Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:30:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577284 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
ADAM I EVA

- -

Bila je visoka, vitka, lepo gradena. Imala je plavu kosu, okrugle dojke, kao socne jabuke, bele ruke, plavkaste oci i glatku kozu. Muski rod se palio na nju iz prvog cuga. Govorila je tiho, kao da se plasi, ali plasljivica nije bila. Na jednoj privatnoj zurci, ciji je domacin bio Filip, sin direktora neke privatne firme, pojavila se iznenada. Mnogi su voleli Evu, zeleli da je drze u narucju, imaju u svom stanu, pokazu drugima. Kad se drustvance ponapijalo, Filip je pokusao da je zgrabi u zagrljaj, ali ona se vesto izvukla i otrcala u kupatilo. Kada se vratila, imala je sta i da vidi: grupnjak je uveliko poceo. Decko koji ju je doveo deljao je neku crnku na tepihu: mackica mu nabacila noge oko vrata i stegla ga tako da nije mogao ni da mirdne, sem da tuca ribicu. Jedan krupan mornar uhvatio je plavusu kratke kose, nasadio je na svoj ****, pa su se zajedno ljuljali u ritmu neke ludacke muzike, hodajuci po sobi. Dva muskarca, slicni kao jaje jajetu, obradjivali su neku manekenku bez sisa. Jedan joj je zabio **** u usta, a drugi lizao picic, pa su onda menjali mesta ... Pogledom je trazila domacina, ali u ovoj sobi u kojoj je vecina stenjala, nije ga bilo. Eva je uzela flasu nekog pica i posla na sprat, da proveri gornju atmosferu. Slika je bila slicna. Tri devojke su lezale na krevetu, ljubeci se i nadrazujuci svoje cari velikim vestackim falusom od plastike, kupljenim sigurno preko grane. Na podu je lezao jedan golisavac, a preko njega nekakva rasna macka sa sisama kao lubenice. Gospodin ju je tucao odozdo, a pomagala su mu jos dvojica, sisajuci dojke ovo gospoje. Eva predje u drugu prostoriju koja je bila u polumraku. Cim je zakoracila, vrata su se zatvorila, a svetlo ugasilo.
- Svidja ti se ovde - upitao je muski glas iz ugla.
- Pomalo je cudno - rece Eva, a muskarac, potpuno go, priskoci i poljubi je u usta. Eva ne rece nista, gucnu malo pica, pa sede na krevet koji je bio ispod prozora.
- A tebi? Zar se tebi dopadaju ovakve jebacine - upita, gledajuci golog muskarca koji nije znao sta da radi sa rukama. Uhvatila ga je za ruku i pokazala mu da je raskopca.
Cipele su same spale, onda carape sa halterima, pa haljinica. Na kraju i brushalter i svileni mini slip. Onda je ponovo gucnula malo pica, pa glasno rekla Filipu:
- A sada, decko moj zbunjeni, hocu da me 1izes, i to svuda, svuda! Filip, kao da nije dobro cuo, ali ubrzo je shvatio, kada je Eva legla na krevet i pokazala prstom na svoje okrugle, neobicno cvrste sise.
- Pozuri, sva gorim! Lizi me, brzo Filipe! To si hteo, zar ne?
Da, to sam hteo cim sam to ugledao. Zapravo, prvo sam hteo da ti ****ilujem kosu, poljubim vrat, a onda da ti obradujem sise. Tako si izazovna! No znam kako cu moci da izdrzim, vidis da sam ukurucen kao komad drveta - pricao je Filip dok je pipao vrhove njenih dojki.
- Lagano decko, nemoj da eksplodirae pre vremena. Uostalom, zasto ti ja to govorim, kad ti sve to znas. Cujem da si povalio desot cura i tri zene, sto znaci, znas da tucas, znas da zadovoljis zensku, zar ne - rece mu Eva, milujuci svoj stomak i vruce izmedju nogu.
- Hajde, sta cekas?
Filip leze jos blize njoj, uhvati joj obe jabuke, pa poce da lize najpre razrez izmedju sisa, pa celu dojku, da bi zavrsio na bradavici. Prvo je ljubio levu, manju sisu, a onda desnu. Eva je uzivala, milovala je svoje medjunozje, a onda presla na Filipov falus.
- Je li ti dobro? Je li ti lepo? Gde sada? - saputao Je Filip.
- Jos, jos ! Najpre dobro ozezi po dojkama. To vole i devojke i cure, i udate i raspustenice. Prvo po sisama, a onda idi dalje. Filip zgrabi onu flasu, pa prosu pice po Evinom telu, od vrata, preko grudi, do stomaka i butina. Isplazi jezik, pa krete u liz odozgo, ka sredini njenog vitkog tela. Onda se malo pridize, rasiri joj noge i pogleda je.
- Sise, samo sise lizi, grickaj ih, grickaj bradavice - naredi Eva, pa ga uhvati za kurcinu i poce da drka lagano, tek da oseti komadinu u svojoj levoj saci.
Posle desetak minuta, Filip predje na zategnutu kozu tela, stomak, ruke, butine, a onda se spusti ka plavoj kosici medu butinama. Liz je u stvari zapoceo od usne resice, preko vrata, bradavica, pupka i stomaka, do mindze. Hteo je da joj prstima rastvori venericu, ali Eva ga uhivati za kosu i vrati na vrele sise.
- Filipe, decko, samo jezikom, razumes, jezikom! Poslusao je kao djace, mada je bio stariji nekoliko godina. Lizao je sve u krug, oko cele dojke, da bi zavrsio na vrhu ljubicaste bradavice koja se ukrutila kao pampur.
- Joj, sto je ovo lepo, samo tako nastavi decko. Ali sada ubrzaj! Levu, pa desnu, molim te - govorila je Eva drzeci mu krupnu, sada vec gotovo plavu kurcinu - To me pali, da znas!
- Mala, necu moci jos mnogo da izdrzim. Moracu da te jebom, da uteram ovu batinu u tvoju rupicu. Hoces li da to ucinim - upita Filip, balaveci jezikom po njenoj kozi, mokroj od pljuvacke i pica.
- Ne jos, ne sada. Samo me lizi - odgovorila mu je i okrenula se na stranu, tako da su mu sada na raspolaganju bila ledja, ramena, guzovi, butine, pa i picic.
- Sada mi mesi sise, to valjda volis !? Filip je opet poslusao. Jezik, dug i crvon, usmerio je na vrat, ledja, okrugle i slatke guzove, a kada je dosao do picke, umesto jezika gurnu prst. Eva glasno zastenja, pa podize levu nogu tako da je mogao da se zavuce izmedju butina i da lize crvenu i mokru rupu. Stegla ga je jako butinama, tako da je samo jezik mogao da radi. Pogodio je pravo u vec nabujali klitoris. **** Je poceo da mu balavi i ispusta sluz. On joj razgrnu butine i jos dublje zavuce jezik. Iznenada je stao, jer mu je "poslo". Pridigao se, okrenuo Evu i seo joj na stomak. Stavio joj je **** medju sise i pustio sebi na volju. Penis, krut i kriv, poceo je da jakim mlazevima sipa spermu po njenom vratu i sisama. Eva je cutala, okrecuci glavu levo dosno, a Filip se drzao za njene dojke, trzajuci se u ritmu mlaza. Zanla je da jebozovni dasa, jebac na recima, nece moci da izdrzi ni ovu lekciju sa njenim dojkama, a kamoli da je tuca dugo i posteno. Malo se pridigla, uhvatila omlitavelu kurcinu sa dva prsta i iscedila ostatak sperme u svoje gacice. Filip je stenjao, drzeci se za muda. Eva ustade i ode u kupatilo. Kada se vratila, Filipa vise nije bilo u sobi. Na krevotu Je sedeo neki crnokosi mladic, sa flasom u ruci.
- Eva, ti si super riba. Ja bih, ja bih ... -zamucao je. Eva je cutala. Ocesljala je kosu, sela na krevet, onako gola i jos uvek popaljena.
- Decko, hocu da me lizes, da me lizes samo ovde - rece, uhvati ga za kosu i povuce sebi medju noge. Crvenkasta rupa se sama otvori, a uplaseni mladic odmah ispruzi jezik ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
PUTOVANJE

