Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:55:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 183 184 186 187 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611860 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
zelja zvana mama (kod bake na selu)



Inace zeleo bih da naglasim da ovo nisu izmisljene price i ja nisam profi pisac,ovo su pravi dozivljaji koji su se dogodili neki su manje neki vise zanimljivi za citanje ali cu ih ipak napisati…Dosli smo kod bake ujutru gosti su vec poceli da se okupljaju,oo 14 casova kad je bio vreme rucku vec je bio bez preterivanj bar 30 tak ljudi,tetke,ujne,rodice…svi oni koji nas nisu davno videli su ispitivali kako smo sta radimo…i tako..vec posle dva sat to mi je postalo smaranje,pogledao sam u mamu koja je bila okruzena nekim komsinicama koje su je davile o nekim bezveznim temama..videlo se po noj da joj je dosadno..ustala je i kernula do kuhinje,posle par trenutaka krenuo sam za njom..U kuhinju je dosla kao da popije malo vode,a u stvari je htela da pobegne od daveza…prisao sam i onako je je u prolazu uhvatio mza dupe…otpila je malo vode i rekla mi “al me ubijaju one seljancure,kao da zive u 15 veku,jebote kave one teme imaju,strasno” .Mogli da odemo negde nabrzinu ja i ti da smirs zivce,rekao sam joj.Ti si blesav gde cemo vidi kuca je punaljudi,rekla je u blagi osmeh koji je pokazivao da bi i ona to htela.idemo napolje u poljsi wc on je na kraj dvorista a retko ga i koriste posto ima wc u kuci,a i ako neko i naidje na vreme cu da ga primetim.pristala je,usli smo u wc,bio je mali tek nekako da stanemo oboje, nagnula na zid i zadigla suknju gurnuo sam svoj vec nakoceni kuac,nabijao sam je uz zid svom tezinom svog tela ,uzdisla je kao trudnica kad se poradja,ubrzavao sam ritam,desnom rukom sam joj mesio sise dok sam se levom pridrzavao za zid…Svrsio sam u nju obilno sperma je pocela da curi iz njene picke rekao sam joj da se ne ispravlja,uzeo sam toalet papira pa sam oj obrisao picku da joj sperma nebi curila po haljini i isflekala je..vratili smo se na rucak i na nastavak smaranja od strane dosadnih i dokonih baba,i ova akcija je odradjena dobro tako da niko nista nije ni posumnjao…sledeca prica je o prvom analu sa mamom,inace njoj je to prvi put u njenu usku guzu..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Dve price Kraj



Poslije one noci,onog seksa u znaku straha ali zadovoljstva koje se nemoze opisati,moje zelje spontano su kruzile mojim mislima.Ujutro muz i ja razgovarali smo uz kavicu na terasi.
Kako si spavao?Dobro,prekinula si me u onom trenutku kad sam te zelio,ali nema veze.Izvini molim te,rekla sam stidno kao da sam zalila za tim ali nisam.Obukla sam se izazovno da sto vise privlacim paznju njih obadvojice.Olgice izgledas carobno jutros,mladje i ljepse nego obicno.Kosa ti je divna,govorio je to dok me je svu gledao.Namjerno sam isticala svoje obline.Manji broj grudnjaka,sise su mi bile pola vani,pola bradavica se vidjelo.Posve kratki bjeli sorc,koji se naprosto podjelio mojom pickicom,poneka stidna dlacica nasla je spas izvlacivsi se van sorca,gacica uopste nisam ni imala.Cekala sam da se i Denis probudi,spavao je u vreci za spavanje u dnevnoj sobi a mi smo bili na terasi.
Rekao sam ti Olgice da Denis nece pristati da spava sa nama pa nije on vise djete.Da bio si u pravu?!
Ustala sam se onako na stiklama,posla sam unutra.Namjerno sam setala po kuhinjici dok se Denis nije razbudio.Moji guzovi su se njihali kao i moje sise koj su poigravale.Pogledao me onako.Dobro jutro Denise.Polako se izvukao iz vrece.Samo u gacicama ispod kojih se krio dignut kurac,rukom ga je popravio a ja sam odma osjetila zal koji je prosao mojim venama.Otisao je u kupatilo a ja sam onako malo uzbudjena izasla ponovo na terasu.Sjela sam tako da muz moze da uziva u svemu sto sam imala da pokazem.
Osjetila sam da mi picka polako vlazi,misli su me vodile na drugu stranu svjeta ali zeljela sam i da on osjeti to da moj muz isto osjeti to sto upravo gleda.Pomilovao me njezno po nozi,ruka mu je krenula dublje medju moje medjunozje nisam mu branila.Tiho sam mu rekla to to bas si njezan uh pocela sam sa tihim uzdasima.To ga je jos vise palilo,znala sam da nije sinoc svrsio u mene pa bi sigurno sada volio da me opet pojebe.Ustala sam se i sjela mu u krilo,poce je da me miluje po cjelom tjelu,samo je sutio i uzdisao.Njegova dlakava ruka pronasla je put do moje vec mokre pickice koja se pomalo otvarala zelei da primi kurac u sebe.
Milovao me i dalje.Zatvori oci rekla sam mu,zatvorio je.Sta sad osjecas?Bio je vidno uzbudjen.Uh,uh samo je uzdisao,zatvorenim ocima nastavio je dalje da me dira rukama.Cijela ruka skoro bila je u mom sorcu,stavio mi je prst unutra,uzdahnula sam jako.U tom trenutku Denis je dosao na terasu,gledao nas je bez daha.Muz je zmirio i ilovao moj klitoris a ja sam gledala Denisa u oci.Moje sise su bile gotovo vani,njegova dlakava ruka je pokrivala moju desnu sisu kojoj je njezno milovao bradavicu.Milovala sam ga polako po glavi i po ruci kojom je milovao moju mokru i zeljnu picku iz koje je curijo sok pozude.Rukom sam plako pozvala Denisa ali on nam nije prilazio,samo je gledao,osjetila sam kako mu se dize kurac,osjetila sam da me jebe zracnom barijerom,osjetila sam muzov prst u picki a osjecaj je bio jaci,zeljela sam da nam se i Denis pridruzi.
Polako je prisao sa moje desne strane.Izvadio je kurac van,zatvorio svoje oci a ja sam ga uzela u ruku,bio je tvrd i velik.Pocela sam da ga drkam,muz je i dalje milovao moje sise i prstima oralno dirao moju mokru pickicu.
Malo sam se nagnula i pocela da pusim Denisu kurac.Tada je muz otvorio oci,bio je iznenadjen,ali ja sam tada rekla.Zatvori oci i nastavi molim te.Vise strah nije postojao,vise nije bilo mjesta za to,bilo je ili,ili.
Polako sam se ustala,nemojte otvarati oci.Klekla sam pred muza i izvadila mu kurac van.Bio je tvrd kao kamen.Svukla sam sorc,njezno sam povukla Denisa za ruku prema dole.Onda sam uzela muzov kurac u ruku te ga stavila sebi usta,njezno sam ga sisala.Denis se spustio i zatvorenih ociju poceo prvo da ljubi moje guzove zatim polizao mi je obe rupe,dok sam sisala muzu kurac.Tada sam zatvorila oci i ja.Denis mi ga je onda stvio unutra.Uzdahnula sam od ljepote iako mi je muzov kurac bio duboko u ustima.Poceo je da me jebe Denis ispocetka ga je stavljao u mene do pola,ali ja sam se mjesajuci nabijala na njega do kraja.Nismo se obazirali ni na sta nirti na koga,iako je vikendica bila u zelenilu.
Zatvorenih ociju svi troje smo uzivali.Denis me uhvatio za kukove i poceo da me jebe sve jace i brze.
A ja sam muzu sve jace i brze pusila kurac.Stenjali su obadvojica a ja sam uzivala,bila su mi obadva unutra jedan u pickici do kraja a drugi u ustima.
Onda sam ga dopola izvukla van a rukom pocela da mmu ga drkam.Denis je prstom prelazio preko mog manjeg otvora,znala sam da ce mi ga staviti unutra.Polako ga je izvadio iz picke i polako milimetar po milimetar usao je u moju guzu,od bola sam malo jace zagrizla muzov kurac.Uzdahnuo je jako.Nastavila sam da mu sisam i drkam kurac.Onda poslije 15-st minuta smo promjenili uloge pomalo.
Uzela sam ih za ruke i povela u sobu.Nisam zeljela da otvaraju oci.Navukla sam paravane,bilo je dosta tamno.Svi smo se skinulo skroz.Legla sam na ledja,muz mi je legao medju noge i zavukao mi ga do kraja.Denis je stajao kraj kreveta dok sam mu rukom njezno drkala kurac.Muz me je jebavao veoma snazno,podigao mi je noge malo i ulazio je u mene do kraja.Denis je presao sa druge strane i legao na krevet.Muz je na trenutak zastao.Polako rekla sam mu polako.
Olgice ovo nije normalno ali tako mi je ljepo,muz mi je to rekao uzbudjenim glasom.
Ja sam se popela na Denisa,sjela sam mu na kurac i pocela da se vozim.Muz nam je prisao pa sam mu mogla drkati kurac dok sam se jebavala na Denisu.jebavala sam se na njemu 10-ak minuta.Onda sam se ustala sa Denisovog kurca pa sam sjela na muzov kurac.Pocela sam da mjesam kao luda,stenjala sam kao luda,onda mi je Denis stavio svoj kurac u usta.Ponovo sam bila kao stereo,imala sam ih obadava u sebi.
Sisajuci Denisov kurac osjetila sam okus svoje pickice.
Muz mi je milovao sise i uzivao dok sam se ja nabijala sama na njegov veliki kurac.Ahhhhhhhhhhh,osjetila sam ga kako svrsava u moju vrelu picku.Ubrzala sam,mjesal sam kao luda,muz je uzdisao kao nenormalan,stiskao mi je sise jako dok je svrsavao.Ahhhhhhhhhhh,Olgaaaaaaaaaaaa.
Ustala sam se sa njegovog kurca,iz moje picke sperma se cjedila po njegovom stomaku.Stala sam kraj kreveta.Denis je prisao odozada i zabio mi ga do kraja.Ja sam ljubila muzov kurac onako mokar,milovala sam ga rukom i sisala polako.
Denis me poceo jebavati onako kako volim.Drzao me za kukove i nabijao ga unutra do kraja.Stenjala sam i zapomagala.
Sve sam vise jaukala,bilo je sve ludje i ludje.Napokon sam vrisnula za kraj,svrsavala sam otimajuci se kao luda ali Denis me drzao snazno za kukove i jebavao kao da je to posljednji put.Muz je gledao,polako mu se dizao kurac u mojim ustima a Denis je prilazijo kraju,rubom pakla od kojeg nam je bilo vruce u znopju svrsio je u mene.Ahhhhhhhhhhhhhh,Ahhhhhhhhhhhh,derao me za kraj.
Svaku kap sam uzela u sebe.
Legli smo svi na krevet.Uzdihanim glasom sam rekla.Hvala,bilo je super.Muz se ustao i otisao u kupatilo,nije ga bilo dugo.Pokucala sam na vrata,ali nije odgovarao.I Denis i ja smo sutili.Nije se imalo sta za reci.
Muz je kasnije izaso van.Otisao je na terasu,sjedio je i zapalio cigaretu.Prisla sam mu onako izazovna,pomilovala ga po licu,oprosti tiho sam rekla.Imala sam ogrtac na sebi i golo tjelo ispod toga,jos uvije pomjesano mirisom tri parfema.Sva sam jos drhtala,sperma mi je izlazila iz kokice.
Denis se nije pojavljivao,izasao je van.
