Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:16:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26614684 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Greska1



Moja bivsa devojka i ja posle duge veze, odlucili smo da zivimo zajedno. Iznajmili smo stan koji nije bio exkluzivan ali je imao sve sto je nama bilo potrebno. Posto je bio manji stan nismo mogli da organizujemo zurku, vec smo na “useljenje” zvali po par prijatelja svaki dan. Njen mladji brat je dosao sa devojkom sa kojom je bio u vezi 2 nedelje koja je bila prelepa. Imala je 19 godina. Manekenski gradjena, visoka, vitka, satirana kosa, plave prelepe oci i za tako tanko telo neverovatno velike a opet cvrste grudi. Sedeli smo, pricali, jeli, pili, smejali se…. Od tada je proslo par dana, kada smo se okupili kod roditelja moje devojke svi zajedno povodom godisnjice njihvog braka. Bilo je vise nego veselo. Brat moje devojke, Nenad, je bio najveseliji sto se moglo videti po kolicini pica koje je popio. Slosilo mu se i otisao je da spava. Njegova devojka Alexandra je sedela jos sat vremena, ali kako je bila “nova” u familiji dosadilo joj je da sedi bez njega sa nama i rekla je da mora da ide kuci posto ima neke obaveze sutra rano. Htela je da pozove taksi, ja sam se ponudio da je odvezemo Natasa (moja devojka) i ja. Natasa mi kaze da je glupo da ih svi napustimo i da je ja odvezem pa da se vratim da sedimo sa njenima jos malo. Ok.
Alexandra i ja smo seli u kola i krenuli smo na drugi kraj grada gde je ona zivela. Primetio sam da je tek u kolima upalila svoj mobilni koji je odmah poceo da zvoni i prima poruke. Pricao sam joj o Natasi i meni i nasim planovima. Ona nije puno paznje posvetila meni, vec je samo kuckala poruke i odgovarala sa super, blago vama, super ste par… Bila je nervozna. Telefon je zazvonio a ona je prekinula. Izletelo joj je “koji smarac”. Pitao sam ko, a ona kaze “nije bitno”. To se ponovilo jos nekoliko puta. Posle par puta nervozno se javila sa “DA”. Razgovor je trajao par sekundi i video sam promenu izraza na njenom licu.
rekla je “Nemoj molim te, evo dolazim odmah…”
Zamolila me je da promenim pravac i da je odvezem do nekog kafica u gradu. Ok.
“Nesto hitno?” – pitao sam.
“Reci cu ti ali da mi obecas da ostaje medju nama?”
“Obecavam”
“Moj bivsi decko sa kojim sam bila 2 godine je nacisto poludeo od kad smo raskinuli, i izmislja stalno neke gluposti zbog kojih moramo da se nadjemo. Tipa, vrati mi onu moju knjigu, foto album, slusalice….. Jedino sto mu jos nisam vratila je novac koji mi je pozajmio na letovanju i koji mu hitno treba. 200 eura koje nosim kod sebe ali nikako da skupim snage da se vidim sa njim. Sada cu mu to vratiti i to je to. Nemoj Nenadu nista da kazes, please.”
“Dogovoreno.”
Dosli smo ispred kafica. Ona ga je pozvala i rekla da je sacekam minut. Na vratima kafica pojavio se lik od 130 i neki kilogram, pijan kao dupe. Ja sam bio u kolima na parkingu i pratio ceo dogadjaj.
Rasirio je ruke i hteo da je zagrli. Ona se pomerila i ispruzila ruku sa novcem. Nisam mogao cuti sta pricaju. On je poceo da place uzeo novac i iscepao. Zagrlio je jako i plakao i nesto joj pricao na uvo. Stajali su tako minut i tek onda ona njega zagrli. Mazio je po ledjima i kroz plac joj nesto govorio. Ona je pokusala da se izvuce iz zagrljaja a on je steze jos jace i pocne da je ljubi. Otimala se. Ja sam izasao iz kola, hteo sam da joj pomognem. Onda sam cuo njene reci.
“Ok jos jednom za kraj i to je to.”
Poceli su da se ljube. Trajalo je 2 minuta kada je on uhvatio za dupe i poceo da ga steze i gnjeci. Ona se istrgla i rekla mu da je govnar. Okrenula se i krenula na drugu stranu. On se vratio u kafic.
Ja sedoh u kola krenuh za njom. Stigao sam je posle stotinak metara i ona udje u kola.
“Molim te da ostane izmedju nas, moooolim te, on je kreten. Ja volim Nenada. Mooolim te…”
Plakala je. Ja sam je zagrlio i stavio njenu glavu na rame.
Suze su joj se slivale niz lice i ja izvadih maramicu i poceh da joj brisem. Jedna suza joj pade na njene predivne grudi koje su htele da iskoce iz majice bez rukava, kao neki top. Razmisljao sam da li i nju da obrisem, ali sam odustao.
Ona podize glavu, prelepo uplakano lice i kroz osmeh kaze
“obrisi mi i ovde”
U tom trenutku sam prvi put pomislio na sex sa njom.
“nisam siguran da je to pametno”
“jeste veruj mi,tako cu i ja biti sigurna da neces nikome pricati o ovome sto si video”
Brisao sam joj tu jednu suzu kao da je prolila litar. Vrteo sam maramicu i pomalo pritiskao veliku sisu. Stao sam, ispravio se na sedistu, upalio kola i krenuo.
“Jel idemo kod tebe?” upitala je
“Ne idemo, vozim te kuci”
Razmisljao sam, klinka je moze kad tad reci Nenadu ili Natasi da se to desilo. Zato sam odustao. Ali me ona presekla.
“Ja sam spremna na jedan zestok sex sa tobom da platim tvoje cutanje. Ili ti se mozda ne svidjam?”
“Svidjas mi se i vrlo rado bih te tucao, ali imam devojku. Ne brini necu nikome nista pricati”
“Slusaj ja cu reci Natasi da si me napao u kolima i da sam se jedva izvukla tako da ti je bolje da razmislis”
“Razmislicu pa cu ti reci za par dana. Jel to ok?”
“Ok”
Cutali smo ostatak puta. Stigli smo do njene kuce. Pogledala me zagrlila jednom rukom i strasno poljubila. Prvo sam se ukocio. Dok me je ona silovala jezikom. Drugom rukom me uhvati za kurac. Tad sam poludeo. Odgovorio sam poljupcem. Ljubili smo se par minuta. Uhvatio sam je za sisu i tek tada shvatio koliko je dooooobra. Velika a tvrda.
Naglo je prekinula poljubac izasla iz kola i rekla
“znas gde zivim, razimsli pa mi javi. Vazi?”
“vazi”

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Sestra Ceca


Tada sam imao 15 godina. Cesto sam ga drkao, po 3-4 puta na dan… Dosta su me privlacile incest price… Uvek sam hteo da jebem svoju rodjenu sestru i cesto sam bas na nju i drkao… Ali ova prica nije o mojoj rodjenoj sestri, vec od tetke…
Bio sam prvi srednje, zimski raspust. Kuci sam se dosadio pa sam resio da odem do tetke i do sestre. One su zivele same, posto je teca poginuo u nekoj saobracajki jos 10 godina ranije. Moja tetka je bila visoka isatirana plavusa, negde oko 40 godina, malo bucka ali sexy sa velikim dupetom. I nju sam oduvek zeleo da kresnem. A moja sestra Svetlana, malo niza od mene, godinu dana mladja, sise extra large okrugle sexy, dupe… NEMAM RECI!! Ono je meni tada bio pravi materijal za drkanje. Inace, ona je bila prelepa… Imala je dugu tamno smedju kosu i braon oci. Uvece, tetka je Cecu zamolila da kupi sok. Ceca je zamolila mene da podjem sa njom i krenuli smo. Bila je u nekoj uskoj trenerci preko koje su se videle tange. Ja sam hodao iza nje i neprekidno gledao u dupe. Rekao sam “zar ti nije hladno u toj trenerci… bas je tanka..” ona je samo cutala i nasmesila se. kada smo se vracali, nesto smo pricali i dosli do toga da ona nema decka… ja sam malo skupio hrabrost a i bio sam napaljen pa sam reko “sta bi ja dao da imam devojku ko ti…” ona se samo nasmejala i rekla “eeee”… Ja: “da mi nisi sestra, do sad ne bih uspeo da te ne poljubim”.. Ona me je samo cudno pogledala, mislio sam da ce da kaze “ne seri” il tako nesto ali ona je rekla “kakve veze ima sto sam ti sesta” i stala. bili smo blizu medjusobno i priblizavali smo se jos vise. onda je pao dug poljubac u usta… vratili smo se kuci i otisli u dnevnu sobu. videli smo da je tetka zaspala. otisli smo u Cecinu sobu i ja sam se ponasao kao da se nista nije desilo. seo sam i gledao kao tv. ona je zakljucala vrata, sela pored mene i ukrstila noge. samo sam hteo da je bacim na onaj krevet i poljubim, ali desilo mi se jos vise od toga… ona me je polako poljubila. posle smo malo blejali na netu, gledali tv, i onda je Ceca rekla da mora da ide na takmicenje iz plesa. ja sam hteo da krenem kuci ali me tetka zadrzala jer je trebao da dodje jedan drugi brak (od mog strica). Ceca je morala da ide, i bas se lepo nasminkala i sredila. jos je bila u sobi, onako nasminkana u sexy sirokoj trenerci i uskoj majici. na vratima od sobe je imala ogledalo i nesto se sminkala kad sam joj ja prisao od pozati, stego se uz nju i poceo da je ljubim po vratu… oboje smo se napalili. ja sam onda polako skupio hrabrost i poceo da joj spustam trenerku. nije reagovala, pa sam ih spustio skroz do kolena. onda sam joj skinuo i tange, sexy roze… mazio sam joj guzu i vlaznu macu i onda sam skinuo i sebi trenerku i gace. poceo sam da je jebem odpozadi… ona je tiho dahtala… medjuvremenom, bacili smo se na krevet, ja preko nje, i karali… ubrzo sam video da cu da svrsim, pa sam ustao i svrsio joj po licu i majici… ona je ustala, navukla gace, presvukla majcu i obrisala lice – nista nije progovarala ni ja. ja sam isto navukao gace i seo na krevet, bio sam iscrpljen… posle je dosao brat, zezali smo se kao da nista nije bilo…
jedno nedelju dana posle, evo mene oped kod Cece… Bila je sama, tetka je bila na poslu. ljubili smo se i vatali u dnevnoj sobi, ali se nismo kresnuli. od tada, pa jedno godinu dana nadalje, ja i Ceca smo bili kao decko i devojka, ljubili se i mazili… posle godinu dana otprilike, Ceca mi je rekla da ne smemo vise ovako krisom da se vidjamo.. meni je bilo zao ali nema veze.. i dan danas pricamo o tome i napalimo se ali se vise ne ljubimo nit nista…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Žena je čudo



