Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:56:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 180 181 183 184 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576094 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Nakon toliko vremena 2



Nakon sto sam na poslu dozivjela nezobaravan seks sa zastitarom nisam mogla prestati misliti na to. Obuzeo me cijelu i samo sam na njega mislila i na njegov predivan tvrdi kao kamen kurac. I ako smo se dogovorili da cemo ponoviti nije me nazvao a nisam ga ni vidjela vise jer su ga premjestili u drugu poslovnicu. Proslo je mjesec dana od tada i bila sam razocarana. Upucavali su mi se drugi momci ali nisam zeljela nikog da ne pokvari ono sto sam dozivjela sa Nenadom. I kada sam izgubila svaku nadu, dogodilo se cudo….
Jedne veceri nakon sto sam se okupala i vecerala netko mi je pozvonio na vrata. Kada sam ugledala Nenada oci su mi zasuzile..Bio je ljepsi i zgodniji nego ikada….Zagrlio me odmah na vratima cvrsto i snazno i uvalio jezik u moje usne. Ljubili smo se i borili za dah.”Izvini mi, izvini….Nadoknadit cu ti ovaj mjesec” rekao je dok mi je ljubio vrat i stiskao sisu. Razodjenuo me tako brzo i spustio usne na moje sise. “Ah…mmmmm….hhhhh…Oh Nenade!” mumljala sam i uzdisala od zadovoljstva i ugode. Pomilavala sam ga po medunozju i otkopcala hlace. Zavukla sam ruku u njih i dohvatila taj kurac kojeg sam obozavala, koji me je vratio u zive i probudio u meni zenu i najvecu strast i pozudu za koje nisam znala da postoje. Kleknula sam ispred njega i oblizala ga cijelog pa ga hlapljivo strpala u usta. Dok sam ga pusila gladila sam njegova jaja, pa sam ih polizala dok sam mu ga drkala. Podigao me na ruke i zajapureno je disao. Odnio me u sobu i polegao na krevet. Rasirila sam noge a on je spustio svoju glavu izmedju njih. Dugo mi je lizao klitoris i snazno gurao prst u moju vlaznu unutrasnjost, zatim i drugi. “Aaa..aaahhh..aaajjjj..aaaahhhh!” stenjala sam i jecala i sve glasnije uzdisala kako me sve snaznije i brze prstima jebao. Tijelo mi se zgrcilo od naleta orgazma i glasno sam vrisnula. Legao je na mene i oslonio se laktovima o krevet. Njezno me ljubio i milovao po licu, a ja sam ga cvrsto zagrlila. Zeljno sam ga cekala da ga primim i drhtala sam od ceznje, zelje i strasti.”Daj mi ga” prosaptala sam. Uzeo ga je u ruku i polako ga gurao u mene. Zatvorila sam oci i uzdahnula. Ostavio ga je tako neko vrijeme u meni a ja sam osjecala kako pulsira i bridi… “Oh…mmm…kako je lijepo” saptala sam i uzdisala. Tada je par puta zavrtio kukovima i snazno ga nabio do kraja na sto sam ja ciknula i zgrcila se.Izvadio ga je do kraja i opet ga vratio snazno i prodorno i tako nekoliko puta a onda ga je vadio samo do pola i snazno ga gurao natrag. Kako je on postajao brzi ja sam sve glasnije i vise vikala i tresla se. Suze su mi zamaglile oci i ja sam ih ispustila. Bile su to suze ugode i ljepote. “Oh Bozeeeeeee!!! Oh miliiii!!!” vristala sam..Orgazmi su se redali jedni za drugim..Malo je usporio i pogledao me zamagljenim i mutnim ocima “Je..jesi….dobro” pitao me “Nikad bolje” odgovorila sam. Okrenuli smo se i sada sam ja bila na njemu. Pomicala sam se naprijed-nazad i svom snagom usisavala ga duboko u sebe. Stiskala sam misice koliko sam mogla i vrtila kukovima. A kada sam pocela skakati po njemu on ga je snazno nabijao od dolje prema gore. Ulovili smo ritam i oboje stenjali. “Oh Boze” uz snazan uzvik svrsio je Nenad a ja sam klonula na njegove grudi….
Pola sata kasnije nakon mazenja i odmaranja opet mu se digao. Sjeo je i posjeo me u krilo. Ljubio mi je sise i vrat dok sam ja vrtila kukovima, pomicala se i cijelo vrijeme drzeci ga u svojoj mokroj pici… Stenjao je i uzdisao..Zatim sam se okrenula i klekla na koljena ispucivsi svoju guzu. Drzao me za kukove i snazno ga od iza nabijao u mene. Njegova jaja lupala su moju guzu. Bilo je predivno i zeljela sam da traje zauvijek….
Prvi put u zivotu plakala sam za vrijeme seksa sto je njega strasno napljivalo….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
PONOVO SEKS SA SVASTIKOM



Ukratko: Oženjen sam i živim srećno sa predivnom djecom i ženom. Magistar sam nauka, žena profesor engleskog i francuskog. Živimo dobro. Svastika Ranka doktor medicine mlađa od mene oko 14 godina. Oduzeo sam joj nevinost, na njenu želju, kada je bila maturant gimnazije. Od tada smo se u tajnosti strastveno jebavali punih šest godina, bez ikakvih posledica. Prije pet godina, mislio sam da je to poslednji seks sa mojom svastikom, bio je na nenaseljenom ostrvu Vido-Grčka. Ona se udala i od tada smo održavali prave istinske odnose kao da se baš nikad ništa nije desilo.
I evo opet, sve slučajno, kao na filmu,… nevjerovatno.
Ovog ljeta provodili smo godišnji odmor na jednom živopisnom jezeru u mojoj vikendici. Bili smo zajedno, dvije sestre i dva pašenoga sa djecom. Pravi odmor, priroda fantastična, smrče, topole, cvjetne livade, obližnje planine, dobra jela i vina, dobra jebačina sa svojim ženama, sve što treba čovjeku za opuštanje. Nevjerovatno, ali istinito ženu mi pozvaše samo na dva dana da bude prevodilac nekoj političkoj delegaciji koja dolazi iz Pariza. Kakva slučajnost, isti dan pašenog je morao otići u Beograd na dogovor u vezi izgradnje nekog objekta. Svastika i ja ostadosmo sami sa djecom. Ta noć je protekla bez ikakvog nagovještaja i pomisli na jebačinu. Svastika i ja, ujutro smo rano ustali i na terasi popili kafu. Mojoj kćerki koja je bila odrasla rekli smo da idemo do grada….da pokupujemo neke namirnice. Pošao sam sa svastikom u trgovinu. Kada smo prolazili dosta uskim i krivudavim putem obraslim prelijepim drvećem, pogledala me je istim pogledom kao prije dvanaestak godina kada je bila na maturi. Pravio sam se da ne primjećujem ništa. Ćaskali smo o svemu. Pokupovali smo namirnice i uz put mi Ranka reče: »Ajde zete da častiš jedno pićance, djeca još spavaju…« Pošli smo u jednu nama poznatu kafanu, napravljenu od balvana i okićenu lovačkim rekvizitima. Popričali smo malo o životu i prošlosti i ušli u kola.
Ranka me je toliko napalila da mi se kurac digao kao da mi je 25 godina. U odnosu na ranije kada je bila nježna, vitka, netaknuta, božanstvena, rijetke ljepote, idealno građena, sada je bila zrela žena, elegantno popunjena, očuvana i izazovna. Rekla mi je otvoreno »Hoću da me jebeš, onako kao što si me poslednji put izjebao u Grčkoj« Malo sam usporio, pogledi su nam se sreli i odmah se izvan puta parkirao. Pošli smo malo uz brdo i stali pored jednog bukovog stabla. Hvatali smo se i ljubili se do iznemoglosti. Skinuo sam joj gaćice, podigao haljinu visoko, uhvatio za guzice i podigao je. Ona me je vješto kao nekada obgrlila sa rukama oko vrata, s nogama iznad kukova i natakla se na tvrd kurac koji samo nije eksplodirao. Sva srećna, proširenih zenica i malo suznih očiju uživala je u jebačini. Naslonjen na drvo, u dosta teškom položaju držao sam moju svastiku i uživali u nezapamćenoj jebačini. Izgovorila je «Svršavaj u meni, nisu opasni dani…« Sasuo sam sve što sam imao u vrelu pičku moje svastike, a njeni jecaji odlijegali su daleko, kroz šumu. Presrećna i sva kao na nebesima zagrlila me i tiho progovorila: »Bilo mi je predivno isto onako kako mi je bilo na grčkom ostrvu Vido…«. Obrisala je spermu što joj se slijevala niz butine i prošaptala: »Zete, ja te zaista volim…Ne mogu bez tebe…Moj muž je zaista dobar, dobar tata, ali sa njim ovo ne doživljavam.« Odgovorio sam joj da moramo paziti djecu i porodicu.
Neznam šta će biti, ali i ja sam Ranku zavolio. Čujemo se svakodnevno. Ponekad se, doduše rijetko potucamo, živimo sa svojim porodicama. Niko nije znao niti zna za našu jebačinu. To skrivamo flegmanski, prefigano i inteligentno. Pitam se dokle !?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Sestrina svadba

Imam 21 god i zivim u jednom provincijskom gradicu gdje se obicno nista ne događa.Ovo sto cu vam sad ispricati dogodilo mi se prije pola godine.Naime moja sestra se udavala.Puno ljudi uvjek netko dolazi a ja nikako da nađem prostora da ga bar izdrkam pa bio sam bas u bedu.A uvijek sam se palio na svoju sestru jos odkako je se pocela razvijati,imala je prelijepe sise mmm bas ono velike super i cesto sam puta drkao na nju zamisljajuci njene sise u svojim rukama bilo bi mi super.I taj dan sam posao u sestrinu sobu da je upitam nesto u vezi svadbe kad sam zacuo uzdahe iz njene sobe.Naravno da sam se prikrao i povirio.Nisam mogo da vjerujem svojim ocima stajala je naguzena a odtraga ju je jebavao nas prvi rođak.Samo mu je ponavljala samo tako jebi svoju dragu rodicu samo daj navali napuni me tom kurčinom,a mene je jos vise palilo kako je to tiho govorila da je nebi netko cuo.A ovaj je je razvaljivao koliko je god mogao dok se u jednom trenutku nije okrenuo i poceo joj drkati iznad usta a ona je sve poslusno kupila i gutala.Nisam mogao da dođem sebi nego sam brzo odjurio u kupatilo i svrsio kao nikada do sada.Bio sam van sebe.I tada sam odlucio da cu je jebati pod svaku cijenu.Nisam znao kako bi to izveo.Ali tu noc je bilo dosta ljudi kod kuce pa se dosta i popilo.Sestra je rano rekla da ide spavati a i ja sam se pravio da sam pijan pa i da ja idem leci.Pokucao sam na njena vrata i usao bas kad se ona presvlacila.Pitala me je sta zeli a ja sam joj odgovori da zelim nju.Ona to nije bila shvatila pa je me preupitala kako to mislim jeli trebam nesto a ja sam je vec uhvatio za njene prlijepe sise.Tada je skocila kao luda i pukla mi takav samar da mi se sve zavrtilo i pocela vikat dali sam lud da ce sve da kaze tati da nisam normalan i to.Ali kada sam joj rekao da sam vidio nju i rođaka danas i slagao joj da sam ih snimio na mob pocela je da place i da moli da nikome ne kazem.Rekao sam da neću nikom reci ali da ce morati da mi da da je jebem.Na sto je ona jos vise plakala i molila ma sve drugo osim toga.Nasto ja naravno nisam pristao nego sam samo htejo da je razvalim od kurca.A ona je samo plakala sve vise a mene je to jos vise palilo kurac mi je bio kao stjena.Izvadio sam ga iz gaca i ponudio svojoj seki da mi pusi.Ona je plakala i molila da to neradim ali ja sam joj uzeo lagano glavu i nebio na svoj kurac.Nisam izdrzao jednu sekundu a vec sam joj punio usta spermom svrsio sam nenormalno puno.Nisam htejo da vadim kurac iz njenih usta nego da guta i skoro sve je progutala.tada sam joj rekao da se neguzi jer moj kurac je jos uvjek bio čvrst kao stjena poslusala me je jer je vidila da nema fajde od toga da me moli i preklinje.Tada sam joj gurnu u tu predivnu mladu picku bio sam u raju i samo ponavljao tko te bolje jebe ja ili rodak ili tvoj buduci muz.ubrzo sam vidio da je pocela da uziva cuo sam to po njenim uzdasima nije vise to mogla da sakrije.tako sam je jebao jedno vrijeme i ponovo sam bio pred svrsavanje,Tada sam je zovnu da se okrene i da uzme moj kurac i izdrka sebi na te velike sise.Kako sam samo ponovo svrsio uzivao sam kao nikad to tada.Tada sam je ustao i poljubio rekao da se istusira i da se spremi lijepo jer se sutra udaje a isto tako da se navikne na moj kurac jer cu je jebati jos dosta puta i otisao sam sretan spavati znajuci da cu svoju sisatu sestru jebati jos mnogo mnogo puta…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija 6



Pogledao sam na sat i video da je ostalo još nešto više od sat vremena do fajronta u restoranu. Jelena je sedela sa suprotne strane stola i izgledala je predivno. Sve te njene priče su me napalile i jedva sam čekao da je pojebem. Međutim, hteo sa da čujem još toga.
“Mare je posle pričao o nama da smo kurve i pokušavao da na taj način popravi situaciju, ali nije imao uspeha. Naročito zbog Nade koja svaku njegovu priču brzo demantovala. Jedno vreme čak nije ni govorila sa njim. Zbog toga sam joj oprostila što mu je ispričala moje avanture.”, nastavila je.
“Dragana i ja smo odlučile da se sklonimo na selo. Deda je bio u banji i imale smo celu kuću samo za nas dve. Ionako sam htela da odem iz kuće pošto Jasminu nisam više mogla ni da vidim. Prve večeri smo smo pokrenule temu o Maretu i gluposti koju smo napravile. Nakon toga smo počele da razmenjujemo naša iskustva. Priče su se nadovezivale jedna na drugu dok Dragana nije odmahnula nervozno glavom.
“Ne mogu više o seksu. Napaljena sam a ni traga od kurca.”