- -

Putovala sam za Nis poslovno, puna nade i iscekivanja Trebalo je da se sretnem sa veoma bitnim ljudima i uradim deo veoma vznog posla. Ponela sam nekoliko casopisa da bih citanjem prekraitila vreme i put ucinila zanimljivijim. Izmedju ostolog, u tasni mi se nasla i 'Pan erotika". Iako nisam bila sama u kupeu, odlucila sam da je prelistam. Citala sam jednu pricu pokusavajuci da ne promenim izraz lica, kada sam na sebi osetila pogled. Pokusavala sam da ga ignorisem, al ' kada sam presla na razgledanje fotogrofija, diveci se nabreklim kurcevima i zavideci picama koje su zadovoljavali odlucila sam da sklonim casopis i pogledam neznanca preko puta... Bio je veoma zgodan koliko se iz sedeceg po1ozaja dalo zakljuciti, mojih godina, a kada su nam se pogledi sreli osetila sam se postidjeno i potpuno rozgoliceno. Pribijala sam noge jednu uz drugu osecajuci toplinu koja se sirila telom. Pokusala sam da prekrstim noge, al sam postigla jedino to da mi se suknja jos vise podigla, sto mi je delimicno prijalo, jer je omogucilo kakvo-takvo strujanje vazduha izmedju carapa i haltera... Zazmurila sam pokusavajuci da se smirim zadremala.
Kada sam se trgla, neznanac preko puta se seretski nasmejao, i osetila sam da nam se kolena dodiruju. U stvori on je bezobrazno smestio svoju nogu izmedju mojih, tako da je usled kloparanja voza, dodir je bio neizbezan.
Spustila sam svoju suknju koliko sam mogla, svesna da nisam mnogo postigla. Pogledala sam ostale saputnike i osetila olaksanje kada sam shvatila da niko ne obraca poznju na nas. Bilo me je stid ol sam bila svesna toga da sam napaljena i da se moja zelja poklapa sa neznancevom...
Posla sam napolje da se malo osvestim i dodjem k sebi al kada sam ustala, "Pan erotika" se nasla na podu, sirom otvorena na mestu gde se jedna raspaljena ***** nabijala na divan primerak kurca u punoj svojoj velicini. Ne znajuci sta da radim, sagnula sam se da podignem svoje novine, i skoro da sam se nasla svom saputniku u krilu. Osetila sam snaznu ruku ispod suknje. Tutnula sam casopis u tasnu i izjurila napolje. Osecala sam da gorim celim telom. Pokusala sam da se smirim, da se povratim bar toliko da se kontrolisem, ali sve je bilo uzalud Vozovi su oduvek bili predmet moje fantazije.
Vracajuci se ka svom kupeu, najpre sam srela konduktera i ucinilo mi se da me je cudno pogledao. Odmah iza njega, stajao je moj saputnik i u ruci drzao moju tasnu! Kada sam dosla do njega i htela da se pobunim, tasna se nasla na podu, a njegove ruke na mojim sisama. U uskom hodniku je bilo nemoguce bilo sta uciniti cak i da sam htela.
Jedna ruka mi je mesila sisu, a druga me cvrsto stezala za butinu, dok me je vreo dah golicao po vrotu i potiljku. Hrapavim glasom mi je sapnuo da podjem ispred njega. Sada je obe ruke obavio oko mog struka i cvrsto me stezao. Prosli smo nekoliko vogona, stigli do jednog zakljuconog kupea, otkljucao ga je i konacno smo bili sami. I dalje sam mu bila okrenuta ledjima, sada su njegove ruke vec slobodno sarale ispod suknje, kada mi je gurnuo jezik u uho, a zatim prosaptao:
- Sada ces doziveti jednu seksi pricu i pravu, pravcatu jcbacinu!
Okrenuo me je prema sebi i poceo pozudno ljubiti uzvracala sam uvijajuci se ose-cajuci na stomaku nobreklu ispupcinu. Tako mi je silovito zavlacio jezik da sam jedva dolazila do daha,privijala se uz njega, stenjala, dahtala. Njegove ruke su me hvatale zs dupe, cas preko suknje, cas zavlaceci se ispod. Vec tada sam bila potpuno van sebe, isgublje-na u vremenu i prostoru. Ljubio me je po licu, ujedao po vratu, pa mi je raskopcao bluzu iz koje su jedna po jedna ispale sise sa isturenim, majusnim bradavicama koje su njegova usta spremno doekola... Spustila sam ruku do njegovog slica, otkopcala ga i kroz gacice pocela da masiram predmet svojih zelja i pozude. On se na brzinu oslobodio odetce, a mene je skinuo samo do pola, tako do su mi sise slobodno poskakivale. Ljubila sam go po stomaku, grudima, vratu. Noge nas vise nisu drzale. Razvukao je sediste i zavalio se u njega, dok je mene postovio tako do klecim pored njega, spremna da mu popusim. Nje-gove ruke bile su medju mojim nogama, jedna od napred druga odpozadi. Znalacki je gurao prste, stiskao, milovao, zavlacio. Lizala sam mu pomamno, dodirivala jezikom glavic, obuhvatala usnama ceo ****, cas se zadzavala samo na glavicu. Rukama sam mu mosirala nobrekla jaja. Nije mi dozvolio do svrsim, vec me je blago odgurnuo, rozvukao sediste preko puta, podigao noge, a mene postovio tako do sam ga opkoradcila sa gla-vom nabijenom na njegov ****. Smokao mi je gacice, onoliko koliko su halteri dozvoljavali i poceo igru svojim jezikom po potpuno raspaljenoj picki. Rukama me je cvrsto drzao oko struka, tako da je diktirao tempo kojim mi je nobijao **** u usta. Pusila sam pomahnitalo, tako da smo svrsili, on meni u usta, ja nabijena na njegov jezik **** mu je i dalje bio tvrd u punoj velicini i snazi, kao da se nista nije dogodilo.
Malo me je milovao i ljubio, govorio mi kako sam prava *****, kako zeli vecno da me tuca jer znam kako da ga raspametim. Posta-vio me je tako da sam lezala na ledjima, otkopcao samo jednu stranu haltera i skinuo mi crne, cipkaste gacice samo sa jedne noge.
Podigao mi je jednu nogu na naslon sedista, a drugu spustio na pod. Smestio se tako da se **** nasao tamo gde treba, ali samo za trenutak Kad ga je dobro navlazia, podigao se i smestio ga medju sise, koje je uhvatio rukama i stegan svoj ****. Nisam nista slicno nikada duzivela, valjda sam zato bila tako poslusna, iako sam onako raserecena vapila za kurcem medju nogama. Klekao je ispred mene, podigao mi noge na ramena poceo setati kurcem po mojoj raspaljenoj picki, kada su se vrata otvorila. Kondukter nas je samo za trenutak posmatrao, progutao knedlu, prisao i strpao mi svoj **** u usta. Bilo mi je neprijatno, ali bih lagala kad ne bih rekla da je to bilo ispunjenje mojih dav-nasnjih fantasija.
Moj saputnik me je znalacki tucao, kao da se nista nije promenilo, a kondukterov **** u mojim ustima je brzo dostigao svoju punu velicnu i tvrdocu. Bila sam poslusna i spremna da ih obojicu zadovoljim. Jedan mi se zestoko nabijao u picku, jebao me kao niko pre, drugom sam drkala, dok me je on mazio, milovao po celom telu, lizao i gricako brada-vice, strpljivo cekajuci svoj red. Kad ga je docekao, zavalio se u sediste i smestio me sebi u krilo. Nabijala sam se pomahnitalo,poska-kivala i stenjala. Tucoli smo se u ritmu kloparanja voza. Kado sam malo predahnula (posle ko zna kojeg orgazma), postvili su me a klecm na sedistu, a oni su me jebali s guza, takmicarski raspolozeni 'ko ce jace i zesce da utera". Mislila sam da ce me pocepati ta dva ogromna, pomahnitala kurca. Narovno, uzi-vala sam beskrajno. Okrenuli su me na ledja i
poprskali ostatkom sperme, zatim smo svi troje polegali jedo preko drugog. Lezeci tako usudila sam se da ih pozelim obojicu istovre-meno, sto sam i izgovorila.
Njih dvojica su se samo pogledsli kurcine su vec bile spremne i igra je mogla da pocne. Kondukter je legaop reko sedista, op-koracila sam ga i lako se nabila na njegov ****. Legla sam preko njega, i izguzila se sto sam vise mogla. Dve snazne sake su se nasle na mom dupetu, stezuci ga i razvukle ga koli-koje to bilo moguce. Drugi **** je poceo da prodire. Brzo smo ubvatili ritam, osetila sam najpre polako, zatim sve zesce nabijanje pomahnitale kurcine u moje dupe. Bolelo me je, sve troje smo stenjali, vikali jaukali vise od zadovoljstva, manje od bola. Imala sam uti-sak da ce me rasturiti pocepati na pola Ipak zadovoljstvo je bilo potpuno i neopisivo.
Dozivela sam pravu, pravcatu jebacinu (koko mi je na pocetku obecao moj saputnik) koja je zavredela da ostane zabelezena i na-dam se, objovljena u "Pan erotici" koja je i sama tome doprinela...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
SIROTICA

- -

"Volesmo se ja i ona sirotica i siroma’… ja i ona"… Cuje se pesma sa radija u autobusu. Letnje doba je. Zagusljivo, smrdi nafta, a "upalio" se skaj na sedistima autobusa. Ja idem na selo. U rodno mesto moga oca. Kod striceva. Vojvodina, da odmah kazem i da kazem da ce se ova prica zavrsiti hepi endom za nestrpljive. Nije mi do nicega. Em sam izgubio posao, a em i devojku. Pa i nije neka devojka. Izasli smo par puta. Bio sam fizikalac i onako… mala plata pa i devojaka malo. Zadnje tri su mi drugi skinuli sa noge. Mesaju se mnogi i sluze se niskim udarcima. Pece to kad se dogodi. Onda se budi zivotinja u tebi. Animalno. Kad ti drugi pari devojku onda ti se ispod pupka vrti ringispil. Ja i Steva, moj frend, smo obilazili kafane. Tu sam ugledao Jasnu. Konobarica. Jedna od dve u toj kafani. Kafana kazem. Nemam auto dobar. Nemam ni neko obrazovanje. Nisam ni neka faca pa da idem u kafice. Zato kafana. Jasna je dobra *****. Sitna, a popaljiva. Jednom sam bio kod Stevana. Pricamo o Jasni. On misli da nju **** gazda kafane Mile. Uvece razmisljam. Mile nije neki debeli starac. On je mlad i lepuskast. Snalazi se sa ovom kafanom. Ima sofera tu i uvek je puno. Verujem da Mile nije silom uzeo Jasnu. Ima on i imao je zena. Para ima. Ne moze takva riba kao Jasna da mu se ne svidi. Pitao je i ona je pristala. Sigurno je povalio u nekom motelu. Jasna je kalkulisala na to da ako mu da… sanse da ostane na poslu su vece. On je i dobar frajer. Spojila lepo i korisno. Nije vezana. Moze momka da ima. Samo kad se njemu digne… ona ce tu biti. I krv mi provri. Pomislim da i ja zaigram u ovom kolu. Veza je labava. A mozda su to sve moje nocne more. I nekako uz Stevanovu pomoc izveo sam je par puta. Onda se desilo sa poslom… Malo mesto pa se sve procuje. Jasna me ignorise. Ne odaziva se na svoj mobilni telefon. Kraj. Mozda sam pogresio sto joj nisam predlozio da spavamo?Devojke sada tako hoce. Sve brzo. Boli me da je sada ima Mile ili neko drugi. Taman takva riba da bude sama. Bar da sam je jednom imao. Ovako neko je ima. Golu je **** do mile volje. Hvata za njene malecke sike. Kad pomislim da ona sada… stenje… svrsava. On, na njoj, uziva. Dobio je bitku. Ja sam zauvek izgubio. Staje autobus i ja izlazim u selo. Da pobegnem iz grada, brige, sekiracije. Nikom necu za posao govoriti. Ni sam ne znam da me je ovaj autobus iz blata izvukao. Sjatila se rodbina. Strine ne zaklapaju usta. Pitaju me za posao. A ja kao:"Radim, samo sam na godisnjem". Rucak, vojvodanski. Odlazim da dremnem posle neprospavane noci. Sutradan sam poceo da im pomazem u poslovima. Jak sam ali treba malo vremena da u formu udem. Te stale, te njive, te kokosinjci, te svinjci. Tu ugledam Stanu. Devojka sirokih kukova. Bujnih grudi. Plava, a rumena u licu. Tu je oko tridesete. Mada u licu izgleda mlade. Valjda sto je plavusa. Stana je sirotica. Radi kod svih u selu. Naravno seljacke poslove. Pomocnica svima. Omiljena svima. Ja jedva cekam jutro da se nadem u poslu ali tamo gde je Stana u blizini. Ona kao u neka stara vremena. Suknja i bela lanena kosulja. Maramce na plavoj kosi. Kosuljka malko otkopcana, a sevaju njene bele "petice". Kud ide ja pogled za njom. Sevaju joj listovi kad se sagne. Ne nosi farmerice. Ova guzara ce tesko naci broj. Vec smo se upoznali. Radili zajedno neke seljacke poslove. Jednom mi je namignula. Sevnu osmeh i biserni zubi. Zdrava je kao dren. Nisam izdrzao. Odem u drveni klozet i izdrkam. Idila. Vatra je planula. Bese letnje vece. Sedim sa strinom Jovankom isped kuce. Svi se nekud razisli. Topla letnja noc. Mirise balega iz stale. Kakva romantika. Strina i ja smo dobri. Da sam joj sin ne bi bila tako otvorena. Tako je bilo i kad sam bio mali. Razgovor preturim na Stanu. Strina melje kafu rucnim mlinom. Prica mi:"Dobra je ona, dobra. sta ces… sirotica. Ima jednu manu. Ne zna da kaze necu. Dolazili su momci iz varosi. Povedu je negde. Kolima. Zna se… Omrse se. Ima na njoj mesa. Milo i njoj da noge rasiri. Onomad bilo ovako leto. Navadio se Vasa kamiondzija na nju. Celo leto. Naskakao se… vala. Pa onda negde otisao. On mlad jos i zgodan. Jednom kera nasa laje. Kasno. Po ponoci. On je doveo u nase seno. Ih… naguzila mu se, a on upro kao nas Cvetko. Ko ne bi kad je dzabe". Tako strina mudruje kao onaj patuljak Ljutko. Ja i dalje salecem Stanu. Parim oci kad ugledam njen dekolte. I jednom je uhvatim nasamo. Sedimo i pijemo neki sok. Ja doneo iz radnje. Hladan. Nedaleko pase stricev pastuh. Malo pre pomenuti Cvetko. Opustio golem ****. Stana to vidi. Vidim i ja. Lepo ga tako videti. Kao iz slika one Olje Ivanjicki. Stana se zarumenila. Sagla glavu. Pitam je:"Gde vi ovde vodite ljubav"?"Pa u kolima", njen odgovor. Gledam je. Radi sve poslove i nije bas doterana kao gradske cure. Ali je dooobra *****, kunem se. "Kako to"? "sto se cudis?Kad mogu u gradovima devojke sa frajerom u kolima, sto ne bi i mi". Kaze ona ozbiljno. Pipam je preko kosulje. Zaboravih Jasnu, pizda joj materina. sta sam uopste imao od te devojke? Jad. Pitam je sta slusa od muzike? "Volim puno Seku Aleksic". Kaze ona. Mislim se u sebi:"O paa, tu smo. Lice njih dve. Po grudima mislim". Ona dodade:"I Gocu Trzan volim isto da slusam, Grua… Da ne kazes da sam seljanka i slusam seljacku muziku. Mislim ti si iz varosi"… Kazem joj: "Obe ste plave i sisate"… Zavucem ruku i uhvatim je za dojku. Ona vrisne. Previja se od smeha. "Aaa, mangupe jedan… to hoces". Ja je uzjasem i ljubim je. Ona se sve kao otima. Zastanem da dodem do daha. Ona kaze: "Vidi ti njega, ko bi rekao"?!"Ma sta ko bi rekao"?!Nastavim da je ljubim i stiskam njene mesnate dojke. Zavucem ruku medu noge… Prespavali smo noc napolju. Zagrljeni. Zora se beli. Mazimo se i polako budimo iz sna. Skocila je na noge. Pruza mi ruku. "Hajde samnom, uzmi me kao Cvetko sto uzima svoje "devojke". Gledala sam ga kako to radi"… Ustanem, a ona me uzme za ruku i uvede u stalu. Previla se preko jasli, spustila gace do kolena i zadigla suknju. Sevnula joj je bela guza. Digao mi se u sekundi. Jaoj, koji prizor! Znaju ti momci sta su imali. Debeli listovi i butine. Jedri guzovi. siroki kukovi. Neverovatno. Skidam farmerice i zajasem je kao da nisam sto godina… Hihoce od zadovoljstva. Punim je. Okrece glavu i daje mi usne. Francuski poljubac. Mala je sa momcima zanat izucila. Jasemo konje pored Tise. Stanemo pored jedne sume. Vece pada. Cuje se rika jelena. Stana cucla, skinula gacice i piski. Gleda me izazovno. Kao macka. Vadim ga i ja. Pustam vodu. Pred njom da me gleda. Labrcnemo neke konzerve i pod mali sator. Izletnicki. Konji su vezani za drvo. I jelen je prestao. "Nasao je svoju devojcicu konacno". Guguce mi Stana umilno. "Sad je sigurno prca zguza". Kazem ja brutalno. Smeje se slatko ona. Onda se penjem na nju. Kako je ovo slatko. Bas slatko. Za ovo treba ziveti. Koji osecaj je kad imas zenku ispod sebe. Toplu, neznu i milu. ****s posao u gradu. Gradski zivot. ****s gazdu moje firme… Koristimo svaku priliku da se po****mo. ****s Jasnu. Ma kud mi ta bestija stalno na pamet pada? I na kolima sam na Stani, pa u senu, pa na tavanu. Kao macke. Natezem je, uh. Nista lepse nego uhvatiti njene velike sisetine. Kako je to meko. Pa njeni guzovi. Jake joj i zategnute butine. Guzeska. Voli da je lizem dole. Kaze da mnogi momci nisu to hteli. Samo da joj sto pre zavuku i istresu kitu. Gotovo svakom momku je u kolima prvo pusila. Prirodna plavusa, plava i dole. Samo pazi ti nje i ona dole frizira devojcicu. Progres nema sta. ****m je na bunaru. Uhvatila se za ogradu, a ja otpozadi. Uprem. "Jaooj… oh… Jovice!Jovice!Jooovice". Utisava ona, a prevrnula okice. Okolo krave pasu. Upekla nebeska zvezda. Pere sise iznad lavora. One se tresu. Ona ih nasapunila. Pa polako vodom skida sapunicu. Lepo je to videti. Ja je saletim. Raskopcam pantalone. Uvalim joj **** medu sise. ****m je u sise. Ona se smeje. Skvasila je deo kose. Tarem **** o njene mokre dojke. Sve sporije. Sladak bol. Zastaje mi dah. Praznim se medu njenim sisama. U sobi smo goli. Na dunji da joj mekse bude. Razvalila obe noge, a ja medu njima. Kako je ovo lepo. ****s i Gocu Trzan. Ovo je sad samo moje. Moja pobeda. Moja sloboda. Moja radost. Moja ljubav. Moje blago. Moj zivot. Uskoro se zenim sa Stanom. Ostacu na selu i raditi. Deo ocevine je tu. Ako se ukaze nekad prilika da se u grad vratim? Otom potom. Lepo mi je ovde… uz moju Stanojku. Pricam sa strinom Jovankom:"Ma neka ti je sa srecom. Budi oprezan. sta zena sve moze da ti uradi?Hm. Svaki lonac nade sebi poklopac". Mislim se:"Ma strina jezik pregrizla". Kad si zdrav bice uvek posla i kad ti se **** dize bice zena, samo da smo zivi i zdravi. Stevan ce biti moj kum. Poreklom je Crnogorac. Zove Stanu - Caaka. Nazdravljamo. Pijemo hladnu rakiju. Dudara. Vojvodanska rakija od ploda drveta zvanog dud. Bas kao i Caka. Dudara.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Sve moje zene



