Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:22:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 166 167 169 170 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575601 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
zena za kredit



Sve je pocelo kada smo podigli interni kredit u zeninoj firmi,to smo i ranije uradili ali na manji iznos 500 eura,sad je to bilo nesto veca cifra.Sve to je sada nebitno,imali smo skladan zivot udvoje i redovan seks svaki dan,pa i vise puta dnevno,ali u poslednjih dva meseca nesto nije bilo kako treba nas seks sve sveo na jednom do dva puta nedeljno.Kad god piam zenu sta nije u redu ona kaze-ma sve je u najboljem redu samo sam umorna imam dosta posla u firmi.Te njene reci su izazvale sumnju kod mene sa obzirom da radi u kancelariji od cega se toliko umara svaki dan.Resio sam da malo proverim o cemu je rec i dao se u akciju.U firmi sam uzeo slobodne dane a nnjoj nista nisam govorio o tome.resio sam da je pratim,zamolio sam drugara da menjamo automobile a njoj sam rekao sa mi je auto kod majstora na par dana.Sledeceg dana je otisla na posao kao i obicno,posto je radila do pet sati ja sam stigao do njene firme nesto ranije i parkirao se da me slucajno nebi videla kad izadje.Nesto pre pet izasla je iz firme u drustvu sa Zoranom njeim navodno dobrim kolegom i prijateljem koji joj je pomogao da dobije kredit od firme,pozdravila se sa koleginicom i sela u Zoranov auto.Pratio sam ih do jedne kuce na periferiji grada,usli su u dvoriste a na vratima ih je docekao verovatno Zoranov prijatelj pozdravio se sa nji a onda moju zenu poljubio i to pravo u usta,po duzini poljupca shvatio sam da joj je ugurao jezik u usta.Ja sam sedeo u kolima sav u soku gledajuci sve to i jos kako je mazi po dupetu dok je prolazila pored njega da bi zatim zatvorili vrata za sobom.Pritisak u glavi mi je rastao mislio sam sta da radim.Nakon minut dva izasao sam iz auta i usao u dvoriste.kuca je bila lepo ususkana visokom ogradom i zelenilom pa me niko nije mogao videti.Polako sam krenuo oko kuce i dosao do prozora koji otvara pogled u dnevnu sobe,provirio sam i uzledao moju zenu kako stoji izmedju Zorana i njegovog prijatelja koji je otvorio vrata ali ijos dva muskarca.U momentu sam izvadio mobilni telefon i poceo da snimam kako je maze to celom telu i skidaju odecu sa nje.Brzo je ostala gola,klekla je u taj za nju izgleda zacarani krug ipocela je pusiti i drkati kurceve koje su momci povadili iz pantalona.Lagano su se svukli i oni dok im je moja zena pusila na smenu,neki put i po dva odjednom uzimala u usta.Pa covece meni je samo jednom popucila i progutala sve ali to je bilo jos dok smo se zabavljali posle toga je uvek govorila da joj je to gadno i da nece to da radi,a sada guta cetiri.Zoran je uhvatio i podigao na sto,rasirio joj je noge i poceo da je lize a ova trojica su stali kod njene glave i omogucili joj da im i dalje pusi.Nije dugo potrajalo kad se Zoran izvio i strahovito brzo nabio ceo svoj kurac u njenu picku,samo se malo izvila i rukom pocela da se mazi po picki dok je kuraj nestajao u njoj.Zoran je ustupio mesto drugom jebacu i stavio joj u usta kurac koji se presijavo od sokova iz njene picke.Jebali su moju zenu na smenu njih cetvorica a ona je uzivala u svemu sto joj rade,znala je sta ce joj tek raditi sigurno.Kroz otvoren prozor sam je slucao,i snimao,kako trazi da de jebu jace,da svrse u nju jer ona je vic svrsila par puta i u tom trenutku momak koji je bio u njoj gurnu kurac do kraja,videlo se da je puni,izvadio je kurac iz moje zene i pustio drugog da se nabije u nju i on je brzo svrsio u moju zenu,onda je Zoran navukao i poceo da je puni i da joj stiska sise,cuo sam ga kad joj je rekao kako se dugovanje za kredit pojako umanjio jer se dobro jebe,u tom trenutku sam primetio cetvrtog kako snima moju zenu i prilazi joj daje kameru Zoranu i kaze mu -samo nju nesnimaj nas,znas zbog nasih zena,i nabi svoj kurac u nju.Kolko sam primetio on je jedini imao kurac priblizno mom sva ostali su u proseku samo je taj momak imao veci kurac.Usau je u nju i poceo je nabijeti jako dok nije napunio njenu picku,stenjao je a ona je sad vec skoro vristala.Izvadio je kurac iz moje zene i ona je ustala sa stola uzela je svoje gacice i ovlas se obrisala.Prekinuo sam snimanje i brzo izasao iz dvorista,stigao sam kuci napaljen kao nikad do tada,prebacio sam snimak na racunar i napravio par kopija.Nakon sat vremena i ona je stigla kuci pitao sam je kako je a ona rece da je umorna i da mora da se istusira,uzeo sam je za ruku i rekao da saceka da prvo mora da vidi filmic kojisam nabavio i da ce joj se svideti,sela je do mene,cim je videla pocetak filmica skocila je neznajuci sta da radipovukao sam je nazad na stolicu i rekao da bude mirna i sve ce biti kako treba,sad -ces mi pusiti svaki dan i gutaces moju spermu,samo je klimnula glavom dok sam joj zabukao ruku medju noge i gurnuo dva prsta u njenu picku izvukao sam prse a na njima se videla sperma,kolko dugo te pumpaju,pitao sam a ona mi kaze oko dva ipo meseca i da je Zoran prisilio na to zbog kredita i poce da place.Pomazio sam je po glavi i rakao da neplace,gurnuo sam joj glavu u moje krilo i rekao da mi pusi kurac i da sve lepo proguta odma se dala na posao a ja sam moje prste poceo kupati u spermi njena cetiri jebaca,brzo sam joj napunio usta i onako napaljen nabio sam u nju bez vecih problema,pri svakom ulasku u nju sperma joj je izlazila iz picke i slivala se niz butine.Bilo je divno poceo sam da je punim kao nikad pre a ona je svo vreme stiskala usne da ne ispusti neki glas.Otisla je u kupatilo i istusirala se,kad se vratila sela je pored mene i pitala-sta sad da radimo,sad kad se sve ovo desilo.Rekao sam joj samo-Ako zelis i dalje da budes samnom nema problema,meni ovo nece smetati ali nesme se vise ponoviti,ali kako,rece tiho oni imaju mene snimljenu i ucenili su me da moram sa svima njima da se jebem inace ce sve dati u prodaju,-nebrini puno to je moja briga od sada,rekao sam dostsa smireno jer sam imao plan sa mojim snimkom i usput je pitao jel su samo njih cetvorica u igri,sagla je glavu i rekla da je bilo njih petnaest mozda i vise ali su ova cetvorica organigatori i samo oni imaju cetri snimka i niko vise.Zoranu sam urucio snimak gde se vide sva cetvorica i rakao-ovo ce dobiti vase zene ako mi odmah ne donesete sve vase snimke i kredit ces ti otplatiti umesto moje zena a i da nezaboravim moras joj dari povisicu i sluzbeni auto da se vise ne mlati po prevozu.Uzeo je telefon i pozvao svoje drugare,objasnio im je celu siteaciu,i u roku od pola sata sam dobio snimke i vse nego sto sam trazio,bili su tu snimci i zeninih koleginica sto mi je dobro doslo jer sad se praznim i u moju zenu i u njene koleginice ali o tome drugom prilikom.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Njegova zvijer i moja tigrica



Bio je juli. Sa najboljom prijateljicom sam otisla na more u Gradac. Zeljele smo avanture, provod, ludovanje. Odsjele smo u jednom apartmanu, i odmah navece sa nestrpljenjem izasle u provod. Iako se ne oblacim izazovno, ona me natjerala da obucem neku provokativnu odjecu..Kako kaze: “Na moru smo!” Smile
Kupile smo pice i sjele na plazu. More je zapljuskivalo ogromne stijene oko nas. Mjesecina je bila prelijepa. Muzika je odzvanjala, a momaka i njigovih dobrih tijela svuda oko nas. Prisli su nam neki momci, i pocela je prica, smijanje i kikotanje. Nismo ih dugo znali, a vec smo ih pozvali u apartman u kojem smo boravile. Meni se jedan posebno svidio. Arnel, momak iz Tuzle, crn, visok, tamnog tena. Nela je to odmah primijetila. Pricali smo dugo vremena. Ja sam bila umorna od puta, pa sam pozeljela da legnem, ali da ne budem nepristojna prema pridoslim gostima, trudila sam se da ostanem budna. Arnel je to primijetio i pitao me je da li zelm poci u sobu. Bez oklijevanja sam pristala. Sjeli smo na krevet. Poceli smo se lagano ljubiti, i valjati po krevetu. Njegovo tijelo me je totalno palilo, toliko da sam ga bukvalno cupala po kosi, i grebala po tijelu. Oboje smo bili totalno uzbudjeni. Sve smo se grublje i grublje ljubili, mazili, i lizali po vratovima. Uzbudjivalo me kada bi mi svaki put polizao uho, a zatim ga i grickao. Skinula sam mu bijelu majicu koja mu je odlicno pristajala. Bio je mokar, sto me je dodatno uzbudjivalo. Lezao je na meni, njegove ruke su klizile svuda po mom tijelu. Skinuo mi je majicu, i kostim koji sam ispod imala. Grickao bradavice, i sisao moje ne tako velike grudi. Ludila sam. Sjeo je na mene, dok sam mu otkopcavala pantole, njegova zvijer je jurila van. Trljao se od moju tigricu, koja je bila mokra i vlazna, i jedva je cekala da njegova zvijer udje u nju. Skinuo je pantole, i moju suknjicu. Roze tangice su izvirile. Tanka linija je prekrivala moje guzove, tacnije samo rupicu. Poceo je da me dira, da je trlja sve jace