Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 13:08:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 165 166 168 169 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610900 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Mladi Pastuh.


Lezao sam u sobi i citao neku erotsku pricu.Sve dalje sto sam odlazio sa pricom sve sam se vise palio kao mladi Pastuh,kurac mi se dizao.Inace necitam bas te price u kojima ima Incesta,ali ovoj se nije moglo odoljeti.Sav taj opis,laz ili ne,ali mene je lozio do dna i dizao me u visine.Ma znao sam da to nije istina ali mozak je dole slao signale i podizao ga do granice.Osjecao sam se vrlo uzbudjen,ustekao bi ga u sta bilo.Ma u tom trenutku nisam mislio ni na sta samo da mi je bilo da nesto jebem,bilo sta.
Ali nisam imao sta,osim da ga izdrkam.Citajuci pricu polako sam ga drkao da nesto nepreskocim.Sve je to vise djelovalo na mene da sam se u potpunosti uzbudjen slagao sa tim tipom koji je jebavao svoju majku.Taj opis te price taj cin seksa,ta oralna predigra taj sav scenario,pa to je ludilo koje je i mene popalilo.Drkao sam sve brze,nisam obracao paznju ni na sta,sva moja koncentracija je bila u toj prici.
Vrhunac u koji sam ulazio i ja i taj mali koji je u prici svojoj uzivao dok je jebavao a ja dok sam drkao.
Skoro pred sam kraj i on i ja!Vrata moje sobe su se otvorila!Ovo sad nije bila prica,tipicna sramota,ali nisam mogao od toga da pobjegnem.Zaprepastena a ja brzo sam navlacio gace i hlace.Od stida i srama nisam ju ni gledao.Brzo je zatvorila vrata.Zasto nije pokucala,zasto?
Ali vise to nije ni bilo bitno,bitno je sta je ugledala.
Satima nisam izlazio iz sobe,neznam koje izvinjenje da kazem,kako da ista reknem.
Nisam se uopste usudjivao,ma ni da se pojavim bilo me je stid.Stalno mi je na pameti bio njen pogled,moj sram i njeno veliko a i moje iznenadjenje.
Bacio sam i casopis iza kreveta,gadio mi se tada,stvarno sam se lose osjecao.Noc sam jedva prespavao,sanjao sam svaki put istu scenu.Svaki put sam se budio i bjezao od toga.Ali kad bi opet zaspao sve se ponavljalo pod depresijom tog dogadjaja u snu se dogadjale jos gore stvari,jos gore.Ali samo sam to sanjao.
Kad god bi se ponovo budio,kurac mi je bio dignut.Osjetio sam da sam umoran od svega toga,nisam to zelio ali samo se desavalo.Poceo sam da gubim kontrolu nad sobom.Pomislio sam da izdrkam da ce to sve otici jer sam pod uticajem price poludio.Ali nije bilo tako.Poceo sam da ga drkam ali nisam uzivao.Htio sam to brzo da uradim ali on bi se tada spustao jer sam zamisljao djevojku.Odustao sam pokrio se i ponovo zaspao.Ponovo sam u san utonuo.
U snu potpuno budan,gol na krevetu sam lezao.Usla je u sobu,gola.Pocela je sa milovanjem moga tjela.Pocela je da ljubi i sisa moj kurac.Drkala ga je isto kao ona iz price,da uzivao sam u tome.Nisam se budio.
Vlazna,popela se na mene i stavila ga unutra,bila je jako vruca i tjesna.Osjetio sam sve,nisam se budio.
Tako se ljepo jebavala nisam ju zelio,ali sam se prepustio,naprosto uzivao sam u tome.Njene grudi u koje sam nepomicno ocima gledao dok je ona stenjala.
Grudi su se njihale prema meni dok je ona sjedala na kurac koji je duboko u nju ulazio,nisam se budio.
Zajecala je jako,kao da se otimala,ubrzavala je.Osjetio sam da mi krece sperma iz dubine mozga sam to osjetio.Tada sam se probudio.Sav znojan,kurac dignut sve mi je govorio.
Zadihan kao da sam stvarno jebavao,uzbudjen i zadihan,probudjen u plafon sam gledao.
Prvo sto sam pomislio,moram da izdrkam,moram.Mislicu na nju samo da izdrkam.Uzeo sam ga u ruku i poceo da drkam,misli su bile tamo nazad kao u snu.Za nekoliko minuta,mozda dve tri sperma je spricnula u nju tj van,u mojim mislima u nju ali ipak van,uh napokon sam svrsio.Pomislio sam sad je kraj tom svemu ali nije bilo tako.
Samo sam zaspao,nisam vise sanjao seks ali sanjao sam nesto ljepo.Sanjao sam nju ali ne golu i ne na meni kako se jebe nego drukciju posve drukciju.
Ujutro oko 10 sam se probudio,spusten mi je bio.Osjecao sam se ljepo,nisam bio onako uzbudjen,ali misao je ostao.
Vjerujte nisam ga ni tjerao iz svoje glave.
Dobro jutro tesko sam to rekao.Dobro jutro,odgovorila je.
Otisao sam u kupatilo.
Stan je mirisao na slaninu s jajima.Sjeo sam za stol.
Nisam mogao da doruckujem.Nisam mogao nista sve mi se nekako gadilo sve osim,ma sve.
Izvini za ono jucer.
Sutila je samo.
Kasnije sam izasao,otisao kod djevojke.Bio sam nekako napet,nista joj nisam govorio.Tucali smo se.
Ali nije to bilo ni 10% uzitak kakav sam u snu osjetio.
Mada je moja djevojka dobra u seksu nije nesto posebno ali radila je sve ono sto inace djevojke rade.Pusenje i jahanje i mjenjanje poza.U trenutku kad sam ju jebavao odozada,kad bi oci zatvorio san mi je dolazio i tada sam uzivao,tada sam ju jebavao zestoko,cuo sam kad bi jako stenjala.
Nisam mogao da svrsim brzo.Rekla mi je dali imam neki problem?Ne rekao sam joj i kasnije otisao kuci.
Zivjeli smo sami u dosta velikom stanu,koji je kupila prije dve godine kad smo prodali kucu.
Legao sam nisam mogao da zaspem.
Zelio sam da me to sve prodje da zivim opet normalno.
Mrzio sam casopis erotike i onaj seks koji je incest opisivao.Mrzio sam ga ali sam,sam sebe lagao.Prazan od seksa jer sam sve skoro sa djevojkom potrosio,ali pomisao na nju iz sna.Ali pomisao i on bi se odma polako dizao.
Ustao sam se i pokucao na njena vrata,nije odgovarala.
Omisljao sam se pa opet tiho pokucao,opet nije odgovarala.
Htio sam da se izvinem i da zatrazim oprost zbog mog nemoralnog ponasanja.Ali nije odgovarala.
Odlucio sam se da udjem.Polako sam malo vrata otvorio i provirio.Jedna lampa je gorila,posve slabo.
Bilo je jako vruce pa je ventilator puhao,pomislio sam da me nije cula zbog ventilatora.Spavala je ledjima meni okrenuta.Nisam zelio da ju budim.
Polako sam htio da zatvorim vrata.
Udji,rekla je tiho!
Nije se okretala,lezala je ledjima okrenutim meni.Prisao sam krevetu nekako nesigurnim korakom,duboko sam disao.
Bio sam uzbudjen i pomalo sam se bojao,a bilo me je i stid.
Ali i jos sam nesto osjecao dok sam ju gledao.
Okrenula se i malo podigla.Podigla je jastuk i naslonila se na njega.Dekolte spavacice je puno pokazao.Spustio sam pogled prema podu.
Sta si trebao Miso?
Ni nisssta,samo sam se htio izvinuti za ono,nisam pogled podizao.
Sjedi!
Sjeo sam na mekan krevet.
Zaboravi to,desilo se.Moja je krivnja sto nisam kucala.
Pomilovala me po kosi.Eto oprostila sam ti.
Srce mi je jako lupalo.
Podigla je noge,spavacica se srozala niz njene noge prema gore.Povukla je pokrivac polako da se pokrije.Tada vrlo spontano ukazala je u tami njena vagina ali na kratko.
Polako se pokrila.
Uspravila se,zagrlila me i poljubila.Podigao sam glavu tako da su se u sekundi usne na usne naslonile ali nisam to htio.
Poljubio sam ju onako njezno i strasno.Nije bila iznenadjena.Stavio sam ruku pod pokrivac i pomilovao joj bedra.Milovao sam je po cjelom tjelu dok smo se ljubili tako nije mogla da govori.Presao sam na grudi koje su kipile iz dekoltea spavacice.Noseni ludim cinom i strascu,vrlo brzo smo bili goli.Drkala ga je njezno,saptala mi nesto na uho,od jakog pulsa nista nisam cuo.
Legao sam joj medju noge i usao odma u nju do kraja.Uzdahnula je duboko.Nastavio sam da stavljam i vadim iz nje,disala je duboko vise stenjala pod mojim naletima u nju.Pocela je da radi i ona,mjesala je polako osjetio sam da cu svrsiti bio sam jako uzbudjen.Brzo sam ga izvadio.
Polako,polako saptala je tako seksipilnim glasom.Nastavili smo se ljubiti,milovao sam joj grudi i stavljao prst njezno u vrucu vaginu.Lezi Mico,lezi molim te.Legao sam na ledja.
Onda je krenulo ludilo.Sisala ga je samo vrh.Bilo je neopisivo.Onda je sjela na njega i pocela da mjesa.Nije dugo trajalo pustio sam mlaz u nju,osjetila je da svrsavam,ubrzala je.Nedugo zatim i ona je zastenjala ali se nije spustao.Niti je ona silazila sa njega.
Nista nismo govorili.Nastavila je da me jase.Grudi sam joj milovao,ljubio i sisao joj bradavice.Stenjala je sve jace.
Milujuci joj guzove,nespretno sam joj dodirnuo anus.
Zastenjala je jako od ljepote,nastavio sam da ga dodirujme polako.Ubrzavala je sve brze i brze.Sve je vise stenjala i sve se jace nabijala na kurac.Sva je mirisala,cak i anus je mirisao na kremu koju je koristila.Svjeze je bila okupana,svjeza i iskusna,radila sve sto sam htio.
Kraj je bio bolji nego u onoj prici.
Svrsili smo skoro zajedno.Nisam ni pomislio da sam to ja i da tako nesto radimo.Mislio sam da je to opet san ali nije
bio.Ustao sam se pokupio svoju robu i otisao van.Tusirao sam se dugo.Kasnije sam zaspao.
Jutro je donelo nesto novo.Nisam se vise izvinjavao.Ali nismo o onome sinoc nista ni govorili.Subotnje jutro,sve je bilo kao i obicno.Od tada svako vece sve pocinje iz pocetka i o tome se nikada vise nista nije pricalo.Gotovo godina dana vec traje ta dnevna sutnja o onome sto se desava nocu.
Mozda se stidimo o tome da pricamo,mozda ali da uzivamo nocu to je istina.Jer izgleda da to nisam ja a da to nije ona,tako se ponasamo,ali samo nocu.
Dan donosi normalnu atmosferu.Jos nikada se nismo jebali po danu,niti ujutro.Neznam zasto,nikada kazem.Ali zato nocu i po nekoliko puta zaredom.Uvijek isto,uvijek udjem u njenu sobu,polako.Svjetlo je skriveno skrivalo tjelo koje sam dobro poznavao ali uvijek izpocetka ga otkrivao.
Iskusna uvijek je o svemu razmisljala i sve je bilo sigurno.
Zastitila je i sebe i mene.Pametna,ginekoloski je sve odstranila kako nebi doslo do problema.Tako da je svrsavala u uzitku a ja sam svrsavao duboko u nju.Jer to je ono sto je ljepo kad se u potpunosti uziva u seksu.Od poza najvise obadvoje volimo kad je ona gore.Kad ga jase i duboko unutra prima.Kad stenje i uzdise kad svrsava i kad ja svrsavam kad ju uzmem za kukove i nabijem do kraja,tada je u transu uzdaha koji govori sve kako je to milina.
Nisam ni ja volio ali eto kad sam procitao pricu nisam ni znao koliko sam lud i koliko je blizu ono sto je najbolje samo treba da se otkrije.Ali nije bilo lako,priznajem.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Putovanje sa bratom 2