Sa 15 godina vec sam bio razvijen i veoma aktivan u pogledu seksa i zene u majoj zivotnoj okolini. Zivim inace u petoclanoj porodici sa majkom ,ocem,bratom i sestrom u porodicnoj kuci u predgradju Nisa.Kao najmladji clan porodice bio sam mezimce mojih roditelja,a narocito moje majke sa kojom sam imao poseban odnos koji ce se kasnije tokom mog odrastanja razviti u jos prisniju vezu. Moj otac direktor jedne privatne firme debeo,celav,pun love i uvek umoran nikad nije imao vremena za svoju porodicu.Moja majka uvek nasmejana kao domacica uvek je sve svoje vreme bila tu sa svojom porodicom.Inace ona je veoma savremena zena sa zavrsenim medicinskim fakultetom ali nijednim danom radnoga staza zbog dobrostojece finansiske situacije koju je obezbedjivao nas otac.Ona je veoma lepa zrela zena sa veoma lepim i dugim nogama,povecim grudima i sa veoma lepom guzom sto sve u svemu cini jednu veoma lepu i privlacnu zenu za kojom se svi okrecu osim mog oca.Desavalo se da puno puta zavirim u njen dekolte diveci se predivnim sisama.Moja starija sestra bila je preslikana majka samo jos lepsa i zanosna.Udala se je veoma rano sa 17 godina i vec ima bebu.Moj stariji brat studira pravo u Beogradu i ima dugu vezu sa devojkom iz komsiluka i retko dolazi kuci jer sa devojkom zive u studenjaku. Sve u svemu ja i moja majka smo bili jedini koji su najvise vremena provodili kuci.Ova prica pocinje jednog dana kada sam se vratio ranije iz skole i na ulaznim vratima video cipele za koje sam znao da pripadaju mojoj tetki,maminoj sestri koju sam mnogo voleo.Resio sam da se usunjam i iznenadim je.Usavsi tiho u kucu cuo sam glasove mame i tete koji su dolazili iz spavace sobe mojih roditelja.Prisunjao sam se i virnuo malo da vidim sta se dogadja.Na moje zaprepascenje moja mama i teta su bile vidno pripite i polugole samo u dolnjem vesu lezale na veliki brcni krevet pile i pricale.Od price koju sam cuo zavrtelo mi se u glavi.Moja mama je pricala teti kako je cale ranije imao obicaj da kad se kasno vrati sa posla nepaleci svetlo uvuce glavu ispod posteljine,rasiri noge mojoj kevi i polize picku a kasnije je okrene na stomak i onako natrcenu po**** od pozadi ali da zadnju godinu ne da to nije nijednom uradio vec je nije nijednom ni pipnuo ni pojebo,sva sam zagorela bile su zadnje reci moje mame.Nakon te ispovesti moja teta je pitela zasto ne nadje nekog ko ce da je ****.Moja keva je rekla da se isuvise plasi i da nemoze od Marka to jest mene jer sam po ceo dan po kuci i da bih je vrlo brzo provalio jer znam njene navike i svako menjanje bi bilo sumljivo.Nakon toga je usledio za mene pravi sok kada sam cuo tetine reci,pa zasto onda ne zavedes Marka?On je veoma lep mladic,a verujem i veoma potentan,a po ceo dan je u kuci i stoji ti na raspolaganju.Da sam na tvom mestu ja bih to iskoristila i rado bih se pojebala sa njim.pa ti nisi normalna pa on mi je sin,bile su reci moje keve.Tada je usledio jos jedan sok od koga sam zamalo pao u nesvest.Moja teta je odgovorila,ma daj molim te ne zivimo valjda u 15 veku.Neces ti da mu radjas decu vec ces uciniti i sebi i njemu dobro.Sebe ces namiriti i sacuvati brak ,a njega ces nauciti i uciniti uslugu jer ces ga obuciti bolje od bilo koga.Stavi spiralu, picni se,zavedi ga i pocni da zivis vec jednom jer zivot je samo jedan i brzo prodje.Dokle cu ja da te ucim.Ako hoces vec da znas ja sam to vec uradila.Sta si uradila ?pitala je moja keva.pa zavela sam Milana (moj brat od tetke) i ne kajem se jer neznas koliko je i meni i njemu lepo i nemam nameru da prestanem sve dok on to hoce.Ti nisi normalna-rekla je moja keva i zacutala.Pa sestro netreba meni pomoc jer ja se ****m svakog dana ,vec tebi jer se ti nisi jebala godinu dana .pa vidi sad ko nije normalan.. Dok sam slusao ovaj razgovor moje srce je htelo da iskoci iz grudnog kosa.Uplasen,zbunjen,sav crven u licu nisam vise mogao da slusam ovaj razgovor pa sam brze bolje otisao u svoju sobu.Ceo taj dan je za mene prosao kao u snu.Milion misli,milion pitanja,a nijedan odgovor.Te veceri sam ranije legao.Od tog dana nista vise nije bilo isto.Moja keva se dosta cudno ponasala.Dosta drugacije me gledala,slobodnije se oblacila i sam recnik joj je bio slobodniji.Poceo sam da sumnjam da je razgovor izmedju nje i tete imao uticaj na njeno ponasanje.Primetio sam da od tog dana nije nosila grudnjak kada smo sami,a kad dodje cale ona ga je stavljala.Mogao sam po ceo dan da zevam u njene grudi i ukrucene bradavice,a sve krace i providnije suknje koje je oblacila dozvoljavale su mi slobodan pogled na njene noge sve do gacica.Sve vise se motala oko mene i trazila razlog da me dotakne,zagrli,poljubi veoma blizu usana,sve se vise u mom prisustvu saginjala omogucavajuci mi pritom sve slobodniji pogled njenoj guzi i prelepim sisama.U njenom pogledu se videla ceznja za seksom.Sve sam vise drkao zamisljajuci nju.Jednom prilikom dok sam sedeo na podu i gledao TV ona je sela u fotelju nasuprot mene i navodno citala neke novine.U jednom momentu pogledavsi u njenom pravcu video sam da joj se suknja povukla navise i otkrila prelepe noge.Odjednom me je grom udario kada je spustila jednu nogu i malo ih rasirila omogucavajuci mi da vidim njene crne gacice.Nisam mogao da verujem sta mi se dogadja jer u sledecem momentu noge su se jos vise rasirile i tada sam video da ono za sta sam mislio da su gacice bila je ustvari njena *****.**** mi se istog momenta ukrutio i pretio da pocepa farmerke.Sa vidno dignutom kurcinom sto je sa zadovoljstvom i ona primetila otisao sam u WC da izdrkam.Sledece jutro po otvaranju ociju usledio je jos jedan sok.Moja keva me je probudila sedeci na meni u skoro providnoj spavacici ljubeci mi lice i govoreci: Ustaj majkina spavalice.Sam pogled na njene sise me je tako uzbudio da mi se odmah ukrutio sto je i ona naravno osetila posto je sedela na njemu,u mom krilu.Njeni lagani pokreti su u meni izazvali pravi haos.Moje ruke su mahinalno krenule niz noge dosavsi do guze.Kada sam pokusao da ustanem ona se nije podigla vec samo malo pomerila tako da sam ja sada sedeo u krevetu,a ona opskrocivsi me sedela meni u krilo i milivala mi lice.Nije nista govorila,a moje ruke su se polako priblizavale njenoj guzi i trenutak kada sam shvatio da ona nema gacice ispod spavacice izazvavao je pravi sok jer je to znacilo da izmedju mog kurca i njene picke stoje samo moje bokserice.Ali ona se je i dalje polako njihala u mom krilu izazivajuci ne samo najvecu erekciju vec i polagano pomeranje mojih bokserica.U trenutku kada je moj **** izleteo kroz prorez za pisanje i dodirnuo je po picki oznacio je rusenje svih barijera.Sledecih nekoliko sekundi nije se niko pomerao.Gledajuci me u oci polako je pocela da se spusta i moj **** je poceo polako da dodiruje njene usmine sireci ih da bi usao u picku.Nemogu da vam opisem kako sam se osecao u tom trenutku svestan da moj **** polako pocinje da ulazi u picku moje majke.Drzeci je za polutke moj **** je skoro ceo usao u nju i u tom trenutku kada sam bio na drugoj planeti zacuo se strog i prodoran glas mog oca koji je trazio moju majku da bi mu postavila dorucak.Oboje smo skocili sa kreveta.Ona je brzo obukla bade mantil i otrcala u kuhinju,a ja sam ostao sa ukrucenom batinom totalno sludjen.Brze bolje sam se spremio za skolu i istrcao bez pozdrava.Ceo taj dan sam bio u svojim mislima odsutan sa ove planete. U skoli kao da me nije ni bilo jer ni jednu rec nisam cuo.Posle skole otisao sam kod svog druga Ivana i sa njim proveo ceo dan jer sam se iskreno receno plasio da odem kuci. Ali kada je postalo veoma kasno morao sam da odem kuci. Polako sam usao u kucu i posle kratkog sunjanja ukapirao da je keva vec legla,a da se cale jos nije vratio sto je bilo i obicaj. U tom momentu zazvonio je telefon.Podigavsi brzo slusalicu da se nebi keva probudila prepoznao sam glas mog caleta koji me je pitao za kevu.Rekavsi mu da je vec legla on mi je objasnio da je u Beogradu na poslovnom sastanku i da se nesta iskomplikovalo pa ce doci kuci sutra ujutro i da sve to prenesem kevi da se nebi brinula. U tom trenutku sinula mi je ideja.Pogasio sam sva svetla u kuci,skinuo se i lagano usao u spavacu sobu moje keve.Ona je mirno spavala,a meni je srce htelo da iskoci od straha i uzbudjenja.Polagano sam se uvukao sa dolnje strane pod posteljinu i krenuo navise sve do njenih nogu.Kada sam dosao do njenih nogu polako sam poceo da ih razdvajam i krenuo navise.Poceo sam da ih lizem od kolena pa navise.U trenutku kada sam stigao do gacica pocela je da se budi .Spustio sam svoja usta na gacice i pokusao da jezikom pronadjem prolaz sa strane do njene picke,ali odjednom su se njene noge jos vise rasirile i njen prst je pomerio gacice u stranu omogucujuci mi da doprem jezikom do njene picke koja je bila skroz obrijana.Halapljivo kao pas poceo sam da je lizem i guram jezik unutra dok je ona drzala moju glavu pritiskajuci je ka svojoj picki stenjuci i govoreci Oh ljubavi odkad mi to nisi radio,too samo nastavi takoo.predpostavljajuci da je to moj otac. Usta su mi bila puna njenih slatkih sokova dok je ona pokusavala da me povuce gore govoreci stavi mi ga hajde,nemogu vise da izdrzim. Podigao sam se ne govoreci nista kako se nebi odao dao joj znak da se okrene i natrti kako je to moj otac radio po njenim recima.Ona je to jedva docekala,ustala natrtila se i razdvojila butke. Sam taj prizor u polumraku me je doveo do ludila.Nisam mogao da izdrzim i rukama sam joj razdvojio guzove i zario lice u kevinu picku lizuci je kao sladoled sto je nju dovelo do prvog orgazma.Podigavsi se na kolena prisao sam joj odpozado i prislonio moj **** na sam ulaz sto je ona jedva docekala nabivsi se svom snagom uz glasan uzdah zadovoljstva.Poceo sam ritmicki da se nabijam drzeci je jednom rukom za kuk,a drugom za sisu koju sam jedva mogao da obuhvatim.Nabijao sam se svom snagom u toplu i vlaznu picku moje keve sto je ona docekala sa zadovoljstvom i nedugo zatim i ona i ja poceli smo da svrsavamo.U tom trenutku nisam razmisljao dali treba da ga izvadim ili ne,a i da sam pokusao da ga izvadim nebi mi dala jer me je svo vreme svrsavanja drzala podvucenom rukom za jaja stiskajuci ih i cedeci i zadnju kap moje sperme. Ali to nije bio kraj vec smo jos jacim tempom nastavili.Svo vreme sam je nabijao meseci joj te predivne sise uvrcuci joj bradavice do bola sto je ona propratila sa uzdahom zadovoljstva.Nakon drugog zajednickog orgazma oboje smo pali umorni i znojavi ali i zadovoljni.I dalje sam lezao na nju sa kurcem unutra i rukama na njenim sisama usporavajuci ritam disanja i otkucaja mog srca.Negovoreci nista cekao sam da zaspi. Polako i neprimetno kada sam bio potpuno siguran da je keva zaspala iskrao sam se iz kreveta i iz sobe i potpuno zadovoljan,ali sada i uplasen otisao u svoju sobu i legao da spavam.Verovatno od umora veoma brzo sam zaspao ostavljajuci razmisljanje za sutra. Probudio sam se oko 10 sati,bila je subota pa nisam morao u skolu.Trljajuci glavu vracao sam film unazad jer nisam bio siguran dali je to bio samo san ili stvarnost.Ipak bol u predelu prepona me je ubedio da je ipak to bila stvarnost. Sama pomisao da sam jebao rodjenu majku pomalo me je plasila,ali i zadovoljavala jer sam to tako odradio da je mislila da je **** njen muz to jest moj otac.Potpuno siguran da necu biti razotkriven ustao sam i otisao da se istusiram.Prolazeci kroz kucu video sam da moj otac jos nije stigao sa puta i to je izazvalo strah u meni jer bi keva mogla da otkrije.Brze bolje sam otisao pod hladan tus.Osvezenje mi je dobro doslo,a posto me je stomak vec opominjao da je vreme za dorucak uputio sam se u kuhinju.Na svu srecu kada sam usao u kuhinju tamo je sedeo moj cale i pio kafu.Pozdravio sam se i pitao ga gde je keva nasta je on odgovorio da nema pojma,valjda jos spava i da je on tek sad stigao iz Beograda.Sekund nakon toga