Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:27:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 170 171 173 174 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26617539 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Muska kurva


Prolazeci ulicom od plaze na kojoj sam izdavao lezaljke , ugledah momka pripitog , suvonjavog , koscatog . . Mozda i nije bio ali se doimao visokim . Nekoliko dana u nazad , cuo sam da u Rusiji kazu za takvog tipa da je – strkljast .
On je radio u Moskovskom metrou . Sam mi je to rekao . Ponasao se jako cudno , nekako izgubljeno a po njegovom kazivanju , dosao je na Krit , ne bi li nasao sebi devojku . U Rusiji gde ih je bilo mnogo vise , nije imao srece i verovao je da ce ovde imati vise uspeha . . Cim sam ga osmotrio , znao sam da mu je ovaj put i odmor , njemu momku od dvadesetak godina , potpuno promasena investicija . . Ne znam kako ,ali se to jednostavno znalo . .
Potpuno sam ga razumeo jer sam bio u njegovoj kozi i bilo mi ga je zao . Znam kako je patiti kada posmatras parove koji uzivaju u bliskosti svojih tela , neznim dodirima , poljupcima i naravno jebanju .
Prvih dana je pokusavao na razne nacine prici devojkama i prilazio je ali vrlo brzo , shvativsi da nema vajde , odlazio je snuzden . . Poceo je piti sve vise i gore , tako da je bauljajuci poput ranjene cavke – jer na tu pticu me je podsecao – i tog dana u smiraju kad sam ga sreo pred hotelom , snimio sam scenu kao preslikanu iz mog zivota . .
On je tumarajuci bez cilja , izgubljen u svemiru , ugledao grupu momaka i devojaka . . Bili su Grci ali to i nije vazno . . Misa se zagledao u jednu Grkinjicu , zgodnu , lepuskastu ,garavu , onako u minicu izazovnu ili da ne kazem jebozovnu a punu sebe kao eksploziv .
Ne znam tacno sta se zbilo ali vídeo sam Misu da se udaljava od njih i gleda devojku ocima punim mrznje , jer je svestan da ona u njemu vidi nulu a zena razmislja prakticno i sistem za eliminaciju radi efikasno , bez milosti . .
Uplasena , devojka je ispratila unezverenim pogledom Misu , zasigurno misleci da je to ludak kome nesto fali a nije znala niti bi htela razumetii da je on covek u agoniji , kome je priroda podarila sve potrebno sem nacina da ga koristi . .
Sad da ne bude zabune , nacin postoji ali Misa ga ne poseduje . Prosto , siromasno obucen , bez znanja iole bilo kojeg stranog jezika , sem maternjeg Ruskog , fizicki ni malo atraktivan , mogao je samo masti dati na volju , sam u svojoj hotelskoj sobi i rukom desnom ako je desnjak . Ne treba misliti da nije bilo tako .
Jedne noci kasno ili je bolje reci rano uoci svitanja , dok sam pratio jednu mladu devojku iz Kazana u Rusiji , tek punoletnu u isti hotel iznad plaze , primetio sam Misu izdaleka . Znao sam da vreba parove koji svracaju na plazu i voajerise . . Hteo sam mu prirediti predstavu ali ne samo njemu vec i njenoj majci koja ju je meni prakticno urucila za nasladu . .
Da . Bio sam bezobrazan . Tada mi je bilo 40 godina i osecao sam punu snagu , fizicku i duhovnu . . Pastuv nezasiti . Mocan kao nikad do tad , utreniran i preplanuo . Energija je izbijala iz mene , kojoj se nije moglo odoleti .
Te noci sam je razbio u svom stanu . Sokovi su prstali iz njene uske tek odskora nacete breskvice .
Skrenuli smo na plazu kao obicno ali sem ljubakanja pred spavanje , imajuci u vidu da je njena majka iscekuje na balkonu i Misu tu negde u blizini skrivenog , iako i sam vise bez apetita za seksom , ubedjivao sam Anjutu da je mnogo zelim i da je moram jos jednom imati pred spavanje . .
Ah… Zena je to iako jos skoro dete . . Ponovo su nadosli sokovi . Cudno nekakvo voce . Svukao sam je i polozio na red lezaljki a stopala na pesak , tako da joj se predivna guza usmerila na gledaoce i usao sam joj nezno otpozadi .
Palilo me je to sto nas njena majka posmatra i dok joj kcer uziva i sto ona sebe dozivljava u tome . . Misa je takodje dobio materijala za svoju desnu ruku a já sam ovaj puta bio nezan sve dok se ona nije priblizila vrhuncu . . Nije mi to bilo dosta . Skinuo sam sa sebe svu odecu a nju razgolitio potpuno . Znao sam da je prizor u polumraku na plazi , kada se vide gola tela , izuzetan i uzbudljiv . Okrenuo sam je na ledja i gurnuo u slatku pickicu prvo srednji a potom jos dva prsta . Tako , imajuci u saci njen Venerin breg , poput zamka od slasti i osvojen nebrojeno puta te veceri , podigao sam je u vis desnom rukom a pomognut levom ispod njenog predivnog struka , ja sam se okrenuo zajedno sa njom , tako da je ona bila ledjima prema gledaocima , te posadio nju na moj tako mocan kurac te noci. . Nabijao sam je nemilosrdno na njega , obgrlivsi je sada obema rukama oko struka .
Na svaki ubod do jaja , ona je ispustala krik zadovoljstva . Stenjala je izvijajuci glavu u nazad a suze , da li od srece , bola u sradostrascu ili ko zna cega , pojavile su se na njenim jagodicama ispod dva prelepa plava oka, kao u Barbike .
Priblizavala se ponovo vrhuncu , zagrlila me obema rukama snazno oko vrata a nokte zaparala u moja ramena da sam morao vristati zajedno sa njom . Osecao sam kako se misici vaginalni stezu oko mog kurca , toplu tecnost koja ga obliva i pritisak iz jaja na moju prostatu . . Nisam vise mogao izdrzati . Bacio sam se sa njom na hladnjikavi pesak i nabijao joj ga jos jace , zesce . . Puklo je iz mene kao iz cevi sa toplom vodom . Izlivao sam u nju svu slast iz mene . Dugo . Mocno .
Punio sam je mojim sadrzajem iz jaja i urlikao od zadovoljstva , poput zveri u samrtnom grcu .
Ona , prelepa Ruskinjica , nagradila me je sa hiljadu poljubaca u minuti !
Lezao sam na njoj , iznemogloj , izjebanoj i sam iznemogao vise . Maestral je pirkao i hladio mi guzu . Harmonija u culima . Istinska sreca .

Ovaj dogadjaj – Misa koji pati – , nanukao me je da napisem jednu pricu iz koje ce svako izvuci pouku ili pak utvrditi gradivo u tenziji naseg bivstvovanja – sex .
Verovatno se slazete samnom da je ta opcija koju posedujemo i jedina koja nas cini srecnim . . Naravno da se netreba zavaravati time da nema nesto uzvisenije , cistije i pré svega vaznije od sexa ali mi ljudska bica , neko vise , neko manje , nismo jos dorasli za tu uzvisenost . . Ljubav jei cilj kome ljudska rasa stremi i o tome ce biti reci ali je treba nauciti razlikovati od strasti koja je iskljuciva medju parovima . .
Kod homoseksualnih partnera se moze govoriti da ih veze I LJUBAV . Da je sve to tako , sledi prica o svim pitanjima do naj intimnijih segmenata u odnosima parova uopste bez obzira na vid odnosa koji upraznjavaju .
U mom izlaganju i dalje , bicu iskren do kraja . Neko ce postati bogatiji . Ima i onih koji ce samo utvrditi gradivo .
Jednom sam cuo svestenika na televiziji na otvorenom podijumu gde je tema bila sex .
Rekao je : – Zamislite samo ! Oni koriste organe za reprodukciju za uzivanje i igru . . Svi su se postideli . . I lepa voditeljka i Simpaticne slatke devojke u publici i . . . sta bi nam onda ostalo ?
Ratovi , katastrofe , bolesti , patnje svih vrsta , bol u srcu zbog nepravdi i lazi koja nas okruzuje . .
Sex nam je ostao da se i njega odreknemo . . Ali da se pogodimo ! Ukinite nam svu patnju , mozete i sex . .
Jebi ga . . Od dosade bi ga poceli tajno ciniti .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
mašta radi svašta 2..


- A sada da vidim što mi imaš za ponuditi. Skidaj se. Odmah.
Izgovorila sam to okrećući ključ u bravi kabineta, da nas netko ne iznenadi.
- Ali, Gospodarice…
Bilo mu je strašno neugodno, nije nikada stajao gol pred ženom.
- Što „ali“? Jel ti to meni iskazuješ neposluh? Nadam se da sam te krivo shvatila, inače…
Nevoljko se počeo skidati. Prvo je skinuo košulju. Ruke su mu se tresle dok je otkapčao gumbe. Uredno ju je složio i stavio na stol što me natjeralo u smijeh.
- Vidi se da si mamin sin. Živiš s mamom još, jesam li u pravu?
- Da, Gospodarice, ali kako ste znali?
- Hahaha, preočito je!
Zacrvenio se. Skinuo je remen s hlača i uredno ga položio pored košulje. Hlače je također uredno stavio na košulju. Izuo je cipele i posložio ih jednu do druge pazeći da budu na milimetar u ravnini. Sokne je zajedno zamotao i položio u jednu cipelu. Ostao je stajati u običnim bijelim gaćama, crven u licu. Molećivo me pogledao, u nadi da ću mu dozvoliti da ostane u gaćama.
- Što me tako gledaš? Rekla sam ti da se skineš. Ja tu ne vidim golog čovjeka nego kretena u ružnim bijelim gaćama koji se crveni ko rak. Zar se sramiš? Znaš što? Briga me. Skidaj to sa sebe. Odmah.
Iako nevoljko, poslušao me. I gaće je uredno složio na hlače. Zadovoljno sam se nasmiješila i jednim potezom ruke mu srušila sve sa stola. Svi uredno posloženi i arhivirani papiri, njegova odjeća, sve je sad ležalo na podu razbacan. Zgrozio se ali je šutio.
- Tako, sad sam nam oslobodila prostor za manevriranje. Dođi i sagni se preko stola.
Izvadila sam iz torbe komade užadi. Brzo sam mu čvrsto privezala ruke i noge za noge od stola tako da se ne može braniti. Uzela sam njegove gaće.
- Ne želimo da svojim urlicima privučeš pažnju.
Govorila sam to dok sam mu gurala njegove vlastite gaće u usta. Uzela sam njegov remen i stala ispred njega.
- Vidiš ovo? Sad ću ti tvojim vlastitim remenom nanijeti takvu bol da ćeš poželjeti pasti u nesvjest. To će ti biti kazna za tvoje ponašanje. Za početak.
Uplašeno me gledao.
Počela sam ga udarati. Zahvaćala sam noge, leđa, guzicu, udarala sam iz sve snage. Po njegovom su tijelu ostajali crveni tragovi, posebice na mjestima gdje ga je dovatila metalna kopča remena. Cvilio je u gaće i grčio se od bolova. Smijala sam mu se tako jadnom i bespomoćnom. Izvadila sam fotić iz torbe i slikala ga iz svih kuteva. Pazila sam da se na nekim slikama dobro vidi i njegovo lice. Osiguranje za budućnost. Nastavila sam ga mlatiti remenom, no negdje oko pedesetog udarca sam odlučila prestati. Rukama sam mu lagano prelazila preko izranjavane kože, bila je vruća i crvena. Izvadila sam mu gaće iz usta i stavila mu butt plug pred facu.
- Puši ga. Dobro ga oslini. U interesu ti je pošto nemam namjeru trošiti novce na lubrikant za tebe.
Dok se mučio s plugom slikala sam ga. Cijenjeni profesor licka ružičasti buttplug. Prizor i pol. Uzela sam plug i pritom mu pljunula u lice. Sjurila sam mu ga u dupe i slikala tako popunjenog. Malo sam ga dražila plugom, digao mu se. No, nisam htjela da svrši, nije to zaslužio. Zgrabila sam ga za jaja i zabila mu nokte u njih dok sam mu istovremeno zabijala plug u guzicu. Potiho je stenjao, suzdržavao se da ne počne vrištati.
- Sviđa ti se ovo? Ne moraš mi odgovoriti, vidim da ti se digao. Želiš svršiti? Želiš li?
- Da, Gospodarice, molim Vas…
- Nema šanse, nisi zaslužio.
Izvadila sam mu plug iz guzice i odmaknula se. Mislim da je bio lud u tom trenutku. No, upravo to sam i željela. Neka pati.
- Sada ću te odvezati, mislim da je bilo dosta za danas. Pravila igre si, nadam se, dobro zapamtio. Bilo bi lijepo kada bi mi ih sada ponovio, da se uvjerim da znaš.
- U Vašem sam vlasništvu, Gospodarice. Kada mi nešto naredite, ja to moram učiniti bez pogovora inače ću biti kažnjen.
- Tako je… Ima nade za tebe.
Polako sam ga odvezala.
- Sada se smiješ odjenuti. Ali, prije toga…
Dodala sam mu plug.
- Ovome je mjesto u tvojoj guzici. Smiješ ga izvaditi tek kada navečer dođeš doma. Da se nisi usudio sam igrati, nije ti dozvoljeno svršiti. Za to ćeš se morati još puno potruditi. Jasno?
- Da, Gospodarice.
Gledao je u pod posramljen.
- Vidiš kako me sad ne gledaš u oči već buljiš u pod? E tako ćeš i ubuduće. Ne smiješ me gledati u oči, samo u pod. I zabranjeno ti je obraćati mi se bez prethodne dozvole. Shvatio?
- Da, Gospodarice.
- Dobro. Sad si stavi taj buttplug tamo gdje mu je mjesto i odjeni se. Eh, da, trebat će mi i tvoj broj mobitela. Javit ću ti se da vidimo što ćemo dalje… Pošto živiš s majkom, iznajmit ćeš stan negdje blizu mene, tako da nemamo problema s prostorom. Nije ni tvoj kabinet loš, ali u stanu ćemo ipak imati daleko više slobode. U biti ja ću imati više slobode, ti od slobode nećeš imati ni s. Hajde, saberi se. Do skorog viđenja!
Krenula sam prema vratima. Zblenuto je stajao i gledao za mnom.
- D… d….doviđenja, Gospodarice.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
slatko zadovoljstvo…….