Tada me je pogledala u oči i ja joj uzvratim isti pogled. Vrlo često sam maštala o seksu sa nekom ženom, a Dragana mi se ponudila kao na tacni. Međutim, nisam se usuđivala da načinim taj prvi korak. Odmerila me je polako, od glave do pete, i vratila pogled na moje oči. Ne mogu da kažem na koji način sam joj uzvratila pogled. Bile smo obe uspaljene i mislim da nije trajalo više od dve sekunde kada smo se našle u zagrljaju ljubeći se. Gotovo smo strgle odeću sa sebe i počele da se dodirujemo, gurajući jedna drugoj prste i pičiće. Stenjale smo i izgladnelo se ljubile. Dragana me je gurnula na sofu i raširila mi noge. Smestila mi je jezik u pičić i počela prstima da mi draška klitoris. Stiskala sam svoje sise i cvilela od užitka zabacivši glavu na naslon. Nekoliko minuta kasnije Dragana me je opkoračila nudeći mi svoju izbrijanu pičku. Gurnula sam joj srednjak u guzu i počela da je ližem.
Zavalio sam se u stolicu zamišljajući je u klinču sa Draganom, rasnom plavušom, sa ravnom kosom do predivnog dupeta. Imala je fantastične noge i lepe okrugle sise, nešto veće od Jeleninih. Bila je lepa, strahovito jebozovna i često mi se motala po glavi gola.
“Moram da te prekinem.”, rekao sam, “Je li Dragana i dole plava?”
“Jeste. Imala je tada tek mali trougao kratkih, plavih dlačica iznad pičića. Zašto pitaš?”
“A zašto da ne pitam? Nastavi molim te.”
Slegnula je ramenima i nastavila.
“Stenjale smo, vrištale dok smo svršavale, u potpuno se sludele u makazicama dok smo silovito trljale svoje pičiće jedan o drugi. Dragana je ponela sa sobom veliki dildo koji smo postavile između nas. Nabijale smo se na taj dildo istovremeno i svršavale u serijama. Dragana je bila fantastična. Izvodila je čuda svojim jezikom. Mislim da sam bila na ivici ludila kada usisala sokove iz mog pičića i progutala ih. Učinila je to u dva navrata i svršila sam tako silovito da sam prosto odskakala po sofi. Mazile smo se do kasno u noć. Otišla sam pod tuš da se spremim za spavanje ali Dragana mi se ubrzo priključila. Nastavile smo pod tušem i imam utisak da je tada bilo najbolje. Dovodile smo jednu drugu do ludila kombinujući mlaz vode sa našim jezicima. Dildo koji je Dragana ponela sa sobom je ostavljen za finale. Ležale smo na podu kabine, isprepletane, obe nataknute na dildo i ljubile se kao pomahnitale, svršavajući dok je voda prskala po nama. Ovlaš smo se obrisale i legle na krevet u spavaćoj sobi. Ljubile smo se dok nismo zaspale i nastavile gde smo stale čim smo otvorile oči. Gotovo čitav sledeći dan smo provele gole. Jedino sam se ja obukla ujutro i uveče kako bih otključala vrata komšiji Peri koji je dolazio da nahrani stoku. Trećeg dana dok smo pile kafu Dragana je bila ćutljiva. Oprala je svoju šolju i okrenula se ka meni.
“Treba mi kurac i to pod hitno.”, ispalila je odjednom.
“Nemoj pogrešno da me shvatiš. Lepo mi je sa tobom ali kurac je kurac. I ništa ne može to da mi zameni.”
Bravo Dragana, pomislio sam i nasmešio se.
“Pa dobro”, rekla sam, “Šta predlažeš?”
“Ne znam. Hajde da izađemo i potražimo nešto. Da vidimo kakvi su ovi seljani.”
“Slaba vajda od toga. Ovo je selo Dragana. Svi se znaju. I uglavnom su matori i oženjeni. Takvi će teško rizikovati čak i zbog riba kakve smo ti i ja.”
Razočarano je uzdahnula.
“Šta je sa tim Perom koji dolazi da hrani stoku?”
“Oženjen. Znaš li da je Perina kita prva koju samo u životu videla?”
“Nemam pojma. Kako da znam?”
“Pa tačno. Kako da znaš. Bila sam klinka i jednom sam ga videla kako piša iza štale. On mene nije video pošto sam ga gledala odozgo sa senika.”
“I kakav je?”
“Velik. Debeo. Nije on mnogo stariji od nas. Desetak godina plafon. Posle sam ga uvek vrebala i videla sam ga još nekoliko puta. Ne moram ti reći da je taj njegov kurac bila moja prva fantazija. Kada god bih ga videla iza štale počela sam da se dodirujem. Nebrojeno puta sam kao klinka svršila zamišljajući tu batinu u sebi.”
“U ovako siromašnoj ponudi Pera uopšte ne izgleda loše. Hajdemo malo na vazduh. Hoću malo da ohladim glavu.”
“Dragana pada kiša napolju ako nisi primetila.”
“Jebe mi se. Valjda ima neki kišobran u kući. Uostalom ne pada jako.”
Prošetale smo malo po selu i vratile se. Gotovo da nikoga nismo srele. Draganinom razočarenju nije bilo kraja. Bila je potištena i nisam znala kako da je oraspoložim.
Nekih sat vremena kasnije pojavio se Pera. Pitao je da li treba da nam nacepa drva i naloži peć u šupi koja je bila vezana na centralno grejanje u kući. Rekla sam da treba i dok je cepao drva Dragana se muvala oko njega i zapitkivala ga koješta. Pera nije izgledao ravnodušan ali nije ni pokazao neko veliko interesovanje. Dragana se razočarana vratila unutra i rekla kako bi rado potucala Peru kako niko nije. Rekla sam joj da sačeka u redu jer je to ipak prva kita koju sam videla i da bi red bio da ga prvo ja probam. Nasmejale smo se na to i otišle u kuću.
Dragana je morala da se vrati u grad sledećeg dana. Njena majka je zvala i rekla da mora da se javi na fakultet gde je trebalo da počne da radi kao asistent. Razmišljala sam malo da li da odem sa njom ali sam odustala. Kao što sam rekla Jasminu tih dana nisam podnosila i bila je to dobra prilika da na miru spremim ispit koji me je čekao. Dragana je otišla a ja sam kao nešto učila i muvala se po kući. Negde oko osam uveče sam počela da učim ozbiljno i stala tek negde oko dva posle ponoći. Skinula sam se i istuširala i legla mrtva umorna. Mislim da sam zaspala istog sekunda. Probudila sam se u mračnoj sobi nemajući ni najmanju predstavu koje je doba. Pre spavanja sam spustila roletne do kraja tako da nisam mogla da vidim da li je dan ili noć. Okrenula sam se i pogledala na digitalni sat na noćnom ormariću. Bilo je tek pola sedam ujutro. Pored sata sam videla dildo koji smo Dragana i ja koristile, osvetljen slabom svetlošću brojeva. Uzdahnula sam setivši se koliko nam je uživanja načinio i polako u glavi sve ponovo preživljavala. Bradavice su mi se ubrzo ukrutile i ja spustim ruku do svog pičića. Bila sam potpuno gola što ti je poznato, pošto znaš da volim da spavam bez ijednog komada odeće ne sebi. Klimnuo sam glavom na to i Jelena je nastavila. Počela sam da se dodirujem i ubrzo smestila srednjak u pičić. Nije prošlo mnogo kada sam mu dodala i kažiprst. Počela sam da stenjem sve glasnije i sve sam jače stiskala svoje sise. Bližila sam se vrhuncu i brzo sam uključila stonu lampu, sa prstima duboko u sebi. Dohvatila sam dildo i smestila ga umesto prstiju u moju uzavrelu pičku. Počela sam da radim njime i presekla se od straha kad sam čula glas iza sebe.
“Mislim da imam šta ti treba Jeco.”
Trgla sam se i poskočila na krevetu vadeći dildo i ugledala Peru na vratima. Zaneta učenjem potpuno sam zaboravila da zaključam vrata predhodne noći. Posledica toga bio je Pera koji je preda mnom skidao radnički kombinezon i gaće.
“Čekaj. Ne kapiram kako ga nisi ranije videla.”, rekao sam.
“Pa zato što se vrata spavaće sobe nalaze sa leve strane uzglavlja kreveta. Na zidu sa moje desne strane je prozor, a ispred je plakar. Kada sam uključila lampu Pera je bio na dovratku i posmatrao me kroz odškrinuta vrata. Od svetlosti koju je lampa bacala prema meni nije bilo šansi da ga vidim.”
“Ok. Nastavi.”
Dakle, njegova uzdignuta kurčina je prosto poskočila dok je skidao gaće i jednostavno nisam mogla da skinem oči sa njega. Za tili čas je bio potpuno go i popeo se na krevet. Svetlo lampe je palo na njegov palamar i tek tada sam ga u celosti videla. Bio je velik. Jako velik. Procenila sam brzo, koliko sam mogla u tom trenutku, oko dvadeset i pet centimetara, možda i veći. Debeo, sa velikim ružičastim glavićem, obavijen žilama i malo povijen na dole. Pera nije gubio vreme. Kako sam samo nešto nevezano zamuckivala povalio me je, zadigao mi noge onim njegovim snažnim rukama i sa lakoćom mi ga smestio pošto sam bila sva mokra. Uhvatila sam ga rukama oko struka i zabila mu nokte u slabine. Gotovo sam ostajala bez daha kada god bi mi ga nabio do jaja i tek tada sam u potpunosti shvatila Draganu kada je rekla da joj kurac ništa ne može zameniti. A to je bio prvi koji sam u svom životu videla, što me je dodatno palilo. Osećala sam ga u celoj dužini i stenjanjem propratila svaki njegov nalet. Pera je postajao sve žešći i sve silovitiji. Baš onakav kako volim.
“Izvuci te nokte iz mene… Nemoj da me žena provali….”, rekao je dahćući.
Poslušala sam ga i on mi smesti svoja dva prsta u usta. Sisala sam ih dok me je i dalje tucao u jakom tempu. Uhvatio me je čvrsto za sise i stisnuo ih. Gotovo kroz jecaje sam ga bodrila.
“Tako…. Jakooo…. O daj mi ga… O da… Jakoo… Tuuuu…”
Prebacio mi je desnu nogu u levo i legao iza mene ne vadeći ga. Obuhvatio mi je nogu rukom, podvukao je iza mog kolena i grubom, velikom šakom me uhvatio ispod brade. Čvrsto me je stisnuo i počeo još silovitije da me tuca. Ponovo su mu prsti bili u mojim ustima i svršila sam uz glasne krike prigušene njegovom rukom. Izašao je iz mene, opkoračio me, obuhvatio moju glavu rukama i smestio mi kurac u usta. Sisala sam ga malo, jer ga je brzo izvadio, uhvatio ga u korenu i počeo njime da me pljeska po ustima, obrazima i da razmazuje sokove iz mog pičića po mom licu. Smestio mi ga je ponovo u usta, držeći me i dalje za kosu i osetila sam kako taj veliki glavić prolazi kroz moje krajnike. Izvadio ga je kad sam se zagrcnula i odmah ga vratio.
“Progutaj ga Jeco.”
Koliko god da sam se trudila nisam mogla. Jednostavno bio je prevelik. Pera je videvši da od gutanja nema ništa privukao moje usne svojim jajima i ja počnem da ih ližem, potpuno prepuštena toj silovitoj jebačini. Ponovo mi je smestio tu batinu u usta, najdublje do tada. Iako sam grcala uživala sam u njegovoj tvrdoći i ustima napunjenim tim ogromnim kurcem. Izvadio ga je, udario me je glavićem po usnama nekoliko puta i okrenuo me na stomak. Pljesnuo me je po desnoj guznoj polutki oštro dva puta, postavio me u kučeći položaj i sjurio mi ga do jaja istovremeno me pljesnuvši najjače do tad. Vrisnula sam kratko primajući ga i nastavila kada je uhvatio tempo. Tucao me je tako žestoko da sam se vrlo brzo ispala iz položaja u koji me je postavio i legla na krevet potrbuške. Pljeskao me je po guzi takvom silinom svojom žuljevitom ručerdom da sam vrisnula svaki put kada je to učinio. Imala sam utisak da bi sve podnela nataknuta na tu kurčinu kojom me je razbijao i ponovo me dovodio do orgazma. Spustio je svoje ruke na moje slabine i pritisnuo me snažno na dole prodirući najdublje do tada. Počela sam da svršavam kada me je uhvatio čvrsto za kosu na temenu i povukao mi glavu ka sebi. Vrištala sam kao izbezumljena i negova ruka se spustila odozgo preko mog lica, a tri prsta su mi završila u ustima. Urlala sam i tresla se celim telom, dok se u kratkim trzajima nabijao u mene svom silinom. Grubo je gurnuo moju glavu unapred i ja zaronim lice u jastuk. Vrhunac mog orgazma ispratila je kiša udaraca šakom po mojim guzovima. Legao je preko mene pritiskajući me svojom težinom i punio me spermom, nabijajući ga polako. Smestio mi ga je do jaja i kružio kukovima istresajući poslednje kapi. Nekoliko sekundi kasnije izašao je iz mene i legao na leđa. Okrenula sam se ka njemu i zabezeknula se videvši da mu kurac štrči u vis u punoj snazi. Jednostavno nisam mogla da poverujem svojim očima. Nije prošlo ni dva minuta od kako je svršio a bio je ponovo spreman.
“Šta gledaš Jeco?”, rekao je, “Oliži ga i penji se.”
“Jebo te šta si ti?”, upitala sami dalje začuđena prebacujući se u sedeći položaj kako bih bolje videla tu batinu, “Jebeni King Kong?”
“King kurac za tebe.”, odgovorio je i nasmejao se. “Ajde sisaj ga.”
Uhvatila sam ga u korenu i počela da ga obrađujem. Lizala sam sa njega svoje sokove pomešane sa njegovom spremom i ponovo se napalila. Uzjašila sam ga okrenuta mu leđima i počela da se nabijam na tu neumornu batinu. Ponovo sam cvilela od užitka i štipkala svoje bradavice kružeći kukovima svaki put kada bi se spustila do njegovih jaja, koje sam milovala slobodnom rukom. Očigledno mu se to nije mnogo svidelo, pošto me je povukao za kosu prema sebi i počeo da me jebe u suludom tempu. Pljesnuo me je par puta po pičiću i uhvatio me za sise. Stiskao ih je svom silinom i tucao me kao ludak. Spustio je ruke sa mojih sisa i iskoristila sam taj trenutak da se nagnem napred oslonivši se rukama o dušek između njegovih nogu. Ponovo sam počela da kružim kukovima u nameri da ga usporim malo, pošto me je već tada potpuno rasturio. Nisam provela ni pet sekundi u tom položaju kada me je uhvatio za sise povukao unazad. Ubrzao je tempo ali ne kao prvi put. Bilo je nešto sporije. Gurao mi je svoje prste u usta, stiskao mi sise i tucao me kao mašina. Uspela sam ponovo da se odvojim od njega i oslonim se rukama napred. Nabila sam se par puta i osetila njegove prste u mojoj kosi na potiljku.