i jace. Moje ruke su letile na njegovu debelu zvjer. Obuhvatila sam ga rukama i pocela da mu ga drkam. Dahtali smo. Jezici su nam se stapali, dok smo se okretali u krevetu od uzbudjenja. Lizao je sise, bradavice grickao. Spustao se do pupka, pa lagano do tigrice. Rasirio mi je noge, jer sam od svog tog uzbudjenja bila zgrcena. Jezik je prinio na klitoris i sisao ga. Ahh kako je to dobro radio. Kad se sjetim te veceri naprosto poludim. Dirao je prstima, pa ponovo lizao. Sva sam bila mokra. Gurnuo je jedna prst u nju, a u noci se prelamalo moje dahtanje, i sve veca zelja da ga osjetim u sebi. Gurnula sam mu glavu dublje, a njegov jezik je neprestano radio. Lizao je gore, dole, naprijed, nazad. Cim bi dotaknuo rupicu, gubila bih se. Uhvatila sam se za krevet i okrenula mu dupe. Zeljela sam da me lize i pozada. Nije se protivio. Cak stavise, zelio je to. Uhvatio me jednom rukom za guzove, a drugom se dirao po svojoj nabrekloj zvijeri. Koliko smo samo bili napaljeni. Sada sam se ja nalazila na njemu, i lizala ga sve do stomaka. Uzela njegovu zvijer i lagano je nabila u svoju tigricu. Pocela sam se toliko nabijati na njega, da sam gubila svijest. Uhvatio me je za sise, i primakao sebi. Noge sam mu prebacila preko ramena, jer sam tako vise uzivala u njegovoj zvijeri, sto mi je cinilo nenadjebivo zadovoljstvo. Nisam zeljela da svrsi u mene, pa sam lagano iskliznula. Pitao me je da li sam djevica, jer nije vidio krv…Nasmijala sam se i rekla da nisam vec dugo vremena. “Ooo, pa ti prava mala kurvica”. To me je jos vise uzbudilo. “Da, samo tvoja”. Privukao me sebi, i ponovo gurnuo zvijer u tigricu. Nabijao se totalno, da sam cupala carsaf ispod nas. Zelio je da mu popusim, ali posto ja to nisam htjela, vratili smo se u prvobitno stanje. Lizao mi je sad tigricu divljacki, valjda od bijesa, i vukao sve vise sebi. Ustali smo, i prislonili se na zid. Gurao mi ga je do kraja, da nisam imala kud. Kao da je bila neka osveta. Svrsavala sam nenormalno. A on, sve vise i jace se grcio uz mene. Izvadio ga je i brzinski me bacio na krevet. Gurnuo je zvijer izmedju mojih sisa, i drkao ga. Svrsavao je po njima, po stomaku. Nakon svrsavanja, trljao ga je uz moju mokru tigricu, a ja sam je cupala, njegov kurac gnjecila od uzbudjenja. Od umora smo pali. Nikad nisam imala tako dobru jebacinu, ko sa nepoznatim momkom. Tu noc je ostao spavati kod mene. Mazili smo se jos dugo u noc. Ostali smo u kontaktu naravno. Povremeno se i vidimo i ponovimo jebanje, al ovaj put orginalnije, sa nekim stvarcicama, i pusenjem kurca. Mmm, njegova socna zvijer. Naprosto me izludjuje, kao sto njega izludjuje moja mala kurvica-tigrica.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Tamara



“Počinjem ovu svoju priču,nizašto,bez koristi za sebe,iz potrebe koja je jača od koristi I razuma…Ne znam šta će biti zabilježeno,ali će u kukama slova ostati nešto od onoga što je bivalo,pa se više neće gubiti u kovitlacima magle,kao da nije ni bilo,ili da ne znam šta je bilo.Tako ću moći da vidim šta postajem,to čudo koje ne poznajem,a čini mi se da je čudo što nisam oduvek bio to što sam sad”
Januar.Nedelja.Budim se u uobičajeno vreme.Ne ,nisam proteklu noć proveo budan.Spavao sam mirno,bez posebnog uzbuđenja.Nisam ni jutros previše uzbuđen.Možda bi trebalo ,jer danas će,nadam se biti TO.Previše sam puta tome se radovao,bezrazložno,otupela je moja radost isčekivanja,navikao sam na razočaranja.
Nije ni važno kako sam upoznao Tamaru.Prilično neuobičajeno,moram priznati.
Ne,Internet tu nema nikakvog udela.
Oboje smo ,već odavno, prošli statistički prosek godina u kojima se gubi nevinost.Samo jedini Bog zna koliko je taj prosek tačan.Ljudi lažu,čak i u anonimnim anketama.
Oboje smo zreli ljudi ,zaposleni,savesno odrađujemo svoje obaveze,uzorni smo članovi društva.Zreli i nevini.
Ha,zvuči kao naziv filma.
Mislim da sam ja nevin iz objektivnih razloga a ona iz subjektivnih,jer,bar ženi je lako naći seks.Nismo to imali a svesni smo da je to neodoljiva ljudska potreba.Počinjemo da sumnjamo u sebe…pomalo i da se stidimo sebe.Sudbina ili slučaj su odlučili da se sretnemo onde gde je bilo malo verovatno da se nađemo,a možda je baš to bilo pravo mesto,ali nismo toga bili svesni.
Prošli smo one faze razgovora i verbalnog upoznavanja,vreme je da pokušamo dosegnuti ono što nikada nismo,a želimo odavno.
Ona je fakultetski obrazovana,radi posao koji sam,oduvek,smatrao plemenitim i uzvišenim.Ja radim celodnevno u pokušaju da zaradim dovoljno za račune i neophodne troškove.Ne živimo u istom gradu.Želimo da se sretnemo,želimo diskreciju.Želimo mi i da pokažemo drugima da i mi jedno drugo imamo,da nismo ništa gori od njih,ali to je nemoguće.Sprečavaju nas i subjektivne i objektivne okolnosti.Dogovorili smo da se nađemo na pola puta između naša dva grada.
Tek nedavno sam dobio vozačku dozvolu a još uvek nemam auto.Klimavim autobusom stižem u grad koji samo ovlaš poznajem.Već sa stanice vidim visoku zgradu na kojoj piše „hotel“.Kružim gradom tražeći neki kafić gde bi u diskretnoj atmosveri mogli popiti piće ,i možda,da se ljubimo.To je ono što ,objektivno,najviše očekujem od ovog susreta.Možda i neko hvatanje za sisu,kratko i brzo ,tek koliko da je osetim.
Ima dosta vremena do njenog dolaska,uočio sam jedan kafić i sada besciljno šetam.Dođoh i do hotela.Malo se premišljam i ulazim unutra.Sredovečna žena na recepciji mi ljubazno odgovara na pitanja.Već je navikla na ovakva interesovanja,preporučuje mi sobu sa bračnim ležajem i opciju „dnevni odmor“.Raspitujem se da li ima tople vode i grejanje,jer zima je a ovaj hotel ne deluje kao prebukiran.Ona mi potvrđuje.Izlazim napolje,još malo šetam i idem na stanicu da je dočekam.Ona dolazi vozom.Šetam po preonu ,začudo,strpljivim korakom.Gledam panoramu grada koji je stisnut između planina.Gotova da nema snega ,izuzev na vrhovima planina.Nije ni mnogo hladno.Oko mene tutnje neki vozovi.Osećam se onako kako sam zamišljao da se oseća čovek u mojoj ulozi,čovek koji čeka ženu koju voli i nada se seksu.Nemir u želudcu,kao da kiselina ga grize,i misli o njoj,samouverenost i radost iščekivanja koja počinje da me hvata.Ona stiže.Nema zagrljaja ni poljubaca,kao da se stidi ljudi okolo , sebe,čak i mene.Rukujemo se brzo,kao da želimo da što pređemo tu fazu i postanemo ono što rečima već jesmo.Brzim korakom krećemo ,ona pusta da vodim,pričamo neke obične fraze o putu,kada smo pošli itd
Dolazimo do odabranog kafića,ulazimo ,unutra gotovo pusto,nedelja je ,popodne.Pričamo mnogo i brzo,tiho da nas ne čuju konobarica i retki gosti.Držim njenu ruku u svojoj,topla je meka,diže mi se od tog dodira.Popijemo piće i krenemo dalje.Šetamo držeći se za ruke,konačno imam taj osećaj,znam sad kako to izgleda.Pučinast suton se hvata po ulicama,sa izloga svetluca osvetlenje,šetači se muvaju po pešačkoj zoni.Ja bezuspešno pokušavam naći kafić sa dovoljno diskretnim mestom gde bi mi ona dozvolila da pomilujem njene sise.Ne znam gde je park,relativno je toplo,mogli bi otići i dohvatiti se,bar malo.Opet ulazimo u jedan kafić i poručujemo sokiće.Seo sam do nje,na dvosed,gledamo na ulicu ,lepo je,srećni smo.Meni se sve priče učiniše besmislenim i ispričanim.Još nismo ni pola soka popili a ja se nagnuh ka njoj i upitah:“jesi li obikla brushalter“Ona tihim „mhmh“ i klimanjem glave potvrdi da jeste.“A što?“pita me.“Voleo bih da ti pomilujem sise“Ona ćuti.“Išao sam danas u hotel i raspitao se za sobu“Ona i dalje ćuti.“Hoćeš da odemo?“
„Ne znam“kaže tiho.
„Zar se plašiš“
„Ne ,nije to.Bojim se da se ne razočaraš.Ne želim da se izlažeš trošku,ne znam koliko to košta ni da li ću biti spremna da ONO uradim…“
„Nemoj brinuti o troškovima,samo želim da te milujem i da te vidim golu,ili bar nešto od toga.Ako nebudeš želela nećemo ništa raditi ,čak ni to.“I zaista mislim to što kažem,ne lažem je.Ona se zamisli i tiho reče:“Dobro,samo da odem do toaleta“
Krenemo,držeći se za ruke,pešačkom zonom do hotela.Ispred hotela je velika trafika otvorenog izloga.Ostavljam je u senci jednog kestena i prilazim da kupim kondome ,za svaki slučaj,ako budemo imali želju da imamo i zaštitu.Neću da se nešto otme kontroli i upropasti nam ovu divnu uspomenu koju ćemo oboje pamtiti.Kupujem kondome i dva sapuna za slučaj da hotelsko kupatilo nema one sapunčiće.Ona stoji u senci kestena kao da se stidi od prodavačice koja nas malopre videla da šetamo.
Ulazimo u hotel i ja prilazim recepciji.Ne radi ona od jutros,ali ja sigurnim glasom poručujem ono što mi je preporučeno.Žena je navikla da skriva svoju ljubopitljivost,ne zagleda moju pratilju,uzima mi ličnu kartu i daje ključeve.Za to vreme ona šeta nervozno po holu,pravac ulaz-lift.Prilazim,izimam je pod ruku ,ulazimo u lift.Soba je ,čini mi se,na 14 spratu.U liftu je nevešto poljubimo i zagrlimo.Brzo stižemo na željeni sprat.Hodnik je u polutami i pust.Naša soba je skoz desno.