Kako da pocnemm hmmmm… zovem se Armin imam 25 godina.. Upravo ovih dana citam price sa stranice koje su fenomenalne pa odlucih da i ja napisem svoju pricuu,u koju ce te svi mozda malo posumnjati al doista je istinita…

Konacno vratili smo se u Bosnu rat je gotovi i to je vec stara vijest… Svi smo se okupili jednog ljetnjeg dana kod nane i sijedili i uz tihi povijetarac smo sijedili i pricali o vrlo dosadnim temama tako da smo se ja moja sestra i rodjak i njegova sestra povukli u kucu kako bi pricali o temam koje su nas zanimalee…
Pricali smo i od jednom se zacuo glas moje majke koja nas poziva da krenemo kuci, pitao sam je da li bi mi dozvolila da povedemo i rodjaka i rodicu nakon nekoliko trenutaka RAZMISLJANJA
nam je to dozvolila i mi smo odmah krenulu do nase kuce koja je bila u istoj ulici kad smo krenuli pozdravili smo drustvo koje je ostalo sijediti…. konacno stigli smoo, i dogovor je pao da svi spavamo u jednoj sobi kako bi mogli da se dovikujemo i sapucemo… sestra naravno kao i uvijek gospodja legla je na krevet a rodjak je lego naravno na trosijed, tako da smo ja i rodica morali sebi prostrijeti i leci na pod dugo smo saputali
ne meni je dosadilo to sve pa sam se odlucio napraviti se da spavam sto sam i ucinio naravno poslije nekog vremena svo su zaspali osim male vrazice koja je tipkala na svoj telefon…
imao sam plan da je uspavam pa da je mozda pocnem malo dirati po tijeluu.. bila je mladja od mene jednu godinu ali je bila savrsena cura prava sex bomba koja bi uspijela mrtvacu dici kurac do pune erekcije… imala je dugu smedju kosu tijelo kao iz snova malo izbocenu guzu bas onako kako sam volio i sise lijepe oble koje sam sanjarioo..
nakon duzeg cekanja primijetih da nema svrhe, a isan me poceo obuzimati kad desi se cudoo…
dozvala me je armine, armine prosaputala je nekoliko putaa i gurala me da se probudim ali ja sam se napravio da mrtvo umorno spavam…
nakon toga podigla je tanki prekrivac i pocela da me dira preko bokserica sto mi je naravno izazvalo burnu reakciju, mislio sam da ce odmah nakon erekcije primjetiti da sam budan ali na moju srecu nije nastavila je samo sto je stavila ruku u moje gace i mazila me po jajima sto je u meni svaku zilu probudilo, polahko mi je svukla boksericee i pocela da mi lize nabreklu kurac koji je bio u punoj erekciji… drkala mi je snazno ali nisam uspio svrsiti nakon toga uzela mi je ruku i stavila na svoju sisu sto me jako uzbudilooo poceo sam da se tresem jer je to prvi put bio da ja u svojoj ruci drzim sisu i to sisu cure koju bih svako pozelio pocela je malo mijesiti i na tome se zavrsiloo… razocaran mislio sam da necu osijetiti tu malu slatku mackicu na koju sam bezbroj puta drkao…
no zacuo se zvuk vrata u hodnjiku moj otac je ustao u wc pa je to pokvarilo moj stvarni sam no kad je dosao nazad i ponovo zatvorio vrata san se vrati i nastavih sa mojom naj ludjom igrom koju sam u zivotu igraoo. i dosao je taj trenutak uzela je moju ruku i stavila je sebi u gace kakv osijecaj mal navlazena pica koja je pucala od gladi, kada je uvidjela da stvarno spavam poljubila me usta gurnula mi je jezik do grla da ispita da li cu ja reagovati u snu..
sto sam ja naravno primjetio nakon nekoliko trenutaka ustala je svukla je gacice koje mi je bacila na dugnuti kurac i postavila svoju mackicu tacno na moja usta i malim pokretima je izazivala moj jezik naravno ja sam lagano meskoljio i poceo strastveno lizati mackicu moje sestricne
nakon nekoliko trenutaka je odvoila svoju mackicu i nabila mi se na dignuti kurac do jaja kada sam to osijetio otvorio sam oci i vidio je bila je kao andjeo njezna koza je bila poput bebine guzeee mmmmmm….. naglo je reagovala i pocela da se dizee samo sam je uhvatio oko struka i rekao da ce to biti provod koji nece lako zaboraviti.. rekla mi je da ce nastaviti pod jednim uslovom a to je da samo ja i ona znamo za nasu malu igruuu.. odgovorio sam pozitivno naravnoo…
i zamolio je da sidje sa mene i da rasiri noge kako bih mogao polizati mackicu onako kako ja zelim naravno to je i uradila,,, uhvatila me za glavu i privlacila je ka svoim divnim nogama a ja sam prolazio kroz procijep citavom duzinom a klitoris sam sisao kao malo dijete flasicuu…. ustala je u rekla jebi me viseeeeeee. nije morala to dvaputa reci i vec sam u njoj biooo… nakon toga sam izvadio svoju batinu i rekao da sad ona meni polizeee neckala se ali sam joj glavu privukao ka sebi u gurno joj batinu do grla sto je vrlo lijepo prihvatila nekoliko trenutaka kasnije sam joj svrsio ustaaaa i tu je bio krajj legli smo jedno pored drugog goli u sobi i pricali kako cemo to sto brze ponoviti te sae od tada redovno tucama pa cak i dan danass…..LJUDI MRSKO MI JE ISPRAVLJATI GRAMATICKE GRESKE AKO HOCETE OBJAVITEE POZZ
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Uskopica kolegica


“Dobro jutro. Marina (pseudonim), drago mi je.”, reče mi dok se njena nježna šaka gubila u mojoj u znak pozdrava i formalnog upoznavanja. Iako sam predhodne noći dobrano popio, a još kasnije zaspao, glava mi se razbistrila od spoznaje da sam dobio novu radnu kolegicu, koja stoji tu ispred mene, a o čemu naravno nisam imao pojma. Ja sam se glupavo osmjehnuo i dao klup komentar kako mi je drago da sam dobio tako simpatičnu kolegicu, i da ću se potruditi da joj adaptiranje na novom radnom mjestu bude što ugodnije. Naravno, sa svojih 25 godina pojebao bih sve živo, pa mi je kroz glavu odmah prozujalo kako bi dobro bilo pojebati i ovu guzlatu pičku ispred mene, za koju sam kasnije saznao da je od mene starija nekoliko godina. Od dana upoznavanja, odnos između mene i Marine je bio drugarski, ali sam koristio svaki momenat da joj dam do znanja da me privlači. Inače, radi se o pički od 27-28 godina, sa povećim dupetom, ali tako izvajanim da ga na regiji nema, osrednjim sisićima, taman u šaku da stanu, ne pretjerano lijepom facom, ali izrazitim seksipilom. Kroz svakodnevne razgovore sam saznao da je ona u nekoj labavoj vezi, ili više njih, dok sa ja bio u već ozbiljnoj vezi sa djevojkom. Kroz svu našu komunikaciju, bezazlene šale i flert, kao i njene tematike o ljubavnom žiovu, moj subjektivni sud je bio da voli kitu i da je dobra jebulja. Nakon nekog vremena dogovorili smo i zajednički izlazak na kome smo se dobrano nacugali, ali osim malo fatačine u autu ništa se konkretno nije desilo. Nakon toga, cijelih godinu dana smo bili više nego u hladnim odnosima, ni sam ne znam zašto, možda zbog mog revolta što je nisam povalio, ali tako je bilo. Elem, jedne prilike na poslu, tokom više nego neobaveznog razgovora između nas dvoje, u glavu mi je došla ideja da ju ponovo pokušam pojebati. Bez imalo ustručavanja, počeo sam joj šupljirati kako me povrijedila svojim postupcima, kako ja već godinu dana prema njoj imam emocije, skrivene doduše, kako to više ne mogu držati u sebi i tak dalje, na šta je ona iznenađeno, iskreno ili ne ne znam, reagovala u smislu da sam joj to prije trebao reći, da je ona mene smatrla ženskarošem i da me zato ignorisala i sl. U krajnjem, dogovorili smo se da dođem do nje na kafu, jer je sama stanovala u stanu, kako bi navodno porazgovarali o nama. I da, naravno da sam rekao da je veza između mene i djevojke toliko labava da je pitanje dana kada ćemo prekinuti. Dogovorenog dana, spicanio se, jednom izdrkao kurčinu kod kuće kako bi bio spreman za jebačinu zbog koje sam i išao kod Marine, i uputio se put mjesta u kome je stanovala. Dočekala me u uskoj trenerci koja je ocrtavala njenu sočnu pičkicu i majičici na bretele. Pila se kafica, dimilo se, vince, neobavezna priča. Njeni folovi su bili kako se ne može opustiti sa mnom tek tako, pa ne znamo se dovoljno, bla, bla, bla. Samo po sebi došlo je da padne poljubac, nakon čega je nastala opšta fatačina i žvalenje. Kurac samo što mi nije iskočio iz farmerica. Lagano sam je ljubio po vratu i gornjem dijelu leđa od čega se stresala, očigledno joj je godilo.Iz majice sam joj laganu izvadio sisu i počeo žvalaviti po ukrućenoj bradavici, dok me milovala po kosi i lagano uzdisala zabacujući glavu. Jednom rukom sam kružio po pičkici preko trenerke, a njenu šaku stavio preko ukrućene kurčine kako bi ga osjetila. Uzela me je za ruku i povela u spavaću sobu, gdje sam legao na leđa na velikom bračnom krevetu. Polako mi je ljubila torzo, otkopčavajući kaiš, i iz gaća je izletilo mojih 17 cm mesa. Lagano ga je drkala, pa ga dotakla usnama i oblizala jezikom, gledajući me kao prava kurva. Vidjela je da uživam, pa ga je zdušno počela pušiti oblizujući ga jezikom, što me dodatno popaljivalo. Pomogao sam joj da se skine, nakon što mi je svukla hlače, bokserice i majicu. Opkoračila me i namjestila vrh glavića na svoju uzavrelu pičkicu, lagano se spuštajući na njega, propraćajući sve dubokim uzdahom. Kurac je jedva ulazio iako je bila potpuno mokra, nisam mogao da vjerujem da ima tako usku pičkicu. “Aaaahhh!!”, uzdahnula je kad joj je ušao cijeli, i poečlo zdušno da se nabija. Ja sam je stiskao za oble guzove i žvalavio po sisama, povremeno joj uvaljujući jezičinu u usta. “Dobro jebeš, dobro me jebeš!!”, govorila mi je uspaljeno dok je primala kurčinu u svoju usku pičkicu. Opet kažem, nisam mogao vjerovati da žena od 28 godina, koju je jebalo ko zna koliko kurčeva, ali sugurno, ima tako usku pičkicu, što me još više popaljivalo.Nakon njenog jahanja na kurcu, prešli smo u misionarksu pozu, koja mi je odgovarala, jer sam mogao još jače da je jebem. Svaki put kad bi joj se u pičkicu zabio do jaja, izbezubljeno bi me pogledala uz glasan uzdah “Ahhhhh!!”, i ono uvlačenje vazduha kroz zube karakteristično za uživanje u jebačini, proizvodeći zvuk “Ssssssssss!!!”. Vidjelo se da voli kitu, da zna uživati u dobrom kurcu. Kako bi je što bolje rasturio, digao sam joj noge na moja ramena, a ja stao u čučanj, nastavljajući rasturanje njene pičkice. Ovakav način i tempo su joj očigledno odgovarali, što je potvrdila glasnim uzdasima i vikom:”Toooooo ljubaviiiii, aaaaahhhhh, jeeebbiiiii meeee, faaaaakkkk, faaaaaakkkk!!!!” Glavu dajem da su komšije sve čule, ali boli me kurac, niko me ne zna, živim odatle 30 kilometara. Počela je da stišće pičkicu, znao sam da joj dolazi orgazam, što se ispostavilo tačnim.”Saaad, jačeee, toooo, toooo, aaaaaaajjjjj, svršavvaaaaaaaaam!!!”, drečila se dok je iz njene sad već rasturene pičkice bukvalno prskalo, žena je svršavala za poželiti. Izvadio sam kurčinu iz nje, a sve je bilo poprskano njenim sokovima. “Sve je mokro”, reče umiljatim, i pomalo iznemoglim glasom, onako kroz blaženi smiješak. “Nema veze, okreni se da te guzim, da i ja svršim” rekoh joj. Namjestila se na ivicu kreveta, tako da sam mogao stojeći da je guzim. Ispred mene su bili njeni toliko poželjni guzovi. Lagano sam joj zabio kurac u još uvijek mokru pičkicu, držeći je rukama za uski stručić, i počeo je jebavati. Znao sam da u ovoj pozi ne mogu dugo tucati, posebno tako usku pičkicu. Istvoremeno sam je jebavao i gledao u zidno ogledalo pored kreveta. Slika je bila izvanredna, kao iz porno filmova. Nekoliko puta sam je šakom lupio po guzovima, sviđalo joj se. Počeo sam jače da je jebem i osjetio da mi se približava orgazam. Izvadio sam kurac iz pičkice, a ona se okrenula sjedajući na ivicu kreveta, dok sam ja stojao. Drkao sam kurac i sperma je pošikljala po njenim sisama. “Aaaahhhhh, toooooo, toooooo, aaaahhhhhhh”, derao sam se svršavajući, lijepeći je vrelom, gustom spermom. Ona je digla glavu i uvalio sam joj jezičinu u usta, dok je ona spermu razmazivala po sebi. Prava jebulja, vidjelo se. Te večeri se nismo više jebavali, ali je ona još jednom svršila drkajući pičkicu preda mnom, a i meni je popušila i izdrkala kurac. Bilo je fenomenalno. Nakon toga smo se pojebali još oko 10-ak puta, što u mom, u njenom autu, u njenom stanu, fatačili se po poslu, bez jebačine doduše. Nekoliko puta sam i svršio u nju uz predhodni dogovor da pije antibaby pilule. Svaka jebačina je bila zadovoljstvo za sebe. Sve je postalo besmisleno kada je ona shvatila da ja neću raskinuti sa djevojkom. Posle te spoznaje smo se još jednom pojebali, meni je jasno da uživamo jedno u drugom, više i ne radimo zajedno, ali prvom prilikom ćemo se opet neobavezno pojebati, u to sam siguran. U svakom slučaju, jedno divno iskustvo!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Prijateljstva i seks