Svaku ženu zasvrbi, posle par godina braka i stalno istog kurca, da proba malo kurca i sa strane. Odakle mi ta konstatacija. Jednostavno. iz ličnog sa dosta tuđih žena a i moju je zasvrbelo.
Minja nigde nije radila, deca su još bila mala, završavala fakultet i sl. uglavnom za stalni posao je bilo vremena. Povremeno je odrađivala nešto honorarno. Obzirom na moju vrstu posla nisam po ceo dan boravio kod kuće ali sam zato znao i da budem kod kuće u sred radnog vremena. Uglavnom, posle jednog takvog honorarnog posla, primetio sam da Minja u neuobičajeno vreme odlazi od kuće i da se nekako čudno ponaša. Još kada su usledili pozivi telefonom sa prekidanjem veze kada se javim bilo mi je još čudnije. Nisam digao nikakvu buku već sam nastavio da posmatram šta se dešava sa Minjom. Interesantno mi je bilo da dok sam razmišljao da je Minja našla nekog jebača da sam se napalio na tu mogućnost i kao kakav klinac ga brzo izdrkao. Nisam verovao kako sam brzo svršio na pomisao kako je neko guzi i kako nekom puši. Inače Minja plavuša sa povećom guzom dugim nogama je stvarno odlično izgledala za svojih 30. Posle dva porođaja izgledala je još bolje tako da je plenila svojim izgledom gde kod da se pojavi. Kakvi smo mi muškarci, znam da će je u svakoj prilici koja im se ukaže neko startovati i probati da je pojebe.
Morao sam da istražim šta se dešava. Postavio sam sekretaricu da snima telefonske razgovore i da se aktivira snimanje čim telefon zazvoni. Danima se ništa nije čulo zanimljivo dok konačno. Javio se Pera. Uobičajena pitanja kako si, šta radiš a onda poziv da se vide. Minja je odbijala te nema vremena i slično a onda joj Pera kaže da je se uželeo i da je bilo lepo i da ponove. Minja je i dalje odbijala te kao bilo pa prošlo razmisliće o ponudi pa će se javiti i kraj. Par puta sam preslušao razgovor a kurac da pukne. Kako je Minja bila kod kuće momentalno sam je odvukao u krevet i pojebao. Nisam izdržao dugo na pomisao da se kresnula sa nekim Perom brzo sam joj napunio pičku. Nakon toga ništa joj nisam rekao, pa šta kresnula se. Ne da mi ne smeta nego me još pali što znam da mi je neko jebo ženu.
Narednih dana se nije ništa dešavalo do jednog poslepodneva kada je Minja izašla i vratila se kasnije nego što je očekivano. Znao sam da je opet bila sa nekim i morao sam da reagujem. Ne da mi je smetalo što se jebe sa strane već mi je smetalo što ja za to ne znam i što ne znam detalje tih jebačina. Bio sam namrgođen i izgledao ljutito kada je ušla. Pitala me je šta mi je a ja sam joj odgovorio da zna ona šta mi je i da mi odgovori s’ kim je bila i šta to treba da znači. Naravno da je prvo glumila iznenađenje i da je bila sa drugaricama na kafi ali sam je grubo prekinuo i rekao da se ne upetljava u laži već da mi kaže istinu i da vidimo šta dalje. Zbunila se kao malo dete uhvaćeno u laži, pa je onako naivno počela da to nije ništa i da je bila sa poslovnim saradnikom iz Kruševca i tome slično. Navaljivao sam da mi kaže istinu jer to što mi priča je priča za malu decu. I dalje sam glumio veliku ljutitost. Te on je fini gospodin, te šarmantan je ali ništa nije bilo već je samo poljubio na rastanku… Poljubio ma nemoj govori šta je bilo, prekinuo sam je. Pa dobro malo me pipao. Gde kako? Pa za grudi, za guzu. I. Pa zavukao je ruku i ispod suknje. Gde se to dešavalo. Tu na neosvetljenom delu parkinga. Dalje, režao sam. Ona samo što nije zaplakala. Oči pune suza. Nije znala šta će biti dalje. Pa zavukao je ruku i u gaćice ali sam ga onda prekinula. Izvinio mi se i opet poljubio… A šta su tvoje ruke radile? Ništa samo sam ga držala zgrljenog. Nisi ga dirala za kurac? Nisam a tražio je. Koliko je trajalo? Kratko, nisam htela ništa dalje od toga. Čega? Pa to što me je poljubio i pipao. Pa ako nisi htela sex što si ga pustila da te ljubi. Pa zbog par pića što sam popila i što je stvarno šarmantan i zavodljiv. Dalje. Ljubili smo se još malo i opet mu je ruka zašla ispod suknje. Videvši da ne reagujem nervozno, malo smirenije je pričala i detaljnije opisivala šta se dešavalo. Ovaj put je mazio butine dolazio do ribice preko gaćica, a onda je uzeo moju ruku i stavio na kurac. Bio je tvrd kao kamen. Stisla sam ga preko pantalona i definitivno prekinula sa ljubljenjem i pošla iz kola. Insistirao je da ostanem još malo, ali nisam htela. Molio me da odemo u njegovu hotelsku sobu ali nije vredelo nisam htela. I šta samo to, ništa se drugo nije desilo. Da samo to. Ne laži, kad ste se tako napalili teško se u tim trenutcima prekida. Ništa majke mi, nisam htela. Ne kažem prijalo mi je i napalio me ali nisam htela da te prevarim. Ma nemoj, a kako se zove taj lik. Što je to bitno. Govori. Ivan, ali kakve veze ima kako se zove. Da sam ja bio na Ivanovom mestu i da me tako napališ ne bih te pustio makar samo da ga popušiš ako već nedaš pičke. Pa rekla sam ti već da je fin. I šta dalje. Pa tu je još par dana oko neke nabavke a upoznali smo se u firmi kod Pere kada sam nudila onu robu. Kod Pere, pa sada mi je sve jasno. Pera je kresno i rekao Ivanu da može i on jer se Minja jebe sa strane. I… pa treba i sutra da se vidimo da napravimo zaključnicu. U krevetu, dobacio sam. Ma ne šta ti je pa neću već sam ti rekla sex sa njim. A pre ove večeri šta je bilo. Ništa ovo je sve što je bilo. Minja govori inaču ću stvarno da pobesnim. Ništa stvarno. A ko te se onda uželeo? Šta? čudila se. Pa neki Pera te se uželeo i hoće da ponovite nešto, verovatno da okrećete šolje kafe. Skamenila se. Pobledela. Nije mogla da veruje šta je upravo čula. Pa pa, počela je da zamuckuje.Minja nisam blesav, vidim da se čudno ponašaš od kako prodaješ tu robu. Govori ko je Pera, jel to onaj gde si upoznala Ivana? Da. I šta je bilo sa Perom, i on te samo poljubio? Pričaj otpočetka sve do detalja. Pa Peru sam upoznala kada sam mu nudila robu.Bila sam u onom crnom kompletu… Crni komplet, žaket i mini suknja koju narod zove dopičnjak nije ni čudo što ju je startovao kada mu je takva došla. Delio mi je komplimente i obećavao da ću prodati mnogo robe jer voli da radi sa ovakvim prodavcima. Dalje kako je došlo do sexa baš me briga za prodaju. Pa par puta sam dolazila uvek u suknjama i svaki put je delio komplimente i u priči sve više gestakulirao i dodirivao slučajno. Tako je jednom i spustio ruku na koleno. Kako nisam reagovala zadržao je ruku i krenuo da me poljubi. Prihvatila sam poljubac, a onda su njegove ruke krenule da mi diraju svuda. I za sise, dupe, zavukao je ruku i ispod suknje i mazio butine i ribicu preko gaćica a onda je ruku zavukao u gaćice i masirao klitoris a potom i prste zavlačio unutra. Bilo mi je lepo i nisam ga odbijala. Spustio mi je ruku na kurac koji se već digao. Stiskala sam mu kurac preko pantalona i to je bilo sve tada. Tražio je nastavak ali nisam htela. Ma nemoj a čega se onda uželeo kada to hoće da ponovi. Pa posle par dana me pozvao na ručak i da popričamo o poslu. Ostali smo do kasno i dovezao me je do stana. Opet na neosvetljeni deo parkinga, dodah. Da, i kako smo stali tako je krenuo da me ljubi. Prihvatila sam. Ruke su mu letele svuda. Ponovo mi je spustio ruku na kurac. Naravno bio je tvrd. Tražio je da mu otkopčam šlic. Nisam htela ali je bio uporan. Popustila sam i otkopčala mu šlic. Izleteo je napolje a ja sam ga drkala dok smo se ljubili. Hteo je da mi zavuče ruku u gaćice ali mu nisam dala jer sam dobila ciklus. I.. Ljubili smo se tako još malo i tražio je da me pojebe i preko menzisa što naravno nisam prihvatila. On je poludeo koliko se napalio pa je tražio da mu pušim. Nećkala sam se ali uhvatio me za vrat i povukao prema kurcu. Rekla sam mu čekaj popuši ću ti ali ne ovde, i onda sam mu rekla da odveze do one šumice gde smo sakriveni od drugih pogleda. Dok je vozio ka šumici drkala sam ga a on mi je mazio unutrašnju stranu butina. Kada je stao uzela sam vlažne maramice i obrisala mu kurac i počela da pušim. Pušila sam mu jedno petnaest minuta kada mi je glavu nabio na kurac i svršio mi usta. Morala sam sve da progutam jer mi glavu nije puštao. Pušila sam mu dok nije počeo da pada i to je sve. Dovezao me je do zgrade i otišao je. I šta, to je sve. Ne kroz dva dana sam bila kod njega i naterao me u kancelariji da mu popušim. Čim me je video počeo je da me ljubi i hvali kako sam mu lepo popušila i da takvo pušenje u životu nije dobio i da je jedva čekao ponovo da me vidi i da mi strpa kurac usta. Malo sam se lecnula ali mi je sa druge strane prijalo to što mi priča, Dok je pričao otkopčao je šlic i izvadio kurac i samo me poseo u fotelju. Stao je ispred mene i rekao hajde i gurnuo mi kurac usta. Dok sam mu pušila stalno je pričao kako to savršeno radim, a što me je palilo pa sam sa još većim žarom pušila. Nije izdržao dugo i opet mi je napunio usta samo što ovaj put nisam gutala. Teško žabu u vodu naterati dobacih. Minja je volela da puši i nije imala ništa protiv svršavanja usta. Nekad je gutala a nekad ne zavisilo je kako je raspoložena komentarisala je. Da to je sve dva puta sam mu pušila i nisam htela ništa dalje. Što? Pa zato što te volim i što mi je krivo i što sam to uradila i krenule su joj suze. Dok sam je slušao kurac mi je bio maksimalno tvrd. Prišao sam i počeo da je tešim i da joj govorim da se ne ljutim i da mi sviđa ta situacija. Koja upita me. Pa ta što se krešeš sa strane. Začuđeno me je gledala. Da vidi i izvadim kurac. Pa ti si lud reče mi, kako to uzbuđuje što sam nekom pušila. Pa vidiš kako i koliko i navukoh joj glavu prema kurcu. Posle tolikog ispitivanja ovo pušenje joj je došlo kao nagrada koju je sa zadovoljstvom počela da koristi. Dok je pušila pitao sam je koliki je Perin kurac i da mi još neki pikantni detalj kaže. Nisam dugo izdržao i napunio sam joj usta. Kasnije te večeri smo se još dva puta pojebali prepričavajući njeno pušenje. Minja se opustila i jednostavno prihvatila tu situaciju da ja nemam ništa protiv njenog švrljanja.
Sutradan sam je ohrabrivao da se pojebe sa Ivanom. A što bi? Pa zato što si već krenula sa tim i što me pali da se jebeš sa strane, da a postoji jedan uslov a to je da mi ispričaš sve detalje….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
moja draga tetkica



Kao i svakog momka od 19 godina privlacile su me starije zene,a posebno teta Jasmina koja je bila mam mog druga i moja komsinica.Mnogo puta sam drkao i zamisljao kako jebem teta Jasminu.Jasmina je bila zena od 40tak godina ali je imala tijelo poput neke 20 godisnjakinje.Duga smedja kosa,prelijepe sise,fina guza,uvijek obucena elegantno ali
i pomalo izazovno,u kratkim suknjicama,dekoltiranim maicama.Ja sam se sa njom samo pozdravljao u prolazu i nikada nije ostavljala utisak kao da bi moglo biti nesto izmedju nas.Sve do jednog dana kada sam izasao iz zgrade i cuo kako me neko zove.Pogledao sam iza sebe i nisam vidio nikog pa sam nastavio da idem dalje jer sam mislio da mi se pricinilo.Ali onda sam opet cuo kako me neko zove.Bila je to teta Jasmina na balkonu.Zamolila me da odem do marketa da joj nesto kupim.Ja sam naravno pristao i otisao.Vratio sam se i pokucao na vrata i otvorila je Jaca.Bila je prelijepa kao i uvijek mada je bila u nekoj crnoj trenerci i u bijeloj maici kroz koju su se jasno ocrtavale njene bradavice.Dao sam joj namirnice i krenuo nazad,kada me ona pozvala da udjem i popijem sok.Rekla je da nema niko kod kuce i da je sama pa da joj pravim drustvo.Kurac je poceo da se dize.Pitao sam gjde joj je sin a ona je rekla da je otisao na jezero za vikend.a muz radi i da ce on doci kasnije.Pricali smo jos par minuta i ja sam kreuo da idem,a ona mi je tada rekla “pa gdje ces zar sam tako lose drustvo”.Rekao sam joj da bi mi bilo drago da jos malo ostanem ali da mi je malo neprijatno posto je ona sama kuci i da bi bilo nezgodno kada bi neko naisao.Ona se nasmija i rekla a ti bi tako da se druzis samnom.Rekao sam da nisam tako mislio i izvinuo se a ona me tada uhvatila za muda i rekla da se opustim.Pocela je da mi masira kurac preko pantalona i da me ljubi.Bio je to nevjerovatan osjecaj.Onda sam se i ja malo opustio i poceo da mijesam njenim sisama.Sagela se otkopcala moje pantalone i pocela je da mi ga pusi.Pusila ga je kao neka drolja iz pornica,vidjelo se da ima dosta iskustva.Onda je legla na krevet i pocela da skida svoju trenerku i maicu i ostala je samo u crnim cipkastim gacicama.Rasirila je noge i poceo sam da lizem njenu picku preko gacica a onda sam ih polako skinuo.Njena picka je bila kao gusta suma.Picku nije brijala,to je bas kako se meni svidja.Crne guste dlake su po njenoj picki bile su skroz vlazne.Poceo sam joj lizem picku a ona je uzela moj prst,stavila ga u picku a onad polizala.Onda me povukla i rekla jebi me sada.Ja sam se namjestio,ona je rasirila noge i poceo sam da je jebem u misionarskoj pozi.To je trajalo mozda nekih pola minute i odmah sam svrsio,jer sam do tada jebao samo jednom na moru.Ona se nasmijala i rekla kako je to normalno i pitala me jesam li nevin.Ona je otisla do kupatila a ja sam lezao na krevet i razmisljao o nevjerovatnoj stvari koja mi se dogodila.Dosla je iz kupatila i pitala jesam li spreman na sta sam je zacudjeno pogledao.Rekla je “sta me tako gledas,tek smo poceli”.Prisla je i pocela opet da mi ga pusi,ali nije mogao odmah da mi se digne,pas smo legli jedno pored drugog i ja sam poceo da mazim njenu vlaznu pickicu.Poceo je polako oda mi se dize i onda smo nastavili.Ja sam ostao u lezecem polozaju a ona je zajahala na moj kurac koji iskreno nije pretjerano velik ali njoj se svidio.Nabijala se tako kao neka porno glumica ja sam mazio njene sise.Mijesala je svojim guzovima dok se nabijala na njega.Jebali smo se tako 2,3 minute a onda je rekla da sjednem na kraj kreveta sto sam i uradio,onda se ona namjestila tako da je sjela na njega i stavila mi ruke oko vrata.Pocela je nezasito da jase,bilo je nevjerovatno.Moj kurac je ulazio citav u njenu vrelu picku.Onda je ponovo pocela da ga pusi i da ga drka svojim rukama.Nisam mogao da svrsim jer sam vec jednom svrsio tog dana.Onda je rekla da njen muz brzo dolazi kuci i da moram da idem.Pitao sam je hocemo li ponoviti ovo a ona je rekla da moram da sutim i da se nehvalim drugovima jer bi ona mogla da izgubi sve pa ako budem dobar ondada cemo se dogovoriti da se opet nadjemo.Pitao sam je hoce li mi dati njene gacice,nasmijala se i rekla mi je da nosim.Od tada se redovno jebemo u stanu moje tetke koja zivi u inostranstvu,a njen sin nezna nista o tome.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

...get rich...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 109
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia n96
Tijana slatka crna frizerkica...

