Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:47:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 190 191 193 194 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577384 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
LOLITA

- -

Kada sam se udala, u sedamnaestoj, bila sam trudna. Medujtim pocea sam i da se tucam vec u cetrnaestoj, a tome treba najvise da zahvalim svojoj braci. Jedan je bio godinu dana stariji, a drugi godinu dana mladji od mene. Jednog dana su me zatekli kako se vacarim sa decacima iz skole - sasvim bezazleno. Njih dvojica su me ucenili, preteci da ce sve ispricati roditeijlma - ako sa decacima ne idem do kraja a njima dozvolim da to posmatraju. Posto je ono sto sam radila bilo gotovo cedno prema onome sto su oni trazili, nije mi jasno zasto sam pristala. Verovatno zato sto sam u dubini svoje duse zelela da budem ****na. Secam se da su braca stajala na beloj liniji (dogadjalo se to u sail gde smo igrali kosarku), govoreci decacima kako da mi "rade ono" (svi smo bill bez iskustva). I secam se, sve do danasnjeg dana, straha i uzbudjenja; i koliko je prisustvo moje brace tome doprinelo da nesto ruzno dozivim kao lepo. (Jedan decak mi je uzeo nevinost, a za njim su se izredjala jos trojica). I mada nijedan od moje brace nikada nije imao seksualni odnos sa mnom, oni su postali glavna tema u mojim fantazijama. Posle te epizode sa ucenom, dogadjalo mi se da se budim nocu i zamisljam bracu kako se prikradaju u moju sobu. Cesto sam fantazirala da su obojica, nagi, na mom telu. Jedne noci, tek sam napunila cetrnaestu, "videla" sam kako **** mog starijeg brata ulazi u mene ... Odjednom sam postala svesna da drkam, jednu ruku sam stavila na usta da ne bih probudila roditelje, a drugom sam masturbirala - zamisljajuci da me brat **** do besvesti. Bila sam svesna da je cela scena pogresna, ali je ona toliko doprinosila mom uzbudenju ... Cak i danas - sada mi je pedeset i jedna godina - dok se ****m, ja zamisljam jednog od moje brace kako stoji nad krevetom i posmatra sta radim, dok drugi drka **** i onda ejakulira po meni. Ponekad u svoje fantazije ukljucujem moju bracu, zamisljam siri porodicni krug i kako moj suprug **** moje snaje dok ja uzivam s mojom nezaboravnom bracom. Da li ste sokirani? Ne bi trebalo ... U stvarnosti toga ima vise nego sto mozete zamisliti. I dogadja se ne samo u siromasnim porodlcama, kao sto je blia moja, vec i u onlm najotmenijim.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
UZIVANJE ISPOD SPOMENIKA

- -

- Otkada sam se upoznao sa Darkom dok je jos bio vojnik u Kikindi nije proslo takoreci ni jedan dan da se nismo culi telefonom. Ili ja nazovem njega ili on me-ne, uglavnom se svakodnevno cujemo. Proslog vikenda se odazvao mom pozivu da mi bude gost u Valjevu. Sacekao sam ga na zeleznickoj stanici u Valjevu, inace Darko je rodom iz Berana.
Kada sam ga na peronu ugledao puno sam se obradovao, no ne lezi vraze Darko nije dosao sam. Sa sobom je poveo i jednu predivnu plavusu, duge plave kose do pola ledja i kratkog minica tako da su se maltene videle cipkaste gacice.
Cim sam je video u meni se raspalio neki vatreni plamen, tako da je to prime-tio moj prijatelj Darko pa mi rece:
- Zico, doveo sam ovu devojcicu da nam ulepsa vikend, a da je bogme i ****-mo.
- Ja sam Dusica.
Samo sam klimnuo glavom i blago seretski se nasmejao.
- Ja sam Zica, Darkov dobar prijatelj, a uskoro i pobratim!
Krenuli smo ka kuci. Cim smo posli paznju mi je privukao moj buzdovan od kurca, koji je poceo lagano da se budi i da se fino ocrtava na laganoj i tankoj KAPA trenerci.
Trudio sam se da to oni ne primete, no to naravno nije moglo proci ne zapazeno, s obzirom da mi se **** ocrtavao kao klip kukuruza da sam stavio u trenerke. Sunce je polako padalo u zalazak na svoj zasluzeni pocinak a mi smo se uputili ka spomeniku Stevana Filipovica koji se nalazi na pecini u Valjevu. Po dolasku tamo mrak je u potpunosti pao. Seli smo na proplanak ispod ogrom-nog spomenika, travica meka i lepa, vece predivno i prijatno sa dosta zvezdica na nebu. Nije dugo potrajalo Darko i Dusica su poceli da se mazeci polako i raspremaju.
Sta cekas Zico?   uzviknuo je Darko.
Nije mi trebalo dva puta ponoviti, za par sekundi bio sam kao od majke rodjen, a takodje i njih dvoje.
**** mi se bio ukrutio kao da ce eksplodirati, ucinilo mi se da je ogroman kao policijska palica, koju sam donedavno nosio.
Kleknuo sam na kolena i odmah ponudio moju nabreklu kitu, od nekih dvadeset tri santimetra, Dusici da ga dudla dok je moj prijatelj Darko zasao otpozadi i poceo nabijati snazno plavusu na svoju kurcinu, tako da je jecala kao da je bila nevina. Nevina nije bila sigurno jer je posao i jednom i drugom obavlja1a kao prava iskusna kurva.
Odlucila je u tom trenutku da stvar uzme u svoje ruke. Dohvatila je njegov **** i krajnje znalacki se nabila na niega. Dok je besomucno pokusavala da uhvati moj ****, osecala je djoku koji je strugao po njenim vaginalnim zidovima. To ju je jos vise palilo. Svoje dugacke noge je digla uvis i ponekad ih obavijala, namestivsi se udobno na karu. Premestala je moj **** iz jednog ugla usta u drugi. Ritmicki sam je nabijao u usta, dok ju je on otpozadio karao. To ju je uzbudjivalo. Glasni uzdasi su se sirili parkom. Umirila se. Predosecao sam da smo svi blizu vrhunca. Nisam se prevario. Trajala je ta avantura nekih petnaestak minuta, a nakon toga ja sam bio prvi koji je poceo kuljati vrelu spermu kao iz vulkana u obilnim kolicinama tako da plavusa nije uspela sve zadrzati u svojim prelepim ustima, vec se visak sperme poceo prelivati preko njenih crvenih usana. Video sam po izrazu Darkovog lica da je i on blizu. Jednog trenutka je izvadio kurcinu iz tek vrele i uzarene, mlade pickice i poceo svoje seme prosipati po Dusicinim prelepim ledjima. Ucinililo mi se da su ledja bila prekrivena spermom kao da nije svrsavao zadnjih sedam dana.
Odmorili smo se uz cigaret pauzu, a nakon toga samo smo zamenili uloge i nastavili posao nanovo.
- Gurni ga jace jebacu, mozes to, mozes. Gurni ga i razvali me kao kantu. Samo nemoj sada da prekidas, samo ne prekidaj -pocela je da jeca.
I bez tih njenih reci mi smo poceli nesmanjenom zestinom. Pocela je mesati svojom zavodljivom zadnjicom, sto je jos vise uzbudjivalo sve troje. Sada je Dusica pusila Darkovu kitu a ja sam je nabijao otpozadi tako obilato i snazno, tako da je sva drhtala od uzbudjenja. Trajalo je to nekih pola sata, a nakon toga smo svi troje nekako istovremeno poceli da uz krike i vriske svrsavamo i rasipamo se sa spermom kao da nismo svrsili pre nekih pola sata. Izvadio sam ga uz krik i poceo prskati na sve strane, po njoj, po travi. Zamutilo mi se pred ocima i osetih blagostanje i beskrajno zadovoljstvo. A ona, ne odustajuci, stavila ga je u svoja usta. Ritmickim pokretima iscedila je i poslednju kap sperme
iz moga kurca. Ocigledno zadovoljna, rece nam:
- Vas dvojica ste neverovatni.
Krenuli smo kod mene u stan koji smo imali na Petom Puku. Tu smo se istusirali i nastavili ljubavno orgijanje do rane zore. I sledece vece smo otisli do spomenika na partiju seksa u prirodi.
Za ceo vikend koji su oni proveli kod mene, posao smo zavrsili desetak puta kod spomenika - Filipovicu i jos toliko puta kod mene u stanu. Bio je to jos jedan u nizu nezaboravnih druzenja i ljubavnih avantura.
Eh kad bi samo spomenik umeo da prica...
Dogovor je pao da se sledeci vikend ponovi, ali u Beranima. Do tada cu biti sam i slusati muziku sa najnovije kasete Olivera Lazica pod nazivom - "Kome srce da poklonim"?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
OCEV STARI PRIJATELJ