“Pa gde ćeš Jeco? Smiri se već jednom…”
Povukao me je ka sebi i ponovo me razbijao u brzom tempu.
“Ne mogu… Ne mogu tako… Rasturio si me… Pusti me napred…”, uspela sam nekako da progovorim stenjući. Tada me je pustio i ja zauzmem položaj u koji sam bezuspešno pokušavala da se postavim. Ni tog puta nije dugo trajalo. Povukao me je za kosu prema sebi u trenutku kada sam osetila dolazak novog orgazma.
“Ne proseravaj se Jeco… Kod mene se zna ko koga jebe…. A ja jebem tebe… I ima da te ubijem od kurca…”
I izgledalo je kao da zaista namerava me ubije jebačinom. Stavio mi je prste leve ruke u usta dok me je desnom besomučno vukao za kosu. Svoje vlažne prste je spustio do moje razvaljene pičke i ugurao prvo dva, zatim i treći prst, sve vreme me razbijajući kurčinom u ludačkom tempu. Vrištala sam i grčila se u orgazmu kakav davno pre toga nisam doživela. U jednom trenutku sam pomislila da će mi pocepati pičić tom ručerdom. Odgurnuo me je sa sebe kada sam svršila i ja kleknem na krevet zadihana, u nameri da mu posisam kurac i napokon ga izbacim iz stroja. Sagnula sam se ka njemu ali me je uhvatio rukama za glavu i grubo gurnuo preko sebe ne drugu stranu kreveta. Okrenuo me je na stomak i raširio mi noge. Razmaknuo mi je guzove i ja osetim kako mi njegov veliki glavić pritiska anus. Ugurao ga je polako dok sam ispuštala bolne jecaje i molila ga da bude pažljiv. I bio je, bar ispočetka. Osetila sam kako mi se anus širi i popušta pod njegovom težinom i kako prodire sve dublje. Bolelo me je iako sam bila sva vlažna i bez obzira na to što mi je guza dobro razrađena. Jecala sam i cvilela ispekidano i odahnula pomislivši da je smestio celog u trenutku kada je stao. Povukao se malo unazad i počeo da me tuca svom silinom zabijajući ga taj put zaista do kraja. Zavrištala sam osetivši kako još polovina onoga što sam mislia da je ceo prodire u mene i skupila noge pokušavajući da mu onemogućim pristup. Nije mnogo vredelo. Uhvatio me je za kosu, zabio mi glavu u jastuk i počeo da me tuca kao izbezumljen. Jedva sam se navikla na njegove nalete. U jednom trenutku su mi iziritrana creva umalo popustila i zaista ne znam kako sam se uzdržala. Najednom smo ležali na svojim bokovima, što mu je omogućilo da me tuca nabijajući se duboko. Njegova velika jaja su udarala po mom pičiću. Napokon mi je pustio kosu ali je počeo da me povremeno pljeska po guzi. Urlikala sam kao u agoniji i nekoliko sekundi kasnije ponovo svršila. Izašao je iz mene i postavio me popreko kreveta da ležim na stomaku. Iako su mi noge bile skupljene opkoračio me je i sa lakoćom ga ponovo smestio u razvaljeni anus. Ponovo su mu ruke bile na mojim slabinama i stiskao me je na dole. Činilo mi se da kada god promenimo pozu prodire sve dublje. Uhvatio je ritam i imala sam osećaj kao da mu kurac nema veći hod od jednog centimetra. Kao da je konstantno celom svojom dužinom u mom dupetu. Moji krici su tada ličili na kuknjavu mentalno poremećene osobe. Mislim da u tim trenucima uopšte nisam vladala sobom. Nekoliko minuta kasnije, kada sam pomislila da ću ponovo svršiti, izvadio ga je i uhvatio me za kosu. Nakrenuo mi je glavu stranu i stajao je iznad mene. Bila sam između njegovih nogu, levom me je držao za kosu a desnom drkao svoju kurčinu. Zinula sam i dočekala mlazeve vrele sperme svojim jezikom. Poprskao me je po celom licu otresajući svoju batinu iznad mene. Smestio mi ga je u usta i ja ga posisam do poslednje kapi. Sišao je sa kreveta i počeo da se oblači. Ostala sam ležeći na stomaku, potpuno razbijena i dahtala umazana spermom i prekrivena znojem. Noge su mi bile raširene i nisam se usudila da ih skupim. Pičić mi je brideo a čmarić mi bio prosto užaren. Posle sam videla da su mi guzovi potpuno crveni od njegovih udaraca.
“Gde ti je drugarica?”, upitao je.
“Otišla je kući.”
“Tebi Jeco viri kurac iz očiju ali njoj…. Čim sam je video znao sam da je kurvetina. Zovi je da dođe da i nju prodrndam ko tebe.”
“Nema šanse. Javi se kad dodješ večeras. Još se nisam tucala u štali i htela bih to da probam.”
“Računaj da ćeš biti jebana. Vidimo se večeras.”
“I jel bilo u štali?”, upitao sam.
“Naravno. Tucali smo se svakog dana u više navrata dok se nisam vratila kući. Pera je veoma potentan tip.”
“Ne sumnjam. Hajde dalje. Siguran sam da nije još kraj.”
“Nije. Ali je blizu.”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Fantazija ili nesto vise?


Slucajno sam nabasao na ovaj sajt,poneke su lepe price,poneke su deo mozda srama,mozda deo maste ili lazi da se onako svi zapitamo,imal istine u svemu tome ili neko lazima podize tendencie u nama!
Nezelim da se predstavljam niti kazem nesto o sebi iskljucivo iz privatnih stvari,ali zelim da se konsultiram sa vama ili mozda bolje sa samim sobom.Svaka prica ima nesto sto ljudima dize moral,nema veze koji je zanr ili tema.Vecina nesto prezire a neki se dive.O normalnom seks zivotu se i ne komentarise samo o onom divljem i nastranom rekao bi i ja.Ja sam deo jednog mozda pocetka kojeg se bojim mozda nisam igrac za tako velike utakmice ili sam samo zeleo da se poigram,neznam,videcete i sami?!
……………………………………………………
Volim divlji seks,volim oralne stvari nesebicno davanje zenama sve u cemu mogu da lude do kraja.Ali to nije bilo sve.Moj brak se srusio zahvaljujuci meni i mom nacinu zivota kao kod mnogih muskaraca uopste na svetu,koji vole sve od seksa do alkohola,ludih provoda i nocnog zivota.
Zena i kcerka su me napustile pre 10-t godina otprilike.Nasla je sebi ravnog nekog smotanog inzinjera iz iste firme u kojoj je radila.Nasa kcerka je u to vreme imala 9-t godina skoro punih deset.Ja sam nastavio sa svojim ludim zivotom od zene do zene od noci do noci i tako i dan danas samo malo umanjeno.Ali pre sest meseci zivot mi se skroz okrenuo.Bivsa me nazvala i rekla kako kcerka nezeli vise da bude s njom i da zeli sama da zivi da joj je dosadno u tom koncertu ozbiljne muzike da zivi.
Bila je ljuta,siktala je na telefon govoreci mi da su to moji geni i da njoj treba psihijatar kao i meni takodjer.
Samo sam joj rekao.Mila dodji ovamo da ti nastimam temperaturu i da te provozam po nebu jos jednom onako da vristis do jutra.Odgovor je bio.Jebi se.
……………………………………………………
Kad sam dosao sutradan sa posla primetio sam neke stvari u mom stanu.Ubrzo sam se uverio da je Mila dosla kod mene.Mila je moja kcerka koju cu tako zvati u ovoj prici.
Nisam bas bio srecan zbog toga jer moj zivot se nikako nije uklapao sa njenim zivotom i godinama a jos mi je i kcer.
Cim me je ugledala skocila je jako me zagrlila i poljubila me nekoliko puta pa cak i u usta.Gde si legendo od coveka?
kao mi ti Mila?I sta ove stvari sta to treba da znaci?
Super,super super sam i od danas zivim kod tebe,moze!!!!
Pa,ovaj cuj znas.Znam sve,mama mi je pricala o tvom divljem zivotu,znam sve bas sve.Bio sam iznenadjen!!!
Ja bas volim zivot pun iznenadjenja i lepote,sarma i svega bas kao i ti,kapiras to.Cekaj malo,nekapiram.Ti zelis da zivis ovde samnom?Da,da bas to,bila je sva uzbudjena!!!!!
Neznam zasto ali pristao sam na tu ludu soluciju.
Ali Mila ovde su pravila znas!Kakva pravila ma nemoj ti meni,pa ti zivis slobodno kao ptica.
U redu samo mi molim te ispricaj sta ti je mama pricala o meni,malo me to golicalo,pa nije valjda detetu pricala i onomim stvarima koja je to bitanga od zene.
……………………………………………………
Cuj meni je skoro 20-t godina ja sam odrasla osoba i punoletna znas,sve sto ljudi rade u zivotu ja razumem,jer nisu svi ljudi isti.Pretvorio sam se u uho.
Mama nevoli zivot koji ti zivis,ona zivi polako i u nekom filmu ozbiljne muzike gde svira svaki dan ista pesma.
Da to znam ali sta ti je o meni sve pricala?
Bile smo pre tri godine jako dobre i razumele smo se jer sam tada bila maloletna znas.Mnogo sam ju pitala o tebi o tvom karakteru o tvom ponasanju.Rekla mi je neke stvari od kojih mi je zastao dah.A koje su to stvari,upitao sam ju zacudjeno?Nemogu sad o tome,reci cu ti kasnije,nasmeala se.
Moj stan nije bio velik.Mozes u mojoj sobi da spavas a ja cu u dnevnoj rekao sam joj.Ali kako cu dalje pa ja imam svoje stvari svoj zivot.Kompa mi je pun seksi tema i sajtova,frizider pun piva,ladice pune kondoma,jebi ga samac sam.Otisao sam da se istusiram,nisam imao ni kljuc u vratima ili sam ga negde stavio kad mi nije trebao.
Ovake kao ja bog malo podari velicinom penisa,jer to nam je jako potrebno.Okupao sam se obukao pristojno i izasao van.
Mila je bila u sobi,stavljala je svoje stvari u ormar kad sam usao unutra.Nadam se da si se snasla vec,samo te molim da nediras po mojim stvarima.Necu,primetila sam da ti je bogat seksualni zivot.Kako to mislis Mila?Nasmesila se samo.
……………………………………………………
Sada mi reci sta ti je mama pricala,to me zanima jer ona zna da preteruje jako.
U redu,ovako.
Slagala je svoju robu,lepa mlada devojka,odmerene u svakom pogledu,imala je stila,izgledala je lepo,prirodno.Za devojku je imala sve od lepote do stasa,sve se uz nju lepilo,negovorim s one strane nego uopste o opisu jedne mlade osobe.Malo izbacena guza,lepo oblikovane grudi,nezna,usne lepe i socne,oci boje oblaka a kosa plava kao klasje.Eto opisao sam ju kao neki pisac jebi ga,da bi imalo smisla,uh.
Pocela je onako pa sve je vodilo kao da sve zna,a mene je interesovalo sve vise i vise,gledao sam njene usne koje su izgovarale te reci u kojima je bilo svega.
I na kraju rekla mi je nesto cudno.Da mama kaze bog magarcima samo da malo pameti a puno medju nogama,smesak.
Molim rekao sam.Da na tebe je verovatno mislila.
…………………………………………………….Bio sam iznenadjen da majka moze tako svojoj kceri da isprica sve kako smo vodili ljubav,kao je to bilo i koliko sam ja obdaren dole a umanjen gore.Mozda je to i istina.
Uz vino razgovarali smo dugo u noc.Ustala se i umalo pala od vina koje je zavrtilo njenu pamet.Celo vece se smejala.Osecala se lepo u mom prisustvu.Nije mogla sama do sobe pa sam ju polako odveo,obadvoje smo se smejali tome.
Pomozi mi samo da se svucem.Okrenuo sam glavu dok se svlacila i pomalo joj pomagao.Ali vesta je zapela oko vrata.
Okrenuo sam se da joj pomognem tada sam ugledao nesto prelepo,nesto sto jos nisam mozda tako video lepo.
Njene bele povece grudi.Brzo sam zatvorio oci i nastavio da joj skidam dzemper.Napokon je skinut.Svukla je farmerice,onako u gacicama i grudnjaku samo,otkidala je komadice farbe sa zidiova a i moje poglede je lomila svojim lepim telom.U redu,ustao sam se sav zbunjen.Sad ti pajki pa cemo se sutra videti ujutro vazi u redu onda vazi,sav sam bio zbunjen.Skinula je polako svoje carape i povukla se prema jastuku ali nije se jos pokrivala.Nije nista vise govorila.laku noc,ugasio sam svetlo i krenuo van iz sobe.
A pusa,zovnula me!Vratio sam se sa strane,zagrlio sam ju i poljubio u obraz.Lepo de lepo me poljubi za laku noc,bar ti to znas.Lepo pa lepo sam te poljubio.Onda je ona uradila ono sto me bacilo skroz,pao sam kao pokosen,sve me nesto prlazilo sve se u meni uzburkalo,koji mi je kurac upitao sam se?Povukla me sebi znao sam da to vino deluje,pomalo sam se otimao tom naletu njene slabine koju sam pokusao staviti pod kontrolu.Bila je pijana skroz.Molim te molim te,izustila je onako zenski molecim glasom.
Sta hoces Mila,reci?
Hocu da mi polizes kokicu kao mami nekada?Hocu da me jebes do zere,molim te.Hocu tvoj veliki kurac da osteim,molim te!
Brzo sam morao da reagujem.Mila,ajde spavaj,previse si vina popila,sutra cemo razgovarati.Molim te ostani ovde.Molim te,ostani ovde.U redu ako budes normalno govorila.
Usparvila se i otkopcala svoj grudnjak.Polako je skinula gacice.Bio sam kao hipnotisan.Mila sta to radis,pa ti si skroz pijanaaaaaa.Njene usne su vec bila na mojim usnama.