Ulazimo u sobu.Kratak hodnik,levo je kuoatilo,napred plakar,pa soba.Veliki ležaj,dva mala stočića,noćna lampa na natkasni.Prozori si veliki ,zavese trakaste.Pogled je lep,gledamo na šetalište.Skidam jaknu i prebacijem je preko stolice,ona isto to.Sednemo na krevet nešto kao pričamo,ustvari ne pričamo.Razmišljam kako da je pitam ,kako da tražim ,da li da molim,šta je pravi potez koji trebam uraditi a da je ne uplašim.Očito je da i ona želi bar nešto ,ali koliko je to?I kako do toga?Hteo bi da posegnem rukom prema sisama ali mi se čini da je to previše napadno.Hteo bi da je ljubim ali ne znam kako ,.plaši me pomisao da ću se osramotiti.Ona zna da sam ja bez iskustva,ali opet,zar svaka žena ne želi da muškarac vodi i vlada?Uostalom,ja to želim,da vodim i vladam njom.
U jednom trenutku ,potpuno neočekivano ,ona se baci ka meni i zalepi mi poljubac.Iznenađen ,posrnuh nazad.Osećam njene ruke oko moje glave,gli me ,osećam njene usne i jezik,ruke mi ostale zapetljane između nas,pokušavam da ih izvučem.Uspevam,stiskam je ,grlim,obaljujem.Noge su nam još na podu a tela na krevetu.Nevešto se ljubimo,ali prija,lepo je ,baš nas briga,ne stidimo se.Istražijem i primenjujem ono što sam maštao.Milujem sise,onako ,preko odeće.pomalo ih osećam ,male su,kao jabuke petrovače,baš kao što ja volim.Izvlačim njenu duksericu iz pantalona, podvlačim ruke,mazim,osećam male bradavice,krute,ona se prepustila tom osećaju,lice kao u polusnu,ćuti ,jedva da diše,podigla ruke iznad glave,gužva jastuk.Ja krenem rukom u njene pantalone,braon boje,plišane.Malo mi rukom zadrža ruku ,ja poljubcima i šapatom umirujem je,govorim da želim ,da moram da je vidim,ona popušta.Ispod su crne helanke,obukla je to zbog hladnoće.Zavrćem ih do dna raskopčanog šlica,vidim crne gaćice.Nežno zavlačim ruku u njh,vrhovima prstiju dodirujem dlačice,guram dublje,dole ,duž rascepa ,po površini.Mokra je ,bukvalno,kao da se atmosverska rosa uhvatila na njoj.Ona traži da se svučem,da me vidi,ne slušam je ,milujem njeno telo ispod odeće,preko odeće ,kako stignem i kako mogu.Kažem da se svuče,da vidim p,ičku,ona se malo stidi,ja nežno vučem pantalone i gaćice,sve,ona odiže guzu i oslobađa se .Hoću da digne noge i raširi ih,ali smetaju čizme da skinem potpuno sa nje.Ona sama brzo skinu čizme i pantalone,leže na krevet,podiže noge,ali skupljene.Kleknem na pod i nežno joj širim noge,šapućem nešto,ubeđujem je ,tepam.Ona stidljivo širi noge i pred mojim očima se ukazuje dugo željeni prizor.Nije depilirana ,gore je polukružna linija dlačica,onda trugao koji se spušta niz usmine.Okolo ,po nogama ,ni dole po anusu i guzi nema dlačica.Nežno prstima širim spoljašne usmine i zagledam unutrašnjost.Vaginalni otvor je skupljen i stisnut kao potpuno savijeni kažiprst.Prinesem nos i omirišem je .Liznem nekoliko puta unutrašnjost,želim da uguram jezik u pičku.Ona se trese i uvija se.Kiselkasto-slankasto-bljutavi ukus osećam u ustima,dlačice me golicaju po nosu,ona nogama stiska moju glavu i odiže guzu od kreveta.Zarobljene glave sumanoto ližem ,gore dole,levo desno,u krug.Ona stenje,uvija se,cvili,nešto nerazumljivo govori.Mokro mi je oko usta,mokra mi je brada.Obustavljam lizanje da bi udahnuo vazduha.Ona traži da se svučem.Gasim lampu,svlačim se,sa ulice dopirae slaba svetlost.Upadam pod pokrivač,ona me čeka ,gola potpuno.Digao mi se nenormalno,tvrd,i pun kao retko kad dok drkam.“Hoćeš da ga vidiš?“ pitam dok ležem.“Da..“odgovara tiho.Opet upalim lampu i zadignem pokrivač.“Ohho ,joj čoveče,gde će to stati?“kaže pomalo uplašeno.Gasim svetlo i grlim je ljubim,zavlačim se između nogu,želim da ga uguram,ona se plaši,nećka,povremeno me ,nehotice,nagnječi gde sam najosetljiviji.Šapućem da digne noge i raširi jako,da ću biti nežan,da neću ulaziti dok ona ne kaže,da se ne plaši da mi veruje.Ona širi noge i šake drži na mojim grudima,odupir se o njih .Namestam ga i polako guram,gledam je u lice,bolna grimasa me zaustavlja,uvija se ,odupire rkama“Nemoooooj boliii“cvili molećivo.Prestajem,ponovo ljubim,šapućem ,milujem,stiskam,tražim da zakopča noge na mojim leđima i dozvoli da ga trljam o pičku,između naših tela.Pristaje,trljam ga pokretima kukova ,ona se uvija,miluje mi lice,hvata se za nos,mrsi mi kosu.Uvaljujem joj jezik u usta i ona ga gladno sisa,pritiskam je telom ,želim da svršim makar ovako,pokreti su brži,u jednom momentu ubodoh negde dole,ispod dlaka,između guzova,i ona se trže i umiri.“Izvini,izvini“pravdam se.“Joj,koje smo neznalice“kaže smešeći se .Ponovo namestam ***** na ulaz vagine,ona se buni“nemoj sada kad si dole dohvatio“Menjam kondom,ovaj je već suv od trenja između naših tela.
Već sam počeo da gubim nadu da ću prodreti u nju.Ja nisam želeo zadovoljstvo koje bi nju povredilo.Ona je bila mnogo povređena u životu.Nisam želeo da budem još jedna gorka uspomena za Tamaru.Njen strah i bol su mi,povremeno ,malo spustali k.urac,a njeno stenjanje i sve one reakcije pri maženju –ponovo dizale.Proveli smo ,otprilike, tri sata u maženju,šaputanju,pokušajima penetracije.Za divno čudo ja nisam svršio,možda zato što me nešto kočilo(moja prokleta potreba da analiziram i tražim zaključke umesto da uživam,ili moje saosećanje za Tamaru)ili zato što sam njoj sve rekao unapred pa nisam bio pod pritiskom da se dokažem kao ljubavnik.Ipak,bio sam napaljen,a toliko uzbuđenje je iritirajuće ako mu ne daš odušak.Rešen da svršim,makar i sam ,u kupatilu,predložoh da ga ona prošeta gore –dole.Pristala je ,uzela ga levom rukom(ležala je sa moje leve strane)i počela nevešto drkati,malo me zabolelo jer je na toj ruci nosila prstenje.Osećaj nije bio prijatan pa sam zatražio da legne na levi bok,opruži levu nogu,a desnu savije u kolenu i privuče do grudi.Otpozadi sam zavukao ku.rac između njenih nogu,pribio se uz nju i pokrenuo gore,ka uzglavlju.tako je bilo maksimalno nategnuto i prijatno između butkica,prislonjeno uz pi.čku.Kondom je bio mastan pa trenje nije bilo bolno,klizalo je lepo a i ona je vlažila.Radio sam kukovima i desnom rukom lutao po njenom telu,svuda.Mislio sam samo na sebe,ona se nije bunila,želeo sam da svršim.U jednom trenutku ona poče da stenje ,najpre tiho pa sve glasnije,ja nisam prestajao,ona sasvim glasno poče da govori i ječi nerazumljivo nešto.Pomislih da će neko to čuti ,nije me bilo briga,samo da ne lupaju na vrata,da ne prekinu ovaj momenat.Odjenom čujem“tooooo,to,to,joooooj,aaaaaaaaa,sad,sad!”J a se,brže- bolje,izvučem zbacim pokrivač,ona se okreće na leđa,širi noge,ja hoću da promenim kondom,da stavim novi i mastan,da je manje boli,žurim ,uspevam ,nameštam se ,ona me hvata svuda po telu,glavi,licu, ramenima,kao da je izgubljena,ja guram,ne znam jeli na otvoru ili nije,ona čas žmuri,čas gleda,čas se mršti,čas zine,mrmlja ,uzdiše,vrti glavom,ja gledam,ne trepćem,nameštam ga,ona čas odupire mene ,čas popušta,čas vuče na sebe.Konačno uđoh ,ona jeknu,zabaci glavu u levu stranu,napravi onu bolnu grimasu kao da grize usnu ,odupire rukama o moje grudi da me zaustavi,stiska noge oko mene,ja oslonjen na ruke gledam i stanem.Kao u stisnutu pesnicu da sam ga ugurao,kao da me malo zabole ,ali gurao bi ga sve i da će mi živu ranu napraviti.Spustim se, ljubim joj i oči i nos i usta i vrat,umirujem šapatom,mazim sise ,rebra,sve što mogu,pitam da li boli,da li sam težak,i ne znam šta sve ne.Podignem se na laktove i nežno ga uvlačim,ona nešto jeca,cvili ,ali se ne brani,poče da se trese kao da cvokoće od zime,da se grči i trza kao da štuca,ja ne mogu više,obuze me mrak,ubrzam i svršim.Odma ga izvučem napolje držeći kondom,da nebi spao.Zagrlimo se ona šmrca,priča mi da sam divan,da sam nežan,da je malo boli i pecka i svrbi ribica…
Nakon nekog vremena ustajemo.Crvena mrlja dreči na belom čaršavu,ona preneraženo gleda i pita šta ćemo sa time….umirujem je rečima da su sasvim dovoljno naplatili brigu koju će imati oko toga .Ipak,ona navlači prekrivač preko mrlje,pomalo se stideći komentara koje čuje u svojoj glavi.Na brzinu se sređujemo,oblačimo,izlazimo.