Zaustavio je auto izmedju dva ogromna stabla i ugasio motor. Da se odmorimo malo, jedva procedi kroz zube i za trenutak vrati ruku na moju nogu, a onda je skloni s recima hajmo malo da protegnemo noge i ja se odvoji od njega dok je polako pocela da se rusi kula od karata koju sam pokusavala da napravim. Medjutim cim smo izasli iz auta Deni dodje kod mene i obuhvati me otpozadi oko struka naslanjajuci se na auto. Ti izgleda potajno treniras pa ti je stomak tako cvrst, rece mi, i ona moja kula od malo pre kao da poce sama ponovo da se podize. Nasmejala sam se neznajuci sta da kazem. Deni poce da me mazi po struku i stomacicu. Tako si mi lepa danas, rece. Samo danas upita ga uz osmeh. Ma uvek sestrice moja slatka, ali danas posebno. Hvala ti braco, rekoh dok podizem ruku i prebacam je preko njegovog vrata. Nekoliko trenutaka se mazimo tako. Nezelim da sve ostane na tome vec se trudim da ga i dalje navodim u pravcu koji ce oboma da prija. Znaci svidja ti se kako danas izgledam a da li to znaci i da ti se svidja kako sam se danas obukla. Da, promrmlja Deni. Uh da… samo da, sto me nerviras, govoris kao da gledas samo da me otkacis. Ne. Pa ako ne onda mi tacno reci sta je to sto ti se svidja. Samo se na trenutak zamislio, pa prvo ta suknjica pokazuje tvoje savrsene noge i struk, a i taj topic ti stoji saliveno. A sta on pokazuje, neizdrzah. Pa… te tvoje… prelepe grudi. Okrecem se grlim ga oko vrata naslanjajuci se skroz na njega, dok ga nezno ljubim u obraz. Svidjaju ti se sestrine grudi. Snazno me stisce uz sebe, jaoj Ida sestrice moja, pocela si da me izludjujes. Kako to mislis. Pa za sve ove godine si postala prava lepotica, prava rasna cura… neznam sta da mislim… pa cak i onaj poljubac pre neko vece. Sto nije ti se svideo. U tome i jeste problem, sto mi se jako svidelo. Braco moj slatki, govorim mazeci ga po licu, ako ti se svidelo onda to uopste nije problem, govorim ljubeci ga u obraz. Dubok uzdah iz njegovih grudi i ponovo me snazno grli. Cemu takav uzdah, pitam ga, upredajuci se kao macka. Cuti i spusta ruke na moj struk pa potom na bokove, dok su moje na njegovim ramenima i pocinjem da ih spustam do njegovih grudi i nazad. Vidim da mu pogled sara po mom dekolteu i bradavicama koje izdajnicki strce uvis i jasno se naziru ispod topica. I dalje mi nisi odgovorio na pitanje. Koje. Pa ono, jel ti se svidjaju sestrine grudi. Ruke mu sa mojih bokova prelaze preko mog struka i navise sve do pazuha, blago mi dodirujuci grudi sa strane nasta me prolaze hiljadu trnaca i bradavice mi postaju jos izrazenije. Svidjaju mi se, jedva izgovara…. ali nemogu bas sa sigurnoscu to da tvrdim, dodate. Kako, bila sam malo u cudu. Pa nemam skener u ocima i nevidim ispod majice. Jaoj Deni… opasan si, rekoh i lupi ga rukama po ramenima dok smo se oboje nasmejali. Ponovo me grli i ljubimo se u obraze. Ostajemo tako zagrljeni dok su nam obrazi spojeni. Osecam da me mazi po ledjima i ja odmah pocinjem i njega da mazim po ramenu i vratu, dok sve jasnije na svom stomaku osecam i izbocinu na njegovom medjunozju. Ruke mu lagano klize nanize tako da mu se jedna zadrzava na mom golom struku a druga nastavlja put ka mom boku. Nezno pocinje da pomice ruku sa mog boka prema guzu tako da mu ruka sa sirom rasirenim prstima zavrsava na mom guzu. Nezno me stisce i pocinje da mi mazi guzu. Totalno opijena okrecem glavu prema njemu dok nam se zamuceni pogledi spajaju. Njegove usne poput magneta privlace moje i spajamo se u prekrasan i dug poljubac. A potom iznenadni zvuk sirene od koga osetih bol u usnim skoljkama. Razdvajamo se i vidimo traktor koji se priblizava i namerava da prodje stazom na kojoj se nalazi nas auto. Proklela sam ga u sebi hiljadu puta. Totalno sludjeni dok Deni nesto mrmlja ulazimo u auto i Deni se okrece i polazimo prema traktoru da bi se razmimoisli i da bi on mogao da prodje. Jedva uspevamo da se razmimoidjemo tako da smo bili prinudjeni da se vratimo na glavni put. Vec malo ohladjeni od onoga sto se dogodilo Deni rece moramo pozuriti da stignemo pre mraka. Da, progovorih ja vise za sebe, mogu se i zabrinuti jer znaju da dolazimo. S jedne strane sam bila besna sto smo morali sve ono da prekinemo a s druge strane presrecna jer sam znala da ce Deni konacno biti moj, pogotovo sto ispred sebe imamo jos dve noci a i put nazad, na koji nadala sam se necu morati da cekam jer ce se sve desiti mnogo pre.
Konacno se i meni sreca osmehnula. Kod rodjaka su se zadesili jos neki nasi rodjaci koji ce takodje ostati do nedelje tako da je situacija nalagala da ja i Deni spavamo u istoj sobi, mada u razlicitim krevetima, ali sta je tu je. Tetka je predlagala da ako hocu mogu ja kod nje a tetak u sobu sa Denijem ali smo i ja i brat gotovo uglas rekli ma taman posla da se vi deranzirate, kakve veze ima i jos masu izgovora.
Kada je doslo vreme spavanja otisla sam da se sredim dok je Deni i dalje nazdravljao sa tetkom I jos jednim rodjakom. Nakon tusiranja obukla sam samo tangice i gore svilenkasti bade mantil koji je dosezao do iznad kolena. Imala sam jedan plan sto se tice mleka za telo i zelela da ga sto pre sprovedem, tako da sam pre nego otisla u sobu svratila do dnevnog boravka i pitala Denija i tetka zar se vama jos ne spava. Deni se protegao s recima ja sam mrtav umoran i videla sam mu zahvalnost u ocima kada me je pogledao jer nije znao kako da ih otkaci. Pozeleli smo jedni drugima laku noc. Za nekih desetak minuta Deni je izasao iz kupatila i usao u sobu samo u boksama i majici. Naravno da sam ga cekala. Jesu nam rodjaci ali pomalo i davezi, rece Deni, da nisi usla u sobu jos bi me terali da pijem. Nisi mi se valjda napio. Ma kakvi, rece Deni dodje i coki me u obraz, hocemo li da spavamo. Nisam se jos namazala mlekom, a znas da ti seka vodi racuna o tome. Znam rece uz prelepi osmeh. Ako ti nije tesko mogao bi mi malo i pomoci. Naravno seko sve za tebe. Kako sam stajala za velikim ogledalom u sobi koje je dosezalo do poda i cesljala se Deni dodje iza mene, obgrli me od pozadi i poljubi u obraz. I ja sam njega zagrlila prebacivsi ruku iza ostavsi u tom polozaju, gledajuci se u ogledalu. Lepa ti je kosa, rece. Za nju ti nije potreban skener zar ne. Nasmejao se, ne naravno. A za nesto drugooo, razvukoh ja. Pa za recimo noge do kolena takodje nije. A za nesto drugoooo, ponovo razvukoh. Na sta mislis. Pa znas valjda. Neznam, reci mi ti. Pa za ono od danas. Nasmejao se. Tako mi je bilo lepo danas bato. Nista ne govori. A tebi, nastavljam ja. I meni… sestrice moja slatka, dodaje. Oduvek mi je lepo kad se milkimo, rekoh i poceh da ga mazim po kosi i vratu i dalje se gledajuci u ogledalo. Sacekaj caskom rece Deni iznenadivsi me. Ode i upali malu stonu lampicu i ugasi svetlo, malo je toplo rece i skinu majicu ostavsi samo u boksama i ponovo se vrati do mene grleci me na isti nacin. Mnogo je lepse ovako. Da, potvrdih. Lagano je poceo da trlja obraz uz moj i da pomera ruke mazeci me po stomaku i struku. Oboje smo uzasno napaljeni ali i oboje uzivamo dok se mazimo trudeci se da neprenagljujemo i da odugovlacimo sto je vise moguce. Jel znas da nisi fer, rece mi. Sto, nezno ga upitah. Ja sam skinuo majicu zbog tebe, a skener i dalje nemam. Nasmejala sam se i presrecna sto on konacno preuzima inicijativu lagano odvezujem bade mantil. Pomozi mi, govorim. Lagano mi povlaci bade mantil koji za sekundu kliznu iza mojih ledja tako da ja osta samo u tangicama ispred ogledala dok je moj rodjeni brat Deni stajao iza mene samo u boksama. Posmatra me u ogledalu sirom raskolacenih ociju i ponovo mu ruke zavrsavaju oko mog struka i stomacica dok jasno osecam njegovu izbocinu na svojoj guzi i donjem delu ledja. I, pitam ga, kako ti se cini. Prelepa si sestrice, izgovara isprekidano, tesko i duboko disucu. Ponovo pocinjemo da se mazimo obrazima, dok ja jednu ruku prebacam za njegov vrat a drugu spustam na njegovu butinu. Uzbudjena sam kao nikada u zivotu. Sta bi bilo danas da nije naisao onaj traktor, pitam ga. Verovatno bi nastavili da se ljubimo. A gde ti je bila ruka danas. Na jednom prelepom mestu, rece, a sada cu da je spustim na jedno isto tako prelepo mesto, govori i nezno me obuhvata za desnu sisu, a odmah potom drugom rukom i za drugu. Zabacam glavu skroz pozadi trazeci njegove usne i ponovo se spajamo u dug i strastven polljubac dok mi brat sve zesce stiska grudi i bradavice. Pocinjem da vrtim guzom trljajuci se o njegovu kamenu izbocinu dok mi sve vreme odzvanja u usima da konacno pocinjem da radim ono za cim sam odavno ceznela. Ljubim se sa svojim rodjenim bratom Denijem, dok mi on stiska grudi a ja se guzom trljam o njegovu kurcinu. Posle te moje misli Deni prekida poljubac i lagano spusta ruke sa mojih grudi na struk. Otvaram oci trazeci njegov pogled u ogledalu, okrecem se i grlim ga naslanjajuci se golim grudima na njega. Ljubim ga i lizem po vratu i pocinjem da oblecem oko njega grleci ga i ljubeci po golim prsima. Sada sam ja iza njega i odjednom taj prizor vidim u ogledalu i to mi se jako svidja. Na trenutak zastajem i posto je visi od mene preko njegovog ramena posmatram u ogledalu kako mu mazim snazna prsa. Vidim kako mu se kurac jasno ocrtava na uzanim boksama i da mu je ogroman. Bez obzira sto sam vec uveliko spremna da nastavimo dalje i da me konacno rasturi ovim medju nogama, nemogu da odolim da ne produzim ovaj trenutak predigre. Sada je i meni potreban skener, govorim. Osmeh mu se pojavi izmedju dva isprekidana uzdaha. Pa sta predlazes, pita me. Mazim ga po guzovima i bokovima vesto se trudeci da ne dodirnem njegovu kurcinu, paleci ga sve vise i vise. I on svoje ruke zabaca pozadi hvatajuci me za guzu i mazeci me. Situacija kulminira i Deni se okrece i pocinje ponovo da me ljubi u usta. Podize me i spusta na krevet i leze preko mene. Sirim noge obuhvatajuci ga dok mu rukama povlacim bokse nize. Pokusavam da ga pogledam u oci i vidim da mu je pogled skroz zamucen od strasti i zelje. Uspevamo da skinemo njegove bokse i on vise ne ceka ni trenutak. Sklanja mi tangice u stranu, iz moje pickice gotovo curi i za tili cas brat mi je puni svojom velikom kurcinom i odmah pocinje da se pokrece u meni. Dahcemo oboje lagano koliko mozemo to da kontrolisemo, dok mu ja ponavljam jace, jace braco, to, nestedi me… rasturi me, jebi, jebi me… jebi svoju Idu… jebi svoju sestricu. Mozda ni minut nije prosao mene je zahvatio orgazam od koga se gubi svest. Htela sam da urlam ali nesto mi je jako pritiskalo usta. Kada sam otvorila oci Deni je naglo izasao iz mene i drkajuci ga poceo da me zaliva vrelom spermom. Izlazilo je kao iz gejzera i padalo po mom stomacicu grudima i dobrih nekoliko mlazeva i po mom licu. Snazno smo se zagrlili kada je legao pored mene i nastavili da se ljubimo. Osecala sam se kao nikada u zivotu, srecno, zadovoljno i ispunjeno. Nekoliko minuta smo ostali u tom polozaju, a onda je Deni ponovo poceo da me mazi po stomaku i grudima, razmazujuci svoju spermu po meni. Jesi li na ovo mleko mislila malo pre, pita. Na to ljubavi, govorim presrecno i ponovo ga ljubim u usta.
Morala sam da se izvucem iz njegovog zagrljaja da bih otisla do kupatila. Kada sam to obavila i on je otisao i ubrzo smo se ponovo nasli u krevetu….
Nastavio je da me ljubi i preko vrata i grudi na kojima se prilicno zadrzao i poceo da se spusta nize. Rasirio mi je noge obuhvatajuci me za guzove i zaronio glavu u moje medjunozje. Ljubio me je i liskao svuda unaokolo vesto izbegavajuci da spusti jezik na moju ribicu, dovodeci me do ludila. Kada vise nisam mogla da izdrzim snazno sam ga scepala za glavu povlaceci ga i istovremeno se nabijajuci ribicom na njegova usta. Onda mi je brat obradio pickicu kao niko pre njega, vesto koristeci usne, jezik i prste, dok me nije doveo do prelepog orgazma. Samo minut nakon toga, pretvarajuci se u pravu pravcatu pohotnu kuckicu, bacam se na njegov kurac lagano ga drkajuci i pocinjem da radim nesto sto pre toga nikada nisam. Uvlacim kurac svog rodjenog brata Denija u usta. Halapljivo i brzopleto a onda me Deni hvata za glavu i mazeci smiruje i pocinje lagano da mi ga nabija u usta. Verovatno je odmah uvideo moje neiskustvo i sada me je postepeno vodio u tom smeru. Samo mi je malo trebalo da se uigram i potom mi je Deni rekao da ga gledam u oci. Pusila sam mu gledajuci ga u oci dok je on sve vise i vise uzivao, govoreci, to Ida… tako… lagano, to sestrice moja slatka… tako… pusi… pusi svom bratu….Lagano je poceo da se okrece hvatajuci me za guzu. Odmah sam uvidela sta zeli i samo trenutak kasnije poceli da radimo pozu 69. Bilo mi je prelepo dok mi je brat sisao pickicu a ja njemu pusila kurac. Kad je posle nekog vremena dok smo lezali na bokovima, tako sto je njegov trup bio izmedju mojih nogu, lagano usao kurcem u moju pickicu, pozelela sam da to nikada ne prestane. Ljubili smo se u usta dok me je lagano jebao, jasno osecajuci svaki santim njegove kurcine u sebi. Volela sam ga u tom trenutku vise nego ista na svetu. Jaoj Deni… jaoj… kako me lepo jebes… tako… to… kako lepo jebes svoju Idu… kako lepo jebes svoju sestricu. Uzivala sam, a i Deni je bio jako mastovit, namestajuci me i jebuci me u raznim pozama. Dva puta sam svrsila pre nego sto je on poceo sve snaznije da me nabija. Znala sam da nece dugo i tako sam zelela da me napuni. Svrsi u mene ljubavi, govorim, jesi li normalna, kaze Deni, molim te napuni me, napuni sestru, trabunjala sam dok me je novi orgazam lagano ali sigurno sve vise zahvatao, a onda totalno pomracenje, ispunjenje i novi orgazam, ni sama nisam znala koliko traje i sta se desava. Kasnije kada sam slucajno spustila ruku do svog stomaka osetila sam da je prekriven toplom i lepljivom tecnoscu, zapravo, Denijevom spermom. Tek sam kasnije shvatila da je to bila ogromna sreca sto se brat nije izlio u mene, ali u tom trenutku sam bila skroz van sebe, jer me je prosto raspametio jebuci me, dok sam mu to predlagala. I ponovo kazem sreca sto je Deni uspeo da se kontrolise. Tu noc smo se jebali jos, ali ni sama neznam koliko puta i koliko sam puta svrsila. Naredni dan nam je bio mucan jer smo bili prilicno izmoreni i zaokupljeni samo jednom idejom. Ali kada je pala noc ponovo smo postali neumorni i jako mastoviti, jebuci se na razne nacine. Tako mi je bilo lepo dok sam svrsavala na bratovom kurcu da sam gubila razum sve vise i vise. Sa slascu sam mu pusila kurac kao da sam to radila hiljadu puta do tada. Sutra dan kada smo se vracali kuci pojebali smo se na zadnjem sedistu cim smo izasli iz naselja. A pre nego sto smo stigli kuci izvadila sam mu kurac i pocela da pusim dok je Deni vozio. Nije zaustavljao auto a tako sam zelela da mi svrsi u usta, sto je i uradio. Za trenutak sam se zagusila kada je poceo da mi sprica spermu duboko u grlo ali sam se brzo snasla i halapljivo je gutala. Postala sam prava pravcata kuckica sa samo jednim jedinim ciljem u glavi, da non stop bratov kurac bude u meni.
A onda smo sve to nastavili i kuci. Bila sam presrecna jer Deni je, sto mi je i priznao, bio poludeo zamnom. Jebali smo se gotovo svakoga dana, danju kada smo bili sami kuci, a noci smo uvek izlazili u susedna mesta i gradove gde nas niko nezna i ponosali se kao i svaki ljubavni, da ne kazem seksualni, par. Nakon izlaska smo se obicno jebali u kolima, a jedno vreme smo non stop uzimali sobu u hotelu u jednom susednom gradu, gde smo mogli maksimalno da se opustimo i prepustimo jedno drugom. U tom hotelu je i moja guza izgubila nevinost i postala tako dobro razradjena kao i moja pickica. Jebali smo se cak i kada sam imala menzu sto je Deni najvise voleo jer je tako smeo da svrsava u meni do besvesti. Toliko smo izgubili razum da sam ja pocela da se plasim da neko moze da provali nas odnos, jer se gotovo nismo razdvajali i sve teze se kontrolisali u nasoj okolini. I to je trajalo sve dok jednog dana jedna nasa rodica nije provalila nas odnos.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Velika ljubav