Muz i ja smo se samo gledali,nista nismo govorili.Nasula sam mu casu vina a onda i sebi.Namjerno sam da mi se haljina rasiri,moje lijepe noge su se pojavile na suncevoj svjetlosti i pomalo grudi koje su zeljno virile van.Muz me gledao suteci.Tada sam ga pozeljela ponovo.Ustala sam se i razvezala haljinu skroz.Stajala sam pred njim kao da se prodajem za sitnu lovu.Ustao se i uzeo me za ruku.
Zao mi je rekla sam mu.Olgice,desilo se samo nezelim vise da se ponovi,nikada vise.Nece vjeruj mi ioprosti.
Treba mi Olgice vremena da se od ovog ludila otreznim.Tako mi je muka kad se sjetim.Zasto?Pa to ste bili vi,vas dvojica koje volim i to je bila moja zelja.Olgice prestani,nezelim to da slusam vise.A priznaj bar,bilo ti je lijepo,priznaj bar.Je,ali poslije mi je bilo gnusno i odvratno sta smo radili svi troje.Milovala sam ga po kosi,njezno poljubila i sapnula na uho.Zelim te ponovo,ali sada mi sami.Ne,nemogu vise Olgice,nemogu i sam neznam sta sam si dozvolio.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Ženina sestra 2



Dragana me opkoračila i sela u krilo.Zadovoljno se smeškala.Zagrlila me oko vrata.Gledali smo se.Video sam u njenim očima sreću.Sva je blistala.Bože,ja sam se zaljubio,pomislio sam.A i ona je.Nije morala da mi kaže.Videlo se to.Mazio sam joj struk a ona meni kosu.Bili smo pravi zaljubljeni par.Poljubila me nežno.Srce mi je zaigralo.U stomaku sam osetio leptiriće.Dragana je pravi anđeo,pomislio sam u sebi.Ne želim da se završi na ovome,razmišljao sam.Želim je.Nastavio sam da je mazim po leđima,dok je ona mene ljubila.Polako mi je spuštala jezik do vrata.To me je palilo.Naježio sam se.Kurac je počeo da se diže.Osetila je to.Nastavila je da me nežno ljubi.Ja sam joj mazio dupe.Bila je to najlepša guza koju sam video.Počeo sam da joj prstima desne ruke kružim oko pičke.Bila je vlažna.Malo sam je izdigao i nasadio na kurčinu.Kurac je utonuo u njenu slatku pičkicu.Propratila je to uz blagi uzdah.Nasedala je sasvim polako,nežno.Želela je da taj osećaj traje večno.Želeo sam i ja.Ovo nije bilo kresanje već pravo vođenje ljubavi.Dragana je podigla jednu pa drugu nogu.Sada je čučala na mom buzdovanu.Malo se primakla bliže i njene prelepe grudi su bile ispred mog lica.Lizao sam joj bradavice.Počela je glasnije da stenje.Prijalo joj.Počela je jače i brže da se nabija. Podigao sam je.Stajao sam na sred sobe.Dragana me čvrsto zagrlila a ja sam je pridržavao za guzove.To joj se dopalo.Zabacila je glavu nazad i primala moju razjarenu kurčinu.Htela je da ga ukroti.Ubrzao sam tempo.Vrištala je.Približavao joj se vrhunac.Osetio sam to.Stegla me je jako nogama.Počela je da se trese.SVRŠIĆUUU!! Naglo se ispravila i nabila njen jezik u moja usta uz glasno mumlanje.Svršavala je.Pička joj je bila skroz mokra i klizava.Skupljala se i opuštala.Ostala je nabodena na kurac.Nije se pomerala.Glava joj je klonula na moje rame.Seli smo na trosed ne vadeći ga.Meni je trebao odmor.Ova poza me iscrpela.Bili smo znojavi i umorni.Počela je da meša kukovima.Kurac je bio duboko u njoj.Nije ga vadila.Samo je mešala.NAPUNI ME,rekla je.ISCEDI SVE U MENE,ponovila je.Ponovo sam bio kao razjaren bik.Želeo sam i ja to.Njena topla pička me polako dovodila do vrhunca.Nastavila je da se nabija.Svakim prodorom sam osetio da sam bliže svršavanju.Rekao sam joj da ustane i naguzi se.Želeo sam tako da svršim.Namestila se.Kleknula je na tepih.Prišao sam od pozadi i vratio kurčinu u vlažnu picu.Nabijao sam ga do daske.Hteo sam da je pokidam.Drala se ponovo na sav glas.Jebao sam je najjače što sam mogao.Jaja su mi lupala po njenoj pički.Osetio sam bol u jajima.Nisam mogao više.Sperma je krenula.Zalivao sam je.Osetio sam kao da pišam spermu.Izvadio sam kurac polako.Stavila je ruku da ne izađe ništa.Pao sam pored nje kao klada.Sve mi zujilo u ušima.Bio sam mrtav umoran.Dragana je ustala i obukla gaćice.Višak sperme se cedio u njenim gaćama.Nije želela da ta dragocena bela tečnost izlazi napolje iz pičke.Htela je da sve ostane unutra.Želela je bebu.
Bila presrećna.Ovakav sex nisam imala nikad,rekla je.Posle tolike pauze ovo mi dođe kao melem na ranu.Mnogo si dobar u krevetu.Na te njene reči moj muški ego je rastao do neba.Osećao sam se važno.Međutim,meni je u podsvesti i dalje bilo šta će se desiti KADA,odnosno AKO Ivana sazna za ovo.Šta da joj kažem? I kako? Da li da ćutim i nadam se da nikada ne sazna? Na ova pitanja nisam imao odgovor.Bar ne za sada.Ustao sam posle par minuta i krenuo da se ponovo istuširam.Kada sam završio Dragana je već bila obučena.Pogledao sam je.Zračila je pozitivnom energijom,bila je kao preporođena.Videlo se da je presrećna.
Promenio si mi život,kazala je.I ti meni,odgovorio sam.Prišla mi je i zagrlila.Poljubila me u usta. Moram da idem,kasno je.Čujemo se sutra,rekla je. OK,odgovorio sam. Poljubili smo se još jednom ali ovaj put nešto duže.Prosto nismo mogli da se odvojimo jedan od drugog.
Dragana je otišla kući,a ja sam legao i razmišljao o ovome šta se desilo.Da li sam pogrešio? Da li je ova jebačina bila vredna svega?Mislim da jeste!Svoju ženu nisam nikada prevario,nisam imao potrebe.Sve moje seksualne fantazije mi ispunjavala.I ja njene.Ali ovo što se desilo između mene i Dragane je nešto posebno.Želeo sam ih obe.Od večeras u mome životu su bile dve žene: Ivana i Dragana.
Zaspao sam.Probudio me zvuk mobilnog telefona.Stigao mi je SMS: Dobro jutro ljubavi.Još uvek osećam miris tvoga tela.Zamišljam te pored sebe u postelji.Mnogo mi nedostaješ.Tako mi je prazno bez tebe.ŽELIM TE..Kurac je opet počeo da raste.I ja sam želeo isto.Želeo sam da se više nikada ne razdvajam od nje.Bilo je to jače od mene.Za posledice nisam ni mario.Želeo sam nju,DRAGANU! Osećao sam se kao u pubertetu.Zaljubljen sam do ušiju.Odgovorio sam: Dobro jutro i tebi.Nadam se da ti se svidelo sinoć.Jedva čekam da te vidim.
Ostavio sam telefon i krenuo u kupatilo.Istuširao sam se.Kada sam se vratio ponovo sam pogledao.Stigla mi još jedna poruka: Hoćeš da se vidimo danas? pitala je.Obzirom da je vikend i da nemam poslovnih obaveza oberučke sam prihvatio.Naravno,odgovorio sam.Reci kada ti odgovara i gde,pitao sam.Nisam dugo čekao odgovor.Čim se spremim dolazim.Rekla sam mami da idem kod drugarice i da ću možda prespavati kod nje.
Bio sam presrećan.Pa ona hoće da spava kod mene!Nisam mogao da dočekam.Na brzinu sam doručkovao i seo u fotelju.Minuti su prolazili kao sati.Kada će više da stigne pomišljao sam.Tada sam začuo zvono.Bila je to ona.Otvorio sam vrata preko interfona.Ušla je. Zatrčala se prema meni i zaskočila me.Stegla me da sam mislio da ću izgubiti vazduh.Poljubili smo se.Sva je cvrkutala.Tada sam shvatio šta znači poslovica: DOBAR KURAC,MIR U KUĆI!Bila je zaljubljena definitvno.I to do daske!Otišli smo do dnevne sobe.Seo sam na trosed a ona meni u krilo.Mazio sam joj ruke i ramena.Imala je uske pantalone i majicu na bretele.Mirisala je tako sveže.Bio sam opijen njenim mirisima.Samo njeno prisustvo me teralo na sex.Poljubio sam je.Počeli smo da se igramo jezicima.Prihvatila je.ŽELIM TE,šapnula mi.Kurac je počeo da raste.Nije morala dva puta da ponovi. Skinuo sam joj majicu,otkopčao joj šlic i zavukao ruku u pantalone.Masiro sam njene guzove. Dragana nije sedela skrštenih ruku.Uhvatila me rukama nežno za obraze i grickala moje usne.Tiho je rekla: Tucaj me kao sinoć,želim to.Želim tvoj kurac u mene.Tvoja sam.Napuni me!
Srce mi je zaigralo.Ustao sam i skinu sve sa sebe.Podigao sam je i Dragana me opkoračila.Odneo sam je do trpezarijskog stola i stavio da sedne na ivicu.Skinuo sam joj pantalone i gaćice.Naslonila se laktovima na sto.Ja sam kleknuo i počeo da ljubim njene butine.Njena stopala je stavila na moja ramena.Polako sam se približavao klitorisu.Jezikom sam prešao preko njega.Stresla se i zastenjala. Mmmmm,to mi radi,ne prestaj sa time,rekla je.Nastavio sam da je ližem i u isto vreme guram prst u njenu vaginu.Pička je bila vlažna i klizava.Grickao sam je,lizao,ljubio,sisao,prosto sam se igrao sa njenom slatkom pičkicom.Napalila sa.Donesi crnju,mnogo mi se sviđa kada me rasturaš sa njim,rekla je.Oho,mala se otela,pomislio sam.Očigledno da sam dobro odradio posao juče.Bio sam ponosan na sebe.Otišao sam do sobe i uzeo ono čudovište od kurca.Vratio sam se i nastavio da je ližem.Polako sam gurao crnju.Pička se razdvajala pod njegovim moćnim glavićem.Nastavio sam da je jebem prvo sporije a zatim sve brže i brže uz neprestano lizanje.Dragana se izvijala na stolu kao zmija.Glasno je stenjala.Počela je da cvili.Rukama je gužvala čaršav.Počela je da se trese.Vrištala je i mumlala u isto vreme.Svršila je.Zastao sam da se malo odmori.Izvadio sam crnju.Sišla je sa stola i klekla.Moj kurac je bio ispred njene glave.Uzela ga je i počela da puši.Radila je to sa uživanjem.Umela je da ga obrađuje. Bolje ga je pušila od moje Ivane.Lizala ga sa strane,uvlačila u usta,grickala jaja..Napalila me je do bola. Ponovo je sela na ivicu stola i podigla noge.Prišao sam kurcem i uvalio u već razrađenu picu. Jebao sam je i mesio sise istovremeno.Dragana se podbočila na laktove i gledala pravo u oči.Oblizivala je usne.Bila je majstor,nema šta.Ova bi i mrtvog konja napalila,pomislio sam.Jebala se za desetku!Ubrzavao sam tempo.Jaja su mi udarala u njenu guzu.To joj se sviđalo.U jednom momentu me zagrlila i rekla: Hajdemo u sobu.Poslušao sam.Podigao sam je i tako pripijeni otišli do kreveta. Seo sam na ivicu a ona je čučeći nastavila da se nabija.Ljubili smo se i jebali istovremeno.Bilo je fenomenalno.To je bila prava ljubav,pravo vođenje ljubavi… Šaputala je: Volim te Gorane.Želim te. Od tih reči osećao sam se kao u raju.Bio sam njen ljubavnik,prijatelj,dečko.Bio sam zaljubljen. Ovo je više od ljubavi.Definitivno.