u kuhinju je usla moja keva u bade mantilu sa osmehom do usiju. Rekla je dobro jutro i zagrlila caleta uz pitanje zasto si ustao tako rano?Zbunjen pitanjem rekao je da je upravo stigao iz Beograda i da jos nije imao priliku ni da doruckuje a kamoli da spava.Zar ti marko nije preneo moju poruku da cu zakasniti?Stojeci iza njega moja keva vidno zbunjena podigla je glavu i pogledala u mene mrmljajuci nesta kao (pa ???nije).Brze bolje neokrecuci glavu uzeo sam sendvic i izasao napolje u dvoriste.Srce mi je tuklo sto na sat.Uzeo sam kosarkasku loptu i poceo da bacam na kos samo da nebi mislio na to.Odjednom sam zacuo kako se otvaraju vrata terase i zvuk klompi koje je moja majka nosila po kuci.Tek tada nisam ni kos video,a kamoli da pogodim.Ona je sela u lezaljku i nemo me posmatrala.Pravio sam sa da je neprimecujem ali sam osecao taj vreli pogled na mom telu.Od cele te situacije meni je poceo nekontrolisano da se dize i to je sad predstavljalo najveci problem jer sam bio u sorcu.Pokusavao sam da ga neprimetno namestim ali to njenim gladnim ocima nije moglo da promakne.Odjednom sam cuo njen glas.Marko dodji ovamo.Sav zbunjen i ukocen nemo sam prisao plaseci se da je pogledam u oci.Vidim da se stalno cesas po sorcu,da nemas neki problem pa te je stid da mi kazes?Zamalo nisam pao u nesvest.Ma ne nista,samo me nesta ovde svrbi ,odgovorio sam zbunjeno pokusavajuci da se izvadim iz te glupe situacije.Ma nemoj ti nista,i sam znas da su te stvari opasne i da trba o tome da se vodi racuna.Hajde polazi samnom u kupatilo da ja to pogledam.Sav zbunjen i unezveren kao hipnotisan posao sam za njom.Ona je lagano hodala ka kupatilu,a meni se nesta cudno desavalo u stomaku sto nemogu da opisem.Na pomisao da ce mi majka pregledjivati **** koji je samo par sati pre bio u nju.**** je poceo da mi se dize. Usavsi u kupatilo ona je sela na solju i rekla mi da skinem sorc i pridjem blize da me pregleda.Za svo vreme dok sam polagano skidao sorc ona me je nemo posmatrala sa poluotvorenim usnama i nekim neobjasnjivim osmehom pri kraju usana.Prisao sam joj polugol skrivajuci **** rukama.Ona je pomerila moje ruke i bukvalno se iznenadila kada ga je videla.Zlato majkino pa ti si mi se razvio u pravog muskarca.Pogledaj samo kako ti je **** velik i lep.govorila je drzeci ga rukama i polako nadrkavajuci priblizila na samo santim od svog lica.Doslo mi je da zavijam od zadovoljstva jer sam prizor moje majke sa rastvorenim bademantilom iz kog su ponosno strcale njene lepe sise i mojim kurcem u njenoj ruci dovodio me je do ludila.Ovaj dasa me je sinoc usrecio,a sada je red da mu se oduzim.bile su njene reci pe nego sto ga je polako uvukla u svoja meka i topla usta.Ja sam samo sklopio oci i prepustio se najlepsem uzivanju na svetu.Polako ga je uvlacila i izvlacila obradjujuci svaki milimetar mog kurca .Jezikom me prosto dovodila do ludila jer je stvarno dobro pusila.Nedugo zatim dovela me je do prvog i najlepseg orgazma koji sam dotad doziveo.Mlazevi sperme koje sam poceo da izbacujem spremno je docekala u svojim ustima nabijajuci **** jos dublje i gutajuci sve do poslednje kapi.Jedva sam stajao na noge,dok mi je majka sisala poslednje kapi koje su izlazile iz glavica.Kada je zavrsila naglo je ustala i skinula bademantil dozvoljavajuci mi da vidim njeno predivno telo.Nasi pogledi su se ukrstili nakon cega je usledio dug i strastan poljubac pun ljubavi i izmesanih osecaja.Za to vreme moje ruke nisu znale sta ce pre da mese i dodiruju dali njeno predivno guza ili njene prelepe sise.Polako sam poceo da se spustam niz njeno telo sisajuci i grizuci njene sise i bradavice pa sve do prelepe obrijane picke moje divne mame.Kao gladno kuce gurnuo sam glavu izmedju njenih nogu i poceo da trzim prolaz do njene picke.Sireci svoje noge govorila je To zlato mamino,mama bas to voli,oooh ljubavi moja kako sam bila glupa sto sam cekala ovoliko.Polako sam je lizuci naslonio na ves masinu i pridrzavajuci je za guza podigao kako bi sela na nju. Odmah je rasirila svoje noge koliko je moguce omogucavajuci mi da pridjem njenoj picki sto bolje.Hvatao sam njen klitoris medju usne sto je nju dovodilo do ludila i svreme na vreme gurajuci jezik u procep njene picke.Ona me je drzala za glavu jednom rukom pritiskavajuci na picku,a drugom rukom je stezala svoju desnu sisu priblizavajuci se orgazmu. U jednom trenutku pocela je da se trese,a ja shvatajuci da je pri kraju ubrzao sam svoje lizanje kako bi joj bilo lepse.Nakon burnog i veoma dugog orgazma ustao sam i priblizio svoj **** njenoj picki.Polako skoro milimetar po milimetar ulazio sam u njenu picku dok me je ona gledala u oci govoreci.To zlato moje pojebi svoju mamu jer mama to zeli.Niko me dosad nije tako dobro jebao.Odsad ces samo ti da me ****sh.Ohrabren njenim recima podigao sam njene noge na svoja ramena i poceo brze i snaznije da prodirem.Njena vrela i vlazna ***** mutila mi je pamet,a lagano mesanje njene karlice dovelo me je do vrhunca,pritom me svo vreme gledala u oci sto je samo povecavalo uzbudjenje u meni. Posle svega nekoliko minuta poceo sam da je punim sto je ona propratila sa jos jednim orgazmom samo sada jos jacim pa sam morao da spustim svoja usta na njena ljubeci je kako nebi vristala i probudila caleta.Bilo je stvarno dobro jebati tako dobru zenu velikih i lepih sisa,zanosnog dupeta i jos lepse face stim sto znam da je ona plus moja majka.Umoran i znojav spustio sam njene noge i za trenutak se odvojio od nje.Ona je i dalje lezala na ves masini sa otvorenim nogama gledajuci me tako pozudno da mi se cini da bi ona htela jos.Ustala je zagrlila me i rekla na uvo tiho kao da nas neko prisluskuje,idi u svoju sobu,odmori se i budi spreman da svoju mamu opet usrecish.Zatim me je poljubila i rekla bilo je divno.Navuko sam sorc i otisao polako u sobu da legnem. Spavao sam sve do veceri kada me je probudio veseli glas moje majke.Stajala je na vratima kao boginja lepa.Kosa joj je bila vezana u pundu,gore je obukla veoma lepu bluzu sa velikim dekolteom koja se je skroz upijala uz telo davajuci izrazaj na njenu vitku figuru.Dole je imala minic koji kraci nije mogao da bude i erotski unihop sa podvezicama.Izgledala je kao da je sisla sa modne piste.Pitala me je.’Jesam li lepa?" Sam moj izraz lica sa poluotvorenim ustima bio je vise nego odgovor.Polako je prilazila i uvijajuci se otkopcavala dugme po dugme svoje bluze polako otkrivajuci svoje zanosne sise koje su utegnute u cipkan erotski grudnjak boje koze pretile da ga pokidaju.Prisavsi mom krevetu gde sam ja lezao polako je rukama podigla suknju podigla nogu, polako me opkoracila i sela meni u krilo.Polako je skinula odkopcanu bluzu,a zatim i grudnjak i uzela svoje sise u ruke polagano ih meseci gledala u oci i rekla."Uzmi ih znam da ih zelis,bice samo tvoje,a i ti samo moj jer sada smo sami .Zelim da celu noc budes u meni i da me usrecis tvojom kurcinom."ja sam kao pomahnitao uhvatio njene velike i lepe sise i poceo da ih ljubim i mesim.Ona se samo jos vise podmetala kako bi mi bilo lakse i lepse sa njenim sisama u mojim ustima pritom govoreci"toooo zlato mamino,takoooo tooo mi radi znas da te mama voli i da ce sve uciniti za tebe.Odsad ces me samo ti jebati,ooooh sreco moja uzmi me odmah nemogu vise da izdrzim." Podvukao sam ruke ispod suknje, napipao gacice i pomerio ih u stranu kako bih dosao do njene picke.Trljajuci je prstima ubacio sam jedan prst,a zatim odmah i drugi na sta je ona pocela da stenje govoreci "daj ga sreco daj,zelim da ga osetim u sebi."Na njene molbe nisam mnogo cekao pa sam ga usmerio ka picki iz koje su tekli potoci ljubavnih sokova.Osetivsi da je na ulazu,brzo kao da ce da joj pobegne nabila se skroz do kraja vukuci moju glavu na svoje sise pocela je da skace govoreci isprekidano "ahhh kako je dobroo,kako me dobro puniss.Svo vreme dok je ona skakala na mom kurcu ja sam joj mesio guzove pritom podpomagao da se sto lepse nabije i sisao prelepe sise jureci njene bradavice.Nije joj dugo trebalo da svrsi,ali ni posle prvog orgazma nije stala vec je jos vise ubrzala i dovela i mene i nju do zajednickog orgazma govoreci pritom"too sine napuni me tvojom vrelom spermom znas da to volim."Umorni i znojavi pali smo zajedno na krevet lezeci jedno pored drugog ubrzano disuci.Ona me je i dalje gledala u oci milujuci me po glavi,a ja kao neka beba i dalje drzao njenu sisu u ruci i polako je mesio. Gledajuci me u oci pocela je da govori da nije imala seks vec 16 meseci I da joj je ovo doslo kao melem na ranu.Rekla je znas tvoj otac ima ljubavnicu I to vec duze vreme,a ja nisam htela da rasturam porodicu,a I finansiski sam vezana za njega pa sam morala da trpim,ali to vise nece biti problem jer si sada ti tu.Hocu da me ****s svaki dan I kad god pozelis bicu spremna za tebe.Svo vreme dok je govorila polagano mi je drkala ****.Polako sam se prebacio medju njene noge koje je ona odmah rasirila.Namestio sam **** na ulaz picke I rekao joj.zelim da me molis.Ona me je samo blago pogledala I rekla: daj ga mami sreco,daj ga molim, te cuvsi te reci snazno sam ga nabio nasta je ona ispustila samo glasan krik zadovoljstva.Poceo sam ritmicki da se nabijam I izlazim.Dole je bilo sve mokro od njenih sokova,a nakon nekoliko minuta poceli smo da svrsavamo.Nekontrolisano dok je svrsavala grebala me po ledjima I cupala za kosu govoreci tooo zlato moje kurato samo me punii.Te noci smo sedam puta doziveli vrhunac.To je bilo najlepse seksualno iskustvo u mom zivotu.Od tog dana jebao sam svoju majku bukvalno gde god sam stigao na obostrano zadovoljstvo.Ona je svakim danom postajala sve vatrenija jebacica zaskacuci me na svakom koraku,a ja sve iskusniji jebac punjavajuci sve njene rupe sa velikim zadovoljstvom.Bilo je slucaja da je jebana u hodniku dok cale drema pored tv-a,ili da mi ga ona pusi na parkingu itd,itd.Cudno je to sto sam nakon tih dogadjaja slobodnije gledao na sve zene I lakse ih odvodio u krevet. Dali je to bila sudbina ili nesta drugo stvarno neznam,ali moje seksualno iskustvo prosirilo se je za vreme moje rodjendanske proslave 16 rodjendana.Tog dana u goste su nam dosli moj brat i njegova devojka,moj zet i moja sestra sa malom bebom i moje malo ali odabrano drustvo.Proslava ko proslava puna sale,muzike,jela,poklona i svega sto bi covek pozeleo.Sve se je zavrsilo oko jedan ujutro kada su se moji drugovi pijani razisli,a moja majka i sestra pocele polako da pospremaju.Moj brat je otisao sa devojkom kod njenih,a moj zet vec odavno mrtav pijan spavao u sobi moje sestre.Sve se odvijalo normalno sem toga sto mi sestra nije nista poklonila sto nije bilo obicaj,ali mislio sam da sada nisu pri parama pa nema veze.Usavsi u kuhinju video sam pripita lica moje keve i moje sestre kako se oko neceg smeju.Keva je zatim rekla da idem na spavanje jer izgledam veoma umorno,a sestra me je samo ustinula za obraz i prokomentarisala kako sam izrastao u prelepog muskarca.Kada sam krenuo u sobu sestra mi je dobacila da ce ona i klinac nocas spavati samnom u mojoj sobi jer je moj zet njihovu sobu vec usmrdeo na alkohol,a ona to nepodnosi. Skinuo sam se i legao i taman kad sam vec tonuo u prvi san u sobu je usla moja sestra sa klincem u narucju.Sela je pored mene pokusavajuci da smiri bebu koja je plakala komentarusuci da je sigurno gladan.Na moje zaprepascenje bez ikakvog srama moja sestra je polagano podigla svoju majcu,prstom pomerila veliki brus i izvadila jos vecu dojku na samo dvadesetak santima od mog lica.Prinela je bebu koja je istog momenta prestala da place.Nakon svega tri,cetiri minute klinac se uspavao i ona ga je smestila u krevetac u drugi kraj sobe. Kada je to sve zavrsila pocela je polako da se svlaci negaseci lampu.Ja sam samo nemo blenuo u njenu prelepu figuru koju su krasile prelepe sise i jos lepsa
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Na cesti za Pozegu