Ovako ovo nije obicna erotska prica,vise je ljubavna,o jednoj ljubavi,moze se tako reci,tako da ko misli da drka uz ovo slabo ce mu ici sigurno,bolje nek ide na neku drugu pricu,i tako…da pocnem,bio sam sa njom pre tri ipo godine u vezi,bili smo dva meseca,meni je dosadila,i raskinuo sam sa njom…Necu joj pominjati ime ovde…i tako,ona me zvala mesec dana plakala,htela da se pomirimo,meni je bilo svejedno,nije mi padalo na pamet da se mirim sa njom,htela je da se vidjamo svaki dan dok smo bili zajedno,jedva sam cekao samo da nadjem nesto zbog cega cu raskinuti,mrzelo me svaki cas da je vidjam..Ona se tako vezala za mene,ja nikad nisam bio takav,nisam mogao ni umeo ni hteo da se vezem ni za koga.Svaka mi deviojka brzo dosadi….I onda tako vreme je prolazilo,ja ne zivim mnogo daleko od nje,pa sam je cesto vidjao,i polako sam poceo da se zaljubljujem u nju…Pre nekih godinu ipo dana shvatio sam da sam stvarno zaljubljen u nju,,i to sam joj rekao,nije verovala,Mislila je da hocu da je odvucem samo u krevet…inace nismo spavali dok smo bili zajedno,verovatno bi se to desilo da sam ja ostao jos samo par dana sa njom,ali ja nisam…i tako,ubedjivao sam je da je istina,a stvarno mi se to desilo,poludeo sam za njom,dok smo bili zajedno nije mi bila nista posebno,a posle sam malo po malo shvatio da je ona jedno blago,biser medju devojkama,njene okice,plave male bezobraznice,najlepsi osmeh,nacin na koji govori,na koji gleda ljude,kako hoda,kao princeza….nesto se promenilo u meni,neznam poceo sam sve devojke drugacije da gledam,a nju pogotovu…pitao sam je da se vidimo,izvinuo joj se za sve od pre,pristala je,trebalo je da se vidimo u nekoj diskoteci,ja sam dosao sa nekim drugom,narucili smo pice,subota,ludnica,i tako,standardno,ja sam je malo potrazio pogledom i primetio je na drugom kraju diskoteke,igrala je sa drugaricama…malo sam cekao,nije mi bilo bas lako odmah da joj pridjem,bila je mnogo lepa…a i bila je sa nekoliko drugarica pa mi je bilo malo glupo,ali nakanio sam se posle 15-tak minuta…i krenuo sam prema njoj,ali kad sam joj prisao na mozda dva-tri metra ispred nje se odnekud pojavi neki decko,misicav krupan lik,poceo je da je ljubi,a ona mu je stavila ruke oko vrata,i mazila se s njim….tu ispred mene! Nisam mogao da verujem sta mi se desava ispred ociju,sad bi neko rekao pa sta nije smak sveta,kao da je to nesto sad…i ja bih tako rekao verovatno,da je bila neka druga devojka,ali ona…vratio sam se nazad uzeo flasu iz koje sam pio pice i krenuo prema njima,samo da ga udarim,poludeo sam…drug koji je bio samnom video je sta se desava,shvatio je sta cu da uradim,uhvatio me za ruku i izvukao napolje,i smirio malo….Nisam mogao da verujem da mi je to uradila,ali nisam mogao da je mrzim,mozda sam to i zasluzio,i nikada nisam plakao zbog devojke ali desilo se tad….jbg.A stvarno sam se mnogo zaljubio u nju…uzeo sam taksi otisao kuci,nisam ni o cemu mogao da razmisljam celu noc sem o tome…kakva sam budala.I tako rekao sam sebi da nikad ali NIKAD vise nista necu imati sa njom.Vec sutra sam promenio broj,i otisao da zivim dod neke babe,30 km od naseg grada,resio sam tu da ostanem samo da je vise nikad ne mogu da je vidim….Posle toga su se jos neke stvari promenile…Nisam nikad ni verovao neka devojka moze tako da me pogodi da tako nesto uradim.Novi broj sam dao samo ljudima koji su mi potrebni,ljudima iz orkestra,posto sam muzicar inace,nekolicini drugova,drugarici,i tako…a njima svima sam rekao da ga ne daju nikom dok mene ne pitaju….Voleo sam je i dalje,ali sta da se radi,previse sam ja ponosan da bih presao preko toga sto se desilo…I tako posle mozda 3-4 meseca saznao sam da trazi moj broj,da ne da drugovima mira,rekao sam da joj ne daju,ona je trazila i dalje…pitala je sta je samnom,jesam ziv,sta se desava,i tako…Jbg nisam bio dovoljno jak,kad sam cuo da place,i da moli ljude koje poznajem za moj broj rekao sam im da joj daju…Zvala me je odmah,pitala sta je samnom,jesam ziv i tako…Sta znam ja sam kao hteo da bude drugacije,da je vise ne vidim,i da ne cujem vise za nju,ali nemogu reci da mi ipak i protiv moje volje nije bilo drago sto se opet cujem sa njom…rekao sam joj da joj to sto mi je uradila nikad nemogu oprostiti,ona je pitala sta…kao nije me videla…a ja znam da jeste,i da mi je to namerno uradila…ona je pricala da nije,kao kako si bas tad naisao,pa to mi je bivsi decko,ja nisam sa njim,onako smo bili to vece….znam da nikad nece priznati da je to namerno uradila,ali ja je volim pa kako god,nemora da prizna,nisam ni ja bas uvek bio andjeo…ali rekao sam joj da posto je bila sa njim to vece moze da nastavi i dalje da bude sa njim,a da na mene moze da zaboravi…ona je nastavila da me zove,rekla je da nije znala da to moze mene tako da povredi,da je mislila da je ja zezam samo ,da me je briga,i tako…ipak nije htela da prizna da je to namerno uradila.Mene je malo proslo to,ona me je zvala svaki dan,ubedjivala da se vidimo,malo pomalo ja sam popustio,vratio stari broj,vratio se u grad….ipak sam rekao sebi da NIKAD ali nikad necu imati nista vise sa njom…I jos nesto mi je rekla,nesto sto me mnogo iznerviralo,kao ja volim fensi tipove,ali bicu ipak sa tobim,iako ne igras fudbal i ne nosis patike od 15 hiljada….e tad sam popizdeo,mislim da je neka druga devojka pomislio bih samo,ma vazi ribo,samo da je tebe odvedem u krevet,ili tako nesto,a voli ti sta hoces posle…Ali sa njom je sve drugacije,skrenuo sam malo sa pamecu otkad sam zavoleo tu devojku,da nisam verovatno nebih pisao ovu pricu,i mozda prica nije nesto,ali je svaka rec istinita,verujte…I tako,bilo mi je krivo,pa sta ti mislis devojko da cu ja tebe da molim da ti budes samnom,ona je tad mislila da cu ja da potrcim sad njoj u zagrljaj,ili sta vec…jbg imam tu osobinu da tesko prelazim preko nekih stvari,i dan danas placam danak tome…I tako lepo sam je nabrziokako se to kaze,ona nije znala sta je snaslo,a stvarno me to uvredilo.Ja sam inace normalan,normalno se oblacim,zaradjujem za sebe dovoljno,verovatno toliko da mogu da budem fensi vise od svih tih njenih fensera,ali ne zelim,nervira me to.Jer su ti njeni fenseri svi isti,obuku se za 500 eura,pola godine skupljaju za neki duks,a u dzepu nemaju 50 dinara…ja smatram da covek moze da ima boljih kvaliteta.A ona je devojka iz bogate kuce ono sto se kaze…heh…njeni drze neke prodavnice po nasem gradu,voze nekoliko dobrih auta,i tako,pa ona valjda ne zeli da bude sa bilo kim…I stvarno bila je uvek u poslednje vreme sa nekim frajerima,fensi momcima,to su inace debili sve,ja stajem na crtu u svemu sa njima svima,ali dobro,kako god….I tako nastavio sam da komuniciram sa njom,da se dopisujemo,ona je htela da budem sa njom,mislila je da cu ja nju da molim,i da napadam,kad je videla da od tog nema nista,pocela je ona mene…ja sam tu i tamo bio sa drugim devojkama,ona sa nekim drugim momcima,pricala mi je o njima,bio sam ljubomoran kao pas….videla je ona to,sigurno jeste,i ona je trazila da joj pricam o nekim mojim devojkama,a bila je ljubomorna htela je da poludi cim joj pomenem neku..zato nisam hteo da joj pricam nikad,mada sam voleo da je vidim ljubomornu,kako je samo slatka bila,ali ipak ne….Poceo sam da joj kupujem poklone,ostavljam pod prozor i tako,skoro svaki dan,kupovao sam joj cokoladice,igrackice,i njene omiljene cigarete,i svasta jos…inace to pre nikad nisam radio ni za jednu devojku.Stvarno mi je stalo do nje,i nije mi bilo zao sto sam to radio,nikad nece biti…trazila je od mene svaki dan da se vidimo,ja sam joj rekao da nemozemo,nek ima ona svoje vezice,nek se muva sa njenim fensi frajercicima,za mene ce se naci poneka devojcica,a ja cu tako da joj kupujem poklone,i uradicu za nju sve sto treba,i uvek cu je nositi u srcu,samo nju…Znam da to ne zvuci bas muski,ali priznajem osvoila me nekako,pao sam,zavoleo je,jace je bilo od mene,i tako…stvarno sam poceo da je gledam kao osobu,ne samo kao objekat kao pre,i znam da nije bila bas savrsena,ali ipak sam je voleo vise nego sto sam mogao da volim ikoga na svetu…jbg tako je valjda kad se zaljubis…Napadala me je svaki dan da se vidimo,i znam da niko nece shvatiti zasto ne predjem preko svega,uzmem je,da je ja pazim, cuvam,mazim je ljubim svaki dan,i tako,ali imam neki razlog verujte koji cak ni ovde nisam napisao…jbg!!! I tako,nisam spavao nocima zbog nje,ljubio svako vece njenu sliku,razmisljao danima o njoj,o njenim okicama,usnama,i o svacemu jos :-) molio boga u sebi da bude srecna samo,da je cuva,da ne pati zbog nekih debila,posto znam da se brzo zaljubi u svakog decka,i da se veze tako,posle pati kad je neko ostavi…Govorio sam joj tako ponekad da je princeza,da je najbolja na svetu,sto stvarno i mislim…da je srecan svaki decko koji je ima,da je ona nesto najlepse sto postoji,najneznije i najumiljatije stvorenje…i jbg mnogo sam se napatio zbog nje.Slomila me je na kraju,danima je htela da se vidimo,ja sam pristao,i sta znam dogovorili se da se nadjemo tamo gde smo se uvek vidjali…malo je zakasnila…ali sam je cekao znao sam da ce doci…Eh kad sam je video,bila je lepa kao andjeo,prisla mi je polako,gledala me u oci,i smesila se,bas kao pre kad smo se vidjali…zar je moguce da nisam znao sta sam imao…stvarno je bila najlepsa na svetu,ja sam se bojao da ne napravim neku glupost da se ne izblamiram,posto hoce mene ti baksuzi….a ona je bila stvarno najlepsa na svetu za mene,ja sam kao nesto pricao,zagrlio sam je malo,a stvarno mislim da sam izgledao ko debil,da me gledao neko sa strane….hvala bogu nisam mogao da vidim sam sebe.Sav sam se izgubio,nikad nisam imao vecu tremu…Ona me gledala,u oci,kao da je samo cekala da je poljubim,ja sam je samo zagrlio i malo je prvo mazio po kosi,uzeo je za rukice i drzao,i kao pricao nesto…neznam ni sam sta,samo sam gledao kako je lepa…stajali smo mozda dvadesetak minuta,ona je rekla da mora da ide,krenula je da me poljubi kao za rastanak,u usta…a ja sam se malo izmakao i poljubio je u obraz i otisao…i sta znam mislio sam da sad misli da sam debil,da nece vise da progovori samnom,kao prvo izgubio sam se sav kao nikad na obicnom sastanku…a i nisam je smuvao,a sto puta mi je u zadnje vreme dala do znanja da mogu da je imam kad hocu,a ja sam sebi rekao da je nikad necu muvati…i kao vrhunac pokusala je da me poljubi na kraju,ja nisam hteo,ostavio sam je tako…ali nije me ostavila,rekla mi je posle da imam najsladju zbunjenu facu na svetu,i tako jos nesto…bilo joj je krivo sto se nismo smuvali…bilo je i meni krivo,e napatio sam se stvarno zbog te devojke,ali nije mi zao…ona nikada nece shvatiti zasto ja necu da je muvam,videla je da je volim najvise na svetu,nece niko shvatiti..ima tu nesto sto samo ja znam,nesto zbog cega mi je sudbina tako sjebala u vezi nje,i zbog cega je meni krivo najvise na svetu…Posle toga sam se video jos jednom sa njom,nije trebalo da se vidimo,slucajno sam je sreo,mislio sam da je kod kuce,tako mi je rekla,slagala me je…stao sam sa njom bilo je glupo da prodjem tek tako pored nje,morao sam tad da je zagrlim,kako je bila nezna sva,kao andjeo neki,pitao sam je zasto me laze,zar nije kuci,nije nista rekla,samo se jace pribila uz mene,sagnula je glavu,i pocela da drhti…ja sam mislio da ce da pocne da place…Rekao sam joj nema veze,dobro,nije bitno idi sad kuci hajde,ona se jedva odvojila od mene.Nisam se naljutio na nju,nisam mogao,kako to da uradim kad je takva…zeleo sam je kao nijednu devojku,i zelim je jos,znam da je strastvenija od svih devojaka,to je meni jako bitno,i za mene je stvarno ona najbolja na svetu….i sa njom je stvarno sve drugacije nego sa drugim devojkama…svaku drugu devojku mogu da pozelim samo za jednu noc,seks i malo da je mazim mozda…a nju,sa njom bih sve probao,i za nju sve uradio…i znam da me nikad nece proci,jer kad se neko tako mnogo zaljubi to ne prolazi tek tako,meni je to zivot promenilo….i iako je nemam,ona mi je sve na svetu,i to je prokletstvo dok je tako,verujte mi,zivot bih joj dao,najozbiljnije bih…ali dzaba,sam sam kriv verovatno,a mozda su neke vise sile htele tako….neznam.Tako sam joj kupovao poklone neko vreme ostavljao pred njenom kucom,dok nije odjednom prestala da ih uzima,nije htela da kaze zasto,samo je rekla da ne moze vise….da nije u redu.Posle nekog vremena rekla mi je da ima decka vec neko vreme,da je postalo ozbiljnije i da nemoze da prima poklone od mene,da nije u redu,da se ne oseca lepo kad to radi….sta znam,bilo mi je malo krivo sto mi nije rekla odmah,ali nisam je mrzeo zbog toga,ona je ipak princeza….a ja sam se stvarno nekad mislim bolesno zaljubio u nju,njena sreca mi je vaznija od moje,i nemogu da se borim protiv toga…cak sam slusao i o njenim momcima uvek,tesio je pokusavao da joj pomognem,iako je mene ljubomora ubijala…i nekad sam nekad mislio da je bolje da je uzmem ja,volecu je vise nego iko od njih…mnogo vise,ali ipak mislim da to nije dovoljno…i ne treba to da uradim,ipak je njena sreca vaznija od moje,znam da nebi bila srecna samnom.Pustio sam je drugima,iako je to bolelo i bilo tesko podneti…I tako,volim je jos uvek,najvise,i neznam zasto se jos cuje samnom posle svega,proslo je dosta vremena,ona ne shvata zasto ja ne pokusam da budem sa njom…ipak se ponekad dopisujemo,i ja sam nekad drzak prema njoj,i ona prema meni,ali se ipak cujemo,nekad ona meni kaze nesto malo uvredljivo,ja se kao naljutim,i oteram je kazem da necu vise da cujem za nju,a i ona a i ja znamo da cemo se cuti opet,ako ja nju ne cimnem za par dana ona pocinje mene da cima…i stvarno ako joj nekad dosadi tako i prestane da se cuje samnom,ja joj sigurno necu dosadjivati,nebih pustio sebi da padnem tako nisko….ali ne znam kako cu bez nje opstati,i kuda cu,jer briga me za skoro sve u zivotu,ne cimam se ni oko cega mnogo,samo jedan dan kad se ne cujem sa njom,e onda hocu da poludim….I jos uvek ne spavam nocima zbog nje,budan o njoj sanjam,jedno vreme sam poceo da pijem dosta,sve zbog nje,poceo sam i neke droge da koristim…ipak sam se izvukao iz toga,ali izgleda da cu poceti opet,kakav je smisao zivota bez nje,bas me briga…i patim vec dugo za njom…cak je i nocu cesto sanjam,uvek sanjam da smo zajedno…mislim non stop na nju,njen sam,i ona moze da me unisti ako to pozeli…znam da ona to zna,shvatila je,ali ona to nece…pre neki dan je raskinula sa tim deckom zbog kojeg je prestala da prima poklone od mene….sad malo pati za njim,proci ce je,bili su zajedno oko godinu dana…eh da su neke stvari malo drugacije pa sad ja da mogu da budem sa njom,mogao bih,dovoljno bi bilo samo da je pitam da se vidimo…ali eto,komplikovano je verujte mi,ja bih bio naj srecniji decko na svetu,da ne patim vise i ne razmisljam sta cu sa sobom,i koliko jos mogu ovako….i mozda se te neke stvari promene,ja imam nade jos malo,kamo srece,a do tad cu da budem njen andjeo cuvar…Voleo bih da bude moja zauvek,da je ne uzmem i da je ne pustim nikad vise da ode od mene,znam da me to nikad nece proci….Jer ona je meni sve,neznam ni sam kao bih je nazvao vise,znam da cu je voleti uvek,a da zavolim neku devojku tako kao nju,o tome i ne razmisljam………………..Inace ovo bas i nije prava erotska prica,ali je barem sigurno 100 POSTO ISTINITA i iskrena….A ja sam stvarno imao potrebu da ispricam ovo nekom,ili da napisem negde,jer me ona muci vec dugo, cak ni drugovima ne pricam o tome,i ne priznajem nikom da je tako volim….jer znam da nebi shvatili.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
KRALJ BIRA (1)



