Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:50:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575169 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
U kancelariji

- Dodji kod mene na posao.
- Zasto?
- Zellim da te vidim.
- Da me vidis?
- Da.
- Kada da dodjem?
- Kreni odmah.
- Zasto odmah?
- Zelim da te tucam.
- Molim?
- Zelim da te tucam na kancelarijskom stolu.
- Ti si lud! Radno vreme ti jos uvek traje!
- Bas zato. Zar te ne pali pomisao da neko moze da upadne u kancelariju?
- Pali me, ali…
- Nema ali! Cekam te! Obuci oni kariranu suknjicu I crne carape. I naravno, onu providnu belu kosuljicu…
Slusalica kliknu.
Anja je svoju jos drzala u ruci, zacudjeno.
"Da li da odem? Ima puno ljudi… A tako bih otisla… Ma bas me briga! Otici cu!"
Brzo se spremila I pozvala taxi. Videla je kako je taksista odmerava u retrovizoru I pravila se da ga ne primecuje. Krv je vec pocinjala brze da joj struji.
Polako je izasla iz taxija. Osecala je poglede muskaraca na sebi.
Suknjica je jedva prekrivala rubove carapa. Ispod ispod providne belicaste kosulje je imala beli brushalter koji je isticao njene lepe I cvrste grudi. Na nogama je imala crne lakovane cipele sa vrtoglavo visokom stiklom. Kosa nonshalantno prikachena shnalom I crveni pramenovi koji su ispadali davali su joj posebnu draz. Crnu lakovanu torbicu je prebacila preko ramena I usla u poslovnu zgradu u centru grada.
Na portirnici je bilo nekoliko muskaraca koji joj se javise posto su je vec od ranije poznavali, I ostase da gledaju za njom. Nije htela da ide liftom, vec krenu stepenicama.
Kad stize do treceg sprata, pokuca na vrata jedne kancelarije.
- Slobodno!
Usla je unutra zanosno njisuci kukovima.
Goran je odmeri od glave do pete zadovoljno oblizujuci usne jezikom. Ustade od stola, pridje joj I poljubi je strasno.
- Jedva sam cekao da stignes. Nedostajala si mi.
- I ti si meni nedostajao… Zakljucaj vrata kancelarije…
- Necu…
- Neces?
- Necu… - Ljubio je po vratu I vec je poceo da joj otkopcava dugmad na kosulji…- Treba da izdam jos neke instrukcije asistentu… Moramo malo da se strpimo…
- Necemo da se strpimo, kad sam dolazila cak ovamo. Kad dolazi taj tvoj asistent?
- Samo sto nije stigao…
Anja ga povuce za ruku, odvede ga iza stola I naredi mu da sedne u fotelju. On sede sluteci da je nesto naumila.
Ona odlozi svoju torbicu na policu, dodje do stola, I klece ispod stola, izazovno se smeskajuci.
- Nemoj Anja, necu izdrzati!
- Moraces….
- Razgovor moze da potraje!
- Utoliko bolje – Vec je otkopcavala njegov slic I gas-liftom spustila njegovu fotelju nize.
Neko pokuca na vratima I on rece da je slobodno, pritom primichitji fotelju stolu sto je vise mogao.
- Dobar dan sefe.
- Dobar dan Ivane…- Poslovni ragovor poce, a Anja mu otkopca slic i uze u ruke njegov k***c. Onda ga stavi usta I poce da ga sisa. k***c vrlo brzo otvrde u njenim ustima a ona oseti Goranovo meskoljenje na fotelji I njegov glas koji je pokusavao da ne odaje svoje uzbudjenje. Znala je da ga ovim muci, ali joj je bas zato I bila slatka ova igra, kad je neko treci tu, a nema pojma sta oni rade. Uz to je osecala kako grudi hoce da joj iskoce iz prepunog brushaltera, a pica vlazi sve vise…
Goran je pricao ali se videlo da mu se zuri da zavrsi taj razgovor sto je njegov asistent osetio pa se potrudio da ga ne zamara preterano.
U momentu kad je asistent za sobom zatvorio vrata, Goran se nogama odgurnu od stola I dopusti Anji da izadje napolje. Ona se samo smeskala I gledala ga pravo u oci.
- Ti si skroz luda, malo je falilo da nas provali.
- Izazivala sam te, da vidim mozes li da izdrzis.
- Lepo, zato cemo sad da vidimo mozes li ti da izdrzis!
Ona ustade sa poda a on iz fotelje dok mu je k***c virio iz pantalona.
Vec u sledecem momentu, bili su u strasnom zagrljaju I ljubili se kao da im je zadnje u zivotu. Njegove ruke lutale su po njenom telu dok ne stigose ispod suknje I on sokiran shvati da nije obukla gacice.
- Nemas gacice, perverznjakuso jedna mala!
- Nemam…
- Setas po gradu bez gacica! Znas li da moram da te kaznim zbog toga!?
Anja samo oseti izmedju nogu kako je te njegove reci napalise jos vise…
- Znam…
- I ne bunis se?
- Ne bunim se…
- Dobro onda. Volim kad si tako poslusna…- Onda je prisloni na svoj radni sto, rece joj da sedne na ivicu I bez ikakve pripreme se zestoko zabi u nju. Ona kriknu I jace ga zagrli. Koliko se on trudio da se jace zabije toliko se ona trudila da ga jace obuhvati nogama oko struka. U jednom momentu on stade I poce da joj ljubi vrat I grudi. Uzivao je da zubima otkopcava dugmad tanane kosuljice I da pomalo gricne bradavice koje su pretile da rasprsnu beli brushalter. Voleo je te njene mlade i lepe grudi. Uzbudjivale su ga i dovodile ga do ludila, zato je voleo da ih ona svima pokazuje providnim bluzicama i kosuljama.
Polako joj skide kosulju i brushalter te se pred njim ukazase dve prelepe mlecno bele dojke napupelih bradavica. On levu stavi u usta i poce nezno da je gricka a drugu poce da uvrce prstima. Anja se uvijala i stenjala, osecao je kako joj raste telesna temperatura i kako joj raste zelja. Za njega je najvece uzivanje bilo sisanje i grickanje njenih bradavica. Kruzio je jezikom i uzivao u njihovom ukusu. Kad se nasladio njenim grudima, odmace se i okrenu je na drugu stranu. Tada se pribi iza nje i rece joj da se rukama osloni o sto. Svoje prste zavuce u njenu kosu i poce da joj masira potiljak. Znao je da je to dodatno opusta i pali. Tada joj naredi da i grudi spusti na sto, a da mu isturi svoju guzu sto vise moze. U takvom polozaju, njena guza je izvirivala ispod karirane suknjice. On zadize suknjicu i obuhvati njene guzove rukama. Stiskao ih je i stipao neko vreme, a onda se odmace, on zamahnu rukom i udari je po desnom guzu. Anja iznenadjena ciknu.
- Rekli smo da moras biti kaznjena sto gologuza setas gradom. Jel tako?
- Tako je...
- Guza sad mora da istrpi kaznu. A ti se potrudi da budes tisa.
Njegova ruka joj nezno pomilova ledja i vec u sledecem trenutku opet nasrnu na njenu guzu. Udarci su pljustali naizmenicno.
Anja je osecala rezak bol od samaranja guze, a isto tako je osecala i da joj curi medju nogama. Nije mogla da odredi da li je bas pravi mazohista, ali su oboje znali da je samaranje guze uzasno pali.
Znala je da je njena belicasta koza guze poprimila purpurnu nijansu i jedva cekala da Goran pocne da je ****. Sve sto je u tom trenutku zelela bio je njegov k***c u pici... On je to znao, ali je namerno odlagao i time je izludjivao.
A onda udarci prestase, ona odahnu, a on se saze i poljubi joj oba guza. Toplo i socno. Rasiri joj noge jos malo i poce da joj ljubi ribicu. Anja je vec bila toliko napaljena i popaljena da je tri sekunde posto je on spustio jezik na njen klitoris, svrsila. Telo joj se treslo u trzajima a on kao da ga se to nije ticalo, nastavio jezikom da obradjuje njenu ribicu.
Vrpoljila se i mesala kao luda. Za nju je lizanje ribice bilo koliko popaljivo toliko i tesko jer je bila preosetljiva na dodire u tom delu...
Goran se podize , uze u ruku svoj k***c i porazi ulaz u njenu ribicu. U pocetku je ulazio polako i nezno, a onda uhvatise ritam i poce sve zesce da je nabija. Anja je drhtala i dahtala, milina se sirila njenim telom, guza joj je bridela i osecala je da ce brzo svrsiti. Goran je vec znao da su oboje blizu svrsetka i resi da ih sto pre oslobodi napetosti. Zato izvuce k***c iz njene pickice i okrenu je licem prema sebi. Oboje su voleli da svrsavaju u cvrstom zagrljaju tek on tako i ucini. Zabio se jos nekoliko puta kad njegovo seme pokulja u njenu pickicu, a pickica se olobodi svojih sokova.
Stajali su neko vreme tako zagrljeni i zadovoljni dok se on ne odvoji od nje i rece:
- Nadam se da ti se isplatio dolazak.
Ona mu odgovori samo osmehom na usnama i sjajem u ocima. Sjajem zaljubljene i voljene zene.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Silovanje