- -

Jednog toplog popodneva odmarala sam se potpuno naga... Odjedanput sam zacula skripu parketa. Trgla sam se jer nisam tako rano ocekivala moju prijateljicu. medutim, na sred sobe ugledala sam lepo odevenog gospodina, prijatne spoljasnjosti, koji mi se uctivo obratio:
- Gospodjice izvinite sto sam vas uzne-mirlo, al kucao sam... i molim vas, nemojte pokri-vati tako divno telo.
lako ml je godio njegov pogled pun divijenja, ipak sam se osecala nelagodno kraj odevenog coveka. Prekrila sam se carsavom, mada su se i preko njega ocrtavali obrisi raskosnih oblina. Vitalan i sarmantan covek, sa kosom prosaranom sedim vlasima, prisao je gvozdenom krevetu na kome sam lezala 1 tiho izustio:
- Posle toliko godina, odluclo sam da posetim starog skolskog druga. Vi mora da ste njegova kcerka.
Nasmesila sam se, a kada sam mu rekia da su mi roditeiji na godisnjem odmoru, zavladala je tisina... Bila sam napeta I u iscekivanju... Uhvatio je rub od carsava I poceo malo po malo da ga odize sa mene. Nisam bila u stanju ni da se pomerim, a niti sam to zelela. Ocima je prelazio po mom celom telu I jednostavno rekao:
- Zelim tvoje telo da posedujem i da ga zadovoljim!
Mozak mi je brzo radio. U par sekundi odlucila sam da mu dozvolim da uziva u njemu, jer covek je bio dopadljiv, a moja nezasita ribica bi dobila ono sto voli. Odgurnula sam carsav, sa kojim su mi samo noge od kolena na dole bile pokrivene, sela na krevet i cekala... Moje cutanje njemu je znacilo odobravanje, do cim se covek stojeci iznad mene, poceo oslobadati kosulje, tankih letnjih pantalona, gadica i na kraju espa-drila. Kao da mu se nije zurilo... Okrenut ka meni, potpuno go, protrljao je svoj ****. Mahinalno sam se obliznula, jer ml je stajao nadomak usana. Osetila sam zelju da ga okusim. lspruzila sam jezik I presla njime preko glavica koji se ubrzo pretvorio u mesnatu pecurku, a ceo njegov penis u pravu musku kurcinu. Bila sam uzbudjena i pomalo uplasena jer tako nesto ogromno jos u sebi nisam imala. Blo je velik i pozeljan i moje usne su se rastvorile da ga prime. Gustirala sam ga, uvlaceci ga sve vise u sebe, dok se covek blago pomerao napred - nazad, jer je osetlo da se i sama sladim njegovom kurcinom koja je tek tada zadobila pomalo zastrasujuce dimenzije... Sasvim iznenada oborlo me na gvozdeni krevet, znalacki me ljubeci po celom telu. Stezuci mi rasirenim sakama lepo razvijene grudi koje su pod njegovim prstima bujale, istovremeno je i naizmenicno sisao i isisavao moje bradavice sto me je palilo, da sam jedva cekala da me probode svojom ogromnom kurcinom.  Njegove usne spustale su se nanlze i kada su stigle do tamnih diacica, polagano je jezikom krcio sebi put do moje male rupice. Bila je vlazna i podantna, tako da je njegov jezik lako kliznuo u nju i nastavio da palaca uzduz cele pickice. lznenada je prst gur-nuo u uzavrelu pickicu, koja ga je zeljno progutala. Medjutim izvadio ga je, a pickicu ostavio da cezne za necim, sto bi se u nju stavilo. Mene je opkoracio preko stomaka, a dugacki kurcinu postavio izmedu mojih sisa. Dok je njih mesio, tareci ih jednu o drugu, istovremeno je tario i drazio njegovu debelu kurcinu. Moje grudi su bujale. Preplavio me je talas strasti, jer ovo je bilo nesto sasvim novo za mene. Sise mi je drzao stisnute jednu uz drugu, a u isto vreme, dok je jednu odizao na gore, drugu mi je spustao na dole i tako naizmenicno, dok bi mu na trenutak mes-nata pecurka izvirivala iz mojih grudi, a tada sam ga halapljivo hvatala usnama. Onda se ponovo poviaclo niz nabujale sise.
Mislila sam da ce ml puci obe, jer su izgledale kao naduvani baloni. Pica mi se toliko vlazila, da me je telo bolelo od zelje da me taj covek probode svojim kopljem. Nesvesno mi je izletelo iz ustiju:
- Jebi me, pa makar me rasporio tim cu-dovistem!
Zgrabio je jastuk koji se nalazio ispod moje glave i postavio ga ispod moje zadnjice, tako da mi se donji deo tela maksimalno izdigao. Noge su mi same poletele uvis. Trazeci oslonac, moj jebac se uhvatio za sipku od gvozdenog kreveta i tada poceo polako da prodire u moju picu. Kruznim pokretima vrteo je kurcinom i zalazio sve dublje i dublje u moju uzanu rupicu, izlazio na-polje I opet polako ulazio osvajajuci me centi-metar po centimetar. BIla sam van sebe i spontano sam sirila noge, a rukama cepila svoju picu koja se prenadrazena sirila. Kada ju je zario da same materice, pocela sam da se tresem kao u groznici. Usledilo je silovito zabadanje njegove kurnine u moju pickicu, ali samo na kratko. Ok-enuo me, te sam lezala poirbuske preko jastuka,zavukao mi je prst u picu, a kurninu ustremlo u drugi otvor. Samoj sebi sirila sam guzove i omogucavaIa mu sto bolji pristup. Ulazio je sve dublje dubije prosto me parajuci u cemu sam uzivala. Imala sam bozanstveni osecaj ispunjenosti, a i utisak da ce mi se cela guzica rascvetati pri pro-doru cele kurcine u moj tesan otvor. Scepao me za grudi nemilosrdno ih gnjececi.
Imala sam osecaj kao da me muze, sto me je palilo, kao i njegova kurcina koja me je zestoko probadala odsecnim pokretima. usledila je prava eksplozija nasih tela, snazna i duga. ispustali smo oboje neartikulisane krike...
Skotrljao se sa mene i rekao:
- Curo, stvorena si za ****. Moracemo ovo ponoviti, jer vidim da se i tebi to svidelo.
Pripalio je cigaretu, popusio je i ubrzo otisao
Uputila sam se u kupatilo i pustila tus iz koga se voda slivala niz moje mlado, upravo probudjeno telo. U sebi sam prezIvljavala sve trenutke koje sam dozivela sa nepoznatim gospodinom, da mi se i od same pomisli na sve to pica vlazila. Tako zanetu,
trgao me je dobro poznat glas. Bila je to moja prijateljica, koja je uletela u  kupatilo i rekla:
- Po sumu vode znala sam gde du te naci. Ne bi bilo lose da ti se pridruzim, jer dok sam stigla do tebe sva sam se oznojila.
Iznenadjena, cutala sam, dok se ona hitro oslobodila haljine i gacica. Ugledavsi njeno lepo i izazovno telo, krv je pocela brze da struji mojim telom. Imala je divne grudi koje su se blago njihale, a na cijim vrhovima su bradavice strcale. Mamile su me i pozelela sam da lh, na svoje iznenadjenje, stavim u usta, a prst da joj zavucem u njenu rupicu, sakrivenu u njenoj uzduznoj pukotini. i ona je stidljivo merkala moju pickicu obraslu crnim diacicama. Osetila sam potrebu da mi stavi ruku izmedu nogu, da sam se uplasila tolike navale strasti i brzo izletela iz kupatila.
Natocila sam sebi punu casu vina, sela na krevet i zedno ispijala, nadajuci se da ce me ono potpuno smiriti... Bacila sam pogled prema plavusi koja mi se potpuno gola primicala i susrela s njenim lepim uzarenim ocima. Spustila sam pogled nanize, jer me je njena obrljana pica magicno privlacila. ZeleIa sam je. Vino me je razgalilo, pa mi je kroz glavu proletela misao "zbog cega bi se ustrucavala?" Utom je ona stala tacno ispred mene. i sama sam osetila njenu uzbudenost. Nagonski sam jednu njenu nogu uzdigta na krevet, dok je drugom stajala na me-kom teplhu. Tim pokretom pica joj se po sredini rastvorila, jos vise me izIudjujuci. Spustila sam se na tepih izmedu njenih razmaknutih nogu i nezno jezikom presla po raspuknotoj pickici. To joj je godilo, jer ju je blago isturila prema mome licu. Nastavila sam, sada vec malo smelije, da je lizem uzduz njeneg precepa sve brze. Stala je da se uvija i raspaljuje, pa sam joj prst uterala u pickicu, a usnama zgrebila njen klitoris. Isisavala sam ga pozudno, dok je ona svrsavala... Sela je najed-nem i ona na tepih, a njene nege sa mojim ukrstila u "makaze". Sa nogama u susret jedna drugoj, pickice su nam se dotakle i obe prilicno mokre, klizile su lako jedna u drugu. Upirale smo ih sve vise, trljajuci ih i tareci, potpuno opijene igrem u kojoj je moja dlakava ***** grubo dod irivala njenu obrijanu... Odjednom sam pezelela da je opet Ijubim. Povukla sam je preko mene i dala jej do znanja da hocu njenu picu da imam nad svojom glavom. Hitro se postavila al tako da je pritom njena glava bila postavljena nad mojom picom. Savila sam noge u kelenima i potpuno ih rasirila, da bi moja cupavica bila sto dostupnija njenim usnama. A ona, sa razmaknutim nogama nad mejom glavom me Izludjivala, da sam je potpuno rascepila, sve dok joj se ***** nije sasvim raspukla po sredini na dva dela. Vrh jezika sam joj direktno uvukla u rupicu i stala s njime neumorno da palacam, dok me ona mahnito lizala i to takvom brzinom, povremeno me grickajuci, da sam impulsivno svoje noge ukrstila nad nienim vratom, tako da je licem bila prikovana za moju picku. Njenu sam celu picu stavila u usta, bukvalno je celu sisajuci, da je njena pickica postala potpuno modra. Sve to vreme sise su uzajamno mazile jedna drugoj telo sto nas je uzbudjivalo. Bile smo obe nepresusne i pocele smo da uzajamno isisavamo klitorise, najpre polako a potom sve zesce. Mislila sam, ostacu bez njega. Potpuno opijene strascu, dozivele smo ovog puta takve orgazme koji su nas protresali celim telima... Opijene od lude igre, ostale smo da lezime na mekom tepihu, ali nisam mogla jos uvek da se smirim. Obuhvatila sam rukom njenu jedru sisu, a bradavicu da sisam. Drugu ruku sam spustila niz njene butine koje je i sama sirila da bi primila prst, koji joj je drazio i vlazio nepresusnu picu sa velikom lakocom je skliznuo u nju, pa sam uz srednji dodala i kaziprst uterujuci ih u njen prerez. Sisu sam jej sve grublje gnjecila, a prste zavlacila u njen pomodreo procep izivljavajuci se grubo i sama uspaljena nad njenim nezasitim telom. Dok se ona uvijala, uzivala sam i sama, ali ipak mi je nedostajao ****.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
BRACNO UZBUDJENJE