- -

U Osijeku mi bude super svaki put kad dodem, ali ovaj put je bilo fantasticno. Upravo sam si kupio Suzukija Vitaru sa pogonom na sva cetiri tocka, sto mi je bio san iz mladih dana. Par puta sam se provozao po gradu i zatim odmah otisao u hotel i uzeo si sobu, jer sam planirao da se vratim rano ujutro u Pozegu. Prespavao sam, doruckovao i malo se jos provozao po gradu do osam. Nisam ni znao da je Vitara malo visa od drugih automobila, pa se gledalo u aute sa strane sa fine visine. Uskoro sam, ispred sebe, primijetio kabriolet Renault Megan koji je vozila neka plavusa. Ja sam vozio malo brze nego ona tako da sam uskoro bio jako blizu nje. Kako sam se priblizio zacuo sam glazbu iz njenih zvucnika, glazba mora da je bila jaca od zvuka Vitare jer djevojka nije reagirala dok sam ja vozio uz nju. Na moje odusevljenje mlada dama je imala nesto drugo na umu. Njena suknja je bila podignuta, a njeni prsti su bili u njenoj mackici, a sve je bilo u ritmu glazbe. Bilo mi je tesko odrzavati koncentraciju na cestu i u isto vrijeme gledati u nju. Nadao sam se da me nece primijetiti i da cu moci neko vrijeme uzivati u pogledu. Naposljetku posegnula je za necim sa strane i primijetila me. Njezina jedina reakcija je bila ta da je spustila suncane naocale i bolje me pogledala. Mora da joj se svidjelo ono sto je vidjela jer je ruku zavukla nazad u mackicu i nasmijesila mi se. Nisam ni primijetio da smo u stvari izasli iz Osijeka i da smo na cesti za Pozegu. Gledajuci u retrovitor nisam vidio ni jedan auto iza nas. Ona je napravila isto i pocela otkopcavati svoju bluzu. Otkopcala ju je i mogao sam vidjeti njene velike grudi i bikini gacice. Pogledala me je a ja sam se smijesio kao idiot i mom je kurcu postalo neudobno jer se digao istog trena. Posegnuo sam rukom u hlace, ta mala me stvarno pali. Pogledao sam prema njoj, a ona je skinula svoje gacice i mogao sam vidjeti dio njene mackice koja se sjajila od vlaznosti. Zatim je upalila tempomat, pobrinula se da upravljac stoji ravno a zatim ga je uhvatila jednom rukom a lijevu nogu je okrenula prema meni. Sada sam vidio njenu mackicu u cijelosti. Drugom rukom je usla u mackicu i otvorila mi je svoje usmine pokazujuci mi svoj sjajni klitoris. Njene oci gledale su na cestu dok mi se je pokazivala a svoja dva prsta ludacki je zabijala u mackicu. Zatim je izvadila prste iz mackice i kruznim pokretima je mazila klitoris. Zatim je vratila prste nazad u macu i pocela jos jace ulaziti i izlaziti iz mackice. To je vec postalo opasno pa sam zatrubio da bih privukao njenu paznju. Pogledala me staklenim ocima a ja sam pokazao na sebe, na nju i sa strane. Gledala me je nekoliko sekundi a zatim mi pokazala da je pratim. Spustila je krov i uskoro smo jurili 120 km na sat. Iskreno sam se nadao da nema policije. Uskoro je dala desni zmigavac i mi smo skrenuli u nekakvo polje. Izgleda da je vec bila ovdje. Stala je ispod starog velikog hrasta a ja sam parkirao iza nje. Izasla je iz auta i sjela na haubu. Ja sam izasao sa glupavim smijeskom na licu. Pitao sam je za ime, a ona je stavila dva prsta na moja usta da zasutim. Legla je na vrucu haubu i rasirila je noge. Pogledao sam u njenu predivnu macu iz koje su jos curili sokovi. Stavio sam joj glavu izmedu prepona. Jezikom sam joj prelazio preko klitorisa. Izdigla je svoje noge koliko je god mogla, a ja sam joj poceo sisati klitoris. Podivljala je i pocela je glavom vrtjeti uzdisuci. Bez ikakvog upozorenja sam zabio tri prsta u njenu mackicu zakrivljujuci ih da bih dosao do njene G-tocke. Svrsila je snazno i sokovi su potekli oko mojih prstiju. Nakon nekoliko trenutaka, dok je dosla do daha, sisla je sa haube i kleknula je ispred mene groznicavo otkopcavajuci moje hlace. Napokon je uspjela da me otkopca i u jednom potezu je skinula moje hlace i gacice. Moj **** je bio krut i lupio je o njeno lice. Usne su joj se obavile oko mog macka kojeg je uvukla duboko u grlo. Jezikom me je izludivala. Bila je veoma zahvalna pusacica jer sam mogao osjetiti njene misice kako mi miluju **** duboko u njenom grlu. Bilo je to previse. Pogledao sam prema dolje i vidio kako je ponovo zabila prste u mackicu samozadovoljavajuci se dok je meni pruzala uzitak. Napokon, uhvatio sam ju za ramena i povukao prema gore, okrenuo i polegnuo na trbuh. Sad je njeno prelijepo dupe bilo u zraku a guzovi fino rasireni. Nisam mogao odoljeti a da je jos jedanput ne polizem. Polizao sam je od klitorisa do supka jednim dugim lizom, a jezikom sam pokusao uci sto dublje. Zatim sam ustao i postavio se iza nje. Posegnula je za kurcem i dovela me pred macu. Pricekao sam trenutak da bih ju izludio iscekivanjem, a zatim sam joj ga zabio sto sam snaznije mogao izlazeci i ulazeci sto brze. Pocela je lagano vristati, a ja sam znao da sam pred svrsavanjem pa sam usporio da nju pricekam, ali sam po stezanju njenih vaginalnih misica znao da ulazi u jos jedan orgazam. Zabio sam svoj "stap" jos snaznije kako je pocela svrsavati i mogao sam osjetiti svoju spermu kako vrije u mojim jajima. Kako je svrsavala, pocela je vristati zapravo i ja sam se uplasio da nas netko ne bi cuo jer nismo bili puno udaljeni od ceste, ali prestao sam mariti kad sam i ja eksplodirao. Kako sam ja ispraznio jaja u ovu predivnu djevojku njena maca me je jos uvijek stiskala ne bi li izvukla i posljednju kap iz mene. Iscrpljen pao sam na zemlju sa rukama preko ociju, jos uvijek uzivajuci u cudnom uzitku jebanja zene kojoj nisam znao ime. Cuo sam njen auto i pridigao sam se da pogledam. Obilazila je hrast i zatim se zaustavila ispred mene i dala mi komadic papira. Sa hlacama jos uvijek oko mojih gleznjeva i njenim sokovima koji su se cijedili iz mojeg, sad, mlohavog kurca ustao sam i uzeo papiric. Nasmijesila mi se i otisla. Pogledao sam papiric i vidio na njemu njeno ime i telefonski broj Osijeka. " Nazovi me kad dodes ponovno u Osijek. " pisalo je na papiricu. Nasmijao sam se sam sebi i poceo se sredivati. Zatim sam usao moj novi auto i krenuo prema Pozegi.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Planina Za Magdalenu