Napolju je prohladno i prijatno veče.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
a napaljeni – sestrična – priča 1/3



Imal sam 13 godina kad sam prvi put spaval kod bake. Oni su malo bogatiji ljudi, a i moja baka se s djedom jako mlada oženila. Kad sam bio kod nje imala je 49 godina i bila je stvarno jebozovna… Super je izgledala iako je imala 49 godina. Imala je stvarno velke sise ali još su se stvarno super držale. Ko da gledate neku ženu s 35 godina. Trebal sam se iti kupati. Do tada se baš nisam sramil biti goli pred nekim, ipak sam skoro još bil dijete, ali već u zadnje vrijeme me bilo sram. Ja sam se kupal a odjednom baka uleti unutra. Mene bilo jako sram a ona ništa ne mari. Nema veze, sve me prošlo, ipak smo ljudi ne. Išao sam na spavanje baš, i legao na kravet i gledao TV. Kad odjednom dođe baka u sobu u spavaćici, u tom trenutku nisam maril za ničim, samo gledal TV. Kao što sam već rekel, baka se tada držala stvarno super, brinula se za svoje tijalo ko Madonna, i super je izgledala. Odjednom je sjela nasuprot mog kreveta i gledala sa mnom TV. Bio je neki film. Kad slučajno ja zapazim onako njezinu \’\'mačkicu\’\’. To je bilo prvi puta da vidim u živo pičku. Imala je prekratku spavačicu i kad je sjela nije prekrižila noge nego onako ostala sjediti, a sve se vidjelo. Od tog dana sam se stvarno napalio na pičkice i nisam mogao zaboraviti ih. Iako sam i prije drkao, ali nisam nikad tak jako bil napaljeni zbog toga. od tada… Navršio sam 14 godina i bio sam kod sestrične. Ona se sjetila da idemo gledati porniće. Ja sam pristao, bez srama. Gledali smo to onako, ja sam se već napalil ko zvijer. A onda na kraju smo razgovarali o tom. Dal se ona samozadovoljava, kako, kada.. i o tim stvarima. Pošto mi je sestrična nisam htio ništa dalje. Ali tako je skoro bilo cijelo ljeto, pošto smo bili na praznicima. Već sam bil lud. A ko ne bi bil. Htio sam ju pojebati bez da mislim ko mi je ona. I tako prošla godina. Ja navršio 15 godina. i opet ljeto, i opet s njom bio i zabavljao se. Samo što ovaj put nismo gledali porniće, tu i tamo smo samo razgovarali o tome. Dok nije došla jedna večer. Spavao sam kod nje, nije mi se dalo doma. Teta rekla da morem prespavati i tako je bilo. Cijelu noć smo razgovarali o sex-u i tim stvarima. Ja već cijeli napaljeni kažem: \’\'A da zdrkamo jedno pred drugim, da vidimo to uživo\’\’. Nisam htio reći ajd da se pojebemo pošto mi je sestrična, iako sam to htio. Ona je bila jednu godinu mlađa od mene, plava kosa, zgodna, imala je onako manje grudi ali taman. Nisam stvarno znao što sam rekao, u onakvoj brzini, a ona samo najednom kaže: \’\’ Ja već tu ispod pokrivača mastrubiram 10 min, ali ajde možemo.\’\’ Onda ona se otkrije sa pokrivačem i skine gačice, i počela je mastrubirati. Stvarno se upustila u to iako sam ju ja gledao. Imala je dlakavu mačkicu, što sam i očekivao pošto je imala 14 godina i dosta je imala stroge roditelje po pitanju svega. Ja nisam mogao vjerovati svojim očima. Uživo sam gledao neku curu da mastrubira predamnom. S prstom je prelazila preko pičkice i uzdisala. Ja sam bio totalno napaljen. Moj kurac je bio u zraku ko nikad do sad i tvr ko orah. Lagano je počela prste gurati u pičkicu. Već je sve bilo vlažno oko nje. Ja došao bliže i gledam polako, a ona kaže: \’\'DAj da vidim sad i tebe, u isto vrijeme ćemo drkati\’\’. Ja izvadio svojeg i počeo drkati. Drkao sam ko nikad do sad. Brzo sam svršio, sperma je letjela po njezinom krevetu, a ona se samo nasmijala i dalje mastrubirala. Odjednom počela jako uzdisati, počela je svršavati, a onda uzela moju ruku i rekla ajde sada ti radi sa mojom što želiš. I počeo ja da guram prste i polako kližem joj po klitiću, a ona naglo počne uzdisati i migoljiti se. i onda kaže: Nemoj stati sad ću! I svrši. Tada naglo prime mojega i počne ga drkati. Ja se odmah opustio i uživio. lgano ga drkala, stvarno ko da je znala što da radi. Kada sam trebao svršiti naglo stane. Ko da je znala. I tako nakon 10 min negdje svršim. Opet po njezinom krevetu, a ona se smao nasmije ponovno na to. Tako smo ostali goli jedan kraj drugoga ležati, a onda svaki u svoj krevet i na spavanje. Od tada stalno mislim kad ću ponovno biti s njom da to ponovim, a ako može da i probamo otići dalje. To je bilo prvi puta da mi je neka cura izdrakal, ili da sam ja njoj.. Tu priči nije kraj… Nju sam na kraju pojebao ali tek nakon 5 godine. Biće nastavak u kojem ću ispričati svoj prvi sex, ili više njih.. i ponovno s rođakinjom, samo kojom! Smiley Pričekajte nastavak…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Putovanje sa bratom



Ni sama neznam kako da pocnem ovu pricu, jer zapravo neznam kada se desio njen pocetak. Vec nekoliko godina pokusavam da izbacim ovo iz sebe ali nije islo. Prica je o meni i jednoj, za mene, veoma posebnoj osobi. Zovem se Ida i imam 19 godina. Vise od pet godina sam mastala o njemu i na razne nacine pokusavala, ni sama neznam sta. Stariji je od mene tri godine i uvek je za mene bio idol, zastitnik, uzor i sve sto ide uz to. Voleli smo se na jedan poseban nacin, zapravo obozavali smo jedno drugo, poveravali se i znali gotovo sve jedno o drugom. I sve bi bilo savrseno da on nije bio… moj… brat Deni. I kao sto sam vec rekla, neznam kada sam pocela da ga gledam drugim ocima, gotovo oduvek me je privlacio, mozda zato sto smo previse iskreni i otvoreni jedno prema drugom, neznam ni sama. Kada sam imala 16 desilo se nesto sto je odredilo smer mom zivotu. Neznajuci kako da mu se priblizim u onom zabranjenom smislu pala mi je napamet jedna ludost. Kao fol sam nasla prvog decka i posle izvesnog vremena sam sa Denijem pricala o tome kako sam nesigurna zbog svog neiskustva i da cak neznam ni da se ljubim. Bio je divan prema meni oduvek, sto je i sada, ubedjivao me je da to sve ide samo po sebi, ali ja sam bila uporna i zamolila ga da mi pokaze kako se ljubi. Dvoumio se, dok sam ja skakutala oko njega kao klinka, sto sam i bila moleci ga i prigovarajuci mu zar ti nije zao da ti se seka obruka. A onda se desilo ono o cemu sam mastala. Deni me je obuhvatio oko struka i objasnjavajuci priblizio svoje usne mojima. Zatvorila sam oci i prestala da disem ocekujuci bratov poljubac. Njegove prelepe usne su preklopile moje a meni naravno nije trebala nikakva obuka i poceli smo da se ljubimo. Nista sladje i uzbudljivije u zivotu do tada nisam osetila. Kada su nam se jezici dodirnuli bila sam spremna da mu se predam sva i da moze da mi uradi sve ono sto mu padne napamet. Uzitak je bio prevelik i ja kao da sam pocela da gubim tlo pod nogama i da lebdim u nekom bezvazdusnom prostoru zeleci da se nikada ne vratim iz njega. Brat me je zadrzao na svojim rukama da se nebih srucila na pod i posto je bio dosta prisebniji od mene ubrzo je to prekinuo. Zamucenim pogledom od strasti sam gledala u njega i njegove usne koje se pomeraju govoreci mi nesto ali ja nisam mogla da ga cujem. Dani, meseci, godine su prolazile a ja nisam mogla tu situaciju da izbacim iz glave i da potisnem tu zelju da ga svakim danom zelim sve vise i vise. Nas odnos je posle toga bio kao i ranije, ali to nazalost vise nikada nismo ponovili, mada sam ja trazila nacina, ali ga nazalost nisam nasla sve do jedne veceri, zapravo na njegov 22. rodjendan. Nije imao curu a vec drugu godinu kako nije nameravao ni obicnu zurku da napravi povodom tog dogadaja.
Tako da smo to vece izasli ja i on sami. Hajde da izadjemo negde dalje, predlozila sam mu, ne ovde kod nas,veceras ti je rodjendan i zelim da se opustim, zelim da odemo gde nas niko nezna. Nezelim da pricaju kako sam se napila ili tako nesto, salila sam se. Naravno da je pristao na to, jer je i njemu prijalo opustanje pogotovo samnom. To vece sam, kako mi je Deni rekao izgledala prekrasno. Kosu sam vezala u rep koji je padao na moja polu gola ledja, crvena svilena haljina na bretele je otkrivala moj vrat i nezna ramena. Znala sam da mi se guza idealno ocrtavala na uskoj haljini, koja je bila pripijena uz telo i rubovi cipkastih gacica koje su pokrivale mali deo moje oble cvrste zadnjice. Otisli smo u jedan gradic udaljen nekih dvadesetak kilometara od naseg mesta, izasli smo u neku diskoteku, to je bila moja zelja. Diskoteka nije bila nesto posebno sredjena ali je bila prepuna. Videla sam da su se svi muskarci okretali zamnom pa cak i po neka devojka.
Usli smo unutra i stali u neki cosak na kraju sanka i poceli sa picem, pili smo crno vino i kolu. U polu mraku sam mu jos jednom cestitala rodjendan, dok sam ga ljubila u obraze bila sam preblizu njegovim usnama, mislim da sam ga cak poljubila u pola usne. To me je strasno napalilo, ali jos gore je bilo sto je bila guzva tako da smo bili jedno uz drugo, kada bi se okrenula moja guza bi se nasla na njegovom medjunozju.Verovatno je i on to primetio.
Veceras nemas pravo da nadjes neku curu i da se muvas sa njom, glupo bi bilo jer svi misle da smo par. A sta ako neki momak bude igrao uz tebe, da li to znaci da ja treba to da ti branim, upita me Deni. Videcemo sta ce biti, rekoh zeleci da ga ostavim u nedoumici.
