Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:30:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577652 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Kasetofon

- -

Imao sam devojku. Zvala se Bojana. Isli smo vec neko vreme. Onda bi pred vece dosli u moju kucu. Tata je pekar i radi nocu. Mama bi otisla da obide bolesnu sestru na selo. Mi u mojoj sobi. Pustam moj kasetofon da svira. Stereo je i ima jedan dek samo. Ljubimo se. Kako se samo slatko smeje. Ima farmerice i crnu majicu. Slusa rok muziku. I hevi metal. Pusi neke duge a tanke cigarete. Niza je rastom. Noge su joj tanje do kolena. Od kolena su joj jako lepe. Malo idu u X. siri kukovi. Guza fantasticna. Ali stvarno fantasticna. Stvorena da joj odmah ono radim odpozadi. Prosto da se ne skidas sa nje. Ruke su joj jako, jako lepe. Seksi. Izvanredan oblik. Kosa crna ni duga ni kratka. Natapirana. Ponekad bi je zalizala. Onda bih joj skinuo majicu. Ima super sisice. Duguljaste. Kozje sise da se nasalim. Hvatamo flasu vinjaka. Cug ona pa ja. Pa tako nekoliko puta. Smeh, sala, grljenje, mazenje, poljupci. Grli me njenim fantasticno izvajanim rukama. Lepa joj i saka. Nokti kraci, negovani. Hvata mi **** tom malom rukom. Drka mi. Skinemo se goli. Volim dok stojim da ona kleci i pusi mi. Tako mi to prija. Posto sam je dole obradio jezikom, ulazim izmedu njenih nogu. Ona lezi. Postavljam joj jastuce pod glavu. Hvatam joj i gnjecim obe sise. Onda se ona obrce da je uzmem odpozadi. Gledam savrsenu guzu. Prodirem snazno u nju. Ulaksavam. Disem duboko. Pali me opasno njena pozadina. Uzbuden sam pa samo sto ne svrsim. Onda ulaksam. Naginjem se i ljubim je. Ljubim joj usne, lizem jezikom. Osecam i njen jezik. Onda opet gas dodam. Ona tako uzdise. Njisti kao poni kobila. Ovo me izuzetno pali. Talenat je da raspali muskarca. Hvatam joj sise i mesim. Onda joj pipam lepe zategnute butine. Gnjecim joj guzove sa njenih sirokih kukova. Svrsavamo oboje. Spavamo zagrljeni. Ujutro… zornjak. Samo sad ne odpozadi. Medu njenim sam rasirenim nogama. Ljubim je strasno i dobro joj stezem sisice. Prodirem u ritmu, a ona prevrce ocima. Stenje, smejulji se, nezno mi kosu cupa… I nasla je drugog. Izbegava me. Ne javlja se. Nije na sastanak dosla. Neko je sad ima? Ne znam ko? Nase noci je za tili cas prodala. Taj sigurno para puno ima? E, sta cu sad? Vece je i sam sam u kuci. Idem po sobi nervozan kao ris u kavezu. Muka mi je. Ni vinjak ne pomaze. Znoj me probija. Imao pa nemao, kletva me stigla. Grizem usnu. Tuce sat dva posle ponoci. Nemam mira ni sna. Sedam u fotelju. Gledam moj kasetofon. Zamukao je bas kao i ja. Bez struje je mrtva stvar. Volim ga ali sam stedeo za mocnu liniju. Volim muziku. A sad vidim da je sve to sranje. Sve je mrtva stvar. Bez zene i bez ljubavi. Sve je golo govno. zena je najbitnija potreba i najveca lepota koju je Bog ikad stvorio ili ce ikad stvoriti. Za koji dan odoh u kafic na drugi kraj grada da se malo opustim. Bojanu tamo najverovatnije necu sresti. Sretnem mog prijatelja ili druga Milorada. Zapricali se i ja se opustio malo. Odlazimo. Kazem Miloradu za Bojanu. Mislio sam da mu se pozalim kao drugu. Slegao je ramenima. zurio se negde. Prode jedno desetak dana. Tuga ne jenjava. Praznina. Besmisao. Opet odem u onaj kafic. Tamo sedi Milorad. Caskamo uz picence. Ja se opet opustio. Onda ce ti Milorad meni reci, a nekako sa nekakvom, pa da kazem radoscu uz cinican podsmeh: "Sinoc posle rok koncerta je odveo u ?ul bastu. Znas li da onaj Nenad **** Bojanu?!"… Udari me cekic. Smraci mi se. ?ul basta je jedan napusteni magacin gde momci dovode devojke na seks, ako nemaju gajbu. A kako je srednja skola u blizini, mnogi su parovi sa casova tu dolazili. Padalo je tu nevinosti… iha. Smrce mi se na Milorada. Koscatom rukom ga hvatam za grlo. Zadavio bih ga kao pile. Muk u celom kaficu. Onda ga pustim. Dam konobaru vise para nego sto su ova dva pica. Odem kuci. Opet soba i opet besana noc. Zar sa onim Nenadom?!Znam ga malo iz videnja. Crnomanjast, lepuskast mladic. I sta je on ustvari? Besposlicar obicni. Pomalo negde kao i nesto radi. Sad da je Milorad tu… Pa mi ga nekako bi zao. Bili smo na jednoj zurci. Tu mi je pokazao Bojanu. Govorio mi je da je opasna i da je samo za "trpanje"… Nisam slusao, krenuo sam i upoznali smo se. Fizicki sam jaci od njega. Ali kako je samo pakostan bio. Mogao je da precuti sve. Zna da sam lud za Bojanom. Stezem pesnicu do krvi… A krv mi kljuca, vri i u paru se pretvara. sta je to samnom? Zasto sve ovo? Da li je ovo ljudski sve? Da li sam muskarac samo, covek samo, muzjak samo, ljubomoran samo, slabic samo? Ala boli, majku joj ****m i sudbini!On je sad zvali. Ja sedim i gledam u plafon. Zar tako da mi se desi. Sazalim se na svoju tesko bolesnu, gore pomenutu, tetku Dragu. Setim se da me je mazila kao dete. Zaplacem. Tako danima. Ne mogu, e ne mogu da se smirim!Bol, praznina, crni dani dodose. Sad da mi se skine Natasa Bekvalac ne bih je ni pogledao. A da nije tako videce se za koji momenat. Kako mrzim taj izraz "trpanje". Ni jednoj devojci ne trpam. Samo ljubav. Ni jednu nisam uzeo pa otisao. Tante za tante. Strast za strast. Volim da volim i znam da volim. U nasem gradskom muzeju smo radili nesto ispred moje firme. Tu upoznah Vesnu. I spandamo se mi. Pola godine kako smo u vezi. Moja soba. Kasetofon tiho svira. Ljubimo se goli na krevetu. Volim je iz sve snage. Kako me samo gleda njenim srnecim ocima. Plavusa paz frizure. zestoko se ljubimo. Mazim je svud po telu. Ona mene isto dodiruje. Joj, koji osecaj. Grabim joj dojke, stiskam i mazim. Padamo na krevet i valjamo se. Zagrljeni u toplini ljubavi. Dizemo se sa kreveta. Kao iz vode da izranjamo. Zadihani hvatamo vazduh. Dok dolazimo do daha, mazim joj okruglu lepu guzu. Ona me gleda i strasno se smeje. Opet nam se usne spajaju. Kljuckam je poljupcima. Hvatam usnama gornju pa donju usnu. Pa onda jezik njen… maciji… lepi. Hvatam je obema rukama oko njenog uskog golog struka. Dise ubrzano. Smeje se. Kao da me cika i izaziva. Onda je oborim na krevet i gurnem karlicu medu njene noge. Onda nagli trzaj. Uzimam joj noge i podizem. Prodirem, a ujedno joj ljubim njene lepe listove na nogama. Grlim je ponovo, u mome je narucju. Volim je duboko i neizmerno. Mrvim joj usne poljupcima. Grlim je snazno kao da mi je neko otima. Prenosim otkucaje svoga srca njenim grudima. Jednom setamo, a ona se nesto uzjogunila. Svadala bi se. Uzmem je za ruku pa oko struka. Pritisnem je uza neki zid i strasno ljubim. Dugo. Mazim joj lice kao malom kucetu ili macetu. Grlim je svu. Tako ti je to bilo. Dolazim kuci sa Vesnom i dvogodisnjim Markom. Ne zivimo u mojoj kuci. Samo smo dosli roditelje da obidem. Ulazimo u moju sobu. Marko bi da uzme kasetofon. Vesna kaze: "No, no… dirati, to je tatino". Puknem nogom kasetofon. Razbije se o zid. "Diraj Marko, draze su mi oci tvoje od ovakve skalamerije"! Dete radosno uze kasetofon. Do dovece ga je rasturio. Bice valjda majstor neki. Volim Vesnu neizmerno. Ali kad je roden Marko, e to je sada ljubav koju pre nisam poznavao. Srce mi bije za njega. Iznad svega na ovoj zemlji mi je on. Sedim u kaficu sam. Pijem vinjak i razmisljam. Setim se Bojane. sta da sam usao u brak sa njom pa da mi onda uvali **** onako? Bar tada nisam bio u braku. sta da sam sa njom dobio Marka, pa ga uzme i pobegne sa svalerom preko grane? Pomisao na to me je uzrujala. Stezem casu na stolu. Ali sta je dobro u svemu tom. Proveo sam se sa njom. Spavao sam sa njom. Pa jebi ga. Ona je malo lepsa od Vesne. Zaboravljam je. Mada se i setim. U dusi je ostala rana koja ne zarasta. Volim je jos uvek.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Auto na LIZING

- -

Otisao sam u Autoshop, konacno sam se odlucio da kupim auto. Novo lijepo. Nesto crveno bi trebalo biti tu. Nisam bas razmisljao koji da odaberem ali volio bih nekog Mercedesa. Bila je ta zgodna prodavacica tu. Imala je plavu dugu kosu, velike dojke i malu i cvrstu guzu. Nisam mogao da izdrzim, neprestano sam joj gledao u dekolte.