Promenili smo pozu.Dragana se naguzila.Uvek se naježim kada vidim taj prizor. Slatko lepo oblikovano dupe koje čeka moj debeli kurac.Primakao sam se i polako ga stavio.Nastavio sam da je razvaljujem.Želeo sam da još jednom svrši.Nije joj trebalo mnogo.Primetio sam po stenjanju da joj se bliži vrhunac.To me je palilo.I ja sam bio pri kraju. Hoćemo zajedno? pitao sam je. DAAA!! odgovorila je.Uhvatila je desnom rukom njen desni guz,okrenula se prema meni dok sam ja nastavio da je nabijam.Gledala me je. SVRŠI U MENE!NABIJ GA DO JAJA!HAJDE GORANE,SVRŠIII! Nije stigla da završi rečenicu a orgazam ju je već tresao.Nije mogla da dođe do vazduha.Na tu njenu reakciju meni se pomutilo pred očima.Sperma je želela očajnički napolje.Nabio sam ga još par puta i počeo da izbacujem u mlazevima lepljivu spermu.Kurac mi poskakivao kao besan u njenoj vlažnoj vagini.Natankovao sam je.Sve joj stalo.Bila je srećna zbog toga.I ja sam.Sada sam ja bio taj koji želeo bebu možda više nego Dragana.Skroz me opčinila.Zaljubljen sam.Otišli smo zajedno da se tuširamo.Obukli se i seli.Šta ćemo da radimo danas ceo dan? pitao sam.Šta god poželiš,odgovorila je. Hoćemo do Beograda? U delta sitiju ima kuglana.Bio sam tamo par puta,strava je.Taman da malo prošetamo.Ako nas neko vidi ovde biće sumnjivo,rekao sam. Super! Nisam bila tamo.Kad misliš da krenemo? pitala je. Što se mene tiče može odmah,odgovorio sam.Važi. Seli smo u auto i krenuli put Beograda. Slušali smo muziku.Dragana me celo vreme mazila po kosi a ja njoj milovao koleno.Bili smo zaljubljeni i srećni.Oboje.Uz put sam razmišljao kako da zadržim Ivanu i Draganu. Moj život više nije i nemože biti isti.Želeo sam ih obe.Bile su deo mog života.Neraskidivi deo…
NASTAVAK USKORO …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Sveze


Dakle, kao sto sam vec rekla, evo jos jedne price o mojoj cudnoj vezi sa Davidom. Sve se desilo ovog novembra kada su svi akteri prosle price ( moja drugarica Steph, njen tata David, njeni mama i mladji brat ) dosli da me posete prvi put od kako sam na akademiji u Moskvi. Nismo se bili videli od avgusta i bas su mi svi nekako nedostajali, narocito David, moja jedina „ljubav“ ako se to moze tako nazvati. Navlazila sam cim sam ga videla na aerodromu i jedva sam cekala da nadoknadimo prethodna tri meseca, iako smo oboje znali da ce to biti tesko izvodljivo.
Iznajmili su jedan poveci apartman blizu internata u kojem ja zivim i prvi dani su protekli u upoznavanju grada, tako da Davey i ja nismo bas imali prilike da budemo nasamo do jednog dana kada mi je poslao poruku „Nanci i Steph su u shoppingu, imamo ceo dan, samo moramo zabaviti malog Wyatt-a nekako!“. Procitala sam to svojoj drugarici Masi i ona mi je rekla da ce mi „pozajmiti“ svog mladjeg brata koji ima godina koliko i Davidov sin, pa bi mozda mogla sa njim nesto da iskombinujem. Bila sam presrecna, javila sam Davidu da stizem, na brzaka otrcala do svoje sobe, spremila se, pokupila malog Misu i krenula do mog ljubavnika ( u isto vreme sam javila Steph da imam pravog drugara za njenog brata i ona mi je rekla da su ona i mama zauzete ceo dan, ali da ga slobodno odvedem do apartmana, jer su njen tata i bratic ostali da gledaju hokej ). Kada sam stigla tamo David me je cekao obucen u crne pantalone i bordo kosulji, kombinaciji koju ja najvise volim i odmah smo prasnuli u smeh posto sam se i ja obukla bas onako kako i on mene najvise voli – uska crna suknja malo iznad kolena, jos uza bela kosulja iz koje je virila cipka crnog grudnjaka i elegantne crne cipele sa visokom stiklom, dakle, oboje smo se spremili za seks. Usla sam i upoznala malog Misu i Wyatt-a, koji su se odmah zdruzili ( iako ne govore istim jezikom ) cim su skontali da obojica vole istu, po pravilu veoma nasilnu, video igricu. Odmah su krenuli u svoju virtuelnu tucu i vise ih niko drugi nije zanimao. David i ja smo nekoliko minuta cutke posmatrali video klanje, a onda sam ja otisla do apartmanske kuhinjice da nam skuvam kafu. Cim sam stavila vodu, Davey se pojavio iza mene obgrlivsi me oko struka. Ljubio mi je vrat i govorio „Balerinice ( tako me on, inace, zove ) mnogo si mi nedostajala! Stalno mislim na tebe!“ . Ruke su pocele da saraju po meni, leva mi je otkopcavala kosulju, a desna dizala suknjicu. Telo mi je bilo u transu. Iskljucila sam kafu ( ko je jebe ), okrenula se prema njemu i pocela da ga ljubim najstrasnije moguce. Moje ruke su klizile do njegovog slica i brzo ga otkopcale. Jos pre toga sam osetila da mu se digao i da je ta zver mene zeljna koliko i ja nje. Odusevljeno sam se spustila na kolena, izvadila njegovu kurcinu iz pantalona i pocela da ga pusim, ovaj put vec iskusno, prvo sam ga polako uvlacila centmentar po centimetar, onda bih ga izvadila i drkala dok bih mu lizala jaja, pa bih onda naglo uvukla kurac do grla noktima mu draskajuci testise. Znao je da volim grublje, pa me je uzeo za kosu i poceo da me nabija iz sve snage. Obozavam taj osecaj potpune dominacije nadamnom. Imala sam osecaj tih nekoliko minuta da uopste ne disem i nije mi ni malo bilo tesko. Onda me je podigao, skinuo kosulju i strgao grudnjak sa mene uvalivsi svoju glavu u moje sise. Prebacio me je preko malog stola i krenuo da obradjuje moje lepotice. Prvo bi lizao jednu, pa drugu, onda mali prostor izmedju, onda bi jednu grickao, a drugu stipao. Spustao se do mog stomaka, lizao mi pupak i dosao do gacica. Obukla sam specijalne tangice crvene boje na kojima je pisalo „I love Canada“ posto je Davey poreklom Kanadjanin. Kada ih je video, uputio mi je onaj njegov cuveni zavodnicki pogled, a potom ih strgao sa mene, strpao u dzep svojih pantalona i rekao uz osmeh:
„Zadrzacu ih“.
Onda je poceo da me lize onako kako samo on zna, celom duzinom jezika roveci po mojoj pici i prstom mi tapkajuci klitoris. Dahtala sam kao luda, cak sam i grizla saku samo da ne bih vristala. Vec sam sva gorela od zelje, svaki deo tela mi je bio napaljen i saputala sam mu kroz dahtanje:
„Biggy ( tako ja njega zovem ), molim te, jebi me, ne mogu vise!“.
To ga je jos vise palilo pa je samo nastavio sa lizanjem dok su se meni oci vec maglile. Onda me je uspravio, odneo do vrata i zabio mi ga do kraja u isto vreme uvaleci mi jezik u usta. Nabijao me je ludacki u toj poziciji, zvaleci me. Onda bi izvadio iz jezik i nabio mi prste do grla. Naravno, morali smo mnogo da pazimo da ne bi decaci obratili paznju na nas, ali, svejedno, jebao me je kao sumanut. Osetila sam njegovu snagu u svakom pokretu, jer pored toga sto je on vodio glavnu rec u jebacini, on je bio taj koji me je pridrzavao, posto su moje noge bile oko njegovog struka, a moje ruke oko njegovog vrata. Tucao me je sve snaznije i snaznije i ubrzo sam pocela da svrsavam, a da ne bi vristala zarila sam usne u njegovo desno rame i prigusivala krike koliko sam mogla. Celo telo mi se treslo od uzitka, kao da je neka struja prosla kroz mene. Pustio me je malo da dodjem do daha, a onda me je opet spustio na kolena i nabio mi ga u usta napunivsi me toplom spermom. Progutala sam svaku kap i sa zadovoljstvom olizala sve ono sto mi je promaklo. Obukla sam se, mada vise nisam imala ni gacice ni grudnjak, tako da sam morala kosulju do grla da zakopcam. Jos malo smo se ljubakali u kuhinji i onda smo otisli do decaka, koji su se i dalje bezbrizno igrali. Mi smo za to vreme smisljali kada cemo moci da se pojebemo opet. A desilo se 6 dana posle ovoga.

Sam plan su smislile moje lude drugarice Masa, Aleksandra, Tonja, Andrea i Mihaela. Ideja je bila da mi i njegova porodica odemo do nekog veceg restorana kao na veceru. U odredjeno vreme, nas dvoje bismo se nekako izgubili, a one bi zamajavale ostale. Plan je morao da ukljci i muskarca, pa sam se setila Igora, decka koji me mota od kako sam u Moskvi. On je na toj veceri predstavljao mog decka, a ustvari mi je bio back up. Zauzvrat, morala sam da ga poljubim i da mu dozvoli da nas bar slusa kako se tucamo. Biggy i ja smo se ceo dan napaljivali porukama da sam nekoliko puta dosla u iskusenje da je izdrkam, ali sam se uzdrzala, jer sam htela da budem full napaljena za njega. Napisao mi je da obucem kratku, crnu, haljinicu i da nikako ne oblacim gacice. Naravno, poslusala sam ga. Konacno je vreme vecere, a ja meni su butine vec bile mokre, pa sam morala da pazim da neko ne primeti. Moje kokoske su blebetale non – stop i u potpunosti se drzale plana, a jadni Igor je pucao od srece, jer je znao sta ga cekao, a i uzivao je u ulozi mog momka, jer je mogao da me ljubi i drzi za ruku. Meni je to bilo poprilicno odvratno, ali sam videla da je Biggy malo ljubomoran, pa sam malcice i uzivala u Igovoroj paznji. Popili smo pice i tada je Biggy-ju kao zazvonio mobilni i on je „otisao da se javi, jer ga zove njegov agent“. Par minuta kasnije, ja sam kao morala do toaleta i zamolila sam da me Igor otprati. Biggy je stojao kod muskog WCa smeskajuci se. Imao je na sebi teget odelo, plavu kosulju i plavkastu kravatu i bio prosto presladak. Nije nikoga bilo tamo osim nas, pa sam mu odmah poletela u narucje. Poceli smo da se ljubimo jos u tom hodniku, a on je odmah rukom prosao do moje guze nasmeseci se kada je osetio da sam ga poslusala. Arogantno je pogledao u Igora i rekao mu da nas ceka tu ispred i da nam javi ako vidi da neko od nasih dolazi. Igor ga se pomalo uplasio, jer Biggy deluje zaista autoritativno i klimnuo glavom. Usli smo u prvu kabinu muskog WCa i poceli sa ’vatanjem. Posto nismo imali puno vremena, samo je seo na solju, podigao mi haljinicu i nabio me na vec tvrdi kurac. Posto sam bila mokra vec duze vreme, vrlo lako je skliznuo unutra. Pocela sam da se nabijam, prvo polako, dok sam mu u isto vreme i olabljivala kravatu, a potom raskopcavala kosulju, posto obozavam da vidim njegove snazne grudi, bicepse i trbusnjake. Ubrzavala sam sve vise i vise, sada slobodno vristajuci od uzitka, jer smo bili na bezbednoj udaljenosti od svih osim nebitnog Igora. Spustio mi je bratele i sagnuo glavu do mojih sisa cuclajuci ih.