Brzinom svjetlosti ruka joj je bila u mojoj pidjami,vec se digao izdao je cin dostojanstva koji sam hteo da pokazem.
Ljubila me kao niko do tada u zivotu.Nezno ga drkajuci.Prepustio sam se jer nisam izgledao ni zeleo da ju sprecim ili sam ludo zelo da sve to pocne,ne ne.
kako je ogroman,bas onako kako sam zamisljala.Polako trapavo me skidala,reci su joj se uviale.Uzdisala je nezno drkala ga je polako.Nisam vise imao daha,poceo sam da joj ljubim vrat pa grudi pa sve prema dole.Imala je malu uredno sredjenu kokicu.Sva je mirisala kao na mleko.Lizao sam ju dugo,osetio sam da je jednom svrsila sva je dtrhtala.
Okrenula se naopako ljubeci moj ogromni kurac koji je virio iz njene obe ruke.Mala izbacena guza stala je u moje dlanove.Stiskao sam ih jako dok je sisala vrh moga jako dignutog kurca.Polizao sam ju ponovo ali ovaj put bez ogranicenja,obadve rupe sam lizao,vino je teralo krv svukud osim u mozak koji mi vise i nije redio ni malo.
Sisala ga je jako dobro,mlada ali znala je sta treba imala je kaze sve u masti.Nevinost je izgubila slucajno pre dve godine,kasnije mi je rekla bilo je to ono samo.
Okrenula se prema meni i popela se polako.Imala je malu kokicu a on kao lopate drzalo,tresao se od zelje.
Iznenadjen sam bio kad ga je uzela i jednostavno stavila u sebe unutra.Mala kokica koja je bila rastezljiva,usao je u nju do pola.Zajaukala je mesajuci pritiskla me dlanovima po prsima.Nisam bio ni svestan sta radimo ali osetio sam kaoliko je tesna.Stani,stani molim te rekao sam.Sisla je sa njega koji nije bio srecan zbog toga.Uzeo sam kurton iz ladice i navukao na njega.Legao sam medju njene vitke noge,desnu sam milujuci podigao tako sam ga i zavukao u nju.
Uzdahnula je samo gubeci zenice u ocima.Otvorenih usta je uzdisala jako dok sam ga stavljao sve dublje u nju.Oci su joj bile bele,zenice vise od lepote u kojoj je uzivala nije ni imala.Nije bila ni svesna a ni ja,ta ludost je potrajala dugo,ona je svrsavala a ja,ja sam jednostavno jebavao najuzu i tesniju kokicu u svom zivotu.Zamracen ludilom,nisam ni razmisljao koga to jebem,lepota je ucinila svoje.Posle sat i po lepog seksa osetio sam da izlazi vruca sperma iz njega koji je punio kurton u toj tesnoj kokici koja ga je primila celog u sebe,bila je sva mokra i dole i gore.Svrsavao sam polako,cedio sam zadnju kap u nju u moju ludost koja je tek pocimala a nisam toga ni bio svestan.
Sisao sam sa nje jer to je bila zadnja poza u kojoj sam i ja svrasio.Duboko sam disao sve mi je nadolazilo ali je bilo kasno da se ista promeni.
Mila ah Mila izvini za ovo molim te izvini,bio sam posramljen bio sam ispod nivoa.Pomilovala me po licu,poljubila i rekla.Bio si pravi,sve sam to zamisljala bas tako zadnju godinu dana.Bas sve rekao sam joj?Da bas sve.Na satu je bilo dva posle ponoci.Umorni obadvoje,ugasio sam svetlo lampe.Ona je srecna zaspala privila se uz mene a ja sam razmisljao dugo posle jos.Okretala se u snu,tako se slagale poze njenog golog tela koje se naziralo u tami sobe.
Upalio sam polako lampu.Bila je na boku,izbacen kuk i bedro koje je bilo kao nacrtano.Nezno sam joj dodirnuo kokici,bila je jos jako mokra.Otvorio sam ladicu i uzeo novi kurton koji sam navukao na njega a onada njega polako zavukao u njenu mokru kokicu,ulazio je polako kao podmazan u nju dok se ona nezno budila.Ahhhhhhhhh,tada je bio skoro ceo u njoj.Ahhhhhhhh uzdisala je sve jace,probudjena lepotom koju bi volela svaka zena da dozivi.Polako sam ju stavio na sebe.Lezala je ledjima na mojim prsima dok sam joj nezno milovao grudi a njega sam zavlacio polako sto je i ona onako iza sna nastavila u nekom spomtanom ritmu.
Bila je tesna poneki jauk sa njenih usana i duboki uzdah pri svakom ulazu njega u njenu tesnu kokicu.Desavalao se nesto sto je ona vec videla a ja nisam mogao ni da sanjam o tome.Ustala se sa njega polako,okrenula se i sela na njega ponovo u smeru prema meni pustila ga je u sebe do pola toliko joj je bilo dovoljno za pocetak a kasnije nije mogla da odoli.Ulazio je ceo u nju a ona je stenjajuci uzdisala jako grizuci svoju donju usnu skoro do krvi.Njeni nemirni kukovi koje nisam uspeo umiriti,njene bradavice koje sam sisao i ljubio,njene medne usne koje sam naprosto pojeo,ludo ludo sam uzivao duboko u njoj,nisam ni bio svestan koliko mi je lepo a koliko sam ustvari pogresio.Krajnje ludilo se dogodilo kad sam ju okrenuo odozada,njena mala guza i moja kurcina koja je ulazila u njenu kokicu debela gotovo kao njena ruka.Uzeo sam je za kukove i sledecih 15-t minuta poveo je preko neba sve do dole kad sam svrsio,ona je svrsila dva puta a drugi put skoro zajedno samnom.Mislim da se njen krik daleko cuo.Samo sreca niko to nije video jer nebi razumeo kao ni sam sto nerazumem vise ni ja.
Umorni pali smo na krevet znojini oboje.Zaspali smo kao deca.Jutro je davno svanulo nisam otisao ni na posao.Tel je zvonio i zvonio,napokon sam uspeo da podigem slusalicu.
Odvratan glas.Jel Mila kod tebe?Je.
Odnela je i stvari.Da tu su joj stvari.Mila se upravo budila.Znaci kod tebe je otisla.Je,tu je.Hoce da zivi kod mene!Kod tebe,pa ti si lud covek.Pokvarices dete,daj mi ju s mesta.Cekaj da vidim dali spava,pravio sam se lud a bila je tu pored mene gola i lepa razbudjivala se polako.
Kao pokucao sam.Mila,telefon,mama te reba.Nasmeala se samo i uzela slusalicu.Molim.Slusala je sta govori.
Necu,necu ostajem ovde,cujemo se,cao.
Spustila je slusalicu.Tel je opet zazvonio.Halo.Ti si lud,dete ce kraj tebe tu poludeti od tvojih kurvi i bljuvotina.Cao,rekao sam joj.I sam sam se zamislio.
Mila se ustala i krnula u kupatilo,sam andjeo je sobom hodao,a vrag je u njega gledao.Te obline koje su se drmackale,guzovi koje bi svaki muskarac jednostavno pojeo kao i grudi bele kao mleko nezne,mala kokica,usne od meda.Sam sam sebi rekao,bog ti daje a djavo ti uzima.
To je moja prica,tj samo pocetak price.Citajuci sve te tu price Mila i ja kazemo da nismo sami ako je to neka uteha onda smo uteseni pa barem malo.I nek nam bog oprosti sto radimo ono u cemu samo dvoje uziva a ostalima se mozda i gadi.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung j-600
Zovem se Milica, imam 35 godina. Udata sam i imam sina od 15 godina. Udala sam se veoma mlada sa svojih 19 god. Odrasla sam u jednoj patrijalhalnoj porodici ali sam nasledila sklonost ka perverznim i zabranjenim stvarima. Mislim da je to sve posledica toga sto su prema meni bili strogi, a i rana udaja se moze povezati sa.tim.

Moj muz, inace gradjevinac, od samog pocetka naseg braka vreme je provodio po terenu. Bio je odsutan od kuce po dva meseca, bila sam mlada i zeljna zivota, po ceo dan sam plakala i cekala kada ce da dodje. Drustvo mi je pravila moja dve godine starija sestra Jelena. Ona mi je govorila da ne treba da budem takva da ce vreme brzo proci dok se Milan ne vrati. Davala mi je snage da sve izdrzim. Kada sam ostala u drugom stanju sve se promenilo, muz mi nije uopste nedostajao, samo sam cekala da sto pre rodim dete. Za mene je to bilo nesto posebno, imala sam preveliku zelju da budem majka. Rodila sam zdravog i prelepog decaka. Od tog trenutka sve se promenilo, moj sin je za mene bio nesto sveto, nesto sto se ne moze objasniti recima. Toliko sam ga volela dok je rastao da sam crkavala kad se kao mali razboli ili prima inekcije. U svemu mi je pomagala moja seka, ostala je neudata tako da je non stop bila kod mene. Ona je bila veoma zgodna i lepa zena, ali veoma zahtevna sto se tice muskaraca tako da nije ni cudno sto se nije udala. Govorila mi je da bi trebala da izlazim sa njom i da se malo vise opustim da ostavim nekad sina kod bake. Svi njeni saveti su bili iskreni i na svom mestu ali ja nisam imala poverenje ni u koga sto se tice mog sina. Muz mi je zaradjivao dovoljno tako da nisam morala da radim, i mogla sam da se posvetim cuvanju deteta. Visoka sam 171 i imam 65 kilograma. Noge su mi jake, osrednje duzine guza mi je trcava i veoma privlacna, Obozavam da nosim suknje i to do kolena, a ispod najlon carape, i to normalne ne samo drzece one me nikada nisu privlacile. Gace nosim normalne, tange me uopste nisu privlacile do pre neku godinu. Moj sin Ivan je polako rastao, i sa svojih 6 godina je bio toliko veliki da je poceo da ispoljava sklonost ka zanskim nogama. Sve je pocelo kada se jednog dana usunjao ispod stola dok smo ja i sestra pricale i pile kafu, nisam ni primetila gde je samo sam osetila necije ruke na svojim listovima koje se lagano penju ka mojim butinama, srce je pocelo da mi lupa, pocela sam da se izmicem i da ga grdim sta radi to ispod stola da je bezobrazan i nevaspitan, on se toliko postideo i uplasio da je placuci odjurio u svoju sobu. Moja sestra me pitala sta je uradio kad sam se toliko iznervirala, rakla sam joj da je poceo da me mazi po nogama. Ona me izgrdila sto sam tako odreagovala i objasnila mi da je to normalno za decaka njegovih godina da se tako ponasa. Neki nemir je zavladao mojim telom, nisam znala kako da se postavim prema njemu, plasila sam se da to ne ostavi na njega neke traume. Posle tog dogadjaja ponasali smo se normalno on se pravio kao da nista nije bilo, malo sam se bolje osecala zbog toga. Posle nekih par meseci Ivan je ponovo uradio isto, ovog puta je takodje poceo da mi mazi noge, htela sam da ga prekinem ali mi Jelena nije dozvolila, neka ga bre Milice sto ga diras ko da ce ti nesto faliti. Ali to je greh rekla sam joj, ma o cemu ti pricas ona me ljutito gledala kakav bre greh. Moram priznati da sam bila zbunjena ali i da sam osetila nesto cudno u stomaku. Toliko sam pocela da prezirem sebe da sam nervozno pocela da lupkam rukom od sto. Ivan je toliko brzo motao svojim rukicama po mojim nogama da sam pocela da osecam cudne zmarce. Klecao je na kolenima i mazio mi butine, kad je poceo da mi hvata unutrasnju stranu butina naglo sam ustala popravila suknju i odjurila u svoju sobu. Bila sam ocajna sto mi se ovo sve svidelo. Oprosti mi boze, ponavljela sam, sta se ovo desava. Seka me je tesila i govorila da nisam kriva da je to sve normalno za decaka, kako normalno pitala sam je. Sta ima tu normalno nisam mogla da shvatim. Tih dana sam bila toliko opterecena sa svim tim sto se desilo da nisam mogla da spavam. Tako sam jedne noci sanjala kako me moj Ivan takodje isopd stola mazi po nogama, toliko sam uzivala dok me je mazio po nogama i po pici preko gacica. Kada sam ustala mislim da mi je to bio najgori dan u zivotu, bila sam toliko utucena da sam mislila da cu poludeti. Resila sam da razgovaram sa Ivanom o svemu, objasnila sam mu da to nije lepo sto radi da je jos dete i da se to vise ne ponovi. Takodje sam objasnila da ce on kad poraste naci sebi devojku a da mu ja nemogu biti devojka. Cinilo mi se da je sve shvatio, dao mi je obecanje da se to nece vise ponoviti. Vreme je prolazilo i Ivan je postajao sve veci i razumniji, bila sam smirena i spokojna da se to vise nece ponavljati. Medjutim nisam ni mogla da predpostavim koliko je on opterecen svojom majkom. Kad je bio sedmi razred pocela sam da primecujem bele fleke po posteljini, nisam mogla da verujem da je dobio spermu ili je to bilo normalno da u tom uzrastu pocne da izbacuje seme. Samnom je imao normalan odnos, imao je postovanje prema svojoj majci kakvo sam samo mogla pozeleti. Stalno smo govorili jedno drugom da se najvise volimo na svetu. Ja sam se zaposlila u jednoj firmi za knjigovodstvo gde sam raila sve i svasta, tako da sam ispunjavala sebi vreme a i imala sam i vise para, sto mi je bilo neophodno jer je muzeva firma bila pred bankrotom. Jednog dana vratila sam se ranije sa posla, primetila sam da je ivan stigao iz skole ali ga u prizemlju nije bilo, viknula sam ga medjutim nije se odazivao, pocela sam da brinem i brzo sam krenula na sprat da vidim gde je, dok sam se penjala zacula sam cudne zvuke i vristanje. Licilo je kao na neki porno film, jos tise sam prisla vratima sobe i priblizila glavu, bila sam sigurna da je to pornic. Nesto me je preseklo po stomaku, pogledala sam ka kljucaonici i zgrozila se samoj sebi sta sam pomislila. Lagano sam cucnula ispred i provirila kroz kljucaonicu nisam mogla nista da vidim sem televizora na kom se vrteo pornic. Bojala sam se da ne ustane i ne krene ka vratima ali sam cula njegovo sve dublje disanje pretpostavila sam da je blizu vrhunca, ruka mi je stajala preko butine i lagano sam pocela prstom da diram picu preko carapa. On je sve jace i brze disao, cula sam skripu kreveta, naglo sam skocila i odjurila u wc, usla sam unutra misleci da me je cuo, htela sam u zemlju da propadnem. Shvatila sam da radim nesto bolesno nesto sto se nesme, bojala sam se bozije kazne, mucila sam samu sebe. Toliko sam bila opterecena sa tim dogadjajem da sam pocela sa umisljam neke stvari koje se nisu mozda ni dogodile. Imala sam utisak da mi je dirao carape i gacice, da je svaki put odlazio u wc, kad ja dodjem sa posla. Da me je odmeravao, da mi je vireo u sise kad se saginjem, pocela sam da pamtim kako ostavljam gacice i bila uverena da ih je dirao. Bila sam rastrojena, na poslu sam pocela da budem ne pazljiva i propustam bitnr stvari, sestra me je svaki dan molila da joj kazem sta mi je. Verovatno je u pitanju Ivan sta bi drugo bilo, pretpostavljala je. Resila sam da joj sve ispricam, cak se i ona zgrozila. Tebi pod hitno treba jedan muskarac Milice, inace ces da zastranis nacisto. Spavas li ti sa onim tvojim kad dolazi, imate li odnose, ali sama je davala odovore. Hajde samnom u provod da se malo opustis, ali meni je samo on bio na pameti i nista drugo. Citala sam u jednom casopisu da postoje muskarci koji obozavaju zenske carape i stopala i to je neka vrsta bolesti, bojala sam se da ivan nije od malena kad me je mazio zavoleo takodje zenske carape. Potvrda toga bila je bela fleka na mojim carapa koje je ocigledno dirao. Nisam smela nista da mu spomenem u vezi toga ali sam postajala sve opcinjenija sa svime sto se dogadja, tako sam dolazeci sa posla skidala carape i ostavljala ih na vidno mesto znajuci da ce da ga zaineteresuju. Jednog dana posle presvlacenja sam krenula kod komsinice, medjutim ona nije bila tu, vratila sam se i kroz glavu mi je prolazila slika koju niko razuman ne bi pomislio, obuzela me je cudna strepnja, usla zam lagano i krenula ka sobi, vrata su bila otskrinuta, moj ivan je drzao moje carape u ruci i mirisao medjunozje, presekla sam se skroz, drugom rukom je natezao kozicu na svom ne bas velikom kurcu. Nisam disala, on je uhvatio kurac sa carapama i poceo naglo da ga drka, posle nekoliko segundi poceo je da izbacije spermu po parhetu kao lud, odmakla sam se od vrata i viknula ga dajuci mu vremena da navuce gace. Bilo mi je pomalo zanimljivo kako ce da se snadje. Poceo je nespretno da trci po sobi navlaceci trenerku, sta radis sine ja sam stigla, u kuhinji sam ljubavi zovi ako ti zatrebam. Tacno sam pratila sta radi, otisao je valjda po sundjer i obrisao fleke sa parheta. Drhtala sam sva, posle nekoliko minuta me obavestio da ide napolje, nisam imala mira, pica mi je samo pulsirala, otisla sam do sobe i uzela u ruke carape, pomirisala sam ih trazeci miris sinovog kurca na njima, osetila sam miris mladog penisa, poludela sam nacisto, odjurila sam u kupatilo i istim onim carapama kojim je sin pre pola sata drkao pocela da drkam svoju picu. Svrsavala sam kao nikad u zivotu. Znala sam da ovo sve nema smisla ali nesto je jace bilo od mene, pocela sam polako da namestam situacije koje ce ga dovesti do ludila.... nastavice se....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung j-600

Moj zivot se promenio skroz, neprekidno sam mislila o sinu kao muskarcu. Bila sam rastrzana između moralnih stavova i onih pokvarenih koji mi nisu davali mira. Moja zelja za seksom bila je toliko jaka da sam pocela sina polako da zavodim.