- -

Oduvek sam zeleo da te odvedem na neku planinu, da nam najbliza kuca bude udaljena bar 500 metara. Da te odvedem u neku brvnaru sa kaminom dok oko nas duva hladan vetar… Zamisljam te kako sedis za stolom u haljini ispod koje nemas nista na sebi… Gledas me dok ti prilazim, vidis nabreklinu na mojim pantalonama. Raskopcavam ih i oslobadjam moj ponosni ud, vec spreman, vreo i napet. Uzimas me usta, osecam tvoje zube kako klize po mojoj kozi. Pucam… Podizem te sa stolice i stavljam na sto… zadizem ti haljinu jer nemam vremena da je skinem, sirim ti noge i ulazim u tebe. Vrela si ali ne i potpuno otvorena. Mahnito prodirem u tebe dva, tri santimetra nekoliko puta dok se iznenada potpuno ne otvoris i bukvalno ne propadnem u tebe. Drzim te rukama pripijenu za sto… otimas se. Izlazim iz tebe i pocinjem da te lizem kao da mi je to poslednji put u zivotu. Moj jezik rovari tvojom raselinom dok moj palac desne ruke prodire u tvoju utrobu. Povlacim te usnama, sisam ti usmine, dodirujem klitoris mojim hrapavim jezikom. drzis ruke na mojoj glavi kao da pokusavas da me uguras u sebe… stiskas me butinama… Iznenada, opet ulazim u tebe i pocinjem divljacki da prodirem, da klizim, da pumpam… Volim stolove jer na njima ne postoji nakakvo dodatno trenje osim izmedju nasih sjedinjenih organa, slepljenih do gubljenja razlika. Osecam kako ti se pluca nadimaju da puste poslednji vrisak, ubrzavam, naginjem se nad tebe i naslanjam rukama na podlogu stola… obavijas mi noge oko strukam i petama upires u ledja ne dajuci mi da se pokrenem ni da izadjem, a meni treba jos sam jedan pokret u tebi da eksplodiram. Trzam se gotovo neprimetno. Osecas li moje mlazove u svojoj utrobi? Spustam se na tebe dok nam pluca divljaju u pokusaju da unesu dovoljno kiseonika… Uzimam te i prenosim na prostirku blize kaminu… Uzimas me u usta, jos vlaznog od tvojih sokova… ponovo pocinjem da se budim dok ti prstima dodirujem izvor zivota… Kad bi znala…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Teen bisex

- -

Ja imam 19 godina,visok sam,lepo gradjen i sto je najvaznije veoma obdaren(20 cm).Uvek su mi se svidjale devojcice,ali i decaci.Kao klinac sam mastao da imam i zenu i muza i da tako zivim,mislio sam da sam bolestan,i da sam jedini na svetu koji tako razmisljam,ali od 1999 i od kad imam internet shvatio sam da bisex populacija postoji i da nisam jedini koji tako misli i koji ima takva zadovoljstva. Sasvim slucajno pre jedno 4 godine,bio sam kod drugara koji ima ista misljenja kao ja po tom pitanju,ustvari nasi odnosi su poceli prvo kao vacarenje i vatanje za ***u kad smo sami,u pocetku sam negodovao ali sam u sebi uzivao.Posle smo napredovali,tako sto smo poceli jedan drugom da drkamo dok gledamo ****o filmove koje smo iznajmljivali po video klubovima.Sve se svodilo uglavnom na to drkanje,mazenje,drzanje za ruku,poljubci u telo,lizanje tela,ali nismo bili toliko hrabri da odemo dalje od toga. Medjutim pre jedno 2 ipo godine prvi put smo pusili jedan drugom i od tada pusenje reodvno upraznjavamo,a od pre godinu ipo dana poceli smo i da se ****mo u ***u,a pocela je da se javlja i neka emotivna veza izmedju nas dvojice,nismo bili zvanicno u vezi,ali neka ljubav je ocigledno pocela da se javlja,pa nije ni cudo toliko godina smo imali sex.Poceli smo naravno kad smo sami da se ljubimo u usta i to s’jezikom,da se "zaljubljeno" gledamo da se zajedno kupamo… ali i ja i on smo imali devojke u to vreme kao i sada.Letos smo bili sa devojkama koje su i medjusobno najbolje drugarice,pa je bila fora 2 najbolja druga setaju najbolje drugarice. Dogadjaj koji cu opisati i koji je kulminacija moje bisex orijentacije desio se letos. Bila je topla noc,moji su otisli u selo na vikend,naravno pozvao sam svog druga da spava kod mene nisam ni slutio da ce ta noc biti nezaboravna.On je dosao,kako u hodniku nije bilo nikog lupio mi je jednu socnu pusu,uveo sam ga u stan drzaci ga za ruku.Kao i uvek sedeli smo jedan do drugog,mazio sam mu butinu,i ljubio ga u nejgove lepe prste,on mi je priznao da mu je lepo samnom ali da bi bilo lepo da nas seksualni zivot malo obogatimo.Na sta misli ,pitao sam ga.Mislio je na nase devojke i na sex u cetvoro!**** mi se odmah nadigao,kako sad to,sta ce da misle,sta ako slucajno ne prihvate pa posle po carsiji da pricaju da smo nas dvojica pederi,da li vredi toliko rizikovati obraz zbog bogatijeg sekusalnog zivota.Vredi.Pozvao sam moju devojcicu na mobilni i rekao joj da dodje kod mene imam iznenadjenje za nju.Nisam znao kako drugacije da nastupim s’obzirom da je ona devojka iz veoma konzervativne patrijarhalne porodice veoma konzervativnih shvatanja(jos uvek nisam imao sex sa njom a godinu dana smo u vezi).Moja devojka je godinu dana starija od mene ali se to u njenom licu nikako ne bi reklo naprotiv izgleda kao da je nekoliko godina mladja od mene,grudi su joj male i cvrste,ruke nezne i slatke,nosi malo konzervativniju garderobu nikad je nisam video provokativno obucenu,ama ni malo,veoma je patrijarhalno vaspitana.Uvek na temu o sexu razgovor je odmicao na neku sasvim drugu stranu,bio sam vise puta u dilemi da li da uopste vise budem sa njom u vezi posto mi ne treba devojka sa kojom ne mogu da imam sex pre braka. Od mog druga devojka je puno drugacija,ona voli da izlazi,veoma je otvorena,nasa je generacija,uvek je provokativno obucena,a tako se i ponasa,veoma je sexy,ima dugu kosu,veoma lepo lice,sa puno kozmetike. Drug je poslao sms svojoj devojci da dodje kod mene,s’obzirom da organizujem intimni party za najbolje drustvo. Posle nekih pola sata obe devojke su stigle.Nisam znao kako dalje,mislim sta uraditi,da bi ih naveo na sex.Potpuno ne planiram sled dogadaja je izgleda bio najbolje resenje,negde oko ponoci poceo sam da vrtim kanale na satelitu i tako sam nabasao na neke ****ografske soft core programe,znaci striptiz dok na dnu ekrana idu sms poruke,nesto kao kod nas sto rade tv stanice.One su odmah rekle ma menjaj to,kao stavile su ruke preko ociju,ali mi nismo hteli da menjamo,ubedjivali smo ih samo malo samo da 5 minuta vidimo,pocele su i one da gledaju i da komentarisu devojku koja je radila striptiz.Drugar mi je pokazao rukom da je sada pravo vreme za pocetak,ili predigru kako bi sex bio kulminacija danasnje veceri.Stavio sam ruku na drugarovu butinu i nezno ga mazio priblizavajuci se njegovom nabreklom kurcu koji se jasno iscrtavao na pantalonama,moja devojka me je pogledala i veoma ozbiljno pitala sta to radis.Moj odgovor je bio to sto vidis,kad mi vec ti nedas on ce mi dati,ona je zatim rekla nije tacno da ti nedam,i bacila mi se u zagrljaj i pocela je da me ljubi po vratu i licu.Za to vreme ja sam druga cvrsto drzao sa njegov nabrekli **** koji se ocrtavao na pantalonama.Njegova devojka je htela da mi skolni ruku medjutim ja to nisam dao a nije ni on samo ju je pozvao da dodje i da nam se pridruzi.Devojke su na dosadasnje dogadjaje veoma dobro reagovale.Pocelo je skidanje skidali smo se medjusobno.Ali umesto da krenemo da se ****mo sa devojkama nas dvojica smo se okrenuli medjusobno i krenuli da se vatamo i da se medjusobno pipamo sa kurcevaima.Devojke su gledale sablaznjeno,pa vi ste pederi,su rekle sa osmehom na licu ocigledno da se i one pale na homice kao sto se muskarci pale na lezbejke,pocele su da drkaju picke i da se drze za bradavice,ja i drug smo se ljubili,jezici su nam radili,bili smo zagrljeni,pravi zaljubljeni momci.Osetio sam nezan dodir za guzu,to je bila moja devojka,ljubila je moja razvijena ledja spustajuci se do ***e,pocela je da mi lize dupe,uzivao sam dok se ljubim sa najboljim drugom i dok mi devojka lize ***u,nejgova devojka je sedela na kaucu i samozadovoljavala se prizirom.Sageo sam se i poceo sam da pusim **** svom najboljem drugu,dok me je devojka vatala za kitu i pokusavala da ga drka.Sad nam se pridruzila i njegova deovjka kojoj je moj drug nabijao prst i picku,tako da smo se sada po prvi put jebali u cetvoro,ono sto smo i zeleli. Faza dva je ubrzo krenula,natrtio sam se i drug je poceo da me **** u dupe,Osetio sam njegov veliki **** u svom dupetu dok je leva sisa moje devojke bila u mojim ustima.Njegova devojka je lizala nekako moje dupe i njegov **** dok me ****.Uzivao sam.Nije hteo da mi svrsi u dupe,zatim sam ja jebao moju devojku u picku a pusio drugu,i tako smo se smenjivali sve do ranih jutarnih sati.Ovo je definitivno pocetak jedne divne bisex veze,sada se povremeno sastajemo ovako cetvoro i orgijamo po celu noc
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Stric Mirko