„Da, Biggy, to, da, ahhhh, mmmm!“ odzvanjalo je toaletom kako se blizio vrhunac. Tucali smo se sve brze i intenzivnije i ubrzo sam svrsila. Spustila sam se do njegovog medjunozja i pocela da mu drkam kurac koji sam usmerila ka svojim usnama. Biggy je svrsio nekoliko sekundi kasnije puneci mi usta svojoj toplom spermom, najukusnijom spermom na celom svetu! Malo smo se primirili i poceli da se sredjujemo. On je meni podigao bratele, a ja njemu zakopcala kosulju i privezala kravatu i zaista, nekad je cin oblacenja jednako zanimljiv kao i cin svlacenja. Seli smo opet i ja sam se opet nasla u tim snaznim misicima, na tom mestu izmedju ramena i vrata, gde nista lose ne moze da se desi. Nezno smo se ljubili. Taman kad smo krenuli da izlazimo, on je iz dzepa izvukao nove, crne, cipkaste tangice ( cipka je njegov omiljeni materijal ).
„Nije u redu da se Balerinica smrzava!“ rekao je, sagnuo se i navukao ih na mene! Poljubio me je i krenuo prvi, a ja sam izasla iz WCa i zahvalila se Igoru zato sto mi je pomogao u svemu ovome. I da, poljubila sam ga! I mi smo se vratili za sto, a moje kokoskice su pucale od srece zezajuci kao Igora i mene pitanjima „Je l’ bilo lepo? Hihihi!“ . Sve je proteklo u najboljem redu i naredni dani su takodje bili tu da smislimo plan kako opet da izvademo ovako nesto. Nismo imali mogucnosti skoro o samog kraja.

Ali, dan pre njihovog povratka u SAD, stigla je i moja drugarica Darja, jedna od retkih lepih lezbejki ( ostale izgledaju kao drvosece ). Rekla mi je da mozemo da koristimo njen stan kada hocemo. Javila sam to Biggy-ju koji je rekao da ce doci tamo kasno uvece, a da ce mu izgovor biti da je otisao na trcanje, posto to svakako radi svakodnevno, ali na traci, pa ce reci zeni da zeli malo da se celici hladnim, moskovskim vazduhom, a i da vidi grad nocu posto im je to bilo zadnje vece. Ja sam javila upravnici internata da to vece necu prespavati tamo i oko ponoci sam otisla do Darje. Presvukla sam se u jarko-crveno, cipkastu spavacicu ispod koje nisam imala nista, a Darja je kad me je videla rekla:
„Ima da svrsi u gace cim te vidi!“. Bila sam pomalo i nervozna, posto nam je ovo bio prvi put u nekom zatvorenom prostoru, gde smo znali da nam niko nece smetati. Lupkala sam prstima nervozno, a Darja je onda rekla :
„’Ajde malo da te polizem, da te prodje trema!“,
„Ljubavi, da je bilo ko drugi u pitanju, ne bi bilo problema, ali za njega hocu da ostanem netaknuta!“ odgovorila sam joj. Tada je Biggy zazvonio. Viknule smo mu da udje. Kada je to ucinio, Darja mi je sapnula :
„Moja devojka treba da ti bude zahvalna, sad cu nju da obradim kao sto bih tebe!“. Poljubila me je ovlas, dosla do vrata, odmerila ga i dobacila mi :
„Ne krivim te, zbog ovog bih i ja postala str8!“. Onda je ovlas poljubila i njega i dobacila jos jednu :
„Dobro se izjebite i da ti nije palo na pamet da spemas stan, zelim da vidim tragove dobre jebacine, ostavi mi kljuc u rupici na zidu, cao!“ i izasla. Biggy je dosao do kauca na kojem sam ja sedela, poljubio me i rekao:
„Konacno, Balerinice, samo si moja!“.
„Konacno, Biggy!“
Iz jakne je izvadio kamericu i rekao:
„Samo ako ti ne smeta!“ smeskajuci se, posto je znao da je to nesto sto sam od uvek htela da uradim.
„Nikako!“ uzvratih.
Krenuli smo ka spavacoj sobi, usput sam mu skinula jaknu, gornji deo trenerke, a zatim i majicu, jer sam prosto luda za njegovim telom. Rekao mi je da legnem na ledja i ukljucio kameru. Stavio je stolicu naspram kreveta i rekao:
„Balerinice, uspravi se na kolena!“
Ja sam, naravno, hipnotisano radila sve sto mi je govorio.
„Sada lagano pocni prstima da prelazis po svom vratu…a sada spusti rucice do bratela i lagano ih spusti, jednu, pa drugu… sada lagano mazi svoje grudi, onako kruzno…gledaj ovamo, Balerinice…ubrzaj sad malo i jace ih stiskaj…jace…jace…jos jace…sada desnom nastavi da ih stiskas, a levom spusti spavacicu… sada levom mazi grudi, a desnom stomak…grudi mazi jace, a stomak lagano…spusti desnu rucicu do brega i mazi glatkocu…nastavi da mazis grudi levom…spusti jedan prstic u picu i drkaj je lagano…sada palcem draskaj klitoris…slobodno dodaj jos jedan prst…dodaj jos jedan, sreco…gledaj me, ljubavi, je l’ ti lepo?“
„O daaaaa!“ vristala sam, celo telo mi se upalilo i grcilo!
„Volis li me, Balerinice?“
„Daaaa! Samo tebe volim, Biggy!“
Onda je stavio kamericu na stolicu, dosao do mene, opet me vratio u lezeci, vratio mi spavacicu u prvobitni polozaj, a potom je rastgao! Vratio se nazad do stolice i rekao:
„’Ajde, uradi spagu, bas onako kako ja volim…bravo, sreco!“
Onda se opet vratio do mene, a kamericu je postavio na komodu koja je bila sa desne strane kreveta. Skinuo je i donji deo trenerke, bokserice i legao pored mene. Uzeo je opet kameru u ruke i pokazao mi da idem dole. Spustila sam se i pocela da mu pusim. Gutala sam ga gledajuci u kameru! Levom je drzao kameru, a desnom mi nabijao glavu na kurac! Osetio je da mu se blizi kraj, pa me je povukao, odlozio kameru na komodu i naredio da mu sednem na lice. Ucinila sam kako je rekao i nabila mu svoju mackicu na facu. Bila sam vec uveliko mokra i Biggy je samo izvlacio sokove iz mene stiskajuci mi butine i guzu. Cim sam krenula da svrsavam pod jezikom, prebacio me je na ledja, moje noge stavio na svoja ramena i krenuo da me jebe kao ludak govoreci mi:
„Mala, tako si dobra, jebao bih te stalno!“.
Ja sam samo vristala, zarivala zube u njegov vrat i grebala mu bicepse. Tela su nam bila sasvim mokra, mogla sam tacno da osetim kako kapljice znoja padaju sa njegovog cela na moj vrat. Oci su mi se maglile i osetila sam kako mu suze teku! Sve je vise ubrzavao i uskoro sam kriknula od zadovoljstva. Blizio se kraj i njemu i rekla sam mu:
„Puni me, puni me, Biggy, sigurno je! Napuni me, molim te!“.
Izlio je u moju mackicu neverovatnu kolicinu tople sperme i samo se strovalio preko mene. Lezali smo nepomicno jedno vreme, nismo mogli da mrdnemo. Posle par minuta smo se odvukli do kupatila, pustili vodu u kadu da bismo se malo opustili. On je usao, a ja sam primetila da mi se razmazao krejon ( jedino sto sam stavila od sminke, posto inace ne volim da se sminkam ) i krenula da saperem crne mrlje oko ociju.
„Nemoj da se umivas, prelepa si i tako, skroz divlja ! “
Poslusala sam ga i legla preko njega. Kada je srednje velicine, a on ogroman, pa smo se malo cimali, ali smo se nekako namestili i ja sam se opet nasla u njegovom narucju, izmedju vrata i ramena, najsigurnijem mestu na svetu. Mazio mi je kosu, lice i nezno me ljubio. Ostali smo u kadi dok voda nije pocela da se hladi. Ovlas smo se obrisali i otisli do dnevne sobe. On je opet uzeo kameru, stavio je na naslonjac troseda i legao. Ja sam legla preko njega i pocela da ga ljubim najstrasnije moguce. Ubrzo smo opet bili napaljeni i ja sam se samo nabila na taj, cini mi se, stalno, tvrdi kurac! Moje ruke su bile na njegovim trbusnjacima, a njegove su sarale od moje guze do sisa. Nabijala sam se skroz do kraja, prvo polako, uzivajuci u svakom centrimetru tog prekrasnog kurca, a onda sve brze i brze. Malo sam usporila, uzela kameru sa naslanjaca i usmerila je ka njemu:
„A, volis li ti mene, Biggy?“.
„O, da, da, da! Volim te, sreco! Obozavam te, mala moja balerino!“. Spustila sam glavu i poljubili smo se kao nikad u zivotu! Nastavila sam da se ubrzano nabijam i osetila sam da nam oboma nadolazi vrhunac, a nisam htela da brzo zavrsimo! Stala sam i rekla:
„Ljubavi, jebi me od pozadi!“. Namrstio se, jer ne voli seks od nazad, posto tada ne moze da vidi lice i grudi. Onda je pogledao preko mog desnog ramena i nasmejao se. Okrenula sam se i videla zasto. Tamo je stajalo ogledalo, ne preveliko, ali posluzice. Ustali smo i otisli do njega. Morala sam da obujem sandale sa visokom potpeticom da bi moja guza i njegov kurac bili u pribliznim visinama. Stala sam ispred ogledala, rasirila noge i rukama se uhvatila za ram. On je kleknuo, zagrizao mi guzu i poceo da me lize. Prvo guzu, a onda cela moja ledja. Uspravio se usao u mene.
„Gledaj me, ljubavi!“ rekao je! Tucao me je snazno ne skidajuci pogled sa mene i meseci mi sise. Onda bi mi zabio glavu u vrat i sisao ga. Zatim bi mi desnom drapao sise, a levom bi me snazno uhvatio za vrat i delovalo je kao da ce da me udavi, ali meni je to neverovatno prijalo. Onda bi mi nabijao prste u grlo koje sam uvlacila kao kurac. Naglo bi me nabio skroz na ogledalo i tada bi mi hladno staklo krutilo bradavice. S vremena na vreme bi me okrenuo i nabio mi jezik u usta. Jebao me je zivotinjski i kada je osetio da mi nadolazi orgazam izvukao ga je iz moje picke i naslonio ga na guzu:
„Hocemo li malo ovde?“. Klimnula sam glavom i on je polako poceo da ga zavlaci. Islo je malo teze i ja sam opet osecala onu slatku bol i ciknula.
