Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:51:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 191 192 194 195 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577136 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
TAMARA U GRUPNJAKU

- -

Vec par godina me naprosto progone razni snovi i mastarije. Sve to do skoro je bilo samo u mojoj glavi. Nisam imala hrabrosti da ih priznam ni samoj sebi. Ipak, pre skoro mesec dana priznala sam svojoj najboljoj "drugarici" Dejanu svoje snove. Rekla sam mu kako zelim jedan pravi grupnjak. Priznala sam kako bi jedino zensko u tom grupnjaku bila ja. Za divno cudo on je to prihvatio bez iznenadjenja, kao nesto sto je kraj-nje normalno.
- Tebi bar to nije problem, super si riba , imas dobre noge, dupe i velike sise - konstatovao je Dejan.
- Znam, ali kako skupiti tolike muskarce oko sebe - rekoh.
- Pa koliko bi ih ti? - upita me prvi put pokazujuci znake iznenadjenja.
- Barem cetvorlcu - rekoh.
- Nazovi me u petak, mozda ce biti nesto od toga! - rece sigurno.
Nastavili smo razgovor kao da nista nije bilo, popili smo kaficu, a onda sam krenula kuci. Do petka je bilo jos tri dana. Ni sama ne znam kako sam ih prozivela. U potak oko 10 sati sam nazvala Dejana.
- Zdravo, sta ima novo? - upitah sva uzbudjena.
- Bice nesto. Dodji kod meno oko 23 casa - rece stalozeno.
Znas, reci momcima zasto dolazim otvoreno. Zelim da budu grubi da sve lici na silovanje.
- Nema problema - rece.
Citav dan sam se sredjivala i birala sta da obucem. ujedno sam izbrijala picu. Izabrala sam najkurvinskiji ves koji sam nasla. Sve je bilo kurvinjski cipkasto. Ponela sam jos jednu bluzu i minic jer sam se setila da mnogo od onoga sto imam na sebi moze biti iscepano.Sve sam stavila u mali crni ranac. Tacno u 23 casa sam bila kod Dejana.
Kod njega su vec bila trojica momaka u uniformama. Znala sam da su mi neki zemljaci u Beogradu u vojsci.
- Zdravo, ja sam Tamara - rekoh svima.
- Zdravo - odpozdravli su oni ali imena nisam cula. Otoman je vec bio raspremljen.
- Zelite li prvo pice ili odmah da pocnemo?
- pitao je jedan od njih sto je znacilo da su upoznati sa situacijom.
- Pice - odgovorih mu i uzeh flasu vinjaka. Dobro sam otpila, otprilike 2 dcl. Za deset minuta sam bila pripita i vlazna.
- Momci, mozemo poceti. Zelim da me silujete i da mi svasta govorite.
Poceli su da se skidaju, a ja sam cekala. Ubrzo su sva trojica i Dejan bili goli. Jedan me je uhvatio za misice i poceo da me gura ka krevetu. Opirala sam se. To me je stvarno palilo. Moj otpor je bio stvarno pravi. Otimala sam se, sutirala ga i grebala. Drugi me je zgrabio za kosu i bacio na krevet. I dalje sam se opirala. Jedan me je drzao za ruke, a drugi je bio kod mojih nogu. odvaio mi je samarcinu.
- Mala ne mozes se izvuci. Brzo ces se navici i uzivati!
Odletela su dugmad sa bluze. Uzivala sam u zvuku cepanja tkanine. Kako sam se otimala moje sise su se klatile kao zele. Za tren je bio pocepan moj grudnjak. Sada sam mogla videti kako se klate potpuno slobodne. Cula sam kako puca rajferslus na minicu. Ostala sam samo u gacicama. Preostala dvojica su mi drzala noge. Odletela je poslednja barijera - gacice. Cim sam osetlia glavic prvog svrsila sam.
- Je***o, ti si mi prva ***** posle tri meseca.
Brzo su mi vezali ruke vojnickim opasacem za metalnu konstrukciju otomana. Pokusavala sam da se oslobodim. Pocela sam da placem. To su bile suze zadovoljstva. Momka na meni je to uzbudilo i napunio me je. Na njegovo mesto je dosao drugi. Bilo mi je divno, onako goloj, vezanoj, prepustenoj na milost i nemilost tolikim kurcevima. Mogli su sa mojim telom raditi sta im je volja. Poslednji je bio Dejan. Vristao je i tucao.
- Oduvek sam to hteo, kucko ali mi nikad nisi dala.
Pomislila sam kako sere, jer nikada nije ni trazio. Ostalima koji su me voc tucali sam sai-zmenicno pusila. Osetila sam ukus sperme. Ubrzo me je i Dejan nafilovao. Momak koji me je prvi tucao voc je bio spreman. Digao mi je noge visoko i uvalio ga u dupe. Odmah ga je colog stavio. Pocela sam kroz suze da vristim od bola. On je i dalje cepao ne obaziruci se na mene. Kada je pukao, uvalio ga je drugi ali sada je moja guzica vec bila spremna i dobro podmazana.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
LETNJA LJUBAV

- -

Dugo nisam verovala u letnje ljubavi, koje se radjaju za vreme letovanja, sve dok se to meni licno nije dogodilo. Upoznali smo se u vodi, dok smo pilvali i onako iz daijine smeskali jedno drugom.Nasavsi se pod vedrim nebom u sred bela dana i okruzeni mnostvom ljudi oko sebe, nismo nista drugo mogli da uradimo sem glupog i klasicnog upoznavanja. Ipak, pogledi, odmeravanje i sporo ispustanje ruke, odavali su veliku privlacnost i pozudu. Kada se covek nadje na moru, jedino mu se jede, spava i tuca. Ovo poslednje je u tom trenutku bilo ono sto sam najvise pozelela, a ne stereotipno upoznavanje. Kao da covek ima nesto od toga sto zna cime se bavis, kako se zoves, ako mu je tucanje jedina stvar koja mu se vrti u glavi.
Situacija je postajala sve vrelija, ali bilo je jasno da ovo mesto nije pogodno za akciju. Zbog toga smo se dogovorlil da se nadjemo uvece, ne bismo li izasli na pice i toboze boije se upoznali.Te veceri sam izasla u provod i posrecilo mi se. Otisli smo u dlskoteku. cim smo usli, sela sam za sank, jer se tu najprljatnije osecam. Nervira me guranje i skakanje. Uz pivo koje unistavam, vreme mi brze i lepse prolazi. Posle nekog vremena jezik nam vise nije bio sredstvo komuniciranja. Poceli su da padaju strasni poljupci i ruke su trazile oslonac na njegovom telu. Pomerili smo se u mracniji deo diskoteke. Sledilo je pravo iznenadenje za mene. Bez ustezanja je gurnuo ruku medju moje noge. Osecala sam da dole gorim i da sam spremna za jedno dobro tu-canje. Zelela sam da otkrijem sta on ima da ponudi. Drugom rukom je instlnktivno krenuo ka mojoj straznjici polako me nabljajuci na svoj vec ocvrsli ****, koji se ispod letnjih pantalona jasno ocrtavao.
Uhvatio me je za ruku i ja sam bez razmisIjanja krenula za njim, kada me je poveo iz diskoteke.
-Idemo u moju sobu - rekao je.
- Ne, tamo je vruce. Idemo na plazu! -odgovorila sam.
Skoro trceci, isli smo ka plazi. Od piva i trcanja pocelo je malo da mi se vrti u glavi. Baclo me je na pesak. Moje ruke su krenule ka njegovom slicu ne bi li oslobodile njegov ud, koji samo sto nije iskocio. Kod mene je bilo lakse jer sam bila u mini suknji, samo ju je zadigao. Pokusavo je da prodre u mene, al smo izgleda oboje bili pripiti, pa nikako nije mogao da pogodi rupu u koju je trebao da se zabije.
- Stani! - Odlucila sam u tom trenutku da stvar uzmem u svoje ruke. Dohvatila sam njegov **** krajnje znalacki se nabila na njega. Pesak me je bockao po ledjima i u tom trenutku sam osetila da na njegovom udu isto ima peska. Dok je besomucno pokusavao da ude u mene, njegov **** je nekoliko puta padao na pesak i tu se le-pio. Osetila sam da je usavsi u mene uneo i malo peska koji je strugao po mojom vaginalnim zidovima. To me je jos vise palilo. Svoje dugacke noge sam digla uvis i ponekad ga obavijala, namestivsi se udobno na njegovu karu. Premestala sam njegov **** iz jednog ugla vagine u drugi. Ritmicki sam se nabijala. To ga je uzbudjivalo. Uhvatio je moje nabujale grudi i poceo divljacki da ih steze. Glasni uzdasi su se sirili plazom. Umirila sam se, jer sam predosecala da je on blizu vrhunca. Nisam se prevarila. Sve snazniji i jaci udarci sledili su jedan za drugim, dok se njegovo telo treslo. Na momente mi se cinilo da moja ***** puca od sil-nog pritiska koji se nabijao u njoj.
- Nemoj da ga vadis. Jos te zelim u sebi!
Moja ***** je pocela da pulsira i da steze njegovu karu. Videla sam da je ponovo poceo da se uzbudjuje. Misici vagine su ga stiskali, gnjecili, uvlacili.
- Hocu jos, ali brzo. Ja volim da bude brzo! A ti si tako dobro uglavljen, tako si krut.
Uzivali smo jedno u drugom. Prestala sam da mislim i jedino uzivala u ovom dobrom rokanju.
- Sad, sad, sad! Gurni ga jace, jos, jos! Gurni ga jace! Ne smes sada prekinuti. Ide mi, svrsavam, ne zaustavljaj se! - vikala sam bacajuci se tamo amo po njemu.
Obuhvatio ml je grudi i stegao ih je cvrsto. A onda gurnuo svoj ****, koji je bio krut i vreo, jos malo dublje, ali nije dalje islo.
Stegla sam va-ginu tako jako da je mislio da cu ga prekinuti.
- Stize! Ja sam gotov. Tucaj, sad ti tucaj! -prostenjao je.
- Sta sad cekas, svrsavas ili ne? Ipak, svrsices kada ja to budem htela!
Posle tih mojlh reci, uhvati ga nekakav cudan grc, trzaj, sta li. lzbacila sam ga iz sebe.
- Hocu otpozadi!
Okrenula sam se i namestila. Usao je lako, jer sam bila jos uvek mokra, vrela. Uhvatio me je za kukove i navukao do kraja.
- Zelim da te rokam ovako do besvesti. Dok te ne ubijem!
-Tako prolaze muskarci U mojoj picki.
Njegov glavic je trijao i rovario po meni tako snazno, da se od naslade grcio kao nikad. Osetila sam njegov prst koji polako klizi. Ugurao mi je polako prst u cmar. Pocela sam divljacki da mesam.
- Vadi ga i sa sto vece daljine nabijaj.
Poslusao me je. Tresao se od uzbudjenja. Vise nije mogao da izdrzi. izvukao ga je i prskao po meni. Mlazevi sperme su isticali iz njegove kare. Srusio se na mene svom tezinom.
Tako nepomicni ostali smo da lezimo jos neko vreme, a to kako sam se dovukla do sobe, nije deo mog secanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
LUDI VIKEND

