se naguzila uhvatio sam je za kosu i onakav vlazan kurac sam joj zabio par puta u usta od cega je ona prosto svrsavala dok ga je takvog oblizivala. Kada se naguzila rekao sam joj:
- E sada kucko ima da te kaznim za ono u autu. Poceo sam da joj jako nabijam kurac medju guzove u pickicu drzeci je oko struka, dok ona dahce, vristi i govori:
- Kazni me! Kazni meeeeeeeeeeeee!
Neznam koliko sam je tako jebavao ali sigurno sam je nabijao bez milosti neprestano oko 30-ak minuta u cemu je ona uzivala, neznajuci vise koliko je puta svrsila.
Izvadio sam ga iz picke i stavio izmedju njenih guzova.
- Zelis da ti ga strpm u guzu kucko?
Ona poce jednom rukom da mazi nabrujalu i vlaznu pickicu govoreci:
- Samo me rasturaj, tvoja sam.
Lagano stavih glavic u guzu, sto je jedan od najljepsi osjecaja. Lagano ga guram unutra. Ulazi po malo sve dok ona sama ne pocne da mesa i uziva. Sve brze i brze trlja pickicu dok ga ja vec lagano celog stavljam i vadim iz nje. Uzivao sam dok sam je nabijao. Odjednom ona lagano odmakne guzu da on izadje i okrene se prema meni. Lagano me polozi na ledja i dok sam lezao ona sede na mene i namesti kurac u guzu. Sede na njega i na moje iznenadjenje poce sve brze i brze da se nabija ,mesa i urlice kao da je neko siluje. Rekao sam joj:
- Kada pocnes da svrsavas ponovo reci mi. Nije proslo puno, kroz jecaj i vrisku rece:
- Svrsavam, svrsavaaaaaaaaaam! A ja je brze bolje uhvatim za guzove i primaknem svojim ustima da joj picka bude tacno na mojim ustima i pocnem je strasno lizati dok ona pickicom mesa na mojim ustima.
Ludela je, mesala, vristala, sva su mi usta bila vlazna od njenih sokova. Nije se nadala da ce na taj nacin da svrsi. Spustio sam je polako na krevet i prislonio joj kurac na usta i ona poce da ga sisa i guta. Nisam jos dugo izdrzao, izvadio sam ga iz njenih usta i poceo da trljam po njenim sisama gde sam i svrsio. Potok sperme se slivao niz njene prelepe sise. Uzela ga je zatim u ruku i pocela da ga oblizuje kao da ga cisti dok sam se trzao u ekstazi.
- Svaka cast i tebi, istina je sve sto si napisao, rekla je zadovoljno se smeskajuci.
Legli smo mrtvi umorni jedno pored drugog i zapalili cigaretu. Uh kako je prijala. Mogao bih vam jos pisati sta smo sve radili za ta tri dana ali mislim da je i ovo za sada dosta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Moja pohotna supruga

Moja supruga Jelena je izuzetno pohotna mlada zena,povecih grudi i guze,uskog struka,zgodnih dugackih nogu,lepe ravne tamno smedje kose.Uvek je u najlon carapama,uskim suknjma ili pantalonama i stiklama,priroda posla joj nalaze da uvek bude tako obucena,jednom recju uvek doterana.U vezi smo bili 6god.pre nego sto smo se vencali,u braku smo 4 god.Nas sexualni zivot je oduvek bio zanimljiv.Jos kao tinedzerka,njeno prvo sexualno iskustvo,se vezuje za momka koji je tada bio stariji od nje 10 god,i sto je jos bitnije za ovu pricu,imao je velik kurac.Njoj kao mladoj i nevinoj devojci,iskusan momak sa 20cm velikim kurcem je bio idealan ucitelj,onih vestina koje je ona volela i koje voli i danas…Nakon njega,posle 6 god. udala se za mene.Ne mogu da se pohvalim velicinom,ali uvek je bila dobro jebena…u pocetku svaki dan,ali kako je vreme odmicalo,sve redje i redje,dok nismo poceli da na glas za vreme sexa govorimo,nase najskrivenije zelje.Tad pocinje da opet bude zanimljivo,kao nekad…i moja devojka,je u stvari od tog perioda postala pohotna razvratnica…Govoreci mi,dok je jebem,kako voli velike kurceve,kako zeli da ih pusi,da je prskaju svuda,da je samo veliki komadi strasno pale,i kako bi volela da je jebu u sve rupe…pricala mi je kako je jebao njen bivsi,kako mu je pusila…i svaki put,su me te njene price,jezivo popalile,da sam se u momentu pretvarao u zver,i obavezno je zestoko jebao,nakon toga….Jednom prilikom sam je pitao,da li zeli da se pojebe,sa tipom koji ima veliku kurcinu,ona mi je rekla da o tome moze samo da masta,dok je u vezi….na sta sam joj rekao,da ako “bude dobra”mozda je i pocastim sa jednim kuronjom…ona je na to odgovorila:”mozda jednog dana kad budem bila gospodja”…Vec tada i sama pomisao na to da mi kurati tip sevi zenu,me je jako palila,i cesto sam o tome mastao,drkao i skupljao hrabrost da to jednog dana organizujem…jednostavno,to sam morao da dozivim….Nas sex je bio odlican,uvek smo pricali o tome za vreme jebacine…i pre otprilike godinu i po dana,supruga mi je rekla “zrela sam,ljubavi,zelim velikog”Pao je dogovor da ja pronadjem tipa i sve organizujem…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 197 198 200 201 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:47:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.345 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.