Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:43:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 178 179 181 182 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577378 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
BATMAN 2



Nije hteo da gubi vreme, brzo se svukao, a batina je u punoj veličini istrčala iz pantalona. Zadigao joj je suknju…mmm čoveče kako je dobra….pljunuo je u ruku i namazao pulsirajući glavić….ona se već meškoljila, a pičkica se sijala od sokića koje je krenula da ispušta videši Milanovu kurčinu! Prodro je u nju bez pripreme i upozorenja čitavom dužinom…aaagh….glasno je uzdahnula…očigledno dugo nije imala ovoliki komad u sebi. Izvuko ga je lagano i još silovitije se zabio u uzavrelu ribu. Od siline udara krevet se pomerio. Kratko se zadržao u njoj, taman da oseti kako ga izvežbana mačkica stiska, i onda ponovo silovito prodiranje. Aaah…vrištala je plavuša….-uuuh svršiću- procedio je Milan kroz zube i ubrzao bombardovanje. Plavuša se grčila od zadovoljstva….aaaa….naglo ga je izvukao i sperma je u dugačkim mlazevim izletela prskajući plavušu po sisama, licu i kosi..aaahh svršavao je Milan po vezanoj devojci koja je još uvek bila odevena! Koliko je samo svršio i sam se iznenadio, a nije ni čudo posle toliko apstinencije. Pogledao je na sat, još 50 min. mu je ostalo. Ok, ispraznio se za početak, najbolje tek dolazi. Plavuša je ležala i duboko disala posle brzinskog seksa. Ustao je i lagano krenuo da je svlači. Skinuo joj je cipele sa džinovskom štiklom. Otkrio je savršeno stopalo sa lepo oblikovanim prstima. Spustio se i počeo lagano da ih sisa, jedan po jedan. Mmmm…uzdisala je devojka. Polako je jezikom prelazio preko gležnja, koji je takodje bio savršen, i približavao se butinama. Bolju ribu nije video, savršena je u svakom pogledu. Mekana, glatka, mirišljava. Ljubio joj je unutrašnju stranu butina, ona je mumlala od zadovoljstva. Pička ga je pozivala svojim opojnim mirisom seksa. Približio se rupici, ona je još više raširila noge, koliko su vezovi dopuštali, duboko je udahnuo miomiris polu otvorene pičke. Ispružio je jezik i jednim, jako sporim pokretom, olizao je ostatke ljubavnih sokova…stresla se…mmm -pa ti si i ukusna- nastavio je da joj otvara usmine jezikom…obradjivo je klitoris, sisao ga je, oblizivao….mmm….iako sigurno ima kilometre kurca iza sebe, videlo se da uživa. Zario je jezik u rupicu i mlatarao njime po ribici kao mačem…počela je da se uvija kao u transu, a on je osetio da joj nadolazi jak orgazam. Nastavio je da palaca i sa obe ruke je uhvatio za savršeno oblikovane guzove…nabijao ju je na jezik…počela je da se grči…ubrzao je tempo…aaaah vrisnula je usled nadolazećeg vrhunca. Svršavala je jako, a iz napaljene pičke su tekli sokovi koje je Milan vredno srkao. Pustio je da dodje do daha. -Jel baš sve mogu da ti radim? Samo je zagonetno klimnula glavom uz osmeh pun zadovoljstva. U očima se videlo da dugo nije imala takav orgazam. Milan ju je sada skroz skinuo. Bez obzira što je bila vezana izgledala je božanski. Opkoračio ju je u visini grudi -izbaci jezik-naredio je. Otvorila je usta i ispružila jezik. Dohvatio je svoju batinu i počeo da je lupka po jeziku…mmm…balice su šljapkale, iznenada joj ga je zabio u usta….agh…zagrcnula se kada joj je palamarčina dodirnula grlo. Izvukao ga je, a ona naglo udahnula. Ponovio je ubadanje još nekoliko puta, bila je skroz umazana svojim balama. Kurcem je to pokupio i počeo da razmazuje svuda po licu…mmm…vratio ga je u usta -sisaj ga jako- halapljivo ga je usisala i nastavila da vuče. Zabacio je glavu i zatvorio oči…mmm…kako mi ga dobro sisa. Uhvatio je za glavu i krenuo da je navlači na nabrekli kurac. Tucao ju je u usta isto kao malopre u pičku. Krkljala je zbog veličine Milanovog kurca. Nije se zaustavljao, ubrzao je tempo. Nabadao ju je kao da će je probiti…AAAAA…počeo je da se grči i jako je navukao na kurac poslednji put….sperma je suknula direktno u grlo….aaagh….iskolačila je oči od količine sperme koja joj je uletela u grlo, deo je progutala…nije popuštao stisak i svršavao je i dalje….drugi deo je uz krkljanje počeo da izlazi po uglovima usana…izukao ga je, udahnula je vazduh pomešan sa vrelom spermom i balama….podigla je glavu i ponovo uhvatila glavić cedeći i poslednju kap sa njegovog monstruma. Još 15 min. mu je ostalo. Odvezao ju je -ali imaš jos vremena- zadihano ga je upitala -hoću da ti ideš gore- legao je na krevet. Pogledala je polu dignuti kurac i odmahnula glavom. -treba ti pomoć- uzela ga je u ruku i lagano mu prevlačila kožu preko glavića. Nije mu trebalo puno da postigne malopredjašnju veličinu. Za svaki slučaj ga je uzela u usta. Paralelno mu je oblizivala glavić dok mu je drkala. Uzivao je. Onda je čučnula iznad kurčine i nacentrirala na ulaz u ribicu. Milan ju je pogledao, ona je ustvari fantastična riba. Njene usmine blago su obuhvatile glavić kao da ga ljube. Gledao je kako njegova kurčina nestaje u njenoj utrobi…mmm nabila se na celo kopolje. Jahala ga je dok joj je masirao sise. Njena pička je bila svorena za njegovu kurčinu. Tišinu u sobi remetili su glasni uzdasi i sudaranje tela. Mmmm opet ću svršiti….ubrzala je ritam i divljački se nabijala dok je dugom plavom kosom mlatarala levo-desno, kao u transu. Uhvatio je za bokove i navukao najače po poslednji put…aaagh…zaječala je i osetila kako joj sperma ispunjava utrobu…sokovi su se pomešali…bili su umazani potpuno. Zazvonio je sat…Milan je iscrpljen ležao na krevetu. Plavuša je pobedonosno ustala -moj red- i počela da vezuje Milana. Jasno se videla tečnost koja se sliva niz njene butine. To je ponovo nateralo Milanovog monstruma u uspravan položaj. Kada ga je vezala pomazila je glavić kao kada dete mazi životinju -bio si dobar- okrenula mu je leđa, navila sat i počela da se oblači -ej šta radiš to- nije obraćala pažnju na njega -alo bre, pa nije ovo bio dogovor, odveži me- navukla je gaćice jebozovno-alo kurvetino- počeo je da se nervira. Uvukla je fantastično telo u onaj beli minić sa sada već skorenom spermom -ej bre- cimao se nemoćno -kakva je ovo igra, alo bre- navukla je štikle koje su ličile na male štule-odvezuj me, nećeš me valjda ostaviti ovako- namestila je raščupanu kosu, Milan je bio crven od besa -dronfuljo, bilo ti je lepo na mom kurcu, to mi je hvala, ajde odveži me molim te- nije ga ni pogledala, još jednom je prekontrolisala garderobu, otključala vrata i izašla-ALOOO BREE- divljao je Milan, vezan i potpuno go na krevetu. Nije prošao ni minut, a zidovi su uz pomoć hidraulike krenuli da se podižu. Milan je zbunjeno posmatrao kako zidovi nestaju i otkrivaju nove, staklene zidove, kao u akvarijumu. -kakvo je ovo sranje- urliknuo je kada je svatio da iza tih zidova stoji gomila ljudi koji ga posmatraju kao laboratorijski experiment. Unezvereno je vrteo glavom levo-desno polu slep od besa. Ljudi su se kikotali i pokazivali prstom na njega. Vrata su se otvorila i u prostoriju je ušao najveći crnac koga je u životu video…bio je obučen u odelo Batman-a…..
…..Milan je napustio London ubrzo, kažu da je završio na psihijatriji….ali to je neka druga priča.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Godisnjica2


Griza savjesti ili plam kroz grijeh koji plamti vise u jednom tjelu dok se drugo svjesno svega zeljelo maknuti u tamu stida,ali nije mu se to dalo.
Veseli slavljenici spustili su svoje torme toliko toga su imali za reci,i mi ali mi nismo nista govorili.Pricali su o toplini,o moru,hotelima,hrani,pricali su o ljepoti,pricali su i o nama s koima su se ponosili,mi smo se samo pogledali,sreca pa nista nisu shvatili.
Umorni,otisli su spavati.Pokucala sam tiho,odma je izasla iz sobe.Neki problem andjele?Ne samo sam htjela da malo razgovaramo.Slusam te rekla je tiho.
Otisle smo u dnevnu sobu,bile smo same.Razgovarat cemo kao zene,moze.Moze rekla je.U cemu je problem ako ga uopste ima?
Mama ja sam postala zena,zena koja je imala trenutke ciste ljubavi,mozda i zabranjene ali meni tako prirodne.
Neka si,ako je to bila tvoja volja i ako si uzivala u tome,neka si.Samo pazi s kim jel ovo je drucija zemlja nego ona u kojoj sam ja postala zena.Nije se moglo paziti,jer mi je tjelo zeljom gorjelo a srce ga da neuradi moljelo.Ipak se dogodilo.Nemoj zaliti ako je pravi,jer jednom se u zivotu uradi ono zbog cega se kaje,ako si uradila ono sto si zeljela onda se neces kajati.Ako si uradila samo ono sto si htjela onda se kajanje nemoze sprijeciti,poljubila me i rekla jos.Ljubavi planu i ugase se,prava ce dugo gorjeti.
Bila sam prazna,rijeci su se skrivale poput moje intime,neznam ali vise nisam imala sta reci.
Otisla je da spava,ja nisam mogla,cekala sam nesto da me ozari,nesto ali toga nije bilo i bojala sam se kad se vrati.
Mjesecina i nebo okiceno zvjezdama,koja li je moja gledala sam ih kroz prozor.Cula su se kola kad su stala ispred nase kuce.Bio je to on,da moj iz snova tame ludila,nisam ni spavala a kao da sam se sad probudila,osjetila sam vatru i strast koja me obuzimala.
Cekala sam nekoliko minuta a onda zeljom strasti vodjena usla sam tiho u njegovu sobu.Osjetila se aroma alkohola.
Prisla sam njegovom krevtu i plako se uvukla kao zmija ispod kamena,trazila sam zastitu.
Gledao me njemo,onda je tiho progovorio.Nemoj,nemoj nemogu da ti odolim,sve je ovo farsa koja ce kostati mnogo.A kasnije ce da boli.
Spustila sam svoju ruku milujuci mu koplje polako sam usnama zatvorila njegov govor,pristao je njezno me ljubeci dok je njegovo koplje raslo u mojoj ruci.Komad koji je sve veci bio u mojoj ruci pozeljela sam ga poljubiti.Spustila sam se ispod pokrivaca i stavila ga sebi sama u usta,sisala sam ga njezno dok su tihi uzdasi izlazili iz njegovih usta.
Bojao se da ce nas cuti.Osjetila sam njegovu ruku na svojoj guzi kako je polako mice milijuci moje izbacene guzove,kretao se prema mojoj kokici koja je plakala,zeljna,mokra cekala je njegovo koplje,nije mogla da odoli.Osjetila sam kad je usao prst u nju,uzdahnula sam dok je njegovo koplje bilo do pola u mojim ustima,pusila sam ga njezno,izdisao je krijuci sve to od istine koja je mogla cuti.Nastavio je prstom da istrazuje po dubini moje kokice,osjetila sam ljepotu bez koje necu jos dugo moci.
Kondommmmm,ah,kondommmm,u ladici je jedva je izgovorio ljepotom zanesen,greh je placao zeljom,a sudbinu kleo u sebi,znala sam to.Uzela sam kondom i njezno ga navukla na koplje koje je stajalo kao kip,tvrd i bez osjecaja,bez ociju zelio je u moju kokicu.Sjela sam na njega polako sad sam ja bila ta koja je uzdahnula duboko.Stavio je ruku na moja usta,grizla sam ga od ljepote,polako se izvijajuci sa koplja njegova,kako sam se osjecala,neopisivo.Mene nije bilo strah kao njega,on se nije ni mrdnuo,a ja sam lomila kolje svojim kokicom,zastenjao je jako i on,bilo mu je ljepo.Kako si tjesnaaaaaaaa,ahhhhhhhh.Da osjetila sam kako je popunjavao moju malu kokicu,koplje mu je bilo dosta veliko ali i moja zelja,jednostavno se moja mala kokica njemu prilagodila.Sve sam brze i jace sjedala na njega.Uzdisaji su se mjesali,obadvoje smo se prepustili.Tiho kucanje na vratima njegove sobe.Brzo sam sisla sa njegovog koplja i legla na pod skrivena od svega,bila sam gola,mokra i uzbudjena i uplasena.
Skupio je snage,smireno je rekao,da.
Mama je otvorila vrata.Nemoj samo paltit svjetlo,sta si trebala?Usla je i sjela na krevet pored njega.Ja sam skoro prestala disati,uplasena,prekinuta u zanosu,polako sam disala.Sine,izvini ali kao da sam nesto cula pa sam pomislila.Nista,nista,neznam sta si cula rekao je to malo drhtavim glasom.Nista onda spavaj.
Nagnula se da ga poljubi,pokrivac se malo sklonio ionako je kratak bio,ono sto je ugledala,presutila je sigurno,kasnije mi je to rekao.Otisla je necujno.
Ustala sam se i popela na krevet,legla sam pored njega,bili smo obadvoje goli.I dalje sam vlazila,osjetila sam da mi se strast vraca.Spustila sam ruku dole,pomalo spusten,izgledao je u kondomu kao prst u rukavici,vracala sam ga u zivot skinula sam kondom sa njega.Kad sam ga ponovo stavila sebi u usta osjetila sam kako se dize u mojim ustima kako raste.Trpio je da neuzdahne.Nedugo zatim,ponovo sam stavila novi kondom i krenuli smo u novu ekstazu.Legao je izmedju mojih nogu,koplje je za nekoliko sekundi bilo u meni,uzdahnula sam jako,primila sam ga cjelog.Podigao je moje nogice na svoja ramena,stavio svoj dlan na moja usta i pojebao me da mi se sve okretalo pred ocima.
20-ak minuta me jebavao da sam ldila,mjesala kao luda stenjala ispod njegovih prsa.Svrsio je ali ga nije vadio,okrenu se zajedno samnom na ledja,ostala sam na njemu nabijana duboko u meni nastavila sam da se jebem polako.
Neko vreme a onda ekspolozija,svrsila sam nikada mozda do tada i nisam tako.Topla tekucina oblila je njegovo kolje,stenjala sam ali nisam smjela da stenjem onako nego tiho sama sebi sam saku ugrizala al svejedno mi je bilo preljepo.
Sisla sam sa tog predivnog koplja,nisam smjela vise da se zadrzavam.navukla sam tanku spavacicu i polako na prstima krenula van.Zatvarajuci vrata,polako kad sam se okrenula,iznenadjenje je bilo veliko.Sta ti radis tu,mama me upitala?Ni,ni,nistttaaa.Samo sam htjela vidjeti spav li posto sam nesto bila cula!A to!I ja sam bila nesto cula!
Nista,nista,spava on rekla sam to vidljivo uplasena!
Samo ti idi spavati,ja cu pregledati njegove prozore.Otisla sam i zatvorila svoja vrata.
Strasno me zanimalo,neznam zasto.Ali ono sto mi je rekao,bilo mi je cudno,ono njena reakcija kad je vidjela njegovo koplje uzdignuto.
Otvorila sam polako vrta te vidjela kako ona polako otvara njegova vrata i ulazi necujno u sobu.
Morala sam da to vidim ali neznam sta,izgledala sam skroz glupo,sunjajuci se po hodniku.Provjerila sam njihovu sobu,tata je spavao.Vratila sam se da provirim.Tama u sobi,tracak mjesecine koja je pokazivala dve sjene.
Tiho su razgovarali.Onda se jedna sjena povukla a i ja sam se povukla u sobu.Tako me interesovalo o cemu su pricali,nisam mogla da docekam jutro.
Nisam mogla da zaspem dugo.Ponovo su se cula vrata njihove sobe.Pogledala sam onako radoznalo.Usla je tiho u njegovu sobu i zatvorila vrata.Totalno sam bila zbunjena,totalno.
Prisla sam vratima toliko zeleci da nesto cujem,razgovor ili bilo sta.Ali nista nisam cula.Samo sam se pitala sta ona radi tamo,ali sta sam i ja radila tamo samo mi se govorilo.Vidno uzbudjena,zeljna da vidim,zeljna da cujem,ruka mi je sama krenula prema bravi na vratima.Pomalo uplasena povukla sa ruku sebi,ali zelja je prelazila u ludilo,totalno ludilo.Stavila sam uho na vrata da nesto cujem ali nista,mozda samo malo a onda me to toliko zainteresovalo da sam bila opcinjena,moram pa sta bude.
U tom trenutku se nesto culo jace mnogo jace.Otvorila sam polako vrata.Obadvoje su bili iznenadjeni i on koji je povracao u mali lavor i ona koja je drzala lavor i njegovu glavu dok je on povracao.Bilo mi je jako neprijatno,morala sam nesto da smislim.Sta je njemu,joj sta je njemu?Nista,samo muka od alkohola,rekla je nasmijana.
Pa on nepije,rekla sam joj,da ali sinoc je popio nekolio votki i jako mu je zlo.To je ono sto sam cula ja i sto si cula ti.Super,pomislila sam u sebi.
Vratila sam se u krevet i napokon zaspala.Sutra dan mi je sve ispricao,rekao joj je damu je muka da bi nas sakrio i da je stenjao od stomaka koji ga je bolio.A za koplje jel ti prigovarala ista.Ne nije nista ma bio je mrak mozda ga nije ni vidila,ma je veliko je to koplje,obadvoje smo se nasmijali.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Autobus



