Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:09:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577629 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Osamnaestogodisnjakinja

- -

Sedeo sam kod mog najstarijeg brata i cekao da neka cura od nepunih 18 dodje da ga poseti. Pre nego sto je ona dosla on mi je rekao: sutra ti je osamnesti rodjendan brate, moze li poklon dan ranije? Ja nisam shvatao sta on misli ali mi je on objasnio da mu ova cura ne znaci i da zeli da je probam. Oni imaju samo sex i nista vise. Ja sam pristao i onda sam uzbudljivo cekao njen dolazak. Onda je ona dosla. Bilo joj je malo neugodno u pocetku ali kada se opustila samo je o kurcu pricala. Onda nas je moj brat poslao u sobu da se zezamo. To sto me je posebno palilo kod nje je dan njenog rodjenja. Ona je punila 18 dva dana posle mene i ovo je bilo nesto za nas slavljenike. Pocela je da se skida cim smo usli u sobu rekavsi mi da ne voli predigru i da cak ni njen voljeni momak mora da se zadovolji `samo` picom. Kao i sve norvezanke i ona je bila neverna ali nisam nameravao da se bunim. Gledao sam kako joj stvari padaju sa divno oblikovanog tela i kako ona otkriva svoje bujne grudi, pri tom me gledajuci izazovno. Kada je ona bila u tangama ja sam bio potpuno go. Onad se ona polako savila isturivsi svoje divno dupence i polako skinula tanga gacice. Pica joj je bila tek obrijana i prelepa. Legla je na krevet rasirila noge, nasmeslia se i pritom mi pokazala dva reda bisera. Tiho me je pozvala da dodjem. Nisam cekao da me zovne dva puta. Vec sam stajao sa BiiiiP usmerenim u njenu toplu i vlaznu macu. Pogledao sam je u oci i onda joj nezno zabio alatku do jaja. Isturila je telo i njene bujne grudi dok sam je ja BiiiiP sve jace i jace. Onda je ona sela na mene i nabijala se. BiiiiP joj je bila tako uska i tako divna, nikada nisam BiiiiP takvu BiiiiP. Dok se nabijala sirio sam joj guza i gnjavio ga dok je ona stenjala na meni. Imao sam jaku zelju da je BiiiiP zguza i ona se jako obradovala tom predlogu. Stala je cetvoronoske i isturila svoju slatku zadnjicu ka meni. Izvila se je u tom trenutku tako divno da sam pomislio da cu svrsiti od samog prizora. Zabio sam joj onda BiiiiP odpozdi i osetio takvu slast koja se opisati ne moze. Dok sam je BiiiiP polako sam joj milovao grudi, ljubio je po celom telu, mamio joj uzdahe i uzivao u svemu. Onda sam je privukao do ivice kreveta i stajao pored dok je ona lezala i sirila noge ka meni. Digao sam joj noge na moja ramena i BiiiiP je ludo dok je ona stenjala. Dok sam je BiiiiP gledao sam je u oci i video da nije zelela da stanem. A nisam ni ja! Ipak kraj je morao doci. Malo pre nego sto sam svrsio ona mi je popusila. Rekla mi je da nije nikads pusila ali to sto je meni uradila bilo je poprilicno dobro. Onda sam joj vratio BiiiiP u njenu vlaznu i pohotnu pickicu i BiiiiP je jos. Tada nisam izdrzao vise. Svrsio sam i osetio nesto sto nikada ranije nisam. To mi je bilo najlepse zivotno iskustvo. Posle tusiranja sam se zahvalio bratu i obecao mu da cu mu se oduziti. Nekoliko dana kasnije doveo sam mu crnkinju sa kojom se rokam ponekad. Ovaj rodjendanski poklon mi je bio najdrazi u zivotu i uvek ce biti!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Kad bi znala kako ceznem

- -

Sredina sedamdesetih godina.Banja Koviljaca.Dosao sam iz Vojvodine i zaposlio se u jednoj drvnoj fabrici.Nasao sam i stan.zivim kao podstanar.Gazde imaju dva sina.Stariji Milan ima 21. godinu.A mladi Dragoje ima 16.godina.Njima drustvo dobro doslo.Stariji sam nesto od obojice.Vodili me na Gucevo i u Trsic. I njima dobro dosao provod.Isli smo u Loznicu i Zvornik.Upoznao sam Banju.Hleb kupujem kod Rogojevica. Gazde me prihvatile kao da smo svojta.Takav neki narod.A priroda sto je tamo.Neopisiva lepota kraja. Odjednom zaplavi se nebo kao kisa da ce.Puca pogled na Majevicu.Jednom smo ja,Milan i Dragoje trcali kao besni sa Drine.Zagrmelo od Majevice.Mi bezi.Dosli kuci,ono nista,razislo se. Svuda potocici.sljivici.Drveca sa vockom koju dzanje zovu.Sve brezuljkasto.Lepo.Milan i Dragoje odu uz brdo kroz dzanje.Nema ih nikud.Posle pola sata, evo ih neodkud.I ja sam kasnije naucio trcati po ovom lepom predelu.Ala je velika kuca gde stanujem.Tamo to vila zovu.Vila ova,vila ona.Idemo do tri cesme da se napijemo izvrsne hladne planinske vode.Hladna?Trnu zubi dok se ne naviknes.Tri izvora jedan do drugoga. Jednom sam hteo popiti nesto u restoranu Bled.Sudarim se sa konobaricom.Okrene se.Kakva lepota. Plava,duga,talasasta kosa.Bela kosulja.Njene sise,velike.U to vreme,nije kao sad.Devojke uglavnom nisu imale velike grudi.Ne znam sta je to sad?Zanemeo sam.Ona mi kaze:"sta si navro"?Ja se snadem:"Posto lubenice sestro"?Ona se nasmesila milo."Ako te ovom tacnom"…A drzala je praznu tacnu.Ipak sednemo. Smejemo se.Hoce da me picem casti.I to kakvim picem.Tada popularan Rake viski.Pijuckamo,pitam, je li slobodna.Verena je kaze.Nije mi bas prijatno bilo.Pogodilo me.Mislio sam da ce nesto biti.Jer ovo je rasna riba.E,ko ne bi nju…ja bi toga.Gledam u dekolte.Strava, sto se sad kaze.A sve je to necije.Ona vide da sam okisnuo.Predlozila mi je da me upozna sa najboljom drugaricom.Kazem:"I znaci sutra u isto vreme, vas dve ce te ovde sedeti".Odgovor je njen kratak:"Jasta"! Mislim se te noci:"Ako je ta devojka…Lopata,sto se danas kaze". Nije me prevarila.Devojka je san snova.Konobarica se inace Dragana zove.A drugarica je Snezana.Dragana je samo za "prsa" bolja.Lepa Sneza, jako.Kosa smeda,kovrdzava malo.Grudi nisu kao u Dragane, ali nisu ni bas male ni lose.Roditelji su joj iz Bosne ovamo dosli.Srdacno pricamo.salimo se.Krenulo dobro.Tako dobro da smo se poceli zabavljati.sto kazu kad to, ono, hoce da krene.Ona dvadeset godina ima. Odabrali smo mesto sastanka.Okolo brezuljkavo.Drveca sa sljivama.Potocici zubore.Ona dolazi kroz livade. Smeje se.Ljubimo se.Kaci mi ruke.Lepe ruke oko vrata.Brojimo poljupce.A skoro uvek ja prvi dodem.Jer znam, devojka se doteruje.Ne moze brze.Dogoni se.Sastanemo se pred vece.U sumrak.Tu nema nikog.Jednom dolazim na mesto.Vece je pred veliki svetac.Momcici "lilaju".Vatre svugde.Mi na starom mestu.Nasa vatra se pali. Toplo vece.Skinula je kosulju.Gola do pojasa.Ja joj ljubim usne pa onda na sike prelazim.Ljubim ih.Bradavice i ono smede okolo.Srce mi bije od srece.Pala je noc.Svici svuda.Mi pod drvetom.Vodimo ljubav.I suknjicu je skinula. Medu nogama sam joj.Osecam,da sam muskarac.Pesma slavuja odnekud. Ah…Oh..Aah ."Peva" i ona.Ljubim joj slatke usne.Malo povucem njenu donju usnu mojim usnama.Trava mirise.Rukama joj sike hvatam i stiskam. Hiljade trnaca mi kroz leda prolaze.Sva ova lepota,a moja.Neopisivo je to.Taj deo tela.Savrsen i mek.Nezan. Mmmm..hm ha ha .Smeje se ona osecajuci moje prste na njenim grudima.Prija joj.Prija joj sve.I ova noc. I ja.I poljupci.Strast me dohvatila,ljubim joj dojke.Opet stiskam.Muzem je.Kao dete me privlacio kalendar na kojem su bile svetske lepotice golih grudi.Nisam znao zasto to.Sad znam.Okrenula se i sada je na meni.Dugi, dugi poljupci.Grlim joj njena siroka ramena.Stiskam joj okruglu lepu guzu obema sakama.Ona se kao bajagi ljuti.A sve me kljucka poljupcima.Opet je okrenem.Vise volim ovu pozu.Prodirem u nju.Magli mi se,a slatko mi.Disem duboko. Zagrljeni smo,izgleda da ce uskoro svitanje. Tada je bilo u modi korzo.Mladi parovi setaju.A snase,narocito skoro udate.One gledaju kroz prozor.Nekad ih ima po dve tri na prozoru.Kao snajperisti.Gledaju i komentarisu.Ko je to sve na korzou.Je li lep onaj,ili ona? I sutradan ce nastaviti komentare i pretresanje.Ja i Snezana smo izlazili.setamo oko fontane koja menja boje. Najlepsi smo par.Idemo ja i ona.A malo iza nas idu Milan i Dragoje.Tek da se nadu.Stvarno smo nas dvoje fantasticni.Ja u belom odelu.siveno po poslednjoj modi.siroki reveri.Teget kosulja.Crna kosa.Visok sam. Tako je izgledao, za koju godinu, onaj Travolta u filmu.Samo ja nosim kravatu.Crvenkasta i jako siroka.Takva je moda tada bila.Onda odemo na vecericu u Kur salon.Medu turiste.Ja,Snezana,Milan i Dragoje. Dosla tako jesen.Mi uvek prvo na starom mestu.Dode i zima.Sneg zaveja.Tada nismo mogli bas svaki dan da se vidimo.Ali smo se dosta vidali.Vodili smo ljubav.Nekad kod mene,a nekad i kod nje.Krijuci nekako sve.Moji gazde su me mozda i videli.Ali su zazmurili na oci.Dobri ljudi.Milan i Dragoje su im pricali o nama. Mi goli u krevetu.Ljubim joj listove.Prvo sam to primetio da lepo ima.Pa onda prelazim na guzu i leda.Ljubim je u celo.Obavija ruke oko mene.Koliko samo znaci momku kad devojka obavije ruke oko vrata.Kakvo pusenje i kakvi bakraci.Kad su ti devojacke ruke oko vrata to je neka pozitivna "zona sumraka".Srecan sam.Zaljubljen. Fantastican i seksi luk obrva ima.Lepe usne.Pune.Kresemo se opasno.Tiho da neko ne cuje.Ona se zasmeje malo. "sssss".Kazem ja i hvatam joj gole dojke.Rede sam joj radio "ono"odpozadi.Ja volim.Nekako se tada osecam kao: "muzjak".Ona bas ne voli tu pozu.Pa i nismo mnogo tako.A ima ruke.Razvijena saka.Kao da tegove dize.siroka. A od rucnog zgloba sve sire i lepse.Nokti negovani."Ima"…Kaze." Neka krema za negu noktiju:"Dikla"."sta "?Velim. "Dikla"?!!Kazem da neki moji komsije, momci iz Vojvodine.Poreklom su Crnogorci.Brata dva.Pevaju ovako: "Oj,devojko Dikla,Dikla. Je l’ ti koja dlaka nikla"!? Padamo na krevet od smeha.Valjamo se.Jednom je veliki mraz bio.Nas dvoje imali veliki "rsum"tu noc.Ujutro spavamo.Bas se uspavali.Stakla smrzla.A nama toplo pod pokrivacem.Ona se stisla uz mene.Gola.Spava. Ne izlazi nam se ispod pokrivaca.Hladno je u sobi.Mi zagrejali jedno drugo.To je bilo kod mene u sobi.Te zime. Dode opet prolece.Sada smo na staro mesto opet mogli.Sve je kao pre.Godina dana veze nase.Mi u parku iznad tri cesme.Na svakom drvetu urezani nozem inicijali.Sve ljubavni parovi.Urezujem i ja nase inicijale.Starom Vojvodanskom britvom.Noz koji mi zovemo "brica".Nasi inicijali,u srcu,stoje na drvetu:"V.S.".Za nasu vecnu ljubav. E, doslo leto i mi se kupamo u hladnoj Drini.Drina oko podne nadode.Puste Zvornicku branu.Kako samo brzo tada tece.Postane siroka.A tada na Drini samo parovi ostanu.Ja i Snezana,pod letnjim suncem se ljubimo.Dugo. Trebalo je na kratko kuci da odem.Tu vece ali i neku pre.Vidim da je zahladnela Sneza.Nekako prema meni. Odem kuci,a nemir se uvukao.Pa i onaj Milojko je nekako "gleda".Nemam mira u vozu.Sedam dana sam samo bio.Vratio sam se kasno.Noc.A to jutro… Ulaze mi u sobu Milan i Dragoje.Cim sam ih video onako okisle,znao sam sta je.Dragoje se zaplakao.Dete je jos.Ja sam ga zagrlio.Grca od placa.Milan mi kaze:"Sneza posla sa onim Milojkom.Nece za tebe vise da cuje. ‘Bem joj"!!!…Milan tesko i duboko dise.Kazem:"Neka momci tu se vise nista ne moze"… Taj dan odem po hleb kod Rogojevica.Sav sam u mislima.Ne znam kako me neki auto nije udario?Mislim se:"Zasto tako iznenada.Tek tako.Brzo i lako.A posle svega"… I evo me opet na nasem mestu starom.Noc,a hiljade svitaca okolo.Cekam je kao nekad,a dobro znam da nece meni vise doci.Cekam je bez nade ali ipak kao da mi tinja neka lazna nada.Sve mislim da ce se predomisliti.Da ce videti da je pogresila.Da ce se sa njim posvadati.Opet slavuj peva.Nje nema da mi kao do skora dode sa osmehom kroz sljivike i livade.Slavuj se cuje.U daljini kao da neko peva neku setnu pesmu.Mozda je i pevac ostavljen ili je nekad imao veliku ljubav,pa je izgubio.Znam da je sa drugim ove noci,za drugoga skida suknjicu i kosuljicu.Meni nece staviti ruke oko vrata.Zaboravlja sve nase noci.Jednom sam ih video.Nije bilo ni blizu,ni daleko.Sakrila je pogled vesto. Tri dana,odnosno noci ja dolazim ovde.sume potocici.sume topole nekako setno i jezivo.Mrkli je mrak,a predivna letnja noc.Negde u daljini ljudi poje stoku.Cuje se metalni zveket kanti.Ja pricam sam sa sobom.Da li sam, ali nisam, u necemu pogresio?Da li se zastidela nesto od mene?Ne,sve sam odigrao dobro.Nisam je mogao nesto uvrediti. A opet…Pricam glasno na pustom mestu,kao da sam skrenuo.Samom sebi.A opet mislim.Bila je jedna lepa veza. Veze kako se stvore tako i puknu.Ostace lepa uspomena.Tako pricam da mi lakse bude.Ona meni vise nece doci. Posle neke pauze,opet sam dosao na staro mesto.Jos samo jednom.Odlucio sam da odem kuci.Nista drugo nema.Teorija da mi se nekako vrati.Sve u vodu pada.U studenu Drinu.Vraticu se kuci.Sada posla ima svugde. Godine blagostanja.A devojaka ima i tamo,u mom kraju.Nisu pomrle,daleko bilo. Raskrstio sam sa firmom.Iznenadili se.I evo me idem.Prate me Milan i Dragoje.Pomogli mi da ubacim stvari u sinobus.Ljubimo se i pozdravljamo.Kazem da ako vide Snezanu.Da joj samo kazu:"Bili smo nekad najlepsi par". Sedam do prozora.Odlazim.Nikad se nisam posle u Banju vratio.I prolazim kroz poznata sela:Lesnica,Prnjavor, Petlovaca…Jos malo pa ce i sabac.Kad stanemo u stanicu, vidim ljude.Veseli,idu za svojim poslom.A ja se pitam: "Zasto ne stanu?Udu kod mene u sinobus.Sednu i popricaju.Utese me.Svaka rec bi mi dobro dosla".
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Natasa mIRC