Od dana kad sam ga videla da miriše moje čarape poludela sam skroz. Neki grč mi nije puštao stomak a srce u Ivanovom prisustvu je htelo da eksplodira. Najteže mi je bilo posle napornog dana kad bih došla kući, jedva sam se koncetrisala, bilo šta da pričam sa njim. Radni dan mi je proticao jako sporo, svi ti poslovi oko obračuna plata su mi sada teže padali. Veći deo radnog vremena sam provodila u razmišljanju o sinu. U tom zanosu sam zamišljala sebe i sina u raznim pozama i situacijama, dok sam tako maštala dirala sam svoju macu, lagano sam se mazila po pici, mogla sam to da radim jer sam sama sedela u kancelariji. Neke koleginice su primetile da sam nešto odsutna i da se čudno ponašam, pravdala sam se umorom. Na putu do kuće, redovno me je obuzimala trema i grč u stomaku. Bojala sam se i da Ivan nešto ne primeti, umrla bih od sramote čini mi se. A u neku ruku u pojedinim trenucima sam jako želela da napravi neki korak, da me uhvati za guzu bilo šta, ne bih mu ništa rekla, pustila bih ga...toliko sam bila popaljena. Htela sam da ga isprovociram da bilo šta napravi, tako sam dolazila kući i zamolila Ivana da mi izmasira noge, naravno on je to sa zadovoljstvom prihvatao. Prvi put kad sam rešila da mu ponudim svoje noge na masiranje imala sam tremu kako će odreagovati. “ Hoces da mi izmasiras noge Ivane jako me bole” jedva sam prevalila, malo se izbecio i cudno me pogledao, kao iz topa je odgovorio “pa naravno mama”. Nikada to necu zaboraviti, to je bilo nesto najlepse sto mi se do tada desilo. Sedela sam na stolisi a on je cucnuo ispred mojih nogu i lagano uzeo moje stopalo u ruke, sva sam se stresla od neke jeze. Poceo je lagano da mi masira gornji deo stopala, radio je to vrlo pazljivo i nezno, drugom rukom me ja masirao po tabanima, toliko mi je prijalo da sam mislila da sam se upiskila. Pocele su ruke da mi se tresu, “uh, al prija” ispustila sam dubok uzdah, “samo tako nastavi”. Poceo je jos brze dami trlja stopala. Ohrabrila sam ga da predje i na listove, Mislim da se u tom trenutku setio svega sta je radio kad je bio decak, na brzinu me je pogledao i brzo spustio pogled. Kada je poceo da mi trlja listove to je bilo vec mnogo za mene, zazmurila sam i pocela tako obilno da svrsavam kao nikad u zivotu. Jedva sam se suzdrzala da ne ispustim uzdah. Rukom sam pocela da ga milujem po glavi id a zahvaljujem na predivnoj masazi, htela sam da ga prekinem da pobegnem, nije mu se prekidalo. Lagano sam ustala i otisla do kupatila, morala sam da se presvucem, bila sam sva mokra, gacice su mi bile skroz natopljene, carape takodje. Posto sam i dalje bila jako napaljena, zavukla sam prste u picu i svrsila ponovo veoma jako i lepo. Posle svrsavanja osetila sam neku nelagodnost, narocito to vece kad bih bila u njegovoj blizini. Izbegavala sam njegov pogled, ali to je samo trajalo to popodne, ujutru bih mislila ponovo o masazi. Pocela sam da oblacim tange, koje sam prezirala ali sam bila napaljena, a tada mi je razum bio pomucen. Takodje sam obrijala moju macu, imam guste dlake i veoma veliku i mesnatu picu. Njegove masaze su postale svakodnevne. Primetila sam da mu je lice veoma blizu mom stopalu dok ga masira, cinilo mi se da mirise moja stopala. Masirao mi je listove i stopala, ali jedan dan je poceo da prelazi rukama iznad kolena, malo sam se trgla ali sam sa zadovoljstvom prihvatila dodire po mojim butinama. Radila sam stvari koje ni jedna zena zasigurno ne bi radila. Ulazila sam u kupatilo posle njegovog tusiranja i trazila njegove gacice, prinosila sam licu i mirisala ostar miris mladog kurca, bila je tu i poneka kap spermne vodice koju je ispustao njegov kurac dok me je masirao. Bilo je to bolesno sto sam radila ali meni je u tom trenutku izgledalo sasvim normalno. Dok sam mirisala njegove gacice, drkala sam snazno picu, dozivljavala sam takve orgazme kao nikada u zivotu. Po ceo dan sam smisljala kako da snjim uspostavim jos blizi odnos, da ga motivisem da krene u napad. Prvi potez je bio skracivanje suknje. Nikada nisam nosila suknje iznad kolena, imam lepe noge a ne znam zasto nisam pocela ranije da oblacim krace suknje. Ivan je naravno odmah primetio da sam obukla novu suknju. “Mama kad si kupila tu suknju, super ti bre stoji”, buljio je u mene kao da me nikada nije video. Bila sam odusevljena sto mu se svidjam. Vreme je prolazilo a ja sam postala ocajna. Ostavljala sam mu gacice carape na vidnom mestu ne bi li ih dirao, jedva sam cekala da vidim da li su pomerane. Jako me uzbudjavalo saznanje da ih je dirao. Bio je veoma oprezan, tek pomalo sam mogla da primetim da ih je uzimao, onako napaljena mirisala sam ih ne bi li osetila miris njegovog kurca pomesan sa mirisom moje pice. Sto se tice drkanja takodje je vodio racuna, samo sam par puta nasla tragove sperme na carsavu. Moju i njegovu sobu je delio samo zid, tako sam sva nervozna setala po sobi i zamisljala ga kako drka. Prislanjala sam glavu na zid da bih osluskivala, cinilo mi se da cujem pomeranje kreveta, bila sam prilepljena na zid. Cula sam i njegovo disanje po kom sam mogla da odredim kad je blizu vrhunca. Bio je to neverovatan osecaj svrsiti zajedno sa njim. Gotovo u isto vreme se culo smirivanje kreveta i njegovo disanje. Takodje sam i ja klonula posle prelepih orgazama. Dokaz da je drkao bio je i njegov izlazak do kupatila svaki put posle drkanja. Jednog dana sam se vratila sa posla malo ranije, kod kuce nije bilo Ivana, pomalo sam se razocarala sto me nece izmasirati. Legla sam na kauc u dnevnoj sobi, suknja mi se podigla malo iznad kolena. Lagano sam tonula u san, ali su me probudila ulazna vrata. “Mama kad si pre stigla” pitao me je? “gde si bre ti sto te nema kod kuce” malo sam povisila ton. “Bio sam kod Marka vezbali smo matis, hoces da te izmasiram”? Seo je kraj mene i poceo lagano da mi masira noge. Nikada pre nisam bila u ovom polozaju. Bilo mu je pomalo nezgodno da me masira zbog polozaja. Lagano je uzeo moje stopalo i poceo da ga masira, najneznije do tad, bila sam opijena od prelepog osecaja. Cinilo mi se da se stapam sa krevetom, on je nastavio da mi masira listove id a ubrzava pokrete ruku, primetila sam da se uzbudio, sve brze je prelazio po mijim listovima pomerajuci ruke iznad mojih kolen ali oprezno, ocigledno nije smeo naglo da pocne da me hvata. Sve se pretvaralo u mazenje mojih butina, nije bilo vise nikakve masaze, lagano je prstima stezao unutrasnju stranu mojih butina, pogled mu je bio upern pravu medju moje noge, nisam nista govorila, prosto nisam mogla da progovorim. Zatvarala sam oci i sve brze disala, osecala sam njegove ruke sve blize mojoj pici, svakog trenutka sam ocekivala da pocne da mi dodiruje picu. Tako se i desilo moj Ivan je poceo palcevima najpre da mi dira moju macu, a onda je citavom sakom zgrabio moju picu, pocela sam da mrdam nogama, da ih savijam u kolenima, stiskala sam butinama njegovu ruku, nisam mogla vise da izdrzim, pica mi je pulsirala kao nikad u zivotu, pocela sam da svrsavam i svrsavam….uhvatila sam ga za ruku i jos jace pritisnula njegovu ruku uz moju picu. Prestao je da pomera ruku, nismo se pomerali sigurno citav minut, cutali smo oboje, on je naslonio glavu na moje grudi a ja sm ga milovala po kosi. “Oprosti mi mama molim te”, bila je to prva recenica koju je rekao posle svega. “nema veze ljubavi” jedva sam mu odgovorila. “Volim te mama najvise na svetu, i ja tebe Ivane” nastavili smo da lezimo jos neko vreme. “Mama bilo mi je predivno”, malo se podigao i pogledao me, “i meni ljubavi” odgovorila sam mu. “Mama jel ovo greh”, pitao me je, “nije sine, nismo imali seksualni odnos, samo smo se mazili pa to je valjda normalno”. “Hoces da priznas nesto mami” upitno sam ga pogledala, “hocu mama” rekao je. “Prizaj mi jel bi voleo da mazis moju golu picu”, kao iz topa je odgovorio “pa naravno” odmah je pogledao u moje noge. Lagano sam podigla kukove i pocela da zadizem svoju suknju, krenula sam da skidam carape i gacice ali me je uhvatio za ruke, i krenuo da mi mazi noge ponovo, poceo je da me ljubi po butinama spustajuci se sve vise ka listovima i stopalima. Uzeo je moje stoplo u ruke i poceo da ga ljubi i sisa prstice, radio je to veoma brzo i uzurbano, pridigao se i ruke zavukao ispod suknje i krenuo da mi skida carape i gacice, pomogla sam mu skupljajuci noge, lagano ih je svukao, moja obrijana pica je bila na izvolte pred mojim sinom. Nije mnogo cekao poceo je da mazi moju vlaznu picu od nedavnog orgazma, i uvlaci prst u nju. Sva sam se istopila, prineo je glavu i poceo da je lize, bilo je to nekontrolisano lizanje. Verovatno mu je to bilo prvi put da lize picu, sisao je i ljubio takom zestinom da sam skroz poludela, vrtela sam kukovima, u mene je poceo da zavlaci dva prsta, drugu ruku je zavukao u pantalone i drkao svoj kurac. Ja sam pokusala da mu dohvatim kurac ali nisam mogla, kad je primetio sta pokusavam, pomerio se da bih mogla da ga dohvatim. Tako jako sam ga stegla za kurac, poludela sam skroz, na kratko je prekinuo da me lize, otkopcao pantalone i skinuo ih zajedno sa boksericama, ponovo je seo i nastavio sa lizanjem, rukom sam ga uhvatila lagano za kurac koji je bio toliko tvrd i napet da sam mislila da ce svakog trenutka svrsiti. Lagano sam pocela da mu navlacim kozicu, bio je to neverovatan osecaj, drkala sam sinu kurac a on je istovremeno lizao moju picu. Sve brze sam mu drkala, videla sam da nece dugo izdrzati, i ja sam bila pred oragazmom, rakla sam mu da ne prekida, posle te recenice je navalio jos zesce sa lizanjem. I sama sam bila blizu svrsavanja, ispustala sam vrlo slabe uzdahe iako sam se trudila da ne uzdisem. Pocela sam da svrsavam, vrtela sam kukovima, tako da je on jedva pratio moje pokrete trudeci se da mi i dalje lize. Kupala sam ga picinim sokovima, takodje je i on poceo da svrsava, osetila sam toplinu njegove sperme na ruci, nisam mogla da gledam kako svrsava, uopste nisam mogla da otvorim oci od uzitka, lagano je i on prestajao da me lize. Kada smo se malo smirili i pribrali otvorila sam oci i pogledala u ivana, bio je sav umazan od moje pice, kurac sam i dalje drzala, nije popustao i dalje je stajao uspravano, po neka kap sperme se cedilla i dalje sa njegovog glavica. Kada sam pogledala ka podu nisam mogla da verujem koliko je bilo sperme, i koliko je samo to odletelo. Usatala sam i krenula ka kupatilu po peskir, i dalje na ruci mi je bilo malo ivanove sperme, kada sam usla u kupatilo pocela sam da lizem spermu, obozavala sam i muzevljevu spermu ali sinovljeva je bila lepsa, sa zadovoljstvom sam je polizala. Namestila sam suknju i krenula ka sobi da bih sredila tepih koji je bio ulepljen. Ivan je lezao na krevetu i dalje podignutog kurca, klekla sam na pod okrenuvsi mu moju guzu, jako sam se izguzila tako da je mogao da vidi moju picu, znala sam da ce da pridje, poceo je ponovo da me mazi, “nemoj ljubavi, kasnije ces opet maziti mamu”. Bez pogovora je poslusao. “ Mama hoces li posle da obuces ponovo carape ali bez gacica”, ponovo je pocela ona griza savest da me obuzima, odjednom se sjurila kroz moje telo kao gvozdena reka, “ne bi trebalo ovo da radimo vise”, skroz sam se uozbiljila. Video je da sam ozbiljna, bledo me je gledao, priblizio mi se i lagano uhvatio za glavu, priblizio je svoje usne i tako nezno me poljubio da mi se zavrtelo u glavi. Trajalo je nekoliko sekundi, naglo sam prekinula ovaj uzitak, mirisao je sav na moju macu. “Ne smemo vise kad ti kazem, to je zabranjeno, ali samo da te mazim sta fali” pokusao je ponovo da me poljubi. “Gotovo je Ivane jel jasno”? Konacno je popustio, okrenuo se i pognute glave otisao u svoju sobu. Bilo mi je glupo sto sam ga napala kad sam i sama kriva koliko i on a imam zelju da se ponovo mazimo. Celo popodne nije izlazio iz sobe, bilo mi je krivo sto sam bila tako gruba, pica me je ponovo zasvrbela, onaj osecaj nelagode je skroz prestao, otisla sam u sobu skinula gacice i obukla carape kao sto je hteo. Spremala sam veceru, nisam ga zvala da izadje, cula sam vrata na njegovoj sobi, istog trenutka me nesto preseklo kroz stomak. “Ajde da veceras” viknula sam ga. Nije odgovarao, stajala sam pored sporeta i zavrsavala veceru, a on mi