Jednog leta krajem osamdesetih godina,cekao sam sa Kevom Autobus za BG na jednom stajalistu u unutrasnjosti bivse SFRJ,gde Autobus jednom dnevno prolazi.Bilo 5-6 putnika koji su jos cekali sa nama i bilo bi sve ok da nije kisa padala od ranog jutra,kao da se nebo otvorilo.Ja sam tada imao 22-23 god. 180cm visok nekih 75kg,moja keva tada 43-44god.malo siri kukovi,skoro prevelika guza,ali jos uvek super sexy,crnu dugu kosu,nekih 165-167cm visine,grudi normalne,kao dve vece jabuke i oko 70kg.Sa Kevom sam do tada imao super odnos(kasnije jos bolji!) i dok je Autobus stigao na to,daleko stajaliste,bilo smo mokri do gole koze!!!Ja sam bio u svilenom sorcu i majci,a moja Keva u letnjoj tankoj suknji i majici bez brusa,moglo se to primetiti.Dok smo ulazili u Autobus,Keva je isla ispred mene i kako se penjala u Autobus crna suknja joj je usla izmedju Guzova i bas joj se videla bas lepa Guza.Autobus je bio toliko pun,da je vozac hteo da nas ostavi,posto mesta uopste nije bilo.Nekako smo usli u Autobus i ja sam stao do prozora,a Keva ispred mene.Bilo je toliko tesno da sam svakog oko sebe osecao i svi pomalo mokri,a ja i Keva do do gole koze.Imali smo oko 3 sata voznje pred nama i posle desetak minuta Keva je rekla da nemoze da dise i da joj je suknja skroz izmedju guzova,ali nemoze da izvuce,pa mi je jedva okrenula ledja,da ja to pokusam,a u jednom mahu je htela da se pomeri jer je necija ruka bila na njenoj pozadini.Kako se okrenula,njena guza je direktno bila na mom kurcu,koji je bio skroz spusten,sto je do tada bilo i normalno,jer nikada nisam ni pomisljao nesto na Kevu!Kako sam u onoj guzvi jekako zavukao ruku izmednju Kevinih Guzova nebi li joj izvadio mokru suknju,osetio sam toplinu njene guze i sto je jos veci sok za mene bio,keva nije imala Gacice!!!!To sam osetio kada sam prstima,ne namerno presao preko njene picke i guzne rupe,to jest osecao sam dlake,a preko gacica se ne osecaju dlake!!Taj dodir kevinog guza i picke izazvao je u mom sorcu laku reakciju i meni se polako ali sigurno dizao Kurac!!!!Do tada sam imao zezanja sa Kevo,lako udaranje o Guzu i stipkanje za Guzu,ali ovo je bilo sasvim nesto novo!Kurac je postajai sve tvrdji i tvrdji i polako je vracao Kevinu suknju nazad izmedju njenih guzova.Ispocetka mi je skroz neprijato bilo.Keva je naravno primetila,da mi se kurac digao i nestao izmedju njenim guzovima,okrenula je glavu i ozbiljno me pogledala,ja sam oborio pogled i rekao Izvini neznam sta je samnom.Okrenula je glavu i nije me dalje gledala,a moj kurac je osecao toplinu guze,pa i picke.Kurac mi je dostigao punu velicinu,a Keva nije reagovala nekih desetak minuta,ponovo se okrenula i rekla ja sam kriva nisi samo ti.Nije vazno rekla je!Kako se Autobus drmao tako je moj kurac drmao Kevinu guzu i to je Kevi pocelo da se svidja,a meni i da ne pricam,bio sam blizu pred svrsavanje!!!Koliko je moj kurac jako pritiskao kevinu rupicu,pocela je pomalo da se otvara.Nisam imao kuda da se pomerim,a keva je cinimi se jos vise pritiskala guzu,prema meni i mogao sam da garantim,da je mola glavica moga kurca bilo vec unutra.Kevu vise nisam gledao kao kevu vec kao super Ribu koja je zeljna vruceg Kurca,kao i ja vruce Picke!!!Na jednoj stanici je jedan tip ustao i sediste je ostalo na trenutak slobodno gde sam ja seo!Kurac mi je josmalo vireo iz sorca a Kevina guza mi je bila ispred nosa.Pogledala me je direktno u Oci i pitala jer moze da mi sedne u krilo.Ja sam naravno to zeleo i rekao da moze.Ona je sela tako da joj se suknja podigla preko mojih nogu,tako da mi je Keva sada bukvalno gole Guze sedela u krilu,sa podignutim kurcom.Keva se nasmesila i rekla ti si sada na potezu!!!Neznam nasta mislis rekao sam onako zbunjen???Onda nista rekla je sa razocarenjem.Malo je rasirila noge i ja sam joj osecao dlake na mojim nogama.sasvim neprimetno je zavukla ruku ispod suknje sa strane i kroz nogavicu sorca izvadila moj nabrekli kurac,pocesala,na picku i polako gurala unutra.kakav je to osecaj bio!!!!!!!!!!!!!Za mene je vreme stalo i otprilike je pola kurca uslo u picku i ja sam se praznio,samo sto se nisam onesvestio od slasti.Keva je samo zatvorila oci i osecao sam kako joj se pickini misici pomeraju,to je nezaboravni osecaj bio.Meni se kurac nije ni malo spustio,pa je i dalje ostao unutra,tako da je svaki secaj Autobusa dobrodosao,dok smo skoro stigli do BG,ja sam jos dvaputa svrsio,a i Keva.Jedva sam uspeo da ga vratim u sorc da niko ne vidi.Izasli smo iz Autobusa,mene je bilo stid nisam gledao Kevu,ona je pitala sta je sada???Izvini rekao sam,neznam sta mi je bilo!!!!Zasto,pa koliko si ti kriv toliko sam i ja kriva bila i zato neka ostane to nasa tajna,ono sto je bilo nemozemo da vratimo,jer tako,tako je Kevo,kao da mi je pao neki kamen sa srca,keva me je poljubila i ja sam nju i kurc mi je vec pio poludignut.Keva se osmehnula udarila me po Dupetu i rekla,njemu koliko vidim nije dosta,on bi jos,aaaaa???Kevo nemoj da se ljutis i ja bi jos,Keva se nasmejala i rekla videcemoooooo!!!!
AKO JE PRICA OK IMA I NASTAVAK,PRICA JE 1000% ISTINITA;NEMORAM DA SE NIKOM PRAVDAM,KO NE ZELI ILI NEVERUJE NEMOJ JEDNOSTAVNO DA CITA!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Ja volim drugacije



Ja volim drugacije

Bilo je leto i moji matorci su otisli na selo.Gajba je ostala samo moja.Pozvao sam Vericu da dodje kod mene. Verica je bila sasvim prosecna crnka,nista posebno, ali se bar nije folirala,i bila je otvorena za sve varijante.Sex sa njom uvek mi je prijao.

Stigla je popodne i ja sam bio spreman.Pili smo kafu i ja sam ukljucio video.Voleli smo da zajedno gledamo pornice.Ovaj je bio bas extreman.Plava Nemica se ispisavala tipu u usta.

-Zar ima ljudi kojima to prija?-pitala se Verica

-Sto da ne?-odgovorih

- Pa da li bi ti dao da ti to uradim?

- Sto ne bi probali?

- Ti si stvarno blesav! Dobro, mozemo to posle, ali prvo cemo kao i obicno.Ionako mi se sad ne piski.

- To cemo lako da sredimo. Uzecemo ono pivo iz frizidera.

Otisli smo kuhinju i izvadili pivo.Bila je velika vrucina pa smo brzo popili po dva.Onda smo se vratili u sobu i skinuli. Verica je legla na krevet.

- Dodji macane! Polizi me lepo da budem vlazna.Ako budes bio dobar, lepo cu te posle istusirati.

Nije mi trebalo dva puta reci. Ona je rasirila noge i ja sam zaronio u njenu dlakavu pickicu.Nikako nisam mogao da je nagovorim da je obrije.Svejedno,dok sam je lizao, ona se vlazila sve vise. Volim miris vlazne picke.to me strahovito pali. Kad sam video da je spremna podigao sam se iznad i nezno usao u nju.Samo je tiho uzdahnula. Dok sam joj nabijao sve jace, sve me je vise stezala.Onda joj je doslo.Stegla me je tako da sam jedva disao. Onda me je naglo pustila.

- Pusti me brzo u kupatilo ako neces da ti upisam krevet!

- Idem i ja sa tobom!

- Je li ti stvarno zelis ono?

-Da

Otisli smo u kupatilo i ja sam seo u kadu.Verica je me je opkoracila tako da joj je picka bila tacno iznad moje glave.Podigao sam glavu i otvorio usta, a ona je pustila prvi mlaz. Mislio sam da cu moci bez problema sve da popijem, jer sam uvek imao dobar cug,ali toga je bilo tako mnogo! Prosto me je potopila.Pisala mi je po licu, grudima i to toliko da sam mislio da nikad nece stati.Kad je konacno zavrsila, pitala je kako mi je bilo.

-Super, ovo je neponovljivo.Hoces sad ja tebe?

- Moze ali nemoj u lice.

- Dobro ti ga drzi i usmeri gde zelis.

Ja sam ustao, a ona je klekla ispred mene. Uzela ga je u ruku, a ja sam poceo da je tusiram.Usmerila ga je na svoje sise. Nisam ni ja bio los, i sasvim sam je pristojno zalio, ali mislim da je ona ipak bila bolja.Posle smo se istusirali i izasli iz kupatila.Ona se spremila i otisla. Na rastanku rece

-Doci cu sutra da ponovimo ovo.