Persijsko kraljevstvo, 1431. godina,
Damask

Čitav dvor bio je na nogama. Stiglo je pismo kojim je potvrđeno da je stari kralj poginuo u bici. Vremena su bila teška i država je neprestano bila u ratovima. Bilo je pravo čudo što je kralj uspeo da preživi pet bitaka. U šestoj je poklekao. Nije bilo vremena za čekanje. Po principu primogeniture, presto je pripao najstarijem sinu. Imao je sedamnaest godina. Novi kraj odbacio je mogućnost namesništva i odlučio da će sam vladati državom. Ponosno je nosio persijsku krunu na svojoj glavi. To je zaista bio predivan osećaj. Ipak, nije bio srećan. Znao je da mu je kao kralju u ratom zahvaćenom kraljevstvu, glava uvek bila u torbi. I bez dosadnih propovedi dvorskih savetnika, znao je da će što pre morati da se oženi i dobije naslednika, kako bi izbegao da braća, nakon njegove eventualne pogibije dospeju na presto. Ako će ga iko naslediti- biće to njegov sin.

U Persiji se uglavnom ratovalo. Nije bilo vremena za svečanosti tokom kojih bi kraljević upoznao mnoštvo lepotica i birao. Naložio je da se iz svake pokrajine Persije, a bilo ih je sedam, dovede najlepša devojka. Morala je biti nevina, a po kraljevićevoj naredbi- starija od njega. Nije želeo devojčicu za ženu.

Ovako je tekao razgovor sa glavnim savetnikom:
-Da li se sve sprovodi po planu?
-Sve je u najboljem redu. Devojke dovode na konjima. Sve bi trebalo da budu ovde do srede ujutro. Kakve su dalje naredbe?
-U sredu uveče odabraću kraljicu. Neka se sve pre izbora okupaju u mleku. Postarajte se da izgledaju savršeno.
-Vaša želja za mene je zapovest.- odgovorio je savetnik. Zapravo, on nikada i nije davao savete- bio je samo pokorni sluga.
-To volim da čujem.
-Smem li da pitam, vaše visočanstvo, kako ćete birati kraljicu? Sve su one podjednako lepe. Kako ćete znati koja je prava?
-Lako. Ako su sve podjednako lepe, ne znači da su sve podjednako dobre u postelji. Izabraću jednu, a ostale neka zadovoljavaju vas, sluge. A sad dosta. Slobodan si.

Savetnik je bio srećan. Veoma srećan. Kralj će izabrati jednu, a šest lepotica ostaće dvorskim slugama. Već je zamišljao kako slatko uranja u međunožje svake od tih šest lepotica. Međutim, nema sumnje da će kralj najbolje ostaviti za sebe. Sećao se kada su mladog kralja obrezivali kada je imao šest godina. Slugama su ispale oči kada su videle njegov ogromni penis koji se klatio čekajući proces obrezivanja. Dvorski zakon strogo je nalagao da kraljević ne sme da spava ni sa jednom ženom pre braka. Novi kraljević menja pravila. Spavaće sa sedam predivnih devojaka, a jedna srećnica ostaće na prestolu.

Sve devojke stigle su u sredu, pre podneva. Kraljević nije smeo da ih vidi pre izbora. Ali- smela su njegova braća. Mlađi je imao petnaest, a najmlađi trinaest godina. Devojke su počele da se skidaju i kupaju u mleku. Dečaci su posmatrali njihovu glatku kožu i osetili erekciju. Svih sedam devojaka kupalo se u ogromnom koritu punom mleka. U dvema stolicama pored korita sedela su dva mlađa brata i parila oči. Posmatrali su njihove predivne sise. Želeli su da ih dotaknu. Uživali su svakog puta kada su devojke ustajale iz korita. Tada bi mogli da vide njihove navlažene pičkice koje su žudele za dobrim buzdovanom. Stvarno su bile prelepe. Svaka na svoj način. Tela su, ipak, bila lepša od lica. Dečaci su brzo stavili desnice ispod svojih dolama i napipali nadignute kite. Osetili su kako im se glavić već ovlažio. Bili su životinjski ljubomorni na svog brata. On će prcati ove ribice- oni mogu samo da ga drkaju. Bez srama, puni sladostrašća, izvadili su svoje kite i počeli da drkaju. Ako zamole brata, možda jednu od neizabranih lepotica ustupi njima. Oni neće postati kraljevi. Oni mogu da tucaju pre braka. Devojke su s vremena na vreme gledale dvojicu drkadžija. Bio je to prvi put da su videle kurac. Iako svesne da nisu same, spuštale su ruke do svojih vagina i počele da se dodiruju. Neke su se trljale jednim prstom, a neke su upotrebljavale i više. Osetile su slast, ali su bile svesne da prava strast tek dolazi. Načule su da je kraljević veliki kuronja i da će ih počastiti svojim ogromnim udom.

Dečaci su i ranije drkali. Ovaj put je, ipak, bilo najslađe. I najteže. Pred očima im je bio najlepši prizor koji su videli u životu. S druge strane, tako su želeli da umoče mačora, a znali su da nisu smeli. Možda će im brat pokloniti jednu. Možda. Kada su dečaci počeli da stenju od slasti, nijedna devojka nije krila da ih gleda. Sve su, kao hipnotisane, gledale kako momčići tresu rukama i nadražuju podivljale zveri. Prvi je svršio trinaestogodišnjak. Sperma je šiknula daleko, u nekoliko mlazeva. Dečak je došao u iskušenje da ga opet izdrka- osećao je kako mu se diže.

Ipak, odučio je da se čuva. Ako im brat pokloni jednu od ovih sisatih lepotica sa raskošnim pičketinama, želi da mu prvi seks bude izvrstan. Sačekao je da i njegov brat svrši.

Devojke su omamljeno gledale spermu i počele da se oblizuju. Negde u isto vreme, dečaci su napustili kupatilo, a devojke krenule da se oblače. Bile su strašno napaljene. Od njihove umešnosti zavisiće da li će stupiti na presto.

Brišući se peškirom, svaka je dobro istrljala međunožje i nadala se da je ono neće izdati. Svaka je želela da da sve od sebe. Navukle su svoje odore. Svaka je ujedala svoje usne. Ne zbog nervoze. Kad god bi se ujela, usne bi postajale crvenije i punije. Nestrpljivo su gutale pljuvačku i znale su da će tu pljuvačku vrlo brzo zameniti sperma. Prekinuo ih je savetnik taman kada su se sve obukle.

-Dame, nadam se da ste spremne. Kraljević čeka. Pođite za mnom.

Devojke su krenule jedna za drugom uzavrele od strasti. U mislima im je bilo samo jedno- sex!

NASTAVIĆE SE
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Proletnja kisna noc