- -

Popodne bese vise nego prijatno. Suncan prolecni dan odisao je svezinom. Ne znam kome je palo prvo na pamet da vikend pro-vedemo u prirodi. Znam samo da je Vesna predlozila svoje rodno selo. Stalno nam je pricala o nekoj crkvi izmedu dve reke, o liva-di punoj prolecnog cveca, o pticama koje bozanstveno pevaju.
Spremili smo se, cvrsto reseni da zivot so-literskih miseva zamenimo zivotom probude-ne prirode. Zoran je imao prilicno muke da privoli Svetlanu da pode s njim, odnosno sa nama. Trud mu se isplatio, pa smo konacno zauzeli svoja mesta u "Golfu" i krenuli na vikend.
Sve je bilo spakovano u kolima. Spava cemo tamo izmedu dve reke, glasali smo tri na prema jedan. Poneli smo dosta hrane, pica, kafe. Kako je Vesna govorila, s obe stra-ne crkve bila velika suma te se nismo brinuli za vatru.
Stigli smo negde oko deset sati pre podne. Odmah sam se odusevio prizorom. Mala crkva zaista bese smestena izmedu dve male reke. Odmah iznad reka uzdizala su se prilicna brda obrasla pretezno hrasto-vom sumom.
- Ovdo ima vrganja koliko hoces -odusevio se Zoran.
Brzo smo se raspremili, a onda smo seli da malo uzivamo. Reke su tiho zuborile, izmedu brda vladala je neka svecana tisina. Tek bi poneka ptica zacvrkutala. Livada bese zaista puna zutih maslacaka i belih rada. One manje livadice oko reka takode behu pune kacunka i drugog poljskog cveda. Pravi raj.
Doruckovali smo brzo, bolje reci rucali, a onda smo nalozili vatru i skuvali kafu. Pil smo pivo. Posle odmora Zoki predlozi da potrazimo koji vrganj, jer su te pecurke bolje od mesa. ipak, Svetlana i ja smo ostali za svaki slucaj da cuvamo stvari, a Zoran i Vesna odo-so put sume.
Vazduh je bio svez, a priroda unaokoto budila je u coveku zelju za nekim lepim do-zivljajem. Mora da je ta prolecna opijenost
uticala i na Svetlanu. Detinjasto, s naivnoscu koju nikada od nje ne bih ocekivao. Ona me zagli, prisloni svoju glavu na moje grudi tako ostade neko vreme.
Poceo sam nosvosno da je milujom po kosi. Cutala je. Nisam se usudjivao da idem dalje, jer sa Vesnom sam bio mnogo, mnogo blizi. Culi smo kako je nesto skocilo U vodu. Ona se trze. Strasno se plasila zmija. Na-smejah se.
- Gde li su oni? - upita znatizeljno.
Ustali smo da pogledamo gde su se izgu-bili Vesna i Zoran. Prisli smo blize ivici sume. U jednom momentu sam ugledao njih dvoje. Nekako u isto vreme i Svetlana je uspela da shvati kakvo me je to iznonadenje ukopalo u mestu. Pogledah je. Bila je sva zajapurena, ne krijuci da se bese zastidela videvsi Zorana i Vesnu u ljubavnom grcu.
Zoran je lezao na zemlji, a Vesna mu je sedela na koplju i ritmicki se nabijala. Sve su to radili tako opusteno i sa uzivanjem kao da su u sobi, a ne u nepoznatoj sumi. Mislio sam da ce Vesna biti moja, a da ce se Zoran pobrinuti oko Svetlane.
- Tako se znaci beru pecurke - rekla je Svetlana i setno se nasmesila.
Nas dvojo smo se vratili na livadu pokraj reke. Sada je bila opreznija. Nije se cak ni usudivala da spusti glavu na moje grudi. Ovog puta sam ja napravio prvi potez. Prisao sam joj i nezno je pomitovao po vratu. Stresla se. Bio je to za mene znak da je zagrlim i da joj ubrzo potrazim usne.
Ljubili smo se i milovali, sve dok nas Vesna i Zoran ne prekinuse u ljubavnom za-nosu.
- Ako vam smetamo da mi odemo da jos malo trazimo pecurke - predlozi Zoran.
- Videli smo kako to Vesna trazi pecurke. Mi cemo to drugi put - rekoh.
Smejali su se. Dan je polako odmicao. Sada smo uzeli malo bolju hranu. Pio sam moje omiljeno pice, crno vino. Mislili smo da u okolini nema zive duse, ali na nase veliko iznenadenje jedan covek je doveo konja i za-vezao ga na nekih sto metara od nas, cudno nas je pogledao i produzio dalje.
- Kuca mu je prilicno daleko odavde. Po konja ce doci tek veceras - rece nam Ves-na.
Pio sam crno vino i pozudno bacao pogled prema Svetlani. Znao sam da nocas mora biti moja, ma gde bilo. U sumi, na liva-di, ako treba i u samoj reci. Do te bajne noci bilo je prilicno vremena. Predlozio sam drus-tvu da pridjemo konju da vidimo da li ima pe-tlju, da se malo zabavimo.
Bili su odusevljeni. Vazno je bilo da se nesto desava. Prisavsi pastuvu on neljubaz-no zarza. Odmah nas je prosla volja za ja-hanjem. Gledati smo ga primireni kako je gos-podski pasao.
A onda, na nase voliko iznonadjenje on is-turi, ko zna zasto, svoju ogromnu crvenu kitu. Vesni se ote uzdah. Svetlana je opet pocrve-nela.
- Koja alatka Boze mili - Zoki ce.
- Da mi je samo malo da ga pomilujem -rece Vesna, vise ozbiljno nego u sali.
- Ucinicu ti tu uslugu. Vazi? - upita je Zoran.
- No budite ludi - pobunih se.
Ali je Zoran vec otrcao do konja. Ubrzo je dosao sa celom kutijom secera u kockama. Prisao je blizu zdrepcu i bacio mu kocku blizu njuske. Ovaj je s travom uzeo i secer. Svidelo mu se, zasto bi inace onako ljubopitljivo pogledao u nas. Zoki mu je prisao i sada ga posluzio vesto iz ruke. Konj postade pitom kao jagnje.
- Pridji mu sada i malo ga pomazi dole, neka ga izbaci celog napolje - reco Zoran Vesni.
Nije se dvoumila. Pomislih da je luda. Nadrazen konj zaista izbaci ogromnu batinu napolje. Zoran ga je i dalje castio secerom. Vesna pedo da se igra sa nesvakidasnjom kitom. Nije dugo izdrzala, jednom je rukom mazila ogromnu kitu, a drugom je pocela sebi da drka picku. Svetlana je stiskala butine. Nisam izdrzao, prisao sam joj, nezno je polozio na travu, blago joj rastavio noge i stavio sam joj ga u vec vlazni picic. Jauknula je, a onda su njeni krhki prsti zagrebali po mojim slabinama.
Konj je izgleda i sam bio nadrazen, poceo je da se opasno propinje, da cudno rze. Zoran je izvukao uspaljenu Vesnu i odmah je u blizini poceo silovito jebati. Vesna je vrlstala od uzbudjenja.
Uskoro smo mirno spavali. Probudilo nas je neko graktanje vrana: Sletele su na os-tatke hrane pored obale. Brzo smo se vratili prebivalistu. Na vreme. Sunce je zalazilo, kada gazda dode po konja. Dok ga je gazda vukao konj se osvrtao trazeci nas.
Javise se slavuji. Brzo smo razapeli sator. Malo smo jeli, a vise pili. Zoki je zezao Vesnu zbog zdrepca.
- E, sada ce te me jebati vas dvojica, a Svetlana, ona ako hoce neka vam pomaze -rece Vesna i brzo podje da se oslobadja odece.
Bill smo zbunjeni i Svetlana i ja.
- Dok izbrojim do tri svi da ste goli -rece Vesna zapovodnickim tonom.
I zaista bili smo goli. Vesna je svu cebad iznela izvan satora. Mesecina se igrala po Svetlaninom telu. Bilo je to divno telo. Osotih kako mi se kita dize. Videla je to i Vesna, moj se **** nadje u njenim ustima. Zoran je pak lizao Vesninu picku. Svetlana se snebivala pa je pocela da ljubi mene po vratu i ledjima. Mislio sam da cu se istopiti od miline.
- Macko, daj malo obraduj moje sise -zastenja Vesna.
Svetlana predje da se igra sa njenim lepim sisama. Vesna mi je sve brze pusila. Ubrzo se namestila, tako da sam joj usao u vlaznu picku, a Zoran u cmar. Svetlana je jezikom sarala po njenim bradavicama, a onda poce da ih sisa. Vesna je jaukala od zadovoljstva, ponavljala je reci: "Ah, rasturite me, unistite me, jos, dublje, Jos..."
Dugo je to trajalo. Umorna Vesna lezala je opusteno. Zoran je lezao zaronjon glavom u njene dojke.
Odveo sam Svetlanu u sator i ubrzo smo zapoceli nasu ljubavnu igru. Sta sve jodno drugom nismo radili. Ne znam ko je lepse doziveo vrhunac. Toliko nam je bilo lepo da smo u tom zagrljaju i zaspali.
U neko doba jutra probudise nas ptice. Pevale su sve od reda. Mislio sam da se nalazimo u raju. Velicanstveno. Probudio sam Svetlanu i odveo je na reku. Vesna i Zoran su takodje bili budni. Sve je mirisalo na jos ludji seks.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
PRELJUBA IZ PAKOSTI