- Jedva cekam!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Ispala sam kurva 4



Sex postane rutina u nekim zrelijim godinama,hvali mi malo promene,muza mi je preko glave a dosadasnje avanture su bile inicirane od strane nekih sad vec dosadnih muskaraca. Hvalilo mi je nesto novo,drugacije…Poslednja situacija koja me je ostavila bez daha bila je kad sam slucajno uhvatila svoju cerku od 20god. kako se tuca u WC-u jednog restorana sa nasim kucnim prijateljem koga smo te veceri srele u istom. Prosto bez daha sam posmatrala kroz malo odskrinuta vrata kako je guzi podigavsi joj suknju na bokove a najlon carape na polovinu njenih butena,jedva se uzdrzavala da ne zavristi od njegovih zestokih naleta,sise koje je imala na mene jace joj je grubo izvadio iz polu otvorene kosulje i grubo povukao korpe brushaltera,sve u nameri da se docepa njenih najezenih bradavica koje su ubrzo pocrvenele od njegovog stiskanja,jadno dete moje,kako je ovaj gruto tuca! Kurvica mala,kako li ga je navela na sex-pomislih? Moze cerka da mu bude a on joj nabio kurcinu u njeno mlado dupe i jebe je ko poslednju drolju! Pomalo sam joj i zavidela ali ne na njemu vec na momku sa koim je vec 2 god. u vezi.Sladak momak,ima neki bezobrazan pogled.Cesto je boravio kod nas,posto je policajac nisu se vidjali svaki dan ali kad bi doso sedeo je ceo dan.Tako je bilo i tog kobnog dana,nakog zajednickog rucka suprug je zalegao na trosed,nas troje smo u trpezariji pili kafu,odjednom mojoj cerki zazvoni mobilni,bila je to njena drugarica koja ju je histericno molila da joj donese haljenu posto izlazi sa novim momkom.Moja cerka se brzo spremi i otrca kod nje,ostali smo ja i Zoran (njen momak)sami…!Palo mi je na pamet da ga zavodim(tucalo mi se sa njim) ali necu ipak srecu da im kvarim!Poceli smo da pricamo o njegovom poslu,odavao mi je tajne njegovog zanata,bilo je zanimljivo…Predlozio mi je da mi pokaze kako da stavim lisice koje je imao jer je poneo uniformu,pristala sam.Palilo me je to da drzim ruke na ledjima dok ih on stavlja,kad ih je stavio strasno me je privuko uz sebe,osetila sam njegov dah na vratu…
-Zorane,dete sta ti je-rekla sam drhtavim glasom!
-Nemojte da se opirete kontroli-rece!
Zagrlio me je od nazad oko struka i ruka u je krenula ka moim grudima (koje su u tankoj kucnoj haljuni bez brusa strcale)Brzo je poceo da mi stiska jednu sisu i ljubi po vratu.
-Zorane,nemooooj,ja sam Ivanina majka-ponicno mu govorim!
-Samo malo,dugo vas merain i te vase sise-rece!
I onda iz haljine koja se vezevala oko struka i inala dekolte izvadi jednu sisu,znalacki je stiskao dok sam se ja bezuspesno migoljila sa rukama vezanim u lisice na ledjima.
Nenamerno migoljeci se sam pocela da trljam gumu o njegovu vec uveliko dignutu kurcinu,lepo sam je osetila!
-Zorane prekini,nesmes to da mi radis,muz mi je u drugoj sobi a i Ivana ce doci-jedva sam izustila vidno napaljena!
Nije nista govorio,samo mi je drugu ruku zavuko u procep haljine i poceo da trlja picku preko najlon carapa i tankih gacice.Znala sam da je osetio da mi je medjunozje obilno vlazilo.Pocela sam jace da se migoljim ali kako mu je jedna ruka znalacki stiskala moju bradavicu a druga ruka nasla put ispod najlon carapa i gacica do moje vlazne ribice moj otpor je postajao sve slabiji.Pocela sam da uzivam i stidljivo da stenjem,ipak on je momak moje cerke i nisam htela da mu se tako lako podam!Grubo me je nagnuo na sto,podigao haljinu i u jednom potezu mi pocepao najlonke i gacice!To me je strasno napalilo,htela sam da me iztuca grubo kao kucku koju je namirisao daje zeljna kurca!Osetila sam debeo glavic kako prodire u mene,htela sam da zavristim kao kobila ali me je presekla misao da mi je suprug u drugoj sobi u istu ruku to me je i palilo da me klinac tuca u tako rizicnoj situaciji!U konbinaciji Zoranovog velikog kurca i zavidne tehnike ubrzo sam pocela da svrsavam…
-Toooo kucko sriskaj picku,hocu bolje da te osetim!
Stenjao je dok je strcao spermu duboko u mene,onda ga je izvadio i onako ubalavljenog od moih sokova i njegove sperme i prineo ga moim usnama,strasno sam mu poljubila vrh oteklog glavica i sladila se ostacima sperme koja je curila i njegovog glavica….Brzo mi je skinuo lisice a ja sam se potrudila da sto pre skinem pocepane nejlonke i uredim se pre nego se muz probudi i cerka vrati……kad smo se sve sterdili udarila sam mu samas i rekla da mu se to vise ne ponovi! I time u sebi potajno zelela da ga izprovociram da me i sledecom prilikom navodno bez moje zelje potuca….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Boc



Nisam disao. Oči su mi bile zalijepljene za bijelu kuglu koja se uz glasan prasak zabila u osmicu i zanijela je prema drugom kraju stola. Svjesnost glatkog drvenog štapa pod prstima. Hajde… cijela prostorija napeto je gledala kako se zaustavlja na samom rubu zelene površine.

«Uh, jebiga stari!», Vijeko je zaključio otpivši gutljaj iz krigle točenog.

«Baš jebiga…», zabrinuto sam sjeo.

Dok je frend pokušavao bolje, pogledao sam svoju Azru kako se pomalo dosađuje. Zapravo sve što sam u tom momentu želio bilo je dovršiti igru, pokupit lovu i odvest curu doma.

«Jesi dobro?», stavio sam joj ruku na koljeno.

Kimnula je i otpila svoj sokić.

«Sedmica ide ovdje, trojka tam i za kraj – osmica tranu.»

«Zajebavaš?», snebivao sam se nad Vijekinim glupim planom. «Nemoguće!»

«Misliš?», kulerski me pogledao.

«Ajde baš da vidim…», odmahnuo sam rukom.

«Gledaj, gledaj…», bacio je još petsto kuna na stol.

«Stari, malo si previše popio», zakolutao sam očima prema stoliću na kome su stajale iskapljene krigle.

«Prpica? Usro si se, ha..?»

«Bed mi je da te skroz oderem… i nemam više para.»

Vijeko me posprdno pogledao, «Al ja zato nisam suh. Evo još petsto na sve ovo…a ti, ako si frajer, ponudi nešto drugo!»

«Na primjer…?» Postajalo je zanimljivo pa sam odskočio sa stolice. Nije on rekao ni riječ, al mu je pogled odlutao u kut u kome je sjedila Azra. Trebalo mi je malo vremena da shvatim na što točno misli. Onda sam ga glasno stjerao u kurac. «Kaj misliš da ću se kladit u pičku svoje cure??? Hahahah!!!»

«Pa ja bi smjesta prihvatio na tvom mjestu… Mislim, kad si tak siguran da nemam šanse.»

Pogledao sam Azru koja je djelovala jednako zabezeknuto kao i ja.

«Ajde, papci!», Vijeko je stiskao obraćajući se samo mojoj curi. «Nemaš niš protiv, ha maco? Darko ti može svakaj lijepoga kupiti za te pare, znaš…»

«Daj se saberite, jebo vas!», nervozno je cugnula.

Nije se dao smesti. Iz džepa je izvadio još petsto kuna i uredno ih složio na hrpu. Čovječe, to je sad već bila moja plaća.

«Jeste sigurni?», zirkao nas je pognute glave. «Alo, alo! Posljednji poziv za luzere!»

Okrenuo sam se prema Azri, «Maco, nema šanse da me dobije…»

«Kaj bi se stvarno kladio u mene?!»

«Nikada, da nisam ziher! Ali jesam… Ima pravo, samo odaberi koje cipelice hoćeš. Vijeko časti!»

«Da, al ak dobije? Kaj onda???»

«Ma neće, obećavam ti, ja ti garantiram da neće! Isuse, pa ne bi inače nikad…»

Iako sam iskreno vjerovao u svaku izgovorenu riječ, čudio sam se sam sebi što sam ovako nisko pao. Jebiga, da sam u lovi ne bi, ovako je bilo previše primamljivo ne zagrist.

«Dobro!», odrezala je i prekrižila nadureno ruke na prsima. «Daj više dovršite to i idemo doma!»

«Jesmo se onda dogovorili…?», gad se pakosno smješkao.

Još jednom sam je pogledao, ipak je na njoj bilo da odgovori.

«Da!», rekli smo u isti glas.

«Kul!», naguzio se i vježbao potez u prazno. «Samo…još nekaj…»

«Kaj sad…?», već me bolno iritirao svojom bahatošću.

«U guzu se kladimo, Darkići…»

«Molim…?», cura i ja opet smo graknuli iste sekunde.

«Čuli ste me. Picu joj nebum ni pogledal. Ali šupak će joj zato cviliti ko krme na kolinju; onjk onjk onjk..ijjjj!!! Hahahha!», prstima si je napravio svinjske uši i cičao po bircu praveći se da je prasac. Nije to bilo daleko od istine.

«E, zajebo si se…Azra ne da u pakšu ni meni.»

«Pa u tome i je stvar…Da budem prvi», prstima lijeve ruke je simulirao krug, a desnim srednjakom ga ‘ševio’ uz sitne uzdahe i kolutanje očima.

«Mislim da neće ići», unio sam mu se u facu. «Malo si se zaigrao.»

Po izrazu na njenom licu vidjelo se da mislimo isto. Zgrozilo ju je što se uopće priča na ovaj način.

«A zakaj ne… kad tak i tak ‘niš od ovog’?», opet je naglasio moje stopostotne sumnje u njegovu pobjedu.

Toliko me isprovocirao da sam pristao, čak sam šutnuo nogom šank.

«Darko!», Azra je bijesno skočila sa stolice.

«Ma svejedno je, ej! Neće pobijediti, i sam zna da neće, samo se bahati, govno! Ma, ne dam mu gušta da mi tu sere! Može, u dupe ćeš mi ševit curu, stari! E, znaš kak ćeš ju bubati!»

«Gospodo, jel konačno imamo dogovor?», Vijekić je cvjetao.

I taj posljednji put pogledao sam vlasnicu guzice o kojoj se pregovaralo.

«Da!», čvrsto me gledala. «Pristajemo!»

Bezobrazno je protrljao ruke. Azra i ja ipak smo nervozno iskapili čaše. Vijeko je bio potpuno kul. Premetao je štap po rukama, nagnuo se i raspalio.

«Ajde, ajde!», derao se na lopticu koja je lijeno putovala prema rupi. U tri sekunde sve se odvilo točno onako kako nije smjelo. Cijeli svijet prestao se okretati. Šokirano sam buljio u biljarski stol pitajući se što se to desilo, a Vijeko je životinjski urliknuo i skočio u zrak.

Osjetio sam kako mi krv napušta lice, usne su mi bile bijele i suhe. Ne samo da sam izgubio hrpu para, već će mi po djevojci skakati ovaj odvratan perverznjak. Razvalit će joj dupe!

«Darko!!!», zavrištala je. «Pa rekao si da će sigurno izgubiti…Jel pobijedio, Darko reci nešto!»

«Pičkumaterinu!», bacio sam štap u zid. «Nevjerojatno!»

«Uh, jesam, maco, jesam. Pobijedio sam! I jedva čekam pokupiti..pardonček…konzumirati nagradu! Hahahah!»

«E, gle..Platit ću ti…Idemo na bankomat i vratit ću ti u kešu», pokušao sam spasiti Azrinu čast ni sam ne vjerujući da će pristat.

«A, ne ne ne…», vrtio je glavom. «Dogovor je dogovor! Svi su pristali. Uključujući i našu mačkicu…», ogavno je zapalucao jezikom prema Azri. Naravno da mu nije stalo do novca; em je bio đubre od čovjeka, em je ušao u lovu s montiranjem PVC stolarije.

Azra je samo buljila čekajući da se nešto desi.

«Gle, dat ću ti deset tisuća…», cvilio sam ko pičkica. «Nije ona za to, fakat nije taj tip cure…»

«Ona ili ti? Hahahah!!!»

Pesnica mi se automatski zgrčila. Zagrlio sam Azru, a njene ruke bile su prekrižene na prsima kako to ljudi u neugodnoj situaciji rade. Ovo je definitivno bila najužasnija stvar u kojoj smo se kao par našli.

«Bez brige. Nježno ću je», rekao je pažljivim tonom kao doktor.

To je bio taj moment u kome sam shvatio da nema natrag. Kad Vijeko nešto odluči, on to i istjera. Neko vrijeme radili smo skupa, tako da znam. Mogao sam, u principu, primit curu za ruku i jednostavno je odvest kući, ali bio sam zaposlen u firmi od njegovog brata, a baš taj dan dobio sam i treći kredit. Posao mi je trebao. Prije nisam primjećivao da mu je Azra po bilo čemu zanimljiva, iako me često posjećivala na poslu. Nikada se nisu nešto pretjerano razgovarali, barem ja nisam zapažao komunikaciju prisniju od pozdrava. Vijeko se stalno hvalio sa ženama, a kada bi komentirali poznate Hrvatice po njegovim se opaskama dalo zaključiti da ima astronomske standarde. Prije svega, nije priznavao žene iznad određene dobi – sve starije od 25 nazivao je bakicama. Komad koji bi njemu zapeo za oko morao je imati minimalno 175 centimetara, a sise i dupe bili su jasni sami po sebi i strogo određeni. On je bio tip koji je imao čak i svoj nivo za pedikuru na ženskoj ispod kojeg nikako ne bi išao.

Tužno sam pogledao curu. Zapravo, s dubokom isprikom u očima.

«Darko», mrtvo mi se obratila, «Ti ne misliš ozbiljno, ha?»

Samo sam slegnuo ramenima i nastojao oči držati dalje od Vijekinog bahatog osmijeha.

«Sori, dušo», bio sam savršeno iskren. « Ne znam što da radimo. Ovo je ferplej.»

Vijeko ju je zagrlio, i u tom trenu, ma koliko se trudila ostati jaka, vidjelo se da jedva suzdržava suze.

«Golupčići, jeste gotovi?», pljesnuo je rukama i nestrpljivo šarao očima s mene na nju. «Ne bi štel smetati, ali dajte se više požurite. Mene čeka jedna slatka guza koju treba otvoriti!»

Senzualno joj je obuhvatio guz dlanom i polako stisnuo. Azra je samo spustila glavu na moja prsa i drhtala.

«Sad?!», šokirano sam buljio. «Kaniš to večeras isfurati?!»

«A zakaj ne?», slegnuo je ramenima. «Baš je lijepo vrijeme, ptičice pjevaju, mjeseček je pun…»

Pokušao sam vidjeti Azrino lice, ali skrivala ga je.

«Kaj ti veliš, mačak? Idemo nas dvoje odmah u akciju?», piknuo ju je prstom po čmaru preko hlača.

Cura nije gledala u njega već u mene. «Dobro. Ako je tako, da što prije prođe.»

«Superiška!», opet je veselo pljesnuo. «Odma sam back!»

Čim smo ostali sami obratio sam joj se, «Azra, ja…» Probao sam je pomaziti po vlažnom obrazu. Tresla se ko šiba.

«Nemoj! Samo nemoj…», odgurnula me o prsa. «Ne mogu vjerovati da si ovo dopustio!»

«Žao mi je! Ej…!!!! Misliš da meni paše?!»

Oči su joj se pretvorile u dva tužna jezera. «Hhhh…znaš što je najgore? Što me najviše boli? Što ovo radim tebi za ljubav, a sigurna sam, osjećam cijelim tijelom da me poslije nećeš htjeti. Da ću ti se gaditi. Bit ću prljava.»

«O isuse, daj ne pričaj gluposti!»

«Gledat ćeš me ko kurvu…Kuju na kojoj se izreda ko hoće.»