Priča koju ću ispričati je tačna i obostrano potvršena.i možda će biti i u nekolo delova.Uglavnom svi akteri su moji poznanici sa kojima sam u razgovoru mogao da nekada lakše nekada teže da izvučem potvrde priča drugih aktera,ali sve treba uzeti sa rezervom,svako će odlučiti sa kolikom.

Goran moj drugar je bio službenik u jednoj firmi u kojoj sam i ja radio dugo godina.On je osoba koja je u neke situacije i varijante upao što bi rekli sasvim slučajno jer se našao u određeno vreme u na određenom mestu.Sa njim je u istoj kancelariji radila Vesna žena koja je bila starija deset godina starija od njega koja ,i koja je na početku karijere bila njegov mentor i osoba sa kojom je najviše delio redni prostor i radne probleme u okviru sektora u kome su bili zaposle još nekoliko kolega i koleginica,koji su smešteni u ovu priču.

Pre nekoliko godina ekipa iz našeg sektora je predstavljala firmu na nekim susretima firmi,na kojima ja zbog obaveza nisam prisustvovao,iz iste branše i tada su se napravile neke šeme koje su se kasnije razvile u ozbiljnije veze.

Naime nekoliko meseci kasnije u leto 2003 godine ekipa iz firme je rešila da ode na izlet u proširenijem sastzavu negoli je to bilo na susretima.Krenuli su Goran,Vesna M.,Danijela,Milan,Radovan,Ljilja,Miroslav,Radmila,Branislav,Tanja,Mirko i Dragana,Danijel i Vesna P., Radmila,i još nekoliko ljudi iz drugih sektora ali je čudna slučajnost bila da su svi bili u parovima mada je u firmi i u sektorima odnos muškaraca i žena bio pola-pola.

Na izlet su otišli pokraj obližnje reke koja je imala rukavac na kome je bila plaža i neke kafanice.Posle određenog vremena,pekao se roštilj i ljudi su se zabavljali i kada je sve malom utihnulo pao je dogovor da Goran,Vesna M.,Milan,i Danijela odu čamcem koji će Goran pozajmiti od prijatelja koji drži čardu niz reku na neku usamljenu plažu čisto da prekrate vreme.Milan i danijela su bili u nekoj vezi koja nije bila tajna.Posle dvadesetak minuta stigli su na jedan deo plaže koji je bio 3 kilometra od mesta gde su bili na izletu.Milan i Danijela su krenuli da razgledaaju taj deo poluostvrceta a Goran i Vesna su ostali sami,ali ne kao u firmi nego bukvalno u sami,jedino su Danijela i Milan bili tu u blizini.Malo su i oni krenuli da vide okliknu i odlučili da tu postave peškire i da legnu dase sunčaju.Vesna je tada skinula svoju letnju haljinu i ostala u dvodelnom crnom kupaćem kostimu koji na njoj stajao kao saliven.Imala je male grudi i vrlom malo sala na stomaku i malo oblije dupe.Vesna M. je bila majka troje dece,i žena koja je izgubila muža pre nekoloko godina u saobraćajki,pa je od tada bila malo slobodnija.Kidisala je ona i na gorana ali on tome nije pridavao pažnju,ali sada kada su ostali sami samo u kupaćim kostimima na Goranu,tj njegovim kupaćima se video utisak,jer mu se kurac prilično digao.Vesna je to primetila i instiktivno je prišla i uhvatila ga rukom za kurac preko kupaćih da bi ih potom svukla i uzela u u ruku kurac koji je začas postigao punu dužinu od 17-18 cm.Goran koj je otkopčavao grudnjak i tek tada se moglo videti da njene grugi nisu toliko velike koliko utisak su davali ulošci na korpicama.Skinuo joj je i gaćice i dalo se videti njeno dupe koje je imalo dve polulopte poput delije lopte.Počeli su da se ljube,a nedugo zatim vesna je kleknula i počela da puši Goranu kurac koji je do tada polako drkala rukom.Potom ga je uhvatila za ruku i pošli su prema peškirima.Nisu marili što su mogli da naiđe neko nepoznat, naiđu Milan i Danijela ali opravdano tako je i bilo ali malo kasnije o tome.Vesna je iz pederuše koju je nosila izvadila kondomi vešto ga navukla Goranu na kurac.Goran je legao a Vesna je sela na njegov tvrd kurac okrenuta licem ka njemu,poskakivala je kao kada jahač poslakuje na konju kojeg kroti,uvijajući se i oslajanjući rukama na njegove grudi,da bi ga u jednom momentu strasti počela strasno ljubiti.Polse nekoliko minuta su promenili pozu Vesna se naguzila i oslonila lakotovima a Goran je svoju kurac ponovo uronio u njenu uzanu pičku što je bilo čudno u odnosu na njen jebački staž i troje rođene dece.Goran je sve brže i snažnije ulazio u nju,a ona je sve glasnije artikulisala i nadjačavala pljeskanje njenog dupeta i Goranovog pivskog stomačića.Opet su promenili pozu i Vesna je legla na peškir podigavši noge na Goranova ramena a Goran je llegao preko nje i opet je ušao u nju prilično naglo što je izazvalo njen krik koji se mogao čuti prilično daleko.Nakon nekoliko minuta o njegovom izrazu lica moglo se videti da se blići vrhuncu u jednom momentu je izvadio kurac iz nje skinuo kondom i prilično obilno svršio po sisama ,vratu i licu a deo sperme se završio u kosi.Vesna je ustala pogledala okolo i uptila se do obale da bi se umila i oprala spermu sa sebe,a zato verme Goran je skupljao svoju odeću i kada je pogledao u pravcu Vesne koja se naguzila spirajući spermu sa sebe ,od tog prizora kurac mu se ponovo digao.Sa strepnjom je posegao za vesninom pederušom i brzo izvadio kondom i navukao ga na ukrućeni kurac i brzo se ustremio ka ka Vesni koja ga nije ni primetila i uhvatio je za kukove i zabio joj silovito kurac u pičku.Vesna se prenerazila jer je bila iznenađena i jedva se održala držeći se za čamac koji se ljuljao ali i zbog misli dali je Goran navukao kondom što joj je prvo izletelo iz usta,a kada joj je potvrdio bilo joj je lakše.U ovoj pozi je trajao ceo seks ali je zanimljivo bilo da ih je na tom mestu i u toj pozi mogao videti bilo ko,ali oni se nisu obazirali nego su nastavili.Ubrzo je Goran osetio da mu se bliži vrhunac i izvadio je kurac iz njene pičke,skinuo kondom i svršio joj po leđima i po kosi.Vesna se onako izmorena stopoštala u plićak i kada se podigla probala je da sa sebe spere ostatke sperme,a i Goran je sišao i oprao svoj kurac i malo se osvežio i brzo su istrčali i obukli se i taman tafda su se pojavili Milan i Danijela pogledali su se i ćutali a razlog je bio sledeći.
Kada su se odvojili od Vesne i Gorana,Milan i danijela su otišli malo dalje ali su tačno znali da je razlog seks.Brzo su se skinuli i Danijela je pokazala svoje srednje velike sise koje su stajale čvrsto,malo veće dupe zbog širokih kukuva,i tek vidljivi stomačić sa malo naslaga sala dok je kod milana ta naslaga vidljivija kao i kurac oko 20 cm koji je stajao čvrsto.Milan je legao na ćebe Danijela je pušila njegov već tvrd kurac a on je prstima nadržio njenu pičku.Posle odrešenog vremena Danijela se namestila tako da se oslonila šakama o tlo i da ju je Milan jebao s guza.Milan je radioo kao mašina ubadao a tišinu su prekidali samo pljeskanje nenog velikog dupeta i Milanovog stomaka.Prilično dugo su bili u ovoj pozi a taadaa su ustali i Milan je lagao a danijela ga je zajahala,i videlo se da su tandem u seksu jer je seks trjao prilično dugo.Ostali su i Danijela se uhvaltila ta jedno oblićnje drvo a Milan joj je gurnuo kurac u pičku i nastavio da ubada.Bližio se vrhunac i videlo se to po Milanovom licu,i on je to rekao Danijeli koja mu je rekla da koristi spiralu i da može svršiti unutra što je Milan obilno učinio i u mlazevima napunio Danijelu.Ustali su obukli se i potražili Vesnu i Gorana i vratili se i pridružili ostalima koji nisu ništa primetili ili bar nisu pred njima komentarisali.Goran mi je posle izvesnog vremena ispričao šta se desilo a i Vesna se poverila jednoj prijateljici koja je to meni ispričala a priče su bile prilično kompaktne i ja sam ih napisao.