To je bilo pre nekoliko godina. Kišovita proletnja noć pretila je da odnese moja kola sa druma koji je vodio ka Beogradu. Žurila sam da što pre stignem domu svome gde me je dragi očekivao sa romantičnom vešerom. Stari Novo-Sadski auto-put ili bolje reći puteljak, sav izbrazdan lokvama i nekvalitetnim asfaltom pretio je da moj omaleni Reno Clio pomeri u stranu u već podmaklu kaljugu i blatište. Na putu nigde žive duše… možda po koji zalutali avanturista koji se obreo da se sa kolima bori proti potoka kapi koje su munjevito dolazile s neba. S gorivom na izmaku obradovala sam Luk-Oil pumpi u Staroj Pazovi. Zaustavih kola i poželeh po prvi put da se javi neki džentlmenski nagon u muskarcu koji je bio unutara. Međutim… od njega ni glasa…. videlo se svetlo omalenog televizora ali batica nije želeo ni pod razno da izađe na oluji… Smogavši snage istrčah iz kola i u trenutku me je neko polio lavorom vode … dok sam okrenula vratanca rezervoara više mi nije bilo pomoći… moja kosa, crna i duga, lepila se preko mog lica dok su mi se potoci kapi slivale niz vrat mokreći moje golišavo telo… Čak ni skockana jer se vraćam sa sastanka u Novom Sadu, moj sako je već bio mokar, ostavljajući otvora da se i sama bela satenska košulja nakvasi sa prednje strane…. zaboravih na benzin i utrčah u omalenu radnju lomeći štiklu 12stice za soobm…
’’Izgleda da pada kiša’’… kroz simpatičan osmeh mi se obrati radnik benzinske stanice… Crnokos mladić, jak, krupan, visok sa želeo je da izgleda interesantno sedeći za svojim stolom i pogledom upretim u mene. Njegovu siluetu samo je oslikavala svetlost koja je dolazila sa omanjeg televizora postavljenog na zidnom postolju…
’’Možeš li da upališ svetlo’’ – zamolih ga razmiljajući o jezi koja prolazi kroz moje telo, mokroj garderobi na sebi, ulepljenoj kosi i propaloj večeri negde daleko u Beogradu.
’’izgleda da je ispao osigurač.. koji je pogađaš napolju… ’’
’’divno…a telefon’’
’’Žao mi je’’ – odgovorio je uz blagi smešak
’’Hoćeš li mi natočiti benzin’’ – zamolila sam ga učtivo
’’Tek kada prestane kiša’’ – nije čekao ni trena…
Divno, pomislih… neradnik koji je već krenuo da me nervira..
’’Nemaš ništa protiv da skinem mokri sako sa sebe… i .. imaš li neki suvi peškir da osušim kosu’’
Skidajući sako, prebacujem isti preko stolice koja je bila sa njegove druge strane… mokra košulja zalepila se na moje nadrašene grudi… jeza me je prolazila i razmišljala sam da odjurim u kola i čekam da kiša stane…. beličasta svetlost televizora prolazila je kroz mene crtajući moje tanani struk i crni beli brus koji je držao moje malene drugarice da ne iskoče i pojave se neznancu pred očima… Rasklakcana zbog gubitka jedne štikle prebacih sako oko stolice, sedoh da ih izujem.
’’Nemam nikakav peškir koji ti može pomoći, žao mi je’’
’’Kladim se da jeste’’ – promrmljah kroz zube…
Bacih pogled oko sebe.. mala soba, 3 sa 3, jedan poveći sto sa kasom, police sa raznim automobilskim stvarima i omaleni tv na postolju… Gledao je vesti..
Pokušavala sam da se malo zagrejem trljajući rukama svoje telo i stopala… Stakla pumpe lagano su bivala zamagljena ali se o pleh krova čule bombene kapljice koje su htele da prodru i pronađu me gde god da sam se sakrila… Po koji automobil protutinjio bi na putu ne obazirajući se ni na pumpu ni na parkiranog Reeno-a.
’’I šta… tvoj posao je da sediš, kuliraš, dok drugi rade oko tebe i plaćaju ti za tvoj posao’’ – pomalo sam sarkastično reagovala
’’Slušaj mala’’ – odrobusi mi on – ’’tako se možda ponašaš u svojoj kući ali nemoj ovde… Ako ti se ne dopada to što te ne uslužujem po ovom kijametu, ti se ili samousluži ili produži dalje’’ – delovao je sigurno .. i nepopustiljivo… drkoš pomislih..
Nervozno, i vidno isprovocirano, krenuh da gledam prostoriju unaokolo razmišljajući o svojim potezima… Nemam telefon, u prostoriji sam sa kretenom, mokra sam do gole kože, razmišljam o nekoj dobroj kupki dok me je na kraju došekala hladna voda i hladni pumpadžija… bacih pogled na njega krajičkom oka i videh da je dobrog izgleda i nekih 30ak godina te me još više iznervira ono ’’mala’’ s obzirom na mojih 35…
’’Jel ima neko grejanje ovde do kurca…’’ – izlete mi onako pomalo iznerviranoj
’’Kurca ima ako takvo grejanje tražiš… a svaki drugi vid grejlaice zahteva da se ugasi TV’’
Sklopih oči za tren dok sam prevrtala jezik u stegnutim ustima da nešto ne kažem. Prostak… Došlo mi je da ga pljunem, izletim i odlepršam pa dokle god… Ali neki me je đavo terao da ostanem…
’’Da..da .. a ti si neki veliki kuronja’’…
’’Najbolji u kraju… ’’ – uz zajedljiv smeh mi odgovori…
Uf… bezobrazni, arogantni, prepotentni seljaku… razmislih u sebi dok su me kapi ježile terajući me da zadrhtim još koji put… Kako si samo samopouzdan… da nemaš možda topuz u nogama pa se dišiš nad mojom jadnom sudbinom te zaglavih u ovoj rupi… Iako se količina kiseonika smanjila, prozori zamagljeni poodavno pružali bilo kakvu sliku spolja… meni je i dalje bilo zima… Videvši to… on ustade i sa čiviluka mi dodade svoju radničku uniformu, tj jaknu… Bio je visok, krupan, jak.. seoski građen… možda radi od skora…. te nema one stomačine koju često srećem kod majstora, pumpadžija i ostalih zanatlija… imao je na sebi radnike pantalone sa tregerima i neku majcu…
’’Ogrni se’’… promrlja, pružajući jaknu ka meni…
Zastadoh u trenutku i pogledah ga u oči.. Krupne strastvene oči koje su sijale poput leoparda koji mami svoj plen… nije mi smetalo što me gleda tako… ali se nađoh u čudu sa njegovim gestom…, uzedoh jaknu i zahvalih se… malo sam se opustila…
’’Još samo kosu da ti sredim’’
’’Imaš li ideju’’ – zainteresovano ga upitah a iznenadih i samu sebe…
’’Mmm… iskoristiš moju majcu a onda uključim grejalicu’’ – zainteresovano sa pogledom direktno u moje oči koje su htele da iskoče od njegove ideje… nisam bila u čudu ali mi srce na trenutak zalupa jače terajući me da idem dalje…
’’Haha… a da pro uključimo grejalicu pa ćemo posle videti’’…
’’Ne , ne.. neke stvari idu u kompletu’’…
Nastade jedno-minutna ćutnja gde nisam znala šta reći … napolju pljušti kiša… ja nemam goriva do BG-a, jeza me hvata sa neznancem u 3×3 a on bi još da se malo igra… rešila sam da to prekinem…
’’Šta misliš kada će ovo prestati?’’
’’Nemam pojma… a i kud se žuriš’’
’’Ma nigde’’ – slagala sam i primetila da mi se lagano grči stomak zbog toga… slagala sam stranca da ne želim požuriti i stići kod dragog na večeru…
’’Što me lažeš kada trebaš stići na večeru’’
’’Odkud znaš’’
’’Tako dobru pičku teško da niko sada ne očekuje’’
Zastala sam na tren, blago se osmehujući… Stranac je postajao prijatniji… poželjniji… sa pravom dozom erotskih komplimenata u pravom trenutku…
’’Jel si uvek tako prost’’ – odbrusih mu…
’’Samo kada je dobra pička preko puta mene’’…
’’OK… ej… aj mi daj majcu da osušim kosu i da bežim dalje’’… rekoh već pomalo nervozno..
’’Samo ako gasimo tv i puštamo grejalicu… ’’
’’Može… ako ti odmah nakon napuniš pun rezervoar bezolovnim’’… izlete mi…
’’Slažem se’’ … odgovori on…
Prvo sam bila zbunjena… ipak izaći po onakvom vremenu… i to bez majce.. mislim verovatno ima onu usranu tregerku seljačina ali opet… skinuo je tregerke i lagano podizao majcu dok se meni lagano grčilo u stomaku… jeza koja me je hvatala sada me je hvatala još više.. nepoznati stranac se skida ispred mene pokazivajući svoje telo… fino isklesan stomak sa ljubavnim ćilimom izlete ispred mene obasjano beličastom svetlošću televizora… htedoh da pobegnem ali me noge izdadoše… ukupana u stolicu posmatrah fino izvajano telo 30-ogodišnjeg muskarca… mali i nije tako mali… pomislih … dobaci mi svoju majcu a ja ostadoh da zevam u njegove bajne grudi koje i jake ruke koje su isticale njegovu muževnost i jačinu… nasmejao se pritajano i lagano prilazio ka meni… zgrčena dok sam se tresla jer ne znam šta me snalazi, u trenutku osetih neku strast i neko ushićene između nogu… dok je prilazio ka meni ja sam krenula instinktivno da primičem svoje ruke sa majcom u njima kao težeći da uzmem neki odbrambeni položaj… dotaknuo me je za rame dok je prolazio iza mene ne bi li uzeo grejalicu i i priključio u struju umesto tv-a… instintkivno mi je glava krenula malo ka njegovoj ruci koja se zadržala nepunu sekundu na meni… mogla sam osetiti njegovu snagu i želju da me razvali odmah… u trenutku zavlada mrak dok sam nepomično tragala i čekala sledeće… blaga narandžasta svetlost je lagano ispunjavala prostoriju dok su se grejna tela palila… i dalje nepomična očekujem njegove ruke od pozadi da uhvate moje nabrekle sise i zgnječe ih poput testa za hleb… htedoh se okrenuti i posrnuti za njegom čuvenom kiturinom kojom se hvalio… umesto svega toga ja ukipljena dok on lagano ponovo prolzi pored mene i zastaje na vratima…
’’Gde ćeš’’ – drhtavo, pođeljno i sramežljivo ga upitah dok sam gledala u negova ogromna leđa koja su stajala na vratima…
’’Moram da ispoštujem dogovor’’ – i izlete munjevito u oluju koja melje…
Kakav bolesnik pomislih pokušavajući da mu kažem da ne treba ali pre nego što sam i rekao nešto vrata su bila zatvorena… ostadoh sama dok me je greajlica lagano topila i grejala… htedoh prosušiti svoju kosu sa njegovom majcom ali uhvatih sebe kako mirišem njegovo telo… muževan i jak miris opio mi je um ne razmišljajućio ni o čemu… blaženi osmeh nevine devojke koja želi sex prolio se mojim telom… muskarac sa ćilimom ljubavi poštuje svoju datu reš dok ja uživam u mirisima njegovog tela ostalog od prenatrpanog posla na njegovoj majci… vrata se otvoriše i kapi kiše proletoše u prostoriju… bio je ceo mokar… Stajao je na vratima okrenut ka meni i samo me posmatrao … nije bilo reči… mada sam znala da hoće reći da je rezervoar pun… ali u tom trenutku bilo je puno još mnogo što šta… u trenutku htedoh da mu pirskočim za vrat ali zastadoh… tišina… samo se čuo doboj kiše i moje otežano disanje… prišao mi je i stao tačno ispred mene… njegovo vlažno telo presijavalo se pod naletima narandžaste svetlosti grejalice… ne znam šta me je snašlo ali znam da sam želela da znam šta je ispod pantalona… nismo rekli ništa… moje ruke su bacile majcu na sto i lagano krenule za njegovim pantalonama… u naletima euforije i iščekivanja srce mi je tuklo brže nego ikada… dodirnula sam njegov ud preko panalona i videla da je već u punoj snazi… ostala sam da ga trljam i gledala ga u oči… lagano se smeškao i gutao očima rekavši da će mi dati nešto što se ne zaboravlja… laganim pokretima sam mu spuštala pantalone do prepona… nije imao gaće a nabrekloj kiti je falilo sam još koji cm da se pantalone spuste… disanje nam se ubrzalo dok sam ja posmatrala napete pokušaje nabreklog topuza da izleti iz njegovog štita i pojavi mi se ispred lica… mogla sam ga tako gledati satima i diveti se nabreklooj veni koja je želela da me raskomada… sam je svojom rukom izvukao lepotana na videlo a ispred mene se pojavio topuz koji mi je svojom silinom udarao po licu… ah toplina te njegove batine samo me još više uzbzudila… ail izmeđi žurbe i strasti izabrah teži put… put koji će nam dati još muka…. dok sam svoje obraze i lice kao napaljena tinejdžerka mazila njegovom kitom, naizmenično sam i dalje spuštala njegove pantalone trudeći se da zabijem koji milimetar svojih noktiju u meso njegovih prepona… spustivši pantalone do kolena ostao mi je teži korak.. kako se otarasiti pantalona a ne odoleti dodirima njegovog nabreklog penisa… sedeći tako na stolici i trljajući svoju šminkom novom slauzavom maskarom njegovog penisa… dodirnuh ga prvo jednom pa druom rukom…. naslanjajući se unazad primakao se još malo dok sam svojim rukama trljala i drkala njegovu kitu… lagano sam podigla svoje noge i vrhovima cipela uspela da spustim pantalaone do zglobova… pojurio je npred dok ga je moja leva ruka na stomaku zadržaala rekavši da se sada ja nigde ne žurim… lagano sam mu mazila njegov ćilim na stomaku dok mi je desna ruka vijorila njegovim penisom terajući ga da poludi.. pogledah ga i videh da je zabacio glavu zaboravljajući uživajući u mojoj predigri…. rekla sam mu da se oslobodi pantalona i patika što je on pomislio u trenu… desnom rukom stegoh njegovu kitu a on se napnu od strasti i trenutnog užitka u tome prividnom bolu koje je stezanje odavalo… polako… ne žuri… rekoh mu… dok je laganim pokretima skidao patike ne bi li se oslobodio pantalona njegova kita je našla put do mojih usana… ili bolje reći da sam tempirala tempo kada ću ga dotaći… laganim poljubcima dok je skidao ostatak donje opreme terala sam i sebe da budem strpljiva znajući kakvog ću leoparda dobiti na kraju… krenula sam sa poljubcima ne bi li nastavila sa dozvolom da njegova nabrekla kita istražuje dubinu moga grla obuhvaćena vlažnim jezikom koji uživa u sladunjavim sokovima pomešanim sa mrisiom njegove kite…. lagani pokreti leve ruke po njegovom stomaku težili su da mu stave do znanja da ne požuruje igru koju sada ja vodim…. desna ruka u koritu njegovog penisa lagano je stimulisala podnožje ove batine koja mi je ispunjavala usta… glava mi se klatila a sada već polusuva crna kosu pratila je u ritmu bacajući pomešane senke ka drugom delu prostorije… mmmmmm aaaahhhhh… čuli su se glasovi pomešani sa tutnajvom po kojeg automobila ne primećujući čudnu sliku na benzinskoj stanici…. moja halapljiva usta mogla su satima da cede njegovu muskost ali me je zov moje već vlažne mačkice zvao da ubrzam igru…. izvukla sam njegov ukroćeni ud iz mojih ustiju i lgano krenula da se dižem… ljubeći prvo njegov abdomena pa njegove grudi … njegova zategnuta batina dodirivala je prvo moj vrat … zatim moje grudi … ne bi li se zaustavila na mome pupku…. poljubih ga u vrat i pogledah dole gde videh batinu koja želi da raspori moj stomak… uhvatih ga sa obe ruke zagledajući se u njegovu neverovatnu veličinu… podigao je ruku, uhvatio me kažiprstom za bradu i usmerio ka njegovom licu…. pogledi su nam se spojili a ja sam samo poželela da je njegova kita u mojoj vulvi… spusttio je voje usne na moje i jezici su nam divlje poleteli jedno ka drugom … ljubili smo se kao napaljena deca ja ne odvajajući se od njegove kite a on vadeći i otkopčavajući moju košulju… u trenutku ostadoh bez košulje…. zbacih grudnjak sa sebe i obuhvatih ga svojim rukama oko vrata uz sijaset vatrenih poljubaca.. tela su nam se klatila, ruke prepeltale … moje mazle njegovo telo a njegove moje grudi i guzove… ne želeći da se odvojim od njegovih usana okreno me je lgano ne ispuštajući naše jezike… u trenu sam osetila njegov topuz na moja leđa dok me je ljubio od pozadi i mesio moje sise… zatim mi je zario prste u moje telo i klizi niz bedra, kukove i sa spoljne strane nogu da bi mi zatim stegnuo guzove …. reči i mrmljane su tekle svojim tokom dok mi je otkopčavao haljniu koja je pala na zemlju… ostala sam sama, sa tangama na sebi protiv napaljenog pastuva i još veće momčine u njegovom međunožju… u naletu strasti, poljubaca, dodirivanja… dovukao me je do stola gde me je okrenuo ka sebi i popeo na sto…. krenuo je da me ljubi po obrazu, usnama, vratu…. zatim po grudima i ja sam lagano tonula u nazad… kružio je usnama preko mojih bradavica, stomaka da bi došao do tačke ključana na mome telu… do moje koke koja je htela da eksplodira… ljubio je prvo unutrašnju stranu nogu zarivajući mi prste u moje guzove… zadigla sam dupe i on mi je skinuo gaćice… i ispred njega se namestila jutros obrijana pičkica koja gori i čeka da uleti njegov penis i otera me u snove i maštanja.. u ekstazu i neverovatno putovanje gde ne postoji povratna karta…. još jednom je prišao mome telu i usnama dok je batina njegovog topuza tragala put ka mojoj vagini… nesvesno raširih noge i pođoh desnom rukom da uputim njegovog pastuva u centar mojih strasti koje ga željno išekuju… uhvatio mi je ruku i vratio nazad… podigao se u celoj veličini, uhvatio desnom rukom moju kosu i povukao na dole što je istančilo moj vrat u nebesa… pošeo je halapljivo da mi ljubi vrati i ponovo grudi dok je sa obema rukama sada zarivao prste u moja leđa… pođoh da ga zagrlim da me ponese gde god poželi ali me on opet odbi …. spremajući me za još jedan minut večnog blaženstva i ushićena… kleknuo je ispred stola i moja već navlažena mačkica se pojavila ispred njega… prvo je poljubio jedne usne… pa druge… zatim je lagano poljubio moj klitoris… pa opet usne… pa mi je lagano prošao jezikom preko mace, pa još jednom… lagano je ubrzavao tempo ne bi li se na kraju zaustavio i koncentrisao na jedinu tačku koja me je dovodila do ushićena… želela sam u tom trenu da se naibijem na njego jezik koji je harao i istraživao moju vaginu… njenu vlažnost, dubinu, sadržaj… dečko je bio najbolji lizač na svetu… grizla sam svoje usne i levom rukom nabila njegovu glavu u moju malenu… butinama sam ga stegla jer me je primorao… nije mi davao daška vazduha dok je tumarao jezikom po mojoj vagini… ne mogavši da izdrim pustila sam sokove koje je on željno iššekivao… ustao je i podelio moje sokove sa mnom… želela sam da ostanemo ovako pripojeni i vlažni ili oznojeni više se i ne sećam… primakao me je dok smo se ljubili a ja sam ga zagrlila oko vrata… uzeo me je svojim jakim rukama… nasadio na njegov nabrekli ud i podigao u vis… u trenu smo bili u centru sobe daleko od stola… lagano sam krenula da se nabijam pa sve jače i jače dok su me njegove ruke mesile po guzovima i pomagale da uhvatim ritam… divlljenje je za trenutak zastalo i on je seo na stolicu… opkorašila sam ga namestila rukom još jednom njegov penis i krenula da se nabijam… sise su mi se tresle ispred njegove face što je on odmah dočekao … jednom rukom bi me potpomagao dok je drugom šarao po mojim leđima… zatim bi me naterao da se odvojimo maksimalno dok sam se oslanjala na njegova kolena i nabijala na njegov kurac… videla sam da neće još dugo te sam ubrzala ritam… njihala sam se kao da mi je poslednji sex… nabadala sam se sve jače i jače… u glasovima uzdaha i ushićenja svršavali smo zajedno….
Ostali smo zagrljeno još koji minut dok nas zvuk sirene automobila koji je prolazio nije probudio… pronašla sam stvari i odletela do kola bez reši i pozdrava… još uvek se sećam neznanca i seksa sa njim… sada kada idem za Novi Sad… uvek idem auto-putem plašeći se da mog pumpadžije…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
To je bilo prvi put



Kad sam imao 14 godina bilo mi je prvi put.To se dogodilo sa prijateljicom i z razreda neka se u ovoj prici zove Tanja.Tanja i ja isli smo u isti razed o 1. do 8. razreda.
Na kraju 8. razreda cjeli razred priredili smo malu festicu za kraj.Tanja je inace bila visoka 175 cm i za te godine savrsena riba.Pricalo se da se sevila s nekim deckima ali nista se nije znalo sto posto.Imala je srednje sise i krasnu okruglu guzu bez celulita i lice prekrasno noge vitke.Zadnji dan 8. razreda festali smo do kasno u noc Tanja i ja malo smo se odvojili od ostalih i poceli razgovarati o nekim stvarima o kojim nikad do tada nismo.Pitala me jesam li nevin na sto sam odgovorio da jesam i pitao ju jeli i ona.Tanja je odgovorila da je nevina
,a na sebi je imala uske traperice i majicu sa dekolteom.Usli smo malo dublje u sumarak i poceli se ljubiti bilo je prekrasno lagano sam joj poceo spustati ruke prema guzi i mjesti njene guzove.Ona je meni pocela otkopcavati hlace i traziti moj kurac rekla je da nikad nije pusila ali da zeli probati stavila je moj kurac u usta i pocela pusti meni je bili prekrasno i super sam se osjecao.Rekao sam da joj zelim skinuti hlace sto mi je ona i omogucila skinuo sam jo hlace ,a zatim i tangice koje jos uvijek imam kod kuce.Skinuo sam joj i majicu i grudnjak ostala je potpuno gola ljubio sam njene sise i uskoro poceo licati njenu picku.Pocela je stenjati i grciti se tada sam prislonio svoj glavic na ulaz njene nevine picke i lagano ugurao kurac u nju aaaaaaahhhhhhhh boli me uzdisala je nisam na to obracao paznju.Nastavio sam je jebati ubrzo je pocela stenjati ali od uzitka aaaaaaaaahhhhhhhhh ttoooooooooaaaaaaaaaaahhhhhhhh h obozavam te.osjetio sam da sam blizo vrhunca i izvukao kurac te joj svrsio po trbuhu ona je prstima kupila spermu sa trbuha i lizala ju malo se uplasila krvi koja je ostala na travi iza nas ali rekao sam joj da se nebrine i da je to normalno.Obukli smo se i vratili natrag na festu.Ja sada imam 19 god. i djevojku ,a ona decka nakon toga nisam ju vise nikad posevio
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Ispala sam kurva 3