je prisao otpozadi uhvativsi me za dupe, nastavila sam da radim kao da se nista nije desilo, poceo je da me hvata za unutrasnju stranu butine, lagano podizuci suknju, malo sam rasirila noge i jos malo naguzila, cucnuo je iza mene i poceo da mi lize butine, i ljubi dupe, osecala sam vlazne tragove od njegovog jezika. Na kratko je prestao, odjednom osetila sam vlazan poljubac na svom vratu, takodje sam osetila na svom dupetu njegov tvrdi kurac. Provukla sam ruku izmedju nogu i pokusala da ga uhvatim, provukao je kurac izmedju mojih butina i poceo laga no preko carapa da mi trlja picu. Bilo je neverovatno noge su pocele da mi klecaju. Skupila sam ih a on je poceo da gura svoj kurac izmedju njih. Pogledala sam u pravcu butina i videla njegov crveni glavic izlazi svaki put kad ga gurne. Ovo je jebanje na suvo je bilo lepse od svih dotadasnjih koje sam imala sa muzem. Moja pica je osetila konacno kurac posle vise od sest meseci. Sve jace je navaljivao, gurao je sve brze, “ah mama kako je ovo dobro, svrsavam mamice”, poceo je da izbacje obilne mlazove kao da nije svrsio pre toga onako obilno. Osetila sam toplu spermu koja se cedilla niz moje butine, i sama sam pocela da svrsavam, uvrtala sam noge i rukom trljala picu razmazivajuci spermu svuda po pici. Carape su mi bile skroz ulepljene. Prinela sam prste i sve polizala. To vece smo spavali zajedno, tj. Nismo spavali celu noc smo se mazili, izdrkala sam mu dva puta a jednom mi je svrsio izmedju butina, nisam mogla da predpostavim da moze toliko puta da svrsi za jedno vece. Sutradan kad sam se vratila sa posla zatekla sam poruku u kojoj mi porucuje da je otisao kod druga id a ce najverovatnije spavati tamo, bila sam vise nego razocarana, celo vece sam drzala one carape u koje je svrsio prethodni dan i njim mazila picu zamisljajuci predhodni dan. Uspeo je da me nazove dok Marko nije bio tu, rekao mi je da mu nedostajem i da jedva ceka sutrasnji dan………
« Poslednja izmena: 29. Nov 2009, 18:26:07 od saygus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung j-600
Tu noc nisam mogla da spavam a i nije me bilo briga jer je sutradan bila subota. Kroz glavu su mi se motale slike predhodnih dogadjaja. Mnogo sam razmisljala da li je sve ovo normalno, da li treba da prekinem ili da se prepustim uzivanju

Jedva sam cekala da svane, ivan mi je mnogo nedostajao. Jedva sam cekala da dodje, sva sam drhtala u iscekivanju narednih dogadjaja. Zato sam resila da se opustim uz par zestokih pica, vaoma brzo me uhvatilo jer slabo pijem, ali sam se opustila. Smisljala sam sta da obucem pre nego sto dodje, izbor je pao na moju leprsavu suknju koja nije bila tako kratka, bila je negde do kolena. Ispod suknje sam obukla one carape na koje je ivan svrsio, to me jako palilo, tragovi osusene sperme su me grebali po kozi, gacice nisam htela da obucem. Vreme je prolazilo a on nikako da stigne, pocela sam da se nerviam sto ga nema. Konacno zacula sam zvono na vratima, bilo mi je pomalo cudno posto nema obicaj da zvoni. Onako usplahirena sam otvorila vrata, bila je to moja sestra, “o to si ti”, pomalo razocarano sam to rekla, ona me cudno pogledala “pa koga si ti to ocekivala tako spremljena”. Kroz glavu su mi prosle fleke po mojim carapama, odmah sam pogledala da li se vide flekice. “Sta ti je bre sto si tako pogubljena,jesi li sama”, nisam mogla da progovorim, jedva sam se pribrala i pozvala je da udje. Pravdala mi se sto se nije najavila, bilo joj je jasno da me je u necemu prekinula. Gotovo da nismo nista ni pricale, ona je non stop pokusavala da otkrije sta je samnom, tako da su njena pitanja pocela da me smaraju. “tebi ocigledno treba muskarac, i to sto pre”, pokvareno se smeskala. Nisam se bunila, na njeno insistiranje za muskarce, razmisljala sam da mi stvarno treba muskarac ali ovaj koji treba svakog casa da stigne. “A gde ti je Ivan” pitala je , “ma kod druga otisao je jos sinoc i jos ga nema, moram ga izgrditi kad stigne”. “Sta ima da ga grdis, neka ga nek se druzi, mozda su imali i neke devojcice sinoc, trebao bi da pocne da se zabavlja sa nekim”. Ove njene reci su u meni probudile cudnu dozu ljubomore, nisam mogla da verujem, pa ja sam postala ljubomorna na rodjenog sina. Ubrzo zatim stigao je Ivan, vec sa vrata se pravdao sto je dugo ostao. “otkud ti, tetka, nisi dugo svracala” cinilo mi se da se nije bas obradovao sto je moja sestra dosla. Poljubio je tetku a onda i mene, iako me je i pre ljubio sada mi je njegov poljubac bio drugaciji, mozda duzi nego pre. Sedeli smo svi i caskali o raznoraznim stvarima Seka se salila sa Ivanom i non stop ga zezala za devojcice. On se svojski branio, govoreci kako mu se niko ne svidja. Kritikovala je i mene kao da ga ja nepustam da ide na zurke i u grad. Kad bi god ugrabio priliku pogledao bi u moje noge, videlo se da bi me napao tu pred sekom. Otisla sam u kihinju a njih dvoje ostavila da pricaju. Otvorila su se vrata kuhinje na koje je usao on, moj sin. Brzo mi je prisao, privukao sebi i poceo da ljubi po vratu, nisam mogla da se otmem. “Ivane jesi lud hoces bre da Dragana naidje, prestani kad te molim”, gurala sam ga rukama od sebe, rukama me cvrsto hvatao za dupe, zavukao je ruku ispod suknje i hvatao me za picu. Uspela sam nekako da se oslobodim njegovog zagrljaja. I on se smirio, videvsi da je opasno, da bi Dragana mogla da nas vidi. Za vecerom sam bila usplahirena zbog ivanovog nasrtaja na mene. Sa moje leve strane je sedeo Ivan sa desne Dragana. Ja sam uglavnom cutala, dok su njih dvoje neprekidno mleli o svakakvim glupostima. Sledila sam se kad sam osetila ivanovu nogu koja je pritiskala moje stopalo, lagano je pomerao nogu prema mom listu. Imala sam osecaj da me mazi. Sve to u ovoj situaciji dok je za stolom jos neko, me izludelo nacisto. Samo sam se nakasljala i grubo ga pogledala, naglo je prestao da me mazi. Dragana je razmisljala da li da ostane da spava kod nas, ni ja ni Ivan nismo je ohrabrivali da ostane. Kao da smo jedva cekali samo da ode. Naravno ona nije odlucila da ostane. Cim je izasla iz kuce, pocela sam da se derem na ivana, “pa jesi li bre ti normalan, sta ti znaci ovo, hoces da nas provale pa sta cemo posle. Ocigledno bre nisi ni svestan sta bi bilo da se sazna sta radimo”. Krenuo je da se raspravlja samnom “a ti kao ne volis to sto radilo, ako nevolis sto si obukla te carape”? Bilo mi je krivo sto je tako razgovarao samnom. Pocela sam da placem, otrcala sam u sobu nastavivsi sa placom. Nedugo zatim usao je ivan moleci me da mu oprostim. “ Izvini mama, preterao sam, nece se ponoviti onako glupo ponasanje” Cvrsto me zagrlio, duboko sam disala, osecala sam da se pripaja sve vise u mene, bio je to jedan od zagrljaja koji mnogo prijaju. Lagano je poceo da me ljubi po vratu, iako me to ponovo iznerviralo nisam se bunila, samo sam cutala. Pocela sam lagano da uzivam, prihvatila sam njegove poljupce, ljubili smo se jezicima, kroz kicmu su mi prolazili zmarci. Jednom rukom je poceo da mi mesi sisu, bradavice su mi se ukritile. Lagano smo se spustali na krevet, legla sam na ledja, on je bio na meni i dalje me ljubeci. Polako sa pomerao ka mojim grudima ljubeci me preko bluze po sisama, svoje spustanje je nastavio jos malo, rukama je podigao moju suknju, prebacivsi je na stomak. Noge sam lagano rasirila i malo savila u kolenima, imao je savrsen pristup mojoj maci. Ljubio mi je unutrasnju stranu butina, pica mi je odavno procurila, na carapama je bila sigurno poveca mokra fleka. Halapljivo je krenuo sa lizanjem, ispustajuci zvuke koji su dokazivali da mu se dopada. “Mama jel ti lepo”, pitao me je, nisam nista rekla, samo sam ga uhvatila za glavu i povukla ka mojoj pici. Uhvatio je prstima moje carape i odvojio ih od pice, poceo je da ih cepa na mestu gde je pica. Ovo me mnogo uzbudilo pocela sam i sama da ispustam zvuke mmmm, ahhh….lizao mi je picu celom povrsinom jezika, trudeci se da ga zavuce unutra. Bila sam blizu oragazma, sve vise sam uzdisala, tako mali moj lizi svojoj mami picu….ne prestaj samo nastavi. Naglo je skocio svuko pantalone i gace iz kojih je kao iz pracke izleteo mlad kurac koji ga je udario po stomaku prilikom oslobadjanja. Nisam se pomerala, legao je preko mene, i nespretno gurao kurac po mojoj pici. Provukla sam ruku i uhvatila ga za kurac, i namestila na otvor moje pice, jednim potezom je usao u mene. Tog trenutka spale su sve barijere, jebala sam se sa rodjenim sinom. Bila sam toliko vlazna da sam ga slabo osecala. Stegla sam ga rukama za dupe i navlacila na sebe, stenjali smo oboje. Bili smo blizu vrhunca, nije me bilo briga gde ce da svrsi. U tom trenutku tako napaljena nisam uopste o tome razmisljala. Blizio mi se oragazam zato sam i pocela da pricam perverzije >o kako me bre rasturas, jace sine, jace…ovo je na njega delovalo kao najjaci stimulans. Duboko se zabijao u mene, svrsavao je u svoju mamicu, osecala sam toplinu sperme koja se razliva po mojoj utrobi, , i sama sam pocela da svrsavam stezuci mu kurac picom. Iz pice mi je kuljalo sto od njegove sperme, sto od mojih sokova. Lagano se smirivao i opustao na meni, postajao je sve tezi, osecala sam njegov kurac i dalje u pici, nije spadao. Duboko smo disali oboje, nista nismo progovarali. Kada je primetio da mi je tezak legao je pored mene, kurac mu je strcao u visinu, sav sluzav i ulepljen od pice i sperme. Nisam mogla da odolim, uhvatila sam ga za glavic i lagano pocela da ga natezem, on je lezao zatvorenih ociju i duboko disao. Priblizila sam usne vrhu glavica, osetila sam miris sperme pomesan sa mirisom moje pice. Najpre sam ga malo liznula a zatim usnama obuhvatila glavic. Levom rukom sam ga drzala za koren i pomalo nadrkavala, uvlacila sam ga sve vise, htela sam celog da progutam. Bio je tako ukusan, sisala sam ga…i sisala…cuo se zvuk mog pusenja, soba je odjekivala od mog mljackanja. Sperma je bila tako ukusna, dok sam ga sisala izlazila je jos po neka kapljica sperme. Uhvatio me je za potiljak i poceo da navlaci na kurac, zabio mi ga je sve dublje u grlo, mislila sam da cu se ugusiti. Poceo je i kukovima da me nabija, bukvalno me jebao usta. Po pokretima sam primetila da ce ubrzo svsiti, ocekivala sam mlaz sperme, bila sam spremna da ga progutam sa zadovoljstvom. Stezala sam ga sve vise za koren kurca ne bi li malo odlozila svsavanje, ali nije bilo pomoci, poceo je da mi puni usta tako obilno da nisam mogla da postignem da sve progutam. Kaa sam ga skroz iscedila samo sam legla pored njega i cvrsto zaspala. Takodje je i on valjda mnogo iscrpljen zaspao. Probudili smo se tek oko podne sutradan. Cim se probudio bacio se na lizanje moje pice, tako mi je prijao taj jutarnji liz. Nglo sam ga prekinula odgurnula ga na ledja, opkoracila i namestila kurac na ulaz moje pice, spustala sam se celom tezinom na kurcinu svog sina, milimetar po milimetar. Nije moga da saceka da se spustim tako lagano do kraja, gurnuo je kukovima i usao ceo. Skakala sam po njemu kao neka luda kurvetina, nabijala sam se krvnicki. Pricala sam perverzije najgore vrste. U svom tom zanosu ivan je neprekidno ponavljao kako bi voleo da me jebe na nekom javnom mestu. Lagano sam smanjivala tempo i ispitivala ga gde bi voleo mamicu da jebe. To me jos vise uzbudjivalo, reko mi je da mu se mnogo svidelo juce kad je dragana mogla da nas vidi. I meni ljubavi odgovarala sam mu, nastavljujuci da se nabijam sve zesce. “jebi me bre…jebi svoju mamu…samo tako nastavi…poludela sam skroz, hajde ivane rasturi me neka umrem na tvom kurcu, jaceeeee……tako jeee svrsavammm derala sam se iz sveg glasa. Drza me je za dupe i sve jace navlacio na sebe. Ponovo je poceo da me puni spermom. Posle ovoga jebao me je gde god je stigao u kuci. Najvise je voleo da obucem carape koje mi je pocepao izmedju nogu, i suknju pa da mi onda pridje dok sam u kuhinji sledja i onako spontano pocne da me guzi kao da mu je prvi put. To nas je dodatno palilo jer smo se pretvarali kao da nam je prvi put. Najvise sam volela da me naguzi preko kuhinjskog stola. Trazio je da mu obecam da cu ga pustiti da me pojebe kad ne budemo sami kod kuce…naravno morala sam da mu obecam…prva prilika za to bice uskoro kad mi se muz vraca na duze kuci….