Nježno sam je poljubio u kosu, «Kunem ti se…Ništa se neće promijeniti. Samo ću te voljeti još više.»

Ko mala curica koja tatu nije vidjela mjesecima bacila se na mene i sklopila ruke oko vrata. Ljubila me s više pažnje no ikad. No, kopkalo me… možda je imala pravo. Što ako je nakon što prođe ponižavajuće analno razdjevičavanje stvarno neću moć gledati ko prije? Ako me njena pica više neće uzbuđivati već podsjećati kako se po njoj trljao Vijeko…? Da joj taj mali čmarić zijeva jer ga je on razvalio? Nisam o tome smio ni razmišljati. Zagrlio sam je i zabio glavu u njenu mirsinu kosu.

*

Azra je prezgodna mala i svaki tip bio bi sretan da ima takvu uz sebe. Bila je baš moj tip; duga blond kosa koju je nosila raspuštenom i koja je bila u prejebenom kontrastu sa uvijek iskvarcanim tenom. Lice klasičnih crta, ali s nekim ponosnim izrazom zbog kojih je usnice držala napućenima, visoka…ne previše, čak i ispod prosjeka, ali to me pali. Te večeri nosila je usku bijelu majicu, a dolje kapri hlačice, crne, iz kojih se praktički nije izvlačila ovog proljeća. Valjda je to bilo nešto jako moderno. A guza…ta moja jadna guza…mala i okrugla ko trešnjica.

Mazili smo se i pazili barem pet minuta, a onda je bez riječi odšetala do šanka. Već su se svi pokupili, ostali smo jedini gosti. Konobar je napravio obračun i pokupio se doma. Uz zid je odsutno stajao gazda. Azra ga je zamolila da joj da flašu štoka.

«Šta to radiš?», brzo sam došao za njom.

«Ne mogu ovo trijezna.»

Frajer nas je zainteresirano gledao. Izvadio je od ispod bocu i pružio je curi. «Trebaš čašu?»

«Ne…», suho je rekla i otpila direktno iz boce.

Kad se Vijeko vratio već je pola falilo.

«Našao sam!», obratio se gazdi lokala. «Nije bilo pored kreveta već u ormaru u hodniku, jebote ja!»

«A što ja znam gdje kurve drže svoja sranja…», suho je odgovorio.

Tad sam shvatio da ovaj em sve zna, em da će mi se ševiti curu u guzu na biljaru, em da su u jednoj od obližnjih prostorija nekakve kurve. Sigurno glavni izvor prihoda visokom proćelavom muškarcu koji nas je pozorno motrio. U licu je bacao na Keruma, ali gotovo sam siguran da to nije bio on.

Vijeko je iznad glave mahao s tubom kreme kao s pištoljem. Gad je očito bio dobro upućen u raspored lokala, pa i pravu namjenu, a nikad mi nije ništa rekao. Ziher je tu karao. Postavio bi mu koje pitanje da mi je bilo do razgovora.

«Ovako..da se odmah dogovorimo neke stvari!», Azra je pokušala zvučati opasno, ali ispod tog čvrstog tona pucale su suze. Sirota moja djevojčica…

«Bez brige, mi dečki sa sela nismo za neke nastranosti», kimnuo je gazdi, a ovaj je samo lijeno pomaknuo glavu tako beznačajno malo da se nije moglo reći što je time mislio.

«Šteko, jesi zaključao?», pitao ga je igrajući se s tubicom. Očito nije bio Kerum, vlasnik se zvao Šteko, ako to nije neki Kerumov mafijaški nadimak.

«Je, al…», pogledao je na sat, «U dva dolazi general s društvom. Ma, imate vremena…», odmahnuo je rukom. Bilo je očito da se ne kani pokupiti, no nije djelovao ni nešto specijalno zainteresiran. Vjerojatno je godinama radio s kurvama i ovakve situacije nisu mu mogle podići tlak.

S druge strane, to što se Azri događalo u glavi samo bog je mogao znati. Vijeko ju čak nije ni primio za ruku kada su krenuli prema stolu, već ju je ispred sebe gurkao pikajući joj šupak prstom preko hlača.

Tako je jako drhtala da se to jasno vidjelo neovisno o popikavanju izazvanom alkoholom. Kada smo večeras ušli u lokal na tim je štiklicama lepršala poput princeze, a sad se vukla ukočeno kao pijandura koju drma napad manične depresije i epilepsije istovremeno. Iza njenog malog zgrčenog tijela zadovoljniji no ikad marširao je dvometraš Vijeko. Svaki put kad bi je piknuo u čmar ustima je proizvodio zvuk prđenja, tako da se čak i gazda-makro sažalio i viknuo, «Daj, šta ti je…pusti ju na miru. Nije kuja, jebote!»

Umjesto odgovora zakolutao je glavom kao rock zvijezda, čak si je nabio i neke fakerske sunčane naočale na njušku i mijaukao. Već su došli do stola, pa ju je baš odalamio po guzu, a onda vratio ruku i zašlatao je.

Azri je pobjegao napad plača. Raširenim rukama držala se za rub biljarskog stola, slapovima duge kose skrivala je lice koje se pretvorilo u izmučenu crvenu kašu. Onakva smotana od cuge izgubila je ravnotežu jer je probala raskopčati hlače jednom rukom, i opalila bradom o stol. Šteko se stao pored mene. I on i Vijeko su se na to zacerekali. Smrad se stisnuo skroz uz nju. S kurcem u ruci buljio je u golo dupe moje cure s čistom pohotom u sitnim crnim očima. Nervozno joj je potegnuo hlače do koljena, a onda i preprane šarene gaćice. Da je znala da će se skidati pred ljudima sigurno bi obukla neke bolje.

«Mmmmm…», prostački je komentirao svaki potez.

Malo sam se meškoljio, a Šteko, za koga sam sad shvatio da je uz mene da me blokira ako pokušam uletiti, trznuo je rukom neznajući da samo kanim sjesti. U trbuhu mi se javio čudan osjećaj, srce je lupalo…ali erekcija nije mogla biti čvršća. Duboko sam udahnuo i bez treptanja pratio scenu razđanjivanja.

Skroz se licem zalijepila za stol, noge maksimalno raširila. Vjerojatno je mislila da će je tako manje boliti. U meni su se borili užasno uzbuđenje i strahovit bijes, dva toliko oprečna osjećaja da sam mislio da ću poluditi!

«Uhhh..jedva čekam da te nabodem, mala!», pljuvao joj je nad glavom.

«Onda se požuri!», jedva razumljivo je vrisnula.

Vijeko se mogao samo nasmijati, odlučio je uživati u svakoj sekundi i nije mu padalo na pamet da brza. Stisnuo sam karu u hlačama pokušavši joj diskretno naći novi položaj. Koliko god ovo zvučalo grozno, nikada me ništa nije uzbuđivalo više od gledanja moje djevojke koju sam (do sad) mislio i oženiti, kako se pati u ovako ranjivom položaju sekundu prije no što će je drugi trpati na najjadniji mogući način.

Azra je bila skroz kruta dok joj je kružio rukom po guzi. Ta njena bijeda samo ga je dodatno veselila.

«Oh da… dobra si…ali mogla bi malo u teretanu», primio joj je guzove s obje šake. «Da se ovo zategne…evo ovako… Sad se raširi.»

Podigla je glavu sa stola i pogledala ga s čistim gađenjem.

«Nema šanse!»

«Raširi dupe», naredio je ozbiljnijim tonom.

U prvom času činilo se da će malička nastavit protestirati, ali lice joj je poprimilo neko tupilo i zbilja se primila i raskrečila. Predala je borbu, moja mala hrabra ratnica.

Vijeko je zurio u nevini rozi čmar, «Još malo…»

Čvrsto je žmirila i razvukla guzu najviše što je išlo, a ja sam se nagnuo u stranu da bolje vidim. Vijeko je pustio da mu traperice padnu na pod. Udarac kopče od remena o parket sve nas je malo stresao.

«Jebote Darko, mala ima odličnu rupu! Ne mogu vjerovati da je nisi sam probio! Da je moja cura, ja se ne bi skidao s nje!»

«…to ti je cura…?!», Šteko me šokirano gledao.

Kimnuo sam. «Da, zašto?»

Nije ni slegnuo ramenima, kao da ga zajebavam gledao je u ruke. Vjerojatno je do sada mislio da sam i ja svodnik pa sam doveo novu radnicu na razrađivanje.

Htio sam mu reći, da ne misli da sam šupak, kako sam je probao i ja karati u dupe, ali mi nikad nije dala blizu. Po držanju tog muškarca vidjelo se da ga je bolje pustiti na miru i zato sam šutio.

Vijeko je za to vrijeme već nacijedio kremu iz tube na njenu guzu i tuckao je prstom.

Uz glasan ‘plop’ izvukao je palac i izlio još gela po glaviću. Već je htio zatvoriti tubu kada se sjetio da doda još u sam čmar. Lice mu se koncentrirano napelo, i iako nisam najbolje vidio jer su mi bili okrenuti leđima, pretpostavljao sam da joj sada uvlači vršak u guzu. Sirotica je tako jako širila guzičicu da joj se crvenilo od noktiju raširilo do bedara.

Još malo i jebačeva grimasa poprimila je konture čistog užitka. Dobro je, stavio joj ga je!

«Aggghhhh!», bolno je jauknula, a onda baš zaplakala. E, tako je to kad se prvi put daje otraga; izdržat će ko i tolike prije nje.

Vijekine noge su se savile u koljenima da se spusti na pravu visinu, a dlanom ju je još potiskivao prema dolje kako bi se u izguženijem položaju fino razjapila. Ja sam se pak sav izvio u struku da dobro vidim kako joj se u guzu uvlači nova doza kare. Perfekto, sad mi nemože promaći ni jedan detalj. Azrica se nekontrolirano tresla, živci su radili svoje, bol se iz crijeva širila tijelom tako da je malena morala gristi ruku, ali ipak je se čulo kako muklo cvili.

Na njenu tragediju Vijeko joj nije još ušao ni do pola. Okrenuo se prema nama i rekao, «Nevjerojatno je uska, čovječe razvalit ću je! Fakat ne kužim, ima čmar ko petogodišnjak.» Napravio je kažiprstom i palcem najmanju moguću rupicu, a to je sve govorio gazdi lokala, mene je ignorirao. No, Šteko zato nije buljio u njega već s totalnom nevjericom u mene. Ja sam ga pak zanemario i navirivao se na ubodno mjesto na mojoj curi, znatiželjan kao da sam na nekom predavanju, tako da ovaj više nije mogao izdržati već je glasno rekao, «Ma ljudi moji!», pljesnuo rukama po koljenima i otišao zapušit za šank.

Scena je bila izuzetno vulgarna, a Vijeko nije znao što da sada radi. Moja djevojka bila je toliko uska da nije mogla primiti još kurca ma koliko se on nabijao, sve je bolnije plakala, a on opet nije htio odustati. Snažno joj je uštipnuo lijevi guz i sam ga gurnuo u stranu, a onda se naslonio na njenu guzicu. Tijela su im se spojila, al točno se vidjelo da mu se kara prepigava, da opet nije nutra. Par snažnih udaraca od kojih je mala glasno zaječala bilo je dovoljno da je napokon sredi kako se spada.

«Gdje mi je kita, Azrice..?», opalio joj je pljusku po guzi. «Reci da svi čuju, gdje je Vijekina kurčina?»

Pomaknula je glavu, a onda je odzvonila druga guzna šamarčina. Od ove su joj zaklecala koljena, al onako fino prišarafljena u šupku nije mogla ozbiljnije izgubit ravnotežu.

«Moj kurac je u…?»

«Mo… mojoj…guzici.»

«Reci da ti paše!»

«Paše mi…» Jadna, skroz ju je slomio.

«Reci da hoćeš da ti pokaram šupak, ajde mala!»

Svi smo šutili. Šteko bi svako toliko pogledavao prema meni očekujući da ipak kad-tad moram skočiti, a taj neugodni muk prekidalo je jedino izmrcvareno kruljenje u Azrinim crijevima. Opet ju je počeo tući, i onda je cura napravila nešto totalno neočekivano. Okrenula se polako prema meni i gledajući me sa hladnim prezirom izgovorila, «Hoću da me jebeš u dupe.»

Te su me riječi presjekle kao da me neko odvalio nožem, no u njenim velikim srnećim očima pojavljivala se isprika, isprika meni, njenoj ljubavi.

Kurac mi je bio tvrđi no ikad, tako da ga se više uopće nisam usudio dodirivati da ne svršim u gaće. Vijeko je isto bio na vrhuncu uzbuđenja večeri, jer ne samo da je ševio već ju je počeo i verbalno ponižavati. Vidjelo mu se po kesu koliko uživa u njenim riječima. Dok je izvlačio kurac iz guzičice, mala mačkica zabacila je dugu plavu kosu preko uskih iskvarcanih leđa i čvrsto se držala za rub biljarskog stola. Ispuštala je puno sitnih uzdaha da izdrži, no ovaj ju je sve jače gazio. Sad se nabijao jednim udarcem cijelom duljinom kurca, a mošnjama joj je šorao pičku. Svaki put kad bi jaja vlažno pljesnula po skroz iziritiranoj crvenoj maci, Azrica si je nešto ljuto progunđala u bradu.

Vidjelo se koliko joj ovo teško pada. Vijeko je bio puno prevelik za nju u svakom pogledu. Onakav visok i debeo navalio se na curino sitno tijelo, i njena je sreća što je imao pivsku trbušinu jer bi je inače još spretnije čerečio. Malena je komično primala; pljuckala, puhala, padala na pod…jebate koji će sutra imati muskulfiber!

Nisam bio siguran jel i malo uživa u ovome ili pušta isključivo zvukove boli i poniženja. Vijeko ju je svako toliko i riječima marisao; na primjer, ostavio bi samo glavicu u čmaru i komentirao kako njenom šupku dobro stoji njegova kara.

«To mala..idemo…ah ah ah…, Da te čujem, skevkaj da se zna koliko ti paše!»

Azra ga je slijepo slušala bojeći se da je ne povrjedi još jače i, kako je i tražio, počela je stenjati. Na njegovom čelu kaplje znoja postajale su sve veće, a ritam jebice brži. Uskoro će svršiti, samo je pitanje gdje.

«Uh uh uh…», jecala je pod ritmičkim trpanjem.

«Punim te…!», otvorio je usta, zaklopio oči i ukočen počeo se prazniti u moju djevojku. Još ju je par puta mekano piknuo prije vađenja. Potekao je mlaz sjemena iz šupka i slijevao se po izbrijanoj pičkici cure kojaje trebala postati majka moje djece.