- -

Samo sto je usla video sam na njenom licu neki blagi osmeh, koji kao da je upucivao na to da ce se veceras dogoditi nesto lepo, nesto izuzetno. Nekoliko dana nismo vodili ljubav zbog obostrane zauzetosti, i ja sam osecao strasnu napetost u mosnicama. Zeleo sam je. Skuvao sam kafu, dok je ona iskokala kokice, pa smo se smestili u krevet i giedali TV.
- Mazi me, - rekia je.
Volela je blag dodir prstiju po telu. Milovao sam je po ledjima, vratu, vrhovjma guzova, unutrasnjoj strani butine, kolenu. Samo je skiopila oci i ravnomerno disala. Uzvratila mi je na milovanje, poceli smo nezno da se ljubimo, vrhovima jezika smo se lickali, sisala mi je donju usnu, milovala bradavice. Uzbudio sam se i poceo da svlacim u panici i nju i sebe. Ljubio sam joj grudi, sisao bradavice, jednu, drugu. Nisam zeleo da se ni jedna oseti zapostavijenom. Polako sam se poljupcima spustao niz njen stomak. Blago je jecala, a kada sam joj toplim dahom dodirnuo pukotinu, samo se stresla. Razotkrila je prstima klitoris i rekla:
- Blago ga lizi, blago!
I bez toga sam znao sta zeli, sta voli kojim putem je dovodim do vrha. Bila je vlazna, skliska i skroz otvorena za mene. Nisam mogao vise da izdrzim i prineo sam kitu nienom otvoru. Ulazio sam joj lagano sa nekoliko kratkih uboda posle kojih je sledio jedan duboki. Jecala je kao kroz plac dok sam ja sve jace zabadao svoje kopije u njen otvor. Nije dugo izdrzala. Osetio sam jaki grc njene pice, pa jos jedan, jos jedan, i nakon toga seriju blagih trzaja opustanje. Izasao sam joj iz pice, ljubio par trenutaka pa telu da bi dosla do daha. - Digni noge visoko - rekao sam.
Shvatila je sta zelim, uhvatila noge ispod kolena i povukia ih na grudi. Postavio sam **** na otvor guze, vec podmazan vaginalnim sokovima, lagano pritisnuo i osetio kako me pusta u sebe. Napravio sam nekoliko kratkih pokreta napred nazad, da bi joj se guza opustila, a onda jednim laganim, al odlucnim pokretom usao do kraja. Ote joj se krik iz grla, al ne boli vec slasti. Legao sam pored nje i lagano je jebao u guzu.
- Volela bih da gledam kako mi ulazis u guzu. - rekia je mazno.
Masta mi je podivijala. skocio sam, trcao do kupatila i skinuo veliko ogledalo pored kade. Brzo sam se vratio i postavio ga tik uz krevet. Seo sam na krevet i polu se naslonio na naslonjac. Opkoracila me je i ledjima okrenuta, palako pocela da se natice anusam na kitu. Prizor na ogledalu je bio neverovatan. Tupo sam prikovao pagled na spoj nasih tela. Usao sam celom duzinom u nju tu je ona na trenutke zastala da bi ga asetila celog a onda je pocela sa ritmickim pomeranjem gore-dole. cmar joj se potpuno otvorio, razglavio, a ja sam odozdo jos  vise rasiria guzove i otvor pice. Ulazio sam kao u zelatin. Sve joj se dole "razbljackalo". Boja otvarene pice je polako prelazila od ruzicaste ka ljubicastoj i sve vise krvi joj se sakupljalo u velikim i malim usminama. lzvukao sam joj na trenutak kitu da bi video otvor guze. Ostao je rasiren. Nije se stegao i zeljno je cekla da ponovo udjem u toplinu. Podigao sam pogled i na njenam licu video grc. Vise nije gledala u ogledalo. Grudi su joj se nadimale i postajale sve vece.
Disala je sve ubrzanije, a ja sam sve brze i brze odskakao od duseka i nabijao kitu u nju. Zamutilo mi se u glavi. Osetio sam cu svrsiti i ubrzao pakrete. Stezanje njenog cmara mi je stavilo do znanja da je pocela da svrsava. Trenutak pre nego sto cu i sam svrsiti, pogledao sam prizor u ogledalu; vidno modru picu kako se steze i opusta usled svrsavanja i moju kitu u njenom dupetu. To je bilo previse, ispustao sam seme u njen cmar u dugim trzajima. Pacelo je da se sliva iz nje duz kite na jaja. Umor, opustanje. Nakon nekog vremena smo se odvajili, srecni ljubili i smejali. Gledali smo eratski film u kome smo bili glavni akteri i svidelo nam se.
- Ponovicema ovo ponekad, -rekia je.
- Panekad? Kad gad pozelis ljubavi, -odgovorio sam i to zapecatio paljupcem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Letnji raspust