- -

Te godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom.
Ljubav je preovladala mojim srcem, glavom i telom. Pristala sam da se udam nakon zavrsene srednje skole. Da mu u startu rodim dete, ispostujem praznike, familiju i ukucane. Cak sam i njegove bivse srece prihvatala, kao davnu epizodu mladalackih ljubavi. Ali jedna od njih me je naterala da se smuvam s kim ne treba. Sa njenim muzem.
Magda je bila njegova dalja rodjaka. Devojka koju su mu kao takvu namestali, sva za racun njihovih buducih bogatstava, jer i ona i on su bili jedinci i svo imanje bi im u rukama ostalo. Ja nisam imala bas nista. Milana sam iskreno volela i iz ciste ljubavi se udala za njega. Po koju primedbu i prekorni pogled na moj racun sam muski podnosila. Pogotovu kad sam mu rodila sina i time ucvrstila nas brak. Ipak, Milan je imao potrebe za drugom. A zasto? Cele noci sam mu bila na raspolaganju. Bila sam majka deteta koje sam rodila, zena u kuci, kurva u krevetu. Sta li mu je jos trebalo?
Imali smo goste za nedeljni rucak. Njegova dalja rodjaka sa muzem, postenim deckom, vrlo pristojnim i kulturnim. Sluzila sam rucak, kako dolikuje u dobrostojecoj kuci kakva je nasa bila. Na stolu je sve bilo posluzeno, ali sam stalno morala ustajati i donosit po nesto. Dnevna soba je bila ogromna. Sto nasred nje jos veci. Cesto sam obigravala oko stola i sluzila ih. Jednog trena sam osetila cudnu kretnju u muzevljevom pokretu. Presla sam preko toga i krenula put kuhinje. Muz njegove rodjake je pak otisao da proseta naseg sincica do stale. Milan se osokolio i nogom ispod stola dirnuo rodjaku medju noge. Jasno sam to osetila po njenom meskoljenju i njegovim pokretima. Nisu na mene obracali paznju, a ja sam sakrivena od njihovih pogleda pratila situaciju ispod stola.
Leto je bilo. Bez carapa, bosih nogu. Milan je bez problema nabio palac u njenu ribicu. Ona mu je stisnutih usana i sa ocitim odobravanjem svesrdno pomogla u tome. Osecala sam njene pokrete zadnjicom, kao ubode iglom. Otvarala je i zatvarala oci seoska namigusa. Jeftina droca koja ni hleb za stotom nije postovala.
Nisam htela da im smetam, mada sam u sekundi imala nameru da ih sa ostatkom vrele supe posteno okupam. Ipak, odlucila sam se za drugu varijantu.
Izasla sam do stale. Stamen je setao mog sincica i divio mu se. Mali je zadremao za vreme igre u njegovom narucju. Necujno sam ga odvela do spavace sobe i vratila se Stamenu. On se ocito razumeo oko stoke. Imali smo par prekrasnih konja i kobila koje je Milan ljubomorno cuvao. Jednom se konju digao pritisak. Naglo je skocio na najblizu kobilu i goropadnim kurcem napao. Jadnica je samo klekla i spremno docekala ubojit napad.
- Stamene, - obratih mu se.
- Kazi Lelice, - rece mi obazrivo.
- Muz i zena nas varaju - rekoh mu bez ustezanja.
- Kako znas - zaprepastlia sam se.
- Tako, to traje godinama. Jebu se kao stoka kad god se vide.
- Siguran si - procedih kroz zube.
- Idi, potrci i proveri. - predlozio mi je.
Vise ih nije bilo u dnevnoj sobi. Kakva drskost. Kakva sloboda. Potrazila sam ih. Nije ih bilo. Nikud. Izasla sam na sokak. Naseg auta nije bilo pred kapijom, a ni njih dvoje. Jasno mi je bilo sve.
Stamen me je docekao zabrinut. Mrk i nervozan.
- Krivo mi je sto misle da ja ne znam - rekao je ljutito.
- Kako sve to podnosis? - upitah ga u cudu.
- Isto kao i ti sada. - odgovorio mi je suvo.
Lagano me je obuhvatio oko struka i poveo duz stale. Nisam imala ni kapi krvl u telu. Moj Milan je pobegao sa kurvom u sred bela dana. Da covek ne poveruje. Kako do sada nisam primetila tako nesto.
Zaustavili smo se pred konjem koji je malo pre sibnuo kobilu. **** mu je kao amortzer automobila strcao medju nogama. Naglo sam skrenula pogled sa amortizera u vidu konjskog kurca koji je ponosno strcao medju zdrepcevim nogama. Tamo je zalutao i Stamenov pogled. Primetila sam i Stamenovo izbocenje na tesnim pantalonama i stisak kojim me drzao oko struka. Znala sam da me zeli. Moj muz bolje nije ni zasluzio. On se kurvao van kuce, a a sam to uradila u sred stale njegovog gazdinstva.
Stamen me je pogledao u oci. Zazmurila sam. Naglo je spustio usne na moje. Spremno mu podadoh razjapljena usta. Dugo me je, dugo ljubio, a onda snaznim trzajem podigao i poneo put plasta sena. Uronili smo u more suvih, mirisljavih travica. Grubo mi je pokidao tanku kosulju. Jos grublje skinuo brushalter.
- Polako Stamene, imaces me. Nisam se predomislila - rekoh mu trazeci malo vise neznosti.
- Dobro, dobro ... - odgovorio je dahcuci na moje nemo pitanje.
Belina mojih grudi se rasplinula u polutami plasta. Ovlas ih je pomilovao. Nesto kasnije sam milovala tvrdjavu kosu Stamenove glave. Dugo je i strasno ljubio vrhove mojih dojki pokusavajuci na mahove da ih proguta do kraja. Malene sisice su mu to pomalo dozvoljavale i spremno menjale oblik u njegovim ustima, prilagodjavajuci im se.
Nisam se obazirala na ceste ubode osusenih travki i slamcica. Nisam razmisljala o bolu koji mi je naneo grubim stiskom leve ruke na izmucenoj dojci dok se poljupcima spustio do pupka. U glavi mi je brujalo. Razmiljala sam da prestanem. Htela sam cak i da ustanem. Onda mi je ispred ociju izronila slika mog muza i kurvice. Situacija kad joj pod stolom zariva palac noge u pizdu. Zatim slika konja i kobile koja je poklekla pod goropadnim kurcem rasnog zdrepca. Povratka vise nije bilo. Glavom mi je sada strujala zelja za kurcem.
Stamen je vec skinuo helanke i gacice do polovine kukova. Pickica je izronila sa ridjom sumicom na milost i nemilost Stamenovim zubima koji je stade na mah grickati, cas lizati, a onda snaznim zamahom jezika predje preko nje kao po klizavom terenu i sudari se s klitorisom na pocetku vec mokre razvaline koja je zudela za milovanjem.
Sad sam vec bila gola, bez icega na sebi. Zacudo nisam osecala ubode slamcica i vlasi pokosene trave. Raskrecila sam nozice i pustila Stamenu na volju. Liznuo je, s dugim zamasima i pokretima, moju rasplakanu mackicu. Zabacila sam glavu u znak zadovoljstva i odobravanja i pocela samu sebe da milujem po grudima, da mrvim krvi prepune, rumene bradavice. Ruzicasta pica je sevnuia, a ridja dlaka, nakvasena Stamenovom pljuvackom i poljupcima polegla kao pokoseno seno. Spretno je. videvsi moja milovanja krenuo rukama do mojih grudi, divljacki ih stisnuo nekoliko puta, zgnjecio tako snazno da me je do krvi zabolelo. Besna, od bola, zaslepljena malim ugrizom njegovih zubiju po klitorisu, vrisnuh kao kobila i naglo ustadoh.
Umalo nije pao, ali se spretno zadrzao rukama za moje bokove. Nije se predao, vec je jos brze postavio dlanove pod moje oznojeno dupe i nastavio da me lize dovodeci me do ludila. Moj dragi, a sad i pokvareni muz to nije znao da uradi ovako strucno.
Sada sam u sedecem polozaju lagano skinula njegovu majicu. Izronio je sasvim drugi Stamen iz tesne majice. Preplanuo, divne gradje, s upola manjim stomakom no u mog muzica. Pohotno sam pomilovala njegova ledja i vrat. Podigao je pogled. Oci su se odmah dogovorile.
Skinuo je pantalone do kolena. Ispljunuo je jednu dlacicu koju je zaradio lizuci moju picu. Vec nabreklt **** je otkrio preplanulu glavu, kao osuncanu. Sagla sam se i bez ustezanja ga poljubila u vrh glavica. Jezikom sam zapalacala po otvoru na glavicu i obigrala nekoliko puta po njemu, a zatim ga jednostavno progutala. Zagrcnuh se i zakasljah, no od revansa nisam pobegla. Propisno sam ga olizala i podmazala, a zatim sam ustala i nabila se na Stamena.
Naslonio je svoja siroka pleca na direk i zauzeo cvrst stav blago savijajuci kolona. Spremno sam se popela na njega. Rukama je podigao moju oznojenu zadnjicu. Pomogao mi je da uglavim noge medju daske na boksu, a zatim namestio otvor vulve na ****. Nije islo kao podmazano, kao sto sam ja htela, a htela sam da se snaznim pokretom nabijem na kolac i probusim stomak, toliko me je svrbelo u zelucu. Sklonila sam ruku s njegovog vrata i lagano mu namestila **** na pravo mesto. U centar. Onda sam bez razmiljanja sspunila svoju zelju. Nabila sam se tako snazno i rascepila picu na dva dela. Stomak me je od siline zaboleo, a oci iskobeijile u neki unezveren i cudan pogled. Riknula sam kao lavica, no Stamen mi je zatvorio usta jezikom, usnama i zubima. Blago sam ga ujela za jezik i pustila tek kad me je bol u stomaku popustio.
Nastavila sam da se nabijam na kolac, stezuci mu pri tom vulvom **** pri izvlacenju sa njega, a snazno je sirila pri nabijanju. Tako sam ujedno drkala **** i jebala ga. To muzu nisam radlia. Nisam stizala, jer bi on nakon obilne vecere radije legao da spava nego da ****, a i kad bi resio da ****, uradio bi to radi svog zadovoljstva, a ne mog. Nikada mi to ne bi zasmetalo, samo da nije za stolom, preziruci hleb, poceo sa kurvanjem, a zavrsio ko zna gde i u kom mestu.
Uzivala sam u prvoj, mojoj svaleraciji. Do daske. Minut mi je trebao da se zaljubim u Stamena. Moja milovanja nisu vise bila samo osveta. Osecala sam strasnu zelju da pripadnem ovom coveku zauvek. I sam je primetio mojo pokrete i poglede. Isto je i sam posle dosadasnjih milovanja cinio. Ljubio je i milovao kao svoje najmilije. Pokrete je napokon pretocio u reci ...
- Volim te, ljubavi, volim te. Celog zivota sam te voleo ... Sanjao sam o tebi sve dok se nisi udala za njega.
Nisam verovala usima. Poljupcima sam odgovorila na njegove reci. Onako, kako ljubi zaljubljena zena. Pokreti su nam bili sve ubrzaniji. Uzdisaji sve tezi. Pri kraju smo bili oboje, pocela sam da jecam od zadovoljstva.
- Pa ti places ... duso ... - rece, ljubeci me.
- Ne, Stamene, uzivam, prvi put sam pustila takav glas. Ti si ga probudio... - govorila sam kroz jecaje, iznudjene strascu, koja je poput plime navalila na obalu mog tela.
- Hocemo li zajedno? - upita me u dahu.
- Da, hocemo... - grleno mu odgovorih.
- Samo jos malo i gotov sam, smem li da te punim...?
- Ako, puni... - rekoh mu, - ali da znas, rodicu ga ako zatrudnim. Rodicu tvoje dete.
- Rodi ga sroco, rodi, samo ga ti rodi... Ja sam vec poceo da ga pravim... - rece i snaznim pokretom se zabi u mone, nabijajuci moja ramena na dole.
-Ahhh, ahhh. Gotova sam i ja duso ... - Izustih dok su nam se glasovi mesali u vazduhu.
- Preudaj se za meno - rece odjednom, drzeci me jos uvek u narucju.
- Mozda i hocu, - rekoh mu, cesljajuci mu kosu rukama i poljupcima.
I dalje sam se lagano nabijala i spustala na njegov ****, koji je polako gubio na cvrstini. Iako vec mlohav, kurcic me je i dalje drmao kao struja. Svaki pokret mi je prelamao struk i misli u glavi. Najednom sam cula korake. Prekasno.
Na desetak metara od nas je stajao muz. I njegova zena, razume se. Besno je sutnula nogom slamu ispod stopala. Muz mi je najpre stisnuo zube i pesnicu, ali nije smeo da pokaze potpunu ljubomoru od svoje pratilje.
- Zar ti brate Stamene, zar ti? - procedio je.
- Ti moju ****s pet godina, pa nista.
- Ti sve znas - riknula mu je zena.
- Od samog pocetka. - rece oblaceci se lagano.
- A ti kurvo? - dreknu moj muz.
-- Ja sam prvi put prevarila muza, i necu nikad vise. Smatraj se od danas razvedenim i slobodnim.
- I ti, damo. - dobaci Stamen svojoj zeni.
Pukla je bruka i teske reci. Brzo sam se preselila kod Stamena na salas. Prihvatila sam njegovo dete, on moje, trece sam mu rodila iste godine. Dali smo mu ime Nikola, jer se rodio pred svetog Nikolu.
To godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom. Drugog muza nisam vise nikad prevarila. Ni on mene. Nasa porodica je srecno zivela miran zivot na velikom salasu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
STARA LJUBAV ZABORAVA NEMA