- Nazalost, vasa banka vam neodobrava Leasing, posto vec imate otvoren kredit. Mozete kupiti auto jedino da izdate Kes gotovinu… - govorila je ona
- Zar se tu nista nemoze uraditi?
- Paa, nasa firma odobrava kredite ali to bi bilo malo komplicirano, a i inace trebaju vam ziranti i kamate su ostre.
- hmmm, spreman sam da uradim to. - rekao sam
- Ne, nemoze, vidim trenutno niste u najboljem finansijskom stanju sto se toga tice, nemogu vam odobriti kredit.
- Molim vas, hitno mi treba automobil…

Ona mi se ljubazno osmjehnula, i rekla mi je da dodjem sutra u njenu kancelariju u istoj zgradi. Zatim sam i sutradan dosao. Ona je na prozorima spustila roletne i rekla mi je da ce mi ona biti zirant ako je budem lizao tri puta mjesecno. Inace drugacije kredit nebih mogao dobiti.

A i zasto da ne? Ipak bila je to lijepa zgodna zena, oko tridesetak godina. Prisao sam joj i poceo je ljubiti, gnjecio sam joj dojke, a pritome se spustao niz njen vrat. Ona je stenjala i dahcala, zatim sam je skidao. Prvo njen sako, potkosulju a zatim grudnjak.
Ispale su velike dvije dojke. Kao Dinje. Bile su tako velike i lijepe. Sa svojim jezikom sam kruzio oko bradavica, zatim ih ljubio i grickao. A onda sam se lagano spustao ka njenom medjunozju, bila je skroz vlazna. Prvo sam je lizao i kruzio oko nje, a zatim sam joj gurnuo jezik i tako naizmjenicno sam je jebao jezikom. Ona je dahcala i dahcala.
Tako sam bio napaljen, jedva sam cekao da joj ga gurnem. A ona je onda rekla "Zelim da me tucas". Ona je sjela na svoj radni sto, ja sam joj rasirio noge i zatim lagano glavicem kruzio oko njene rupice. Onda sam ga lagano uveo. Ona je dahcala i stenjala sve jace.
Poceo sam da je tucam, podugnuo sam je sa radnog stola. Cuvao sam je rukama za guzu i tucao je tako stojeci. Bila je to teska poza ali ipak veoma strastvena.

Ona je po drugi put svrsila a i ja sam se blizio kraju.Izvadio sam ga iz nje, a ona se cucnula. Pocela mi ga je lagano nadrkavati i pusiti. Zatim ga je izvadila i ja sam svrsio po njenom licu. Kad smo se obukli, rekla mi je da ce vidjeti sta moze uraditi za kredit, a da cemo ovo morati obavezno ponoviti…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Majka i kcer

- -

Bio sam dete.Doselile su se neke nove komsije.Ulazi covek sa jednom crnokosom malom devojcicom. Prica sa ocem i odlazi.Meni tata kaze:"Odsad ces se igrati sa ovom curicom.Stara je koliko i ti".Kako je njen otac bio nesto osorljiv i imao svoje "bube",curica nije nikad dosla vise.Mi smo se odselili u drugi deo grada. Dolazili smo s vremena na vreme kod starih komsija.Ova curica iz mog detinjstva se zvala Bilja.Postala je zestoka devojka. Razvijena,a crnka.Pune oci svud gde pogledas po njoj.Utegne se u farmerice.savovi pucaju.Ona je gledala tada nesto starije momke. Brzo se potom udala pa joj se brak vremenom raspao kao i meni.Samo sto je ona iz braka dobila jednu slatku devojcicu.Tatjana.Kosa svetlo plava i oci.A sve ostalo kao mama.Samo mlada.Ima oko 19 godina.Zavrsila skolu i nigde ne radi.A kao mama se od rane mladosti sevila sa nesto starijim momcima. Nekako sam Bilju bio izgubio iz vida.Ponekad je sretnem.Hladno se javimo.A nekadasnje komsije.Silazim niz stepenice mog solitera.Stanujem na prvom spratu.Uz stepenice ide Bilja kod nekog.Prvo sto ugledam je dekolte.Gledam je odozgo.Dve strasne lopte.zenama grudi uvek poslednje staraju.Suknja kraca.Noge nisu bas ekstra kao nekad.Doterana i okicena zlatom. Nasminkana i jebozovna.Crna kosa se sija.Lutka ipo.secerlema. Mi sada 40 godina imamo.I ja i ona.Barabar je ona sa ovim mladim curama.U redu mlado je mlado.Bilja je zrela.To je ona zrela lepota zene.I nije za bacanje. Stalno mislim na Bilju.Zagrejao sam se za nju.I sto sam je uopste pustio kojekakvima sve ove godine?Uskoro je bila jedna svadba.I cudo!?Ja i Bilja sedimo jedno naspram drugog za stolom.Muzika,pesma,veselje.Konobari donose supu, pa salatu i pecenje.Pica svakojaka.Kad se muzika malo stisa mi pricamo o svemu.Ona pusi cigaretu i cirka crno vino. Poceo je ples te veceri.Uzimam oko struka Bilju.Pricamo nesto.Malo nas je pice dokacilo.Ona me gleda i smejulji se. Posle plesa odlazimo u mrak.Mesec skoro pun pa se vidi.Tu neki drvljanik.Mi sednemo na neko odbaceno zadnje sediste od fice. Caskamo o svacemu.Nesto od alkohola ili ko zna od cega vec,meni se poceo ukrucivati.A kako i ne bi.Bilja,rasna crnka. Dosla sa mora i preplanula.Crna majica sa nekim sljokicama.Kao Brena nekad.Nema dekolte ali dve dobre lopte zatezu majicu. Ruke predivne,punacke.Lepota neopisiva.Ona je uvek bila malo punacka.Jedna od te dve prelepe ruke mi otkopcava slic. Kao da je sve to normalno,ona mi vadi penis.Poluukrucen, sada naglo dobija cvrstinu.Odbacujem sve misli.Nije bitno gde se nalazim i da li je svadba tu blizu.Prepustam se uzivanju.Ona mi polako spusta kozicu.Pa jedno dvadesetak minuta mozda i vise.Lagano BiiiiP.Ona nesto kao prica.Ja rec ne progovaram.Disem duboko i ubrzano.Prija mi ovo samo tako.Ruke su mi slobodne,a uzivam.Da ne govorim kako vec duze vreme apstiniram.No nije vazno,polako mi se muti u glavi i svrsavam.Osecam njenu toplu saku dole.Malo sam uprskao pantalone.Kroz mrak upadam sa zadnje strane u stricevu kucu.Kroz prozor.Grabim neke bratove pantalone i oblacim.Za veceras samo pozajmljujem. U krevetu sam sa Biljom.Goli se valjamo.Ona vristi kroz smeh.Ljubim joj usne ispod siljatog nosica.U svojoj ranoj mladosti da je ofarbala kosu smede, bila bi ista rukometasica Svetlana Kitic.Stiskam joj sise.Sada nema majice preko njih.Sa leda je hvatam i stezem sike,a ljubim joj vrat i kosu.Klecimo tako oboje na krevetu.Onda ona pada na krevet,a ja ljubim njenu guzu. Lizem joj klicu.Onda se okrene na leda i dobro rastavi noge.Dao sam sve od sebe.Sudbina mi je donela na startu zivota.Pa je odvojila odmah od mene.Sada je opet tu ona i necu je lako iz ruku ispustiti.Dok joj nabijam gledam jebozovno lice.Ona je najbolja riba koju sam imao.Neki kazu da ne smes BiiiiP da slusas. Itekako mi prija dok sam sa njom u krevetu ili tacnije na njoj ili jos tacnije medu njenim nogama.Jednom posle seksa je zapalila cigaretu.Meni je dala dim.Kaze onako seretski:"Kako to da sam sve ove godine mislila da si nikakav u krevetu?Mrsavko iz tvojih tinejdzerskih dana ispade Kazanova". Samo sam kratko odgovorio:"Nije zlato sve sto sija".I zaista u pubertetu sam bio krzljav.Bilja je gledala lepotane tada.A sada u srednjim godinama volu bih rep iscupao. Tatjanu sam sretao ranije.Sada me poznaje."To je mamin decko".Tako me predstavlja.A ranije sam je sretao mnogo cesce nego Bilju.Mala je gradena…do jaja.A cesto je bila u drustvu lepih mladica i uz to visokih i razvijenih.Malo mi je to bilo krivo.U moje vreme momci nisu bili tako jaki,a o meni da ne pricam.I mnogo devojaka sam sretao u gradu.Fantasticno gradene.Prelepo,cisto lice.Naravno da mi se dizao.Ko zdrav,a musko, to da ne primeti.Volim zutu boju i ljubomoran sam na te momke.Tatjana je primetila da joj je majka sva ozarena i vedra.Od kada je moja.Crv joj neki ne da mira u glavi.Smisljala je i kovala plan.Htela je da se nesto uveri.Jutro je svanulo.Leskario sam onako u krevetu.BiiiiP sam zamisljajuci Bilju.Ona je toga dana otisla sa drugaricom u Beograd da kupe neke cipele.Telefon zvoni i javlja se Tatjana.Kaze da dodem kod Bilje.Kisa je pa nije posla na put.Vidim pada neka sitna kisica.Odem ja.Ulazim u stan.Tatjana sama.U nekoj haljini.Pa to samo u ******ima nose.Dekolte dubok.Drzi se samo na jednom dugmetu. A sve se skoro vidi.Mene neka jeza podilazi.Pozitivna.Kaze da je Bilja ipak otisla.Mlado jedro telo taman za njene godine.Plavusa rumenih obraza. Mesnati listovi.Sva koza perfektna i jebozovna.sta da vise pricam o devojci u tom dobu?Pitala me sta cu popiti?Pa je onda onako sedeci u fotelji zadigla suknju.Grom me pogodi.Ja lepsu pickicu ni na filmu nisam video.Nisam oklevao.zivot mi je uvek palio samare kada bi oklevao.Kleknem i pocnem da je lizem.Prede kao maca.Zadovoljna.Pice vise ne pominje.Sve teze dise.Onda prelazimo na drugu fazu. Raskopcao sam pantalone.Ona je klekla.Gledajuci me u oci,bucka je svukla kozicu i slatko lizala lilihip.Izvadila je odnekle prezervativ. Navukla mi ga i onda se namestila da je parim odpozadi.Ima sjajna siroka leda.Uhvatim je za okrugle sise.Bela put.Dobro sam joj zavlacio. Morao sam cesce usporiti malo.Nisam divljak da je rasturam."Oh".Dubok uzdah.Ugrizla se za usnu.Okrenula je glavu i gledala me. Namignula mi je.Vidim da uziva.A tek ja.Kako i ne bih.Imam ispod sebe mladu perfektnu zenku.Finis na fotelji.Digla je obe noge visoko. Svrsavamo oboje.Ja malo pre.Nije sala kada tucas mladu ribu…piletinu.Odlazim,zatvara vrata i kaze:"Dobar si".Radostan sam.Dokazao sam da nisam rekao poslednju i da sam rame uz rame sa njenim mladim lepotanima.Mnogi vrsnjaci njeni su je sigurno uzeli bez imalo postovanja. Kao mlado meso.Da uzivaju neko vreme i istresu se u njoj.Nije zlato sve sto sija. Nastavio sam sa Biljom da zivim.BiiiiP je bez prezervativa.Bas dobro ako zatrudni.Njene pune ruke me grle.Ljubim joj i grickam usne. Bio sam i sa Tatjanom jos par puta.Osladilo nam se izgleda.Neko ce sve ovo sa Tatjanom osudivati.Mozda je i tako.Ona mlada ja sredovecan. zivot je jako kratak i treba sve probati. To sada znam.Treba uzeti sve sto mozes.I mlad momak moze spavati sa starijom damom.Mlada cura sa sredovecnim covekom. Incest ne podrzavam.Upises jednostavno recku na zidu.Bilo jednom.Ja bih voleo da sam imao Bilju kada mi je bilo oko 18 godina.To se nije desilo tada vec mnogo godina kasnije.A eto i ovu mladu zdrebicu…Tatjanu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Gips