- -

Kao i obicno za letnji raspust kod mene u selo doputuju brat i sestra od tetice. Medjutim, ovog leta brat nije mogao doci, zbog keca iz matematike. Doputovala je samo sestra, a on je ostao u Beogradu. To je bio kraj prve godine srednje skole. Pubertet me je uveliko drmao. U mojim mislima su bile samo devojke. Pri samoj pomisli na zensko telo, **** mi se dizao, a kamoli kad bi prosla neka devojka u minicu. Svakodnevno sam mu gulio kozicu po nekoliko puta. Sestra od tetke je bila mladja od mene godinu dana. Zavrsila je osmi razred. Crnka, duge kose, plavih ociju, prcastog nosa i bujnih grudi. Izrazito lepe gradje. Jednom recju, devojka-san. Pocela je berba siljiva. Moji roditeiji, moj brat, sestra od tetice i ja svakodnevno smo brali sljive. Jednog jutra svi smo krenuli u sljivar. Jedino sestra od tetke nije. Ona je bila jos u krevetu. Nije navikla da radi kao mi. Tada mi majka rece da sedim kod kuce, a kad se sestra probudi da dodemo U sljivar. Vratio sam se u sobu u kojoj je Vesna spavala. Seo sam na ivicu njenog kreveta i ukljucio TV. Na programu je bila muzicka emisija. Pevala je Dragana Mirkovic. Tako me je uzbudila da sam poceo da gnjecim svoj ****. Plasio sam se da se Vesna ne probudi. Nakon pola sata se probudila, uzela daljinski i pojacala TV. Ustala je iz kreveta i pocela je da skace i da peva.
- Hajde da igramo - rekla je.
Zbunjeno i uzbudeno sam je gledao. Na sebi je imala bele gacice na kojima su se na rubovima videle crne stidne dlacice i belu majcu, koja je bila tako providna da su se lepo videle njene tamne bradavice.
- Necu - odgovorio sam.
Ona je i dalje navaljivala.
- Ma hajde da igramo.
Pocela je da me vuce za ruku. Svaki njen dodir me je uzbudjivao. Posao sam prema vratima. Vratila me je nazad. Na sebi sam imao samo sorc, tako da uzbudjenje nisam mogao sakriti. Vratio sam se na krevet. Ona je skocila na krevet i pocela je da me gura. Zatim je skoci1a preko mene. Pokusao sam da ustanem, ali ona me je drzala za sorc. Trgnuo sam se da bih ustao. Kako se ona drzala za sorc, sorc je sleteo do kolena. Trenutno sam bio go. Moj **** je bio napolju na slobodi. Brzo sam povukao sorc nazad. Pocrveneo sam. U zemlju sam mogao da propadnem. Nakon toga dogodilo se pravo cudo. Ona mi je ponovo strgla sorc, ali sada je bilo namerno. Ostao sam kao od majke rodjen.
Dohvati1a mi je **** rukom. U trenutku sam pomislio da cu se onesvestiti. Zavrnula mu je kozicu. Stajao sam nekoliko trenutaka nepomican, a onda je ona rekla:
- Sta je brate, neces da se igras sa mnom?
Bio sam izvan sebe. Dohvatio sam je za sise. Gurnula me je na krevet. Skocila je na mene i rekla da ne mrdam. Bez reci sam je poslusao. Pocela je da mi ga drka. Ubrzo sam svrsio. To je bilo pravo blazenstvo. Nikad do tada se nisam tako osecao U zivotu. Nastavila je da me miluje. Zatim mi je olizala ****. Ubrzo je postao cvrst kao drvo. Ustao sam sa kreveta i svukao joj majicu i gacice. Do tada u zivotu nista nisam lepse video. Ispred mene je bilo pravo savrsenstvo. Legla je na krevet i rasirila noge. Polako sam legao pored nje. Lizao sam joj telo, pa sam se prebacio na njeno prelepo medjunozje. Tako je lepo da sam mogao da je pojedem. Konacno sam prislonio kurcic medju njene noge. Polako sam ga ugurao. Dok sam prodirao u nju glasno je zajecala. To me je jos vise uzbudilo. Poceo sam u ritmu da se pokrecem. Prodirao sam u nju gore-dole. Blizio sam se vrhuncu. Osetio sam kako mi steze ****. Pocela je da se uvija ispod mene. Glasno je jecala. Bila je na samom vrhuncu. Svrsavala je. Ubrzo sam svrsio i ja. Lezali smo desetak minuta nepomicni. Medu njenim nogama je bilo malo krvi. **** mi je bio krvav. Shvatio sam da je bila nevina. Bio sam i ja. Sta je, tu je. Posle jebanja nema kajanja. Obukli smo se. Carsav je ubacila u ves masinu i otisli smo u sljivar. Tetki je za carsav rekla da je dobila menstruaciju i upropastila carsav.
- Ne sekiraj se, desava se to, - odgovorila joj je tetka.
Naredna tri jutra dogodilo se isto. Opet smo se igrali u krevetu, ali vise nije bilo krvi. Kad bi majka saznala sta se stvarno dogodilo, mislim da bi me ubila. To leto je bilo ludo i nezaboravno. Prvi put, pa jos sa sestrom od tetke. Bilo je sta je bilo. Bili smo klinci. Sad me je sramota kad ovo pisem, ali moram sa nekim da podelim svoju tajnu (sramotu).
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
MALA KOMSINICA