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Porodične igre



U mojoj porodici sex je bio tema o kojoj se nije mnogo pričalo,jer je za naš narod to uvek bula tabu tema.Nikada nisam verovao niti razmišljao o temi incesta u porodici, sve dok moja mlađa sestra nije završavala srednju Školu i kada su sise počela naprsno da joj rastu.
Do te večeri nikada svoju dve godine mlađu sestru nisam posmatrao kao neku dobru ribu,već kao ”dobru” devojčicu i odličnu učenicu,međutim to veče kada je izlazila sa društvom obukla je fantastičan dekolte i njene sise su praktično kiptele iz njega.Nisam mogao da verujem šta sam video moja sestra je izgledala kao seks bomba,onukla je još i neke tesne crne pantalone iz kojih su se jasno ocrtavale tange.Kurac je počeo da mi se diže na rođenu sestru,čim je izašla iz kuće ušao sam u kupatilo i žestoko ga izdrkao.Celu noć sam mislio o njoj kad su joj porasle te sise,kako se brzo promenila,ali iznenađenja su tek predstojala.
To veče duboku posle ponoći stao je jedan auto ispred kuće, pogledao sam kroz prozor i video sestru kako se ljubi sa nekim dečkom.Nikada mi nije pričala da ima dečka,a sada onjednom neki i to u besnom autu.Izašla je iz auta,a ja sam se sklonio sa prozora da me ne vidi. Pokušao sam se da spavam,kad sam čuo da je ušla u svoju sobu,ali je ubrzo izašla i otišla u kupatilo.Želeo sam da je špijuniram dok je u kupatilu ali je ključ bio u ključaonici,tako da mi je ostala samo mogućnost da je gledam kroz prozor od kupatila.
Na prstima sam izašao iz kuće i lagano se popeo na stepenice sa kojih se iskosa video prozor koji je bio malo odškrinut,ali sam ga ja još malo rukama otvorio,a sestra nije primetila.Kada sam bacio pogled imao sam šta i da vidim, sestra je bila samo u brusu i tangama i gladala se ispred ogledala.Fantastične sise i fantastična guza,izvadio sam ga iz gaća i počeo ponovo da ga drkam. U jednom trenutku je skinula brus i oslobodila svoje sisurine,bile su predivne, držala ih je u rukama i gledala ih na ogledalu i nije imala pojma da je neko posmatra.Zatim je skinula i tangice i predivan crni žbun ukazao se pred mojim očima bio sam zaprepašćen i ubrzo sam svršio ko lud. Posmatrao sam je dok se tušita i u jednom trenutku je stavila svoje prstiće u pičkicu i počela da mastrubira prizor je bio fantastičan.
Kada je završila sa tuširanjem brzo sam se opet na prstima vratio u svoju sobu da me ne bi primetila.
Sutradan kada sam otišao u kupatilo u prljavom vešu sa pronašao njene tange i izdrakao se u niih,bio sam potpuno opčinjen njome,čak sam iz ključaonice izvadio ključ i stavio rezu na vrata da bi mogao da je gledam još ključaonicu.Nekoliko puta smo zajedno išli na kupanje, ja sam tokom celog dana buljio u njeno dupe i sise. Bio sam redovan svedok njenih tuširanja(kad je god postojala mogućnost za to,tj. kada roditelji nisu kod kuće ili kada spavaju). Počela je redovno i da brije svoju mačkicu,koja je izgledala fantastično,a i momci su se redovno smenjivali ispred kuće. Znao sam da je počela da je jebe,što se i po njenom ponašanju videlo,oblačila se sve provokativnije i ponašala se prilično slobodno.Morao sam poshitno nešto da preduzmem.
Bio je sparan letnji dan setra je na sebi imala kratni šorts i neku tesnu majicu koje je jasno očitavala njene sise. Nikoga nije bilo kod kuće,a seka je otišla da se tušira,to je bio povod za mene da zauzmem svoje mesto ispred ključaonice,gledao sam je celo vreme kako se tušrira i sređuje svoju pičkicu.kada je izašla,odmah sam ja ušao u kupatilo i žestoko se izdrkao.Kada sam izašao seka nije bila u dnevnoj sobi,potražio sam je po kući i video kako je legla da spava u svojoj sobi.Pošto je bilo jako sprano pokrila se samo tangom posteljinom,tako da je u jednom trenutno posteljinu malo zbacila i dupe u tangama je ostalo slobodno! Kakav prizor! Nisam mogao da se suzdržim i hrabro sam krenuo ka njoj,poljubio sam joj butine,malo tangu pomerio na stranu i video ljubičasti otvor koji sam počeo lagano da ližem,nije primećivala kako je ližem pa sam rešio svoj kurac da stavim u nju!
Skinuo sam svoj šorts i krenuo ka pičkici, polako sam ulazio u nju,kada sam ušao kolko sam mogao krenuo sam da je jebem,ali ona se probudila i uzvuknula:
”Šta to radiš”!?,a ja sam ko iz topa odgovorio:
”Zar ne vidiš jebem te”!!!
”Ti si lud, ja sam ti sestra smesta prestani ili ću da vrištim”!!! nastavlja ona
”Vrišti slobodno,ja ovo čekam godinu dana”, rekoh ja dok je držim za ruke dok se ona otima.Što se više otimala to me je više palilo.
”Prestani”!!!,vikala je plačući.
U jednom trenutku sam ga izvadio iz nje i počeo da svršavam po njenom telu,ona je uspela da se izvuče iz kreveta i pobegne.Ušla je u kupatilo i počela da plače,molio sam je da me pusti unutra da joj objasnim,ali nije bilo šanse.Izašla je tek kada su roditelji došli,posle dva sata.Bio sam u strahu da me ne izda,međutim nije,kada su je pitali što je plakala,odgovorila je da je to zbog dečka.
Uveče kada us svi legli otišao sam u njenu sobu s namerom da joj se izvinem.Kada sam ušao rekao sam:
”Izvini seko molim te,nisam mogao da ti odolim,znaš odavno ništa nisam pojebao,pa nisam tebi mogao da odolim i hvala ti što me nisi rekla mami i tati”.
”OK je bato,to je možda i meni bila opomena da se više ne oblačim ovako,mogu da zamislim kad sam rođenog brata napalila,šta li tek drugi momci misle o meni” odgovorila je ona.
Zagrlili smo se i poljubili,skuvala je kafu,i krenula je da priča o današnjem događaju.
”Nisam očekivala da ćeš da me napadneš,ali moram priznati da mi je bilo dobro,fino si me kresnuo, dobru karu imaš moram da ti nađem neku devojku da je puniš”!?
Nisam mogao da verujem šta priča,ali sam rešio da i jabudem perverzan:
”Seko u tebe je ušlo sam pola moje kare,toliko si mogla da primiš” hvalio sam sebe”
”Samo pola!” odgovori ona,
”Pokaži mi ga celog!!”
Odmah sam ga izvadio iz gaća i u punoj veličina ga pokazao njoj,bila je oduševljena.
”Bato jel mogu da ga pipnem????”
”Možeš”,odgovorih
Kada ga je uzela u ruku počela je da ga drka,a ja sam bio najsrećniji čovek na svetu.
”Želim ga celog,ap kud puklo da pullo”!!!
Brzo je skinula sve sa sebe,a i nije imala mnogo samo majčicu i obični crni brus i gaćice,bila je kao anđeo, krenula je da mi puši kurac i da se smeje kurvanjski.
Bio sam mnogo napaljen pa sam ubrzo svršio na tepih, ona je moju karu opet uzela u usta i ubrzo ga podgla.
U jednom trenutku je lagla na leđa i prstima pokazala za obrijanu pičkicu koja je imala samo mali trouglić da dnu.
Krenuo sam jezikom da joj obrađujem ribicu i bilo mi je mnogo lakše nego u toku dana kada sam joj to radio dok je spavala.
”Stavi mi ga celog batooooo!!!”,uzvuknula je,a ja sam polako ubacivao karu u nju,kada sam konačno ušao ceo krenuo sam silovito da je jebem,uzdahivala je glasno,a ja sam se plašio da ne probudi roditelje,koji su spavali,ne tako blizu sobi,ali ovo je moglo da se čuje daleko…
Menjali smo razne poze,prvo je ona bila na meni,pa sam joj jednu nogu podigao iznad glave i jebao je,pa kada su joj obe noge spuštene na boku itd. Bližilo mi se svršavanje, izvadio sam ga iz nje,a ona me je zamolila da ne svršim nego da se strpim još malo jel ga žei i dupetu. Automatski sam prihvatio njen predlog,i ona je izbacila svoju divnu pozadinu.Čmar joj je bio crven,krenuo sam da ga ližem,a ona me je zamilila da joj ga nečim namažem da bi joj lakše ušao, u fioci je imala šampon tamo da sam joj namazao bulju koja se sijala. Krenuo sam polako da ulazim u nju milimetar po milimetar,kada mi je rekla da se zaustavim krenuo sam da je silovvito jebem u dupe,ulazio je lako u nju,a ona je vrištala,a ja sam je držao za usta,u jednom trenutku sela mi je na kitu,tako da su njene siste bile ispred mene, uzeo sam ih u šake i počeo da ih mesim.
Kada više nisam mogao da izdržim izvadio sam joj ga iz dupeta i naredio joj da mi postavi sise jel želim da svršim na njima.Nije se mnogo protivila,već je počela da ga drka sisama,ubrzo sam svršio kao lud,počeo sam da je ljubim po celom telu.
Priznao sam joj da sam je nekoliko puta posmatrao do se tuširala,da sam joj se izdrako u gaćice,a ona se smejala ko luda i govorila:
”Ti si lud 100%,nikada te nisam primetila,svaka ti čast, znači ti si taj koji mi je krao gaćice,aaaa”!!!
Bio sam zbunjen tom njenom izjavom jer joj nikada nisam ukrao ni jedne gaćice,već sam se samo izdrkao i ostavio ih!
Bila je iznenađena time,pomislili smo oboje da je neki napaljeni komšija uzimao gaćice sa žice,ali nije bilo tako!
Ubrzo sam zaspao pored nje,kada sam se ujutru probudio video sam je kako mirno spaava,nisam želeo da je budim,već sam pogledao da li su roditelji budni,kada sam video da nema nikoga vratio sam se u svoju sobu.