Evo jutros je pocela cetvrta nedelja mog oporavka. Cetvrta nedelja kako nisam video sopstvene noge , stomak, kolena. Lezao sam u gipsanom koritu i jedino sto sam mogao da pomeram bila je leva saka, a od skoro i cela leva podlaktica. Samo to pomeranje je bilo prilicno bolno, kazu doktori atrofija misica. Nisam se bunio, moj pad sa motora bio je toliko zajeban da nikome , pa ni meni samome nije jasno kako sam preziveo. Ne samo da sam preziveo nego nemam ni jednu trajnu posledicu, bar tako kazu. Ali cu zato morati da lezim, i da lezim i da lezim. Dr.Kostic, sef odeljenja kaze minimalno 6 nedelja u koritu a posle cemo videti.
Bolovi polomljenih kostiju su prestali, nagnjecenja misica i razne ogrebotine, oguljotine ,razderotine i sta ti ja jos znam kakve …tine polako prolaze ali sada se javlja novi problem, nepodnosljivi svrabez po kozi koja se usparuje u gipsanom skafanderu. Sve ce to proci jednog dana , samo kad.
Roditelji i brat su mi dolazili svakog dana u posetu. Bili su najpre potpuno izgubljeni ali kako je vreme odmicalo a sa njim i svest da je najgore proslo postajala jaca poceli su i prekori. Znam da su bili na mestu, sve sto mi se desilo napravio sam sopstvenom idioterijom, ali sta sad ja tu mogu da radim.Sta bi bi.
Najpre nisam mogao ni da jedem , primao sam infuzije, onda su mi posle desetak dana po prvi put dali solju caja, zatim i keks . Sada vec jedem manje vise normalnu hranu samo neko mora da me hrani. Jos veci problem od hrane je problem nuzde. I tu je bilo raznih faza , najpre nista, zatim kateter za mokrenje a od skoro kao i svi nesrecni polomnjenia nepokretni na ovom spratu bolnice, guska i lopata.
Prvi mi je gusku postavio moj rodjeni brat, a zatim i svi ostali koji bi se tu zatekli.Prilicino ponizavajuce, zar ne. Ali cudo ti je zivot. Slatko je ziveti i kada se raspadas od raka a kamoli u mojoj situaciji, privremeno imobilisanog a trajno blesavog.
Pre par dana moj oporavak usao je u novu fazu. Probudio sam se u sred noci i shvatio da imam erekciju.Prvo sam pomislio da mi se pisa ali ipak sam uspeo da razaznam razliku. Pade mi napamet da pozovem sestru da mi donese gusku i kada zamislih zensku ruku kako mi namesta nabreklu karu u prljavu flasu, moja erekcija se pojaca.
I pozvah sestru. Prizeljkivao sam Milicu, mladu crnku tek izaslu iz skole , kratke kose i prilicno velikog dupeta, ali pojavi se Rada, debela, znatno starija i prilicno ruzna plavusa, normalno, farbana plavusa.
" Sta je bre Sumaher,sta se deres? " odbrusi sa vrata ," probudices celo odeljenje"
" Treba mi guska sestro" rekoh razocarano sto nema moje Milice
" Pa sta se deres, imas zvonce na krevetu" ponovo progundja saginjuci se pored labavoa gde je guska stajala.
" A sta ce meni zvonce" upitah je iznervirano.
" Auu, izvini zaboravila sam da ti nemas ni jednu ruku slobodnu" rece ona zaista izvinjavajuci se, nekako pomirljivo.
Zatim mi bez reci podize carsav koji je pokrivao jedini deo moga tela koji nije bio oklopljen, moje genitalije. Kita je malo splasla dok smo se mi raspravljali ali i dalje je to bila erekcija. Ona ga rutinski uhvati levom rukom a desnom na njega nasadi tu plasticnu hladnu flasu sa sirokim grlicem. Iako se obicno tu zavrsavao prvi deo procesa " davanja guske" njena ruka zadrzala se nekoliko sekundi duze od uobicajenog vremena. Kao da ga je odmeravala, njegovu tezinu, toplotu ,ukrucenost.
" Ajde majstore toci pa da dremamo , tek je pola tri " rece nekako obicno ,kao da je u pitanju administrativna usluga a ne najintimniji dodir zene jednom muskarcu. Za nju je i bio pomislih ali ni to nije pomoglo da otpocnem sa punjenjem posude.
" Pa sta je bilo , imas neki problem? " upita ona zabrinuto. " Ajde samo se opusti"
Mene uhvati panika , sta ako me provali, sta ako se naljuti? Pokusavao sam da se napnem, ali jednostavno nije islo.Moj **** je rastao sve vise. Nabijao se u zidove prljave flase ,zaboleo me. Zastenjao sam , ne znam da li od muke ili od zadovoljstva.
Rada se trze, kao da je dremala.
" Pa sta je bilo ? Cekaj , cekaj da vidim" rece glasom kojim se stariji obracaju detetu u nevolji. Smakla je gusku i moja se kita ispravi svom duzinom ka njoj.
" Opa , sta mi to imamo" prosaputa i pogleda ka meni. " Pa nama se ne piski jel da?" poce da se mazi " nama se nesto drugo radi" U njenim ocima caklilo je nesto. Nesto tako uzbudljivo, tako strasno tako zenski.Ono sto seljaci kazu, viri joj **** iz ociju. Vec sam rekao da je bila i matora i ruzna i debela ali u tom trenutku bila je zena , bila je zenka spremna da se nabije na moj nesrecni natekli komad mesa koji strcao iz gipsane skoljke.
Uzela ga je u ruku ,stisnula ga jednom ,pa drugi put, kao kada zagrejavate plastelin da bi mogli da ga vajate. Prilicno jako, cak bolno, a zatim je pocela da ga drka.
" Sad ce Rada tebi da olaksa, samo ti cuti , opusti se i uzivaj " saputala je , gotovo siktala .Shvatio sam u trenutku da je pukla.Da iz nje govori pohota, da se nesto polomilo i da to nije ona Rada koja umela sve nas jako da nervira svojom bahatoscu i dranjem po hodnicima. Njena figura se najpre udalji od mene a zatim se gornji deo polako poce spustati prema mojim preponama. **** nije ispustala iz ruku. U polumraku sobe nazirao sam samo njenu senku koja se nadvijala nad mojim stomakom, pa zatim podskakivala i trzala se. Osetih njene usne na glavicu, vreli dah okupa mi vec nadrazenu kozu a zatim mi **** nestade u toplini njenih usta.Pusila ga je iz sve snage. Zazmurio sam. Prisecao sam se raznih pusenja koja sam do tada imao. Raznih zena koje su ucile mene, drugih koje sam ucio ja.Kako se to radi , kako se usisava, lize,gricka ali ni jedno moje dosadasnje pusenje nije bilo kao ovo.
Lezao sam kao klada , potpuno nemocan , Rada mi je pusila a ja nisam mogao ni prstom da maknem.Lazem, sakom leve ruke sam guzvao carsav ali to je bilo sve.
Mogla je da mi radi sta hoce, da ga ljubi, sisa ali i da ga odgrize ,odsece a ja pri tome nisam mogao nista. Taj osecaj bespomocnosti preplavi me celog i ja svrsih u trenutku.Rada je izmakla glavu , da joj ne istresem bas sve u usta ali nije prestala da ga drka.Tek tada shvatih da je raskopcala uniformu i da svoju levu ruku zabija sebi u picku. Drkala je sebe drkajuci meni. Savrsena slika.U polumraku razaznah da zmuri, kao u transu. Stiskala mi je karu, cimala je sve jace, povremeno cak bolno za mene ali cutao sam, pustio je da se izivi. Nakon nekoliko polu-uzdaha koji su bili praceni bolnim cimanjem mog kurca, ispusti dubok ali ne i glasan uzdah. Svrsila je.
Cutao sam . Ona se polako sredjivala , zakopcavala uniformu ,brisala znoj sa cela.
" Super si Sumaher" rece " steta sto si tako izlomljen"
" Rado, hvala ti" rekoh
" Hvala tebi , i ja sam uzivala" , krenula je da izadje a ja osetih da mi se pripisalo:
" Ej Rado daj sada tu gusku "
" Evo ti, ali daj zavrsavaj nemoj da me zamajavas" smejala se
" Kada opet dezuras " upitah sa namerom da zakazem novo zezanje
" Tek za mesec dana, idem sutra na odmor" rece pa dodade " ali sacekaces ti ovde Radu " i kucnu me po gipsu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Rodjendan