Osecam tvoju pohotu i dosta sam bio blag i oklevao tako da ces sada malo drugacije doziveti mene i mog ludaka.
Tvoje telo koje gori za mojim i zudi za dodirom i moje koje jedva ceka da se spoje u vreli zagrljaj,primicu se i pocinjemo se pozudno ljibiti,zedni jako nezasiti da se napijemo slastima rasplamsanim.....
NAse uzavrele i socne usne traze da se ljube jako i strasno,nemirne ruke lutaju po zeljnim telima,koja drhte od siline pozude i pohote.Zelis zesce i ocekujes od mene da budem grublji da osetis i bol,bol od koje se zestoko svrsava ali posto ja oklevam moras mi ti dati smernicu....umesto polako da me svuces silovito hvatas i cepas moju majicu..onako poderan sa otkrivenim delovima mojih grudi ja sam tebi jos sexipilniji...ljubis mi grudi i jezikom prelazis preko njih,vrata i osecas moj sladunjavi miris i pohotno zelis moje telo,pocnes da me grickas jako i neobuzdano i tako sitno a brzo da sam osetio strahovit bol a ti ujedas sve jace i sve bolnije jojjjjjjjjjj poludecu!!!!!
Uzvracam ti sada i ja ...stavljam ruku ispod tvoje majice,svom snagom u jednom pokretu cepam tvoj brus,skidam,i milujem aaaaaahhh divne grudi tvoje,mekane,nezne,bujne i nabrekle,aaaaaaahhhhhhhhhhhh...onda ti divljacki poderam i majicu tako da je ostala sva u dronjcima i tvoje sise su izletele napolju i sada ce nastradati....
Odjednom uzimam svilenu maramu i vezem ti ruke da budes bespomocna i da te mogu muciti a da moras istrpeti...osim toga drugom maramom zavezem ti i oci da ne mozes videti i znati sta cu ti raditi a moras samo svojim culima osecati patiti se i poludjivati od bola slasti....hhhhmmmm.
Aaaaaaahhhh tvoje divne sisice pocecu od njih.....pocnem da ih samaram ispocetka blago a onda sve jace da te pomalo boli a zatim i jace i od boli bridi...samaram jednu pa drugu...uzmem bradavicu u usnama i sisam je zestoko i jako da te boli ali sto duze i jace vucem to bol sve jaca ali i sladja...a rukom gnjecim bolno i stipem sisu ostavljajuci tragove jakog stiska i nokata koje zarivam u tom mekanom i neznom tkivu....dok desnom rukom bolno obradjujem tvoju levu sisu,usnama pristupam tvojoj desnoj i pocnem da je grizem ujedam zubima da si poludela od bola....
htela bii pobeci otrgnuti se ali vezana si i nemocna....uhvatio sam te za kosu siledzijski i naterao te da kleknes.....odvezem ti oci i ti imas sta videti.....moj k***c onako veliki i debeo dug zamisli 20 tak cm nabreklog mesa punog pulsirajucim zilama stoji tu ispred tebe i zastrasujuci deluje....dok te drzim za kosu pomalo bolno jer to sto ti pokusavas da se otrgnes ja te jos jace stegnem i tako reci cupam....
Na kolenima si,on je tu ispred tebe,uzagreo,ukrutio,nabrekao zeli te zeli tvoje usne i ruke i tebe celu.moras da mi udovoljis jer cu te sve vise i jace povredjivati ako nisi poslusna....Uzela si ga u ruke i lagano ga masiras jos vise ukrucujes....i resila si da ovoga puta sve bude zestoko a ja kao da sam znao da tebi godi ovo moje pomalo nasilnicko ponasanje i da si ti vec prihvatila ovu igru i vec uzivas u njoj...odvezem ti ruke jer zelim da ih upotrebis i da mi se osvetis zbog mojih grubosti.....stipkas me,osecam te osecam tvoje ruke kako jako stezu i grebu po mom kurcu svom snagom zabijajuci ostre noktice a drugom rukom grebes i stipes ispod jaja ...cak zabijas jedan prst u mojoj guzi i noktima me grebes jojjjjjjjj boli to vec boli...ma sve me boli ali i tako slatko uzbudjuje i raspaljuje...gorim ,postajemo sve uzbudjeniji,cujes moj duboki dah omamljen sam,ubrzanije i dublje disem.Zelim te zelimmmmmmmmmm stenjem od bola i strasti.....pocela si usnama da ljubis moj poludeli k***c onoliko da me malo izlazes jer sam pomislio da ces me sada nezno lizati...ali ti sada zubima sitno i zestoko do strahovitog bola i krvi ujedas od korena do glavica................koristis zube ujedas i grizes a noktima grebes do bola tako da vristim i urlicem i za divno cudo uzitak mi je jos sladji....aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh gorimmmmm,i ti osecas moja pulsiranja i vrelinu,pa se i ti jakoooooooooooo uzbudjujes strast ti se pojacava pa jos jace obradjujes krvavo moj k***c......zatim postajes mnogo neznija odjednom se od vucice pretvaras u jagnje ......Uvlacis kurcinu celu u usta mmmmmmmmmmmmm koliko je dug i debeo,ulazi-izlazi-ulazi-izlazi-ulazi-izlazi u tvojim ustima,jezik ti je na mom glavicu,jojjjjjjjjj kakav sladak i gladak jezik imas za moj gladak i kadifen glavic,jjooojjjjjjjj divotaaaaaaa tako je neopisivo lepo,posebno posle onoliko bolova....a tebi se usladio moj k***c pa zelis ga jos vise pusiti,zelis,jer ti obozavas njegov miris....a jos sladje ti je sto moj k***c od ujeda i krvari pomalo i zasladjuje tvoje culo mirisa i ukusa i omamljije te,ja uzivam u tvom sladostrasnom pusenju,poludeces me aaaaahhhhhh,
Taman se lepo opustim kad ti opet pocnes tvoj ples zubima po kurcu
grickas ga grickas,on je tako cvrst nabrekao,ZELIS GA POHOTNO.Ali vec je bilo dosta u tom stilu tek sam se sada ja razbesneo i razzestio osverticu ti se gadno......
Uhvatim te zestoko za ramena i svom snagom bacim na pod gurnem te i skocim na tebe...pozudno zelim da ti udjem jednim strasnim trzajem,da te ispunim,da te pocepam,da ti zarijem kurcinu u pickicu a onda i u guzu....da osetis i bol i slast strasnog kurcevog prodora....usadicu ga u tebi da se nemozes pomeriti....tvoje nabrekle oble grudi,crvene od mog sadizma,podrhtavaju od zelje a bradavice nabrekle....pickica bujno nabubrela od culnosti .....joj kakav izazov za moj neobuzdani sexipil primicem k***c na ulazu pickice za trenutak se kao dvoumim i ....jojjjj kad sam ga zario svom snagom i zestinom nasilnicki divljacki...jojjjj
vrisnula si i zaurlala od bola i primila ga skoro celog u svojoj vec klizavoj pickici od zelje da ti se tako usladilo pa si mi i ti pomogla da me primis sto dublja zarivajuci nokte u mojim guzama i uvlaceci ga do najvecih dubina u tvojoj pickici da te je materica zabolela....navlacim te zestoko na taj poludeli veliki k***c aaaaaaaaaaaaahhhhh od prodora te jako boli,ali ti si zabacila glavu i hrabro prenebrezes bol i jos jace navlacis,kliznuo je i zestoko probio tvoju malenu rupicu zeljnu njega.....glasno i strasno uzdises i stenjes aaaahhhaaaaaaaahhhh vristis kako ti je slatko i uzbudljivo,nabijam ti jos jednom,sada jos zesce i do kraja,usao ti je do dna,usaoooooooooooooooooo.....
Nevadeci ga menjamo poziciju i sada ja sedim dole a ti jases divlji k***c tako tvrd i cvrst a ogromno nabrekli i debeli da si pocepana u svojoj neznoj medenoj pickici....sada sedis na njemu i jases silovito gore dole gore dole,osecam te kako ga glodjes i zvaces slatkom pickicom tvojom i pruzas mi neizmerno zadovoljstvo,aaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh,disem ubrzano stenjem,aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh,kako nam je lepo,jojjjjjjj....ma kakav bol sada je sve tako slatko i strasno!!!!!
Rukama ti milujem i hvatam grudi,najpre nezno a onda nemam kontrole pa ih stiskam i uvrcem bradavice,kako su mekane i nezne svilenkaste....hhhmmmmmmm.....i tebe ponovo boli po grudima a slatko u pici.....a ti,a ti,poludelo vrtis dupetom,vrtis,mrdas silovito ludo,uvijas se telom na meni.......****s me sladostrasno i divlje.....a ja koristim priliku i uzimam limun stiskam ga i cedim njegov kiselkasti sok po tvojim sisama....uuuuuhhh kako te je to opeklo i zabolelo da si poludela, ali sva sreca sato ti je k***c u pickici pa trazis spas u njemu i sve dublje nasedas ne bi li malo ublazila bol i utolila svoj zedj u zagrljaju mog kurca aaaaaaaaahhhhh.
Odjednom osecas kako je uzbudljivo i slatko sve to mnogo sladje i uzbudljivije nego ikada pre /zar je moguce da bol tako pojacava strast/
****s me tako brzo i strahovitim galopom podivljalog kurca....DIVOTA!
A ja jos strastvenije rukama lutam po tvom telu milujem te i hvatam svuda,gorimooooooooooooooooooo gorimooooooooooooo,ludujemo sve brze nas poludeli ritam je sve zesci,tako slatko masiras taj veliki k***c tesnom pickicom da vise nemoze izdrzati i sokovi su poletela iz njega takvom silinom da su te zapljusnuli u tvojoj utrobi i prodrli duboko u tebi i razlili se ispunjujuci ti svaku poricu....A tebi tako slatko kriknula na sav glas i ljuljas se jakooooooooooooo podivljalo ....hvatas me za ramena i grudi,grebes,zarila si nokte,jojjjjjjjjjjjjjjj a pickica se tako stegla oko njega obgrlila ga,grci se i steze zeli ga preziliti koliko jako voli njega,osecam tvoj puls pickice a ti njegove izlive i poskoke u spricanje pomahnitalog kurca u preslatkoj pickici........Tako si vruca...vlazna...zelis me ludo i ja tebe !!!!!!!!!!!
Iako smo svrsili oni se nisu umorili nisu,toliki je naboj zelje u njima da moraju nastaviti sa orgijanjem........morajuuuuuuuu......jojjjjjjjjjjjjjjjj zelim tvoju pickicu,zelim tebeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Latinka

Jedan dan ulazim u ucionicu a profesorica latinskog sva uplakana. Imala je 28 god i bila je udata. Ja onako iznenadjen pitam - Sta vam je? Vara me muz, kaze ona. Ja onako malo popricao sa njom i zagrlim je. I ona mi se istrgla iz zagrljaja i rekla - Kada on mene vara i ja cu njega, i ni pet ni sest uhvtila me za **** koji je vec bio ukrucen izvadila ga i pocela da ga pusi. Ja zabezeknut gledam kako mi ga sisa. Kasnije sam joj skinuo pantalone i malo drkao pickicu koja je bila sveze obrijana malo je nakvasio im stavio ga. Tako sam se napalio. A ona je govorila - Jebi me, razvali me, neka me vara jos, peder jedan i ja cu njega! Nekoliko puta smo promenili pozu i kada je bilo blizu svrsavanje, ona je osetila i rekla ocu u usta svu tvoju spermu. Zeleo sam dea se ovo nikad ne zavrsi. Svrsio sam joj u usta i posle mi je popusila i rekla - Dobar si! Valjda ce muz opet da me vara. Ja sam rekao da jedva cekam da to bude i desilo se i pozvala me je kod nje kuci i tu smo nastavili dalju romansu. Zavalio sam je i jebao kako da nikada vise necu jebati. Znam da mi mnogi nece verovati ali ja znam da sam je jebao i sta me briga.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Kako Ja to Zamisljam

Nas susret, sa odredjenom notom pocetne senzualnosti. Znam po se bi da ce poceti kao sto inace prolaze prva upoznavanja sa nepoznatima uopste. Znaci , podsvesno nasmejana svest, koja se uocava sa 10m, nezni stisak ruke, I poljubac ali sto blize uvetu da I parfem ucini ludost..

Dok su se na semaforu dva puta izmenjala svetla ti I smo u nekoj " bitci " pogledima , brze misli , I repovi tih misli koji se samo oceceni cuju..prolazi brzo..sedamo u prijatan kafic gde se mozemo taman dopuniti ….Sedis preko puta, u lanenim pantalonam, elegantoj majici koja taji nesto…dole sandale I pantalone odrzavaju savez ne isticuce sveze obrijanu nogu koja mami…ruka prebacena preko oslonjaca stolice izbacuje neznu saku , I apsolutno bezobraznu misao koju vezem za dodir te sake…atmosfera je ispunjena mirisom nivea na koju mirisemo…a zna se da nivea asocira na cisto, nezno, glatko, pozeljno

Vreme prolazi a ti I ja smo spojili odavno psihicko I fizicko …I u to ime narucujemo zestoko da predjemo u drugi stupanj…

Za divno cudo prija nam da se ispijamo pogledima kao sto su case ispred nas….tako sveze, ispijene, glatke , gole…sa otisciama prstiju I usana …mmmm…a ja polako pocinjem da nagovestavam na ono sto vec mislim …

Dogovorili smo se i krenuli dogovor je pao tako sto smo kroz salu , smeh i vec nekako nagovescenom tematici ostatka veceri krenuli u neistrazeno, nesvakidasnje, strasno, i ko zna jos kakvo putovanje...