Duvao je neki vetar ceo dan i bio je pun mesec...Uvek kad je pun mesec zestoko sam napaljen..
Ceo dan sam okretao neke devojke sa mobilnog telefona smisljao kako da se ispraznim ali dzaba...Spema mi je jako udarila u glavu.
Konacno sam odlucio da odem na sisanje i pranje kose pa da se kasnije tako sredjen uputim u neki kafic.
Poslao sam sms frizerki tu iz komsiluka da bih za nekih pola sata sisao do njenoga salona na sisanje. A sms je glasio ovako "Cao Tina, dosao bih pred kraj radnog vremena na sisanje" a ona mi je odgovorila ne znajuci da sam to ja, verovatno je mislila na nekog drugog,uzvratila sms-om "Dodji da ti ga sisam" Nesto me je pecnulo dole i kurac mi se jako uskomesao na pomisao da mi ga ona posisa. Ona je bila jako slatka,male sise ali lepog oblika,malu okruglu guzu i jako jebozovnu facu imala je oko 22 godine. Imala je prelepu crnu kosu i bila je vlajna.
Imala je svoj salon,otvorio joj neki sponzor jebac, i nalazio se dole u prizemlju jednog trznog centra.
Bio sam lud od uzbudjenja da ovo prodje tako sto ce moj kurac zavrsiti u frizerkinim ustima ili pak ce se ispostaviti da je to bila greska..nisam smeo da dozvolim sebi da prokockam ovu sansu i da se prica ne zavrsi i svrsi u ta slatka usta..
Mada uvek mi se nekako nabacivala,,bila je jako vulgarna u nekim trenucima,mada nikad nismo imaji puno vremena da pricamo sami jer je uvek neko cekao red.
Morao sam da posaljem jos jedan sms "El si sama u salonu da dodjem da mi posisas"  Ovaj put sam bio mozda i previse direktan..Ah zasto sam joj poslao taj drugi sms,zagrmeo sam u sebi...
Cekao sam odgovor par minuta..pomislio sam da je shvatila da je pogresila..
Zapalio sam cigaru i posle minut dva dok sam vec trazio sta da obucem oglasio se mobilni....
"Dodji za 15 min bicu sama" Ali nije pomenula sisanje,,,uplasio sam se.
Bacio sam GF na sebe da lepo mirisem cak se lepo i obukao s'obzirom da idem samo kod frizera..
Nisam zurio na putu do nje hteo sam da budem siguran da su svi vec izasli iz salona i da cemo biti sami..
Kupio sam joj kinder cokoladice pakovnje da joj se uvucem...
Prilazim salonu iz hodnika i vidim Tinu kako stoji u farmerkama u kojima joj se ocrtava guza okrenuta ledjima meni sa nekom zenom i devojkom..mislim u sebi da da ove dve krave upravo odlaze...
Otvaram vrata i svima pozelim dobro vece!Istovremeno vadim cokoladice i pruzam ih Tini uz komentar:"Nadam se da ne kasnim"
Bilo je isuvise ocigledno da su ove dve krave vise krajnje nepozeljne,pa tako one odmah krenuse na izlaz uz komentar "Ajde laku noc i uzivajte" Mislile su valjda na cokoladice...ko ce znati..
Tina me pogleda onako ispod oka i rece nisi trebao da se trosis ali pogodio si moje omijene su bas ove..
Bilo mi je drago...Odmah me je uputila na stolicu ocistila pult,malo se guzila i pdmetala sise onako u brzini.
Usput mi se zalila kao nemoze da skrpi kraj s' krajem i kako joj treba neka promena...
Potvrdjivao sam sve sto je izlazilo iz tih slatkih usana...
Iznenada zazvonio joj je fixni telefon...
Delovala je jako ljuto dok je pricala telefonom,odgovarala je sa Da<Aha<DA! Na kraju je zalupila i rekla ma ko te jebe...Nisam bio siguran koliko bi bilo pametno zapocinjati razgovor o temi sisanje bas sada.
Pogledala me je jako diskretno i zaustavila pogled na mom shlicu od farmerica..dodala je"Aj da vidim koliki si ti frajer" uz cinican osmeh..Bila je vidno iznervirana posle razgovora na telefonu ali kao da je bila opustenija ili pre smelija.
Zapalila je slim cigaru,odlozila je u pikslu i krenula ka meni..
Pogledi su nam se zaustavili oci u oci na ogledalu.Njene sise su bile na par milimetara od mog potiljka...Zakacila me je par puta i momentalno poce da mi se dize..
Pitala me je direktno ali uz osmeh,,,jebes li ti nesto???
Bio sam zbunjen malo...
Nisam ni dao odgovor na sokantno pitalje dali jebem,,ona vec se u sekundi nadoveza na to kako mi je porasla kosa...
Morao sam da budem bezobrazan pa joj odgovori da Nije to jedino sto mi je poraslo...
Stvarno a koliko ti je porastao ako nije tajna...
22 cm odgovorih joj kao iz topa..
Ma el stvarno...pa ja to volim a ne one male koje ne znam sta mi rade dole...
Znaci voli veliki kurac...prava vlajna...sve vlajne vole kurcine..
Ali ja ti ne verujem..rece ona...
Pa pitaj tvoju drugaricu,,ona me hvali po kraju...izlagah se ja..
Na kraju ustanovismo da sam ja jebao neku njenu matorku prijateljicu..sto nije tacno al aj pusti neka recka vise nije za baciti..
I dalje mi nije verovala da imam 22 cm u gacama..
Nastavili smo mi tako pricu dok me je sisala makazama i masinicom..
Skakali smo sa teme na temu i dodjosmo na kraj..
S' vremena na vreme okretala bi se po cigaru za dim i tad bi mi ponudila divan pogled na guzu guzeci se na metar od mene..Imala je dobar parfem takodje...
Zavrsavala me je bio sam gotov...
Skinula mi je peskir i boscu sa vrata,uzela je cetku da mi skine dlake...
Dok mi je skidala dlake sa vrata lagano sam ustajao a kita mi je bila u nekoj blagoj,blagoj erekciji..
Cistila me je tako po grudima dole i sve se dole spustala ka mom kurcuoj je tada poceo da se dize..
Presla mi se cetkom preko cele duzine kite i jos jednom i jos jednom...trajalo je to par sekunde ali meni je to trajalo citavu vecnost...
Pogledala je u mene stidljivo..okrecuci mi ledja u pohodu za novom slim cigarom...
Sela je na drugu stolicu uputivsi pogled ka mom kurcu koji se ocrtavao...
Za palio sam i ja cigaru i seo preko puta.
Zaista mi neverujes da imam 22cm kurac?
Nasmejala se u glas...
Imam lenjir pozadi hoces da ti izmerim..rece onako koketno...
A sta ako imam? presece je ja, na brzinu.
Onda cu da te poljubim..rece ona i krenu da spusta venecijanere iz izloga...
Hoces???rekoh
Ajde vadi,,daj da vidim...odavno nisam videla veliku kurcinu...
Krenuo sam da odkopcavam slic,,,Ona je bila jako nestrpljiva,,,Gledala je pravo dole..
Izvadio sam ga...Bio je dignut i malo vlazan...Ali divan prizor...
Opa! Uzviknu ona,"Nije lose...!"
Jako me zgrabila i privukla sebi.. "Ajde pojebi me"
Skinula je farmerke sa sebe i vec je jednim skokom bila u mom zagrljaju..
Bila je kao se to kaze laka za upravljanjepa sam je brzo smestio u pozu za stojecki seks.
Lagano sam joj smestao vrh kurca u vrelu ribicu...Jako mi se digao..to je ona jako osetila i uzivala.
Krenuo sam lagano da je ljuljam ali bio sam puno napaljen,,nemogu jos dugo ovako,,svrsicu..
Onda sam usporio i par puta joj duboko nabio,,ona je svrsavala ali zelela jos mog kurca,,bila je jako gladna...
Nisam izdrzao vise...Bukvalno sam je skinuo sa kurca da bi svrsio i isprskao po njenom stomaku...bilo je sperme i na plocicama i po meni ali ipak najvise po Tini..slatkoj frizerki..
Uzeo sam peskir i dao njoj koja je bila izgubljena u njenom salonu...
Dosla je k'sebi i prokomentarisala...da mora da zuri...
Bilo joj je neprijatno i stalno gledala u pravcu izlaza u strahu da nas neko ne zatekne..
Zurila je...i ja sa njom...Oblacili smo jakne ali nismo izasli zajedno iz salona jer se ona ufrkisala..
OK..Vidimo se .. zaboravio sam da joj platim..tj. nisam nego mi bilo neprijatno da ne ispadne da placam za uslugu ljuljanja..
Bilo kako bilo...rastali smo se u tajnosti te veceri..
Kasnije se napio bio jako srecan jer od te veceri uvek imam sisanje za dz.. Smiley)))



IP sačuvana
social share
Sladjana Tomasevic vs JBA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Vikend