Nikada nisam voleo decije rodjendane.Ni moje dece a kamoli kada sam morao da ih vodim kod nekih meni nepoznatih ili ne dragih ljudi. E jedan takav se bas namestio.
Zena je otisla na selo kod bolesne majke i ja sam morao da vodim decu na rodjendan nekog njihovog druga iz obdanista. I to jos u Mek Donalds. Tamo nema cak ni pusenja. Sta je tu je pomislih , proverih kako smo se obukli, pokupih jos prosle nedelje kupljen poklon i krenusmo.
Ljudi kod kojih smo dosli bili su nekih mojih godina , par gore dole, nisam umeo da procenim.Bili su maksimalno ljubazni kako to obicno biva. Deca su otisla u za to pripremljen prostor, ja narucih koka –kolu i sedoh za sto koji je gledao na stepeniste.
I dok sam se dosadjivao pogled mi pade na zenu u tamno zelenom kaputu. Nosila je poklon i shvatih da i ona dolazi na rodjendan ali nije vodila nikakvu decurliju sa sobom. Nasi domacini skocise na noge lagane, presretose je na pola puta od stepenista do mog stola , izljubise je , dovedose i slavljenika kome ona predade poklon. Ponovo sam pogled vratio ka stepenistu kad nasa domacica dovede tu goscu do stola za kojim sam sedeo i rece : " Ovo je Nikolin i Martin tata, jel to mesto slobodno "
" Naravno" odgovorih a zelonakaputna zenska mi pruzi ruku i rece " Hvala, ja sam Drina, " i pre nego sto je sela skinu kaput i predade ga egzaltiranoj domacici.
Kada je skinula kaput predamnom zaigrase dve ogromne dojke, utegnute u crni dzemper i ja pomislih " e sto bi se ja rado ulio u ovu Drinu"
" Vasa deca su sa Milosem u obdanistu? " upita tek da zapocne konverzaciju.
" Da jesu ,Milos i moj Nikola su nerazdvojni, zajedno idu i na engleski" rekoh tek da nesto pricam. " A vi ste ?"
" E mi smo komsije , vrata do vrata", odgovori . " Milosa znam od kako se rodio, a evo vec peti rodjendan, vreme leti"
Osim velikih sisetina koje su pretile da iskoce iz te crne vune , Drina je imala i odlicne noge, prekrstene jedna preko druge kroz poprilican slic na suknji prilicno su obecavale. Kao strastan geograf poceh da razmisljam koje se sve reke ulivaju u Drinu , znao sam za Sutjesku, Ceotinu ali nijedne sa muskim imenom da se setim.
" A vasa supruga nije dosla ?" upita iznenada. Bilo je to za mene zbunjujuce.
" Ne nije mogla, na putu je" odgovorih i tog trenutka se setih- Lim , to je muska reka koja se uliva u Drinu.
" Mi smo se druzile na prosla dva rodjendana" rece, i meni laknu, ni sam ne znam zasto.
" Ja cu sada da izadjem da popusim cigaretu" rekoh ustajuci " nadam se da se ne ljutite"
" Ne, ne i ja pusim" rece " znam kakva je to muka"
" Pa nije samo muka, morate priznati,ima tu i zadovoljstva" pokusao sam da budem dvosmislen.
" Pa zavisi sta se pusi " odgovori ona potpuno spremno, a meni se kita javi blagim trzajem.
Sisao sam dole , izasao pred zgradu , zapalio cigaretu ali nisam nikako mogao da prestanem da osecam neku blagu dozu uzbudjenja koju je moja laka konverzacija sa zenom u lakom kaputu proizvela.razmislajo sam kako da napravim neku foru na racun njenog imena i moje zelje da se u nju ulijem ali nije mi bas islo.Bas u trenutku u kom sam gasio cigaretu u ogromnu pepeljaru ispred ulaza , ona je izasla. Svoj zeleni kaput je prebacila preko ramena prilazila mi je sa cigaretom u ruci i rece: " Jel" imas upaljac?"
"Kako da ne" vadio sam upaljac iz dzepa farmerki i nehoticno dodirnuh sopstvenu spravu. Jos uvek je bio u poluerekciji a njena blizina i slucajni dodir izazvase neku vrstu golicanja. " uvek spreman da upalim vatru ako imam kome" rekoh prilicno trapavo u nameri da nastavim zezanje.
" Pazi samo da ne izgoris" rece ona " neko se mnogo lako pali ali moze i da oprlji neoprezne"
Bio sam potpuno sludjen.Ona je bre potpuno u fazonu. Samo kom fazonu?. Da li me samo rajca ili je stvarno toliko otvorena za saradnju.
" Slusaj Marko " rece " da li mozes da mi das telefon?"
Odkuda ona zna moje ime razmisljao sam groznicavo. Upoznali su nas kao N& M tata i Drina.Da li joj je moja zena to rekla? Sta sve ona zna o meni? Sve ovo mi se komesalo u glavi. Iz dzepa jakne izvukoh telefon i pruzih joj ga.
" Ma ne to.Ne aparat ,da mi das broj telefona" tek sada me je sjebala.
" Da mogu "rekoh potpuno sludjen" 205-206" rekoh " normalno " 063" promucah.
"OK" rece ona upisijuci ga u memoriju svog telefona " ja moram sada da idem ali cu ti se javiti "
Osavila me je, bez pozdrava i odnjihala se prema Slaviji. Bio sam sokiran. Popusio sam jos dve cigarete ispred zgrade a srce mi je tuklo kao ludo. Ko je bre ova zena? Sta hoce od mene? Sta li je pricala sa onom mojom? Sta li bi ona rekla kada bi znala za ovaj razgovor? Nije da ja nju ne bih odvalio ali nisam bre ja presretac. Nisam nikada smatrao sebe neodoljivim i svi moji osvajacki uspesi rezultat su u****og i predanog rada nikako moje neodoljive spoljsnosti i fizickog izgleda.
Nekako sam se sabrao, popeo na sprat ,iscevcio svoju kokakolicu u cutanju i sacekao spasonosni trenutak polaska kuci.
Deca su usput prepricavala svoj provod na tzv. zuraji, hvalila se dobijenim igrackicama a ja sam vozio nekako mehanicki. Sabrao sam se tek kada sam parkirao auto ispred zgrade i kada su se moji naslednici posvadjali oko redosleda kupanja.
Da bi stvar isla za mene jednostavnije odredio sam redosled a za divno cudo ono su to prihvatili bez protesta.
Kupanje,brisanje , citanje bajke za laku noc bile su moje aktivnosti narednih pola sata a onda je nasa kuca utonula u vecernji spokoj. Deca su spavala a ja se zaputih ka dnevnoj sobi.
Dok sam sedao ispred TV u nameri da odgledam utakmicu Italijanskog prvenstva, setih se da sam planirao da veceras napunim telefon jer je baterija bila skoro prazna. Izvukoh ga iz dzepa jakne i otkrih da imam cak tri propustenih poziva. Jedan je bila moja zena. Pozvah je i podnesoh dnevni tj. bolje receno vecernji raport.Druga dva poziva bila su sa potpuno nepoznatih brojeva. Sledih se: da nije ona, Drina.
Da li da okrenem i da odrcitujem ono cuveno : ovde taj i taj ,imao sam poziv sa ovog broja, ili da se pravim lud.? Bila je to lazna dilema. Sama pomisao da je to mozda bila ona u mojim preponama podizala je pritisak neslucene snage. Pozvao sam prvi broj, bio je fiksni. Telefon je zvonio ali se niko nije javljao.Onda sam pozvao drugi broj, ovaj put mobilni. Zazvonio je, jednom drugi put a onda:
" Ej,Marko, ja sam te zvala, nisi se javio "
"Kupao sam decu, nisam ni cuo da zvoni"
"Slusaj, nema to veze" rece Drina " nego hoces li da se vidimo"
" Hocu " rekoh "Kada?"
" Bicu za pet minuta ispred tvoje zgrade" rece " Plavi Golf trojka"
" Cekaj, deca mi spavaju " promucah " nemam kome da ih ostavim"
" Ja cu biti ispred zgrade za pet minuta " nasmeja se i prekide vezu.
Sedeo sam u fotelji i blenuo u sopstveni mobilni telefon. Sta sad? Jel ona luda?
Kako da ostavim decu? Sta ako se neko probudi? Zena ce me ubiti ako se takva stvar desi. Em otiso u kurvanje em ostavio decu. Ma nece se probuditi pomislih . Ova je spremna na sve. Jednom se zivi. Dok sam pokusavao da sredim misli uhvatih sebe da oblacim jaknu i vec izvlacim kljuc iz otvorenih vrata.
Istrcao sam iz ulaza zgrade.Tacno prekoputa stajao je tamno plavi Golf i neko je sedeo u njemu.Srce poce da mi bije kao ludo. Presao sam ulicu, uhvatio bravu i vrata se otvorise. Sedela je i pusila. Seo sam pored nje.
" Al si tacan, svaka cast" smejuljila se.
" Takav sam po celom telu" lupih pokusavajuci da se priberem.
Ona se nasmesila a onda rece nekim gotovo svecanim tonom.