U stanu smo, sedimo na terasi, ti si se opustila, nastavljamo sa smehom i pricom koju smo zapoceli u kaficu, ali alhohol se neda smiriti...odavno je vec poceo da vri...ali bilo je puno ljudi sa strane da mu se moglo lice prepoznati..sedis pored mene...nivea i parfem se jos jace osecaju, sipam ti jos jedno pice, lagana muzika i nevidljiva energija koja dolazi do vrhunca...Pravim salu kakvu neznam jos, ali u ovom slucaju sa sandalama..dodirujem ti nezno clanah , potrvdjujem ono sto sam predpostavljao , definitivno pozeljna noga. Kao slucajno sam se priblizio tek uz tebe...ruka mi ostaje na kolenu, a ja sam blago okrenut tebi, pomeram ruku ka unutrasnjoj strani ..spustas casu naginjes se a tvoj mi vrat prolazi tek pored usana, nebojim se znam ja da nisi ni ti naivna...koristim priliku i vlazno te ljubim deo isod uveta i vrat dok rukom stiskom gornji deo butine....svidja ti se okreces se hvatas me za glavu i strasno se ljubimo...,pomalo iznenadjen, napaljen i radostan , osetim sta tvoj saka namerava ,ja je naravno slusam jer je veceras tvoja noc...povalci me preko mekane tkanine do uzavrelog predela koji na muskarce deluje kao emotivni strujni udar...znao sam naravno da ti neces pogresiti stavila si moj dlan tacno tako da prstima mogu istovremeno osetiti brezuljke i divnu cipku koja me krisom jos vise mami...U medju vremenu u severnoj hemisferi kao izvor vulkana se mesaju ukusi pica, otkrivena su ti ramena, pokusavam da i njih opijem ukusom gorkog Smirnoffa ...nezni poljupci odupiru me od stvarnosti a sa vremena na vreme budi me tvoj uzdah i pulsirnje u predelu mog vulkana...Prekoracujes me vetar mi pomaze da ti prodrem sto dublje u kosu...UH opet isti osecaj, vise neverujem u slucajnost lagano si spustila i kao veliki poljubac osetih se opet izmedju dva brezuljka...i delje ne prestajem da te ljubim...ljubim svuda...a ruke iz kose povlacim preko vrata do ramena i skidam spontano da ne osetis tvoju majicu sa vecim otvorom, shvatio sam da imas ispod majicu na bretele i njih povalacim sa bluzom..moje usne gladne i pohotne ljube deo po deo, radujuci se upoznavanjem jednog posebnog dela tvoje intime...Proslo je par trenutaka, povlacis mi glavu na gore i jezikom oblizujes moje usne, ruke sam spustio na tvoj struk kada si me povukla na gore , mmmmm...uhvatili smo ritam...

Bilo je dosta , podigao sam te i znala si sta te ceka...dosli smo do postelje polegao sam te tako da smo zamenili uloge sada sam ja bio iznad, i na boljem terenu u jednom casu sam ostao bez majice, vulkan i brezuljci su se jos strasnije ljubili kao ti i ja na pocetku, ...prevrnula si me opet si iznad..blaga svetlost nagovestava sta radis..ladno skidas gornji deo , izvijas se na gore struk, stomak sa lepim pupkom, struk sa cipkom preko kukova,...nisi jos skinula gornji deo ali si otkrila jos jedan predeo koji sam hteo da ljubim i napokon dok ti je bluza preko glave izdizem se i obema sakama punim dlanove bezbriznim grudima koje mirisu, da malo jace sam ih stegao verujem cuo sam uzdah..ili sam strasno gricnuo pupoljak...Ljubim te uzdises , milujem te, desna ruka mi se spusta prelazim preko guze sto god vise zalazim to je sve toplije oseca se ....izdizem te..i odvajam ono dvoje nenormalnih, stavljam dlan u blagom ritmu masiram , i ljubim ti grudi..pogledali smo se znali smo da smo ovaj nivo apsolvirali..Ali ne zaboravio sam da je ovo tvoje vece guras me iz sedeceg u lezeci polozaj jos uvek si na meni izdizes se izvlaciss mi ruku, i lagano se opet spustas znajuci gde...Obaras mi obe ruke zabranjujuci da te milujem pocinjes da me nezno ljubis, da se igras jezikom bradavice sisas dok si u transu osecam da ti prija...razmisljam u sebi vec sat i po se ti i ja palimo, sve to vreme si ti igrala tihi ples strukom, dobro i ja sam...ali ako ti to vreme nije ubrzalo plimu, onda ne mogu zamisliti kakva ce ta plima da bude!!!!

Sve to vreme razmisljanja lezim i dalje ispod , zmurim i osetim , usne, vlazne tragove, vrhove pupoljaka koji me miluju...hm...spustas se ljubis me oko pupka, rukama prelazis preko stomaka i lagano otkopcavas kais i prva dva dugmeta..povlacis bocnu stranu pantalona i bokserica..i ljubis me vlazno u kost koja strci sa desne strane...mmmm...

Povlacim te gore , ljubim te ruke su svuda...prebacujem se iznad...vracam ti neznost ...dolazim do pupka..spustam se kako rukama tako jezikom na dole...otkopcavam dugme , povlacim cibzar,lako i polako svlacim lanene pantalone.. napaljen sam priznajem i to odavno, osetim dok ljubim, kremu, omeksivac za ves i tvoje sokove...koji bude u meni animalnu pozudu.....ali ne jos je rano..izvijam se i lagano ti svlacim pantalone dok se kontrolisem da spustim pogled dole....skinuo sam ih sada si ostala znas u cemu ...i to je sve..smejes se meni nije jasno nista slucajno sam uhvatio tvoj pogled , shvatio sam da je nesto na meni smesno.. pogledam a dole pa da ..posto si mi otkopcala kais i koje dugme meni su pantalone spale , a ostale samo bokserice i direktna pretnja tvome cvetu...smejes se izdizes se priljubljujes telo uz mene prija mi toplina tvog tela i tajni koje nemoze svako da vidi..opet me prebacujes ispod sebe...hm...pomazes mi oko pantalona...dok ih skidas svesno gledas u izbocinu...spustas se dole..opet mi ljubis grudi..stomak pupak...nadam se...dok me ljubis osetim grudi kako me miluju po udu...jako mi prija osetis i ti jer pulsira...naglo si se propuzala i dosla mi usnama na usne nisi spustila struk, bio je u vazduhu..sa samim gacicama koje kao i da nisi imala od sitne cipke.....ljubili smo se..i samo kad kad kao slucajno su se dodirivali..izazivas i znala si da izazivas....Puslirao je sve jace i jace , osetio sam da je vreme...opet si ispod...ljubim te...ali krecem od stopala...lagano hvatam oba stopala , klekao sam a njih drzim spojenima pred usnama tako da te mogu gledati ravno u oci, ...jezikom prelazim i ostavljam vlazan trag na stopalima , rukama ih masiram isto onako kao sto bih masirao cvet...nezno, tiho uz lagano pirkanje da se osusi onaj vlazan trag.....ljubim te .....sa unutrasnje strane , strane za koju treba uvek neko da bi ti bilo fino...U nekom trenutku..otvaras medjunozje, a ja se nalazim u centru, sav uspaljen, vec mi je znoj krenuo, namestam se tako da nastavim ljubljenje sa unutrasnje strane butina, nogu...a sve vreme pokusavam krisom da zavirim iza one cipke koja je sad tek malo ispred mojih usana....gladan sam tvojih sokova, ....ti to osetis i dok te ljubim i lagano prilazim sa unutrasnje strane butine ti dizes struk , i pocinjes da se uvijas , pravis ples pozivas me da je poljubim vise, da je strasno poljubim sa svim jezikom i sokovima da se izmesamo ona i ja ....da prodrem jezikom sto vise....prihvatio sam poziv..namestam se taman tako da mi je glava spred usekline koju ja ne vidim ali uskoro cu, Podizem ti noge..da ne budu opruzene nego blago savijene...sitnim poljubcima kruzim oko erogene zone , tek prstima ti mazim brezuljke ...ljubim unutrasnji rub gacica...i slucajno jezikom prelazim preko nje jako lagano da ne osetis ali uzdah se cuo.mmmmm......shvatam da je vreme..izdizem se nalazim najbrzi i najefikasniji nacin da te oslobodim donjeg vesa....e eto za cas naga si skroz si ranjiva.....ljubim te u vrat, grudi, stiskam ti guzu, ljubim ti usne , grickam uvo, silazim lagano pupak, struk, nailazim na lepo uredjen vrt, preskacem glavno, ljubim kolena , butine sirim ti prepone opet su mi usne naspram"tvojih" ljubim ti prepone znam da osecas moj dah na njoj...joj kako je samo vlazna, gladna, zeljna...sklapam oci i najneznije uzimam u usne njen vrh sa svim centrima i receptorima...osetio sam kako je tek sad krenulo, uvlacim , lagano sisam, oblizujem...jezikom kruzim po spoljnim pa po unutrasnjm usnama...namerno lucim pljuvacku da bi bilo sto socnije tvoji uzdasi su dublji...a i moj jezik pocinje da lagano tone u socno meso, pokusavam i uspeva mi da simuliram jezikom, odnos...prija ti ,prija mi......sokovi nadolaze cvet se rascvetao, zove, ljubim , sisam, borim se upijam , pijem sokove .....opijaju me...

Hvatas me za glavu, i povlacis na gore da me poljubis ljubis me svog musavog , slatkog od tebe..osetim da ti prija ...kao da ljubis samu sebe....stiskas me rukama, privlasim mi glavu..zelis sve sokove , moj jezik...zelis me !!!!!

Opet si iznad ljubis me...obema rukama skidas bokserice, napokon oslobadjajuci tih 18cm cistog mesa....cije je vrh toliko gladak i osvezen mojim sokovima da se presijava...i izvlaci tvoj pohotni osmeh...prekoracujes me...ljubis me, opet ti je struk u vazduhu ali smo nagi za razliku...i znamo sta nas ceka ali kao da necemo da se oprostimo od ovih trenutaka milovanja , poljubaca, .....opet ti ...namestas se tako da vrh mog penisa uranja u usne tvoje mace..tako da njegovi rubovi..u onim sokovima bez po muke te miluju po klitorisu, te mu je vrh onako kao strela, na ulazu u vlazno carstvo....Opet se spustas ljubis me oko pupka , glava ti je jako blizu moje erupcije .....nadam se.....ljubis okolo u jednom trenutku ucinilo mi se da si ga neznom sakom obuvatila, sa onom istom sakom koja me je asocirala u kaficu na tada samo mastariju...jesi obuhvatila si ga i lagano pocinjes da se igras, jako mi prija...znam da osetis kako pulsiraju vene...da osetis gladak i vlazan glavic....nadam se......koristis moju taktiku lagano ga uzdahom hladis.....i kao strela da me je pogidala osetio sam vlazan mio jezik koji je lagano krenuo od korena sa unutrasnje strane.....ides ladno ka vrhu...a zadesila si se u takvom polozaju da ti guza sa svim vlaznim predelima izbacena u nazad....joj...kada bi postojalo ogledalo...osetim da ti je jezik na rubu glatke jagode...lagano ga oblizujes po rubovima...i u jednom trenutku sa punim usanama ljubis tu jagodu na kojoj se opet osete tvoji sokovi od malopredjasnjeg tarenja....povalcim te na gore ..prihvatio sam te za vrat i strasno poljubio ....okrenuo te na bok...ljubimo se..svuda se ljubimo ...opste stanje uzbune.