Odmaknuo se od nje ostavivši je naguženu ko zadnje smeće. Prije no što je navukao natrag hlače malo se kreveljio ko majmun, primio se za jaja i zavijao valjda pokazujući Šteki da su prazna, na što me ovaj opet brzo zirnuo, al sam ga po ko zna koji put razočarao svojom pasivnošću. Cura je i dalje bila naprčena; niko joj nije rekao da je gotovo, a sama je bila previše koncentrirana na mentalno svladavanje boli i poniženja da registrira kako je slobodna. Šteko je skužio o čemu se radi, «Ajde gaće gore! Svršio je.»

Na to se sva saplela, zalizala kosu iza ušiju, i s hlačama i dalje smotanim oko koljena svako toliko padajući na pod odvukla se u vece.

Krenuo sam za njom, htio sam nešto reći, no zalupila mi je vrata pred nosom. Pa jebemti, za ovo će me vidjeti! Pred očima mi se isfukala s drugim u dupe, a sad me još spušta s nekakvim lupetanjem!

«Hvala stari!», Vijeko me potapšao po leđima izlazeći iz muške kabine. «Ovo mi je baš trebalo», stisnuo se za potrošena muda. Iscjeđena u mojoj djevojci.

Možda sam trebao biti originalniji, no nisam se mogao sjetiti ničeg osim, «Nema problema.»

Onda sam ga malo slušao kako Šteki objašnjava da se odmah poslije ševe bez kurtona treba popišati jer to isplahne sve boleštine ‘ako je pička zaražena’. Tad mi je sijevnulo da je imao Azru bez zaštite. Kad se sva ona sperma cijedila nije mi palo na pamet da razmišljam o stvarima kao što su to spolne bolesti pa i kontracepcija, jer se dosta toga upilo i u njenu macu.

Tenzije su bile na vrhuncu. Malička je pokupila svoje stvari, jeans jaknu i plastičnu torbicu, te izjurila iz lokala ne pogledavši nikog, a ni prozborivši ni riječi. Ja sam se na brzinu ljubazno pozdravio s Vijekom i Štekom, no bili su okupirani nekim svojim razgovorom pa me nisu zapazili. Istrčao sam van za djevojkom.

Bilo je jedan ujutro, cesta vlažna od pranja, ona je pognute glave išla prema mojoj staroj Vectri. Koliko se god trudila normalno hodati, vidjelo se da joj svaki korak pričinjava užasnu muku. Sva je bila raščepljena tako da je djelovala tragikomično u seksi odjeći sa tim pokretima robota!

Nije se udostojala odgovoriti ni na jedno moje pitanje ili komentar, pa se nisam više ponižavao već sam fućkajući vozio, da joj pokažem koliko sam dobre volje. Ona se opet skrivala iza kose.

Kad smo stali pred njenom zgradom izletila je ko metak iz auta, zalupila vrata i, iako sam mislio da će mi možda pred ulazom poslati makar kakav značajan pogled, nije se okrenula. U haustoru je ili pregorila žarulja, ili je ona nije ni pokušala upaliti.

Ja se nisam odmah odvezao. Sjedio sam buljeći u volan i razmišljao što će biti dalje, kako će se sve ovo odraziti na mene.

Sljedeći dan bio je muka biblijskih proporcija. Nisam mogao misliti na išta drugo nego ono što se sinoć desilo Azri. Vrtio sam u glavi izraze njenog lica kao i scenu šupka iz kojeg se cijedi Vijekino sjeme. Bilo je teško reći dali me savjest više peče zbog toga što sam joj ja smjestio tu situaciju, ili što sam se uzbudio gledajući kako je se ponižava. Možda bi je poslije posla trebao odvesti na večeru i donijeti joj kakav cvjetić…

Bilo mi je preteško ispitivat jel za, tako da sam odlučio skočit u cvjećarnu i samo se pojaviti na vratima. Ona voli iznenađenja, a sada kad imam putra na glavi stvarno sam joj dugovao jedno.

Parkirao sam pred zgradom nadajući se da se barem malo oporavila od jučer. Živjela je na prvom katu, tako da se i iz vana, s nadstrešnice, moglo vidjeti u njen stan. Zato je u spavaćoj sobi uvijek imala navučene zavjese, no, zaboravila ih je povući baš do kraja. Kroz kojih pet centimetara stakla lijepo se vidjelo što se zbiva u nutra.

Diskretno sam se navirio i ne očekujući da je baš u toj prostoriji…no, bila je. Itekako je bila.

Buket sam od šoka ispustio na pod, usta su mi zjapila otvorena – moja djevojka na krevetu…u položaju kuje…glava zabijena u jastuk…prsti žestoko burgijaju među nogama!

Prilijepio sam se za staklo da bolje vidim i zapazio kako palcem trlja klitoris.

Ne znam ni sam zašto me to toliko zaprepastilo; znam da cure masturbiraju, no nekako sam teško nju mogao zamisliti kako se sama sređuje. Više mi se nije ni kucalo, onako napaljen htio sam vidjeti koliko daleko će ići. Ubrzo je prste prebacila na još nabrekli šupak i žustro si ga trljala. Nisam se mogao suspregnuti da izvadim karu i počnem ga drkati tamo na mjestu gdje su me prolaznici mogli vidjeti. Divlje sam se natezao gledajući je kako uvlači srednjak u dupe i sama se ševi miješajući guzom; sigurno je mislila na ono kako ju je jučer silovao Vijeko!

Jaja su mi prskala u rukama, počeo sam jecati tako da su se neki klinci, koji su ispred haustora igrali gumi-gumi, brzo pokupili. Na sreću popiknuo sam se i zalijepio facom za staklo, jer sam ih koju minutu poslije vidio sa starijim čovjekom kako pokazuju na mjesto na kome sam masturbirao.

Azra je od vlažnog zvuka moje labrnje zalijepljene za prozor odskočila s kreveta i sva se jadna počela zamotavati u plahtu.

«Darko?!»

Mahnito sam se pokušao sjetiti nekakvog opravdanja za ovo, ali kako nisam uspio, čekao sam da otvori prozor i ona kaže nešto.

«Šta radiš tu?! Špijuniraš me???»

«Ne, ne, ne…», mucao sam. «Donio sam ti…ovo», sagnuo sam se po buket koji mi je ispao iz ruku. «Htio sam te iznenaditi.»

«I iznenadio si me!»

«Sorkač», slatko sam rekao nadajući se da će je takva bebi spikica otopiti.

«Uđi na vrata, idiote!», glasno je zalupila prozor, a ja sam brzo otišao u hodnik.

«Nisam te htio prekidati..al dobro da jesam…

Jebote, bilo ko je mogao tak buljiti!»

«Zbilja ne kanim sad razgovarati o tome», odrezala je.

«Ma daj…», prišao sam i zagrlio je. «Baš si bila seksi! Nisam imao pojma da to radiš…»

«Jesi ti mene čuo?! NEĆEMO O TOME PRIČATI!»

No, kao što se lijepo vidjelo i po sinoćnjim događajima na biljaru, bila je previše zaljubljena u mene da bi ljutnja trajala. Oči su joj poprimile onu dječju naivnost, «…Svidjelo ti se…?»

«Jebote, prejako!», široko sam se nakesio.

Polagano mi je prilazila, «…a jel te napalilo?»

Kimnuo sam, «Pa drkao sam tamo vani. Vidiš ove klince?», pokazao sam na stubište od zgrade gdje se okupila fina gomilica u potrazi za ‘pedofilom’. «Pozvali su starce jer su mislili da na njih drkam, hahah!»

Samo se nasmijala i spustila ruku na kvrgu u mojim hlačama.

Počeo sam je senzualno ljubiti, onako kako je inače voljela, ali nije išlo. Imao sam osjećaj kao da žvalim neku posve drugu ženu. Bila je agresivna i hladna, trljala mi se s pičkom po preponama bez imalo srama.

«Jebi me!», pustila je da joj plahta padne na pod i nervozno me raskopčavala, a onda je jednostavno raskrečila noge i pokvareno se smijala pokazujući mi pičku. Gladno sam se bacio na koljena i počeo je lizati i prije no što su mi pale hlače, tako da sam joj istovremeno sisao usmine i čupao si trapke s nogu. Usnama sam se penjao po Azrinom preplanulom tijelu sve dok nisam došao do usta, a kurac mi se našao u ravnini s mekom vlažnom pičkicom.

Ušao sam u nju samo s jednim trzajem na što je zaklopila oči i omotala mi se nogama oko leđa. Vidjelo se da uživa u boli koju joj je zadavalo pikanje sinoć izmasakriranog međunožja.

Glavna curkina rupica je i dalje bila uska jer je Vijeko nije poševio, tako da sam je osjećao kao i prije; svakim ubodom bila je za zericu ovlaženija.

«Ah ah ah…Jel se uvijek pikaš u guzu kad drkaš malu?», pitao sam između uševa.

Lice joj se na tren zaledilo, al onda je ženstveno prošaptala, «Od jučer…»

«Ah tako?!», za kaznu sam joj ga zavaljao do jaja. «Zbog Vijekića, ha?»

Nagrizla je usnu i kimnula bez premišljanja.

«Zašto sam ja onda mislio da ti se onakvo tamburanje nije svidjelo?»

«Pa u početku i nije, al…»

Još sam je grublje zakarao. «Samo nastavi…»

«Auć!!!», malo je podigla guzu da je baš ne razvalim. «Kad sam se osjećala poniženo ko zadnja drolja, tak da sam tek doma shvatila da mi je zapravo pasalo.»

«Jel? I kaj ti je to točno pasalo…?»

«Pa…ne tolko…ah ah ah… samo karanje, koliko onak psihički…Što me bogataš iskoristio ko stvar.»

«Bogataš? Pa nije Vijeko bogataš!»

«U odnosu na tebe je…Ah ah ah… Ti si me njemu dao za lovu…Ugh… On je…ahhhhh kao poduzetnik…jebao je mene….malu prodavačicu…dok je moj dečko…ah ah ah…šljaker…to gledao, a mafijaš makro, onaj gazda, kak se zvao…ah ah ah…Šteko nas je držao u panici!»

«Čovječe! I uzbudilo te što su i mene ponizili jer sam gledao kako te ovaj koji bolje zarađuje trpa?!»

«DA!!»

«Stara moja, al tebi je razvalio šupčinu! Istrošio te ko drocu! Ah ah ah…!!!»

«Znam…nas dvoje jadnika stavili su na svoje mjesto! Spustili su nas, mene s karom u šupku, al ko da su i tebe poprcali, dragi! Ah ah uhhhh!»

«Da, pičku materinu!»

Morao sam malo zastati jer bi sve izlio u nju. Toliko sam se napalio! Ali, privukla me za leđa i miješajući prisilila da nastavim.

«Ajde mi ga stavi odostraga, ha?», gledala me staklenim pogledom zombija.

«Hoću da me sprčiš ko Vijeko!»

Samo sam se nasmiješio na način – sve se kuži – i kleknuo pored puštajući je da se namjesti u položaj kučkice. Vjerojatno će zamišljati da je mala šugava lutalica koju će izjahati gospodski pedigrirani psi dok se svi okolo u krugu smiju. Glavicu je položila na ruku, a guzu isturila u zrak od čega su joj polutke bile još ljepše i loptastije.

Primio sam se za karu i prešao par puta po vlažnom procijepu prije jačeg gaženja.

«Ah…snažno me, Darko, snažno! Ko kurvu me!»

Duboko sam udahnuo, zahaklao se desnim stopalom za dno kreveta i počeo sve snage fukati tu malu pičkicu.

«Taaaako!!! Praskaj ju dok ne svršim, a onda mi razjebi dupe!!!»

Ukočio sam se. To su riječi koje čekam godinu dana, i sada ih se udostojala izgovoriti tek kad ju je Vijeko dobro okinuo.

«Prst si stavi u šupak..ajde. Dok te jebem karaj se sama prstom!»

Podvukla je ruku otraga, a ja sam joj je dohvatio i natrackao pičkovinom pa prislonio na šupak. Počela se divlje pikati.

«Jebote…ovo je super!»

Ščepao sam je za guzove i raskrečio ih da što bolje vidim kak to izgleda; Očito je bilo isto fino koliko je i mene sam prizor napaljivao jer je zaskvičala i uz kolutanje očiju svršila.

«Sad…», jedva je lovila dah», fukni me u dupe!»

Izvila se još jače u leđima i počela ponavljati gradivo od sinoć – skroz raširene nogice, pritiskanje ko da kenja (od čega joj se ružičasti cvjetić napučio) podmazivanje sjemenom koje joj je liptalo iz pizde.

Čim sam prislonio glavić na još razhajcani šupak živci su pomahnitali, «Jebemti…ah ah ah!!!»

Noktima je čupala plahtu osjećajući centimetre kako joj klize u bolno crijevo.

«Jesi dobro?», malo sam se zaustavio da ne završi na hitnoj.

«DA!», mahnito je odsjekla. «Šta si stao!? Hoću kurac u dupetu! Moram imati…kurčina u guzici..jebati čmar!!!»

Zabila je glavu u jastuk i sama se raširila rukama da nam tijela imaju ful kontakt.

Uvukao sam ga do pola i počeo lagano karati.

«Ahhhh!!!! Jako me jebi u dupe!», trzala se natrag da ga cijelog usisa, da se razvali. «Iskoristi me, potroši me, Darko…Potroši me ko što me Vijeko izjebao!»

Od tih riječi zaključala mi je krv i počeo sam je marisati samo tako, bez i malo milosti. Prljava droljica, jebem ja njoj majku!

«Pljuni na mene…hračkaj me…radničku jadnu siromašnu seljančuru koja si misli da je nekaj, a da se jebati od tebe! Budale, bijede s malim kurcem!»

«Kaj se onda ne kurvaš s lovašima, droljo!», hračnuo sam je ravno na obraz.

«Ti…ti me nudi! Ti me nudi kad ne možeš plaćati kredite, nek me oni razvaljuju, nek me jebu bolji muškarci od tebe, jadniče!!! Ahhhhhhh!!»

U sobi je bila mučna tišina. Grčevito sam je jebao tako da se čuo samo zvuk vlažnog odzvanjanja jaja po mokroj pički i cviljuganje podstanarskog kreveta.

Nije mi padalo na pamet da išta kažem na sve ovo, al ona je opet progovorila, «Ko robu me daj…nek me jebu…Daj me i za sto kuna penzionerima, i oni su bolji od tebe! Ah aha ah!»

«Dat ću ja tebe na cestu, pa ćeš prestat srat!»

«Baš me briga! Svi će me jebati! Prebacit će me preko auta i stajat u redu! I djeca i starci i svi…U dupe, bez kurtona, Darko… Kad si na to spao…sa svojim praznim novčanikom i mikro kurčićem. JADNIČE!!!»