- -

Verovatno ste upoznati sa mIRC programom za cetovanje kako se kod nas to popularno zove, tu se mogu sresti razni likovi, neki manje prijatniji od drugih, ali ako imate srece mozete naleteti na nekog stvarno interesantnog. To se eto i meni desilo. Upoznao sam jednu devojku koja se zove Natasa, nista neuobicajeno u pocetku ali veoma interesantno kasnije. Provodili samo pricajuci jedno sa drugim sate na netu, ponekad i noci, uvek smo nalazili nesto interesantno za pricu i to se i njoj i meni dopadalo tako da smo poceli redovno da se srecemo na netu, cak smo i slike razmenili, cisto da znamo kako izgledamo. O njoj sam do tada znao samo da je visoka negde oko 175cm, ja oko 185, i da ima dugu crnu kosu, a kada sam ugledao njenu sliku video sam i ostalo. Na sebi je imala neki minic koji vise otkriva nego sto pokriva, i neku usku majicicu kroz koju su se njene grudi jasno ocrtavale, nisu pretrerano velike niti su male, u nedostatku boljeg izraza, za moj ukus, imala je savrsene grudi. Kada smo se ponovo u dogovoreno vreme sreli na netu nisam stedio reci hvale za njen izgled, a ni ona nije ostala duzna sto se toga tice. Nasi razgovori su uvek pocinjali sa "Cao Andjele" i njeno "Cao ljubavi". U pocetku nismo pricali o nasim prethodnim ljubavima, ali kada smo se dotakli te teme sve je pocelo da se lepo razvija. U to vreme je ona imala decka, nekog studenta, i ja devojku, mladju od nas par godina tako da se sve zavrsavalo na prici a i ona je iz Beograda, a ja iz Novog Sada, pa je i ta razdaljina igrala ulogu u tome da se ne sretnemo. "Cao ljubavi". Zapocinjali smo novi razgovor jedne noci pred kraj marta. "Cao Andjele" uzvratio sam, "Pogodi sta imam da ti kazem?" pitala me je. "Ne znam!?" otkucah po tastaturi. "Pricao si mi nesto o tome da ides na ekskurziju za prolecni raspust, e pa idem i ja". "Da idem na Kopaonik". "Da znam, vec si mi to rekao,nego sta mislis gde mi idemo? Moj razred i ja?". Posto je to bila poslednja ekskurzija sa drustvom iz razreda i za mene i za nju, jer samo oboje zavrsavali srednju skolu te godine, pomislio sam da ide negde u inostranstvo jer je isla u gimnaziju i njih su pustali u inostranstvo a moju Elektrotehnicku skolu nisu. "Bec ?"- pitao sam jer smo vec ranije pricali o tome gde bi zeleli da odemo za raspust. "Jos bolje, na Kopaonik". Za trenutak sam zanemeo ali sam se trgao i brzo otkucao "Super konacno cemo se sresti". I tako je i bilo. Posle, cinilo mi se beskonacnog puta do Kopaonika, i smestaja u hotelu, pa zatim vecere usledio je pocetak provoda za to vece. Okupao sam se i poceo da da je trazim po citavom hotelu. Odustao sam od trazenja i pridruzio se drustvu u sobi gde je konzumiranje viskija, votke, vina i svega ostalog sto uz to sledi vec uveliko pocelo. Posto je u elektro skoli situacija sa ribama vise nego ocajna, vest, da je stigao pun bus riba ispred hotela i da su one jedan sprat iznad nas, nije prosla neopazeno. Posle samo 15 minuta svo dogadanje se preselilo sprat vise. Usao sam u sobu koja je bila prepuna riba i muzike koja je dopirala sa nekog poveceg kasetofona u uglu sobe. Trazio sam nju ali nisam mogao da je nadjem. "Cao ljubavi", sapnula mi je na uvo, na moje veliko iznenedjenje malo je skratila kosu ali se ostatak nije promenio. Crni minic joj je stojao fantasticno zajedno u kompletu sa crnom providnom kosuljom koja je bila raskopcana i kroz koju se jasno video njen brus, takodje crne boje, i njene savrsene grudi koje sam vise nego ikada zeleo da uhvatim i uzivam u njihovom obliku koji me je dovodio do ludila. "Cao Andjele" uspeo sam da progovorim vec vidno odusevljen njenom pojavom. Posto me je devojka ostavila pre otprilike mesec dana jer je primetila da sve redje idem sa njom i misleci da sam nasao drugu, a ustvari sam nocu visio sa Natasom na netu, nije mi trbalo puno da osetim da sam se napalio kao mali majmun, i da mi je samo ono bilo u glavi. Ali nisam zeleo da pozurim pa da sve upropastim, nego sam polako poceo da pricam sa njom. Otisli smo do njene sobe i seli na krevet i nastavili da pricamo. Raskinula je sa svojim studentom, sto je mene veoma obradovalo. Ja sam vec poceo polako da gubim strpljene a zelja da se potucamo je bila sve jaca. Poceo sam da joj govorim kako sam iznenaden njenim izgledom, da sam znao da tako dobro izgleda odavno bi odjurio do Beograda da se upoznamo i licno. Prica je potrajala jos oko pola sata, do tada sam pomislio da je nikada necu odvuci u krevet da cu ostati praznih saka to vece. Vec smo oboje popili dosta viskija, a pre toga ko zna cega sve jos, tako da smo poceli da se priblizavamo jedno drugom i kao neopazeno da se dodirujemo. Prelazio sam prstima po njenoj ruci, zatim po ledima i ramenima, a njen miris me je palio kao sibicu. Skinula je kosulju i legla na ledja a ja sam nastavio da prelazim vrhovima prstiju po njenom stomaku, i polako su se vrhovi prstiju pretvorili u vrhove usana, a zatim i jezika. Pogled u njenim ocima mi je rekao sve, zelela je da je uzmem i to nije skrivala. "Posto si me sada ovoliko napalio moraces da me zadovoljis" rece gotovo stenjuci a zatim je ustala i zakljucala vrata a zatim pocela polako da izvodi striptiz i to veoma vesto tako da sam bio ukrucen poput pubertetlije koji prvi put otkriva tajne seksa, sto i nije bilo tako daleko od istine. Poceo sam i ja polako da se oslobadam suvisne odece u ritmu sa njom. Nije proslo puno vremena dok nismo ostali goli i prepusteni jedno drugom. Konacno sam dodirivao njene grudi i nabrekle bradavice, jezik mi je radio kao lud a ona mi je stenjajuci govorila samo "Jos, jos hocu jos!!! "Moju ukrucenu goropad je stavila u usta i vrhom jezika se igrala po njemu, cas je bio napolju a cas u njenom grlu. Ni njena izazovna pukotina nije bila zanemarena, moj jezik je radio gotovo sam od sebe i nju dovodio polako, ali sigurno, do vrhunca, koji je bio blizu. Pokusavajuci da ne prekidamo da nadrazujemo jedno drugo brzo sam legao na ledja a ona je prvo cucnula iznad moje ukrucene batine i zatim se polagano spustila dozvoljavajuci mi da prodrem duboko u nju, usled cega smo oboje duboko uzdahnuli. Nastavila je da se njise u sve brzem ritmu, nasi uzdasi su bivali sve glasniji, ali ih niko nije mogao cuti od glasne muzike koje je dopirala iz sobe gde se ocito ludo zabavljalo, ali ni upola dobro kao kod nas. Njene grudi nisam ispustao ni za tren, prosto sam uzivao u njihovom obliku i cvrstini, bradavicama napucenim kao pupoljak svezeg cveta. Do sada je ritam polako usporavao jer su se nasi orgazimi priblizavali i zeleli smo da uzivamo u njima. Buknuo sam kao vulkan a ona je samo legla na stomak sa rukom na svojoj vlaznoj mackici i glasno mi govorila "Tek sada smo poceli, rekla sam ti da ces morati da me zadovoljis, a mene je tesko zadovoliti!". Na te reci sam skocio kao lud, isto je uradio i moj vrsnjak koji se brzo povratio i ponovo ocvrsnuo. Okrenula se i kleknula na kolena a ja sam kleknuo iza nje, usao u nju u svojoj punoj snazi. Njene ruke su bile na mojim ledjima i isle su sve nize, levom rukom sam je drazio po klitorisu a desnom sam se igrao sa njenom levom bradavicom. Nasi jezici su bili kao upletni i nisu zeleli da se razdvoje, zeleli smo da se ovi trenutci potraju vecno. Prebacili smo se do obliznje fotelje, seo sam a ona mi je sela u krilo, okrenuta ledjima, rasirila je butine i ponovo sam bio u njoj. Ulazio sam u nju, a ona se malo njihala sto je dovelo jos boljem uzitku. Okrenula se prema meni uopste me ne vadeci iz sebe. Nastavili smo, njene bradavice su bile na mojim usnama, njene ruke su bile naslonjene na zid iznad moje glave a moje ruke na njenoj cvrstoj guzi, koja me je sada zadivila kao i njene predivne grudi, nije se puno pomerala, u laganom ritmu smo nastavljali da idemo prema nasem vrhuncu."Imas fantasticnu guzu" sapnuo sam joj na uvo. "Imas cudesan BiiiiP" sapnula mi je ona. Nasi glasovi su se culi sve jace, kao dve pomahnitale zveri u nekom tajanstvenom zanosu, vrhunac se primakao, njen glas se skoro pretvorio u nekakvo cvilenje a zatim i u glasan svrsetak od koga se tresla u mome narucju. Izvadio sam ga i isprskao belom toplom lavinom nju i sebe, sto je ona polako jezikom lickala, golicajuci me vrhom jezika. Otusirali smo se i posle duboko u noc nastavili da pricamo, zagrljeni na krevetu i vidno izmoreni. Ostatak ekskurzije je protekao manje vise na slican nacin, a sada sve cesce odlazim u Beograd, a i ona dolazi po nekad u Novi Sad. Skoro svako vece nasi razgovori pocinju sa "Cao Andjele" "Cao ljubavi" i nastavljaju se duboko u noc, a nasi susreti su sve cesci i strastveniji i, ponekad, traju sve do jutra.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Tajna zelja