- -

Kad se zima navuce na ovu moju zemlju, kad se niz Dunav dovuku kosave i donesu mirise tudjih nevolja i tudju prljavstinu, ja se zacaurim, pozelim da zaspim dugi san i da se tek sa prolecem probudim i, jednostavno, nastavim tamo gde sam stao. No, covek ne pada u zimski san, pa sam ja prinudjen da guram zimu ispred sebe, prilagodjavam joj se, od ono malo sive lepote za sebe otkidam parce po parce, kao da sakupljam komadice razbijenog stakla.
Kad se zima navuce na ovu moju zemlju, ja najvise vremena provodim zakljucan u stanu, razgacen, U drustvu sa bocama kisele vode i balonima domaceg, fruskogorskog belog vina. Nekako mi se cini da je spricer od tog domaceg vina najodaniji prijatelj, koji me nikad izdati nece, osim sto mene ponekad izdaju vlastite noge od druzenja sa njim...
Te subote, u kasno poslepodne, vratio sam se iz jednog fruskogorskog sela, u koje sam isao da obnovim zalihu vina. Jedva sam docekao da parkiram svog razjebanog "keca", da zakljucam garazu i teske balone sa vinom popnem na peti sprat. A kad sam sve to uradio, kad sam se svukao do gole koze i napravio prvi bokal spricera, kad sam se namestio ispred televizora, nameran da gledam po pedeseti put moj omiljeni ******, telefon je zazvonio i totalno mi sjebao koncepciju. Do djavola, ko se to mene setio? Sigurno nije neka nagradna igra, u kojoj na-sumice odabran telefonski broj dobija milion maraka!
- Da te jebo onaj ko te smislio! - dreknuo sam i podigao slusalicu.
- Da?
- Marko? Ti si?
Zenski glas! Jebote!
- Ja sam - zacijukao sam najumilnije sto sam mogao.
- A ko je to?
- Zar si mi glas zaboravio?
Tada mi je sinulo: tako milozvucan, barsunast glas, mogao je pripadati samo Marini, mojoj dragoj Marini, mojoj krsnoj Crnogorki!
- Marina?
Zasmejala se.
- Tacno, papane, Marina!
Uvek me je, kad smo razgovarali nasamo, nazivala "papanom". To valjda zato sto se nisam ozenio njome...
- Odakle zoves? - upitao sam, moleci se da je odnekud iz Novog Sada.
- Sa zeleznicke stanice... Tu sam, u gradu, i treba mi prenociste. Pa sam mislila...
- Dolazim za pet minuta!
I zaista, u tih pet minuta sam uspeo da spakujem oblacenje, strcavanje do garaze, voznju, prilicno vratolomnu, do stanice. A u slededih pet minuta vec smo oboje bili u mom stanu.
- Da te vidim! - zatrazio sam, cim smo usli u dnevnu sobu.
Okrenula se na vrhovima psrtiju, kao balerina.
Jos uvek je to bila ona moja Marina, Marina od koje se u glavi zavrti, a medju nogama pokrene orkan. Zgodna u picku ma-terinu, guzata, sisata, zelenooka crnka, viski-ju slicna, sto starija to bolja, lepotica prava. Nikad mi nije bilo jasno kako sam, ono ranije, uspeo da je capim, niti sta je to nasla na meni, u meni, i sva ta sranja...
Prelepa si, Marina... - zagugutao sam, raznezen.
- A ti si se ugojio kao prasac - nasmejala se,
- No i dalje mi se svidjas...
Ukrutio mi se istog trenutka. Znao sam ja da cu dobiti picke od nje, ali, nekako, volim kad mi se to lepo najavi...
- Hoces li da se istusiras? Ja cu za to vreme da spremim neku veceru. Imam domaceg vina, danas sam ga doneo, pa mozemo posle da organizujemo zurku za dvoje...
- Hajde da se zajedno istusiramo - ned-vosmisleno me je u oci pogledala.
Nije mi trebala to ponavijati!
Za manje od minuta, bili smo pod tusem, goli. Topla voda je lila po nama, a ja sam u Marinina ledja utrljavao tecni sapun i lagano spustao dlanove ka njenoj guzi. Mmmm..., kakva je to guza! Za pricu! Obla, misicava, ali ne sportska, nego, onako, prava zenska. I bez imalo celulita!
- Marko! - uzdahnula je, kad sam dlanovima poceo kruziti po oblim poluloptama, i kad sam, kao slucajno, na njenu butinu naslonio svog vec odavno napetog macora. - Pa tebi se digao!
- Jasta - rekoh i dlan zavukoh izmedu gu-zova, skroz do mokrog picica. - Digao mi se, itekako! I zelim da ga u tebe stavim..
Pocela je lagano valjati kukovima, a moj dlan je naleteo na njen picic. Promeskoljila se, ja zavukoh jedan prst izmedu usnica njene pice, primila je moj klzavi prst kao sto se drag gost prima u kucu dobre domacice.
- Marko, Marko...
Pomerila se tako da je mogla dohvatiti moj ****. Njen dlan, pun sapunske pene, zgrabio je moje meso i poceo ga snazno drkati. Jebala mi je **** dlanom, toplim, klizavim. A ja sam nju jebao svojim prstom. I nije nam trebalo dugo da se cak i previse napalimo!
Pustila je ****, okrenula se licem ka meni, na usne mi utisnula dug, jezicav gladan poljubac, a onda sise naslonila na moje grudi, malo promesala, tek da se uveri da su dobro nalegle. Podigla je levu nogu do mog kuka, jos vise, obujmila mi bok koliko je mogla i cvrsto me zagrlila.
- Sad, sad ...
Pridrzao sam rukom ****, namestio ga na ulaz u njenu picu i, kad sam se uverio da promasaja nije moglo biti, izdigao sam se, a ona se opustila. Uklizao sam u nju uz jecaj, moj i njen, uz sve snazniji zagrljaj, uz zabaci-vanje glave i mrsenje mokre kose
- Moja Marina ...
Uhvatio sam cvrst oslonac, ledja joj pritisnuo uz tople plocice na zidu, i poceo je jebati kao malo koju ribu do tad. Zaboravljena ljubav, propustena prilika za srecu, sta li ...
- Marko, Marko ...
Grebala mi je ramena, ujedala za vrat, lju-bila me, jezik mi gurala duboko u usta, men-jala dah sa mnom, poskakivala nabodena na ****, ispunjena i sretna. A ja sam radio i radio, neumorno - zeleo sam da kroz tu jebacinu vratim delic izgubljene proslosti. I zeleo sam da njoj bude lepse no meni, da me na samrti ukrasi lepim secanjem i osmehom. Marina Marina, za tebe sam tad bio spreman i umreti. I ostao.
- Marko, Marko ...
Jecala je moje ime. U njoj sam plovio, uzimao je i sebe davao, punio joj picku kurcem, **** njenom pickom okruzivao. Ja sam nju jebao, a ona je mene. Niko tu nije bio jebac, niko ****n nije bio. Oboje smo. Ljubav je to bila. I vodenje ljubavi...
- Marko!
- Marina!
Pridrzavajuci je, spustio sam se u sedeci polozaj. I drugu je nogu obavila oko mene. Podvukao sam dlanove pod njenu guzu i pomogao joj da se bolje nabije, da poskakuje, da se dize i spusta na mom kurcu. Dahtali smo, pretvoreni u divlje zveri, u dzinovski **** i dzinovsku picku, gladni orgazma, za-jednickog, istovremenog.
- U mene! U mene! - pocela je da visti i ja sam pustio da se sasvim nabije.
- U tebe cu! U tebe cu! - jeknuo sam i zgrabio je za ramena, ispod pazuha.
Povukao sam je dole, da legne sasvim na ****, da ga do poslednjeg milimetra oseti, a onda sam jeknuo i poceo da svrsavam u nju. Zarezala je i zube zabila u moje rame. Njeni unutrasnji misici su poceli fantazmagoricni ritual grcevitog stezanja i opustanja u orgaz-mu, a Marina je drhtajima pratila taj ritam, je-cajuci i stenjuci, da bi oboje, trenutak kas-nije, iz grudi istisnuli orgazmicki vrisak. Novi Sad je cuo! I vreme se za trenutak zaustavi-lo, Zemlja prestala da rotira, a sav kosmos se preselio u nas dvoje, spojene u jedno bice...
Kasnije, lezali smo na tepihu u dnevnoj sobi. Televizor je bez tona radio. Pijuckali smo vino i kroz osmehe se gledali.
- Zasto si dosla? - upitao sam je u jednom trenutku.
Pogledala me je u oci.
- Da ti kazem nesto ... Udajem se slededeg meseca ...
Za srce me je ujela. Ali, to nisam pokazao. Podigao sam casu I nazdravio.
- Neka ti je dug i sretan brak, draga moja Marina.
U oku joj je suza zaiskrila. Uvukla se u moje narucje i skupila, slicna mokrom vrapcu na dlanu.
- Da li mi iskreno zelis srecu? - upitala je.
Povukao sam njenu saku ka svom kurcu.
- Pipni, draga moja Marina. Iskrenost mi raste ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
KOMSINICE SRCE...