Ovo je bio samo početak naših avantura,ako hoćete da vidite nastavak samo kažite!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia N95 8gb
Grupnjak u sumi


To je bio kurs koji je organizovan za predavace u srednjim skolama.Nas petoro iz gimnazije je dobilo poziv.Kurs je bio organizovan u cuvenom skijaskom centru,koji je sada,u sred leta bio gotovo prazan.Dve koleginice,Ankica i Ana, bile su jedine od mladjih osoba tako da sam i bio upucen na njih celo vreme.Ana je supruga mog drugara. Iskreno,uvek sam se lozio na nju.Prijalo mi je njeno drustvo,ali nikad naravno nisam mogao da nesto pokusam..ili uradim.Jos od skolskih dana oni su bili zajedno,a ona je bila najpopularnija devojka u gradu. Prefinjena,lepa,veoma pametna i jako dobar drug…imala je stvarno puno kvaliteta.Sada vec imaju dvoje dece ali se ona jako dobro drzi..dobro..ima malko celulita,ali i puno stila u odevanju tako da sve skupa je jedna od najprivlacnijih zena koje mozete sresti.Njen muz je u poslednje vreme napravio neka sranja sa finansijama tako da je vec jedno izvestno vreme bio u inostranstvu pokusavajuci da namakne neku lovu.Njoj je uzasno hvalio i vsie puta mi se zalila kako ce da posizi bez njega i kako uopste ne moze da se organizuje.Ankica je slatka devojka 10 ak godina mladja od nje.Cak joj je Starija koleginica i predavala u skoli.Udata je nepunih godinu dana i nema dece,ali je takodje sva od manira i sigurno jako verna svom muzu.Ima mrsuljavo lice i na prvi pogled je sva mrsava,ali ispod garderobe se moze nazreti drugacija situacija narocito u gornjem delu.Ja sam malko slobodniji lik,pomalo voajerskih sklonosti moram priznati,zato mi nije mnogo smetalo da se druzim sa njima onako nasuvo.. Prvo vece sam pokusao nekako da kroz prozor vidim nesto dok su se svlacile u sobi u kojoj su bile zajedno, ali sve sto sam video su bile samo senke.Treceg dana popodne ja sam izasao na terasu kad su mi prisla tri lika i pitali da li je slobodno da sednu.Posto su mi izgledali ok rekao sam im da sednu.Odmah su poceli da ispipavaju teren i da se raspituju za Anu.Narocito jedan visoki naociti mladic od nepunih 25 godina.Drugi je takodje bio visok ali jako mrsav i rosav,jednom recju veoma ruzan dok je treci bio srednje visine i pristojnog izgleda,atletski gradjen.Dok su me ispitivali tako pala mi je na pamet ideja koja me je jako uzbudila..

Sledece veceri izveo sam ih u grad,u diskoteku za koju su mi moji novi drugari rekli..Super muzika,igarli smo celo vece.Pomalo je odmicalo i pice,tako da su dame onako opustene zbog mog drustva vec pomalo pocele da podlezu alkoholu.U neko doba pojavi se moj brat mog drugara iz vojske Dejan sa svoja dva druga,a vi vec pogadjate o kome se radi.Kad smo se pozdravili kako vec dolikuje takvim prijateljima ja ih upoznah sa svojim koleginicama i tako pocesmo zajednicki da se zezamo.Malo pomalo ja pocnem da muvam jednu ribu koja se stalno namestala ispred mene na odusevljenje svih prisutnih.Oni su se inace super zezali tako da nisu mnogo primecivali moje odsustvo.Dejan se sve vise primicao Ani,dok je ova nastojala sto vise da se izmakne.Nije joj sigurno bilo lako jer je Dejan bio jako zgodan, a njen post veooma dug.Cak sam s vremena na vreme video i da mu se ruka nalazi na nekom neprikladnom mestu nakon cega bi ona sela na neko vreme.Nakon nekog vremena ja sam prisao da ih upitam da li je ok da se ja malko izgubim,Dejan je odmah uskocio samo ti idi brale mi cemo se pobrinuti za dame mi cemo ih odvesti natrag u hotel.Ja sam pogledao u njih dve..Ana je malko nevoljno klimnula glavom a ankica nije nista ni komentarisala.Jos jednom sam pitao Anu a ona je rekla nekako pocrvenela ok samo ti idi lepo se provedi,a ja sam rekao..i ti.

Cim sam izasao iz diskoteke oprostio sam se sa svojom druzbenicom kojoj nista nije bilo jasno i seo u kola da cekam…Bilo je gotovo pola tri kada su izasli iz diskoteke vidno pijani.Ana je sedela na prednjem sedistu a na zadnjem Dejan ,Ankica i Nikola onaj srednjeg rasta.Mirza je vozio,to je onaj treci, ruzni visoki.Ovo sto vam nadalje pricam znam u detalje jer sam informacije dobio i od njih trojice,nesto sam i sam video,a nesto je i snimljeno.Ja sam krenuo svojim kolima da ih pratim da bih u odredjenom momentu mogao da vidim sta me zanima.
Kad su poceli da se penju vijugavim drumom prema hotelu i dalje je vladalo super raspolozenje.Malo pomalo decki su poceli da se zezaju da bi mogli da svrate u sumicu,a one su misleci da su to samo provokacije prihvatile zajebanciju.Cak je Ana natuknula da bi to bio jedini nacin da razbije svoj post.Odjednom se Ana uozbiljila,ali nije nista rekla..U onom mraku u automobilu Dejan je odpozadi,da ne vide ostali provukao ruku i uhvatio je za sisu.Ona je pokusala da se odmakne,ali on je bas svojski dohvatio i cak uspeo da zavuce ruku u grudnjak.Sa dva prsta je uhvatio ogromnu nabreklu bradavicu .Mozak joj je u panici radio sto na sat.Nije mogla da veruje sta joj se desava.Pokusala je da sakrije od ostalih u autu,ali nikako nije mogla da se otrgne…a sada vec nije ni zelela jer joj je alkohol mutio mozak a u istomo momentu je osetila da su joj gacice skroz mokre. Inace je volela da joj se tako maze sise..Sa druge strane,njena koleginica je sto se tice alkohola bila u jos gorem stanju tako da Nikoli nije trebalo puno da joj zavuce ruku pod majicu,na sto je ona pokusala da se brani ali nije joj to mnogo pomagalo.Nekoliko trenutaka zatim zablijestale su u mraku dvije povelike sise sa tamnim bradadavicama. Dok je ankica molila da to ne radi, Nikola je vec sisao i lizao sise kao da ih prvi put vidi,tako da ih od njih niko vise nije mogao odvojiti.Ona ga je i dalje gurala i pokusavala da se izvuce ali sad je i Dejan sa druge strane zavukao ruku pod suknju i poceo da joj vuce gacice vec jako okvasene sokovima njene picke.Vidi male kako se napalila rece on, dok je Ankica pocinjala da se predaje ,tako daje Nikola uspio da joj skine i majicu i grudnjak pa je dejan mogao da nastavi da mesi Anine sise koje je takodje vec izvadio vani dok joj je odpozadi lizao vrat i uvo.Za razliku od koleginice ona se nije mnogo branila izmedju ostalog i zbog toga sto su kola vec odavno napustila put i sad su se vec nalazili duboko u sumi.Vise nije bilo nikakvog izbora…Mirza je za to vreme uklucio kamericu na mobilnom telefonu i lagano snimao cas Anine cas Ankicine sise.Ova druga je vec bila potpuno gola i Nikola je izveo iz auta iz koga je uzeo cebe,koje je rasprostro po travi ispred farova.Ona je pokrivala svoju golotinju moleci je da je pusti.Rekao je da hoce ali da prvo mora da zasluzi i jednim potezom raskopcao gace a onda ih spustio.Za to vrijeme u kolima je Dejan razvlacio anine sise dok joj je Mirza gurnuo prst u pickicu.mmm koliko vode ovo odavno nisam video, rece, on dok je drugom rukom vadio kitu, ako se to ogromno parce mesa uopste moglo tako nazvati..iako jos nedovoljno dignu,skoro mlohav potpuno je padao preko noge i kada Ga je Ana videla samo je u strahu razrogacila oci.Izveli su i nju napolje i legli je pored Ankice koja je uveliko stenjala primajuci Nikolin kurac do kraja.Dejan je gurnuo Anu Na kolena i skidao ostatke odece sa nje a mirza joj je tutnuo onu kurcinu u usta i ona je pocela da mu pusi.Ubrzo mu je postao tvrd kao kamen i toliko velik da je u Anina usta mogao stati samo osuneceni glavic.celo vreme se culo njeno roptanje kada ogromni nabrekli kurac izleti iz njenih usta a onda se naglo vrati unutra.Ankica je pocela cini se da uziva u svojoj ulozi koju je jos uvek odradjiavla na ledjima ali Nikola vise nije izdrzao i poceo je da svrsava puneci Ankicini picku svojom vrelom spermom.To je sokiralo i pocela je da vice >neee u meneee ali sve je to bilo kasno a i Nikola ga nije vadio jos par minuta iz nje.Mozda ne bi ni tad ali Mirza je hteo svoj deo kolaca.Prisao je i podigao je a zatim je okrenuo na kolena.Sa moje pozicije iz sumice dobro sam video kako se muci da ubaci onu svoju batinu u nju.U jednom momentu je uhvatio ispod stomaka,i podigao je sa zemlje a onda se nabio takvom silinom da se culo kako joj je izleteo vazduh.I pored toga nije uspeo da ga stavi celog nego je osvajao malo po malo nabijajuci se u nju dok su sise skakale od njenog lica do stomaka.Ne mozete zamisliti koliko sam se uzbudio gledajuci kako su njih dvojica krvnicki trtili moje dve fine koleginice.Ana je bila poseban prizor..posle toliko godina poznanstva prvi put sam je video golu,sa njenim povecim malko meksim ali veoma lepim sisama i prelepom,velikom guzom koja nije odolela da na sebe nabaci malko celulita.Kazem malko taman da je ucini jos primamljivijom.iz povelikih tamnih kolutova na njenim sisama strcale su ogromne bradavice…Dejan je stalno stiskao cas njenu guzu cas sise dok joj je nabijao svoj poveliki kurac.Mumlao je kako je najbolja picka koju je jebao,a sa strane se prisunjao i nikola i legao ispod nje lizuci joj sise i hvatajuci bradavice, koje su skakale od zestokog nabijanja odpozadi,svojim usnama i zubima.Stenjala je jako i bilo je jasno da se potpuno prepustila ovoj igri jer je i ona povremeno hvatala rukom i trljala slobodnu sisu.Nikola je onako odozdo poceo snimati telefonom kako joj skacu sise i celulit i kako joj ulazi Dejanov kurac.Molila je da ne snima ali izgleda da je to jos jace napalilo posto je ubrzo pocela jos jace da stenje i da gleda u kameru.To je raspalilo i Nikolu i namestio se da joj stavi u usta sada vec ponovo podignut kurac,sto je ona prihvatila i pocela da mu ga obradjuje joj vlaznog od mesavine sperme i Ankicinih sokova,dok je on to naravno sve snimao.Mirza je sad vec okrenuo ankicu na ledja,podigao joj jednu nogu preko ruke i divljacki nabijao kurac sada vec do kraja.Ona je lezala skoro bez svesti a on je celo vreme zvalavio i ljubio.Kad god bi zatvorila usta on bi je odpozadi povukao za kosu i nabio joj svoj jezik do grla.Verovatno nije mogla juce ni predpostaviti kakva ce je rugoba veceras jebati i zvaliti.U jednom momentu Mirza je ustao sa nje a ona je ostala da lezi, onako siroko rasirenih nogu i potpuno rasturene picke,i prisao dvojici drugara.Ej momci ajde da se menjamo ova mi je uska dajte mi da vidim kako je ta razradjena.Ana se bunila ali oni su poslusalii otisli da se zabavljaju sa Ankicom.E sad ces da vidis sta je kurac rekao je Mirza Ani i poceo je da je zvalisto njoj nikako nije prijalo i pokusala je da se izmakne ali…legao je na nju i zestoko joj ga nabio,toliko da je ova vrisnula..e ovo je vec bolje, rece on i nastavi ludacki da joj ga nabija dok joj jelizao i grizao sise i bradavic.Ankicu su popeli na dejana da mu se nabija a Nikola je stao iznad njuh i samarao je kitom po licu i stavljao joj ga u usta,ali kada Se Mirza videci njihovu pozu okrenuo I Posadio Anu da jase na njegovom zdrepcu,sto je moram reci ona dobro odradjivala u z preglasne zvuke sudaranja njegovih jaja i tela sa njenim velikim dupetom,NIkola je otisao iza njih i poceo da snima i taj prizor.Uh kakvo dupe imas zeno rece on i poce da prstomcacka oko njenog cmara.Ocigledno je to uznemirilo jer je pocela da se izmice i da govori:Nemojte me u dupe molim vas,ali to je upravo bilo kontraproduktivno jer je Nikola odmah pljunuo u saku i navlazio svoj glavic a Mirza je zagrlio i skroz privukao sebi ljubeci je i zvaleci dok mu je kurac jos bio u njoj.Za to vreme Nikola je vec zauzao polozaj i mada je ona pokusavala da se istrgne od mirze ovaj je jako drzao dok joj ga je NIkola nabio u dupe.Vrisnula je,a ovaj je nabio jos jednom pa jos jednom sve dok ga nije nabio celog.Onda su se svi umirili nekoliko sekundi dok je Ana jecala od bola.Ka merica je naravno opet ukljucena i Nikola je poceo da je tuca u dupe nevino do tog momenta.Mirza je nabijao odozdo a ona je vec posle nekoliko trenutaka pocela da se trese od orgazma a onda je pocela da grize ruku da bi zaustavila nagon za vristanjem.Nije joj to mnogo pomaoglo i brzo se opustila stenjuci dok su je njih dvojica i dalje predano cepali.Ankica i Dejan su na drugoj strani zajedno svrsili i legli jedno pored drugog na ledja i gledali sta se desava u komsiluku.Ana je opet pocela da stenje ovog puta u paru sa Nikolom koji je zestoko se nabijajuci ispraznio svoja jaja u njen cmar,a zatim se strovalio na ledja, dok je mirza nasta vio da je nabija.Opet je pocela da svrsava..ovog puta vristala je u ekstazi na Mirzinom kurcu i to jako dugo,a videlo se da je i on pri kraju.Tada ga je izvadio i polegao na ledja,zatim joj visoko zadigao noge i jako joj ga uterao u dupe na sto je ona vrsnula,ali ga je primila u jednom potezu do kraja jer je Nikolina sperma koja je jos uvek curila iz nje ucinila svoje.Mirza je svrsio nakon pet sest nabijanja i onako znojav ostao da lezi na njoj i da je ljubi.Zatvorenih ociju ljubila je i ona njega.Ne verujem da je nekad dosad bila ovako izjebana.Taman kada sam pomislio da je sve gotovo, Dejan rece:ej drugari nije fer,Ankicina guza je jos uvek nevina! Ona se samo trgla ali se nije opirala,znala je da nema svrhe.Ana je zatim rasitenih nogu,umazana spermom gledala kako su se njih trojica bacili jos jednom na Ankicu i njeno dotad nevino dupe.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 180 181 183 184 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:56:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.