Oduvek je bila pojam zene u nasem gradu.jos od detinjstva prava damica,uvijek doterana i sa stilom.Ne doterana kao sto su to ostale vrsnjakinje znale,nego nekako posebno…valjda znate na sta mislim.Uvek je bila tako mila a tako daleka i nedostizna.Jos od 17. godine pocela se zabavljati sa jednim nasim drugarom i …to je trajalo i trajalo.Posle 5-6 godina se i udala za njega. Ubrzo je rodila kcerkicu a posle par godina jos jednu..Nesto sto je stvarno zanimljivo u svemu tome je to da sam se uvek lozio na nju..Ranije dok smo bili mladi bilo me je strah od tog slatkog devojcurka,a kasnije kada smo vec postali formirani ljudi znao sam da ta ,vec veoma lepa zena,zgodna ,prefinjena,obrazovana,ne bi nesto od svoje lepote podelila sa mnom prvenstveno jer joj je moja zena dobra prijateljica ,a ja prijatelj sa njenim muzem.Bukvalno me je dozivljavala kao prijatelja i to je to.Nasuprot tome bio je dovoljan jedan njen pogled ili osmeh da mene potpuno zamrzne.Cesto sam krisom posmatrao to veliko podignuto dupe i veoma uzak struk,prelepu kozu dekoltea koji je uvijek odavao koliko je u stvari eroticna ta zena koja je imala samo jednog muskarca u zivotu.
Vremenom sam se pomirio sa tim da se moje fantazije nece ostvariti i tada su pocele moje ,tako da kazem voajerske epizode..da vam ne duzim pricu pokusavao sam na sve nacine da saznam sta se nalazi ispod…Ispod haljine,kosulje,grudnjaka,ispod te prefinjenosti.Inace sam jako puno toga prosao u zivotu i uvijek sam imao jaku intuiciju.Znao sam sve o covjeku cim bih ga ugledao…tako sam barem mislio.E to sam zelio…da znam sve o njoj..da vidim kakva je kad joj popuste kocnice.Njen muz koji je inace izuzetno dobar muz i otac i koji je uvijek zeleo sve da im priusti,od garderobe do putovanja,napravio je u poslu neke greske u koracima,verovao ljudima kojima nije trebalo iako smo ga i ona i ja upozoravali na to i…dok si rekao piksla zaglibio je u duboke dugove.Morao je da ode i skloni se neko vreme u inostranstvo. To je vec trajalo godinu ipo dana i cesto sam se pitao da li ima nekoga..onako sa strane.Cak sam u par navrata i pitao svoju zenu za to,na sta mi je ona odgovarala da ova od obaveza nema kad da zaspe a ne da juri muskarce.Ipak iako joj je vec oko 36 godina ni traga od starenja na njoj.Finansijeski su jako lose stajali,tako da sam ja koji sam tu jako stabilan pomagao koliko je bilo umesno.Trudio sam se da devojcice imaju najbolju garderobu,cesto bih im dao po neku kintu,ali sve u granicama,tako da se ona ne uvredi.
Jednom me je zamolila da joj javim kad budem isao za Beograd jer je resila da polaze za sudskog tumaca,jer kako je rekla,ovako ne moze da sastavi kraj sa krajem.KAko ona rece nemam ni za carape a celu zimu idem u cipelama jer o cizmama ne mogu ni da sanjam.Pogodilo me je to i hteo sam odmah da odem i da joj kupim cizme,ali ona me je zamolila da zaboravim sta mi je rekla i da bi joj najveca usluga bilada je povezem do tamo i naravno vratim kad se budem vracao.Vec posle par dana meni je ispao poslovni put u Beograd i Novi SAd i naravno pozvao sam je.Njoj je u tom momentu bio problem gde sa decom tako da je skoro odustala ali..ja sam se setio i rekao joj da ce moja supruga pricuvati decu.
tako smo otisli na taj put ja i ona sa planom da ona me ona ceka u Bg kod nekih rodjaka dok se ja vratim.Verujte celo vreme mi je stomak radio u kolima pored nje.Kad smo stigli u Bg ona predlozio sam joj da preda te papire i da ne ide sa rodjacima vec da produzi sa mnom do Novog Sada na poslovnu veceru sa mojim italijanskim partnerom.U pocetku je odbila uctivo da ne bi smetala ali ja sam je ubedio da to ne moze biti nikada,da treba malko da se opusti i da sebi oduska. Nije to nista strasno,samo da proseta drugim gradom razgleda izloge,veceramo, ja cu kupiti deci neke poklone i..to je to.Sad me je vec malko sumnjicavo pogledala..tuzno,sa nekim prekorom…trgao sam se…zar mislis da bih ja..upitao sam je mada sam ja dobro znao odgovor.Sad se i ona lecnula..izvini molim te..mnogi su me razocarali pocela je da mi se otvara..kompletan kolektiv me salece..nestalo je postovanje,sada u meni vide samo..znas sta!Znao sam!
stigli smo u Ns popodne i odmah se u hotelu nasli sa mojim partnerom Vicencom.On je inace stariji gospodin,oko 55 ali veoma ugladjen i fin,cist i uredan-ko Italijan.Cim je ugledao moju pratilju svi razgovori o poslu pali su u vodu.Isli smo da setamo gradom zagledajuci izloge sa garderobom,ulazeci u decje butike i parfimerije.Decje poklone je Vicenco insistirao da plati,a njoj je bilo neprijatno do neba.Tiho sam joj sapnuo da je Vicenco pun ko brod i da se opusti ali ona nije imala mira.Kasnije smo otisli do naseg smestaja..ako se to tako moze nazvati jer je icenco iznajmio celu vilu sa tri ogromna apartmana,kao i obicno kada bi se nalazili u Novom Sadu.Kada je ona otisla do sobe pokusao sam konacno da porazgovaram o poslu,ali Vicenco me je uporno ispitivao o njoj.Sve sam mu ispricao jer se u meni rodila jedna nova ideja.Ako vec ja nisam mogao biti sa njom daj da dam sve od sebe da je namestim Vicencu..ali.. rekao sam..imam jedan uslov!Ja cu biti sakriven u apartmanu i gledacu sve!Pristao je i rekao mi da mora da ode da nesto obavi i spremi se za veceru,a ja da se pobrinem za nasu goscu.Otisao sam do nje u sobu i rekao joj da cemo veceras izaci svi zajedno a ona je rekla da je vec dovoljno smetala i dace leci da spava jer je prilicno umorna,a uz to joj je jako neprijatno zbog Vicencovih poklona.Ipak posto sam joj objasnio da je Vicenco impresioniran njom i da insistira da ona bude sa nama,ona je nevoljno pristala.I ja sam otisao u svoj apartman da se sredim.
Posle nekih pola sata u dogovoreno vreme neko je tiho pokucao na vrata mog apartmana.Bio je to Vicenco.Nosio je neku kesu u ruci.Hoces li me odveti do belle signore upita.Kad je otvorila vrata obojica smo ostali zateceni…sijala je u vecernjoj crnoj toaleti koja joj je isticala dekolte a zatim padala od ispod grudi do iznad kolena kao zvono.Mora da je bio neki jak kreator i ostavstina iz nekih boljih dana.Vicenco je dijelio komplimente a zatim joj pruzio ruzu i kesu rekavsi da samo to hvali da upotpuni utisak.Bila je zgranuta i rekla je da vise ne moze da prima nikakve poklone od njega,ali on je rekao da je on to za nju kupio a posto je bila subota nece imati sansu da vrati u radnju,moleci joj da ispostuje njegovu zelju da joj da jedan mali znak paznje.Pa cvet je svakako dovoljan,rece ona ali ovaj nastavi da navaljuje sam vadeci iz kese cizmu za koju smo primetili da je odlepila ranije tog dana,ali cena..450 evra samo joj je izmamila uzdah.Da sad ne duzim oko ubedjivanja ,uglavnom obuje ona te cizme i upotpuni svoju pojavu te veceri,tako da gde se god pojavila svi su gledali u nju.Mogu misliti sta se desavalo u njenoj glavi i do koje mere joj je naraslo samopouzdanje Smiley .Otisli smo prvo na vecerui tamo popili po par vina.Vicenco je celo vreme gledao prema njoj i otvoreno flertovao.SA druge strane video sam da je njoj neprijatno zbog mene i zadovoljno se nasmesio.posle vecere smo otisli u jedan lokal na zivu svirku.Bili su tu neki tamburasi i tako.Vicenco je odmah poceo da narucuje Italijanske i napolitanske pesme tako da se atmosfera brzo zagrijavala naravno uz koju casicu mohita i sl.Oko pola noci primetio sam da su,sto od alkohola,sto od atmosfere pocele popustati kocnice.Sve su cesce plesali,i njemu je sve cesce ruka zalazila oko zabranjenih zona,injoj je trebalo sve duze pa da mu ruku skloni.Takodje se puno naginjao nad nju i saptao joj ponesto na uvo.Oci su joj bile vlazne i video sam da je kuvana za veceras.Ustao sam i izvinio im se rekavsi da sam umoran a da se oni ne daju ometati.I ona je krenula za mnom ali on je povukao za ruku i zamolio je da ostane samo jos jedan ples i odmah pozvao konobara da donese jos jedno pice.Ja sam je pogledao u oci u kojima se svasta desavalo i klimnuo joj glavom.Ipak je krenula za mnom ali sad sam je ja uhvatio za ruku i rekao joj:Ti ces da ostanes!Opusti se zeno makar jednu noc, okrenuo sam se i otisao.U sebi sam se smesio misleci kakvoj cu predsatvi da prisustvujem i sta ce sve da dobije od Vicenca znajuci ga iz nekih nasih zajednickih orgija.On inace voli da ostavi utisak na zenu pa uvijek popije cijalis sto uzasno utice na njegov ogromni kurac,koji je jedan od razloga sto sam tako rado prihvatio svu ovu igru.Zelio sam da je vidim razvaljenu od kurca tako da ne moze da ustane na noge.
Usao sam u Njegov apartman koji je bio mnogo veci od ostala dva isakrio se na terasi koja je mogla da se zakljuca spolja i ad se spuste roletne sa spoljne strane dok je prozor potpuno bio zaklonjen nekom puzavicom,tako da sam isto vremenu bio na mracnom ,toplom i mestu koje je pruzalo izuzetan pogled na ceo apartman.Kroz prozor sa strane mogao sam da cujem svaki sum a da pri tom niko ne vidi da sam ja tu.
Vec je pocelo da me izdaje strpljenje jer sam cekao skoro dva sata prije nego sam cuo glasove u hodniku a onda i vrata kako se otkljucavaju.On je pozivao unutra a ona je krenula ka njenom apartmanu odbijajuci da udje.Samo jos jedno pice, rekao je .Ona i dalje nije htela a on je vukao za ruku i moljakao,jedno pice, jedno pice, necu moci da zaspem, ucini mi to,odmah cu te otpratiti do apartmana,zar sumnjas u mene kao dzentlmena? Ok ,rekla je,Ali samo jedno picei onda idem.Videlo se da je polu pijana,nesigurnim korakom je usla osvrcuci se oko sebe zadivljena lepotom apartmana koji je stvarno bio uredjen vrhunski.Sela je na belu koznu garnituru tacno naspram mene,a on je prisao noseci flasu francuskog konjaka,na tacni sa celim priborom za zagrevanje case,secerom u kristalnoj posudi i sl.Pustio je laganu muziku i seo kraj nje..Njegove noge dodirivale su njenu butinu.Ona se malko odmakla ali on je kao da je bio spreman nato opet prisao,tako da je ona bila na samom kraju sofe i ostala da sedi tako dok je on spravljao pice koje joj je pruzio na kraju.Ona je uzela casu i kucnula se sa njim,a njegov pogled je lutao od dekoltea do golih nogu.Videlo se da je videla,kada je prinela pice ustima njegova ruka je ovlas pala na njenu butinu.Pokusala je da je makne ali on je bio uporan.Okrenula se po sobi sada vec svestna da ce tu biti jebana ma koliko se protivila.Ruka je odjednom otisla dublje medju noge,dok je zario glavu u njen dekolte.Ne znajuci gde ce sa casom pokusala je da se izvuce li on je vec izvadio jednu sisu napolje i poceo divljacki da sisa bradavicu dugu sigurno centimetar.Pokusala je da se odupre ali on joj je vecstrgao i iscepao i haljinu i grudnjak tako da je sada bio potpuno zabavljen sa skidanjem carapa i gacica,a njene sise su konacno za belasale pred mojim ocima..pune jedre,bele sa velikim tamnim kolutovima i veoma dugackim bradavicama koje su od uzbudjenja smezurale kozu oko sebe.Pomislio sam nije vidjela kurac godinu ipo a onda sam opet pomislio da ovakvu nije nikad.Poceo je da joj ljubi vrat i usta,a ona se vise nije protivila dok je on skidao ostatak odece sa nje.Ostavio je samo jednu cizmu i carapu da visi.Malko celulita koji je imala cinilo je samo seksipilnijom.Stao je iznad nje,podigao jednu nogu na njen stomak kao na neki trofej i poceo se skidati.Ona ga je odozdo samo gledala i cekala sta ce da uradi.Kada je na skinuo kosulju otkopcao je pantalone i iizvadio svoju kurcinu.samo je razrogacila oci a on je uhvatio za glavu i navukao joj usta na njega.Hteo sam da puknem od uzbudjenja,ona fina dama…sada je pusila kurac od 25-26 cm koji je bio toliko sirok da je davio uz karakteristican zvuk kada joj istera vazduh iz usta.Tada je on legao na sofu i povukao je na sebe da nastavi radnju.Tako se naguzila da je bila svega metar od mene a lampaje obasjavala njenu picku iz koje su curili sokovi.Pokusala je da prestane ali on nije dozvolio i stvarno nije proslo dugo,poceo je da se grci uhvatio je za kosu i nije je pustao dok nije ispraznio zadnju kap iz svojih jaja u njena usta iako se zagrcnula.KAda joj je pustio kosu ona se strovalila na pod,a on joj je prisao odpozadi rasirio joj guzove i prislonio joj ga dok je ona pocela da vrti kukovima u panici da nece primiti taj dugo ocekivani kurac.Dugo se poigravao sa njoma onda joj je zavukao prst u picku na sta je ona klonula.On je za to vrijeme drugom rukom uzeo iz torbice vazelin i namazao kurcinu a ona nije ni slutila sta se desava sve dok on nije opet razvukao njene guzove i gurnuo joj noge sve do sofe…nije imala ni milimetar da pobegne kada joj je prislonio onu batinu na guzu i kada je ona pocela da puca dok je ulazio.Vristala je od bola i bilo je ocigledno da ga do sada tamo nije primila.A primila ga je celog po onome sto sam ja video,cak ga je i jos dva puta jako nabio kad je osetio da je do kraja…zatim je sacekao dvadesetak sekundi ljubeci joj ledja.Jednom rukom je jako drzao oko stomaka,a drugu je provukao i sada joj je laganim kruznimpokretima mazio klitoris.Ubrzo je pocela da stenje i da kruzi guzom a on joj ga je par puta izvadio i silovito opet nabio nazad sve do jaja izbijajuci joj pri tom vazduh iz pluca ali njoj je izgleda vec pocelo da prija, jer se potpuno obeznanila i sama se nabijajuci i vristeci dok se u jednom momentu nije trgla glavom unazad ukocivsi se od navale slasti koju joj je donosio orgazam.Mogao sam videti kako je grcevito zabila prste u kozu sofe i kako je to trajalo skoro minut,a onda je klonula na sofu,dok je moj partner nastavio da je joj ga silovito nabija do jaja>Svako nabijanje je bilo praceno glasnim zvukom udaranja tela o telo,sto me posebno palilo,jer sam znao da je njena guzaprimila po prvi put tako nesto u sebe a ipak vec je bila razradjena do te mere da vise nije pruzala nikakav otpor.Smesno ali zamisljao sam je kako ce da sedi sledeceg dana jer sam video jedan mali trag krvi kako joj se sliva niz guzu..Trajalo je to jos par minuta a onda je poceo da stenje sve jace i brze ga nabijajuci.U isto vreme kao da se i ona probudila.Ponovo se pridigla na rukedok su bradavice opet bile nakostresene tako da sam pomislio da takve nikad nisam video do sad.Ovoga puta zajedno su svrsili,poslednjih par puta stvarno joj ga je nabio bez imalo milosti i imao sam utisak da jeposlednjim trzajem potpuno podigao sa kolena.To je trajalo par sekundi dok je svrsavao u njenoj guzi,a zatim ga je izvadio i zavalio se na pod pored njerasirenih ruku i nogu.Ona je jos uvek lezala presavijena preko sofe,cemu sam se ja i nadao jer sam imao izvanredan pogled na njenu razvaljenu guzu iz koje je curila mesavina sperme i krvi.Jos uvek joj je cmar bio potpuno otvoren i jasno sam video kako se pokusava zatvoriti.Odjednom je naglo ustala i otrcala u wc jer je ocigledno bila nespremna i nenaviknuta na to sto je predhodilo.Odsepala je onako jos uvijek u jednoj stikli dok se carapa vukla za njom.Bilo je primetno kako je hodala rasirenih nogu zbog rasturenog dupeta.Ubrzo se zacuo tus,a moj partner me je trazio pogledom po sobi.Tek kad sam mu kucnuo na prozorprimetio je gde sam i podigao palac sa kretenskim osmehom,prisao je i rekao da je ovo tek pocetak predstave i da mu se pridruzim ako hocu.Samo sam se nasmejao jer je tus prestao da radi,a on jeotisao do svoje torbe i izvadio kamkorder.Nisam mogao da verujem sta je sve u stanju da uradi.Nisam bio za to,ali…sad je vec bilo kasno..Izasla je iz kupatila sva rumena u ogrtacu.U jednoj ruci nosila je novu cizmu i carapu.Videlo se da je na ivici da zaplace,krenula je uzurbano ka svojim stvarima kupeci ih sa poda,pokusavajuci sto prije da pobegne iz te situacije.U tom momentu moj gologuzi partner cije su telo vec nacele godine joj je priskocio i uhvatio je za nadlakticu i okrenuo ka sebi.pitao je sta se desava a ona je samo briznula u plac.Zagrlio je i poceo nesto da joj sapuce.Onda je lagano povukao na sofu,opkoracio je i poceo je ljubiti po licu i brisati joj suze.Odvezao je njen pojas irastvorio njen ogrtac.Poceo je da je zvali i ljubiniz vrat,a zatim je poceo da joj lize i sisa bradavice.To je potrajalo i vidjelo se da joj prija.Gnjecio joj je sise rukama a onda je poceo lagano da se spusta prema zarasloj pici.Bila je potpuno neizdepilirana i nepripremljena za ovaj sport.Sada je bio izrazito nezan i videlo se da joj to prija.Podigao je njene noge na svoja ramena i zagnjurio glavu u njenu siroko rasirenu picku.Ponovo se pogubila.Vidjelo se da joj je ovo ocajnicki trebalo.Brzo je svrsila veoma jako i dugo.Vicenco se poceo smijati jer mu je svrsavajuci napunila usta a onda je primakao svoj kurac na ulaz njene picke i samo ga prislonio,pomalko ga pomerajuci gore dole.Znao je koliko je dugo apstinirala i da ce je to izludeti i zbog toga, samo je cekao…Ona je ubrzo pocela da mesa kukovima i da se navlaci,ali on se stalno izmicao.U jednom momentu stavio joj je glavic ali ga je odmah izvukao na sto je ona tesko uzdahnula.U tom momentu zazvonio joj je telefon koji ih je jako iznenadio oboje u to doba noci.Pokusala je da ustane ali on joj nije dozvolio.Rekla je da mora da se javi jer je mozda nesto u vezi sa decom,na sta joj je on dodao telefon.Bio je to njen muz.Pokusala je da ustane opet i rekla da se mora javiti,ali joj on i dalje nije dozvolio vec joj je rekao da se slobodno javi,dok je on klecao medju njenim nogama i naslonjenim kurcem na njenu potpuno balavu picu.Smijesan je bio onako beo,neosuncan jos uvek u carapama koje su mu sezale do listova…Javila se…rekla je da je dobro ,daje lepo provela dan…Vicenco joj ga je gurnuoi ona je jako uzdahnula.Nista ljubavi legla sam,da spavam,govorila je dok je ovaj jebao lagano,Jesi probudio si me…aha znam,i ja zelim tebe govorila je muzu dok joj jevicenco nabijao kuraci balavio joj po sisama.Ma ne nista to je neki zvuk od spolja moram sada ici spava mi se rekla je..znam ljubavi…i ja tebe..Laku noc..ma znam ali ne mogu da pricam sada..zasto…pa spava mi se..znam govorila je dok je ovaj povukao na sebe tako da ga je ona sada opkoracila ,mada je htela da se odmakne ali ovaj to nije dozvolio zapretivsi prstom.Uzeo je kamkorder i legao na ledja dok se ona nabila na njegovu batinu do jaja,ne prekidajuci da razgovara sa muzem.Vicenco je odozdo snimao kako joj sise skacu dok uzdise sa njim na telefonu,jer je ovaj zbog toga i pozvao.Jadan nije ni slutio da mu je zena na kurcini koja je svrsila u nju jos dok je trajao razgovor.Svrsila je i ona ali se iskontrolisala.
kada je zavrsila razgovor,molila ga je da obrise taj snimak i da vise ne snima,ali naravno ovaj nije pristao na to.Odveo je pod tus gde je jos jednom izjebao,tako da sam na balkonu cuo kako mu jaja mlate po njoj.Ovo je vec bilo fenomenalno.Sve sam video a imam isnimke da se kasnije nasladjujem,razmisljao sam.Kada su izasli iz kupatila nisam mogao da verujem,jer je taj cijalis jos uvek delovao a njemu je kurac jos uvek stojao uspravno.Videlo se da je ona klonula,ali on je hteo jos.Rekao joj je da je niko vise nikad nece izjebati kao on.Jeli te nekad muz ovako jebao,pitao je.Ona je cutala.Pitao sam te nesto,insistirao je.Opet je cutala.Pljusnuo joj je samarcinu,a oan je lagano rekla da nije.Glasnije,viknu on.NIJE,i ona poviknu glasnije.Sta nije,upita on ponovo uhvativsi je za kosu i naguzivsi je opet.Nije me ovako..Sad joj ga je ponovo nabio.Sta nije?upita divljacki joj ga nabijajuci.Sise su letale na sve stane.Celutit je treskao.Izvadio bi ga celog a onda joj ga jako nabio natrag.Sada ona poce glasnije Nikada me niko nije ovako izjebao.Jos glasnije, zatrazi on.Poslusala je tako da je cela vila mogla cuti dok je svrsavala.Onda ga je on izvadio i posto je ona sedela na podu izdrkao ponjenom licu,kosi i sisama.Sva je bila uvazana izjebana i smozdena.Mislim da vise nije imala snage ni da razmislja o svemu dok je on svojim sad vec mlohavim kurcem razmazivao spermu po njenim sisama.Kad mu je vec bilo dosta,tutnuo joj ga je u usta da ga olize i ocisti od sperme.Zatim joj je rekao da moze da se obuce.i da ide u svoju sobu da se tusira.Ona je navukla gacice i posto je grudnjak i haljina bili potrgani navukla je onaj bademantil umazan spermom.On je za to vreme posao do novcanika i izvadio 500 evra, a onda joj ih prevukao preko lica i spermom izmazanih sisa a zatim joj ih zataknuo u gacice.Ovo je da obnovis garderobu,rekao je i nezno je poljubio.Zacrvenela se i izasla iz sobe.
Ja sam konacno izasao iz svojeg skrovista, a on me je pitao kako mi se svidela predstava i zasto mu se nisam pridruzio.Rekao sam da je bolje ovakao i da mi odmah da da pregledam snimke.
Sledeceg jutra svi smo spavali malko duze.Ja sam prvi ustao i skuvao kafu u cajnoj kuhinji.Onda je sisla i ona..u uskoj rolci i pantalonama koje su savrseno ocrtavale dupe i struk..pozelio sam je..Videlo se da ima zestoku upalu misica.Primetilo se da tesko sedi i jos teze ustaje,ali lice..kao da joj je neko skinuo 5 godina zivota,sva prozracna,raspolozena, nasmejana.Kasnije je i on sisao.Ponasali su se kao da se nista nije desilo,samo poneki pogled je mogao otkriti sta se desilo predhodne noci..Eto to vam je taj deo price…ima jos..ako vam se ova svidela…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Seks kao osveta