- -

U svojoj sedamnaestoj godini prvi put sam spoznao sta to znaci seks. Secam se kao da je to juce bilo. Moja komsinica Dragica no mi smo je svi zvali Daca iz miloste, scepala me je jcdnog letnjeg popodneva pravo sa ulice dok sam se vracao iz skole koju sam pohadjao u Loznici. Ne kaze se dzabe mladost je lepa sama po sebi. Nije da se hvalim, ali sam zaista bio mlad, lep i zgodan. Koliko se secam na sebi sam tada imao samo atlet majicu sa nekim divnim natpistom NO SMOKING. To sam dobio od tetke iz Nemacke bas za sedamnaesti rodjndan. A dole sam imao fine tanke pamucne bermude koje su bile toliko tanke da se kroz njih se moglo lepo naslutiti i vclicina i debljina, pa cak i on koju stranu se prostirala moja kurcina koja je istini za volju jos u mojoj sedamnaostoj godini bila dugacka oko 20 cm. I kao sto rekoh vracajuci se iz skole ni sanjati nisam mogno da cu tada moj cesto drkani **** ugurati u vrelinu prave pravcate slatke i vrele pickice. No, Daca je bas bila iskusna. Imala je svojih trideset godina, al je bila devojka i nije se udavala. Bila je to divna crnka, duge crne kose i crnih ociju kao dve ziske. Sve sam to samo kradom do tog dana naslucivao, a bogami, vise puta sam i drkao gledajuci Dacu u obliznjem kutku komsijskog prozora.Da. tog letnjeg junskog dana, nogde pred kraj skolske godine, vracajuci se iz skole, usao sam u zgradu u kojoj sam stanovao i krenuo oz stepenice.
Iznenada u hodniku se zaculo zapomaganje:
- Komsija. Pomozite mi, nezgodno sam stala i uganula sam nogu.
Ubedljivo je isprod svojih vrata zapoma-gala Daca. Toliko je to ubedljivo pricala, da je i sama povorovala da jo to istina, iako sam kasnije doznao da je to bila samo takticka varka kako bi me dobila u njenom stanu posto je tog dana bila sama u stanu, a prohtevi su joj bili za jednom partijom do-brog seksa sa mladom piletinom naravno.
Pomogao sam joj da udje u stan i maltene odneo je do kreveta. Umalo se nisam onesvestio od prizora koji sam ugledao. Moja komsinica je bila u providnoj kucnoj haljini. Naravno ponudu sa sokom i kafom nisam odbio, naravno, i sam sam zeleo gle-dati to predivno golo telo na kom se leprsala providna kucna naljina.
Mladost, kao mladost. Bilo mi je do-voljno da mi krv izvri pa pa da se moja kurcina nadigne do to more da se toliko ukazivala kroz tanke pamucne bermude kao da sam u gace stavio najveci klip kukuruza. Sve je to Daca s paznjom posmatrala i pratila, al se pravila kao da nista ne vidi dok dobro ne ispita teren, da li sam spreman za zestok seks ili ne.
Doduse, iskreno receno, meni je tada bio prvi put magicne jebacine mada sam imao prilike cuti da se Daca jebala ko luda, sto se na kraju ispostavilo da je tako. Sise su joj bile velicine povece sake, proplanule od sunca sa nabreklim bradavicama.-
Sve je to jos vise povecavalo moje uzbudjenje sto se vidno odrazavalo na muski ponos koji je zeleo probusiti pantalone. U stvari, da budem do kraja iskren prema sebi, a i prema ostalim citaocima, kao i ostali moji vrsnjaci u nodostatku prave picke drkao sam costo gledajuci gole zenske iz casopisa erotske sadrztine koje sam redovno kupovao. Prosipao sam seme po slikama nepoznatih lepotica sa postera. Cinilo mi se da ce mi se jaja raspasti koliko su natekla od sperme, iako sam samo pre dva dana svrsio citajuci Erotiku ni manje ni vise vec tri puta.
U tom trenutku Daca je shvatila da nema vise vremena za cekanje. Skinula je sa sebe providnu kucnu haljinu. Potom je u dva pokreta sa mene bacila majicu i bermude.
Dakle, za par sekundi i ja i Daca smo os-tali kao od majke rodjeni, goli, golcijati.
Jasno je bacila pogled prema mome medjunozju i uzviknula sa cudjenjem:
Joj, Zico sta je to toliko kod tebe? Da li je moguce da tako mlad, a voc tolika kurcina. Pa to je nemoguce. Da li je to zaista tvoje?
Lakonski sam se osmehnuo i rekao:
- Pa, kao sto vidis. Trudio sam se.
Cini mi se nisam ni zavrsio, a Dacine prelepe usne su voc ljubile moj buzdovan od kurca tako strucno i tako zestoko da mi se ucinilo da necu tako dugo izdrzati.
Daca kao iskusna jebaljka sve je to vesto primecivala i dodala:
- Zico, nomoj jos da svrsis! Hocu da ga dozivim u potpunosti.
- Ne brini! - rokoh. - Pa i ako svrsim za par minuta ce ponovo biti kao da nisam svrsio, a takav postupak mogu ponoviti sig-uran sam nokoliko puta uzastopno.
Komsinica se samo osmehnula i cini mi se jos zesce nabijala na moju kurcinu.
Na mom docackom telu odvazno je do-minirao odebljali kolac medju nogama od svojih dvadeset centimetara koji je Daca uspela primiti do kraja, do samih jaja. Cini mi se da je jecala od zadovoljstva i po izrazu njenog lica dalo se primetiti da bi zelela da to traje vocno.
Tog trenutka, nadrazivanje je kod mene provrsilo gra nicu
samokontrole. Pokuljalo je iz mene kao iz vulkana. Pomracilo mi se pred ocima. ovaj osecaj prevazisao je, ako je iskreno reci, sva moja dosadasnja samozadovoljavanja drkanjem. Svrsio sam po Dacinim ogromnim sisama. Prskao sam kao spricem po telu, sisama, kosi obrazima. Bela tecnost cedila se po njenim obrazima, a ona me je sve zesce muzla da iscedi svaku kap moje guste i slatke sperme.
Kmsinica je od odusevljenja gnjecila moja muda, drkala glavic i jezikom oblizivala svaku kap ljubavnog soka.
Daca je dobro znala sta ima u rukama. Drzeci me za jos uvek nabrekli ****, povela me je u spavacu sobu, zavalila na krevet i tu smo odradili jos dve zestoke jebacine, a potom smo se istusirali i rastali uz silne poljupce i cvrste zagrljaje.
Moja komsinica se jos nije udala, a kada god pozeli jebacinu i dobru partiju seksa, obrati mi se.
Naravno, uvek sam joj izasao u susret.
Cesto je posle jebacine mogu cuti kako je vesela i raspevana, ali uvek peva istu pesmu: Moj komsija ima sina, majka ima mene...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
VOJNI ZIVOT