- -

Mislim da nikada necu zaboraviti svoj prvi posjet Ivani. Bilo je to u prvom razredu srednje skole. Tada smo se jos uvijek svi upoznavali, a ja sam isla kod nje da vjezbamo matematiku za predstojeci test. Kada smo stigle kod nje, docekala nas je njena mama Ivanka. Izgledala je prilicno dobro za svoje godine. Pomogla sam im da postave veceru, i bas kada smo sjedali za stol, stigao je Ivanin tata s posla. Bila sam ledima okrenuta ulaznim vratima, pa sam ustala da mu se predstavim. Kada sam se okrenula, ostala sam bez teksta. Otac joj je bio nevjerojatno seksi! Nekako sam promucala svoje ime, i sjela natrag za stol posramljena. To je bio prvi puta da mi s svidio muskarac toliko stariji od mene. Od tada sam dosta cesto boravila kod Ivane, isto kao i ona kod mene. U meduvremenu smo postale najbolje prijateljice. Njen tata me je i dalje privlacio, ali vec sam bila navikla na to, i naucila sam ignorirati te svoje osjecaje. Kako sam cesto bila kod nje, zavoljela sam njene roditelje, a cini mi se i oni mene, jer sam se u njihovoj kuci osjecala kao u svojoj vlastitoj. Vrijeme je prolazilo, i potkraj treceg razreda srednje skole dogodilo se nesto sto uistinu nisam mogla predvidjeti. Kao i obicno, spavala sam kod Ivane. Bile smo same na drugom katu. Bar sam ja tako mislila. Probudila sam se u toku noci jer sam morala na WC. Na sebi sam imala samo grudnjak i gacice, jer je bilo uistinu vruce. Bas kada sam se digla sa WC skoljke, u kupaonicu je usao Ivanin tata Mirko. Meni su gacice bile oko gleznjeva, a on je stajao na vratima gledajuci me. Nisam znala kao da se ponasam. Promucala sam, "Jao, oprostite, mislila sam da smo same na katu, pa se nisam zakljucala…" On je i dalje stajao na vratima nista ne govoreci. Bilo mi je neugodno, i sagnula sam se da obucem gacice. Kada sam ga opet pogledala, usao je i zatvorio vrata. Tada sam shvatila kako me jebozovno gleda. Prosaputao je, "Jano, gledam te kako rastes i razvijas se, i svakim danom si sve ljepsa. Sada stojis tu ispred mene polugola, i ja to jednostavno vise ne mogu izdrzati. Od prvog sam dana vidio kako me gledas, ali ti si bila mala prijateljica moje kceri, i nisam sebi dozvolio da me privuces. Ali sada je vec kasno…" Polako mi je prisao, i ja sam primijetila da je napaljen. **** mu je prakticki strsao iz bokserica! Dosao je do mene i pitao me smije li me poljubiti. Samo sam klimnula i vec u sljedecem trenutku njegove usne su bile na mojima. Osjecaj je bio izvanredan. Ljubili smo se kao da nam je to posljednje u zivotu. Spustio se nize i poceo me ljubiti po vratu, a onda i po grudima. Osjecala sam da radimo nesto zabranjeno, ali bilo mi je tako lijepo da sam taj osjecaj neugode jednostavno potisnula. Milovao me je po sisama, i na kraju mi je skinuo grudnjak i poceo me ljubiti po ukrucenim bradavicama. Ja sam glasno uzdisala, a on mi je rukom prekrio usta i rekao da se stisam jer bih mogla probuditi Ivanu koja je mirno spavala u susjednoj sobi ni ne sluteci sta se dogada. Stisala sam se, a on se spustio nize i skinuo mi gacice. Stajala sam pred njim gola, i svjesna da su sada sve barijere srusene. Odmaknuo se malo od mene i rekao, "****m ti, kako si dobra! Lizat cu te…" Digao mi je nogu na rub kade i poceo mi obradivati pickicu. Nisam mogla vjerovati da se to stvarno dogada. Pomislila sam da sanjam, ali me moja uspaljenica uvjerila u suprotno. Jedva sam se suzdrzavala i bila tiha. Grizla sam usne i pritiskala njegovu glavu o svoju pickicu. Osjecaj je bio neopisiv. Tiho sam jauknula. Orgazam me stresao kao struja, a poseban osjecaj je davala cinjenica da radim nesto zabranjeno. Tada se on podigao i pitao me da li mi se svidjelo kako mi je polizao pickicu. Rekla sam mu da sam uzivala, a on je pitao da li zelim jos. Klimnula sam, i poceli smo se ljubiti jos strastvenije nego prije. Osjetila sam njegov veliki **** na trbuhu. Lagano sam ga dodirnula rukom a on se odmaknuo, pogledao me u oci i pitao zelim li ga vidjeti. Moj mu je pogled govorio sve. Skinuo je bokserice, a **** mu je stajao ravno poput strijele. Bio je veci od kurca moga decka i ja sam ga uhvatila i pocela ga lagano nadrkavati. Bio je napaljen do krajnje granice. Rekao mi je, "Namjesti se nekako, zelim te jebati, moram te jebati. Nasloni se preko kade! Poslusala sam ga I vec u sljedecem trenutku zabio mi ga je odostraga. Bio je grub, ali to mi je odgovaralo. Uzbudeno sam saputala, Jebite me strice Mirko, razvalite mi pickicu, to, to, ah jebite me…" Vidjela sam da ga uzbuduje to sto mu govorim, i njegovi naleti su postajali sve zesci. Osjetila sam da je blizu svrsavanja, i tada me je prestao jebati i izvukao je **** iz moje picke, okrenuo me prema sebi i naslonio na zid. Podigao me je na sebe i ja sam mu ovila noge oko struka. Drzao me ispod guzova i stao zestoko nabijati. Uzdisala sam i rekla, "Oooooooooh , sad mi se cini jos veci!" Osjetila sam nadolazeci val orgazma. Ocito je i on to primijetio, jer mi je u narednom trenutku zabio jezik u usta i na taj me nacin sprijecio da vristim. jebao me je kao lud, a ja sam dahtala sto sam tise mogla. Krenuo je jos jedan orgazam, jer me je tako zestoko nabijao da sam pomislila kako ce se moja uska pica rasparati, ali bilo mi je neopisivo dobro. Moj decko me nikad nije tako dobro jebao, i ja nisam ni bila svjesna kako mi pase zestoka jebacina. Odvojio je svoje usne od mojih i spustio me na pod rekavsi da ce uskoro morati svrsiti. Tad sam ga uhvatila za **** i rekla mu da zelim da svrsi u mene, jer pijem pilule pa nema opasnosti. Kupaonica je bila mala pa nismo imali mnogo izbora, zato me opet naslonio na kadu i u jednom potezu mi ga je utjerao do jaja. Nakon nekoliko unutra - van poteza, iz njegovog macana su se prolile goleme kolicine sperme direktno u moju usku picku. Uzivala sam u tom osjecaju. Nisam mogla vjerovati da je uspio toliko dugo izdrzati tako intenzivno jebanje, jer moj decko je bio dosta neiskusan i rijetko kada me uspijevao zadovoljiti do kraja, jer nije mogao dugo izdrzati. Ovaj put sam bila zadovoljna. Okrenula sam se i poljubila ga. Rekao je da mora ici, jer se ujutro dosta rano dize. Ja sam se brzo istusirala i otisla u krevet, pored Ivane koja je mirno spavala. Iako je vec bilo 5 ujutro, jos dugo nisam mogla zaspati jer mi je u glavi stalno bilo to da sam spavala s Ivaninim tatom, i unatoc tome sto je seks bio fenomenalan, osjecala sam se nekako lose, pogotovo jer je on tako brzo otisao na spavanje, ne rekavsi mi nista. Ali sjetila sam se one, "Poslije jebanja nema kajanja", pa sam naposljetku nekako zaspala. Ujutro sam se probudila oko 9 sati. Ivana je jos spavala, i znala sam da se nece probuditi bar do 11 jer je tada navila sat, a u skoli smo bile poslepodne. Obukla sam njen kucni ogrtac i krenula na prvi kat u dnevni boravak da pogledam sta ima na TV-u. Znala sam da smo same u kuci kao i obicno, jer je Ivanina sestra bila u skoli od 8, teta Ivanka je radila od 7, a Mirko od 8. S jedne strane mi je bilo drago sto ga necu odmah vidjeti, a s druge sam jedva cekala da ga opet vidim, da vidim kako ce se stvari dalje odvijati. Otisla sam u kuhinju da si natocim casu vode, i tada mi je netko prisao s leda i ovio mi ruke oko struka. Bio je to Mirko. Iznenadeno sam ga pitala otkud on kod kuce, i ispostavilo se da je to jutro trebao ici na sluzbeni put, pa je planirao krenuti oko 10. Nisam znala kako da se ponasam, ali on mi je dao odgovor na to pitanje. Podigao me je na radni stol, odvezao mi ogrtac i poceo skidati gacice. Zaustavila sam ga jer sam se bojala a se Ivana ne probudi. Rekao mi je da ne brinem, da smo sami na katu i da je zakljucao vrata. Prepustila sam mu se. Skinuo mi je gacice i zaronio glavu medu noge. Ja sam rasirila noge i digla ih na sto pokraj sebe, tako da je imao slobodan pristup svim mojim intimnim delovima. Ubrzo sam pocela uzivati. Nisam bila ni primijetila kada je izvadio **** iz bokserica, jer sam se zmireci prepustila njegovom iskusnom jeziku. Grizao mi je nabrekli klitoris i jebao me jezikom. Tada me je poceo jebati i prstima, prvo jednim, pa sa dva, pa tri, istodobno ne ostavljajuci moj klitoris na miru. Napaljena do krajnjih granica, rekla sam mu da zelim da me **** kao sto me je sinoc jebao. Kada je osjetio da sam se dovoljno navlazila, sjurio je svog macana u moje dubine. Stao mi ga je zestoko nabijati, a ja sam uzdisala prilicno glasno jer sam znala da je Ivana dovoljno daleko od nas, i da nas ne moze cuti. jebao me je tako neko vrijeme, i onda je izvukao **** iz moje pohotne pickice, sjeo na stol do mene i rekao mi da ga zajasem. Prebacila sam mu se u krilo licem okrenuta prema njemu, i namjestila njegov natekli glavic na ulaz u svoju pohotnicu. Prvih nekoliko puta se nisam spustala do kraja, ali kako sam ubrzavala ritam, primala sam ga sve dublje. Mesala sam kao luda i uzivala nabijajuci se do korijena, a on mi je stiskao guzove. Uzivala sam, a to sam potvrdivala i uzdasima i rijecima, "Aaaaah! Oooooh! Aaaaah! Kako ti je tvrd i velik! Aaaaah! Kako je dobro! Oooooh!" Stao me je ljubiti po sisama i gristi mi bradavice i ja sam osjetila da nam je oboma vrhunac blizu. Ubrzali smo tempo i uskoro se izlio po mojoj unutrasnjosti. Ustala sam mu iz krila i sisla sa stola. Pogledala sam njegovog polu spustenog macana i njezno ga stala nadrkavati. Nasmijao se i pitao me: "Nije ti dosta???" Ne odgovorivsi mu nista obuhvatila sam ga usnama i pocela pusiti. Gledala sam ga u oci jer sam znala da muskarci to vole. Uskoro je njegov **** bio spreman za novu turu seksa. Sisao je sa stola i poveo me do dvosjeda u dnevnom boravku. Rekao je, "Mala, nemamo jos puno vremena, uskoro moram krenuti na put, a i Ivana ce se brzo probuditi. Ali mozemo jos malo…" Polegao me na dvosjed, legao na mene i poceo me ljubiti po sisama, spustajuci se sve nize. Rekla sam mu, "Uh, jebi me! Aaaah, stavi mi ga, razvali me!" Rasirila sam noge koliko sam mogla, a on me nekoliko puta liznuo po picki. Tada mi ga je, bez ikakve prethodne najave, utjerao skroz do jaja. Kao i obicno… Digla sam noge na njegova ramena i potpuno se prepustila njegovim nasrtajima. Dvosjed ispod nas je skripao kao lud, ali mi se nismo obazirali. Tada me je prestao pumpati i poceo mi opet lizati pickicu. Izvila sam se na dvosjedu, i uzivala. Pozeljela sam i ja njega zadovoljiti, pa sam mu rekla da se okrene, i pocela sam mu pusiti. Pomislila sam kako bi Ivana uistinu dozivjela sok kada bi u tom trenutku usla i zatekla mene i svog tatu u pozi 69. Ali na srecu, to se nije dogodilo. Prestala sam mu pusiti kada je bio blizu vrhunca jer sam zeljela sto je moguce vise odgoditi svrsavanje, i onda sam ga zajahala, a on mi je poceo mesiti sise. Jebali smo se tako jos malo, i onda se nezaustavljivo priblizio vrhunac. Imala sam osjecaj da ce mi sperma izaci na usta od siline njegova svrsavanja. Priustio mi je neviden uzitak. Ni ne silazeci s njegovog kurca, legla sam mu na prsa i jos smo se ljubili, a ja sam se zapitala koliko ce vremena trebati mom decku da me uspije tako zadovoljiti. Mirko je rekao da je vrijeme da se spremi i krene, jer ce u protivnom zakasniti. Otisli smo skupa u kupaonicu. Usli smo u kadu i ja sam pustila vodu. Nasapunao me i rekao, "Mala ja bih te opet jebao,ali ne mogu vise." Uzela sam njegov mlitavi **** i stavila ga u usta. Lizala sam mu glavic, i gutala **** do pola, jer vise nisam mogla. Nisam mu propustila polizati ni jaja. Reagirao je, ali ne dovoljno. Izvukao je **** iz mojih usta, i povukao me gore. Ovila sam mu ruke oko vrata, a on mi je iznenada zabio dva prsta u pickicu i stao me njima jebati. Iznenadila sam se, ali sam uzivala. Digao mi je nogu na rub kade, a ja sam se pridrzavala za njega da ne izgubim ravnotezu u klizavoj kadi. Uzeo je tus i uperio mi jaki mlaz prema picki. Uzivala sam i uskoro svrsila po ne znam koji put to jutro.Tada je on otisao na put, a ja sam se zavukla natrag u Ivanin krevet kako bi ona mislila da sam spavala cijelo vrijeme.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Stopiranje