Ovaj dogadjaj se desio nakon godinuipo dana od mog porodjaja. Sa svoih 50 godina jos sam izgledala super,od mleka grudi su mi se jos vise povecale i dobile onaj lep otekli oblik,tanak struk,guza malo jaca sa dugim nogama koje san cesto volela da pokazujen u nekim izazovnim najlon carapama.Sve to nije bilo dovoljno da moj suprug pokaze interesovanje za mene.Cesto smo posecivali neke bankete na koima je bilo uzasno dosadno,sve do jednog prijena na kojem se u nasem drustvu slucajno naso jedan privatnik(skorojevic)koi je bio tipicna sirovina.Imao je nekih 40 i kusur godina(Goran),celav,sa izraziti razvijenim rukama.Delovao je odbojno a u isto vreme tako privlacno.Te veceri me je tako gledao kao da bi me tu pred muzem i svima potucao.Bilo mi je pomalo neprijatno od njegovog pogleda koi nije sklanjao sa mog dekoltea.Proslo je par nedelja suprug i ja smo se spremali za neki prijem kad mi je iznenada reko da ce za nasim stolom sedeti taj isti covek i podrugljivo se smejao njemu.Ja sam od same pomisli na njega pocela da vlazim,odlucila sam da promenim garderobu za tu veceru jer sam zelela poznje tog coveka i ako sam znala da supruga nesmem prevariti.Obukla sam haljinu sa prosto vulgarnim dekolteom i dubokim prorezom na nozi.Pocela sam da objasnjavam ljubomornom muze kako se brushalter ne nosi na ovoj haljini jer ce da se didi.Stigli smo tamo,namorno sam sela preko puta Gorana i njegove supruge,nadlaktila se na sto kako bi mi grudi sto vise dosle do izrazaja,na sta je Goran reagovao ostrim pogledima.Svidelo mi se to sto ga je bas bilo briga sto sam udata i sto mi je muz tu.Drugi na srecu nisu primecivali nase poglide.Vece je odmicalo,ljudi su bili sve pijaniji i veseliji u jednom trenutku Goran je prisao mom muzu i pitao ga dali ina nesto protiv da plese samnom,na sta je moj muz nevoljno pristao,pogledom sam muzu govorila da ne zelim da igram sa tom sirovinom a u sebi sam mislila kako je dobar potez Goran napravio jer sam zelela da me oseti uz sebe a da to ne bude seks! Dok smo plesali valcer muz nas ja stalno pratio pogledom ali Goran nije mario i snaznim rukama me je stiskao oko struka zeleci da sto bolje oseti moje otekle sise na snoim grudima a u isto vreme da ja osetim njegov nabrekli kurac na svom stomaku.Ociglidno je svima bilo da je to stiskavac ali sam ja resila da se kao kucka pred svima podam njegovom stiskanju.Nije se zadovoljio time spusto je ruku na moju guzu i sapnuo mi:
-Tucao bi te celu noc….
U tom trenutku sam se odvoila od njega i opalila mu samar,ljutito sam se vracala za sto i primetila da to sto se desilo niko nije primetio na srecu…Kasnije smo presli u salon,osecala sam se napaljeno,bradavice su mi se ocrtavale na haljini a picka vlazila.Goran je sa suprukom seo na garnituru preko puta nas,namerno sam ga izazivala prekrstajuci noge tako da mi on na trenutak vidi sveze obrijanu ribicu koju je samo prekrivala tanka svila najlon carapa.Resila sam da ga napalim do ludila i ako mi nije padalo na pamet da se snjim potucam(znala sam da bi se hvalio i da bi onda to moj muz saznao)Na kraju veceri Goran nas je ponudio voznjom posto smo mi dosli taksijem,moj pripiti muz je to prihvatio.Goranova zena je vozila,kako se ona bas ne snalazi dobro moj suprug je seo do nje da joj objasnjava gde mi stanujemo a Goran i ja nazad(odmah mi se to nije dopalo).Samo sto smo krenuli Goran je bez pardona stavio ruku na moju butinu koja je zbog proreza bila ogoljena,ukocila sam se od straha jer mi je muz na prednjem sedistu a u isto vreme mi je njegova ruka koja je mazila moju butinu prijala,bestidno je poceo da mi trlja natopljenu picku,mojom rukom sam polako pokusavava da mu sklonim ruku ali nisam mogla jer podsvesno nisam zelela.Sklonio je ruku sa moje ribice i poceo da mi trlja sise,lako je gurnuo ruku u moj dekolte i poceo grubo da mi gnjeci dojku,tiho sam izustila:
-aaaaaaaaah…………vec uveliko napaljena!
Goran je to primetio i pokvareno izvadio svoj ogroman kurac debeo ko zglob iz pantalona i stavio moju ruku na njega.Bila sam hipnotisana velicinom i debljinom njegove alatke da sam automatski pocela da mu ga drkam.Iz dojke je pocelo da mi curi mleko zbog njegovih grubih dodira,crna haljina mi je bila sva natopljena mlekom.Stigli smo kuci,Goran mi je dao svoj sako jer mi je bilo hladno(ustvari morala sam nesto da obucem da mi muz ne vidi mokri dekolte od mleka.Usli smo u kucu,suprug je odma otiso da se tusira a ja sam zacula zvomo,otvorila vrata i ugledala Gorana koi je reko da sam zaboravila da mu vratim sako,voda iz kupatila je sustala sto je Goran primetio
-muz ti se kupa? rekao je i prosto sam usao
Prislonio me u zazid i zavuko ruku u prorez moje haljine!
-nesmes to da radissssss aaaaaaaah! rekla sam drhtavim glasom!
Ali on nije mari,izvadio ga je iz pantalona
-nemoj Gorane uhvatice nas moj muz!
Strgao mi je bratele sa haljine i poceo divljacki da mi lize sise,onda se zaustavio na jednoj i poceo grubo da mi grize dojku iz koje je curilo mleko.Bila sam u transu,vise nisam marila sto mi je muz u kupatilu a deca u susednoj sobi.U tom transu sam ga uhvatila za kurac i picela da natezem tu ogromnu stvar.Stajali smo tako i vatali se a onda me on uhvati za kosu spusti na kolena i nabi mi kurcinu u usta,halapljivo sam mu samo sisala modri glavic,nasta on nije mogao da izdrzi i pogeo je da mi puni usta spermom!
Podigao me je okrenuo prema zidu i podigao haljinu,jednim potezom mi je pocepao najlon carape kod dupeta i gurnuo kurac u moju vec dosta vlaznu picku.Tucao me je besomucno a meni su noge pocele da klecaju jer nisam vise bila pri sebi,vec u transu od orgazma.Jednom rukom mi je stiskoa obe otekle sise dok je kao i svaka sirovina koja me je tucala na kvarno svrsavao u mene,klonute glave videla sam da mi se na tepihu slivala sperma koja je kapala iz moje picke!Goran je brzo navuko pantalone i izjurio napolje a ja u panici od muza brze skinula haljinu i carape a onda mu se pridruzila u kupatilu………….dok me drui tucaju gde hoce i kad hoce,mom muzu se i ne dize na mene Smile
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
Tek oženjen gušter



U vojsci su, pre 30-tak godina, ponekad izlazili u susret oženjenim muškarcima na taj način što su im omogućavali da služe vojni rok u mestu u kojem su živeli. Tako je bilo i u Ljubljani, gde sam kao stara kuka odbrojavao poslednja dva meseca. Sa komandirom čete sam već odavno bio na jebi si mater, tako da sam mogao da izađem kad god sam hteo, birao sam klopu, uzimao uvek nove gradske košulje … Imao sam i dobrog druga Bosanca, (isto je bio avgustovska klasa), kojeg je kapetan isto gotivio kao i mene. Sve u svemu, sa ove distance gledano nije nam bilo loše, ali smo tada želeli samo da što pre uđemo u civilno odelo…
Vreme nam je često bivalo prekraćeno dešavanjima sa mladom vojskom – gušterima. Tu je bilo nezrelih klipana, tatinih sinova, pametnjakovića i svakojakih drugih vrsta koje su se manje ili više uklapale u kruti vojnički šablon ponašanja. Bosancu i meni je posebno bio interesantan Slovenac koji je sa 27 godina, nakon završenog mašinskog fakulteta i skorašnje ženidbe ipak morao da dođe u vojsku, srećom u kasarnu koja nije bila daleko od njegove kuće. E sad, bio nam je interesantan jer smo jednom prilikom videli njegovu ženu kada mu je na kratko došla u posetu i nešto donela. Imala je tada oko 25 godina, dakle bila je dobrih 7 godina starija od nas.
- Vide li je, Amire? – upitah ja Bosanca?
On je i dalje blenuo u njenu veselu, razigranu guzu kojom je pozdravljala kasarnu u odlasku.
- Au, Rajko, ja se sa nje ne bih skidao ni dan ni noć! – odgovori Amir, pogodivši istu moju misao.
U tom trenutku smo se osećali kao lavovi koji se spremaju da raskidaju plen. Bilo je samo pitanje kako…

Amir i ja smo počeli da se muvamo oko Janeza, izvlačeći ga sa požarstava više puta. Ćata je bio naš čovek, tako da nam je činio sve što je trebalo, a zauzvrat je dobijao nekoliko šećernih tabli eurokrema. Mnogo je voleo slatko. Često smo sedeli zajedno tokom obroka, tako da smo Amir i ja krenuli da čačkamo Janeza izdaleka, koji nam se nesvesno sve više otvarao. Bio je zahvalan što smo ga izvlačili sa poslova koje je radila druga mlada vojska.

- Pa dobro, Janez, kako izdržavaš jutarnju gimnastiku? – upita Amir?
- Malo sam se ojeo, ali trpim? – požali se Janez.
- Sigurno ti je lakše da radiš gimnastiku sa ženom! – našalih se ja.
- Baš si vickast! – zacrvene se Janez.
- A je li bolan, čime se tvoja žena bavi? – onako će Amir.
- Moja Klara je krojačica! – bezazleno će Janez.
- E, pa ja i Amir smo kupili neke malo šire pantalone za skidanje iz vojske, pa smo se baš pitali ko bi mogao da nam ih malo suzi! – sinu meni u trenutku kao munja.
- Ali ne verujem da ona to zna! – naivno će Amir da doda, shvatajući na koju stranu priča ide.
- Ma zna ona, samo kad joj ja kažem neće biti nikakvih problema! – upeca se Janez i ne sluteći šta se valja iza brda….

A bila je tu još jedna provokativna stvar. Janez je bio nekako suvonjav, jedino mu se stomačić isticao. Na kolektivnom kupanju mogao se primetiti njegov skvrčeni kurčić, izgubljen u peni šampona. Amir je imao podužu alatku sa povećim glavićem, a moj kurac je bio malo kraći od njegovog ali podeblji.
- Rajko, kad ti je ono rekao Janez da nas vodi na prvu probu?- upita Amir.
- Sad u subotu. Kapetan mi je doneo dva para širih pantalona. Sve sam mu rekao uz dve čašice ljute. Primetio je kako se vrzmamo oko Janeza i naslutio je o čemu se radi. Rekao mi je u poverenju da se i njemu diže kurac na Janezovu ženu.

U subotu nas je Janez odveo svojoj kući. Klara nas je lepo dočekala. Imala je male, ali čvrste grudi, uzak struk i lepo izvajano dupe. Butine su joj bile malo jače, tako da je imala onu simpatičnu rupicu na farmerkama blizu guze, kroz koju mogao provući mali prst.
- Janez, idi se ti presvuci i gledaj televiziju, dok ja ovim momcima uzmem meru. Rajko, Amire, hajdemo u drugu sobu. Tamo mi je krojački pribor. Skinite te vojničke pantalone da premerimo šta treba. – prilično ležerno predloži Klara.

Za čas nas dvojica ostadosmo u vojničkim boksericama. A obojica smo odabrali one kod kojih se šlic na najmanji pokret otvarao i oslobađao zver. Klara se sagla da uzme meru oko mojih butina i pritežući bokserice oko noge blago mi je otvorila šlic. Kada je krajičkom oka videla moj debeli prokrvljeni, ali još ne pridignuti kurac, samo je progutala knedlu i pozvala Amira da i njemu isto uradi. Videlo se da je postala veoma uzbuđena. Ruke su joj treperile, a lice se zacrvenilo. Nije mogla, dok je merila a da ne primeti Amirov dugački polupridignuti kurac.

- Jesi li završila, Klara? – upita Janez iz druge sobe.
- Jesam, evo dolazimo! – zbunjeno odgovori Klara

Sedeli smo još pola sata kod Klare i Janeza, a zatim smo otišli u grad ostavljajući golupčiće. Klara nam je zakazala ponovni sastanak iduće subote. Na rastanku smo se sa njom Amir i ja zagrlili, osećajući da joj dodir i te kako prija.

Klari Janez nije bio prvi muškarac. Imala je staru ljubav, Darka, sa kojim je mnogo toga planirala u životu. On je bio puno bolji ljubavnik od Janeza. Narodski rečeno, znao je, s vremena na vreme, da je onako osrednje pojebe i ostavi u zadovoljstvu do sledećeg puta. Jednom je samo otišao i ostavio poruku da se više neće njoj vraćati. Za Janeza se udala iz čistog interesa. Seks sa njim je više bila dečja igra nego strast. Pošto je bila razočarana u Darka, nije se mnogo žalila niti je puno očekivala od Janeza…

Čim smo napustili stan, Janez se usredsredio na Klarine bradavice, koje su već bile iz nekog, njemu nepoznatog razloga u uzbuđenom stanju. Klara ga je pustila da se poigrava sa njom, da joj skine gaćice, da je lupka po guzi i da joj utera mali pimpek koji nije pošteno ni osetila. Pošto je svršio za 2 minuta, Janez je poljubio Klaru i otišao po svoj omiljenu frutelu od narandže. Klara je otišla da se otušira sve vreme razmišljajući o dva velika mlada vojnička kurca koja joj nisu izlazila iz glave. Znala je da Janez nije dobio od kapetana slobodno sledeće subote i da nema ništa protiv što ćemo Amir i ja doći sami po pantalone. Njeno uzbuđenje nije moglo da smiri ni naizmenično tuširanje hladnom i toplom vodom…

- Jesi video kako je kurva zinula kad je videla kurčinu?!- upitah Amira.
- He, he, mogao joj je vrabac uleteti u usta! – nasmeja se Amir, izlazeći iz Janezove zgrade.
- Moj je dotakla rukom dok je merila obim butine i čini mi se da je mogla da mi izmeri puls koliko joj je dugo ruka ostala uz njega! – dodade Amir i dalje se cereći.