- -

Vojnickih dana se secam kao da je to juce bilo, iako sam vojsku odsluzio pre 12 godina, davnc 1984. godine. Ovo sto cu vam sada opisati je moj istinit ljubavni dozivljaj koji mi se dogodio kada sam dolazio na odsustvo vozom zi Leskovca za Beograd.
Tada mi je bilo tek 18 godina, pun snage, energije i lepote. Momak stasit kakav se samo pozeleti moze.
Kao primeran vojnik dobio sam nagradno odsustvo u trajanju od deset dana. No nije mi toliko do tog nagradnog odsustva koliko do dogadjaja koji se zbio u vozu za Beograd.
Bilo je prohladno aprilsko vece, kada sam usao u voz u Leskovcu i nasao svoj kupe.
Sticajem okolnosti guzve uopste nije ni bilo, tako da sam dosta vremena bio sam u vagonu. Misli su mi lutale malo na drustvo i kasarnu, malo na kucu i devojcicu koju cu iznenaditi mojim dolaskom, jer joj nisam javio da cu doci.
Voz kao voz, klacka polagano, u kupeu je toplo, tako da sam posle izvesnog vremena, opruzivsi se po sedistu, i zaspao.
Nizale su se stanice, putnici izlaze i ulaze, a ja sam bio odsutan od svega. Moja glava je naslonjena na naslonjac sedista pokraj prozora. Ljuskao sam se u ritmu voza koji je vec uveliko tutnjao kroz noc.
Na stanici u Nisu, u voz udje jedna predivna lepotica, duge crne kose, pale do pola ledja i plavih ociju boje duge. Odmah sam je primetio i pozeleo da dodje kod mene u kupe, nekoliko puta je prosla hodnikom gore - dole dok nije snimila da sam ja sam u kupeu i videla da sam vojnik, posto sam bio u uniformi. Pravio sam se da spavam kada je usla u kupe, a tajno sam ckiljio ocima posto je svetlo bilo ugaseno u kupeu.
Kada se lepotica uverila da ja spavam, skinula je sal sa glave, skinula kaput i smestila se kako je njoj najvise odgovaralo. Toplina kupea brzo je uspavala ocne kapke njenih plavih ociju, nakon toga se ona opruzi po sedistu naspram mene, utonu u duboki san. Zmureci poluotvorenih ociju, dugo sam razmisljao sta dalje uraditi.
Mlad i neiskusan, a pomalo i opsednut time da nista nisam jebao citav vojni rok, buzdovan od kurca mi se poce uveliko bucditi i dizati tako silno, cvrsto i snazno, da mi se ucinilo da su mi gace postale pretesne i da pucaju polako po savu.
Da bi proverio da je zaista tako otkopcao sam slic vojnickih pantalona i imao sta videti - moj **** od nekih dvadoset tri santimetra, stajao je pravo kao senski kolac pobijen u polju.
Lepotica je bezbrizno spavala ne pomerajuci ni jedan prst na ruci, a ja se uznemirio. Sta da radim? Da je probudim, razmiisljao sam, ali sta ako bude samo cutala i pravila se da spava!
U podsvesti mi dodje, kad sam vec izvadio moga buzdovana iz vojnickih pantalona - zasto ga malo ne podrkati? Ruka je sama krenula dole - gore, po sve crvenijem mom koplju. U jednom trenutku lepotica se pomeri, okrene se na bok, tako da mi se jos bolje namestila.
Kurcina mi je uveliko bila u punoj snazi, i da je samo neko provirio u kupe imao bi sta i da vidi. Bludnu radnju zagerolog vojnika. No, kako ni o comu nisam ni razmisljao, ja sam drkao jos snaznije i jace svoju nabreklu kost uz potajno drhtanje mog tela od uzbudjenja. Lepotica otvori oci, ali se naravno, ne pomera, samo osluskuje gde to sta jeca, samo po zenskom instiktu naslucivala je da se radi o nekom ljubavnom zanosu. Za sekund sam pokrio vojnickom bluzom moju karu i umirio se za nekoliko trenutaka. Lepotica se za trenutak okrete ka meni i primeti da mi je crvenilo udarilo u lice.
- Oprostite ako sam vas probudila, spavali ste kad sam ugla u kupe, nisam htela da vas budim.
- Ja sam Marija!
- Ja sam Zica!
- Dokle putujete? - upitala me tihim glasom i diskretno zagledala, kao da je primetila da mi je kurcina podigla vojnicku bluzu od krila, za dvadesetak santimetara.
- Dokle? Daleko - kazem ja - idem do Beograda, a posle do Valjova ... Idem na odsustvo iz vojske.
- A tako. Iz vojske ides na odsustvo ...
- I vi ste spavali - zeleo sam da nastavim razgovor - Pa. jeste li se naspavali?
Lepotica klimnu glavom, ali ne kaza nista. Ispitivackim pogledom je upravo gledala u moju bluzu na mom krilu. Kao da je slutila da tamo lezi nabrekli djoka na jajima. Voz siba dalje. Niko ne ulazi u nas kupe. Cak nema ni prolaznika kroz hodnik. Gluvo je doba noci, negde oko ponoci.
Kada je Marija shvatila o cemu se radi, sa osmehom mi dobaci:
- I nista nisi citav vojni rok, - cudi se Marija - E, jebi ga ...
- Sta tebi fali - dodao sam sa nestrpljenjem - Dobra si, lepa. Nista ti Bog nije ostao duzan, sem mene! Vidim da imas dobru guzu, a bogami i sise. Vidis kako su ti se napele kao dve bombe!
Kroz razgovor joj vec prilazim i hvatam je za sise. Marija se toboze brani:
- Ej, nemoj. Ti si vojnik. Zagoreo si i ne znam da li smem da ti se predam.
- Jazto da ne, - dodao sam - ako je suditi po onoj staroj poslovici "Nema jebacine bez vojnicine", onda nema razloga za strah. Zasto se u to ne uveriti.
Nisam to ni izgovorio, a Marijina ruka je vec skinula bluzu sa mog djoke,
- Oh, koliki ti je - zaprepasti se Marija i uze ga u ruku. - Jesu li svi vojnici ovako kurati?
- Ne pitaj, vec daj! - uzviknuh.
Marija je klekla i uzela moju kurcinu u svoja usta. Prosto nisam mogao da poverujem svojim ocima.
- Sta ces to Marija?
- Zar ti ga nijedna nije pusila do sada? - jebozovno izusti Marija i pohlepno ga usisa.
Istini za volju, to mi je bilo prvi put da mi je neka devojka pusila ****. No, prevalio sam nekako glavu preko sedista i dozvolio joj da cini sta je naumila. Mislio sam na sve drugo, samo ne na ovo: da mi ovako divna devojka sisa ****. Jednog momenta sam pomislio: svrsicu odmah! Ne. Ne smem svrsiti tako brzo. Zelim ga zabiti u vrelu Marijinu pickicu.
-Zelim ga, - kaze Marija.
- Dobro, evo ti ga ... - promumlah.
Nabijao sam na mog buzdovana Mariju tako manito i brzo, onako pod vojnicki. Tucao sam je manijacki, onako sa izivljavanjem. Cini mi se da kurcina prodire do Marijinog grla. I njoj je bilo lepo pa je jecala od zadovoljstva. Skidala je graske znoja sa cela. Obilata moja kurcina rovarila je po neznonj i malenoj Marijinoj pickici. Vrhunac so primicao. Izvadio sam **** i rasuo vrelu spermu po Marijinom licu i sisama. Sa odusevljenjem je pokupila svaku kap sperme.
Na rastanku u Beogradu mi rece:
- Bio si u pravu, nema jebacine bez vojnicine.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
LEPA MARA

- -

Bilo je leto. Moj dolazak sem rodbine je okupilo to vece i blize komsije sela u planini. Bio sam zaduzen za sve odgovore koje su mi postavljali, posto se dugo nismo videli.
Sestra me je upoznala sa mladima koji su se za tih par godina mnogo izmenili. Moj pogled se zajedno s dahom najvise zadrzao na lepoj Mari. Ona je svoje skolovanje nastavila u jednom vecem gradu, tako da su nam talasne duzine bile slicne. Brzo smo se sprijateljili. Razgovori su se vodili do kasno u noc.
Sutradan, ostao sam dugo u krevetu spavajuci. Svi su sem tetke otisli svojim poslom. Ostala je da zavrsava poslove po kuci. Posle kasnog dorucka izasao sam napolje u setnju. Trazio sam kucu Mare. U njoj je bila samo njena majka.
- Ona sinko negde uci.
Trazio sam je. Cuo sam njen glas.
- Ja sam gore, ako mene trazis.
Ispred mene je bila velika kolicina sadevenog sena. Lestvice su vodile ka njoj. Lezala je na cebetu s knjigom ispred sebe.
- Ja ovde ucim. Suncam se. Dole je dosadno.
Gledao sam u njen lep minijaturni kupaci kostim. Oci su mi state. Ona se prva snadje.
- Imas li jos onog pica?
Nije mi trebalo dvaput reci. Vratio sam se po liker "Kruskovac". Jedva sam pronasao manju flasu i u nju odlio, tako da je tetki nesto ostalo. Kad sam se vratio Mara se blago nasmejala.
- Sta? Neces mi nazdraviti!
Prvi sam potegao. Zatim ona. Brzo je nestajalo. Bili smo mnogo veseliji. Uz osmeh me upita:
- Sto se i ti ne suncas?
- Nemam kupaci.
- Nije ti potreban. Ovde te niko ne vidi. Mozes i u gacicama.
To sam i uradio. Pricali smo o svemu i svacemu. Odjednom me ona prekinu.
- Bas je lep!
- Ko? - upitah.
- Pa on, budalo mala.
Bilo mi je jasno kada ga je uzela u ruku. Nisam ni primetio kad je izasao iz gacica. I to bas u svojoj najboljoj velicini. Milovala ga je prvo s jednom, zatim s drugom rukom. Nije ga ispustala. Drzala ga je cvrsto tako da nisam imao mogucnosti da joj ga otmem. Nisam se mnogo ni trudio.
Njena se kosa prosula po mom stomaku kad je on ulazio u njena usta. Bila su puna vatre. Skamenio sam se kad je izdala zapovest da se obucemo. Sta je tu je, poslusao sam je. Njen kupaci se nasao u mojim dzepovima. Do svoje radosti je dosla vrlo brzo i to sama, posto je znala gde ga je ostavila. Otkopcala je svoju bluzu. Video sam ta dva stvorenja zbog kojih bih i ovog trenutka otisao na bilo koji front. Nije zaboravila gde je stala. On i ona su se lepo slagali kao da se poznaju godinama.
Iz trenutka u trenutak se nije dala obuzdati. Jezik joj je bio zesci od zmije. Posle svakog dodira, ja sam se uvijao. Mrsio sam joj kosu. Pogledala je prema meni s cudnim pogledom. Moje oci su pratile svaki njen pokret. Nagla se, tako da su njene bradavice bile uz moje usne. Stavio sam ih u usta. Sisao sam.
- Molim te, stezi mi dojke sto jace. Nemoj da stedis. Tako, tako. Jace, jace.
Imao sam utisak da cu ih otkinuti. Gnjecio sam sto sam zesce mogao. Nisam primetio kada se spremala da sedne na njega. On se nasao u vreloj pecnici. Uvijala se. Skakala. Imao sam muke da se njene dojke ne otmu iz mojih ruku. Vristalaje. Morao sam da ubrzam tako da nas ne bi slucajno culi.
Za kratko vreme bili smo na vrhuncu. On je eksplodirao. Razlio je svoju tecnost negde duboko u njoj. Stegao sam je na svoje grudi, kad se cula njena majka.
- Sta radis Maro?
- Ucim, majo. Pa se ubodoh na trn iz sena. Zato sam vrisnula.
Ja sam se smejao, dok je ona na njemu zakopcavala svoju bluzu da bi se javila majci.
- Sad me vise ne bode. Zacepio sam usta rukom da ne eksplodiram od smeha. Ona se polako njihala tako da je on ponovo oziveo. Brzo se snasla i stavila ga tamo gde je vec bio. Skakala je veselo, sto joj je majka poverovala. Bez svoje kontrole kretanja ponovo je vrisnula.
- Sta je Maro?
- Opet me ubode trn.
- Jesam li ti vec rekla da ne ucis na senu? Silazi dole.
- Odmah majko, samo da zavrsim lekciju koju sam zapocela. Opasno je prekidati. Mogu zaboraviti. To bi bila velika steta.
To nas je malo smirilo, dok je njena majka otisla u kucu.
- Budalo, vadi mi dojke napolje. Puci ce mi.
Moje su ruke brzo zadigle njenu bluzu. Za kratko vreme ponovo smo uhvatili onaj ritam od pre. Bili smo blizu kraja.
- Sad. Jace, jace. Brze, molim te.
Njena utroba je progutala novi sok koji je on velikodusno dao.
- Bas si zlatan. Molim te, dodji i posle rucka. Samo gledaj da te niko ne vidi.
Tu zapovest sam vrlo rado prihvatio.
Dosao sam radostan kuci. Tetka sretna sto sam veseo, pa uz ponude za rucak, kao za sebe govori:
- Mora da ti se ovde svidja.
- Da tetka.
Misli moje su bile kod Mare.
I vazduh ti ovaj prija.
- Da, da tetka.
Na brzinu sam rucao.
- Odoh ja sad malo u setnju da obidjem okolinu.
Mara me je vec cekala.
- Idemo u setnju. Hocu da ti pokazem kolibu. U njoj ima svega. Tu se okupljamo kad je kisa. Nekad budemo i po citav dan. Lepo je, veruj mi.
- Boga, Maro, ona je podaleko.
- Eno je tamo, u onom sumarku.
Stvarno lepa koliba. U njoj dve klupe i veliki sto i to jos pravo drvo. Miris drveta i svezina cistog planinskog vazduha, prosto da poletim. Mara se prva snadje. Obavi mi ruke oko vrata. Nezni poljubac me vrati u stvarnost. Ona pridje i sede na sto.
- Molim te, ljubi mi kolena.
Sretan sam klekao pred nju. Ruke su milovale, usne ljubile. Pred mojim ocima se pojavio njen crni cvet. Bio je na slobodi. Svojim mirisom je mamio moje prisustvo. Poleteo sam prema njemu kao leptir. Trudio sam se da mu latice ne polomim. Usnama sam mu polako prisao. Njegov opojni miris je delovao na mene tako da sam izgubio kontrolu. Postao sam orkan koji se srucio na najlepsu sumicu na svetu.
Vulkan je proradio. Tekla je vrela lava. Ona je izgubila kontrolu i postala je divlja zver. Tigrica u okovima. Moje su ruke za nju bile stege iz kojih nije mogla pobeci. Znam da i nije zelela. Ona je cekala. Cekala je svog ratnika, cekala je njegovu strelu da je probode. Ratnik ponosan i uspravan lutao je kroz njenu sumu trazeci put za pecinu u kojoj se ispunjavaju sve njegove zelje.
Srecan sto je pronasao, ulece. Ona postaje riba na suvom. Bori se. Vristi. Moje usne na njenim. Ruke na njenim jastucicima. Mekanim, lepim. Crvene jagode u mojim usnama.
- Polako, molim te. Poludecu.
Ja sam hteo da joj ispunim zelju. Bilo je kasno. Bili su to krici divljih zivotinja. Njena malecka je dobila sok.
Umorni, zaspali smo zagrljeni na stolu. Probudila su nas deca koja su se vracala sa ovcama kuci. Zbunjeni i uplaseni, za trenutak smo propratili njihov prolazak pored kolibe. Jedno drugo pogledasmo i uhvatismo se u nov zagrljaj. Poljubac bez kraja. Ona zatim dodade:
- Za danas je dosta. Ja sad idem. Ti kreni kasnije. Obavezno dodji sutra kad ustanes ovde u kolibu. Ja cu te cekati.
Svaki dan me je sadcekivala u kolibi dok sam bio u selu. Zadnji dan mi je poklonila kupaci kostim za uspomenu. Moja uspomena je ostala u njoj i u kolibi.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
JEBACICA