..Iznad tebe sam, oci naspam tvojih....telo naspram tvoga....on naspram nje....pokreces ruku...opet ga prihvatas ..navlacis kondom....odjednom se osecam kao da se znamo godinama...i u tom mom razmisljanju zaticem da laganim pokretima si se tek malo spustila na dole i postavila ga na ulaz u pupoljak...Nadlakcujem se , ljubim te...gledam te jos nije usao ..prelazis noktima preko mojih ledja iscekujes, treperis....iznenadnim pokretom kao bombon ulazi mi vrh , jako uzdises, jako mi prija...topla si ...topis se ..pocinjem da u potpunosti izlazim i samo mojom jagodom ulazim......sto bi deca nazvala "prcanje" ….tih trenutaka se nije osetilo nista sem ciste erotike….podizem ti noge stavljam Ih na ramena jos se uvek igramo "prcanja" ali oboje znamo da nam prija…Noge su ti na mojim ramenima…pogled mi je savrsen dok kratkim pokretima nastavljam blagu penetraciju tvoje se grudi njisu, …maca ti je toliko vlazna I spemna da koristim to I uz uzdahe kao granicnike, prodirem u tebe , ulazim , dubuko…mmmm…..gde je sada ona jagoda….pravim nekoliko ulaza u potpunosti mi se ud gubi u tvojim odajama, noge na ramenima dopustaju maksimalan prodor….spustam ih u misionarsku pozu I imam strasan odnos sa tobom, trans je….malo sam gore , malo ispod…blizu vrhunca, daleko od vrhunca…mesaju nam se tecnosti, menjamo poze, te si na stomaku, pa na boku, pa sa ledja…I napokon ona poza koju sam pokusavao da svatim sa ogledalom….ruke su ti pruzene ispred, struk I guzu si izbacila u nazad kao neka meta izgledas. Izvlacim ud I u toj pozi prodirem jezikom sto dublje, pijem sokove, grickam usnice, I kao slucajno ostavljam trag pljuvacke na anusu…izdizem se I opet prodirem u tebe svom duzinom jako se lepo osecam a verujem I ti…rukama te povlacim sve jace I jace..prema sebi ispada jako strasno navlacenje na 18cm..dok ti rukama prelazim preko guze palac mi staje na otvor anusa…I lagano ga masira sa svim nabijanjem…znam da se priblizavamo prvom vrhuncu….opet sam iznad tebe nastavljamo jos brzim tempom….posinjes da uzises, da me grbes noktima, da se mahinalno I pod nagonom strasti silovitim pokretima struka I donjeg dela , nabijas sama, ne pustajuci slucaju tvoj orgazam….prihvatas mi glavu stavljas je u jaz izmedju ramena I uveta..stiskas me uz dug uzdah lagano prestajes da se kreces…Uh kako si slatko to izvela…

Izvlacim ga…ti me pogledom presecas I uzimas ga u ruku vracas ga u nju I govoris mi " A TI " prihvatam igru, nastavljam sa tempom koji meni odgovara ti se opet palis, kako ne bi cela je noc pred nama....gledas me u oci i znas, evo i njega samo jos par pokreta.....uh dolazi brzo vadim ga, ti kao da si znala skidas jednim pokretom kondom, navlacis vec navucenu kozicu, .....tvoja saka pravi obod oko njega...ja sam u transu i neosetim razliku, nego i dalje se krecem istim pokretima...pocinje da se napinje ti ga nezno milujes ...UHHHH izlece prvi , pa drugi .....gusta, vrela, bela, i veoma za zivot znacajna tecnost, seme....ti mi govoris kako je vrela, meni jos zuji , osecam da imam jos dosta da izbacim...spustam pogled smejemo se....dok trazim peskir da te obrisem pupak koji je pun......

Predlazem ti tusiranje....ali ti si vise za mali odmor uz nezan zagrljaj!!!!!

Nastavak sledi....;-) deo drugi Tus iranje...!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Svuda Oko Nas