Vece je prolazilo a nas je sve vise hvatao alkohol. U jednom momentu momak koji je stajao pored nas poceo je da igra i otvoreno mi se nabacuje. Vidim da Deni nije reagovao jer bi bilo glupo, medjutim ja sam reagovala. Okrenula sam se prema bratu i zagrlila ga, prislonivsi glavu uz njegovu i sapnula mu evo vidis kako reagujem, ne zelim da flertujem sa njim, valjda ce mu biti jasno da si mi decko kao. Hajde zagrli i ti mene. Denijeve ruke su se spustile na moj strucic i osetila sam njegove usne na svom vratu, nisam mogla da verujem, ljubio me po vratu. Od uzitka mi se zavrtelo u glavi, pocela sam i ja mahinalno da ga ljubim, koza mu je bila tako nezna i mekana, nezno sam mu ljubila vrat. Sve dok se on nije odmakao nakon par sekundi i rekao mi tebi se ovo bas svidja. Nisam mogla da glumim i lazem reci su same krenule iz mene. Bas mi je lepo bato, super je, ti si moj preslatki braco. Nastavili smo sa picem i igrom koja se zbog skucenog prostora vise pretvorila u trljanje nasih tela jedno o drugo nego na igru. Okretala sam se prislanjajuci se guzom na njegovo medjunozje i on bi me tom prilikom hvatao oko struka i prislanjao svoj obraz uz moj mazeci me. Osecala sam se predivno i uzasno napaljeno, tako da sam zabacala ruku nazad hvatajuci ga za glavu i mazeci ga po kosi. Deni me je jos par puta poljubio u vrat u tom polozaju. I alkohol je ucinio svoje tako da se ja u jednom trenutku okrecem grleci ga i skroz se prilepljujuci uz njega i ljubim ga u ugao usne. On me mazi po licu i na trenutak se gledamo u oci a ja totalno popaljena i izgubljena ljubim ga pravo u usta. Cudno me je pogledao i ponovo nam se usne spajaju u dug i socan poljubac. Medjutim Deni je ponovo prisebniji od mene prekida to i snazno me stisce uz sebe i govori na uvo jaoj Ida sestrice moja slatka. Kada sam pokusala ponovo da ga poljubim u usta onako diplomatski me je sprecio u tome. Bez obzira koliko sam se u ostatku veceri trudila i obletala oko njega nebi li to ponovili uspevao je da odoli iskusenju, mada sam videla da je i njemu sve ovo prijalo i osetila da je i on bio uzbudjen.
Narednih dana nas odnos je bio nepromenjen. O onome sto smo uradili nismo nijednog trenutka pricali. Mada sam pocela da primecujem da me Deni nekako sve duze posmatra, da ne kazem odmerava, pogotovu kada sam malo izazovnije obucena, sto mi je davalo kakvu takvu nadu. Za vikend smo trebali da idemo kod rodjaka kod kojih smo cesto odlazili i koji su bili poprilicno udaljeni od naseg mesta tako da smo uvek odlazili u subotu, prenocili i u nedelju se vracali nazad. Medjutim Deni mi je predlozio da ovog puta krenemo jos u petak popodne, a posto do njih ima gotovo tri sata voznje, da stignemo nesto pre mraka. Naravno da nisam imala nista protiv, tri sata voznje sama sa bratom kroz sumovite predele bez mnogo prolaznika ce mi itekako dobro doci. Kada sam se spremala tog dana za polazak, perverzne misli mi nikako nisu dale mira. Mislila sam da i on jedva ceka da ostane sam samnom, da cemo kod rodjaka nociti dve noci i da on ima nameru da konacno uradimo nesto konkretno. Ribicu sam obrijala kompletno ostavljajuci samo tanku liniju dlacica iznad. Obukla sam cipkaste crne tangice i najkracu pripijenu suknjicu sto sam imala. Isprobavala sam da kada sednem ona se podize skroz do samih gacica. Topic na tanke bretele, bez grudnjaka naravno i gore tanka kosuljica koju sam imala nameru odmah da skinem cim krenemo. Kosu sam vezala u rep i diskretno se nasminkala. Kada me je pred polazak brat ugledao znala sam po njegovom pogledu da sam napravila pravi izbor. U autu sam odmah skinula kosuljicu, bradavice su mi se jasno nazirale sto mi se svidjalo. A to se i Deniju izgleda svidjalo i sve cesce je okretao glavu u mom pravcu i sarao pogledom po mojim golim nogama. Sve vreme smo caskali o svemu i svacemu, salili se i smejali. U jednom trenutku Deni me upita jel si imala mozda neku kracu suknjicu. Sto nesvidja ti se, ne stoji mi lepo, poceh ja odmah da ga bombardujem kontrapitanjima. Ma stoji ti super, samo pitam. U tom njegovom pitanju kao da sam osetila neku iskricu i nisam htela da menjam temu, podigla sam jednu nogu zatezuci je i pitala ga jel mislis da mi noge nisu premrsave. Nasmejao se i na moju srecu i iznenadjenje polozio desnu ruku na moju levu nogu. Ida noge su ti prelepe i ti si mi prelepa. Hvala ti braco, rekoh. Ruka mu je i dalje ostala na mojoj nozi i on lagano poce da me mazi. Nisam htela nista da cekam, prisla sam skroz uz njega koliko je to bilo moguce u autu i zagrlila ga s recima ti si moj najlepsi braco. Videla sam da je smanjio brzinu i ja sam malo pojacala muziku dok smo i dalje ostali u istom polozaju. Vise nista nismo govorili, slusali smo muziku dok sam ja molila boga da ne sklanja ruku sa moje noge. Pocela sam da ga mazim po vratu i kosi a on mene od kolena sve do ruba moje suknjice. Bilo mi je prelepo. Naslonila sam glavu na njegovo rame i ja svoju desnu ruku polozi na njegovu butinu. Nastavili smo da se mazimo dok je on jos vise usporio voznju. Bila sam sva vrela i vlazna i lagano pocela da mazim njegovu butinu. Jel mozes da vozis ovako, lagano ga upitah. Trudim se rece Deni, hoces da stanemo malo. Samo ako obecas da cemo se jos malo ovako milkiti, rekoh mu vec totalno popaljena i sludjena. Obecavam rece Deni i izbaci migavac prema jednom skretanju u sumu…….
Zaustavio je auto izmedju dva ogromna stabla i ugasio motor. Da se odmorimo malo, jedva procedi kroz zube i za trenutak vrati ruku na moju nogu, a onda je skloni s recima hajmo malo da protegnemo noge i ja se odvoji od njega dok je polako pocela da se rusi kula od karata koju sam pokusavala da napravim. Medjutim cim smo izasli iz auta Deni dodje kod mene i obuhvati me otpozadi oko struka naslanjajuci se na auto. Ti izgleda potajno treniras pa ti je stomak tako cvrst, rece mi, i ona moja kula od malo pre kao da poce sama ponovo da se podize. Nasmejala sam se neznajuci sta da kazem. Deni poce da me mazi po struku i stomacicu. Tako si mi lepa danas, rece. Samo danas upita ga uz osmeh. Ma uvek sestrice moja slatka, ali danas posebno. Hvala ti braco, rekoh dok podizem ruku i prebacam je preko njegovog vrata. Nekoliko trenutaka se mazimo tako. Nezelim da sve ostane na tome vec se trudim da ga i dalje navodim u pravcu koji ce oboma da prija. Znaci svidja ti se kako danas izgledam a da li to znaci i da ti se svidja kako sam se danas obukla. Da, promrmlja Deni. Uh da… samo da, sto me nerviras, govoris kao da gledas samo da me otkacis. Ne. Pa ako ne onda mi tacno reci sta je to sto ti se svidja. Samo se na trenutak zamislio, pa prvo ta suknjica pokazuje tvoje savrsene noge i struk, a i taj topic ti stoji saliveno. A sta on pokazuje, neizdrzah. Pa… te tvoje… prelepe grudi. Okrecem se grlim ga oko vrata naslanjajuci se skroz na njega, dok ga nezno ljubim u obraz. Svidjaju ti se sestrine grudi. Snazno me stisce uz sebe, jaoj Ida sestrice moja, pocela si da me izludjujes. Kako to mislis. Pa za sve ove godine si postala prava lepotica, prava rasna cura… neznam sta da mislim… pa cak i onaj poljubac pre neko vece. Sto nije ti se svideo. U tome i jeste problem, sto mi se jako svidelo. Braco moj slatki, govorim mazeci ga po licu, ako ti se svidelo onda to uopste nije problem, govorim ljubeci ga u obraz. Dubok uzdah iz njegovih grudi i ponovo me snazno grli. Cemu takav uzdah, pitam ga, upredajuci se kao macka. Cuti i spusta ruke na moj struk pa potom na bokove, dok su moje na njegovim ramenima i pocinjem da ih spustam do njegovih grudi i nazad. Vidim da mu pogled sara po mom dekolteu i bradavicama koje izdajnicki strce uvis i jasno se naziru ispod topica. I dalje mi nisi odgovorio na pitanje. Koje. Pa ono, jel ti se svidjaju sestrine grudi. Ruke mu sa mojih bokova prelaze preko mog struka i navise sve do pazuha, blago mi dodirujuci grudi sa strane nasta me prolaze hiljadu trnaca i bradavice mi postaju jos izrazenije. Svidjaju mi se, jedva izgovara…. ali nemogu bas sa sigurnoscu to da tvrdim, dodate. Kako, bila sam malo u cudu. Pa nemam skener u ocima i nevidim ispod majice. Jaoj Deni… opasan si, rekoh i lupi ga rukama po ramenima dok smo se oboje nasmejali. Ponovo me grli i ljubimo se u obraze. Ostajemo tako zagrljeni dok su nam obrazi spojeni. Osecam da me mazi po ledjima i ja odmah pocinjem i njega da mazim po ramenu i vratu, dok sve jasnije na svom stomaku osecam i izbocinu na njegovom medjunozju. Ruke mu lagano klize nanize tako da mu se jedna zadrzava na mom golom struku a druga nastavlja put ka mom boku. Nezno pocinje da pomice ruku sa mog boka prema guzu tako da mu ruka sa sirom rasirenim prstima zavrsava na mom guzu. Nezno me stisce i pocinje da mi mazi guzu. Totalno opijena okrecem glavu prema njemu dok nam se zamuceni pogledi spajaju. Njegove usne poput magneta privlace moje i spajamo se u prekrasan i dug poljubac. A potom iznenadni zvuk sirene od koga osetih bol u usnim skoljkama. Razdvajamo se i vidimo traktor koji se priblizava i namerava da prodje stazom na kojoj se nalazi nas auto. Proklela sam ga u sebi hiljadu puta. Totalno sludjeni dok Deni nesto mrmlja ulazimo u auto i Deni se okrece i polazimo prema traktoru da bi se razmimoisli i da bi on mogao da prodje. Jedva uspevamo da se razmimoidjemo tako da smo bili prinudjeni da se vratimo na glavni put. Vec malo ohladjeni od onoga sto se dogodilo Deni rece moramo pozuriti da stignemo pre mraka. Da, progovorih ja vise za sebe, mogu se i zabrinuti jer znaju da dolazimo. S jedne strane sam bila besna sto smo morali sve ono da prekinemo a s druge strane presrecna jer sam znala da ce Deni konacno biti moj, pogotovo sto ispred sebe imamo jos dve noci a i put nazad, na koji nadala sam se necu morati da cekam jer ce se sve desiti mnogo pre.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Prava ljubav



Evo nakon citanja prica odlucio sam i ja da probam da napisem svoje….