- -

Prije desetak dana prekinuo sam nakon visegodisnjeg hodanja s zanom. Umalo se nije srusila u nesvijest kad sam joj rekao da je gotovo. A ja? Suh kao kisna godina. Odlucih tako, bez veze, provozati se malo autom, skociti mozda malo do mora. Bio je lijep, beskrajno dosadan suncan dan, a ja napaljen do zuba. I samo sto sam krenuo, nedaleko od Mostara prema Makarskoj stajala je i stopirala jedna dugonoga, crnokosa djevojka u takvoj minici da su joj samo noge bile metar i pol. Stanem ja i otvorim vrata… "Idete za Makarsku?", upitala je maznim glasom. "Idem, idem.", zamuckujem i mislim se, isao bi i za Atenu ako treba, takav komad je bila… Drzala se poput nekog nevinasca. Stisnula je noge i minicu navukla koliko je god mogla, a ruke je prekrizila na krilu pokusavajuci skriti sto je vise mogla od svojih dugih, preplanulih nogu. Imala je oko 18 godina, duga crne kose, suncane naocale, preplanuo ten. Velike sise su joj dobrano nategnule uski top, koji je bio barem dva broja premalen. Brzo smo zapoceli razgovor, ispocetka opcenito o vremenu i slicnim sranjima, a zatim smo se obadvoje potpuno opustili i poceli dobro zezati. Rekla je da se zove Ana i da studira povijest i zemljopis u Zagrebu, a sada ide natrag doma u Makarsku. Bila je vesela, otvorena osoba i vrijeme do Plitvica je proletilo u trenu. Moj je klip vec neko vrijeme bio budan, a miris njenog parfema nije nimalo doprinosio mom smirenju. Sve cesce sam mijenjao brzine kako bih barem malo, barem slucajno dotaknuo te prekrasne preplanule noge. Primijetivsi kako se ocajnicki trudim dotaknuti njezino meso, Ana se onako potiho nasmijesila i premjestila, onako naizgled nehajno, skroz na lijevu stranu sjedala, dotaknuvsi cijelom povrsinom svoje tvrde butine moju znojnu ruku. "Uh, kako je tu vruce!", nakon nekog vremena Ana je prekinula sad vec neugodnu tisinu. Lagano se protegnula i opet onim nehajnim pokretom podigla svoju desnu nogu, savila je i stavila na sjedalo prislonivsi glavu na koljeno pogledavsi me onako ispod oka, izazivacki. Jos sam se malo suzdrzavao praveci se da ju ne primjecujem, a onda sam kao slucajno bacio pogled na desno… Minica joj se bila povukla skroz gore do pojasa, a kroz malene, svilene bijele gacice nazirala se tamna boja njenih kovrca. Ne sjecam se vise ni sam kako, ali nakon nekoliko trenutaka nasli smo se u malenom sumarku negdje kod Plitvica. I dok su sunceve zrake zarile, ja sam skriven u hladu, grabio prema ovom neocekivanom daru koji je pao s neba pred mene. Okrenuo sam se prema njoj, te stavio ruku na njenu vrelu, preplanulu butinu. Gotovo da sam ispod osjetio njenu uzavrelu mladu krv. "Volis gledati?", prekine me ona. "Aha… Ali jos vise volim dirati…", nisam jos to stigao ni progovoriti, a ona je vec uzela moju ruku te je maknula sa svojih nogu. "Prvo gledaj, a onda mozda budes mogao i dirati", rekla je mazno. Ostao sam kao ukopan, dok se preda mnom odigravala cudesna predstava. Skinula je naocale, jos jednom bacila pogled, svojim ocaravajucim zelenim ocima, prema meni, a onda krenula desnom rukom lagano od koljena prema gore. Lijevom rukom podigla je minicu, rasirila noge, desnom se priblizavala rubu gacica, a onda palcem odignula rub i kaziprst gurnula ispod njih. Ponovo me pohotno pogledala, te tiho zajecala dok je prstima marljivo radila po svojoj pickici. Uskoro su se na gacicama pojavile mokre mrljice dajuci mi do znanja sto se kuha u njoj. Dok sam se suzdrzavao da ne svisnem, ona je gurala drugu ruku pod top i istjerala svoju jedru, veliku sisu na svjetlo dana. Bila je predivna, mlada, napeta. Malena tamna bradavica, pod trljanjem njene njezne rucice stvrdnula se i uspravila. Ana se zatim okrenula prema meni i tiho prosaptala: "Sad, sad mozes dirati. Polizi mi bradavicu molim te…" Pogledao sam je pun zelje i polako priblizio jezik bradavici. Uh, koji je to osjecaj bio. Kad sam je dotakao on se jos malo propela. Ana je rukama uhvatila moju glavu, nestrpljivo mi je gurnula u svoje svileno medunozje i pritisnula svom snagom. Osjetio sam miris paljevine medu njenim nogama, tako je vrela bila. Sok joj je namocio cijele gacice cineci ih mirisnim, ljepljivim… Nekako sam se oslobodio njenih zapovjednickih ruku i povukao joj mokre gacice prema dolje i pohlepno zario jezik u njenu sumovitu, vrelu uvalu. Ana je pocela dahtati, jecati, sve vise i jace. Jezik sam gurao sve dublje i brze, a onda joj divje lizao i sisao klitoris dok sam joj rukama mijesio napete dojke. "Ne mogu vise… ne mogu… trebam BiiiiP… zelim BiiiiP… moram imati BiiiiP!!!!!", gotovo je histericno vristala Ana. Tko sam ja bio da joj odbijem zelju. Izasali smo van i zestoko se ljubeci dolutali do neke livadice u blizini. Kleknula je na travu, rukama se oslonila na zemlju, a ja sam se smjestio iza nje. Njena prelijepa, cvrsta guzica je bljesnula preda mnom. Savrseno oblikovana, oslikana bjelinom, koju su od sunca zastitile gacice. Ispod je nasmijeseno virila njezina vrela jamica. Crvene su joj usmine bile poluotvorene i iz nje je kapao mirisni sok dok je cekala da joj ga utjeram duboko unutra. Nakon otvaranja gumba i slica na hlacama, BiiiiP mi je izletio kao raketa, napet i nabubren. Ugurao sam ga u vrelu njezinu jamicu, punu soka, koji se cijedio iz nje i poceo ju BiiiiP. Karao sam ju divljacki, snazno, troseci svu onu pozudu nakupljenu u meni. Zabijao sam se duboko, skroz do samog balcaka mog koplja. Jaja su mi lupkala o njene cvrste butine, ruke su mi lutale po njenom jedrom tijelu. Sad joj mijeseci sise, sad joj draskajuci picic, sad joj mrseci bujnu, crnu kosu. Izivljavao sam se u njoj, poludio sam za njenim tijelom jebuci ju kao nijednu drugu. Nisam vise mogao izdrzati u tom ludackom ritmu. Dok sam ju rukama zgrabio za sise i gledao kao BiiiiP ulazi i izlazi medu prekrasnih guzovima te male, napaljene kurvice svrsavao sam u mlazovima strasti puneci tu uzavrelu pickicu svojim sjemenom. Sve to vrijeme ona je stenjala, dahtala, psovala, vristala tresuci se u razornom orgazmu. "Vadi, vadi ga!!! Daj mi ga da ga probam!! zelim ga pojesti, progutati!!!", vristala je Ana izbezumljena u strasti. Ne cekajuci da ga sam izvadim naglo se okrenula, pogleda usmjerenog prema njemu, proguta ga cijelog i isisala do zadnje kapi iz njega. Izgledala je fantasticno. Bujne sise su se klatile, a iza leda izvirivala je njena obla, bijela guza dok joj je u ustima nestajao moj nabrekli BiiiiP. Propeo sam se koliko sam se mogao i preko njenih leda rukama dohvatio tu oblu, prekrasnu guzu. Napipkao sam medu njezinim tvrdim polutkama sitnu rupicu njezine guze i lagano zabio prst unutra. Ana je vrisnula, izvila se i pocela ponovo pozudno, napaljeno dahtati. Izvadila je moj tvrdi BiiiiP iz svojih vrelih usta, te ga primila u meku, njeznu ruku i pocela mi ga mahnito drkati drugom mi rukom mijeseci nabrekla jaja. Kako je ona povecavala brzinu, tako sam je i ja slijedio. Gurao sam prst sve jace, brze i dublje u tu usku, toplu guzu. Gurnuo sam grubo uz kaziprst i srednji prst, i zajedno ih uvlacio i izvlacio. Dolazilo mi je. I kako sam se poceo grciti tako je i ona ukocila svoje tijelo, glavu podigla prema gore i zaurlala: "Aaaaaaah! To!!!" Moja je sperma spricala po njezinom slatkom licu, dugom vratu i bujnim sisama u krupnim kapima. Ana je pozudno pokupila svaku kap sa sebe i zadovljena ju lizala sa ocitim uzitkom dok sam se ja jos uvijek igrao sa njenom guzom. Lezali smo tako jos neko vrijeme, okupani u znoju nase pohote, a onda se ustali na drhatve noge i obukli. Ona je oprala ostatke sperme sa lica i popravila sminku, procesljala kosu i nakon pola sata ostavio sam je na autobusnom kolodvoru. Nismo se cak ni pozdravili. Izasla je iz auta, kao da smo se posvadali. Ili se mozda samo sramila svoje pozude? Sve u svemu ja sam se oslobodio napetosti za neko vrijeme, a lijepa je crnokosa djevojka ispunila jos jednu stranicu moga zivota.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Mala Crnka

- -

Bilo je to ovog leta kada sam upoznao jednu malu lepu crnku nije bila bash neshto lepa ali je bila sisata i imala je extra ***u. Ona u pocetku nije pokazivala znake ljubavi niti znake da joj je stalo do sexa. Mi dechaci smo imali neku napushtenu kucu kod pijace gde smo se stalno zajebavali i kao klinci tu smo ga drkali. Jednog dana prolazio sam pored kada mi je prishla i iznenada rekla svoje ime. Zvala se Anja i imala je dugu crnu kosu i bila je extra prava bomba. Zbunio sam se i posle 2gog pokushaja reko svije ime. Ima li smo neku kratku konverzaciju i otishao sam nishta se nije desilo(nisam je smuvao). Posle nekih 10 dana ona dolazi u nashu kucicu i hoce da nam pomogne da je preuredimo i da napravimo neku manju zurkicu. Prihvatio sam to naravno. Zurka je trebala da pochne odmah sledece nedelje. Svi smo bili jako organizovani da to zavrshimo dodushe nju je otac malo osporavao ali uspeli smo. Nisam je bio smuvao i dalje. Plan zhurke je bilo da je smuvam i opalim ako bog da. Doshlo je do zhurke i ona je naravno doshla sa jednim velikim iznenadjenjem,doshla je sa sestrama a imala je 2 sestre podjednako lepe kao ona mada je ona bila sisatija i bolja riba malo od njih. Moji ortaci poludeli dali se na posao odmah da muvaju i naravno kao po dogovoru ostave mene i Anju(16godina)same da se smuvamo na neki nachin ako bog da. Ona se nije tako lako dala bila je vishe povuchena i premlada za takve stvari za koje sam ja zapeo. Digao sam ruke od nje jedno vreme i otishao ljut i nervozan sam u kucu da izudaram nekog. taman kad sam krenuo da udarim u staklo ona je naishla i rekla kako je suvishe mlada za takve stvari ali ako obecam da cu biti opushten i da necu navaljivati da mozhemo da probamo. E sad ide onaj deo za koji ni ja nisam verovao i mislio sam da sanjam. Kada smo ushli u jednu od soba ja sam naravno odmah legao na krevet kao fora odmaram se. Ona je to jedva docekala i bacila se na mene. Ona je u stvari cekala da sestre odu i da mi ostanemo sami. Dakle… Bacila se na mene i pochela da me ljubi vatreno. Ja sam se zaprepastio i nisam mogao jednostavno da verujem. Onda mi je objasnila da je sve zbog sestara. Spustila se dole skinula mi pantalone i pochela da mi trlja sisama kitu preko bokserica, poludeo sam nisam znao gde sam traljala je sve dok nisam navlazhio bokserice a to nije dugo trajalo. Skinula je moje bokserice i spermu namazala preko sisa ja sam poludeo. Onda mi je nabila njenu picu u usta i bukvalno sam je olizao celu sada je ona ludela i kao kec na desetku trazhila je BiiiiP. Skocio sam kao lud i pocheo da je BiiiiP bez kondoma(bez ichega)u picu koja je bila obrijana. Onda je ona pochela da vodi i popela se na mene i kao ludacha pochela da skache i nabija se najjache shto je mogla. Nisam dugo izdrzhao i svrshio sam hvala bogu uspeo sam da izvuchem kitu na vreme i svrshim na picu. To joj naravno nije bilo dosta nego je izvukla moju kitu polizala ga je celog i pochela da mi ga drka divlajchkim tempom,a onda mi ga je stavila medju njene sise koje su bile extra velike i podignute. Popizdeo sam, svrshio sam posle petog trljanja i poprskao je po faci i naravno po sisama shto je ona i htela. To nije bilo dosta nego je posle nastavila da mi lizhe i izdrkala mi ga josh jedanputa i posle smo naravno oboje pali a njene sestre su se samo vatale sa mojim ortacima nije bilo sexa. Od tada se ne vidjamo mnogo ali kada njoj ili meni dodje do sexa ona jednostavno trazhi isto tako i ja. Posle taoga nismo imali vishe ni jednu avanturu ali sad kad se setim mozhda joj okrenem broj telefona.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 192 193 195 196 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:30:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.322 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.