„Ne brini, nikada ne bih dozvolio da te neko povredi!“ ponovio je on svoju cuvenu recenicu uz koju me je zbario. Ubrzo se guza prilagodila kurcu i nastavili smo sa divljackim jebanjem. Pred ocima mi je bila magla i vise nisam mogla da odrzavam vizuelni kontakt, jer su mi oci bile polusklopljene. Njegovi prsti sarali su po mojoj picki i ubrzo sam svrsila uz takve krike da imam osecaj da me je pola Moskve culo. Uskoro je i on napunio moju guzu i posle toga sam samo klekla. Noge su me izdale i nisam vise mogla da stojim. On se sagnuo, uzeo me u narucje i odveo do spavace. Ni jedan deo tela nisam osecala, samo bi me povremeno presekao grc u stomaku, butinama ili vratu. Prebacio me je u svoje ruke i mazio me je kao svilom. Ljubio mi je kosu, obraze, oci, usi. Bio je tako pazljiv! Kada sam smogla snage da pogledam u sat bilo je pola 5. Meni su u 6 pocinjale vezbe na akademiji, tako da sam se odlucila da ne spavam, jer bi mi san samo odmogao. Ljubakali smo neko vreme, a onda smo se jos jednom kresnuli, na brzaka, onako „za dovidjenja“. On je otisao kod svojih, a ja na vezbe. Naravno, poslusala sam Darju, stan sam ostavila u raspadnom stanju, a ona mi je samo posle rekla:
„Bravo, mackice, takvu te volim !“.Nismo se videli do njihovog polaska te veceri na aerodromu. Tamo smo uspeli jos jednom da se krisom poljubimo.
Toliko o Biggy-ju i meni. Malo je duze, ali nisam htela da je pisem iz nekoliko delova, posto u zivotu sve treba raditi do kraja, a ne u nastavcima! Mozda ce biti jos prica o mojim svakodnevnim seksualnim semama, videcu kako mi vreme bude dozvoljavalo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 470
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
zdravka se zvala.imala je oko 45.godina i bila je srecno razvedena bez dece.ja sam se upravo vratio iz sad.nakon tri godine na odmor koji sam jedva cekao.jos kao klinac volio sam da je gledam i priznajem lozio sam se na nju.kada sam stigao kuci nakon par dana naletio sam na nju sasvim slucajno i nakon par kurtoaznih reci udelio sam joj neke komplimente i pozvao je na pice.rekla je da zuri ali razmenili smo brojeve telefona.narednih dana o ribama nisam ni mislio uhvatila me ekipa iz kraja i onako svaki dan neka ludnica konzole ,tekila ,ludovanje po gradu, leto je.jedog mamurnog jutra odlucio sam da je pozovem i predlozim da odletimo do mora za vikend.ko to nebi prihvatio mislio sam .i pristala je .dosli smo i uzeli apartman na samoj obali sa pogledom sa razglednica.kada je sve videla raspametila se.cim smo se raspakovali otisao sam da se istusiram i  izasao na balkon zavalio se u lezaljku i zapalio ga.ona je odlucila da uradi isto.pitao sam je za cepi rekla je hocu isto sto i ti.nasuo sam po viski i cekao.pojavila se u belom dvodelnom kostimu i zavalila se u drugu lezaljku.kada sam je vidio kroz glavu su mi prosla sva mastanja o njoj a sada je tu nadohvat ruke.popili smo jos par pica pustio stinga i predlozio da udjemo unutra postajalo je vruce,ustali smo i odmah sam je stegao i poceo da je ljubim .vidio sam da me zeli .kada sam joj stavio jezik u uho spustajuci ruku na  donji deo kompleta tiho je uzdahnula.sklonio sam gacice i stavio prst na klitoris o boze kako je bila vlazna.uhvatila me za kurac.spustila se na kolena i oblizala jaja i pocela jezikom da palaca po njima .poludeo sam.okrenuo sam je naslonio na zid i zabio ga u svoj svojoj moci.jebao sam je ludacki gacice sam samo malo pomerio u stranu.pocela je da stenje polako a onda sve jace.ne skidajuci je sa kurca odneo sam je do kreveta polozio na ledja usporio ritam i bas meracki je tucao.pocela je da drka klitoris i nakon par minuta izvila se u jakom orgazmuboze kako je bila lepa dok je svrsavala mumlajuci takve stvari od kojih sam poludeo i dodatno ubrzao ritam.viski me digao i za sebe sam mislio da sam najmocniji jebac na svetu .izvadio sam ga i rekao da ga stavi u usta.prihvatila je bez reci nisam dao da mi dira kurac rukama zeleo sam da je jebem u usta .zestoko.kada sam bio blizu hteo sam da ga izvadim i svrsim po licu ali nije mi dozvolila i po prvi put u zivotu svrsio sam ribi u usta.taj dan smo se samo tucali praveci pauze samo da jedemo ,istusiramo i popijemo.dva
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
drugarice moga sina



Nagurao sam 39. Zena,dva sina,posao,hobi,roditelji…ludnica.Svi nesto traze,pare,paznju,vreme…
Rastrzan izmedju zelja i mogucnosti,porodice i mlade sestre sa urgentnog,poceo sam da se gubim i zarko sam zeleo promene. Nisam ocekivao ali one su bile tu samo ih ja nisam primecivao.
Leskareci toplo subotnje posle podne,zeleo sam da mi niko ne dodje,ne zelim nikog da vidim niti cujem.Mir.
I kad sam mislio da su mi zeljeispunjene:Marko…Cvrkutavi glasici curica od 16 godina,Dragane i Irene,drugarice moga sina.
-nije tu,u Beogradu je kod tetke-ogovorih nadrdndan iz sobe.
-A tetka Biljana ?- nije ,svi su tamo i sutra se vracaju,sta vam treba- sad odgovaram sa terase i sacujuci male damice.Dragana,kcer moga skolskog rivala i ne bas dobrog druga ali eto deca se druze,lepa sa dugom crnom kosom,krupnim okicama,poprilicno velikim sikama i kukovima izrazenim i zenstvenim a ispod njih lepe duge nogice razvijen zahvaljujuci rukometu koji je igrala.Neodoljivo me je podsecala na Moniku Beluci.Irena sasvim suprotno krakata plavusa sa skoro belom kosicom na malom a lepuskastom licu.
Sise male ali izrazene ispod kojih je stomacic ravan i cvrst kao u atleticarke.Ravni bokovi odavali su njeno devojastvo.Duge noge iako tanke cvrsto su stajale ocrtavajuci svaki misic jer je i ona trenirala rukomet.Naizgled mirna ali znam da je opasna i da iz nje davoli vire.
-cika Igore,Marko je obecao da ce nam odstampati tekst iz knjizevnosti.A i htele bi na net.Kuci nam je zabranjeno-zapeva Draganica.
-mogu li ja da pomognem-ponudih se.Nisam ni zavrsio a one uletese unutra.Bilo mi je neprijatno jer sam bio u boksericama koje kao da su broj manjea one u pantalonicama koje pokrivaju samo ono naj nuznije.Uzeh im tekstove i prepravih ih i pocnem kucanje.One su sedele meni iza ledja i hladeci se uz kolu,kikocu se premestajuci noge jednu na drugu,malo ih sireci a malo ih stisakjuci.Ne zanju curkice da ih sve vidim sa prozorskog stakla.Povremeno im dobacim pitanje o momcima,provodu,uzivanju izbegavajuci roditeljski tona one u stilu;-ma sve klinci,ne ozbiljni,mi volimo starije itd.- ma ne mojte.ja kao u cudu upravo zavrsavajuci zadnju recenicu na kompu.-ukljucio sam vam net,ajde.ustah da im ustupim mesto medjutim,one me posedose sa izgovorom da one nista ne znaju i da ce one tu uz mene.Malo nezgodno guzenje,slatkih malih guza i majca koje su visile dok su se naginjale i pokazivale svoje sisice.povukao sam nosac tastature iz stola da sakrijem erekciju koja je pocela skoro da boli;kakve klinke…..pio bih im vodu iz pica.
Dok sam zaokupljen mojim stanjem trazio dosojanstven izlaz,Irena mi sede na nogu zaleci se da je bolu ledja tako savijenoj i joj je dovoljno moje koleno.
-onda cu i ja na drugu nogu-rece Dragana.E ovo nema smisla,starijem coveku ovo raditi…udariceme srcka od mladih tela zeljnih kurca a i mog skota koji se kao za inat ukrutio kao kao koplje i pretio da probije tanke ,isprane bokserice.Nisam znao sta cu sa rukama i neka vrucina me obli od ocaja.A one,male kurvice pocele da se meskolje na mojim kolenima ocigledno trljajuci svoje mackice.Svrsicu ako ovako nastave i u agoniji,zgrabih ih obe rukama za bokove nadajuci se ustjanju.One ni da mrdnu nego kao zagledane u fejs ne primecuju;znaci tu igru igramo.
Polaki im primicem sake preko stomaka sisicama i na posletku zgrabih im ih i neznim ali sigurnim pokretima otpocneh maszu.A ha,meskolje se otvorenih usta savijajuci se i naslanjajuci laktove na sto.-prija vam ovo- upitah ih a one sam me gledju ali obaraju oci i male zbunjene osmehe naslucujem ispod siskica.-radite li i Marku ovo-nastavih.
-probale smo ali se stidi-jecajuci izusti Irena.Tako one o mom sinu,e sada ce da vide;ruke mi polako skliznuse ka dole i uguravam ruke polako izmedju nogu sireci im butine i nezno prstima trljam mace.One pocese da stenju i Draagane mi se obesila oko vrata stvivsi mi sise na dohvat usana i ja ih pocnem ljubiti kroz majcicu.-digni majcu.Ona je dize i ja nosem gurnuh brus na gore i jeZikom poceh da joj lizem i palacam bradavice koje se strvdnuse kao kamen.Zazmurila je i klonula na mene i tada osetih ruku na penisu.Irena poce ga stiskati grceci se i jecajuci od zadovoljstva vise od mene koji sam bio na ivici provalije.Izvadila ga je iz gaca i poce ga drkati pokretima i ritmom kao da hoce da ga otkine.Stenjao sam i na prekide gubio razum;sta mi rade klinke.