Prva prica nadam se da ce proci Smiley
Molim komentare pa da vidim da li ima smisla nastavljati Smiley

I tako, iz dana u dan nasa zelja za necim do tada nepoznatim…zabranjenim…..o necemu o cemu se ne prica….je sve vise i vise rasla…Mislili smo da se mozemo oduprijeti tome, ali jednostavno uz ljubav koju smo osjecali i strast koja se rasplamsavala vise nismo mogli izdrzati, to je jednostavno bilo jace od nas…
Pocelo je polahko, svaki put sve vise i vise smo otkrivali,nismo isli naglo jer znate ipak vrijedi ona sto duze cekas, sto se vise napatis sladje je a tako je bilo i kod nas…
Tesko je bilo poceti bilo sta ali korak po korak i ja i ona smo se oslobadjali, ja sam prije ipak musko je musko a ona je bila stidljiva ali je tacno znala sta zeli samo je to trebalo osloboditi iz nje Smiley
Bila je pomalo stidljiva ali sve vise i vise se otvarala i nije mogla protiv sebe…jednostavno je zeljela da uzivamo u ljubavi…da budemo jedno…da taj magicni tren se desi i da ga i ja i ona pamtimo…
Taj dan je poceo kao i obicno, nisam ni slutio sta ce da se desi…. Glupo jutro tesko ustajanje i gledanej na sat pa u pm opet sam prespavao sve…gledam na mobitel kad poruka od nje, moje jedine..Poruka me budi jos vise…veceras izlazimo ipak su je pustili njeni i kaze da moze ostati duze….nije mi ni padalo na pamet sta ce to da znaci…

Dan je prosao brzo, klasika…jebo je sve…Tusiranje i oblacenje…stojim ispred ogledala i mislim o njoj…mislim o tome koliko smo zadnji put otisili daleko….Mazio sam je, ljubio i izludjivao dok je nisam doveo do vrhunca….zelim da joj pokazem sta moze jos doziviti i osjetiti…to je tek pocetak sto je ocekuje….Od tog razmisljanja moj mali drugar mi je stezao ionako hlacice za broj manje ali sam sebi kazem ma ne dirao ja njega….a kasnije se pokazalo ispravnim…
Sjedam u auto i na vrijeme dolazim…a ona kao i obicno kasni…u sebi sve proklinjem i zensko koje kasni pa sve su iste Smiley
Ali….sve sam to zaboravio kada je izasla…sva sjajna od svjetla koje ju je obasjavalo, na nogama stiklice, siva kratka minica a gore predivna majica iz koje su virile njene prekrasne grudi mada bolje se izraziti preksane sise Smiley Smiley
Ljubim je strasno odma kao da sam predosjetio sta ce da bude….
Odvezli smo se u obliznji kafic, pice, jedno drguo i krece sve…lagano je mazim ispod stola po koljenu sve vise i visi idem prema njenoj maloj….toliko sam blizu da sam cuo njen blagi uzdah…. Bolje je nastaviti negdje drugo…
Mmmmm uzima me za ruku i kaze da ima ideju….vodi mee….kaze idemo u parkic…radi mi sta god pozelis….vec sam dovoljno napaljen da ni sam ne znam sta cu da joj radim… Stigli smo, prvi put smo tu, mrak je svuda oko nas pocinjem lagano da je ljubim. Nasi poljubci su sve socnij i i strastvenij…polahko se spustam na vrat znam da je tu najslabija dok joj malu nisam zaboravio…lagano sam je nasao ispod kratke minice koja joj nije ni trebala Smiley mazim je preko gacica i osjetim njenu toplinu…osjetim koliko je vlazna i koliko ga zeli. kruznim pokretima mazeci njenu malu spsutam se na njene sise koje su vec sada tvrde i zele da osjete moj jezik na sebi….lagano ih ljubim, cuclam i mjesim….jednu pa drugu ali bez prestanka mazenja male….uzdasi koje pusta sve vise i vise me pale….lagano sklanjam gacice u stranu i imam sta osjetiti….prst mi sam propadaa u to savrsenstvo koliko je vlazna i koliko je spremna…gleda me u oci i strasno me ljubi kao nikad do sada sto je znak da nastavim…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Znaci ovo sto mi se dogodilo, ni u ludilo nisam mogao da predpostavim da ce se meni desiti. Vracam se ovog vikenda iz Uzica ka mom gradu i taman sam krenuo na izlazu iz grada stopira jedna zena, brzo razmisljam da stanem ili ne, i ipak stanem. Pita ona mene jel ka Pozegi, ja kazem ma ne ka Cacku. Ulazi ona i kaze nema veze moze do odvajanja za Pozegu pa cu opet stopirati. Krenem ja i pocne neobavezna prica, gde radi dali je udata, jel ima decu. Ona pocinje da se zali kako svaki dan putuje pa nema se dovoljno para itd. Motao sam nekih 50-tak eura po dzepu koja mi ostala od sinocneg provoda, i sve mi misli idu po glavi da joj ponudim 50 eura da je jebem, jer kuka da nema para. Ali kako, malo je glupo. I na kraju se resim da pitam pa sta bude. Kazem joj, gospodja stvarno nemojte da se uvredite ja nisam nikakv manijak, ali mi nesto pade na pamet kako da vam malo pomognem finansijski. Kad ona MOLIM! Ma nemojte da se ljutite molim vas, evo gledajte na to ovako, prvi put se vidimo i nikad vise, ja ne znam kako se zovete i nije ni bitno, ja vam dam 50 eura, a vi ga meni popusite. I poce vredjanje sa njene strane, stoko, govedo, pusti me da izadjem itd. A ja je smirujem, ma ne brinite niko nece da dozna i izvadim pare iz dzepa. Ona prestade da prica i nasta tajac. Vozim ja i cutim, sta cu bi sta bi, nema nista od pusenja a ni od sexa. Kad ona u jednom trenutku rece: Stani ovde. Pomislio sam evo pobeze, stanem ja neki parking tj. neko autobusko prosirenje, a ona ce meni tamo na kraju stani. Stali smo kad ona daj mi pare, izvadim ja 50 evrica i ona mi ih ote iz ruku. Osilila se. Ajde vadi ga da ti popusim pa da idemo dalje. Meni je skocio kao da sinoc nisam jebao, au, rece ona ali nemoj mi u grlo, daj neki papir. Izvadim ja neke novine i kazem evo ovde cu. Poce ona da ga ljubi, drka, i polako uvlaci. Radi ona 10 inuta a ja nista, kaze ona ajde vise umorila sam se, ma ne mogu tako nikad ne svrsim, kad bi mogao bar samo malo da ti ga stavim i odmah sam gotov. Ona ustade kao poparena, ma kakvi rekao si samo pusenje, dosta ti je. Ma ajde molim te samo malo i vozim te do Pozege. Pusi ga ona jos misleci da cu da svrsim, htela je stvarno da odradi pare, a ja nikako. Posle nekih 15 minuta kaze ajde, stavi ga ali samo malo i gotovo i opet po novinama da svrsis ne mogu kuci umazana. Vazi kazem. Leze ona na suvozacevo mesto skinu jednu nogavicu od pantalona i rasiri noge. Uskocih ja, a ona tesna, za pravo cudo, pitam je pa rece ti da imas decu, pa imam ali sam usvojila nikad nisam radjala, nisam mogla. I krenem ja da je bambusam, poce da uziva sta ce, nekako je tihim glasom jecala, kao da place, i eto meni dolazi, a ko da ga vadi kad je najlepse, i pocnem da svrsavam, punim je ja polako a ona sta radis nemoj ali je bilo kasno, napunih je i ustadoh. Stvarno si bezobrazan, ja cu da te prijavim u policiji da si me silovao, da si mi pretio, a ja joj kazem a ti si tako slatko uzela pare od coveka koji te je silovao. Obuce se ona na brzinu i pobeze napolje, derem se ja ajde da te vozim kuci, a ona ode na drugu stranu. Sta reci, ova svetska ekonomska kriza je bas razbila svaku cast i kod postenih udatih zena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Samo ne to!!!!!!!!!



Slavila se nova 2000-a,po mnogima kao presudna godina ali po meni godina koja ce promjeniti moj zivot.
Drustvo je bilo poznatih prijatelja,slavlje do zore svi su tu kao nekada ali ja sam ostala sama.Rastavljena nekoliko mjeseci prije toga.Prevara,mozda sam i pogresila sto mu nisam oprostila,mozda,ovo nebi ni pisala,mozda???
Muzika i more vina,raspolozena puno sam popila,pjesma i slavlje me ponela.Oko pola cetri ujutro krenula sam kuci.
Veoma pijana i nekako vise otkacena,nije mi se bas spavalo.
Tamo gdje sam bila nije bio niko nepoznat da ga povedem sebi da smiri moju strast koja se budila nosena vinom.Jedva sam izasla iz taksija.Vec je bilo skoro pet sati,malo sam se istusirala u nadi da ce me alkohol pustiti ali vino me sve vise hvatalo sve je vise na mene djelovalo da sam pocela gubiti i razumno ponasanje.Neobicno za mene izasla sam gola iz kupatila,bila sam jako uzbudjena,neznam ali trebao mi je muskarac kao nikada do tada prije.Legla sam onako gola,pocela sam da se milujem u nadi da ce me to smiriti ali nije.Milovala sam svoje grudi kad sam dodirnula svoju kokicu bila je mokra.Stavila sam prst unutra i uzdahnula duboko,ali nije me to tako zadovoljavalo.Trebao mi je muskarac ili jos vina da se saberem.Nagrnula sam kucni ogrtac uopste ga nisam vezala.Krenula sam da si naspem casu vina.Bila sam sva van sebe,uzbudjena i mokra,osjecala sam se ludo.Osjecala sam se tako ludo.
Pala mi je najludja ideja na pamet.Ali brzo sam od toga odustala.Nasula sam si casu vina i krenula nazad u svoju sobu.Prolazeci hodnikom ideja je sve vise rasla u mojim grudima.Popila sam nekoliko gutljaja vina ali nisam mogla da se saberem.sasvim u pijanom stanju,uzbudjena i nadrazena dole,osjetila sam ljigavost izmefju svojih nogu koja me sve vise palila.Trebao mi je neko da ugasi tu zar u meni.