- -

Ja volim seks. Volim taj osjecaj kada **** ulazi u mene, prvo polako, a onda sve brze i brze. Moj muz zna da ja to volim u svim pozama, oblicima i sto je najvaznije, u svim rupama…. Ali vec dugo imam jednu zelju koja me cak i u snovima proganja. I tako jednog dana pricajuci o seksu, otkrila sam jedan mali dio te zelje svom dragom. Nisam mu sve rekla, ali on je isti ja-ima razvijenu mastu. Taj dan je bio vruc, na poslu sam imala stres, citav dan je bio bezveze. Par minuta prije nego sam krenula kuci, pozvao me muz na telefon i rekao da ima iznenadjenje za mene, kad se vratim kuci. Nisam bila raspolozena nizasta, ali hajd, pomislila sam, mozda mi spasi dan. I tako, razmisljajuci sta li je sad smislio, krenula sam s posla. Kad sam usla u stan, pomogao mi je da skinem jaknu i samo me lagano gurnuo prema kupatilu u kojem je bila pripremljena kada puna tople vode i mirisne pjene.Polako sam se skinula i uronila u vodu. " Ah, miline"-rekla sam i nasmijala se. Nasmijao se i on, i polako poceo da me kompletnu sa spuzvom masira, da me pere govoreci kako zeli da sav stres sa mene skine da bih mogla uzivati u onom sto dolazi. Zavrsili smo sa kupanjem, umotao me je u veliki rucnik i odveo u dnevni boravak, gdje su roletne bile spustene, lagana muzika upaljena i sto za masazu bio pripremljen. Legla sam na stomak, a on mi je zavezao oci i rekao da se opustim i da uzivam. Odjednom mi se ucinilo kao da je jos neko usao u sobu i htjela sam da se podignem, ali muz mi je samo sapnuo " Opusti se i uzivaj. Tvoje zelje su za mene najvaznije…." Prvo sam osjetila jedan par ruku na mojim ledjima kako me masiraju, zatim jos jedan i jos jedan…Nijedan par nije pripadao mom muzu! Mmmmmm milina! Oci su mi i dalje bile zavezane, nisam znala ko to po meni sara svojim rukama, ali mi nije bilo ni bitno. Tri razliceite ruke su gnjecile moju guzu, sirile je i skupljale. U mom stomaku je poceo zemljotres i osjetila sam kako se vlazim. Okrenuli su me na ledja i poceli da masiraju moje sise, moj stomak, rasirili su mi noge i masirali unutrasnju stranu butina. "Oh, kako ti je zena napaljena" cula sam jedan glas. "Volim napaljene zenske"-drugi. "Kad su napaljene, mozes od njih raditi sta hoces"-treci. "Zato ste tu, decki,"-glas mog muza, " hocu da je iz****te, da je rasturite! A ja sam tu da vam govorim kako i gdje! Ali i ja cu je jebati zajedno sa vama!" Oh, kako me je ovaj razgovor napalio!!! Pricali su o meni kao da nisam tu, a to me je palilo! Zastenjala sam i pocela da molim, ali ne znam sta sam htjela. Onda sam osjetila kako se je jedan sagnuo i poceo lagano da mi lize picku, a druga dvojica su svaki sa svoje strane otvorili usnice da njegov jezik lakse dodje do picke. Onda sam cula glas mog muza koji kao da je sjedio sa strane, kao reziser. "Je li ukusna?" "O, da!" odgovorio je tip. "Decki, ovdje ima sta da se lize!" rekao je drugoj dvojici. Moj muz je ustao i prisao nam tako da je stajao iza nas, iza moje glave i imao perfektan pogled na moje tijelo koje su tri stranca obradjivali. Spustio je ruke na moja ramena, lagano ih masirajuci i nastavljao da daje "upute". "Vas dvojica sa strane, rasirite joj noge sa jednom rukom a sa drugom masirajte joj sise. Ona to voli." Uradili su. Oh, kako me je to napalilo, njegov glas kako drugom govori sta od mene da radi!! Pocela sam se tresti od uzitka. "Promijenite se! Hajde ti sad malo lizi!"-opet njegov glas, ali sad vec prigusen, jer znam da je i on napaljen. Ne znam koliko dugo me je lizao tip br.2. Onda je upitao treceg da li i on zeli da me okusi. "Da!"-cula sam odgovor. "Hajde, zauzmi njegovo mjesto!" Ne znam koji me je bolje lizao! Svaki je, jezik mu se pozlatio, odradio vrhunski posao. Nakon nekoliko sam opet cula "reziserov" glas:" Sad hocu da joj svaki od vas po jedan prst u picku gurne!" Konacno, pomislila sam, konacno ce nesto da udje unutra! Lezala sam tako na stolu za masazu, potpuno otvorena, rasirenih nogu, sa ne znam koliko prstiju u mojoj picki jer je "reziser" nakon sto su poceli da guraju svoje prste u mene dodao"jedan ili koliko moze da stane". "Sad moze da pocne jebacina!"-cula sam svog muza, "rezisera", kako govori. "Oh, da, molim te, daj mi **** da ga osjetim!"-pocela sam da vicem. Moj muz se nasmijao i rekao jednom od tipova da mi drzi noge, dok me drugi ****. A treci tip mi je strpao **** u usta, "da me stisa"-kako kaze reziser, moj muz. Onda su poceli da se redaju tako na meni, uvijek isti sistem, samo **** u picki drugi. Onda je moj muz rekao da se mijenja mjesto, tipovi su se sklonili sa mene, a jedan od njih me je uzeo u naramak i spustio na madrac pored stola. Ili bolje receno, na jedan od kurceva. Ne znam na kome sam sjedila i jahala, jer su mi i oci i dalje bile vezane. Sa moje obe strane sam osjetila po **** na obrazu. Okretala sam se od jednog do drugog i pusila ih naizmjenice. "Dobro ti pusi zena!"-cula sam neciji glas. "Da, to stvarno zna da radi, kao profesionalka!" Moj muz je za to vrijeme klecao iza mene , masirao mi sise i govorio mi koji **** da pusim, lijevo ili desno od mene. Onda sam ga upitala da li bi mi skinio povez s ociju, da zelim da vidim ko me **** i da u njega gledam dok me jebu. "U redu"-odgovorio je i skinuo povez. Samo sam povrsno pogledala tipove i strpala desni **** u usta, a onda pogledom potrazila oci svog muza. Sisala sam taj ****, a onda se okrenula sljedecem. Nakon nekoliko sam sisla sa tipa kojeg sam jahala i pocela njegov da pusim. Sad sa ja bila ta koja je preuzela rezisersku palicu. Rekla sam svom muzu da sjedne na fotelju, neka gleda i uziva, ali me ne smije dirati. Pristao je i odmaknuo se od nas, a ja sam pocela da pusim jedan po jedan ****, cijelo vrijeme gledajuci u mog muza, znajuci koliko ga pali kad ga gledam dok pusim. "Uzivas li? Pali li te ovo?" -upitala sam ga i nastavila da pusim. "O,da"-odgovor. Onda sam jednom od tipova rekla da legne na ledja, ali tako da mu noge budu pruzene prema mom muzu. Sjela sam na njega, okrenuvsi mu ledja, tako da je moj muz imao slobodan pogled na moju picku u koju je lagano prodirao tudji ****. Oh, kako je zastenjao kad je taj prizor vidio! Druga dva tipa su stala svaki sa jedne strane, a ja sam trpala njihive kurceve u usta, dok sam se na teceg nabijala. Gledajuci u svog muza, odjednom mi je proletjela jedna scena iz ******a kojeg sam gledala kroz glavu, koju sam odmah htjela probati: "Hej!"-rekla sam tipu s moje lijeve strane- "da li i ti zelis da me ****s?" Pogledao me je, na tren zbunjen, a ja sam se nasmijala i rekla:"Hajde, uguraj ga pored njegovog kurca u picku!" Ljudi moj, to vam je osjecaj! Rasturacina na najbolji moguci nacin. Dva kurca istovremeno u picki! Osjecala sam se kompletno ispunjena! Treceg sam strpala u usta i onda sam pogledala u muza. "I ti bi, jel?"-upitala sm ga. Nije mogao govoriti samo je klimnuo glavom. Nasmijala sam se i rekla:"Cekaj na red!" Ne znam koliko dugo su me tako jebali, a ja sam treceg pusila. Onda sam mu rekla da je on na redu. Tip ispod mene je stenjao, pitala sam ga da li sam mu teska, a on mi je odgovorio da je super osjecaj s drugim kurcem dijeliti picku.Treci tip je imao najveci **** od njih trojice, ali je bio i najbolji. Kad ga je ugurao pored ovog, mislila sam da cu puci od uzitka. Nabijali su me, mislila sm da cu se onesvijestiti. Onda sam zovnula muza da i on malo proba FPRIVATE "TYPE=PICT;ALT=:-)" Prisao mi je, ova dvojica su opet stala sa strane. Poljubio me, strpao svoj **** i zastenjao od uzitka. Ja sam pocela opet da pusim prvo lijevo pa desno. Muz je gledao kako samo nekoliko centimetara od njegovog lica udaljen drugi **** ulazi u moja usta. Svaki put kad sam mijenjala ****, poljubila bih ga. To ga je palilo, toliko da je svrsio! Nasmijesila sam se i rekla mu da sjedne, gleda i uziva dalje. Onda sam sjela na drugog tipa, ovaj put tako da gledam u njega, a ovoj dvojici sam rekla nek se dogovore koji ce prvi i da imaju slobodan izbor rupe u koju ce da me jebu."Samo me jebite!" Moj muz je imao slobodan pogled na moju guzu.Tip koji je prvi poceo, prvo ga je ponovo stavio u picku pored drugog kurca, a onda ga je izvadio, rasirio moje guzove i guruo ga u guzu. Poceli su da me nabijaju, cula sam kako im jaja jedna o druge udaraju.Moj muz je mogao samo da vidi kako dva kurca u meni nestaju. Treceg sam pusila, trpala ga koliko sam mogla duboko u usta. Onda je treci tip rekao:"Hocu i ja da te ****m!" Izvadio svoj **** iz mojih usta i stao iza tipa koji me je jebao. On je ustao i njih dvojica su promjenila mjesta. Dugo su me i ova dvojica nabijala, a tip koji je stajao iza mene je mijenjao rupe kako mu se prohtjelo. Malo u picku, malo u guzu. Mmmmmmm, to je bilo dobro….. Upitala sam tipa ispod mene da li on zeli u guzu da me ****, na sto je odgovorio sa "da". Rekla sm tipu iza mene da je vrijeme za promjene. On je svoj **** izvadio iz moje guze (tu me jebao u tom momentu), a ja sam se podigla sa donjeg. Hm, osjecaj praznine u meni…. Brzo sam pozvala muza da dodje, sjela sam na njega i rekla tipu na kom sam do tad sjedila:"Pozuri, jebi me!" Gledala sam u oci svog muza i pitala ga da li mu se dopada to sto me on **** u picku, a drugi **** u guzu. "Naravno!" odgovorio je i strpao jednu sisu u usta. Ja sam stenjala i pusila druga dva kurca koja su stajala sa strane. "Da, jebite me, jebite me, rasturite me da ne mogu hodati!" vikala sam. "Ooohhhh, aaaaahhhh!"stenjala sam. Nekoliko puta su se mijenjali iza mene. I svaki od njih je nabijao malo u guzu, malo pravilo drustvo svojim kurcem drugom kurcu u picki… Dugo su me jebali, a onda je moj muz tiho, samo da ga ja cujem,rekao:"Sad ce jedan za drugim da te jebu samo u guzu, dok svaki ne svrsi, a meni ces da pusis!" Tip iza mene je ustao, a muz se pomjerio unazad, tako da mu je **** bio ispred mojih usta. "Decki, jebite je samo u guzu. Kad jedan svrsi, drugi nastavlja! Ona ce vam vec reci kako da je nabijate, ali odmah da vam kazem, sto jace, to bolje! Ona voli kad je nabijena, zar ne?" "Oh, da! Da,da,da! Dajte, koji ce prvi?" Namjestila sam se na koljena, jednu ruku sam stavila na klitoris,a drugom sam se oslonila na madrac. Muzev **** sam strpala u usta i onda sam osjetila prvi **** u guzi! Druga dvojica su klecala sa strane i cekala na red. Prvo je poceo polako da me ****, ali ja sam bila toliko napaljena da sam htjela jako, jace, najace. Zavristala sam."Zar nisi cuo sta vam je moj muz rekao? Jebi me jace, jace!" Izgubila sam pojam o vremenu, palili su me komentari mog muza, htjela sam vise. Kroz glavu mi je proslo da mi moj muz govori da sam njegova mala kurva, drolja kojoj se dopada biti izjebana od tri stranca i to me je palilo! Palilo je i ova tri tipa, jedan je vec svrsio drugi je vec poceo da me ****. "Svidja li ti se kako te jebu?"-pitao me muz. Nisam mogla odgovoriti, samo sam stenjala i vikala :"Jace, jace, daj…..oh,dajjjj…..kako je dobrooooooo!!!" Svrsavala sam po ko zna koji put kad je treci poceo da me ****. Nije dugo trajalo i on je svrsio. Pala sam na madrac, totalno iscrpljena pruzivsi ruke prema mom muzu. Zagrlio me je, legao pored mene, poljubio me i rekao:"Jos samo ja da svrsim!" Nisam imala snage da se nasmjesim, samo sam pogledala u pravcu moje picke. Razumio je, legao na mene, stavio svoj **** u picku i poceo lagano da se pomjera. Ova tri tipa su me mazila po rukama, po nogama i po grudima, sasvim lagano, kao da su se bojala da cu se prebiti. A tako su me izjebali maloprije!!! Ubrzo je i moj muz svrsio. Sve cetvero smo ostali jedno vrijeme tako na madracu lezati, a onda sam ja rekla:" Znas, dragi, ovakva iznenadjenja mi se najvise dopadaju! Slobodno me iznenadi jos koji put!" Nasmijao se:"Nema problema, draga! Obecavam ti da ce ovakvih ili slicnih iznenadjenja biti jos! Na to se mozes osloniti!"
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Sa Snezanom