Riječi su me palile kao otrov. Otrov od koga je zakipjelo u jajima.

«..i smijat će se tebi u lice! Ja ću biti jedan veliki iskorišteni čmar, a po tebi će pljuvati, smeće jedno!!!!!!!!»

Svršio sam.

«U dupe…sve mi daj u dupardu!!», žestoko se nabila nazad i prikliještila me tako da ga slučajno ne bi izvadio iz nje.

Sam mi je ispao iz potrošene sluzave šupčine. Azra se prevalila na leđa, a onda premjestila na bok, vjerojatno ju je paklenski bolio anus. Rukom je prekrila lice.

Zapalio sam cigaretu i počeo s nekom osnovnom matematikom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Moja žena na letovanju u Turskoj


Zovem se Milan

Sve se ovo desilo prošlo leto u Turskom letovalištu u Izmiru.Posle više godina letovanja u Crnu Goru, odlučili smo da odemo malo južnije a posebno jer su nam prijatelji pričali kako je tamo lepo.
Moja žena nije baš bila oduševljena ali je na kraju pristala kada joj je prijateljica Mira rekla da je tamo sve mnogo jeftinije i da ima lepe robe koju može jeftino da pazari.Moja zena Zorka ne voli inače nikakve naročite eksperimenete i menjanje nekih dobrih i proverenih stvari, pa ni načina letovanja na koji smo navikli već dugi niz godina.

Mi smo sredovečni bračni par bez dece iz unutrašnjosti.Ja sam poslovodja u jednoj firmi a moja žena je profeserica u školi i predaje matematiku .Ona je oniža plavuša, bujnih oblina na koju se verujem lože mnogi klinci kojima predaje u školi, ali ona nije tip koji bi to pokazao na bilo koji način.Uvek odmerena i oprezna kada su takve stvari u pitanju.Mene moram priznati već dugo godina pali pomisao da moju jebozovnu zenu vidim nataknutu na tudji kurac, ali ona iako sam joj izokola pokušao nabaciti tu temu, nije bila oduševljena i smatrala me čudakom ali video sam da dok je tucam i natuknem joj kako bi recimo bilo lepo da je neki rmaplija napuni dok ja gledam počela jače da meša ili da joj to godi…ali sve se završavalo na tome.

U Turskoj smo odseli u jednom malom privatnom motelu blizu mora, sa divnim pogledom na plazu.Vlasnik motela koji je bio i recepcioner jedan debeli turčin, oniži, nabijen kao sumo rvač kad smo došli odmerio je moju ženu od glave do pete, tako da me jeza prošla niz kičmu kad sam pomislio šta mu je verovatno u glavi.Ona je bila obučena u letnju sknjicu i kratku majičicu koja je isticala njene pozamašne sise.U lakim sandalama delovala je zaista jebozovno iako je imala već 42 godine
Video sam da joj nije bilo baš drago što turčin blene u nju tako, pa mu je okrenula leđa dok sam ja sa njim završavao formalnosti oko sobe i popunjavanja nekih papira.Čitavo vreme dok sam ja pričao sa njim buljio je u njene noge i zadnjicu da mi je postalo malo neugodno ali sam se pravio da ne vidim.Turčin je gutao pljuvačku,a nabreknuće u njegovim pantalonama je bilo sve primetnije.Video sam da će tu biti svašta.
Soba je zaista bila ukusno sređena a na tom delu gde smo dobili sobu skoro da nije bilo drugih gostiju.Potpun ugođaj letnjeg odmora.Ja sam se bacio pod tuš dok je Zorka otišla da traži od debelog turčina peškire koje su očigledno bili zaboravili da stave u kupatilo.
Dok sam se tuširao čuo sam je kako zatvara vrata za sobom i prepustio se toploj vodi, koja mi je trebala posle dugog puta.Kara mi je stajala uzdignuta još od trenutka kada smo došli i kada sam video kako mi turčin odmerava ženu.Počeo sam da ga drkam ko blesav iako sam hteo da nju nategnem kada se vrati…
Zadržala se podugo, s obzirom da smo bili na prvom spratu a recepcija odmah niz stepenice.Ušla je u kupatilo sva crvena u licu sa nekoliko belih velikih peškira preko ruke.Video sam da se nešto desilo, pitao sam je šta je a ona postiđeno i ljutito u isti mah mi reče da joj se ne sviđa debeli recepcioner koji dok razgovara sa njom drži ruku na kari i bulji joj u sise.Zadržavao je dole 20 min tobož je ubedjujući da bi trebalo da nam on bude vodič posle radnog vremena itd itd…
Razumeo sam ja njega ali joj to nisam mogao reći.I meni da u kuću udje jedna napucana žena kao ona verovatno bih odlepio…a još uz to plavuša na koje Turci otkidaju.Reko sam joj samo da iskulira budali da je to kada su Turci u pitanju normalna stvar samo da mu ne daje povoda i da će sve biti ok.Zatim sam je uvukao pod tuš i tako natezao kao čini mi se nikad do tada…vriskala je kao kobila.Držao sam je za velike guzove i govorio svakve nebuloze i na kraju…ovako te verovatno hoće ona debela turska sirovina nabijati sa njegovom kurčinom.Vrištala je i primala moj debeli kurac sve dok nisam muda ispraznio u njoj do kraja.
Išli smo zajedno na plažu u blizini gde video sam ima baš dosta naših turista jer sam naš govor čuo svaki čas.Nismo hteli da pravimo poznanstva već jednostavno da se sunčamo i uživamo u odmoru potpuno sami.
Jednog dana poslao sam Zorku da mi donese fotoaparat iz sobe jer se hotel nalazio 10 min hoda od plaže.Hteo sam je slikati bez gornjeg dela i to joj se dopalo pošto sam joj predložio da uzmemo pedalinu i da napravimo neke lepe slike samo za nas.
Odlepršila je u svojoj suknjici roze boje i papučama, dok je dole nosila tange sa izazovnim gornjim delom koji je više otkrivao nego skrivao njene velike sise, malo samo obešene od težine.
Znao sam da će turčin ako misli nešto da pokuša to uraditi sada, jer kako su dani prolazili video sam da je sve napadnije istrčavao pred moju ženu nudeći se da joj bude pri ruci i deleći joj komplimenete na lošem engleskom jeziku.Ja sam se pravio kao da nisam tu tako da je postajao sve hrabriji i otvoreniji…ovo sada mu je bila idealna prilika.
Zanimalo me šta će se desiti pa sam posle nekih 5 minuta krenuo za njom.Računao sam ako ne bude ništa da vratim ženu u sobu i da je dobro iskaram jer me napalila taj dan vrckajući po plaži svojm jebozovnom guzom i mameći poglede napaljenih klinaca po plaži.
Kada sam došao blizu motela video sam da su vrata od ulaza zatvorena što mi je bilo čudno jer sami hol nije bio klimatizovan.Pokušao sam da uđem ali vrata su bila zaključana…to me već uplašilo.Šta li se dešava…
Setio sam se da sa druge strane gde je parking i ulaz u kuhinju uvek ima neki dečko koji tamo radi kao čuvar automobila.Srećom on je bio tamo sedeo u hladovini a vrata su bila video sam širom otvorena.Potrčao mi je u u susret misleći da njega tražim, ali ja sam se izvinuo i rekao da idem u sobu da sam nešto zaboravio a da su vrata u holu zaključana.Klimnuo je glavom i vratio se na svoje mesto u hladovini. Debeli recepcioner nije bio na svome mestu.
Srce mi je lupalo kao gong, čuo sam ga u ušima kako bubnji.Osluškivao sam šumove praznog hodnika i stepenica ali ništa.Bio sam na nekoliko metara od vrata naše sobe kad začuh svoju ženu kako viče na nekoga.Potrčah i na samim vratima sobe se zaustavih.Čuo sam je kako nekome govori na engleskom jeziku da ne želi probleme da je tu na letovanju.Znao sam da je debeli unutra.Onda se začu tihi vrisak i ja odškrinuh vrata koja su vodila u malo predsoblje u koje se dolazilo pre nego u sobu.Nasta neko komešanje, turčin je izgleda pokušao da je nategne na silu.Video sam njegovu debelu golu guzicu kako kleči na krevetu a nju visoko zadignute suknje pod njim okrenutu leđima glave zabijene u jastuke.
Mogao sam da reagujem ali nisam…rekoh ako je baš bude maltretirao umešaću se ali…

Jednu ruku je držao preko njenih usta a drugom pomerao tanku vrpcu njenih tangi.Ona se otimala ali nekako mlohavo kao da to uistinu ne želi ili se već napalila.Video sam vireći odpozadi zadržavajući dah njene velike bele guzove i njega ugnezdenog i pribijenog među njima.Verovatno je već nejgova kara žulja po usminama.Sise su malatarale oslobođene iz kupaćeg kako se ona otimala napred nazad.Debeli je pokušavao da joj ga uvali i izgleda da mu je dobro išlo jer u jednom trenutku videh kako se ona ukoči i opusti.Zastali su obadvoje za trenutak a onda debeli trznu dupetom i ona se izvi u luk.Zamumala ali krik nije mogla pustiti jer je preko usta stezala njegova šaka.Još nekoliko trzaja i pusti ruku sa njenih usta.Zorka samo teško uzdahnu i poče da stenje.

Debeli se prihvati njenih sisurina i nastavi da je nabija žestoko.Moja žena uhvati jastuk izvijena i poče da ga gužva stašno vriskajući pri svakom ubodu.Turčin je krkljao jer je jebo muški držeći je za bokove dok se ona pod njegovim naletima izvijala i stenjala kao da umire.Mora da joj je uvalio kapitalca.
Krevet je škripao pod njima a ona je tako jebozovno stenjala da nisam hteo da ih prekidam, a i zašto bi kad je već bio u njoj.Čuo sam je kako mumala i moli ga da ne svrši u nju jer su joj plodni dani.On ili nije razumeo ili ga nije bilo briga zabijao se kao u tuđu dok je ona vrištala, setenjala, dahtala., sise se ljuljale guzovi pucali pod njegovim naletima sa suknjom zarozanom na leđa.Bila je to tako jebozovna scena da bi svršio da ne navučem kožicu kurca.
Odjednom on se zabi jako i poče da viče nešto na turskom a ona vrisnu kao da je probo kopljem…svršavao je u pičku moje žene jako i dugo.Zorka je mumlala nešto što ni ja nisam razumeo ali sam video da joj je lepo…
Napokon se odlepio od nje polako, sav znojav i njegova velika obrezana kara polako ispade iz pičke moje žene.Bio je jednom reču ogroman, crn debeo i mokar od njenih sokova i sperme kojom je napunio…
Zorka nije imala snage da se pomeri samo je legla na stomak i dalje raširenih nogu i gole guze…uzdisala je teško.Moju ženu je jebo pred mojim očima debeli masni turčin i svu spermu izlio u nju.
Odjurio sam nazad na plažu ne verujući šta sam video malo pre…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Godisnjica3