Blizim se cetrdesetim, ozenjen sam, zaposlen I nikada nisam prevario svoju
suprugu. Poznata vam je ova recenica? Poznajete li jos nekoga muskarca koji
bi svoju pricu poceo istom recenicom? Da, velika vecina mojih vrsnjaka bi
svoju zivotnu pricu pocela upravo ovakvom konstatacijom. Priznacete, pocetak
koji obecava mnogo dosade I prica od koje bi sigurno pobjegli. No moja prica
nema takav pocetak, ja sam imao srecu sto sam se u pravo vreme nasao na
pravom mjestu I sa pravim covjekom koji mi je na vrijeme dao savjet koji je
trasirao moj buduci zivot I priblizio svjet zena mom malom mozgu koji se u
to vreme nalazio u onoj drugoj glavi I koji je ocekivao da se sex moze
dogoditi samo onda kad ona, naravno luda za mnom, legne I rasiri noge I kaze
"jebi me". Naravno takve situacije postoje samo u ****o-filmovima kojima
sam, kao I vecina mojih vrsnjaka, hranio svoju jaku sexualnu zelju a moja
desna ruka mi je bila najbolja ljubavnica. Naravno imao sam samo 16 godina
I nekoliko iskustava koja I nisu bila nesto sto bi se moralo zapamtiti ali
zato u mojoj glavi se odigralo milion situacija sa raznim poznatim I
nepoznatim zenama, susjede, tetke, ujne, profesorice, cure iz skole I milion
drugih. Price mnogih muskaraca u tim godinama su nazalost iste, rjetki su
oni koji drugacije odrastaju I imaju sto reci.
To ljeto sam trebao napuniti 17 godina I roditelji su me konacno pustili sa
ekipom da idem na more, bila su to moja 3 nerazdvoja druga koji su djelili
samnom ovakav sexualni zivot, bili smo mladi I maximalno popaljeni ali
totalno nesposobni da svoje misli I zelje pretvorimo u stvarnost. Isli smo
na Losinj, tacnije u Mali Losinj preko nekog sindikata ili slicnog sranja
gde nas je moj otac ugurao preko hiljadu veza, trebalo je da pomazemo
personalu u raznim fizickim poslovima a zauzvrat smo jeli I spavali badava a
Imali smo nesto novca u dzepu I bili smo beskrajno srecni jer ipak mjesec I
pol na moru, to je bio luksuz. Smjene su trajale po 10 dana I mogucnosti za
upoznavanje novih cura su bile idealne. Prvih nekoliko dana, sef odmaralista
nas je saltao na razna radna mjesta, od cistaca do konobara/pomocnika
tacnije/, dok konacno nije odlucio sta da radimo. Mene je postavio u
restoran da prije svakog obroka postavim stolove I kad gosti dodju nadjem im
se pri ruci, dok su oni jeli, ja sam stojao u jednom uglu I cekao da me neko
pozove trazeci sol, maramise I slicne stvari, naravno to mi je bilo jako
dosadno I smatrao sam to gubljenjem vremena. Pogresno, jako pogresno
misljnje, svatio sam to jako brzo.
Nisam izgledao lose, bio sam pravi momcic, spreman na sve ali sljep ko noc.
Sef restorana je bio jedan stariji gospodin, imao je nekih 60 godina I ovo
mu je bilo zadnje ljeto pred odlazak u mirovinu, posmatrao me kako se
dosadjujem I jedva cekam da se sve zavrsi I zbrisem na kupanje. Neznam
zasto, valjda je prepoznao sebe ili sto vec, posle jedne vecere pozvao me je
da sjednem s njim I popijem sok. Mislio sam da sam nesto ubrljao pa sam se
ponasao jako suzdrzano, no onda je, nakon treceg viskija, poceo da prica I
da mi otvara oci. "Sine" govorio je "Ne postoji zena koja nece da se
po****, koja ne voli sex I avanturu, nije bitno je li udata ili ne, ruzna
ili ljepa, stara ili mlada, zena je zena, postoji samo vreme I nacin kako
ces joj prici I dati do znanja da je zelis a prozor u zensku dusu I zenske
zelje su njenje oci, oci je izdaju, oci govore vise od milion rjeci, samo je
pogledaj u oci, dugo dugo I videces, dobices signal, ali budi strpljiv,
cekaj, ne predaj se lako, samo cekaj,gledaj je kao da je jedina na svetu, ne
trepci, pusti je neka u svojoj glavi formira tvoj lik I prepozna tvoje
zelje, ne obaziri se na muza, djecu, roditelje, samo budi uporan I isplatice
se, vjeruj mi".
"Ali" napomenuo je "moras biti apsolutno spreman na to sto zelis jer sec
signal dobiti onda kad se najmanje nadas I na mjestu koje najmanje ocekujes,
moras biti u igri 100% ako zelis ostati u njoj. Vremenom ces steci
samopuzdanje I rutinu I lako ces citati sve zenske misli u jenom trenu, jos
nesto, emocije ostavi sa strane, samo sirovi sex I nista vise, imas vremena
za zaljubljivanje, sad samo uci I navali".
Odslusao sam pricu starca I nisam bio siguran da je to bas tako, cak sam I
zaboravio tu noc da smo uopste razgovarali. Medjutim, dogadjaji koji su
usledili govorili su da je starac bio u pravu, I te kako u pravu.
Sutradan, kao I obicno. dosao sam u restoran prije gostiju, pripremio svoj
"rejon" za rucak I stao u ugao. Gosti su polako dolazili, sjedali za stolove
I rucak je poceo. Posto sala nije bila velika, rucak se odvijao u vise grupa
tako da sam imao dosta posla. U jenom momentu, stajao sam tako I na pamet su
mi pale rjeci starog sefa, koji je u tom trenutku bio jako zauzet poslom. U
tom momentu mi se to ucinilo zabavnim I poceo sam da pogledom trazim
"zrtvu", bez mnogo nade I ozbiljnosti u uspjeh "teorije" - "pusti neka oci
govore". Sarao sam tako po prepunoj sali I trazio pogodne oci, I ugledao sam
je, dama izmedju 35 I 40 ljeta, suprug, stariji I momcic nekih 12 godina.
Ona, raskosna plavusa, velikih sisa, dugih nogu, obucena u majicicu preko
kupaceg kostima koja pokriva tek toliko da se kaze da nije gola, puno nakita
I velike zelene oci koje rade isto ono sto I ja, saraju po sali I traze..
Fiksirao sam je I cekao da nam se pogledi sudare. Trajalo je, 10, 15 minuta,
neznam, a onda, bum, kada je shvatila da sam blenuo u nju kao som, uputila
mi je dug pogled koji je trajao 5-6 sekundi, meni je to bila vecnost, srce
mi je lupalo 100 na sat ali pogled nisam skretao, izdrzao sam do kraja.
Pitao sam se, sta sad, je li shvatila, oce li doci do mene I opaliti mi
samar, reci muzu, hiljadu dilema, ali dogodilo se suprotno, njen pogled se
sve cesce vracao na mene I trajao je sve duze. govorio sam sam sebi da se
smirim, sad ili nikad, ruke su mi se tresle I znojile ali sam hrabro
nastavio da igram tu igru pogledima. Odvazio sam se, moram da joj dam do
znanja da je zelim, da sve ovo nije igra I da sam ozbiljan u svojim
namjerama. odlucio sam da joj namignem. Kada me je ponovo pogledala, sasvim
malo. skoro neprimjetno sam joj namignuo desnim okom, ne mjenjajuci izraz
lica I ne skidajuci pogled s nje. Za nju je to bio sok, gledala je I sve
vise sirila svoje ljepe zelene oci kao da nije vjerovala u to sto je vidjela
a ja sam bio siguran da je udica duboko u njenom grlu. Zavrsili su rucak I
posli van iz restorana, ona je namerno nesto trazila u torbi I zaostajala I
na samom izlazu pogledala me je ponovo I na njenom licu sam primjetio lagani
osmjeh, osmjeh koji je rekao sve sto sam trebao znati. nisam mogao sebi
doci, razmisljao sam, "teorija" starca funkcionise, mogu ja to, bio sam
presrecan, ponosan I cini mi se da sam taj dan narastao bar 5 cm. Ali. uvjek
ima ali, sta sad, kako se naci s njom nasamo, gde I kad, vrtjelo mi se u
glavi od raznih kombinacija, kako joj to reci, kako se dogovoriti, odlucio
sam na kraju, treba mi jos savjeta. potrazio sam starog sefa, u jednom dahu
mu ispricao sve, a on se samo smijao I govorio bravo mali, Na moje dileme I
pitanja je rekao "Sad budi bezobrazan, samo joj mahni da dodje, neka ona sad
razmislja kako, gde I kad, njoj je to veca sansa nego tebi, neka misli za
sebe I tebe, polako samo, ona je starija I naci ce neki nacin da joj ga
uguras, samo mali pazi, ne smijes je razocarati".
S velikim nestrpljenjem sam cekao veceru I njeno pojavljivanje, stao sam u
isti ugao, I cekao., kao lovac svoj plijen, cekao kao da to radim vec 100
godina. napokon su se pojavili, u zadnjoj grupi. Ona je prva sjela za sto,
birajuci mjesto da moze slobodno da me vidi a da njen muz meni bude okrenut
ledjima, cak mu je I rekla gde da sjedne. Odmaj cim je sjela, prvi pogled je
bio upucen meni, dug, sladak, sa malim osmjehom a ja sam se oblizivao I
razmisljao sta bih joj sve radio. Bila je jos ljepsa, doterana, nasminkana,
prava bomba. Uzvratio sam joj osmjeh I tada se dogodilo nesto cudno, uopste
ne razmisljajuci, moja ruka je samam krenula I lagalo sam joj mahnuo da
dodje I prstom pokazao prema prolazu za snesk-bar, gde du de nalazili
itoaleti /to je najlaksi izgovor/, u trenutku sam postao svjestan sta sam
uradio I krenuo u tom pravcu ne skidajuci pogled s nje a ona je govoreci
nesto muzu polako ustaja. Mislio sam, boze pa stari je genije, sve sto je
rekao funkcionise. Isao sam tako I gledao gde da se sklonimo, garderoba, sad
se nije koristila I bila je prazna, stao sam na vrata I cekao da naidje da
me vidi gde sam, kada me je vidjela usao sam unutra I cekao, bio sam jako
nervozan, drthao sam kao prut, groznicavo razmisljao sta sad?
Vrata su se otvorila, usla je, boze kako je bila ljepa I pozeljna, naslonio
sam se na zid I cutao, prisla mi je, gledala pravo u oci, sutjela, skupio
sam ono malo snage sto je ostalo u meni I jedva cujno rekao "zelim te, zelim
da te ****m, sad I odmah, ovdje, gde god ti zelis". Prisla mi je sasvim
polako, cutala je, prislonila je svoje velike I socne usne na moja usta I
svojim jezikom istrazila moju supljinu, trajalo je dugo I strasno, moje ruke
su se konacno usudile da je dodirnu, guzove, noge, sise velike kao lopte,
osjecao sam da me zeli, da gori od zelje za kurcem, zavukla je ruku u moje
siroke konobarske pantalone I napipala moj buzdovan koji je vec odavno
dostignuo svoj vrhunac I bio spreman na busenje u neogranicenom vremenu.
onog momenta kad ga je primila u ruku, glasno je uzdahnula. kao da ga nikad
nije imala u ruci, pomislio sam, boze koliko je ova zena napaljena I zeljna
dobrog tucanja. Moja ruka se nasla na njenom procepu, velikom izbrijanom I
vrelom kao pec, ponovo uzdah, bila je vlazna, nista joj nije trebalo, samo
joj je bio potreban ****. U tom momentu me je blago odgurnula I rekla "Ne
sad, sutra posle rucka, sin I muz idu u Veli Losinj, soba 201, oko 3 sata,
vidjeces, cim odu dodji" poljubi me jos jednom I nestade. Jos 10 minuta sam
stajao tu kao zacaran, potpuno sludjen, moji najljepsi snovi se ostvaruju,
sve je to bilo tu, na dohvat ruke, a ja to nisam vidjeo, koji glupan, koji
sljepac. Kad mi se situacija u gacama normalizovala, nabacio sam ozbiljno
lice I vratio se u salu. nedugo posle oni su otisli a ja sam odmah otrcao
kod starog I sve mu ispricao, bio sam uzbudjen I ponosan, bio sam potpuno
lud od srece. Stari mi je rekao "Poslednji savjet, nece uvjek biti tako, bit
ce I odbijanja, poraza, ali ne smijes odustajati, samo budi uporan I tvoj
mali fajter nikad nece vise biti suv, jer ima zena dovoljno da se zabavljas
cjeli zivot, sad idi, ne biraj, samo rodjenu majku I sestru preskoci a sve
ostalo sto je zensko natakni na svoj **** jer sve sto u mladosti prpustis,
kajaces se u starosti." Bio sam Siguran da je I za ovo u pravu.I bio je u
pravu.
Sutradan za vreme rucka ih nije bilo, malo sam se uspanicio dok nisam vidjeo
malog kako na sanku kupuje konzerve sokova, veliki trenutak se blizi. Izasao
sam van I cekao ispred pansiona kao gladan vuk. Ceka I docekao, iza tri
sata, njen muz I sin su izasli I krenuli stazom uz more prema V.losinju.
Uletjeo sam u zgradu, trcao uz stepenice, nisam hteo da gubim ni jedan
sekund, stigao ispred sobe, stao, malo se pribrao I kulturno pokucao. Vrata
su se otvorila I jedna ruka, brza kao munja me je uvukla unutra. Nisam
stigao nista da kazem, ona me je grlila I ljubila, vukla u krevet I usput
trgala moju oskudnu odjecu sa mene a ja nisam stizao nista, samo sam se
prepustio sve dok se nisam nasao na velikom kreveta a ona je stala I tiho
rekla "opusti se decko, idemo u raj". Ljubila me je polako, po vratu,
grudima, ne dozvoljavajuci da se razgori moj mladalacki plamen, lizala je
moje butine, drkala moj vec spremno ****, kao da je htjela jos veci I
cvrsci. prvi put u zivotu mi je zensko pusilo, ali koje je to pusenje,
sisala ga je, lizala od korjena do vrha, gledala u njega kao u boga,
stenjala, uvlacila ga je do grla, gutala jaja I trudila se da ni jedan
milimetar mog kurca ne ostane neobradjen, ponavljala je kako ga zeli, kako
je muz uopste ne ****, kako mu je mali, kako je zeljna kurca, sve ja to
nisam slusao, samo sam cekao kad cu da se sjurim u njen vulkan. Legla je na
ledja I rasirila noge I ocima me pozvala unutra, bila je spremna, vrela,
ustao sam, onako gol iznad nje, usao u taj rajski prostor izmedju njenih
savrsenih nogu I poceo ulaziti, polako, htio sam I ja da uzivam, stenjala
je, molila, ruke je polozila na moju guzu I gurala je zestoko ali sam uspio
da nametnem svoj tempo, kad sam sasvim bio u njoj, ona je svrsila, glasno,
mislim da se culo u hodnik, njeni misici su stezali moju kurcinu I taj
osjecaj nisam imao ranije, bilo je kao u svemiru. Kad sam osetio da njen
grc popusta, poceo sam da je nabijam, prvo polako, onda sve brze, po njenim
uzdasima I stenjanju imao sam utisak kao da stano svrsava, kao da ne
prestaje, njen zagrljaj je bio jak, skoro ocajnicki jak, to me je jos vise
palilo I postajao sam jos nemilosrdniji. cepao sam njenu utrobu svom snagom,
gledao je kako se grci I zestoko je nabijao, njoj u inat, kao da joj zelim
zlo. svaki njen grc je bila moja pobeda I motiv da udarim jos jace a ona,
ona vise nije vladala sobom, oci su joj bile pune suza a lice deformisano od
uzitka, bila je nemocna, bila je moja potpuno, oducio sam da to iskoristim,
nazivao sam je kurvom, droljom a nju je to jos vise palilo. Sapnuo sam joj
na uvo, "zelim tvoje dupe da rasturim kurvo" Oteresala je glavom kao da to
ne zeli ali je ipak okretala svoje savrseno ljepo dupe u pravcu mog strelca.
Posto to nikad nisam radio, a gledao sam da se za to koriste neke kreme, po
sobi sam trazio nesto I na stolu ugledao kremu za suncanje, istresao sam
pola boce na njen cmar, razmazao rukom I ne hajuci mnogo za nju poceo da joj
buzim crevo, bilo je tesko, cicala je ali nije sklanjala dupe, nego ga je
jos vise podizala I sirila, kurva je to htjela. Kada sam se uspio ugurati
unutra, iz njenog grla se zaori urlik srece i zadovoljstva, slatke boli I
vapaj da je razorim do smrti. jebao sam je kao lud, ni na kraj pameti mi
nije bilo da svrsim, samo sam je krvnicki jebao, naplacivao sva drkanja do
sada, sve zelje koje sam imao, sve je morala da plati. Neznam koliko
svrsavanja, koliko vremena, koliko poza, ali u jednom momentu je rekla da
vise ne moze, da svrsim konacno. ne nije mi se svrasavalo, htio sam jos, jos
pravda nije bila zadovoljena, navalio sam jos jace, htio sam da me moli I
preklinje, da place. Potpuno izgubljen u vremenu I prostoru, svrsio sam joj
u usta I naterao da moju vrelu tecnost proguta do poslednje kapi a moju
kurcinu sisa dogod u njoj ima snage. Gutala ga je onako sluzavog I morkog
sve dok se moje kopljenije istopilo. Oboje smo pali na krevet, dugo lezali I
sutjeli, svako u svojim mislima, ja zadovoljan sobom, ojacanog samopuzdanja,
sigurnog u sebe da mogu pojebati sve sto hoda a ona. nije me puno
interesovalo. Da joj ovo nije trebalo ne bi se ni dogodilo, bilo joj je
ljepo I bila je zadovoljna. Obukao sam se, pogledao u nju, onako sjajnu I
golu, mokru I zaovoljnu, zestoko izjebanu, I posao van. kad je videla da cu
da odem bez reci, ustala je I pitala kad ponovo, nisam imao odgovor, napokon
ja sam bio sef, glavni frajer, samo sam se nasmijao I izasao van. Naravno da
smo se jos par puta sreli I zestoko izjebali, dala mi je, kao I sve naredne,
broj telefona I adresu gde da je nadjem I obecanje da je za mene uvjek
spremna. Buduce vreme ce pokazati da su sve one govorile istinu, kad god bi
se zaleio one su bile tu, siguran sex, nista ne kosta a puno znaci.
Od tada do danas, a proslo je dosta godina, moje jedino I najjace oruzje su
moje oci, zene nemaju moc da sakriju svoju dusu, da zatvore oci kad im
citate misli. Gde god se nalazim, u autobusu, avionu, prodavnici, svaki
prostor gde ima vise od dve zene, siguran sam da bi se jedna odmah pojebala
a ako ih ima 5 bar dvije su spremne na sex.
Blizim se cetrdesetima, ozenjen sam, zaposlen I svoju zenu varam svaki dan
jer, jednom se zivi, nema drugi put I nema vremena na bacanje, jako kratko
zivimo, zene to vec znaju a za muskarce.. za veliku vecinu nisam siguran.
Ova moja ispovest nema za cilj da nekom drzim predavanje, samo se nadam da
ce neki mladi decko u ovome pronaci nacin kako da dodje do raja na ovaj
nacin. Puno srece momci.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Milankina Prica