PS:Znam da će se mnogi uhvatiti za detalje ali ja sam opisao ono što se desilo prema pričama aktera sa kojima sam radio a sa mnogima bio dobar prijatelj ukoliko su oni smislili obostrano priče obmanut sam obmanuo čitaoce ali ovo su samo priče
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija 5


Jelena je nervozno zapalila cigaretu i tresnula upljačem po stolu. Nikako nije mogla da svari činjenicu da sam posle njene sestre bio i sa njenom majkom. Jelena je vukla blagi kompleks zbog velikih sisa koje su njena sestra Jasmina i njena majka Mila imale. Njene su bile manje od njihovih, ali savršene na njenom vitkom telu. Sećam se kako sam se mučio kada sam prvi put video Milu da skrenem pogled sa njenih sjajnih grudi. Nisam bio preterano uspešan u tome i Jelena je to primetila. “Šta si se zablenuo?”, rekla je kada je Mila izašla iz prostorije, “Nisu čak ni prave.” Na moje pitanje šta time misli rekla je da je Mila zategnula i podigla grudi pre nekih par godina. Svejedno, bile su to fantastične sise iako je Jelena o njima govorila sa prezirom. Bio sam uveren da je velike sise svoje sestre i majke smatrala glavnim razlogom moje prevare.
Čekao sam je da se smiri i da nastavi sa pričom. Međutim, nije to baš išlo kako sam planirao.
“Kako se to uopšte desilo?”, upitala naizgled mirno.
“Pričaću ti a ti sad nastavi gde si stala.”
“Kada se to dešavalo? Jesmo li nas dvoje bili zajedno?”
“Ne. Bilo je to u periodu kada si se ti ponašala kao puštena sa lanca.”
“Ma da. Ti ćeš mi pričati o nekakvim lancima i sranjima. Kako vidim nisi bio ni malo sputan u tom periodu.”
Nasmešio sam se i rekao:
“Kriv po svim tačkam optužnice. Molim te nastavi.”
“Tebi se izgleda svidelo ovo večeras? Ova moja priznanja?”
“Ispočetka ne. Ali sada je već potpuno druga priča.”
Jelena se i dalje durila ali se smirila nakon nekoliko minuta i nastavila.
“Desilo se to krajem oktobra. Tih dana sam bila toliko napaljena da sam htela iz svoje kože da iskočim. Bilo je popodne kada me je Dragana nazvala i zamolila me da joj donesem neke knjige koje sam pozajmila od nje. Nisam nameravala da se kod nje dugo zadržavam iako mi je rekla da će i Nada doći za koji minut. Nadu je dovezao njen brat pa sam iskoristila priliku da odem sa njim. Uostalom, imala sam u planu razgovor sa njim nasamo.
Nadao sam se da nije dala tom ljigavom moronu od Nadinog brata. Nisam podnosio tog majmuna. Bio je kao neki košarkaš ali istina je da nije imao pojma. Uvek se družio sa basketanerima iz kluba za koji je trenirao i šetao za sobom neku argentinsku dogu, mužjaka čije ime sam zaboravio i kojeg je Jelena prosto obožavala. Nisam mogao da razlučim šta mi je više išlo na nerve. Jelenina ljubav prema toj ogromnoj džukeli ili njena konstatacija kako taj ljigavac ima dobro dupe. Kako se ispostavilo moje nade su se izjalovile ali ništa nije moglo da me pripremi na ono što je usledilo.
Jelena je kao i obično počela svoju priču opisom garderobe koju je tog dana nosila. Uvek je mnogo držala do oblačenja i volela je da priča o svojim krpicama. Tog kasnog popodneva nosila je tamno sivu kratku haljinu. Znao sam za taj komad njene garderobe i bila strašno jebozovna u njoj. Haljina joj se pripijala uz telo i isticala sve njene atribute. Nosila je još crne samostojeće čarape i crni donji veš začinjen tangama. Preko svega imala je kišni mantil i mogao sam lako da zamislim kako je lepo izgledala, dok joj je kovrdžava kosa padala na ramena. Naravno, crne čizme na visokim štiklama išle su obavezno uz to.
“Vozili smo se neko vreme gradom dok mi je Mare pričao o Donu kojeg davno nisam videla. Vrebala sam priliku da ostanem nasamo sa njim i kažem mu šta mi se mota po glavi od kako smo nas dvoje raskinuli.”
Mare je bio nadimak Nadinog brata koji se inače zvao Marjan. Don je bilo ima pomenute džukele.
“Postavila sam mu pitanje dok smo na semaforu čekali zeleno svetlo.”
“Mogu samo da zamislim koje.”
“Pa možda i možeš. Pitala sam ga da li može da mi sredi nekog od svojih crnih saigrača. Nekog sa velikom kitom. Oduvek sam htela da se potucam sa crncem ali nikada nisam bila u prilici.”
“I šta je veliki Mare rekao?”
“Rekao je da neće biti nikakvih problema ukoliko se dogovorimo. Pitala sam ga na šta misli na šta je on rekao da mogu i sama da predpostavim. Nije mi bilo ni na kraj pameti na šta misli i nisam htela da nagađam.”
“Daj Jelena nemoj meni prodavati te fazone. Znam šta voliš, kako voliš i šta si sve radila. Nada i ja komuniciramo međusobno, znaš.”, rekao je.
“I šta ti je Nada rekla?”, upitala sam u nekoj mešavini začuđenosti i ljutine.
“Pa odakle da počnem? Možda od onog tipa koji te je razbio u onom napuštenom lokalu. Ili od Baneta i Gojka? Mada mi je najbolja ona sa petoricom u podrumu. Veruj mi Jelena da sam bio zabezeknut. I radostan na neki način.”
“Zašto radostan?”
“Pa zato što nikada za tebe ne bih rekao da si kurvetina tog kalibra. Bio sam prijatno iznenađen. Mislim da sam dovoljno jasan. Ukoliko hoćeš da te upoznam sa nekim od mojih crnih drugara idemo na jedno mesto da ispuniš svoj deo pogodbe.”
“Koji moj deo pogodbe? I odakle ti pravo da me nazivaš kurvetinom?”
“Tvoj deo je da te ja pojebem. A imam puno pravo da te tako nazivam jer si mi oduvek išla na kurac sa tim tvojim moralnim načelima, krutim stavom kada se povede priča o seksu, o monogamiji si govorila kao da je neka vrsta tvoje religije, večito si izigravala neku finu ribu i proseravala se na te fore, a ovamo si se jebala kao poslednja kurvetina. I šta očekuješ? Da te zovem devicom Marijom?”
Ćutala sam. Šta sam uostalom i mogla da kažem? U neku ruku bio je potpuno u pravu, iako mi se ni malo nije svidelo što je moju masku strgao na takav način i to uz pomoć moje najbolje prijateljice.
“Smatram da je ćutanje potvrdan odgovor na moje uslove.”, rekao je i nije gubio vreme. Odmah je spustio ruku na moju butinu i počeo da prelazi rukom preko nje. Na moje pitanje gde idemo odgovorio je kratko.
“Na vikendicu.”
Do vikendice njegov srednjak je već bio u mom uzavrelom, mokrom pičiću. raširila sam noge i stenjala i kada je parkirao prosto se bacio na mene. Ljubili smo se i vaćarili neko vreme u njegovom autu i izašli zajapureni i spremni. Mogi ti reći da sam u njegovim gaćama otkrila lepu i veliku kurčinu. Gotovo smo otrčali u spavaću sobu. Skinula sam sve sa sebe i legla na krevet. Mare mi je raširio noge i gurnuo svoj jezik duboko u moju pičku, smestivši mi srednjak u anus. Uvijala sam se po krevetu i glasno stenjala, dok mi je sisao klitoris i zabijao prst u guzu sve dublje. Nekoliko minuta kasnije se uspravio i ja dohvatim njegov kurac. Brzo sam ga smestila u usta i počela silovito da ga sisam. Lizala sam mu jaja, nabijala se ustima na njegovu batinu najdublje što sam mogla. Grcala sam dok mi je glavić prolazio kroz krajnike i bila sve uspaljenija. Smestila sam njegova jaja u usta i sisala ih. Čula sam ga kako stenje i tada ih ispustila, gurnuvši svoj jezik u njegov anus. Trajalo je to samo nekoliko sekundi pošto me je odgurnuo od sebe rekavši:
“Polako jebo te, svršiću.”
Otvorio je fioku noćnog ormarića i iz njega izvadio japanske kuglice. Rekao mi je da raširim noge i polako mi sve tri smestio u čmarić. Bile su to one veće od kalsičnih. Mislila sam da ću potpuno izludeti. Podigao je moje noge na svoja ramena i smestio mi svoj kurac u pičić iz kog su prosto lili sokovi. Polako je ubrzavao ritam a zadovoljstvo koje su mi pričinjavale kuglice i njegov palamar duboko u meni bio je fenomenalan. Vrištala sam svršavajući dok me je tucao u ludačkom ritmu. U jednom trenutku me je podigao sa kreveta i ja ga rukama obuhvatim oko ramena, savijajući noge oko njegovih bokova. Natakla sam se na njegov kurac do jaja i vrisnula. Odneo me je tako nataknutu do zida i nastavio da me tuca poput životinje. Bila sam u potpunom magnovenju posle trećeg orgazma kada me je vratio na krevet i postavio u kučeći položaj. Izvadio je kuglice iz mog anusa i umesto njih smestio svoju kurčinu. Urlala sam nošena talasima novog orgazma kada mi je ugurao kuglice u usta i zapušio ih rukom, nabijajući se u mene svom silinom. Svršila sam ponovo tresući se u četvrtom orgazmu i osetila kako me puni od nazad. Izašao je iz mene posle nekoliko krakih i odsečnih uboda i išetao iz sobe. Ležala sam nagužena na krevetu sa nogama na podu i izvadila kuglice iz usta. Dahtala sam dok su mi se sokovi pomešani sa njegovom spermom slivali niz butine. Popela sam se na krevet i legla, još uvek zadihana. Mare se vratio i legao kraj mene.
“Hoćeš li da ponovimo?”, upitao me je.
“Naravno.”
Spustila sam ruku na njegov kurac u nameri da ga vratim u život kada je u sobu ušetao Don. Stajao je na vratima sa podignutim ušima i mahao repom.
“Odkud Don ovde?”, upitala sam.
“Ja sam se preselio na vikendicu i poveo ga sa sobom.”
Rekao je Donu da izađe ali ga nije slušao. Samo je stajao tamo i posmatrao nas. Ustala sam i prišla mu. Pomilovala sam ga i uhvatila za okovratnik u nameri da ga izvedem. U tom trenutku njegova se njuška našla na mom pičiću i on je lizne svojim velikim jezikom. Trgla sam se i pokušala ponovo da ga izvedem iz sobe ali je stajao kao ukopan.
“Izgleda da bi i Don nešto pojebo.”, rekao je Mare smešeći se.
“Ha ha. Jako smešno.”, rekla sam ironično.
“Pa ko se smeje?”, upitao me je, “Zašto ne probaš?”
“Daj Mare jesi li normalan?”
“Hajde Jeco, nemoj mi reći da nikada nisi gledala bar jedan takav pornić.”
“Jesam gledala ali…”
“Ali šta? I kao nisi se uzbudila gledajući?”
“Pa jesam malo. Ali daj…. Sa Donom?”
“Pa vidiš kako mu se sviđa tvoj pičić.”
Don je kao u inat zabijao njušku u moje međunožje i sve češće uspevao da me lizne. Ne znam šta je izazvalo tu njegovu reakciju ali je stvarno izgledao kao da se napalio.
“Nemaš pojma šta bi propustila. Uostalom, pitaj Draganu. Don i ja je tucamo već neka dva meseca. I uvek dolazi po još.”
“Lažeš.”, rekla sam zabezeknuto.
“Ne. Hajde, klekni ispred njega.”
Počela sam da se dvoumim i Mare ustane sa kreveta. Iz plakara je izvadio par sportskih čarapa i navukao ih Donu na prednje noge, verovatno da me ne bi povredio šapama. Dovukao je pred mene onu fotelju bez naslona i rekao mi da se naguzim preko njega. Malo sam oklevala naročito kada sam videla Donovu kurčinu. Bila je ogromna i to me je najviše odvraćalo. Mare je izašao na trenutak ostavivši me samog sa Donom, koji se opet usresredio na moj pičić. Sela sam na fotelju koju je Mare dogurao i raširila noge dozvolivši mu da me liže. Mislim da me niko nikada nije tako lizao. Njegov veliki, dugački jezik je ulazio duboko u mene i za nekoliko sekundi bila sam ponovo vlažna.
“Daj Jelena…”, rekao sam stvarajući gadljivo lice, “Nisi se valjda tucala sa džukelom?”
Nasmešila se i potvrdno klimula glavom.
“Pa Maretu sam rekla da sam se malo uzbudila gledajući Ciccolinu u akciji sa konjem. Međutim, bila sam toliko napaljenja da sam tri prsta zabila sebi u pičku dok sam svršavala. Imala sam tada nekih šesnaest ili sedamnaest godina. Od tada sam maštala da ću se naći u sličnoj situaciji. Naravno, nije to bio jedini pornić takve vrste koji sam gledala.”
Odmahnuo sam glavom u neverici i rekao joj da nastavi.
Mare se vratio i video da me Don liže. Nasmešio se i rekao:
“Vidim da ste vas dvoje već počeli. Naguzi se Jelena preko.”
Okrenula sam se i uradila šta mi je rekao. Don je gotovo istog momenta skočio na mene i osetila sam kako me bode kurčinom po guzovima i butinama. Mare ga je nekoliko sekundi kasnije namestio na ulaz u moj pičić i Don mi ga sjuri svom silinom. Vrisnula sam pod silovitom penetracijom i nastavila sa cikom koliko me grlo nosi. Don me je tucao poput šivaće mašine. Koliko god gledala i procenjivala veličinu njegovog kurca ništa nije moglo da me pripremi na ono što je usledilo. Osećala sam tu kurčinu toliko duboko u sebi da mi se zavrtelo u glavi. Imala sam kratki period adaptacije na životinjsku jebačinu ali kada je prošao prepustila sam se i počela da uživam. Prosto me je razbijao i svršila sam nekoliko minuta kasnije potpuno sluđenja tim ritmom i silovitošću kojom me tucao. I nije prestajo niti je popuštao u tempu.
“Samo da ti kažem Jelena.”, oglasio se Mare i tek tada sam videla da u ruci drži kameru i snima me pod njegovim psom. “Doge dok karaju kurac im se proširi i nema vađenja dok ne svrše.”
Htela sam da mu kažem da prekine da me snima ali nisam mogla da dođem do daha. Videvši ga sa kamerom uživanje u mom novom otkriću nije više bila opcija. Don me je razbijao silinom kakvu nikada nisam osetila i bila sam ispunjena tom kurčinom, imajući osećaj da mi prodire do grla. Ne znam koliko je to trajalo. Znam da je bilo dugo i znam da nisam mogla da ustanem sa te fotelje kada je napokon završio. Istuširala sam se kada sam došla sebi i tražila od Mareta da mi da ili izbriše snimak.
“Kako da ne. Oblači se i pali na taksi. Dragana i ti ste mi glavne zvezde u porno kolekciji. Čisto da ti predočim pravila igre, mada ti ih i Dragana može preneti. Čućemo se ovih dana. I nemoj da se ne odazoveš jer snimak u tom slučaju ide tvojim roditeljima, na tvoj faks i naravno na internet. Jasno?”
“Odvratan si. Pravo đubre.”
“Možda jesam a možda i nisam. Ali jedno je sigurno. Dragana i ti ste glupe kurvetine i to je dokazano. A sad odjebi napolje i čekaj da te pozovem.”
“Jedino što mogu da kažem je da je taj ljigavac u pravu. Stvarno ste glupe kurve. Kako si uopšte uspela da rešiš taj slučaj?”
“Uz Nadinu pomoć. Uspela je da pronađe snimke i izbriše ih kada smo je Dragana i ja stisnule. Mare je potpuno poludeo nakon toga.”
“Ma ko ga jebe. Je li stigao da vas maltretira zbog tog snimka?”
“Mene nije. Ali Draganu jeste. Podvodio ju je nekim tipovima i uzmao pare. Tri puta ako se ne varam.”
“On je stvarno odvratna majmunčina. A vas dve mu raširite noge i povrh svega još se tucate sa njegovom džukelom. Nemam komentara zaista. Šta još imaš od priča?”
“Imam još nekih. Dragana i ja smo otišle na selo kada smo se rešile tih snimaka. Tamo je bilo veoma zabavno.”
“Mogu misliti.”, rekao sam prevrćući očima.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Prijateljstva i seks 2