Stvar se zakomplikovla skroz,sve se vidjelo ali izlaz iz svega toga ne.Zapravo strast se sirila sve vise,kao hobotnica sve vise i vise ulazila je u moje vene.Mozda je kriva ta nestvarna krv u mojim venama koja se nezasito kretala izmedju jave i sna u kojoj sam izrazito plovila srecna ali samo kad sam uzivala.Sada kad imam skoro 19-st.Ista zelja nemiruje,nisam niti mogu zatvoriti vtara za sobom i tako preci na drugu stranu gdje je dobro sve.
Slucajno sam se ranije vratila,cuo se tus kupatila,sigurna u jedno otvorila sam vrata,ali iznenadjenje je bilo obostrano.Nije to bio ON ali je bio on,nisam pokrivala oci,nisam se sramila malo se samo iznenadila.Povukla sam se za nekoliko sekundi uz izvinjenje koje je ostalo na mojim usnama,pozude,boze,opet sam usla u zabranjeno voce.Bio je smiren i pribran,svjestan male greske.Izasao je van i on se meni izvinio.Ali tinjala je zelja od slike koja se vracala pred oci,i njegovo koplje bilo je lijepo dugo uredno obrijano okolo,mozda godine nisu ali izgledao je onako zanosno jos.Zivjeli smo svi kao prijatelji,Amerika je zemlja sanse za sve,pa i poneke ludosti su dozvoljene.
On je bio vrlo ozbiljan poslovan muskarac,srednjih godina,puno manje od 50-st a malo vise od 40-st.Ja sam prelazila svaku mjeru granice u kojoj nisam mogla da kontrolisem uzdahe moje kokice koja se palila na njega sve vise i vise.Nisam znala niti sam smjela da pomislim na put do njega,ali me vuklo,zelja da ga dodirene da ga uzmem i osjetim njegovu cvrstinu,zelja za njegovim sirokim ramenima i jakim dlakavim prsima.Pomalo prosaranom kosom injem koje na sjede asociraju.Bili smo sami!!!!!!
Otisla sam u sobu,sinula mi je ideja o izazovnoj robi za skretanje paznje,ali sta ako ne upali.Duboko ponesena,zeljna nepoznate avanture,tu na domak ruke,pomislila sam niko nece ni znati,kao ni ovo prije sto se nezna.Namirisana,vatrena,manji grudnjak i minika,tange samo preko nje koja se zalila i curila od radoznalosti koju iscekuje.Bjela majica da se sto bolje vide one,koje su mamile i druge.Izasla sam sa pulsom od ritma bubnjeva u mojim uzbudjenim grudima.Radio je nesto na svom Laptop-u.
Uzodala sam se,pravila reklamu.Podigao je glavu i pogledao me.Izlazis li?Ne,mozda da,ustvari neznam,bila sam nervozna!
A sto pitas?Trazila sam kontakt trece vrste!
Onako,nista bitno!Ali ako neizlazis,mogli smo se zabaviti malo,mozda neki film ili nesto,tako je dosadno.
Zabaviti uh,pomislila sam kako bi se ja zabavljala s onim sto sam vidjela,uh,ali bila sam sabrana.
Imala sam neki nas film,da zvao se Promeni Me.
Radnja je bila super za sitoaciju.Donela sam film,spremila kokice i kokicu takodjer,ona je bila vec spremna,navikla je na to a i ja sam bila.Ugasila sam svjetlo,samo slika sa TV-a,film je poceo.Sjela sam uz njega namjerno.Kulturan i fin,zgodan i jak,gledao je u film a ja u njega.Stavila sam posudu sa kokicama izmedju svojih nogica,uzimao je kokice negledajuci.Iskoristila sam to,polako sam sklonila posudu,usao je rukom tacno izmedju mojih nogica.Mislila sam da ce povuci ruku,ali nije,osjetio je toplinu mog medjunozja nije me gledao ali me onako njezno milovao.Sklonio je tange sa nje i prstom prelazio preko klitorisa,uzdisala sam polako.Nista me nije pitao.Rukom sam prelazila preko njegovog koplja koje se dizalo i raslo sve vise i vise.Uzeo je daljinski i ugasio TV.Tada je upalio mene 100%.Snazne ruke i dlakava prsa koja su se pokazala kad je skinuo kosulju,otkopcao je slic i izvukao svoje koplje van.Bio je ogroman,Uzela sam ga u ruku,tvrd i uspravan,pocela sam da ga ljubim.Navlacila sam ga gore dole,izgledao je kao grana u mojoj ruci.Skinula sam sve sa sebe.Legla sam na kozni trosjed,kleknuo je ispred mene i poceo da mi ljubi mokru kokicu u kojoj je od uzbudjenja pulsiralo.Lizao je svaki njen komadic,sisao ulaz dok je curio sok iz nje.Skinuo je hlace i sjeo na tosjed davajuci mi signal da je sav moj.Sisala sam ga nekoliko minuta,onda sam se popela na tog diva od covjeka sa velikim kopljem.Pronasao je put,mokre kokice koja ga je gutala polako,ahhhhhhhhhhh,to je bio prvi kontakt rijeci kad je koplje uslo u mene.Dalje sam na slogove izdisaja ispustala rjeci.Stenjala sam ali sam ga primala,bio je velik i tvrd ali ulazio je u mene bez problema.Bez kondoma,posve zaboravljeni,jebavali smo se sat vramena u kojem sam se izludjivala na tom ogromnom koplju ratnika iz moje rodjene kuce.Odozada,na njemu,na meni sa strane ponovo na meni pa ja na njemu sat vremena vatrene igre.Zajecala sam dok sam bila na njemu,nisam mogla da se kontrolisem bilo je jace od mene ahhhhhhhhhhh,svrsavala sam uz uzdahe sretnog kraja nabijena na to koplje da da do jaja.
Nakon nekoliko minta kad sam se zadovoljila.Legla sam pod njega da ga zadovoljim,mjesala sam koplje je popunjavalo svaki komadic moje nestasne i mokre uradjene kokice.Zajaukao je Ufffffffff,uhhhhhhhhhh,izvukao ga van brzo dok je on odma spricao po mojim grudima nekoliko mlazova i ostatak je iscurio preko moje ruke dok sam ga drkala.Ahhhhhhhhhhhhhh,ahhhhhhhhh,stenjao je kao lud,krikovi zadovoljstva ubijali su tisinu lampe koja nas je obasjavala.Ustala sam se ispod njega da nebi sta rekli jedno drugome.Otisla sam se tusirati.Tragovi tople spreme po meni odavali su pravi vulkan zadovoljnog muskarca.
Okupana svjeza i jos mirisnija,morala sam da se smirim.Obukla sam trenericu,ispod koje nisam imala nista.Jos mi je kokica curila pomalo na toaletni papir kojim sam joj pomogla oko skrivanja sokova koje je ispustala.Usla sam ponovo na mjesto zlocina.Sjedio je mirno,gledao TV.Kokice su bile svuda po podu.Pocela sam da ih kupim njemu guzu okrenula namjerno.Jos bi ja zeljela ali nisam zeljela koristiti nezto sto sam vec iskoristila ako on to nezeli.Osjetila sam njegov dlan na mojoj guzi kako me njezno pomilovao.Nisam se okretala,skinuo mi je polako trenericu i poceo da lize moje rupice koje su bile jako ciste i mirisale,obadve.Stenjao je od uzbudjenja dok mi je lizao kokicu i onu drugu rupicu manju malo.Trazio je i u njoj nesto svojim prstom zelio je izgleda da me jebe dugo i to u obadve sto sam i ja isto zeljela.Ali nije se to dogodilo jer je telefon zazvonio.Trebao ga je poslovni partner,morao je otici ali nije to zelio.
Nista navukla sam svoju trenericu,gledao me gladan,zedan mojih sokova ali je ipak otisao,nesto je bilo ozbiljno.
Zaspala sam kao mala beba.
Probudila sam se,onako pomalo i zedna i jos zeljna rado bi u zivot iskusenja ponovo krenula.
Svjetla su bila pogasena,ali ja ih nisam pogasila.Pomislila sam da se vratio i legao da spava.Tel je zazvonio.Halo,da rekla sam.Vidimo se uskoro,dolazim sutra kuci jer je tu neki poslovni problem sa poslovnim ljudima.Zao mi je izvini,rekao je na kraju.Nista,nista ostala sam sama kao kaput poslije kise koji se susio na vjesalici.
Ali tko je onda pogasio svjetla.Otvorila sam njegovu sobu,njega prvog koji je posao putem trnja samnom,nije ga bilo.Otvorila sam polako njihovu sobu,mrak i poneki uzdah,pa s kim sam onda pricala na telefonu.Bile su to dvije sjene,jedna je jako uzdisala na zidu,druga je lezala dok ju je ona prva jahala i uzdisala.Mjesecina je pokazivala likove koje nisam mogla da prepoznam ali ona koja je izdisala ona sjena mi je bila poznata.Pa da to ona moja sjena jase onog mog iz prvog romana.Zeljela sam da upalim svjetlo i upalila sam bila sam u pravu,slavljenica svojih dvades godina jahala je svog isto toliko starog podanika koji je bio cijeli u njoj.Brzo je sisala sa dometa koplja koje se sjalo od njenog soka kojim ga je vlazila,neznma koliko dugo.Obukla je kucnu haljinu,nista nije govorila,sjela je na stolicu bila je nervozna.
On se ustao polako,koplje mu je stajalo jos skoro uspravno,prepoznala sam ga.Nasmijao se i rekao mi idemo odavde,vidjela si i previse toga.
Ne,ne ja cu da izadjem kad zavrsite onda cemo razgovarati,ali zelim mozda to da gledam ako dozovljavate.
Bila je nervozna ali je pristala.Vratili su se u krevet i nastavili gdje su poceli,ugasila sam svjetlo ali upalila sam lampu.nesto vise od 40-st godina zena uvijala se mjesajuci na koplju rodjenog triumfa.Kondom se sijao pri svakom njenom izdizanju i vracanju na koplje,potrajalo je dugo ali zadovoljstvo je kipjelo samo na dve strane.Odlucila sam da se umjesam malo.Skinula sam se gola i prisla polju.Utolnuli smo svi troje,uzdasi i miris sekasa malo u njenoj malo u mojoj kokici sladio se ON i njegovo koplje.Okrenute obadve odozada,djelile smo minut napola,ali svaka ga je uzimala cijelog u sebe.Umoran i zadovoljan svrsio je u nju tj u kondom ali bio je u njenoj kokici,u moju je to uradio nekoliko puta prije.
Ostali smo da spavamo svi troje bezbrizno………
…………Probudila sam se u noci,kokica mi je bila vlazna,opet sam imala iste snove,ali zelja da se ostvare bila je sve jaca.Usla sam u njegovu sobu,spavao je,ustinula sam se za obraz da budna sam.Osluskivala sam svaki sum da i njih opet neprobudim mada bi njega tamo voljela.
Spavas li tiho se glas zavijugao oko njegovih usiju.Ne,ne cekao sam te.Ponovo je sve bilo na pocetku usao je u mene duboko,zatvorila sam oci i vidjela ona dlakava prsa,siroka ramena i tvrdo koplje za kojim ceznem jos i sad,pocela sam da mjesam polako,da se sve oko nas okrece,uzdasi su se gomilali,dvije sjene su uzivale u tami,ostalo sve znate.
Hvala za vreme,nisam mogla da pisem imana,a nije ni bitno.
« Poslednja izmena: 08. Nov 2009, 20:52:44 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Desava se



Procitala sam dosta vasih prica ,pa sam resila da napisem svoj dozivljaj.Imam 33 g.,radim kao sluzbenica u banci i solidnog sam izgleda.Neudata sam i zivim sa roditeljima i bratom.Moja prica pocinje od trenutka kada su roditelji otisli u Nemacku kod mamine sestre.Brat i ja smo ostali sami kuci na nekoliko meseci.Kao starijoj povereno mi je cuvanje mladjeg brata koji je sticajem okolnosti mladji od mene 15g.Odmah po odlasku roditelja brat je poceo opusteno da se ponasa,pio je pivo,pusio cigrete u kuci sto je bilo razumljivo ali me je zabrinjavao ton sa kojim je samnom komunicirao.Tipa maco ,ribo,pa cak i pickice,bile su mu svakodnevne reci kojim me je oslovljavao.Naravno da se hvalio npr. kako je sinoc rasturio od kurca svoju devojku ili da ga je predivno jahala.Oduvek smo o svemu razgovarali otvoreno,pa s obzirom da je u godinama kada stice sexualnu zrelost nasam se bas previse iznenadila i uglavnom to precutkivala misleci da ce tako da se ohladi.Jednog dana banuo je u sobu dok sam se presvlacila.Bila sam samo u brusu i gacicama.Stajao je na vratima i blenuo u mene sa recima da sam dobra pickica i da me treba pojebati.Rekla sam ljutito-Napusti sobu i da znas da cu te tuziti roditeljima.Tog dana se od moje pretnje malo smirio ali vec sledec dana nakon rucka mi je prisao od pozadi i uhvatio me je za guzove.Ostala sam iznenadjena i skamenjena u tom polozaju sto je on iskoristio da stavi saku na moju pici preko trenerki.U tom trenutku sam se prenula,okrenula se i opalila mu samar,odgurnula ga uz gomilu psovki.Ali on je samo hladnokrvno rekao-ribo nocas cu te dobro pojebati u tu tvoju picketinu,i otisao napolje.Znala sam s obzirom na njegovu inteligenciju i tvrdoglavost da ce nesto tako i pokusati.Dugo sam razmisljala sta mi je ciniti.Htela sam pozvati roditelje i sve im ispricam ali s druge strane bila sam svesna da je on u takvim godinama u kojima neke stvari radi nesvesno i nagonski plus toga sto je kod mene imao dosta slobode.
Uvece nismo nista pricali,on je izasao do grada a ja sam posle gledanja tv-a legla u svoju sobu i zaspala.U neko doba noci brat me je probudio.Ali na moje iznenadjenje u njegovom glasu je nestalo arogancije i nadmenosti.Izvini seko molim te,neznam sta mi je ovih dana.Stalno si mi u mislima i palim se na tebe.Molim te da te bar vidim skroz golu i izdrkam ga i obecavam da ce to biti sve-rekao je.Ma mozes da ga drkas koliko hoces ali od mog skidanja i tvog drkanja u mojoj sobi nema nista-bila sam jasna i nedvosmislena.Nekoliko trenutaka je zavladala tisina a onda sam zacula njegovo dahtanje i osetila da se plahta kojom smo bili pokriveni izdize i spusta.Lezali smo na ledjima jedno do drugog a od ulicnog svetla koje je ulazilo u sobu se poprilicno videlo.Bacila sam pogled na njegovo medjunozje.Stade mi dah kada ugledah ogromnu budzu ispod plahte.On je uveliko drkao prestajuci na trenutak hvatajuci se za koren kurca protresuci mi ga je pokazivao ispod plahte.Seko hoces li da vidis batin kurac.Vidi koliki je-rece.bilo mi je jasno da ce najmanje sto ce se dogoditi biti izbacivanje njegovog semena ispod plahte,pa sam videvsi da stvar postaje ozbiljna resila da bar to ubrzam jer ocigledno da njegovo drkanje nisam mogla spreciti.Hajde junacino da vidim sta ti je u gacama-prelomih.On odmah otkri plahtu koja pade sve do preko nasih clanaka.Sevnu ogroman kurac od kojih 2o cm neverovatan za mladica od 16 g.Auuuu… ote mi se nesvesno iz ustiju.Sta je seko, jel je dobar batin kurac,sta kazes sad-rece.Hajde uhvati ga.Onako sokirana na trenutak sam oklevala,ali se ipak setih mog plana da on mora sto pre svrsiti kako bi ova situacija sto pre dozivela svoj kraj.Podbocih se i uhvatih ga za kurac.Ne bese mi bas sve jedno u tom trenutku.Bio je to zaista pravi rasni muski polni organ u mojim rukama ,bio je tvrd i pulsirao je.On iskoristi moju zbunjenost te upali lampicu koja mu je bila na dohvat ruke,tako da se u sobi sada sve jasno videlo kao po danu.Hajde drkaj ga bati sta cekas-rece mi.pogledala sam ga malo izgubljeno ali sam ipak pocela da ga drkam.On je uzivao dok je kozica prelazila preko ruzicastog glavica dok su mu takodje velika muda poskakivala.U sobi se culo samo sljapkanje kozice od glavica i njegovi uzdasi.Verovatno da ga je dodatno popaljivalo to sto mu kurac drka rodjena sestra.Ipak sam jos uvek bila svesna mog cilja da on mora sto pre svrsiti nebili se ohladio.Hoces li uskoro junace-upitala sam ga.Hocu ali tek posto te dobro izjebem sekice-rece mi.Pogled mu je sarao po mom telu.Bila sam u spavacici koja se podvila do preko stomaka tako da je i u polusedecem polozaju mogao videti moje gacice.Stvari su pocele da idu njemu u korist jer su moje bradavice nesvesno pocele da se ukrucuju ispod spavacice.Ruka mu krenu najpre po mom golom stomaku a zatim mi napipa i gacice.Oho pa jel to moja seka pocinje da vlazi izmedju nogu-rece mi opet nadmeno s obzirom da je za svoje godine imao preveliko iskustvo u seksu.Morala sam da idem na sve ili nista u tom renutku,jer me je priroda sve vise savladjivala.Poceh jos zesce da mu ga drkam povremeno ga stezuci za muda ne bi li se konacno ispraznio.Ali on me je sve vise iznenadjivao.I pored mog protivljenja uspeo je da uvuce ruku u moje gacice i napipa mi mokru picku.Pocela sam polagano da dahcem moleci boga u sebi da svrsi dok jos ne bude kasno.Ali on je odlicno odolevao iako sada vec ozbiljno popaljen.Poce sakom da mi trlja rodnicu i klicu istovremeno.Lagano sam instiktivno pocela da sirim noge sve mu se vise predavajuci.Prestala sam da mu drkam kurac je se on obrusi na moje sise i dojke koje je halapljivo ljubio.Bio je na meni.Sve manje sam mu pruzala otpor.Ponovo mi sakupi noge savi ih u kolenima i poce da mi smacinje gacice sa guze vukuci ih prema kolenima.Lupkanje njegovog kurca po bojim butinama otvori me kao skoljku ,razmaknuh kolena i on skinu gacice preko mojih stopala.Razmace mi noge i picka mu se ukaza kao na tanjiru.Cutali smo i gledali se.Zatim on poleze po meni.Sakama mi zgrabi dojke dok je jezikom lizao bradavice koje se bile poput klikera.Kurac mi je prislonio na vlaznu picku i poceo da ga trlja o nju.Tako je ucinio jedno desetak puta,a ja vise nisam mogla to izdrzati i rekoh.Hajde bato sta cekas zabi ga sekici pobedio si.Sa osmehom mi nabi kurac duboko do samih muda.U meni se pomesala bol ali i sladostrasce i ote mi se dubok krik.Deri se seko koliko hoces slobodno sami smo u kuci-rece i nastavi zestoko da mi zabija kurcinu.Bila sam u transu i jako sam se drala.A to ga je jos popaljivalo da mi jos jace zakiva kurac u picku.Prislonio mi je jezik usnama i pocesmo da se zestoko ljubimo.Blizila sam se vrhuncu kad mi ga iznenada izvadi iz picke.Sada ces me seko malo pojahati-rece mi. Poslusno sam ustala i zamenismo polozaj.Sada je on bio dole a ja sam ga opkoracila i uhvatila za kitu.Nacentrirala sam je sebi u rupu i nabila se.Pocela sam da mu klizim po kurcu.Moje sise su poskakivale tako da ih on cvrsto steze.Dahtali smo oboje.Njegova muda su lupala o moju guzu koju je takodje stiskao.Naglo me odbaci od sebe i usta.Sada ces mi se za kraj naguziti seko -prosto mi naredi vec me rukama namestajuciu polozaj koji njemu odgovara.Iako mlad bio je naravno jaci od mene.Nabi mi glavu u jastuk,dohvati me za butine i stade iza mene.Protrlja mi ponovo picku par puta malo razdvoji guzove i ponovo mi zabode kurac ,ovoga puta s guza.Ja sam se predala i bila u ekstazi i pocela da vristim i svrsavam nataknuta na bratovljev kurac.To i njemu upali crvenu lampicu u glavi.Bio je na tren od svrsavanja i upita me-Seko jel da punim picku.Zadnje sto se secam da sam rekla bilo je nemoj bato molim te…Ja sam zavrsavala sa svojim orgazmom kada on izvadi kurac iz moje vrele picke i okrete me te me postavi na ledja.Poce da svrsava po sisama u licu kao u pornicu gde je gledajuci ih najvise od ovog i naucio.Osetih po telu vrelu spermu koju je strcao uz dreku i psovke.Legao je preko mene i jos smo se jednom poljubili.Vladala je tisina a mi smo bili lepljivi od sperme i znoja…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Dve kapi znoja.