" Marko, ti verovatno to ne znas ali ja sam kuma Tamare Tomovic"
" Koga ?" upitah
" Hocu reci sada Tomovic a devojacko Marjanovic"
" A te Tamare ?" rekoh. Znao sam o kome govori. Bila je to jedna od mojih bivsih devojaka, nekoliko Nedelja zabaljanja jos na I ili II godini faksa. Nista posebno.
" Kako je ona, sta radi?" pokusavao sam da kupim vreme i shvatim u cemu je fora.
" Dobro je, radi na fakultetu, ali to sada nije bitno" rece ona otpuhujuci dim cigarete.
" A sta je onda bitno? " upitah vec pomalo nadrkan. Deca su mi bila gore a ja sam se igrao nekakvih odgonetalica.
" Reci cu ti ali samo pod uslovom da me ne prekidas" rece ona a glas je poprimao malo dramaticniji ton . Ucinilo mi se da ce da zaplace.
" Necu. Ne boj se " rekoh gotovo pokroviteljski.
Pogledala me ,mislim zahvalno , a oci su joj caklile. Spustih joj ruku na ruku , cisto da joj dam podrsku. Ona uzdahnu i trze se kao da je udarila struja.Bila je to sada potpuno druga zena, ni trunke one sigurnosti, gotovo oholosti sa kojim je razgovarala samnom pre par sati , pa cak i pre samo nekoliko trenutaka.
" Vidis , sve ovo veceras, nas susret na Milosevom rodjendanu , ovo sada ja planiram vec vise godina" otpoce ona.Bio sam sledjen.
" Ne prekidaj me, molim te, obecao si" rece i nastavi:" ja sam Tamaru upoznala nekoliko meseci posle vaseg raskida , postale smo cimerke. Zivele smo najpre kod iste gazdarice a onda smo imale sopstveni stan , mislim u kom smo bile same. Ti verovatno ne znas, ali Tamara je jedna veoma senzibilna osoba ali i osoba koja je veoma otvorena i radoznala."
Znam" izustih ali me ona prekide stavljanjem prsta na moja usta " Cuti ,molim te " rece. Ja samo klimnuh glavom.
" E pa nas dve smo se jako zblizile, najpre emotivno a uskoro bogami i fizicki"
Verovatno sam razrogacio oci , jer ona rece: " Nemoj tako da me gledas, zbunicu se a ovo je najvazniji deo price" i zapali cigaretu. " Elem , nas dve smo pocele da eksperimetisemo, mislim u seksu. Najpre je to bilo masiranje, mazenje, a onda je postajalo sve slobodnije i intenzivnije" Na ovu njenu recenicu osetio sam dve stvari. Prva je bila moje uzbudjenje, **** je hteo da mi izleti iz pantalona , a druga je bilo njeno uzbudjenje. Nisam bio siguran sta je vise pali , sto se seca svojih lezbijskih dozivljajja ili sto to prica meni. Glas joj se menjao, postajao nekako ‘rapaviji a disanje nekako isprekidano.
" Jednom smo tako resile da probamo vibrator, nabavile smo ga kod nekog svercera.
Posto smo uglavnom bile bez kinte , pristao je da nam ga pokloni a da mu ga ja popusim, ali to nije sada vazno"
Spustio sam joj ruku na koleno. Nije reagovala.
" E taj vibrator dovodi tebe u vezu sa mnom"
" Kako ?" rekoh spustajuci ruku niz njenu butinu. Zaustavila me svojom rukom., poklopivsi mi saku.
" Cuces, polako" rece , raskopcavajuci mi slic drugom rukom" izvadi ga iz gacica, bice ti lakse"
" Vibrator je u nase seanse uneo novi element, novog clana" pocela je da mi drka karu.Zastenja od zadovoljstva a ja joj gurnuh srednji prst pored gacica u vrelu pickicu.
" Tamara je rekla da nas vibrator mora imati neko ime ,musko ime a posto je meni bilo svejedno ,postali ste imenjaci, mislim ti i vibrator"
" A sada kapiram " rekoh " pokvario ti se vibrator pa si posla da trazis njegovog dvojnika."
" Dobra fora" nasmejala se " nego da li bi mogla ja sada malo da ti pusim a nastavicu pricu kasnije" rece stiskajuci mi jaja.
" Nikako" rekoh " mislim nikako nemoj da nastavljas pricu"
" Znaci da ti pusim" smeskala se polako spustajuci glavu ka mom kurcu.
"A-ha" promumlah od zadovoljstva
" Sta A-ha ? " zaustavila se na par santimetara od glavica.
" Pa pusi mi" odgovorih , gurajuci joj glavu .
Pusila je fenomenalno. Usisavla je glavic, zatim ga polako jezikom gurala nazad, pa opet unutra. Ja sam joj za to vreme nabio vec dva prsta u picku i radio rukom kao kakva masina za jebanje. Pocela je da mi ga usisava do kraja. Da bi to uspela jos vise se nagla a ja slucajno dodirnuh malim prstom otvor njene guze. Resih da joj i tu zabijem prst pa za to iskoristih drugu ruku. Dopala joj se ideja pa pridignu dupe taman toliko da moja ruka moze da prodje i otpocne ritmicko nabijanje.
Odjednom ona ispusti moj **** iz usta. Drzala ga je veoma cvrsto u ruci.Podize glavu ,pogleda me u oci pa rece : " Sta mi to radis? A sta mi to radis? Reci mi"
Bio je to glas raspukle zene, ocigledno je volela da prica u seksu.
" Nabijam ti prste u picku" rekoh stenjuci, zeleo sam da nastavi da mi pusi ali mi je i ova situacija bila prilicno uzbudljiva
" I sta jos?" rece trljajuci mi glavic, "reci" zapovedala je
" I u guzu, razvaljujem ti guzu , zamisli da ti nabijam **** u dupe, jel te boli .." prihvatao sam nasu prljavu igru recima
" Da…" stenjala je " a ja tebi pusim , sisam ti karu , kako je lepa , tvrda"
" Sisaj ga kurvetino " rekoh sad ja, potpuno napaljen i nabih joj glavu skoro do butina.
Rukama sam radio kao da nisu moje, brzina nabijanja u njene rupice tj. rupetine pela se srazmerno nasem uzbudjenju a onda potpuni prekid svesti. Pocela je da svrsava.
Ispustala je neke poluglasne krike, neko roptanje a ja po stezanjima misica shvatih da je to to.. Ja jos nisam. Podigla je glavu, poljubila me u usta , samo ovlas a onda se vratila na karu. Osecao sam da je zahvalna. Sklonio sam svoje ruke sa njenog dupeta , zavalih se u sedistu a ona otpoce zavrsni deo najboljeg pusenja koje sam imao za ovih dvadeset i kusur godina aktivnog bavljenja jabacinom. Nagla se preko mojih butina i ja osetih one njene ogromne sise sa pocetka ove price.
Zavukoh obe ruke i poceh da ih mesim. Bile su stvarno ogromne ali jos uvek prilicno jedre. Gnjecio sam ih, istezao, uvrtao bradavice, trljao jednu o drugu, Drina je stenjala , ocigledno joj se to svidjalo ali nije ispustala moj **** iz usta. Osetih da cu svrsiti , i poceh da se meskoljim ali osetila je i ona i cvrsto se pripi uz moje butine. Orgazam je dosao iz karlice. Jednostavno se spustio niz kicmu i odjednom je pocela eksplozija
Lepo sam osecao kako mi sperma siklja iz kare ali ona je jos jace sisala . Usta su joj se punila spermom a ona je mumlala od zadovoljstva.I ja sam mumlao, stenjao ,uzdisao. Trajalo je to nekolko desetina sekundi. Onda sam se smirio i osetio kako se moj **** polako ali sigurno ispumpava. Ona ga je jos uvek drzala u ustima. Zatim je otvorila usta .Svez vazduh hladio je moj izguljeni glavic. Podigla je glavu , okrenula se ka vratima.Pomislio sam da ce da ispljune moje sokove ali ne, ona je potrazila cigaretu, stavila je u usta i pripalila." Hoces i ti?"
" Daj " rekoh potpuno fasciniran cinjenicom da je progutala sve sto sam u nju izlucio
do poslednje kapi.
" E sada mogu da ti dovrsim pricu na miru " rece, popravljajuci suknju koja se izguzvala na butinama.
" Ne " prekinuo sam je" imamo vremena , moja zena se vraca tek za cetiri dana "
" Dobar ovaj deciji rodjendan " rece ona i nasmeja se. " nego znas, zanimalo me je uvek ko bolje pusi ja ili Tamara"
" Da ga je ovako pusila , ne bi joj ti bila kuma" nasmejah se i ja
" Sta hoces da kazes? " kao da se zabrinula.
" Objasnicu ti sutra " poljubih je u usta " obuci nesto jos provokativnije " sapnuh I dodirnuh joj grudi.
" Vazi" uzdahnu.
Kada sam se usunjao u sopstvenu kucu nije bil ni jednog znaka da su se deca budila.
Naprotiv, iz njihove sobe dopirao je dobro poznati zvuk decijeg ravnomernog hrkanja
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Kuvarica