- -

Pocetkom leta sam bila na svadbi svoje prijateljice u manjem gradu u unutrasnjosti. Takva vencanja bas i nisu moj fax, ali sta je tu je. Njeni roditelji su pozvali zastrasujuce mnogo gostiju, muzika je bila isuvise bucna, nisam uspevala da cujem ni svoje misli a kamo li da caskam sa drugim gostima. Sedela sam pored mladje sestre svoje prijateljice. Bila je preko deset godina mladja od mene i prijatno drustvo u sali punoj nepoznatih. Veselje je trajalo do duboko u noc. Raspored za spavanje je bio da njena sestra, nazovimo je Snezana, i ja spavamo kod neke njene prijateljice jer je ona svoju sobu ustupila starijim rodjacioma kojima bi to bilo previse neudobno. Mi smo kao mladje (prijao mi je taj epitet) otisle kod njene prijateljice. Popile smo po kafu sa njom, i umorne se povukle u nasu sobu. U njoj je bio samo jedan krevet. Brzo smo se skinule, istusirale i zavrsile u krevetu. Krevet je bio za jednu osobu pa smo se svo vreme dodirivale telima dok smo se smestale u najudobniji polozaj. Osecala sam njeno toplo telo pokraj sebe, njen parfem i njen miris. Bilo je to neobicno, po prvi put u krevetu sa drugom osobom nakon vise od decenije braka. Ja sam heteroseksualna, i nisam imala iskustava sa zenama, pa ipak, bilo je to eroticno na neobican i za mene nov nacin. Pica mi je bila vlazna. Drzala sam butne cvrsto stisnute. Preumorna od dugog dana i vina, ipak sam zaspala. Lezala sam na stomaku. U neko doba Snezana se naslonila, napola popela na mene. Probudio me je osecaj kako ona lezi na meni i pritiska stidnu kost o moju guzu. Iznenadila sam se ali i pretpostavila da ona sanja nesto seksualno pa se u snu pribija uza me. Kad sam bila mladja, i sama sam znala da se probudim sa pokrivacem cvrsto stisnutim izmedju butina. Ali, ujednacen ritam njenih pokreta nije ni mene ostavljao ravnodusnim. A onda je uradila nesto zbog cega sam shvatila da je budna. Osetila sam kako pazljivo povlaci moju majicu da mi otkrije guzu, potom i njene vlazne dlacice kako se pritiskaju o moj guz. Bila je poptpuno svesna sta radi. Jebala me je! Nisam bila sigurna sta da uradim. Njena prijateljica je bila u susednoj sobi. Ali nisam ni zelela da prestane. Tako sam samo lezala i pretvarala se da spavam. Snezana se polako popela na mene, ne vise sa strane, sada je lezala po meni, odozgo. Postajala je sve vlaznija, osecala sam njene sokove kako mi se slivaju izmedju guzova. Pomislila sam kako ona procuri kao ja . Disala je kraj mog uha. U stvari je vise stenjala nego disala. Takodje sam osecala mekocu njenih grudi na ledjima. Njene bradavice su bile nabubrele, a njena stidne dlacice su se trljale o moju guzu dok me je sve snaznije jebala. Osecala sam da se blizi orgazmu. I sama sam bila uzbudjena, i moja pica je bila procurela a klica nabubreo. Pocela sam da uvijam kukovima pokusavajuci da pritisnem klicu o dusek, dok se Snezana trljala o moje dupe. Onda sam pogresila. Rasirila sam noge da zauzmem udobniji polozaj ispod nje. Ona se momentalno ukocila. Ne znam kako je mogla da misli da ja uprkos svemu jos spavam, ali sada je saznala da sam budna. Iznenada je skliznula sa mene izvinjavajuci se. zao joj je. Nije htela to da radi. Okrenula sam se na ledja, moj klica je pulsirao, nisam htela da sada stane. Odavno se nisam kresnula s muzem. Nedostajao mi je seks. A ova divna devojka koja je lezala na meni to je bilo fantasticno. sapnula sam sve je u redu, i ja sam uzivala . Nije nista odgovorila pa sam dodala ponekad se trljam o jastuk kao ti sada o mene, mogu tako da svrsim . Ocutala je a zatim rekla tvoja guza je kao dva jastuka, to je tako lepo . U ma kojoj drugoj situaciji ovo bih shvatila kao najljucu uvredu. Znam da mi je dupe preveliko. A sada sam se istopila od navale neznosti. Znojila sam od dodira njenog tela. U sobi je bilo vruce pa sam se uspravila i skinula majicu. U mraku sam osecala njene oci na svojim sisama. Da joj ucinim, ustinula sam svoje bradavice da jos nabubre. Onda je i ona sela i skinula majicu. Imala je mnogo manje sise ali duge i pozeljne bradavice. Nijedna nije znala sta dalje da radi. Samo smo lezale i osluskivale disanje jedna druge, kao i udaljeno hrkanje oca njene prijateljice. Osecao se jetki miris nasih sokova. Obe smo bile procurele. Plus, obe smo se znojile od zudnje i neispunjene potrebe. Morale smo da svrsimo. Ja sam napravila prvi korak. Okrenula sam se ka njoj i zagrlila je. Ona se opustila i naslonila na mene. sapnula sam joj mozes da me koristis mesto jastuka kad god pozelis . Nisam ni zavrsila a ona me je vec okretala na ledja i pela se na mene, gola, znojava i procurela. Osecala sam njene bradavice na svojim sisama, i njenu mokru picu na butini. Curela je po meni, nista manje vlazna od mene! Ponovo je pocela da me **** a njena butina je upala izmedju mojih nogu. Pocela sam da se trljam o nju. Drzale smo jedna drugu i trljale se jedna o drugu. Ni rec nismo progovorile. Samo smo drzale jedna drugu i drkale mokre picke jedna o drugu. Obe smo bile znojave. Obe smo stenjale a krevet je skripao dok smo se jebale. To me je brinulo. Uhvatila sam njeno dupe da je usporim i da oslusnemo hrkanje i sumove kuce. Sve je izgledalo isto. Snezala je iskoristila zatisje da me poljubi u usta. Sa jezikom. Podigla sam kukove pritiskajuci klicu o njenu butinu dok me je jebala brzim pokretima jezika. I njeni kukovi su oziveli na mojoj butini, osecala sam njene sokove koji kao da su tekli iz nje. Izmedju nasih slepljenih stomaka je bio sloj znoja a njena ledja su bila klizava od znoja dok sam rukama prelazila preko njih. Prekinula sam nas poljubac i nezno gurnula njenu glavu u stranu, pa pocela da joj jezikom istrazujem usnu skoljku. Tiho mi je jecala u uho. Njeni kukovi su bivali sve brzi a krevet je ponovo poceo da skripi. Ja sam bila prezauzeta njenim uhom da bih to sad osluskivala. Pocela sam da joj lazim jezikom po vratu, da joj ljubim vrat. Snezana se oslanjala o laktove da bih ja mogla da joj ljubim vrat. Ja sam poduhvatila njene male sise i pocela nezno da joj stiskam bradavice. Ona je poludela! Jebala se sve jace, krevet je skripao a ona jecala. Kako me je jebala, njena se butina sve brze i jace trljala o moju picku i udarala po mom klici. Osecala sam kako ludim od potrebe da svrsim. Odjednom, Snezana se ukrutila, a potom pocela tresti dok sam je cvrsto drzala u zagrljaju. I sama sam bila na ivici. Ona je pritisla butinu o moju picku i ja sam se nabijala dok nisam eksplodirala. Potom smo drzale jedna drugu, znojave i gole, i ljubile se. Ona mi je rekla kako ne moze da veruje koliko je snazno svrsila. Osmehnula sam kjoj se i rekla i ja . Ujutru smo se obe rano probudile i odmah zagrlile. Bila je tako topla u mojim rukama. Pocele smo se ljubiti a nase noge su se same ispreprele. Ubrzo su nam pice bile vlazne i jetki miris seksa je ispunjavao sobu. Bile smo procurele i znojave. Rukom je posegla za mojom picom i pocela je opipavati. I ja sam dotakla njenu i dirala joj klicu. Ponovo smo se cvrsto pripile jedna uz drugu. Uzdisale smo i ljubile se. Sada sam se ja popela nju u pocela da nabijam picu. Morala sam da svrsim, osecala sam da bih poludela ako ne svrsim. Osecala sam njenu stidnu kost, osecala sam svoje sokove kako cure i Snezanu kako se trlja o moju butinu. Nismo pricale, pozuda nas je obe obuzela i obe smo znale sta hocemo od one druge. Snezana mi je stipkala bradavice. Postajala je sve agresivnija u svojim poljupcima i stipkanju. Odjednom sam osetila kako mi dolazi orgazam, kako ne mogu vise da izdrzim. Pocela sam da se tresem i zagrizla jastuk da ne vristim. Snezana me je svo vreme cvrsto drzala za dupe. Osecala sam kako curim u naletima dok svrsavam. Ona mi se smesila i nabijala picu o moju butinu. sapnula sam ne i poljupcima ispisala putanju do njenog stomaka. Protrljala sam nosem njene mokre dlacice a onda jezikom zaronila u njih, sve do ulaza u Snezanu. Rasirila sam joj noge i udahnula miris mokre picke a potom pognula glavi i usnama i jezikom milovala nabubrele usne, disala po njima, lizala meke butine i svo vreme izbegavala da dodirnem klicu. One je uvijala kukove i potirala klicu pred moja usta ali sam ja zaronila jezik u nju i pocela da je njime ****m. Najzad sam izvukla jezik i posvetila se klici uvlaceci istovremeno dva prsta u njenu tesnu picku. Nisam napustala njenog klicu ni za tren dok sam je istovremeno jebala prstima. Bila je tako mokra! Nabijala se na moje lice, drzala se za moju glavu i svrsila u moja usta. Posle smo se jos malo grlile i ljubile, onda zajedno istusirale i obukle. Usledio je dorucak i rucak sa svatovima, i moj povratak kuci. Uprkos svim planovima, jos nismo uspele da se ponovo vidimo. #BREAK Devojka iz predgrada Sva su predgrada slicna. Kao i ovo o kojem pisem. Sirotinjsko naselje. Kuce neokrecene. Radnicko naselje. Posto su "sljakeri" na vlasti onda im ovakve "vile" i sleduju. Ha!No. . . dakle, sirotinja izbija iza svakog coska. Svuda neke gume, korita i lavori. Ves se susi. Ponekad mala decica istrce. Poneko se oklizne, padne i place. Majka izade i uz lupu guze odvuce dete u svoj stan, naravno uz jos vecu dreku. Po danu pre podne mirise odvratnim mirisom neka zaprska ili corba ponegde. Da ti se smuci, a kako bi to tek jeo. Turobno nekako sve. Nedeljom pre podne cuje se radio. Narodnjaci. Lepa Lukic, saban, Miroslav Ilic. . . Uvece pocesto tuca. Muzevi tuku zene. "Majku ti tvoju pokvarenu hohstaplersku! sta ces ti s njom? I pare joj cak dajes"! Vristi ona. "Mars kurvo matora, majku ti ****m, da ti ****m"! Vice on uz jak samar. Ona vristi. Ponekad i milicija dode. E bas u takvim naseljima radaju se lepe devojke. Kao oni cvetovi, prekrasni i sareni. Cvetovi koji nicu u dalekim gudurama. U kamenjaru i pustosi. Neke znam. Slavica, Branka, Mila. . . stvarno su lepotice. Devojke opasne na jeziku. Zavodnice. Ja sam upoznao Miru. Na nekoj zurci. Oboje maturanti ali iz razlicitih skola. Ja iz gimnazije. Mira iz neke srednje tekstilne. Mira nije lepotica kao pre pomenute dame ali je zgodnjikava riba. Malo je previse psovala. Ali me to palilo. Zaljubljen sam do usiju. Devojka iz predgrada. Postali smo momak i devojka. Uvece izlazili u bioskop ili bi pojeli sladoled kod Bisljima. Tako je to tada bilo. Petkom bi na pijaci kupili lubenicu i jeli. Sutra je pijaca pa bostandzije dodu da mesto zauzmu. Trebalo je i "ono" da uradimo. Stric Bora mi je rekao da u hotelu poznaje coveka na recepciji. Kad dode da treba sa nekom ribom da se kresnem, treba da odem u hotel i samo da kazem da me Bora salje. Tako je i bilo. Oboje smo dali licne karte. Covek na recepciji nas sve nekako posmatra. Ja kazem:"salje me Bora". Nasmejao se covek, dao kljuceve. Kaze:"Mars u sobu magare Borino. Isti si kao on". Mi u sobi. Hotel je osrednje kategorije. Dva kreveta. Kupatilo. Mi zinuli kao da smo u Parizu. Mira je otisla da se istusira i da piski. Ja sam se svukao. Ukrutio mi se. Bilo mi je prvi put. Mira odavno nije nevina. Secam se bio sam par puta kod nje. U predgradu. U kuhinji kredenac. U sobama gobleni. Figurice i sav ostali kiceraj. Brat joj u vojsci. Upoznao sam joj roditelje. Mira lici na mamu. "To je Jovan, moj decko"! Tako me je prvi put predstavila. Tata i mama su se pogledali. Rukovali se. Neko cutanje. "Deco, da vam skuvam kafu"?Prekinula je mama muk u sobi. Jednom mi dolazimo, a strasna svada. Zvece tanjiri. Obostrane psovke. Kad smo usli tata se snasao. "Ooo. . . ko nam to dolazi"? Kao da nista bilo nije. I izlazi Mira iz kupatila hotelske sobe. Samo beli brus i gacice. Vlazno sve. Kad me videla golog:"Ooo. . . opa. . . sta ce to biti"?Tiho je rekla. Malo se i ona zbunila. Okrenula se i gola se svukla. Trnci mi klize niz leda. Prisla mi je i zagrlila me. Odavno sam to zeleo. Gledao sam mnoge momke i devojke tako. Neka toplina me obuzima. "Poljubi me" , rekao sam spontano. Onda smo se ljubili. Polagano kljuckanje. Malo nevesto ispocetka, a onda sve bolje. Dugo se zagrljeni ljubimo, goli nasred sobe. Predivno. I sa jezikom. Ljubimo se dosta dugo. Od nekih mangupa sam dobio neki strani ****o casopis. Toga tada nije bilo. Tamo su mnoge devojke pusile partneru. To me je opsenilo. Zato sam Miri rekao da mi pusi. Rizikovao sam. Rekla je:"Sedi na krevet". Seo sam. Klekla je i zagnjurila glavu. Prvi put i to. Ona je bila iskusna i u tome. Pusi mi dosta dugo. Cuje se sljapkanje njenih usana. Kad mi penis popusti, ona drka malo. Dugo ovo, dosta dugo. Osecam slatko golicanje glavica. Onda smo se opet zagrlili. Sise joj nisu bas velike. Guza dobra i mesnata. Lepe butkice ima. Mesim joj sise. Njoj prija. zene su na to osetljive. Vazno im je da cuju da su im grudi super. Ljubim joj grudi. "Mmmm". Ona to tiho. "Hajde lezi", kazem ja. Rekla je da ne svrsim u njoj vec u njena usta. To jako voli. Legla je na leda i ja sam medu njenim nogama. Pomogla mi je da ga zavucem. Polako radim. Zatvorila je oci. Pa ja ****m. . . prvi put. Stvarno. . . ****m curu! Ubrzavam i zavlacim dublje. Otvara oci. "Ooh". . . Ja usporavam, a nije mi jasno. . . Onda se povlacim u nazad, dizem joj noge da bih video gde ga stavljam. Onda opet prodirem. Ona je malo bu***icava. To nisam primetio ranije. Ne mari u punom sam naletu. "Poolako"!Kaze ona. Smeje se. Polako, tebi je dosta veliki za tvoju gradu. Iznenadila sam se! Kao da sam milione dobio na lutriji. Kazem:"Neka Bilja iz razreda nije htela da je kresnem. Rekla mi je da mi je **** mali. A nije ga videla". Ona kaze i zatvara oci:"Ta Bilja moze samo **** da pusi". . . Vodimo ljubav. Gledam joj sise. Opet se ljubimo. Kazem da se sad naguzi preko nekog stola. Hocu da je odpozadi. Da je guzim. "Uh. . . pa ne znam. . . sa takvom "spravom" koju ti imas". Kazem da cu biti nezan. Ona se naguzila. Ja ulazim otpozadi. Ona mi ga uzima i namesta. Centrira. Opet pocinjemo ritam. Hvatam je za debele guzove. Ona se jednom sama gicnula i nabila. Ja polako radim. Gledam joj leda odozgo. I ovu sam pozu u ****o casopisu video. "Sa tvojim "alatom" ne treba da se plasis zena",ona kaze. Muti mi se. Ona je klekla i ja sam joj istresao u usta. Sperma je bila jako topla. Bio sam uzbuden i kao u nekoj vatri. Ljubili smo se posle dugo i mazili. Voli da se ljubi. Sama se zaleti. Usne kljuckam polako. Pa onda jezikom. Ljubio sam joj sike i guzu. Za guzu se iznenadila. Prosla je ona dosta ali niko joj to nije radio. Izasli smo van hotela. Noc je uveliko pala. Bili smo posle jos dva puta u hotelu. A bilo je i drugih mesta. Gajbi njenih drugarica ili mojih drugova. Proslo je od tada mnogo godina. Ne znam gde je sada Mira. Cuo sam kao da je sa nekim tipom otisla u Italiju. Bas kada se raspala Jugoslavija. Neki put prodem autom kroz ono predgrade. Sve je isto spolja. Sad je nedelja i letnji je vreo dan. Treste narodnjaci sa nekog radija. Mirinom ulicom polako vozim auto. Sunce obasjava zidove kuca. Letnje jako sunce. Tri dobro gradene devojcice (ili devojke vec) odose na jedan od bazena. Ne zna se koja od njih ima ispod tankih majica lepse sise. Neki novi cvetovi iz predgrada. U kolima mojim poznata pesma: Devojko mala pesmo moga grada
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Sastra i njene frendice