Zovem se Lucia,imam 17 godina zivim sa majkom i bratom u Njemackoj (Berlin)Otac je ostao u Bosni,navodno se ozenio u ratno vreme.Mi smo tu u Berlinu od 93-e.Imala sam samo 10 mjeseci kad smo dosli ovamo a brat je imao sest godina.Ova prica pocinje prije 6-t godina,tacnije krajem 03-e.
Djelili smo stan sa jos jednom familijom iz Bosne.Covjek zena i dvoje djece.Bio je trosoban stan oni su imali dve sobe a mi jednu,kuhinju i kupatilo smo djelili.Ja sam u to vreme imala nepunih 10 god,svega se sjecam i zelim sto prije to da zaboravim ali nemogu nikako sve je memorisano u mojoj glavi.Pomalo je cudna prica i u nekim stvarima i naporna,teska rekla bi bolje.Nemogu navoditi imena,zato cu ih zvati on,ona i ja ili taj,ta.Iali smo dva kreveta u sobi na jednom smo spavali on i ja a na drugom ona.Mislila sam da je to slucajno ali nije bilo.On je spavao skroz uz mene u pocetku je to bilo ono super,kasnije se bas nisam osjecala ugodno sami znate zbog cega.Cesto puta u snu njemu bi se dizao i osjetila sam ga uz sebe,izmicala sam se ponekad ga i budila.Kad vise nisam mogla jer me je bilo stid rekla sam njoj.Ona je odlucila da ja spavam sama a njih dvoje zajedno.Cudilo me zasto nije odlucila da on spava sam ,neznam ali i nije vise ni vazno.Pitala me zasto nezeli da spavam s njim rekla sam joj zasto.Da se desava sto se desava i da mi je to neugodno ali nije on kriv jer je sve to u snu.Uvijek smo spavali pod malim svjetlom jedne ruzne lampe,starinske koja je pomalo treperila.Sve je bilo u redu nekoliko noci.Jednu noc sam se probudila,bilo je jako vruce od radiatora koji je grijao jako.Oni su bili otkriveni obadvoje,cula sam neko malo cudno disanje nekao je ona cudno pomalo disala.Ali nista mi nije padalo na pamet.Znatizelja me nekako morila.Polako sam podigla glavu i vidjela nesto sto nikada necu zaboraviti.Jako mi je neugodno bilo iako sam bila curica.Ona je bila na boku okrenuta meni,u njenoj desnoj ruci bio je njegov spolni organ kojeg je ona polako navlacila uz cudno disanje.Mislim da je bio budan ali je sutio jer mu je mozda bilo ljepo,neznam.Ispaocetka je to izgledalo kao igra u kojoj sam se zgrazala ali isam smjela niti mogal bilo sta da ucinim,samo sam gledala.Nije se bas sve dobro vidilo.
Uh,onada sam primjestila da ona polako podize svoju spavacicu,malo se uzmrdala onda je jace uzdanila.Bila sam djete ali dobro sam znala sta je uradila.Polako se kao mrdala i sve vise disala onako kao da stenje.Nakon nekoliko minuta,zaculo se i drugo stenjanje,prebacio je ruku preko nje kao da ju je stezao ili navlacio neznam sta da kazem i onda su se umirili obadvoje,ona je navukla pokrivac na sebe i njega.Nakon nekoliko minuta ustala se i izasal iz sobe.Cula se voda iz kupatila.On se nije mrdao.Nisam bila sigurna sta se tu desavalo jer sam bila mala djevojcica ali mislim da sam znala otprilike.To je bio pocetak.Svaku sledecu noc se desavala sve duze i jace.A ja sam sve to gledala.Dobro se sjecam.Vidjela sam kad joj on leze izmedju nogu i onda ona jako uzdahne.Stalno je tiho govorila joj,joj,joj.Sjecam se pokrivac je cesto puta padao sa njih dvoje,on je bio gol skroz a ona u spavacici koja je bila podignuta.Sjecam se jednu noc je to bilo cak 4 puta.
Nisam mogla da vjerujem kao ni dan danas.Ujutro je sve bilo normalno,sve je svoje obaveze ispunjavala i bila brizna prema nama.Ali on je vec tada imao 17 godina.Ucstale radnje koje su radili nocu a ja sve to gledala i slusala.
Jednom smo bile same od pocetaka toga proslo je skoro dve godine a oni i dalje to rade.Usla sam u 13-u godinu bila sam jako razvijena djevojcica.Htjela sam da ju to pitam ali kako,bojala sam se njene reakcije.
A bilo mi je i zao jer ju je mladu ostavio coek.U to vreme imala je manje od 27-am godina kad smo dosli u Njemacku.
Njemu je tada kad sam ja usla u 13-u mislim da je njemu bilo skoro 20-t punih.Dobili smo od socijale drugi stan dvosoban.On je rekao da meni kao djevojcici treba soba,te da ce on u dnevnoj a ona u drugoj sobi spavat.
Znala sam sta ce tu biti ali nisam nista mogla da promjenim,nisam mogal nikome nista ni da kazem jer sramota je to tri grada bila.Njihov zivit nastrani se nastavio sve zesce i zesce.Prelazili su granicu slobodnog ponasanja,toliko je nekada bilo bucno da sam se zgrazala.
Rjesila sam da s njom porazgovaram o tome,iako je jako pustala tv da radi ali se ona cula jace od tv-a.On je otisao negdje a ja sam odlucila da s njom porazgovaram.
Kad sam joj rekla da vec par godina cujem neke cudne uzdisaje i cudno ponekad i vristanje gledala me cudno te mi rekla da to radi tv kod nje jer nemoze da spava.A zasto on spava kod nje pitala sam ju?
On ponekad spava jer da se neguzva na malom krevetu onda legne na veliki a ja odem u dnevnu i gledam tamo onaj veci tv.Znaci tv se cuje!da tv,rekla je!
Donela sam joj tampone koji se stavljaju unutra prije seksa protiv njezeljene trudnoce.Cije je ovo?Nemam pojma,neznam ni sta je to.Kako neznas kad svako vece stavljas to u sebe.
Pognula je glavu prema dole.
Suze su joj umile lice,bilo mi je jako zao,onaj ludi rat je kriv za sve.Njoj je trebao muskarac i eto u greski zivota snalazila se bez razuma.
Ja znam da ti s njim spavas vec tri godine.Ne nespavam odbrusila mi je i otisla u kuhinju,nervozno je pusila cigaru.Prisla sam joj i rekla izvini ali nemoze to ici,znas nije to dobro.neznam sta pricas i ostavi me na miru.
On je dosao kasnije,osjetila sam da je malo popio pa se nisam usudila nista da ga pitam.Otvorio si je jos jedno pivo.Ja sam nesto prala neke salice a on je sjedio za stolom i pijo pivo.Gledao me cudno,pitala sam ga sta ima?
Nista,vidim i ti si odrasla draga moja mala djevojcica,jako me je volio.Popio je svoje pivo,otvorio frizider uzeo drugo i krenuo u sobu.Zatvorio je vrata,njih dvoje su nesto pricali.Onad je nastao tajac nista se nije culo.Otvorila sam vrata,on je lezao a ona ga milovala po kosi,suze su joj curile niz lice.Skoro je zaspao,pijan.
Pogledala me tuzno.Zovnula sam ju van.Izasla je i rekla mi nemogu,nemogu,rekao je da nece da to prestane.Probacu veceras da razgovaramo kad se otrezne,pustimo ga sad,nije joj bilo lako.Navecer sam otisla da spavam ali sam cekala da cujem sta su razgovarali.Prisla sam polako vratima,dogovorile smo se da malo ostavi pritorena vrata.
Ugaseno svjetlo na hodniku i njih dvoje u mraku sobe su pricali.Sjecam se on je lezao a ona sjedila na krevetu pored njega.Milovala ga je po kosi dok mu je govorila.
Bila je nervozna i uzbudjena jako.
Moramo ovo prekinuti,sve je to bila greska,moja greska tiho mu se s suzama obracala.Sramota je moze se cuti,sta cemo onda,moze svasta da se desi i do trudnoce da dodje znas tiho mu je govorila,dok ga je milovala po kosi.Njegova ruka sve dublje je ulazila ispod njene suknje.Milovao je njene noge ravno stavljajuci ruku medju njih.Gubila je kontrolu osjetila sam to po njenom glasu.
Nemoj,nemoj molimmm,molimmm teeee.Nemojjjj,joj,joj,nemojjj,joj nemoj,ne,ne nemogu vissseee,ah,ah,joj.
De se skini samo je to rekao!!!!Ne,ne,ah joj,joj nemoj joj nemo,moze nas joj nekkkooooooo viditi,joj,joj.
Nije se skidala,ali se on podigao i poceo da ju skida.Idi,idi molim teeeeeeeee,idi,joj,nemoj joj nemoj,,,idi molim te idi.Nije znao da se to ona meni obraca.
Boze,uh,uh.On se skinuo,kad sam vidjela ono sto netrebam vidjeti,djelovali su kao zivotinje a ne ljudi pogotovo u njega ona stvar velika ko u konja uh,muka mi je.
Spustio ju je na krevet dok je ona gledala prema vratima,sa njenog lica osim suza slile su se i dve kapi znoja,kad je stavio svoj organ u nju samo je zajecala uz veliki uzdah.Neznam koliko je trajalo a ja sam gledala do kraja.Mislim vise od pola sata.Kao zivotinje su vodili ljubav,ona se skroz otkacila,ljubila ga je u usta.A on je numorno,neumorno kao masina trpao u nju ono svoje cudoviste.
Na kraju nisam mogla vjerovati,zavrsio je svoj cin duboku u nju bez straha,svrsio je u nju.Sisao je sa nje i legao pored.Ona je kao malo dosla sebi,uzela svoje krpe i krenula van iz sobe a ja sam se malo sklonila.Prosla je kraj mene kao vjetar i usla u kupatilo.Usla sam za njom,plakala je i brisala se dole.Sjela je wc da izadje njegovo sjeme iz nje,bila je sva u ocaju,ne toliko zbog njih nego zbog mene.
Sta da radim,sta da radim tiho je jecala?????
Otisli smo u moju sobu,provjerila sam dali je zaspao.Da zaspao je.Neznam sta da radim,svemu sam ja kriva,svemu!!!!!
Ja znam i nemoj se sekirati.
Usla sam u sobu,spavao je.Sjela sam pored njega bio je mrak u sobi.Mislio je da je ona,poceo je da me miluje po nogama,sutila sam i pustila ga.Znala sam kad mi dodirne grudi da ce znati jer ona ima puno puno vece grudi od mene.
Ali nije,milovao je moje noge iznutra,gadila sam se sama sebi.Prisao je mojoj maloj nevinoj uh.Onda sam ga zovnula,skocio je kao opuren.Sta ti radis tu????????
A ko si mislio da je tu????????
Niko,niko,izadji iz sobe bio je ljut!!!!!!!!!
Moramo da razgovaramo,jer ja sve znam i hocu da to prestane!!!!!!!Sta da prestane i molim te izadji van?!
Nemamo mi o cemu razgovarati!!!Imamo i onda sam mu rekla sta znam!!!!Bilo ga je stid.Nista nije govorio.
Na tome je i ostalo,izasla sam van iz sobe.On se ustao i cjelu noc nastavio da pije.Ona je izasla iz sobe i otisla u dnevnu,razgovarali su tiho.U redu rekao je ali samo ovu noc,zadnju noc.Pristala je,pogresila je.Pogresila je.
Nisam to gledala,sve se culo,ponovilo se dva puta.
Ujutro je bila vesela,neopisivo.Pitala sam ju,znaci sa tim sranjem je gotovo?S kojim sranjem,pitala me?Pa sa tobom i sa njim.Da gotovo je rekla je tiho!!!!!
On se vratio kasnije za Bosnu,ja sam ostala sa njom idem u skolu a ona radi kao osoba koja se stara o starim i nemocnim ljudima.
Nikada o tome nepricamo ali ja se svega sjetim,jer nije to bilo tako davno.Zelim sve da zaboravim jer kad se sjetim niz celo mi sidju dve hladne kapi znoja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 178 179 181 182 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 09:43:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.