Ovo je istinita prica,dogodila se pre oko godinu dana.Tada nisam imao internet,ni priliku da pricu na ovaj nacin podelim sa bilo kim.Ispricao sam je nekolicini ljudi,neki su mi poverovali,neki ne.Naravno,necu koristiti prava imena,ali to je najmanje bitno,bar za vas.
Nakon sto sam raskinuo sa mojom dotadasnjom devojkom,sa kojom sam isao skoro 2 godine,poceo sam da se ponasam kao izgubljen slucaj.Osecao sam neku odbojnost prema devojkama,osecao sam se kao budala jer sam je iskreno voleo.Prestao sam da izlazim,iako nikad nisam imao neko preterano veliko drustvo,tad sam se bas povukao u sebe.Jednog dana,trenirajuci u teretani,kroz razgovor sa dugogodisnjim prijateljem,dosli smo do teme o naravno seksu.Kako smo bili sami,pricali smo slobodnije,i on mi se poverio da njegova devojka,koju takodje dugo poznajem,ima neku novu drugaricu na koju se on uzasno lozi.Kaze mi da je strasno jebozovna,da nema decka. . .Da mu ne pada na pamet da je ne pojebe,ali da nezna kako.Inace tad sam se bas iznenadio u njega,smatrao sam ga za ludo zaljubljenog u svoju dragu i nisam pomisljao da cu od njega tako nesto cuti.I on se malo trgao,pa mi priynao da je nekoliko puta drkao zamisljajuci je,i ako nikad nije uskracen za seks,drago mu je i kad drka a misli na nju. . .
Proslo je od naseg razgovora 5 dana i dosao je vikend.Ni sad ne znam koja me je sila naterala da posle dugog vremena samovanja izadjem.Subota uvece,guzva,ali ja ipak srecem svog druga iz teretane,zvacu ga Toma,u drustvu svoje devojke,i jos jedne,odma sam pretpostavio njene drugarice,o kojoj mi je pricao.Stvaro cim sam je video,nisam ni posumljao o kome je rec.Devojka je srednje visine,taman ten,smedja kosa,crne oci,i nekako siroka vilica,samim tim i usta.Prava pusacka usta,jos nisam video takva.Na sebi je imala crnu koznu jaknu i farmerice,na licu mnogo sminke.Verovatno ni priblizno ne mogu da docaram recima koliko mi je bila,tad u tom momentu jebozovna.Mislim da se u tom momentu u meni bila vratila zelja za devojkama,ili bar samo nagon za seksom.Nakon sto smo se upoznali,zvacu je Tanja,Toma me je pozvao da sednem s njima,i nakon sto sam nasao stolicu,seo sam sa njma.Separe je bio nas,nas dvoje,Tanja i ja smo sedeli jedno do drugog, i cim sam narucio pice poceli smo neku pricu,u fazonu odakle si i tako to.Toma i njegova devojka su se ubacivali u razgovor povremeno inace su se ljubili i vatacili,praveci tako odlicnu atmosferu da je ja bacim u akciju.I ako je bilo mnogo guzve,atmosfera i nije bila neka.Povremeno bi ustali da igramo,ali bi se brzo ohladili.Tokom tih momenata,primetio sam da Tanja ima izuzetno lepo izvajano dupe,nekao cvrsto,utegnuto u farmerke koje su izgledale kao da ce puci.Nisam mogao da izdrzim,a da joj ne kazem to,pitanjem-Bas si zgodna,da li treniras neki sport-ona se osmehnula,i nakon krace pauze rela ne.Primetio sam da je stidjiva,ali ipak se moglo videti da trza na mene.Dalje to vece se nista nije dogodilo,razmenili smo brojeve telefona i rastali se.Ona je otisla kuci,odvezli su je Toma i Jovana,a ja sam ostao sa novim drustvom,sigurno jos 2 sata posle njih.Sutradan sam pokusao da je zovem,ipak smo se glupo rastali,ni sam ne znam otkud mi taj propust,valjda sto nemam auto,a napolju je hladno,pa sa njima je i dosla,oni su je odvezli. . .Trazeci opravdanje,shvatio sam da sam izgleda zagrizao za nju,a ona je u tom momento bila nedostupna.Pozvao sa Tomu da idemo u teretanu,iako je Nedelja dan za pauzu,ali teretana ipak radi.On je predlozio da idemu u setnju.Da skratim,naravno da smo razgovarali o Tanji,saznao sam da je starija od mene 4 godine,nije se nesto provodila i izlazila tokom zivota,zatreskala se u Vasu,lika kog smo oboje poznavali,a koji je sad u zatvoru. . .Posle toga mi je bilo glupo da je zovem,sledeci vikend nisam izasao,ponovo sam poceo da se povlacim u sebe.Proslo je neke 2 nedelje kad sam,neznam ni gde isao,video sam nesto sto me je frapiralo.Tanja u kolima sa Zoranom.On je nadaleko poznati zenskih pica jebac,kako je sam sebe zvao.Devojkama to nikad nije smetalo,iako se nije nista posebno rasipao novcem,oblacio se skromno i vozio neki pezo,kruzila je prica da je pun para,urbana legenda kaze da je imao platu oko 900 evra,da je devojkama placao kao kurvama,po obavljenom poslu,nijedna to nikad nije demantovala,a bila je to neka javna tajna medju muskarcima.On sam nije imao musko drustvo,bio je pravi plejbejac i svi smo ga mrzeli.Kasnije mi je Toma ispricao da je Tanja Jovanu ubedjivala kako Zoki nije takav kako se prica,on ima unutrasnju lepotu itd.Pao sam u bedak,ali ne u depresiju nego neki bes,zbog razocarenja,i besan i tuzan,narednih mesec dana sam jebao sta sam stigao,ziveo sam 200 na sat!Da ne lazem,pojebo sam dve lokalne kurve vise puta,a jednu devojku,do tad skolsku drugaricu dva puta.Nije boila riba,ali je tad dobro dosla.Sledi glavna prica.Posle nepunih mesec dana,Zoran,alapljivi i pokvareni tridesetpetogodisnjak,je dao pedalu Tanji,sto se i ocekivalo.Dzabe je ona pricala kako ce on nju da zeni!Time je samo pokazala koliko je ustvari glupa seljancura koja je prvi put izasla iz dvorista.Da skratim pricu,ambiciozna Tanja je pocela da ponovo izlazi,ali sad u u kafic koji je oslikavao njeno trenutno stanje.Tamo su se skupljali uglavnom rokeri i pankeri,sve je bilo mnogo jeftinije,bez glamurzne sminke.Nije bila nikakva matematika tamo izaci,sto sam i ucinio,sa dva druga koji su tamo redovno.I pogodite koga sam sreo. . .Naravno Tanju.Kurva se jedva pozdravila,pruzila mi je ruku kao les.Nema poljubca u obraz,sto devojke cesto cine kad se pozdravljaju,mada se mi nismo nesto narcitoni poznavali. . .Seo sam za sank,i posmatrao sva te likove,svi su u nekoj depresiji i ludilu,nema tih nekih varnica izmedju malo devojaka i velike vecine muskaraca.Nakon 20-ak minuta,razgovor sa,drugom mi prekida necija ruka na ramenu. . .Tanja je skupila hrabrost da mi pridje,rekla je moramo da razgovramo.Pretpostavio sam da sledi neko muvanje,medjutim iygleda da je pregrizla jezik pa je samo trazila da izadjeo napolje,jer joj je lose.Pitao sam je sa kim je tu,ona je odgovorila sa bratom.Inace kad sem je video sedela je potpuna sama,na kraju snka,i pusila kao neka izjebana kurava.Tako je drzala cigaretu medju prstima.Sad je bila vidnio pripita.Trazila je da prosetamo,lose joj je od dima.Ja sam prozreo njene namere.Ona je bila od onih devojaka koje ne izlaze,ne piju i ne puse,jer su verovatno pod cvrstom uzicom roditelja.Onda kad se otkace,ne znaju sta je dosta.Predlozio sam joj da idemo do mene,jer odista stanujem na 500 metara.Imam veliku prednost sto moja kuca ima veliko seljacko dvoriste,a moja soba je na jednom kraju,zajedno sa letnjom kujnom i spajzom i podrumom,daleko odvojena od kuce u kojoj roditelji spavaju dubokim snom.Dok smo setali ja sam je zagrlio,onaje naslonila glavu na moje grudi. . .I razmenili bi po nekoliko reci.U tim trenutcima bi trebalo da nesto osetim,ranije je bar tako bilo,ali sad nista. . .Rekla mi je kako do skoro nije imala ni jednog momka,ja joj nisam nista odgovorio,samo sam pomislio-kurvo.Ulazeci u moju sobu,pomislio sam sto i uvek kad u nju uvedem devojku.Kad su roditelji,odlucili da mi to preurede u sobu imao sam 14 godina.Tad su mi drugovi govorili,blago tebi,mocices da privodis i jebes kod sebe kuci…Sobu nikad nisam ustupao nekome da dovodi tu devojku,jer mi niko nikad nije ni trazio.Valjda devojke same nisu htele,da se jebu u todjoj kuci.Draze im je valjda bio u autu,a ko nema auto. . .Neznam,tako je na selu.
Upalio sam svetlo i rekao joj da sedne,Skinula je jaknu,i ostala u nekoj cebastoj trenerci.Dole je imala crne dzesike,i cizmice,koje neznam zasto nije izula.Sela je na fotelju i prekrstija noge.E kako joj se tad preko crne trenerke ocrtala butina!Namerno nisam zeleo da okolisam,dok sam jakne kacio na civiluk rekao sam jo ja se ta fotelja razvlaci i da cu to i da uradim,da ustane.Bez reci je ustala,nekako ko oparena.Ja sam joj prisao,stao blizu nje,bila je dosta niza od mene,glava joj je dosla u visinu mojih grudi.Nije podigla pogled nego me je gledala u mene,u pleksus.Neprijatnost je visila u vazduhu.gurnuo sa je na fotelju,i dok je lezala razvukao je,a onda se bacio preko nje.Do tad se nismo poljubili,to sam tad uradio prvi put.Drago mi je sto su stvari isle tako,zeleo sam da sve izgleda kao da je kurva,sto i jeste,da je kaznim zbog toga.Nisam je dugo zvalio,krenuo sam da joj otkopcam trenericu,zatim joj skinuo tanku majcicu,onako navukao preko lica,glave. . .Nije imala brus,nije joj ni trebao,grudi joj nisu bile nista posebno.Bradavice su rekle svoje.Imala je izrazito crn ten.Lizao sam je izmedju tih sisa,neznam zasto nikad to nisam radio na taj nacin.Onu majcu sam joj spustio do ispod vrata,i krenuo dole.Lizao sam joj stomak,i krenuo da svlacim crne dzesike.Imala je crne gacice,skinuo sam ih,ali samo do kolena.Picka joj je bila obrijana.Zavukao sam glavu izmedju njenih nogu,nisam joj skidao dzesike i gacice,jos ju joj bile na kolenima.Krenuo sam da joj lizem pickicu,ali kad sem primetio da je vlazna i da sekret ima neki odbojen miris odustao sam.Raskopcao sam jednom rukom slic,izvadio kurcinu i popeo se malo gore.Gledao sam je u one oci bila je bas uzbudjena gledala me je mozda i pod nekom tremom.Krenuo sam da joj nstavljam kurac,a ona je rekla “stani”,i uzela ga svojom rukom.Naslonila je glavic na usvine,i malo vise podigla noge.Ja sam ga nabio,onako jako,skroz,do kraja.Bila je vlazna,ali nekako tesna.Uhvatio sam je za facu i stego sakom za vilicu.Rekao sam joj,ne vadeci ga-”jel volis ovo a”-klimnula je glavom,a ja sam nastavio”ti si moja mala kurvica”.Ona me je samo gledala pravo u oci,nekako uzbudjena,a ja sam ga izvadio,i zatim krenuo da je jebem kao ni jednu do tad.Drzao sam je za vilicu i gledao uoci,a jebao je takvim ritmom,da su se jasno cula moja muda kako udaraju.Ona je samo stenjala.a ja sam je stiskao za vilicu i usta.Kako me je njen pogled palio!Svukla je dzesike i gacice na jednu nogu,i nalo ih rasirila,tako da sam imao jaci zamah.Jebo sam je sve jace i jece,bio sam sav u znoju,i ako nije bilo toplo,kupao sam se u znoju!Ona je sve jace stenjala,ja sam je stiskao za facu.Pogled nismo razdvajali.Kako me je taj njen pogled palio!Kroz sobu se i dalje culo njeno stenjanje,moje dahtanje,i muda koja je mlate po usminamam.Kad sam bio na vrhuncu,izvadio sam ga i svrsio joj po stomaku.Zatim sam lego preko nje(i moje sperme na njoj)poljubio je i sapnuo joj na uvo-”ti si moja kurvica.”-odgovorila je-”jesam!”-pogledao sam na sat,i zacudio se da je proslo tek nesto vise od 5 minuta.Nastavio sam da lezim tako na njoj,mozda jos minut,dva.Onda sam se uspravio,pogledao je u one oci i pitao
-”kako te je jebao Zoran?
-On mi je bio drugi u zivotu,terao me je da mu pusim!-Nije mi bilo jasno kako devojka sa 23 godine moze da ima samo 2 decka/jebaca!Gledao sam je neko vreme,a onda joj rekao da ustane.Skinuo sam joj onu majcu,i svukao dzesike koje su bile zapale u cizme,zajedno sa gacicama.Za mene provod tek pocinje!!!
Ostala je samo u cizmicama sa krznom.Delovala je kao pogubljen slucaj,drogirana,pijana,otkud znam…
“-E sad ces i meni da pusis!”
Bez ijedne reci je klekla pored mene,uhvatila me za raskopcane farmerke iz kojih je strcala,sada ponovo prava kurcina.Udario sam je dvapur kurcem po faci,onako,cisto da je jos vise ponizim,u odda joj gurnuo u usta.Igra je pocela.Delovala je tako jadno sa razmazanom sminkom.I dalje me je gledala u oci.To me je vise palilo,nego sam osecaj pusenja,koji sam tad drugi put osetio.Rekao sam da prekine,da bi skinup farmerke,koje su mi sad vec spale,i pocele da smetaju.Onda sam joj rekao da klekne na stolicu na okretanje,kod radnog stola,ako joj je bilo lakse,posto je dosta niza od mene.Nisam zeleo da legnem,zeleo sam da budem iznad nje. . .Klekla je na stolicu,drzeci se jednom rukom za naslon.drugom je namestala kosu.Primakao sam kurac njenim sirokim ustima,i igra je pocela.Nije me gledala u lice,a ja nisam mogao da skinem pogled sa njenog dupeta.Kako sam mogao to da propustim?
Bice nastavak,ima jos mnogo da se prica.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Ljubavnici