- -

Igor je oduvijek znao da je sretan sto ima stariju sestru kao sto je Tamara. S tako savrsenim tijelom i urodjenim seksipilom bila je glavni hit medju njegovim prijateljima. Niti jedan nije mogao skinuti pogled s 22 godisnje zavodnice. Iako je imao tek 16 godina, cesto je razmisljao kako je bas prava steta sto mu je to sestra. Cesto se zavlacio u njenu sobu kako bi osjetio sladak miris djevojke; mjesavinu parfema, pudera i laka za kosu koja ga je izludjivala. Povremeno, kada bi znao da je sam u kuci, trazio je njeno rublje, trljao ga po kozi, upijao svilenu mekocu. U nekim slucajevima BiiiiP je i u njene prljave gacice. Tamara je prvo bila izbezumljena od bijesa na svoje starce, koji su inzistirali da cijeli vikend mora biti kod kuce, i paziti na malog bracu, dok se oni zabavljaju na moru. Nekako su se uspijeli dogovoriti tek kada je Tamara taj babysitting uvijetovala dolaskom svojih prijateljica, jer tako bi sve skupa moglo biti cak i zabavno. Njene cure, blizanke Novak, Tina i Petra, i cetvrta clanica ekipe, Lana, bile su u srednjoj skoli poznate kao najpopularniji komadi. Tina i Petra bile su identicne, jednojjajcane blizanke duge plave kose i elektricno plavih ociju. Neki decki zvali su ih Barbike. Lana je imala kosu tamnu kao i Tamara, samo sto je njena bila crna, no najjacim oruzjem smatrala je svoj zlocesti osmijeh i snjezno bijele zube. Roditelji nisu imali nista protiv ideje, djevojke su poznavali godinama i smatrali su ih zrelim i odgovornim zenama. Blizanke su imale 21 godinu, a Lana 22. Sa njima nece biti nikakvih problema. cak je i Tamara planirala taj vikend provesti mirno, mozda otici u soping, a ostatak dana provesti u suncanju na terasi. Ako se ne racuna njen mali braco, biti ce to pravo zensko druzenje, no on im nece smetati… sigurno se nece micati od televizora i play stationa. Cure su u petak dosle odmah poslije posla, tek koji trenutak prije no sto su roditelji smireno otisli. Tata je cak bio i malo ljubomoran kada je vidio da ce mu mali sin biti u drustvu takve seksualne ljepote. Igor je sjedio pred televizorom, ali zapravo je slusao je kako se 4 cure smijulje u susjednoj sobi. Kako se tako stare zenske mogu ponasati kao klinkice, razmisljao je. sto su bile glasnije, to se manje koncentrirao na program. Mogao ih je zamisliti…. Petra u maloj crnoj haljinici tankih naramenica ispod kojih bi joj svako malo provirivale bretelice ruzicastog grudnjaka. Njena sestra, Tina, u jenostavnoj bijeloj kosulji rastegnutoj preko velikih sisa. I Lana, tamnoputa BiiiiP u kratkoj jeans minici i crvenom topu. Tamara je bila odjevena u uske traperice i jednako izazovnu crnu majicu preko koje se razlijevala tamna kosa. Spontano je spustio ruku na medjunozje, BiiiiP mu se dizao dok je razmisljao o seksi curama. Znao je da ce ovo biti vikend za pamcenje. Protrljao je lijevicom BiiiiP i iscijedio malo sperme u gace. «Bok Igor!» Glas ga je toliko zbunio da je odskocio na stolici. Bila je to Tina, stajala je iznad njega i ***ila u balavca sa sirokim osmijehom. Slatki parfem ispunio je zrak. «Oh…to si ti…, bok», promucao je. «Tamara nam je narucila picu», rekla je visoka plavusa ociju uprtih ravno u njegove prepone. «Da te pozovemo kad stigne?» «Um…da, …moze, super», stidljivo je procijedio izvlaceci ruku iz gaca. «Cool», Tina je odgovorila. «Zabavljas se? Mislim, mozes doci i nama ak hoces.» «Ma ne, dobro mi je ovak, necu vam smetati», osmjehnuo joj se. Osjecao je kako mu se lice crveni. «Sam me pozovite kad cete jesti.» Tina se smijuljila dok je izlazila iz sobe. Mali ju je cijelo vrijeme gledao. Zapazio je kako joj se okruglo guza ljulja i da joj se sve vidi kroz te uske hlace. Ispod njih nisu se nazirale gacice, i njemu je, kada je to shvatio, kara opet skocila. Nekako se uspio koncentrirati na televiziju odlucivsi da ce ga posteno izdrkati kad se ove pokupe u krevet. Na vratima se zaculo zvono, po cemu je zakljucio da je pica stigla. Igor se nije ni pomaknuo, zvuk potpetica na hodniku bio je jasan znak da ce otvoriti jedna od cura. Nejasni zenski glasovi dolazili su s ulaznih vrata. «Evo!», bio je to Petrin glas. Igor je pogledao seksi plavusu koja je na vratima njegove sobe stajala s tanjurom vruce pice u jednoj ruci i konzervom coca-cole u drugoj. Skenirao joj je peticu u grudnjaku diveci se kako joj uska crna haljina tako savrseno klizi niz tijelo. Ruzicasta naramenica grudnjaka pala joj je niz rame dok mu je pruzala veceru. «Wow, posluga u sobu», nasmijao se dok je uzimao pladanj i uspravio se u fotelji. Cijelo vrijeme piljio joj je u te predivne sise. «Gle ti njega, odmah se bahati! Nismo ti mi tu sluskinje, znas», rekla je i namignula mu. «Ti peres sudje, ok?» «Yes sir!», isplazio joj je jezik i kao i kod njene prijeteljice, pazljivo zurio u guza dok je napustala sobu. Malo joj se treslo, ali ne zato sto je bilo mlohavo vec kao da inace nije navikla hodati na ovako visokim potpeticama. Brzinski je progutao picu, odgledao film i opet razmislajo o curama dok se na ekranu vrtjela uvodna spica Zvjezdanih staza. Hrana je bila dobra, cola osvjezavajuca a njegova kara napokon spustena. «Gotov?», ovog puta bila je to Lana. «Mogu odnjeti tanjur?» «Oh…um», pogledao je gore, pa dolje u tanjur, pa opet u Lanu koja je nekako drugacije izgledala. I dalje je nosila malu jeans suknjicu, no sada su dva donja metalna gumba bilo otkopcani otkrivajuci joj duge, tamne noge. Nije vise imala ni crveni top vec otkopcanu kratku jeans jaknicu, a ispod crveni cipkasti grudnjak koji se skroz jasno vidio. sirom otvorenih usta zijevao je u tamnokosu ljepoticu, a kita mu je bez ikakvih znakova upozorenja opet ozivjela. Osjetio je kako mu se disanje ubrzava, a usta suse. «Ah…da, tenks Lana», jedva je govorio. Kada se nagnula po tanjur, jakna joj se otvorila a male cvrste grudi stisnule uz njega. Bradavice su joj se vidjele kroz proziran materijal. Mali je gutao slinu. «Nadam se da ti je pasalo», rekla je sa sirokim osmijehom, obasjavsi ga savrseno bijelim zubima koji su se nazirali iza punih, vlaznih crvenih usana. «Hoces jos nesto?» Cinilo se da ga namjerno izaziva, pusta da upija sliku sisica, savrsene male guze i cvrstih bedara, svega toga samo na dohvat ruke udaljenog od Igora.Procistio je grlo. «Um…ne…okej…tenks.» Lice mu se crvenilo dok je pokusavao skrenuti pogled. Nagnuo je colu nesiguran u ono sto bi trebao reci ili napraviti. Samo se nadao da nije zapazila kvrgu u njegovim hlacama. Ako je i skuzila, nije nista rekla, samo se nacerila i otisla. Televizija ga vise nije jebala pol posto. Bilo je to nesto u pozadini njegovih razmisljanja o blizankama i Lani. Nije se nikako mogao sabrati. Jednostavno ce se morat pobrati u sobu i izdrkati ga dok se ne smiri. Nece mu dugo trebati, stovise postojala je ozbiljna opasnost da ce ispaliti metke tamo, u gace. «Kanis mi doci pomoci ili ne?», bila je njegova seka. Visoka brineta stajala je na vratima kuhinje, istim kroz koje je Lana prije nekoliko trenutaka odnjela sudje. «Nemogu reci curkama da peru sudje, znas.» «Oh..oh…ok», zamuckivao je dok mu se san o izdrkavanju razbijao na komadice. Skocio je na noge i tek tada se sjetio da ima dignut BiiiiP. Pricekao je dok nije otisla u kuhinju i tek onda krenuo za njom, nadajuci se da ce mu se spustiti dok ga neka od komada ne pogleda. Nije mu se ni malo smeksao, ali cure ionako nisu bile u kuhinji. Samo Tamara. Pogledao je sestru, koja je izgledala fantasticno kao i uvijek, i po milijunti put pozelio da nisu u nikakvoj rodbinskoj vezi. «Ti peri, a ja cu ih brisat i spremat», zapovijedila mu je pokazujuci na lavabo pun pjenusave vode. «Um…dobro», Igor je pokorno rekao nadajuci se da ona nece komentirati stanje u kome se tako ocito nalazio. Barem ce ga pult sakriti, a cim dovrsi s pranjem otrcat ce u sobu i dobro ga izdrkati. Nije bilo puno sudja, svega nekoliko tanjura, par nozeva i casa za vino. Cure su ocito uzivale u litrici uz picu. Poceo je ribati. Dok je prao Tamara je stala iza njega, gotovo se prislonila tijelom. Bila je jako visoka, puno vislja od Igora. Kad je prvi tanjur bio gotov pruzila je ruku preko njegovog ramena da ga dohvati. cvrsta trojka pritisnula mu se uz ledja od cega je djecak zadrhtao. Parfem ga je omamljivao. «sta si planirao za sutra?», Tamara ga je pitala neduzno dok se odmicala s tanjurem. «Nista posebno. Doma… i tak», odgovorio je. «Mislim, ako te ne smeta.» «Nema frke. Mislila sam da ces mozda izaci s deckima. Iskoristiti sto staraca nema. Mi idemo u King Cross, ali cemo se vratiti do rucka.» «Ma ne, doma sam… Robi mora negdje ici, a s ostalima mi se neda, tak da cu se motati…» «Bezveze. Oces sa nama u soping?» «Ma ne… to je za cure.» Prali su sudje u tisini, s time sto je Tamara i dalje koristila svaku priliku da se nasloni na svog brata, naprci mu se i na ostale nacine igra tu cudnu igru. Igor je bio sokiran jer se sestra nikad prije