- -

Jelica. Bilo je to tako ozbiljno ime. Uostalom i Jelica je izgledala ozbiljno. Bila je dobro odgojena devojka, krhka i nezna.
A ja, stari jarac gledao sam je kako raste, kako pupa i planirao sam ubrati cvet, uciniti njeno cvetanje necim najlepsim sto ce doziveti.
Mladici su trcali za Jelicom u coporu. S prozora sam znao posmatrati kako je prate do ulaza nase zgrade, kako pricaju na rastanku. Ne, ti njeni vrsnjaci ne mogu joj pruziti ni deo onoga sto jaimam za nju. To divno, vitko mlado telo treba ljubiti uvek nanovo, trba biti nezan, strpljiv. Treba pokucati na vrata njene mladosti neznoscu lakog leptira, dahom uzvisenog stiha. Voleti treba Jelicu.
Nasi stanovi su bili na istom stubistu, delili smo nase dolaske i odlaske u slucajnim susretima. Prijateljevao sam sa njenim ocem dok je njena majka uvek bila nekako drsko odbojna prema meni. Nezenja, mada i dobro situiran i jos uvek mlad nije bio pozeljan u blizini njene Jelice. No grsila je, jer ja sam devojku zeleo odvesti u vrtove ceznje i pomoci joj da stasa u pozeljnu, samosvesnu mladu zenu. Gde li su oni dani kada su majke bogato darivale umetnice ljubavi da njihove decake upute u svet cula. A moja Jelica? S knjigom u ruci, naocarima na nosu, knjigama pod miskom i u trci od lekcija klavira do baleta. Sta li je Jelica znala o ljubavi?
Mesecima sam razmisljao kako da osvojim Jelicu. Kovao sam planove, mastao, sanjao u koloru, prizeljkivao, prisluskivao. I kako to obicno biva sansa se pruzila sasvim iznenada. Na poziv sa sela njeni su roditelji hitno otputovali do bolesne bake, a devojka se iznenadjena, bez kljuca. U zurbi, susedi su mi objasnili kako odlaze i smatrao sam cistom pristojnoscu da sacekam dete. Tada nisam znao da je bas tog dana izgubila kljuc i da je prepustena mojoj milosti.
Dakle vrebao sam iza vrata svog stana poput starog lukavog macka. Bilo je to podlo, no mogli smo oboje izvuci nesto lepo i dobro, zar ne? Osluskivao sam sumove korake. Moja zrtva ce sigurno doci. Utrcala je stubistem do stana vrlo bucno, kao i obicno i upala u kadar moje spijunke. U****o je zvonila, no vrata su nemo i hladno ignorisala njeno nestrpljenje. Tada je nastupio veliki cas. Nastupa Branko. On ce objasniti misicu kako mame i tate nema kod kuce i kako ih ona moze sacekati kod njega. Dobro, to oni nisu porucili, no zar ima u tome nesto lose? Uostalom, ta zajednicka stubista zblizavaju ljude. Dobrosusedstvo je osnovna tacka sigurnosti u kosnicama grada.
Devojka je bila ljuta, pomalo umorna. Nije dopustala sansu da se prestaje ljutiti sto je bas toga dana izgubila kljuc. Ipak je usla u moj stan.
Bilo je to prvi put da je posetila moje skromno gnezdo i ucinilo mi se kao da je sve zablistalo, da su lusteri od najfinijeg kristala, da seta po pahuljicama perzijskog rucno tkanog saga. Ucinilo mi se da se kroz prozor naziru tornjevi Notre Dame, a da ipod nas mirno tece Seina. Sela je na fotelju ispred kamina. Bila je jesen i toplina lepog suncanog dana stvarala je miran i opusten ugodjaj. Pripremio sam topao kakao i pridruzio se princezi. Cinila se jos sitnijom no inace onako ususkana u ogromnu fotelju. Spustio sam se na tepih pored nje i jezio se od pomisli kako bi bilo divno uvesti divno bice u svet ljubavi i strasti.
Razmisljao sam kako da pocnem, a da sve ne pokvarim. Kako da skinem prvu krpicu s nje, kako da prikupim njeno poverenje. Mirno je sedela pijuci svoj kakao ne pokazujuci nikakve tragove panike i straha. Kovao sam jedan od planova, vec dobro znanih. Najpre bih ljubeci njeno nezno lice, usi,vrat svukao odecu i oslobodio telo koje bih isto tako ljubeci i milujuci osvajao milimetar po milimetar. Ljubio bih mali trbuscic, zario bih lice tamo gde jos niko bio nije. Osvajao bih latice nedirnute i ciste ljubavi. Grickao bih njene guzice, sve bi bilo moje. Mazio bih njenamala stopala ljubio prstice i slinio po kolenu.
A da naprosto zaboravim sve? Da odustanem od mog podlog cilja i ostavim dete u njenoj mladosti, bez mene. Pesimizam se upravo razilazo mojim mislima kad je Jelica naglo ustala sa fotelje.
Brzo je stala skidati svoju odecu koju je vrlo neuredno bacala po stanu. Mozda je to trebalo izgledati seksipilno. No nimalo erotike nije bilo u tom njenom postupku. Stajala je ispred mene naga, sto bi rekao nas narod ko od majke rodjena. Zinuo sam, predpostavljam i siroko otvorenih ociju promatrao to mlado, jedro telo kako nepomicno stoji ispred mene. Bila je poput najhladnije skulpture, savrsene kamene statue u cast boginje Venere. Jednako drsko me obavestila da trosi pilule, vec godinu dana i da nemam brige. Tada je klekla, otkopcala moje hlace komentarisuci: "Ajde da vidimo sta striko ima", Nesto u tom smislu. Pre no sto sam se snasao svojim je malim belim rukama izvukla iz hlaca ono moje zaprepasceno i mlitavo sto sam mislio da ce je izludeti. Tada je zarila lice u to moje izdajnicko krilo. Odvise prenerazen, polako, sasvim sporo sam shvatao da to nije bas dete, da poznaje anatomiju bolj no sto sam ocekivao. Jelica je zbilja znala sve.
Udaljio sam Jelicu, odgurnuo plavu glavicu od njenog toplog sladoleda, podigao je na ruke poput bebe drzeci je ispod ramena. Gledao sam te modre oci koje su spustile obrve, ali ne od stida vec da bi promatrale spolovilo koje se upravo uzbudilo. Stric Branko je blistao u punoj snazi, a Jelica se obliznula gledajuci kazalo koje je gledalo ka nebu. Ipak sam je poneo ka krevetu. Spremno je legla siroko rasirenih nogu, a desnom je rukom odmah pocela obradjivati svoju gladnu strinu. Smatrao sam da treba da postupim pedagoski, da je kaznim za njeno razvratnicko ponasanje, da joj pricam o tome kako je mlada.
No mlada se lepotica samo protezala po krevetu otvarajuci mojim ocima toliko dugo zeljeni prizor. I dalje je mazila plave dlacice. To me je izludelo.
Hlace sam svlacio dugo, polako. Zeleo sam da ceka, da zeli strica Branka. Ustvari, zeleo sam da zaista uziva u onome sto smo smerali uciniti. Ali nisam mogao dopustiti da me na takav nacin zaskoci. A ne, dok Branko ordinira nema hop-cup.
Sada je sakupila noge, gotovo ih stisnula. Cekala je. Seo sam pored nje i stao je nezno milovati. Bila je mirna, tiha i nekako pokorna. Cekala je svaki moj dalji potez. Njeni su prsti bili slankasti, a nezna se noga izvijala ispod mojih poljubaca. Kolena su drhtala poput pahuljastog kristala maslacka. Sisice su bile male i nezno ruzicaste. Gutao sam ih citave i slusao muziku njenih tihih uzdaha. Tu i tamo dodirnuo bih retke dlacice ispod kojih se krio kanjon za mene. Lagano bih poljubio pocetak doline i kod svakog poljubca sve se vise otvarala. I opet za mene. Svaki je poljubac osvajao novi teritorij i spustao se nize do kote oko koje se svet i onako vrti.
Prekinuo sam igru i prineo njenim ustima strica Branka. Pohlepno je gutala i sisala, no nisam joj dopustio taj luksuz za dugo. Milovao sam joj belo lice njegovim sjajnim vrhom, lagano je udarao po obrazima. Protezala se za njim, lizala ga kada se ukazala prilika, zelela ga je progutati. Dao sam joj ga da ga malo sisa, a sam sam se pozabavio utezima ispod njega.
Zatim se vratih njenom telu. Gledao sam kako se predamnom otvaraju vrata, kako nastaje carolija. Jezikom sam lako ispitivao prag ulaza u lepotu njenog cveta. Citava nauka mogla bi se razviti od tih pokreta, neznosti i strpljenja koje sam ulagao. Jelica me je sada zelela vise nego ista na svetu. Bila je spremna da je uzmem. Pod ledja sam joj stavio jastuk, oslobodio njene jos uvek zarobljene ruke, kleknuo medju njena kolena kao pred ulaskom u svetiliste, u najraskosniji i najtajnovitiji hram ljubavi. Poklonio sam se svemoci prirodne, ciste ljubavi. Voleo sam Jelicu nezno. Bila je tiha poput siroke mirne reke, bila je pitoma poput bonace pri zalasku sunca. Bila je moja svakim mojim uzdahom, svakom svojom kretnjom, svakim delom svoga bica. Bila je moja u toj ludosti od zelje i strasti.
Kao da je vekovima trajalo. Nicega osim nas nije bilo na nasem otoku ceznje i pohote. Bili smo laki poput daha, bili smo strasni i napokon malo grubi. Svrsavao sam i jos uvek izvodio ludi ples i ubrzo je topla recica potekla iz njenog kanjoncica. Stvarajuci jezerce srece na plahti ispod nas. Ponornica se izlila a planina, ta opasna okomita planina okopnila je, smirila se izvirujuci nesigurno iz svog kanjona.
Jelica me sada ljubila i grlila, obecavala da ce pobeci od roditelja, da ce ziveti samnom i jos mnogo toga. Spustila se do strica Branka da mu osobno zahvali na ucinjenoj dobroti. A on jos onako natopljen sirupima strasti, primljen u ponovni postupak pohotnih usana Jelice, zivnuo je i trazio jos koju porciju. Pokleknuo sam je, zario joj ga onako mokroj i otvorenoj imao sam osecaj do grla. Njene sam bokove privlacio na svoje prepone i docekivao ih blagim udarcima. Bojao sam se da ce mi izleteti iz ruku. Odbijala se od mene, stenjala i sirila ruke daleko ispred sebe, bez oslonca, nataknuta samo na zestokog strica Branka.
Bio sam muzjak, strasan i gladan, zeljan zenke, bilo je to neko davno, praiskonsko vreme u doba vecnih mitova, sunce se topilo nad nama poput kotlova uzarene sperme. Prozimali su na beskonacni talasi uzitka a moja me Jelica gutala u zestokim grcevima pomahnitalosti. I napokon umor je savladao osecanje, umorio strasti, san je blagoslovio nase otupele zelje. Zagrljeni krenuli smo u snove snova.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
SVINGERI