Toplo letnje jutro. Probudila se oznojena, vruceg tela. Protezala se gola, mekana, sva podatna, a zeljna jutarnjeg mazenja. Budila se do kraja milovanjima tela, prolazeci dlanovima preko vitkih nogu, krila i cvrstih dojki. No, nije bilo mnogo vremena. Valjalo je na posao. Istusirala se i posla njegovom ulicom, uz reku nad kojom je pirkao vetric, dok su se zalosne vrbe ogledale u vodi.

Bila je zgodna plavusa u laganoj zelenoj haljini s dubokim izrezom na ledjima, koja su vec bila preplanula od suncanja. Svaki korak otvarao je razrez sve do bedara. Ruke su joj bile gole. Bila je privlacna i izazovna, a svesna i sama toga.

Sustigao ju je automobilom na kraju ulice u kojoj je stanovao. Povezao ju je. Bili su ljubavnici vise poljupcima, pricom i stihovima, no telom. Ali, danas je bila neodoljiva. Pozvao ju je na ranu jutarnju crnu kafu u svoju kancelariju. Radili su u istom preduzecu.


Na poslu, ona se presvukla u belu radnu odecu, ispod koje je imala samo male, bele gacice, cija je uska traka medju nogama jedva prekrivala podsisanu i oblikovanu sumicu njenog Venerinog brega.

On ju je vec cekao sa smeskom. Pruzili su si ruke, isprepleli prste, a onda je bila privucena uz njegovo telo. Ljubili su se. Sedela je u naslonjacu, dok je on zakljucavao vrata, a potom bio uz nju, na kolenima i ljubio joj lice, usne i noge, kad je zadigao haljinu. Krao se dlanovima prema preponama. Mrmljao joj je nezne reci onim svojim sonornim baritonom, zbog kojeg ga je zvala Lepi glas. Raskopcao joj je haljinu na grudima i ljubio joj tople, oble, cvrste grudi, naslanjao lice na njih, a ona mu je mrslia kosu. Bio je nadrazen. Na pantalonama se videla nabreknutost njegovog uda.

Odgurnula ga je i pozelela kafu. Vec je cekala. Sedeli su svako u svom naslonjacu, pijuckali crnu tecnost i gledali se. Ona ga je gledala izazovno, lizala i grickala kockicu secera, oblizivala svoje usne, mazno mu se smesila. I on nije mogao da izdrzi, evo ga, vec je opet bio uz nju.

Podigao ju je, cvrsto zagrlio i poljubio, a onda se svojim telom pripio uz nju. Raskopcao joj je belu haljinu, uzivajuci u njenom telu koje je izranjalo iz tkanja. Stiskao joj je guzu, ljubio usne i vrat, dojke i trbuh. Kleknuo je pred nju i polagano joj svlacio gacice, ljubeci svaki komadic gole koze. Zario se jezikom u njeno medjunozje, pa joj lizao noge sve nize i nize, do kolena i natrag. Cvrsto ga je drzala za glavu, milovala mu potiljak, cupkala gustu, crnu, kovrdzavu kosu. I, uzivala.

Onda je on ustao i odbacio sa sebe majicu, pantalone, rublje. Ud mu se ustobocio u punoj erekciji, tako lep bez kozne kapice. Nije joj dao vremena da uziva u gledanju. Podigao ju je lako, kao perce, uvis i drzao je pripijenu uz sebe. Obujmila ga je nogama oko struka i kao lijana se pripila uz njega. Ud joj se doticao trbuha i guze, pa kliznuo ka toploj i mokroj koki. Nagnuo se napred i spustio je u naslonjac, prstom joj rastavio toplinu koke i napipavsi klitoris, poceo ga nezno masirati. Pri tome joj je milovao dojke i ljubio usne. Dovodio ju je do ekstaze. Milovala ga je po ledjima, stiskala nogama i tek ovlas dodirivala njegov penis po samom glavicu, gde je stajala sluzava kapljica. Saputao je, bio je uzbudjen, zeljan i nestrpljiv da je tuca sto pre.

Promenili su polozaj. On je sedeo u naslonjacu, a ona je nad njim klecala, drzeci divno spolovilo u rukama. Milovala ga je i gnjecila, sve dok se na vrhu nije stvorio sluzavi, penusavi sloj vlaznosti. Tad ga je gurnula u svoju vrucu koku. Klizila je po njemu gore, dole. Opet su se ljubili, sisali jezike sve do korena. Odizala je i spustala svoju straznjicu pustajuci penis da gotovo ispadne, a onda se ponovo naticala na njega sve do korena, do jaja. Da je mogla, strpala bi i njih u sebe.

Primetila je kako se blizi vrhuncu, pa je usporila svoj hod po njegovom penisu. Umirila se. Ljubila mu je kapke na ocima, cupkala i mrsila dlake na grudima, grebla ga lagano svojim ostrim noktima po stegnima. On ju je hvatao za cvrstu straznjicu, odizao je, pa spustao, milovao joj je i stezao celo telo, trazeci svojim usnama, nabreklu, crnu bradavicu njene dojke.

Plesala je na njegovom udu velicanstveni ples. Kakvo je to bilo jutranje t*****e! Jecao je u grcu i sav pruzen u nju sve do utrobe, a onda je svrsavao dugo i toplo. Osecala je njegove vruce mlazove, ali je nastavila svoje jahanje na njemu sve dok nije zapocelo njeno dugo svrsavanje. Jos mu je ljubila usne i jos ga grebla po ledjima, a vec je dolazila k sebi posle uzivanja u ovom jutarnjem tucanju. Disali su sve tise i tise.