- -

Mlada stanarka, koju jeMajkl primio na stan samo pola godine nakon smrti svoje dzangrizave i nikada zadovoljne zene, niceg se nije libila. Po stanu je isla u donjem vesu, svoje intimno rublje je susila gde god je bilo zgodnog mesta, a cesto se dogadjalo da novi brus isprobava ispred velikog ogledala u predsoblju, tako da ju je on lepo video. Tako je bilo i jedne srede kada se on ranije vratio sa posla, a nju zatekao polugolu kako se setka po kuci, jer je "slobodan dan" koristila za svoje
ulepsavanje.
- Majkl, kako da sada ofarbam kosu, - pitala je Suzana, stojeci ispred ogledala u donjem vesu.
- Da budem jaka plavusa ili nezna crnka? Majkl je odmeri od glave do pete, po ko zna koji put proguta pijuvacku, jer bi najradije skocio na nju da joj ijubi vrat, dug i beo, milujo male sise i zgrabi za nabujali picic.
- Ostani crnka. Ja vise volim crnke. One su zgodnije, mada Ameri vise vole sisate plavuse. Valjda zbog seksa - odgovori Majkl pa se zagnjuri u novine, kraickom oka gledajuci sta Su radi.
- Crnka, plavusa? Plavusa, cinka - brojala je zupce velikog ceslja, odredjujuci boju za svaki vrh - Oho, bas kao sto si rekao, crnka. Odlicno! Znaci, sada cu biti crnka.
- Naravno, kada ti i bela i cina boja odlicno stoje. Sada je na redu crna, zar ne - rece Majkl. gledajuci u njene sise u ogledalu, koje su se pri svakom pokretu ruke drmusale.
- Dakle, crnka. A sta cu sa ovim? Ovo me veoma brine - rece Su, okrete se Majklu i skinu gacice do pola butina.
Majkl je pogleda pravo u oci, pa onda spusti pogled. Suzana je na pubisu i medju nogama imala plave, kovrdzave dlake, skoro kao pravo runo.
- Crna kosa na glavi a plave dlake na picki! Bice pomalo smesno, zar ne Majkl? Majkl ustade, pridje joj blize, **** poce da mu se pokrece, a on se saze da bolje vidi.
- Nista lakse. Imas dve mogucnosti: obojis i te dlake ili ih obrijes - rece joj tiho, gledajuci je pravo u oci.
Nastade tajac. Su je htela da nesto kaze, al reci joj zastadose u grlu. Majkl lagano pruzi ruku prema njenom licu. Dozvolila mu je da je dodirne, malo se promeskoljila, a gacice joj spadose na pod.
- Majkl, ti si sigurno zagoreo - tiho ga je upitala.
- Ja volim zene! Ah, znas, nisam se mnogo trudio u poslednje vreme, jos sam pod stresom...
- Znam da volis zene, a pomalo si i voajer. Znam da me gledas kada se setam po stanu, kada se presvlacim, kada se kupam. Zvirkas i kada se ogledam, je li?
- Rekao sam ti: volim zene, a ti mi se svidjas vise nego i jedna u poslednjih deset godina.- odgovori Majkl i stavi joj ruke na ramena. Suzana ne rece nista, vec se okrete ogledalu. Majkl joj se priblizi i obema rukama prekri male dojke u brushalteru.
- I da znas, volim ribe sa malim sisama! Kao na primer, ove tvoje! Bas su cvrste - pirosaputa Majkl i priljubi joj se uz zadnjicu tako blizu, da je mogla da oseti njegov krut **** na sebi.
- Znaci, volis ovakvu kosu? Volis male sise? Sta jos volis kod mladih zena Majkl - upita Su, hvatajuci ga desnom rukom za mesto gde se nalazio slic na pantalonama.
- Sve, sve, sve volim kod zena, pa i kod tebe- rece joj i poce da joj steze dojke, ljubi vrat, jezikom dodiruje usnu skoljku, dok je svog djogata gurao sve vise ka njoj.
- Majkl, ti si sto posto zagoreo, pa ti je potrebna dobra jebacina! Sta mislis, da ti sad malo popusim - rece brzo Suzana, ote mu se iz zagrljaja, kiece i otvori slic na pantalonama, malo ih spusti, pa izvadi njegov kratak a debeo penis i liznu ga.
- Joj Suzana! Umrecu, umrecu - poce Majkl da stenje - Moja... moja pokojna, nije htela ni da ga vidi, a kamoli da ga uhvati u ruku ili stavi u usta. Molio sam je hiljadu puta, al nije vredelo, nije htela ni da ga miluje, ni da ga stavi u usta -govorio je dalje Majkl, pridrzavajuci Suzanu za glavu - Nije volela seks, a ovakve stvari je smatrala gresnim!
Suzana uhvati njegov nabrekli penis obema rukama, pa poce da ga istovremeno drka i miluje jezikom. Majkl se toliko uzbudio, da je bio spreman da prska posle samo dva minuta, al Su je sprecila eksploziju dodirom palca.
- Joj, ja ovo nisam mogao ni da sanjam! U svojoj 48, dozivoo sam da mi cura sisa penis, da me lize, da mi drka! Joj, sto je ovo odlicno
- vikao je Majkl.
Suzana malo zastade, pogleda ga u oci, pa mu rece:
- Sad si spreman za nesto jos bolje. Pimri talas je prosao, a drugi ce potrajati!
- Sta ti to znaci, Su?
- Posto si toliko zagoreo, ja cu morati da te ****m moj Majkl - odgovori mu brzo, uhvati ga za **** kao za rudu od kola i odvuce ga u sobu sa velikim francuskim lezajem. Majkl se nije ni malo opirno.
- Majkl, sada cu ja da te tucam. Sada cos videti sta je seva!
Majki, 48-godisnji inzenjer, pomalo punacak, beo kao bela riba, lezao je na francuskom krevetu mirno, raskrecenih nogu i ruku. Suzana uze neku kremu, pa mu dobro natrlja kratku i debelu kurcinu, a to isto uradi i sa svojom pickom. Onda mu skupi noge i sede na butine, al tako da su joj stopala dodirivala ujegovo lice i usta.
- Sisaj mi prste na nozi - naredila je glasno, hvatajuci ga za bradavice.
- Je li ti ovo neko radio - upita ga.
- Boze Su, ja sam vodio dosadan seks u mraku. Zena bi se najpre okupala, legla na stomak, ragirila noge, a ja sam dolazio od pozadi, cak ni sise nisam mogao posteno da joj zgrabim. Ona bi samo malo podigla zadnjicu, ja bi usao u nju, malo se napinjao i drmao i, kraj. Jednom sam pokusao da uguram glavid u cmar, pa me izbacila iz kieveta. A jednom, nodelju dana nije govorila sa mnom kada sam joj ugurao **** medju zube...
- Jadnice, pa ti si pravi osnovac u seksu. Nista ne znas, nista bozansko nisi probao, niti doziveo... Hajde, sada mi prstom miluj malu, vidis da se vec popalila - rekla je Suzana, milujuci Majkla po telu, kurcu, testisima i preponama.
- Sada nema bas mnogo vremena za detalje, ah sad cu da te jasem. Bice ti divno!
Su ustade, zapravo kleknu preko njega, uhvati penis, pa ga lagano uvuce sebi u picku. Onda se uspravi i sede, pa unutrasnjim misicima picke poce da ga steze, gnjeci, da se nabija. Majkl je samo zatvorio oci i propinjao se da sto dublje udje u nju. Suzana je ravnomrno podizala i spustala svoju guzu. Majkl nije mogao dugo da izdrzi. Ubrzo je eksplodirao. Suzana medjutim, nije prekinula jahanje i skakanje, dok je on stenjao kao da mu skidaju kozu.
- Ti si prava je***a! Ocas iz****s muskarca bez kondicije - rece Majkl.
- Pamti pa vrati - odgovori mu Suzana, skida-juci se sa omlitavelog mesa - To ti je trebalo, zar ne?
- Iskreno receno, da!
Suzana se nasmeja, pokupi svoj beli donji vos pa odjuri u kupatilo.Jos je bila napeta, raspaljena i nabrekla. Brzo pusti vodu u kadu, udje u nju i sede. Onda uze jedan vestacki, plasticni penis, uvuce ga sebi u picku i poco da drka.
- Sta kazes Majkl, p1avusa ili crnka-upitala je Majkla odlazeci frizeru.
- Boja ipak nije toliko vazna, ma gde se dlake nalazile, zar ne?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
PRENOCISTE