Obojica smo znali da će sledeća subota biti poseban dan. Znala je to Klara, znao je to i kapetan. Jedino Janez nije znao šta će se dešavati dok on bude kvasio drnčem cev svog “škorpiona” i čistio drugo naoružanje…

Te subote Klara je ispekla pile, kupila belo vino i napravila princes-krofne. Pantalone su odavno bile gotove. Obula je nove lakovane cipelice sa visokom štiklom bež boje i crne najlon čarape preko glatko izbrijanih nogu. Suknjica je bila iste boje kao i cipelice, uska, nešto iznad kolena. Savršeno joj je stajala (njen ručni rad). Tanak kaiš oko struka isticao je njen torzo pri najmanjem pokretu. Obukla je beli, čipkasti brus ispod uske, roze košuljice, čijih su nekoliko gornjih dugmića bili otkopčani. Kada je pogledala sebe u ogledalu, shvatla je da mora samo da popravi ruž na usnama i da sredi malo trepavice iznad plavih očiju. Kratka crvena frizura je bila ok…

U 3 i 15 se oglasilo zvono na vratima Janezovog stana.
- Bok vojsko, upadajte!- obradova se Klara zagrlivši Amira i mene, te zaključavši vrata za nama.
- Ćao, Klara! Nešto lepo ovde miriše! Rekao bih da si spremila nešto sa karijem! – primetih ja.
- Aman Klara, izgledaš kao prava bomba! Vojska bi poludela kada bi se ujutro tako pojavila na smotri! – reče Amir.
- Sedite za sto, da nešto ubacite u kljun. Znam ja kakva je vojnička kuhinja!- pređe Klara preko Amirove opaske, svesna istinitosti njegovih reči.
- Skinite uniforme da se ne zamažete. Ionako ćete kasnije probati pantalone.- predloži nevešto Klara.
Naravno, nije morala dva puta da kaže. Obojica smo ostali u podkošulji i boksericama za tili čas. Bili smo mišićavi, bez grama sala.
Domaćica je često ustajala, dvoreći čas Amira čas mene. Širila je prijatan miris parfema oko sebe koji smo obojica osećali. Vrckala je oko stola onako spontano. Butine su joj se dodirivale uz prijatno šuštanje dok se pomerala od jednog do drugog.
A onda sam, pošto sam se dobro najeo i popio dve čaše vina zapitao:
- Dobro Klara, reci nam iskreno, ti si rasna žena, kako provodiš noći bez muškarca? Nama vojnicima nije lako bez žena. Neki kažu da je ženama lakše.
- Pa, tak tak. Moj Janez taman dođe meni kad meni treba. – neubedljivo će Klara.
- De mi uspi još malo vina, lepotice! Posle ovako dobrog ručka mora dobro da se zalije! – reče Amir, pomerajući čašu bliže sebi, tako da je Klara morala dobro da se sagne i ispruži da bi dopunila čašu.
- Evo Amire, pijte koliko želite!- odgovori Klara dosipajući vino Amiru. Bacivši pogled preko stola prema Amirovim boksericama, ugledala je ogroman nadrkan kurac koji je uspravno stajao usmeren prema Klarinim ustima. Od takvog prizora Klara zamalo ispusti flašu, ali pogled nikako nije mogla da odvoji od Amirovog kurca.
- Ajde kurvo, stavi ga u usta. Možda nećeš imati drugu priliku. Dobro si znala šta te danas čeka. – naredi Amir.
- Joj kako je veliki!- prošaputa Klara, rušeći tanjir i pribor preko stola, dok je Amir otpijao gutljaj vina i drugom rukom hvatao Klaru za kosu pomažući joj da se upozna sa “gospodinom”.
Ja sam mirno jeo princes-krofnu, konstatujući da kurva nije obukla gaćice ispod suknje. Primetio sam da me čeka uska, obrijana pičkica i verovatno nikad jebani čmar. Kada sam završio sa jelom, priđoh s guza Klari i dva puta je ošamarih dobro po guzovima koji su ustreptali.
- Ti nisi dobra devojčica. – rekoh, plasirajući debeli kruti kurac na vlažni pičič Janezove zakonite supruge.
Kada sam progurao glavić, osetio sam prvi put Klarine drhtaje tela i čuo je kako pojačava mumlanje sa punim ustima Amirovog kurca. A kada sam progurao sa značajnim naporom celu kurčinu, osetio sam novi nalet talasa u Klarinom telu. Onda počeh pravo da je jebem. Stegao sam njeno meko dupe tako da su mi njeni guzovi provirivali između snažnih prstiju i cepao sam je sve brže i brže.
- Ajde bolan Amire, pusti je da nešto kaže, može biti da ne voli ovo. – namignuh, našta Amir izvadi kurac iz Klarinih usta.
- Oh, oh, oh,… daj, daj, daj, … još, još, još, … – vriskala je Klara, ne znajući za sebe. Doživela je višestruke orgazme i bila je spremna da izdrži sve što joj budemo radili.
Onda sam zavukao šaku u dno posude sa piletinom, sakupljajući ulje. Zatim sam krenuo da razmazujem isto po Klarinom čmaru, gurajući prvo jedan, a onda i drugi prst opuštajući i šireći rupu za Amira.
- Jaoj, nikad ga nisam primila u guzu. Nemoj, Rajko, molim te da me boli! – unezvereno reče Klara.
- Vidi to sa Amirom, meni ćeč sada da pušiš kurac, kurvo, a on će da ti razvaljuje čmar. Dobro mu ga popuši i izmeri koliko će da ti uđe. – odgovorih, još malo uljeći Klarinu guzu.
Kada smo se zamenili, Klarine oči su počele da se šire i da ispadaju od prodiranja Amirove kurčine u njenu nevinu guzu i od mog debelog kurca u njenim krajnicima. Klarino telo je postalo objekat koji se prilagodio za pola sata vojničkim kurčinama. Ubrzavajući ritam, Amir i ja smo skoro istovremeno izvadili kurčeve iz Janezove supruge i isprskali je po ustima, sisama, guzi, cipelicama, …, gustom spermom. Ostavili smo je na stolu, razguženu, otvorenih rupa koje još neko vreme nisu mogle da se vrate u normalno stanje. Disala je duboko i dalje u reci zadovoljstva koje nikada ranije nije osetila.
Mi smo uzeli pantalone i poneli frutelu od narandže za Janeza…
Uzgred, kasnije je svraćao do Klare i kapetan, ali ne znam da li koga zanima šta je tada bilo? …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
ispovest savremene bake



Ja sam Branka i imam 56 godina,izgledam pristojno za svoje godine sa nekoliko kila viska,u sisetinama i prevelikom dupetu.Uvek sam sredjena i utegnuta,volim isticati svoje obline,i privlaciti poglede muskaraca,pogotovo mladjih.Svoje prevelike sise utegnem u manji grudnjak tako da kipe,i naravno veliki dekolte da se vide,a dole uvek neke uske suknje koje isticu moje velike guzove i jace noge.Volim kurac i volim se jebati vise nego ista,znam da je to za zenu mojih godina malo preterano ali jos imam potrebu i to necu da krijem.
Cesto navece skinem se gola legnem na krevet,i zabijem vibrator od 20 cm u svoju razradjenu picketinu koja zudi za necim zivim ali i plastika pomaze.
Volim gledati pornice stariji zena sa mladim muskarcima,imam citavu kolekciju i sanjam da se jednog dana pojebem sa nekim mladjim pastuvom sa velikom kurcinom koji ce me razvaliti,i koji ce pokidati moje velike mekane sisetine zeljne cvrsti muski dlanova da ih mese i gnjece.
Odlucila sam da nadjem zrtvu,nekog mladog momka,ako i treba platicu mu,samo da osetim taj mladi kurac,godinama zivim sama i nisam osetila nista osim vibratora,a moja picka vlazi i hoce kurca.
Imam jednog mladog komsiju,ima tek 18 godina,visok onako mrsaviji,nije nesto ali mi je najblizi i cesto kod njegovih idem na kafu.
Jednog dana sam videla da su mu roditelji otisli negde sa autom,bilo je leto,velike vrucine a oni su imali klimu u stanu,pa sam pomislila da odem do njega posto je on sam i kao da mu kazem da sam dosla malo da se rashladim jer kod mene u stanu je pakao.
To sam i uradila,obukla sam usku majicu na bratele iz koje su kipile sisetine,gola ramena,i pola ledja,a dole providnu suknju i namerno nisam obukla gacice.
Pozvonila sam na vrata i on je otvorio:
-cao sreco,ljubio te teta branka-rekla sam i poljubila ga u obraz tako da sam ga malo dodirnila sisama
-cao teta branka
-ja dosla malo da se rashladim kod tebe-rekla sam i usla
On je samo pokazao rukom u dnevnu prostoriju,sela sam na trosed a on preko puta mene na dvosed
-kod tebe je bas lepo,i rashladno-rekoh
-ma nije ni ova klima zdrava,ali mora se paliti kad su ovake vrucine.
Rasirila sam malo noge a suknja je bila iznad kolena i mislim da je sad mogao da vidi moju neobrijanu picketinu koje je vec curila,posto je sedeo preko puta mene morao je videti a i oci su mu stalno prelazile preko mojih nogu,videla sam da se uzbudio,sav je pocrveneo,sigurno je video moju mackicu pa mu je neprijatno,onda sam prekrstila noge,tako da mi se vidi jedna punija butina sve do guze posto je suknja bila sira, on je buljio nije mogao da negleda i to mi je prijalo.
-ocete neki sok teta Branka-pitao je
-moze ako je hladan-odgovorila sam
Doneo mi je sok i kad mi je prisao videla sam da mu je kurac ukrucen i da je zategao kratki ljetni sorc.
Moja prva misija je uspela pozdravila sam se sa njim i otisla kuci.
Cim sam usla u stan sve sam skinula sa sebe i bacila se na krevet zabila vibrator i svrsila za pet minuta misleci kako me on jebe mladom kurcinom,tako sam zaspala i kad sam se probudila bilo je vec 7 uvece i bilo je malo prijatnije izasla sam na tarasu onako gola,zivela sam na 8 spratu jedne zgrade na novom beogradu,legla sam na lezaljku i mazila svoje ukrucene bradavice,zelela sam da me neko vidi na terasi golu i da drka gledajuci mene….
Sledeci dan sam odlucila da krenem u akciju i da pozovem svog mladog komsiju kod sebe u stan.
Trebao mi je dobar plan,recu njegovim da mi treba pomoci oko pomeranja namestaja jer cistim a nemogu sama.Nazvala sam i rekla to,njeovi su rekli da nema problema i da ce ga poslati za pola sata jer jos spava pa dok jede.
Moj plan je bio sledeci,da se tusiram dok on bude ulazio i kad on udje u dnevnu ja cu izaci iz kupatila onako mokra i samo omotana malim peskirom pod izgovorom da nemam stvari u kupatilu,tako je i bilo ja sam se tusirala i on je zvonio na vrata provirila sam glavom iz kupatila i rekla
-udji otkljucano je sad cu ja.
Cula sam da je usao i seo u dnevnu ja sam izasla iz kade nasla najmanji moguci peskir i omotala oko guze i jedva gore malo sisa koje su bile opustene pa sam mogla sakriti samo bradavice,kad sam izasla odma je pogledo u mene i nije treptao
-izvini nisam nista ponela u kupatilo za obuci-krenula sam prema sobi i pred vratima sklonila peskir nadajuci se da je video moju povecu guzu.
Obukla sam najtanju suknju,naravno bez gaca,koja je bila iznad kolena i dovoljno bi bilo da se sagnem da ispadne pola guzice i picka,a gore posiroku majicu sa velikim izrezom kad se nagnem da mi sisa moze ispasti iz nje,tako raskomocena sam krenula da pomeramo namestaj i da ga napalim kao nikad.Kad sam usla on je odma bacio pogled na moj otvoreni dekolte,ja sam sela pored njega i rekla
-sta bi ja bez tebe
-moram pomoci svojoj prvoj komsinici –nasmesio se on
Ustali smo i krenuli da pomeramo namestaj,ja sam se sagnula da dohvatim jedan kraj tepiha sisa mi je malo virila iz dekoltea ali bradavica je kacila za rub majice pa sam je malo gurnula rukom i ona je skroz ispala iz dekoltea,onako bela i velika,i dalje sam bila savijena kao da nisam primetila,ali on jeste i buljio je,ja sam se pridigla i brzo je vratila govoreci
-izvini velike su nemogu ih vise kontrolisati
-ma nema veze bas je lepa-rece on i iznenadi me svojom otvorenoscu
Sad sam znala da ga palim i da hoce da me jebe samo je trebalo uraditi prvi korak.
-imas li devojku-pitala sam dok sam cistila po kuci a on e sedeo i gledao kako se ja savijam pokuci i otkrivam veliku belu guzu i neobrijanu picu
-nemam,nisam nikad ni imao-odgovori onako tuzno-imao sam nekoliko ali za jednu noc ali to nije nista
-znaci ti si …,nisi jos spavao sa devojkom-pitala sam sa smeskom
-pa nisam-pocrveneo je
-ma naces ti neku,videces -odgovorih mu
-vise bih volio neku iskusnu,stariju-rece on hrabro sto me je iznenadilo
E sad mi vise nije nista trebalo sela sam pored njega na kauc i rekla:
-sad ce tebi teta Branka da nauci kako se jebe iz zahvalnosti sto si mi pomogao-rekla sam mu i polako sam mu rukom presla preko sorca i osetila mladu vrelu a bogami i povecu kurcinu.
On je sedeo skamenjen,onako nevin,sto me je jos vise palilo,i nije smeo nista da uradi,da bih ga ohrabrila uzela sam mu ruku zadigla suknju,i stavila mu na moju vrelu picketinu koja je zjapila za njegovim kurcem,nespretno je prelazio prstima preko nje,ja sam se pocela uvijati osecajuci njegovu ruku koja je podrhtavala na mojoj vreloj mokroj picketini,polako se ohrabrivao i drugom rukom je vec zavukao ruku u dekolte u uhvatio moju veliku sisetinu i poceo da je mesi kao napaljeni klinac,poludio je poceo ih je gristi lizati,stiskao ih je,pa opet hvatao po citavom telu.
Sav je drhtao,bilo mu je prvi put,ustala sam skinula majicu i suknju i ispred njega je bilo moje punije telo sa velikim sisama koje su visile do pupka,cucnula sam ispred njega svukla mu sorc i uzela kurac u ruku,nije mu trebalo ni 10 sekundi isprskao me je vrelom spermom svuda o telu ali kurac je i dalje ostao u punoj velicini oko 19 cm.
Uzela sam neki peskir i obrisala se od sperme i rekla
-ajde zamnom u sobu nemamo jos puno vremena
Potrcao je za mnom ja sam se bacila na ledja rasirila noge i rekla
-ajde oseti picku,razvali je od kurca i nemoj vaditi kad svrsavas jebi dok mozes
To ga je ohrabrilo skocio je na mene,ljubio me je svuda po telu tako brzo a nezno,nije mogao vise cekati i poceo je da gura kurcinu u moje nabreklu i skroz mokru picketinu,lako je usao i poceo me je jebati,opet je svrsio osetila sam vrelu spermu u sebi ali nije stajao
-brze,brze uhvati me za sise-rekla sam jer su od njegovi naleta prekrivale moje lice
Uhvatio ih je nezno i poceo mesiti dok me je nabijao,onda sam ja pocela svrsavati,moja matora picketina je bila puna moje i njegove tecnosti,culo se udaranje njegovih jaja od mokru picku.
-Ajde sidji sada pa cemo drugu pozu,ali prvo da mi polizes-rekla sam
-joj neznam to mi se bas i nesvidja-rece on sa gadjenjem
-ajde moras nema vise picke bez lizanja
Lagano se spustio do mokre razradjene picketine i poceo nespretno da licka jezikom
-lizi,lizi gurni jezik -govorila sam
Onda je krenuo bas dobro da lize i pocela sam se uvijati na krevetu,jezikom je prelazio preko klitorisa i to me je dovodilo do ludila,onda je krenuo da me ljubi po stomaku,jezikom je vrteo po pupku a onda je skupio sisetine i poceo da lize bradavice ,mesio ih je kao napaljeni klinac,tako se uzbudio da je opet svrsavao po mom stomaku,bila sam sva ulepljena od njegove sperme i onda sam rekla:
-ajde da se zajedno istusiramo pa da zavrsavamo posao-rekla sam
ustala sam i on je zamnom krenuo i onako me je hvatao za veliku guzicu usput i pribijao se uz mene,sto me je napalilo da nismo ni stigli do kupatila,nego me je prisluno uza zid i sa ledja mi trazio kurcem otvor picketine,to je bilo teze zbog moje prevelike guze ,pa sam je malo izbacila nazad tako da je sad i nekako mogao da ga gurne sto je i uradio,onda me opet naguzio tako jako da me je zalepio uza zid,osecala sam njegovo cupavo medjunozje na svojoj mekanoj guzi,a gore me ljubio po ramenima i vratu,nije mogao uhvatiti sise jer su bile zaljepeljne uza zid od njegovog pristiska pa me je rukama mazio po stomaku koji je bio mekan poput sisa.
Opet je svrsio i njegova sperma mi je curila niz noge,on je cucno i poceo da me ljubi po velikoj guzi,to mi je prijalo.
Usli smo u kupatilo,imala sam veliku kadu,napunila sam je vodom i usli smo u nju,tu smo se mazili,jebali,ja sam njemu pusila,pa me on opet jebao,momak je bio toliko napaljen da nisam mogla verovati i napokon smo zavrsili i obukli se.
Vratili smo namestaj na mesto iako je nesto ostalo neocisceno,kad je kretao kuci uipitala sam
-imali jos neki tvoji drugova koji bi da jebu usamljene bake
-pitacu pa cu ti javiti-odgovorio je onako iscrpljen
-povedi ih sto vise,ocu jos mladog kurca-rekla sam i on je izasao
SLEDI NASTAVAK………………
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Nokia N95 8gb
babojebac