- -

Moja zena i ja svingujemo godinama.Bilo je dosta kontakata ali ovaj ciji opis sledi, bio nam je najlepsi. Bio je krajnje spontan. Mi smo par 30-tih godina, vrlo harmonican. Puno se bavimo sportom tako da smo jos u dobroj formi. Olga ima divno mladoliko telo. Sise su joj srednje velicine, ali super oblika i cvrstine. Pored seksa jako volimo reku. Sve svoje slobodno vreme provodimo no reci, uzivajuci na nasoj jahtici. Na njoj je uvek bilo dobrog pica. Bas kada smo odvezivoli "jahtu" i spremali se za isplovljenje primetili smo devojku i momka kako se svadjaju. Ona je htela preko, a on nije, jer ga je nerviralo pun camac ljudi u taksi brodicu. Devojka nije imala vise od 19 po izgledu (kasnije smo saznali do ima 25 a on oko 27 godina. Olga ih je pozvala:
- Deco, hojdete sa nama, nema guzve, a i uzivacemo u voznji!
Momak se sivarno obradova i prihvati poziv. Bili su mladi i lepi. Mala je bila dugakosa, crvenokosa zelenih leph ociju. Bila je obucena u krutke teksas pontolonice i kratku majicu. Sise su joj bile predivne. Moram priznati da sam do onda takve sise video samo gledajuci snimke ili ******e sa kalifornijskim silikoniranim lepoticama. Momak je bio atleta.
Voznja je krenula. Ponudili smo ih picem. Momak je uzeo viski s ledom, a devojka djus. Olga se kao i uvek suncala u toplesu. Atmosfera je bila krajnje opustena bez ikakvih pretenzija. Ubrzo je i mala skinula gornji deo. Sise su joj bile bele, sto je znacilo da ih nije suncala. Bile su kontrast tamnom stomaku.
i u svojoj belini izgledale su jos vece. Bradavice su joj bile crvene i velike.
Vozio sam ka dobro znanom sprudu, nasoj oazi mira Uskoro smo stigli. Izosli smo na sprud, prostrli asure. Iza plazice bila je sumica tako da smo imali i hlad. Olga je skinula danji deo kostima. Devojka je rekla kako je divno ujednaceno pacrnela. Olga joj je predlozila da se i ona skine, ali ona to nije htela. Skinuo sam se i ja i njen decko. Primetio sam da i nema neki komad. Devojka je povremeno pogledavala u moj ****. Posle par sati smo ogladneli. Resili smo da napravimo rostilj. Olga je pozvala momka da joj pomogne u skupljanju granja, a ja sam pripremao meso sa devojkom. Znao sam da ce ga Olga kresnuti. Bogami "skupljanje" granja se oduzilo. Ona je htela da ih trazi. Krenuo sam sa njom. Posle pet minuta culi smo uzdahe. Decko je tucao Olgu u dupe. Stajala je naguzena tako da se lepo videlo pomeranje maljave guzice i kako ulazi. Devojka je netremice gledala, a anda pacela tiho da place. Odjednom je prestala, obrala suze i skinula gacice. Ostala je gola.
- Jebi me, molim te. Kad moze on, mogu i ja rece.
Smestio sam joj. Bila je prekrasna. Ubrzo je pocela da vristi. Momak nas je tek onda primetio i za trenutak zastao. Ubrzo je nastavio da tuca Olgu, ali je brzo svrsio.
- Tucaj me kao on tvoju zenu!
Poceo sam da joj ga uvlocim u tesno nevino dupe.Vristala je kao da je kolju ali se u****o nabijala na moj ****, gledajuci momka pravo u oci. On je tucao Olgu ovog puta u picu. Ona ga je uhvatila nogama oko ledja da ne bi mogao da ga irvuce. Opet je bio brzi. Poceo je po drugi put da puni rupu moje zene. Meni je takodje dolazilo. Ona je to osetila.
- Napuni i ti meni picu - rece. Izvukoh joj ga iz guze i stavih u picu. Odmah sam poceo da joj punim ribicu. Kasnije je decko zeleo potucati na plazi. Nije mu dala. Morao je da gleda kako je ja tucam. Drugi put sam joj svrsio medju sisama. Strasno sam zeleo do pisam i krenuo sam ka sumarku. Zaustavila me je.
- Pisaj po meni - rece.
Ako zeli sto da ne? - pamislih. Ona je cucnula ispod mog kurca. Poceo sam da pisam jakim mla-zom. Ona se umivala. Otvorila je usta i pustila mlaz unutra. Mlaz se prelivao preko usana po vratu i sisama. Sise je mesila i prinosila mlazu. Kada sam zavrsio, decko je hteo da je kresne ali ona je pristala samo ako je polize. On je lizao vrlo pedantno. Poceo je da je tuca kao mutav, a ja sam dohvotio i rascerecio moju Olgu. Rozisli smo se u kasno predvecerie i nismo se vise nikada videli.
Ako su zajedno, ali i ako nisu, neka nam se javi neko od njih ako ovo procita, jer imaju nasu adresu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
VELIKI NEMACKI DVOGLED

- -

Sada sam znao da je Djoka od onih ljudi cija se dusa krije u lisicijoj kozi, to jest, da je taj tip veoma lukav covek. Avaj,od te spoznaje Ratomiru nije ni malo lakse bilo.
Ipak, nije se mirlo sa tim da mu Djoka pre-varant ne vrati pare. Zato ga je i posetlo tog dana. Vise dileme nije bilo, to je i Djoka video. Zato je Ratomiru i ponudio, dvogled. Veliki nemacki dvogled.
- Ti mene zajebavas! - razbesneo se Ratomir.
- Ni slucajno. Ja tebi nemam nista drugo da ponudim vec taj dvogled. Vidim da se ne razumes u stvarcicu, inace, odmah bi je dogra-bio i odneo. Ti i ne sanjas koliko to vredi. Ratomir uze dvogled u ruke, podize ga u pravcu ociju tek toliko da dobije u vre menu, dok ne vidi sta mu je uciniti. Kad, onako napamet, sprava mu ispred nosa donese neku snajku u basti kako plevi luk. Podesi sad Ratomir malo boije pogled i zviznu. Kao da je pred njim, zena oko tridesetib go-dma, pokazivala mu je bele butine i deo guze. Ratomir oseti kako mu se dize djoka, i resi da od Djoke uzme dvogled, mada su mu vise trebale pare. Nije tada ni slutio Ratomir sta ce sa tim dvogledom doziveti i preziveti, kakve Ce sve stvari videti i na kraju, da ce ga besan u koma-dice polomiti. Prvo je Ratomir video ko krade Jordanove jabuke. A onda je video da Tugomirov sin drka u sedamnaestoj i to iza plasta sena.
Takode iza plasta sena gledao je komsinicu Julku kako zadize suknju a onda pisa. Julka je bila miada, jebozovna komsinica, slika ga je bas nadrazila. Poceo je da vadi djoku iz gaca, ali je tada naisla njegova zena, pa je morao da prekine sa osmatranjem i da sakrije dvogled, ali je zato povalio zenu odmah na licu mesta.
- Ti me Ratomire pojeba danas kao nikada do sada. Ne znam prosto sta ti bi te me tako natace - ne izdrza njegova zena.
- Kako sta mi bi? Zar se ne secas? Danas je petogodisnjica naseg braka - doseti se Ratomir.
- Nije bas danas. Jos koji dan, all nema veze. Sve do godisnjice ti me svaki dan ovako iznenadi - zacvrkuta zena i ode za svojim poslom. Nije se vise Ratomir odvajao od dvogleda, kao da je postao straza i prestraza sela.
Odmah je poceo da vreba njih, gradjane, kako su ih zvali. Ono jeste, Krstivoje nije bas neki gradjanin, blo je njihov seljak, ali eto, ucio je ucio, zavrsio fakultet, zaposilo se i tamo ozenio. E, zena mu je bila rodena varosanka. Njih je vrebao Ratomir. Znao je da je tog dana Krstivoje sa mladom sam u kuci. A sta ce Krstivoje s mladom pickom u maju mesecu da radi u kuci vec da se po****. Dezurao je Ratomir, dezurao, a onda ih je ulovio.
Ljubio je, gle ti Krste, po celom telu. A ona gola. Njegov je jezik prelzalo preko njenog tela, a ona se uvijala milujuci ga po kosi. Onda je Krstivoje stigao dole do trougla koji je sve i nista u zivotu. Ratomir nije mogao da veruje. Snajka je milovala svoje male ah lepe grudi, grcila se, oblizivala. Ratomir izvadi svoju kurcinu i poce da drka desnom dok je levom podesavao dvogled. Opet iznenadenje. Ne moze Ratomir da veruje dvogledu, a ni ocima. Snajka je, u ona njena lepa usta ugurala Krstivojevu kitu, ne bas golemu, all dobro ukrucenu. Ratomir zazmure od neke slatke jeze. Poce brze da drka. Nije ni primetlo zenu koja je vec poodavno stajala i zabezekouto ga gledala. Dvogled je uzela iz njegovih ruku bas kada je on hteo da svrsi. lznenaden i uhvacen na delu nije znao sta da radi. Jos uvek je djoku drzao u saci dok je njegova zena podesavala spravu u pravcu Krstine kuce.
Sada je ona uzdahnula videvsi dobro sta je to njen Ratomir gledao.
- Ostavi to - konacno se snadje Ratomir.
- Ostavi i ti to - pokaza mu zena na **** u saci i odmah se vrati da prati situaciju.
Sada je Krstivoje prodirao polako u svoju mladu varosanku. A ona je mesala kao luda. Ubrzo zatim se okrete na stomak a onda svoj, to je Ratomirova zena morala da prizna, lepi guz podize visoko, tako da joj je Krsta ugurao, ucini se Desi i jaja. Desa se sva strese, ali joj tada Ratomir uze dvogled.
Pocese da se otimaju oko dvogleda. U tom otimanju strasti im dostigose vrhunac i ono pocese sa sebe da skidaju odecu. Ostali su potpuno goli. i jedno i drugo zivljase sa onom slikom od malopre.
- Je li moj vedi - zastenja Ratomir.
- Jeste, ali oni se drugacije jebu - promrmlja Desa.
- E, sad Ces da vidis da i mi mozemo tako -rece Ratomir i poce da je ljubi po celom telu.
Desa je gorela. Odavno je to ona mastala, ali nikako da Ratomira navede na slicno. Ovom je bilo vazno samo da ga ugura unutra. Volela je sto ima veliki ****, ali je i cesto i patila, onako nezagrejana sa suvom pickom Cesto je dozivljavala bol umesto slasti. Samo je trenutak Ratomir oklevao, a onda je navaho da lize, prvo sporo pa sve brze i brze. Desa je jecala, gnjavila sise, sisala prst. Uskoro umesto prsta u usta joj je zalutala velika kurcina uzbudjenog Ratomira. Hrabro je pocela da ga dudla, da ga ugurava sve do jaja. Disala je tesko ali joj je bib lepo. Sve se desilo tako iznenada, sve je bilo tako eksplozivno, pa nisu ni culi nekoliko poziva. Neko je usao kod njih u sobu, a oni jos uvek nisu nista primecivali.
- Auuu, koja je kurcina - rekla je Krstivojeva zena.
Trgli su se. Bili su sokirani.
- Samo vi nastavite. Ja sam dosla da
zamolim za malo kafe. Ona moja budala je zab-oravila jutros da kupi - rekia je ne skidajuci pogled sa Ratomirove kite.
- Ali kako - pobuni se Desa.
- Lepo. To je tako normalno. Ako nemate nista protiv da vam se pridruzim.
- Zar utroje?! - zinu Ratomir.
- Moze i ucetvoro, dogovoricemo se -odgovori varosanka.
Ratomir se seti one slike, race joj da ih je gledao i kara mu se opet pomami. Desa se nade u nebranom grozdju. Taman je htela da ga primi unutra  a sad eto, upala im neka gradska frajla sa ludom idejom. Pored toga, strasno se uzbudivala zbog predloga da budu ucetvoro, a i htela je da gleda kako Ratomir **** gospodu.
Cutala je, ali je rasirila noge. Ratomir silovi-to udje u nju i ona jaukne. Nepozvana, pridruzi im se Ceca, kako se zvala
Krstivojeva mlada. Ratomir da izludi, **** mu nabrekao da prsne. Ceca, onako vlaznog, ne caseci, uze ga u svoja mala usta. Desa se nije mogla cudu nacuditi. Nije mogao Ratomir dugo da ceka. Hteo je malu varosanku da pocasti pravom kitom. A ona, ne trepnuvsi, zamoli ga da joj ga malo gurne u cmar, da to njegovo kopije oseti kako valja. Uzbudena, iznenadena, Desa je samo gutala pljuvacku. Kad Ratomir ispuni Cecinu zelju, i kad poce da ulazi u njen cmar i Desa jeknu od nekog zadovoljstva i pocesa se po svom cmaru.
Avaj, Ratomir se sutradan ne pokaza kao dzentlmen. Nije dao da odu preko puta, napro-tiv pretlo je Desi, psovao je, nije dao da je neko tuca. Desa je cutala, nije smela da insistira i kao da bese na sve zaboravila.
Treceg dana Ratomir opet uze dvogled u ruke. I zaneme. Desa nije bila kod krojacice vec kod Krstivoja i Cece. Tri gola tela na podu, a ne na krevetu, behu isprepletena. krv mu je jurnu-la u slepoocnice, baclo je dvogled pod noge i dobro ga izgazio. A onda je jurnuo... Ipak, pridruzio im se. Jebao je svo troje, proslo su se grabili oko njegove kite.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Nevjerna supruga