nije ponasala tako seksualno, pogotovo ne prema njemu. Kada bi im se pogledi sreli cak mu je slala i neke vatrene iskre, od cega mu se kita opet dignula. Kada je dovrsio, djecak je pustio vodu iz lavaboa i obrisao rub krpom, a ona je na najvisu policu spremala case tako da joj se od istezanja izvukla majca iz traperica i ogolila cvrst trbuh. «Idem spat», rekao je ***eci pozudno u sestru. «Vidimo se ujutro», na izlazu joj je namignuo. «Pa kaj ti nije prerano?», Tamara je pitala. «Mislila sam da ces se malo igrati.» «Ne, ne», Igor nije shvatio dvosmislenost njenih rijeci. «Ostavit cu vas da se u miru razgovarate.» Otrcao je stepenicama u sobu, upalio lampicu kraj kreveta i slabo zuto svjetlo obasjalo je ne pospremljen krevet. Nabrzinu je skinuo hlace pustajuci ih da padnu na pod i skinuo majcu preko glave. Obucen samo u gacice uskocio je u krevet i podvukao ruku pod jastuk. Tamo je drzao Tamarine gacice koje je jutros ukrao iz prljavog vesa u podrumu. Bile su od ruzicaste cipke, i ocito nove, jer ih prije nije nikada vidjao u masini. Polako ih je primakao nosu. Izbljedjeli mosusni miris njene BiiiiP mjesao se s notama parfema. zmirecki je trljao medjunozje gacica po nosu, a ruku uvlacio kroz gumu svojih bokserica pustajuci ogroman BiiiiP na slobodu. Prelazio je gacicama po licu, i dalje zatvorenih ociju, pa ih spustio do kare i poceo seviti svilu na mjestu gdje je bila skorena od pickine napaljenosti zamisljajuci da tuca svoju sestru. «Dakle, to rade klinci kad odu rano u krevet?», Lana je rekla dok je ulazila u sobu. Igor se naglo uspravio, pokusavajuci sakriti samotu, bez ikakve ideje sto da radi sa sakom punom gacica. Skoro se onesvijestio kada mu se 22godisnji komad poceo priblizavati. «Hoces vidjeti vise, ha Igore?» Pitanje je postavila prigusenim seksi glasom, otvarajuci jeans jaknicu jos vise. «Aaaa….», nije mogao govoriti; usta su mu bila ukocena. «Mislim da hoces….», Lana se nasmijesila i skinula jaknu. Sada je bila na samom rubu kreveta. Igor se bojao da ce pocet balaviti ili tako nesto, no nju to nista nije smetalo. Otkopcala je grudnjak i bacila ga na pod. Mali je skoro svrsio kada joj je vidio gole sise, a Lana ih je, da stvar bude gora, jos pocela mijesati. «A da se obuces u te gacice za mene? To bi mi stvarno bilo seksi…» Nije mogao vjerovati. Lana je prelazila rukama po golom tijelu, dok je on malo pogledavao u rozu krpenu gvalju u svojoj ruci, a malo u nju. Ruka joj je skliznula prema jeans suknjici koju je sada drzao samo jedan gumb. Otkopcala je i taj posljednji pa se pocela trljati po pickici sapetoj u cipkastim gacicama. «Ajde, Igore, kad ti kazem da bi me napalilo», nagovarala ga je uvlaceci prste u pickicu.cak i pod ovako losim svjetlom jasno je mogao vidjeti dobro podsisan grm u koji se zabijao prstic djevojke. Brzinski je skinuo svoje bokserice i navukao sestrinu tangicu, puno premalu za ogromnu kurcinu i rasna jaja. BiiiiP mu je virio preko lastike, a muda su visila rascepljena, sa svake strane jedno, sve uokvireno ruzicastom cipkom. «Daj da ti malo pomognem», nasmijesila se. Ruka joj je krenula prema njegovoj kari i jajima i preslozila ih tako da su sada visili preko rastegnute cipke. Zatim je ruku jos malo zadrzala tamo i pocela mu njezno maziti kurcinu. «Ohhh», Igor je promrmljao. «Tako ti je velik», rekla je iskreno iznenadjena. «Igore, ogroman si!» s tim rijecima spustila je usne na njegovu kitu. Ponovno je zajecao kada je usne omotala oko glavica, a kada je osjetio jezik u rupici na vrhu kare, poceo je drhtati. Sada ga je cijelog progutala i pocela pusiti tako dobro da je morao stiskati zube i prisiljavati se da ne svrsi. Instinktivno je spustio ruku i poceo joj drpati sisice. Mekana koza imala je dodir satena. Zatim se prebacio na bradavice, male tvrde i usiljene. Prvo ih je stipkao, a onda poceo njezno zakretati. Lana mu je bez prestanka pljugala prceci se kao droljica da joj drugom rukom nateze i okruglo guza u raskopcanoj minici. Napaljena okusom mlade kurcine prebacila je prvo jednu nogu na krevet, pazeci da ga ne ozlijedi siljastom stiklom, a zatim i drugu. Igor je duboho udahnuo i hipnotizirano piljio u cipkasto medjunozje koje mu se odjednom naslo pred ocima. Podigao je ruku prema upakiranoj pickici i prstom presao po samoj sredini crvenog materijala ispod kojeg su se jasno vidjele natecene usnice mlade kurvice. Pazljivim pokretom podvukao je kaziprst pod rub i odmaknuo vlaznu krpicu s mokre vruce BiiiiP. Iako je bio nevin, i prvi puta gledao pizdu u zivo, bez puno razmisljanja poceo ju je lizati, prvo oko osjetljive koze oko pickice, a onda po mekanim, glatko izbrijanim usminama. O takvim stvarima citao je samo u omiljenim ****o magaznama. Glavu je privukao blize slasnom zalogaju i gurno joj jezik u rupicu. Bila je jako, jako vlazna. Cura mu se trljala po licu loveci klitom vrh tvrdog jezika, ali nije ni malo zapostavljala ni dvadesetcentimetarsku kurcinu. Drkala ga je i pusila naizmjenicno. Svako malo posebno se posvecivala glavicu kako bi oblizala prve kapi koji su izlazile iz nevinog proreza na vrhu, na sto se djecak svaki puta trznuo. Polako joj je gurao prst u pizdu cudeci se kako mu se pritom usmine lijepe za prst kao pipci hobotnice. Zastao je nesiguran sto znaci svo to pulsiranje. «Ohhh… Igore, da….», jecala je podizuci glavu na trenutak. To je bilo sve sto mu je trebalo. Poceo je gurati dublje, sada koristeci i drugi prst. Sjedio je na krevetu i tucao ju prstima, a jezikom joj obradjivao klitoris. Lice mu je bilo skroz zamuljano od slankastog soka kojim ga je zalijevala napaljena pickica. Na to rajcanje Lana je odgovorila zestokim pusenjem, a sad mu je pocela i gnjeciti jaja. Osjecao je kako se stezu, napinju. Sperma mu je kipjela u mudima. Jos jednom ih je pazljivo stisnula i to je bilo to. Izvukao je glavu iz njene gladne BiiiiP i vikao dok mu je iz kare sikljalo sjeme. Lana ga je gutala, mlaz za mlazom mlade sperme, dok joj je decko bolno rasturao BiiiiP sve nemilosrdnijim nabijanjem prstiju. Bokovi su joj bijesno kruzili gnjececi dva sad stalno zabijena prsta koje je u njoj vrtio kao busilicu, a ustima joj sisao klit. «Ahhhh….ahhhhhh…..», polusvjesno je slinila. Kita joj je ispala iz usta rastezuci za sobom zvalu sperme. Pod zadnjim udarima orgazma tresla se kraj njega s blazenim osmijehom na licu. Zatim je kleknula, sise su joj mlatarale kao vime nad njegovom opet tvrdom karom. «Jel ti bilo dobro?» pitala ga je oblizujuci spermu s usana. «Daaaa…», mucao je i dalje nevjerujuci sto mu se upravo desilo. Cini se da si vec spreman za jos…», zgrabila ga je za sklizavu kurcinu. Trznuo se pod njenim dodirom. «Samo malo», sa tim rijecima spuznula je s kreveta i skinula ljepljive crvene gacice. Niti jedno od njih nije reklo ni rijeci dok se ponovno penjala na krevet. Ovog puta bez ikakve predigre smjesta ga je primila i rukom vodila prema razvaljenoj picki. Glasno je zajecao kada je osjetio kako ga pickica steze i guta. Za koji trenutak bio je cijeli unutra i rastezao joj rupu za pravi seks. Mala je pocela mijesati i nabijati se kao profesionalka sve do korijena ogromne mlade batine koja je jos bila umotana u blesave sekine gacice. Sise su joj skakale po prsnom kosu. Koze sjajne od znoja mahnito je iskoristavala kuratog klinca tucajuci ga kao da ne postoji sutra. «Oh…Lana…Lana…», Igor je cvilio. «Jebi me, jebi mi BiiiiP… sevi…», nepovezano je bulaznio. Jaja su mu se opet pocela grciti. Lana vise nije bila tako kontrolirana, posrtala je po njemu, sama si gnjecila sise, drzala se rukama za njegova stopala i tucala ga gotovo lezeci na njemu, besramno se namjestavala kako god joj je pasalo i svrsavala, svrsavala, svrsavala… drugi put. Stiskala mu je pickinim misicima kurcinu kao kljestima, ali bila je previse mokra unutra da bi ga uspijela sprijeciti da klizi i zabija se u nju kako njemu pase. Mali je brzo skuzio pravila igre, najbitnije je svrsiti a do toga se dolazi svim sredstvima. Njemu se svidjala zestoka jeba, pa je tako i punio Lanu. «Ohhh… osjecas spermu… ha…. punim te, ahhhh, punim ti pickicuuuu!», opet ga je prao orgazam. Zabio joj je prste u guza i snazno joj ga zatucao do jaja. Sperma je cvrcala medju njihovim ispremjesanim stidnim dlakama, a razjebana droljica malaksalo je klonula na Igorova prsa. Prosao joj je rukom kroz tamnu kratku kosu osjecajuci kako mu se kara ispuhuje, ispada iz natecenog tunela otvarajci put potoku sperme koja se upijala u ruzicaste cipkaste gacice koje je i dalje nosio. Lana je pogledala djecaka kome je upravo oduzela nevinost i meko ga poljubila u usne. Zatim se srolala sa njegovih prsa i legla pored. Mazili su se i ljubili sve dok im se sperma razmazana po tijelima nije osusila, a kada joj je postalo hladno odbacila je crne stikle i stisnula se uz njegovo toplo tijelo. Uskoro su zaspali.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
TETKA I JA