Otvorila sam vrata druge sobe polako.Spavao je na ledjima,samo onako u boksericama,nesto je sanjao,jer mu je bio dignut.Sva sam se tresla od uzbudjenja.Gledala sam u njega i nista drugo nisam vidjela.Ogrtac je bio raskopcan,samo sam ga sa sebe skinula,bila sam gola.Drzala sam casu vina u ruci,popila sam jos nekoliko gutljaja.
Ugasila sam njegovu lampu koja je gorila.Malo sam pritvorila vrata tako da je sasvim malo svjetlost sa hodnika ulazila u sobu.Sjela sam pored njega dok je spavao.
Pomilovala sam ga njezno po bedrima,srce mi je jako lupalo,polako sam rukom prilazila dignutom kurcu koji je stajo dignut ispod bokserica gaca.Malo se pomjerio ali kao da je sanjao nesto nije se budio.Vec sam sva dole bila jako mokra.Stavila sam ruku ispod bokserica i dodirnula ga bio je jako tvrd i iznenadjujuce velik.Polako sam ga izvukla iz gacica i pocela da ga ljubim i sisam.Trajalo je nekoliko sekundi.Onda se probudio!Ja sam i dalje ljubila taj ljepi tvrdi kurac,nisam obracala paznju.Pogledao me i samo izgovorio nekoliko rijeci.Joj sta to radis?
Ali nije se otimao niti se bunio.Ljubila sam ga do kraja je bio u mom grlu skoro.Uspravila sam glavu,stavila mu prst na usne i poljubila ga sa jezikom.Prihvatio je igru.
Stavio je kondom odma i legao ponovo u kevet,ostalo je bio moj dio posla.Sjela sam na kurac i pocela da se jebem jako.
On je uzdisao vise od mene za pocetak,bio je tada veoma mlad.Jednostavno pijana skakala sam po kurcu,ubrzo je svrsio.Malo je trajao predah.Stavio je novi kondom i legao medju moje noge.Usao je cijeli u mene,poceo je da me jebe jako.Nije imao iskustva ali nije bilo lose,uzivala sam dok me je jebavao.Hocu odozada sad rekla sam mu.Okrenula sam se a on ga je stavio u mene,mjesala sam kao luda.Kako sam se uzbudila nemogu to opisati.Pijana mjesala sam dok je on pokusavao da mi smiri kukove.Zabijao ga je jako u mene a meni je trebalo jos i jos i jos.Jebi me jebi me molim te jebi me jako,jakoooooooo.
Dvadesetak minuta je trajalo,pocela sam da se otkacujem totalno,pocela sam da gorim da svrsavam kao nikada do tada.
Radio mi je sve sto sam htjela,bas sve.Lizao mi je sve sto sam ga trazila,jebavao me je sve kako sam trazila.Nevjerovatno jebao me cetri puta u dva sata.Svanula sam na kurcu.Zora je svitala a ja sam jahala kurac i jebavala se za novu koju sam docekala na kurcu,bas onako kako sam i zeljela.Nista nije govorio samo je jebavao,sve je radio sto sam zeljela.Nije bio iskusan ali uz moju pomoc izgledalo je sve to jako dobro.Poslje treci put dugo sam ga pusila,bio je polu dignut.Malo me jebavao malo sam ga pusila,pa opet tako.Pa odozada opa sa strane pa na njega svakako uh,jebavali smo se jako dobro.Svrsio je po cetvrti put,skoro nista vise nije bilo u kondomu.Bila sam u totalnom ludilu,mjesala sam kao luda,mali je uzdisao jako dok mi je stezao kukove i guzove,zabio ga je do kraja u mene.Osjetila sam kako svrsava i jos vise mjesala da osjeti tu ljepotu,koju sam ja jako osjecala.Napokon sam se izjebala onako kako mi je bilo potrebno u tom trenutku pod dejstvom vina,pijana.Zaspala sam kraj njega.Goli zaspali smo obadvoje.Probudila sam se oko podne.Gola lezala sam kraj svog sina!!!!!!Onako jos supijana brzo sam ustala vidjela sam na podu cetri koristena kondoma,doslo mi je muka.Umalo nisam povratila na pod,on je spavao gol na krevetu uzela sam svoj ogrtac i pobjegla odatle.Usla sam u svoju sobu.Glava me jako boljela.Sta sam ja to uradila?Sta sam ja to uradila?Sve je prolazilo mojom glavom,sve pomalo,svega sam se sjetila,bilo je to gnusno.Otisla sam u kupatilo,povratila sam,sama sam se sebi gadila.Glava me zaboljela,bilo me je stid same sebe.kako cu pred njega,pa ja sam luda joj Boze oprosti mi,ja sam luda ponavljala sam u sebi.Okupala sam se i ponovo legla u krevet.Sve sam zamracila.Jako sam se kajala za sve,osjecala sam se prljavo.
Prljavo jer sam se jebavala sa sinom i to cetri puta,joj uh sta da radim nisam znala u tom trenutku.Alkohol me nadvladao totalno,totalno sam bila van kontrole.Nisam se oblacila onako gola u tom razmisljanju sam i zaspala.Totalni mrak u sobi omogucio mi je mirniji san od vina koje je jos kolalo mojim venama.Osjetila sam kao kroz san da me neko ljubi i miluje mi kokicu.Otvorila sam oci ali mrak u sobi nista nisam skoro vidjela ali sam osjetila.
Na digitalnom satu je bilo tri poslije podne.Crvena mal svjetlost digitalnih brojeva malo je obasjavala.Uspjela sam se malo izmaknuti i upaliti lampu.Bio je to on opet,joj.
Ne,ne nemoj molim te da me diras bila je to greska,greska alkohola i molim te da mi oprostis.Molim te nemoj govorila sam mu ali on nije prestajao.Samo ne to.Stavio je prst unutra,osjecala sam se jako ljepo ali i nenormalno.Legao je medju moje noge koje sam sama rasirivala zeleci ga u meni,neznam zasto?Branila sam se onako kao nemoj,nemoj ali kad je usao u mene,polako sam se prestajala braniti i pocela sam lagano da mjesam.Jos se osjetio zadah alkohola iz mojih usta.
Joj nemoj nemoj molim te,ovo nije dobro.Neznam odakle mu ali mali je jebavao super.Kurac mu je bio tvrd i dignut.
Kad sam ga dodirnula nije imao kondom.Joj nemoj izvadi ga joj nemoj u mene molim te joj.Molila sam ga ali nije prestajao.Podigao je moju lijevu nogu na vise i zavukao ga do kraja u mene,utonula sam u greh.
Zatvorila sam oci,nisam vise nista govorila.Nisam vise molila da ga izvadi.Nisam vise nista rekla samo sam izdisala jako pod njegovim prsima.Ljubio mi je vrat i nastavio da jebe.Dugo je potrajalo,nismo mjenjali poze.
Odjednom je ubrzao,bila sam upasena.Joj nemoj u mene nemoj u mene.Izdigao se i poceo da svrsava,nekoliko kapi samo je izaslo.Drkala sam ga dok je on jako stenjao.Nekoliko kapi vruce sperme palo ne na moje grudi.Legao je pored mene,duboko je disao.Mlad ljep i stasit decko imao je tada manje od 17-st godina.
Joj,znas sta joj moramo da razgovaramo,ne ne nemozemo da to radimo.Mozemo rekao je i hocemo!
Ne nemozemo,greh je to sine,greh!!!!
Nisi tako sinoc mislila rekao mi je,samo sam usutila.
Samo sam usutila,jer me je bilo stid.
Znas pa nemozemo,rekla sam mu.Mozemo i hocemo kad god hocu rekao mi je.Ali to je greh i nije dobro sta ako ostanem trudna?Pokusala sam da ga uplasim da odustane.Ali samo mi je rekao.Neces!!!!
Izasao je iz sobe,ostala sam ocajna.Ostala sam kao posljednja drolja.Sta sam uradila?Sta sam uradila?
Cijeli dan nisam izlazila van iz sobe.
Obukla sam donji ves i pidjamu.Bila sam van sebe.Bila sam ocajna,trebalo mi je pice ili tablete.Nesto bilo sta.Uzela sam bocu vina i vratila se u sobu.Popila sam ju do dna ponovo sam bila pijana,ali tada mi je bilo svejedno.
Tada sam ga cekala,spremna na sve.I dosao je cijelu noc se ponavljalo.Jebavala sam se kao luda,jebavala sam se zanosno.
Lizao mi je kokicu a ja sam mu pusila kurac i jebavali smo se u mnogo poza.Luda i pijana,sve mi je to bilo ponovo ljepo.Ali ujutro kad sam se probudila ponovo sam se gadila sama sebi,zeleci da to prestane.Nisam vise uzimala alkohol.
Navecer sam se zakljucala u sobi.Kucao je molio me da udje.
Molio me,skoro je zaplakao.Molim te,molim te.
Ne rekla sam mu,ne.
Otisao je sa mojih vrata.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Samo ne to2.



Otisao je sa mojih vrata…………
Ostala sam sama sa sobom,misli su plovile mojom vijugama,gresna sramom okicena kao kurva i vise od toga.Prljava,kao iznosana kosulja.Izjebana,da bas ta rijec izjebana,ludo izjebana,gadila sam se sama sebi.
Sledeceg jutra sat je zazvonio,uplaseno sam skocila,misleci uh,boze pa ja sam luda u mislima.Sredila sam se i otisla na posao.Nisam mogla da radim stalno sam razmisljala o svemu sto se dogodilo one noci,one novogodisnje noci.
Odgovoran posao sam radila,trebala mi je koncentracija i mir.Ja sam arhitekt,ali ja sam drolja bolje reci.Skolovana i kao pametna zena,poslovna i uticajna ali drolja reci cu to sama sebi.Niko nije ni slutio sta se krije iz tog mog ljepog izgleda.Niko nije ni slutio sta se skriva u dubini moje intime,niko.Ali ja sam znala.Ja vam ovo pisem da nekako podjelim taj teret srama,da me razumijete ako uposte mozete.Citala sam dosta prica,istinite ili ne neznam.Ali jedno znam,da ovo moja nije samo prica to je zivot.
Nikako se nisam mogla skoncentrisati na posao i nacrt koji sam zavrsavala.Odustala sam i otisla van.Hodala sam vani kao luda.Trebao mi je neko,da trebao mi je neko,da me saslusa da mi pomogne,ali nisam se usudjivala ikome do dan danas da ista kazem.Zato i jesam pod ovim imenom Elena,mada se skroz drukcije zovem,a njegovo ime nesmijem i necu da spominjem.