Evo odlucila sam vam poslati moju pricu. Desila
se prosle godine, dok sam radila na jednom mjestu
nije bitno kojem. Imam 24 godine i bila sam se
spandjala sa gazdom koji ima 63. Sve je bilo
naravno zbog para.
Jedan dan sam dosla na posao i gazda je bio tu.
Starac debeo, celav sa brkovima. Kad me je vidio
oblizivao se kao i svaki dan prisao je da me
pozdravi i u momentu sam ga uhvatila za ****. To
mjesto ionako nije bilo prometno i nije bila
guzva. Malo se nasmijao i otisao. Pred kraj
radnog vremena dosao je po pazar i kad je usao
samo je zavukao ruku u hlace i izvukao svoju
masineriju. Bio je zacudjujuce velik iako je
starac vec jednom nogom u grobu. Kao po dogovoru
prihvatila sam kitu i pocela je sisati. Prekinuo
me je i gurnuo kitu u hlace i rekao mi da idem sa
njim autom. Posla sam. U toku voznje gurnula sam
mu ruku u hlace i igrala se njegovim kurcem. Kad
smo stigli u neku sumu uhvatio je hlace i gurnuo
ih nadolje, tako da se pomolilo pola kurca i
gornji dio muda. Nacerila sam mu se.
- Hocemo li - pitao je
- Ja obicno ne radim ovakve stvari, ali
treba mi lova - odgovorila sam.
Povukla sam mu gace i njegov **** je slobodno
iskocio. Uhvatila sam ga u usta. Drugom rukom sam
mu obuhvatila muda. Zgrabio me je za glavu
nebijajuci me na kitu. Tucao me je u usta sve dok
nije svrsio u jakom grcu. Bilo je prebrzo ali ko
zna kad se ovo starom poslednji put desilo pa mu
zato nisam zamjerila.
Poceo je da mi dira picku. Koliko sam bila
napaljena sva je ovlazila i otekla. Svukla sam
hlace i kad je vidio moju picu taze obrijanu i
vlaznu, pomislila sam da ce dobiti infrakt Posao
je da mi ugura kitu ali sam mu rekla da samo
jezik i prst moze upotrijebiti. Ostalo mi se
gadilo. Mislila sam da ce se naljutiti, ali on je
i sa tim bio presrecan.. lizao me je, nadrazivao,
ali kad sam se priblizila orgazmu prestao je.
Prstom je prelazio polako preko klitorisa.
Uhvatila sam ga za ruku i posla da gurnem prst u
moju skroz mokru picku. Nije mi dozvolio.
- Ah svrsavam, svrsavam. Gurni mi ga jebi
me kurcem, svojom velikom kitom...
Sta je sad ti odgovara i moja kita. E pa necu -
zabio mi je jezik u picku. Lizao je, sisao
golicao me svojim brkovima.
Nisam vise mogla izdrzati. Pocela sam
nekontrolisano svrsavati.
Dobila sam platu dva i po puta vecu nego
uobicajeno i od tada svako jutro kad dodje plazao
je jezikom po mojoj picki. Budala, kad nisam
imala vremena ni za sta onda je placao samo da je
vidi i gurne 2-3 puta prst. Ostajao je uvijek
poslije radnog vremena i drkao. Nekad bi mi rekao
da masturbiram a on da me gleda. Gurala sam nekad
prst, a nekad vibrator. Cini mi se da nekad nije
stizao ni dotaknuti kitu, a vec bi poceo
svrsavati. Lizao me je sa svih strana, sjedala
sam mu na usta i ni to mu nije bilo dovoljno.
Kad god bi dosao po pazar, kita mu je strsala iz
hlaca. Svim se ipak mogao zadovoljiti, ali
lizanja mu nikad nije bilo dosta. Za sve sam to
bila placena. Cula sam da je umro prije 3
mjeseca. Ne znam da li je istina.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Prva Iskustva

Danas sam stigao kod svoje rodbine u grad, odnosno kod svoje tete, mamine sestre. Kod njih cu nastaviti daljnje skolovanje. Tako je odluceno ovog ljeta kada su oni bili kod nas. Govorila je teta zasto da Nikica placa sobu a kod nas ima dosta mjesta, a i Nada mu moze pomoci oko skole. I tako oni rijesili jednu moju veliku brigu koje sam se ja malo pribojavao. Ja sam vec prije k njima odlazio na praznike tako da mi je tamo bilo dosta toga poznato. Kada sam stigao teta je bila sama kod kuce. Kada me je vidjela na vratima sva radosna je uskliknula, udji Nikice udji dobro nam dosao, i brzo za sobom zatvori vrata. Daj da te teta poljubi, ali to nije bio obican poljubac nego filmski. Ostao sam ukopan kada sam njezin jezik osjetio u svojim ustima. Vidjela teta sto bi pa samo doda, jos si mlad nauci ces. I bio sam tek sam zavrsio osnovnu skolu ali sa dvije godine zaostatka. Tako da sam imao nepunih sedamnaest godina. Povede me u dnevnu sobu, sjedni Nikice raskomoti se, sigurno si gladan sada ce teta. Za cas se je vratila sa jelom i sjedne nasuprot meni. Dok sam jeo imao sam lijepi pogled na gole noge moje teta jer se kucna haljina toliko rastvorila da su se noge vidjele sve do butina. Netko ulazi ona skoci i haljina se ispravi. Stigao tetak sa posla. Dizem se da ga pozdravim. Ali on je prvi progovorio, dobro nam dosao. Kako si putovao? Hvala dobro. Sjedni i jedi da se ne ohladi rucak nastavi on. Tako uz pricu proveli smo vrijeme rucka. Poslije rucka tetak je otisao da se malo odmori. Hajde da ti pokazem kako smo ti sredili sobu rece teta i da ti pomognem raspakirati stvari. Sobica je bila dosta mala ali lijepo namjestena. Bas onakva kakvu sam zelio imati. Uz zid nasuprot kreveta regal za knjige i odjecu, uz prozor stol i na njemu lampa za citanje uz krevet nocni ormaric i na njemu nocna lampa. Posto je krevet bio namjesten, teta uzme jedan od dva moja kofera i sjedne na krevet i pocne iz njega vaditi stvari. Kucna haljina se i ovaj puta rastvorila ali sada sam mogao da vidim i tetine gacice koje su se bijelile u polumraku sobe. Za svoje godine moja je teta super izgledala a bile su joj cetrdeset. Dok smo mi to polako raspremali i tetak se je ustao. Ostatak dana smo proveli uz pricu i o tome kako cemo organizirati moj boravak kod njih, jer ipak ja sam sada njima na brizi. Poslije vecere smo gledali televiziju. Vec je proslo deset sati a Nada jos nije bilo otisla je sa skolom na izlet. Moralo se ici na spavanje jer u jutro tetak mora ici na posao a i ja prvi dan u skolu. Tetak je bio prvi gotov sa pranjem pozelio mi laku noc i otisao u svoju sobu. Otisao sam u svoju sobu po pribor i vratio se u kupaonu unutra teta nad ogledalom samo u gacicama udji Nikice nisam gola. Malo sam oklijevao ali sam ipak usao. Kupaonica je bila mala i uska toliko da si se mogao samo okrenuti a bilo je sve na dohvat ruke. Odmaknula se je od ogledala i propustila mene. U tako uskom prostoru tijela su nam se morala dodirnuti, pri izlazu osjetio sam njene tople gole dojke na svojim golim ledjima. Poljubila me u vrat pozeljela laku noc. Uzimajuci spavacicu izasla je iz kupaone. Lezecu u krevetu vrzmalo mi se je po glavi sto teta smjera sa mnom, ali protiv toga nisam imao nista. Jedino sto o tim stvarima nisam znao nista nego ono sto sam vidio na filmu i procitao u seks casopisima. Jedino iskustvo mi je bilo kada sam jednu skolsku kolegicu stisnuo uza zid i opipao njene cice koje su tek propupale ispod majice. U tim mislima sam i zaspao. U noci cujem kako netko otvara vrata moje sobe, uspravim se na krevetu i upalim nocnu lampu. Na vratima je stajala moja sestricna Nada. Udje i brzo za sobom zatvori vrata. Svjetlost lampice ju je obasjavala i lijepo se je vidjelo da ispod prozirne spavacice nema nista. Crni trokut izmedju njezinih nogu lijepo se je isticao. A cvrste dojke napinjale su gornji dio spavacice. Nada mi pridje sjedne na rub kreveta i prosapta. Stigao si Nikice, lijepo cemo se mi slagati zagrli me i poljubi isto kao i teta, a ja sam i dalje ***io tako reci u golo njezino tijelo. A sve vise mi je pogled klizio prema dolje. Dok me ona rukom milovala po grudima na kojima je bilo par tek izniklih dlacica. Nisi jos vidio golo zensko tijelo? Samo na filmu i slikama odgovorim postidjeno. Nesto cu ti lijepo pokazati ali s time da to bude nasa tajna. Potvrdim pozitivno klimanjem glave. Jos se nisam niti snasao a moja rodjaka pored mene je stajala posve gola. Cice je imala manje nego teta ali zato ljepse i napetije. Trokutic medju nogama bio je dosta redak mislio sam da je gusci. Njezno mi polozi ruku bas na taj trokutic i sam pocne mojom rukom milovati svoju picu, osjetio sam nesto vlazno na svom dlanu. Dok je moju drugu ruku stavila na svoju dojku i zapovjedila da ju milujem. Moj **** se je dignuo i napeo moje gacice. Zavukla je svoju ruku u moje gacice i mijesala mi **** i jaja a ja sam se sve vise palio. Brzim pokretima oslobodila me mojih gacica tako da smo sada obadvoje lezali goli. Vec sam se i ja malo oslobodio i rukama obradjivao Nadine dojke a bradavice su se sve vise pupale. Napokon su nam se i usne spojile osjetio sam kako njezin jezik prodire u moja usta i kako se preplece sa mojim jezikom. Poceo sam i ja micati usnicama i jezikom sto se mojoj rodjakinji jako dopalo. Lezala je na ledjima a ja na njoj pocela mi je glavu gurati prema dolje. Polako sam usnicama klizio njenim tijelom prema dolje dok nisam dospio medju njene noge. Ponovo sam cijelom svojom duzinom legao na nju a moja se je ruka nasla na njezinoj picki koja je bila jako vlazna. Ona je navalila na moje usne a rukom mi je obradjivala ****. Sve je vise sirila noge sto sam ju ja jace stezao za picu. Vec sam i ja bio toliko uspaljen da sam onako nasumice milovao Nadu. Odjednom prosapta samo tako Nikice a ja sam postao svjestan da joj prstima obradjujem picu. A ona je sve vise stezala moj **** koji je sve vise rastao. Njezina pica bila je sve uspaljenija i vlaznija. Dok je moj **** stajao uspravno kao stup. Jesi li ikada jebao? Upita me. Meni crvenilo udari u lice ali sreca bio je mrak pa se nije vidjelo, nisam odgovorih stidno. Ali me ona odmah ohrabri. Ne trebas se stidjeti. Niti mene nitko nije jebao do moje sesnaeste godine, mozda ne bih niti onda da nisam malo popila cijelo se drustvo jebalo osim mene i jednog decka, onda sam mu prisla i rekla hajde jebi i ti mene pa sto bude. A ona je tri godine starija od mene. Hajde Nikice da se i nas dvoje malo ****mo, vec dugo se nisam. Prevrne me na ledja i za tren se nadje na meni i nabije se na moju tvrdu batinu. Pocne me ljubiti a svoje tvrde cice smjesti u moje dlanove. Prstima sam joj nadrazivao bradavice dok se ona nabijala na moj ****. Pocela se je spustati prema dolje i svojim vrelim usnicama ljubiti moje tijelo koje je sve vise drhtalo. Tako je dosla i do moga kurca. Njezno ga je poljubila i liznula moja jaja. Na vrhu mog glavica pojavila se kapljica sperme, mali loj ti si vec gotov a ja ga jos posteno nisam niti osjetila. Polako se dize i ponovo moj **** smjesta u svoju razjarenu picu. Gledam kako moja batina nestaje u crnoj sumi i kako ga guta njezina neman. Polako pocne da se njise u bokovima lijevo desno gore dolje, dok sam se ja zabavljao sa njezinim cvrstim dojkama i tvrdim bradavicama. Poceo sam da se '' topim '' od tog osjecaja a njezini su pokreti bili sve brzi i cvrsti. Osjecao sam se nekako cudno a i ona je tako izgledala. Odjednom ispusti njezan krik i sklizne sa mog kurca i odmah ga uhvati rukom, i stade kozicu micati gore dolje mene je hvatao neki cudan osjecaj dok i ja nisam na kraju klonuo. Osjecao sam kako mi sperma sprica iz mog kurca, koju je moja rodjakinja razmazala po svojim dojkama. Jos jednom me poljubi i ja utonem u san. U jutro me je probudila buka automobila. Samo sto sam navukao gacice u sobu je usla moje teta. Dobro jutro golube moj. Kako si spavao? Dobro, i hocu dohvatiti hlace. Ostavi hlace rece dodji mi nesto pomoci nemoj ih oblaciti da ih ne smocis. Uhvati me za ruku i povede u kupaonicu. Kada je vec bila napunjena vodom iz nje se je lagano dizala maglica pare. Prije nego sam se snasao osjetio sam njezine ruke na svojim bokovima. Hajde da te teta okupa kao nekad dok si bio mali i povuce mi gacice nanize. Pokri rukom svoju muskost, dok se ona i dalje zabavljala skidajuci moje gacice. Napokon je uspjela uz moju malu pomoc. Ne rekavsi nista otkopcala je kucnu haljinu i spustila ju na pod. Ostala je gola, njeno divno tijelo probudilo je moj **** koji se je u trenu ukrutio. Njezine dojke su i dalj lijepo stajale, a dlaka izmedju njezinih nogu koje su skrivale njezinu picku bilo je u izobilju kao da se macka sklupcala medju njezinim nogama. Pridje mi lagano i podigne mi ruke i smjesti ih na svoje dojke, dok je ona lagano svojom rukom milovala moj **** i mijesala moja jaja. Hajde idemo u kadu da se voda ne ohladi. Usli smo u kadu jedan nasuprot drugome, povuce me k sebi. Uhvati me svojim nogama oko struka i osjetih njezine dlacice na svom trbuhu. Uhvati me njezno za moj ukruceni **** i usmjeri ga prema otvoru njene picke. Rukama sam ju uhvatio za guzu i lagano povukao k sebi, njezno je uzdahnula. Osjetio sam kako lagano prodirem u njenu utrobu. Usne nam se spojise i jezici stali preplitati. Lagano se njihala u kukovima dok je svojim dojkama milovala moja prsa. S vremena na vrijeme izvlacila je moj nabrekli **** do polovice iz svoje vlazne pice i ponovo se spustala na njega. Njezini su pokreti bili sve brzi i snazniji, sve teze je disala i glasnije stenjala. Mene spopalo neko ludo osjecanje, mislio sam da ce mi se **** i jaja svaki cas raspasti osjecao sam bolove od tog silnog nabijana na moj ****. Sada se je toliko dizala iznad njega da joj je samo glavic ostajao u picki a onda se je svom silinom spustala na njega. I tako nekoliko puta dok nismo obadvoje svrsili uz jaki vrisak. Ali ona nije moj **** vadila iz svoje pice kao Nada tako da sam svrsio u njoj. Nekoliko trenutak smo ostali zagrljeni. Tiho je prosaptala, ovako se vec dugo nisam dobro jebala, ne boj se necu ostati trudna. Moj **** je jos uvijek bio u njoj i ona pocne da se polako njise ali ja vise nisam mogao bio sam totalno iscrpljen. Jedno drugo smo kupali a na kraju je moja teta htjela da mi popusi ****, sjeo sam na rub kade, i cim se je moj mali nasao u njezinim ustima odmah se je poceo dizati. Ali ostalo je samo na tome, jer sam stvarno bio totalno iscrpljen. I tako nocu sam jebao svoju rodjakinju, a danju svoju tetu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Vojvodjanska Rapsodija