- -

Imam jednu 43 godisnju tetku koja je rastavljena od svog muza.Naime posto sam jedini necak kad god sta zatreba ja sam tu da pomognem. Jebao sam dosada 4 pua a moja najveca zelja je da ****m svoju tetku.Ona nije kao zene o kojima moji vrsnjaci sanjaju.Ona je malo debela ali ima najbolje sise koje sam ikada vidio u zivotu. Zivjela je 20 kilometara od moje kuce.Bio je petak kada me nazvala.Rekla je da dodjem da joj cuvam kucu jer ona ide u subotu ujutro u sarajevo a vraca se u nedjelju.Ide kod svoje prijateljice.Pristao sam. Stigao sam sto ranije da je malo gledam jer ona uvijek izbacuje sise i kad je kod kuce i kad izlazi.Stigao sam oko 5 sati kod nje.S vrata sam vidio kofer spreman za put.Rekla je da nece izlaziti da ce sa mnom sjediti malo sto se meni svidjelo.Spremila nam je kafu i sjela pored mene. Ponudila me cigarom sto me iznenadilo s obzirom da ja ne pusim ali sam uzeo cigaru.Kada smo popili kafu ona je oprala sudje i pricali smo tako.Bila je okrenuta ledjima.kasnije je rekla d ide do komsinice da ce se brzo vratiti samo da nesto uzme.Otisla je a ja sam izvadio **** i drkao ga jer me napalila sisama.Polako sam ga drkao.Drkajuci nisam cuo vrata kada je ona usla.Vidjela me je kako drkam.S vrata sobe se proderala: "STA RADIS TO" Skocio sam i govorio da to nije to sto ona misli a nisam uzvukao gacice.Ucutkala me a ja sam stajao pred njom.Bila je sva ljuta.uzela me za ruku pocela vuci mislio sam hoce da me izbaci iz stana ali na dovela me do ulaznih vrata i zakljucala ih.Naslonila me na vrata i sagnula se i pocela ga pusiti.Pitao sam je sta to radi.Rekla mi je: "BAS SAM ZELJNA A TI SI TAKO FIN" Nastavila je pusiti a ja sam uzivao u tome.Uhvatio sam je za glavu i nabijao na kura.Onda je prestala pusiti i rekla mi: "A SADA ME ZESTOKO JEBI NA MOM KREVETU" Otisli smo do krveta.Skinula je majicu a ja sam joj ljubio sise dok je svlacila pantole.Legla je uzela moj **** i udrala se po svojoj picki.Rekla je: "GURNI GA I DOK ME ****S DIRAJ MI SISE" Polako sam ga gurnuo i poceo je jebavati.Vristala je jako a ja sam joj milovao sise.Nazivao sam je droljom i kurvom sto je jos vise uzbudilo. Tucao sam je oko 10 minuta a onda sam joj svsio po stomaku. Nakon nezaboravnog sexa ona je ustala i izvadila 50 maraka i dala mi rekla: "ZASLUZIO SI I VISE OD OVOGA A TO CU TI PLACATI NA RATE SEXOM.KAD GOD POZELIS SAMO DODJI SVOJOJ TETKI" Prvi put sam je izjebao u aprilu a sada je juli. Jebao sam od aprila dok jula vise od 15 puta i svaki put je bilo sve bolje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Fantazija

- -

Eh, ta daljina… Da nije nje, mislim da bi stvari drugacije izgledale… Voleo bih da dodes kod mene, na jednu kaficu ili, mozda bolje, kupinovo vino. Sedis u mojoj dnevnoj sobi, pijuckas to vino i gledas tim tvojim zelenim ocima… Osmehujes mi se i malo naginjes ka meni. Znas da tvoj prelepi dekolte jos vise dolazi do izrazaja i posmatras me kako ne mogu da odvojim pogled od tvojih grudi… Gledas u moje pantalone koje nedvosmisleno ukazuju da moje telo reaguje na tebe. Znas za to ali ti prija da vidis nedvosmislenu potvrdu… Prinosim ruku tvom licu i lagano te milujem, nezno vrhovima prstiju, imas utisak da te ne doticem. Milujem ti vrat, zabacujes kosu i kao da me zoves da spustim usne na njega. Priblizavam ti se, vidim ti u ocima da iscekujes moj poljubac, osecam da zadrzavas dah… Spustam usne na tvoje, moj jezik lagano prodire i trazi tvoj jezik. Volim te prve, nesigurne poljupce dok istrazujem sta ti prija, a sta ne… Privlacim te k sebi dok nam se jezici miluju. Oboje sad vec duboko disemo. Dok te moja desna ruka privlaci, ti mi sklapas ruke oko vrata. Ljubimo se, dugo… Ruka mi je pod tvojom suknjom. Milujem ti unutrasnju stranu desne butine… Klizim gotovo do gacica ali tu stajem. Ponesto cuvam i za sobu… Podizem te i nosim u sobu… Tako si mi lagana… Polazem te na krevet, skidam ti majicu i suknju. Ostajes samo u brusu i malenim gacicama… Vezujem ti ruke iznad glave. Cinim to salom koji ti omogucava da ako podignes jednu ruku iznad glave, drugu koristis slobodnu, gotovo kao slobodnu… Skidam se, do kraja… Gledas me kako ostajem nag, uzignutog ponosa, vec ljubicastog na vrhu… Gledam te stojeci iznad tebe… Rasuta kosa, ruke iznad glave ti jos vise isticu grudi, noge malo razmaknute i privucene u kolenima… Stajem iznad tvoje glave, naginjem se i ljubim te. Volim tu senzaciju kad se jezici dodiruju punim povrsinama. Tvoji nokti lagano klize po mom ponosu… Ljubim ti vrat, pomeram brus i moje usne dolaze do tvojih bradavica. Guram ga unazad i grudi ti ostaju slobodne. Ljubim ti bradavice, uzivam u tome kako rastu pod mojim jezikom i dahom. Prilazim ti s prednje strane i pocinjem da se spustam ka tvom medunozju. Skidam ti gacice… Bas kad si pozelela moje usne na svojim usminama, odmicem se… Gledas me zacudeno dok otvaram fioku mog stola. Ne, ne vadim vibrator vec jedno veliko pero. Pocinjem da klizm po tvom licu, vratu, grudima, stomaku, preponama, butinama… Milujem ti kolena, listove, gornju povrsinu stopala… Izvijas se, uzivas… To traje, gledam te kako se trzas, prsti ti stezu sal kojim si vezana… Trazis oslonac… Iznenada prekidam, gledas me ocima zamucenim od strasti i zelje… Spustam usne na tvoje usmine… sok… osecas hladnocu, kao da neko hladi tvoju vrelinu, a opet, kao da je razgoreva… Nisi ni primetila da sam uzeo mentol zvaku i da moj jezik sad klizi po tvom medunozju premazan mentolom. Razmicem ti usmine i dodirujem klitoris…. Pocinjem da ga sisam, prvo lagano, pa onda sve brze i brze. Lezem na krevet i podvlacim se pod tebe. Sedas na moja usta…. Pritiskas me kao da hoces da me progutas ili ja tebe da progutam… Nisam siguran…. Vrtis se iznad mene, zabacujes glavu, odvezujes sal i oslanjas se na moja ramena. Tvoji sokovi mi se slivaju u usta i na bradu. Pojacavam tempo. Iznenada se okreces i uzimas me usta. Sad smo u pozi 69. Grizes me. Ne mogu to da podnesem i nezno te odvajam. Sad si vec divlja, nestrpljiva da se sto pre spojimo. Okreces se i spustas na mene. Prodirem u tvoju vrelinu kao da propadam. Oslanjas se rukama na moja ramena i pocinjes da klizis po meni. Pogledas me u oci i zabacujes glavu. Drzim te oko struka i malo se izdizem u kukovima da bi mogla da imas bolji kontakt sa mojim telom. Gledam tvoje prelepe, velike grudi kako se njisu pred mojim ocima i ne mogu da izdrzim, moram da ih uzmem u usta. Podizem se ali me ti nanovo obaras. Lezes na mene, glava ti je na mom desnom ramenu, lagano te grickam za uho dok moji prsti ostavljaju tragov na tvojim ledima. Sama diktiras svoj tempo i dovodis se do orgazma. Glasovi prodiru iz tebe dok osecam kako se tvoj ponor grci oko mene. Vristis mi u uvo. Trzas se i malo izdizes. Ja pokusavam iz tog podredenog polozaja da nastavim da prodirem u tebe ali… Lagano te spustam na leda, ulazim u tebe i zavlacim ti ruke ispod ramena. Prodirem u tebe dok gledamo se u oci. Nema nista lepse od zenskih ociju kad dodirne vrhunac uzivanja. Lice ti se grci pri svakom mom pokretu. I, osecam kako mi dolazi, vatrena kugla mi se skuplja u donjem delu leda i krece ka tvojoj utrobi. Moj ponos kao da se usijava dok se moje seme izliva u tvoju utrobu. Iznenada, vrelina mi potresa telo kao da dodivljavam povratni udar iz tvog tela. Muti mi se pred ocima, pocinjem da rezim, spustam glavu na tvoje rame. Ne pomeram se, svaki pokret kao da mi kida komade mesa. Milujes me po kosi…. Eh, kad bi masta postala
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Srednja skola

- -

Bila je priprema za priredbu povodom dana skole. Bio sam cetvrta godina. Ja sam bio zaduzen za muzicki deo priredbe; sve pesme i recitacije sam pratio na skolskom klaviru. Taj dan sam po prvi put te godine video hor i primetio sam nova lica u odnosu na proslu. Ala su ove nove klinke jebozovne… Jeste da su prva godina, ali brate, razvijenije su od druge i trece godine. U pauzi izmedu pesama vidim profesor smara prvi glas kako ne peva i onako pocnem da sviram neke dosadne pesmice koje sam ucio u muzickoj skoli. Secam se bilo je nesto zesce brzo. - Vidim mnogo si vest sa prstima? Ja sam Marija. devojka pored klavira. - Cao! Ostao sam bez teksta. Ona se nasmejala. Devojka je stvarno ekstra! Zgodna je, dobro gradena, na dupe sam otkinuo… Rekoh u sebi, izbacacu se ja po toj guzi makar mi to bilo poslednje. Utom profa zove da nastavimo. E, svaku pesmu sam barem pet puta izgresio nakon toga. Pogledam Doris, a ona gleda u mene, naravno, ne peva. Grickala je svoju usnu. A tek kada sam video da joj kroz majicu strce bradavice, odlepio sam! Predlozio sam profi jednu jacu pauzu. Ok. Ovi iz hora pohitali jadni na hranu jer nisu jeli citav dan. Nisam ni ja, ali ko je tada mislio na hranu.. Dosla je do mene i stavila ruku na moje koleno. Secam se moje sledece recenice: Hajde casak sa mnom dole… Sisli smo. Sad sam hteo otpozadi. steta onakvo dupe ne osetiti izmedu kite i stomaka. To mi je omiljema poza. Naravno, nastavio sam u istom ritmu kao i do sada. U glavi sam osetio kako mi srce lupa. Ona samo u patikama, ja i bez njih, ulazim i izlazim iz nje, ona sve glasnija i glasnija. Mislim da je tada opet svrsila, ne secam se najbolje.. Ubrzo sam i ja osetio da sam blizu. Doduse vec 15min smo bili dole i neko bi posumnjao nesto. Ja onako u zanosu, izvadim ga iz nje i pocnem da bacam po njenoj guzi. zelja mi se ostvarila! Gledam nas onako zadihane, glavicem mesam po njenoj guzi i mislim se kresnucu ja tebe barem jos dva puta u skoli…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Sestre