Cao sad cu da vam ispricam jednu istinitu pricu koja se desila za vrijeme sluzenja vojnog roka. Imam 21 godinu, zovem se Zdravko i strasno privlacno izgledam a i kurcinu imam 22 cm sto je moj najbolji adut i tim se ponosim.

Znaju svi da se na vojsku tesko naviknuti, rano ustajanje, namjestanje kreveta, ciscenje ... Ja sam bio najlenji vojnik, nikako nisam mogao da se naviknem na taj vojnicki zivot pa sam se raspitivao kako mogu bilo kako da oslobodim sebe tih smrtno dosadnih radnji. Starija klasa me je savjetovala da se javim u vojni stacionar ( bolnicu ) i da se zalim na bolove kicme. To sam i uradio, otisao sam kod neuro-psihijatra i on mi je dao dijagnozu da lezim 7 dana u stacionaru i da mirujem. Na ulazu u odeljenje za stacionarno lijecenje docekalo me je sve i svasta ( vojnici sa opekotinama po cijelom tijelu, bez prstiju ... ), posto sam uzeo pizamu krenuo sam prema svojoj sobi i kretajuci se kroz hodnik pogledao sam u prostoriju gde su bila otvorena vrata i ugledao sam jednu gospodju odprilike ima nekih 40-42 godine. Pogledala me nekako cudno i privlacno, nastavio sam svoje kretanje i usao u svoju sobu. Posto sam primao neku terapiju gdje je bio ukljucen i bensedin odma posle primljene terapije sam spavao kao top. Dan po dan je tekao ja sam pri mom ustajanju uocavao promjene na mojoj pizami uvijek je bila tako oslobodjena skoro da oce da spane. Iz dana u dan ponavljala se ista stvar pa sam rijesio jedan dan da ne spavam nego da sacekam da vidim dali se to neko igra sa mnom. Osvanulo je jutro i posao sam da primim terapiju a posto sam bio dobar sa deckom koji mi je davao terapiju zamolio sam ga da mi danas preskoci. Usao sam u svoju sobu i odmah sam simulirao da spavam. Proslo je 20 minuta i moja vrata su se lagano otvorila, oci nisam otvarao jer sam ocekivao da ce se razjasniti gore navedeni problem. Osoba koja je usla u moju sobu ne gubeci vrijeme odmah je sjela na krevet pored mene i svojim neznim rukama polako razvezivala moju pizamu i izvadila moj nabrekli **** lagano ga je uzela u usta i navlacila ga u sebe do kraja, ja sma se i dalje ponasao kao da spavam a ona je nastavila da ga obradjuje dok me nije dovela do vrhunca i svu moju tecnost progutala u sebe. Tada me je klimnula i rekla mi tiho na uvo ,, znam da ne spavas ajde mi molim te rascepaj moju vlaznu picku " a ja ne bi da gubim vrijeme znate sta znaci biti vojnik otvorio sam oci i njenu glavu opet navukao na moj kao kamen tvrd ****, potom sam joj podigao glavu i zaronio sa svojim jezikom u nevjerovatno velike sise, dok sam je lizao po njenim bradavicama uzela je moju ruku i stavila se medju svoje noge lagano sam otkopcao patent na njenim stegnutim farmericama, uvukao sam ruku i odusevio se tim sta me je snaslo po ulasku moje ruke, imala je crvene cipkaste tanga gacice koje su bile potpuno mokre od uzbudjenja, kada sam je dohvatio do njene uzavrele picke ispustila je jedan sjajan uzdah vjerovatno iz zadovoljstva. Dok me je ljubila po vratu ja sam zatrazio od nje da skine sve sa sebe i legne ispod mene, to je i uradila, narode znate sta sam vidio idealno parce mesa kojoj nedostaje svakodnevno jebanje i rasturanje. Spustio sam jezik do njene picke i tako strastveno lizao da sam mislio da ce zena bez pameti ostati kako se ponasala. A to ne da je bila normalna ***** nego daleko bilo ko tunel. Dok sam je lizao nekoliko puta me je neka tecnost cudnog ukusa prskala po jeziku i usnama, govorila mi je da joj pocijepam picku svojom kurcinom inace dugom 22cm. Svatio sam to kao naredjenje i ubrzo sam sam njene noge stavio na svoja ramena i stavio **** lagano u njene odaje. toliko je glasno govorila ,, jace, jace vojnice" i ja komandu izvrsih i nabijah je tako jako da umalo **** ne slomih ali i to joj je malo bilo pa je svoje ruke stavila na moje guzove i pripomagala da bude to jos jace. Nije mnogo trajalo kad sam ja osjetio da moja sperma oce da izadje i hteo sam da izvadim svoj tako reci polomljeni **** kad je ona pocela jos jace da me navlaci na sebe, govorio sam da cu da svrsim a ona je na to odgovorila ,, oces ljubavi ali u mene ocu da mi ostane uspomena od tebe, branio sam se da se to desi ali sve price su bile suvisne i to se desilo da sam u nju prsnuo tako ogromnu kolicinu tecnost kao da sam slon jebote. Izvadio sam **** iz njene razjarene picke i u misli mi je dosla cinjenica da cu biti tata mozda. Ustao sam sa kreveta i pitao sta mi je to uradila ona je odgovorila ,, ne boj se sine i ako bude sta necu te vezati za to, cak me ne interesuje ni kako se zoves " bilo mi je lakse. Obukli smo se i dogovorili da to ostane izmedju nas i da cemo se jos vidjeti.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Cuvajte Se Spanaca Ili Mozda...

Cao, Ja sam Milica i imam 24 godine. Studiram i radim u jednoj privatnoj
export-import firmi kao sekretarica.
Cesto putujem sa sefovima na poslovna putovanja kad su neki pregovori u
pitanju i cesto prisustvujem pregovorima
kod nas kada dolazi neka delegacija.
Tako je bilo i kad nam je dosla delegacija iz spanije koja je trebala da nam
isporucuje delove za neke stamparske masine,
njih je bilo pewtorica razlicitih dobi, najstariji je imao cetrdesetak a
najmladji nesto manje od trideset godina. Sa nase strane su bili Direktor
moje firme, sef mog odelenja i Marketing menadzerka. Za vreme celokupnih
pregovora sam primetila da na odredjene trenutke spanci nekako cudno gledaju
mene i moju koleginicu
Natasu (Marketing menadzerku). Elem ,nakon pregovora koji su super zavrsili
po nasu stranu direktor je resio da izadjemo
svi na rucak. Otisli smo u restoran Delfin i kako smo se tamo lepo proveli
kada smo napustali restoran, Natasa je predlozila da se nadjemo uvece i da
pokazemo nocni zivot Beograda
spancima. Spanci su dosli oko 10 sati uvece po mene, a Natasu su vec bili
pokupili. Otisli smo u par kafica (Kalemegdanska terasa, Sport cafe i u No
No), u kaficima su poceli da
flertuju sa nama i videla sam da su zainteresovani za nesto konkretno. Oko
pola jedan ujutro smo iz kafica otisli u klub Kan kan gde smo rezervisale
separe. Tamo smo se zezali, pili igrali
i kad smo vec bili malo pripiti poceli su da nas hvataju za struk, butine,
kolena. Kad su videli da nam nesmeta meni je jedan od dvojice koji su sedeli
pored mene zavukao ruku dublje ispod haljine
i kad sam ja rasirila noge sklonio gacice i poceo da milije i gura prst u
moju pickicu. Slicno se desavalo i sa Natasom. Dok
mi se zabavljao sa pickicom jezikom mi je lizao uvo i predlozio da podjemo
kod njih u apartman gde su odseli.
Naravno ja i Natasa smo se slozile. Odveli su nas u Interconti. i tamo smo
poceli lud grupnjak, njih sedmorica (sa direktorom nasim i mojim sefom), a
nas dve.
Sva sedmorica su se redjali na meni i NAtasi, pusile smo odjednom po dva tri
i cetiri kurca lizale se medjusobno i posle dva sata jebanja kad su po ko
zna koji put neki od njih
svrsili seli smo da se odmorimo malo. Onda su nas spanci pitali (mene i
Natasu) da li smo raspolozene za jedan njihov specijalitet. Ja sam pristala
kao i natasa, obecali su da nema nikakvog sadomazohizma i slicno.
Onda su narucili preko roomservica da im donesu sampanjac sa dve case i
nesto voca banane i jagode i slag. Kad su doneli poceli su da spremaju, voce
su stavili u dve cinije i svi su jos jednom svrsili na porcije voca
i u case za sampanjac i dali nam da pojedemo i popijemo. Uzele smo i pocele
da jedemo, kad smo to pojele, uzele smo case sa spermom i popile. Natasi je
bilo malo gadno dok je pila pa je pila iz vise puta ali na
kraju joj se svideo specijalitet.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Moj najvatreniji sex!!!