-znate li i smete li dalje.Dragana me molecivo pogleda sanjivim okicama i pogleda koplje u Ireninim rukama i sklizne ispod stola i strpa ga u usta.Ne mogu da verujem,gde je to naucila,radi mnogo bolje od moje zene i jos nekih dama koje poznajem.Digao sam ih i svukao gol,zakljucao vrata i legao na kauc.Dragana ga odma strpa ponovo u usta a Irenu pozvah da joj ljubim i lizem sise.Visila je iznad mene i njene sisice su mi upadale u usta i ja sam ih gutao od zadovoljstva.Trenutak kasnije sam je pomerio prema mom blizancu i njena pica je bila mom jeziku na raspolaganju.Lizao samjoj kao manijak,gurao joj jezik u vaginu a prstom joj trljao klitorist i jezik se kaziprstom menjao na smenu.Izmedju njih je pocela otimacina koja ce da ima mog vojnika u ustima.Nisam mogao da vidim ali sam osecao gutanja na smenu i lizanje jaja.bio sam na 10 nebu.Osecam kako me Dragana uzjahuje i malo sam se prepao na racun njihove to boze nevinosti ali ga je ona polako ali sigurno gurala u svoju macu.Pocela je lagano rimicko cupkanje i jecanje.stipala me je kidajuci mi meso od zadovoljstva a nije ga ni pola zahvatila.Izgubio sam strpljenje i poskocih i celog ga nabih u tesnu,jako tesnu rupicu ali vlaznu kao da je pod tusem.Osecam kako klone i cici naslonivsi se na drugaricu.-hocu i ja …odmah,sada-cujem Irenu.i drgabna usta naslanjajuci se na trosed da ne padne od transa u koje je bila a Irena bez sekunde i bez laganih pokreta nabi se do balcaka u trenu i ni makac,kao da je mrtva,zaplaka jecajuci pocne klackanje jedva primetno pridrzavajuci se za moje grudi.Dragana je na moj poziv cucnula iznad mene i ja joj videci rasirenu micu,gurnuh jezik u nju .Ona sede meni na usta meskleci se i vriskajuci
kao da je seckaju.Bilo je be izdrzivo tako i ja iz zbacih i obe naguzim sa glavama na naslon kauca a guzama ka meni i prvo Ireni nabi dao panja i pojacavajuci ritam i udare u njenu malu mrsavu guzu.Imao sam osecaj da cu je raspoloviti ali vidim da uziva,divlje skoro rzajuci kao kobila i frktajuci povremeno besno okrecuci glavu ka meni sa ljutim prkosnim pogledom meni upucenim.Ja sam je jos jace nabijao i ponovo je pocela da place.Smanjio sam ritam i energiju i ljubio joj ledja mazeci joj sise koje su visile.Cim se smirila,presao sam na Draganu.Polako sam joj nabio do kraja i tek onda poceo ples.Otrembesila se na naslon troseda i glava joj padnu na njega.nabijao sam joj sve jace i jace.Buncala je nesto nerazumljivo i imao sam utisak da je u transu.Izvadio sam ga i ponovo ga stavio drugarici koja je legla na ledja.Rasirio sam joj duge noge ljubeci cas nji cas guzu i ledja Dragani.Nabijao sam sve jace ,ludje,energicnije.POce drhtavica,trnule mi ruke i noge…..svrsicu…jedva ga izvadih i nije ni strcnuo kad oseti Draganinu ruku koja zgrabi stisne i par puta cimne.Sperma kuljnu i stize skoro Ireni do usta ….
Zavalih se u fotelju i uzdahnuh a njih dve ne micu ci se jo nekoliko minuta u polozaju koji sam ih ostavio.
-jel sine,pa sto ne kreses one dve smizle koje ti dolaze…..
-pa tata ,bih ali su jos nevine….
-da sine ,nevine u lakat.mislim se u sebi
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Ženina sestra 3



Stigli smo u Beograd oko podneva.Po izlasku iz automobila udario nas talas vrućine.Bilo je nesnosno toplo.Ušli smo u delta siti.Ogroman je,prokomentarisala je.Šetali smo od lokala do lokala. Držali smo se za ruke.Zadržali smo se kod jedne parfimerije.Hteo sam sebi i njoj da kupim po jedan parfem.Zamolio sam je da mi pomogne u odabiru.Na kraju se izbor sveo na Versace i Boss.Odabrao sam ovaj drugi. Rekao sam Dragani da želim i njoj da kupim jedan.Nije htela ni da čuje.Nisam sponzoruša,odbrusila mi.Nisam ni rekao da jesi,odgovorio sam.Jednostavno želim nešto da ti kupim.Nemoj da shvataš to na neki pogrešan način.Na moje uporno insistiranje jedva sam je ubedio da pristane.Sada je ona mene zamolila za pomoć.Zajedno smo njuškali desetak različitih i odbrali parfem koji se i njoj i meni dopao.Izašli smo iz lokala i otišli do kuglane.Zakupio sam termin na 2 sata.Nisam se nikada kuglala,rekla je.Nije ništa strašno.Paziš samo da se prsti ne zaglave kada bacaš kuglu.Ja ću prvi a ti gledaj,odgovorio sam.Počeli smo.U početku je delovala malo nespretno ali se posle izveštila.Posmatrao sam joj dupe svaki put kada bi se sagla da baci kuglu. Njene uske pantalone su ocrtavale tange i savršeno izvajane noge.Namerno se guzila da bi me provocirala a posle kada se okrene onda bi namignula i jebozovno nasmešila.Bože,kako me ova devojka pali,mislio sam u sebi. Bio sam srećan zbog toga.Nikada se nisam tako osećao.Posle kuglanja smo otišli nešto da prezalogajimo i još malo prošetamo.Celo popodne smo proveli u Beogradu.Krenuli smo nazad oko 20h.Uz put smo pričali o utiscima o provedenom danu.Naravno,svaki momenat u kolima me mazila.Vratili smo se kući.Seli smo malo da predahnemo.Idemo da se tuširamo,hoćeš? pitala me.Može.I ja sam to hteo da predložim,odgovorio sam. Skinuli smo se i otišli u kupatilo.Dok smo se tuširali gutali smo pogledima jedan drugog.Njeno golo telo izazvalo je erekciju kod mene.Ti si se napalio a? Nešto si „teo“? vragolasto je dobacila uz osmeh aludirajući na poznatu reklamu.To što sam „teo“ to i dalje hoću,odgovorio sam uz nežan poljubac.Počeli smo da se mazimo pod tušem i naše „ljubakanje“ je preraslo u strasno i divlje žvalavljenje.Želeli smo oboje isto: sex,sex i opet sex.Otišli smo do sobe.Tada mi sinula ideja.Uzeo sam veliki peškir i stavio preko kreveta. Šta će ti? pitala je.Nisam joj dao odgovor. Lezi i uživaj, rekao sam.Uzeo sam iz kupatila bebi ulje.Sada ću da te namažem celu.Vau!!Pa ti stvarno imaš mašte!Hajde već jednom.Požuri.Nemogu da čekam,prokomentarisala je.U tim momentima sam imao inspiraciju da joj svašta radim.Naneo sam ulje u šake i krenuo u akciju.Polako sam joj masirao cela leđa.Kada sam došao do guze tu sam se malo zadržao.Raširio sam guzove i prešao rukom preko već vlažne pičke.Počela je da meša kukovima.Stenjala je.Stavi ga,rekla je.Nisam je poslušao.Hteo sam da predigra traje.Nastavio sam da je mažem uljem po butinama i listovima.Želeo sam da je palim što duže.Telo joj se presijavalo.Koža je bila klizava,glatka i nežna.Uživali smo u svakom dodiru.Dragana se naguzila.Pička joj se blago otvorila.Želela je nešto tvrdo da je zasiti.Želela je moj debeli kurac.Prislonio sam glavić na ulaz i nežno ga ugurao.Ušao je gotovo bez otpora. Uhvatio sam je za struk i nabio kurac do kraja.Nastavio sam da prodirem i vadim kurčinu.Bio je natopljen njenim sokovima.Jebao sam je i mazio njeno nauljeno dupe.Klizila mi je kroz ruke.Stenjala je i mumlala.Uživala je.Jaja su lupala po njenoj pički.Dupe je talasalo sa svakim naletom.Nastavio sam da je razvaljujem.Nabila je glavu u jastuk i vrištala.STANI MALO!,rekla je.Okrenula se i legla na leđa.Noge je stavila iza vrata.Pička se još više otvorila.Prišao sam i vratio kurac nazad.Nastavio sam da je jebem sve jače i brže.Dragana je rukom trljala klitoris.Disala je sve glasnije.UHH! SVRŠIĆU!! SVRŠIĆU!!,ponavljala je.Nastavio sam istim tempom.Vrisnula je.Telo je počelo da se trese.Doživela je snažan orgazam.Bila je kao u transu.Sva sam utrnula,rekla je.Jedva je dolazila do vazduha.Promenili smo pozu.Legao sam na leđa.Dragana me opkoračila i sela.Kurac je nestao u njenoj utrobi.Nastavila je da kroti buzdovan koji je jedva čekao da ispali rafal.Ljubila me svo vreme.Mešala je dupetom.Tiho i jebozovno je ponavljala: LJUBAVI,OPUSTI SE I SVRŠI.NAPUNI ME.HAJDE,ŽELIM TO.ŽELIM TVOJU SPERMU DUBOKO U MENI.Na te reči kurac je hteo da eksplodira.Sperma se skupljala i bila je spremna da izleti.Žmarci su mi prolazili kroz celo telo.Orgazam se bližio.EVO SAD ĆUU! AHHH! Kurac se napregnuo i naglo izbacio prvi mlaz.Usledila je serija kontrakcija.Svršavao sam.Dragana me gledala pravo u oči dok sam bljuvao spermu u nju.Nastavila je da meša dok poslednja kap nije izašla iz mene.Kurac je još uvek pulsirao ali nije imao šta da izbaci.Polako je ustala.Cedila se meni na stomak. Sagla se i polizala višak.Uzela je moju batinu i stavila usta.Nastavila je da ga puši.Uživala je u tome.Sledeći put hoću da mi svršiš po licu,kazala je.Sa zadovoljstvom,odgovorio sam.Dragana je obožavala ukus sperme.Pokupila je sve što je izašlo iz nje.Uhh,ovo se zove jebačina,rekla je.Da znaš,potvrdio sam.Bilo je kratko ali slatko.Ležali smo jedno pored drugog i odmarali.Mazila mi grudi.Pitao sam je: Dragana,kako ćemo kada se vrati Ivana?Nećemo moći ovako da se viđamo,rakao sam. Zamislila se.Smislićemo nešto.Imam jednu ideju.Nisam 100% sigurna da će upaliti ali verujem da imam dobre šanse da to sprovedem u delo.Poznajem ja malo bolje sestru nego ti,odgovorila je i zagonetno se nasmešila.Video sam da ima neki plan ali nisam imao pojma kakav.Onda me upitala: Kakav je tebi sex sa Ivanom? Da li volite onako po šablonu,da ne kažem monotono, ili volite da ubacite nešto novo u seksualni život? Odgovorio sam: Pa naravno ovo drugo.Vidiš,kada sam kupio crnju bila je prijatno iznenađena.Kada smo ga prvi put probali bila je više nego oduševljena.Uvek se složi kada uvedemo neku novinu na obostrano zadovoljstvo.
Eto vidiš! Na tu kartu hoću da igram,odgovorila mi.Tvoja žena,tj moja seka je perverzna možda više nego što ti to znaš i što ona pokazuje.Jednom prilikom kada smo bile same pričala mi je kako joj sex sa tobom odličan ali da se ne bi ustručavala da to bude i sex u troje!
MOLIM? TO TI JE REKLA?,zaprepašćeno sam pitao. Da,odgovorila je.Ali da to troje budeš ti,ona i još jedna ženska osoba.
Nisam mogao da verujem svojim ušima šta čujem!Sav sam se naježio!Kroz glavu su mi prolazile svakave misli.Bezobrazne misli.JA , IVANA I DRAGANA U ISTOJ POSTELJI!!!! TO JE TO!! TO HOĆU!! , razmišljao sam.Sada sam kapirao šta je Dragana mislila kada je juče rekla da Ivanu prepustim njoj. Ostatak večeri smo pričali kako da sve to sprovedemo u delo. Imala je plan!Dobar plan..
Ujutro smo se probudili oko 9h.Sunce je uveliko osvetljavalo sobu.Bio sam srećan i tužan. Srećan zato što sam proveo ceo jučerašnji dan i noć sa Draganom,a tužan što znam da će uskoro morati kući. Bilo bi opasno da se sazna za nas.Dragana me zagrlila i poljubila. Dobro jutro ljubavi.Kako si spavao,pitala me. Pored tebe uvek lepo.Šteta što nemožemo i večeras,odgovorio sam.
Jebi ga,nemožemo,biće dana ,rekla je.Ovako je slađe.