- -

Evo mi vec trideset jedna godina.U cetvrtoj sam deceniji.Mnogi ozenjeni imaju ljubavnice.Najcesce devojke. Zbog para ili zbog lepote.Ili oboje.To nisam voleo,a desilo mi se bas to.Ja sam ustvari veren.Tijana mi je devojka. Ja i Tijana se volimo.Ona je stomatolog.Odlican student je bila.Pametnija od mene.Ja sam sto zbog zenskih,a i ne znam vise…Ja imam visu skolu.Radim sad u jednoj osrednjoj firmi.zivimo u stanu njenih roditelja.U nasem malom rodnom gradu.Ona je sad na specijalizaciji.U Nemackoj.Tamo joj zive roditelji.Obecali su nam kupiti stan.Njenu novu Astru sada ja vozim.sta vise da Ti kazem.Tijana je ipak dobra riba.Nije lepotica ali ima sarma. Ja sad zivim sa roditeljima u stanu gde sam roden.Na drugom spratu solitera.Cim dode vencacemo se. U mom soliteru na cetvrtom spratu, zive dve sestre, Biljana i Ljiljana.Znam ih kao klinke.Sada su obe studentkinje.Mlada Ljiljana je brucoskinja.Studiraju u drugom gradu.Kad bi se sreli na stepenistu, Ljiljana se uvek lepo javi.Ponekad se malo osmehne.Biljana nikad.A red je,stariji sam.Komsije smo.I goveda muknu kad se sretnu.Neka sto se ne javi, nego njeno lice.Ona me jednostavno mrzi.Neka negativna energija. Gleda me kao ratnog zlocinca.Kao najvecu sramnu lopinu.Samo sto me ne pljune.sta sam joj to uradio?Bilo kome od njene rodbine?Strasno!A sto to mene tangira?Jer ja sve vise mislim na nju.I nocu i danju.Mala je bonbona.Obe nizeg rasta.Lice.Samo sto Biljana ima pravu,smedu kosu.Paz friz.A Ljiljana ima smedu,dugu, gustu i kovrdzavu.A la Lidija Vukicevic.Biljana ima lepe ruke.Krupne kosti.A Ljiljana je buca.Dobri guzovi. Sva kipi.Noge debele ali itekako napaljive.Ima i sise dobre.Lice andeosko.Prava seksi prasica.Biljana je super riba.Nizak rast ali krupne kosti.Jake butine.Dobra guza.Sise okrugle i tvrde.Ruke jako lepe.siroka ramena.Lepa u licu.Seksi,baby face,sto se kaze.Strava ribica.One ne znaju da ja imam devojku.Jer Tijana ni blizu nije nikad bila moje kuce.Ne daju moji roditelji.Tek posle vencanja.Takav je obicaj.I ne.Mlada nesto, a udata, moja sestra je kritikovala.Nista.Zato Tijana, pa dosta cesto, nece da spava samnom.Samo kad ona hoce?"Aaa…ja sam staromodna devojka,nista pre braka".Kaze ona i sipak mi pokaze.E u tri picke materine. Svidale su mi se obe kao tinejdzerke.Mene je zivot nosio na skole.Tamo sam i Tijanu upoznao.Kako sam sada bez Tijane,dosadujem se.Jul je i velika je vrucina.Sestre su dosle kuci sa fakulteta.Sreo sam Ljiljanu.sorc.Majica do pupka.Sva kipi.Javila mi se uz osmeh.Ko ne bi ovo kresnuo.Sigurno se momci sa nje ne skidaju tamo gde studira.Okrenuo sam se i dugo gledao za njom.Melju joj guzovi u hodu.Takvo seksi prkno. Jul je poceo,a raspalila nesnosna vrucina.Ja stojim na terasi.Dole Biljana ide da baci smece do kontejnera. U beloj majici i crnom sorcu.Ja pikiram pogledom u njen dekolte,odozgo.I kad je otisla do kontejnera,pa i kad se vratila.A u…a u….Ne nosi brus.Sise kao dve manje lopte.Tvrde.Nevideno.zmarci me prolaze.Trcim do ulaznih vrata.Otvorim i izadem.Ona prolazi spustenog pogleda.Ni mukajet.A njeno telo.Kao da me zahvatila severna vetrina.Mirise joj telo.Snaga njenog tela.Obline.zenstvenost.Gledam njene jake butine.Zategnuta.Prelepe ruke. Devojacke.Sise ispod maje.Nemam mira od tada ni malo.Celo njeno telo,pojava..e…mrak. Onda odlazim u WC i drkam.Kao tinejdzer.sta zivot coveku spakuje.Od tada i jos vise mislim na nju.Da ni jednu zenu vise ne pozelis. Jednom ja dosao kolima.Parkirao ispred solitera. Kad…ide Biljana.Ja odvrnem ozvucenje.A kao nesto u kolima sredujem.Tuce "Kolonija".Tuku basovi.Mislim dobar auto i dobra muzika…Ona prolazi.Ni pogledala me nije.Ni auto. Zle sam volje.U firmi neki problemcici.Vece je i ja odem u jedan kafic.Trazim skolskog druga Petra.Konobar je tu."Ne radi danas", rekose.Okrenem se kad jedan klipan poceo Ljiljanu da drpa u cosku.Ali ga ona ljutito gura. Ovaj dosadan.stipa je za salce iznad kuka.Pridem i kazem: Ne diraj mi komsinicu kretencino !Pogledao me i izasao napolje.Mislio sam da ce me sacekati.Otisao je.Bio mi pun **** svega.I njega.I svih takvih. Ma,mlatio bih ga kao vola u kupusu.Samo da je krenuo.Kako ljigavu facu samo ima.Ja i Ljiljana sednemo i popijemo pice. Veselo caskamo.Dovezemo se kuci.Raspolozeni.Kazem: Imas li momka… tamo ? Nemam ,odgovorila je.Kazem: Kako lazes,a kolike sise imas .Vrisnula je od smeha i pobegla u stan. Nedelja,oko deset uvece.Ja trknuo do dragstora da kupim cigarete.Na TV-u ce poceti uskoro dobar film. Nema bas mnogo ljudi.Sretnem Ljiljanu…I zavrsimo u najguscem mraku.Kolima je dovezem na jedno mracno i pusto mesto.Caskamo o svemu.Rekla je da tamo na studijama nema momka.Oni koji bi joj prilazili bi samo da joj spuste gace.Da se ona naguzi,a oni da se popnu.Kad se istresu da kazu: Cao mala …Podilaze me zmarci i dize mi se.Prica mi da je vreme doslo bilo obema da izgube nevinost.To je sad moda.Obe su pikirale na mene. Tinejdzerke vole starije momke.Imale su poverenje u mene.Komsija.Njihovi roditelji su puno lepog pricali o mojim. Mada se nismo posecivali.Znaci htele su da ja budem prvi.Ja sam bio hladan i nezainteresovan.Znam to nisam mogao a da ne primetim koliko su zgodne.Bojao sam se.Maloletnice.sta ako roditeljima ispricaju.Ja nisam imao poverenje.I dok razmisljam,osetim da mi je slic raskopcan.Da se njena cupava glava saginje.Da njene andeoske usne golicaju glavic mog penisa… Proslo par dana.Popodne je.Ja u parku sa Ljiljanom.Ona mi saopstava predlog.Prihvatio sam.Vrelina.Svi spavaju. Dolazimo u njihov stan.Roditelji su daleko.Otisli da sa kumovima beru u nekom vocnjaku visnje.Kumovi imaju taj vocnjak.Ili je zajednicki…Nije bitno.Otkacio sam.Odlepio.Izgubio kompas.Biljana je negde izasla. Sa drustvom.Ljiljana je zakljucala vrata ulazna od stana.Ja odkljucam da ne vidi.Igram na sve ili nista.Sad ili nikad. Nasle su one momke da im budu prvi. Biljana je zestoko zelela muskarca.Samo na to je mislila.Da presvisne,samo to da ima.Cak je jedno vreme i skolu bila zabacila.Posle "onoga",dosla je opet sebi.A taj momak je posle nasao druge devojke.Kad su cure videle da njih dvoje furaju.Nudile su mu se.Malo i njima odzak da prodzara.On je onda odleteo njima.Kad mu moze biti da uziva.Ljiljana je prvo pusila pa se onda jebala.Ljiljana je sedela na casu.Dobila je poruku na mobilnom telefonu.Izasla je u WC,muski.U kabini je jednom decku dudlala sagnuta.Nije proslo mnogo,a decko je praznio pisu.U njenim ustima.Ja sam ribu tucao tek na faks kad sam otisao.Pre toga ne.Bio sam zalostan.Kako su neki momci rasne ribe karali.Bilo je i tada dobrih riba.Sad vidim da ima puno rasnih lepotica. Ja i Ljiljana ocas goli.Gusta kosa,pa joj je i "suma" dole gusca.Nisam rec progovorio.Stojim.Ona cuci i pusi mi. Sve sama radi.Slobodna.Dugo mi cucla.Odlicno.A onda je na krevetu povalim.Pickica joj nabubrela.Umazana sokovima.****m je.Ljubimo se.Stiskam joj jedre sise. Ona uziva.Onda ustane i naguzi se preko pisaceg stola.Ja je uzimam odpozadi.Stezem joj sise.Ona stenje, odusevljena.Napaljena.Slatko joj.Uziva.Ulazi Biljana!Vrata su bila odkljucana.Vidi seku da uziva.Vidi da seka samo sto nije pocela da svrsava.Ali ko tuca njenu seku?!Naglo se okrenula i izasla van stana.Ljiljana stenje,njisti.Slatko me gleda.Svrsava ispod mene.sevio sam je jos tri puta ali ne u ovom stanu.Ono sto sam zeleo ispunilo se.Biljana je usla i videla nas.Nadam se dobrom.Nadam se pobedi. Silazim niz stepenice.Stoji ispred ulaza Biljana.Uctivo me zamolila da je prevezem do autobuske stanice.Kaze da ce da zakasni na autobus.Smrtno ozbiljna.**** ce da zakasni.Samo njen izgovor.Mislim se:"Dosla maca na vratanca".I povezem je na stanicu. Prosla su tri dana.Ja, sam, u gradu.Noc vec pala.Sretnem Biljanu.Sama.Smeje mi se…I zavrsimo u mraku. Tu je blizu sumica i livada.Goli smo zacas.Padamo na suvu zemlju i meku travu.Sparna noc.Ljubimo se zestoko.Pipam joj i hvatam lepe butine.Stiskam dve savrsene sise.Moja sva.Njene usne.Uzimam je.Mala stenje. "Paradajs", sto Amer kaze.Posle seksa pusimo jednu cigaretu i lezimo na travi.Ona ce meni: Predala sam ti se, jesi li sad zadovoljan?Trebalo je jos dugo da te mucim .Kazem joj: Ne mucis ti mene,vec tvoju mackicu .Smejemo se slatko.Njeno ponasanje na pocetku price je bio njen revolt mojoj hladnoci.Znala je da sam je zapazio.Da joj fiksiram pogledom njene strava sise.Tucali smo se jos.Jednom mi je u kolima rekla da zna za Tijanu.Videla nas je u jednom kaficu.Proradila je njena zenska sujeta ili ljubomora… ili sta vec.Sad kad imam devojku,dolazi ih jos. Kad sam bio tinejdzer nisam imao ni jednu.Sada je doslo vreme da naplatim sve. Proslo je neko vreme.Jos malo pa ce mi i Tijana doci.Sad kad sretnem Ljiljanu u stepenistu.Srdacan pozdrav. Jednom me je kad nikog nije bilo,za **** uhvatila.Samo za kratko.A kad sretnem Biljanu,srdacna je.Smesi se.Poljubimo se strasno kad nikog nema.Malo i rizikujemo.Vidim neku setu u njoj svaki put.Ona me zeli. Zna ona da nas dosta godina deli.Devojka je nasla nesto u meni.Iskustvo,sigurnost,zastitu,ljubav.Zna da cekam Tijanu. Ne mogu nikako njen vise biti.Ona ce naci jos momaka.zivot je pred njom.Naci ce i svog princa.zivotnog saputnika.Jednom.Ja joj to od srca zelim.Ja imam Tijanu.Volim je.I nije samo zbog interesa.Mi smo jedno za drugo.Volim je.Obozavam je.Mala je…strava.Ali samo Tijana.Ni jedna druga.Da napustim nju?Tijanu?! To ona nikako nije zasluzila.Ni u snu, ni u ludilu.Tijana je moj zivot.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:09:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.313 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.