Ima trenutaka u zivotu iz kojih zelis da odes.Da se izvuces.A oni traju,traju...Dosao sam na jedan salas,
sa roditeljima.Tata je u poseti svom velikom prijatelju.cika s½ivan i njegova zena s½uzana.A inace smo poreklom
iz tog kraja.Novosadsko dete sam iz solitera.Rodjen u stanu.Nervira me ,salas,zemlja,stoka.Sve mi nekako
tesno.Isao bih kuci.Ali tu je velika guzva.Tetka s½uzana je rodila sina Rajka.Ja sest godina imam.A u selu je
i neka svadba.Salas je blizu sela pa ima struju.I mada me tetka s½uzana grli i miluje.Ja ovo ne podnosim.Narocito
neke zvukove.Sada mi srce bije kada ih se setim.Vojvodina u smiraj dana.cuje se stoka,skripa djermova,lupanje
metalnih kanti.Lanac.Ljudi pred vece poje stoku.A tu je i jedna mala Kristina.E pa da je decko nego...Sve mi to
nekako odvratno.A Kristina ima tri godine.To je kcer cika s½ivana i tete s½uzane.
Budim se u sobi ujutro.Pored mene na istom krevetu spava plavokosa devojcica.To je Kristina.Ima upletene kike.
Gledam je kako slatko spava.A milo mi sve ovo.Ne znam zasto.Milo mi.
Odemo u selo kod jos jednog tatinog dobrog prijatelja.Ovoga puta cika Arisko i njegova zena Lela.Oni imaju
kcer Branku.Tri godine ima.Ali ona me uopste ne gleda.Mesi nesto.Igra se sa blatom.Crna kosica.A lepe rukice.
Da imam kcer,voleo bih da takve rukice ima.Ne prica nista i ne gleda me.Malo posle toga, njeni roditelji odlaze
da zive u gradu.Ona je Novosadjanka postala.
Petnaest godina je proslo od tada.Sada volim polja.Studiram agronomiju.Imam drustvo na faksu.Ja,Vasa,Mijo,
Istvan i Jan.Mi nismo tri musketara.Mi smo pet musketara.
Tata vozi auto.Ja sam na zadnjem sedistu.Idemo na onaj salas.Kod cika s½ivana.Nismo toliko dugo bili.Ne znam
zasto.A ja razmisljam o svemu.Leto je.Dve promasene ljubavi za godinu dana.Prvo sa Tinom.Imali smo na vrhu
zgrade fakulteta neke vezbe iz hemije.Tu se nasla neka devojka Tina.Upoznamo se.Zvoni mi mobilni telefon.Jan
me nesto zove da sidjem dole.Taman sam zavrsio razgovor sa Janom.Kratak razgovor.Odozgo je Tina sletele do mene.
Trebalo je da je pozovem na izlazak.Zasto je inace sletela dole?Pa zbog mene.Tina je dosta mrsava devojka.Sad
se kajem ovde u kolima.Zasto je nisam pozvao.Ona se naljutila izgleda.A nekako je nisam ni vidjao na vezbama.
Pa i uopste posle toga.
Vise od pola godine sam saletao neku Violetu.Super riba.A nista.Da presvisnem za njom.Ona studira na pravnom fakultetu.
Onda mi je Vasa rekao da ne mogu i moje desetke imati,a i Violetu?!Kopcam da su njih dvoje u semi.Vasa je
najlepsi momak od nas petorice.On je sve vreme kresao Violetu.A sada pocinje leto.Violeta me pozvala na njen
rodjendan.Da li da odem?Budem suvisan.Ili me zove da se kresnemo.Zasto to ovde nismo radili?Zasto me nije probala?
Pa ako ne valjam...onda...Ona zivi u jednom malom gradicu.
Dolazimo na salas.Leto je pa sedamo napolju za drveni sto.Spremaju nam rucak.Backi rucak.Tu je i Kristina.
Sada 18 godina ima.Plava kosa,lepa.Tetka s½uzana me u glavu poljubila,dok sedim."Porastao moj momak".
Grli me rukama,kao da smo rodjeni.A startuje baka Emilija.To je majka cika s½ivanova.Prica dvesta na sat.
Spominje Kristini ko sam ja.Da sam davno bio i da smo tada "spavali" zajedno nas dvoje.Kristina se verovatno
zastidela.Ostro je i glasno rekla:"Ne secam se toga"!
Vece je, idemo na spavanje.U onoj sobi spavam.Ali nema Kristine.Ja i tata.Sad su dva odvojena kreveta.
Tata pored zida,vec hrce.Sad mi Kristinu nisu doveli.Moj drug,Crnogorac Mijo,bi ovako pevao:
"Kad sam bio mali Mijo,spavao sam s' kim sam stio.
A sad kad sam malo veci,ne daju mi ni skim leci".
Treba: "Ni sa jednom",ali se ne uklapa to.A primetio sam da Kristina ima jako dobre noge.Digao mi se.
Pocinjem da drkam.A ovaj krevet skripi li skripi.Jezivo skripi.Odustajem.Zaspim.
Ujutro nekako, tamo vamo.Prolazi vreme.s alju mene i Kristinu da naberemo visanja.Tu je blizu vocnjak.
Kristina bere visnje,cuti.Nekako mi sve bez veze, kao onda kad sam mali bio.Kristina jede visnje,pljucka
kostice.Gleda me,a zatvorila jedno oko.ckilji.I kaze mi:"Videla sam ti ****,kada si se sinoc skinuo da legnes".
A ja,njoj:"Pa"?A ona nastavlja:"Pa nista,dobar ti je".Jede visnje i dalje.A ja samom sebi i u sebi:"Magarcino jedna,
devojka preuzima inicijativu.A ti cutis k'o magarac,obicni.Nije te stid i sram".Onda ja kazem:"A podigni malo tu belu
haljinu pa da ti pickicu vidim".Uhvatim je za haljinu.Ona vrisne i stane bezati.Trci k'o ala.Ja mlad momak.A ona u formi.
Trcimo tako kilometar.I vec ne znam koliko.Stane pored jednog jezerceta.Okolo mnostvo belih gusaka.Zadihala se ali
se smeje.I ja hocu da se izduvam.Onda ona skide haljinu.Gola potpuno.Nije bas lepotica.Ali ima telo.Sise dobre.Lepa je,sta pricam?
Ocvrsla od poljoprivrednih radova.Ima samo osnovnu skolu.Telo misicavo.Kao sportistkinja.Ulazi u vodu.Kad
moze ona.I ja se go svucem.Ulazimo u vodu.Guske gacu.Ljubimo se.Smejemo se.Plivamo.Vatra je ona velika.
Posle, vodimo ljubav,blizu, u bagremovoj sumici.Nije nevina ova cura.Iskusna je ona i u tome.Ljubim njene dobre sise.
Odlazimo do cika Ariskovih.Ona Branka.Osamnaest godina ima.Zavrsila srednju skolu.Dosla malo iz grada.
Ona sedi, nesto, kao sije oko bluze.Njena baka Jaroslava.Ariskova majka.Dovodi mene.Prica joj da sam dolazio davno.
Prica baka trista na sat.Onda nas je ostavila same.Ona cuti.Ne gleda me, kao i onda.A vidim farmerice dobro popunjene.
Crna,gusta kosa.Ni kratka ni duga.Kakvo seksi burence.s alim se.Nije debela.Punacka.Gledam u dekolte.Izvrsne,
podeljene, dve okrugle sise.Munja sinula kroz mene.A njene ruke?Punacke.Lepe.Sitne guste smedje dlacice na
podlaktici.Pali me to nevidjeno.Ona progovori:"A jesi li mi pickicu gledao,tad kad sam bila mala".Mislim se:"Ona o
kurcu,a ova sad o picki"."Kako to"?Kazem."Pa kad su me kupali ili vec ne znam"."Mislim se:"A, jeb'o te ****.
Ova mala je prosla dosta.Vidim po faci.Za mnoge momke je ona sirila noge".Pa kazem:"Nisam tada,ali evo me sad.
Pokazi mi je.Sad je interesantnije".Sad me pogledala.Rekla mi je da sacekam da se presvuce.Vozice me autom.
Da vidim kako vozi.Obukla je tanku plavetnu haljinu.Patike crvene boje,"Starke".Sedamo u njenu Ladu.Posle
pola sata dobre voznje.Mi u sumici stajemo.Sedim u Ladi do nje.Onda je ona otkopcala moj slic.Izvadila i mazila mi...
Ne zadugo sagla se i dudlala.Znoj me probija.Onda je izasla, skinula haljinu.Gola.Prosla okolo.Usla i na sedistu smo
se kresali.Ja sedim,a ona se natakla.Sise mi prema ustima.Ljubim ih.Fantasticne.A ona se nabija.I ja provreo.Izdizem
se i nabijam joj.Uh...Uf...Han...Oh!Ona:"N...ne mogu ni sedam dana bez mmm..muskarca".Kaze mi."Sad ga imas".Kazem ja.
Sutradan, mi u basti kuce Ariskove familije.Gledamo se.Samo sto se ne povatamo.Odnekle Kristina.Peske ovamo dosla.
Ljuta kao zmaj:"s ta ti imas sa ovim momkom"!Kaze Branki.Onda se okrece meni:"A sta ti tu radis"?!Pa opet Branki:
"s ta ces ti sa mojim momkom"!?One se pocupaju.s amari.Tuca.Ne znam sta da radim?Padnu u blato.Prljave.Ali
popuste.Smeju se.Pocnu da se grle.Ovo je Vojvodina.Mi ovde nismo krvozedni.Branka ljubi Kristinu u usta.Kao momak
devojku.Bar dva minuta to traje.Kristina je "odradila"poljubac.Vise se ovo nije ponovilo.Kristina ne prihvata ovakvu igru.
Devojke su se presvukle.Odlazimo na ono jezero,svo troje.Kupamo se.Ovog puta nismo goli.Poneli smo kupace.
Ima na nekim njivama drvenih kucica.Ili male zidane.To je vlasnikova.Da neki put nadgleda rod.Nasli smo takvu jednu.
Kolima dolazimo.Ladom.Branka,Kristina i ja.Nekako otvorimo.Tu mala kuhinja sa krevetom.Kredenac.Poneli mi...
Ne ponela kola:Hranu,pice,cebad.Pred vece seva u troje.Ja protiv crne i plavuse.Izmedju nogu crnke.Pa onda plavuse.
Guzim crnku.Ono odpozadi.Pa onda plavusu.Umorni smo.Pala noc.Bilo nevreme.Vetar duva napolju hladan.Za'ladilo.
Mi pod cebadima.Idila.Ja umoran tonem u san.Osecam dve devojacke ruke.Obe zavlace ruke ispod cebeta.Diraju i
maze moj penis.Cerekaju se obe.Zaspem.Ujutro smo nastavili"posao".Kad smo krenuli,devojke su pocistile sve i
spremile kao kad smo dosli.cak i bolje.Sedimo ja i Kristina na zadnjem sedistu.Branka pali auto i pusi cigaretu.
Prica preko cigarete:"Sad cemo te pustiti dva tri dana.Da odmoris pisicu.Onda cemo te opet konzumirati".Obe
prasnule u smeh.Tako je i bilo.Kod jezera u bagremovoj sumi.Opet u kucici...Nezaboravno jedno leto.
Pocela su predavanja.Branka je lepsa.Upisala je neki faks.Ali ja sam Kristinu odabrao.Moja devojka.A ona je to i
zelela.Brat ce ostati na salasu.Ona kao i sve devojke zudi za svetlima velikog grada.Ozenicu se sa njom prvom
prilikom.Ona je to zasluzila.Borila se za mene kao lavica.Kako je samo Branku napala.To fali mnogim devojkama.
Da se bore za svog momka.To fali Tini, a i Violeti.Kristina je pristala da deli momka sa drugom devojkom.Samo
meni za ljubav.Ne kazem da to tako treba.Da cura treba, da suparnicu trpi.To je nas slucaj.Tina, da je jos malo dala
gas.Osvojila bi me.Iako je mrsava.Ali jos,zasto Kristina?U njoj je duh Vojvodine.
Volim te Kristina.Zar bih ja digao ruku na tebe Kristina?Na tvoju mamu s½uzanu?Na tvog ujaka,veselog cika Karolja?
Nikad.Zar bih ja digao ruku na Miju,Istvana,Jana pa cak i na Vasu?Nikada Kristina.To se nece desiti.****m mater
svima koji nas zavadjaju ovde.Neka puse svi koji prave mrznju u Vojvodini.Koji podlo podrivaju.Nas brod je
prosao kroz teske orkane.Svi ljudi ovde su jedni drugima pruzili ruke.Zar sad da se pljuje po Vojvodini?Da se mrzimo?Jedra
naseg broda su pocepana.Ali Evropsko kopno se vec nazire.Treba biti strpljiv i hrabar.To nam bar ne manjka.
Kupio sam prsten za Kristinu.Devojka sa kosom, kao klasje Vojvodine.