Sada kad imam 45-t godina i kad se svega sjetim,zaplakala bi najradije.
Svi kazu da sam jos uvijek jako ljepa zena.Uvijek sam izgledala sredjeno i dotjerano.Uvjek sam drzala do svog izgleda.Muz me prevario i sve je puklo.Od tada ja zivim kao u plemenu gdje se pare,gdje jednostavno kao u sektama jebe svako svakoga.Koristim se malo vulgarnim rijecima jer se tako i osjecam kad imam seks i kad o tome pisem.
Tako me to uzbudjuje i nemogu da kontrolisem svoje strasti.
…………………………………………………..
Vratila sam se s posla,umorna od misli,umorna od svega.Zeljela sam da razgovaram sa njim.Uporno je odbijao,zeleci samo jedno.Rekla sam mu da to nije dobro i da mi oprosti na ludosti i sramoti koju sam nam ucinila.Rekla sam mu da sam bila pijana i da nisam znala sta radim.Da je on mlad i da nije kriv nista.
Sta bi se desilo kad bi ja ovo sve ispricao,nekome?Totalno sam se izgubila od tih rijeci!
Desila bi se velika sramota i tebi a posebno meni!Uzbudjena ruke su mi se tresle od straha sta ako stvarno isprica?Morala sam da promjenim taktiku i da smislim nesto.Ali samo mi je jedno ostajalo.
Dobro,reci mi sta ti zelis od mene?Gledao me nekoliko sekundi,a onda mi prisao i zagrlio me jako.Osjetila sam taj zagrljaj da je od srca.Pomislila sam da mi je oprostio????
Zagrlila sam i ja njega.Poljubio me u usta i pomilovao po kosi.Tada sam shvatila da sve to tek pocinje,za sve je bilo i suvise kasno.Nista nismo vise govorili.
Idem da se istusiram pomislila sam u sebi,jer nije vise bilo pomoci niti spasa da se incest prekine.Nisam mogla da djelujem na njega,pa sam pomislila.Necu mu pruzati uzitak,samo cu lezati onako mrtvo,neka shvati,mozda ce shvatiti?
Tusirala sam se dugo,razmisljala o svemu i donela odluku.
Za mene vise oprosta nema,boze oprosti mi ako mozes,jer ja sam luda i sebicna zena koja je iskoristila svoje strasti samo za sebe i sada placam taj ceh.
Usla sam u sobu on me je cekao.Legla sam mrtva hladna kraj njega.Nije dugo cekao,odma je poceo da me ljubi.Mirovala sam ali polako tjelo je samo izdavalo sve.Dok mi je ljubio grudi ja sam sve vise tonula u strast,vlazila sam sve vise.
Nisam mogla da se koncentrisem.Pocela sam da se prepustam,uzdasi zadovoljstva koje mi je pricinjavao,sve su pokvarili moje planove.Poljubio me u usta,jezikom,nisam vise mogla da se pretvaram.Prepustila sam se uzivanju.
Spustao se niz moje svjeze oprano tjelo,sva sam drhtala.
Kad je stavio jezik u kokicu zasenjala sam jako.Milovala sam njegovu kosu dok je on lizao moj klitoris,stenjala sam jako.Daj mi ga vise nisam mogla da izdrzim.Uspravio se.Kad sam ga ugledala onako velikog i tvrdog.Popunio je moja usta,usnama sam ga sisala milujuci mu jaja.Duboko je uzdisao.Spusti se na ledja stavio kondom zeleci da sjednem na kurac sto sam odma i ucinila.Ulazio je u mene polako.Sva sam se tresla toneci u greh za kojeg vise nije bilo mjesta u tom trenutku.Ljubio je moje grudi koje su se topile u njegovim toplim usnama.Izvijala sam se kao zmija.Jebavali smo se polako,nikud nismo zurili.Ljubili smo se i grickali,stenjali obadvoje.Uzdisala sam sve jace i sve vise.Ulazio je u mene duboko.Mjesala sam na kurcu koji je popunjavao moju kokicu,bio je to pravi kurac za nju ali i ne prava osoba ali vise nisam na to mislila.Placala sam ceh srama sama sebi.Ali ne novcano nego kao kurve nekada u tom najstarijem zantu na svejtu.Da u tom trenutku ja sam bila prava kurva.
Skinula sam se sa njega i okrenula na bok.Kad ga je stavio u mene jako je stenjao.Volio je tu pozu tako me jebavao,ljubio i milovao mi grudi,uzivala sam do bezsvesti.
Nakon nekoliko minuta,zalelio je pozu odozada.Ustao se kraj kreveta a ja sam kao kuja unazad trazila njegov kurac da udje u mene.Usao je polako svojim toplim rukama uzeo je moje kukove.Sve brze ga je zabijao u mene,pocela sam da vristim od zadovoljstva,svrsavala sam preljepo.Nastavio je da me jebe,van sebe sam bila.Nabijala sam se na kurac kao luda.On je samo stajao i uzivao.Zastenjao je jako zanala sam da svrsava ubrzala sam.Polakoooooooo,rekao je usporila sam,uzdisali smo oboje nekoliko minuta do kraja.
Legli smo na krevet.
Duboko sam disala.Jel to zelis stalno upitala sam ga?
Zelim!Vise nije trebalo pitanja!!!!!
Shvatila sam gresku koje se vise nije mogla ispraviti.
Ostalo je da visi ono “Samo ne to”
Samo ne to……….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia N95 8gb
Inernet poznanstvo



Ljubavnici se ne srecu negde na kraju, oni zive jedno u drugome od samog pocetka….
Blazenstvo zbog Bojanovih usana na mojim, proslo je kroz mene kao munja, paleci nesto u meni, nesto izvan svakog razuma, mocnije od bilo kakve prosaptane neznosti. Znala sam da sam u nevolji. Osecala sam se kao da padam kroz vazduh. Ipak, nije me plasilo. Umesto toga osecala sam kao da zelim jos. Nisam se secala kada smo se svukli. Seks se desio tako prirodno da je izgledalo kao da smo ponovo rodjeni jedno drugom u narucju. Ljubili smo se dugo, dok su mu ruke letele po mom telu, stiskajuci mi grudi, kukove, guzu…Jezikom me je milovao po vratu, spustajuci se do mojih grudi, lizao ih je i grickao strasno ispustajuci uzdahe koji su me jos vise palili. Bradavice su mi se ukrutile pod njegovim jezikom i dahom. Spustio se do stomaka i samo mali pomak tog nestasnog jezika na mom stomaku izazvao je nevidjene reakcije mom uspavanom telu. Izvijala sam se i duboko disala, tiho stenjuci…Spustio je usne na moje usmine. Tad sam ispustila prvi glasniji uzdah. Lagano je jezikom dodirivao moju pickicu, dok me je rukama cvrsto drzao za guzove. Bila sam vlazna i vrela, a on je lizao moje sokove i nadrazivao klitoris vrhom jezika.
Pocela sam vrteti kukovima, a on je sve zesce lizao i nabijao svoj jezik u unutrasnjost moje ruzicaste dubine, da bi pred sam orgazam polizao citavu moju pickicu. Zelela sam ga u sebi, zelela sam da osetim njegovu spermu kako se sliva medju mojim butinama…Kurac mu je bio iznenadjujuce velik i lep, pulsirao je pod mojim prstima. Lagano i osecajno sam mu navlacila kozicu, povremenu prelazeci noktima po njegovim jajima. Zastenjala sam kad je prodro u mene. Slatko i mazno. Celo telo mi se grcilo od uzitka. Ulazio je lagano u mene, sa nekoliko kratkih uboda posle kojih je sledio jedan duboki. Ruke mi je cvrsto drzao iznad glave, sto me je jos vise palilo. Ubrzavao je i sve jace je zabijao kurac u moju pickicu. Nismo dugo izdrzali. Orgazam je bio svirepo snazan…

Ovo je bio pocetak nasih erotski dozivljaja. Uzivali smo u sitnim perverzijama i mastali o krupnijim. Nabavili smo lisice i vibrator. Jedva sam cekala da ga vezem i uzivam u igri sama sa sobom, dok me on gleda.

A to sam cekala dugo da uradim….mastala sam o tom danu kad cu se sama maziti, a da me on gleda. U pocetku je bilo neprijatno, ali samo postajala, vremenom, sve pohotnija i zeljna svega da probam s njim….
Bili smo u kuci….posle prepricavanja novosti i ljubakanja, poceli smo da se mazimo. Predigra nam je svaki put bila drugacija, ovog puta me je skidao kao da me ljusti, ostavljajuci me samo u belim tangicama. Voleo je da me mazi preko gacica, voleo je da osteti kako su mokre od sokova koje ispusta moja pickica, voleo je da gleda moju pickicu, a da je malo prekrivena gacicama…..Lizao me je izmedju sisa, obe, obuhvativsi ih sakama zajedno, lizao mi je stomak, dok mu je ruka bila medju mojom butinama….

Naterala sam ga da se skine, legne na krevet, sveze ruke lisicama…..Bio je divan, seksi….sa uzdignutim kurcem kao jarbolom….napalila sam se od samog gledanja njega golog i svezanog sa rukama na ledjima.
Izvukla sam moju spravicu i sela na fotelju. Jednu nogu sam prebacila preko rukonaslona, drugu ispruzila i rasirila sto sam vise mogla, omogucivsi mu pogled na moju vlaznu pickicu. Rukom lagano prelazim preko grudi, stomaka do klitorisa…kruznim pokretima ga masiram, razvlacim usmine uzivajuci u slasti koju sama sebi priustila. Drugom rukom polako zavlacim mog plasticnog ljubavnika u vrelu pickicu…Izludjivala sam se drkajuci i posmatrajuci njega vezenog na krevetu dok me posmatra pogledom zamucenom od strasti…
Zelela sam ga u sebi, zelela sam njegov kurac u svojim usnama….Prilazim mu polaku i ljubim ga od vrata, nezno mu grickajuci bradavice, jezikom prelazim po stomaku sve nize….Ljubim mu glavic i halapljivo ga stavljam u usta, pa slasno i halapljivo pocinjem da mu lizem i pusim uvlaceci ga celog u usta. Povremeno jezikom i zubima prelazim preko testisa, grickajuci ih malo jace, dok mu rukom mazim anus……Stenjao je i uzdisao sto me je dovodilo do ludila.
Na kraju sam ga morala osloboditi. Ipak, njegove ruke na mom telu volim vise. Zgrabio me je za kukove i nabio na svoj nabrekli kurac, drzeci me za kosu dok samo svrsavali u ludom orgazmu…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 166 167 169 170 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:22:54
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.302 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.