Bližila se nova godina 2004 i tada,se poslednjeg radnog dana u godini u firmi i u našem sektoru organizuje malo druženje svih zaposlenih.tako je bilo i tada i u vrlo prijatnoj atmosveri se ćaskalo o mnogo čemu pa su i odnosi bili prisniji i pokazivale su se poneka simpatija.Krišom smo uneli malo alkohola tek toliko da se nepiju samo sokići.Mnoge dame su podnosile a neke i nisu alkohol.Posle određenog vremena krenuli su kući i svi su se pozfdravljali i čestitali novu godinu izljubili,organizovali se i krenuli kući.Goran je uz put pokupio Tanju koleginicu iz sektora i povezao je što nije promaklo Vesni koja je bila pomalo ljubomorna.Tanja je bila čedna žena,koju je muž biznismen zapostavljao a ona je izgledala božanstveno za svoje godine.Bila je neku godinu starija od Gorana i bili su dobri prijatelji.Tanja je predložila da svrate u neki lokal ali na nekom skrovitom mestu i Goran je tako i učinio otišli su u jedan lokal i ušli i tanja je poručila žestoko piće ali kada je to učinila joj jednom pa još jednom Goran je video njenu nameru da se napije i to ga je prilično zabrinulo,razmišljajući o posledicama kada dođe kući mužu koji je i onako kinji.Pošli su kući i Goran je video da je tanja pijana i razmišljao je šta da uradi.Setio se da je njegova rođaka koja je otišla u banju a živi sama ostavila njemu ključ od kuće u kojoj živi.Odneo je Tanju do auta i odveo je tamo.Uneo ju je u stan i stavio na trosed u dnevnom boravku.Ulazeći u kuću videle su ga komšije njegove rošeke i malo se našalile neznajući šta se dešava.Goran je otišao doterase i kada se vratio na sred sobe tanju kako stoji gola.Imao šta i da vidi tanja je imala idealno telo kao da je 10 godina mlađa ni trunke sala osrednje velike ali ćvrste sise i kao saliveno dupe.Odeća je bila trazbacana.Tanja je prišla Goranu i počela da ga skida dok je on bio u šoku šta da ardi bojeći se polsledica po tanju ali i po sebe jer je za njenog muža čuo da je čovek sa vezama u vlasti i teške naravi.Pustio je kao hipnotisan da ga tanja skida i uskoro je bio go sa dignutim kurcem koji je Tanja obrađivala ustima.Tanja ga je gurnula na trosed a i sam se klatila prilično pijana.Sela je na njegov kurac i skackalaa njeno dupe je bilo kao gumeni odbojnik i u sobi su se mogli čuti samo uzdasi i škripa troseda.Goran joj je rekao da nema kondom ali mu je ona skoro bezbrižno što je rezultat stanja u koje je bila da nesvrši u nju zbog sigurnosti ali da su joj oni dani prošli.Dugo su ostali u tom položaju,nakon određenog vremena su ustali i promenili položaj tako da je Tanja klaknula na trosed i naslonila se na naslon a on je joj je prišao od pozadi i gurno joj kurac u pičku,dokse Tanja odupirala rukama od zid i glasno stenjala.Posle određenog vremena Goran je osetio kako se tanjina unustrašnjost steže a u isti momenat je je osetio da mu se bliži vrhunac što je i ona osetila, izvukao je kurac iz nje i ustao a ona se u tom momentu okrenula prema njemu i on je zađmurio i prineo kurac i štrcnuo spermu po njenom telu,sisama i vratu.Goran je seo na trosed da se odmori i i čuo je kako tanja nekuda odlazi i ubrzo čuo neko zveckanje i zvuk iz pravca kupatila,posle nekog vremena izašla je i Tanja i kada je ušao u kupatilo video flašu konjaka i čađu na osnovu čega je naslutio da je Tanja nastavila da pije.kada je izašao Tanja je naišla i oni su vrlo brzo prešli put od predsoblja do spavaće sobe a budući da su bili goli došlo je do reprize seksa .Budući da je Goran već jednom svršio sada je postojao rizik da Tanja zatrudni čak i da nesvrši u nju ali Tanja se na to nije obazirala,Legla je na krevet i raširila noge koje je digla na Goranova ramena a on je nastavio tamo gde je stao.Po nogama koje su mlitave skoro padale s njegovih ramena mogao je da vidi koliko je pijana i van sebe.Polsle nekog vremena je osetio da će svršiti i izvukao je kurac iz Tanje pre toga pustivši da njene noge ovlaš padnu s njegovih ramena.Kao da je ovaj put još više ko nikada do sadsa svršio po njonom stomaku,sisama licu čak i po čelu a ona je to samo razmazala po telu.Pijana zaspala je na njegovom ramenu,i spavala jedno 2-3 sata kada se naglo trgla,nije mogla doći sebi od utiska.Budući da je i Goran zaspao ona je polako ustala i otišla do kupatila da se spremi.Goran se probudio i video da Tanja nije u krevetu i čuo šum vode iz kupatila.Ubrzo je Tanja izašla iz kupatila obučena i samo je ćutala.Zamolila je Gorana da je odveze blizu gde stanuje i da je tamo ostavi kako je on i učinio.Kada je izlazila iz kola zamolila je Gorana da o onome što se desilo nikome ništa nepriča i da to ostane njihova mala tajna izašla iz kola i otišla kući.Posle par dana javila se porukom da sve u redu.

PS:Znam da će se mnogi uhvatiti za detalje ali ja sam opisao ono što se desilo prema pričama aktera sa kojima sam radio a sa mnogima bio dobar prijatelj ukoliko su oni smislili obostrano priče obmanut sam obmanuo čitaoce ali ovo su samo priče
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Nadine sise