Nastavila je da me ljubi i polako spuštala ruku prema mojim preponama.Napipala je kurac koji je bio u erekciji.Opa,pa ti si porastao,zavodljivo je rekla. Uvek sam takav ujutro odgovorio sam.Zavukla je ruku ispod gaća i nastavila da ga miluje.Ja sam joj takođe mazio pičkicu preko gaćica.Nastavili smo da se žvalavimo.Skinuli smo sve sa sebe.Opkoračila mi je glavu.Zauzeli smo pozu 69.Stavila ga je u usta i nastavila da puši.Ja sam je lizao i pička je uskoro bila klizava i vlažna.Ustala je i sela na kurac okrenuvši mi leđa.Bio je to predivan prizor.Njeno savršeno dupe koje sam mesio i pičkica koja žvaće moj debeli kurac.Stenjala je i zabacila glavu nazad.Nabijala se svom snagom.Mislio sam da će pući krevet.Bila je nezasita.Želela je još dublje i brže.Uzeo sam crnju i rekao da zauzme pozu 69. Počeo sam da ga uvlačim i ližem pičku.JEBI ME BRŽE! LIŽI ME! ISPUNI ME CELU! Drala se na sav glas. Nabijao sam ga najbrže što sam mogao.JAAOOOO!!UHH!!MMMMMM!! Grebala je noktima po krevetu.Svšavala je.NEMOGU VIŠE!! IZVADI GA!! Pocepao sam je,pomislio sam.Mene je ruka bolela od nabijanja,mogu da zamislim šta je tek njenoj ribi.Uh,moram malo da odmorim rekla je i stropoštala se na mene.Disala je kao da je trčala maraton.Posle par minuta došla je sebi.Podigla je karlicu i sela ka kurac.Nastavila je da se nabada.Bila je nezasita.Ljubio sam joj i grickao bradavice.Mazio butine i dupe.Osetio sam da ću da svršim.Okrenuli smo se i sada sam bio preko nje.Podigao sam joj noge.Spremao sam da izbacim spermu.Izvadio sam ga i prišao licu.Nastavila je da ga drka.AAHHH!!.Sperma je krenula.Prvi mlaz je pogodio pravo usta,Drugi i treći na usne i levi obraz.Četvrti ispod oka.Ostatak se cedio na jeziku.Izvukla je svaku kap.Oblizivala se.Vrati ga u picu,naredila mi.Poslušao sam.Nastavio sam da je jebem.Poljubila me.Gurnula mi jezik duboko u grlo. To me u momentu jako napalilo.Ubrzao sam tempo.Osetio sam da ću opet da svršim.
JOŠ MALO!! SVRŠIĆU!! EVO GA!! Nisam stigao da završim rečenicu a sperma je već jurnula iz kurca pravo u vaginu.Natankovao sam je. Jebem ti sunce,ubićeš me,prokomentarisao sam uz osmeh. Nisam imao snage ni da ležim.Posle par minuta odmora otišli smo zajedno da se tuširamo.Sperma joj okorela na licu.Bila mi jebozovna u takvom izdanju. Kada smo završili i obukli se morala je da krene kući. Bilo mi teško što odlazi ali šta je tu je.Znao sam da ovo nije kraj nego početak.Poljubili smo se i Dragana je otišla.Ceo dan sam proveo misleći na nju,ali i na naš plan kako da u ljubavnom trouglu ubacimo Ivanu..
NASTAVIĆA SE…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
uzitak sa majkom



Svi imamo neke fantazije,a moja je trajala dugi niz godina,fantazija za mojom majkom.Jos od srednje skole sam drkao na samu pomisao na nju,cak sam bezbroj puta mirisao maminu odecu,a samim tim i drkao u njene gacice,carape,pa cak i uvlacio kurac u njene cipele ili cizme,to me je dovodilo do ludila,a narocito onaj jak esecijalni miris i trag od picke na njenim gacicama,koje sam isto tako cesto jezikom oblizivao.Moja majka je izgledala veoma jebozovno,crne kose do sredine ledja,ne velikih ali sasvim lepih grudi,lepe zaobljene guze i savrseno izvajanih nogu.Skoro nikad nije nosila farmerke ili pantalone,jer nije bila u tom fazonu,vec suknje do i malo iznad kolena,pripijene bluzice uz telo i naravno obavezno cipele ili cizme na nogama.Ovo sto cu ispricati se desilo 2007.god,znaci pre 2 godine kada je meni bilo punih 26 god.Bio je radni dan,oko 16h sam dosao kuci sa posla,jeo,bio malo na kompu i zadremao.Probudila su me ulazna vrata koja je moja majka jace zalupila dosavsi s’posla.Ustao sam i video da je napolju vec uveliko mrak.Ona je stajala u predsoblju,svlacila kaput i izuvala braon lakovane cizme,kurac mi se digao na njene noge i preslatka stopala,bordo lakom nalakiranih noktiju,hteo sam da explodiram,ali sam se iskontrolisao.Spremila nam je nesto za veceru,nakon cega sam otisao u sobu da gledam tv.Negde oko ponoci sam krenuo do kupatila i video svetlo od tv kod nje u sobi.Pomislio sam da je sigurno zaspala i lagano na prstima krenuo da ugasim tv,polako sam odgurnuo vec ne skroz zatvorena vrata i na tv-u video erotski film koji se davao na nekim kanalima kablovske.Za tren sam zastao i skamenio se kada sam video da moja majka to gleda.Lezala je u crnoj majicici na bretele sa jednom izbacenom sisom i crnim od tila gacicama kroz koje je prstima drkala picku.Nisam znao sta da radim,jer je kurac hteo da mi explodira.Napravio sam korak u nazad i parket je zaskripao,na sta se ona trznula i okrenula ka vratima,a ja ko picka pobegao u svoju sobu.Svanuo je novi dan nedelja,kasno sam ustao i nije mi se izlazilo iz sobe,jer znao sam da me je,ako nije videla,onda barem cula te noci.Usla je u moju sobu ko da nista nije bilo,ali me cudilo to sto je bila maksimalno skockana,crvena bluzica gore,a dole kratka suknjica sa velikim slicem sa leve strane,koji je otkrivao njene noge u crnim svilenim carapama i na stopalima njene crne papuce sa stiklicom.Nije mi bilo jasno sto se tako obukla,jer nije isla na posao bila je nedelja.Bio sam u polulezecem polozaju na krevetu,ona je usla,sela kraj mene,prekrstila nogu preko noge i pitala me zasto sam jos u sobi.Taj polozaj njenih nogu me izludjivao,nisam mogao da ne gledam u njih.Pitala me sto ne pricam sa njom,vec ko lud gledam u njene noge.Tu sam pukao i rekao joj da sam video sta je tu noc radila.Samo me kratko ironicno pitala jel mi se svidelo.Bio sam zapanjen,nisam to ocekivao.Spustila je nogu s’noge i polako obe pocela da siri i rukom dodiruje butinu leve noge.Posto sam bio u boksericama mogla je da vidi izbocinu u mojim gacama.Opet je pocela da se smeska i gleda u pravcu mog kurca.Podigla je suknju,izula papuce i sad je i ona bila u polu lezecem polozaju,ali preko puta mene.Jasno sam kroz carape mogao da joj vidim one iste crne gacice koje je prethodne noci gurala u picku.Zadigla je skroz suknju i pocela da jednom rukom miluje medjunozje,a drugom miluje grudi.Rekla je da skinem bokserice a ona ce carape i gacicd i da drkamo jedno na drugo.Nisam mogao da docekam,sa sve boksericama na sebi nasrnuo sam na nju,glavu sam zario pravo u njenu picku i svojim rukama stegao njene ruke.Mmmm,kakav je to miris picke bio,skinuo sam joj carape,a gacice lizao osecajuci ispod njih usmine moje majke.Pocela je da skida gacice,ali sam joj rekao da ih ostavi na sebi jer me pale kad ih ima na sebi.Pomerio sam gacice u stranu i sad je moj jezik uvekiko bio duboko u njenoj sokom ispunjenoj vlaznoj picki.Podigla mi je glavu i rekla da legnem,a ona ce mi sesti na lice.Legao sam a ona je legla preko mene sa pickom namestenom tacno kod mojih usta,spustila je glavu i pocela da svoja usta puni mojim kurcem.Sad sam ja njoj lizao i picku,a i i jezik uvlacio u njeno slatko dupence,cuvena poza 69.Uzivao sam u njenim tecnostima,usisavao njen klitoris.Rekao sam joj da stane,na sta se ona nije obazirala,pa sam je ne svesno uhvatio od pozadi za kosu,na sta se ona okrenula i pitala koji mi je.Rekao sam da hocu da obuje crne cipele sa stiklom i da mi drka kurac sa njima.Samo se nasmejala i rekla da nije znala da sam tako perverzan.Ustala je uzela cipele i obula na svoja slatka stopala.Pocela je da mi vrhovima cipela dodiruje kurac,a zatim jednu nogu pomerila do mojih usta i rekla da lizem stiku,a onda i vrh cipele.Izuo sam joj cipelu sa te noge i dok mi je jednom nogom drkala kurac,ja sam joj na ovoj nozi lisao stopala i nalakirane prstice,obozavao sam miris njenih nogu,a sada i ukus.Morao sam da je opet jebem,pa sam je odjednom uhvatio i okrenuo od pozadi,bilo je to prelepo dupence, a jos lepsi mamin cmar.Poceo sam da joj guram kurac u cmarulju,cak me i opojan miris iz njenog dupeta palio.Trpao sam joj kurac koliko god je bio dugacak,a ona je stenjala i jednom rukom drkala picku.Bio sam pri kraju i okrenuo sam je ka meni uhvatio za kosu i strpao kurac u njena usta,kako ga je samo gutala,navlacila svoja usta na moj kurac.Bio sam na samom kraju,izvadio ga i spermom umio lice moje majke,ali ono malo jos sto je ostalo svrsio joj u usta.The End
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
pomozi tetki


Vrativsi se iz vojske to jest rata “92,pokusavajuci da iza sebe ostavim sve strahote gluposti koju smo nacinili,otisao sam odma na faks koji sam upisao pre vojske.
Moji roditelji znajuci da sam dobar u ucenju a da sam prosao godinu dana golgote,stegli su kais i kupise mi stan u beogradu blizu faksa.Prijala mi je ta samostalnost koju sam imao prvi zbog mira koji sam zeleo a ksanije zbog cura koje sam dovodio.Polako sam se vracao u zivotnu kolotecinu.
Imao sam nekoliko veza sa lepim curama ali nije bila ni jedna prava koju sam zeleo da zadrzim.Setio sam se svoje avanture ili ti decije srece kad sam tucao svoju zaspalau tetku.Zeleo sam takvu zenu.
I pored sex koji sam redovno imao sa curama,uvece sam onanisao misleci na svoju tetkicu.Stalno mi se vracaju scene koje sam prezivljavao to vece.
U svakodnevnoj dokolici koja me je sve vise obuzimala mir je oduzeo telefonski poziv:-sine,moras primiti tetku i sestru,pobegle su od Zorana i ovde nisu bezbedne.Naci ce tetka posao i onda ce se i odseliti a dotle budi pazljiv sa njima,prosle su pakao-placnim glasom mama to izusti i posla mi poljubac.
Naravno da cu da budem pazljiv,teca mi je stvarno gad i mrzeo sam ga,jedino,gubim svoju privatnost i mir.
I svakako,plasio sam se kontakta sa tetkom i suocenjem sa dogadjajom od pre 5 godina.
Sutra dan nisam otisao na faks vec sam spremio stan,bio na pijaci,trknuo do faksa i prosetao uz Savu da malo smirim strasti i osecanaja.Oko 14 sati zvono i na vratima sestra i moja tetka,pogledi kao srne kad su na nisanu,uplasene,postidjene i ocigledno iscrpljene.