Ova prica je istinita,malo ima dodataka da bi bilo lepse za citanje.Evo da pocnem ovako,znam da to nije normalno ali me strasno pale babe i starije zene,sa vecim sisama i velikim guzovima.Koliko sam samo puta posmatrao kosinice dok rade u basti,i drkao kao lud .Bas jedna takva je zivela pored mene u mom selu,ali imala je ludog muza koji je pio i nisam ni pomisljo da bilo sta pokusam.Imala je oko 60 godina,bas prava seljanka,uvek u onim sirokim suknjama,marama na glavi i majica bez dekoltea,skroz oko vrata.Ali sam se opet palio,na njene ogromne sise koje su se njihale slobodne ispod njene majice, njenu ogromnu guzicu i bele debele noge.Cesto je dolazila kod moje bake na kafu,i ja sam uvek sedio u blizini i gledao da slucajno kad sedi na kaucu pomeri suknju pa da vidim njene bele debele butine.Mozda je i ona znala sta ja smeram jer sam buljio u nju kao lud,ali to nikad nije pokazala.Cesto sam sa njima isao na njive da radim i to sam iskoristavao da gledam,kad kopamo krompir uvek sam isao iza nje i gledao u njene noge jer se suknja zadigne do iznad kolena,to me je dovodilo do ludila pa sam trcao do zbuna kao da idem pisati a drkao sam kao lud.
Jednom prilikom sam isao sam sa njom na njivu jer mi smo imali traktor pa sam je ja vozio da nesto radi,smisljao sam kako da nesto uradim a da to bude na fin nacin,ali mi nista nije padalo na pamet.Na njivi smo radili,i ona odjednom rece:
-moram do sumice da naberem nekog bilja za caj
A ja sam zano da nije zbog toga nego je sigurno trebala u wc ali je bio stid da mi kaze,inace je bila jako stidljiva.Krenula je i zamakla iza sumice,ja sam lagano krenuo za njom i kad sam video da je stala,ja sam cucnuo iza nekog grma i gledao sta ce raditi,zadigla je suknju i sevnula je velika bela guzicetina,nije imala ni gaca,video sam kako je bila cupava sva je zarasla medju nogama,onda se naguzila i pocela pisati.Brzo je spustlia suknju i pocela brati neke trave samo da se nevrati prazni ruku,ja sam se brzo vratio na njivu i legao pored traktora i uzeo jedno pivo,ubrzo je dosla i rekla:
-ajde da idemo ja sam umorna,stigle ove godine,nemogu raditi kao pre
-ma jos si ti mlada-reko ja
ona onako postidjeno se pope na traktor i nije progovarala nista citav put do kuce.
Kasnije sam razmisljao da li je to bilo ispravno sto sam uradio,bilo mi je i krivo i drago sto sam to rekao jer je znala barem malo zasto je onako gledam.
Sledeci dan sam video kako njen muz ide nekud,taxi je dosao po njega.Molio sam boga da ide na vise dana jer mi to daje vise vremena da nesto uradim sa njegovom zenom,pitao sam svoju baku gdje ide a ona mi je rekla da ide u banju na pet dana,zamalo da uzviknem od srece.
Odma sledeci dan sam krenuo u akciju,kontao sam u sebi i da me odbije nebi smela reci muzu sta sam pokusao jer je bila stidljiva,usao sam u njeno dvoriste i cuo sam da iz stale dopiru neki zvuci,usao sam tamo a ona je unutra nesto radila oko krava,bila se tako oznojila da joj se majica zalepila za sise,tako da su se crne bradavice videle kroz majicu…
-dobar dan-rekao sam
-zdravo-odgovorila je
-ima li sta da pomognem-upitah ja
-e kad bih mogao da mi srusis sena sa tavana-rece ona
-ma naravno da mogu
Popeo sam se gore,srusio sam dosta sena i sisao,i video nju onako savijenu kako nesto veze na podu,a guzica se iskazala u punoj velicini,pomislio sam da je to pravi trenutak i prisao sam joj sa ledja i naguzio je tako jako da se odma ispravila,a onda sam je uhvatio za sisetine,kako su samo bile meke i vruce,a guza mekana.Pocela se otimati govoreci:
-jesi li ti normalan,pusti me budalo jedna
A ja sam je jos jace stegnuo tako da sam utonuo u njenu meku guzu,a kurac je vec nasao put i kroz tanku ljetnu suknju klizio izmedju guzova,jos se vise pocela otimati i nekako se otrgla i krenula da izadje,nisam odustajao krenuo sam za njom nisam imao sta da izgubim jer sam vec zajebo,sustigao sam je i prevalio na meko seno,pala je potrbuske a ja preko nje,tako da mi je kurac bio opet na njenoj velikoj mekanoj guzici jednom rukom sam je stisnuo a drugom sam joj zadigao suknju,sevnula je velika bela guzica a i videla se malo zarasla picketina,rukom sam malo protrljao preko tesko dostupne picke i izvadio kurac i poceo ga gurati,tesko je ulazio i zbog gustih dlaka a i zbog njene debele guze,usao je samo glavic,ona se i dalje otimala ali sam osetio da sve vise popusta i dalje se mrdala ali to mi je jos i prijalo jer je mesala guzom na mom nabreklom kurcu,i napokon je otpor prestao i samo je rekla:
-molim te,ajd samo brzo naice neko
To me je tako ohrabrilo da sam joj malo pridigao guzu i onda sam mogao da joj gurnem do kraja,pocela je uzdisati,nabijao sam je kao lud tako da se guzica talasala,zavukao sam ruke ispod majice i poceo mesiti sisetine,bile su skroz oznojene tako da su mi klizile iz ruku
-pozuri,molim te,naice neko- opet je rekla
I tad sam izvadio iz picke i poceo da spricam po beloj guzi,ona nije ni mogla da saceka nego je odma ustala spustila suknju,nije ni obrisala spermu i istrcala iz stale,ja sam se malo obrisao i polako izasao…
Kad sam dosao kuci nisam mogao verovati da sam to uradio,a jos mi je bilo cudnije sto me je pustila da jebem,te noci sam jos pet puta izdrkao secajuci se jebacine…
Sledeceg dana sam skupio hrabrosti da odem kod nje da vidim sta ce biti dalje,usao sam u kucu a ona je u kuhinji nesto radila.
-Zdravo-rekla je kao da se nista nije desilo
-dobar dan -rekao sam
-jesi i danas dosao da mi pomognes-rekla je
-pa ako ima sta-rekao sam
-ono od juce zaboravi,ono nisi smeo uraditi,mogu baba da ti budem-rece ona
-nece se ponoviti-rekao sam-a jesi li ti uzivala-upitao sam
-pa ti si stvarno bezobrazan-receo ona-ajde idi kuci ako nemas pametnija posla-rece
-priznaj da ti je bilo lepo-nastavio sam
-pa jeste ali to vise nesmijemo raditi-odgovori
-ma sta ima veze uzivamo i niko nece znati,ajd jos jednom da te pojebem molim te
-ajde idi kuci rekla sam ti
Opet sam nasrnuo na nju to je bilo jace od mene,ali sad sam dobio samarcinu,ali ni to me nije zaustavilo,nasrnuo sam opet:
-ti si mali stvarno uporan-rece ona sa malim smeskom
E sad ce mi dati pomislio sam,ima da je jebem kao lud,gurnuo sam je na kauc,samo je zadigla suknju rasirila noge,opet se videla njena zarasla picka ali sada u punoj velicini jer sam je juce jebao zguza,a sada je lezala na ledjima rasirenih nogu.Prisao sam i poceo da joj trljam veliki klitoris dlake su joj bile tako guste i ostre,malo sam ih razmakao i prisao nabreklim kurcem,nabio sam tako jako da je vrisnula od bola,zadigo sam joj majicu i ispale su prevelike bele sise sa nabreklim bradavicama,poceo sam ih jako stiskati i mesiti,bile su tako meke i nezne,to me je jos vise napalilo i poceo sam je puniti spermom,tokom jebanja nista nije progovarala niti stenjala kao da nije ni osetila moj kurac,Sisao sam sa nje ona je vratila suknju,spustila majicu i sela,ja sam onako go kao od majke rodjen sedeo pored nje,kurac je jos bio nadignut
-tebi mali jos nije dosta-rece ona i uze svojom grubom rukom kurac i poce ga nespretno drkati kao da to nikad nije radila.
-stavi ga usta-cim sam to rekao ona se sagnu i stavi ga u svoja vrela i mekana usta,nije ga znala pusiti jezikom ga je oblizivala kao sladoled,ali sam vidio da je to pali,zavukao sam joj ruku ispod suknje i napipao skroz mokru picku,zabio sam joj dva prsta ali nije reagovlala pa sam joj zavukao i treci i onda je pocela stenjati i vrteti guzom,vrteo sam prstima u njenoj nabrekloj picketini dok mi je ona pusila kurac a drugom rukom sam preko majice stiskao sise,pocela se grciti i svrsavala je nisam mogao da verujem,pustila je kurac legla na pod i pocela se uvijati,a obe ruke je stavila na picku i trljala po klitorisu kao luda, i ja sam sisao na pod zadigao joj majicu i poceo joj lizati bradavice,ona se uvijala ispod mene i onda me je rukama uhvatila za glavu i stisnula me u svoje mekane sisetine,citava faca mi je uronila u njene nezne sisetine,gurala mi je polako glavu preko stomaka pa do mokre picke,nos mi se nasao na njenoj mokroj cupavoj picku,nisam je mogao lizati jer je sva zarasla,aona me sve vise gurala
-ajde obrij picku,pa cu onda lizati- rekao sam
-ma ja to nikad nisam radila-rekla je nesigurno
-ako hoces ja cu ti obrijati polako-pitao sam
-ti si mali totalno lud-rece sa smeskom
-ajde da te obrijem pa ces videti kako lizem picketinu ima da uzivas-rekoh tako da sam je odma napalio i pristala je da joj obrijem picku.
Otisli smo u kupatilo,rekao sam da se skine i udje u kadu,ali kad je usla video sam da ce biti tesko jer je podebela i tesko dostupna,i onda sam joj rekao da bi najlakse bilo da legne na pod i rasiri noge i tako smo uradili,legla je na pod i ispod smo stavili neku staru plahtu i uzeo sam penu i zilet od njenog muza,stavio sam na ruke pjene i poceo joj mazati po picketini
-molim te samo polako bojim se da ces me poseci-rece ona
-neboj se nista-rekoh onako samouvereno iako to nikad nisam radio
Polako sam ziletom skidao cupu oko picke i nize,i napokon sam je fino izbrijo da se sijala,ona je ustala,pogledala na ogledalo i nije mogla verovati u 60 godini je obrijala picku,gledala je u nju zbunjeno i sa nekim strahom u ocima i onda rece:
-a joj,pa sta cu reci muzu kad se vrati-upita ona zabrinuto
-jel te jebe cesto – upitah
-jednom mesecno kad mu se digne ali tera me da spavam gola-rece zabrinuto
-reci mu da si isla kod doktora,da si imala problema pa si morala-dosetih se ja
-e to cu reci,bas sam isla skoro kod doktora-rece ona sa malim olaksanjem
-ajde sad da saperes picku pa cemo ponovo u akciju-rekoh ja
Usla je u kadu uzela tus,i pocela prati picku,prisao sam i rekao:
-ajde da se zajedno istusiramo
-taman da mi nasapunas ledja-rece ona
Stao sam iza nje u kadu i poceo lagano da joj sapunam ledja a kurac je bio u punoj velicini i dodirivao je njenu veliku guzu,presao sam na ramena pa sam poceo da sapunam sisetine,isklizavale su mi iz ruku bile su ogromne,a onda sam cucnuo i poceo da joj sapunam noge i picku,ona je pocela uzdisati,posle je ona mene nasapunala,istusirali smo se i onako mirisni i cisti legli na krevet i poceli pricu:
-ovo je zasad dobro,ali stacemo kada mi dodje muz-rece ona
-ma nacemo mi nacina da se jebemo-odgovorih
-ponovo sam se osetila kao zena,bas mi je lepo sa tobom-rece ona
-e nalepse tek dolazi-rekoh sa osmehom
Onda sam je lagano opkoracio onako golu,seo joj ispod stomaka i poceo da je ljubim po mekanim mirisnim sisama,grickao sam bradavice,pa sam se lagano spustao sve do obrijane sveze picketine,bila je tako mesnata i velika,prvo sam jezikom kruzio po klitorisu,ona je od uzbudjenja uhvatila svoje sisetine i pocela ih stiskati,a ja sam sve vise vrteo jezikom po njenoj picki,pa sam ga zabio do kraja,nije joj puno trebalo i opet se pocela grciti i srsavati,vristala je od zadovoljstva,onda sam joj opet seo na stomak ali malo vise blizu sisetina,skupio sam ih rukama i zabio kurac,poceo sam je nabijati u sise,kako su samo bile meke velike,to me je tako napalilo da sam je ispricao po vratu,nisam vise mogao pao sam na krevet mrtav,ustao i setio se da sam vec preko tri sata kod nje u kuci,zaboravio sam na vreme,trebalo je smisliti pricu roditeljima,a i nacin kako da je nastavim jebati kad dodje njezin muz………………
SLEDI NASTAVAK…………
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 165 166 168 169 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 13:08:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.322 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.