- -

Radim kao rucunovodja za jednu veliku banku, posla je uvijek preko glave, tako da kuci dodjem umoran i obicno se samo svalim u krevet. Moja supruga i ja smo u kasnim tridesetim, ona je krupna plavusa sa velikim oblim guzovima i lijepim sisama koje uziva pokazivati u uskim majicama. Nakon nekoliko godina nas se seksualni zivot sveo na 1 2 puta sedmicno kada joj nabijem svoj mali **** u vrelu picku i obicno svrsim nakon par minuta znajuci da je ostala nezadovoljena, zeljna velike, tvrde kite koja ce je puniti satima. Cesto sam mastao o tome kako je nasla ljubavnika koji je nemilosrdno **** dok sam ja na poslu, koji joj siri picku debelom kurcinom, mnogo, mnogo vecom od mojih 13- 14 cm. Drkao sam na tu pomisao, mastao o tome dok je ****m .. Jednog dana sam odlucio da idem kuci ranije, jer se nisam bas osjecao najbolje. Kada sam stigao pred kucu, iznenadio me je auto parkiran u dvoristu. Prepoznao sam Pezo naseg prijatelja Ivana, bilo mi je cudno sta on radi u to doba dana. Nije mi trebalo puno da shvatim o cemu se radi i polako sam obisao kucu, nadajuci se da cu je zaista zateci sa njim. Par puta mi je u sali (ili mozda ne), pomenula kako su Ivanove pantalone lijepo popunjene. I sam sam ponekad krisom gledao obrise velike, debele kite i pitao se kolika je kada se digne. Krisom sam dosao do prozora dnevne sobe i ukazao mi se prizor o kome sam samo mastao. Ivan je sjedio rasirenih nogu na kaucu dok je moja mila, draga zenica imala usta puna njegovog kurca Kao sto sam i ocekivao, bio je veliki, debeo, i ona je uspjela da proguta samo polovinu. Oboje su bili goli, i ja sam gledao kako joj se bjelasaju teski guzovi dok kleci medju negovim nogama. Kurcic mi se u trenu digao i nisam mogao odoliti a da ga ne izvadim i pocnem ludjacki drkati. Srecom ograda je bila dovoljno visoka da me niko ne moze vidjeti sa ulice, i tako sam stajao tu, drkao, i uzivao dok mi zena pusi **** drugom muskarcu, tu pred mojim nosem. Nije mi trebalo puno, i vec sam strcao spermu po zidu dok je Ivanu vec ocito dosadilo da mu samo pusi. Ustao je dok se ona naslonila na kauc i izbacila veliko dupe, rasirila noge i cekala da je zajase kao kuju. Rukom je drzao **** i polako ga uvodio u njenu picku. Ona je nabila glavu u jastuk, i mogao sam vidjeti kako se nabija, siri noge da ga primi cijeloga. Ivan joj je grabio guzove i nabijao sve dok mu **** nije bio nabijen do teskih jaja. Uzivao je ocito u njenoj vreloj, uskoj picki koju ja nikada nisam uspio rasiriti. Iznenadilo me je kako je bio grub sa njom, nabijao se zestoko, divljacki, bez milosti. Ja sam pogledom gutao svaku pojedinost te jebacine dok mi je **** jos uvijek bio tvrd kao nikada do tada. Poceo sam ponovo da drkam, razmazujem spermu, nasladjujem se prizom sopstvene zene nabijene na Ivanov ****. Cinilo mi se da je **** satima, ali se vjerovatno radilo o mozda pola sata za koje je ona primila vise kurca nego od mene za nekoliko mjeseci. On je ubrzao svoje pobrete i nabio ga jos nekoliko puta dok se nije svalio na njena ledja svrsavajuci. Polako ga je izvadio iz nje, i sa mjesavinom pozude i uzasa sam mogao vidjeti kako joj je pizda ostala rasirena, mokra od njenih sokova i sperme. Usmine su bile nabrekle, crvene, usijane od njegovog debelog kurca. Osjecao sam ljubomoru, ali u isto vrijeme me je obuzimalo cudno zadovoljstvo sto mi je neko napokon dobro izjebao zenu. Vratio sam se na posao, zbunjen, zadovoljan, zabrinut, ali i potpuno napaljen. Morao sam otici jos jedanput do toaleta, i izdrkati vrteci u glavi film, njegov veliki ****, teska jaja koja lupaju o njene guzove .. Naravno, kada sam se vratio kuci nisam nista rekao, ali sam primjetio kako je zadovoljna, sretna. Nakon toga smo poceli da imamo sex cak i rijedje, jednom u 10 15 dana, i na moje iznenadjenje ili ne, to joj ocito nilo previse smetalo. To je samo bio dokaz da redovno uziva u Ivanovom mesnatom kurcu, i da joj ja nisam ni potreban. Ja sam redovno drkao mastajucu o tome kako je puni, i napokon sam bio sretan.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
KOMSINICA SANJICA