Prestravio sam se njihovim izgledom i ceo dan sam ih tesio,pkusavao da ih umirim i obecavajucim novi zivot:bezbedan i koliko moze,srecan.Zaspale su obucene u sobi.Osvanuo je novi subotnji dan i znao sam sta treba da radim;kupio sam sarana i vina nekoliko boca tada popularnog “pinot noar-a” i resio da spikujem jer to radim odlicno a tetka to voli.Ceo dan smo se motali po stanu sredjivajuci i razmestajuci ga jer nas ima sada vise a moj se ribac polako pekao.Doslo je vece i vecerasmo uz napokon srecan ton i dve boce vina razmisljajuci o trecoj.Sestri smo pravili bambus.
Smejale su se,zabavljale,imitirale neke moje devojke,bilo je opusteno.Pade mi na pamet pakleni plan:posto su mi vojni lekari prepisali lorazepan zbog nesanice koju sam doneo iz rata a nisam je pio,resio sam da je podmetnem njima u kafi.To sam i uradio,popile su kafu i prvo sestra a posle i tetka su se jedva istusirale jer su pokreti postali kao kod totalno pijanih ispicutura i pocele su da pricaju nepovezano
i haoticno.Namstio sam im kauc i one legose i samo sam razumeo tetkio;-lezi sa nama kao nekad.Pa naravno,to mi je i bio plan.Istusirao sam se i usunjao u sobu kao senka i upalio pomocna svetla,svukao cebe sa njih i dobro pogledao.
Sada sam primetio da mi jesetra i ako 15 godina prava lepotica.Dugacka krecava kosa,crna put,sise vecae od tetkinih,vislja skoro kao ja,prelepih nogu.Onako u malim gacicama i atletskoj majci licila mi je na boginju.Zeleo sam da je poljubim u obraz i sam sebe stipajuci i upozoravajuci se na glupost i idiotizam koji zelim da uradim,savio sam se i poljubio je u usta.Ni vlas kose se nije pomerio i ja ohrabren,pruzih ruku ka grudima koje sam dodirnuo drhtajuci od uzbudjenja.Mazio sam ih i trljao sve energicnije i naposletku joj digao majcu do vrata oslobodivsi bombe da se pokazu same u najboljem izdanju.Ocaran sam bio i grcevi su me hvatali cas u nogama,cas u stomaku.Penis je stojao kao gardista na titovom grobu,ukocen i spreman.Ruka mi je skliznula ka medjunozju i ja je zgrabih za usnice kroz gacice i protrljah joj klitoris.Pocela je da se meskolji i da nesto bunca ali se ne budi.Ohrabren,svukao sam joj gace i pogled mi se ukoci od prelepe mackice kao odisej kad je gledao meduzu.Mala ali prelepa pica sa tek po kojom dlacicom prosto je mamila i trazila miska.Legao sam pored nje i poceo je ljubiti butine prema cici i naposletku poceh joj lizati lepoticu.Sve jace i vlaznije a prstom joj trljao klitoris.Disanje joj je pocelo prekidanje sa tihim uzdasima i malim trzajima u kukovima ali ja nisam prestajao>Uzivao sam i pozeleo sam da je tucam.Prstom sam poceo prodor ali sam ustuknuo i prepao se:ona je jos nevina i necu sigurno ja to da uradim i sigurno ne na ovaj nacin.Bacio sam pogled ka tetki koja je na boku lezala i duboko disala.Njene prelepe noge i jos lepsa mala utegnuta guza uprkos njenim 38 banki zracile su i privlacile me kao magnet.Legoh pored nje na bok i nezno joj skidajuci gacice, mazio nogice.Od pozadi sam joj rukom protrljao mackicu i polako joj ugurao mog kopljanika koji vise nije mogao da ceka.Pojacavao sam ritam i sve zesce joj stiskao grudi i stipao joj bradavice koje su se ukrutile kao dugmici na vojnickom sinjelu.Svlacio sam joj majcicu polako i nezno a ona tek ponekim uzdahom i seckanim disanjem mi salje signale da je tu.Onako golu jarko sam zeleo da je vidim i progutam od zadovoljstva i polako je okrenuh na ledja i predjoh u misionarski polozaj digavsi joj raskrecene noge jednu na rame a drugu rasirio i drzao je u vis.Nabijao sam je sve jace i jace.Kauc je poceo da se mrda i skripi ali sada ne bih odustao pa ta man da me streljaju.IZ mene je ku;jala strast,pozuda,osecao sam nesvesticu i i udare u stomaku kao da ce iz njega iskociti “osmi putnik”.ONa je jecala i iz nje je curelo kao potok i jaja su bi bila mokra kao u kadi.Mislio sam:-budna je.Ali ona je samo trzala i i jecala ne otvarajuci oci.Rairio sam joj noge kao zabi i ubacio joj ga do balcaka i ljubio joj sise koje su cini mi se ,rasle i postajale sve kruce.POzeleo sam da nju jebem a lizem sestri i takav sam polozaj namestio i poceo sa slascu.Majko moja,meni fali daska,sta ja to radim,imbecil,neka posle ovog mogu i u ludaru sa mnoma ali sada ne prekidam.Hvatao sam i gde stignem:za sise,picu,guze,mazio ih,ljubio a one samo trzaji i uzdasi.Eksplozija.Svrsio sam u kolicini i za slona zavidno.Napunio sam tetku pekinsku patku ali ga nisam vadio,i cim sam dosao sebi,nastavio sam da lizem sestri.
Pred jutro sam se obukao,njih sundjerom obrisao,posebno tetkicinu macu i navukao im gacice i majcu.
Ustale su tek posle podne,sve zabunjene,sa glavoboljama ali cini mi se i nekako zadovoljne:pitam se zbog cega.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Otvoreni brak



Otvoreni brak
Moj muz i ja imamo vrlo otvoren brak,tako da se često zna desiti da on ode na poslovni put po nekoliko dana sa svojom sekretaricom ili nekom pratnjom iz firme.Naravno s obzirom da je vrlo lep i privlacan stalna je meta zena . Kako rekoh otvoreni brak, ne ljutim se jer mi on uvek isprica sve svoje sexualne avanture ne samo na putu nego i one koje se dese u toku rucka izlaska itd. Takodje i ja njemu se ispovedam odnosno pricam avanture koje mi se dese. Obicno navece dok lezimo u krevetu zagrljeni ja mu do u detalje ispricam dogadjaj koji ga jako napali tako da se znamo jebati i po nekoliko sati. Jedna takva avantura se desila letos,muz je ostao kuci a ja sam zajedno s kolegama s posla isla na exkurziju ( u pitanju je jedna srednja skola profesorica sam fizike) koju organizujemo svake godine. Ove godine je to bila Grcka.
Isli smo autobusom zbog ustede sredstava, u autobusu bude takva atmosfera kao da idu djaci a ne profesori na exk. Razne zezancije dobacivanja I sl. Sediste sam delila s Nikolom profesorom telesnog odgoja. Izutetno visok krupne gradje plavokos mladic, bivsi boxer .Zalio mi se kako je raskinuo s devojkom i da s a svojih 29 godina nije bio u stanju da povede zensko drustvo sa sobom. Ja sam znala da to nije istina jer on onakav kakav je mogao je da izabere zensku koju ce da pojebe. Cak se govorilo da je jebao prof.matematike inace domarevu zenu pa ova dvojica ne komunik duze vrijeme.. Helem vreme nam je brzo proslo da ne duljim dosli smo do hotela zaduzili kljuceve od soba,imali smo na raspolaganju nekoliko jednokr.soba medjutim, mana je bila s obzirom da je ovo jeftiniji hotel imali smo na raspolaganju svega nekoliko kupatila. Po dolasku sam se rapremila I odmah pozurila da iskoristim lepo vreme za kupanje . nekako smo nasli mesto na plazi.. Nikola kojeg ja do tada nisam videla bez majice bio je blizu mene jao kako je izgledao kupaci se jedva izdrzavao cini mi da ne pukne sto od nabreklog kurca sto od njegovih misica. Par sec. sam ga gledala I mislim da je i on to primetio al sam ubrzo sklonila pogled u stranu..Da kazem jos nesto o sebi imam 28 godina crnka visoka oko metar i sedamdeset oko 55 kg uglavnom trudim se da privlacno izgledam teretana vezbanje mi nije strano a sve u svrhu dobrog izgleda. Bas pred exk sam dosta vezbala jer nisam zelela da se nadje tu ni koliko Cm sala ili celulita..Usla sam u vodu u sebi sam mislila o malopresnjoj situaciji s Nikolom “ kako Nikola izgleda” a onda mi je proslo kroz glavu das am vec deset dana bez sexa jer muz nije bio par dana tu a i imali smo neuskl,termin on je radio prvu ja drugu smenu. Medjutim Nikola mi nije izlazio iz glave a ni to da nebi smeli jer se sve sazna brzo a to je skola pa bi vrlo lako i ucenici mogli saznati, a uvek su to neugodne situacije. Plivali smo tu jos neko vreme ,al posto je vec bio kraj dana odlucili smo da krenemo ka hotelu. Usla sam u sobu po ves i krenula ka kupatilu. Usla sam al nisam zakljucala vrata ne znam zasto mozda jer to kuci nikad ne radil il iz neke zelje.. Skinula sam se krenuvsi pod tus! Odjednom je neko otvorio vrata nisam htjela da vrisitm niti da galamim ipak smo mi kolege vidjece da ima neko pa ce izaci. Medjutim , to je bio Nikola kasnije mi je priznao da me je pratio ali se trudio da izgleda kao slucajna situacija.Kada me je ugledao golu primetila sam da je iznenadjen brzo se okrenuo i poceo se izvinjavati. Rekla sam da je uredu da se ne ljutim na sto je on krenuo prema meni kao fol d a dovati peskir .Pogledi sun am se sreli i kao sto to uvek biva ta neka privlacnost i poceli smo se ljubiti strasno. Okrenuo s e i zakljucao vrata..Lako me je digao i posjeo me na nesto ni sama ne znam sta jt to izgledalo je kao stroj za pranje rublja. Opkoracila sam ga nogama a on me je strasno ljubio po grudima vratu licu bila sam kao na oblacima jedva sam cekala da mi ga stavi jer sam osetila da sam jako vlazna..On se sageo I poceo mi lizati uh kako je bilo i sad se najezim kad se setim.drzala sam ga za kosu.. Iznenada me je spustio na pod i ustao gacice su jos uvjek bila na njemu ovaj put zaista prreteci da puknu..Skinula sam ih predamnom se ukazao debel uredno obrijan komad koji nije nesto bio velik ali to mi je bilo manje vazno,.Pocela sam mu lizati odozdo prema gore malo vise se zadrzavajuci na prepounama osjetila sam dag a to pali. Stavila sam ga usta lagano pocela pusiti..Nakon par minuta ga je izvadio vrativsi se u prvobitni polozaj opet sedeci mi je prisao polako ga stavljajuci u moju vec rasirenu macu.Uzdisala sam stvarno mi je bilo dobro.Jebao me sve jace i jace..Onda je uzeo peskir na kojeg je legao a ja sam lagano sela na njeg i nabijala se kao luda..Tako se nabijajuci svrsila sam nekoliko puta da bi me potom okrenuo i sledja me jebaao..Jebao me je jako vristala sam stavio mi je ruku na usta da nas nebi nekoo cuo, tako dok me je drzao jako me nabijao imala sam osjecaj da cu puci od zadovoljsta ..Kada je stao okrenula sam se prema njemu I pocela mu pusiti osetila sam kako se grci d ace ubrzo svrsiti pusila sam ga jako I osetila jak toopao mlaz sperme ustima. Koja je ono sto nije zavrsilo u grlu curiila niz bradu ..oblizala sam ga jos jednom I otisla pod tus kazavsi da veceras naleti kod mene u sobu . Okrenuo se i izasao kaze da ide u drugo kupatilo da ovo prepusta meni……..
Nastavice se
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 183 184 186 187 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:55:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.362 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.