Za vreme letnjeg raspusta sestra me je pozvala da dodjem kod nje u Kotor sto sam naravno prihvatila! Jedva sam cekala da je vidim!
Putovala sam vozom. U kupeu sam bila sa jednim prelepim deckom!
Visok,crn,nabildovan ma bas kako ja volim. Sedeo je preko puta mene!
Zatrazio mi je upaljac a ja sam jedva docekala da pocnem neki razgovor sa njim.

Kako je vreme prolazilo sve smo vise i otvorenije razgovarali!
U jednom trenutku je seo pored mene i stavio mi ruke na struk.Poceli smo se ljubiti a ja sam osetila kako mu se kita dize!Nisam razmisljala ni jednog trenutka i odmah sam ga uvatila za k***c! On je mene vatao za sise i ljubili smo se sve zesce. Pitala sam ga da li zeli da me ****, a on je rekao da je to zeleo od kad me je prvi put ugledao na vratima.

Legla sam na njega i otkopcala mi farmerke.Trljala sam moju vlaznu pickicu o njegovu kitu koja je bila veoma tvrda. Onda sam mu pocela pusiti k***c onako socno. Rekla sam mu "Zelim da mi lizes picku" a on je to rade volje prihvatio. Tako me je dobro lizao,a ja sam uzdisala. Nabio je jezik duboko u moju obrijanu picku i pozudno lizao.
Zatim me je stavio na sto i poceo me j****i u picku. Imao je dobar k***c!
Veliki tvrd i debeo! Izludjivao me je! "Oces kitu kurvo,a" pitao me je a ja sam samo vristala "Da,da,jos,jace".Ubrzo sam i svrsila ali njemu je kita jos bila tvrda.Okrenuo me je i poceo me j****i u guzu. To je bilo najbolje jebanje u mom zivotu. Jebao me je sve jace i jace,a onda je naglo prestao i poce mi lizati picku koja je bila sva vlazna.Vikala sam "Razvali meeee" i on me je nastavio j****i u picku.Bila sam sva napaljena a on me je tako dobro jebao i onda sam po koji put svrsila.Tako jako i tako dobro da sam samo htela jos.Nije prestajao da me kara a ja sam se razvaljivala d njegovog kurca. Onda sam osetila mlaz tople sperme kako prska svuda po meni!!!

Bilo je tako dobro da smo to ponovili jos nekoliko puta. Jos nikad niisam sela na tako dobar k***c!! Po izlasku iz voza mi je dao broj telefona da bi ovo ponovili jos ponekad. Sada se ja i moj decko iz voza ****mo svaki vikend tako zestoko!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Kockanje

Ljubav...e to je cudo. Zaljubila sam se u jednog decka pre pet godina i udala se za njega pre tri godine. Znala sam da voli da se kocka, ali u pocetku nisam uvidela dokle ide ta njegova bolest. Da je ljubav slepa i da ima malo razuma u njoj pokazuje i dalja prica. Jednom se moj muz kockao kod nas kuci. Igrali su poker on i neka tri tipa.

Nisam se preterano muvala oko njih sem sto sam im sa vremena na vreme donosila pica. Kada bi se on kartao ja bih obicno sedela u drugoj sobi i gledala TV. Vec u to vreme sam imala predstavu da zna izgubiti i vece pare, ali kako se nije kockao u pare koje sam ja zaradjivala imali smo da prezivimo mesec. Ovog puta je bilo ozbiljnije.

Usla sam da im sipam pice kada sam primetila da na stolu leze i moje pare! Ne znam kada ih je izvukao iz fioke, ali sam videla da ih nemilice trosi! Nista nisam rekla, jer sam bila spremna da se svadjam sa njim kada se oni razidju. Kada sam im nasula pice ipak sam ostala da otpratim desavanja na stolu. Stajala sam u blizini i gledala sta se desava.

Svi su bili udubljeni u karte. Primetila sam da su svi stariji od mog muza...moguce da su i bolji kockari. Dolazi jedan trenutak kada moj muz valjda ima jake karte i ulaze sve pare, ali i covek preko puta ulaze vise para. Sada je red na mog muza da ulozi do njegove sume i da se tada pokazu, ali on nema vise nista... Napet trenutak u kome na komentar mog muza da nema vise para stariji covek klima glavom u mom pravcu...

Ja potpuno zbunjena gledam sta se desava. Sada moj muz progovara kao da zna o cemu se radi. "Uredu sta pokriva taj deo para?" Stariji gospodin daje za mene sokantnu izjavu "Jedno pusenje i svrsavanje u usta ce biti dovoljno." Ja ne mogu da verujem bezim u sobu i tamo se zatvaram... Tada i moj muz ulazi unutra...

Vristim na njega da nije normalan ako pristane na tako nesto, tvrdim da me ne poseduje. On me ubedjuje kako nece izgubti kako ima jake karte, ali ja ne verujem. Pitam sta se desava ako izgubi, a on se okrece ka zidu i cuti... "Znas i druge zene i devojke rade to." progovara na kraju. "Stalno." "Jesi i ti jebao neku tako,a jeli?" pitam ga. "Naravno da nisam, ali razumi me velike su pare u pitanju."

Gledam ga onako skrhanog i ne znam sta da mu kazem. Nekako se iz mene prolama "Vazi." Spustam glavu i izlazim sa njim iz sobe. Stariji covek me gleda zadovoljno. Trenutak istine, trenutak vecnosti, karte se okrecu i moj muz gubi... Samo sam to shvatila... Tezak trenutak za mene. Odlazim u sobu i padam na krevet. Placem. Ulazi stariji gospodin i prilazi krevetu. "Mila nemoj da places.

Moraces da naviknes na ovo ako ga volis. Debelo je zagrizao za kocku, a nije ni prvi ni poslednji. Ja ovako ****m vec godinama." Surovo, ali stvarno surovo, ali opet istinito. Cutim i okrecem se prema njemu. On je vec seo na ivicu i svukao gace... k***c mu stoji polupodignut i ceka. Spustam se kolenima na patos i naginjem se ka njemu.

Lepo mirise (hvala Bogu). Pocinjem da ga sisam polako i da podizem. Matorac ocigledno uziva sve vise... Polako ubrzavam tempo i sve vise ga palim. Rukama mu gnjecim jaja, sada mu i k***c lizem po strani... Obradjujem mu glavic jezikom. Pocinje da svrsava, a ja glavu nabijam na k***c da upijem spermu u sebe. Tako je trazio.

Skida mi glavu sa kurca i gleda me u oci, a ja ponizena klecim na patosu sa spermom medju zubima i po licu... Smeska se zadovoljno i odlazi... Jos satima sam klecala na patosu dok mi muz nije usao... Te noci smo vodili ljubav, obecao mi je da je ovo prvi i poslednji put uradio...

Kako me je samo lagao. Vec sledece nedelje mi je rekao da idem sa njim na jedno mesto. On ide da se karta, a ja mogu da se provedem malo sa drugim zenama ako dodju... Bila sam skepticna povodom toga, narocito kada mi je rekao da se sexy obucem. Ipak sam pristala.

Oblacim plavu haljinu, tanga gacice, visoke stikle i ne stavljam brus. Dosli smo na to mesto. Jedan prelep stan. Sela sam u cosak sa jedinom devojkom koja je bila tu. Ispostavice se kasnije da je devojka jednog od kartarosa i da je kao i ja tu zarad igre. Nisam tada to jos znala, ali kasnije sam to shvatila. Moj muz opet cini istu stvar.

Ovog puta obecava samo pusenje. Ipak dobija ovu rundu, a meni je lakse. Ipak ne traje sve vecno. Ovog puta gubi, ali je ulog mnogo veci. Analni sex je u pitanju. Ja se gubim... Nikada to nisam radila, cak ni sa njim, a sada moram sa potpunim strancem. Nekako sam se odgegala do sobe. Cekala sam jos sat vremena dok se nije zavrsila partija.

Ulazi prvo ona devojka sa drugim kartarosem. Odvodi je na drugi kraj kreveta. Gledam i ne verujem! Ona je samo poslusno sela na krevet i pocela da se ljubi sa ovim. Ja sam tu! Uralam u sebi, ali nista mi ne vredi. Oni nastavljaju. Ulazi sada i "moj" tip. "Mala pusti njih. Okreci se na kolena i laktove" Slusam ga u potpunosti. Prilazi mi sa ledja i zadize mi haljinu. Kida mi tange. "Evo mala 20 eura ovde na polici za ove tange."

Kako sam se samo bedno osecala. Osecam njegove prste na mom dupetu. Polako pocinje da mi mazi cmar. Krece prstima i ka pici, ali ne dam. To nije u dogovoru i ne zanima me. Dupe neka ****. Ne buni se. Uzima iz komode kremu. Ocigledno da je on vlasnik ovog stana. Polako mi maze moj cmar. Ulazi mi jednim prstom, a ja se trzam napred.

Polako prst ulazi sve dublje. Jos vise sirim noge da ga lakse primim. Sada vec krece i drugim prstom, a mene stize sve veci bol. Bacam pogled do nas i vidim da ovaj drugi uveliko **** devojku. Ona baca pogled ka meni i kao da blago sleze ramenima u stilu "sta da se radi". Mozda to i samo tripujem. Ovaj tip sada namesta k***c na moj cmar. Krece njim unutra, a ja se zbog bola izmicem unapred. Steze me rukama oko dupeta da ne bezim! Pocinje sve dublje da ulazi,a bol je sve jaci.

Zabijam glabu u posteljinu. Sada je vec poceo da hvata ritam. Idalje me cvrsto drzi i ne da mi da se izmaknem. Sada me vec rastura, a meni dupe sve vise bridi. Sve mi je vise vruce. Bol polako zatupljuje. Mozda sam se navikla, a mozda se i dupe priviklo. Opet gledam ka ovoj drugoj devojci. TIp joj je stavio k***c medju sise i polako ga nadrkava.