- -

A da sam poceo da je primecujem u poslednjih sest-- sedam meseci -jesam! Raspustila se, nabujala poput reke s proleca, procvetala; sisici porasli i zaokruglili se, postali slicni onom sto ja zovem "italijanska skakaonica"; guza ocvrsla, zaoblila se i ispunila farmerice, a jos vise crne helanke; noge joj se nekako izduzile, postale vretenaste, al ne tanke i strkljaste, a Venerin brezuljak se popunio, izbocio se, prosto poceo zvati prste da se zamrse u dlacicama.
A da je ranije nisam primecivao - nisam. No, sad je doslo drugo vreme: moja slatka kominica se zadevojcila, postala pozeljna, postala pravo zensko, a ja poludim kad mi se u blizini nade pravo zensko. I, sto je najvaznije, nimalo ne patim od onog sranja koje moralisti zovu "skrupule"! sta me boli **** sto je mladja od mene preko deset godina, sto je tek dobila licnu kartu. I sta me boli **** sto me u kom-siluku svi smatraju za matorog perverznjaka, koji samo gleda u ciju ce ga zenu, sestru, ili de-vojku staviti. U ljudi, pa u svakoj mu je picki boije, nego u gacama, ili, ne daj Boze, u krepa-loj macki, zar ne. A ti, sto mi seru da devojcice ne treba dirati, nek se nose u pizdu materinu! Kao da ga oni ne bi gurnuli u piletinu? Bi, ite-kako, al treba imati muda od celika pa se zale-teti na mladjano meso, treba znati sta curicama pricati, treba znati kako od njih dobiti cvetic de-vojastva!
I tako pocnem se ja vrzmati oko moje mla-djane komsinice - te je pozovem u Novi Sad, kao slucajno, te se nadjem u kaficu kad sama dodje da kupi cigarete, te pozovem da uzme pesme koje su zaostale od moje udate sestre, te tu tamo udelim po koji kompliment, sve u stilu: "ra-zlikujes se od vrsnjakinja, delujes zrelije
odraslije i, naravno, moja lepa komsinica Sanja pocne da reaguje! Osmesi pri susretima postanu sve siri i topliji, oci sve sjajnije, a bra-davice na sisama sve cvrsce. A ja pocnem da navijam sa pozivima na kafu i sok, u neko nocno doba, jer, navodno, spadoh sa guzice od pisanja, pa nemam mnogo vremena za druze-nje, sem u kasnim satima.
O, nije ni Sanja bila kuce od juce! Znala je ona sta cu ja traziti ako dode, isto kao sto je znala da cu ja to dobiti, ako se odvazi na nocnu kafu i sok.
I, jedne subotnje veceri, pozove ona mene putem telefona i najavi se za ponoc. Kao, svratice kad se bude vracala iz kafica.
U jebote! Sav sam se naostrio!
Na brzinu sam pospremio svoj cumez, usisao stoletnu prasinu, knjige slozio, ohladio sokove, tri puta se okupao, pola bocice mirisa potrosio, a kozu sa lica samo sto nisam zgulio brijuci se. A o cvrstini misica med' mojim noga-ma da ne govorim - kita mi je vec od njenog poziva stajala pravo, kao da sto godina nisam nista jebavao, kao da ce mi to jebanje sa Sanjom bit poslednje u zivotu...
Tacno u ponoc pojavila se. Kosa joj je plavo leprsala, ono malo pegica oko nosa jedva se primecivalo, a dve strcece izbocine bradavica jasno su govorile da je i sama jedva docekala susret.
Skuvao sam kafu, natocio u case hladni sok, odmah navalio!
Ljubio sam je po kosi, ruku joj pod majicu zavlacio, gnjecio porasle sise.
- Polako, Marko, polako... - drhtala je, nevesto se braneci. - istegnuces mi majicu...
- Jebo majicul - dreknuo sam, cepajuci je sa nje. - Kupicu ti sto majica!
Na Sanji ocito nikad niko nije kidao odelo, pa ju je cepanje majice toliko uzbudilo, da sam pomislio da ce svrsiti i bez prsta na klitorisu, bez kite u sebi! Dahtala je, uvijala u mom na-rucju, grabila po mojim farmericama, ne uspe-vajuci da se sa dugmicima izbori.
Pomogao sam joj, pa je moj **** za cas bio smiren u njenoj nevelikoj saci. Cinilo se kao da nije znala sta bi sa njim.
-Drkaj ga... Polako...
I pocela ga je drkati. Polako. Gore, dole, uz i niz.
A ja sam lice zagnjurio med' njene sise poceo oprobani ples jezika i usana - kruzio sam oko jedne bradavice, lizao je. uvlacio u usta, sisao, a onda na drugu prelazio, sve to ponavl-jao, pa se na prvu vracao. 0, kako je Sanja je-cala! 0, kako mi je **** prstima stezala!
Niz njene sise, preko stomaka, primakao sam se Venerinom brezuljku, nestrpljiv da sto pre skinem te njene crne helanke, nestrpljiv da sto pre vidim, liznem i onjusim taj nekoristeni picic, nestrpljiv da pod jezikom osetim kako joj klitoris raste i nadima se.
Povukao sam helanke niz njene noge, za-treptao kad sam ugledao minijaturne, crne ga-cice obrubljene finom cipkom, a onda jednim potezom te gadice iskidao i bacio ih negde u ugao.
- Kupicu ti sto takvih svilenih gacica -prosaputao sam, zabijajuci lice u zlato dlacica, zabijajuci lice medju njene noge, ka rumenom raspicju, koje se presijavalo od Sanjinih sokova, od Sanjine strasti i zelje.
- To, Marko, to... -zajecala je, kad sam prstima razgrnuo njene usnice na pici i jezikom kliznuo po klitorisu.
Slankasto - kiseli ukus mladog picica, miris oprane zene, raspomamio me je! Jezik mi je di-vlje lutao po njenom picicu vracao se na klitoris, a prsti desne sake sami su trazili put da se u nju zabiju, da taknu ono magicno, sundjerasto mes-to u unutrasnjosti pice, koje je kod svake zene osetljivo, koje je kod svake zene osigurac, koji kad se takne oslobada cistu energiju...
Nisam vise mogao da cekam, nisam!
Legao sam na nju, noge joj rasino, da me njima obgrli, da me stegne, da uhvati ravnotezu na ledjima, da kukove izdigne i namesti se za prvi ulazak...
Glavicem sam klizao po usnicama njene pice, pipavo i drhtavo trazio put i, kad sam ga nasao, malo sam gurnuo, tek da samo glavic udje, da osetim koliko je uska, koliko je tesna, da osetim koliko je klizava i vlazna, da osetim da je za mene spremna. A bila je! Itekako!
Uklizao sam lako, preko nauljanog prolaza, u vrelu dubinu moje miadjane Sanje. Uzdahnula je i nokte mi u ledja zabila, sama se jos malo nabila.
Mada sam pomalo gajio nadu da je jos uvek bila devica, nije mi nimalo zasmetalo gto nije bila. Jebi ga, nisam u svojoj triciesetoj mogao odekivati da du jos koji himen poderati. Proslost je to za moje godine...
- Uuuuu -jeknula je, kad sam joj ga skoro citavog uvalio. - Uuuuuu, punis me... Osetio sam elasticno stezanje njenih unutrasnjih
misica, povladenje zidova vagine pred mojim mesnatim klipom. Trenje je bilo toliko snazno, da sam pozeleo da vrisnem od srece - moja mala komsinica imala je najtesnju picu od svih u koje sam do tada imao priliku da stavim kitu!
- Jebi me, jebi me! - molila je, uvijajuci kukovima, nogama me na sebe jos vise navlaceci.
I poceo sam je jebati!
Malo napolje, pa svom snagom unutra, do jaja, koliko god sam kurca imao. A ona je na svaki moj nalet tihim vriskom odgovarala, trzala se, dahtala, stezala me nogama i rukama, uje-dala za ramena... Raspomamljen, zgrabio sam njene noge, kolena joj sa ramenima spojio, izdi-gao se i u nju, raspuklu kao kajsija, zabijao svoje meso, brzo, divlje, sve brze i brze, bez igrica mesanja, bez ikakvog cifranja, samo un-utra - napolje, unutra - napolje. A **** je kI-izao i klizao, dirao samo dno njene pice, zabijao se u nju, cepao je i rastezao, bivao stezan mleven.... 0, Boze, gde je ta mala ranije bila?
I, naravno, ta situacija, mlado meso ispod mene, fantasticno njeno reagovanje, sve je to uticalo - osetio sam kad mi je iz prstiju na nogama i iz malog mozga istovremeno krenulo, pa sam nacinio jos nekoliko grcevitih naleta, zabio se u nju i ukocio, u magicnom pred -trenutku, treptaj oka pre nego sto je iz mene pokuljala sperma. Urlikao sam, svu je slomio stegao u zagrljaju, a ona je otegnuto vrisnula, sama pocevsi da plovi bozanskim sferama orgazma. lz mene je liptalo, Dunav je jurio, kva-sio joj utrobu, zalivao grlic materice, mesao se sa njenim nabujalim rekama sokova...
A dvadesetak minuta kasnije, kad smo se povratili, kad smo cigarete zapalili, kad je ona, zadovoljena i sva raznezena, mazila braciavice na mojim grudima, ja sam poceo misliti o tome da se nisam smeo istresti u nju. Jebi ga, mlada je, mozda pojma nema o kontracepciji...
No, kao da mi je misli procitala, ona je sama resila moje strahove. Poljubila me je u pupak rekla;
-Cuj, ne moramo paziti, ja sam se zastiti-la... i, da znas, bilo je fantasticno...
Doslo mi je da podvrisnem. Ipak nisam. Sa-mo sam sacekao da dovrsimo cigarete, a onda sam zapoceo igru iz pocetka...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 190 191 193 194 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:47:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.