Imam 19 godine i obožavam seks. Radim u gradu koji je blizu mog rodnog grada. Živim sam u iznajmjenoj garsonjeri. Roditelji su mi rastavljeni, tako da smo ja i moja starija sestra (22 godina) ostali uz majku koja ima 42 godine.Otac se ponovo oženio i osnovao porodicu tako da smo se udaljili od njega.
Sestra i majka mi dođu ponekad u posjet, a nekad i ja odem do njih. A naročito mi seka često dođe jer je volila da hoda kud god samo da nije kući.Nego da Vam ne duzim da počnem sa svojom pričom.
Zbog jake zime gazda gradilišta na kome smo radili nas je pustio na par dana kućama dok se vreme malo ne ustabili. To mi je bila sjajna prilika da odem sestri i majci u posjet. Nisam htio da im se javim da ću doći da ih obradujem te sam nenajvljen stigao pred njihov mali jednosobni stan. Nažalost nikoga nije bilo te sam otišao sprat iznad kod sekine prijateljice Nade (25). Pokucavši na vrata čuo sam divni glasić Nade koja je već otključavala vrata…….ugledavši me na vratima hitro mi je skočila u zagrljaj i jako me stisla.
- Pa mili moj što mi nisi javio da stižeš, mogao si poljubiti vrata jer sam i ja skoro stigla kući…reče mi Nadica kroz predivni osmeh…- Eto vidiš tvoji malo pre odoše u selo kod bake ti.
- Ma nema veze sačekao bi ja…….odgovorio sam joj dok sam ulazio u stan.
- Ma blento jedan nema njih do sutra veče gde bi toliko čekao
Sjeo sam na ugaonu i odma zapalio cigaretu. Razgledao sam po kući dok nam je Nadica stavila kafu i nosila mi hladno pivo…. – oćeš li jesti…. pitala me je dok mi je otvarala pivo i potegla prvi gutljaj iz flaše…..-Ma kasnije ćemo dok se istuširam ako mogu kod tebe…..-ma naravno da može, samo se ti opusti…..reče mi dok je popravljala grudnjak na svojim velikim čvrstim djevojačkim sisama, koje sam iako se trudeći da negledam, morao malo duže da otpratim pogledom. Samo sam potegao pivo i nastavio sa pričom. Kad smo završili sa kafom kreno sam na tuširaje. Nada mi je izvadila čist peškir i trenerku od njenog brata koi je takođe radio van našeg rodnog mjesta. Uzeo sam stvari gledajući u njene sise i počeo se ložiti sve više, dok sam krenuo ka kupatilu udarila me po guzi našto smo se samo nasmejali…..
Počeo sam da se brćkam u kadi te kao što uvjek i radim dok se kupam zapalio sam cigaru i uživao u toploj i mirišljavoj vodi. Tako opušten gledajući po kupatilu primjetio sam na vratima crni čipkasti graudnjak sa crvenim šarama i iste takve polutangice koje su visile na vratima kupatila…… dok sam ih gledao u glavi mi se počeše preplitati misli kako li stoje na Nadi. Gledajući u njih sa Nadom u mislima poče mi se i kurac krutiti i dizati te mi i samim tim poče i mašta više raditi. Ustao sam i dohvatio i grudnjak i gaćice, te sam odma osjetio da su nošeni jer su grudnjaci mirisali na Nadino mleko za tjelo. Kurac mi se sve više i više krutio i dizao tako da je i dostigao maksimalnu veličinu od 19 centimetara. Uzeo sam gaćice i počeo sam da ih mirišem….a miris je bio fascinanatan….miris koji i sad osjetim dok pišem miris koji nikad neću zaboraviti…..miris koji me napalio nevjerovatno jer je to bio miris friških sokova iz pičkice bio je to miris koji je otkrivao da je pičkica u tim gaćicama vlažila a najviše me palilo što je to bio miris od pičkice Nade na koju sam se od detinjstva palio.
Uzeo sam kurac u ruku i dok sam i dalje mirisao te sekine gaćice počeo sam ga jako drkati. Drkao sam ga sve jače i jače te sam naizad uzeo njen grudnjak u ruku i njim drkao svoju nabreklu kitu. Nije mi puno trebalo te je iz mojih jaja potekla kroz moju kitu, sluzava, bijela sperma koje je stvarno bilo puno. Sav rastresen i zadihan izašao sam iz kade te se sabrao i vratio sve na svoje mjesto, iako sam napravio grešku što sam izdrkao u Nadin grudnjak, ali sam se nadao da ga neće oblačiti nego da će ga staviti na pranje pa tako neće ni primjetiti. Izašao sam u kuhinju i sjeo da jedem. Nadica mi je servirala prekrasan ručak, koji sam jeo u slast dok je ona sjedila nasuprot mene i pričala mi šta ima novo kod nje. Iznenada je se nagela rukama na sto tako da je poduprela sise koje su joj nabujale ka licu te se jedva zadržeše da ne ispadnu iz dubokok dekoltea. Gledajući te predivne dude kita mi se ponovo ukrutila. Završio sam sa jelom te ustao da pređem u dnevnu i ponio sa sobom još jednu pivu. Kad sam ustao primjetio sam poveći brežuljak na trenerci kod mog međunožja a primjetio sam da je i ona nakratko zastala pogledom na istom tom mjestu. Ništa nismo komentarisali samo smo sjeli u dnevnu i zapalili po još jednu cigaru. Nada je ustala pa reče da ide na tuširanje pa će kasnije do trgovine po još piva i cigara. Ostao sam sjedeći i slušao kako i kupatilu voda žubori dok mi je kita sve više rasla i tjerala me na maštanje.
Ustao sam po još jedno pivo. Ali umjesto da krenem ka kuhinji krenuo sam bez razmišljanja ka vratima kupatila te se sageo i provirio kroz ključaonu….. na sami pogled počeo sam da gutam knedle te da ubrzavam sa disanjem, srce mi je jače i brže zakucalo a kita mi se sve više i više dizala na taj predivni prizor koji mi se ukazivao kroz tamnu malu ključaonici…..Nadica je bila u kadi sva mokra od vode te se lagano sapunala po nogama. Bila je malo pognuta ka napred tako da su joj dve predivne sise visile sa jako velikim bradavicama i klatile se udarajući lagano jedna o drugu…a tek kad je raširila međunožje ukazala se jako gusta šumica od njenih dlaka….bila je jako čupava sa jako kratkim gustim crnim dlakama iznad predivne vidljivo dobro istrošene pičke……čim sam ugledao tu predivnu pizdu iz moje kite je prsnula sperma po tepihu i parketu pred vratima. Pošto je Nada izlazila iz kade vratio sam se te sjeo na krevet da nebi primjetila da sam je gledao. Iako sam izdrkao po drugi put na samu pomisao na onu njenu predivnu čupavu pičku i njeno oblo veliko dupe i sise kita mi je se sve jače dizala.Nakon nekoliko minuta i Nada je izašla obučena za trgovine sa jakim crvenilom na licu i još većim osmjehom dobacivši brzo se vraćam lopužico moja…….izašla je te je prilikom zatvoranja izlaznih vrata još mi jednom namigla i seksi se osmjehnula.
Odma sam ušao u kupatilo i vidi da je obukla grudnjak koji je bio na vratima onaj isti u koji sam ja izbacio ogromnu količinu sperme iz svojih muda. Malo sam se uspaničio ali sam se smirio i odlučio da se pravim lud……samo što sam se smirio i zapalio cigaretu Nada je utrčala u kuću uz psovke
-A u materinu sva pokiso…..odbrusila je dok je spuštala kesu sa pivom i cigaretama
Bila je sva mokra a iz kose joj se cedila voda po prsima i kvasila joj sve više belu majicu koja joj se još više lepila za mokro tjelo…….jasno sam vidio grudnjak u koji sam izdrkao te i njenje velike bradavice na njenim predivnim mokrim dudama. Uh na taj prizor kurac mi se zakova i ukruti gurajući sve više trenerku……I dok sam je gutao očima i gledao je zamišljeno ona me trže svojim rečima:
-ajde šta si bleno u mene donesi mi peškir da se obrišem…….odma sam usta i otišao u kupatilo po peškir te joj ga doneo i počeo joj brisati kosu………ona se sagela te prebacila kosu napred i oslonila se rukama na svoja koljena tako da je stisnula sise između ruku koje su se predivno vidjele u njenom dubokom mokrom dekolteu…….jedva sam od uzbuđenja prozborio…
-E jebiga zbog mog piva i cigara si sva mokra.Zbog mene si Nado pokisla i mokra sva….rekoh joj dok sam joj brisao kosu i gledao u njene obješene sisurine…..a ona se nasmeši pa malo tišim glasom mi odgovori veoma umiljato
-Ma nema veze svedno sam i pre kiše bila mokra radi tebe……te me pogleda i nasmeši se pa uze peškir i krenuvši ka ugaonoj nadoveza
-Mislim da si nešto zaboravio da izvadiš iz trenerke……te se ponovo nasmija
Pogledao sam u svoje međunožje na kome se jasno vidilo da mi je kurac dignut te je jako zategao mi gaće i trenerku. Samo sam se nasmijao i stidno sjeo pomalo dalje od nje te otvarajući pivo upitao je šta je mislila sa tim da je bila mokra i pre kiše takođe zbog mene. Jako se nasmejala i grickajući donju usnu gleda la me i lagno reče:
-Jao koja si ti lopuža, neznam šta ću sa tobom.
-A šta znam ja šta ćeš samnom……a oćeš mi reći šta si mislila sa tim da si i pre kiše bila mokra radi mene……….gledala me je dok je brisala kosu i pa mi reče
-Pa kad sam grudnjak obukla sisa mi je se sva smočila od tvoje sperme…….i nasmeja se jako…..
Bilo mi je nezgodno ali sam se i napalio kad sam čuo iz njenih usta da govori sisa i sperma.Primjetila je da sam se uzbudio te se samo nasmeši i poče da skida majicu. Bila joj je sva mokra pa me je poslala da joj donesem iz spavaće drugu.Otišao sam po majicu i kad sam se vratio ponovo sjeo kraj nje. Na moje iznenađenje skinula je grudnjak te su bile slobodne te predivne dvije velike sisurine.Gledao sam u njih dok mi je kita rasla. Bile su predivne te slatke dve sise…..
-Pazi da ti oči ne ispanu………..rekla je smešeći se i spuštajući grudnjak između nas i navlačila majicu na sebe……
-A šta ću ja kad su ti dobre pa gledam……odgovorio sam joj bez razmišljanja. Ona se nasmeja pa uze grudnjak te gleda u njega pa mi reče
-Uh koliko si izdrkao desna mi je korpica sva mokra………a onda pomirisa grudnjak pa lagano izusti
-mmmm…… kakv miris mmmmmm ……uh
Zatim je dva tri puta liznula grudnjak gledajući me direktno u oči. To me je napalilo da sam nekontrolisano uhvatio se za kurac i stisno ga onako preko odjeće.Pogledom je propratila moju ruku te mi reče
-Boga mi mili slatka ti je sperma još da je topla bila bi uhhh……
Gledao sam je i nerazmišljajući puno upitao je
-Pa žiliš li tople sperme.,
-Uh pa naravno da želim blento moj, ajde bre mogao si dati mi….ajde mili nestidi se….mmmmm….
Izvadio sam kurac pred po nje koji je bio uveliko dignut i počeo da ga drkam.Drkao sam ga lagano dok je Nada grickala usne i pratila svaki pokret moje ruke po mojoj kiti
-Uhh pa mora sperma iz tako divnih jaja i kurčine biti lepa mmm….uh lepa ti je mili kita……Reče skidajući majicu sa sebe i gledajući me reče
-Evo da ti malo pomognem dok drkaš gledaj mi u sise……
-Uh Nadice hvala ti znaš da ih obožavam pogotovo te tvoje ..
-Pa naravno da znam ajde ako htjedneš malo ih i pipkaj i ljubi
Odma sam je uhvatio za sisu i počeo da je trljam i ljubim dok sam drkao sve jače i jače
Bila joj je predivna sisa i tako me uspalila da sam bio već na vrhuncu. Ustao sam i drkajući primakeo se njoj. Isturila je sise i prošaputala isprskaj me…….iz mene je počelo da šprica jaka sperma po njenim sisama. Ona je već prstom kupila moju spermu i gutala je. Kad je sve polizala i kad sam ja izcjedio sve iz mog kurca ustala je poljubila me i otišla u kupatilo.
Vratila je se sjela i otvorila sebi pivo. Gledala me je i smeškala se. Sjedio sam na krevetu nevjerujući da sam upravo lizao i trljao Nadine ogromne sise. Non stop su mi bile pred očima uhhhh tako su divne mislio sam i razmišljao o njima te me Nadica ponovo prekide svojim komentarom…..
-Tebi izgleda nije dosta opet ti se kurac diže…….nasmeši se ustade te me pomazi po kosi pa reče- uh vidi ti njega samo bi jebavao.Uh lopužo, ja idem na spavanje a ti kako hoćeš….reče mi dok je skidala majicu i išla ka spavaćoj sobi….
Izvadio sam kurac te ga još jednom dobro izdrkao u Nadin jebozovni grudnjak. Legao sam na krevet te slatko zaspao dok su mi se po mislima motale lepe Nadine sise
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
moja gazdarica



Nakon završene srednje škole odlučio sam se studirati elektrotehniku , za što imam mnogo dara , no stari je želio da se zaposlim i skinem mu se s vrata , tako da sam ga jedva nagovorio da mi dade priliku za studiranje . U tome su mi mnogo pomogle maćeha i strina , koje su navaljivale na starog da me pusti na faks , jer sam veliki talent , jedini u porodici koji ima šansu da nešto postane . Stari je napokon popustio , ali pod uvjetom da ga to ništa ne košta . Tražio sam razne mogućnosti i već skoro odustao , iako sam bio primljen na faks , tako da sam bio sretan kad mi je ponuđeno da stanujem i hranim se kod maćehine sestre Verice , a zauzvrat moram odraditi pola radnog vremena u radioni njenog muža . Imali su servis kućanskih aparata , koji je poslije smrti Veričinog svekra dosta loše poslovao , pa gazda nije mogao plaćati radnike , a nije mogao svaki posao napraviti sam , tako da su i oni tu vidjeli svoju računicu .
Kada sam došao u Zagreb odmah sam shvatio da ću gadno najebati . Iako su mi rekli da ću dobiti sobu iznad radione u dvorištu , podstanar koji je tamo bio dobio je sudski rok za preseljenje tek od Nove Godine , pa sam privremeno stanovao u sobičku kraj kuhinje , nastalom od smočnice , taman toliko velikom da u njega stane polukauč , stol i ormar za odjeću .
Verica i njen muž nisu imali djece , navodno Veričinom krivnjom . Verica je bila druga sestra po starosti od četiri sestre i jednoga brata . Kao i moja maćeha , bila je lijepih crta lica , ali punašna , srednje visine , velikih sisa koje su me neodoljivo privlačile i prilično lijepih nogu , iako se malo previše zapustila . Radila je kao kuharica u obližnjem vrtiću i odmah sa posla dolazila kući gdje je provodila ostatak dana u dugačkoj debeloj kućnoj haljini .
S njima je stanovala svekrva , koja je bila nezadovoljno gunđalo vječno Verici za petama . Još se dobro držala za svojih pedeset pet godina , sitne građe , a poslije smrti muža još je više smršavila . Spavala je u sobi do njihove i bila zapravo gazdarica u kući . Ona je vršila nabavu i kuhala , a petljala se u sve , tako da mi je veoma brzo išla toliko na živce da sam ju jedva trpio . Toliko je bila ljubomorna na Vericu , da sam se čudio kako je uopće dozvolila da stanujem kod njih . Izgleda da je glad za lovom bila veća , pa se morala s tim pomiriti , no dok je ona bila prisutna nije bilo ni teoretske šanse približiti se Verici , koja uostalom nijednim svojim postupkom nije davala do znanja da joj se sviđam . Bila je suzdržana prema meni , iako korektna u ponašanju i nisam joj mogao ništa zamjeriti . Par puta , dok je sama radila u uskoj kuhinjici , a ja prolazio u svoju sobu , tobože slučajno okrznuo sam ju po guzi , no nije reagirala ni pozitivno ni negativno , a dalje se nisam usudio da ne izletim iz stana , a onda ćao moj studij .