- -

Trazio sam stan preko malih oglasa objavljenih u dnevnim listovima. Gde god sam otisao, bilo je kasno.
Suton se polako spustao. Bezvoljan sam izasao iz poslednje zgrade koju sam posetio zbog oglasa. Imao sam osecaj da sam napusten. Sam. Izgubljen.
U glavi se javila ideja. Vratio sam se u istu zgradu. Sad cu da molim. Mozda ce se neko smilovati. Kod nas u selu nikog ne odbijaju ako pitas za prenociste. Mozda i u ovom velikom gradu neko ima dusu.
Zvonio sam na prva vrata. Otvorise se. Izasla je starija zena.
- Molim Vas, da li imate stan ili samo prenociste? Ja sam sa sela.
Iz mene su reci same izvirale, nisam ih prosto mogao zaustaviti. Ona me prekinu.
- Stvarno sinko, nemam.
Okrenu se i ode.
U sledecem stanu nije bilo nikog. Zvonio sam, niko ne otvara. Idem dalje. Uz stepenice potrosih poslednju snagu nade. Samo sto sam stavio prst na zvono, cuo sam kljuc u bravi i vrata se otvorise koliko im je lanac dozvoljavao.
- Ko si ti? - prosapta zenski glas.
- Molim Vas, ja sam sa sela. Trazim prenociste ili stan.
- Nije ovo hotel.
- Znam.
Vrata se otvorise. Pojavi se devojka crne kose u prozirnoj bluzi i kratkoj suknjici. Oci su mi stale. Pluca bez vazduha. Nisam cuo njene reci.
- Boziji covece, ko si ti? lz kog si kraja? Cujes li ti mene?
Dosao sam k sebi. Poceo sam da pricam ko navijen, da bih slucajno koju rec zaboravio.
- Hajde, udji.
Ulazila je polako. Usao sam za njom. Imao sam osecaj da hodam po slomljenom staklu. Prosto je cvrkutala.
- I ja sam sa sela. Moji su pre pet godina dosli u grad. Prodali su sve na selu. Kupili su stan kad sam ja zavrsila osnovnu skolu. Sada studiram.
Dok je pricala, hodala je po stanu. Ja sam se stalno okretao prema njoj. Primetila je.
- Sedi.
Tu rec sam tih trenutaka najvise zeleo da cujem. Davno je bilo jutro.
- Opusti se. Znam kako ti je. Jos osedam selo. Tako mi je drago da imam s kim da razgovaram. Moji su pre par dana otisli na more. Ja moram da ucim pa sam zbog toga ostala. lspiti su tu. Veceras prenoci kod mene. Sutra, trazicu stan za tebe. Mnoge poznajem.
Stvarno sam bio sretan. Sela je ispred mene. Ionako kratka suknjica jos se vise izgubila. Nisam imao hrabrosti da pogledam u nju.
- Hoces nesto da popijes? - upitala je podigavsi se.
- Moze.
Nikad nisam verovao u Boga. Tog trenutka sam bio ubedjen da on postoji. lz tih misli me vrati njen glas.
- Imam konjak.
- Moze.
Vratila se sa flasom i sa dve case.
- Sipaj. Ja odoh da zakuvam kafu.
Dobio sam snagu.
Cim se okrenula, nagnuo sam iz flase. Oci su htele da iskoce. konjak je skrenuo u suprotnom pravcu. Prvo sam napunio njenu casu. Zatim sam opet potegao iz flase. Trazio sam snagu. Napu nih svoju casu. Hodala je polako noseci tacnu s kafom. Dok je spustala, video sam njene dojke.
- Hoces da zapalis?
- Moze.
Prvi put sam tada stavio cigaru u usta. Nisam imao hrabrosti da kasIjem. Pogledala me je nasmesila se.
- Znam. I meni je tako bilo kada sam pocinjala. Vidi sad.
Pravila je kolutove dima, sto me je oslobadjalo. Cas sam gledao u grudi koje su se videle kroz providnu bluzu i duboki dekolte tako da su skoro bile napolju, cas u prekrstene noge.
Uz kafu i pice pricali smo o sebi i o svojima. Naizmenicni pogledi bili su sve slobodniji.
- Sigurno si umoran. Mogao bi ici na kupanje.
Ustala je i krenula prema kupatilu. Ja za njom. Stajao sam oslonjen na vrata dok se saginjala i prala kadu. Sve do tada sam mislio da ima crne gacice. Tek tada sam shvatio da ih uopste nema. Moje pantalone postale su uske. lspupcenje na njima bilo je sve vece. Ona je to primetila kad se okrenula.
- Slobodno se svuci tu pred vratima, da ne kvasis odecu. Ja moram jos da ucim.
Stajao sam ukocen kao kip. Nisam verovao svojim usima. Do tog trenutka nikad se nisam svukao pred zenskom. Kada se vratila, ja sam jos stajao. Primetila je o cemu se radi.
- Hajde, svuci se u kupatilu, pa mi daj odecu.
Otisao sam bez pogovora. Osecao sam vecu slobodu kad sam usao u kupatilo. Kroz odskrinuta vrata dodao sam joj kosulju i pantalone. Gacice sam zadrzao.
- Daj i njih!
Nisam imao kud. Morao sam ih dati.
Posto mi je bilo prvi put da se kupam pod tusem, posteno sam se ispekao i rashladio dok sam podesio vodu.
- Dragana, dodaj mi odecu. Gotov sam.
- Stvarno ne mogu. Radim nesto. Uzmi sam.
Verovao sam joj. Stavio sam peskir oko sebe izasao. Stao sam kao ukopan kad sam video da ona drzi u ruci moje gacice.
- Hajde, uzmi ih. Daj meni peskir. Ja cu tebi tvoje gacice.
lmao sam utisak da su mi noge zabetonirane za parket. Nisam mogao da se pomerim. Sve mi je bilo kao oduzeto. Jedino mi se **** mimo moje volje kretao. Bio je sve veci.
Prisla je i klekla.
Moje gacice su odletele u drugi kraj sobe. Jednom rukom je zadigla peskir, drugom uzela njega. Gledao sam sta radi. Blo sam hipnotisan sve do trenutka dok ga nije stavila u usta. Peskir je pao na patos. Soba se vrtela oko mene. Poceo sam ubrzano da disem.
Uzela me je za ruku i povela. Stigli smo do stocica. Tu je stala. Onda se obema rukama naslonila na njega tako da je meni okrenula svoju lepotu. Ja sam i dalje stajao kao ukipljen. Gledao sam u njenu sumicu.
- Molim te, pridji blize.
Disala je isprekidano dok sam joj prilazio. Jednom rukom se pridrzavala dok je drugom trazila moj ****.
- Hajde. Pridji blize.
Prisao sam blize.
- Stavi ga u moju ruku - zahtevala je.
lspunio sam joj zelju. Moj se nabrekli **** vrlo brzo izgubi negde duboko u njenom dvorcu strasti. Brzaci koji su se javili u mom telu vratili su me u stvarnost. Bio sam svestan situacije u kojoj sam se nasao. Spustio sam ruke na njene dojke. Ne znam ni sam odkud mi tad dodje snaga da prosto podivljam. Kopao sam po njenoj picki zesce nego sto bi kopao bolesnik od zlatne groznice. Nisam znao da je i ona divlja. Podela je da vristi. Uplasio sam se da joj je lose. Zamalo da stanem.
- Hajde brze. Molim te. Jos! Jos!
lz mene je pocelo nesto da izlazi. Znao sam sta je to.
- Tako! Tako! Daj mi jos sperme. Zedna sam. Napuni me.
Malo kasnije, ustala je i poljubila me je.
- Bices ti dobar mladic. Samo s tobom treba raditi. Odoh u kupatilo. Ti popij konjak. Odmah cu ja.
Konjak mi je tog trenutka bio neophodan. Pio sam iz flase. Skupio sam odecu po sobi i poceo da se oblacim.
- Sta to radis? - upitala me je kada sam se vratio iz kupatila.
Bilo mi je jasno sta treba da radim. Svukoh se na brzinu. Nasmejala se i sela pored mene na krevet. Nisam skidao pogled sa nje. Zagrlila me je. Ucila me da se Ijubim. Ljubio sam joj vrat. Dojke. Njih sam morao blago milovati. Sisati. Lep je pupak imala.
Rukom mi je pokazala da ustanem. Poslusao sam je. Ona je skliznula u lezeci polozaj.
- Sad mi pridji i klekni medju moje noge.
Bio sam zbunjen i znatizeljan. Cvrkutala je.
- Kako si ljubio mene. tako ljubi i nju.
Zbunio sam se.
- Koga?
- Nju. Moju picku. Hajde, molim te.
- Nisam nikad, ne znam ja to.
- To je sasvim lako. prvo je poljubi. Zatim, lizi kao da je sladoled.
Da je ne bih povredio, poslusao sam. Prvo sam je poljubio. Ona je razmaknula svoje usnice. Ja sam oborio glavu, isplazio jezik i zazmurio. Prvo sam lizao polako. Zatim sve brze.
- Joj, joj. To, to. Sad mi daj svoj sok. Molim te. Hajde. Brze, brze.
Sama je podigla svoje noge skupljene u kolenima. Bilo mi je lako da udjem u nju. Radio sam sto sam brze mogao. Moj sok je punio njenu utrobu. lscrpljen, ispruzio sam se preko nje.
- Idi. Istusiraj se dok ti ja spremim lezaj.
Otisao sam. Ovaj mi je put tusiranje mnogo vise prijalo. Kad sam se vratio, lezaj je bio spreman. Pred spavanje, potegao sam jos jednom iz flase. Samo sto sam prispao, Dragana se polako uvukla u postelju pored mene.
- Lepse je spavati udvoje. Ne ljutis se?
Privukao sam je sebi i poljubio.
- Stvarno se ne ljutim.
Lagano je milovala moje tromo telo. Trgao sam se kad je rukom presla preko mog kurca. Nije dala da se pomerim.
- Ne. Ti ne mrdaj. Odmori se.
Za kratko vreme on je opet bio spreman. Cudila me je njegova snaga. Ja nisam imao snage da se pomerim, a on je opet bio pun snage. Opet ga je stavila u usta. Imala je osecaj za njega. Milovao sam joj kosu. Dojke. Polako se pridigla, sela na njega. Skakala je na njemu kao jahacica. Pocela je da se njise. Uspeo sam da joj uhvatim dojke i da joj sisam. To je bio vrhunac za obadvoje.
- Ti si genije. Brzo ucis. - rekla je.
Ona je brzo zaspala. Meni jos dugo nije isao san na oci. Zaspao sam pred samu zoru.
Pored toga sto sam lekcije brzo ucio, svaki dan smo ih ponavijali. Sve dok joj nisu dosli roditeiji. Upoznala me je s njima. Uz njihovu pomoc, nasao sam sobu. Ona je dolazila svaki dan.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 191 192 194 195 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:51:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.