Kad je sve bilo gotovo, maramicom je obrisala njegov penis i svoju crvenu, nabreklu koku. Obukla se i vragolasto mu se nasmesila. Osecala je njegovu spermu u sebi. I bila je sretna. Takva je posla na svakodnevni posao. I, jos je ceo dan pevusila jednu pesmu, koju su oboje voleli.

Kako li je lepo zapoceti radni dan tucanjem u kancelariji! I biti ljubavnica svom ljubavniku.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Maloletna gubi nevinost

Ja svoju picu cargam i trljam od malena a da mozda nisam ni svesna toga ali kada sam u mladim godinama dobila prvi mensis,umesto mame tata je bio taj koji mi je objasnio da postajem fizicki zrela i da kada to budem i psihicki mogu imati sexa.
Ali moja pozuda za sexom je jacala iz dana u dan,nisam mogla zaspati ako se nisam poigravala sa svojom picom. Primetila sam da me mnogo privlace atraktivne i sexy zene,mislila sam da je to zbog garderobe,jer u komsiliku je bila jedna predivna jako slobodna u ponasanju i odevanju zena a i njen je suprug bio neki zgodni muzicar i poprilicno popularan.kada sam je sretala ja sam se divila njenoj lepoti i govorila joj da bih i ja zelela da se ponasam i odevam kao ona.
Uvek sam joj davala komplimente pa je i ona meni pocela govoriti kako sam slatka i da postajem jako zgodna devojka...
Tako mi smo se sretale i jednom je ja pitala za donji ves i da bih zelela kakav i sta odeva...hahahaaaaaaaaaa...jedva je docekala smejuci se i pozvala me kod nje.
Najpre mi je rekla da ako umem da cutim i da cuvam tajnu da ce mi mnogo toga pokazati,zaklela sam joj se i molila je da ima poverenja u mene samo da budemo blize.Tako se desilo da ja odem kod nje i ona me posluzila sokicem i rekla mi da sedim i da posmatram nju kako ce mi demonstrirati svoj donji ves da ce sve isprobavati a ja da joj dajem svoje misljenje.Jojjjjjjjjjjjjjj kada se je najpre svukla potpuno gola ,,,a njeno telo tako zgodno lepo,nezno i obnazeno kao u najzgodnije manekenke...meni pica utrnu ,okice mi se zamaglile.....ona me primetila pomilovala po glavi i vrlo kratko poljubila u sred usana.Pocela je da odeva jedne gacice okretala se i pitala me kako joj stoje,pa ih svlacila pokazivala mi svoju golu picu,zatim druge gacice i mozda ih je probavala pred mojim zeljnim ocima oko dvadesetak....za celo vreme sise su joj bile gole a tako su joj lepe srednjih velicina ali tvrde kao da nije zena vec devojka,a tek njen pupak udubljen a ravan stomak bez grama sala...zaista izuzetno zgodna.Poludela sam od zelje i pica mi je bila vlazna i vrela da mi je ruka sama posla ka njoj i ja sam se mozda i nesvesno drkala...To je nju uzbudilo i ohrabrilo,pitala me koje mi se gacice najvise dopadaju...rekla sam za jedne roze boje tangice.Poklonicu ti ih kaze i zatrazi da se sada ja svucem gola,svukla sam se i kada je trebalo da svucem i gacice ona mi je rekla da stanem.
Prisla mi i jojjjjjjjjjj uzviknula....kako si ti mala vlazna,a moje gacice mokre da je njima mogla i pod brisati...uzme rukama svuce mi ih i kaze da ce ih zadrzati kao trofej...pa klekne medju mojim nogama rasiri me i pocne lizati.Aaaaaaaaaahhhh nikad nista lepse i sladje nisam dozivela onesvestila sam se od slasti a ona me lizala jezikom lizala i lizala da sam poludela koliko mi je bilo slatko.Na trenutak je prestala i pogledala me da vidi moju reakciju a ja sam joj rekla da zelim jos i jos...jos i jos...kako me je dugo lizala da je pocelo da me pece a ja je molila da nastavi dalje.
Tada mi je i ona stavila picu na usta i nastavila da me lize i hvata rukama...lizala sam i ja nju...aaaahhhhh kakvu lepu i slatku picu ima...usladila mi se.Ko zna koliko smo se lizale...moj san je bio ispunjen dozivela sam uzivo prvi sex ali to je bio pocetak..ona me je sasvim malo prstima prstenjacila jer ja sam bila nevina i nije htela da mi naudi,ali zato je trazila da ja njoj zabijam prste u picu da je ****m njima pa smo lizale moje prste sa okusom njene pice i....dugo sam je dugo prstenjacila.
Odjednom mi je ona rekla da prestanemo..kao da se malo pokajala sto se
toliko zanela ili se mozda bojala...ponovo me je ubedjivala da nikome ne pricam i da ako cutim tek cu nauciti sta je sex.
Kada se je uverila da nikom nista nisam rekla niti cu reci,posle 5 dana pozove me opet sebi i pita me dali imam protiv da i njen muz bude prisutan.Nisam imala protiv ali sam se jos zesce uzbudila na pomisao da budem sa njima dvoje.....i da skratim on nas je gledao a nas dve smo vodile ljubav i sex kao i prvi put ali mnogo sadrzajnije
On nas gledao i svukao se gol.....jojjjjjjjjjjjjjj kada sam mu videla
kurcinu.....joj da samo znas kako mi je pica zvakala....jojjjjjjjjjjjjj kakav k***c...tek sada posle mnogih sa kojima sam se jebala mogu reci da je to jedan od najboljih koji se mogu naci...ko u pastuva....i veliki i lepo gradjen i posebno izrazeni glavic...odusevljena sam njime.
Naravno nije me on jebao tada,vec je jebao nju,,meni nisu dali ni da ga
dodirnem ali su se njih dvoje tako jebali a tako su zgodan par i tako lep k***c i predivna pica da mi ta slika nikad nece nestati.
Jebali su se ludoi dugo a ja zelela i zudila za njim.....
oooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Kada je svrsio tek onda mi je dozvolio da mu ga malo pomilujem i naravno liznem eeeeeeeeeeeehhhhhhhhhh.
Mozda posle desetak dana ja u****o molim nju da budem opet sa njima i da sam odlucna da se ****m sa njenim muzem......smilovali su se
i da jebao me je jebaooooooooooooooooooooooo u pravom smislu te reci
oduzeo mi nevinost i tako pokazao sta je pravi k***c da sam zaista srecna i dan danas sto sam se upravo sa njim jebala i sto mi je on probio picu i rascvetao mi je.
.............................mozda to trebam posebno opisati?

Njih dvoje su me tako jako napalili da sam izludela za tim kurcem,kurcem
njenog supruga i doveli me do stepena da mi on zabije uzavreli k***c u nevinoj pickici.
Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh tako sam ga zelela da nisam ni na sta drugo
mislila,vec samo da mi udje u mojoj vrelini tako vlaznoj i pozudnoj da sam bila
spremna na sve.
k***c mu je vec tvrd kao najtvrdja stena... skroz je narastao...
deluje strahovito iz glavica cure sokovi...posluzice za podmaz...
Moja pickica takodje kizava,ali jako uska, a vec jako zeljna i spremna da
ga primi u sebi....i sad ce se desiti ono za prvi put....hhhhmmmmmmmm,
a razvratna komsinica posmatra to i pokusava rukama da mi rasiri usku pickicu.
Ko ce sada da odluci kad da ga zabije ?
Inicijativa je moja naravno ...ja gubim nevinost i ja treba da odlucim u kom
trenu i da to osetim....vrisnem glasicem ....hajde hajdeeeeeeeeeee....zabijjjjjjjj!!!
Aaaaaaahhhhhhh kako ga je to uzbudilo,moj glasic pomalo moleciv vise pohotan iz dubine bica mog pozudnog....primaknem otvor pickice na glavic...osetim ga kako je tvrd i velik i kako mi se pica siri i mada je usko,vrlo usko i maleno za tako veliki k***c.
Za to me vreme ona uzbudjena gura ka kurcu pa i ja sama nemogavsi odoleti vise primaknem se da
se nadenem na njega...a zapne i on......aaaaaaaahhhhhhhh ....od silnih sokova mojih ulaz je zadivljujuce klizav i taj veliki glavic tvrd kao kamen je vec uklizao.
Aaaaaahhhhhh...vrisnula sam i osetila kako je vreo i debeo i kako mi siri otvor pickice i pritiska da udje jos dublje,jer jos treba dok mi pocepa himen i oduzme nevinost a jos mnogo dok se ceo zabije u mojoj nejebanoj pickici....da se zabije svom svojom duzinom....nije malo dok 23 cm udju u tako uskom mestascu.
Ja nemam namere da se oduprem i da odugovlacim a i njegov k***c je vec krenuo i nikako ne zeli nazad vec samo napred.... tako sam zeljna da ga primim celog da sam poludela od pozude.
Zavapila sam.....jebiiiii meee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaahhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kad je on osetio svu moju pozudu i spremnost........ jojjjjjjjj kako se je uzbudio i smogao
hrabrosti i kao poludeo zabio svom svojom snagom mocnog mu kurca zestoko u mojoj pickici svom zestinom....zabio i osetila sam kako mi se taj k***c zario skoro do pola....pocepao mi tu prepreku,tu opnicu koja znaci himen-nevinost.
Osetila sam strasni slatki bol...vrisnula aaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh hhh uuuuuuuuuuuuuuufffffffffffff !!!!!!
i nemajuci sta zubima uhvatila picku vrelu komsinice ugrizla je tako jako da je i ona vrisnula tako da mi se ucinilo da obe gubimo nevinost.
Posle ostrog bola odjednom mojom picom zavlada neka tupa toplina i divna slast,
kako sam se osecala mocno i srecno sto sam primila strasan k***c u nevinu pickicu
mmmmmmmmmmmmmmmmmmm i jos zeljnije i jace zapela da se ****m da se cepam.
Istovremeno on je imao tako veliku strast da ga oseti celog u meni......pa je zapeo svom snagom
a ja se jos jace primakla ka njemu i on mi je vec uklizavao dublje.....aaaaaaaaaahhhhhhhhhh
taj tupi bol od debelog kurca vec je poceo slatko da svrbi i mi smo se jebali vrlo pozudno dahcuci i uzdisuci....jaka zelja da mi njegov k***c udje sasvim pa makar bolelo i jace ucinila da se mi neobaziruci na bol pocnemo j****i sloznim ritmickim pokretima.On me **** a ja osecam
sexualnu bol...sladostrasnu bol....neodoljivu bol koju jebanjem zelim ublaziti i pretvoriti u strast....zato jos zesce se pokrenem prema njegovom kurcu napred nazad napred nazad i silina sokova ucini da k***c vec sladunjavo klizi u mojoj pickici.....aaaaaaaahhhhhh kako je slatko...
zato svom snagom i zeljom uvucem taj veliki k***c unutra i on mi se zabije u pici skoro do kraja razbijajuci moju unutrasnjost i ja sam osetila tupu i sladunjavu bol upijajuci k***c do dubine moje mlade materice....aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh......
Osecam kako ta ogromna kurcina ispunjuje celu moju malenu pickicu sireci je i cepajuci mi najvece
dubine.........aaaaaaaaahhhhhhhhhh aaaaaaahhhhhhhhh!!!
Osecam kako mi zaronio u dubine zeljene i pozudne pickice,osecam kako je vrelo kako je intimno i prisno kako je glatko i slatko divna njegova kurcina....tako je prisno osecam tako zeljno i tako duboko da sam osetila bas svu slast jebanja i tako bila srecna .
Jos malo se promeskoljimo guzama i zapnemo da osetim jaja po svojoj guzi a da mi pritisne klitoris sa stidnom kosti i eto aaaaaaaahhhhhhhhh etooooooooooo !!!!!!!!!!!strasan prodor u nevinoj pickici ja do kraja do jaja do balcaka.....
Progutala sam ga! Progutala tu ogromnu kurcinu kao stenu u sebi u svojoj pickici i ne dajem napolje vise...a i gde ce uvalio se ugnjezdio se u tako tesnom procepu da nemoze niti zeli vise nazad.....
osecam kako me **** a jajima mlatara po guzi.....jos vise se uzbudim i ****m se ****m sa njim ludo i neobuzdano....aaahhhhhhhh !!!!!!!!!!!!!
Zelim da me **** dugo....dugo..... dugo... zelim da me **** bolno I razorno da prodire u meni sve brze i brze ....najbrze moguce....da boli...da sladi....da raskrci put jednom zauvek svim kurcima koji ce me tek j****i tokom zivota....aaaaaaaahhhhhhhh....
Kako je lepo j****i se!!!!!!
To je nesto najlepsde na svetu.....**** me i drzi za kukove...nabija sve jace....i jace...sve vrelije i klizavije....rasklizala se moja pickica od silnih sokica nasih ali pomalo i lepljiva od necega sto cu
kasnije saznati....od slasti i divote pickica pocinje da zvace i steze...steze ga i grci se oko njega uvija izvija isteze i uziva sa njim.
****mo se ....jabemoooooooo......razaramo.....tako smo blizu nasem vrhunskom osecaju blazenstva...savrsenstva jebackog cina....A i ona da poludi od uzbudjenja i prizora koji gleda...pomaze i ona svojom pickom se nabija na moj jezik pa joj lizem celu picku a rukom
joj drazim klitoris i ****m njenu guzu prstima...a ona pomaze meni tak sto mi drka klitoris a noktima grebucka po klizajucem kurcu,kojeg zestoko zariva on u raspaljenoj pickici mojoj,dok se sokovi izlivaju i klizaju niz guzu......pickica i k***c se tako slatko jebu jebuuuuuuuuuuuu i....Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh hh,svrsavamo zajedno.
Svrsavamo u extazi sladostrasca..... drhtimo celim telima,dahcemo....vristimo...
Razvalili smo jedno drugo!!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh....
........a tek kad ga izvadi imacu sta da vidim....i osetim.....