Pocinje da svrsava po njoj, a vidi se da joj nije prijatno. Sperma joj ulazi u oci, nos, prska po kosi... Polako i ja pocinjem da mesam dupetom kako bi ovaj tip vec jednom svrsio. Osecam trzaje i toplinu u mom dupetu, znaci svrsio je. Vadiga ga napolje, navlaci pantalone i odlazi. Ja idalje klecim. Uzimam neki peskir sa natkasne i brisem dupe, da ne bih uflekala haljinu. Uzimam 20 evra sa police i izlazim napolje.

Tu me ceka muz, a vidim da je tu i ovaj drugi koji ceka svoju devojku. Odlazimo kuci... Te veceri smo vrlo malo pricali... To nije bio kraj... Nas ljubavni zivot je malo zamro. Sex je idalje bio dobar, ali ga je bilo veoma retko... Ja sam polako ovladala i nekim novim vestinama... Vodim evidenciju i do sada sam zbog kocke spavala sa 46 tipova. Kondomi su postali obavezni odmah posle drugog puta i na tome insistiram. Bilo je i ludackih zahteva, tako sam naprimer pisala po jednom liku, dva puta su me jebala dvojica bila sam i u sendvicu...

Najgora situacija mi je bila kada sam morala da sa jednim tipom otputujem 3 dana na Zlatibor i da se ****m sa njim kada se njemu digne... Tri zamorna dana... Uspevam i da uzivam ponekada kada se trenuci potrefe.

Priznajem, znam i da ovlazim i da svrsim, ali ima i potpuno neprijatnih situacija kada ne uzivam ni trenutka... Mozda sam zbog ovoga svega kurva, ali to je moj zivot...

Volim svog muza, pokusala sam da ga nateram i da se leci, ali posle mesec dana sve je propalo, zavrsilo se tako sto sam nekom liku pusila i gutala spermu...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N95 8gb
Gola Lola uzitak do bola

Dosla sam s posla kasnije no obicno, umorna kao rodeo jahac nakon turneje po Divljem Zapadu. Jos na vratima izula sam cipele sa slomljenom potpeticom i do kupaonice ostala potpuno gola, ako ne racunamo pet sicusnih zlatnih piercinga od usiju nadolje. Kada se punila zajedno sa mojim osjecajem apsloutne srece. Ima nesto u toj toploj vodi sti cini zenu potpuno mirnom. U tom stanju nisam ni primjetila da nisam sama.
" Ava, jesi li to ti?!" cula sam glas moje prijateljice.
" Aha! Kad si stigla?"
" Prema dogovoru, Ava! Danas je "koka dan"!"
Koka dan! Mjesecno okupljanje intimnog zenskog drustva u Caffe Mina, na koje sam potpuno zaboravila. Dan je bio naporan. Usla je bez kucanja s dvije case porta.
" Hoces?"
" Aha, hvala ti!"
Sjela je na rub kade, prekrasna. Lola je bila prstava brineta plavih ociju i smijeha koji sam pozeljela snimiti za dojavu poziva na svom mobitelu.
" Bila si nedostupna cijelo popodne, vec me uhvatila frka da nesto nije u redu. Gledala me pazljivo i rukom prelazila preko mog vrata.
" Netko te je ugrizao?"
" Ne sjecam se... Bas mi pase tvoj dodir, mazi me i pricaj mi. Nemoj stati ni ako ti se piski."
" Ne piski mi se. Dobro... s ta ja to vidim... Sise su ti pune crvenih tragova, sva si se najezila. Bradavice su ti tvrde i tamnije nego obicno. Lagano cu ti ih ljubiti, jer mi se cini da su te medvjedi grizli."
" Ljubi ih. I mene ljubi. I skini se, dodji."
Kada je bila vrlo prostrana. Dobar izbor, uvijek sam to ponavljala kad bih imala drustvo. Lola se skidala najljepse na svijetu. Nosila je dzemper, suknju do koljena i hulahopke, ali je iskliznula iz njih, graciozno, kao da skida rukavicu s jednim prstom. Vjezbala je tri puta dnevno, godinama i bila je utegnuta poput vretena. Tamni muf brijala je u obliku crte i nikad je nisam vidjela bez frizurice.
" Lijepa si!" mrmljala sam, dok je lijegala pored mene, blago razmicuci moje noge i prinoseci svoje nasminkane usne mojima.
" I ti si lijepa i imas najljepse sise na svijetu!"
Dugo smo se ljubile. Prekrasno se ljubiti sa zenom. Mekane, mesnate usnice i jezik koji seta na zenski znatizeljan nacin, palaca i prodire, zalazi i dotice. Ljubile smo si vratove, naizmjence si grickajuci uha i pusuci u jamice i udubljenja.
" Budi mirna sada!"
Godilo mi je da ne trebam nista raditi. Nitko ne razumije zenu kao druga zena. Spustala se lagano niz moje tijelo, jezikom i rukama. Lola, za razliku od mene, nije pustala duge nokte i to se pokazalo vrlo korisno u nasem seksu.
" Trebas se brijati, duso! Mackica ti je bockava! Ja cu te obrijati!"
Dohvatila je brijac i pocela utrljavati pjenu u moju razbarusenu mackicu.
" Tri puta dnevno mi to radi, molim te..."
Malo sam zastala kad je priblizila brijac. Ali, radila je to bez greske.
" Bit ces savrsena. Rasiri noge i digni guzu da te obrijem medju guzovima!"
Poslusala sam. Unijela se medju moje noge i rasirila polutke, kako bi mi skinula dlacice oko anusa. Brijac je grebao, a ja sam zaustavila dah. Uzela je tus i jakim, toplim mlazom ispirala moje medjunozje. Onda se pocela igrati i nadrazivala je moj klitoris vodenim topom. Smijale smo se zajedno. Uzela sam joj tus i uvukla ga medju njene noge. Kupaonica je prskala.
" Idemo u krevet!"
" Namazi me prije!"
Brisale smo jedna drugu debelim, plavim rucnicima, znajuci gdje vlaga ostaje, a gdje se trlja bez milosti. Ljubila mi je ledja i rupice iznad guze. Dodala sam joj bocu baby ulja. cucnula je i podigla mi nogu. Mazala mi je stopala, noge, guzu i obrijanu kozu, polako prekrila trbuh i sise, ledja i ruke. Uzela smo svaka svoju casu i bocu porta i kliznule u moju spavacu sobu.
" Ostavit cemo svjetlo, moze?"
" Moze, volim te gledati dok svrsavas."
" A ja tebe dok me lizes."
" I ja tebe dok ti se steze supcic."
" I ja tebe kad vrtis bokovima."
Legle smo, ljubeci i hvatajuci se. Lola je svojim tijelom skidala ulje s mojega i klizile smo jedna po drugoj, mirisne i vlazne. Uvukle smo prste jedna u drugu, ali, morala sam paziti da je ne ozlijedim svojim ostrim noktima, pa sam se okrenula na ledja i povukla njenu picu do svojih usta.
" Pojela bih te, ovako!"
Grickala sam njene mekane usmine i klitoris, a Lola se kikotala medju mojim nogama i palacala jezikom po mojim osvjezenim rupicama. Bila je bolja od mene. Ja sam uvijek sebicno stala dok bi me ona jebala i zaboravila na njeno svrsavanje, pa je Lola najcesce svrsavala sama, lezeci pored mene. Ali, bila je vjesta prstima i jezikom. Nekako me uspjela napuniti i pogoditi pravo mjesto na drazici. Mozda joj je uspjelo zbog toga sto nije imala nokte, pa se nabijala u mene bez ikakvog straha. Krenula je u boj za vrisak. Jebala me koljenom, laktom, nosom, prstima i jezikom. Prebacivala me po krevetu i podu. Tjerala me da cucim iznad njezine glave i sirim se naglavacke. Volim Lolu, jer zna istinski uzivati. Svako toliko bi stala, dodala mi casu s tamno crvenim, slatkim picem i, dok sam jos ispijala, nastavljala sa seksom. Kapi porta lizala je s mojih bradavica i nudila mi svoje majusne sise. Natjerala me da legnem na ledja, zatim potpuno odmaknula casu, sjela mi na trbuh, okrenuta ledjima, i pocela se zabavljati s mojim klitorisom, dok sam joj ja nabijala u guzu prst, vec podmazan njezinom ljubavnom tekucinom. Ona zatim legne, s glavom medju mojim nogama, i, zabacivsi picu uvis, vrati svoje tijelo prema meni, dok sam ja podigla glavu taman toliko da se nadje u visini njene pice: na taj nacin mi se koljenima oslanjala o ramena. Svrsila sam uz nekontrolirano trzanje karlicom. Veliko finale bila je njena predstava. Spustila mi je ramena i glavu niz krevet i zaronila medju moje noge. Jebanje jezikom je nastavila, no, ovoga puta sasvim na drugaciji nacin. Malo tko to zna odraditi tako dobro kao zena. Kada uprijeti, kada uci, kada zagristi, kada zastati. Osjecaj za jebanje, taj je dar imala Lola. Nije vise bilo vremena za razgovor. Disala sam brzo i cula je moje stenjanje. cula je kako hvatam val svrsavanja i ubacila je prste u moju guzu. Drugom rukom gnjecila je bradavice.
" Daaaa, Lola, volim te!"
Svrsila sam s osjecajem bezgranicne ljubavi. Lola me povukla kraj sebe i drkala si. s½eljela sam joj ugoditi i ljubiti je, ali umor me svladao i zaspala sam bez rijeci. Nisam ni cula kada je svrsila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:30:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.