Za Božić sam otišao kući u petak poslije predavanja , jer je padao u subotu , ali sam se dogovorio s gazdom da se vratim na posao u ponedjeljak ujutro prvim vlakom , jer nam je ostalo dosta posla prije Nove Godine . Kod kuće sam se jako razočarao , jer na polnoćki je sestra bila sa svojim dečkom , a djevojka kojoj sam se upucavao i koja je ispočetka to radosno prihvatila , nakon pola noći jednostavno mi je spustila da se na meni vidi koliko sam ljubomoran na sestru i njenog dečka i da njoj uopće ne pridajem važnosti , pa neka si onda jebem sestru , ona si može naći nekog tko će ju znati cijeniti i htjeti zadovoljiti . Na to sam popizdio , jer je na žalost bilo istina , uhvatio sam jednog prijatelja koji se vraćao u grad svojim autom u nedjelju popodne , pa sam se prevezao s njim . Raspoloženje mi je bilo na nuli i odlučio sam da moram pofukati bilo koju ženu , samo da se riješim tog kompleksa .
Kad sam došao gazda i gazdarica su bili sami u kući . Stara je još ostala kod drugog sina , gdje je provela praznike . Kod čestitanja primjetio sam da je gazda pod gasom , a gazdarica je bila tužna , iako ljepša nego inaće , jer si je dala napraviti frizuru . Bila je obučena u lijepoj svilenoj kučnoj haljini s pojasom oko pasa , u kojoj su joj grudi još ljepše stršale . Poslije večere , koja je prošla u tišini , gledali smo televiziju . Gazda je čitavo vrijeme nešto mrmljao , situacija je bila sve napetija , a onda je počela svađa oko toga što će gledati . Gazda je rekao Verici da ne može izdržati s njom , neka se pogleda kako je ružna i debela , podigao se i otišao : “K svojem prijatelju Štefu i dečkima koji pametnije provode vrijeme ” . Gazdarica se bacila na kauć zagnjurivši glavu u jastuk , ni ne primjetivši da joj se haljina otvorila otkrivši nogu sve do pojasa i glasno zaplakala .
Bilo mi je veoma teško zbog nje i sagnuo sam se da ju pomilujem po glavi rekavši joj tiho pod uho :
Nemojte se žalostiti , bar ne sada u vrijeme kad bi svi trebali biti sretni . Nema veze što je otišao , a njegove rijeći stvarno nemaju veze sa stvarnosti . Vi ste veoma lijepa i vraški poželjna žena , koja nije zaslužila da ju ovako maltretiraju , već bi vam trebali ugađati koliko im vrijedite . Evo , ja sam tu , možemo o svemu razgovarati i svakako Vam želim pomoći da se raspoložite , ako ikako mogu” .
” Molim te ostavi me na miru , najrađe bi umrla kad me nitko ne voli i nikome nisam potrebna . Čak i danas , jedini dan u godini kad nema stare da mi sjedi na glavi , nemam radosti niti mira . ” Na to sam rekao :
” Nije istina , ja Vas volim i potpuno Vas shvaćam . Vi niste ništa krivi za čitavu situaciju u kući , a posebno ne za ovo večeras , zato se nemojte žalostiti . Ivan je slijep kada ne vidi kakovu lijepu i dobru ženu ima , daleko bolju nego zaslužuje . Divim Vam se kako izdržavate njegova i starina maltretiranja i najiskrenije Vam se stavljam na raspolaganje . ” Govoreći tako lijevom sam joj rukom lagano masirao vrat , dok sam desnom odmicao kragnu haljine preko ramena , spuštajući se prema desnoj sisi . Usnama sam joj lagano dodirnuo spoj vrata i ramena , na što je zadrhtala , no nije se digla , već je nagnula glavu da mi omogući pristup vratu . Sisa u mojoj desnoj ruci bila je puna , okrugla i iznenađujuće tvrda , a bradavica je naočigled rasla . Srce mi je kucalo kao ludo , a u glavi se smjenjivale misli od ushita što ima šanse da ju opalim , preko panike da ću se opet osramotiti , do straha da će prekinuti sve i onda sam izgorio .
” Što to radiš , nesmijemo to… , pusti me , neću … , ” mrmljala je nevezano i nesuvislo , a zapravo se namještala da ju mogu milovati . Haljina je već skliznula s nje , tako da sam vidio da nema grudnjaka ni gačica . Pomogao sam joj izvući ruke iz rukava , a onda se okrenula i pred mojim očima ukazala se sva raskoš njenog zrelog tijela . Ljubio sam ju i milovao po ustima , vratu i sisama , a onda se podigao , skinuo brzo sve sa sebe i legao natrag na nju . Spremno je raširila noge , otvorila mi se potpuno i ja sam utonuo među njena glatka bedra . Desnu ruku uvukao sam između naših tijela , protrljao šumarak gustih crnih dlačica , a onda kažiprstom prošao u vlažan vruć procjep njene pice .
Ona se zadihala , obgrlila me oko ramena i vukla na sebe . Nakon kratkog draškanja prstom , uveo sam polupodignuti kurac u uzavrelu pečinu . On je nakon ulaska momentalno otvrdnuo , jer je prošla trema , od čega se njoj oteo uzdah , a ja sam skoro svršio prije nego sam zapravo i počeo . Brzo sam ga izvukao , zamijenio prstom kojim sam masirao klitoris laganim kružnim pokretima , dok sam joj požudno sisao okrupnjale bradavice . U glavi sam pokušao pronaći rješenja za nastalu situaciju , koju sam poznavao samo iz teorije , no najviše sam želio da moja prva ševa završi orgazmom partnerice , za što odnos moram maksimalno produžiti , znači koristiti maksimalno ruke , jer kurac samo što mi nije eksplodirao . Miješala je guzom i bacakala se kao riba na suhom , a kad sam osjetio da će brzo svršiti ponovo sam joj uvalio kurčinu do balčaka i počeo guslati kao da ju želim probušiti , na što je zagrgljala i zajaukala od slasti , dok sam na kurcu osjetio grčenje pičke u ludom orgazmu , na što sam i ja pojačao ubode i u snažnim mlazovima zalio joj sam grlić maternice vrućom spermom . Svršavali smo zajedno , a onda ostali u zagrljaju da se polako smirimo . Oboje sam zaspali , no nakon kraćeg vremena ona se digla i otišla u kupaonu . Ja sam otišao u svoj sobičak , no prije nego sam zaspao ona je došla u kuhinju i čuo sam kako pere suđe ostalo poslije večere . Izašao sam i stao iza nje poljubivši ju u vrat i uhvativši za grudi preko haljine .
” Bilo je divno . Zahvalan sam ti što si me uvela u svijet seksa . Oprosti ako sam bio nespretan , jer još nisam bio sa ženom , a ovo ću pamtiti cijelog života ”
” Znam , no bilo je divno i drago mi je da sam to učinila , prvi put izvan braka . Lakše mi je jer sad imam osjećaj da nisam manje vrijedna od Ivana i stare .”
rekla je mazeći se kao mačka i miješajući guzom po mom ponovno nabreklom kurcu , koji je htio rastrgati piđamu .
” Danima i noćima proživljavao sam u mašti te trenutke u osami svoje sobice , čitao sve što sam našao o umjetnosti vođenja ljubavi . Sto sam puta do detalja isplanirao kako ću te izjebati , da me zapamtiš . Doduše , jedva sam izdržao poslije ulaska u tvoju slatku pičkicu da te ne napunim , ali djelićem svijesti prisjetio sam se plana i uspio . Nadam se da si i ti zadovoljna .” govorio sam joj šapatom u uho mijeseći grudi , sada već direktno , jer je haljina bila na podu .
” Moram ti priznati da sam i ja željela da se ovo dogodi , iako sam se borila protiv toga zbog razlika u godinama . Ivan me toliko uvjerava da sam frigidna debela ženturaća , a stara izluđuje špijuniranjem , da sam sva sretna što smo im se osvetili . Bojala sam se da više ne mogu svršiti , ali ovo što sam doživjela svakako moramo ponoviti . Hajdemo u tvoju sobu da nas ovdje ne uhvate , iako večeras neće nitko doći .”
Kad smo ušli u sobu nastavili smo se ljubiti i dirati stojećki , a onda sam ja legao na leđa , a ona se popela na mene , nataknuvši se na moj stup .
” Bože , kako je samo velik ! Nisam ni mislila da ima takovih i da ga mogu primiti , a kamoli da mi pruža tako velik užitak . Molim te pusti sada mene da radim i uživaj kao i ja . Ovako se nisam pojebala od prvih godina braka , dok je još trajala ljubav s Ivanom . ”
Radila je to polako , s uživanjem , najprije nježno , a kako je uzbuđenje raslo , tako je i njeno miješanje bilo brže , što sam popratio dizanjem bokova i podizanjem njene guze rukama , tako da je klizila po mokroj i tvrdoj motki od glavića do jaja . Bilo je izvanredno i kad smo svršili uz obostrane ugrize po vratu i jecaje iz njenog grla , ostali smo ležati još dugo bez rijeći .
Kad sam se ujutro probudio i ustao , ona je radila u kuhinji , a Ivan sjedio za stolom očekujući doručak . Nakon doručka primili smo se posla do gableca , a onda je on otišao po staru . Čim je otišao vratio sam se u stan , Verica i ja smo se čvrsto zagrlili bez ijedne rijeći , nakon čega sam ju polegao na stol i zagnjurio lice između njenih raširenih nogu . Rukama sam raširio pičku i jezikom udario dugačak i nježan liz , koji ju je bacio u trans . Uhvatila mi je glavu rukama i mrsila mi kosu , jecajući od slasti . Burno je svršila , odgurnula mi glavu jer je nadražaj postao prejak , a onda sam ju još jednom muški izjebao , podigavši joj noge visoko i ubadajući kao da ću ju probosti .
” Daj , jebi me dok ne umrem , izvrsno to radiš , daj da se nauživam dok smo sami , jer tko zna kada ćemo opet uhvatiti priliku , a toliko sam izgladnjela da se sva rastapam pod udarima tog predivnog kurca . Još malo , nabij ga još dublje , ljubavi , probuši moju gladnu pičkicu , ooohhhh, kako je dobro , jooooš , saaaddd , umirem , gotovo , u mraku sam , samo osjećam kako je divan u meni , oh kako je vruća tvoja sperma kojim mi puniš pičkicu ….
cvilila je i jecala dok sam ju zalijevao , svjesna da nema više ništa od seksa čim se stara vrati .
Kad su se stara i gazda vratili , ja sam već popravio stroj za pranje koji smo počeli poslije gableca , a Verica se vratila iz dućana , tako da i sumnjičava stara nije ništa mogla pronaći .
Niti mjesec dana nakon moje prve jebačine s Vericom , jednom prilikom kad smo na tren ostali sami Verica mi je rekla :
“ Željko , moram ti reći da sam jako sretna , iako si me onako grubo ostavio na cjedilu i poredjelio se za staru . Ostala sam konačno trudna . Čekaj , samo da ti kažem da ni u ludilu nikom ne priznaš da si imao bilo što samnom , a dijete je Ivanovo i gotovo . Jasno da ću ga roditi sa velikim zadovoljstvom , a ti nemaš veze s tim i molim te da to ostane naša tajna , bez obzira što ti osjećao . Imao si me , bila sam ti prva i nadam se da sam te oslobodila straha od žene . Bilo nam je lijepo , ti si podigao svoj ego , a ja sam dobila prekrasan dar na kojem sam ti do kraja života zahvalna . Još jednom hvala i želim ti mnogo uspjeha u seksu . “
Kad je tog dana za vrijeme večere Verica javno rekla da je bila kod svog lječnika i da je pregled pokazao da je trudna , stara je otišla u svoju sobu ništa ne rekavši , ali izgleda da se dogovorila s gazdom , a i sama sa sobom , da objave kako je uspjela umjetna oplodnja na Rebru , iako smo svi četiri u kući znali da o tome nema govora . Verica je doduše išla na liječenje neplodnosti , ali prije više godina i već su odustali od liječenja , samo što to nisu nikome govorili .
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Sarmantna Susjeda.