Zelela bih ti jos malo do kraja opisati posledice mog prvog jebanja sa muskarcem,
jeste nije me mnogo bolelo samo na trenutak jer sam bila toliko uzbudjena da me odamh prosla ostra bol mozda zato sto sam pocela svrsavati skoro odmah, toliko me napalio taj osecaj prodiranja iznutra da sam skroz otkacila. Nemoguce mi je to opisati. Osetila sam se potpuno rasirena, kao da imam nesto ogromno u sebi,celo telo mi se grcilo, vec sam tehnicki to opisala,ali sada ono sto mi se cini da je razlog mom toliko sexualnom zaru...
Kad je izvadio k***c iz mene tu ogromnu tada za moju nevinu pickicu kurcinu mislila sam da cu ostati tako rasirene pickice celi zivot, kao da mi je neki ogroman komad tela izasao iz nje nesto sto treba ostati u nju i uvek mi se cini kao da mi nesto nedostaje da trebam stavljati u njoj i popunjavati tu ogromnu prazninu taj glad za sexom i za dobrim muskim kurcem a sa druge strane toliko zelim neznost od zene jer mislim da to muskarci ne razumeju......eto mozda sam i zbog toga bisexualka
nadam se da me neces pogresno shvatiti sto toliko zelim sex utroje.
Jos malo bih ti opricala kraj mog prvog sexy iskustva....
Duboko sam disala i ostala lezati, jos mi se vrtelo u glavi, njih dvoje su me poceli ljubiti po pickici i onda u usnama osetila lepljivi poljubac i njegov i njen.
Nisam znala razlog...ali kada mi je pokazao njegov k***c i pruzio mi da mu ga liznam
videla sam da je bio krvav.......aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh tek sam sada znala sta je,
da su to tragovi mije krvi da se zato osecam praznom dole i da me zbog toga nesto pece
medju nogicama.
Ona je legla kraj mene i sada ju je on poceo j****i.
Sevili su se brzo, sve je trajalo kratko, odjednom je on kleknuo nad njom,ona je uzela njegov k***c u usta i videla sam kako mu sprica iz njega, u usta i po njenom licu. Ona se okrenula i poljubila me, osetila sam okus sperme, kao da sam celi zivot probavala spermu nije mi se gadila bila mi je slatka.
Taj miris i ukus pomesan s njenim ukusom bio me je esencija seksa,sto je mozda jos jedan razlog za moju bisexualnost.Nisam imala predrasuda o seksu, verovatno zato sto sam se rano pocela samozadovoljavati i drago mi je da je tako bilo.
Jos cetiri puta sam bila kod njih, On me svaki puta nezno jebao,naucila sam lizati picku, vec tada mi se to jako svidelo, uspela sam pushiti dovoljno dobro da je on svrsavao, navikla sam se na ukus sperme…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N95 8gb
Vulkan strasti

Najpre te polako svlacim ne prestajuci da te ljubim jezikom ,ljubim te polako po vratu ramenima i grickam sitno ujedajuci i ostavljajuci tragove onda nesto sto nisi osetila dotad..//lizao ti ruke od prstica do pazuha i ispod pazuha gde si najosetljivija i gde te golica ,skakljika da si poludela koliko si osetljiva a koliko ti je bilo napaljujuce...aaaaaahhhhhhhhhhhhh ...potom te grizem i sitno ujedam sise do bolne slasti ...aaaahhhhhh...tvoji jecaji u meni izazivaju divlju krv.
Strahovitom brzinom prosto ti pocepam gacice i tvoja pica jako vrela i vlazna ceka da je radim rukama ili jezikom...ali sada necu to....vec te prstima stipam medju nogama ostavljajuci tragove a nju ti nisam ni dotakao......Prihvatas moj novi nacin i prepustas se neobicnom uzitku.I spremna si cak i na jos vecu zestinu.
Ali nisam ja toliko los i zao,samo zelim nesto novo.ZAtim uzmem jagode i tako ih utrljam po tvom telu.... svuda osim na picu trljam i zatim se nasladjujem.... jedem ih sa tvog tela i lizem te do ludila.
Uzmem bananu..najvecu i pomislila si da ces najzad dobiti bar nesto u pikici ,ali nije tako...jojjjjjjjjjjjjj samo te izazivam.....Svukao sam se i ja potpuno gol....a moja muskost nabujala od uzbudjenja...aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh....kako ga samo zelis primiti u svojim vrelinama.Htela si mi skociti,ali sprecim te i morala si samo gledati i ocekivati.
A onda ...aaaahhhhh ...seo sam nasuprot tebi i poceo ga drkati.Svako od nas je mogao gledati drugo.
Ti moj poludeli vulkan u svoj njegovoj velicini a ja tvoju malenu pikicu kako ti se dimi od uzbudjenja.Uzmem tvoju desnu nogu i pocnem jagodama da ti trljam prste i onda da ti ih lizem i sisam.Istovremeno stavim nogu na tvoju uzavrelu pikicu.Aaaaahhhhhhhhh kakav osecaj...mogao sam nogom prstima drkati ti je i zabijati joj prste i seviti je prstima noge...kakav divan osecaj...seviti nogom....zajecala si od slasti....onda mi ti stavis svoju nogu na njemu i pocela si me trljati...aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh.....neverovatno slatko ukrstavanje sexualne pozude nogama i osetljivim jagodicama prstiju noga ucini da orgazam naidje nezadrzivo.U neobicnom orgazmu osecas kako imam debeo palac noge i kako te on sevi kao da je glavic polnog organa,ali nije dovoljno dug koliko ti treba.Pa ipak ti je divno jer pozudno stezes misicima uzavrele i nabijas se na njega a zelja ti ne splasnjava vec se i dalje rasplamsava.
Zamisli jedan takav uvod posle cega sledi neobuzdani i divlji sex medju nama,eto i to mi je jedna od tih pomalo neobicnih zelja.Naravno posle toga bi i ti meni mogla vocem prirediti mucenje/kao ja ne zelim/mogla bi me vezati i sagoreti me u pozudi svojom igrom odlaganja mi orgazma
Jel bi mogli tako sta? Sta mislis?
A onda...Dao sam i tebi da mi upoznas bezobraznika, da ga malo milujes,da se divis njegovoj velicini i skladnosti i da ga tek samo onako liznas i stisnes...da bi ga upoznala tek sada bez zurbe i natenane i da bi zudela za njim dok se spremas da ga poludis.Znas moj ce ludi vulkan tokom tvoje lude obrade rasti i postajati sve veci,sve deblji i nabubreliji ispunjen pozudom kao nikad u zivotu jer ce imati priliku da ponovo bude u zeljenoj,ali sada puno izdrzljiviji.
Pruzis rukicu,stegnes mi ga da osetis kako pulsira u rukici i kako je vreo...kleknes i poljubis mi ga i uvuces u usta lizuci ga i vlazeci...osecas divotu u svojim ustima i nasladjujes se polako i strpljivo,tako osecajno da zelis upiti svaki damar pulsiranja krvi u njemu....moj je vulkan poceo rasti,postao je poprilicno debeo a nezan sa jos naboranom kozicom ispod glavica jer ga jos nisi razradila i tek treba da jaca raste i deblja se....nadrkavas ga da malo bude veci,rumene boje od tvog stiska,glavic postaje izrazito okrugao...uhvatis ga prsticima bas za glavic i kliznes do korena noktima .....sagnes se i oblizes u krug oko njega...pufnes ga a on ostane da poigrava od pohote....od zelje za tobom....primetis da imam jako velika jaja kao kotlici....pomilujes mi ih i polizes vukuci prstima moje nabreknuce uvis i stipnes ga....da i dalje narasta...igras se mojim jajima i njime kao da ti se uopste ne zuri ...a tako bi ga ponovo primila u svojoj vrelini da bi poludela od pohote...Jako ti se svidja aaaaaaahhhhhh...
I ja bih odmah usao u tebi,ali cekam da se igras sa mojim ludilom i da obradom izazoves u meni tako jaku pozudu da mi izvori zivota budu preplavljeni sokovima kojima bih hteo da te okupam.....
najdraza moja pohotnice!!!!
On mi vec postaje nabrekao i vidis da je atletski gradjen,koliko dug toliko i debeo izgleda ti kao da je nabildan sav u misicima sto izazva odusevljenje u tebi da ga zeljnije obradis...drzaci me rukama za misicave guze polizes ceo mojj divni rumeni od podnozja do glavica i jos ugutas sto mozes dublje i gruznes zubicima da zadrhti od sladostrasnog bola/volim to/....aaaaaaahhhhhhhh...i za trenutak ga izvadis iz usta pustis da poskace sam od sebe bez dodira...malo udaljis i posmatras diveci se i ludo zudeci za njim da ga smestis u sebi.Jako pozudno ti deluje moje nabreknuce...i ne samo sto mi je postao ogroman vec i glavic mi je jace zacrvenio i deluje ti neodoljivo jer je tako jako i gordo izrazen,jer zna da se blizi trenutak da ponovo ispuni svoju zeljenu uspaljenicu...
obuhvatis ga sa dve sake sada...stegnes i veliki glavic postane jos veci i crveniji....stavis ga u usta ugrizes izazovno a jezicicem pravis krugove ispod glavica oko prepucijuma...poludis ga da sam jecao od strasti od cega je i tvoja pohotnica vec tako vrela i vlazna da cvili i place za njim.....zeli ga u sebi duboko i jako......jojj kako si se napalila....uhhhhhhhh kako ces ga sada slatko imati u svojim dubokim vrelinama....mmmmmmmmmmmmmm......sto ces se zasladiti...zeljna si moga nabreklog rumenka...

Tako si me ljubila i zadovoljavala po mom vulkanu da sam jecao od strasti od cega je i tvoja pozuda da se spojis samnom vec tako vrela i vlazna zelela u sebi duboko i jako moje pulsirajuce prisustvo ljubavi.....jojj kako si se napalila....uhhhhhhhh kako ces se sada slatko neodoljivo spojiti samnom...kako ces me pozudno primiti u svojim vrelim dubinama.... mmmmmmmmmmmmmm....zeljna si moga tela moga nabreknuca....
Ali pre toga ja pozelim da osetim usnama moju dragu i voljenu,kleknem medju tvojim neznim nogama da osetim mekocu tvojih butina na mojim ustima a da zednim jezikom polizem izvor strasti pun vrelih sokova.... da je osetim i usnama i jezikom i da mi to bude jos jaci eliksir za nabreknuce i nadahnuce da budem u svojoj voljenoj...aaaaaaahhhhhhhhhh...ti vec neizdrzivo napaljena opustis se potpuno i predas mi se...legnes na lezaju rasiris noge i zeljno drhtavim telom me pozivas da ti udjem bez kucanja...da su meni tvoja vrata sladostrasca potpuno otvorena i da nezno posesivno i pomalo razorno zaronim u tvojoj vrelini...
Vec sam iznad tebe jako zeljan i neobuzdan....osetim vrelinu i puls i polako laganim pokretima prodirem kao da zelim osetiti svaki milimetar tvoje vlazne...a kao melem sladunjave pikice..... pokrecem se i sve sam dublje u tebi dok me ti ljubis usnama...i mi se spajamo neodoljivo u ljubavnom nasem zagrljaju...
pokrecemo se vec uigranim ritmom i moj vulkan strasti je tako duboko i tako vrelo da mi se cini da ceo ulazim u tebi...svakom porom svoje koze tela i nabreknuca,a ti me zeljno sa puni ljubavi primas
......aaaaaaaahhhhhhhh.....odjednom nisam mogao vise izdrzati,udjem svom zeljom u tebi...a istovremeno i ti tako pozudno me primis...prosto sam te cepnuo da te i zabolelo slatko i nastavio sam uklizavati do kraja a ti me jos jace ljubila grlila i uvijala se uz mene...zelela si me,bas si me zelela,tako jako..... slatko...svog voljenog u svojim neznim dubinama ....aaaaaahhhhh!!!!!!
vrisnula si....aaaaaaaaaahhhhhhh zastenjao sam i ja,poceli smo brzim ritmom u jednom dahu da se upijamo i spajamo u jedno ljubavno bice puno sladostrasti...aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh!!!!!!
......aaaahhhhhhhhhhh ljubavi....stenjes izgovarajuci moje ime....a to me tako uzbudjivalo i zadovoljavalo moju ljubav da sam te osetio tako slatko i potpuno da sam pojacao ritam dahtao i govorio ti na uvcetu bezobrazne reci pune nezne pohote...a sve prisnije se osecali...a ti si ljubavi bas tako zelela,bas tako volela,jer je slatko isuvise slatko postalo i tebi i meni....zeleo sam tvojoj vrelini zeljnoj i nadrazenoj podariti ono sta joj je trebalo....bez zastoja i prekida u transu osecam toplinu i milinu tvoga medenog tela....i vec je neodoljivo opojno,slatko da sam na ivici...a tvoj milozvucni glasic me je posebno uzbudio kada si sasvim neobuzdano pocela leteti na krilima orgazma...i kada si mi rekla da zelis da izlijem svu svoju strast u tvojoj pikici, da se ulijemo jedno u drugo.....aaaaaaaaahhhhhhhhh ljubaviiiiiiiiiiii....slepili smo se u grchu kao da se nikada necemo razdvojiti i postali jedno ....Doziveli smo extazu tako jako i tako obilato da nam se cinilo da letimo u nebesa sladostrasca spojeni i slivljeni jedno u drugo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 188 189 191 192 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:16:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.