Sretan Bozic svima koji slave 25.decembra.I svima koji slave 7.januara.To je nasa tradicija.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Prvo Drkanje - Incest

Pocetkom osamdesetih nije bilo ovoliko ****o sadrzaja
dostupnih pubertetlijama, kao danas. Moj najbolji drug
iz razreda je preturao po kevinoj ladici sa donjim
vesom. I ja sam to radio. Voleo sam da drzim u rukama
brushalter, kombinezon, gacice, to me je uzbudjivalo.
Bili smo peti ili sesti razred, taj drug me je pozvao
da dodjem kod njega da vidim nesto. Kad sam stigao,
otvorio mi je ladicu u kojoj je njegova keva drzala
ves, i sa dna izvukao jedan kolor casopis. Bio je to
nemacki foto-roman, tip sa dve devojke. Uglavnom, pri
samom kraju knjizice, mi smo videli da iz kurca tece
nesto belo, nesto sto iz nasih malih kurceva nije
teklo. Nazvali smo to: MLEKO. Bili smo uzbudjeni
obojica, ili nismo znali da drkamo.
Oko kurca su pocele da mi rastu prve dlake i bio sam
ponosan zbog toga. Nisam hteo kevi da dozvolim da
ubuduce ucestvuje u mom kupanju. Voleo sam da lezim u
kadi satima i da uzivam u svom telu. Pubertet je
poceo.
Jedne veceri, dok sam se kupao, a topla voda mi je
prijala, potpuno sam se opustio i... zaspao u vodi.
Keva je posle izvesnog vremena uplasena usla u
kupatilo jer je cula da "ne reagujem". Probudila me,
izgrdila zbog toga sto sam mogao mozda i da se udavim
tako spavajuci, ili barem prehladim. Elem, izjavila je
da ce ona ponovo da ucestvuje u mom kupanju, da se ne
bi ponovio slican "incident".
Kod druga nismo vise mogli da gledamo onaj casopis jer
ga nije vise bilo na starom mestu. Sigurno je njegova
keva primetila da joj neko, a ko bi drugi do sincic,
rovari po intimnom vesu. Premestila je nasu "lektiru"
na drugo, nama nepoznato mesto. Ostala nam je samo
masta, virenje kroz kljucaonicu i ***enje u dekolte.
Keva je ponovo pocela da ucestvuje u mom kupanju.
Nisam se bunio. Dapace. Nosila je bordo frotirni
bade-mantil ispod koga nije bilo nista, posto se ona
uvek kupala posle mene. Te veceri je bila posebno
raspolozena. Nas dvoje sami u stanu. Kao medicinska
sestra uvek mi je davala savete u vezi zdravlja. Za
vreme kupanja, usredsredila se na moj ****.
Objasnjavala je kako prljavstina moze da se nakupi
izmedju glavica i kozice i kako posebnu paznju treba
posvetiti tom delu tela. Oboje smo stajali. Ja u kadi
a ona pored kade. Rekla mi je da se okrenem prema
zidu. Nasapunjala je dobro svoju levu ruku a desnom me
je nezno obuhvatila oko stomaka. Osetio sam njene
teske grudi na svojim plecima. **** mi se ukrutio i
poceo da pulsira. Docepala ga je levom rukom i krenula
sa povlacenjem kozice gore-dole. Nagla se preko mog
ramena i posmatrala prizor. Bio sam van sebe od
uzbudjenja. Osecao sam da se desava nesto veliko,
nesto prelepo. Nije dugo trebalo da prodje da bi dosao
i taj trenutak. Stresao sam se, prostrujalo mi je
nesto po celom telu, kao neki fini zmarci, i
bledunjava tecnost je krenula da kulja iz mog mladog
kurca. Kiptala je preko njenih prstiju. Keva me stegla
uz sebe jos jace i drzeci me cvrsto, onako otpozadi,
poljubila me nezno u vrat i rekla:
- Sine, to je sperma. Postao si MUSKARAC!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Moje Poslovanje

Prilikom otvaranja mog prvog preduzeca u BG u Jugoslaviji naravno bilo je potrebno da pronadjem osobu koja ce mi voditi knjige.Jednog dana mi je u firmu koja se tada jos uredjivala(kancelarija)svratio bracni par srednjih godina prosek 37 ,izmedju ostalog ja sam bio u guzvi sa majstorima ali me nista nije toliko omelo da neprimetim da se pored gospodina koji je vise cutao nalazi i gospodja koja mi je ponudila vodjenje knjiga ako mi to bude potrebno.Bili su sportki obuceni taj dan njega da i neopisujem dok je ona imala gornji i donji deo pamucne trenerke na sebi i na nogama patike tako da mi je u jednom momentu licila na devojcicu bila je tako ljubazna i fina ali i pored sve sposobnosti da mi pokaze kako je rec o jednoj strogo poslovnoj osobi nije uspela da sakrije ono sto je krila u sebi.Uzevsi njihov telefon rekao sam im da cemo se cuti ovih dana a da ce mi biti pravo zadovoljstvo ukoliko budemo saradjivali.Ja sam tada imao 24 godine bio sam u najvecoj snazi i pun perverznih masti u sebi.Naravno vec sledeceg dana sam je kontaktirao istog momenta kako mi je cula glas osetio sam da smo na prvom mestu istomisljenici pa sve ostalo .Dogovorili smo se da se vidimo da odemo na pice i da se poblize ispricamo o poslu.Da skratim to se pice po obostranoj zelji se pretvorilo u odlazak u hotel i rucak uz dva do tri aperitiva koji su nam priblizili takav zivotinjski sex koji nisam mogao ni sanjati tako mi je pusila **** da ni u jednom ******u na svetu to nisam video a gledao sam ih na hiljade trazila mi je da svako svrsavanje bude ako ne u njenim ustima onda po licu koje je tako perverzno a ujedno i nezno ,jebali smo se svakih dva-tri dana narednih 4 godine.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 196 197 199 200 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:50:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.