Ljeto nije samo pocelo ljepim i toplim vremenom,pocelo je i sa iznenadjenjem,naime u susjedsto ovih dana dosla nam je sarmantna susjeda.Lijepa,elegantna sta vise sarmantna zena nekih po mojoj procjeni 40-45 godina.Kupila je kucu odma do moje.Ocito je imala ukus i znala za nocni zivot jer imala je mladog pratioca uz sebe,lijep,zgodan visok muskarac oko 25 god star,mozda malo stariji tako mi je djelovao.
Unosili su stvari,kroz njeznost i postovanje koje je izlijevao toj dobro drzecoj kokici.Sva je izgledala za izazov na romansu,djelovala je osvajacki u svakom pogledu.Iako sam rastavljen,slobodan covjek nisam gaio neke iluzije prema njoj jer imala je upola mladjeg muskarca kraj sebe,ali oci nisu htjele da se sklone sa nje.Izasao sam pred kucu,kulturno ih pzdravio,uzvratili su pozdrav oboje.Malo smo razgovarali,kratko samo upoznavanje.Upitao sam dali trebaju kakvu pomoc?Da rekla je ako nemam sto raditi.
Zovem se Sandy a mladi gospodin se zove Nik.Sandy,izgovorila je tu rijec tako seksipilno,toplo i njezno,sav sam se stopio uz to ime.
Unosili smo stvari,ali mladi gospodin kao da nije bas bio sretan sto sam ja tu.Osjetio sam to da skoro smetam u njihovom ritualu srece.
Eto ako je to sve,da hvala vam susjed.Ok,vidimo se,da vidimo se rekla je,dok maldi gospodin samo je klimnuo glavom.Neznam ali jako me zainteresirao njihov odnos,nesto mi je tu bilo kao da ne stima sve ali nije to moj problem rekao sam sam sebi.Usao sam u kucu,otvorio si pivo jer sam bio zedan,upalio Tv ali stalno sam mislio na Sandy.
Stalno mi je dolazila njena slika pred oci,njeno raskosno tjelo,grudi plave oci,onako ocuvana izbacena guza,popio sam pivo za cas uz misao na nju.Vece se spustilo,toplo i lijepo,pravi osjecaj ljeta.Izasao sam na terasu iz kuce,njihov prozor od dnevnog boravka,gledao je ravno u moju terasu.Ugasio sam svjetlo tako u mraku vidio sam njih ali oni nisu mogli vidjeti mene,nije to bilo lijepo ali neznam zelio sam nesto ali neznam sta.
U jednom momentu Sandy je prosla kroz kucu u donjem rublju,brzo je prosla tako da nisam skoro nista uspio da vidim,ali osjecaj se povecao.Nik je sjeo u fotelju,bio je skoro gol,malo sam se zacudio da nisu navukli paravane na prozor.sandy mu je prisla skoro gola,samo u gacicama umalo mi nije pivo ispalo iz ruke.Zakoracila ga je okrenuta meni ledjima,pocelo je mazenje,ljubljenje koje je potrajalo negdje oko dva moja piva.Sve dalje i dalje je bilo ludo gledati ali gledao sam sve.Njezno,ljubeci se sve su vise tonuli u ekstazu koja vodi za dobar seks.Skinula je i gacice a i Nik isto,vec sigurno upaljena i mokra tako sam u mislima bio s njom kad bi zatvorio svoje oci.Kako se uvijala tjelom dok je mali ljubio te preljepe grudi,kao da je samo skliznula na njegov kurac koji je nestao u njoj.Obgrljeni noseni tonom seksa,nista nisam cuo ali zato sam vidio i previse.Jahala je polako tog mladog muskarca koji je rukama drzao njene guzove koji su naprosto skakali po njemu.
Jebavao ju je njezno i izgledalo je kao da to vec duze vreme rade,izgledalo je tako savrseno,njeno ocuvano i njegovo mlado tjelo,naprosto su uzivali u seksu.Ustali su se,mislio sam da ce otici u sobu ali nisu.Okrenula se odozada,pridrzavala se rukama za fotelju dok ju je Nik navlacio na kurac,to je bilo vise nego fantasticno,u nekim stvarima vidio sam sebe prije 20-t godina,mali je znao sta ona voli.Svrsavanje je bilo stereo,zajedno istim tonom rekao bi ili je samo tako izgledalo u mojim ocima.
Nestali su oboje iz mog kruga vidljivosti.Ostao sam na terasi jos neko vreme,tako sam i zaspao.
Probudio sam se bilo je vec skoro 11 sati,Vidio sam kako Nik izlazi iz kuce,sjeda u auto i odlazi negdje,Sandy nije bila s njim.Svjetla su se pogasila kod njih,vjerovatno je legla da spava a on otisao negdje po neke stvari pomislio sam.Stalno sam mislio na nju,uzbudjivala me svaka pomisao,svaki njen pokret i njeno tjelo koje je ostalo memorisano u mojim mislima,da zelio sam ju.Pomislio sam mozda on i nezivi s njom,mozda je samo dosao s njom oko selidbe,mozda su prijatelji i on ima svoj stan,mozda?
Usao sam u kucu te krenuo u krevet,misao je bila prisutna svugdje stalno sam mislio na nju,vidio ponovo sve,nisam mogao da zaspem.Uzeo sam novine,nasao stranicu za masaze,nazvao i javila se osoba koja je jedino mogla da pomogne,da ugasi moje vatrene misli.Kostalo me ali uspio sam da ju nadomjestim,iako je ova gospodjica dala sve od sebe,naravno za novac.Radila je sve sta sam htjeo,cak i u anus ga primala,ali nije ona Sandy.Zadovoljan do kraja noci ipak sam zaspao ujutro u sitne sate,cuo se auto.Nik se vratio kuci,bilo je oko 4 ujutro.Pogledao sam i vidio da je usao u kucu,nista vise nisam vidio.Svjetla su se popalila u njihovom boravku.Nakon nekoliko minuta vidio sam i Sandy u kratkoj crvenoj spavacici,izgledala je carobno,pospano ali.
Nik je djelovao pijan,razgovarali su izgledalo je kao da sam na MUTE,samo pokrete sam vidio.Sjedio je na onoj istoj fotelji,Sandy je stala ispred njega,obuhvatio ju je rukama i polako skidao spavacicu s nje ispod koje se ukazalo prekrasno tjelo.Mlad spreman uvijek,ponovo ju je uveo u neki njen san,ali ovaj put su nestali,samo je svjetlo ostalo upaljeno.Jako me to intresovalo,ali vec je svitalo skoro,tako sam otisao u krevet iz kojeg sam se za sat dva ustao.Bila je Nedelja,suncano toplo jutro sve je mirisalo.
Malo kasnije oko 10 sati,zazvonilo je zvono na mojim vratima,otvorio sam bila je to Sandy,drzala je bocu crvenog vina.Da vam se zahvalim za pomoc koju ste nam ukazali jucer.
Nista,nista rekao sam.Dala mi je bocu vina.Udjite rekao sam.
Pa neznam,ok uci cu na minut dva,Nik jos spava.
Moze kava ili neki sok upitao sam ju kulturno.
A ne nista hvala,djelovala je nervozno.Moram sad da idem,kuca vam je lijepa,hvala rekao sam.Ali zasto tako brzo?
Pa moram izvinjavala se.Nik ce se probuditi znate kakva su djeca,tu je zastala.Izvinite moram da idem sad.
Nista mi nije bilo jasno.On je mlad ali nije bas djete,mozda ga je umazila.Nista mi se nije govorilo osim zavidnosti tom mladom kuronji koji jebe tako zgodnu gospodju kojoj bi svako od nas polizao vaginu i stavio svoj penis u nju.Gledao sam za njom dok je odlazila,utegnuta guza u sorcu koji je vaginu naprosto podijelio na dva djela,njene grudi koje su se drmale kao zele ispod grudnjaka koji je prekrivala tanka majica,svezana kosa i snene plave oci,ma otkidala je komade sa mene koji su se za njom naprosto kotrljali.Otisla je,napokon, a meni se digao,kao nikada do tada,trebao sam hitno masazu ali nisam imao,ostalo mi je samo ono sto godinama nisam radio.
Slomljen zeljom,nosen,drkao sam kao da sam kraj nje kao da joj lizem vaginu,kao da tonem u nju dok se ona nabija na kurac.Mislima nosen jebavao sam ju dugo ali u mislima,jahala je sada moj kurac koji sam rukom navlacio tjerajuci mlaz iz njega samozadovoljavanjem sam si sliku nje stvarao tako sam lakse podnio taj dio rucnog rada.
Dok sam drkao moj pogled se zaustavio na boci vina,obrisao sam tragove sa ruke i uzeo bocu.Citao sam sa nje sve te rijeci i slucajno okrenuo bocu na dnu je bila zaljepljena ceduljica,a na njoj broj telefona i u zagradi je pisalo 11.V……Nisam odma shvatio da je misao na 11 veceras,ali sta i gdje,a da budalo telefon je odgonetka,u 11 veceras nazovi ovaj broj.
Oko 10 i 30 vidio sam da Nik izlazi iz kuce,malo sam sacekao i tacno u 11 nazvao,javila se Sandy.Bila je kao malo uplasena ali razgovarali smo.Zahvalio sam se za vino i tako to.Ako nemas nista protiv zelio bi ako moze da dodjem na pice kod tebe.Ne,ne neznam sva je bila zbunjena.Onda ako ti mozes da dodjes kod mene na pice rekao sam joj.Pa neznam,ne bolje ne,jos.
Osjetio sam da tu nesto nije u redu ali nisam znao sta.
Sandy jel Nik u pitanju upitao sam ju?Sutila je malo duze,pa rekla,nije!
Nik ti je prijatelj ili vjerenik ili sta?
Da on mi je kao prijatelja ali i vise od toga rekla je.
U redu rekao sam nezelim da ti vise smetam,imas moj broj na tel sad pa me nazovi ako mislis da je potrebno Sandy.Ne,nemoj jos prekidati,uskliknula je!!!
Neznam kad ce se Nik vratiti zeljela bi da dodjes kod mene sada.Ok,evo me odmah,rekao sam joj.
Taman kad sam usao u kucu i kad smo skoro poceli da razgovaramo cuo se Nikov auto ispred kuce,vise nisam imao remena da izadjem.Rekla mi je molim te izadji na zadnja vrata,jer Nik to nece razumjeti,molim te,ako te vidi ovde,molim te.Izasao sam ali niko zamnom nije zakljucao.
Ostao sam neko vreme na njihovoj pozadini od kuce.Za nekoliko minuta sam se vratio u kucu polako,sve je bilo pogaseno osim svjetlosti koja je dolazila iz spavace sobe.
Neznam zasto ali zeleio sam da udjem i da ih ponovo gledam dok se jebavaju.Totalan mrak,prigusena svjetlost lampe koja se nazirala iz sobe kojoj su vrata bila otvorena.Nik je ljubio Sandy,njenu vaginu je lizao,okrenut meni ledjima.Sandy je uzdisala jako,uzivala je rekao bi,onako.
Lizao joj je vaginu dugo,zatim joj je ljubio grudi,ljubio ju je svu najvise njene socne usne.Legao je dole a Sandy se ustala i pocela da mu pusi kurac,mali je imao povelik kurac.
Pusila ga je njezno.To toooooooooo,toooooooo,mama,to,mamaaaa
izgovarao joj je ime ali ne kao ime nego kao mama ili majka.
Pusi ga mamaaaaa.Uspravila je glavu,usnama dosla do njegovih.Nik sine,neznam dokle ce ovo da traje.Polako se nastimavala dok ju je on navlacio i stavljao ga u nju.Kad je usao do pola,samo je uzdahnula i izgovorila joj Nikkkkkkk,joj Nikkkkkk.Gledao sam to kao da je neki film.
Jaukala je dok ga je jahala i dok je ulazio duboko u nju.
Jaukala je i izgovarala njegovo ime.Nikkkk,joj Nikkkkkkk,ahhhhh,uuhhhhhh,hmmmmmm hmmmmmmmmm,Nik joj joj ovo moramo prestati,mmmooooorammmooooooo,joj Nikkkkk.
Sledecih pola sata mjenjali su poze,jebavali se strastveno,svrslila je uz krike zadovoljstva a i Nik takodjer.Legli su umorni od svega,razgovor je bio sokantan.
Nisam mogao da vjerujem,samo sam htio da sto prije nestanem iz tog ludila.Pa ona mu je majka.Nik jebe rodjenu majku,lizao joj je vaginu i jebavao je tako dugo i tako s strascu,nisam mogao da povjerujem svojim ocima i usima.Ubrzo sam nestao.Kad sam usao u svoju kucu trebalo mi je vise od piva,dva tri brendya.
Boze ova Amerika,ova ludost svjeta.
Vise se nismo nikada culi,jednostavno sam ju ignorirao,neznam zasto ali nije ona bila vise ono u mojim ocima.Neznam sta jel i dalje to rade.Odselili su se,kasnije sam saznao da su tu bili kao renteri (stanari).
Sve sam to napisao,jer je to istina koja eto zivi u troje ljudi a mozda i vise njih.Kako ponekad izgled i ponasanje zavarava,ta perfidna kultura gdje jebe svak svakog,rekao bi tako.
Hvala na vremenu koje ste potrosili…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 170 171 173 174 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:27:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.